Cellularline vision dots univerzalni pouzdro pro tablety do 8 zelene

Speed Link Přepravní pouzdro , Pro tablety do 8"/20,3 cm

Speed Link Přepravní pouzdro , Pro tablety do 8"/20,3 cm

Pro tablety do 8"/20,3 cm – manšestrové přepravní pouzdro Cordao Cord Sleeve značky Speed Link, barva šedá. (mall.cz)

Držák do auta CellularLine Crab Tablet 3v1 pro tablety do velikosti…

Držák do auta CellularLine Crab Tablet 3v1 pro tablety do velikosti 12" černý

CellularLine Crab Tablet 3v1, černá Pomůcky, které plní více funkcí v jednom, patří mezi ty nejpopulárnější. Jinak tomu není ani v případě držáku na tablet od společnosti CellurLine. Přístroj vás na první pohled zaujme nejen svým pevným a odolným provedením, ale především možností tří různých způsobů uchycení tabletu. Držák využijete v autě hned dvojnásobně. Pokud řídíte, lze jej za pomoci přísavky připevnit na čelní sklo a využít tablet jako navigaci. Nebo můžete zabavit své malé cestující na zadní sedačce a držák umístit na opěrku hlavy. Poslední možností je klasické upevnění na pracovní stůl či desku, aniž by hrozil pád tabletu a jeho poškození. (euronics.cz)

Držák do auta CellularLine Crab Tablet 3v1 pro tablety do velikosti…

Držák do auta CellularLine Crab Tablet 3v1 pro tablety do velikosti 12" černý (CRABTABLET3IN1)

multifunkční držák na tablet • pro tablety do 12" • uchycení na čelní sklo • uchycení na opěrku hlavy v autě • uchycení na stůl Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na tablet polohovací CellularLine CLICKCASE pro tablety 10,5…

Pouzdro na tablet polohovací CellularLine CLICKCASE pro tablety 10,5 černé

Pouzdro CellularLine ClickCase pro tablety do 10,5", černá Jedním z hlavních nešvarů dnešních zařízení je nízká odolnost vůči poškrábání nebo pádu. Stačí jedno jediné vyklouznutí a vaše drahé zařízení může být nadobro znehodnoceno. Aby byl váš tablet v naprostém bezpečí, představuje CellularLine skvělé pouzdro ClickCase. Ochrana a funkčnost Stylové pouzdro poskytne vašemu tabletu kompletní ochranu. Je vhodné pro tablety o uhlopříčce od 8,4 do 10,5 palců. Vnitřní povrch je z mikrovlákna, které zamezí poškrábání displeje. Pouzdro samotné je z velmi pevného materiálu příjemného na dotyk a ochrání tablet nejen v cestovní tašce, kde jej ohrožují různé předměty, ale také před pády a nečistotami. Zavřené jej udržuje magnet a tablet je upevněn pomocí gumových popruhů, které se snadno nasazují na… (euronics.cz)

Pouzdro na tablet polohovací CellularLine CLICKCASE pro tablety 10,5…

Pouzdro na tablet polohovací CellularLine CLICKCASE pro tablety 10,5 růžové

Pouzdro CellularLine ClickCase pro tablety do 10,5", růžová Jedním z hlavních nešvarů dnešních zařízení je nízká odolnost vůči poškrábání nebo pádu. Stačí jedno jediné vyklouznutí a vaše drahé zařízení může být nadobro znehodnoceno. Aby byl váš tablet v naprostém bezpečí, představuje CellularLine skvělé pouzdro ClickCase. Ochrana a funkčnost Stylové pouzdro poskytne vašemu tabletu kompletní ochranu. Je vhodné pro tablety o uhlopříčce od 8,4 do 10,5 palců. Vnitřní povrch je z mikrovlákna, které zamezí poškrábání displeje. Pouzdro samotné je z velmi pevného materiálu příjemného na dotyk a ochrání tablet nejen v cestovní tašce, kde jej ohrožují různé předměty, ale také před pády a nečistotami. Zavřené jej udržuje magnet a tablet je upevněn pomocí gumových popruhů, které se snadno nasazují na… (euronics.cz)

Pouzdro na tablet polohovací CellularLine CLICKCASE pro tablety 10,5…

Pouzdro na tablet polohovací CellularLine CLICKCASE pro tablety 10,5 černé (CLICKCASETAB105K)

pouzdro pro tablet • 8,4–10,5" • stojánek Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na tablet polohovací CellularLine CLICKCASE pro tablety 10,5…

Pouzdro na tablet polohovací CellularLine CLICKCASE pro tablety 10,5 růžové (CLICKCASETAB105V)

pouzdro pro tablet • 8,4–10,5" • stojánek Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Solight 1N41B Solight univerzální pouzdro - desky z polyuretanu pro…

Solight 1N41B Solight univerzální pouzdro - desky z polyuretanu pro tablet nebo čtečku 8'', černé

1N41B Solight univerzální pouzdro – desky z polyuretanu pro tablet nebo čtečku 8'', černé pouzdro pro tablet nebo čtečku elektronických knih do 8" pevné polyuretanové stěny chrání zařízení při běžném používání jemné vroubkování povrchu zajišťuje pohodlné držení speciální polstrování z mikrovlák… (mall.cz)

Solight 1N41R Solight univerzální pouzdro - desky z polyuretanu pro…

Solight 1N41R Solight univerzální pouzdro - desky z polyuretanu pro tablet nebo čtečku 8'', červené

1N41R Solight univerzální pouzdro – desky z polyuretanu pro tablet nebo čtečku 8'', červené pouzdro pro tablet nebo čtečku elektronických knih do 8" pevné polyuretanové stěny chrání zařízení při běžném používání jemné vroubkování povrchu zajišťuje pohodlné držení speciální polstrování z mikrovl… (mall.cz)

Solight 1N41V Solight univerzální pouzdro - desky z polyuretanu pro…

Solight 1N41V Solight univerzální pouzdro - desky z polyuretanu pro tablet nebo čtečku 8'', fialové

1N41V Solight univerzální pouzdro – desky z polyuretanu pro tablet nebo čtečku 8'', fialové pouzdro pro tablet nebo čtečku elektronických knih do 8" pevné polyuretanové stěny chrání zařízení při běžném používání jemné vroubkování povrchu zajišťuje pohodlné držení speciální polstrování z mikrovl… (mall.cz)

Solight 1N41O Solight univerzální pouzdro - desky z polyuretanu pro…

Solight 1N41O Solight univerzální pouzdro - desky z polyuretanu pro tablet nebo čtečku 8'', oranžové

1N41O Solight univerzální pouzdro – desky z polyuretanu pro tablet nebo čtečku 8'', oranžové pouzdro pro tablet nebo čtečku elektronických knih do 8" pevné polyuretanové stěny chrání zařízení při běžném používání jemné vroubkování povrchu zajišťuje pohodlné držení speciální polstrování z mikrov… (mall.cz)

DUX Univerzální pouzdro pro tablet s úhlopříčkou 10 "modré

DUX Univerzální pouzdro pro tablet s úhlopříčkou 10 "modré

Univerzální pouzdro pro tablet s úhlopříčkou 10 "modré Zaklapovací pouzdro pro Váš tablet s úhlopříčkou 10 ". Pouzdro chrání Vaše zařízení před pády, prachem a poškozením. Pouzdro je vyrobeno ze syntetické kůže a obsahuje úchytky pro Váš tablet. Pouzdro obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne). dá se použít i jako stojánek pro sledování filmů či videí. Obsahuje všechny potřebné výřezy pro příslušenství a složky pro platební karty či hotovost. -určený pro tablety s úhlopříčkou 10 " -chrání před poškozením a prachem -možnost pouzdro složit do stojanu (vsechnonamobil.cz)

DUX Univerzální pouzdro pro tablet s úhlopříčkou 10 "červené

DUX Univerzální pouzdro pro tablet s úhlopříčkou 10 "červené

Univerzální pouzdro pro tablet s úhlopříčkou 10 "červené Zaklapovací pouzdro pro Váš tablet s úhlopříčkou 10 ". Pouzdro chrání Vaše zařízení před pády, prachem a poškozením. Pouzdro je vyrobeno ze syntetické kůže a obsahuje úchytky pro Váš tablet. Pouzdro obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne). dá se použít i jako stojánek pro sledování filmů či videí. Obsahuje všechny potřebné výřezy pro příslušenství a složky pro platební karty či hotovost. -určený pro tablety s úhlopříčkou 10 " -chrání před poškozením a prachem -možnost pouzdro složit do stojanu (vsechnonamobil.cz)

DUX Univerzální pouzdro pro tablet s úhlopříčkou 10 "černé

DUX Univerzální pouzdro pro tablet s úhlopříčkou 10 "černé

Univerzální pouzdro pro tablet s úhlopříčkou 10 "černé Zaklapovací pouzdro pro Váš tablet s úhlopříčkou 10 ". Pouzdro chrání Vaše zařízení před pády, prachem a poškozením. Pouzdro je vyrobeno ze syntetické kůže a obsahuje úchytky pro Váš tablet. Pouzdro obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne). dá se použít i jako stojánek pro sledování filmů či videí. Obsahuje všechny potřebné výřezy pro příslušenství a složky pro platební karty či hotovost. -určený pro tablety s úhlopříčkou 10 " -chrání před poškozením a prachem -možnost pouzdro složit do stojanu (vsechnonamobil.cz)

DUX Univerzální pouzdro pro tablet s úhlopříčkou 10 "bílé

DUX Univerzální pouzdro pro tablet s úhlopříčkou 10 "bílé

Univerzální pouzdro pro tablet s úhlopříčkou 10 "bílé Zaklapovací pouzdro pro Váš tablet s úhlopříčkou 10 ". Pouzdro chrání Vaše zařízení před pády, prachem a poškozením. Pouzdro je vyrobeno ze syntetické kůže a obsahuje úchytky pro Váš tablet. Pouzdro obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne). dá se použít i jako stojánek pro sledování filmů či videí. Obsahuje všechny potřebné výřezy pro příslušenství a složky pro platební karty či hotovost. -určený pro tablety s úhlopříčkou 10 " -chrání před poškozením a prachem -možnost pouzdro složit do stojanu (vsechnonamobil.cz)

CellularLine Vodotěsné univerzální pouzdro pro mobilní telefony…

CellularLine Vodotěsné univerzální pouzdro pro mobilní telefony VOYAGER 2019, bílé, VOYAGER19W

Praktické voděodolné pouzdro. Cellularline Vodotěsné univerzální pouzdro pro mobilní telefony VOYAGER 2019, bílé, VOYAGER19W o rozměrech 15,5 × 8 cm disponuje odolností vůči vodě IPX8, díky čemuž je vhodné i pro potápění. Pouzdro je vyrobeno ze speciálního materiálu, přes který lze ovládat displej mobilního telefonu. (mall.cz)

CellularLine Vodotěsné univerzální pouzdro pro mobilní telefony…

CellularLine Vodotěsné univerzální pouzdro pro mobilní telefony VOYAGER 2019, černé, VOYAGER19K

Praktické voděodolné pouzdro. Cellularline Vodotěsné univerzální pouzdro pro mobilní telefony VOYAGER 2019, černé, VOYAGER19K o rozměrech 15,5 × 8 cm disponuje odolností vůči vodě IPX8, díky čemuž je vhodné i pro potápění. Pouzdro je vyrobeno ze speciálního materiálu, přes který lze ovládat displej mobilního telefonu. (mall.cz)

C-Tech PROTECT pouzdro univerzální s klávesnicí pro 8" tablety,…

C-Tech PROTECT pouzdro univerzální s klávesnicí pro 8" tablety, FlexGrip (NUTKC-02L) modrá

Modré univerzální pouzdro s klávesnicí pro 8" tablety ze série C-TECH PROTECT se okamžitě stane nedílnou součástí tabletu. Kromě nezbytné ochrany tabletu totiž nabízí velice stylový a moderní vzhled v kombinaci s maximální praktičností. (mall.cz)

Pouzdro na tablet CellularLine Folio pro Apple iPad 10,2" (2019) modré

Pouzdro na tablet CellularLine Folio pro Apple iPad 10,2" (2019) modré

CellularLine Folio pouzdro pro Apple iPad 10,2" (2019), modrá Chraňte svůj iPad 10,2" (2019) proti poškrábání, zašpinění nebo odření. Pořiďte mu elegantní kabátek v podobě pouzdra CellurLine Folio, které mu padne jako druhá kůže. Pouzdro vypadá moderně a stylově. Je mimořádně tenké a lehké, takže ovládání tabletu bude stejně snadné jako dřív. Samozřejmostí jsou stále dostupné konektory, abyste přístroj z pouzdra nemuseli vytahovat, kdykoliv ho potřebujete nabíjet, chcete do něj připojit sluchátka a podobně. V zájmu ještě pohodlnějšího používání lze pouzdro kdykoliv složit do praktického stojánku, který vám zpříjemní sledování videí. (euronics.cz)

Pouzdro na tablet CellularLine Folio pro Apple iPad 10,2" (2019) černé

Pouzdro na tablet CellularLine Folio pro Apple iPad 10,2" (2019) černé

CellularLine Folio pouzdro pro Apple iPad 10,2" (2019), černá Chraňte svůj iPad 10,2" (2019) proti poškrábání, zašpinění nebo odření. Pořiďte mu elegantní kabátek v podobě pouzdra CellurLine Folio, které mu padne jako druhá kůže. Pouzdro vypadá moderně a stylově. Je mimořádně tenké a lehké, takže ovládání tabletu bude stejně snadné jako dřív. Samozřejmostí jsou stále dostupné konektory, abyste přístroj z pouzdra nemuseli vytahovat, kdykoliv ho potřebujete nabíjet, chcete do něj připojit sluchátka a podobně. V zájmu ještě pohodlnějšího používání lze pouzdro kdykoliv složit do praktického stojánku, který vám zpříjemní sledování videí. (euronics.cz)

Pouzdro na tablet CellularLine Folio pro Apple iPad 10,2" (2019)…

Pouzdro na tablet CellularLine Folio pro Apple iPad 10,2" (2019) modré (FOLIOIPAD102B)

pouzdro na tablet • určené pro tablet Apple iPad 10,2" (2019) • tenké a lehké provedení • přístup k ovládacím prvkům • lze složit do stojánku • ochrana proti nečistotám, poškrábání, odření • elegantní design Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na tablet CellularLine Folio pro Apple iPad 10,2" (2019)…

Pouzdro na tablet CellularLine Folio pro Apple iPad 10,2" (2019) černé (FOLIOIPAD102K)

pouzdro na tablet • určené pro tablet Apple iPad 10,2" (2019) • tenké a lehké provedení • přístup k ovládacím prvkům • lze složit do stojánku • ochrana proti nečistotám, poškrábání, odření • elegantní design Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Speed Link Přepravní pouzdro , Pro tablety do 10,1"/25,6 cm

Speed Link Přepravní pouzdro , Pro tablety do 10,1"/25,6 cm

Pro tablety do 10,1"/25,6 cm – manšestrové přepravní pouzdro Cordao Cord Sleeve značky Speed Link, barva hnědá. (mall.cz)

Speed Link Přepravní pouzdro , Pro tablety do 7"/17,8 cm

Speed Link Přepravní pouzdro , Pro tablety do 7"/17,8 cm

Pro tablety do 7"/17,8 cm – odolné přepravní pouzdro značky Speed Link, barva černá. (mall.cz)

Speed Link Přepravní pouzdro , Pro tablety do 7"/17,8 cm

Speed Link Přepravní pouzdro , Pro tablety do 7"/17,8 cm

Pro tablety do 7"/17,8 cm – manšestrové přepravní pouzdro Cordao Cord Sleeve značky Speed Link, barva zelená. (mall.cz)

Univerzální držák do auta pro smartphone/tablet/navigaci renkforce…

Univerzální držák do auta pro smartphone/tablet/navigaci renkforce…

VybaveníKompatibilní s téměř jakýkoli smartphonem, tabletem nebo navigací2 přísavkové držáky pro univerzální použití v autě, v kanceláři atd.Průměr přísavek: 46 mmVlastnostiDobrá přilnavost i na nerovných površích nebo studeném sklo (automobilové čelní sklo)Maximální nosnost: 3 kgCelková délka držáku: 90 mm.Rozsah dodávkyUniverzální držák do auta Renkforce IGSC-1266Technické parametryBarvaČerná]]> (fonetip.cz)

CellularLine Univerzální držák do ventilace Handy Wing Pro, černý…

CellularLine Univerzální držák do ventilace Handy Wing Pro, černý HANDYWINGPROK

Univerzální držák Cellularline Handy Wing Pro představuje praktický doplněk pro uchycení vašeho mobilního telefonu během jízdy autem. Držák je určený pro připevnění do mřížky ventilace, stylové provedení v kombinaci stříbrné a černé skvěle zapadne do interiéru vozu. Vložení telefonu do držáku je snadné a rychlé, zvládnete ho pohodlně jednou rukou. Díky gravitačnímu systému uchycení se kleště držáku samy sevřou vahou telefonu a bezpečně ho uchytí. Stejně jednoduše lze telefon i vyjmout. Gumové vnitřní krytky kleští držáku ochrání telefon před případným poškrábáním. (mall.cz)

DUX UNIVERZÁLNÍ FLIP POUZDRO Pro tablet s úhlopříčkou 10 "

DUX UNIVERZÁLNÍ FLIP POUZDRO Pro tablet s úhlopříčkou 10 "

UNIVERZÁLNÍ FLIP POUZDRO Pro tablet s úhlopříčkou 10 "FLOWERS Zaklapovací pouzdro pro Váš tablet s úhlopříčkou 10 ". Pouzdro chrání Vaše zařízení před pády, prachem a poškozením. Pouzdro je vyrobeno ze syntetické kůže a obsahuje úchytky pro Váš tablet. Pouzdro obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne). dá se použít i jako stojánek pro sledování filmů či videí. Obsahuje všechny potřebné výřezy pro příslušenství a složky pro platební karty či hotovost. -určený pro tablety s úhlopříčkou 10 " -chrání před poškozením a prachem -obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne) -možnost pouzdro složit do stojanu (vsechnonamobil.cz)

DUX UNIVERZÁLNÍ FLIP POUZDRO Pro tablet s úhlopříčkou 10 "BLACK

DUX UNIVERZÁLNÍ FLIP POUZDRO Pro tablet s úhlopříčkou 10 "BLACK

UNIVERZÁLNÍ FLIP POUZDRO Pro tablet s úhlopříčkou 10 "BLACK Zaklapovací pouzdro pro Váš tablet s úhlopříčkou 10 ". Pouzdro chrání Vaše zařízení před pády, prachem a poškozením. Pouzdro je vyrobeno ze syntetické kůže a obsahuje úchytky pro Váš tablet. Pouzdro obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne). dá se použít i jako stojánek pro sledování filmů či videí. Obsahuje všechny potřebné výřezy pro příslušenství a složky pro platební karty či hotovost. -určený pro tablety s úhlopříčkou 10 " -chrání před poškozením a prachem -obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne) -možnost pouzdro složit do stojanu (vsechnonamobil.cz)

DUX UNIVERZÁLNÍ FLIP POUZDRO Pro tablet s úhlopříčkou 10 "RAINBOW

DUX UNIVERZÁLNÍ FLIP POUZDRO Pro tablet s úhlopříčkou 10 "RAINBOW

UNIVERZÁLNÍ FLIP POUZDRO Pro tablet s úhlopříčkou 10 "RAINBOW Zaklapovací pouzdro pro Váš tablet s úhlopříčkou 10 ". Pouzdro chrání Vaše zařízení před pády, prachem a poškozením. Pouzdro je vyrobeno ze syntetické kůže a obsahuje úchytky pro Váš tablet. Pouzdro obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne). dá se použít i jako stojánek pro sledování filmů či videí. Obsahuje všechny potřebné výřezy pro příslušenství a složky pro platební karty či hotovost. -určený pro tablety s úhlopříčkou 10 " -chrání před poškozením a prachem -obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne) -možnost pouzdro složit do stojanu (vsechnonamobil.cz)

DUX UNIVERZÁLNÍ FLIP POUZDRO Pro tablet s úhlopříčkou 10 "…

DUX UNIVERZÁLNÍ FLIP POUZDRO Pro tablet s úhlopříčkou 10 "BUTTERFLY

UNIVERZÁLNÍ FLIP POUZDRO Pro tablet s úhlopříčkou 10 "BUTTERFLY Zaklapovací pouzdro pro Váš tablet s úhlopříčkou 10 ". Pouzdro chrání Vaše zařízení před pády, prachem a poškozením. Pouzdro je vyrobeno ze syntetické kůže a obsahuje úchytky pro Váš tablet. Pouzdro obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne). dá se použít i jako stojánek pro sledování filmů či videí. Obsahuje všechny potřebné výřezy pro příslušenství a složky pro platební karty či hotovost. -určený pro tablety s úhlopříčkou 10 " -chrání před poškozením a prachem -obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne) -možnost pouzdro složit do stojanu (vsechnonamobil.cz)

DUX UNIVERZÁLNÍ FLIP POUZDRO Pro tablet s úhlopříčkou 10 "FLOWER

DUX UNIVERZÁLNÍ FLIP POUZDRO Pro tablet s úhlopříčkou 10 "FLOWER

UNIVERZÁLNÍ FLIP POUZDRO Pro tablet s úhlopříčkou 10 "FLOWER Zaklapovací pouzdro pro Váš tablet s úhlopříčkou 10 ". Pouzdro chrání Vaše zařízení před pády, prachem a poškozením. Pouzdro je vyrobeno ze syntetické kůže a obsahuje úchytky pro Váš tablet. Pouzdro obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne). dá se použít i jako stojánek pro sledování filmů či videí. Obsahuje všechny potřebné výřezy pro příslušenství a složky pro platební karty či hotovost. -určený pro tablety s úhlopříčkou 10 " -chrání před poškozením a prachem -obsahuje funkci sleep / wake (po zavření se zamkne po otevření odemkne) -možnost pouzdro složit do stojanu (vsechnonamobil.cz)

CellularLine Univerzální držák do ventilace Handy Wing Pro, černý…

CellularLine Univerzální držák do ventilace Handy Wing Pro, černý HANDYWINGPROK - rozbaleno

Univerzální držák Cellularline Handy Wing Pro představuje praktický doplněk pro uchycení vašeho mobilního telefonu během jízdy autem. Držák je určený pro připevnění do mřížky ventilace, stylové provedení v kombinaci stříbrné a černé skvěle zapadne do interiéru vozu. Vložení telefonu do držáku je snadné a rychlé, zvládnete ho pohodlně jednou rukou. Díky gravitačnímu systému uchycení se kleště držáku samy sevřou vahou telefonu a bezpečně ho uchytí. Stejně jednoduše lze telefon i vyjmout. Gumové vnitřní krytky kleští držáku ochrání telefon před případným poškrábáním. (mall.cz)

Solight 1N40V Solight univerzální pouzdro - desky z polyuretanu pro…

Solight 1N40V Solight univerzální pouzdro - desky z polyuretanu pro tablet nebo čtečku 7'', fialové

1N40V Solight univerzální pouzdro – desky z polyuretanu pro tablet nebo čtečku 7'', fialové pouzdro pro tablet nebo čtečku elektronických knih do 7" pevné polyuretanové stěny chrání zařízení při běžném používání jemné vroubkování povrchu zajišťuje pohodlné držení speciální polstrování z mikrovl… (mall.cz)

Solight 1N40O Solight univerzální pouzdro - desky z polyuretanu pro…

Solight 1N40O Solight univerzální pouzdro - desky z polyuretanu pro tablet nebo čtečku 7'', oranžové

1N40O Solight univerzální pouzdro – desky z polyuretanu pro tablet nebo čtečku 7'', oranžové pouzdro pro tablet nebo čtečku elektronických knih do 7" pevné polyuretanové stěny chrání zařízení při běžném používání jemné vroubkování povrchu zajišťuje pohodlné držení speciální polstrování z mikrov… (mall.cz)

Solight 1N40R Solight univerzální pouzdro - desky z polyuretanu pro…

Solight 1N40R Solight univerzální pouzdro - desky z polyuretanu pro tablet nebo čtečku 7'', červené

1N40R Solight univerzální pouzdro – desky z polyuretanu pro tablet nebo čtečku 7'', červené pouzdro – desky pro tablet nebo čtečku elektronických knih do 7" pevné polyuretanové stěny chrání zařízení při běžném používání jemné vroubkování povrchu zajišťuje pohodlné držení speciální polstrování z… (mall.cz)

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 7-8" - dice

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 7-8" - dice

Fixed ochranné pouzdro, motiv kostek Každé elektrické zařízení má omezenou životnost, to je dobře známé. Ale správným používáním ji můžeme velmi jednoduše až několikanásobně zvýšit, což u tabletů platí dvojnásob. Zamezte jeho poničení, poškrábání či dokonce rozbití v důsledku pádu na zem jednoduše a navíc s elegancí. Pořiďte mu kožený kabátek Novel Tab od značky Fixed. Padne vašemu 7-8" tabletu doslova jako ulitý a kromě ochrany zaujme i na pohled. Barevné pouzdro si oblíbíte také pro jeho další praktickou funkci. Kromě ochrany vašeho tabletu vám poslouží jako pevný stojánek, abyste si své oblíbené filmy či seriály mohli vychutnat pohodlně kdekoliv, například ve vlaku nebo se spolužáky ve třídě. (euronics.cz)

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 7-8" černé

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 7-8" černé

Fixed Ochranné pouzdro, černá Tablet je pomůcka, bez níž se v dnešní době jen málokdo obejde. Jen zlomek lidí však pamatuje na to, že zařízení je křehké a mrknutím oka může dojít k jeho poškození. Chraňte svůj cenný přístroj Novel Tab s úhlopříčkou 7–8" elegantním koženým pouzdrem typu kniha. Kožený materiál je příjemný na dotek a po uchopení neklouže z ruky. Ne vždy v něm ale svůj přístroj musíte mít uložený. Pokud vás přepadne neodolatelná touha pustit si oblíbený film, využijte příslušenství jako praktický stojánek. Tablet je chráněn a zároveň pevně umístěn v jedné poloze, takže jej během sledování nemusíte držet v rukou a můžete se naplno oddat napínavé atmosféře akčňáku nebo romantickému snění u zamilovaného snímku. (euronics.cz)

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 7-8" bílé

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 7-8" bílé

Fixed ochranné pouzdro Novel Tab, bílá Tablet je pomůcka, bez níž se v dnešní době jen málokdo obejde. Jen zlomek lidí však pamatuje na to, že zařízení je křehké a mrknutím oka může dojít k jeho poškození. Chraňte svůj cenný přístroj s úhlopříčkou 7–8" elegantním koženým pouzdrem typu kniha. Kožený materiál je příjemný na dotek a po uchopení neklouže z ruky. Ne vždy v něm ale svůj přístroj musíte mít uložený. Pokud vás přepadne neodolatelná touha pustit si oblíbený film, využijte příslušenství jako praktický stojánek. Tablet je chráněn a zároveň pevně umístěn v jedné poloze, takže jej během sledování nemusíte držet v rukou a můžete se naplno oddat napínavé atmosféře akčňáku nebo romantickému snění u zamilovaného snímku. (euronics.cz)

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 7-8" červené

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 7-8" červené

Fixed Ochranné pouzdro, červená Tablet je pomůcka, bez níž se v dnešní době jen málokdo obejde. Jen zlomek lidí však pamatuje na to, že zařízení je křehké a mrknutím oka může dojít k jeho poškození. Chraňte svůj cenný přístroj Novel Tab s úhlopříčkou 7–8" elegantním koženým pouzdrem typu kniha. Kožený materiál je příjemný na dotek a po uchopení neklouže z ruky. Ne vždy v něm ale svůj přístroj musíte mít uložený. Pokud vás přepadne neodolatelná touha pustit si oblíbený film, využijte příslušenství jako praktický stojánek. Tablet je chráněn a zároveň pevně umístěn v jedné poloze, takže jej během sledování nemusíte držet v rukou a můžete se naplno oddat napínavé atmosféře akčňáku nebo romantickému snění u zamilovaného snímku. (euronics.cz)

Solight 1N52 Solight nylonové pouzdro na tablet, e-čtečku do 8'',…

Solight 1N52 Solight nylonové pouzdro na tablet, e-čtečku do 8'', nárazuvzdorné polstrování, černé

1N52 Solight nylonové pouzdro na tablet, e-čtečku do 8'', nárazuvzdorné polstrování, černé nylonové pouzdro pro tablet nebo čtečku elektronických knih do 8" vnitřní plyšová podšívka pro maximální ochranu displeje před poškrábáním speciální polstrování s bublinami udrží tablet na svém místě a ut… (mall.cz)

Solight 1N35 Solight neoprenové pouzdro na tablet, e-čtečku do 8'',…

Solight 1N35 Solight neoprenové pouzdro na tablet, e-čtečku do 8'', nárazuvzdorné polstrování, černé

1N35 Solight neoprenové pouzdro na tablet, e-čtečku do 8'', nárazuvzdorné polstrování, černé pouzdro z polstrovaného neoprenu pro tablet nebo čtečku elektronických knih do 8" speciální polstrování s bublinami udrží tablet na svém místě a utlumí nárazy polstrování je měkké, nehrozí poškrábání di… (mall.cz)

Solight 1N43B Solight univerzální pouzdro - desky, pogumovaný…

Solight 1N43B Solight univerzální pouzdro - desky, pogumovaný polyuretan, flexi úchyty, pro tablet nebo čtečku 7'', černé

1N43B Solight univerzální pouzdro – desky, pogumovaný polyuretan, flexi úchyty, pro tablet nebo čtečku 7'', černé pouzdro pro tablet nebo čtečku elektronických knih do 7" pevné polyuretanové stěny chrání zařízení při běžném používání pogumovaný povrch zajišťuje pohodlné držení speciální polstro… (mall.cz)

CellularLine Univerzální držák STYLE&COLOR do ventilace, bílá

CellularLine Univerzální držák STYLE&COLOR do ventilace, bílá

Univerzální držák třídy STYLE&COLOUR, který lze snadno uchytit do ventilace automobilu. Díky možnosti 360° rotace je možné otáčet telefon podle potřeby. (mall.cz)

CellularLine univerzální silikonový držák do auta HANDY PAD

CellularLine univerzální silikonový držák do auta HANDY PAD

Univerzální praktický držák Cellularline HANDY PAD, který pevně drží váš telefon a umožňuje ho pohodlně ovládat. (mall.cz)

Port Designs MUSKOKA univerzální pouzdro na 7" tablet, červené

Port Designs MUSKOKA univerzální pouzdro na 7" tablet, červené

Univerzální pouzdro poskytne optimální ochranu pro váš tablet 7''. Jeho inovativní pružný systém (UES koncept) zajišťuje maximální kompatibilitu. Pouzdro disponuje uzavíratelnými klapkami, takže nehrozí nebezpečí, že se samo otevře. Bylo navrženo pro sledování vašich oblíbených videí s větším komfortem. K dispozici jsou 3 pozice videa – více pohodlí a komfortu. Konektory jsou maximálně přístupné. (mall.cz)

Port Designs MUSKOKA univerzální pouzdro na 10,1" tablet, černé

Port Designs MUSKOKA univerzální pouzdro na 10,1" tablet, černé

Univerzální pouzdro poskytne optimální ochranu pro váš tablet 10''. Jeho inovativní pružný systém (UES koncept) zajišťuje maximální kompatibilitu. Pouzdro disponuje uzavíratelnými klapkami, takže nehrozí nebezpečí, že se samo otevře. Bylo navrženo pro sledování vašich oblíbených videí s větším komfortem. K dispozici jsou 3 pozice videa – více pohodlí a komfortu. Konektory jsou maximálně přístupné. (mall.cz)

Solight 1N53 Solight nylonové pouzdro na tablet, e-čtečku do 8'',…

Solight 1N53 Solight nylonové pouzdro na tablet, e-čtečku do 8'', širokoúhlé, nárazuvzdorné polstrování, černé

1N53 Solight nylonové pouzdro na tablet, e-čtečku do 8'', širokoúhlé, nárazuvzdorné polstrování, černé nylonové pouzdro pro širokoúhlý tablet nebo čtečku elektronických knih do 8" vnitřní plyšová podšívka pro maximální ochranu displeje před poškrábáním speciální polstrování s bublinami udrží ta… (mall.cz)

Pouzdro na tablet flipové GreenGo Orbi pro tablet 7-8" černé

Pouzdro na tablet flipové GreenGo Orbi pro tablet 7-8" černé

GreenGo Orbi pro tablet 7-8", černá I když budete na svůj tablet sebeopatrnější, nehoda se při každodenním používání může stát každému z nás. Pro dokonalou ochranu tabletu si pořiďte praktické knížkové pouzdro GreenGo Orbi. To je vyrobeno z kvalitní ekologické kůže. Je tak dostatečně pevné na to, aby vašeho miláčka ochránilo před nevzhledným poškrábáním, poničením či rozbitím následkem pádu. Přitom zůstává dost tenké na to, aby výrazně neměnilo rozměry vašeho tabletu. Jedno pouzdro, dvojí funkce Kromě ochrany pouzdro GreenGo Orbi slouží rovněž jako praktický stojánek, který vám umožní pohodlně sledovat oblíbené seriály či filmy bez toho, aniž byste tablet museli držet v ruce. Pouzdro je určeno pro zařízení s minimální úhlopříčkou 7 palců a maximální úhlopříčkou 8 palců. Na tablety daných… (euronics.cz)

CellularLine Univerzální držák do ventilace s funkcí bezdrátového…

CellularLine Univerzální držák do ventilace s funkcí bezdrátového nabíjení Handy Wing Pro HANDYWINGPROWIRK, černý

Držák do ventilace auta s podporou Qi nabíjení udrží váš telefon pevně na místě. Cellularline Univerzální držák Handy Wing Pro HANDYWINGPROWIRK fuguje na gravitačním principu a váš telefon tedy drží pevně na místě. Je opatřen technologií Wideactive 2 a nabíjí s maximálním výkonem 10 W. (mall.cz)

Symfony Univerzální držák na tablet do auta, nastavovací

Symfony Univerzální držák na tablet do auta, nastavovací

Univerzální držák na tablet do auta, nastavovací. (mall.cz)

Port Designs PHOENIX univerzální pouzdro na 8,6/10'' tablet, černé

Port Designs PHOENIX univerzální pouzdro na 8,6/10'' tablet, černé

Pouzdro, které váš 8,6–10'' tablet spolehlivě ochrání. PORT DESIGNS PHOENIX nabízí nastavitelné pozorovací úhly, díky kterým budete moct komfortně psát či sledovat videa. Systém Camera Quick Access umožňuje maximálně využívat fotoaparát a magnetické klapky i elastické provedení pouzdra zajistí vašemu zařízení bezpečí. (mall.cz)

Ostatní Sports Pevné vodotesné univerzální pouzdro na tablet - ARMOR-X

Ostatní Sports Pevné vodotesné univerzální pouzdro na tablet - ARMOR-X

Pevný, nárazuvzdorný a 100% vodovzdorný obal na tablet se zabudovaným vodotěsným konektorem na sluchátka. Plné funkce dotykové obrazovky a průhledný prostor pro funkci kamery. Velikost tabletu až 200×135×12mm a integrovaný adaptér k držáku FASTEN. (mall.cz)

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 7-8" bílé (FIXNOT…

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 7-8" bílé (FIXNOT-T7-WH)

pouzdro pro tablet • určeno pro 7–8" Novel Tab • lze složit do stojánku • materiál PU kůže Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 7-8" černé (FIXNOT…

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 7-8" černé (FIXNOT-T7-BK)

pouzdro pro tablet • určeno pro 7–8" Novel Tab • lze složit do stojánku • materiál PU kůže Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 7-8" červené …

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 7-8" červené (FIXNOT-T7-RD)

pouzdro pro tablet • určeno pro 7–8" Novel Tab • lze složit do stojánku • materiál PU kůže Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 7-8" - dice (FIXNOT…

Pouzdro na tablet flipové FIXED Novel pro tablety 7-8" - dice (FIXNOT-T7-DI)

pouzdro pro tablet • určeno pro 7-8" Novel Tab • lze složit do stojánku • materiál PU kůže Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

C-tech pouzdro univer. Pro 8 tablety červené

C-tech pouzdro univer. Pro 8 tablety červené

C-TECH pouzdro univer. pro 8" tablety červenéNová univerzální pouzdra pro tablety ze série C-TECH PROTECT se okamžitě stanou nedílnou součástí Vašeho tabletu. Kromě nezbytné ochrany tabletu Vám totiž nabízí velice stylový a moderní vzhled v kombinaci s maximální praktičností. Nová pouzdra C-TECH PROTECT používají velmi sofistikovaný systém uchycení tabletu - FlexGrip. Jedná se o plastové "packy", které se nasazují na všechny 4 rohy tabletu. Díky flexibilnímu materiálu, kterým jsou packy spojeny s pouzdrem, lze velmi pevně tablet v pouzře uchytit, jelikož packy jsou neustále stahovány k pouzdru. Tento systém zaručuje maximální stabilitu a bezpečnost tabletu v pouzdře. Zároveň eliminuje možnost vypadnutí tabletu ze strany pouzdra, jako tomu bývá u jiných výrobců. Pouzdra jsou vyrobena z… (fonetip.cz)

C-TECH pouzdro univer. Pro 8" tablety červené

C-TECH pouzdro univer. Pro 8" tablety červené

C-TECH pouzdro univer. pro 8" tablety červené Nová univerzální pouzdra pro tablety ze série C-TECH PROTECT se okamžitě stanou nedílnou součástí Vašeho tabletu. Kromě nezbytné ochrany tabletu Vám totiž nabízí velice stylový a moderní vzhled v kombinaci s maximální praktičností. Nová pouzdra C-TECH PROTECT používají velmi sofistikovaný systém uchycení tabletu - FlexGrip. Jedná se o plastové "packy", které se nasazují na všechny 4 rohy tabletu. Díky flexibilnímu materiálu, kterým jsou packy spojeny s pouzdrem, lze velmi pevně tablet v pouzře uchytit,… (mrakyhracek.cz)

Pouzdro na tablet flipové GreenGo Orbi pro tablet 7-8" černé/modré

Pouzdro na tablet flipové GreenGo Orbi pro tablet 7-8" černé/modré

GreenGo Orbi pro tablet 7-8", černá/modrá I když budete na svůj tablet sebeopatrnější, nehoda se při každodenním používání může stát každému z nás. Pro dokonalou ochranu tabletu si pořiďte praktické knížkové pouzdro GreenGo Orbi. To je vyrobeno z kvalitní ekologické kůže. Je tak dostatečně pevné na to, aby vašeho miláčka ochránilo před nevzhledným poškrábáním, poničením či rozbitím následkem pádu. Přitom zůstává dost tenké na to, aby výrazně neměnilo rozměry vašeho tabletu. Jedno pouzdro, dvojí funkce Kromě ochrany pouzdro GreenGo Orbi slouží rovněž jako praktický stojánek, který vám umožní pohodlně sledovat oblíbené seriály či filmy bez toho, aniž byste tablet museli držet v ruce. Pouzdro je určeno pro zařízení s minimální úhlopříčkou 7 palců a maximální úhlopříčkou 8 palců. Na tablety… (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít