Catalyst voděodolné pouzdro pro AirPods bílé

Catalyst Waterproof case Glacier Blue AirPods (CATAPDTEAL)

Catalyst Waterproof case Glacier Blue AirPods (CATAPDTEAL)

Obal , ochrana před vodou a prachem Koupili jste si nové a stylové AirPods a chcete jim poskytnout maximální péči? Vezměte s sebou vaše sluchátka kamkoliv se 100% ochranou, kterou jim poskytuje pouzdro Catalyst Waterproof Case v barvě Glacier blue. Vodotěsné pouzdro Catalyst Waterproof Case je vyrobené z vysoce kvalitního silikonu, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Vychytané pouzdro Catalyst je unikátní a umožní vám plný přístup k lightning konektoru. Jakými vlastnostmi vás pouzdro Catalyst Waterproof Case ohromí?Stylové a účelové pouzdro Catalyst v nádherné barvě Glacier blueKvalitní ochrana před vodou a prachem díky normě IP67Splňuje drop normy MIL-STD 810GVyrobeno z měkkého a kvalitního silikonuCatalyst Waterproof Case pouzdro umožňuje … (alza.cz)

Catalyst Waterproof Case Sunset AirPods (CATAPDSUN)

Catalyst Waterproof Case Sunset AirPods (CATAPDSUN)

Obal pro sluchátka AirPods, stylové a vodotěsné, které zároveň chrání před pády, splňuje drop normy MIL-STD 810G, materiál z měkkého silikonu chrání AirPods před poškrábáním, plný přístup k lightning konektoru, praktická odnímatelná karabina, kompatibilní s nabíjením bezdrátového nabíjecího AirPods pouzdra Koupili jste si nové a stylové AirPods a chcete jim poskytnout maximální péči? Vezměte s sebou vaše sluchátka kamkoliv se 100% ochranou, kterou jim poskytuje pouzdro Catalyst Waterproof Case v barevném provedení Sunset. Vodotěsné pouzdro Catalyst Waterproof Case je vyrobené z vysoce kvalitního silikonu, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Vychytané pouzdro Catalyst je unikátní a umožní vám plný přístup k lightning konektoru. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

Catalyst Waterproof Case Slate Gray AirPods (CATAPDGRY)

Catalyst Waterproof Case Slate Gray AirPods (CATAPDGRY)

Obal pro sluchátka AirPods, stylové a vodotěsné, které zároveň chrání před pády, splňuje drop normy MIL-STD 810G, materiál z měkkého silikonu chrání AirPods před poškrábáním, plný přístup k lightning konektoru, praktická odnímatelná karabina, kompatibilní s nabíjením bezdrátového nabíjecího AirPods pouzdra Koupili jste si nové a stylové AirPods a chcete jim poskytnout maximální péči? Vezměte s sebou vaše sluchátka kamkoliv se 100% ochranou, kterou jim poskytuje pouzdro Catalyst Waterproof Case v barvě Slate Gray. Vodotěsné pouzdro Catalyst Waterproof Case je vyrobené z vysoce kvalitního silikonu, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Vychytané pouzdro Catalyst je unikátní a umožní vám plný přístup k lightning konektoru. Jakými vlastnostmi vás pouzdro… (alza.cz)

Catalyst Waterproof Case Glow In The Dark AirPods (CATAPDGITD)

Catalyst Waterproof Case Glow In The Dark AirPods (CATAPDGITD)

Obal pro sluchátka AirPods, stylové a vodotěsné, které zároveň chrání před pády, splňuje drop normy MIL-STD 810G, materiál z měkkého silikonu chrání AirPods před poškrábáním, plný přístup k lightning konektoru, praktická odnímatelná karabina, kompatibilní s nabíjením bezdrátového nabíjecího AirPods pouzdra Koupili jste si nové a stylové AirPods a chcete jim poskytnout maximální péči? Vezměte s sebou vaše sluchátka kamkoliv se 100% ochranou, kterou jim poskytuje pouzdro fosforeskující pouzdro Catalyst Waterproof Case Glow In The Dark. Vodotěsné pouzdro Catalyst Waterproof Case je vyrobené z vysoce kvalitního silikonu, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Vychytané pouzdro Catalyst je unikátní a umožní vám plný přístup k lightning konektoru. Jakými… (alza.cz)

Catalyst Waterproof Case Coral AirPods (CATAPDCOR)

Catalyst Waterproof Case Coral AirPods (CATAPDCOR)

Obal pro sluchátka AirPods, stylové a vodotěsné, které zároveň chrání před pády, splňuje drop normy MIL-STD 810G, materiál z měkkého silikonu chrání AirPods před poškrábáním, plný přístup k lightning konektoru, praktická odnímatelná karabina, kompatibilní s nabíjením bezdrátového nabíjecího AirPods pouzdra Koupili jste si nové a stylové AirPods a chcete jim poskytnout maximální péči? Vezměte s sebou vaše sluchátka kamkoliv se 100% ochranou, kterou jim poskytuje pouzdro Catalyst Waterproof Case v barvě Coral. Vodotěsné pouzdro Catalyst Waterproof Case je vyrobené z vysoce kvalitního silikonu, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Vychytané pouzdro Catalyst je unikátní a umožní vám plný přístup k lightning konektoru. Klíčové vlastnosti pouzdra Catalyst… (alza.cz)

Catalyst Waterproof Case Blueridge AirPods (CATAPDTBFC)

Catalyst Waterproof Case Blueridge AirPods (CATAPDTBFC)

Obal pro sluchátka AirPods, stylové a vodotěsné, které zároveň chrání před pády, splňuje drop normy MIL-STD 810G, materiál z měkkého silikonu chrání AirPods před poškrábáním, plný přístup k lightning konektoru, praktická odnímatelná karabina, kompatibilní s nabíjením bezdrátového nabíjecího AirPods pouzdra Koupili jste si nové a stylové AirPods a chcete jim poskytnout maximální péči? Vezměte s sebou vaše sluchátka kamkoliv se 100% ochranou, kterou jim poskytuje pouzdro Catalyst Waterproof Case v barvě Blueridge. Vodotěsné pouzdro Catalyst Waterproof Case je vyrobené z vysoce kvalitního silikonu, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Vychytané pouzdro Catalyst je unikátní a umožní vám plný přístup k lightning konektoru. Jakými vlastnostmi vás pouzdro… (alza.cz)

Catalyst Waterproof Case Army Green AirPods (CATAPDGRN)

Catalyst Waterproof Case Army Green AirPods (CATAPDGRN)

Obal pro sluchátka AirPods, stylové a vodotěsné, které zároveň chrání před pády, splňuje drop normy MIL-STD 810G, materiál z měkkého silikonu chrání AirPods před poškrábáním, plný přístup k lightning konektoru, praktická odnímatelná karabina, kompatibilní s nabíjením bezdrátového nabíjecího AirPods pouzdra Koupili jste si nové a stylové AirPods a chcete jim poskytnout maximální péči? Vezměte s sebou vaše sluchátka kamkoliv se 100% ochranou, kterou jim poskytuje pouzdro Catalyst Waterproof Case v barvě Army Green. Vodotěsné pouzdro Catalyst Waterproof Case je vyrobené z vysoce kvalitního silikonu, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Vychytané pouzdro Catalyst je unikátní a umožní vám plný přístup k lightning konektoru. Jakými vlastnostmi vás pouzdro… (alza.cz)

Voděodolné pouzdro na mobilní telefon InnovaGoods

Voděodolné pouzdro na mobilní telefon InnovaGoods

Vychytávky, které usnadňují život, má značka InnovaGoods v malíčku. Žádná situace už vás nemůže překvapit. Tak udělejte radost sobě nebo někomu blízkému. (bonami.cz)

Epico AirPods pouzdro, růžové (9911102300001)

Epico AirPods pouzdro, růžové (9911102300001)

Obal pro sluchátka AirPods, vyrobené z kvalitního silikonu v minimalistickém designu slim-fit, váha 28g, zespodu výřez pro Lightning konektor Design pouzdra Epico Airpods Case je nejen stejně jako sluchátka samotná podmanivě jednoduchý, ale také stylově růžový. Pod pláštěm moderního vzhledu pouzdra se navíc skrývá velice kvalitní silikon, který Airpods sluchátka spolehlivě ochrání před jejich poškrábáním, otřesy nebo špínou. Konstrukce je krom toho minimalistická, takže nepřidává nabíjecímu pouzdru sluchátek na objemu více, než je třeba. A nabíjení nezůstává nijak opomenuto ani díky výřezu na spodní straně pro kabel Lightning. Klíčové vlastnosti pouzdra na sluchátka Epico Airpods CaseModerní design značky Epico v stylové růžovéPouzdro pro sluchátka Airpods z… (alza.cz)

Epico AirPods pouzdro, černé (9911101300001)

Epico AirPods pouzdro, černé (9911101300001)

Obal pro sluchátka AirPods, vyrobené z kvalitního silikonu v minimalistickém designu slim-fit, váha 28g, zespodu výřez pro Lightning konektor Design pouzdra Epico Airpods Case je nejen stejně jako sluchátka samotná podmanivě jednoduchý, ale také stylově černý. Pod pláštěm moderního vzhledu pouzdra se navíc skrývá velice kvalitní silikon, který Airpods sluchátka spolehlivě ochrání před jejich poškrábáním, otřesy nebo špínou. Konstrukce je krom toho minimalistická, takže nepřidává nabíjecímu pouzdru sluchátek na objemu více, než je třeba. A nabíjení nezůstává nijak opomenuto ani díky výřezu na spodní straně pro kabel Lightning. Klíčové vlastnosti pouzdra na sluchátka Epico Airpods CaseModerní design značky Epico v stylové černéPouzdro pro sluchátka Airpods z… (alza.cz)

Epico AirPods pouzdro, šedé (9911101900001)

Epico AirPods pouzdro, šedé (9911101900001)

Obal pro sluchátka AirPods, vyrobené z kvalitního silikonu v minimalistickém designu slim-fit, váha 28g, zespodu výřez pro Lightning konektor Design pouzdra Epico Airpods Case je nejen stejně jako sluchátka samotná podmanivě jednoduchý, ale také stylově šedého. Pod pláštěm moderního vzhledu pouzdra se navíc skrývá velice kvalitní silikon, který Airpods sluchátka spolehlivě ochrání před jejich poškrábáním, otřesy nebo špínou. Konstrukce je krom toho minimalistická, takže nepřidává nabíjecímu pouzdru sluchátek na objemu více, než je třeba. A nabíjení nezůstává nijak opomenuto ani díky výřezu na spodní straně pro kabel Lightning. Klíčové vlastnosti pouzdra na sluchátka Epico Airpods CaseModerní design značky Epico v stylové šedéPouzdro pro sluchátka Airpods z… (alza.cz)

Epico AirPods pouzdro, červené (9911101400001)

Epico AirPods pouzdro, červené (9911101400001)

Obal pro sluchátka AirPods, vyrobené z kvalitního silikonu v minimalistickém designu slim-fit, váha 28g, zespodu výřez pro Lightning konektor Design pouzdra Epico Airpods Case je nejen stejně jako sluchátka samotná podmanivě jednoduchý, ale také stylově červený. Pod pláštěm moderního vzhledu pouzdra se navíc skrývá velice kvalitní silikon, který Airpods sluchátka spolehlivě ochrání před jejich poškrábáním, otřesy nebo špínou. Konstrukce je krom toho minimalistická, takže nepřidává nabíjecímu pouzdru sluchátek na objemu více, než je třeba. A nabíjení nezůstává nijak opomenuto ani díky výřezu na spodní straně pro kabel Lightning. Klíčové vlastnosti pouzdra na sluchátka Epico Airpods CaseModerní design značky Epico v stylové červenéPouzdro pro sluchátka Airpods z… (alza.cz)

Nillkin Ochranné pouzdro pro Apple Airpods 2019 (6902048176607)

Nillkin Ochranné pouzdro pro Apple Airpods 2019 (6902048176607)

Pouzdro pro Apple Airpods 2019 (alza.cz)

Apple AirPods 2019 s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem (MRXJ2ZM/A)

Apple AirPods 2019 s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem (MRXJ2ZM/A)

Sluchátka s mikrofonem bezdrátová, s novým sluchátkovým čipem Apple H1, automaticky aktivovaná vložením do uší, bezdrátové nabíjecí pouzdro Jste milovníci výrobků od společnosti Apple a rádi zkoušíte jejich nové vychytávky? Pak vás nesmí minout nová verze bezdrátových sluchátek Apple AirPods s vlastní nabíjecí stanicí. Snoubí se v nich mnoho pokročilých funkcí - vylepšena byla výdrž i kvalita zvuku. Nechybí však ani vaše oblíbené funkce z minulé generace -  sluchátka poznají, když je nemáte v uších a dokonce se naučí rozpoznávat váš hlas. S jakýmkoli zařízením od Apple se pomocí Bluetooth spárují okamžitě. Navíc jsou vybaveny baterií, která zaručuje nerušený poslech hudby po dobu 5 hodin. Klíčové vlastnosti sluchátek Apple AirPods Vkusný design v lesklé… (alza.cz)

Apple bezdrátové nabíjecí pouzdro na AirPods 2019 (MR8U2ZM/A)

Apple bezdrátové nabíjecí pouzdro na AirPods 2019 (MR8U2ZM/A)

Pouzdro kompatibilní s AirPods (1. generace nebo novějšími) Máte doma sluchátka Apple AirPods a schází vám dobíjecí adaptér? Užívejte si pohodlí během dobíjení sluchátek AirPods s chytrým bezdrátovým pouzdrem LAB.C 512 od Apple. Je vyrobeno ve stejné lesklé povrchové úpravě bílé barvy a tak se  ke sluchátkům Apple AirPods krásně hodí. Snadné otevírání pak umožňuje silikonový pásek. Díky použitým materiálům výborně odolává nárazu a běžnému opotřebení. Klíčové vlastnosti bezdrátového pouzdra AppleUrčeno pro bezdrátové nabíjení Apple AirPodsLesklá povrchová úprava bílé barvyNabíjení bezdrátové nebo konektorem LightningKompatibilní s bezdrátovými nabíječkami se standardem QiUrčeno pro AirPods (1. generace nebo novější)Vstup 5 V / 1 AVýstup 5 V / 0,5 ARozměry: 51 × 65 … (alza.cz)

Epico Airpods case Outdoor bílé transparentní (9911101000001)

Epico Airpods case Outdoor bílé transparentní (9911101000001)

Obal pro sluchátka AirPods, je z vysoce kvalitního 2.5mm tenkého silikonu, odolný proti pádu, s bezpečnostní karabinou Design pouzdra Epico AirPods Case Outdoor je podmanivě stylový, ale také krásně transparentně bílý. Pod pláštěm moderního a odolného vzhledu pouzdra se navíc skrývá velice kvalitní silikon o šířce 2,5 mm, který AirPods sluchátka spolehlivě ochrání téměř ve všech podmínkách před poškrábáním či poškozením. Konstrukce pouzdra navíc disponuje bezpečnostní karabinou, díky které můžete připnout své AirPods k batohu či k poutku u kalhot. Nabíjení nezůstává nijak opomenuto ani díky výřezu na spodní straně pro kabel Lightning. Klíčové vlastnosti pouzdra na sluchátka Epico AirPods Case OutdoorModerní design značky Epico v stylové transparentně bíléPouzdro… (alza.cz)

Bílé voděodolné prostěradlo Sleeptime, 80 x 200 cm

Bílé voděodolné prostěradlo Sleeptime, 80 x 200 cm

Prostěradlo značky Sleeptime je základ kvalitního spánku. Toto je navíc odolné vůči jakýmkoliv tekutinám. Nyní k dispozici v různých velikostech. Vyberte si to své ještě dnes. (bonami.cz)

Apple AirPods 2019 (MV7N2ZM/A)

Apple AirPods 2019 (MV7N2ZM/A)

Sluchátka s mikrofonem bezdrátová, s novým sluchátkovým čipem Apple H1, automaticky aktivovaná vložením do uší, rychlé nabíjení v pouzdře Před pár lety, kdy na trh přišla první generace sluchátek AirPods (2017), si Apple opět obhájil pomyslnou roli klíčového technologického inovátora. Jeho sluchátka totiž byla skutečně bezdrátová – obě pecky Apple AirPods nespojuje žádný kabel ani z nich žádný nevyčnívá. Na jaře 2019 jsme se dočkali AirPods 2 – druhé generace sluchátek Apple. Podívejte se, na co se můžete těšit. Nové Apple AirPods – souhrn klíčových vlastnostíSluchátka AirPods jsou skutečně bezdrátová – nezavadíte o jediný, byť krátký kabel.Díky bezdrátovému dobíjecímu pouzdru mají AirPods energii až na 24 hodin.Vychutnáte si plný, vysoce kvalitní zvuk a špičkové… (alza.cz)

Epico Airpods Hooks red (9911101400006)

Epico Airpods Hooks red (9911101400006)

Obal pro sluchátka AirPods, obsahuje dva páry AirPods Hooks, silikonový obal, který zajistí bezpečné uchycení v uších během sportu a dalších aktivit Máte problém s tím, že vám sluchátka Apple Airpods vypadávají při sportu či jiných aktivitách z uší? Zkuste praktický obal Epico Airpods Hooks v červeném provedení a tento problém bude vyřešen. Díky přesným výřezům, háčkům a kvalitnímu silikonovému materiálu vám sluchátka vždy zůstanou držet v uších. Obal stačí nasadit na Apple Airpods, je velmi lehký a bez problémů na ně přilne. V balení tohoto výrobku najdete rovnou dva páry Epico Airpods Hooks. Pro nabíjení musíte sluchátka z obalu ale vyjmout. Klíčové vlastnosti obalu Epico Airpods Hooks redObal na sluchátka v červeném provedeníVyroben speciálně pro Apple… (alza.cz)

Spigen AirPods case Charcoal (066CS24811)

Spigen AirPods case Charcoal (066CS24811)

Obal pro sluchátka AirPods, stylové a účelové, ochrání sluchátka před poškrábáním a pády, materiál z prémiového silikonu, vnitřní protiskluzová úprava, součástí i prakticka karabinka, možnost dobíjení AirPods krabičky i s pouzdrem Máte sluchátka Apple AirPods a nepřejete si, aby se poškodila? Jejich kompletní ochranu vám zaručí Spigen AirPods case v Charcoal provedení. Kvalitní silikon předejde poškrábání a pádům, sluchátka stačí uložit dovnitř pouzdra, kam perfektně padnou. Líbit se vám určitě také bude vnitřní protiskluzová úprava nebo praktická karabinka pro uchycení. Pouzdro je kompaktní a lehké, takže si ho klidně můžete uložit do kapsy. Jako výhoda se jeví i možnost nabíjet sluchátka v obalu díky jednoduchému přístupu k… (alza.cz)

Spigen Airpods Strap White (000EM20861)

Spigen Airpods Strap White (000EM20861)

Držák na Airpods sluchátka, elegantní, svorka na obou koncích zajistí bezpečnost vašich sluchátek při outdoorových aktivitách  Praktický řemínek pro bezdrátová sluchátka AirPods, který zabraní jejich nechtěné ztrátě. Pokud jste hrdým majitelem bezdrátových sluchátek Apple AirPods, jistě víte, že se nejedná zrovna o laciný kousek. Jejich nesmírnou výhodou je samozřejmě bezdrátový přenos, což se však negativně odráží na možnosti jejich nelibé ztráty. Klidně se může stát, že vám jedno sluchátko někam zapadne a už ho nenajdete. S velice jednoduchým, avšak praktickým řešením přišla společnost Spigen, která přináší na trh propojovací kabel. Jedná se vlastně o jednoduchý gumový pásek o délce 55,6 cm, který za pomocí speciálních úchytů… (alza.cz)

Spigen AirPods case Black (066CS24808)

Spigen AirPods case Black (066CS24808)

Obal pro sluchátka AirPods, stylové a účelové, ochrání sluchátka před poškrábáním a pády, materiál z prémiového silikonu, vnitřní protiskluzová úprava, součástí i prakticka karabinka, možnost dobíjení AirPods krabičky i s pouzdrem Máte sluchátka Apple AirPods a nepřejete si, aby se poškodila? Jejich kompletní ochranu vám zaručí Spigen AirPods case v černém provedení. Kvalitní silikon předejde poškrábání a pádům, sluchátka stačí uložit dovnitř pouzdra, kam perfektně padnou. Líbit se vám určitě také bude vnitřní protiskluzová úprava nebo praktická karabinka pro uchycení. Pouzdro je kompaktní a lehké, takže si ho klidně můžete uložit do kapsy. Jako výhoda se jeví i možnost nabíjet sluchátka v obalu díky… (alza.cz)

Epico Airpods Hooks blue (9911101600005)

Epico Airpods Hooks blue (9911101600005)

Obal pro sluchátka AirPods, obsahuje dva páry AirPods Hooks, silikonový obal, který zajistí bezpečné uchycení v uších během sportu a dalších aktivit Máte problém s tím, že vám sluchátka Apple Airpods vypadávají při sportu či jiných aktivitách z uší? Zkuste praktický obal Epico Airpods Hooks v modrém provedení a tento problém bude vyřešen. Díky přesným výřezům, háčkům a kvalitnímu silikonovému materiálu vám sluchátka vždy zůstanou držet v uších. Obal stačí nasadit na Apple Airpods, je velmi lehký a bez problémů na ně přilne. V balení tohoto výrobku najdete rovnou dva páry Epico Airpods Hooks. Pro nabíjení musíte sluchátka z obalu ale vyjmout. Klíčové vlastnosti obalu Epico Airpods Hooks blueObal na sluchátka v modrém provedeníVyroben speciálně pro Apple… (alza.cz)

Mirror's Edge Catalyst - Xbox One Digital (G3Q-00107)

Mirror's Edge Catalyst - Xbox One Digital (G3Q-00107)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční 72% Čeká vás otevřený svět s prvky RPG, možností zvyšování úrovní a zkušeností. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Hlavní hrdinka Faith se na začátku hry dostane z vězení. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Chybí ji však jakékoliv dovednosti, které se musí naučit během plnění misí. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Zajímavá vylepšení … (alza.cz)

Catalyst Floating Lanyard (CATFLAN250)

Catalyst Floating Lanyard (CATFLAN250)

Klip - přídavný plovák na ruku ke všem Catalyst pouzdrům Plovák se snadno na jedné straně připevní na samotný obal telefonu a na druhé straně si jej můžete pohodlně připnout na vaše zápěstí.Holdujete aktivnímu životnímu stylu? Rádi cestujete po světě a zkoušíte nové věci? S tímto přídavným plovákem k vašemu obalu Catalyst se již nikdy více nebudete muset strachovat ze ztráty vašeho zařízení v hlubinách řeky, jezera či moře. Plovák se snadno na jedné straně připevní na samotný obal telefonu a na druhé straně si jej můžete pohodlně připnout na vaše zápěstí. Produkt byl vytvarován tak, aby se pohodlně nosil na zápěstí osvaleného muže či hubené ženy. V případě ztráty zařízení udrží tři polštářky mobilní telefon bezpečně na hladině a vy jej tak snadno najdete. Klíčové… (alza.cz)

Spigen TEKA RA200 Airpods Earhooks White (000SD21192)

Spigen TEKA RA200 Airpods Earhooks White (000SD21192)

Příslušenství na Airpods sluchátka, zajistí sluchátka bezpečně na svém místě, vyrobeno z premiového silikonu, dvě různé velikosti Jak zabránit sluchátkům Apple AirPods, aby neustále vypadávala z uši? Americká firma Spigen přišla s elegantním řešením a tím jsou háčky TEKA RA200 Airpods Earhooks v bílém provedení. TEKA RA200 jsou vyrobeny z prémiového silikonu, který zaručí kvalitu a pohodlné nošení. Balení obsahuje dvě různé velikosti, aby háčky padly každému.  Klíčové vlastnosti háčků TEKA RA200 Airpods Earhooks White Udrží Airpods bezpečně na svém místěTEKA RA200 mají elegantní a vzdušný designSkvěle ochrání vaše sluchátka před pádem i při sportuEarhooks disponují Dvěma různými velikostmiBílá… (alza.cz)

Catalyst Waterproof case Black Apple Watch 4 44mm (CAT44WAT4BLK)

Catalyst Waterproof case Black Apple Watch 4 44mm (CAT44WAT4BLK)

Ochranné pouzdro vodotěsné do 100m - IP68, splňuje drop normy MIL-STD 810G, chrání před pády, prachem, vodou, nečistotami a sněhem, polykarbonátový a protiskluzový rámeček, silikonové těsnění, vzduchová a vodě přiléhající membrána, všechny funkce zůstávají plně funkční Koupili jste si nové a stylové Apple Watch 4 44 mm a chcete jim poskytnout maximální péči? Vezměte s sebou vaše hodinky kamkoliv se 100% ochranou, kterou jim poskytuje pouzdro Catalyst Waterproof Case v černé barvě. Vodotěsné pouzdro Catalyst Waterproof Case je vyrobené z vysoce kvalitního silikonu, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Vychytané pouzdro Catalyst je unikátní a umožní vám plný přístup k ovládání. Klíčové vlastnosti ochranného pouzdra Catalyst Waterproof Casestylové a účelové… (alza.cz)

Catalyst Impact Protection Case Black iPhone XS Max (CATDRPHXBLKL)

Catalyst Impact Protection Case Black iPhone XS Max (CATDRPHXBLKL)

Kryt na mobil stylový a odolný, protiskluzový gumový rámeček, průhledná zadní část krytu, splňuje drop normy MIL-STD 810G 3m, plný přístup k tlačítkům, senzorům a fotoaparátu, praktické poutko Ochraňte váš telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Catalyst Impact Protection Case Black iPhone XS Max. Jedná se o ochranný kryt, který je svým precizním provedením jistotou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Základní přednosti krytu na mobil Catalyst Impact Protection Case Black iPhone XS Max Odolná ochrana telefonu Apple iPhone XS Max Příjemný na dotek a drží v ruce (alza.cz)

Catalyst Waterproof case Black iPhone XS Max (CATIPHOXBLKL)

Catalyst Waterproof case Black iPhone XS Max (CATIPHOXBLKL)

Pouzdro na mobilní telefon vodotěsné do 10m - IP68, splňuje drop normy MIL STD 810G, odolné proti prachu a nárazu, plný přístup ke všem tlačíkům, senzorům, fotoaparátu Rádi byste našli zajímavou cestu, jak ochránit svého miláčka před různými oděrkami, nedejbože rozbitím? Tak potom je kryt určené pro mobilní telefon Apple iPhone XS Max tečkou za vaším hledáním. Kvalitní kostra pouzdra je příslibem, že váš chytrý mobil už nebude dán v sázku. Plus vás nikterak nezabraňuje v používání konektorů ani čočky fotoaparátu. (alza.cz)

Epico Airpods case Outdoor světle růžové (9911102300007)

Epico Airpods case Outdoor světle růžové (9911102300007)

Obal pro sluchátka AirPods, je z vysoce kvalitního 2.5mm tenkého silikonu, odolný proti pádu, s bezpečnostní karabinou Design pouzdra Epico AirPods Case Outdoor je podmanivě stylový, ale také krásně světle růžový. Pod pláštěm moderního a odolného vzhledu pouzdra se navíc skrývá velice kvalitní silikon o šířce 2,5 mm, který AirPods sluchátka spolehlivě ochrání téměř ve všech podmínkách před poškrábáním či poškozením. Konstrukce pouzdra navíc disponuje bezpečnostní karabinou, díky které můžete připnout své AirPods k batohu či k poutku u kalhot. Nabíjení nezůstává nijak opomenuto ani díky výřezu na spodní straně pro kabel Lightning. Klíčové vlastnosti pouzdra na sluchátka Epico AirPods Case OutdoorModerní design značky Epico v stylové světlé růžovéPouzdro pro… (alza.cz)

Epico Airpods Hooks yellow (9911102400001)

Epico Airpods Hooks yellow (9911102400001)

Obal pro sluchátka AirPods, obsahuje dva páry AirPods Hooks, silikonový obal, který zajistí bezpečné uchycení v uších během sportu a dalších aktivit Máte problém s tím, že vám sluchátka Apple Airpods vypadávají při sportu či jiných aktivitách z uší? Zkuste praktický obal Epico Airpods Hooks ve žlutém provedení a tento problém bude vyřešen. Díky přesným výřezům, háčkům a kvalitnímu silikonovému materiálu vám sluchátka vždy zůstanou držet v uších. Obal stačí nasadit na Apple Airpods, je velmi lehký a bez problémů na ně přilne. V balení tohoto výrobku najdete rovnou dva páry Epico Airpods Hooks. Pro nabíjení musíte sluchátka z obalu ale vyjmout. Klíčové vlastnosti obalu Epico Airpods Hooks yellowObal na sluchátka ve žlutém provedeníVyroben speciálně pro Apple… (alza.cz)

Spigen AirPods case Pink (066CS24810)

Spigen AirPods case Pink (066CS24810)

Obal pro sluchátka AirPods, stylové a účelové, ochrání sluchátka před poškrábáním a pády, materiál z prémiového silikonu, vnitřní protiskluzová úprava, součástí i prakticka karabinka, možnost dobíjení AirPods krabičky i s pouzdrem Máte sluchátka Apple AirPods a nepřejete si, aby se poškodila? Jejich kompletní ochranu vám zaručí Spigen AirPods case v růžovém provedení. Kvalitní silikon předejde poškrábání a pádům, sluchátka stačí uložit dovnitř pouzdra, kam perfektně padnou. Líbit se vám určitě také bude vnitřní protiskluzová úprava nebo praktická karabinka pro uchycení. Pouzdro je kompaktní a lehké, takže si ho klidně můžete uložit do kapsy. Jako výhoda se jeví i možnost nabíjet sluchátka v obalu díky… (alza.cz)

Catalyst Waterproof case Black Apple Watch 4 40mm (CAT40WAT4BLK)

Catalyst Waterproof case Black Apple Watch 4 40mm (CAT40WAT4BLK)

Ochranné pouzdro vodotěsné do 100m - IP68, splňuje drop normy MIL-STD 810G, chrání před pády, prachem, vodou, nečistotami a sněhem, polykarbonátový a protiskluzový rámeček, silikonové těsnění, vzduchová a vodě přiléhající membrána, všechny funkce zůstávají plně funkční Koupili jste si nové a stylové Apple Watch 4 40 mm a chcete jim poskytnout maximální péči? Vezměte s sebou vaše hodinky kamkoliv se 100% ochranou, kterou jim poskytuje pouzdro Catalyst Waterproof Case v černé barvě. Vodotěsné pouzdro Catalyst Waterproof Case je vyrobené z vysoce kvalitního silikonu, který chrání před nečistotami a poškrábáním. Vychytané pouzdro Catalyst je unikátní a umožní vám plný přístup k ovládání. Klíčové vlastnosti ochranného pouzdra Catalyst Waterproof CaseStylové a účelové… (alza.cz)

Catalyst Waterproof Black iPad Mini 4 (CATIPDMI4BLK)

Catalyst Waterproof Black iPad Mini 4 (CATIPDMI4BLK)

Pouzdro voděodolné, odolné proti prachu a nárazu, plný přístup k ovládacím tlačítkům, možnost nabíjení v pouzdře, součástí kvalitní silikonový řemínek Ochranný a voděodolný kryt pro váš iPad 4, který je vhodný jak pro každodenní používání, tak outdoorové aktivity. Máte 100% jistotu, že váš iPad bude chráněn a to díky vysokému stupni krytí (IP68).Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Ochranný a voděodolný kryt pro váš iPad 4, který je vhodný jak pro každodenní používání, tak outdoorové aktivity. Máte 100% jistotu, že váš iPad bude chráněn a to díky vysokému stupni krytí (IP68). Zvládá i hrubší zacházení a je testován podle armádních norem na pád z výšky 1,2 metry. Klíčové… (alza.cz)

Hyper Juice Wireless Charger adaptér pro Apple AirPods (HY-HJ-APR-100)

Hyper Juice Wireless Charger adaptér pro Apple AirPods (HY-HJ-APR-100)

Nabíjecí pouzdro - určeno pro bezdrátové nabíjení Apple AirPods, kompatibilní s jakoukoliv 5W bezdrátovou nabíječkou se standardem Qi, plné nabití sluchátek i pouzdra za 1.5h, zelený led indikátor správného propojení s AirPody a nabíjení (alza.cz)

Nomad Leather Case Natural AirPods (NM721N0000)

Nomad Leather Case Natural AirPods (NM721N0000)

Obal pro sluchátka AirPods, luxusní a odolné, vyrobeno z kvalitní americké Horween kůže, dokonale kopíruje tvary krabičky AirPods, chrání zařízení před poškrábáním a pády, možnost nabíjení krabičky v pouzdru Nomad Leather Case Natural je obal pro pouzdro sluchátek Apple AirPods. Zhotoven byl z pravé a vysoce kvalitní americké kůže Horween světle hnědé barvy. Obal dokonale kopíruje tvary nabíjecího pouzdra sluchátek AirPods a spolehlivě jej chrání před poškrábáním a pády. Díky otvoru na spodní straně nemusíte nabíjecí box z pouzdra vytahovat ani při dobíjení. Během času se obalu změní povrch a vyskytne se tam krásná patina. Klíčové vlastnosti obalu Nomad Leather Case Natural AirPodsObal pro pouzdro sluchátek Apple AirPodsZhotoven… (alza.cz)

Nomad Leather Case Black AirPods (NM72110000)

Nomad Leather Case Black AirPods (NM72110000)

Obal pro sluchátka, luxusní a odolné, vyrobeno z kvalitní americké Horween kůže, dokonale kopíruje tvary krabičky, chrání zařízení před poškrábáním a pády, možnost nabíjení krabičky v pouzdru Nomad Leather Case Black je pouzdro pro sluchátka Apple AirPods. Pouzdro je vyhotoveno z pravé kvalitní americké kůže Horween černé barvy. Pouzdro dokonale kopíruje tvary nabíjecího pouzdra sluchátek AirPods, chrání jej před poškrábáním či pády. Díky otvoru na spodní straně pouzdra nemusíte nabíjecí box sluchátek z obalu vytahovat ani při nabíjení. Klíčové vlastnosti pouzdra Nomad Leather Case BlackPouzdro vyrobeno z kvalitní kůžeSlouží k ochraně nabíjecího pouzdra sluchátekMinimalistický design s možností nabíjení sluchátek v pouzdřeDokonale kopíruje nabíjecí box… (alza.cz)

Mirror's Edge Catalyst (PC) DIGITAL (CZ) (443068)

Mirror's Edge Catalyst (PC) DIGITAL (CZ) (443068)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Akční a FPS 74% Mirror´s Edge Catalyst poskytuje lepší hratelnost, zdokonalenou mechaniku a otevřený svět. V mnoha ohledech má také větší obsah než jeho předchůdce.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! V Mirrors Edge: Catalyst se můžete těšít na zcela otevřený svět městských mrakodrapů a temných tunelů.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ve hře konečně zjistíte jakou měla Faith minulost a jak se z ní stala běžkyně.  Není… (alza.cz)

Spigen AirPods case White (066CS24809)

Spigen AirPods case White (066CS24809)

Obal pro sluchátka AirPods, stylové a účelové, ochrání sluchátka před poškrábáním a pády, materiál z prémiového silikonu, vnitřní protiskluzová úprava, součástí i prakticka karabinka, možnost dobíjení AirPods krabičky i s pouzdrem Máte sluchátka Apple AirPods a nepřejete si, aby se poškodila? Jejich kompletní ochranu vám zaručí Spigen AirPods case v bílém provedení. Kvalitní silikon předejde poškrábání a pádům, sluchátka stačí uložit dovnitř pouzdra, kam perfektně padnou. Líbit se vám určitě také bude vnitřní protiskluzová úprava nebo praktická karabinka pro uchycení. Pouzdro je kompaktní a lehké, takže si ho klidně můžete uložit do kapsy. Jako výhoda se jeví i možnost nabíjet sluchátka v obalu díky… (alza.cz)

Epico Airpods Hooks orange (9911101800001)

Epico Airpods Hooks orange (9911101800001)

Obal pro sluchátka AirPods, obsahuje dva páry AirPods Hooks, silikonový obal, který zajistí bezpečné uchycení v uších během sportu a dalších aktivit Máte problém s tím, že vám sluchátka Apple Airpods vypadávají při sportu či jiných aktivitách z uší? Zkuste praktický obal Epico Airpods Hooks v oranžovém provedení a tento problém bude vyřešen. Díky přesným výřezům, háčkům a kvalitnímu silikonovému materiálu vám sluchátka vždy zůstanou držet v uších. Obal stačí nasadit na Apple Airpods, je velmi lehký a bez problémů na ně přilne. V balení tohoto výrobku najdete rovnou dva páry Epico Airpods Hooks. Pro nabíjení musíte sluchátka z obalu ale vyjmout. Klíčové vlastnosti obalu Epico Airpods Hooks borangeObal na sluchátka v oranžovém provedeníVyroben speciálně pro… (alza.cz)

Epico Airpods Hooks white (9911101100006)

Epico Airpods Hooks white (9911101100006)

Obal pro sluchátka AirPods, obsahuje dva páry AirPods Hooks, silikonový obal, který zajistí bezpečné uchycení v uších během sportu a dalších aktivit Máte problém s tím, že vám sluchátka Apple Airpods vypadávají při sportu či jiných aktivitách z uší? Zkuste praktický obal Epico Airpods Hooks v bílém provedení a tento problém bude vyřešen. Díky přesným výřezům, háčkům a kvalitnímu silikonovému materiálu vám sluchátka vždy zůstanou držet v uších. Obal stačí nasadit na Apple Airpods, je velmi lehký a bez problémů na ně přilne. V balení tohoto výrobku najdete rovnou dva páry Epico Airpods Hooks. Pro nabíjení musíte sluchátka z obalu ale vyjmout. Klíčové vlastnosti obalu Epico Airpods HookswhiteObal na sluchátka v bílém provedeníVyroben speciálně pro Apple… (alza.cz)

Epico Airpods Hooks black (9911101300007)

Epico Airpods Hooks black (9911101300007)

Obal pro sluchátka AirPods, obsahuje dva páry AirPods Hooks, silikonový obal, který zajistí bezpečné uchycení v uších během sportu a dalších aktivit Máte problém s tím, že vám sluchátka Apple Airpods vypadávají při sportu či jiných aktivitách z uší? Zkuste praktický obal Epico Airpods Hooks v černém provedení a tento problém bude vyřešen. Díky přesným výřezům, háčkům a kvalitnímu silikonovému materiálu vám sluchátka vždy zůstanou držet v uších. Obal stačí nasadit na Apple Airpods, je velmi lehký a bez problémů na ně přilne. V balení tohoto výrobku najdete rovnou dva páry Epico Airpods Hooks. Pro nabíjení musíte sluchátka z obalu ale vyjmout. Klíčové vlastnosti obalu Epico Airpods Hooks blackObal na sluchátka v černém provedeníVyroben speciálně pro Apple… (alza.cz)

Catalyst Waterproof case Black iPhone XR (CATIPHOXBLKM)

Catalyst Waterproof case Black iPhone XR (CATIPHOXBLKM)

Pouzdro na mobilní telefon vodotěsné do 10m - IP68, splňuje drop normy MIL STD 810G, odolné proti prachu a nárazu, plný přístup ke všem tlačíkům, senzorům, fotoaparátu Sháníte ideální možnost, jak uchránit svůj chytrý telefon před pádem či poškozením? Tak potom je pouzdro určené pro mobilní telefon Apple iPhone XR správným řešením. Houževnatá konstrukce obalu zabezpečí, že váš telefon si může s úlevou vydechnout. Plus vás vůbec nesvazuje v užívání konektorů ani čočky fotoaparátu. (alza.cz)

Catalyst Waterproof White Gray iPhone 6/6s (CATIPHO6SWHT)

Catalyst Waterproof White Gray iPhone 6/6s (CATIPHO6SWHT)

Pouzdro na mobilní telefon voděodolné do 5m, odolné proti prachu a nárazu, plný přístup ke všem tlačítkům Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Hodláte se vydat do extrémního prostředí a máte strach o svůj vymazlený iPhone 6? S krytem Catalyst Waterproof se nemusíte o svůj telefon bát ani v těch nejdivočejších podmínkách. Hodláte se vydat do extrémního prostředí a máte strach o svůj vymazlený iPhone 6? S krytem Catalyst Waterproof se nemusíte o svůj telefon bát ani v těch nejdivočejších podmínkách. Důmyslná vodotěsná konstrukce krytu chrání váš telefon až do pětimetrové hloubky. Tělo krytu navíc snese pád až z dvoumetrové výšky. Bonusem je ochranná fólie, zabraňující poškrabání displeje. Pouzdro nikterak neomezuje… (alza.cz)

Catalyst Sport Band Blue Apple Watch 42mm (CAT42SBTBFC)

Catalyst Sport Band Blue Apple Watch 42mm (CAT42SBTBFC)

Řemínek - z materiálu: silikon Patříte mezi majitele chytrých hodinek Apple Watch 42mm? Poté by vás mohl zaujmout nový hypoalergenní řemínek v modré barvě. Je vyrobený ze zdravotně nezávadného silikonu, který disponuje trojúhelníkovým vzorem s výřezy. Díky těmto výřezům se vám pod řemínkem nebude potit zápěstí. Abyste své Apple Watch neztratili, jsou doplněny kvalitní dvojitou uzamykací sponou. Řemínek je kompatibilní s ochranným krytem Catalyst. Klíčové vlastnosti sportovního řemínku Catalyst Sport Band Blue pro Apple Watch 42mmDíky vzdušnému provedení se vám nebude potit zápěstíHypoalergenní silikon je vhodný i pro majitele s citlivou pokožkouDvojitá uzamykací spona zajistí hodinky na vaší ruceOjedinělý modrý design s trojúhelníkovými výřezyKompatibilita s… (alza.cz)

Star Wars: Catalyst: A Rogue One Novel (1101967005)

Star Wars: Catalyst: A Rogue One Novel (1101967005)

Kniha - 478 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu matná (alza.cz)

Catalyst Impact Protection Case Black iPhone XR (CATDRPHXBLKM)

Catalyst Impact Protection Case Black iPhone XR (CATDRPHXBLKM)

Kryt na mobil stylový a odolný, protiskluzový gumový rámeček, průhledná zadní část krytu, splňuje drop normy MIL-STD 810G 3m, plný přístup k tlačítkům, senzorům a fotoaparátu, praktické poutko   Vodotěsný kryt Catalyst Waterproof pro Apple Watch 2 nabízí maximální ochranu i v těch nejdrsnějších podmínkách.Máte rádi adrenalin, cestujete a zdoláváte přírodní živly? Dopřejte tak pravou ochranu svému Apple iPhone X a nebojte se jej mít stále u sebe. Exkluzivní pouzdro Catalyst Impact Protection Case Black zajistí vašemu telefonu maximální bezpečí. Je vyrobeno z odolných materiálů, které splňují přísné požadavky a předcházejí poškození. Jeho jedinečné zpracování eliminuje popraskání, poškrábání a jiné poškození těla telefonu. Pouzdro je navrženo tak, aby splňovalo vojenský standard… (alza.cz)

Nomad Leather Case Brown AirPods (NM721R0000)

Nomad Leather Case Brown AirPods (NM721R0000)

Obal pro sluchátka AirPods, luxusní a odolné, vyrobeno z kvalitní americké Horween kůže, dokonale kopíruje tvary krabičky AirPods, chrání zařízení před poškrábáním a pády, možnost nabíjení krabičky v pouzdru Nomad Leather Case Brown je pouzdro pro sluchátka Apple AirPods. Pouzdro je vyhotoveno z pravé kvalitní americké kůže Horween hnědé barvy. Pouzdro dokonale kopíruje tvary nabíjecího pouzdra sluchátek AirPods, chrání jej před poškrábáním či pády. Díky otvoru na spodní straně pouzdra nemusíte nabíjecí box sluchátek z obalu vytahovat ani při nabíjení. Klíčové vlastnosti pouzdra Nomad Leather Case BrownPouzdro vyrobeno z kvalitní kůžeSlouží k ochraně nabíjecího pouzdra sluchátekMinimalistický design s možností nabíjení sluchátek v pouzdřeDokonale kopíruje… (alza.cz)

Epico Airpods case Outdoor černé (9911101300008)

Epico Airpods case Outdoor černé (9911101300008)

Obal pro sluchátka AirPods, je z vysoce kvalitního 2.5mm tenkého silikonu, odolný proti pádu, s bezpečnostní karabinou Design pouzdra Epico AirPods Case Outdoor je podmanivě stylový, ale také krásně černý. Pod pláštěm moderního a odolného vzhledu pouzdra se navíc skrývá velice kvalitní silikon o šířce 2,5 mm, který AirPods sluchátka spolehlivě ochrání téměř ve všech podmínkách před poškrábáním či poškozením. Konstrukce pouzdra navíc disponuje bezpečnostní karabinou, díky které můžete připnout své AirPods k batohu či k poutku u kalhot. Nabíjení nezůstává nijak opomenuto ani díky výřezu na spodní straně pro kabel Lightning. Klíčové vlastnosti pouzdra na sluchátka Epico AirPods Case OutdoorModerní design značky Epico v stylové černéPouzdro pro sluchátka AirPods z… (alza.cz)

Epico Airpods case Outdoor modré (9911101600006)

Epico Airpods case Outdoor modré (9911101600006)

Obal pro sluchátka AirPods, je z vysoce kvalitního 2.5mm tenkého silikonu, odolný proti pádu, s bezpečnostní karabinou Design pouzdra Epico AirPods Case Outdoor je podmanivě stylový, ale také krásně modrý. Pod pláštěm moderního a odolného vzhledu pouzdra se navíc skrývá velice kvalitní silikon o šířce 2,5 mm, který AirPods sluchátka spolehlivě ochrání téměř ve všech podmínkách před poškrábáním či poškozením. Konstrukce pouzdra navíc disponuje bezpečnostní karabinou, díky které můžete připnout své AirPods k batohu či k poutku u kalhot. Nabíjení nezůstává nijak opomenuto ani díky výřezu na spodní straně pro kabel Lightning. Klíčové vlastnosti pouzdra na sluchátka Epico AirPods Case OutdoorModerní design značky Epico v stylové modréPouzdro pro sluchátka AirPods z… (alza.cz)

Catalyst Waterproof Case Black iPhone 7/8 (CATIPHO8BLK)

Catalyst Waterproof Case Black iPhone 7/8 (CATIPHO8BLK)

Pouzdro na mobilní telefon vodotěsné do 10m - IP68, splňuje drop normy MIL STD 810G, odolné proti prachu a nárazu, plný přístup ke všem tlačíkům, senzorům, fotoaparátu a Touch ID Ochranný a voděodolný kryt pro váš iPad Pro 9,7", který je vhodný jak pro každodenní používání, tak outdoorové aktivity. Máte 100% jistotu, že váš iPad bude chráněn a to díky vysokému stupni krytí (IP68). Zvládá i hrubší zacházení a je testován podle armádních norem na pád z výšky 1,2 metry. Ochranný a voděodolný kryt pro váš iPhone 7/8 je vhodný jak pro každodenní používání, tak outdoorové aktivity. Máte 100% jistotu, že váš iPhone bude chráněn, a to díky vysokému stupni krytí (IP68). Pouzdro Catalyst Waterproof Case Black zvládá i hrubší zacházení a je testován podle armádních norem na… (alza.cz)

Catalyst Waterproof case Black iPhone X/XS (CATIPHOXBLKS)

Catalyst Waterproof case Black iPhone X/XS (CATIPHOXBLKS)

Pouzdro na mobilní telefon vodotěsné do 10m - IP68, splňuje drop normy MIL STD 810G, odolné proti prachu a nárazu, plný přístup ke všem tlačíkům, senzorům, fotoaparátu Chcete najít zajímavou cestu, jak zajistit svůj smartphone před následky vyklouznutí z ruky? Tak potom je pouzdro kompatibilní s mobilem Apple iPhone XS dobrým kandidátem. Houževnaté provedení krytu zaručí, že váš chytrý telefon bude jako v bavlnce. Stejně tak vás ani trochu nelimituje v používání konektorů ani tlačítek mobilu. (alza.cz)

Catalyst Impact Protection Case Black Samsung Galaxy S10e …

Catalyst Impact Protection Case Black Samsung Galaxy S10e (CATDRPGS10EBLK)

Kryt na mobil stylový a odolný, protiskluzový gumový rámeček, průhledná zadní část krytu, splňuje drop normy MIL-STD 810G 3m, plný přístup k tlačítkům, senzorům a fotoaparátu, praktické poutko (alza.cz)

Catalyst Sport Band Gray Apple Watch 38mm/40mm (CAT38SBGRY)

Catalyst Sport Band Gray Apple Watch 38mm/40mm (CAT38SBGRY)

Řemínek - z materiálu: silikon Patříte mezi majitele chytrých hodinek Apple Watch 38mm? Poté by vás mohl zaujmout nový hypoalergenní řemínek v šedé barvě. Je vyrobený ze zdravotně nezávadného silikonu, který disponuje trojúhelníkovým vzorem s výřezy. Díky těmto výřezům se vám pod řemínkem nebude potit zápěstí. Abyste své Apple Watch neztratili, jsou doplněny kvalitní dvojitou uzamykací sponou. Řemínek je kompatibilní s ochranným krytem Catalyst. Klíčové vlastnosti sportovního řemínku Catalyst Sport Band Space Gray pro Apple Watch 38mmDíky vzdušnému provedení se vám nebude potit zápěstíHypoalergenní silikon je vhodný i pro majitele s citlivou pokožkouDvojitá uzamykací spona zajistí hodinky na vaší ruceOjedinělý vesmírně šedý design s trojúhelníkovými… (alza.cz)

Catalyst Impact Protection Case Black Samsung Galaxy S10 …

Catalyst Impact Protection Case Black Samsung Galaxy S10 (CATDRPGS10BLK)

Kryt na mobil stylový a odolný, protiskluzový gumový rámeček, průhledná zadní část krytu, splňuje drop normy MIL-STD 810G 3m, plný přístup k tlačítkům, senzorům a fotoaparátu, praktické poutko (alza.cz)

Ochranná voděodolné podložka na dvoulůžko, 180 x 200 cm

Ochranná voděodolné podložka na dvoulůžko, 180 x 200 cm

Je voděodolná, ochrání vaši matraci na další roky, provzdušňuje postel a zpevňuje staré matrace. Ochranná podložka na matraci je perfektním doplňkem, který má v ložnici svůj významný účel. (bonami.cz)

Nillkin Apple AirPods Wireless Charging Case Black (EU Blister) …

Nillkin Apple AirPods Wireless Charging Case Black (EU Blister) (6902048157934)

Pouzdro pro sluchátka Apple Airpods, bezdrátové, nabíjecí, podporuje rychlé nabíjení PD a QC, pouzdro je vybavené nejnovějšími čipy rychlého dobíjení Qualcomm QC3.0 a 45W PD Jednoduché a praktické nabíjecí pouzdro Nillkin Apple Airpods přináší skvělý způsob rychlého dobíjení Qualcomm QC 3.0 a 45W PD s výkonem 63 W. Pouzdro se vyznačuje malou velikostí a elegantním černým designem. Jednoduchým zastrčením zástrčky Nillkin do pouzdra získáte praktického pomocníka, který okamžitě po vložení na nabíjecí podložku začne dobíjet váš přístroj. Kromě nabíjení lze pouzdro využít jako ochranu vašeho přístroje před poškrábáním a poškozením. K tomu taky dopomáhá vnitřní mikrovlákno a vnější část z umělé kůže, které zaručují dlouhou životnost nabíjecího pouzdra. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

Catalyst Impact Protection Case Clear iPhone XS Max (CATDRPHXCLRL)

Catalyst Impact Protection Case Clear iPhone XS Max (CATDRPHXCLRL)

Kryt na mobil stylový a odolný, protiskluzový gumový rámeček, průhledná zadní část krytu, splňuje drop normy MIL-STD 810G 3m, plný přístup k tlačítkům, senzorům a fotoaparátu, praktické poutko   Vodotěsný kryt Catalyst Waterproof pro Apple Watch 2 nabízí maximální ochranu i v těch nejdrsnějších podmínkách.Máte rádi adrenalin, cestujete a zdoláváte přírodní živly? Dopřejte tak pravou ochranu svému Apple iPhone X a nebojte se jej mít stále u sebe. Exkluzivní pouzdro Catalyst Impact Protection Case Clear zajistí vašemu telefonu maximální bezpečí. Je vyrobeno z odolných materiálů, které splňují přísné požadavky a předcházejí poškození. Jeho jedinečné zpracování eliminuje popraskání, poškrábání a jiné poškození těla telefonu. Pouzdro je navrženo tak, aby splňovalo vojenský standard… (alza.cz)

Catalyst Impact Protection Case Black Samsung Galaxy S10+ (CATDRPGS10…

Catalyst Impact Protection Case Black Samsung Galaxy S10+ (CATDRPGS10+BLK)

Kryt na mobil stylový a odolný, protiskluzový gumový rámeček, průhledná zadní část krytu, splňuje drop normy MIL-STD 810G 3m, plný přístup k tlačítkům, senzorům a fotoaparátu, praktické poutko (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít