Canon MT-26EX-RT (2398C006AA)

Canon ST-E3-RT (5743B007AB)

Canon ST-E3-RT (5743B007AB)

Odpalovač - rádiová bezdrátová řídicí jednotka pro blesky Speedlite Canon Speedlite Transmitter ST-E3-RT je jednotka pro rádiové spouštění blesků, určená pro profesionální fotografy používající blesk umístěný mimo fotoaparát. Ovládání kompatibilních zábleskových zařízení Canon Speedlite je možné ze vzdálenosti až 30 metrů a to i bez přímé viditelnosti díky rádiovému spojení na frekvenci 2,4 GHz. Jednotka může ovládat až 15 zábleskových zařízení. Je také odolná vůči povětrnostním vlivům, prachu a vlhkosti. Dále je vybavena snadno čitelnou podsvětlenou ovládací obrazovkou LCD a napájena dvojicí baterií LR6 velikosti AA.Dálkově ovládané řídící jednotky umožní vytvořit složité osvětlovací sestavy s více blesky a spouštět až 15 blesků Speedlite pomocí jediného… (alza.cz)

Canon SpeedLite 430EX III - RT (0585C011AA)

Canon SpeedLite 430EX III - RT (0585C011AA)

Externí blesk pro fotoaparáty Canon EOS a Canon PowerShot G a S, integrované dálkové ovládání Canon SpeedLite 430EX III - RT je přenosný blesk s integrovaným dálkovým spouštěčem, umožňující ovládání až na vzdálenost 30 m. Díky tomu nabízí více možností jak manipulovat se světlem a docílit kvalitnějších a zajímavějších snímků. VypnutoVynechat z LightBoxu K blesku obdržíte také filtr pro zvýšení ostrosti při fotografování porétů Přenosný blesk s dálkovou spouštíCanon SpeedLite nabízí zajímavé možnosti práce s osvětlením díky rádiovému spouštěči, který umožňuje blesk aktivovat na vzdálenost až 30 m. Díky tomu můžete lépe manipulovat se světlem a u… (alza.cz)

Canon Speedlite 600EX II-RT (1177C006AA)

Canon Speedlite 600EX II-RT (1177C006AA)

Externí blesk pro fotoaparáty Canon  Posuňte kvalitu práce s vaším fotoaparátem Canon na vyšší úroveň a pořiďte si systémový blesk stejné značky. Jedná se o výkonné zábleskové zařízení s vestavěným rádiovým spouštěním pro skutečné profesionály. Blesk je opatřen filtry pro korekci a vyvážení bílé, funkcí optické vedlejší jednotky a dálkovým spouštěním. Nabízí jedinečnou možnost osvětlení více blesky společně s použitím až 15 jednotek a řízení odrazů a otáčení hlavou se zoomem. Baterie velikosti AA vynikají mimořádně tichým a rychlým nabíjením za 0,1 sekundy.Klíčové vlastnostiRádiové spouštění s dosahem 30 mDálkové spouštění fotoaparátuFunkce optické vedlejší jednotkyOsvětlení více blesky s použitím až 15 jednotekHlava se zoomem (ohnisko 20–200… (alza.cz)

Canon Speedlite 600EX II-RT (1177C006)

Canon Speedlite 600EX II-RT (1177C006)

Speedlite 600EX II-RT Blesk Speedlite 600EX II-RT je navržen pro snímání sérií snímků vysokými rychlostmi a obstojí i v nejnáročnějších situacích. Používá se mimo fotoaparát nebo v sáňkách pro příslušenství a jeho univerzálnost vám umožní převzít úplnou kontrolu nad osvětlením. Výhody Fotografujte rychleji a déle Spolehlivý výkon na fotoaparátu i mimo něj Kreativní osvětlení při použití mimo fotoaparát z libovolného směru pomocí rádiového bezdrátového ovládání Vysoký výkon se směrným číslem 60 (m, ISO 100) Snadné použití pomocí intuitivních ovládacích prvků a zobrazení informací Fotografujte rychleji a déle Blesk Speedlite 600EX II-RT poskytuje nekompromisní výkon, což z něj vytváří ideálního společníka pro fotoaparát EOS-1D X Mark II. Emitujte nepřetržitě až o 50 % více záblesků v… (kasa.cz)

Canon Speedlite 430EX III-RT (0585C011) černý

Canon Speedlite 430EX III-RT (0585C011) černý

Speedlite 430EX III-RT Výkonný, všestranný a přenosný blesk Speedlite nabízí nové možnosti práce s osvětlením. Rádiové spouštění usnadňuje ovládání blesku umístěného mimo fotoaparát a otevírá bránu k tvůrčímu fotografování. Výhody Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení Jednoduché ovládací prvky a intuitivní rozhraní Ovládání blesku na dálku umožňuje dosáhnout požadovaného nasvícení Odražené světlo se postará o krásné portréty Bezproblémová integrace s dalšími blesky Speedlite z řady EOS Výkon ve spojení s kompaktními rozměry pro snadné přenášení Směrné číslo 43 (m, ISO 100) je zárukou výkonu, který obstojí v nepřeberné řadě situací. Blesk Speedlite 430EX III-RT váží pouhých 295 g a na délku měří jen 113,8 mm, takže zabere minimum místa. O napájení blesku se starají… (kasa.cz)

Uživatele, kteří hledají "Canon MT-26EX-RT (2398C006AA)" se dívají také na:

Yukon photon rt
Canon g7x mark ii bazar

Asus RT-N12PLUS (RT-N12PLUS)

Asus RT-N12PLUS (RT-N12PLUS)

RT-N12 je bezdrátový router N s rychlostí 300 Mb/s, který nabízí kabelové i bezdrátové připojení optimalizované speciálně pro malé firmy a domácnosti. Pomocí technologie 2T2R MIMO a dvojice antén s vysokým ziskem 5 dBi zajišťuje RT-N12 širší pokrytí a vyšší bezdrátový výkon. Proto je ideální pro streamování HD videa, VoIP nebo hraní on-line her. Díky intuitivnímu grafickému uživatelskému rozhraní a jedinečné funkci rychlého nastavení internetu QIS (Quick Internet Setup) od společnosti ASUS zvládne instalaci a ovládání routeru RT-N12 i naprostý začátečník. RT-N12 navíc přináší možnot nastavit až 4 SSID, které zaručí flexibilní správu přístupu na internet a přidělení šířky přenosového pásma. Velký provozní dosah s technologií High Power Toto jedinečné a efektivní provedení prostřednictvím… (kasa.cz)

Rommelsbacher RT 350 (RT 350)

Rommelsbacher RT 350 (RT 350)

Ponorný vařič 350W, kabel 0.7m Přenosný ponorný vařič od společnosti Rommelsbacher vám díky příkonu 350 W zajistí rychlý a stabilní ohřev vody na vašich cestách. Ohřívací spirála je vyvedena z nerezového materiálu, který zajišťuje její dlouhou životnost. Kabel o délce 70 cm vám garantuje dostatečnou manipulační prostor pro vaření. Ponorný vařič se dodává s praktickým cestovním pouzdrem. Přenosný ponorný vařič od společnosti Rommelsbacher vám díky příkonu 350 W zajistí rychlý a stabilní ohřev vody na vašich cestách. Ohřívací spirála je vyvedena z nerezového materiálu, který zajišťuje její dlouhou životnost. Kabel o délce 70 cm vám garantuje dostatečnou manipulační prostor pro vaření. Ponorný vařič se dodává s praktickým cestovním pouzdrem. Klíčové… (alza.cz)

Asus RT-AC51U (RT-AC51U)

Asus RT-AC51U (RT-AC51U)

Upgrade sítě na standard AC Dvoupásmový bezdrátový AC750 router ASUS RT-AC51U poskytuje vysokou rychlost bezdrátového připojení i skvělou možnost vylepšit svoji domácí bezdrátovou síť na nejnovější standard Wi-Fi 802.11ac. Využijte souběžné připojení ve dvou pásmech – rychlost 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a až 433 Mb/s v 5GHz pásmu. Bezdrátové připojení 802.11ac nové generace Díky Wi-Fi připojení 5. generace (5G Wi-Fi) a čipové sadě 802.11ac nabízí router RT-AC51U rychlejší bezdrátové připojení než technologie N. V pásmu 2,4 GHz dosahuje rychlosti 300 Mb/s, zatímco v 5GHz pásmu okouzluje rychlostí až 433 Mb/s. Širší přenosové pásmo znamená více prostoru pro vaši domácí multimediální zábavu. Prakticky všechny notebooky, stolní počítače, tablety a smartphony využívají Wi-Fi připojení. Nyní je… (kasa.cz)

Asus RT-AC58U (RT-AC58U) černý

Asus RT-AC58U (RT-AC58U) černý

Upgrade na standard AC bez přerušovaného WiFi Signálu Dvoupásmový Gigabit WiFi Router ASUS RT-AC58U AC1300 se čtyřmi anténami s vysokým ziskem a vysokým výkonem nabízí výjimečný pracovní dosah. Vysoký výkon a rychlost 802.11ac je ideální volbou jak pro streamování v kvalitě 4K Ultra HD, online hry s podporou nejnovější generace konzolí (Xbox One a PlayStation 4), tak i pro jakékoliv úkoly vyžadující vysoké nároky na kvalitu připojení. Víceúčelový port USB 3.0 umožnuje sdílení tiskárny, pevného disku a 3G/4G1. Zatímco podpora ASUS AiCloud vám umožní přístup, sdílení a streamování souborů z vašeho PC s ostatním zřízeními připojenými k internetu. Užívejte plnou rychlost WiFi na všech připojených zařízeních zároveň Díky technologii MU-MIMO a 128 MB paměti si můžete užívat plnou rychlost WiFi… (kasa.cz)

Asus RT-AC66U (RT-AC66U) černý

Asus RT-AC66U (RT-AC66U) černý

ASUS RT-AC66U je dvoupásmový Wi-Fi router 5. generace a současně výchozí platformou pro novou službu ASUS AiCloud. Využívá Wi-Fi řadič Broadcom 802.11ac a pracuje souběžně v pásmech 2,4 GHz a 5 GHz. Díky tomu poskytuje v této době bezkonkurenční rychlost až 1,75 Gb/s. V pásmu 5 GHz můžete dosáhnout rychlosti až 1,3 Gb/s, což je více než na stávajících gigabitových kabelových linkách a 3× více ve srovnání se standardem 802.11n. RT-AC66U nabízí extrémně rychlé a plynulé streamování a multitasking. ASUS AiRadar pak pomocí výkonného zesilovače inteligentně zvyšuje intenzitu bezdrátového signálu a zajišťuje tak optimální výkon i pro případ rostoucích nároků. AiCloud Služba AiCloud je určena pro zařízení se systémem iOS nebo Android a mění RT-AC66U v osobní cloud server, se kterým je… (kasa.cz)

Asus RT-N12 (RT-N12 ver.D) černý

Asus RT-N12 (RT-N12 ver.D) černý

RT-N12 je bezdrátový router N s rychlostí 300 Mb/s, který nabízí kabelové i bezdrátové připojení optimalizované speciálně pro malé firmy a domácnosti. Pomocí technologie 2T2R MIMO a dvojice odnímatelných antén s vysokým ziskem 5 dBi zajišťuje RT-N12 širší pokrytí a vyšší bezdrátový výkon. Proto je ideální pro streamování HD videa, VoIP nebo hraní on-line her. Díky intuitivnímu grafickému uživatelskému rozhraní a jedinečné funkci rychlého nastavení internetu QIS (Quick Internet Setup) od společnosti ASUS zvládne instalaci a ovládání routeru RT-N12 i naprostý začátečník. RT-N12 navíc přináší možnot nastavit až 4 SSID, které zaručí flexibilní správu přístupu na internet a přidělení šířky přenosového pásma. Velký provozní dosah s technologií High Power Toto jedinečné a efektivní provedení… (kasa.cz)

Asus RT-AC1200G PLUS (RT-AC1200G PLUS)

Asus RT-AC1200G PLUS (RT-AC1200G PLUS)

Dvoupásmový gigabitový Wireless-AC1200 router ASUS RT-AC1200G+ se čtyřmi anténami s vysokým ziskem a výkonnou technologií poskytuje extrémně dlouhý dosah. Jeho vysoký výkon standardu 802.11ac plně uspokojí potřeby webového streamování videa v rozlišení až 4K Ultra HD, online hraní s podporou konzolí nejnovější generace, jako jsou Xbox One a PlayStation® 4, i ostatních činností náročných na šířku pásma. Víceúčelový port USB 2.0 umožňuje sdílení tiskárny, pevného disku i 3G/4G připojení. Podpora služby ASUS AiCloud vám zprostředkuje sdílení a streamování souborů z domácího počítače na jakékoli zařízení připojené k internetu. Poznejte nejvyšší rychlosti bezdrátového připojení na světě Srdcem routeru RT-AC1200G+ je nová čipová sada Broadcom, která přispívá k tomu, že tento router nabízí… (kasa.cz)

Asus RT-N12E C1 (RT-N12E C1)

Asus RT-N12E C1 (RT-N12E C1)

Router 3v1 stvořený pro drobné podnikatele a domácí sítě ASUS RT-N12E C1 je router třídy Wireless N s rychlostí 300 Mb/s, který nabízí kabelové i bezdrátové připojení optimalizované speciálně pro malé firmy a domácnosti. Pomocí technologie 2T2R MIMO a dvojice externích antén s vysokým ziskem zajišťuje RT-N12E C1 širší pokrytí a vyšší bezdrátový výkon. Proto je ideální pro streamování HD videa, VoIP hovory nebo hraní on-line her. Díky intuitivnímu grafickému uživatelskému rozhraní a jedinečné funkci Quick Internet Setup (Rychlé nastavení internetu) zvládne RT-N12E C1 nainstalovat a ovládat i naprostý začátečník. Široké pokrytí O silnější signál a širší pokrytí ve velkých domácnostech a kancelářích se starají dvě vysoce výkonné externí antény. Toto provedení je ideální rovněž pro… (kasa.cz)

Tester automobilových relé RT-100 VOLTCRAFT RT-100

Tester automobilových relé RT-100 VOLTCRAFT RT-100

Praktický testovací přístroj pro snadnou kontrolu funkce automobilových relé. Relé je testováno 10x po sobě, aby byly rozpoznány i výpadky. (conrad.cz)

Orava MT-320 (MT-320)

Orava MT-320 (MT-320)

Teploměr infračervený digitální teploměr, měření teploty v uchu nebo na čele, velký LCD displej, rychlé měření teploty za 1 sekundu, paměť posledních 10 měření, měření v °C nebo v °F, rozsah měření 32-44°C, automatické vypnutí po 1min, napájení: 3V (2x1.5V AAA) Infračervený digitální teploměr Orava MT-320 je skvělým pomocníkem na rychlé změření teploty v uchu nebo na čele.Infračervený digitální teploměr Orava MT-320 se dá využívat na měření teploty jak v uchu, tak na čele. Je skvělým pomocníkem hlavně pro maminky s malými miminky. Teplotu naměří již za 1 sekundu a uloží ji do paměti přístroje, díky které si můžete později zkontrolovat, jak se teplota vyvíjí. Teploměr je vybaven funkcí automatického vypnutí po 1 minutě nečinnosti, umožňuje zobrazení naměřené hodnoty ve… (alza.cz)

Denver MT-980T2H (MT-980T2H)

Denver MT-980T2H (MT-980T2H)

Přenosný DVD přehrávač 9" TFT/LCD, otočný o 180°, tuner DVB-T2 H.265, AVI, DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD, CD-R/RW, VCD, SVCD, JPEG, vstup USB a SD, MMC/MS, vestavěné stereo repro, vestavěná baterie, dálkové ovládání, přenosný vak, upevnění na opěrku hlavy, magnetická anténa DVB-T, výstup AV, výstup pro sluchátka Přenosný DVD přehrávač Denver MT-980T2 zkrátí vaše dlouhé chvíle během cestování a dlouhých večerů. Díky jednoduchému a kompaktnímu tvaru jej můžete jednoduše sbalit do batohu nebo cestovního kufru a v průběhu cesty vytáhnout a začít sledovat. Denver přehraje většinu typů CD a DVD. Navíc podporuje také připojení flash disku, externího disku nebo SD karty. Pod 9" LCD displejem naleznete vestavěné stereo reproduktory, které v případě potřeby můžete nahradit připojením… (alza.cz)

Roland RT-MicS

Roland RT-MicS

Jednoduchý Trigger systém pro hybridní hraní s jakýmkoli virblem nebo tomem. RT-Mics Hybrid Drum Module, nový inovativní perkusní produkt, pomocí kterého můžete jednoduše spouštět elektronické zvuky s využitím jakéhokoli akustického virblu nebo tomu. Přináší všestrannou kombinaci různých technologií snímání (piezo trigger a mikrofon) a zvukového modulu v malém zařízení napájeném bateriemi, které se velmi snadno montuje i bez nástrojů. RT-Mics obsahuje osm nahraných zvuků a podporuje i nahrání vlastních samplů přes USB. Mezi zvuky nahranými v modulu RT-Mics najdeme tleskání a variace malého bubnu, určené na vrstvení zvuku akustického malého bubnu. S využitím bezplatného softwaru RT-Mics Sender pro počítače Mac a PC mohou uživatelé nahradit nahrané zvuky vlastními zvuky ve formátu WAV.… (muziker.cz)

Asus RT-N12PLUS

Asus RT-N12PLUS

RT-N12 je bezdrátový router N s rychlostí 300 Mb/s, který nabízí kabelové i bezdrátové připojení optimalizované speciálně pro malé firmy a domácnosti. Pomocí technologie 2T2R MIMO a dvojice antén s vysokým ziskem 5 dBi zajišťuje RT-N12 širší pokrytí a vyšší bezdrátový výkon. Proto je ideální pro streamování HD videa, VoIP nebo hraní on-line her. Díky intuitivnímu grafickému uživatelskému rozhraní a jedinečné funkci rychlého nastavení internetu QIS (Quick Internet Setup) od společnosti ASUS zvládne instalaci a ovládání routeru RT-N12 i naprostý začátečník. RT-N12 navíc přináší možnot nastavit až 4 SSID, které zaručí flexibilní správu přístupu na internet a přidělení šířky přenosového pásma. Velký provozní dosah s technologií High Power Toto jedinečné a efektivní provedení prostřednictvím… (euronics.cz)

Asus RT-AC88U

Asus RT-AC88U

Nejlepší volba pro extrémní výkon a chytrou domácnost Chcete elegantní, stylové, výkonné a kvalitní zařízení pro vytvoření domácí sítě a pro bezdrátový přístup k internetu? Chcete plynulé hraní online her a streamování videa s rozlišením 4k? Pak je bezdrátový dvoupásmový router RT-AC88U od společnosti ASUS zařízení přesně pro vás. Funkce Bezdrátový dvoupásmový router RT-AC88U obsahuje intuitivní uživatelské rozhraní ASUSWRT, v němž můžete na jediném místě snadno provádět všechny činnosti týkající se... (okay.cz)

SilverStone G11303050-RT USB 3.0 header na USB 2.0 header (G11303050…

SilverStone G11303050-RT USB 3.0 header na USB 2.0 header (G11303050-RT)

Redukce Praktická redukce od společnosti SilverStone, poskytující možnost převodu moderního 19pinového rozhraní USB 3.0 na starší typ 9pinového USB 2.0. Je vhodná zejména pro uživatele, kteří si zakoupili nový case s podporou USB 3.0, ale mají starší základní desku, podporující pouze USB 2.0. Díky 100 mm dlouhému ohebnému kabelu je instalace rychlá a velmi jednoduchá.Parametry a specifikace:Délka kabelu:100 mmKonektory:19pinové USB 3.0 (M) -> 9pinové USB 2.0 (F) (alza.cz)

Asus RT-N12K

Asus RT-N12K

Zařízení 3 v 1 RT-N12K je router třídy Wireless-N s rychlostí 300 Mb/s, který nabízí kabelové i bezdrátové připojení optimalizované speciálně pro malé firmy a domácnosti. Pomocí technologie 2T2R MIMO a dvojice odnímatelných antén s vysokým ziskem 5 dBi zajišťuje RT-N12K širší pokrytí a vyšší bezdrátový výkon. Proto je ideální pro streamování HD videa, provádění VoIP hovorů nebo hraní on-line her. Díky intuitivnímu grafickému uživatelskému rozhraní a jedinečné funkci QIS (Quick Internet Setup; Rychlé nastavení internetu) od společnosti ASUS zvládne RT-N12K nainstalovat a ovládat i naprostý začátečník. RT-N12K navíc umožňuje nastavit až 4 SSID, které zaručí flexibilní správu přístupu na internet a přidělení šířky přenosového pásma. Extrémně dlouhý provozní dosah s výkonnou technologií Toto… (euronics.cz)

Rocknroller R10WHL/RT/O

Rocknroller R10WHL/RT/O

Pár předních koleček pro multi-cart modely R10 a R12 s průměrem 10'' a šířkou 3''. Kolečka kombinují výhody pneumatických a pevných prvků a jsou o 30% lehčí než standardní kolečka. Povrch koleček zajišťuje nízký odpor, plynulý a měkký chod. Navíc díky svému provedení zcela eliminují problém s prázdnou nebo poškozenou pneumatikou. (muziker.cz)

Roland RT-30K

Roland RT-30K

Trigger na basový buben RT-30K Acoustic Drum TriggerProfesionální výkon pro hybridní hraníS výjimečnou citlivostí spouštění, ultra rychlou montáží a kompatibilitou s nejnovějším hardwarem, nastavuje série RT-30 nový standartd pro ty, kteří chtějí zjistit co znamená hybridní bubnování. RT-30K vyvinutý speciálně pro použití na basový buben. Nově vyvinutý držák umožnuje nastavit snímač do optimální pozice, takže se nemusíte obávat složité mechanické regulace po namontování. • Pokročilý trigger pro elektronické hraní z akustických bicích• Kompatibilní s trigger modulem Roland TM-2 , zvukovým modulem bicích Roland série TD a perkusemi řady SPD• S nově vyvinutým držákem je instalace rychlá a snadná• O 10 mm nižší profil než u předchoíchí typů pro zvýšení pohodlí při hraní• Odolné… (kytary.cz)

Roland RT-30HR

Roland RT-30HR

Duální trigger RT-30HR Acoustic Drum Trigger S výjimečnou citlivostí spouštění, ultra rychlou montáží a kompatibilitou s nejnovějším hardwarem, nastavuje série RT-30 nový standartd pro ty, kteří chtějí zjistit co znamená hybridní bubnování. Ideální pro použití u snare. RT-30HR podporuje snímání blány a ráfku pro hraní dvou různých zvuků ze stejného bubnu Nově vyvinutý držák umožnuje nastavit snímač do optimální pozice, takže se nemusíte obávat složité mechanické regulace po namontování. • Pokročilý dual trigger se snímáním blány a ráfku z akustickýh bicích• Kompatibilní s trigger modulem Roland TM-2 , zvukovým modulem bicích Roland série TD a perkusemi řady SPD• Vhodné k instalaci na téměř všehny typy obručí, včetně nejnovějších typů “inwar-curved• S nově vyvinutým držákem je… (kytary.cz)

NORDline RT 782R

NORDline RT 782R

Chladící vitrína 86l, Provozní teplota +2°C až +12°C, příkon 164W, chladivo R600a, 3 nastavitelné police, 2 dveře, 2 zámky Ať už patříte mezi nadšené milovníky horkých letních dnů, nebo dáváte přednost zasněženým ulicím, při prezentaci nejrůznějších potravin jistě využijete chladící vitrínu NORDline RT 782R. Tato stolní vitrína ve stříbrné barvě má objem 86 litrů. Teplota uvnitř se reguluje digitálním termostatem, a to mezi 2 až 12 °C. Pro vkládání a vyjímání potravin je vitrína vybavená dvěma uzamykatelnými dveřmi, takže ji můžete obsluhovat ze strany prodejce i kupujícího. NORDline RT 782R uchová všechny lákavé dobroty hezky v chládku a všem na očích. Klíčové vlastnosti chladící vitríny NORDline RT 782RStolní vitrína pro prezentaci potravinMá… (alza.cz)

Rommelsbacher RT 350

Rommelsbacher RT 350

* ponorný cestovní vařič s pouzdrem * 350 W * kabel 0,7 m * rozměry: cca 5 x 5 x 20 cm * hmotnost 0,2 kg (euronics.cz)

Roland RT-30H

Roland RT-30H

Trigger RT-30H Acoustic Drum TriggerProfesionální výkon pro hybridní hraníS výjimečnou citlivostí spouštění, ultra rychlou montáží a kompatibilitou s nejnovějším hardwarem, nastavuje série RT-30 nový standartd pro ty, kteří chtějí zjistit co znamená hybridní bubnování. Díky snadné instalaci na kovový rám, umístíte RT-30H k téměř všem dostupným bubnům. Nově vyvinutý držák umožnuje nastavit snímač do optimální pozice, takže se nemusíte obávat složité mechanické regulace po namontován • Pokročilý trigger pro elektronické hraní z akustických bicích• Kompatibilní s trigger modulem Roland TM-2 , zvukovým modulem bicích Roland série TD a perkusemi řady SPD• Vhodné k instalaci na téměř všehny typy obručí, včetně nejnovějších typů “inwar-curved• S nově vyvinutým držákem je instalace rychlá a… (kytary.cz)

Boss RT-20

Boss RT-20

Kytarový efekt BOSS RT-20 ROTARY ENSAMBLEDvojitý stompbox RT-20 je efektem, který simuluje legendární Leslie reprobox. Tento unikátní zvuk je díky COSM modelingu zachycen zcela věrně, a tak ho s pomocí RT-20 můžete získat ve výrazně dostupnějším a praktičtějším balení. Jak je u Boss zvykem, je i elektronika RT-20 zabudována v masivním kovovém šasi, na jehož horní straně se nachází veškeré ovladače a dva footswitche. Na zadní straně je umístěn vstup pro konektor, přepínač mezi kytarou a klávesami, aby se přesně uzpůsobily veškeré parametry, a samozřejmě stereo vstup a stereo výstup. Navíc u RT naleznete i vstup na externí expression pedál ovládající rychlost modulace a sluchátkový výstup. RT-20 nabízí 4 různé zvukové módy. Krom standardního nastavení typu Rise Time, rychlosti horny a… (kytary.cz)

Asus RT-AC3200

Asus RT-AC3200

Třípásmový modemový router ASUS RT-AC3200 lze snadno označit za krále v zemi routerů. Futuristický design působí velmi ladný dojmem a do vaší domácnosti zapadne jako vkusný moderní doplněk. Práce ve třech frekvencích přináší nevyšší možnou rychlost. Na dvou 5 GHz pásmech se snadno vyšplháte až na 3200 Mbit/s, zatím co záda vám bude krýt 2,4 GHz pásmo s propustností až 600 Mbit/s. Obří paleta dostupných funkcí začíná u automatického zabezpečení datového toku až po váš vlastní cloud prostor. Vše ale... (okay.cz)

EXTOL PREMIUM RT 500

EXTOL PREMIUM RT 500

Ohraňovací frézka se vyznačuje jednoduchostí a spolehlivostí. Tato jednoruční minifrézka je určena k frézováni otvorů, hran a profilů do dřeva s různými tvary v závislosti na tvaru použité tvarové frézy. Malé rozměry a nízká hmotnost umožňují vedení frézky jednou rukou a snadnou manipulaci při práci. Technické parametry: napětí/frekvence: 230V/50Hz příkon: 500 W otáčky: 33500/min úchyt: 6 mm extra: 3 ks vodítek - pro ohraňování, pro podélné a kruhové frézování, kopírovací vložka hmotnost: 1,3 kg (kasa.cz)

End cover D-RT 8 Phoenix Contact D-RT 8 3049194, 50 ks

End cover D-RT 8 Phoenix Contact D-RT 8 3049194, 50 ks

Cover, width: 2.2 mm, color: gray (conrad.cz)

Romoss MT Pro MT 10 10000mAh Gray (6951758346244)

Romoss MT Pro MT 10 10000mAh Gray (6951758346244)

Powerbanka QC 3.0 obousměrné, USB-C Originální powerbanka značky Romoss disponuje systémem Quick Charge 3.0, který se postará o bleskové napájení jak připojeného zařízení, tak i samotné powebanky. S kapacitou 10 000 mAh skvěle vystačí k dobíjení MP3 přehrávačů nebo třeba mobilních telefonů a díky odolnému, kompaktnímu pouzdru vám během cestování nezabere příliš místa. Klíčové vlastnosti powerbanky Romoss MT Pro MT 10Obousměrné napájení Quick Charge 3.0Připojení přes USB-C kabelCelková kapacita 10 000 mAhKovově tělo s 2,5D zakřivenými okrajiVhodná pro mobilní telefony, MP3 přehrávače a jinou drobnou elektroniku s USB výstupem (alza.cz)

Defender RT-Feet (83552)

Defender RT-Feet (83552)

FM Transmitter LCD displej, USB, SD, rozsah FM 87,6 - 107,9 MHz Tento bezdrátový FM vysílač představuje jednoduchý a rychlý způsob, jak v autě přehrávat vaši oblíbenou hudbu téměř z libovolného média. Pokud máte své playlisty například na USB klíči nebo externím pevném disku a vaše autorádio není vybaveno USB konektorem, RT-Feet je pro vás. Ať už máte písničky uložené v rozšířeném formátu MP3 nebo WMA, FM vysílač si s oběma hravě poradí. Vysílač také podporuje paměťové karty SD nebo MMC s adaptérem. Transmitter jednoduše připojíte do autozapalovače, naladíte na obou přístrojích (transmitter i autorádio) stejnou nepoužívanou FM frekvenci a můžete vyrazit. Opatřen je LCD displejem a jednoduchým přehledným rozhraním pro pohodlné a komfortní ovládání. Jeho… (alza.cz)

Defender RT-Basic (83554)

Defender RT-Basic (83554)

FM Transmitter LCD displej, USB, SD, rozsah FM 87,6 - 107,9 MHz, dálkové ovládání Tento bezdrátový FM vysílač představuje jednoduchý a rychlý způsob, jak v autě přehrávat vaši oblíbenou hudbu téměř z libovolného média. Pokud máte své playlisty například na USB klíči nebo externím pevném disku a vaše autorádio není vybaveno USB konektorem, RT-Basic je pro vás. Ať už máte písničky uložené v rozšířeném formátu MP3 nebo WMA, FM vysílač si s oběma hravě poradí. Vysílač také podporuje paměťové karty SD nebo MMC s adaptérem. Transmitter jednoduše připojíte do autozapalovače, naladíte na obou přístrojích (transmitter i autorádio) stejnou nepoužívanou FM frekvenci a můžete vyrazit. Opatřeno je LCD displejem a jednoduchým přehledným rozhraním pro pohodlné a komfortní… (alza.cz)

Einhell RT-ID 65

Einhell RT-ID 65

Praktická sponka na kabel usnadní ukládání přístroje po práci a také zabraňuje poničení a zamotávání kabelu. Vlastnosti: přídavná rukojeť z měkčeného materiálu. elektronika pro přesné nastavení otáček rychloupínácí sklíčidlo se zámkem sponka na kabel zabraňující poškození kabelu odolná kovová převodová hlava kovový hloubkový doraz kufřík pro ukládání a přenášení Technické parametry: Přípojka: 230 V ~ 50 Hz Příkon: 650 W Převodovka: 1-rychlostní Otáčky: 0 - 3,000 rpm Počet příklepů 0 - 48,000 min-1 Vrtný výkon: Dřevo: 25 mm Beton: 13 mm Ocel: 10 mm Sklíčidlo: 13 mm Délka kabelu: 3 m Hmotnost: 2,1 Kg (kasa.cz)

EXTOL PREMIUM RT 500

EXTOL PREMIUM RT 500

Ohraňovací frézka se vyznačuje jednoduchostí a spolehlivostí. Tato jednoruční minifrézka je určena k frézováni otvorů, hran a profilů do dřeva s různými tvary v závislosti na tvaru použité tvarové frézy. Malé rozměry a nízká hmotnost umožňují vedení frézky jednou rukou a snadnou manipulaci při práci. Technické parametry: * napětí/frekvence: 230V/50Hz * příkon: 500 W * otáčky: 33500/min * úchyt: 6 mm * extra: 3 ks vodítek - pro ohraňování, pro podélné a kruhové frézování, kopírovací vložka * hmotnost: 1,3 kg (euronics.cz)

Remo RT 1001 52

Remo RT 1001 52

FaLams Putty Pad. Tvarovatelná hmota na cvičení pro bubeníky (muziker.cz)

Warwick RT-T2 ROCKTUNER

Warwick RT-T2 ROCKTUNER

Automatická chromatická ladička za rozumnou cenu, pracující ve dvou režimech - Kytara a Baskytara. Dokáže spolehlivě a přesně naladit i 7-strunné kytary a 5-strunné baskytary. Může být použita v režimu Mikrofonu nebo pomocí kabelového připojení přes vstupní konektor 6,3 mm Jack. Indikace ladění pomocí LED, bez kalibrační funkce, frekvenční rozsah: 0A - 3A s přesností na +/- 5 cent. Má také funkci Auto OFF pro šetření baterií. Dodává se včetně stolního stojánku a dvou AAA baterií. Černá barva, plastový korpus. Rozměry: 105 x 52 x 16 mm, Hmotnost: 40 g (muziker.cz)

ASUS RT-AC57U (90IG02P1-BO3110)

ASUS RT-AC57U (90IG02P1-BO3110)

WiFi router 802.11a/b/g/n/ac až 1200 Mbps, Dual-Band, 4x 5dBi antény, DLNA, 1x USB 2.0, 1x GWAN, 4x GLAN, AiCloud service ASUS RT-AC57U – kvalitní domácí WiFi routerPřipojte se moderním bezdrátovým WiFi standardem 802.11ac s vysokou rychlostí, a přitom nechte starším zařízením nebo hostům dostatečně stabilní spojení do internetu. Moderní router ASUS RT-AC57U pracuje současně na standardním pásmu 2,4 GHz i na méně obsazeném 5GHz pásmu. Krom toho má hned 4 externí antény, díky čemuž WiFi signál dosáhne i do vzdálenější míst s patřičnou rychlostí. 5GHz pásmoMálo zarušené přenosové pásmo, které vám garantuje vysoké rychlosti na úrovni 867 Mb/s a stabilní připojení. Ideální pro streamování videa do více zařízen současně.2,4GHz… (alza.cz)

ASUS RT-AC1200 (90IG0211-BM3D00)

ASUS RT-AC1200 (90IG0211-BM3D00)

WiFi router 802.11a/b/g/n/ac až 1167 Mbps, 4 antény, DLNA, 1x USB2.0, 1x WAN, 4x LAN Asus RT-AC1200, rychlý a spolehlivý WiFi routerNejnovější standard bezdrátového přenosu 802.11ac splní nároky na vysokou rychlost. Router RT-AC1200 pracuje současně na méně vytíženém 5GHz pásmu i na běžně používaném pásmu 2,4 GHz, které se hodí pro běžné požadavky méně náročných zařízení. Do obou pásem posílá data s celkovou rychlostí až 1167 Mbps! Krom toho má hned 4 antény a technologii AiRadar, díky čemuž WiFi signál dosáhne i do odlehlých míst se stabilně vysokou rychlostí. Snadné nastaveníK oživení routeru stačí jen tři jednoduché kroky. Zapojit kabely, otevřít webový prohlížeč a následovat pokyny.Rodičovská kontrolaPokročilá rodičovská kontrola pomáhá zabránit dětem zobrazit… (alza.cz)

ASUS RT-AC2400U (90IG04X0-MO3G10)

ASUS RT-AC2400U (90IG04X0-MO3G10)

WiFi router 802.11a/b/g/n/ac až 2400 Mbps, Dual-Band, DLNA, 1x USB2.0, 1x USB3.0, 1x GWAN, 4x GLAN, MU-MIMO, AP+ repeater mode, VPN server Neuvěřitelný výkon a stabilitaDvoupásmový Wi-Fi router ASUS AC2400U nabízí extrémní výkon s neuvěřitelnými přenosovými rychlostmi, které se postarají o plynulé streamování HD videa či svižné hraní online her s minimálním zpožděním. Díky 3 výkonným anténám je zajištěn široký rozsah pokrytí signálu s vynikající stabilitou. Pro maximálně bezpečné surfování je k dispozici pokročilý systém síťové ochrany a rodičovská kontrola.Klíčové vlastnosti Wi-Fi routeru ASUS RT-AC2400URozšířený dosah a stabilita signáluExtrémní přenosové rychlosti až 2400 MbpsPodpora standardů WiFi 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11acPracovní frekvence 2.4 GHz a 5… (alza.cz)

Hyundai Retro RT 910RIP dřevo

Hyundai Retro RT 910RIP dřevo

VIDEO O RETRO GRAMOFONU HYUNDAI RT 910 RIP k nahlédnutí zde Tuner * Analogový tuner s ručičkovým ukazatelem * Vlnový rozsah - FM/AM * Manuální vyhledávání stanic Gramofón * Autostop * Rychlosti - 33/45/78 Konektory * USB vstup * Audio výstup * Line In Funkce * Ripování - možnost vytvářet MP3 soubory z gramofonové desky/rádia bez použití PC * Podpora formátu MP3 Obecné * Napájení adaptérem 12V/1A * Výkon 2 x 1,5W * Barevné provedení: třešeň Podívejte se na reportáž o retro přehrávačích z TV pořadu Tipy ptáka Loskutáka (euronics.cz)

Sommer Cable SGHN-1000-RT

Sommer Cable SGHN-1000-RT

Mikrofonní kabel Kabely německé firmy Sommer Cable ze série Stage 22 Highflex vynikají velmi příznivým poměrem ceny a výkonu. V případě této značky je samozřejmostí použití kvalitních komponentů, jakými jsou AWG 24 vodiče a odolné, ale ohebné PVC, které umožňuje pohodlné navíjení. Kabel je osazen XLR konektory HICON HI-X3CM. (kytary.cz)

Hyundai Retro RT 910RIP dřevo

Hyundai Retro RT 910RIP dřevo

Hledáte zajímavý doplněk do vašeho domova nebo dárek pro milovníky starých časů? Netradiční retro gramofon potěší všechny, co mají doma staré desky. Model kombinuje gramofon s analogovým tunerem. Gramofon Hyundai RT910RIP RETRO je vybaven analogovým tunerem s ručičkovým ukazatelem a manuálním vyhledáváním stanic ve vlnových rozsazích FM/AM. Gramofón s funkcí Autostop a manuálním spouštěním jehly dokáže přehrávat desky rychlostí 33/45/78 ot/min. USB vstup pro přehrávání MP3 z Flash pamětí umožňuje také skvělou funkci Ripování - tedy tvorbu MP3 souborů z gramofonové desky či rádia bez použití PC. (kasa.cz)

Einhell Red RT-BS 75

Einhell Red RT-BS 75

Svým extrémně výkonným motorem a širokým brusným pásem zajišťuje nová pásová bruska od Einhellu velmi vysoký brusný výkon. Rychlost pásu je nastavitelná a může být uzpůsobena různým materiálům. Výklopný pčední kryt slouží pro udržování odstupu při hranách a zajistí výjimečný brusný výsledek i v těžko dostupných místech. Další pohodlí nabízí přídavná rukojeť, která může být uživatelem rychle a snadno nastavena do potřebné polohy. Vlastnosti výrobku: Výkonný 850 W motor Nastavitelná rychlost brusného pásu Výklopný přední kryt Nastavitelná přídavná rukojeť pro Měkká rukojeť Rychlá a jednoduchá výměna brusných pásů Adaptér a sáček pro odsávání prachu Sponka na kabel 1 brusný pás v balení Technické parametry: Síťová přípojka: 230 V - 50 Hz Příkon: 850 W Rychlost pásu: 300 - 400 / min… (kasa.cz)

End cover D-RT 3/5 Phoenix Contact D-RT 3/5 3049097, 50 ks

End cover D-RT 3/5 Phoenix Contact D-RT 3/5 3049097, 50 ks

End cover, Length: 65 mm, Width: 2.2 mm, Height: 50.4 mm, Color: gray (conrad.cz)

Zkušební zástrčky MPS-MT MPS-MT Phoenix Contact, 10 ks

Zkušební zástrčky MPS-MT MPS-MT Phoenix Contact, 10 ks

Test plugs (conrad.cz)

ASUS RT-AC51U (90IG0150-BM3G00)

ASUS RT-AC51U (90IG0150-BM3G00)

WiFi router 802.11a/b/g/n/ac až 733 Mbps, Dual-Band, DLNA, 1x USB2.0, 1x WAN, 4x LAN, VPN server, WPS Router zaměřený na vysokou rychlost bezdrátové sítě WiFi, kterou provozuje současně ve dvou pásmech s celkovou rychlostí až 733 Mpbs (300 Mpbs v pásmu 2,4 GHz a 433 Mpbs v pásmu 5 GHz). Vysoké rychlosti bylo dosaženo využitím nejnovější přenosové normy 802.11ac i osvědčených a masově rozšířených typů připojení. Rychlou bezdrátovou komunikaci s pokrytím celé domácnosti zajistí 2 antény. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat. Vynechat z ColorBoxu Tato fotografie je… (alza.cz)

ASUS RT-N12plus (90IG01N0-BM3010)

ASUS RT-N12plus (90IG01N0-BM3010)

WiFi router 802.11b/g/n až 300Mbps, 1x WAN, 4x LAN, 2x 5dbi antény, 4x SSID, WPS ASUS RT-N12+ je router třídy Wireless N s rychlostí 300 Mb/s, který nabízí kabelové i bezdrátové připojení optimalizované speciálně pro malé firmy a domácnosti. Pomocí technologie 2T2R MIMO a dvojice externích antén s vysokým ziskem 5 dBi zajišťuje širší pokrytí a vyšší bezdrátový výkon. Proto je ideální pro streamování HD videa, VoIP hovory nebo hraní on-line her. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu ASUS RT-N12plus Všestranné zařízení pro každou síťASUS RT-N12plus je router třídy Wireless… (alza.cz)

ASUS RT-AX88U (90IG04F0-MN3G00)

ASUS RT-AX88U (90IG04F0-MN3G00)

WiFi router MESH - 802.11a/b/g/n/ac/ax až 6000 Mbps, Dual-Band, 4 antény MU-MIMO, 2x USB3.1 Gen1, 1x GWAN, 8x GLAN ASUS RT-AX88U – jeden z nejlepších WiFi routerů na trhuRT-AX88U je dvoupásmový router vybavený nejnovější generací bezdrátového standardu 802.11ax, který zajistí rychlost WiFi připojení až 6 000 Mb/s. Díky kombinaci technologií OFDMA a MU-MIMO poskytuje standard 802.11ax až čtyřikrát rychlejší propustnost než technologie 802.11ac na zařízeních připojených v prostředí s vysokou hustotou provozu při navýšení kapacity sítě. 5GHz pásmoMálo zarušené přenosové pásmo, které vám garantuje vysoké rychlosti na úrovni 4804 Mb/s a stabilní připojení. Ideální pro streamování videa do více zařízení současně.2,4GHz pásmoStarší… (alza.cz)

ASUS RT-AC68U (90IG00C0-BM3010)

ASUS RT-AC68U (90IG00C0-BM3010)

WiFi router MESH - 802.11a/b/g/n/ac až 1900 Mbps, Dual-Band, 3 odnímatelné antény, DLNA, 1x USB2.0, 1x USB3.0, 1x GWAN, 4x GLAN, AiCloud service, VPN server, AIMESH Dvoupásmový Wireless - AC1900 gigabitový router Kombinovaná rychlost přenosu dat v obou pásmech 1 900 Mb/s Technologie Broadcom TurboQAM zvyšuje rychlost přenosu dat technologie wireless-N až na 600 Mb/s, což je nárůst výkonu o 33 % Dvoujádrový procesor, cloudová služba ASUS AiCloud pro přístup, synchronizaci, sdílení a streamování dat Rozměry 220 x 83.3 x 160 mm (Š × H × V) * animace, vyčkejte pro otočení routeru Rychlé USB Oceníte technologie jako DOWNLOAD MASTER, nebo AiCloud a spousty dalších Dvoupásmové… (alza.cz)

Roland RT-30HR Dual Trigger

Roland RT-30HR Dual Trigger

Profesionální Trigger pro hybridní bicí nabízející výjimečnou citlivost snímání, rychlou instalaci a kompatibilitu i s tím nejnovějším hardwareom. Lze jej nainstalovat a bezpečně připevnit na kovovou obruč jakéhokoli standardního rytmického bubnu. Speciální úchyt automaticky nastaví senzor do optimální pozice s ohledem na blánu. Zařízení je kompatibilní s Trigger modulem Roland TM-2, zvukovými moduly V-Drums ze série TD a perkusních pády série SPD. Je vybaven bočním výstupním konektorem pro lepší montáž kabelů. Součástí balení je TRS připojovací kabel. (muziker.cz)

WiFi router ASUS RT-AC53

WiFi router ASUS RT-AC53

Dvoupásmový AC router ASUS RT-AC53 poskytuje vysoké přenosové rychlosti, inteligentní ovládání, vysoce výkonné provedení díky 3 robustním anténám a Gigabitové Ethernet porty pro maximální rychlost připojení do domácí sítě. Wi-Fi 5. generace Čipová sada 802.11ac umožňuje dosáhnout vyšších rychlostí při bezdrátovém přenosu než kdy dříve. Dvoupásmový provoz v pásmu 2,4 GHz a 5 GHz zajistí dokonale stabilní připojení dosahující rychlosti až 733 Mb/s. Jedno pásmo je využíváno pro běžné činnosti, jako... (okay.cz)

Sommer Cable SGHN-1500-RT

Sommer Cable SGHN-1500-RT

Mikrofonní kabel Kabely německé firmy Sommer Cable ze série Stage 22 Highflex vynikají velmi příznivým poměrem ceny a výkonu. V případě této značky je samozřejmostí použití kvalitních komponentů, jakými jsou AWG 24 vodiče a odolné, ale ohebné PVC, které umožňuje pohodlné navíjení. Kabel je osazen XLR konektory HICON HI-X3CM. (kytary.cz)

Sommer Cable SGMF-1000-RT

Sommer Cable SGMF-1000-RT

Mikrofonní kabel Kabely německé firmy Sommer Cable ze série Stage 22 Highflex vynikají velmi příznivým poměrem ceny a výkonu. V případě této značky je samozřejmostí použití kvalitních komponentů, jakými jsou AWG 24 vodiče a odolné, ale ohebné PVC, které umožňuje pohodlné navíjení. Kabel je osazen XLR konektory Neutrik NC3MXX a NC3FXX. (kytary.cz)

Sommer Cable SGMF-2000-RT

Sommer Cable SGMF-2000-RT

Mikrofonní kabel Kabely německé firmy Sommer Cable ze série Stage 22 Highflex vynikají velmi příznivým poměrem ceny a výkonu. V případě této značky je samozřejmostí použití kvalitních komponentů, jakými jsou AWG 24 vodiče a odolné, ale ohebné PVC, které umožňuje pohodlné navíjení. Kabel je osazen XLR konektory Neutrik NC3MXX a NC3FXX. (kytary.cz)

Switching lock S-MT Phoenix Contact S-MT 3247954, 50 ks

Switching lock S-MT Phoenix Contact S-MT 3247954, 50 ks

Switching lock, Length: 10.5 mm, Width: 3.5 mm, Height: 23.1 mm, Color: white (conrad.cz)

Hyundai Retro RT 910 dřevo

Hyundai Retro RT 910 dřevo

Tuner * Analogový tuner s ručičkovým ukazatelem * Vlnový rozsah - FM/AM * Manuální vyhledávání stanic Gramofon * Autostop * Rychlosti - 33/45/78 Konektory * Audio výstup * Line IN Obecné * Napájení adaptérem 12V/2A * Výkon 2 x 1,5W * Barevné provedení: třešeň Podívejte se na reportáž o retro přehrávačích z TV pořadu Tipy ptáka Loskutáka (euronics.cz)

ASUS RT-AC1900U (90IG04K0-BO3000)

ASUS RT-AC1900U (90IG04K0-BO3000)

WiFi router MESH - 802.11a/b/g/n/ac až 1900 Mbps, Dual-Band, 3 antény, DLNA, 1x USB2.0, 1x USB3.0, 1x GWAN, 4x GLAN, AP mode, VPN server Neuvěřitelný výkon a stabilitaDvojpásmový Wi-Fi router ASUS AC1900 nabízí extrémní výkon s neuvěřitelnými přenosovými rychlostmi, které se postarají o plynulé streamování HD videa či svižné hraní online her s minimálním zpožděním. Díky 3 výkonným anténám je zajištěn široký rozsah pokrytí signálu s vynikající stabilitou. Pro maximálně bezpečné surfování je k dispozici pokročilý systém síťové ochrany a rodičovská kontrola.Klíčové vlastnosti Wi-Fi routeru ASUS RT-AC1900URozšířený dosah a stabilita signáluVelmi rychlé přenosové rychlostiPodpora standardů WiFi 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11acPracovní frekvence 2.4 GHz a 5 GHzPodpora… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít