Carbofit tob.20 Čárkll

Carbofit (Čárkll) tob.20

Carbofit (Čárkll) tob.20

(benu.cz)

Carbofit tob.60 Čárkll

Carbofit Čárkll 20 tobolek

Carbofit Čárkll 20 tobolek

Aktivované přírodní uhlí funguje na principu adsorpce (na rozdíl od absorpce). Definice adsorpce je: "přichycení látky k povrchu jiné látky." Toto "navázání" zabraňuje následnému uvolnění jedů zpět do organismu, ke kterému by mohlo dojít, pokud by byl jed pouze vsáknut nebo absorbován. Můžeme si to představit na principu dobře fungujícího suchého zipu. Dojde-li k zaklesnutí obou částí - ČÁRKLLU® a jedovaté látky - do sebe, tvoří tak jeden celek, který je vyloučen z těla ven. Složení Výrobek je tvořen jednou jedinou složkou - přírodním aktivovaným dřevěným uhlím. 1 tobolka obsahuje 200 mg aktivního uhlí. Energetická hodnota v 1 tobolce: 1, 52 kJ/0,35 kcal (1 kávová lžička (zarovnaná) cca 0,8 g) Neobsahuje: cukr, umělá barviva a dochucovadla, škrob a konzervační látky. Doporučené užívání… (drmax.cz)

Carbofit prášek 25g Čárkll

Carbofit prášek 25g Čárkll

(benu.cz)

Carbofit Čárkll 60 tobolek

Carbofit Čárkll 60 tobolek

Složení Výrobek je tvořen jednou jedinou složkou - přírodním aktivovaným dřevěným uhlím. 1 tobolka obsahuje 200 mg aktivního uhlí. Energetická hodnota v 1 tobolce: 1, 52 kJ/0,35 kcal (1 kávová lžička (zarovnaná) cca 0,8 g) Neobsahuje: cukr, umělá barviva a dochucovadla, škrob a konzervační látky. Doporučené užívání Tobolky: 1-2 tobolky za den nejlépe mezi jídly. Zapít dostatečným množstvím vody. Pro děti poloviční dávka. Prášek: Rozmíchejte 1-2 kávové lžičky ve sklenici vody (cca 250-300ml). Dětem se může podat i odstátá voda - uhlí se nechá sednout na dno, molekuly aktivního uhlí jsou obsaženy i v odstáté vodě. Doba užívání Při očistě (detoxikaci) organismu 1-2 tobolky 2x denně po dobu 1 měsíce. V případě střevních nevolností je dávkování a délka užívání individuální. Při nadměrné… (drmax.cz)

Carbofit Čárkll prášek 25 g

Carbofit Čárkll prášek 25 g

Carbofit - aktivované dřevěné uhlí, je zejména vhodný na pročištění těla. Na rozdíl od uhlí živočišného původu je až o 80 % účinnější. Carbofit adsorbuje látky, ale neodvádí z těla živiny, vitamíny a minerály, proto si vysloužil přezdívku "Chytré uhlí". Složení Výrobek je tvořen jednou jedinou složkou - přírodním aktivovaným dřevěným uhlím. 1 tobolka obsahuje 200 mg aktivního uhlí. Energetická hodnota v 1 tobolce: 1, 52 kJ/0,35 kcal (1 kávová lžička (zarovnaná) cca 0,8 g) Neobsahuje: cukr, umělá barviva a dochucovadla, škrob a konzervační látky. Doporučené užívání Tobolky: 1-2 tobolky za den nejlépe mezi jídly. Zapít dostatečným množstvím vody. Pro děti poloviční dávka. Prášek: Rozmíchejte 1-2 kávové lžičky ve sklenici vody (cca 250-300ml). Dětem se může podat i odstátá voda - uhlí se… (drmax.cz)

Carbofit Čárkll sirup 100 ml

Carbofit Čárkll sirup 100 ml

Přírodní aktivní rostlinné uhlí v tekuté formě, vhodné pro děti. Složení: voda, hroznový sirup (fruktóza 42 %, dextróza 31 %, Maltóza 14 %, Trióza 6 %), cukr, aktivní rostlinné uhlí, vitamín C – kyselina askorbová, aroma Cola. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! (drmax.cz)

Carbofit Čárkll rostlinné tobolky 60 ks

Carbofit Čárkll rostlinné tobolky 60 ks

Balení v rostlinných tobolkách V-caps vhodné i pro vegetariány Složení Výrobek je tvořen jednou jedinou složkou - přírodním aktivovaným dřevěným uhlím. 1 tobolka obsahuje 200 mg aktivního uhlí. Energetická hodnota v 1 tobolce: 1, 52 kJ/0,35 kcal (1 kávová lžička (zarovnaná) cca 0,8 g) Neobsahuje: cukr, umělá barviva a dochucovadla, škrob a konzervační látky. Doporučené užívání Tobolky: 1-2 tobolky za den nejlépe mezi jídly. Zapít dostatečným množstvím vody. Pro děti poloviční dávka. Prášek: Rozmíchejte 1-2 kávové lžičky ve sklenici vody (cca 250-300ml). Dětem se může podat i odstátá voda - uhlí se nechá sednout na dno, molekuly aktivního uhlí jsou obsaženy i v odstáté vodě. Doba užívání Při očistě (detoxikaci) organismu 1-2 tobolky 2x denně po dobu 1 měsíce. V případě střevních nevolností… (drmax.cz)

CARBOFIT Plus tob.60

CARBOFIT Plus tob.60 - II.jakost

Carbofit - aktivované rostlinné uhlí 60 tob.

Carbofit - aktivované rostlinné uhlí 60 tob.

Popis Carbofit je aktivované dřevěné uhlí určené k detoxikaci organismu od škodlivin usazujících se ve vnitřních orgánech. Na rozdíl od uhlí živočišného původu je Carbofit až o 80 % účinnější a neobsahuje rakovinotvorné příměsi. Carbofit adsorbuje jedovaté látky, ale neodvádí z těla živiny, vitamíny a minerály. (ageo.cz)

Dacom Pharma Carbofit - aktivované rostlinné uhlí 60 tob.

Dacom Pharma Carbofit - aktivované rostlinné uhlí 60 tob.

Carbofit je aktivované dřevěné uhlí určené k detoxikaci organismu od škodlivin usazujících se ve vnitřních orgánech. Na rozdíl od uhlí živočišného původu je Carbofit až o 80 % účinnější a neobsahuje rakovinotvorné příměsi. Carbofit adsorbuje jedovaté látky, ale neodvádí z těla živiny, vitamíny a minerály. Popis Aktivní uhlí Carbofit funguje na principu adsorpce (na rozdíl od absorpce). Dojde k jakémusi přichycení jedné látky k povrchu jiné látky. Můžeme si to představit na principu dobře fungujícího suchého zipu. Dojde-li k zaklesnutí obou částí tzn. produktu Carbofit a jedovaté látky do sebe, tvoří pak jeden celek, který je bezpečně vyloučen z těla ven. Tak nedojde ke zpětnému uvolnění jedů zpět do organismu, ke kterému by mohlo dojít, kdyby byl jed pouze vsáknut nebo absorbován. Látky… (prodejparfemu.cz)

SINUPO Forte tob.20+20

ProfiUro Infekt FORTE tbl.20 + tob.20 + tob.10

Biopron9 60 tob. + 20 tob. ZDARMA

Biopron9 60 tob. + 20 tob. ZDARMA

Probiotický komplex Biopron9 představuje jedinečnou a vyváženou kombinaci probiotických kultur a prebiotik fruktooligosacharidů (FOS). Obsahuje 9 kmenů vitálních mikroorganismů v počtu 9 miliard v denní dávce.PopisBiopron9 obsahuje: Probiotika - jsou to živé mikroorganismy, které, jsou-li podávány v adekvátním množství, přispívají ke zlepšení zdravotního stavu hostitele. Výhodou kombinace 9 různých probiotických kmenů je širší spektrum a rozsáhlejší osídlení zažívacího traktu. Prebiotika - jsou to selektivně fermentované ingredience, které umožňují specifické změny ve složení a/nebo aktivitě střevní mikroflóry, což má příznivý vliv na hostitelovo prospívání a zdravotní stav. Přídatné látkyželatina, stearan hořečnatý (protispékavá látka), oxid titaničitý (barvivo)DávkováníUžívejte 1… (ageo.cz)

Aspenzym tob.20

Aspenzym tob.20

(benu.cz)

Clavin PLATINUM tob.20

Clavin ORIGINAL tob.20

H2Out 20 tob.

H2Out 20 tob.

Popis Přírodní produkt H2Out představuje fit kombinaci přírodních látek obohacenou kofeinem pro odvodnění organismu. (ageo.cz)

Simply You Clavin Original 20 tob. + 8 tob. ZDARMA

Simply You Clavin Original  20 tob. + 8 tob. ZDARMA

Popis Clavin® Original je bezpečný a účinný přípravek s unikátním, chráněným složením a příznivým působením na prokrvení penisu a erekci (Tribulus, Crocus). (ageo.cz)

Clavin Platinum 20 tob.

Clavin Platinum 20 tob.

Popis Clavin® PLATINUM obsahuje galenicky upravenou směs speciálně vybraných účinných látek Stimulin® - účinné látky - L-arginin, L-citrulin, Tribulus a Crocus mají velmi příznivý účinek na prokrvení penisu a erekci a vyznačují se rychlým nástupem účinku. Účinné složky přípravku také zvyšují sexuální libido a napomáhají výraznému zintenzivnění sexuálního prožitku. (ageo.cz)

Simply You Clavin Original 20 tob. + 8 tob. ZDARMA

Simply You Clavin Original 20 tob. + 8 tob. ZDARMA

Clavin® Original je bezpečný a účinný přípravek s unikátním, chráněným složením a příznivým působením na prokrvení penisu a erekci (Tribulus, Crocus). Popis Clavin® Original obsahuje účinnou látku Clavertin 21 - speciální galenicky upravenou směs L-argininu, L-citrulinu, Tribulusu a Crocusu. Synergické působení těchto látek zajišťuje maximální účinnost přípravku. JAK RYCHLE CLAVIN® ORIGINAL PůSOBí: - při stimulaci je nástup účinku velice rychlý, - je nutné užít dávku najednou, 1-4 hodiny před pohlavním stykem. Složení v 1 tobolce 400 mg L-arginin 55 mg L-citrulin 50 mg Kotvičník zemní (Tribulus terrestris, extrakt) 7.5 mg Šafrán setý (Crocus sativus, extrakt) 0.8 mg Zinek (oxid zinečnatý, glukonát zinečnatý) 0.006 mg Selen (seleničitan sodný, selenan sodný) Přídatné látky želatina… (prodejparfemu.cz)

Clinex H2Out - 20 tob.

Clinex H2Out  - 20 tob.

Přírodní produkt H2Out představuje fit kombinaci přírodních látek obohacenou kofeinem pro odvodnění organismu. Složení ve 2 tobolkách 200 mg Zelená káva (Green coffee, bezkofeinový extrakt, min. 50 % kyseliny chlorogenové) 200 mg Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica, extrakt z listu) 166 mg Bambus (Bambusa bambos, 10% křemíku) 150 mg Kofein bezvodný 80 mg Jírovec maďal (Kaštan koňský, Aesculus hippocastanum, extrakt ze semene) 4 mg Fenykl obecný (Foeniculum vulgare, silice) Přídatné látky obal tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa) Dávkování Užívejte 2 tobolky během dne, nejlépe ráno a odpoledne, vždy po jídle. Užívejte nejpozději 4 hodiny před spaním. Balení 20 tobolek nebo 40 tobolek Upozornění Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není… (prodejparfemu.cz)

MaxiCor basic tob.70+20

Clinex Wurm-Ex - 20 tob.

Clinex Wurm-Ex  - 20 tob.

Wurm-Ex obsahuje extrakt listových pupenů ořešáku královského, který přispívá k přirozené obraně těla před externími agenty a k normální funkci střevního traktu. Vitamín B2 přispívá k udržení normálního stavu sliznic. Kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Popis Přípravek Wurm-Ex (přečtěte si Wurm ex zkušenosti) pracuje na bázi huminových látek v součinnosti s mechanismem postupného uvolňování.Huminové látky se velmi významně podílejí nacelkové detoxikaci organismu. Pro nežádoucí organismy v trávicím a vylučovacím traktu jsou toxické. Mají mimořádný dopad na zvyšování přirozené nespecifické obranyschopnosti díky efektivnímu odstraňování toxických látek z tlustého střeva. Huminové látky mohou povrchově vázat nejenlátky anorganického charakteru (např. těžké kovy… (prodejparfemu.cz)

MaxiCor forte tob. 70+20

Walmark Biopron9 tob.60+20

Uromax Brusinka tob.40+20 Zdarma

JRP Enterprise Wurm-Ex 20 tob.

Simply You Clavin Platinum 20 tob.

Simply You Clavin Platinum 20 tob.

Clavin® PLATINUMobsahuje galenicky upravenou směs speciálně vybraných účinných látek Stimulin® - účinné látky - L-arginin, L-citrulin, Tribulus a Crocus mají velmi příznivý účinek na prokrvení penisu a erekci a vyznačují se rychlým nástupem účinku. Účinné složky přípravku také zvyšují sexuální libido a napomáhají výraznému zintenzivnění sexuálního prožitku. Složení v 1 tobolce 450 mg L-arginin monohydrochlorid 50 mg Kotvičník zemní (Tribulus terrestris, extrakt) 16 mg L-citrulin 10 mg Eleuterokok ostnitý (Sibiřský ženšen, Eleutherococcus senticosus, extrakt) 7.5 mg Šafrán setý (Crocus sativus, extrakt) 7.5 mg Maca (Řeřicha peruánská, Lepidium meyenii, extrakt) 0.8 mg Zinek (oxid zinečnatý, glukonát zinečnatý) 0.006 mg Selen (seleničitan sodný, selenan sodný) Přídatné látky talek … (prodejparfemu.cz)

Herbo Medica Erectan 400 mg 20 tob.

Herbo Medica Erectan 400 mg 20 tob.

Erectan® 400 mg pro okamžitou podporu vaší mužnosti! Přípravek obsahuje pouze nejkvalitnějšídostupné suroviny na trhu. Je určen k jednorázovému užívání s rychlým nástupem do 60 minut. Popis Erectan® 400 mg obsahuje unikátní kombinaci 5 tělu vlastních aminokyselin, které mají příznivý vliv na sexuální zdraví mužů. Přípravek Erectan® 400 mg,obsahuje nový L-arginin alfa-ketoglukarát. Lze pohodlně užívat ve formě tobolek a svým složením je vhodný také pro diabetiky a kardiaky. Přípravek Erectan® 400 mg obsahuje pouze nejkvalitnější dostupné suroviny na trhu, ať už jde o jejich čistotu, nebo sílu extraktu. Složení v 1 tobolce 133 mg L-arginin alfa-ketoglutarát 89 mg L-ornitin alfa-ketoglutarát 71 mg L-arginine base 71 mg L-citrulin 36 mg L-lysin HCl Přídatné látky živočišná želatina,… (prodejparfemu.cz)

Hlíva ústřičná Imunit tob.50+20 ZDARMA

Carbofit sirup 100ml

Hlíva ústř.800mg rakyt.+echin.Imunit tob.40+20

Carbofit sirup 100 ml

Carbofit sirup 100 ml

Popis Carbofit sirup, který je vhodný i pro děti, obsahuje aktivované dřevěné uhlí, které detoxikuje organismus od škodlivin usazujících se ve vnitřních orgánech. Na rozdíl od uhlí živočišného původu je Carbofit až o 80 % účinnější a neobsahuje rakovinotvorné příměsi. Carbofit sirup adsorbuje jedovaté látky, ale neodvádí z těla živiny, vitamíny a minerály. (ageo.cz)

Carbofit rostlinné tobolky 60

Dacom Carbofit rostlinné uhlí tobolky 15 g

Dacom Carbofit rostlinné uhlí tobolky 15 g

Přírodní aktivované dřevěné uhlí ve formě tobolek vhodných i pro vegetariány. (countrylife.cz)

Dacom Pharma Carbofit sirup 100 ml

Dacom Pharma Carbofit sirup 100 ml

Carbofit sirup, který jevhodný i pro děti, obsahuje aktivované dřevěné uhlí, které detoxikuje organismus od škodlivin usazujících se ve vnitřních orgánech. Na rozdíl od uhlí živočišného původu je Carbofit až o 80 % účinnější a neobsahuje rakovinotvorné příměsi. Carbofit sirup adsorbuje jedovaté látky, ale neodvádí z těla živiny, vitamíny a minerály. Popis Aktivní uhlí Carbofit funguje na principu adsorpce (na rozdíl od absorpce). Dojde k jakémusi přichycení jedné látky k povrchu jiné látky. Můžeme si to představit na principu dobře fungujícího suchého zipu. Dojde-li k zaklesnutí obou částí tzn. produktu Carbofit a jedovaté látky do sebe, tvoří pak jeden celek, který je bezpečně vyloučen z těla ven. Tak nedojde ke zpětnému uvolnění jedů zpět do organismu, ke kterému by mohlo dojít, kdyby… (prodejparfemu.cz)

CARBOFIT aktivní rostlinné uhlí 25 g DACOM

CARBOFIT aktivní rostlinné uhlí 25 g DACOM

Carbofit je aktivované dřevěné uhlí, v podobě prášku. (countrylife.cz)

Slimax Lady tob.50+ tob.150

Hyalfit 60 tob. + 30 tob. ZDARMA

Hyalfit 60 tob. + 30 tob. ZDARMA

Popis Hyalfit® je čistý krystalický kolagen na klouby, vaziva a kůži s kyselinou hyaluronovou. (ageo.cz)

Silymarin DUO 60 tob. + 30 tob. ZDARMA

Silymarin DUO 60 tob. + 30 tob. ZDARMA

Popis Produkt Silymarin Duo je vaší volbou pro normální činnost jater, neboť je detoxikuje a zároveň je ochraňuje před znečištěním. Přípravek dále podporuje normální funkci trávení a s tím spojenou očistu těla. (ageo.cz)

Olimpex Chanca Piedra 150 tob. + 50 tob. ZDARMA

Olimpex Chanca Piedra 150 tob. + 50 tob. ZDARMA

Chanca Piedra přispívá k normální funkci žlučníku, ledvin a močového ústrojí. Složení v 1 tobolce 300 mg Chanca Piedra (Phyllanthus niruri) Dávkování Užívejte 2 tobolky denně. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců. Balení 150 tobolek + 50 tobolek ZDARMA - dávka na cca 3 měsíce Upozornění Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící žen a osoby, které prodělaly transplantaci. Bez konzervačních prostředků a barviv. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Další sdělení V naší nabídce naleznete také další přípravky s Chancou Piedrou. (prodejparfemu.cz)

Ive InkontinStop 60 tob. + 15 tob. ZDARMA

Ive InkontinStop 60 tob. + 15 tob. ZDARMA

Popis Ive je přírodní doplněk stravy, který byl vyvinut pro ženy v menopauze a postmenopauze. Takzvaný přechod a období po něm přináší ženám mimo jiné i problémy s nechtěným únikem moči. (ageo.cz)

Biopron Forte 30 tob. + 10 tob. ZDARMA

Biopron Forte 30 tob. + 10 tob. ZDARMA

Biopron Forte obsahuje jedinečnú kombináciu baktérií (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus) a kvasiniek Saccharomyces boulardii doplnenú o inulín a fruktooligosacharidy.PopisBiopron Forte obsahuje: Probiotiká - probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré, ak sú podávané v adekvátnom množstve, prispievajú k zlepšeniu zdravotného stavu hostiteľa. Saccharomyces boulardii – vykazuje schopnosť viazať na seba baktérie, čím zabraňuje ich prichyteniu v črevnom trakte a produkovaniu bakteriálnych toxínov. Saccharomyces boulardii je veľmi účinná a veľmi dobre tolerovaná. Kombinácia kvasinky a laktobacilov umožňuje širšie spektrum pôsobenia. Prebiotiká - prebiotiká sú selektívne fermentované ingrediencie, ktoré umožňujú špecifické zmeny v zložení a/alebo aktivite črevnej mikroflóry,… (ageo.cz)

MedPharma Kolagen 300 mg 60 tob. + 7 tob. ZDARMA

MedPharma Kolagen 300 mg 60 tob. + 7 tob. ZDARMA

Popis Kolagen je ve vodě nerozpustná bílkovina, která tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání. Naše kůže obsahuje až 70 % kolagenu. Jednotlivé částečky jsou vzájemně propojeny a vytváří silná vlákna, která tvoří strukturu buněk, tkání a orgánů v našem těle. S přibývajícím věkem se vlastní tvorba kolagenu snižuje, proto je vhodné ho doplňovat z vnějších zdrojů. Přídatné látky sójový olej, voda, želatina, zahušťovadlo (glycerin), emulgátor (nebělený sójový lecitin), leštící látka (žlutý včelí vosk), aroma (vanilin) Dávkování Užívejte 1 tobolku 1x denně. Doporučujeme užívat 2-3 měsíce 2x do roka. Balení 60 tobolek + 7 tobolek ZDARMA - dávka na cca 2 měsíce Upozornění Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno… (ageo.cz)

Chrom pikolinát 200 µg 30 tob. + 7 tob. ZDARMA

Chrom pikolinát 200 µg 30 tob. + 7 tob. ZDARMA

Chrom je stopový prvek jehož dostatečný obsah v organizmu je velmi důležitý. Chrom přispívá k normálnímu metabolizmu makroživin a přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.Přídatné látkysójový olej rafinovaný, želatina, kokosový olej, zahušťovadlo (glycerol), čištěná voda, leštící látka (včelí vosk)DávkováníUžívejte 1 tobolku denně.Balení30 tobolek + 7 tobolek ZDARMA - dávka na cca 1 měsícUpozorněníDoplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem. Ukládejte mimo dosah dětí. Ukládejte v suchu a temnu při teplotě 4-25 °C.Náš tipV naší nabídce naleznete také další produkty s chromem. (ageo.cz)

Chrom pikolinát 200 µg 100 tob. + 7 tob. ZDARMA

Chrom pikolinát 200 µg 100 tob. + 7 tob. ZDARMA

Chrom je stopový prvek jehož dostatečný obsah v organizmu je velmi důležitý. Chrom přispívá k normálnímu metabolizmu makroživin a přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.Přídatné látkysójový olej rafinovaný, želatina, kokosový olej, zahušťovadlo (glycerol), čištěná voda, leštící látka (včelí vosk)DávkováníUžívejte 1 tobolku denně.Balení100 tobolek + 7 tobolek ZDARMA - dávka na cca 1 měsícUpozorněníDoplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem. Ukládejte mimo dosah dětí. Ukládejte v suchu a temnu při teplotě 4-25 °C.Náš tipV naší nabídce naleznete také další produkty s chromem. (ageo.cz)

Omega 3-6-9 30 tob. + 7 tob. ZDARMA

Omega 3-6-9 30 tob. + 7 tob. ZDARMA

Produkt Omega 3-6-9 obsahuje vitamín E a kyseliny omega 3: ALA (kyselina α-linolenová), EPA (kyselina eikosapentaenová), DHA (kys. dokosahexaenová), kyseliny omega 6: GLA (kys.γ-linolenová), kyselina linolová, kyseliny omega 9: kyselina olejová.Přídatné látkyželatina, zahušťovadlo (glycerol), vodaDávkováníUžívejte 1 tobolku denně.Balení30 tobolek + 7 tobolek ZDARMA - dávka na cca 1 měsícUpozorněníDoplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Ukládejte v suchu a temnu při teplotě 4-25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a sálavým teplem. (ageo.cz)

Chanca Piedra 150 tob. + 50 tob. ZDARMA

Chanca Piedra 150 tob. + 50 tob. ZDARMA

Popis Chanca Piedra přispívá k normální funkci žlučníku, ledvin a močového ústrojí. (ageo.cz)

GinkgoMax + Lecitin 90 tob. + 30 tob. ZDARMA

GinkgoMax + Lecitin 90 tob. + 30 tob. ZDARMA

Popis GinkgoMax + Lecitin je doplněk stravy, který podporuje normální mozkovou činnost. GinkgoMax + Lecitin je unikátní svým vysokým obsahem standardizovaného extraktu Ginkgo biloby a také vysokým obsahem lecitinu. Vlastnosti Paměť jako slon 60 mg ginkgo biloba 1 200 mg lecitin Udržuje paměť s nárůstem věku¹ Snižuje ztrátu paměti¹ Působí na myšlenkovou koncentraci¹ Balení obsahuje 120 tobolek Skladování a použití … (ageo.cz)

Beta karoten 100 tob. + 30 tob. ZDARMA

Beta karoten 100 tob. + 30 tob. ZDARMA

Beta karoten je důležitý provitamín, který se v lidském těle mění na vitamín A. Je vyroben na olejové bázi pro lepší vstřebatelnost. Obsahuje denní dávku v jedné tobolce.Přídatné látkysójový olej, želatina, zvlhčující látka: glycerin, emulgátor: sójový lecitinDávkováníUžívejte 1 tobolku denně během jídla.Balení100 tobolek + 30 tobolek ZDARMA - dávka na cca 4 měsíceUpozorněníDoplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 ºC. (ageo.cz)

MedPharma Kolagen 300 mg 30 tob. + 7 tob. ZDARMA

MedPharma	Kolagen 300 mg 30 tob. + 7 tob. ZDARMA

Popis Kolagen je ve vodě nerozpustná bílkovina, která tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání. Naše kůže obsahuje až 70 % kolagenu. Jednotlivé částečky jsou vzájemně propojeny a vytváří silná vlákna, která tvoří strukturu buněk, tkání a orgánů v našem těle. S přibývajícím věkem se vlastní tvorba kolagenu snižuje, proto je vhodné ho doplňovat z vnějších zdrojů. Přídatné látky sójový olej, voda, želatina, zahušťovadlo (glycerin), emulgátor (nebělený sójový lecitin), leštící látka (žlutý včelí vosk), aroma (vanilin) Dávkování Užívejte 1 tobolku 1x denně. Doporučujeme užívat 2-3 měsíce 2x do roka. Balení 30 tobolek + 7 tobolek ZDARMA - dávka na cca 1 měsíc Upozornění Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno… (ageo.cz)

MedPharma Česnek 1500 mg 100 tob. + 7 tob. ZDARMA

MedPharma Česnek 1500 mg 100 tob. + 7 tob. ZDARMA

Popis Produkt Česnek 1500 mg má silné antimikrobiální účinky, normalizuje krevní tlak, hladinu cholesterolu a cévní systém. Přispívá k normální funkci imunitního systému. Popis Česnek setý (Allium sativum) je cibulovitá vytrvalá rostlina s charakteristickým aroma. Konzumace česneku v syrovém stavu může dráždit u některých citlivých jedinců žaludek, při tepelném zpracování se však jeho pozitivní účinky velmi minimalizují. Doporučuje se dlouhodobé užívání česneku v syrovém stavu nebo v tobolkách. Česnek má silné antimikrobiální účinky, normalizuje krevní tlak, hladinu cholesterolu a cévní systém. Přispívá k normální funkci imunitního systému. Každá tobolka obsahuje 3 mg česnekového oleje, což odpovídá 1500 mg čerstvého česneku. Přídatné látky sójový olej, želatina, zahušťovadlo … (ageo.cz)

Olimpex Koenzym Q10 Forte 30 tob. + 6 tob. ZDARMA

Olimpex Koenzym Q10 Forte 30 tob. + 6 tob. ZDARMA

Koenzym Q10 Forte je jedinečný, čistě přírodní produkt vyráběný metodou kvašené fermentace. Jedná se o vysoce kvalitní doplněk stravy, identický s koenzymem, který je schopen mladý a zdravý organismus v potřebné míře vytvářet. Koenzym Q10 Forte je vhodný pro duševně i tělesně těžce pracující a sportovce. Složení v 1 tobolce 60 mg Koenzym Q10 (ubichinon) 25 mg Včelí vosk (Cera alba) 0.04 mg Betatene (přírodní betakarotenoidy) 0.0017 mg Vitamín E (přírodní forma) Přídatné látky 240 mg rýžový olej, 140 mg želatina (obal kapsle), 68 mg glycerin (obal kapsle), voda (obal kapsle), annato extrakt (obal kapsle), oxid titaničitý (obal kapsle) Dávkování Užívejte 1 tobolku denně. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců. Balení 30 tobolek + 6 tobolek ZDARMA - dávka na 1… (prodejparfemu.cz)

Simply You Clavin Original 8 tob. + 4 tob. ZDARMA

Simply You Clavin Original 8 tob. + 4 tob. ZDARMA

Clavin® Original je bezpečný a účinný přípravek s unikátním, chráněným složením a příznivým působením na prokrvení penisu a erekci (Tribulus, Crocus). Popis Clavin® Original obsahuje účinnou látku Clavertin 21 - speciální galenicky upravenou směs L-argininu, L-citrulinu, Tribulusu a Crocusu. Synergické působení těchto látek zajišťuje maximální účinnost přípravku. JAK RYCHLE CLAVIN® ORIGINAL PůSOBí: - při stimulaci je nástup účinku velice rychlý, - je nutné užít dávku najednou, 1-4 hodiny před pohlavním stykem. Složení v 1 tobolce 400 mg L-arginin 55 mg L-citrulin 50 mg Kotvičník zemní (Tribulus terrestris, extrakt) 7.5 mg Šafrán setý (Crocus sativus, extrakt) 0.8 mg Zinek (oxid zinečnatý, glukonát zinečnatý) 0.006 mg Selen (seleničitan sodný, selenan sodný) Přídatné látky želatina… (prodejparfemu.cz)

Vitamín A + D 100 tob. + 7 tob. ZDARMA

Vitamín A + D 100 tob. + 7 tob. ZDARMA

Popis Přípravek obsahuje vitamín A a D získané z oleje jater ryb. (ageo.cz)

Koenzym Q10 Forte 30 tob. + 6 tob. ZDARMA

Koenzym Q10 Forte 30 tob. + 6 tob. ZDARMA

Popis Koenzym Q10 Forte je jedinečný, čistě přírodní produkt vyráběný metodou kvašené fermentace. Jedná se o vysoce kvalitní doplněk stravy, identický s koenzymem, který je schopen mladý a zdravý organismus v potřebné míře vytvářet. Koenzym Q10 Forte je vhodný pro duševně i tělesně těžce pracující a sportovce. (ageo.cz)

Dacom Pharma Hyalfit 60 tob. + 30 tob. ZDARMA

Dacom Pharma Hyalfit 60 tob. + 30 tob. ZDARMA

Hyalfit® je čistý krystalický kolagen na klouby, vaziva a kůži s kyselinou hyaluronovou. Popis Hyalfitje určen pro lidi, kteří si chtějí udržet klouby v normálním stavu a pro aktivní sportovce. Chrání a vyživuje klouby v celém těle. Je určen pro všechny věkové kategorie, zejména však pro střední a starší generaci. Přípravek Hyalfit také přispívá k normálnímu stavu pokožky. 8 mg lyofilizovaného kolagenu obsaženého v produktu Hyalfit odpovídá 800 mg kolagenového gelu. Složení v 1 tobolce 130 mg Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata, extrakt 65 %) 100 mg Chondroitin sulfát 40 mg Kyselina hyaluronová 40 mg Vitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný) 8 mg Lyofilizovaný kolagen typu I (atelokolagen) Dávkování Užívejte 1 tobolku denně. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po… (prodejparfemu.cz)

Vitamín E 200 100 tob. + 7 tob. ZDARMA

Vitamín E 200 100 tob. + 7 tob. ZDARMA

Vitamín E je vitamín rozpustný v tucích, důležitá antioxidační látka. Ve větším množství je obsažen pouze v několika potravinách (bohatých na tuk), a proto je nezbytné jeho doplňování.Přídatné látkyželatina, olivový olej, glycerol (zahušťovadlo), voda, karmín (barvivo)DávkováníUžívejte 1 tobolku obden.Balení100 tobolek + 7 tobolek ZDARMA - dávka na 6 měsícůUpozorněníDoplněk stravy. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.Náš tipV naší nabídce naleznete další produkty s vitamínem E. (ageo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít