CELLY Frost tenký kryt 0,29 mm Samsung Galaxy A3 (2017) černý v kategorii pouzdra na mobilní telefony

FORCELL ART TPU Kryt Samsung Galaxy P30 Lite Flamingos

FORCELL ART TPU Kryt Samsung Galaxy P30 Lite Flamingos

ART TPU Kryt Samsung Galaxy P30 Lite Flamingos Ozdobný a ultratenký kryt vyrobený z vysoce kvalitního TPU materiálu. Nabízí ochranu před pády a poškozením pro Váš Samsung Galaxy P30 Lite. Kryt nejen tlumí nárazy v každodenních situacích, ale také pomáhá udržovat Váš telefon bez poškrábání. Je přesně navržen pro konkrétní model a nabízí dokonalé přizpůsobení a zároveň poskytuje plný přístup ke všem portům a tlačítkům. Barevný design přináší telefonu stylový a velmi jedinečný vzhled a promění Váš smartphone na stylový doplněk. -vyroben z kvalitního TPU materiálu -určený pro Samsung Galaxy P30 Lite - ochrana před pády a poškozením -jedinečný design s obrázkem -dostupné všechny potřebné výřezy pro příslušenství (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART TPU Kryt Samsung Galaxy P30 Lite OWL

FORCELL ART TPU Kryt Samsung Galaxy P30 Lite OWL

ART TPU Kryt Samsung Galaxy P30 Lite OWL Ozdobný a ultratenký kryt vyrobený z vysoce kvalitního TPU materiálu. Nabízí ochranu před pády a poškozením pro Váš Samsung Galaxy P30 Lite. Kryt nejen tlumí nárazy v každodenních situacích, ale také pomáhá udržovat Váš telefon bez poškrábání. Je přesně navržen pro konkrétní model a nabízí dokonalé přizpůsobení a zároveň poskytuje plný přístup ke všem portům a tlačítkům. Barevný design přináší telefonu stylový a velmi jedinečný vzhled a promění Váš smartphone na stylový doplněk. -vyroben z kvalitního TPU materiálu -určený pro Samsung Galaxy P30 Lite - ochrana před pády a poškozením -jedinečný design s obrázkem -dostupné všechny potřebné výřezy pro příslušenství (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ART TPU Kryt Samsung Galaxy P30 Lite BLUE BUTTERFLY

FORCELL ART TPU Kryt Samsung Galaxy P30 Lite BLUE BUTTERFLY

ART TPU Kryt Samsung Galaxy P30 Lite BLUE BUTTERFLY Ozdobný a ultratenký kryt vyrobený z vysoce kvalitního TPU materiálu. Nabízí ochranu před pády a poškozením pro Váš Samsung Galaxy P30 Lite. Kryt nejen tlumí nárazy v každodenních situacích, ale také pomáhá udržovat Váš telefon bez poškrábání. Je přesně navržen pro konkrétní model a nabízí dokonalé přizpůsobení a zároveň poskytuje plný přístup ke všem portům a tlačítkům. Barevný design přináší telefonu stylový a velmi jedinečný vzhled a promění Váš smartphone na stylový doplněk. -vyroben z kvalitního TPU materiálu -určený pro Samsung Galaxy P30 Lite - ochrana před pády a poškozením -jedinečný design s obrázkem -dostupné všechny potřebné výřezy pro příslušenství (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FLEXI TPU ochranný kryt Huawei Y6 2017 / Y5 2017 černý

FORCELL FLEXI TPU ochranný kryt Huawei Y6 2017 / Y5 2017 černý

FLEXI TPU ochraný kryt Huawei Y6 2017 / Y5 2017 černý Postarejte se o maximální ochranu Vašeho mobilního telefonu Huawei Y6 2017 / Y5 2017 před škrábanci a každodenním opotřebením. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu díky kterému je potišmykový a příjemný na dotek. Obal je tvarován tak, aby na telefon dokonale padl a těsně ho obepínal. Díky tomu se snadno nasazuje a ještě jednodušší se dá složit. Vyřezané otvory zajistí přístup k funkcionalitám telefonu. Ochrana ovládacích tlačítek. Na zadní straně dostupný výřez pro snímač otisků prstů. vyrobený z kvalitního TPU obal je flexibilní a pružný maximální a trvalá ochrana telefonu před poškrábáním i nárazům rychlá a jednoduchá výměna dostupné všechny potřebné konektory (vsechnonamobil.cz)

FORCELL WALLET Obal s peněženkou 2v1 pro Samsung Galaxy S9 Plus černý

FORCELL WALLET Obal s peněženkou 2v1 pro Samsung Galaxy S9 Plus černý

WALLET Obal s peněženkou 2v1 pro Samsung Galaxy S9 Plus černý Peněženka a magnetický obal pro Samsung Galaxy S9 Plus z kůže v červené barvě od prestižní firmy časem. Pouzdro je vyrobeno z jemné syntetické broušené kůže, příjemné na dotek. Pouzdro poskytuje dokonalé zapadnutí Vašeho Samsungu. Pouzdro obsahuje vestavěné sloty na kreditní, debetní karty nebo vizitky. Peněženka obsahuje magnetický zadní kryt, který se magnetický dá odebrat od peněženky. Toto pouzdro zároveň slouží jako praktická a elegantní peněženka, která chrání Váš smartphone proti prachu a nárazům. Pouzdro obsahuje oddělení na bankovky a zipové pouzdro. praktická peněženka praktický stojan z kůže magnetický odnímatelný zadní kryt pro Samsung Galaxy S9 Plus vestavěné sloty na karty bezpečné vůči prachu a nárazům … (vsechnonamobil.cz)

Uživatele, kteří hledají "CELLY Frost tenký kryt 0,29 mm Samsung Galaxy A3 (2017) černý v kategorii pouzdra na mobilní telefony" se dívají také na:

Samsung ue55mu6192uxxh
Samsung ue55mu6452 recenze
Samsung swa 8000
Samsung wireless lan adapter wis09abgn
Ochranný kryt na sporák
Gigabyte gsmart elite kryt
Audio-technica at-lp120usbhc černý

obal na mobil Hello Kitty - Samsung Galaxy 3 - SANCC0148

obal na mobil Hello Kitty - Samsung Galaxy 3 - SANCC0148

obal na mobil Hello Kitty - Samsung Galaxy 3 - SANCC0148 originální obal na mobil SAMSUNG GALAXY S3. Oficiální produkt HELLO KITTY, vyrobeno z kvalitního silikonu. Rozměry pouzdra: 10,5 x 15cm. Drobnosti » pouzdra na mobil » obal na mobil Hello Kitty - Samsung Galaxy 3 - SANCC0148 (coreshop.cz)

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Huawei P9 Lite 2017 zlatý

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Huawei P9 Lite 2017 zlatý

TOUGH Ochranný kryt Huawei P9 Lite 2017 zlatý Extra odolný a pevný kryt vhodný pro Váš Huawei P9 Lite 2017. Je vyroben kombinací kvalitních a trvanlivých materiálů - pružného TPU a pevného polykarbonátu. Poskytuje nekompromisní ochranu před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenním používání. Navíc má vyztužené rohy, které pomáhají předcházet vážnému poškození a připojeny prachové kryty chrání nabíjecí porty a audio konektory od všech druhů nečistot. Stylový design navíc dodá vašemu smartphonu nový vzhled. Určený pro Huawei P9 Lite 2017 Kombinace kvalitních materiálů - TPU a PC Ochrana smartphonu před poškozením Vyztužené rohy pro ještě vyšší ochranu Prachové krytky na portech a konektorech neklouže se Je příjemný na dotek (vsechnonamobil.cz)

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Huawei P9 Lite 2017 šedý

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Huawei P9 Lite 2017 šedý

TOUGH Ochranný kryt Huawei P9 Lite 2017 šedý Extra odolný a pevný kryt vhodný pro Váš Huawei P9 Lite 2017. Je vyroben kombinací kvalitních a trvanlivých materiálů - pružného TPU a pevného polykarbonátu. Poskytuje nekompromisní ochranu před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenním používání. Navíc má vyztužené rohy, které pomáhají předcházet vážnému poškození a připojeny prachové kryty chrání nabíjecí porty a audio konektory od všech druhů nečistot. Stylový design navíc dodá vašemu smartphonu nový vzhled. Určený pro Huawei P9 Lite 2017 Kombinace kvalitních materiálů - TPU a PC Ochrana smartphonu před poškozením Vyztužené rohy pro ještě vyšší ochranu Prachové krytky na portech a konektorech neklouže se Je příjemný na dotek (vsechnonamobil.cz)

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Huawei P9 Lite 2017 stříbrný

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Huawei P9 Lite 2017 stříbrný

TOUGH Ochranný kryt Huawei P9 Lite 2017 stříbrný Extra odolný a pevný kryt vhodný pro Váš Huawei P9 Lite 2017. Je vyroben kombinací kvalitních a trvanlivých materiálů - pružného TPU a pevného polykarbonátu. Poskytuje nekompromisní ochranu před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenním používání. Navíc má vyztužené rohy, které pomáhají předcházet vážnému poškození a připojeny prachové kryty chrání nabíjecí porty a audio konektory od všech druhů nečistot. Stylový design navíc dodá vašemu smartphonu nový vzhled. Určený pro Huawei P9 Lite 2017 Kombinace kvalitních materiálů - TPU a PC Ochrana smartphonu před poškozením Vyztužené rohy pro ještě vyšší ochranu Prachové krytky na portech a konektorech neklouže se Je příjemný na dotek (vsechnonamobil.cz)

MERCURY JELLY TPU Huawei Y6 2017 / Y5 2017 černý

MERCURY JELLY TPU Huawei Y6 2017 / Y5 2017 černý

MERCURY JELLY TPU Huawei Y6 2017 / Y5 2017 černý Ochranný obal značky MERCURY vhodný pro Váš Huawei Y6 2017 / Y5 2017. Zaručuje tu nejlepší ochranu Vašeho smartphonu před poškozením při každodenním používání. Je vyroben z kvalitního hrubého silikonu a tak chrání smartphone před odřeninami, škrábanci a pády. Značka MERCURY je jeden z předních výrobců obalů pro smartphony a proto se můžete spolehnout na nejvyšší kvalitu provedení a přesné výřezy pro fotoaparát, nabíječku a všechny konektory. Určený pro Huawei Y6 2017 / Y5 2017 Kvalitní a hrubý silikon Ochrana smartphonu před poškozením Precizní výřezy na všechny potřebné konektory neklouže se (vsechnonamobil.cz)

FORCELL MAGNET Peňaženkový obal Huawei Y6 2017 / Y5 2017 černý

FORCELL MAGNET Peňaženkový obal Huawei Y6 2017 / Y5 2017 černý

MAGNET Peňaženkový obal Huawei Y6 2017 / Y5 2017 černý Pouzdro na mobilní telefon Huawei Y6 2017 / Y5 2017 typu kniha je praktické a zároveň velmi elegantní. Pouzdro disponuje perfektním tvarem, díky kterému je mobilní telefon v pouzdře stabilně uchycen. Přední kryt je odklápěcí s magnetickým zavíráním. Pouzdro zajistí maximální ochranu telefonu proti pádům, poškrábání, prachu a nečistotám a přitom budete mít snadný a rychlý přístup i k displeji, tak i k tlačítkům, konektorům a fotoaparátu, aniž byste museli telefon vybírat. Funguje také jako praktický stojánek ak dispozici má kapsy pro uložení karet. Přední část pouzdra s Magnetic pojistkou proti otevření funguje jako praktický stojánek odklápěcí čelní tvrzená část s kapsami na karty či bankovky perfektní tvar na míru telefonu … (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FANCY Peňaženkový obal Huawei Y6 2017 / Y5 2017 černý

FORCELL FANCY Peňaženkový obal Huawei Y6 2017 / Y5 2017 černý

FANCY Peňaženkový obal Huawei Y6 2017 / Y5 2017 černý Krásné peňaženkové pouzdro pro Vaše Huawei Y6 2017 / Y5 2017. Nejenže chrání Váš smartphone před odřeninami a pády, navíc obal obsahuje složky například pro hotovost a kreditní karty. Obal je jako stvořený pro každodenní používání a obsahuje výřezy pro všechny důležité konektory a nabíječku, takže mobil vůbec nemusíte vybírat. Možnost vytvoření stojanu pro dívala filmů a videí. -možnost vytvoření stojanu -priečinky pro hotovost a kreditní karty - vysokokvalitní ochrana -vyroben ze syntetické kůže a plastové vaničky - magnetické uzavírání   (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FIBER Ochranný obal Huawei Y6 2017 / Y5 2017 černý

FORCELL FIBER Ochranný obal Huawei Y6 2017 / Y5 2017 černý

FIBER Ochranný obal Huawei Y6 2017 / Y5 2017 černý FIBER obal je vyroben z vysoce kvalitního TPU, který poskytuje skvělou ochranu pro Váš Huawei Y6 2017 / Y5 2017. Obal je odolný vůči poškrábání a absorbuje náraz, čímž chrání telefon před poškozením. Díky karbonovým povrchu je obal protiskluzový a příjemný na dotek. Obal je velmi flexibilní a odolný vůči otiskům prstů. Obal má všechny potřebné výřezy pro nabíječku a reproduktory. Zvýšený okraj 2 mm chrání fotoaparát před poškrábáním. -obal je tenký a flexibilní ý -vyroben z kvalitního silikonu -elegantní karbonový povrch -odolný vůči otiskům prstů - zvýšený okraj pro ochranu fotoaparátu (vsechnonamobil.cz)

FORCELL WALLET Obal s peněženkou 2v1 pro Samsung Galaxy S9 Plus hnědý

FORCELL WALLET Obal s peněženkou 2v1 pro Samsung Galaxy S9 Plus hnědý

WALLET Obal s peněženkou 2v1 pro Samsung Galaxy S9 Plus hnědý Peněženka a magnetický obal pro Samsung Galaxy S9 Plus z kůže v červené barvě od prestižní firmy časem. Pouzdro je vyrobeno z jemné syntetické broušené kůže, příjemné na dotek. Pouzdro poskytuje dokonalé zapadnutí Vašeho Samsungu. Pouzdro obsahuje vestavěné sloty na kreditní, debetní karty nebo vizitky. Peněženka obsahuje magnetický zadní kryt, který se magnetický dá odebrat od peněženky. Toto pouzdro zároveň slouží jako praktická a elegantní peněženka, která chrání Váš smartphone proti prachu a nárazům. Pouzdro obsahuje oddělení na bankovky a zipové pouzdro. praktická peněženka praktický stojan z kůže magnetický odnímatelný zadní kryt pro Samsung Galaxy S9 Plus vestavěné sloty na karty bezpečné vůči prachu a nárazům … (vsechnonamobil.cz)

MATTE TPU Huawei P9 Lite 2017 černý

MATTE TPU Huawei P9 Lite 2017 černý

MATTE TPU Huawei P9 Lite 2017 černý Ochranný obal, který ochrání Váš Smartphone před poškozením, odřeninami a škrábanci. Obal je matný a příjemný na dotek. Navíc je protiskluzový a vyroben pro pohodlné držení v ruce. Díky své tenkosti nepřidává na tloušťce smartphonu. Výřezy na všechny potřebné konektory jsou samozřejmostí. Kvalitní TPU materiál Obal je příjemný na dotek pohodlně se drží v rukách a neklouže Ochrana smartphonu před poškozením Ultratenký materiál nepřidává na tloušťce Precizní výřezy na všechny potřebné konektory jednoduchý design Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo pro Huawei P9 Lite 2017. Zároveň získáte výhodnější poštovné.   (vsechnonamobil.cz)

MERCURY JELLY Huawei P9 Lite 2017 černý

MERCURY JELLY Huawei P9 Lite 2017 černý

MERCURY JELLY Huawei P9 Lite 2017 černý MERCURY JELLY je série špičkových obalů vyrobených z vysoce kvalitního materiálu TPU s UV povlakem s malými kousky reflexního lesku, které dodají Vašemu Huawei P9 Lite 2017 jemný lesk. Účinně chrání před poškrábáním, nárazem, prachem a jiným poškozením. Poskytuje snadný přístup ke všem tlačítkům, ovládacím prvkem a portem. vyrobený z kvalitního TPU materiálu obal je flexibilní, ale zároveň pevný ochrání telefon před poškozením obsahuje všechny potřebné výřezy neklouže v ruce vhodný pro každodenní používání Pro ještě lepší Ochranu doporučujeme zakoupit ochranné tvrzené sklo pro Huawei P9 Lite 2017. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

FORCELL WALLET Obal s peněženkou 2v1 pro Samsung Galaxy S9 Plus…

FORCELL WALLET Obal s peněženkou 2v1 pro Samsung Galaxy S9 Plus červený

WALLET Obal s peněženkou 2v1 pro Samsung Galaxy S9 Plus červený Peněženka a magnetický obal pro Samsung Galaxy S9 Plus z kůže v červené barvě od prestižní firmy časem. Pouzdro je vyrobeno z jemné syntetické broušené kůže, příjemné na dotek. Pouzdro poskytuje dokonalé zapadnutí Vašeho Samsungu. Pouzdro obsahuje vestavěné sloty na kreditní, debetní karty nebo vizitky. Peněženka obsahuje magnetický zadní kryt, který se magnetický dá odebrat od peněženky. Toto pouzdro zároveň slouží jako praktická a elegantní peněženka, která chrání Váš smartphone proti prachu a nárazům. Pouzdro obsahuje oddělení na bankovky a zipové pouzdro. praktická peněženka praktický stojan z kůže magnetický odnímatelný zadní kryt pro Samsung Galaxy S9 Plus vestavěné sloty na karty bezpečné vůči prachu a nárazům … (vsechnonamobil.cz)

FIBER Ochranný obal Huawei Y5 2017 černý

FIBER Ochranný obal Huawei Y5 2017 černý

FIBER Ochranný obal Huawei Y5 2017 černý Kupte si pro svůj telefon Huawei Y5 2017 prvotřídní ochranu. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu s protiskluzovým karbonovým povrchem. Originální obal FIBER v elegantní černé barvě bezpečně chrání před poškrábáním, odřením a zároveň tlumí nárazy. Kromě toho obal perfektně sedí v ruce a je příjemný na dotek. Samozřejmostí jsou praktické výřezy pro fotoaparát, vstupy a tlačítka pro ovládání telefonu. I přes velmi malé tloušťce je pouzdro velmi pevné a jeho kvality jistě oceníte. -jedinečný karbonový design -tenký a flexibilní -nezachytáva otisky prstů -vyroben z kvalitního TPU -samozrejmosťou jsou výřezy pro příslušenství (vsechnonamobil.cz)

HYBRID Odolný obal Huawei P9 Lite 2017 černý

HYBRID Odolný obal Huawei P9 Lite 2017 černý

HYBRID Odolný obal Huawei P9 Lite 2017 čiernyOchranný kryt HYBRID pre Váš Huawei P9 Lite 2017. Vďaka kombinácii kvalitnej gumy a plastu zaručuje Vášmu smartfónu nekompromisnú ochranu pri pádoch, škrabancoch či prachu. Kryt je dostupný vo viacerých farebných variantoch, a vy si tak môžete vybrať podľa svojej nálady. Tvarovanie pre konkrétny model zaručuje, že určenému prístroju dokonale padne. Presné výrezy poskytnú zachovanie všetkých funkcionalít . Ľahko sa nasadzuje a rovnako jednoducho a rýchlo sa dá tiež zložiť. -hybridný obal pre Váš Huawei-dostupný vo viacerých farbách-ochrana ovládacích tlačidiel-flexibilný, ľahká manipulácia-zachované potrebné presné výrezyPre kompletnú ochranu Vášho telefónu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Huawei P9 Lite 2017. Zároveň získate výhodnejšie… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL SMOOTH Peňaženkový obal Huawei Y6 2017 / Y5 2017 černý

FORCELL SMOOTH Peňaženkový obal Huawei Y6 2017 / Y5 2017 černý

SMOOTH Peňaženkový obal Huawei Y6 2017 / Y5 2017 černý Peňaženkové pouzdro je originální ultratenké ochranné pouzdro pro Váš mobilní telefon Huawei Y6 2017 / Y5 2017. Vnější část je elegantně zpracována a chrání displej proti poškrábání a jinými nepříznivými vlivy. Vnitřní část představuje plastovou vaničku, která telefon spolehlivě ochrání před poškozením a nečistotami. Výhodou je, že zůstaly zachovány všechny potřebné výřezy pro fotoaparát, blesk, všechny ovládací prvky a konektory, takže nebude telefon nijak omezovat. Otevírání a zavírání je zajištěno magnetickým flipem. Slouží i jako stojan ke shlédnutí videí vysoce kvalitní ochrana před kažodenným opotřebením zachovány všechny potřebné výřezy pro příslušenství magnetické zavírání obalu možnost vytvoření stojanu pro sledování… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL ARMOR Ochranný obal Huawei P9 Lite 2017 černý

FORCELL ARMOR Ochranný obal Huawei P9 Lite 2017 černý

ARMOR Ochranný obal Huawei P9 Lite 2017 / P8 Lite 2017 černý Dopřejte Vašemu telefonu tu nejlepší péči na světě. Toto stylové elegantní pouzdro se představuje jako spolehlivý ochránce a praktický doplněk. Perfektně sedne k Vašemu Huawei P9 Lite 2017 / P8 Lite 2017 a nechá místa jen pro výřezy důležitých tlačítek. Pouzdro zdůrazní křivky telefonu a perfektně drží. Díky kombinaci tvrdého plastu a gumy zaručíte svému smartphonu nekompromisní ochranu při pádech, škrábanců či prachu. Výhodou je také ochrana ovládacích tlačítek. - ochrání celé tělo smartphonu - vyrobeno z kvalitního materiálu - zdůrazní křivky telefonu - flexibilní, perfektně sedne na telefon - zachovány všechny potřebné otvory Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo pro Huawei P9 Lite 2017 /… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FLEXI TPU obal Huawei P9 Lite 2017 černý

FORCELL FLEXI TPU obal Huawei P9 Lite 2017 černý

FLEXI TPU obal Huawei P9 Lite 2017 černý TPU obal je vynikající ochranou pro Váš Huawei P9 Lite 2017. Je vyroben z tenkého materiálu a přesně na míru telefonu. Obal nezakrývá nabíjecí a sluchátkový konektor, dá se tedy nabíjet a připojovat příslušenství bez nutnosti telefon vybírat z pouzdra. Obal je protiskluzový a navržen pro bezproblémové ovládání a také je navržen pro pohodlné držení telefonu v ruce. odolný vůči pádům a škrábancům kvalitní TPU materiál elegantní design bezproblémové využívání portů obal je pružný a protiskluzový Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo pro Huawei P9 Lite 2017. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FANCY Peňaženkový obal Huawei P9 Lite 2017 černý

FORCELL FANCY Peňaženkový obal Huawei P9 Lite 2017 černý

FANCY Peňaženkový obal Huawei P9 Lite 2017 / P8 Lite 2017 černý Peňaženkový obal FANCY je ta správná volba pro Váš Huawei P9 Lite 2017. Obal ochrání Váš smartphone ze všech stran před případným poškozením a znečištěním. Obal má i praktické využití - dá se složit do stojanu a obsahuje prostor na hotovost a karty. Obal je příjemný na dotek, neklouže a výřez na všechny potřebné konektory jsou samozřejmostí. Obal se dá složit do stojanu Uvnitř se nachází prostor na hotovost / karty Obal je příjemný na dotek Ochrana smartphonu před případným poškozením neklouže se jednoduchý design Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo pro Huawei P9 Lite 2017. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FIBER Ochranný obal Huawei P9 Lite 2017 černý

FORCELL FIBER Ochranný obal Huawei P9 Lite 2017 černý

FIBER Ochranný obal Huawei P9 Lite 2017 černý Ochraňte zadní stranu svého smartphonu Huawei P9 Lite 2017 proti poškrábání tímto originálním zadním krytem černé barvy. Kryt poskytuje i částečnou ochranu proti pádu. Kryt je velmi jednoduchý a dokonale sedne na telefon takže nejsou nijak omezeny ovládací prvky, konektory ani fotoaparát a nijak nenarušuje vzhled telefonu. Pro maximální možnou odolnost je kryt vyroben z kvalitního TPU, který je snadno omyvatelný a příjemný na dotek. -jedoduchý karbonový design -vyroben z TPU materiálu - protiskluzový a nezachytává otisky prstů - chrání před poškozením -určený pro Huawei P9 Lite 2017 (vsechnonamobil.cz)

MSVII Ultratenký obal Huawei P9 Lite 2017 černý

MSVII Ultratenký obal Huawei P9 Lite 2017 černý

MSVII Ultratenký obal Huawei P9 Lite 2017 černý Plastový obal MSVII je vynikající ochranou pro Váš telefon Huawei P9 Lite 2017. Je vyroben z ultratenkého materiálu přesně na míru telefonu, dokonale chrání před otřesy, odřeninami a škrábanci. Určitě oceníte, že obal nezakrývá nabíjecí a sluchátkové konektory, ani objektiv a reproduktor, což umožňuje nabíjet, připojovat příslušenství a využívat všechny funkce bez nutnosti vyjmutí telefonu z pouzdra. Provedení obalu je protiskluzové a navržené pro bezproblémové ovládání a pro pohodlné držení telefonu v ruce. Určeno pro Huawei P9 Lite 2017 Perfektní ochrana proti škrábancům, odřeninám a otřesům Precizní ultratenké provedení neruší linie mobilu Všechny funkce jsou dostupné i bez odebrání pouzdra Dobře se drží v ruce a nebrání v ovládání… (vsechnonamobil.cz)

ROAR COLORFUL TPU Obal Huawei Y6 2017 černý

ROAR COLORFUL TPU Obal Huawei Y6 2017 černý

ROAR COLORFUL TPU Obal Huawei Y6 2017 černý ROAR COLORFUL je unikátní obal vyroben z extrémně jemného dotykového materiálu pro Váš Huawei Y6 2017. Díky vyvýšeným okrajem a hlubokým, zaobleným hranám ochrání Váš smartphone i displej před poškozením při každodenní manipulaci. Obal je vyroben z matného silikonu, který je velmi příjemný na dotek a smartphonu dodává originální vzhled. Precizní výřezy na všechny potřebné konektory a porty jsou samozřejmostí. - Určený pro Huawei Y6 2017 - Extrémně jemný silikonový materiál - Matný povrch - Ochrana smartphonu před poškozením - špeicálne zaoblené hrany - Výřezy na všechny potřebné konektory a porty (vsechnonamobil.cz)

FORCELL METALLIC ochranný obal Huawei P9 Lite 2017 černý

FORCELL METALLIC ochranný obal Huawei P9 Lite 2017 černý

METALLIC ochranný obal Huawei P9 Lite 2017 černý Krásný obal pro Váš Huawei P9 Lite 2017. Svým designem zaujme opravdu každého, ale zároveň Váš smartphone chrání před odřeninami, škrábanci a prachem. Kryt je vyroben z kvalitního TPU což znamená, že se příjemně drží v ruce a neklouže. Obal se dá velmi snadno vyjmout a obsahuje všechny výřezy pro fotoaparát, nabíječku, sluchátka a ostatní konektory a tak telefon nemusíte z obalu vůbec vybírat. Zrcadlový rám navíc dodá Vašemu smartphonu velmi zajímavý vzhled a stane se perfektním módním doplňkem. z kvalitního TPU materiálu průhledný design s metalickým rámem ochrana před pády a škrábanci dostupné všechny potřebné konektory flexibilní a ultratenký (vsechnonamobil.cz)

FORCELL GLite Silikonový obal Huawei P9 Lite 2017 černý

FORCELL GLite Silikonový obal Huawei P9 Lite 2017 černý

GLite Silikonový obal Huawei P8 Lite 2017 / P9 Lite 2017 černý Rozzařte Váš Huawei P8 Lite 2017 / P9 Lite 2017 s tímto jedinečným pouzdrem s třpytkami. K výrobě byla použita velmi pružná a ohebná guma, která dokonale padne na Váš telefon. Manipulace je zcela jednoduchá, telefon stačí do pouzdra jen vložit. Smartphone Vám bude pohodlně sedět v ruce, nemusíte se bát vyklouznutí. Všechny potřebné funkce telefonu jsou zcela přístupné, není zakrytý objektiv, konektory ani ovládání. Mobilní telefon bude zcela chráněn před pády a nečistotami. Pouzdro je složeno ze dvou částí a tak můžete vybrat "třpytky" a měnit design svého telefonu. -dokonalá ochrana před pády a nečistotami - snadno omyvatelný a nasaditelný - ultra tenký a flexibilní -vyroben z kvalitního TPU materiálu -obal… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Zrcadlový silikonový obal Huawei P9 Lite 2017 černý

FORCELL Zrcadlový silikonový obal Huawei P9 Lite 2017 černý

Zrcadlový silikonový obal Huawei P9 Lite 2017 černý Chraňte svůj Huawei P9 Lite 2017 tímto stylovým obalem. Dodejte smartphonu originalitu a ochranu zároveň. Obal je vyroben z kvalitního silikonu, který pomáhá chránit boky telefonu. Zadní stranu tvoří plast, který sedne na Váš smartphone jako ulitý. Jedinečností obalu je zrcadlový design, který ohromí opravdu každého. Všechny potřebné porty jsou samozřejmostí. luxusní provedení ochrana proti pádům a špíně příjemný na dotek flexibilní, snadno manipulovatelný zachovány všechny potřebné porty Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo pro Huawei P9 Lite 2017. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

FORCELL PATTERN TPU obal Huawei P9 Lite 2017 černý

FORCELL PATTERN TPU obal Huawei P9 Lite 2017 černý

PATTERN TPU kryt Huawei P9 Lite 2017 černý Ochranný flexibilní kryt pro Váš Huawei P9 Lite 2017. Kryt je vyroben z vysoce kvalitního TPU materiálu, který je velmi odolný a ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Textura kůže dodávám smartphonu elegantní a jedinečný design. Pro ještě vyšší ochranu má obal vlastní tlačítka. Kryt e příjemný na dotek, lehký, a obsahuje výřezy na všechny potřebné konektory a porty. - Určený pro Huawei P9 Lite 2017 - Ochrana smartphonu před poškozením, škrábanci a nečistotami - Vysoce kvalitní TPU materiál - Textura kůže dodává obalu elegantní design - Obal má vlastní tlačítka (vsechnonamobil.cz)

STAND Extra odolný obal Huawei P9 Lite 2017 černý

STAND Extra odolný obal Huawei P9 Lite 2017 černý

STAND Extra odolný obal Huawei P9 Lite 2017 černý Dopřejte svému Huawei P9 Lite 2017 pohodlí a bezpečí s odolným obalem STAND. Model skvěle přiléhá, což zajistí skvělou stabilitu telefonu v obalu. Obal je skvělou ochranou vůči pádům, škrábancům či prachu. Výhodou je také ochrana ovládacích tlačítek. Díky kombinaci kvalitní gumy a plastu bude Váš smartphone nekompromisně chráněn. Přístup k tlačítkům a konektorům není nijak omezen. Všechny funkce telefonu lze tedy naplno užívat bez nutnosti vyjmutí z obalu. -nekompromisná ochrana při pádech - kombinace plastu a gumy - ochrana ovládacích tlačítek - přístup k tlačítkům a konektorům zachován -dostupný ve více barvách Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit tvrzené sklo pro Huawei P9 Lite 2017 . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° Ochranný obal Huawei P9 Lite 2017 černý

FORCELL 360 ° Ochranný obal Huawei P9 Lite 2017 černý

360 ° Ochraný obal Huawei P9 Lite 2017 černý Kvalitní celotělový obal určený pro Váš Huawei P9 Lite 2017. Obal poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu s matným povrchem čím je příjemný na dotek a je protiskluzový. Ochranný kryt neblokuje žádné vstupy pro kabely či konektory. Snadno se nasazuje i sundává. Předností je i ochrana ovládacích tlačítek. vysokokvalitní ochrana celého těla smartphonu určený pro Váš Huawei P9 Lite 2017 vyrobený z kvalitního plastu ochrana ovládacích tlačítek jemný matný protiskluzový povrch (vsechnonamobil.cz)

FORCELL SHOCK Extra odolný obal Huawei P9 Lite 2017 černý

FORCELL SHOCK Extra odolný obal Huawei P9 Lite 2017 černý

SHOCK Extra odolný obal Huawei P9 Lite 2017 černý Kvalitní extra odolný kryt pro Huawei P9 Lite 2017 poskytuje nekompromisní ochranu telefonu z každé strany a díky průhlednému designu zachováte smartphonu původní vzhled. Kryt je vyroben z kvalitního plastu a navíc má zesílené boky a tak chrání Váš telefon při pádech a každodennomopotrebovaní. Určitě oceníte, že obal nezakrývá nabíjecí a sluchátkový konektor, dokonce ani objektiv a reproduktor, což umožňuje nabíjet, připojovat příslušenství a využívat všechny funkce bez nutnosti vyjmutí telefonu z pouzdra. Provedení obalu je protiskluzové a navržené pro bezproblémové ovládání a pro pohodlné držení telefonu v ruce. průhledný design s barevným rámem vyrobený z vysoce kvalitního plastu nezakrývá potřebné porty ochrana ovládacích… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Zadní kryt (kryt baterie) Honor 10 černý

FORCELL Zadní kryt (kryt baterie) Honor 10 černý

Zadní kryt (kryt baterie) Honor 10 černý Náhradní zadní kryt určený pro Honor 10 Určeno pro: Honor 10 Barva: černá   (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Zadní kryt (kryt baterie) Honor 10 černý

FORCELL Zadní kryt (kryt baterie) Honor 10 černý

Zadní kryt (kryt baterie) Honor 10 černý Náhradní zadní kryt určený pro Honor 10 Určeno pro: Honor 10 Barva: černá   (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Zadní kryt (kryt baterie) Huawei P20 Lite černý

FORCELL Zadní kryt (kryt baterie) Huawei P20 Lite černý

Zadní kryt (kryt baterie) Huawei P20 Lite černý Náhradní zadní kryt určený pro Huawei P20 Lite Určeno pro: Huawei P20 Lite Barva: černá   (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Zadní kryt (kryt baterie) Huawei Mate 20 Lite černý

FORCELL Zadní kryt (kryt baterie) Huawei Mate 20 Lite černý

Zadní kryt (kryt baterie) Huawei P20 Lite černý Náhradní zadní kryt určený pro Huawei P20 Lite Určeno pro: Huawei P20 Lite Barva: černá   (vsechnonamobil.cz)

Plastový kryt Huawei Y530 černý

Plastový kryt Huawei Y530 černý

Plastový obal Huawei Y530 černý Plastový obal pro Váš Huawei. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem tlačítkům, konektorům a fotoaparátu. Zároveň kryt chrání Váš smartphone před škrábanci a menšími pády. Perfektně sedne do ruky a díky použitým materiálům neklouže v rukách a je tak jako stvořený pro každodenní používání. Dostupný ve více barvách. (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Temperované sklo Huawei P9 Lite 2017 černé

FORCELL   3D Temperované sklo Huawei P9 Lite 2017 černé

SOFT Temperované sklo Huawei P9 Lite 2017 černé Ochranné tvrzené sklo pro Váš Huawei P9 Lite 2017. Sklo ochrání Váš displej od okraje po okraj před kapkami, nečistotami, škrábanci či otisky prstů. Měkký rám navíc nabízí mimořádnou bezpečnost zakřivených okrajů obrazovky. Sklo je příjemné na dotek. Měkký PET rám pro ještě lepší ochranu. - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2017 černé

FORCELL   3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2017 černé

3D Tvrzené sklo Huawei Y6 2017 černé Kvalitní temperované sklo pro ochranu Vašeho Huawei Y6 2017. Temperované sklo je ta nejkvalitnější ochrana Vašeho displeje. Sklo chrání displej před rozbitím, či jiným poškozením. Navíc díky speciální technologii je tvrzené sklo zahnuté a tak chrání celý displej. - pokročilá 3D technologie - sklo pokrývá celý displej - Tvrdý sklo chrání displej před rozbitím - tvrzené sklo nijak neovlivňuje citlivost dotyku - kvalitní ochrana při pádech - sklo je průhledné a tak nijak neovlivňuje viditelnost displeje - barva bude perfektně ladit s původní barvou telefonu Balení obsahuje: 1 ks ochranné tvrzené sklo pro Huawei P Smart 1 bal. suchá a mokrá hadřík na vyčištění displeje (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° kryt Huawei P20 černý

FORCELL 360 ° kryt Huawei P20 černý

360 ° kryt Huawei P20 černý Ochranný 360 ° kryt pro tu nejlepší ochranu Vašeho Huawei P20. Kryt je vyroben z tvrdého plastu, díky čemuž je příjemný na dotek a protiskluzový. Matný design dodává obalu elegantní vzhled. Tento ochranný kryt neblokuje žádné vstupy na kabely či konektory. Předností krytu je i ochrana ovládacích tlačítek. Dopřejte svému smartphonu ochranu, díky tomuto jedinečnému obalu složeného z více ochranných dílů. - Určený pro Huawei P20 - Celotělová ochrana smartphonu před poškozením a nečistotami - Obal je vyroben z kvalitního plastu - Ochrana ovládacích tlačítek - Jemný protiskluzový povrch - Elegantní matný design (vsechnonamobil.cz)

FORCELL MAGNET Peňaženkové pouzdro Huawei P9 Lite 2017 černé

FORCELL MAGNET Peňaženkové pouzdro Huawei P9 Lite 2017 černé

MAGNET Peňaženkové pouzdro Huawei P8 Lite 2017 / P9 Lite 2017 černé Kvalitní peňaženkové pouzdro pro Váš Huawei P8 Lite 2017 / P9 Lite 2017. Nejenže chrání Váš smartphone před odřeninami a pády, navíc obal obsahuje složky například pro hotovost, vizitky a kreditní karty. Obal je jako stvořený pro každodenní používání a obsahuje výřezy pro všechny důležité konektory a nabíječku, takže mobil vůbec nemusíte vybírat. Velkou výhodou obalu je, že když obal položíte stranou, slouží i jako stojánek na Váš smartphone - ideální například pro sledování videí. vysoká ochrana telefonu složky na peníze a kreditní karty když obal položíte stranou, slouží jako stojan ke shlédnutí všechny potřebné konektory jsou plně dostupné vysoká ochrana pro obě strany telefonu   Pro kompletní ochranu telefonu… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° Ochranný obal Huawei P9 Lite 2017 červeno-černý

FORCELL 360 ° Ochranný obal Huawei P9 Lite 2017 červeno-černý

360 ° Ochraný obal Huawei P9 Lite 2017 červeno-černý Kvalitní celotělový obal určený pro Váš Huawei P9 Lite 2017. Obal poskytuje kompletní 360-stupňovou ochranu telefonu. Je vyroben z tvrzeného plastu s matným povrchem čím je příjemný na dotek a je protiskluzový. Ochranný kryt neblokuje žádné vstupy pro kabely či konektory. Snadno se nasazuje i sundává. Předností je i ochrana ovládacích tlačítek. vysokokvalitní ochrana celého těla smartphonu určený pro Váš Huawei P9 Lite 2017 vyrobený z kvalitního plastu ochrana ovládacích tlačítek jemný matný protiskluzový povrch (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° Ochranný kryt Honor 10 černý

FORCELL 360 ° Ochranný kryt Honor 10 černý

360 ° Ochranný kryt Honor 10 černý Ochranný 360 ° kryt pro tu nejlepší ochranu Vašeho Honor 10. Kryt je vyroben z tvrdého plastu, díky čemuž je příjemný na dotek a protiskluzový. Matný design dodává obalu elegantní vzhled. Tento ochranný kryt neblokuje žádné vstupy na kabely či konektory. Předností je i ochrana ovládacích tlačítek. Dopřejte svému smartphonu ochranu, díky tomuto jedinečnému krytu složeného z více ochranných dílů. - Určený pro Honor 10 - Celotělová ochrana smartphonu před poškozením a nečistotami - Kryt je vyroben z kvalitního plastu - Ochrana ovládacích tlačítek - Jemný protiskluzový povrch - Elegantní matný design (vsechnonamobil.cz)

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Honor 10 černý

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Honor 10 černý

TOUGH Ochranný kryt Honor 10 čiernyExtra odolný a pevný kryt vhodný pre Váš Honor 10. Je vyrobený kombináciou vysokokvalitných a trvanlivých materiálov - pružného TPU a pevného polykarbonátu. Poskytuje nekompromisnú ochranu pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Navyše má vystužené rohy, ktoré pomáhajú predchádzať vážnemu poškodeniu. Štýlový dizajn navyše dodá vášmu smartfónu nový vzhľad.Určený pre Honor 10Kombinácia kvalitných materiálov - TPU a… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FANCY Peňaženkový kryt Honor 7X černý

FORCELL FANCY Peňaženkový kryt Honor 7X černý

FANCY Peňaženkový kryt Honor 7X černý Knížková pouzdro pro Váš Honor 7X. Obal chrání celé tělo smartphonu před poškozením a díky magnetické přezce chrání i před vypadnutím z obalu. Je vyroben z kombinace syntetické kůže a silikonové vaničky, která telefon perfektně drží. Obal nabízí také složky pro hotovost či kreditní karty, takže obal Vám poslouží i jako peněženka. Možnost vytvoření stojanu pro sledování filmů či videí. Dostupné všechny potřebné porty a otvory bez nutnosti vyjímání z obalu. -určený pro Honor 7X - magnetické uzavírání - ochrana celého těla smartphonu -možnost vytvoření stojanu -priečinky pro hotovost či karty (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° kryt Huawei P20 černý (červený)

FORCELL 360 ° kryt Huawei P20 černý (červený)

360 ° kryt Huawei P20 černý (červený) Ochranný 360 ° kryt pro tu nejlepší ochranu Vašeho Huawei P20. Kryt je vyroben z tvrdého plastu, díky čemuž je příjemný na dotek a protiskluzový. Matný design dodává obalu elegantní vzhled. Tento ochranný kryt neblokuje žádné vstupy na kabely či konektory. Předností krytu je i ochrana ovládacích tlačítek. Dopřejte svému smartphonu ochranu, díky tomuto jedinečnému obalu složeného z více ochranných dílů. - Určený pro Huawei P20 - Celotělová ochrana smartphonu před poškozením a nečistotami - Obal je vyroben z kvalitního plastu - Ochrana ovládacích tlačítek - Jemný protiskluzový povrch - Elegantní matný design (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° kryt Huawei P20 Lite černý

FORCELL 360 ° kryt Huawei P20 Lite černý

360 ° kryt Huawei P20 Lite černý Ochranný 360 ° kryt pro tu nejlepší ochranu Vašeho Huawei P20 Lite. Kryt je vyroben z tvrdého plastu, díky čemuž je příjemný na dotek a protiskluzový. Matný design dodává obalu elegantní vzhled. Tento ochranný kryt neblokuje žádné vstupy na kabely či konektory. Předností krytu je i ochrana ovládacích tlačítek. Dopřejte svému smartphonu ochranu, díky tomuto jedinečnému obalu složeného z více ochranných dílů. - Určený pro Huawei P20 Lite - Celotělová ochrana smartphonu před poškozením a nečistotami - Obal je vyroben z kvalitního plastu - Ochrana ovládacích tlačítek - Jemný protiskluzový povrch - Elegantní matný design (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FLEXI TPU Kryt Huawei P20 černý

FORCELL FLEXI TPU Kryt Huawei P20 černý

FLEXI TPU Kryt Huawei P20 černý Ochranný kryt, který je ta správná volba pro Váš Huawei P20. Kryt je vyroben z kvalitního TPU materiálu a design doplňuje karbonová struktura. To zaručuje extra ochrana před pády, poškozením a nečistotami při každodenním používání. Pro ještě vyšší ochranu má kryt vlastní tlačítka. Je velmi lehký, flexibilní a neklouže v ruce. Luxusní zpracování navíc dodá Vašemu smartphonu nový vzhled. Precizní výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným portům a konektorům. Určený pro Huawei P20 Vyrobený z kvalitního TPU materiálu Speciální karbonová struktura Vysoká ochrana před poškozením, pády a znečištěním Kryt má vlastní tlačítka Neklouže a je flexibilní Luxusní zpracování a jedinečný design (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FANCY Peňaženkový kryt Honor 10 černý

FORCELL FANCY Peňaženkový kryt Honor 10 černý

FANCY Peňaženkový kryt Honor 10 černý Knížková pouzdro pro Váš Honor 10. Obal chrání celé tělo smartphonu před poškozením a díky magnetické přezce chrání i před vypadnutím z obalu. Je vyroben z kombinace syntetické kůže a silikonové vaničky, která telefon perfektně drží. Obal nabízí také složky pro hotovost či kreditní karty, takže obal Vám poslouží i jako peněženka. Možnost vytvoření stojanu pro sledování filmů či videí. Dostupné všechny potřebné porty a otvory bez nutnosti vyjímání z obalu. -určený pro Honor 10 - magnetické uzavírání - ochrana celého těla smartphonu -možnost vytvoření stojanu -priečinky pro hotovost či karty (vsechnonamobil.cz)

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Honor 7X černý

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Honor 7X černý

TOUGH Ochranný kryt Honor 7X černý Extra odolný a pevný kryt vhodný pro Váš Honor 7X. Je vyroben kombinací kvalitních a trvanlivých materiálů - pružného TPU a pevného polykarbonátu. Poskytuje nekompromisní ochranu před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenním používání. Navíc má vyztužené rohy, které pomáhají předcházet vážnému poškození a připojeny prachové kryty chrání nabíjecí porty a audio konektory od všech druhů nečistot. Stylový design navíc dodá vašemu smartphonu nový vzhled. Určený pro Honor 7X Kombinace kvalitních materiálů - TPU a PC Ochrana smartphonu před poškozením Vyztužené rohy pro ještě vyšší ochranu Prachové krytky na portech a konektorech neklouže se Je příjemný na dotek (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° kryt Huawei P20 černý (modrý)

FORCELL 360 ° kryt Huawei P20 černý (modrý)

360 ° kryt Huawei P20 černý (modrý) Ochranný 360 ° kryt pro tu nejlepší ochranu Vašeho Huawei P20. Kryt je vyroben z tvrdého plastu, díky čemuž je příjemný na dotek a protiskluzový. Matný design dodává obalu elegantní vzhled. Tento ochranný kryt neblokuje žádné vstupy na kabely či konektory. Předností krytu je i ochrana ovládacích tlačítek. Dopřejte svému smartphonu ochranu, díky tomuto jedinečnému obalu složeného z více ochranných dílů. - Určený pro Huawei P20 - Celotělová ochrana smartphonu před poškozením a nečistotami - Obal je vyroben z kvalitního plastu - Ochrana ovládacích tlačítek - Jemný protiskluzový povrch - Elegantní matný design (vsechnonamobil.cz)

FORCELL SHOCK Odolný kryt Huawei P10 černý

FORCELL SHOCK Odolný kryt Huawei P10 černý

SHOCK Odolný kryt Huawei P10 černý Velmi odolný kryt určený pro Lenovo Moto G6 Plus. Tento kryt spolehlivě ochrání Váš Moto G6 Plus před škrábanci, odřeninami a při pádech. Kryt je v rozích speciálně vyztužený, což z něj činí nesmírně odolný kryt, který dokáže absorbovat pády. Zadní strana je průhledná a tak zachovává původní design telefonu. Obal obsahuje fyzické tlačítka a všechny potřebné výřezy pro porty, nabíjení či ostatní konektory. - kryt chrání mobil před škrábanci a odřeninami - elegantní design - přesné výřezy pro všechna tlačítka a konektory - použitý materiál je příjemný na dotek - po nasazení obalu se telefon neklouže v ruce - určený pro Huawei P10 (vsechnonamobil.cz)

MOFI Ultratenký kryt Huawei Mate 20 černý

MOFI Ultratenký kryt Huawei Mate 20 černý

MOFI Ultratenký kryt Huawei Mate 20 černý Mimořádně tenký kryt pro Váš Huawei Mate 20. Kryt je vyroben z vysoce kvalitního polykarbonátu, který ochrání Váš smartphone před poškrábáním, poškozením, nečistotami a jinými nebezpečími při každodenní manipulaci. Dopřejte svému smartphonu jedinečný kryt s matnou texturou, na níž se nezachycují otisky prstů. Kryt je navíc velmi lehký a nepřidává na tloušťce. Dopřejte svému smartphonu ochranu a elegantní design díky obal MOFI. - Určený pro Huawei Mate 20 - Ultratenký obal nepřidává na tloušťce - Nejtenčí plastový obal - Ochrana před poškozením při každodenní manipulaci - nezachycuje otisky prstů (vsechnonamobil.cz)

MOFI Ultratenký kryt Huawei Nova 3i černý

MOFI Ultratenký kryt Huawei Nova 3i černý

MOFI Ultratenký kryt Huawei Nova 3i černý Mimořádně tenký kryt pro Váš Huawei Nova 3i. Kryt je vyroben z vysoce kvalitního polykarbonátu, který ochrání Váš smartphone před poškrábáním, poškozením, nečistotami a jinými nebezpečími při každodenní manipulaci. Dopřejte svému smartphonu jedinečný kryt s matnou texturou, na níž se nezachycují otisky prstů. Kryt je navíc velmi lehký a nepřidává na tloušťce. Dopřejte svému smartphonu ochranu a elegantní design díky obal MOFI. - Určený pro Huawei Nova 3i - Ultratenký obal nepřidává na tloušťce - Nejtenčí plastový obal - Ochrana před poškozením při každodenní manipulaci - nezachycuje otisky prstů (vsechnonamobil.cz)

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Honor 8X černý

FORCELL TOUGH Ochranný kryt Honor 8X černý

TOUGH Ochranný kryt Honor 8X černý Extra odolný a pevný kryt vhodný pro Váš Honor 8X. Je vyroben kombinací kvalitních a trvanlivých materiálů - pružného TPU a pevného polykarbonátu. Poskytuje nekompromisní ochranu před Poškození, škrábance a nečistotami při každodenním používání. Navíc má vyztužené rohy, které pomáhají předcházet vážnému Poškození a připojených prachové kryty chrání nabíjecí porty a audio konektory od všech druhů nečistot. Stylový design navíc dodá vašemu smartphonu nový vzhled. Určený pro Honor 8X Kombinace kvalitních materiálů - TPU a PC Ochrana smartphonu před Poškození Vyztužené rohy pro ještě vyšší ochranu Prachové krytky na portech a konektorech neklouže se Je příjemný na dotek (vsechnonamobil.cz)

FORCELL FANCY Peňaženkový kryt Honor 7A černý

FORCELL FANCY Peňaženkový kryt Honor 7A černý

FANCY Peňaženkový kryt Honor 7A čiernyKnižkové púzdro pre Váš Honor 7A. Obal chráni celé telo smartfónu pred poškodením a vďaka magnetickej pracke chráni aj pred vypadnutím z obalu. Je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a silikónovej vaničky, ktorá telefón perfektne drží. Obal ponúka aj priečinky pre hotovosť či kreditné karty, takže obal Vám poslúži aj ako peňaženka. Možnosť vytvorenia stojana pre pozeranie filmov či videí. Dostupné všetky potrebné porty a otvory bez nutnosti vyberania z obalu.-určený pre Honor 7A-magnetické uzatváranie-ochrana celého tela smartf… (vsechnonamobil.cz)

SHOCK Ochranný kryt Huawei Mate 9 černý

SHOCK Ochranný kryt Huawei Mate 9 černý

SHOCK Ochranný obal Huawei Mate 9 černý Ochranný obal SHOCK je ta správná volba pro Váš Huawei Mate 9. Obal je vyroben z plastu a po bocích je navíc vyztužený kvalitním TPU materiálem pro ještě větší ochranu. Obal se díky použitému materiálu neklouže a výřezy zaručují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům. kombinace materiálů Ochrana smartphonu Speciální výztuž na bocích neklouže se Výřezy na všechny konektory (vsechnonamobil.cz)

FORCELL HOLD Ochranný kryt Honor Play černý

FORCELL HOLD Ochranný kryt Honor Play černý

HOLD Ochranný kryt Honor Play černý Trendy ochranný kryt je díky kombinaci pevného polykarbonátu a flexibilního TPU ideální ochranou pro Váš Honor Play. Kryt perfektně sedne na telefon a Váš smartphone ochrání před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Precizní výřezy na všechny potřebné konektory a porty jsou samozřejmostí. Kryt je příjemný na dotek, neklouže a nachází se na něm držák, točiteľný o 360 stupňů, který můžete využít jako stojan. - Kryt určený pro Honor Play - Kombinace kvalitních materiálů - PC a TPU - Ochrana smartphonu před poškozením při každodenní manipulaci - Na kryt je točiteľný držák - Kryt je příjemný na dotek a neklouže (vsechnonamobil.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít