Catalyst Impact odolné pouzdro Appe iPhone 8/7 růžové

Catalyst Impact Protection Case Black iPhone 8 Plus/7 Plus (CATDRPH8…

Catalyst Impact Protection Case Black iPhone 8 Plus/7 Plus (CATDRPH8+BLK)

Kryt na mobil stylový a odolný, protiskluzový gumový rámeček, průhledná zadní část krytu, splňuje drop normy MIL-STD 810G 3m, plný přístup k tlačítkům, senzorům a fotoaparátu, praktické poutko   Vodotěsný kryt Catalyst Waterproof pro Apple Watch 2 nabízí maximální ochranu i v těch nejdrsnějších podmínkách.Máte rádi adrenalin, cestujete a zdoláváte přírodní živly? Dopřejte tak pravou ochranu svému Apple iPhone 7 Plus a iPhone 8 Plus a nebojte se jej mít stále u sebe. Exkluzivní pouzdro Catalyst Impact Protection Black zajistí vašemu telefonu maximální bezpečí. Je vyrobeno z odolných materiálů, které splňují přísné požadavky a předcházejí poškození. Jeho jedinečné zpracování eliminuje popraskání, poškrábání a jiné poškození těla telefonu. Pouzdro je navrženo tak, aby splňovalo… (alza.cz)

Catalyst Impact Protection Case Black iPhone XS Max (CATDRPHXBLKL)

Catalyst Impact Protection Case Black iPhone XS Max (CATDRPHXBLKL)

Kryt na mobil stylový a odolný, protiskluzový gumový rámeček, průhledná zadní část krytu, splňuje drop normy MIL-STD 810G 3m, plný přístup k tlačítkům, senzorům a fotoaparátu, praktické poutko Ochraňte váš telefon před poškozením za pomoci ochranného krytu Catalyst Impact Protection Case Black iPhone XS Max. Jedná se o ochranný kryt, který je svým precizním provedením jistotou velmi vysoké odolnosti. Povrch krytu je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Základní přednosti krytu na mobil Catalyst Impact Protection Case Black iPhone XS Max Odolná ochrana telefonu Apple iPhone XS Max Příjemný na dotek a drží v ruce (alza.cz)

Catalyst Impact Protection Case Black iPhone XR (CATDRPHXBLKM)

Catalyst Impact Protection Case Black iPhone XR (CATDRPHXBLKM)

Kryt na mobil stylový a odolný, protiskluzový gumový rámeček, průhledná zadní část krytu, splňuje drop normy MIL-STD 810G 3m, plný přístup k tlačítkům, senzorům a fotoaparátu, praktické poutko   Vodotěsný kryt Catalyst Waterproof pro Apple Watch 2 nabízí maximální ochranu i v těch nejdrsnějších podmínkách.Máte rádi adrenalin, cestujete a zdoláváte přírodní živly? Dopřejte tak pravou ochranu svému Apple iPhone X a nebojte se jej mít stále u sebe. Exkluzivní pouzdro Catalyst Impact Protection Case Black zajistí vašemu telefonu maximální bezpečí. Je vyrobeno z odolných materiálů, které splňují přísné požadavky a předcházejí poškození. Jeho jedinečné zpracování eliminuje popraskání, poškrábání a jiné poškození těla telefonu. Pouzdro je navrženo tak, aby splňovalo vojenský standard… (alza.cz)

Catalyst Impact Protection Case Clear iPhone XS Max (CATDRPHXCLRL)

Catalyst Impact Protection Case Clear iPhone XS Max (CATDRPHXCLRL)

Kryt na mobil stylový a odolný, protiskluzový gumový rámeček, průhledná zadní část krytu, splňuje drop normy MIL-STD 810G 3m, plný přístup k tlačítkům, senzorům a fotoaparátu, praktické poutko   Vodotěsný kryt Catalyst Waterproof pro Apple Watch 2 nabízí maximální ochranu i v těch nejdrsnějších podmínkách.Máte rádi adrenalin, cestujete a zdoláváte přírodní živly? Dopřejte tak pravou ochranu svému Apple iPhone X a nebojte se jej mít stále u sebe. Exkluzivní pouzdro Catalyst Impact Protection Case Clear zajistí vašemu telefonu maximální bezpečí. Je vyrobeno z odolných materiálů, které splňují přísné požadavky a předcházejí poškození. Jeho jedinečné zpracování eliminuje popraskání, poškrábání a jiné poškození těla telefonu. Pouzdro je navrženo tak, aby splňovalo vojenský standard… (alza.cz)

Catalyst Waterproof Case Black iPhone 7/8 (CATIPHO8BLK)

Catalyst Waterproof Case Black iPhone 7/8 (CATIPHO8BLK)

Pouzdro na mobilní telefon vodotěsné do 10m - IP68, splňuje drop normy MIL STD 810G, odolné proti prachu a nárazu, plný přístup ke všem tlačíkům, senzorům, fotoaparátu a Touch ID Ochranný a voděodolný kryt pro váš iPad Pro 9,7", který je vhodný jak pro každodenní používání, tak outdoorové aktivity. Máte 100% jistotu, že váš iPad bude chráněn a to díky vysokému stupni krytí (IP68). Zvládá i hrubší zacházení a je testován podle armádních norem na pád z výšky 1,2 metry. Ochranný a voděodolný kryt pro váš iPhone 7/8 je vhodný jak pro každodenní používání, tak outdoorové aktivity. Máte 100% jistotu, že váš iPhone bude chráněn, a to díky vysokému stupni krytí (IP68). Pouzdro Catalyst Waterproof Case Black zvládá i hrubší zacházení a je testován podle armádních norem na… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Catalyst Impact odolné pouzdro Appe iPhone 8/7 růžové" se dívají také na:

Iget blackview a5 pouzdro
Audioline baby care 8
Pouzdro na cigarety 100
Asics gel oberon 8
Pouzdro na iget blackview a8
Pomocník z matematiky pre 8. ročník odpovede

Catalyst Waterproof Case Black iPhone 8 Plus/7 Plus (CATIPHO8+BLK)

Catalyst Waterproof Case Black iPhone 8 Plus/7 Plus (CATIPHO8+BLK)

Pouzdro na mobilní telefon vodotěsné do 10m - IP68, splňuje drop normy MIL STD 810G, odolné proti prachu a nárazu, plný přístup ke všem tlačíkům, senzorům, fotoaparátu a Touch ID Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Hodláte se vydat do extrémního prostředí a máte strach o svůj vymazlený iPhone 6? S krytem Catalyst Waterproof se nemusíte o svůj telefon bát ani v těch nejdivočejších podmínkách. Hodláte se vydat do extrémního prostředí a máte strach o svůj vymazlený Apple iPhone 8 Plus nebo 7 Plus? S krytem Catalyst Waterproof se nemusíte o svůj telefon bát ani v těch nejdivočejších podmínkách. Důmyslná vodotěsná konstrukce krytu chrání váš telefon až do desetimetrové hloubky. Tělo krytu navíc snese pád až z dvoumetrové výšky.… (alza.cz)

iPhone 8/7 Silikonový kryt pískově růžový (MQGQ2ZM/A)

iPhone 8/7 Silikonový kryt pískově růžový (MQGQ2ZM/A)

Kryt na mobil silikonový Vlastníte mobilní telefon iPhone 8 nebo iPhone 7 a hledáte pro něj spolehlivou ochranu za příznivou cenu? Pak je pro vás tento ochranný kryt Apple v elegantní pískově růžové barvě skvělým kandidátem. Ochranný kryt je totiž vyrobený z kvalitního silikonu, který je na dotek velmi příjemný a v ruce nijak neklouže. Navíc budete mít ochranu neustále zajištěnou, i když vám bude díky tenkému zpracování připadat, jako byste ho ani neměli nasazený. Samozřejmostí ochranného krytu Apple je i pohodlný přístup ke všem důležitým konektorům a tlačítkům po stranách telefonu. S tímto krytem lze pak telefon bezdrátově nabíjet, aniž byste ho museli… (alza.cz)

Catalyst Impact Protection Case Black Samsung Galaxy S10e …

Catalyst Impact Protection Case Black Samsung Galaxy S10e (CATDRPGS10EBLK)

Kryt na mobil stylový a odolný, protiskluzový gumový rámeček, průhledná zadní část krytu, splňuje drop normy MIL-STD 810G 3m, plný přístup k tlačítkům, senzorům a fotoaparátu, praktické poutko (alza.cz)

Catalyst Impact Protection Case Black Samsung Galaxy S10 …

Catalyst Impact Protection Case Black Samsung Galaxy S10 (CATDRPGS10BLK)

Kryt na mobil stylový a odolný, protiskluzový gumový rámeček, průhledná zadní část krytu, splňuje drop normy MIL-STD 810G 3m, plný přístup k tlačítkům, senzorům a fotoaparátu, praktické poutko (alza.cz)

Catalyst Impact Protection Case Black Samsung Galaxy S10+ (CATDRPGS10…

Catalyst Impact Protection Case Black Samsung Galaxy S10+ (CATDRPGS10+BLK)

Kryt na mobil stylový a odolný, protiskluzový gumový rámeček, průhledná zadní část krytu, splňuje drop normy MIL-STD 810G 3m, plný přístup k tlačítkům, senzorům a fotoaparátu, praktické poutko (alza.cz)

Catalyst Impact Protection Case Black Apple Watch 44 mm …

Catalyst Impact Protection Case Black Apple Watch 44 mm (CAT44DROP4BLK)

Ochranný kryt stylový a odolný, dvouvrstvý, prodyšný a hypoalergenní řemínek, kryt mírně přesahuje přes displej, splňuje drop normy MIL-STD 810g 3m, kryt je vyroben z vysoce kvalitní materiálů Ochraňte své hodinky Apple Watch 44mm před poškozením v důsledku pádu nebo neopatrného zacházení. Nový ochranný kryt Catalyst Impact Protection Case v černé barvě poskytuje díky svému dvouvrstvému provedení optimální ochranu za každé situace. Ochranný kryt Catalyst mírně přesahuje přes displej, aby nedošlo k jeho poškození při pádu na rovnou plochu. Řemínek je poté prodyšný a hypoalergenní. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Catalyst Impact Protection Case Black na Apple Watch 44mmCatalyst Impact Protection Case disponuje dvouvrstvou konstrukcí z odolných materiálůOchranný kryt… (alza.cz)

Catalyst Impact Protection Case Black Apple Watch 40 mm …

Catalyst Impact Protection Case Black Apple Watch 40 mm (CAT40DROP4BLK)

Ochranný kryt stylový a odolný, dvouvrstvý, prodyšný a hypoalergenní řemínek, kryt mírně přesahuje přes displej, splňuje drop normy MIL-STD 810g 3m, kryt je vyroben z vysoce kvalitní materiálů Ochraňte své hodinky Apple Watch 40mm před poškozením v důsledku pádu nebo neopatrného zacházení. Nový ochranný kryt Catalyst Impact Protection Case v černé barvě poskytuje díky svému dvouvrstvému provedení optimální ochranu za každé situace. Ochranný kryt Catalyst mírně přesahuje přes displej, aby nedošlo k jeho poškození při pádu na rovnou plochu. Řemínek je poté prodyšný a hypoalergenní. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Catalyst Impact Protection Case Black na Apple Watch 40mmCatalyst Impact Protection Case disponuje dvouvrstvou konstrukcí z odolných materiálůOchranný kryt… (alza.cz)

Catalyst Impact Protection Case Black Apple Watch 2/3 38mm …

Catalyst Impact Protection Case Black Apple Watch 2/3 38mm (CAT38DROP3BLK)

Ochranný kryt stylový a odolný, dvouvrstvý, patentovaná otočná korunka, kryt mírně přesahuje přes displej, splňuje drop normy MIL-STD 810g 3m, kryt je vyroben z vysoce kvalitní materiálů Ochraňte své hodinky Apple Watch 2/3 s 38mm displejem před poškozením v důsledku pádu nebo neopatrného zacházení. Nový ochranný kryt Catalyst Impact Protection Case v černé barvě poskytuje díky svému dvouvrstvému provedení optimální ochranu za každé situace. Ochranný kryt Catalyst mírně přesahuje přes displej, aby nedošlo k jeho poškození při pádu na rovnou plochu. Na černém krytu najdete otočnou korunku, kterou si společnost Catalyst patentovala. Nenajdete ji tedy u jiného výrobce. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Catalyst Impact Protection Case Black na Apple Watch 2/3 … (alza.cz)

iPhone 8 Plus/7 Plus Silikonový kryt pískově růžový (MQH22ZM/A)

iPhone 8 Plus/7 Plus Silikonový kryt pískově růžový (MQH22ZM/A)

Kryt na mobil silikonový Vlastníte mobilní telefon iPhone 8 Plus nebo iPhone 7 Plus a hledáte pro něj spolehlivou ochranu za příznivou cenu? Pak je pro vás tento ochranný kryt Apple v elegantní pískově růžové barvě skvělým kandidátem. Ochranný kryt je totiž vyrobený z kvalitního silikonu, který je na dotek velmi příjemný a v ruce nijak neklouže. Navíc budete mít ochranu neustále zajištěnou, i když vám bude díky tenkému zpracování připadat, jako byste ho ani neměli nasazený. Samozřejmostí ochranného krytu Apple je i pohodlný přístup ke všem důležitým konektorům a tlačítkům po stranách telefonu. S tímto krytem lze pak telefon bezdrátově nabíjet, aniž byste ho museli sundávat… (alza.cz)

Catalyst Impact Protection Case Black Apple Watch 2/3 42mm …

Catalyst Impact Protection Case Black Apple Watch 2/3 42mm (CAT42DROP3BLK)

Ochranný kryt stylový a odolný, dvouvrstvý, patentovaná otočná korunka, kryt mírně přesahuje přes displej, splňuje drop normy MIL-STD 810g 3m, kryt je vyroben z vysoce kvalitní materiálů Ochraňte své hodinky Apple Watch 2/3 s 42mm displejem před poškozením v důsledku pádu nebo neopatrného zacházení. Nový ochranný kryt Catalyst Impact Protection Case v černé barvě poskytuje díky svému dvouvrstvému provedení optimální ochranu za každé situace. Ochranný kryt Catalyst mírně přesahuje přes displej, aby nedošlo k jeho poškození při pádu na rovnou plochu. Na černém krytu najdete otočnou korunku, kterou si společnost Catalyst patentovala. Nenajdete ji tedy u jiného výrobce. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Catalyst Impact Protection Case Black na Apple Watch 2/3 … (alza.cz)

Catalyst Impact Protection Case Blue Apple Watch 2/3 38mm …

Catalyst Impact Protection Case Blue Apple Watch 2/3 38mm (CAT38DROP3TBFC)

Ochranný kryt stylový a odolný, dvouvrstvý, patentovaná otočná korunka, kryt mírně přesahuje přes displej, splňuje drop normy MIL-STD 810g 3m, kryt je vyroben z vysoce kvalitní materiálů Ochraňte své hodinky Apple Watch 2/3 s 38mm displejem před poškozením v důsledku pádu nebo neopatrného zacházení. Nový ochranný kryt Catalyst Impact Protection Case v modré barvě poskytuje díky svému dvouvrstvému provedení optimální ochranu za každé situace. Ochranný kryt Catalyst mírně přesahuje přes displej, aby nedošlo k jeho poškození při pádu na rovnou plochu. Na modrém krytu najdete otočnou korunku, kterou si společnost Catalyst patentovala. Nenajdete ji tedy u jiného výrobce. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Catalyst Impact Protection Case Blue na Apple Watch 2/3 Ačkoliv… (alza.cz)

CELLY WALLY800PK pro iPhone 7/8 růžové (WALLY800PK)

CELLY WALLY800PK pro iPhone 7/8 růžové (WALLY800PK)

Pouzdro na mobilní telefon typu kniha, PU kůže, plastová vanička s předním odklápěcím krytem, kapsa na karty Představujeme vám velmi kvalitní pouzdro ve stylu peněženky od společnosti Celly. Jedná se o sofistikovaný a do detailu promyšlený produkt, který vás bude neustále překvapovat svojí praktičností a elegancí.Představujeme vám velmi kvalitní pouzdro ve stylu peněženky od společnosti Celly. Jedná se o sofistikovaný a do detailu promyšlený produkt, který vás bude neustále překvapovat svojí praktičností a elegancí. Hned na první pohled vás zaujme příjemná PU kůže na vnější straně a zavírání na magnet. Díky němu nemusíte pouzdro složitě zacvakávat či dělat rámus při otevírání se suchým zipem. Magnetický systém je jednoduchý a efektní.Klíčové vlastnostiVyrobeno z… (alza.cz)

iPhone 8/7 Silikonový kryt bílý (MQGL2ZM/A)

iPhone 8/7 Silikonový kryt bílý (MQGL2ZM/A)

Kryt na mobil silikonový Vlastníte mobilní telefon iPhone 8 nebo iPhone 7 a hledáte pro něj spolehlivou ochranu za příznivou cenu? Pak je pro vás tento ochranný kryt Apple v elegantní bílé barvě skvělým kandidátem. Ochranný kryt je totiž vyrobený z kvalitního silikonu, který je na dotek velmi příjemný a v ruce nijak neklouže. Navíc budete mít ochranu neustále zajištěnou, i když vám bude díky tenkému zpracování připadat, jako byste ho ani neměli nasazený. Samozřejmostí ochranného krytu Apple je i pohodlný přístup ke všem důležitým konektorům a tlačítkům po stranách telefonu. S tímto krytem lze pak telefon bezdrátově nabíjet, aniž byste ho museli sundávat. … (alza.cz)

iPhone 8/7 Silikonový kryt černý (MQGK2ZM/A)

iPhone 8/7 Silikonový kryt černý (MQGK2ZM/A)

Kryt na mobil silikonový Vlastníte mobilní telefon iPhone 8 nebo iPhone 7 a hledáte pro něj spolehlivou ochranu za příznivou cenu? Pak je pro vás tento ochranný kryt Apple v elegantní černé barvě skvělým kandidátem. Ochranný kryt je totiž vyrobený z kvalitního silikonu, který je na dotek velmi příjemný a v ruce nijak neklouže. Navíc budete mít ochranu neustále zajištěnou, i když vám bude díky tenkému zpracování připadat, jako byste ho ani neměli nasazený. Samozřejmostí ochranného krytu Apple je i pohodlný přístup ke všem důležitým konektorům a tlačítkům po stranách telefonu. S tímto krytem lze pak telefon bezdrátově nabíjet, aniž byste ho museli sundávat. … (alza.cz)

iPhone 8/7 Kožený kryt černý (MQH92ZM/A)

iPhone 8/7 Kožený kryt černý (MQH92ZM/A)

Kryt na mobil kožený Vlastníte mobilní telefon iPhone 7 nebo iPhone 8 a hledáte pro něj spolehlivou ochranu za příznivou cenu? Pak je pro vás tento ochranný kryt Apple v elegantní černé barvě skvělým kandidátem. Vnitřní stranu totiž tvoří výstelka z mikrovláken, zatímco tělo je z kvalitně zpracované francouzské kůže. Díky tomu je tak na dotek velmi příjemný a v ruce nijak neklouže. Navíc budete mít ochranu neustále zajištěnou, i když vám bude díky tenkému zpracování připadat, jako byste ho ani neměli nasazený. Ochranný kryt kromě volnému přístupu ke konektorům disponuje i vlastními tlačítky z hliníku, které jsou sladěné v barvě krytu. S tímto krytem Apple lze pak telefon … (alza.cz)

iPhone 8/7 Silikonový kryt červený (MQGP2ZM/A)

iPhone 8/7 Silikonový kryt červený (MQGP2ZM/A)

Kryt na mobil silikonový Vlastníte mobilní telefon iPhone 8 nebo iPhone 7 a hledáte pro něj spolehlivou ochranu za příznivou cenu? Pak je pro vás tento ochranný kryt Apple v elegantní červené barvě skvělým kandidátem. Ochranný kryt je totiž vyrobený z kvalitního silikonu, který je na dotek velmi příjemný a v ruce nijak neklouže. Navíc budete mít ochranu neustále zajištěnou, i když vám bude díky tenkému zpracování připadat, jako byste ho ani neměli nasazený. Samozřejmostí ochranného krytu Apple je i pohodlný přístup ke všem důležitým konektorům a tlačítkům po stranách telefonu. S tímto krytem lze pak telefon bezdrátově nabíjet, aniž byste ho museli sundávat. … (alza.cz)

iPhone 8/7 Silikonový kryt půlnočně modrý (MQGM2ZM/A)

iPhone 8/7 Silikonový kryt půlnočně modrý (MQGM2ZM/A)

Kryt na mobil silikonový Vlastníte mobilní telefon iPhone 8 nebo iPhone 7 a hledáte pro něj spolehlivou ochranu za příznivou cenu? Pak je pro vás tento ochranný kryt Apple v elegantní půlnočně modré barvě skvělým kandidátem. Ochranný kryt je totiž vyrobený z kvalitního silikonu, který je na dotek velmi příjemný a v ruce nijak neklouže. Navíc budete mít ochranu neustále zajištěnou, i když vám bude díky tenkému zpracování připadat, jako byste ho ani neměli nasazený. Samozřejmostí ochranného krytu Apple je i pohodlný přístup ke všem důležitým konektorům a tlačítkům po stranách telefonu. S tímto krytem lze pak telefon bezdrátově nabíjet, aniž byste ho museli… (alza.cz)

Lenuo Leather pro iPhone 8/7 , šedá (470517)

Lenuo Leather pro iPhone 8/7 , šedá (470517)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, vyrobeno z kvalitní PU kůže, zavírání na magnet, elegantní ochrana vašeho mobilního telefonu. (alza.cz)

iPhone 8/7 Kožený kryt sedlově hnědý (MQH72ZM/A)

iPhone 8/7 Kožený kryt sedlově hnědý (MQH72ZM/A)

Kryt na mobil kožený Vlastníte mobilní telefon iPhone 7 nebo iPhone 8 a hledáte pro něj spolehlivou ochranu za příznivou cenu? Pak je pro vás tento ochranný kryt Apple v elegantní sedlově hnědé barvě skvělým kandidátem. Vnitřní stranu totiž tvoří výstelka z mikrovláken, zatímco tělo je z kvalitně zpracované francouzské kůže. Díky tomu je tak na dotek velmi příjemný a v ruce nijak neklouže. Navíc budete mít ochranu neustále zajištěnou, i když vám bude díky tenkému zpracování připadat, jako byste ho ani neměli nasazený. Ochranný kryt kromě volnému přístupu ke konektorům disponuje i vlastními tlačítky z hliníku, které jsou sladěné v barvě krytu. S tímto krytem Apple lze pak telefon bezdrátově nabíjet,… (alza.cz)

iPhone 8/7 Kožený kryt červený (MQHA2ZM/A)

iPhone 8/7 Kožený kryt červený (MQHA2ZM/A)

Kryt na mobil kožený Vlastníte mobilní telefon iPhone 7 nebo iPhone 8 a hledáte pro něj spolehlivou ochranu za příznivou cenu? Pak je pro vás tento ochranný kryt Apple v elegantní červené barvě skvělým kandidátem. Vnitřní stranu totiž tvoří výstelka z mikrovláken, zatímco tělo je z kvalitně zpracované francouzské kůže. Díky tomu je tak na dotek velmi příjemný a v ruce nijak neklouže. Navíc budete mít ochranu neustále zajištěnou, i když vám bude díky tenkému zpracování připadat, jako byste ho ani neměli nasazený. Ochranný kryt kromě volnému přístupu ke konektorům disponuje i vlastními tlačítky z hliníku, které jsou sladěné v barvě krytu. S tímto krytem Apple lze pak telefon bezdrátově… (alza.cz)

Lenuo Leshield pro iPhone 8/7 Černá (470574)

Lenuo Leshield pro iPhone 8/7 Černá (470574)

Kryt na mobil z pevného materiálu s ultra tenkým zpracováním, chrání Váš telefon před pády a poškrábáním. Chraňte váš telefon před poškozením pomocí ochranného krytu Lenuo Leshield na iPhone 8/7 Černá. Jedná se o ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou solidní odolnosti. Povrch krytu je na dotek příjemný a dobře se v ruce drží. Samozřejmé je, že zůstane volný přístup ke konektoru na nabíjení i k dalším ovládacím prvkům nutným pro klidné užívání vašeho telefonu. Ochranný kryt je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji instalovat, ale poté bude pevně držet. Zajímavé parametry obalu na mobil Lenuo Leshield na iPhone 8/7 Černá Skvělá ochrana mobilního telefonu Apple iPhone 8 a iPhone 7 Pevná konstrukce krytu skvěle přilne k telefonu Ochranný kryt LENUO má výřezy pro… (alza.cz)

UAG Plyo case Ash Smoke iPhone 8/7/6s (IPH8/7-Y-AS)

UAG Plyo case Ash Smoke iPhone 8/7/6s (IPH8/7-Y-AS)

Kryt na mobil vysoce odolný kryt s originálním designem, rohy pouzdra jsou vyztužené, splňuje vojenské drop-normy (MIL STD 810G 516.6), možnost nabíjení a synchronizace v krytu Ochranný kryt UAG Plyo Case Ash Smoke je jeden z nejlépe vypadajících a zároveň extrémně bytelných krytů pro  iPhone 8, 7 nebo 6s. Kryt vás v první řadě příjemně překvapí svou hmotností a svým průzračně bílým provedením. Další předností Plyo Casu je protiskluzová úprava materiálu, abyste vám telefon stále držel v ruce. Ani pádu se v případě Plyo krytu nemusíte obávat. Je totiž chráněn pláštěm z tvrdého plastu s vyztuženými rohy chránící telefon před nárazy a otřesy. Tlačítka jemně vystupují z krytu, aby vám usnadnila… (alza.cz)

PanzerGlass Premium pro Apple iPhone 7/8 růžové zlato (2603)

PanzerGlass Premium pro Apple iPhone 7/8 růžové zlato (2603)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců PanzerGlassTM PanzerGlassTM je ochranné tvrzené sklo renomované dánské značky. Sklo PanzerGlassTM vyniká ultimátní ochranou displeje vašeho telefonu. Je vyrobeno z temperovaného skla nejvyšší možné kvality a s tím také souvisí jeho špičková tvrdost a průhlednost. Na rozdíl od běžných skel, které jsou tvrzené chemicky, PanzerGlassTM využívá poctivý proces temperace při teplotě 500 °C trvající 5 hodin. Tímto procesem je zaručena výjimečná odolnost proti poškrábání a výrazně delší životnost.  Ochranné sklo PanzerGlass Premium pro Apple iPhone 7/8 - růžové zlatoOchranná skla PanzerGlassTM… (alza.cz)

dbramante1928 London iPhone 8/7/6 - Rusty Rose (LOI8RURO5094)

dbramante1928 London iPhone 8/7/6 - Rusty Rose (LOI8RURO5094)

Pouzdro na mobilní telefon - vyrobeno z pravé kůže Saffiano, okamžitá ochrana telefonu proti nárazu s nejmodernějším stylem, navrženo v Dánsku, pro každodenní používání Tvrdé pouzdro na mobilní telefon tvoří patřičnou ochranu proti téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Kůže poskytuje pouzdru dbramante1928 London iPhone 8/7/6 - Rusty Rose krom odolnosti i vytříbenou eleganci s puncem luxusu. Samozřejmostí jsou výřezy na důležité podstatné ovládací prvky telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Zajímavé rysy flipového pouzdra na mobil dbramante1928 London iPhone 8/7/6 - Rusty Rose Otvory pro tlačítka a důležité prvky Materiál pouzdra na mobil dbramante1928 London iPhone 8/7/6 - Rusty Rose: Kůže Flipové pouzdro na smartphone Apple iPhone 8 a iPhone 7 (alza.cz)

UAG Plyo Case Pink iPhone 8/7/6s (111202119595)

UAG Plyo Case Pink iPhone 8/7/6s (111202119595)

Kryt na mobil vysoce odolný s originálním designem, rohy pouzdra jsou vyztužené, splňuje vojenské drop-normy (MIL STD 810G 516.6), možnost nabíjení a synchronizace v krytu Ochraňte váš mobilní telefon před poškozením pomocí ochranného krytu UAG Plyo Case Pink iPhone 8/7/6s. Jedná se o ochranný kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou velice dobré odolnosti. Materiál je příjemný na dotek a výborně se drží. Důležité funkce obalu na mobil UAG Plyo Case Pink iPhone 8/7/6s Praktická ochrana telefonu Apple iPhone 7 a iPhone 8 Příjemný na dotek a neklouže v ruce (alza.cz)

dbramante1928 Milano iPhone 8/7/6 - Rusty Rose (MII8RURO5107)

dbramante1928 Milano iPhone 8/7/6 - Rusty Rose (MII8RURO5107)

Pouzdro na mobilní telefon - ručně vyrobené z prvotřídní pravé kůže Saffiano, navrženo v Dánsku, pro každodenní používání Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon přináší osvědčenou ochranu proti jakémukoliv lehčímu vnějšímu poškození. Kůže zajišťuje pouzdru dbramante1928 Milano iPhone 8/7/6 - Rusty Rose navíc k posílené odolnosti i eleganci s nádechem luxusu. Zcela potřebné jsou výřezy určené pro klíčové ovládací prvky telefonu, bez kterých by nemohlo dojít k plnohodnotnému provozu. Oblíbenou maličkostí je přihrádka určená pro uschování platební nebo jiné karty. Pouzdru na mobil dbramante1928 přidal výrobce též stojánek, který se může hodit jako opora při sledování videí či jiného obsahu. Hlavní výhody pouzdra na mobilní telefon dbramante1928 Milano iPhone 8/7/6 - Rusty Rose Vyklápěcí… (alza.cz)

iPhone 8/7 Kožený kryt půlnočně modrý (MQH82ZM/A)

iPhone 8/7 Kožený kryt půlnočně modrý (MQH82ZM/A)

Kryt na mobil kožený Vlastníte mobilní telefon iPhone 7 nebo iPhone 8 a hledáte pro něj spolehlivou ochranu za příznivou cenu? Pak je pro vás tento ochranný kryt Apple v elegantní půlnočně modré barvě skvělým kandidátem. Vnitřní stranu totiž tvoří výstelka z mikrovláken, zatímco tělo je z kvalitně zpracované francouzské kůže. Díky tomu je tak na dotek velmi příjemný a v ruce nijak neklouže. Navíc budete mít ochranu neustále zajištěnou, i když vám bude díky tenkému zpracování připadat, jako byste ho ani neměli nasazený. Ochranný kryt kromě volnému přístupu ke konektorům disponuje i vlastními tlačítky z hliníku, které jsou sladěné v barvě krytu. S tímto krytem Apple lze pak telefon … (alza.cz)

Lenuo Leather pro iPhone 8/7 , červená (470515)

Lenuo Leather pro iPhone 8/7 , červená (470515)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, vyrobeno z kvalitní PU kůže, zavírání na magnet, elegantní ochrana vašeho mobilního telefonu. (alza.cz)

Lenuo Leshield pro iPhone 8/7 Modrá (470572)

Lenuo Leshield pro iPhone 8/7 Modrá (470572)

Kryt na mobil z pevného materiálu s ultra tenkým zpracováním, chrání Váš telefon před pády a poškrábáním. Ochraňte svůj telefon pomocí ochranného krytu Lenuo Leshield na iPhone 8/7 Modrá. Jedná se o ochranný kryt, který je svým precizním provedením zárukou velmi vysoké odolnosti. Povrch je příjemný a výborně se drží. Samozřejmostí je, že zůstane volný přístup k nabíjecímu portu a ostatním tlačítkům potřebným pro komfortní užívání vašeho telefonu. Kryt na mobilní telefon je tuhý, kvůli tomu se může hůře nasazovat, ale poté bude pevně držet. Důležité přednosti obalu na mobil Lenuo Leshield na iPhone 8/7 Modrá Zaručená ochrana telefonu Apple iPhone 8 a iPhone 7 Tvrdé tělo krytu skvěle přilne k telefonu Ochranný kryt LENUO disponuje výřezy pro ovládací prvky a konektory Příjemný na dotek a… (alza.cz)

Lenuo Leather pro iPhone 8/7 , hnědá (470516)

Lenuo Leather pro iPhone 8/7 , hnědá (470516)

Pouzdro na mobilní telefon flipové, vyrobeno z kvalitní PU kůže, zavírání na magnet, elegantní ochrana vašeho mobilního telefonu. (alza.cz)

Lenuo Leshield pro iPhone 8/7 Zlatá (470573)

Lenuo Leshield pro iPhone 8/7 Zlatá (470573)

Kryt na mobil z pevného materiálu s ultra tenkým zpracováním, chrání Váš telefon před pády a poškrábáním. Chraňte váš mobilní telefon před poškozením díky ochrannému krytu Lenuo Leshield na iPhone 8/7 Zlatá. Jde o ochranný kryt, který je svým zpracováním zárukou solidní odolnosti. Materiál krytu je příjemný na dotek a nebude klouzat z rukou. Jistotou je také, že zůstane nezakryt přístup k dobíjecímu portu a k dalším ovládacím prvkům nezbytným pro plynulé užívání telefonu. Kryt je tuhý, kvůli tomu se může hůře instalovat, ale potom bude pevně přilnutý. Podstatné parametry obalu na mobil Lenuo Leshield na iPhone 8/7 Zlatá Odolná ochrana mobilního telefonu Apple iPhone 8 a iPhone 7 Pevné tělo krytu dokonale přilne k telefonu Ochranný kryt LENUO nabízí výřezy pro konektory a ovládací prvky… (alza.cz)

Spigen Classic C1 Sage iPhone 8/7 (054CS24403)

Spigen Classic C1 Sage iPhone 8/7 (054CS24403)

Kryt na mobil inspirovaný ikonickým iMac G3, dvouvrstvá ochrana, kryt mírně přesahuje přes displej pro lepší ochranu, dokonale přilne a chrání nejzranitelnější místa, možnost nabíjení a synchronizace v krytu  Rádi vzpomínáte na staré časy? Chcete maximálně chránit váš mobilní telefon Apple iPhone 8/7? Pokud ano, tak ochranný kryt Spigen Classic C1 Sage je přímo pro vás. Design tohoto krytu je inspirován přímo ikonickým iMac G3, kryt má navíc dvouvrstvou ochranu, která maximálně ochrání váš telefon před případnými pády, poškrábáním a prachem. Ochranu navíc zlepšují rohy krytu, které mírně přesahují přes displej telefonu a chrání tak nejzranitelnější místa. Samozřejmostí je možnost nabíjení a synchronizace v krytu. Kryt je zelené barvy.Klíčové vlastnosti ochranného krytu Spigen… (alza.cz)

Interphone pro Apple iPhone 8/7/6/6S černé (SMIPHONE8)

Interphone pro Apple iPhone 8/7/6/6S černé (SMIPHONE8)

Pouzdro na mobilní telefon ochranné, voděodolné (IPX4), úchyt na řídítka kola/ motocyklu, bezpečnostní zámek, držák otočný o 360°, dobíjení v pouzdře, plný přístup k ovládacím prvkům, úchyt na řídítka (alza.cz)

CellularLine SENSATION pro Apple iPhone 8/7/6 zelený …

CellularLine SENSATION pro Apple iPhone 8/7/6 zelený (SENSATIONIPH747G)

Kryt na mobil silikonový s hedvábně jemným povrchem, příjemné na dotek, vnitřní strana s vystýlkou z mikrovlákna, kompatibilní s bezdrátovým nabíjením (alza.cz)

CellularLine SENSATION pro Apple iPhone 8/7/6 šedý (SENSATIONIPH747D)

CellularLine SENSATION pro Apple iPhone 8/7/6 šedý (SENSATIONIPH747D)

Kryt na mobil silikonový s hedvábně jemným povrchem, příjemné na dotek, vnitřní strana s vystýlkou z mikrovlákna, kompatibilní s bezdrátovým nabíjením (alza.cz)

SP Connect Bike Bundle iPhone 8/7/6S/6 (53400)

SP Connect Bike Bundle iPhone 8/7/6S/6 (53400)

Držák na kolo - bezpečné uchycení smartphonu, perfektní mix pro cyklisty, řešení do každého počasí Jezdíte hodně na jízdním kole a hledáte vhodný způsob jak připevnit váš iPhone 8/7/6s/6 k řídítkům? Spolehlivé připevnění zprostředkuje držák na kolo SP Connect Bike Bundle iPhone 8/7/6s/6. Od teď budete moci jednoduše sledovat mapy, přepínat playlisty písniček nebo ovládat jakoukoliv aplikaci. Celý systém funguje na propojení dvou jednotlivých kusů. Vychytávkou je speciální ochranný kryt, který disponuje připínací sponou. Součástí balení je držák na řídítka a také držák se závitem. Držák disponuje také vrchním voděodolným ochranným krytem pro iPhone 8/7/6s/6f Klíčové vlastnosti držáku na kolo SP Connect Bike Bundle iPhone 8/7/6s/6Jednoduchý způsob jak připevnit… (alza.cz)

SP Connect Car Bundle iPhone 8/7/6S/6 (53700)

SP Connect Car Bundle iPhone 8/7/6S/6 (53700)

Držák do auta - perfektní řešení uchycení smarphonu ve voze, ochranné pouzdro, snadná instalace Hledáte způsob jak nejlépe připevnit váš smartphone v automobilu, aniž by překážel ve výhledu přes čelní sklo? V takovém případě by vás měl zaujmout držák do auta SP Connect Car Bundle pro Apple iPhone 8/7/6S/6. Tento praktický držák se připevňuje do mřížek od ventilátorů. Veškerá příprava trvá pouhých pár vteřin. Vezmete si držák, zacvaknete ho do ventilátoru a nasadíte smartphone s ochranným krytem SP Phone Case. Ochranné pouzdro bude váš iPhone chránit při každodenních činnostech a ještě k tomu vám usnadní snadné nasazení na palubní desku. Klíčové vlastnosti držáku do auta SP Connect Car Bundle pro iPhone 8/7/6S/6Velmi snadné připínání a odepínání… (alza.cz)

dbramante1928 New York iPhone 8/7/6 - Night Black (NYI8NIBL5113)

dbramante1928 New York iPhone 8/7/6 - Night Black (NYI8NIBL5113)

Pouzdro na mobilní telefon - ručně vyrobené z pravé kůže Saffiano, obsahuje 3 přihrádky pro karty, prostor pro poznámky a vlastní odnímatelnou kolébku pro vložení telefonu, navvrženo v Dánsku, pro každodenní používání Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon vytváří náležitou ochranu vůči častým poškozením, jako je například poškrábání. Kůže obstarává pouzdru dbramante1928 New York iPhone 8/7/6 - Night Black ještě k výrazné odolnosti i vytříbenou eleganci s puncem luxusu. Nepostradatelné jsou výřezy určené pro hlavní ovládací prvky telefonu, díky kterým je užívání plnohodnotné. Nápaditou vychytávkou je přihrádka určená pro uschování platební nebo jiné karty. Základní výhody pouzdra na mobilní telefon dbramante1928 New York iPhone 8/7/6 - Night Black Vyklápěcí provedení ochrání celý… (alza.cz)

UAG Pathfinder SE Case Midnight Camo iPhone 8/7 (IPH8/7-A-BC)

UAG Pathfinder SE Case Midnight Camo iPhone 8/7 (IPH8/7-A-BC)

Kryt na mobil vysoce odolný s originálním designem, patentovaná kompozitní konstrukce, rohy pouzdra jsou vyztužené, splňuje vojenské drop-normy (MIL STD 810G 516.6) Ochranné vysoce odolné pouzdro s originálním designem, rohy pouzdra jsou vyztužené, splňuje 2 × vojenské drop-normy (MIL STD 810G 516.6). Ochranné pouzdro UAG Pathfinder SE Case Midnight Camo váš mobil ochrání před poškrábáním a nárazy. Má důmyslně řešenou protiskluzovou úpravu, díky které se skvěle drží v ruce. Pouzdro Pathfinder Camo má měkké nárazuvzdorné jádro, je velmi lehké a přitom neskutečně odolné. Ovládání telefonu je snadné s přesně umístěnými výřezy. Speciálně navržený rám pouzdra kolem fotoaparátu odráží odlesky. Klíčové vlastnosti krytu UAG Pathfinder SE Case Midnight CamoKryt UAG… (alza.cz)

PanzerGlass pro iPhone 6/6s/7/8 Premium černé + pouzdro v balení …

PanzerGlass pro iPhone 6/6s/7/8 Premium černé + pouzdro v balení  (B2614)

Ochranné sklo 0.4mm, zaoblené hrany, kvalitní ochrana displeje před rozbitím či poškrábáním, vysoká citlivost dotyku, snadná instalace bez bublin, rozšířená záruka PanzerGlass 24 měsíců PanzerGlassTM PanzerGlassTM je ochranné tvrzené sklo renomované dánské značky. Sklo PanzerGlassTM vyniká ultimátní ochranou displeje vašeho telefonu. Je vyrobeno z temperovaného skla nejvyšší možné kvality a s tím také souvisí jeho špičková tvrdost a průhlednost. Na rozdíl od běžných skel, které jsou tvrzené chemicky, PanzerGlassTM využívá poctivý proces temperace při teplotě 500 °C trvající 5 hodin. Tímto procesem je zaručena výjimečná odolnost proti poškrábání a výrazně delší životnost.  Ochranné sklo PanzerGlass Premium pro iPhone 6/6s/7/8Ochranná skla PanzerGlassTM se 24… (alza.cz)

dbramante1928 London iPhone 8/7/6 - Lady Pink (LOI8LAPI5093)

dbramante1928 London iPhone 8/7/6 - Lady Pink (LOI8LAPI5093)

Pouzdro na mobilní telefon - vyrobeno z pravé kůže Saffiano, okamžitá ochrana telefonu proti nárazu s nejmodernějším stylem, navrženo v Dánsku, pro každodenní používání Tvrdé pouzdro na mobilní telefon garantuje řádnou ochranu vůči téměř veškerým běžným poškozením, např. odření. Kůže obstarává pouzdru dbramante1928 London iPhone 8/7/6 - Lady Pink mimo vyšší odolnosti i vytříbenou eleganci s puncem luxusu. Nezanedbatelné jsou výřezy určené pro podstatné ovládací prvky telefonu, bez kterých by provoz nebyl plnohodnotný. Hlavní parametry flipového pouzdra na mobil dbramante1928 London iPhone 8/7/6 - Lady Pink Otvory pro tlačítka a další prvky Materiál flipového pouzdra dbramante1928 London iPhone 8/7/6 - Lady Pink: Kůže Pouzdro pro mobilní telefon Apple iPhone 8 a iPhone 7 (alza.cz)

Spigen Classic C1 Bondi Blue iPhone 8/7 (054CS24401)

Spigen Classic C1 Bondi Blue iPhone 8/7 (054CS24401)

Kryt na mobil inspirovaný ikonickým iMac G3, dvouvrstvá ochrana, kryt mírně přesahuje přes displej pro lepší ochranu, dokonale přilne a chrání nejzranitelnější místa, možnost nabíjení a synchronizace v krytu  Rádi vzpomínáte na staré časy? Chcete maximálně chránit váš mobilní telefon Apple iPhone 8/7? Pokud ano, tak ochranný kryt Spigen Classic C1 Bondi Blue je přímo pro vás. Design tohoto krytu je inspirován přímo ikonickým iMac G3, kryt má navíc dvouvrstvou ochranu, která maximálně ochrání váš telefon před případnými pády, poškrábáním a prachem. Ochranu navíc zlepšují rohy krytu, které mírně přesahují přes displej telefonu a chrání tak nejzranitelnější místa. Samozřejmostí je možnost nabíjení a synchronizace v krytu. Kryt je modré barvy.Klíčové vlastnosti ochranného krytu Spigen… (alza.cz)

dbramante1928 London iPhone 8/7/6 - Misty Mint (LOI8MIMI5091)

dbramante1928 London iPhone 8/7/6 - Misty Mint (LOI8MIMI5091)

Pouzdro na mobilní telefon - vyrobeno z pravé kůže Saffiano, okamžitá ochrana telefonu proti nárazu s nejmodernějším stylem, navrženo v Dánsku, pro každodenní používání Tvrdé pouzdro na mobilní telefon vytváří osvědčenou ochranu vůči běžným vnějším poškozením, jako je odření nebo poškrábání. Kůže přináší pouzdru dbramante1928 London iPhone 8/7/6 - Misty Mint krom praktické odolnosti i nádech luxusu. Nutností jsou výřezy určené pro hlavní ovládací prvky telefonu, bez kterých by nemohlo dojít k plnohodnotnému provozu. Důležité rysy pouzdra na mobilní telefon dbramante1928 London iPhone 8/7/6 - Misty Mint Otvory pro tlačítka a další prvky Materiál pouzdra na mobil dbramante1928 London iPhone 8/7/6 - Misty Mint: Kůže Flipové pouzdro pro mobilní telefon Apple iPhone 8 a iPhone 7 (alza.cz)

Odzu Glass Screen Protector E2E iPhone 8/7 (GLS-E2E-AI87)

Odzu Glass Screen Protector E2E iPhone 8/7 (GLS-E2E-AI87)

Ochranné sklo tvrdost 9H, tloušťka 0.3mm, nezanechává bublinky, maximální průhlednost a citlivost, zaoblené hrany Displej vašeho zařízení se kdykoli může nehledě na pozornost nenadále pošramotit, stačí jen, když se vám jej podaří nedopatřením shodit na zem. K prevenci podobné nehody se vyrábí tvrzené ochranné sklo Odzu Glass Screen Protector E2E iPhone 8/7. Ochranné tvrzené sklo je koncipované přímo pro model Apple iPhone 7 a iPhone 8 . Díky tvrdosti o hodnotě 9H a tloušťce 0,3 mm solidně kryje displej zařízení proti škrábancům a jiným poškozením. Vnější povrch tvrdého ochranného skla eliminuje zamazání od otisků. S pomocí Odzu tak bude displej vašeho zařízení stále jako nový. Nejdůležitější funkce ochranného skla Odzu Glass Screen Protector E2E iPhone 8/7 Ochranné sklo vytvořeno na míru… (alza.cz)

CellularLine SENSATION pro Apple iPhone 8/7/6 oranžový neon …

CellularLine SENSATION pro Apple iPhone 8/7/6 oranžový neon (SENSATIONIPH747O)

Kryt na mobil silikonový s hedvábně jemným povrchem, příjemné na dotek, vnitřní strana s vystýlkou z mikrovlákna, kompatibilní s bezdrátovým nabíjením (alza.cz)

SP Connect Multi Activity Bundle iPhone 8/7/6S/6 (53800)

SP Connect Multi Activity Bundle iPhone 8/7/6S/6 (53800)

Sada držáků - výhodný balíček montážních prvků pro smartphone, ochranné pouzdro, kryt proti nepříznivému počasí, vhodné do vozu, na běh, cyklistiku a další Sada držáků SP Connect Multi Activity Bundle představuje velice praktickou kombinaci komponentů v jediném balení. Bezkonkurenčně nejobsáhlejší bundle je určen pro celou škálu sportovních i běžných aktivit. V sadě jsou montážní prvky pro smartphone, ochranné pouzdro a kryt proti nepříznivému počasí. Veškeré komponenty jsou určeny pro mobilní telefony iPhone 8/ 7/ 6s/ 6. Pořiďte si báječnou sadu příslušenství a mějte svůj chytrý telefon neustále u sebe. Klíčové vlastnosti sady držáků SP Connect Multi Activity BundlePro mobilní telefony iPhone 8/ 7/ 6s/… (alza.cz)

SP Connect Phone Case Set iPhone 8/7/6S/6 (53182)

SP Connect Phone Case Set iPhone 8/7/6S/6 (53182)

Pouzdro na mobilní telefon - funkční, tenké ochranné pouzdro, 3 vrstvá konstrukce, nebrání v použití tlačítek a portů, kompatibilní se všemi držáky SP Connect (alza.cz)

SP Connect Moto Mirror Bundle iPhone 8/7/6S/6 (54000)

SP Connect Moto Mirror Bundle iPhone 8/7/6S/6 (54000)

Držák na mobilní telefon - perfektní sada pro motocyklisty, držák na zrcátko nebo řídítka, ochranné pouzdro, řešení do každého počasí, snadná montáž Držák SP Connect Moto Mirror Bundle je ideální k připevnění na váš motocykl popřípadě skútr. Tento set určený zejména pro motocyklisty obsahuje praktický držák. Váš smartphone iPhone 8/7/6s/6 tak jednoduše připevníte na zrcátko nebo řidítka vaší motorky. Přiložením pouzdra SP Phone Case na držák a otočením o 90° ho bezpečně uzamknete. Díky 360° rotaci držák umístíte přesně tak, jak potřebujete. Zadní strana pouzdra je vybavena MicroRail držákem zajišťující konektivitu s ostatním příslušenstvím - SP Gadgets a GoPro uchycením. Součástí bundlu je SP Weather Cover, který se postará o ochranu vašeho telefonu před deštěm a… (alza.cz)

dbramante1928 New York iPhone 8/7/6 - Rusty Rose (NYI8RURO5117)

dbramante1928 New York iPhone 8/7/6 - Rusty Rose (NYI8RURO5117)

Pouzdro na mobilní telefon - ručně vyrobené z pravé kůže Saffiano, obsahuje 3 přihrádky pro karty, prostor pro poznámky a vlastní odnímatelnou kolébku pro vložení telefonu, navvrženo v Dánsku, pro každodenní používání Tvrdé flipové pouzdro na mobilní telefon garantuje poctivou ochranu proti poškrábání, odření nebo prasknutí. Kůže zajišťuje pouzdru dbramante1928 New York iPhone 8/7/6 - Rusty Rose ještě k vyšší odolnosti i eleganci s nádechem luxusu. Zcela samozřejmé jsou výřezy věnované nejdůležitějším ovládacím prvkům telefonu, bez kterých by byl plnohodnotný provoz prakticky nemožný. Důvtipnou maličkostí je přihrádka, do které se tak akorát vejde platební či jiná karta. Základní parametry pouzdra na mobil dbramante1928 New York iPhone 8/7/6 - Rusty Rose Zavírací provedení chrání celý… (alza.cz)

SP Connect Moto Bundle iPhone 8/7/6S/6 (53900)

SP Connect Moto Bundle iPhone 8/7/6S/6 (53900)

Držák na mobilní telefon - odolný a bezpečný na motorku, ochranné pouzdro a kryt proti nepříznivému počasí, vyroben CNC metodou z leteckého aluminia, tlumí otřesy Držák SP Connect Moto Bundle je ideální k připevnění na váš motocykl popřípadě skútr. Tento set určený zejména pro motocyklisty obsahuje praktický držák. Váš smartphone iPhone 8/7/6s/6 tak jednoduše připevníte na řidítka vaší motorky. Přiložením pouzdra SP Phone Case na držák a otočením o 90° ho bezpečně uzamknete. Díky 360° rotaci držák umístíte přesně tak, jak potřebujete. Zadní strana pouzdra je vybavena MicroRail držákem zajišťující konektivitu s ostatním příslušenstvím - SP Gadgets a GoPro uchycením. Součástí bundlu je SP Weather Cover, který se postará o ochranu vašeho telefonu před deštěm a nečistotami.… (alza.cz)

Odzu Glass Screen Protector E2E White iPhone 8/7 (GLS-E2EWH-AI87)

Odzu Glass Screen Protector E2E White iPhone 8/7 (GLS-E2EWH-AI87)

Ochranné sklo tvrdost 9H, tloušťka 0.3mm, nezanechává bublinky, maximální průhlednost a citlivost, zaoblené hrany, bílá barva Displej zařízení s dotykovou plochou se může i přes veškerou pozornost jednoduše zničit, třeba tak ,že se vám jej podaří upustit při vystupování z auta. Ke zmenšení pravděpodobnosti takové situace je vhodné ochranné tvrzené sklo Odzu Glass Screen Protector E2E White iPhone 8/7. Sklo je určené pro rozměr Apple iPhone 7 a iPhone 8 . Vnější povrch tohoto skla předchází ušpinění od šmouh. S pomocí Odzu si tak obrazovka vašeho zařízení uchová stále dobrou kondici. Významné vlastnosti ochranného skla Odzu Glass Screen Protector E2E White iPhone 8/7 Ochranné sklo vytvořeno na Apple iPhone 7 a iPhone 8 Sklo skvěle nahrazuje tenkou fólii Citlivost na dotyk se aplikací… (alza.cz)

Belkin SportFit Pro pro iPhone 8/7/6/6s černo-šedé-žluté …

Belkin SportFit Pro pro  iPhone 8/7/6/6s černo-šedé-žluté (F8W843btC00)

Pouzdro na mobilní telefon sportovní, na paži, zachovává funkčnost touchscreenu, omyvatelný pásek, kompatibilní s iPhone 8, iPhone 7 and iPhone 6/6s Zajistěte bezpečí pro váš mobilní telefon během tréninku. Ať už běháte, trénujete nebo jen chcete mít váš smatphone vždy při sobě, skvěle navržené pouzdro SportFit Pro od značky Belkin bude tou správnou volbou. Díky materiálu, ze kterého je pouzdro vyrobeno, je snadno omyvatelné, prodyšné a bez problémů se přizpůsobí vaší paži. Pohodlné nošení zajistí dlouhý popruh s bezpečným zapnutím. SportFit Pro je přesně navrženo pro modely iPhone 8/7/6/6s. Samozřejmostí je zachování přístupu k ovládacím prvkům telefonu, včetně středového tlačítka „Home button“. Pouzdro je dále vybaveno zabudovanou ochrannou fólií z pružného… (alza.cz)

Růžový ochranný kryt na telefon pro iPhone 7 a 8 Happy Plugs Slim

Růžový ochranný kryt na telefon pro iPhone 7 a 8 Happy Plugs Slim

Oblečte svého miláčka do kabátku, který bude ladit s vámi samotnými. Teď není řeč o vašem partnerovi, ale mobilu, který si možná už říká o nový kryt. Ten od Happy Plugs vás překvapí jak svou odolností, tak krásným designem, který osloví i vaše okolí. Spodní strana krytu je upravena tak, abyste mohli svůj telefon bezdrátově nabíjet. O značce: Příběh značky Happy Plugs se začal psát v roce 2011 a začal láskou jednoho muže k jedné ženě. Zakladatel Andreas Vural tehdy hledal barevná sluchátka pro svou přítelkyni, ale neměl štěstí. Rozhodl se tedy, že jedny takové sám navrhne. Nejen jeho láska, ale i ostatní se do sluchátek zamilovali a chtěli také jedny. Jak to pokračovalo dál je vám už asi jasné. (bonami.cz)

Růžový ochranný kryt na telefon pro iPhone 7 a 8 Plus Happy Plugs Slim

Růžový ochranný kryt na telefon pro iPhone 7 a 8 Plus Happy Plugs Slim

Jsou módní doplňky, které umí víc, než jen hezky vypadat. To je případ i krytu na telefon od Happy Plugs. Za jejich nádherným designem se skrývá perfektní ochrana pro váš iPhone. Zatímco s jinými kryty se musíte vzdát bezdrátového nabíjení, v případě této značky nikoliv. Spodní strana krytu je upravena tak, abyste mohli svůj telefon bezdrátově nabíjet. O značce: Příběh značky Happy Plugs se začal psát v roce 2011 a začal láskou jednoho muže k jedné ženě. Zakladatel Andreas Vural tehdy hledal barevná sluchátka pro svou přítelkyni, ale neměl štěstí. Rozhodl se tedy, že jedny takové sám navrhne. Nejen jeho láska, ale i ostatní se do sluchátek zamilovali a chtěli také jedny. Jak to pokračovalo dál je vám už asi jasné. (bonami.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít