Catalyst vodeodolne pouzdro pro airpods tmave sede

Catalyst Waterproof Case AirPods Pro CATAPDPROBLK, černé

Catalyst Waterproof Case AirPods Pro CATAPDPROBLK, černé

Outdoorový silikonový kryt na AirPods pouzdro chrání vaši AirPods Pro soupravu před mechanickým poškozením. Catalyst Waterproof Case AirPods Pro CATAPDPROBLK je vyrobené na míru pro daný model, a to včetně přesného výřezu pro dobíjecí konektor. Praktická karabina umožňuje připevnění pouzdra na batoh či opasek. (mall.cz)

Catalyst Waterproof Case AirPods Pro CATAPDPRONAV, modré

Catalyst Waterproof Case AirPods Pro CATAPDPRONAV, modré

Outdoorový silikonový kryt na AirPods pouzdro chrání vaši AirPods Pro soupravu před mechanickým poškozením. Catalyst Waterproof Case AirPods Pro CATAPDPRONAV je vyrobené na míru pro daný model, a to včetně přesného výřezu pro dobíjecí konektor. Praktická karabina umožňuje připevnění pouzdra na batoh či opasek. (mall.cz)

Catalyst Waterproof Premium Blue Apple AirPods Pro (CATAPDPROTEXNAV)

Catalyst Waterproof Premium Blue Apple AirPods Pro (CATAPDPROTEXNAV)

Pouzdro prémiové s unikátní texturou pro výjimečný vzhled, vodotěsné pouzdro, které zároveň chrání před pády - IP67 vodotěstnost do 1 m, splňuje drop normy MIL-STD 810G, kompatibilní s nabíjením bezdrátového nabíjecího AirPods pouzdra, materiál z měkkého prémiového silikonu chrání AirPods před poškrábáním, plný přístup k lightning konektoru, praktická odnímatelná karabina pro upevnění na batoh, pásek, tašku nebo kabelku Catalyst Waterproof Premium Blue poskytne vašim sluchátkům Apple AirPods Pro maximální péči. Sluchátka tak s sebou budete moci vzít i do náročnějšího outdoorového prostředí, neboť pouzdro jim zaručí spolehlivou ochranu. Vodotěsné pouzdro je vyrobené z prémiového silikonu, který sluchátka chrání před nečistotami, prachem a poškrábáním, a současně je doplněné o… (alza.cz)

Catalyst Waterproof Premium Black Apple AirPods Pro (CATAPDPROTEXBLK)

Catalyst Waterproof Premium Black Apple AirPods Pro (CATAPDPROTEXBLK)

Pouzdro prémiové s unikátní texturou pro výjimečný vzhled, vodotěsné pouzdro, které zároveň chrání před pády - IP67 vodotěstnost do 1 m, splňuje drop normy MIL-STD 810G, kompatibilní s nabíjením bezdrátového nabíjecího AirPods pouzdra, materiál z měkkého prémiového silikonu chrání AirPods před poškrábáním, plný přístup k lightning konektoru, praktická odnímatelná karabina pro upevnění na batoh, pásek, tašku nebo kabelku Catalyst Waterproof Premium Black poskytne vašim sluchátkům Apple AirPods Pro maximální péči. Sluchátka tak s sebou budete moci vzít i do náročnějšího outdoorového prostředí, neboť pouzdro jim zaručí spolehlivou ochranu. Vodotěsné pouzdro je vyrobené z prémiového silikonu, který sluchátka chrání před nečistotami, prachem a poškrábáním, a současně je doplněné o… (alza.cz)

Catalyst Waterproof Premium Red Apple AirPods Pro (CATAPDPROTEXRED)

Catalyst Waterproof Premium Red Apple AirPods Pro (CATAPDPROTEXRED)

Pouzdro prémiové s unikátní texturou pro výjimečný vzhled, vodotěsné pouzdro, které zároveň chrání před pády - IP67 vodotěstnost do 1 m, splňuje drop normy MIL-STD 810G, kompatibilní s nabíjením bezdrátového nabíjecího AirPods pouzdra, materiál z měkkého prémiového silikonu chrání AirPods před poškrábáním, plný přístup k lightning konektoru, praktická odnímatelná karabina pro upevnění na batoh, pásek, tašku nebo kabelku Catalyst Waterproof Premium Red poskytne vašim sluchátkům Apple AirPods Pro maximální péči. Sluchátka tak s sebou budete moci vzít i do náročnějšího outdoorového prostředí, neboť pouzdro jim zaručí spolehlivou ochranu. Vodotěsné pouzdro je vyrobené z prémiového silikonu, který sluchátka chrání před nečistotami, prachem a poškrábáním, a současně je doplněné o… (alza.cz)

Catalyst Waterproof case Blue Apple AirPods Pro (CATAPDPRONAV)

Catalyst Waterproof case Blue Apple AirPods Pro (CATAPDPRONAV)

Pouzdro stylové a účelové, vodotěsné pouzdro, které zároveň chrání před pády - IP67 vodotěstnost do 1 m, splňuje drop normy MIL-STD 810G, kompatibilní s nabíjením bezdrátového nabíjecího AirPods pouzdra, materiál z měkkého prémiového silikonu chrání AirPods před poškrábáním, lný přístup k lightning konektoru, praktická odnímatelná karabina pro upevnění na batoh, pásek, tašku nebo kabelku  Catalyst Waterproof case Blue poskytne vašim sluchátkům Apple AirPods Pro maximální péči. Sluchátka tak s sebou budete moci vzít i do náročnějšího outdoorového prostředí, neboť pouzdro jim zaručí spolehlivou ochranu. Vodotěsné pouzdro je vyrobené z vysoce kvalitního silikonu, který sluchátka chrání před nečistotami a poškrábáním. Je zcela unikátní a speciálně navržené pro dokonalé tlumení nárazů… (alza.cz)

Catalyst Waterproof case Black Apple AirPods Pro (CATAPDPROBLK)

Catalyst Waterproof case Black Apple AirPods Pro (CATAPDPROBLK)

Pouzdro stylové a účelové, vodotěsné pouzdro, které zároveň chrání před pády - IP67 vodotěstnost do 1 m, splňuje drop normy MIL-STD 810G, kompatibilní s nabíjením bezdrátového nabíjecího AirPods pouzdra, materiál z měkkého prémiového silikonu chrání AirPods před poškrábáním, lný přístup k lightning konektoru, praktická odnímatelná karabina pro upevnění na batoh, pásek, tašku nebo kabelku  Catalyst Waterproof case Black poskytne vašim sluchátkům Apple AirPods Pro maximální péči. Sluchátka tak s sebou budete moci vzít i do náročnějšího outdoorového prostředí, neboť pouzdro jim zaručí spolehlivou ochranu. Vodotěsné pouzdro je vyrobené z vysoce kvalitního silikonu, který sluchátka chrání před nečistotami a poškrábáním. Je zcela unikátní a speciálně navržené pro dokonalé tlumení… (alza.cz)

Catalyst Waterproof case Red Apple AirPods Pro (CATAPDPRORED)

Catalyst Waterproof case Red Apple AirPods Pro (CATAPDPRORED)

Pouzdro stylové a účelové, vodotěsné pouzdro, které zároveň chrání před pády - IP67 vodotěstnost do 1 m, splňuje drop normy MIL-STD 810G, kompatibilní s nabíjením bezdrátového nabíjecího AirPods pouzdra, materiál z měkkého prémiového silikonu chrání AirPods před poškrábáním, lný přístup k lightning konektoru, praktická odnímatelná karabina pro upevnění na batoh, pásek, tašku nebo kabelku  Catalyst Waterproof case Red poskytne vašim sluchátkům Apple AirPods Pro maximální péči. Sluchátka tak s sebou budete moci vzít i do náročnějšího outdoorového prostředí, neboť pouzdro jim zaručí spolehlivou ochranu. Vodotěsné pouzdro je vyrobené z vysoce kvalitního silikonu, který sluchátka chrání před nečistotami a poškrábáním. Je zcela unikátní a speciálně navržené pro dokonalé tlumení nárazů.… (alza.cz)

Catalyst Waterproof Case Coral AirPods (CATAPDCOR)

Catalyst Waterproof Case Coral AirPods (CATAPDCOR)

Pouzdro pro sluchátka AirPods, stylové a vodotěsné, které zároveň chrání před pády, splňuje drop normy MIL-STD 810G, materiál z měkkého silikonu chrání AirPods před poškrábáním, plný přístup k lightning konektoru, praktická odnímatelná karabina, kompatibilní s nabíjením bezdrátového nabíjecího AirPods pouzdra Koupili jste si nové a stylové AirPods a chcete jim poskytnout maximální péči? Vezměte s sebou vaše sluchátka kamkoliv se 100% ochranou, kterou jim poskytuje pouzdro Catalyst Waterproof Case v barvě Coral. Vodotěsné pouzdro Catalyst Waterproof Case je vyrobené z vysoce kvalitního silikonu, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Vychytané pouzdro Catalyst je unikátní a umožní vám plný přístup k lightning konektoru. Klíčové vlastnosti pouzdra Catalyst… (alza.cz)

Catalyst Waterproof Case Blueridge AirPods (CATAPDTBFC)

Catalyst Waterproof Case Blueridge AirPods (CATAPDTBFC)

Pouzdro pro sluchátka AirPods, stylové a vodotěsné, které zároveň chrání před pády, splňuje drop normy MIL-STD 810G, materiál z měkkého silikonu chrání AirPods před poškrábáním, plný přístup k lightning konektoru, praktická odnímatelná karabina, kompatibilní s nabíjením bezdrátového nabíjecího AirPods pouzdra Koupili jste si nové a stylové AirPods a chcete jim poskytnout maximální péči? Vezměte s sebou vaše sluchátka kamkoliv se 100% ochranou, kterou jim poskytuje pouzdro Catalyst Waterproof Case v barvě Blueridge. Vodotěsné pouzdro Catalyst Waterproof Case je vyrobené z vysoce kvalitního silikonu, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Vychytané pouzdro Catalyst je unikátní a umožní vám plný přístup k lightning konektoru. Jakými vlastnostmi vás pouzdro… (alza.cz)

Catalyst Waterproof Case Slate Gray AirPods (CATAPDGRY)

Catalyst Waterproof Case Slate Gray AirPods (CATAPDGRY)

Pouzdro pro sluchátka AirPods, stylové a vodotěsné, které zároveň chrání před pády, splňuje drop normy MIL-STD 810G, materiál z měkkého silikonu chrání AirPods před poškrábáním, plný přístup k lightning konektoru, praktická odnímatelná karabina, kompatibilní s nabíjením bezdrátového nabíjecího AirPods pouzdra Koupili jste si nové a stylové AirPods a chcete jim poskytnout maximální péči? Vezměte s sebou vaše sluchátka kamkoliv se 100% ochranou, kterou jim poskytuje pouzdro Catalyst Waterproof Case v barvě Slate Gray. Vodotěsné pouzdro Catalyst Waterproof Case je vyrobené z vysoce kvalitního silikonu, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Vychytané pouzdro Catalyst je unikátní a umožní vám plný přístup k lightning konektoru. Jakými vlastnostmi vás pouzdro… (alza.cz)

Catalyst Waterproof Case Army Green AirPods (CATAPDGRN)

Catalyst Waterproof Case Army Green AirPods (CATAPDGRN)

Pouzdro pro sluchátka AirPods, stylové a vodotěsné, které zároveň chrání před pády, splňuje drop normy MIL-STD 810G, materiál z měkkého silikonu chrání AirPods před poškrábáním, plný přístup k lightning konektoru, praktická odnímatelná karabina, kompatibilní s nabíjením bezdrátového nabíjecího AirPods pouzdra Koupili jste si nové a stylové AirPods a chcete jim poskytnout maximální péči? Vezměte s sebou vaše sluchátka kamkoliv se 100% ochranou, kterou jim poskytuje pouzdro Catalyst Waterproof Case v barvě Army Green. Vodotěsné pouzdro Catalyst Waterproof Case je vyrobené z vysoce kvalitního silikonu, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Vychytané pouzdro Catalyst je unikátní a umožní vám plný přístup k lightning konektoru. Jakými vlastnostmi vás pouzdro… (alza.cz)

Catalyst Waterproof Case Frost White AirPods (CATAPDWHT)

Catalyst Waterproof Case Frost White AirPods (CATAPDWHT)

Pouzdro pro sluchátka AirPods, stylové a vodotěsné, které zároveň chrání před pády, splňuje drop normy MIL-STD 810G, materiál z měkkého silikonu chrání AirPods před poškrábáním, plný přístup k lightning konektoru, praktická odnímatelná karabina, kompatibilní s nabíjením bezdrátového nabíjecího AirPods pouzdra Koupili jste si nové a stylové AirPods a chcete jim poskytnout maximální péči? Vezměte s sebou vaše sluchátka kamkoliv se 100% ochranou, kterou jim poskytuje pouzdro Catalyst Waterproof Case v barvě Frost White. Vodotěsné pouzdro Catalyst Waterproof Case je vyrobené z vysoce kvalitního silikonu, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Vychytané pouzdro Catalyst je unikátní a umožní vám plný přístup k lightning konektoru. Jakými vlastnostmi vás pouzdro… (alza.cz)

Catalyst Waterproof Case Glow In The Dark AirPods (CATAPDGITD)

Catalyst Waterproof Case Glow In The Dark AirPods (CATAPDGITD)

Pouzdro pro sluchátka AirPods, stylové a vodotěsné, které zároveň chrání před pády, splňuje drop normy MIL-STD 810G, materiál z měkkého silikonu chrání AirPods před poškrábáním, plný přístup k lightning konektoru, praktická odnímatelná karabina, kompatibilní s nabíjením bezdrátového nabíjecího AirPods pouzdra Koupili jste si nové a stylové AirPods a chcete jim poskytnout maximální péči? Vezměte s sebou vaše sluchátka kamkoliv se 100% ochranou, kterou jim poskytuje pouzdro fosforeskující pouzdro Catalyst Waterproof Case Glow In The Dark. Vodotěsné pouzdro Catalyst Waterproof Case je vyrobené z vysoce kvalitního silikonu, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Vychytané pouzdro Catalyst je unikátní a umožní vám plný přístup k lightning konektoru. Jakými… (alza.cz)

Voděodolné Pouzdro Pro Smartphone Na Řídítka Nexelo L300348

Voděodolné Pouzdro Pro Smartphone Na Řídítka Nexelo L300348

Ovládání mobilního zařízení z průhledné fólie, s držákem na řídítka, 100% vodotěsné.. Pouzdro pro smartphone Nexelo L300348 na řídítka potěší především ty, kteří chtějí používat a ovládat navigaci či další aplikace na obrazovce svého mobilu přímo za jízdy na kole. K tomu slouží průhledná vrchní fólie. Tento kryt, který je kompatibilní s naprostou většinou zařízení s úhlopříčkou displeje do 5,5" včetně, je voděodolný, což ho předurčuje k použití i v náročných podmínkách. Na řídítka se snadno instaluje pomocí držáku.Technický popis: ovládání mobilního zařízení z průhledné fólie s držákem na řídítka 100% vodotěsný vhodné pro všechny druhy iPhonů i smartphonů do velikosti displeje 5,5" včetně prostor pro smartphone o rozměrech: 16 x 8,5 cm celkové rozměry: 21 x 10,5 x 1,5 cm materiál… (insportline.cz)

Bezdrátové nabíjecí pouzdro pro AirPods

Bezdrátové nabíjecí pouzdro pro AirPods

(mrakyhracek.cz)

Bezdrátové nabíjecí pouzdro pro airpods

Bezdrátové nabíjecí pouzdro pro airpods

Nakupujte Bezdrátové nabíjecí pouzdro pro airpods od Fonetip.cz. (fonetip.cz)

Coteetci silikonové pouzdro pro AirPods Pro zelené

Coteetci silikonové pouzdro pro AirPods Pro zelené

Ochranné pouzdro pro bezdrátová sluchátka AirPods Pro ze silikonu – zelené (mall.cz)

Coteetci silikonové pouzdro pro AirPods Pro modré

Coteetci silikonové pouzdro pro AirPods Pro modré

Ochranné pouzdro pro bezdrátová sluchátka AirPods Pro ze silikonu – modré (mall.cz)

Coteetci silikonové pouzdro pro AirPods Pro červené

Coteetci silikonové pouzdro pro AirPods Pro červené

Ochranné pouzdro pro bezdrátová sluchátka AirPods Pro ze silikonu – červené (mall.cz)

Coteetci silikonové pouzdro pro AirPods Pro černé

Coteetci silikonové pouzdro pro AirPods Pro černé

Ochranné pouzdro pro bezdrátová sluchátka AirPods Pro ze silikonu – černé (mall.cz)

EPICO Silikonové pouzdro pro AirPods Gen 2, bílá (9911101100003)

EPICO Silikonové pouzdro pro AirPods Gen 2, bílá (9911101100003)

Ultralehký, silikonový kryt pro druhou generaci AirPods. Pokud máte starost o svá neposedná sluchátka, je pro vás produkt značky Epico ideálním řešením. Spolehlivě ochrání před nejrůznějším poškozením a případně i ztrátou. Je vyroben s precizností a důrazem na detail, přesný výřez na Lightning konektor a podpora bezdrátového nabíjení je samozřejmostí. (mall.cz)

EPICO Silikonové pouzdro pro AirPods Gen 2, černá (9911101300011)

EPICO Silikonové pouzdro pro AirPods Gen 2, černá (9911101300011)

Ultralehký, silikonový kryt pro druhou generaci AirPods. Pokud máte starost o svá neposedná sluchátka, je pro vás produkt značky Epico ideálním řešením. Spolehlivě ochrání před nejrůznějším poškozením a případně i ztrátou. Je vyroben s precizností a důrazem na detail, přesný výřez na Lightning konektor a podpora bezdrátového nabíjení je samozřejmostí. (mall.cz)

EPICO Silikonové pouzdro pro AirPods Gen 2, červená (9911101400003)

EPICO Silikonové pouzdro pro AirPods Gen 2, červená (9911101400003)

Ultralehký, silikonový kryt pro druhou generaci AirPods. Pokud máte starost o svá neposedná sluchátka, je pro vás produkt značky Epico ideálním řešením. Spolehlivě ochrání před nejrůznějším poškozením a případně i ztrátou. Je vyroben s precizností a důrazem na detail, přesný výřez na Lightning konektor a podpora bezdrátového nabíjení je samozřejmostí. (mall.cz)

EPICO Silikonové pouzdro pro AirPods Gen 2, růžová (9911102300010)

EPICO Silikonové pouzdro pro AirPods Gen 2, růžová (9911102300010)

Ultralehký, silikonový kryt pro druhou generaci AirPods. Pokud máte starost o svá neposedná sluchátka, je pro vás produkt značky Epico ideálním řešením. Spolehlivě ochrání před nejrůznějším poškozením a případně i ztrátou. Je vyroben s precizností a důrazem na detail, přesný výřez na Lightning konektor a podpora bezdrátového nabíjení je samozřejmostí. (mall.cz)

EPICO Silikonové pouzdro pro AirPods Gen 2, bílá (9911101100003) -…

EPICO Silikonové pouzdro pro AirPods Gen 2, bílá (9911101100003) - rozbaleno

Ultralehký, silikonový kryt pro druhou generaci AirPods. Pokud máte starost o svá neposedná sluchátka, je pro vás produkt značky Epico ideálním řešením. Spolehlivě ochrání před nejrůznějším poškozením a případně i ztrátou. Je vyroben s precizností a důrazem na detail, přesný výřez na Lightning konektor a podpora bezdrátového nabíjení je samozřejmostí. (mall.cz)

EPICO Silikonové pouzdro pro AirPods Gen 2, světle modrá …

EPICO Silikonové pouzdro pro AirPods Gen 2, světle modrá (9911102600001)

Ultralehký, silikonový kryt pro druhou generaci AirPods. Pokud máte starost o svá neposedná sluchátka, je pro vás produkt značky Epico ideálním řešením. Spolehlivě ochrání před nejrůznějším poškozením a případně i ztrátou. Je vyroben s precizností a důrazem na detail, přesný výřez na Lightning konektor a podpora bezdrátového nabíjení je samozřejmostí. (mall.cz)

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Black (EU Blister) …

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Black (EU Blister) (BH568AP01)

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Black (EU Blister) (BH568AP01) s výřezem pro konektor nabíječky pro pohodlné dobíjení. Poutko na karabinu umožňuje zavěsit pouzdro k opasku, takže svá sluchátka nikdy neztratíte. Hladký design ze silikonu. (mall.cz)

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Transparent (EU…

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Transparent (EU Blister) (BH570AP01)

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Transparent (EU Blister) (BH570AP01) s výřezem pro konektor nabíječky pro pohodlné dobíjení. Poutko na karabinu umožňuje zavěsit pouzdro k opasku, takže svá sluchátka nikdy neztratíte. Hladký design ze silikonu. (mall.cz)

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Green (EU Blister) …

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Green (EU Blister) (BH568AP05)

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Green (EU Blister) (BH568AP05) s výřezem pro konektor nabíječky pro pohodlné dobíjení. Poutko na karabinu umožňuje zavěsit pouzdro k opasku, takže svá sluchátka nikdy neztratíte. Hladký design ze silikonu. (mall.cz)

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Yellow (EU Blister) …

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Yellow (EU Blister) (BH568AP04)

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Yellow (EU Blister) (BH568AP04) s výřezem pro konektor nabíječky pro pohodlné dobíjení. Poutko na karabinu umožňuje zavěsit pouzdro k opasku, takže svá sluchátka nikdy neztratíte. Hladký design ze silikonu. (mall.cz)

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Red (EU Blister) …

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Red (EU Blister) (BH568AP06)

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Red (EU Blister) (BH568AP06) s výřezem pro konektor nabíječky pro pohodlné dobíjení. Poutko na karabinu umožňuje zavěsit pouzdro k opasku, takže svá sluchátka nikdy neztratíte. Hladký design ze silikonu. (mall.cz)

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Purple (EU Blister) …

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Purple (EU Blister) (BH568AP03)

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Purple (EU Blister) (BH568AP03) s výřezem pro konektor nabíječky pro pohodlné dobíjení. Poutko na karabinu umožňuje zavěsit pouzdro k opasku, takže svá sluchátka nikdy neztratíte. Hladký design ze silikonu. (mall.cz)

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Pink (EU Blister) …

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Pink (EU Blister) (BH568AP02)

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Pink (EU Blister) (BH568AP02) s výřezem pro konektor nabíječky pro pohodlné dobíjení. Poutko na karabinu umožňuje zavěsit pouzdro k opasku, takže svá sluchátka nikdy neztratíte. Hladký design ze silikonu. (mall.cz)

Pouzdro Apple pro AirPods, bezdrátové nabíjení bílé

Pouzdro Apple pro AirPods, bezdrátové nabíjení bílé

Apple pouzdro pro AirPods Uložte svá sluchátka AirPods do speciálního pouzdra od společnosti Apple. Nejde pouze o obyčejnou krabičku, která sluchátka udrží v bezpečí v tašce či batohu. Pouzdro navíc podporuje bezdrátové nabíjení. Kdykoliv do něj sluchátka uložíte, zároveň jim budete dodávat energii na další desítky minut poslechu. O stavu nabíjení vás informují LED kontrolky. Pokud samotnému pouzdru dochází baterie, znovu mu ji vrátíte nabitím přes Lightning konektor. (euronics.cz)

Voděodolné Pouzdro Na Telefon Oxford Aqua Dry Phone Pro

Voděodolné Pouzdro Na Telefon Oxford Aqua Dry Phone Pro

Jednoduchá montáž na řídítka motocyklů a kol, neomezuje práci s dotykovým displejem.. Řada pouzder na telefony Oxford Dry Phone Pro je navžena jako voděodolný ochranný prostředek, navíc snižující riziko při pádu přístroje. Díky rychloupínacímu mechanismu může být osazen na řídítka a trubky rámů většiny motocyklů, kol, koloběžek a podobně. Obal je připraven tak, aby neomezoval plnohodnotné využití funkcí telefonu a přenášení přístroje v kapse.Technický popis:  voděoodolné provedení neomezuje práci s dotykovým displejem vhodné pro použití přístroje pro účely navigace jednoduchá montáž na řídítka motocyklů a kol rám pouzdra z odolného plastu rychlé osazení a demontáž krytu kompatibilní s materiály rukavic určené pro ovládání dotykových displejů obsahuje sadu objímek pro trubky… (insportline.cz)

Voděodolné Pouzdro Na Telefon Oxford Aqua Dry Phone Pro

Voděodolné Pouzdro Na Telefon Oxford Aqua Dry Phone Pro

Jednoduchá montáž na řídítka motocyklů a kol, neomezuje práci s dotykovým displejem.. Řada pouzder na telefony Oxford Dry Phone Pro je navžena jako voděodolný ochranný prostředek, navíc snižující riziko při pádu přístroje. Díky rychloupínacímu mechanismu může být osazen na řídítka a trubky rámů většiny motocyklů, kol, koloběžek a podobně. Obal je připraven tak, aby neomezoval plnohodnotné využití funkcí telefonu a přenášení přístroje v kapse.Technický popis:  voděoodolné provedení neomezuje práci s dotykovým displejem vhodné pro použití přístroje pro účely navigace jednoduchá montáž na řídítka motocyklů a kol rám pouzdra z odolného plastu rychlé osazení a demontáž krytu kompatibilní s materiály rukavic určené pro ovládání dotykových displejů obsahuje sadu objímek pro trubky… (insportline.cz)

Voděodolné Pouzdro Na Telefon Oxford Aqua Dry Phone Pro

Voděodolné Pouzdro Na Telefon Oxford Aqua Dry Phone Pro

Jednoduchá montáž na řídítka motocyklů a kol, neomezuje práci s dotykovým displejem.. Řada pouzder na telefony Oxford Dry Phone Pro je navžena jako voděodolný ochranný prostředek, navíc snižující riziko při pádu přístroje. Díky rychloupínacímu mechanismu může být osazen na řídítka a trubky rámů většiny motocyklů, kol, koloběžek a podobně. Obal je připraven tak, aby neomezoval plnohodnotné využití funkcí telefonu a přenášení přístroje v kapse.Technický popis:  voděoodolné provedení neomezuje práci s dotykovým displejem vhodné pro použití přístroje pro účely navigace jednoduchá montáž na řídítka motocyklů a kol rám pouzdra z odolného plastu rychlé osazení a demontáž krytu kompatibilní s materiály rukavic určené pro ovládání dotykových displejů obsahuje sadu objímek pro trubky… (insportline.cz)

Voděodolné Pouzdro Na Telefon Oxford Aqua Dry Phone Pro

Voděodolné Pouzdro Na Telefon Oxford Aqua Dry Phone Pro

Jednoduchá montáž na řídítka motocyklů a kol, neomezuje práci s dotykovým displejem.. Řada pouzder na telefony Oxford Dry Phone Pro je navžena jako voděodolný ochranný prostředek, navíc snižující riziko při pádu přístroje. Díky rychloupínacímu mechanismu může být osazen na řídítka a trubky rámů většiny motocyklů, kol, koloběžek a podobně. Obal je připraven tak, aby neomezoval plnohodnotné využití funkcí telefonu a přenášení přístroje v kapse.Technický popis:  voděoodolné provedení neomezuje práci s dotykovým displejem vhodné pro použití přístroje pro účely navigace jednoduchá montáž na řídítka motocyklů a kol rám pouzdra z odolného plastu rychlé osazení a demontáž krytu kompatibilní s materiály rukavic určené pro ovládání dotykových displejů obsahuje sadu objímek pro trubky… (insportline.cz)

Nillkin Ochranné pouzdro pro Apple Airpods 2019 (6902048176607)

Nillkin Ochranné pouzdro pro Apple Airpods 2019 (6902048176607)

Pouzdro pro Apple Airpods 2019 Eliminujete poškození sluchátek Apple Airpods 2019 s ochranným pouzdrem Nillkin. Bezdrátové nabíjecí pouzdro je vyrobeno z kvalitního materiálu imitujícího kůži. Celkové kvalitní dílenské zpracování je doplněno o velice stylový design v černém provedení. Tento výrobek zajistí snížení možnosti poškození vašich sluchátek. Pouzdro má na zadní straně kovový článek, který umožňuje jeho připojení k pásku. Pouzdro má uzamykatelnou vrchní část pro zajištění maximální ochranu uložených sluchátek.  Klíčové vlastnosti pouzdra NillkinOchranné pouzdro pro Apple Airpods 2019 Kvalitní dílenské zpracováníStylový designBezdrátové nabíjecí pouzdroEliminuje poškození vašich sluchátekMateriál: imitace kůže … (alza.cz)

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Transparent Black (EU…

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Transparent Black (EU Blister) (BH570AP03)

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Transparent Black (EU Blister) (BH570AP03) s výřezem pro konektor nabíječky pro pohodlné dobíjení. Poutko na karabinu umožňuje zavěsit pouzdro k opasku, takže svá sluchátka nikdy neztratíte. Hladký design ze silikonu. (mall.cz)

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Transparent Green (EU…

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Transparent Green (EU Blister) (BH570AP02)

USAMS BH568 Silikonové Pouzdro pro AirPods PRO Transparent Green (EU Blister) (BH570AP02) s výřezem pro konektor nabíječky pro pohodlné dobíjení. Poutko na karabinu umožňuje zavěsit pouzdro k opasku, takže svá sluchátka nikdy neztratíte. Hladký design ze silikonu. (mall.cz)

Pouzdro CellularLine Bounce pro Apple AirPods Pro zelené

Pouzdro CellularLine Bounce pro Apple AirPods Pro zelené

CellularLine Bounce pro Apple AirPods Pro, zelená Poskytněte svým bezdrátovým sluchátkům AirPods maximální možnou ochranu před poškrábáním, nečistotami a pády. Vsaďte na elegantní silikonový kryt CellularLine Bounce, který skvěle padne na AirPods Pro. Na boční straně přitom najdete praktickou karabinu, pomocí které můžete pouzdro připevnit k vaší tašce nebo třeba opasku. Díky tomu budete mít sluchátka neustále po ruce.  I pro bezdrátové nabíjení Pokud vlastníte sluchátka AirPods s bezdrátovým nabíjením, nebudete muset ochranný kryt pro nabíjení sundávat - ničemu totiž nebrání.  Přesné rozměry Kryt je vyroben tak, aby přesně padnul na své místo. Díky tomu nijak nebrání v přístupu ke konektoru. Měkký silikonový materiál se postará o to, aby se pouzdro pohodlně drželo a bylo příjemné na… (euronics.cz)

Pouzdro CellularLine Bounce pro Apple AirPods Pro růžové

Pouzdro CellularLine Bounce pro Apple AirPods Pro růžové

CellularLine Bounce pro Apple AirPods Pro, růžová Poskytněte svým bezdrátovým sluchátkům AirPods maximální možnou ochranu před poškrábáním, nečistotami a pády. Vsaďte na elegantní silikonový kryt CellularLine Bounce, který skvěle padne na AirPods Pro. Na boční straně přitom najdete praktickou karabinu, pomocí které můžete pouzdro připevnit k vaší tašce nebo třeba opasku. Díky tomu budete mít sluchátka neustále po ruce.  I pro bezdrátové nabíjení Pokud vlastníte sluchátka AirPods s bezdrátovým nabíjením, nebudete muset ochranný kryt pro nabíjení sundávat - ničemu totiž nebrání.  Přesné rozměry Kryt je vyroben tak, aby přesně padnul na své místo. Díky tomu nijak nebrání v přístupu ke konektoru. Měkký silikonový materiál se postará o to, aby se pouzdro pohodlně drželo a bylo příjemné na… (euronics.cz)

Pouzdro CellularLine Bounce pro Apple AirPods Pro černé

Pouzdro CellularLine Bounce pro Apple AirPods Pro černé

CellularLine Bounce pro Apple AirPods Pro, černá Poskytněte svým bezdrátovým sluchátkům AirPods maximální možnou ochranu před poškrábáním, nečistotami a pády. Vsaďte na elegantní silikonový kryt CellularLine Bounce, který skvěle padne na AirPods Pro. Na boční straně přitom najdete praktickou karabinu, pomocí které můžete pouzdro připevnit k vaší tašce nebo třeba opasku. Díky tomu budete mít sluchátka neustále po ruce.  I pro bezdrátové nabíjení Pokud vlastníte sluchátka AirPods s bezdrátovým nabíjením, nebudete muset ochranný kryt pro nabíjení sundávat - ničemu totiž nebrání.  Přesné rozměry Kryt je vyroben tak, aby přesně padnul na své místo. Díky tomu nijak nebrání v přístupu ke konektoru. Měkký silikonový materiál se postará o to, aby se pouzdro pohodlně drželo a bylo příjemné na dotek. (euronics.cz)

Pouzdro Apple pro AirPods, bezdrátové nabíjení bílé (MR8U2ZM/A)

Pouzdro Apple pro AirPods, bezdrátové nabíjení bílé (MR8U2ZM/A)

pouzdro na sluchátka AirPods • podporuje bezdrátové nabíjení • LED kontrolky • možnost nabíjení přes Lighning kabel Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Hoco pouzdro a adaptér pro bezdrátové nabíjení pro AirPods

Hoco pouzdro a adaptér pro bezdrátové nabíjení pro AirPods

Adaptér a ochranný box v jednom pro bezdrátové nabíjení Apple AirPods. (mall.cz)

Interphone Voděodolné pouzdro SMART pro telefony do velikosti 5,2"…

Interphone Voděodolné pouzdro SMART pro telefony do velikosti 5,2" SMSMART52, černé

Univerzální voděodolné pouzdro Interphone SMART na smartphony do 5,2" určené pro upevnění na motocykl nebo jízdní kolo. Toto pouzdro je vyrobeno z odolného plastového materiálu ze speciálního křišťálového filmu, který chrání displej. Ideální pro venkovní i vnitřní sportovní aktivity. (mall.cz)

Pouzdro Spigen Silicone Fit pro Apple AirPods Pro růžové

Pouzdro Spigen Silicone Fit pro Apple AirPods Pro růžové

Spigen Silicone Fit pro Apple AirPods Pro, růžová Designový doplněk, kompaktní rozměry a perfektní ochrana proti pádu a poškrábání. Všechny tyto vlastnosti nabízí pouzdro Spigen Silicone Fit v růžové barvě pro bezdrátová sluchátka Apple AirPods Pro. Prémiový silikonový povrch má protiskluzovou úpravu, díky které se s obalem dobře manipuluje. Produkt má navíc karabinu, takže lze připnout na opasek, klíče nebo batoh a vy tak budete mít sluchátka stále po ruce. Největší výhodou je určitě to, že nemusíte sluchátka vyndavat z pouzdra v případě potřeby nabíjení. Nabíjí se i s pouzdrem.    Klíčové vlastnosti: Ochrana proti pádu a poškrábání Designové provedení: prémiový silikonový povrch s protiskluzovou úpravou Karabina  Dobíjení i bez vyjmutí z pouzdra Kompaktní rozměry   S pouzdrem Spigen… (euronics.cz)

Pouzdro Spigen Tough Armor pro Apple AirPods Pro šedé

Pouzdro Spigen Tough Armor pro Apple AirPods Pro šedé

Spigen Tough Armor pro Apple AirPods Pro, šedá Rádi posloucháte hudbu kdekoliv je to jen možné a řešíte, co s vašimi sluchátky Apple AirPods Pro? Uschovejte je do originálního pouzdra speciálně navrženého pro tento typ sluchátek společně s jejich nabíjecím pouzdrem. Spigen Tough Armor je opravdu odolný, jak už samotný název napovídá. Je vyrobený z měkkého TPU plastu, který poskytne jedinečnou ochranu. Pouzdro je ale zároveň velice lehké a snadno se přenáší. Díky karabince, která je součástí, si ho připnete například na poutko od kalhot, nebo k pásku a nebude vás omezovat při pohybu. Silikonové pouzdro vždy ochrání vaše sluchátka před poškrábáním. Budou v bezpečí i před pádem při vašich sportovních aktivitách. Velkou výhodou je možnost dobíjení krabičky i s celým pouzdrem. Bezdrátové… (euronics.cz)

Pouzdro Spigen Silicone Fit pro Apple AirPods Pro bílé

Pouzdro Spigen Silicone Fit pro Apple AirPods Pro bílé

Spigen Silicone Fit pro Apple AirPods Pro, bílá  Designový doplněk, kompaktní rozměry a perfektní ochrana proti pádu a poškrábání. Všechny tyto vlastnosti nabízí pouzdro Spigen Silicone Fit v bílé barvě pro bezdrátová sluchátka Apple AirPods Pro. Prémiový silikonový povrch má protiskluzovou úpravu, díky které se s obalem dobře manipuluje. Produkt má navíc karabinu, takže lze připnout na opasek, klíče nebo batoh a vy tak budete mít sluchátka stále po ruce. Největší výhodou je určitě to, že nemusíte sluchátka vyndavat z pouzdra v případě potřeby nabíjení. Nabíjí se i s pouzdrem.    Klíčové vlastnosti: Ochrana proti pádu a poškrábání Designové provedení: prémiový silikonový povrch s protiskluzovou úpravou Karabina  Dobíjení i bez vyjmutí z pouzdra Kompaktní rozměry   S pouzdrem Spigen… (euronics.cz)

Pouzdro Spigen Tough Armor pro Apple AirPods Pro černé

Pouzdro Spigen Tough Armor pro Apple AirPods Pro černé

Spigen Tough Armor pro Apple AirPods Pro, černá Rádi posloucháte hudbu kdekoliv je to jen možné a řešíte, co s vašimi sluchátky Apple AirPods Pro? Uschovejte je do originálního pouzdra speciálně navrženého pro tento typ sluchátek společně s jejich nabíjecím pouzdrem. Spigen Tough Armor je opravdu odolný, jak už samotný název napovídá. Je vyrobený z měkkého TPU plastu, který poskytne jedinečnou ochranu. Pouzdro je ale zároveň velice lehké a snadno se přenáší. Díky karabince, která je součástí, si ho připnete například na poutko od kalhot, nebo k pásku a nebude vás omezovat při pohybu. Silikonové pouzdro vždy ochrání vaše sluchátka před poškrábáním. Budou v bezpečí i před pádem při vašich sportovních aktivitách. Velkou výhodou je možnost dobíjení krabičky i s celým pouzdrem. Bezdrátové… (euronics.cz)

Pouzdro Spigen Silicone Fit pro Apple AirPods Pro černé

Pouzdro Spigen Silicone Fit pro Apple AirPods Pro černé

pouzdro na sluchátka • vhodné pro Apple AirPods Pro • ochrana proti pádu a poškrábání • dobíjení krabičky i s pouzdrem • praktická karabinka • materiál: prémiový silikon Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro Spigen Silicone Fit pro Apple AirPods Pro růžové

Pouzdro Spigen Silicone Fit pro Apple AirPods Pro růžové

pouzdro na sluchátka • vhodné pro Apple AirPods Pro • ochrana proti pádu a poškrábání • dobíjení krabičky i s pouzdrem • praktická karabinka • materiál: prémiový silikon Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro Spigen Silicone Fit pro Apple AirPods Pro šedé

Pouzdro Spigen Silicone Fit pro Apple AirPods Pro šedé

pouzdro na sluchátka • vhodné pro Apple AirPods Pro • ochrana proti pádu a poškrábání • dobíjení krabičky i s pouzdrem • praktická karabinka • materiál: prémiový silikon Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro Spigen Tough Armor pro Apple AirPods Pro zelené

Pouzdro Spigen Tough Armor pro Apple AirPods Pro zelené

pouzdro na sluchátka • navrženo pro Apple AirPods Pro • silikonový materiál • protiskluzová úprava • váha 0,3 kg • rozměry 18 × 25 × 10 cm Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro Spigen Silicone Fit pro Apple AirPods Pro bílé

Pouzdro Spigen Silicone Fit pro Apple AirPods Pro bílé

pouzdro na sluchátka • vhodné pro Apple AirPods Pro • ochrana proti pádu a poškrábání • dobíjení krabičky i s pouzdrem • praktická karabinka • materiál: prémiový silikon Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro Spigen Tough Armor pro Apple AirPods Pro černé

Pouzdro Spigen Tough Armor pro Apple AirPods Pro černé

pouzdro na sluchátka • navrženo pro Apple AirPods Pro • silikonový materiál • protiskluzová úprava • váha 0,3 kg • rozměry 18 × 25 × 10 cm Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro Spigen Tough Armor pro Apple AirPods Pro šedé

Pouzdro Spigen Tough Armor pro Apple AirPods Pro šedé

pouzdro na sluchátka • navrženo pro Apple AirPods Pro • silikonový materiál • protiskluzová úprava • váha 0,3 kg • rozměry 18 × 25 × 10 cm Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Pouzdro CellularLine Bounce pro Apple AirPods Pro zelené …

Pouzdro CellularLine Bounce pro Apple AirPods Pro zelené (BOUNCEAIRPODSPROG)

ochranný kryt pro Apple AirPods Pro • karabina • kompatibilní s bezdrátovým nabíjením • materiál: silikon Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít