CELLY Glass tvrzené sklo do hran displeje Samsung Galaxy A8 (2018) černé v kategorii pouzdra na mobilní telefony

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Y5 2018 černé

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Y5 2018 černé

3D Tvrzené sklo Huawei Y5 2018 černé Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Huawei Y5 2018. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej. - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei P20 Lite 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2018 černé

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2018 černé

3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2018 černé Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Huawei Y6 2018. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej. - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei P20 Lite 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei Y7 Prime 2018

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei Y7 Prime 2018

Ochranné tvrzené sklo Huawei Y7 Prime 2018 Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. Pozn .: Z důvodu zaoblených krajů přední strany, tvrzené sklo nepokrývá celou jeho plochu. - tvrzené sklo chrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje 1ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei Y7 Prime 2018 (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei Y5 2018

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei Y5 2018

Ochranné tvrdené sklo Huawei Y5 2018Ochranné tvrdené sklo je najlepšia ochrana displeja Vášho smartfónu Huawei Y5 2018. Sklo ochráni displej pred poškodením, poškrabaním a nečistotami pri každodennom používaní. Tvrdosť 9H zabezpečuje, že sa sklo nepoškriabe od kľúčov a iných predmetov. Ľahko sa aplikuje a nijako neovplyvňuje citlivosť displeja.Z dôvodu zaoblenia predného panelu sklo nepokrýva celý displej, po okraji sa môže objaviť vzduchová bublina.Určené pre Huawei Y5 2018Špeciálna 9H tvrdosť odolná voči škrabancomOchrana displeja pred poškodenímĽahká aplik… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei Y9 2018

FORCELL  Ochranné tvrzené sklo Huawei Y9 2018

Ochranné tvrzené sklo Huawei Y9 2018 Ochranné tvrzené sklo je nejlepší ochrana displeje Vašeho smartphonu Huawei Y9 2018. Sklo ochrání displej před poškozením, poškrábáním a nečistotami při každodenním používání. Tvrdost 9H zajišťuje, že se sklo nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů. Snadno se aplikuje a nijak neovlivňuje citlivost displeje. Z důvodu zaoblení předního panelu sklo nepokrývá celý displej, po okraji se může objevit vzduchová bublina. Určeno pro Huawei Y9 2018 Speciální 9H tvrdost odolná vůči škrábancům Ochrana displeje před poškozením snadná aplikace Nijak neovlivňuje citlivost displeje Tloušťka 0.33 mm (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2018 bílé

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2018 bílé

3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2018 bílé Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Huawei Y6 2018. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej. - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei P20 Lite 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Y5 2018 bílé

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Y5 2018 bílé

3D Tvrzené sklo Huawei Y5 2018 bílé Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Huawei Y5 2018. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej. - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei P20 Lite 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SET Kryt + tvrzené sklo Huawei Y6 2018

IPAKY SET Kryt + tvrzené sklo Huawei Y6 2018

IPAKY SET Kryt + tvrzené sklo Huawei Mate Y6 2018 Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Huawei Y6 2018 - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. Díky průhlednosti krytu zůstane zachován původní tvar Vašeho smartphonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Huawei Y6 2018 - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Tvrzené ochranné sklo Huawei Y6 2018

FORCELL  Tvrzené ochranné sklo Huawei Y6 2018

Tvrzené ochranné sklo Huawei Y6 2018 Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš displej Huawei Y6 2018. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Z důvodu zahnutí předního panelu, sklo nepokrývá celý displej. - tvrzené sklo chrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku - jednoduchá instalace bez bublin - tvrzené sklo je 100% průhledné - jednoduchá instalace - balení obsahuje vše potřebné k nalepení   Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H   Balení obsahuje: 1 bal. suchá a… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL NANO FLEXIBILNÍ Ochranné tvrzené sklo Huawei Y6 2018 / Honor…

FORCELL NANO FLEXIBILNÍ Ochranné tvrzené sklo Huawei Y6 2018 / Honor 7A

NANO FLEXIBILNÍ Ochranné tvrzené sklo Huawei Y6 2018 / Honor 7A Nano Flexibilní tvrzené (temperované) sklo - unikátní ochrana pro Huawei Y6 2018 / Honor 7A. Sklo je flexibilní, což prodlužuje jeho životnost při zachování ochrany displeje. Tloušťka pouze 0,15 mm zaručí, že o tvrzeném skle téměř ani nevíte. Sklo ochrání displej před poškozením, poškrábáním a nečistotami při každodenním používání. Tvrdost 9H zajišťuje, že se sklo nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů. Snadno se aplikuje a nijak neovlivňuje citlivost displeje. Z důvodu zaoblení předního panelu sklo nepokrývá celý displej. Určeno pro Huawei Y6 2018 Speciální 9H tvrdost odolná vůči škrábancům Ochrana displeje před poškozením snadná aplikace Nijak neovlivňuje citlivost displeje Tloušťka pouze 0,15 mm (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei P30 černé

FORCELL  3D Tvrzené sklo Huawei P30 černé

3D Tvrzené sklo Huawei P30 černé 3D Tvrzené (temperované) sklo je ta pravá ochrana displeje pro Váš Huawei P30. Tvrzené sklo chrání displej před škrábanci a nečistotami, ale co je nejdůležitější, chrání ho před rozbitím. Tvrdost 9H zaručuje, že tvrzené sklo pro Huawei P30 je odolné a výborně chrání displej. 3D Tvrzené sklo chrání celý displej Vašeho Huawei P30. Zároveň je 100% průhledné a tak ani nepoznáte, že ho máte. Tvrzené sklo obsahuje všechny potřebné výřezy pro reproduktor, či proximity sensor. - Tvrzené sklo chrání displej před rozbitím - Sklo je 100% průhledné - Jednoduchá aplikace - Tvrdost 9H - Zaoblené okraje - Tvrzené sklo je určeno pro Huawei P30 (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Honor 10 černé

FORCELL 3D Tvrzené sklo Honor 10 černé

3D Tvrdené sklo Honor 10 čierneKvalitné temperované sklo pre ochranu Vášho Honor 10. Temperované sklo je tá najkvalitnejšia ochrana Vášho displeja. Sklo chráni displej pred rozbitím, či iným poškodením. Navyše vďaka špeciálnej technológii je tvrdené sklo zahnuté a tak chráni celý displej.- pokročilá 3D technológia - sklo pokrýva celý displej- tvrdné sklo chráni displej pred rozbitím- tvrdené sklo nijako neovplyvňuje citlivosť dotyku- kvalitná ochrana pri pádoch- sklo je priehľadné a tak nijako neovplyvňuje viditeľnosť displeja- farba… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Honor View 20 černé

FORCELL  3D Tvrzené sklo Honor View 20 černé

3D Tvrzené sklo Honor View 20 černé 3D Tvrzené (temperované) sklo je ta pravá ochrana displeje pro Váš Honor View 20. Tvrzené sklo chrání displej před škrábanci a nečistotami, ale co je nejdůležitější, chrání ho před rozbitím. Tvrdost 9H zaručuje, že tvrzené sklo pro Honor View 20 je odolné a výborně chrání displej. 3D Tvrzené sklo chrání celý displej Vašeho Honor View 20. Zároveň je 100% průhledné a tak ani nepoznáte, že ho máte. Tvrzené sklo obsahuje všechny potřebné výřezy pro reproduktor, či proximity sensor. - Tvrzené sklo chrání displej před rozbitím - Sklo je 100% průhledné - Jednoduchá aplikace - Tvrdost 9H - Zaoblené okraje - Tvrzené sklo je určeno pro Honor View 20 (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Nova 4 černé

FORCELL  3D Tvrzené sklo Huawei Nova 4 černé

3D Tvrzené sklo Huawei Nova 4 černé 3D Tvrzené (temperované) sklo je ta pravá ochrana displeje pro Váš Huawei Nova 4. Tvrzené sklo chrání displej před škrábanci a nečistotami, ale co je nejdůležitější, chrání ho před rozbitím. Tvrdost 9H zaručuje, že tvrzené sklo pro Huawei Nova 4   je odolné a výborně chrání displej. 3D Tvrzené sklo chrání celý displej Vašeho Huawei Nova 4. Zároveň je 100% průhledné a tak ani nepoznáte, že ho máte. Tvrzené sklo obsahuje všechny potřebné výřezy pro reproduktor, či proximity sensor. - Tvrzené sklo chrání displej před rozbitím - Sklo je 100% průhledné - Jednoduchá aplikace - Tvrdost 9H - Zaoblené okraje - Tvrzené sklo je určeno pro Huawei Nova 4 (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Honor 8X černé

FORCELL 3D Tvrzené sklo Honor 8X černé

3D Tvrdené sklo Honor 8X čierneKvalitné temperované sklo pre ochranu Vášho Honor 8X. Temperované sklo je tá najkvalitnejšia ochrana Vášho displeja. Sklo chráni displej pred rozbitím, či iným poškodením. Navyše vďaka špeciálnej technológii je tvrdené sklo zahnuté a tak chráni celý displej.- pokročilá 3D technológia - sklo pokrýva celý displej- tvrdné sklo chráni displej pred rozbitím- tvrdené sklo nijako neovplyvňuje citlivosť dotyku- kvalitná ochrana pri pádoch- sklo je priehľadné a tak nijako neovplyvňuje viditeľnosť displeja- farba… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Honor Play černé

FORCELL 3D Tvrzené sklo Honor Play černé

3D Tvrdené sklo Honor Play čierneKvalitné temperované sklo pre ochranu Vášho Honor Play. Temperované sklo je tá najkvalitnejšia ochrana Vášho displeja. Sklo chráni displej pred rozbitím, či iným poškodením. Navyše vďaka špeciálnej technológii je tvrdené sklo zahnuté a tak chráni celý displej.- pokročilá 3D technológia - sklo pokrýva celý displej- tvrdné sklo chráni displej pred rozbitím- tvrdené sklo nijako neovplyvňuje citlivosť dotyku- kvalitná ochrana pri pádoch- sklo je priehľadné a tak nijako neovplyvňuje viditeľnosť displeja-… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei P10 Lite černé

FORCELL  3D Tvrzené sklo Huawei P10 Lite černé

3D Tvrzené sklo Huawei P10 Lite černé Ochranné 3D tvrzené sklo pro Váš Huawei P10 Lite. Sklo je speciálně navrženo tak, aby pokrylo celou přední obrazovku. Díky tomu předejdete případnému poškození Vašeho displeje a škrábancům. Sklo perfektně sedne na displej a nemá žádný vliv na odezvu při dotyku. Instalace je jednoduchá a po jeho odstranění nezanechává žádné stopy na displeji. temperované sklo perfektně sedí k telefonu jednoduchá instalace bez bublin sklo pokrývá celý displej chrání displej před poškozením (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei P20 černé

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei P20 černé

3D Tvrzené sklo Huawei P20 černé Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Huawei P20. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej. - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei P20 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei P30 Lite černé

FORCELL  3D Tvrzené sklo Huawei P30 Lite černé

3D Tvrzené sklo Huawei P30 Lite černé 3D Tvrzené (temperované) sklo je ta pravá ochrana displeje pro Váš Huawei P30 Lite. Tvrzené sklo chrání displej před škrábanci a nečistotami, ale co je nejdůležitější, chrání ho před rozbitím. Tvrdost 9H zaručuje, že tvrzené sklo pro Huawei P30 je odolné a výborně chrání displej. 3D Tvrzené sklo chrání celý displej Vašeho Huawei P30. Zároveň je 100% průhledné a tak ani nepoznáte, že ho máte. Tvrzené sklo obsahuje všechny potřebné výřezy pro reproduktor, či proximity sensor. - Tvrzené sklo chrání displej před rozbitím - Sklo je 100% průhledné - Jednoduchá aplikace - Tvrdost 9H - Zaoblené okraje - Tvrzené sklo je určeno pro Huawei P30 Lite (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Nova 3 černé

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Nova 3 černé

3D Tvrzené sklo Huawei Nova 3 černé 3D Tvrzené (temperované) sklo je ta pravá ochrana displeje pro Váš Huawei Nova 3. Tvrzené sklo chrání displej před škrábanci a nečistotami, ale co je nejdůležitější, chrání ho před rozbitím. Tvrdost 9H zaručuje, že tvrzené sklo pro Huawei Nova 3 je odolné a výborně chrání displej. 3D Tvrzené sklo chrání celý displej Vašeho Huawei Nova 3. Zároveň je 100% průhledné a tak ani nepoznáte, že ho máte. Tvrzené sklo obsahuje všechny potřebné výřezy pro reproduktor, či proximity sensor. - Tvrzené sklo chrání displej před rozbitím - Sklo je 100% průhledné - Jednoduchá aplikace - Tvrdost 9H - Zaoblené okraje - Tvrzené sklo je určeno pro Huawei Nova 3 (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei P20 Pro černé

FORCELL  3D Tvrzené sklo Huawei P20 Pro černé

3D Tvrzené sklo Huawei P20 Pro černé Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Huawei P20 Pro. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej. - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei P20 Pro 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei P Smart černé

FORCELL  3D Tvrzené sklo Huawei P Smart černé

3D Tvrzené sklo Huawei P Smart černé Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Huawei P Smart. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej. - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei P Smart 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei P30 Pro černé

FORCELL  3D Tvrzené sklo Huawei P30 Pro černé

3D Tvrzené sklo Huawei P30 Pro černé 3D Tvrzené (temperované) sklo je ta pravá ochrana displeje pro Váš Huawei P30 Pro. Tvrzené sklo chrání displej před škrábanci a nečistotami, ale co je nejdůležitější, chrání ho před rozbitím. Tvrdost 9H zaručuje, že tvrzené sklo pro Huawei P30 Pro je odolné a výborně chrání displej. 3D Tvrzené sklo chrání celý displej Vašeho Huawei P30 Pro. Zároveň je 100% průhledné a tak ani nepoznáte, že ho máte. Tvrzené sklo obsahuje všechny potřebné výřezy pro reproduktor, či proximity sensor. - Tvrzené sklo chrání displej před rozbitím - Sklo je 100% průhledné - Jednoduchá aplikace - Tvrdost 9H - Zaoblené okraje - Tvrzené sklo je určeno pro Huawei P30 Pro (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Mate 20 černé

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Mate 20 černé

3D Tvrzené sklo Huawei Mate 20 černé 3D Tvrzené (temperované) sklo je ta pravá ochrana displeje pro Váš Huawei Mate 20. Tvrzené sklo chrání displej před škrábanci a nečistotami, ale co je nejdůležitější, chrání ho před rozbitím. Tvrdost 9H zaručuje, že tvrzené sklo pro Huawei Mate 20 je odolné a výborně chrání displej. 3D Tvrzené sklo chrání celý displej Vašeho Huawei Mate 20. Zároveň je 100% průhledné a tak ani nepoznáte, že ho máte. Tvrzené sklo obsahuje všechny potřebné výřezy pro reproduktor, či proximity sensor. - Tvrzené sklo chrání displej před rozbitím - Sklo je 100% průhledné - Jednoduchá aplikace - Tvrdost 9H - Zaoblené okraje - Tvrzené sklo je určeno pro Huawei Mate 20 (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2017 černé

FORCELL  3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2017 černé

3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2017 černé Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Huawei Y6 2017. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej. - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei P Smart 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Honor 10 Lite černé

FORCELL  3D Tvrzené sklo Honor 10 Lite černé

3D Tvrzené sklo Honor 10 Lite černé 3D Tvrzené (temperované) sklo je ta pravá ochrana displeje pro Váš Honor 10 Lite. Tvrzené sklo chrání displej před škrábanci a nečistotami, ale co je nejdůležitější, chrání ho před rozbitím. Tvrdost 9H zaručuje, že tvrzené sklo pro Honor 10 Lite je odolné a výborně chrání displej. 3D Tvrzené sklo chrání celý displej Vašeho Honor 10 Lite. Zároveň je 100% průhledné a tak ani nepoznáte, že ho máte. Tvrzené sklo obsahuje všechny potřebné výřezy pro reproduktor, či proximity sensor. - Tvrzené sklo chrání displej před rozbitím - Sklo je 100% průhledné - Jednoduchá aplikace - Tvrdost 9H - Zaoblené okraje - Tvrzené sklo je určeno pro Honor 10 Lite (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei P20 Lite černé

FORCELL  3D Tvrzené sklo Huawei P20 Lite černé

3D Tvrzené sklo Huawei P20 Lite černé Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Huawei P20 Lite. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej. - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei P20 Lite 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei P Smart 2019 černé

FORCELL  3D Tvrzené sklo Huawei P Smart 2019 černé

3D Tvrzené sklo Huawei P Smart 2019 černé 3D Tvrzené (temperované) sklo je ta pravá ochrana displeje pro Váš Huawei P Smart 2019. Tvrzené sklo chrání displej před škrábanci a nečistotami, ale co je nejdůležitější, chrání ho před rozbitím. Tvrdost 9H zaručuje, že tvrzené sklo pro Huawei Nova 4   je odolné a výborně chrání displej. 3D Tvrzené sklo chrání celý displej Vašeho Huawei P Smart 2019. Zároveň je 100% průhledné a tak ani nepoznáte, že ho máte. Tvrzené sklo obsahuje všechny potřebné výřezy pro reproduktor, či proximity sensor. - Tvrzené sklo chrání displej před rozbitím - Sklo je 100% průhledné - Jednoduchá aplikace - Tvrdost 9H - Zaoblené okraje - Tvrzené sklo je určeno pro Huawei P Smart 2019 (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Mate 20 Lite černé

FORCELL  3D Tvrzené sklo Huawei Mate 20 Lite černé

3D Tvrzené sklo Huawei Mate 20 Lite černé 3D Tvrzené (temperované) sklo je ta pravá ochrana displeje pro Váš Huawei Mate 20 Lite. Tvrzené sklo chrání displej před škrábanci a nečistotami, ale co je nejdůležitější, chrání ho před rozbitím. Tvrdost 9H zaručuje, že tvrzené sklo pro Huawei Mate 20 Lite je odolné a výborně chrání displej. 3D Tvrzené sklo chrání celý displej Vašeho Huawei Mate 20 Lite. Zároveň je 100% průhledné a tak ani nepoznáte, že ho máte. Tvrzené sklo obsahuje všechny potřebné výřezy pro reproduktor, či proximity sensor. - Tvrzené sklo chrání displej před rozbitím - Sklo je 100% průhledné - Jednoduchá aplikace - Tvrdost 9H - Zaoblené okraje - Tvrzené sklo je určeno pro Huawei Mate 20 Lite (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Xiaomi Redmi Note 7 černé

FORCELL  3D Tvrzené sklo Xiaomi Redmi Note 7 černé

3D Tvrzené sklo Xiaomi Redmi Note 7 černé 3D Tvrzené (temperované) sklo je ta pravá ochrana displeje pro Váš Xiaomi Redmi Note 7.   Tvrzené sklo chrání displej před škrábanci a nečistotami, ale co je nejdůležitější, chrání ho před rozbitím. Tvrdost 9H zaručuje, že tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Note 7   je odolné a výborně chrání displej. 3D Tvrzené sklo chrání celý displej Vašeho Xiaomi Redmi Note 7. Zároveň je 100% průhledné a tak ani nepoznáte, že ho máte. Tvrzené sklo obsahuje všechny potřebné výřezy pro reproduktor, či proximity sensor. - Tvrzené sklo chrání displej před rozbitím - Sklo je 100% průhledné - Jednoduchá aplikace - Tvrdost 9H - Zaoblené okraje - Tvrzené sklo je určeno pro Xiaomi Redmi Note 7 (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Mate 20 Pro černé

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Mate 20 Pro černé

3D Tvrzené sklo Huawei Mate 20 Pro černé 3D Tvrzené (temperované) sklo je ta pravá ochrana displeje pro Váš Huawei Mate 20 Pro. Tvrzené sklo chrání displej před škrábanci a nečistotami, ale co je nejdůležitější, chrání ho před rozbitím. Tvrdost 9H zaručuje, že tvrzené sklo pro Huawei Mate 20 Pro je odolné a výborně chrání displej. 3D Tvrzené sklo chrání celý displej Vašeho Huawei Mate 20 Pro. Zároveň je 100% průhledné a tak ani nepoznáte, že ho máte. Tvrzené sklo obsahuje všechny potřebné výřezy pro reproduktor, či proximity sensor. - Tvrzené sklo chrání displej před rozbitím - Sklo je 100% průhledné - Jednoduchá aplikace - Tvrdost 9H - Zaoblené okraje - Tvrzené sklo je určeno pro Huawei Mate 20 Pro (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Nova 3i (P Smart Plus) černé

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Nova 3i (P Smart Plus) černé

3D Tvrzené sklo P Smart Plus (Nova 3i) černé 3D Tvrzené (temperované) sklo je ta pravá ochrana displeje pro Váš P Smart Plus (Nova 3i). Tvrzené sklo chrání displej před škrábanci a nečistotami, ale co je nejdůležitější, chrání ho před rozbitím. Tvrdost 9H zaručuje, že tvrzené sklo pro P Smart Plus (Nova 3i) je odolné a výborně chrání displej. 3D Tvrzené sklo chrání celý displej Vašeho P Smart Plus (Nova 3i). Zároveň je 100% průhledné a tak ani nepoznáte, že ho máte. Tvrzené sklo obsahuje všechny potřebné výřezy pro reproduktor, či proximity sensor. - Tvrzené sklo chrání displej před rozbitím - Sklo je 100% průhledné - Jednoduchá aplikace - Tvrdost 9H - Zaoblené okraje - Tvrzené sklo je určeno pro P Smart Plus (Nova 3i) (vsechnonamobil.cz)

Ochranné tvrzené sklo Huawei Mate S

Ochranné tvrzené sklo Huawei Mate S

Ochranné tvrzené sklo Huawei Mate S Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš displej. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš displej. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. Tvrzené sklo je zabalené v ochranné fólii aby se během cesty k Vám nepoškodilo a je k němu přibalena mokrá a suchá hadřík na vyčištění displeje pro bezchybnou aplikaci.   Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje 1ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei Mate S   (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Honor 9

FORCELL  Ochranné tvrzené sklo Honor 9

Ochranné tvrzené sklo Honor 9 Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš Honor 9. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. Pozn .: Z důvodu zahnuté přední strany telefonu, sklo nepokrývá celou plochu displeje. - tvrzené sklo chrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje 1ks… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Honor 7S

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Honor 7S

Ochranné tvrzené sklo Honor 7S Ochranné tvrzené sklo je nejlepší ochrana displeje Vašeho smartphonu Honor 7S. Sklo ochrání displej před poškozením, poškrábáním a nečistotami při každodenním používání. Tvrdost 9H zajišťuje, že se sklo nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů. Snadno se aplikuje a nijak neovlivňuje citlivost displeje. Z důvodu zaoblení předního panelu sklo nepokrývá celý displej, po okraji se může objevit vzduchová bublina. Určeno pro Honor 7S Speciální 9H tvrdost odolná vůči škrábancům Ochrana displeje před poškozením snadná aplikace Nijak neovlivňuje citlivost displeje Tloušťka 0.33 mm (vsechnonamobil.cz)

Ochranné tvrzené sklo Huawei Honor 7

Ochranné tvrzené sklo Huawei Honor 7

Ochranné tvrzené sklo Huawei Honor 7 Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš displej. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš displej. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. Tvrzené sklo je zabalené v ochranné fólii aby se během cesty k Vám nepoškodilo a je k němu přibalena mokrá a suchá hadřík na vyčištění displeje pro bezchybnou aplikaci. Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje 1ks ochranné tvrzené sklo pro Ochranné tvrzené sklo pro Huawei Honor 7 (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei P10

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei P10

Ochranné tvrzené sklo Huawei P10 Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš Huawei P10. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. Pozn .: Z důvodu zaoblených krajů přední strany, tvrzené sklo nepokrývá celou jeho plochu. - tvrzené sklo chrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje … (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei P8

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei P8

Ochranné tvrdené sklo Huawei P8Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš displej. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a pri pádoch. Sklo je nepoškrabateľné a teda môžete telefón nosiť vo vrecku napríklad spolu s kľúčami. Aplikácia tvrdeného skla nemá žiadny vplyv na odozvu pri dotyku a pri aplikácii nevznikajú žiadne bubliny. Parametre tvrdeného skla:Hrúbka - 0,33 mmTvrdosť - 9H Balenie obsahuje:1 bal. suchá a mokrá handrička na vyčistenie displeja1ks ochranné tvrdené sklo pre Huawei P8   (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei P20

FORCELL  Ochranné tvrzené sklo Huawei P20

Ochranné tvrzené sklo Huawei P20 Ochranné tvrzené sklo je nejlepší ochrana displeje Vašeho smartphonu Huawei P20. Sklo ochrání displej před poškozením, poškrábáním a nečistotami při každodenním používání. Tvrdost 9H zajišťuje, že se sklo nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů. Snadno se aplikuje a nijak neovlivňuje citlivost displeje. Z důvodu zaoblení předního panelu sklo nepokrývá celý displej. Určeno pro Huawei P20 Speciální 9H tvrdost odolná vůči škrábancům Ochrana displeje před poškozením snadná aplikace Nijak neovlivňuje citlivost displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei Nova Smart

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei Nova Smart

Ochranné tvrzené sklo Huawei Nova Smart Ochranné tvrzené sklo je nejlepší ochrana displeje Vašeho smartphonu Huawei Nova Smart. Sklo ochrání displej před poškozením, poškrábáním a nečistotami při každodenním používání. Tvrdost 9H zajišťuje, že se sklo nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů. Snadno se aplikuje a nijak neovlivňuje citlivost displeje. Z důvodu zaoblení předního panelu sklo nepokrývá celý displej, po okraji se může objevit vzduchová bublina. Určeno pro Huawei Nova Smart Speciální 9H tvrdost odolná vůči škrábancům Ochrana displeje před poškozením snadná aplikace Nijak neovlivňuje citlivost displeje Tloušťka 0.33 mm (vsechnonamobil.cz)

Ochranné tvrzené sklo Huawei Honor 3X

Ochranné tvrzené sklo Huawei Honor 3X

Ochranné tvrzené sklo Huawei Honor 3X Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro displej Vašeho Huawei Honor 3X. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a při pádech. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje 1ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei Honor 3X (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Honor 7C

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Honor 7C

Ochranné tvrzené sklo Honor 7C Ochranné tvrzené sklo je nejlepší ochrana displeje Vašeho smartphonu Honor 7C. Sklo ochrání displej před poškozením, poškrábáním a nečistotami při každodenním používání. Tvrdost 9H zajišťuje, že se sklo nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů. Snadno se aplikuje a nijak neovlivňuje citlivost displeje. Z důvodu zaoblení předního panelu sklo nepokrývá celý displej, po okraji se může objevit vzduchová bublina. Určeno pro Honor 7C Speciální 9H tvrdost odolná vůči škrábancům Ochrana displeje před poškozením snadná aplikace Nijak neovlivňuje citlivost displeje Tloušťka 0.33 mm (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei P20 Pro

FORCELL  Ochranné tvrzené sklo Huawei P20 Pro

Ochranné tvrzené sklo Huawei P20 Pro Ochranné tvrzené sklo je nejlepší ochrana displeje Vašeho smartphonu Huawei P20 Pro. Sklo ochrání displej před poškozením, poškrábáním a nečistotami při každodenním používání. Tvrdost 9H zajišťuje, že se sklo nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů. Snadno se aplikuje a nijak neovlivňuje citlivost displeje. Z důvodu zaoblení předního panelu sklo nepokrývá celý displej. Určeno pro Huawei P20 Pro Speciální 9H tvrdost odolná vůči škrábancům Ochrana displeje před poškozením snadná aplikace Nijak neovlivňuje citlivost displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei P10 Lite

FORCELL  Ochranné tvrzené sklo Huawei P10 Lite

Ochranné tvrzené sklo Huawei P10 Lite Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš Huawei P10 Lite. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. Pozn .: Z důvodu zaoblených krajů přední strany, tvrzené sklo nepokrývá celou jeho plochu. Po krajích se může objevit vzduchová bublina - z důvodu zaoblení samotného displeje. - tvrzené sklo chrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku Parametry tvrzeného skla: Houbička … (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei P20 Lite

FORCELL  Ochranné tvrzené sklo Huawei P20 Lite

Ochranné tvrzené; sklo Huawei P20 Lite Ochranné tvrzené sklo je nejlepší ochrana displeje Vašeho smartphonu Huawei P20 Lite. Sklo ochrání displej před poškozením, poškrábáním a nečistotami při každodenním používání. Tvrdost 9H zajišťuje, že se sklo nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů. Snadno se aplikuje a nijak neovlivňuje citlivost displeje. Z důvodu zaoblení předního panelu sklo nepokrývá celý displej. Určeno pro Huawei P20 Lite Speciální 9H tvrdost odolná vůči škrábancům Ochrana displeje před poškozením snadná aplikace Nijak neovlivňuje citlivost displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei P30 Lite

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei P30 Lite

Ochranné tvrzené sklo Huawei P30 Lite Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš Huawei P30 Lite. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. Pozn .: Z důvodu zaoblených krajů přední strany, tvrzené sklo nepokrývá celou jeho plochu. - tvrzené sklo chrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei Nova 3

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei Nova 3

Ochranné tvrzené sklo Huawei Nova 3 Ochranné tvrzené sklo je nejlepší ochrana displeje Huawei Nova 3. Sklo ochrání displej před poškozením, poškrábáním a nečistotami při každodenním používání. Tvrdost 9H zajišťuje, že se sklo nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů. Snadno se aplikuje a nijak neovlivňuje citlivost displeje. Z důvodu zaoblení předního panelu sklo nepokrývá celý displej, po okraji se může objevit vzduchová bublina. Určeno pro Huawei Nova 3 Speciální 9H tvrdost odolná vůči škrábancům Ochrana displeje před poškozením snadná aplikace Nijak neovlivňuje citlivost displeje Tloušťka 0.33 mm (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Honor 9

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Honor 9

IPAKY SET Kryt + tvrzené sklo Honor 9 Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Honor 9 - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Honor 9 - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Motorola Moto G6 Plus

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Motorola Moto G6 Plus

Ochranné tvrdené sklo Motorola Moto G6 PlusOchranné tvrdené sklo je najlepšia ochrana displeja Vášho smartfónu Motorola Moto G6 Plus. Sklo ochráni displej pred poškodením, poškrabaním a nečistotami pri každodennom používaní. Tvrdosť 9H zabezpečuje, že sa sklo nepoškriabe od kľúčov a iných predmetov. Ľahko sa aplikuje a nijako neovplyvňuje citlivosť displeja.Z dôvodu zaoblenia predného panelu sklo nepokrýva celý displej, po okraji sa môže objaviť vzduchová bublina.Určené pre Motorola Moto G6 PlusŠpeciálna 9H tvrdosť odolná voči škrabancomOchrana displeja pred po… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2017 bílé

FORCELL  3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2017 bílé

3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2017 bílé Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Huawei Y6 2017. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej. - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei P Smart 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Honor 7X

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Honor 7X

Ochranné tvrdené sklo Honor 7XOchranné tvrdené sklo je najlepšia ochrana displeja Vášho smartfónu Honor 7X. Sklo ochráni displej pred poškodením, poškrabaním a nečistotami pri každodennom používaní. Tvrdosť 9H zabezpečuje, že sa sklo nepoškriabe od kľúčov a iných predmetov. Ľahko sa aplikuje a nijako neovplyvňuje citlivosť displeja.Z dôvodu zaoblenia predného panelu sklo nepokrýva celý displej.Určené pre Honor 7XŠpeciálna 9H tvrdosť odolná voči škrabancomOchrana displeja pred poškodenímĽahká aplikáciaNijako neovplyvňuje citlivosť displeja (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Honor 8

FORCELL  Ochranné tvrzené sklo Honor 8

Ochranné tvrzené sklo Huawei Honor 8 Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš Honor 8. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš displej. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. Tvrdost 9H zaručuje, že temperované sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů, přičemž tloušťka 0,3 mm nepřidává telefonu zbytečnou tloušťku, ale chrání displej před pády a škrábanci. Kvůli zahnutým okrajem, tvrzené sklo nepokrývá celou plochu displeje. Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje 1ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei Honor 8 (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei P9 Lite 2017

FORCELL  Ochranné tvrzené sklo Huawei P9 Lite 2017

Ochranné tvrzené sklo Huawei P8 Lite 2017 / P9 Lite 2017 Ochranné tvrzené sklo je ta nejlepší a nejkvalitnější ochrana pro displej Vašeho smartphonu. Narozdíl od fólie je sklo pevnější, tvrdší a odolnější. Sklo chrání Váš smartphone před rozbitím a poškozením. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Chrání displej před poškozením a rozbitím Sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů Je pevnější než ochranná fólie Sklo neovlivňuje viditelnost Nemá žádný vliv na dotek Snadná instalace Pozn .: Z důvodu zaoblených krajů přední strany, tvrzené sklo nepokrývá celou jeho plochu. Po krajích se může objevit vzduchová bublina. Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Tvrzené sklo pro fotoaparát Huawei P30 Lite

FORCELL Tvrzené sklo pro fotoaparát Huawei P30 Lite

Tvrzení & ehttps: //www.vsetkonamobil.sk/index.php/adminzona/catalog_product/edit/id/14543/store/0/key/b0f829b39def95ba70fb8813753ddc30/#acute; sklo pro fotoaparát Huawei P30 Lite Již více nemusíte obávat poškrábání drahé čočky fotoaparátu. Kvalitní ochrana určená pro fotoaparát Vašeho Huawei P30 Lite zaručí, že se fotoaparát nepoškrábe. Navíc ho ochrání před prachem a jiným poškozením. ochrana fotoaparátu před poškozením sklo je průhledné jednoduchá instalace určené pro Huawei P30 Lite (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Tvrzené sklo pro fotoaparát Huawei Nova 4

FORCELL  Tvrzené sklo pro fotoaparát Huawei Nova 4

Tvrzené sklo pro fotoaparát Huawei Nova 4 Již více nemusíte obávat poškrábání drahé čočky fotoaparátu. Kvalitní ochrana určená pro fotoaparát Vašeho Huawei Nova 4 zaručí, že se fotoaparát nepoškrábe. Navíc ho ochrání před prachem a jiným poškozením. ochrana fotoaparátu před poškozením sklo je průhledné jednoduchá instalace určené pro Huawei Nova 4 (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SET Kryt + tvrzené sklo Huawei P20 Lite

IPAKY SET Kryt + tvrzené sklo Huawei P20 Lite

IPAKY SET Kryt + tvrzené sklo Huawei P20 Lite Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Huawei P20 Lite - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Huawei P20 Lite - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Honor 10

IPAKY SET Silikonový Kryt + tvrzené sklo Honor 10

IPAKY SET Kryt + tvrzené sklo Honor 10 Povinná výbava pro každý telefon - to je set IPAKY. Tento set obsahuje kompletní ochranu pro Váš Honor 10 - tvrzené sklo s tvrdostí 9H a zadní silikonový kryt s vyztuženými rohy pro co nejlepší ochranu. Kryt právě díky vyztuženým rohům chrání telefon před pádem, tvrzené sklo zase chrání displej telefonu. Spolu se tak doplňují a vytvářejí unikátní 360-stupňovou ochranu telefonu. - Balení obsahuje kryt i tvrzené sklo - Kryt má vyztužené rohy - Kompletní ochrana pro Honor 10 - Tvrzené sklo je 100% průhledné - Kryt v čiré (průhledné) barvě (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Tvrzené sklo pro fotoaparát Huawei P30 Pro

FORCELL Tvrzené sklo pro fotoaparát Huawei P30 Pro

Tvrzené sklo pro fotoaparát Huawei P30 Pro Již více nemusíte obávat poškrábání drahé čočky fotoaparátu. Kvalitní ochrana určená pro fotoaparát Vašeho Huawei P30 Pro zaručí, že se fotoaparát nepoškrábe. Navíc ho ochrání před prachem a jiným poškozením. ochrana fotoaparátu před poškozením sklo je průhledné jednoduchá instalace určené pro Huawei P30 Pro (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei P10 Plus

FORCELL Ochranné tvrzené sklo Huawei P10 Plus

Ochranné tvrzené sklo Huawei P10 Plus Tvrzené sklo je ta nejkvalitnější možná ochrana pro Váš Huawei P10 Plus. Na rozdíl od fólie je sklo tvrdší, odolnější a lépe chrání Váš smartphone před škrábanci a také chrání displej před rozbitím. Sklo je nepoškrabatelné a tedy můžete telefon nosit v kapse například spolu s klíči. Aplikace tvrzeného skla nemá žádný vliv na odezvu při dotyku a při aplikaci nevznikají žádné bubliny. Pozn .: Z důvodu zaoblených krajů přední strany, tvrzené sklo nepokrývá celou jeho plochu. - tvrzené sklo chrání displej před rozbitím a jiným poškozením - sklo se nepoškrábe od klíčů a jiných předmětů - sklo nemá žádný vliv na odezvu při dotyku Parametry tvrzeného skla: Houbička - 0,33 mm Tvrdost - 9H Balení obsahuje: 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění… (vsechnonamobil.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít