Canon MT-26EX-RT (2398C006AA)

Canon ST-E3-RT (5743B007AB)

Canon ST-E3-RT (5743B007AB)

Odpalovač - rádiová bezdrátová řídicí jednotka pro blesky Speedlite Canon Speedlite Transmitter ST-E3-RT je jednotka pro rádiové spouštění blesků, určená pro profesionální fotografy používající blesk umístěný mimo fotoaparát. Ovládání kompatibilních zábleskových zařízení Canon Speedlite je možné ze vzdálenosti až 30 metrů a to i bez přímé viditelnosti díky rádiovému spojení na frekvenci 2,4 GHz. Jednotka může ovládat až 15 zábleskových zařízení. Je také odolná vůči povětrnostním vlivům, prachu a vlhkosti. Dále je vybavena snadno čitelnou podsvětlenou ovládací obrazovkou LCD a napájena dvojicí baterií LR6 velikosti AA.Dálkově ovládané řídící jednotky umožní vytvořit složité osvětlovací sestavy s více blesky a spouštět až 15 blesků Speedlite pomocí jediného… (alza.cz)

Canon Speedlite 600EX II-RT (1177C006AA)

Canon Speedlite 600EX II-RT (1177C006AA)

Externí blesk pro fotoaparáty Canon, směrné číslo 60  Posuňte kvalitu práce s vaším fotoaparátem Canon na vyšší úroveň a pořiďte si systémový blesk stejné značky. Jedná se o výkonné zábleskové zařízení s vestavěným rádiovým spouštěním pro skutečné profesionály. Blesk je opatřen filtry pro korekci a vyvážení bílé, funkcí optické vedlejší jednotky a dálkovým spouštěním. Nabízí jedinečnou možnost osvětlení více blesky společně s použitím až 15 jednotek a řízení odrazů a otáčení hlavou se zoomem. Baterie velikosti AA vynikají mimořádně tichým a rychlým nabíjením za 0,1 sekundy.Klíčové vlastnostiRádiové spouštění s dosahem 30 mDálkové spouštění fotoaparátuFunkce optické vedlejší jednotkyOsvětlení více blesky s použitím až 15 jednotekHlava se… (alza.cz)

Canon SpeedLite 430EX III - RT (0585C011AA)

Canon SpeedLite 430EX III - RT (0585C011AA)

Externí blesk pro fotoaparáty Canon, směrné číslo 43, informační displej Canon SpeedLite 430EX III - RT je přenosný blesk s integrovaným dálkovým spouštěčem, umožňující ovládání až na vzdálenost 30 m. Díky tomu nabízí více možností jak manipulovat se světlem a docílit kvalitnějších a zajímavějších snímků. VypnutoVynechat z LightBoxu K blesku obdržíte také filtr pro zvýšení ostrosti při fotografování porétů Přenosný blesk s dálkovou spouštíCanon SpeedLite nabízí zajímavé možnosti práce s osvětlením díky rádiovému spouštěči, který umožňuje blesk aktivovat na vzdálenost až 30 m. Díky tomu můžete lépe manipulovat se světlem a u konečných snímků… (alza.cz)

Blesk Canon Speedlite 430EX III-RT černý

Blesk Canon Speedlite 430EX III-RT černý

Základ každé fotografické výbavyFotografie je ze svého slovního základu malba světlem. Občas jsou chvíle, kdy světla není dostatek nebo přichází ze špatného směru a fotografovaný objekt je bohužel těžko zachytitelný. Z tohoto důvodu by fotografům neměl ve výbavě chybět externí blesk. Je to všestranný přítel, který pozvedne snímek na profesionální úroveň. Skvělý výkon s vysokým směrným číslemModel externího blesku Canon Speedlite 600EX II-RT nabízí svým uživatelům výborné vlastnosti a výkon, který rozhodně oceníte. Je napěchován spoustou energie. Směrné číslo 60 udává vzdálenost v metrech při ISO 100, na kterou je schopen dopravit své paprsky. Blesk Canon Speedlite 430EX III-RT je ideální pro osvětlení rozsáhlých prostorů i k odražení světla od stropů a stěn pro vytvoření měkčích,… (euronics.cz)

Blesk Canon Speedlite 600EX II-RT + DOPRAVA ZDARMA

Blesk Canon Speedlite 600EX II-RT + DOPRAVA ZDARMA

Je pod svícnem největší tma?Světlo a světelné podmínky dramaticky ovlivňují výslednou podobu snímků, a to nejen z pohledu kvality. Blesk Canon Speedlite 600EX II-RT představuje kompaktní zábleskové zařízení, se kterým se fotografům rozšiřují hranice kreativního focení. Tam, kde byla dříve tma, nyní může být váš nápad. Canon Speedlite 600EX II-RT není pouze obyčejným bleskem, ba právě naopak. Přináší zajímavé funkce, vysokou kompatibilitu a praktičnost, díky které se s ním i méně zkušený uživatel velmi snadno sžije. Blesk je možné používat nejen po nasazení do sáněk fotoaparátu, ale také při umístění mimo tělo fotoaparátu. Stane se součástí povinné výbavyVýkonné a univerzální zábleskové zařízení dokážete v praxi ocenit. Canon Speedlite 600EX II-RT má bez baterie pouhých 155 g a jeho… (euronics.cz)

Uživatele, kteří hledají "Canon MT-26EX-RT (2398C006AA)" se dívají také na:

Yukon photon rt
Canon g7x mark ii bazar

Rommelsbacher RT 350 (RT 350)

Rommelsbacher RT 350 (RT 350)

Ponorný vařič 350W, kabel 0.7m Přenosný ponorný vařič od společnosti Rommelsbacher vám díky příkonu 350 W zajistí rychlý a stabilní ohřev vody na vašich cestách. Ohřívací spirála je vyvedena z nerezového materiálu, který zajišťuje její dlouhou životnost. Kabel o délce 70 cm vám garantuje dostatečnou manipulační prostor pro vaření. Ponorný vařič se dodává s praktickým cestovním pouzdrem. Přenosný ponorný vařič od společnosti Rommelsbacher vám díky příkonu 350 W zajistí rychlý a stabilní ohřev vody na vašich cestách. Ohřívací spirála je vyvedena z nerezového materiálu, který zajišťuje její dlouhou životnost. Kabel o délce 70 cm vám garantuje dostatečnou manipulační prostor pro vaření. Ponorný vařič se dodává s praktickým cestovním pouzdrem. Klíčové… (alza.cz)

Orava MT-320 (MT-320)

Orava MT-320 (MT-320)

Teploměr infračervený digitální teploměr, měření teploty v uchu nebo na čele, velký LCD displej, rychlé měření teploty za 1 sekundu, paměť posledních 10 měření, měření v °C nebo v °F, rozsah měření 32-44°C, automatické vypnutí po 1min, napájení: 3V (2x1.5V AAA) Infračervený digitální teploměr Orava MT-320 je skvělým pomocníkem na rychlé změření teploty v uchu nebo na čele.Infračervený digitální teploměr Orava MT-320 se dá využívat na měření teploty jak v uchu, tak na čele. Je skvělým pomocníkem hlavně pro maminky s malými miminky. Teplotu naměří již za 1 sekundu a uloží ji do paměti přístroje, díky které si můžete později zkontrolovat, jak se teplota vyvíjí. Teploměr je vybaven funkcí automatického vypnutí po 1 minutě nečinnosti, umožňuje zobrazení naměřené hodnoty ve… (alza.cz)

Denver MT-783NB (MT-783NB)

Denver MT-783NB (MT-783NB)

Přenosný DVD přehrávač 7" TFT/LCD (17.78cm) 16:9, otočný displej o 180°, USB vstup, AVI, DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD, CD-R/RW, VCD, SVCD, obrázky JPEG, stereo reproduktor, vestavěná baterie, sluchátkový výstup, dálkové ovládání Přenosný DVD přehrávač Denver MT-783NB zkrátí vaše dlouhé chvíle během cestování a dlouhých večerů. Díky jednoduchému a kompaktnímu tvaru jej můžete jednoduše sbalit do batohu nebo cestovního kufru a v průběhu cesty vytáhnout a začít sledovat. Denver přehraje většinu typů CD a DVD. Navíc podporuje také připojení flash disku, externího disku nebo SD karty. Pod 7" LCD displejem naleznete vestavěné stereo reproduktory, které v případě potřeby můžete nahradit připojením sluchátek s 3,5mm Jack konektorem. Tento DVD přehrávač lze připevnit k opěrce hlavy v… (alza.cz)

Denver MT-980T2H (MT-980T2H)

Denver MT-980T2H (MT-980T2H)

Přenosný DVD přehrávač 9" TFT/LCD, otočný o 180°, tuner DVB-T2 H.265, AVI, DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD, CD-R/RW, VCD, SVCD, JPEG, vstup USB a SD, MMC/MS, vestavěné stereo repro, vestavěná baterie, dálkové ovládání, přenosný vak, upevnění na opěrku hlavy, magnetická anténa DVB-T, výstup AV, výstup pro sluchátka Přenosný DVD přehrávač Denver MT-980T2 zkrátí vaše dlouhé chvíle během cestování a dlouhých večerů. Díky jednoduchému a kompaktnímu tvaru jej můžete jednoduše sbalit do batohu nebo cestovního kufru a v průběhu cesty vytáhnout a začít sledovat. Denver přehraje většinu typů CD a DVD. Navíc podporuje také připojení flash disku, externího disku nebo SD karty. Pod 9" LCD displejem naleznete vestavěné stereo reproduktory, které v případě potřeby můžete nahradit připojením… (alza.cz)

NORDline RT 78L7

NORDline RT 78L7

Chladící vitrína 78l, Provozní teplota 0°C až +12°C, příkon 180W, chladivo R600a, 3 nastavitelné police Ať už patříte mezi nadšené milovníky horkých letních dnů, nebo dáváte přednost zasněženým ulicím, při prezentaci nejrůznějších potravin jistě využijete chladící vitrínu NORDline RT 78L7. Tato stolní vitrína ve stříbrné barvě má objem 78 litrů. Teplota uvnitř se reguluje digitálním termostatem, a to mezi 0 až 12 °C. Pro vkládání a vyjímání potravin je vitrína vybavená prosklenými dveřmi. Izolační skla jsou dvojitá. NORDline RT 78L7 uchová všechny lákavé dobroty hezky v chládku a všem na očích. Klíčové vlastnosti chladící vitríny NORDline RT 78L7Stolní vitrína pro prezentaci potravinMá prosklené dveřeDvojitá skla a LED osvětlení zaručí perfektní… (alza.cz)

Roland RT-MicS

Roland RT-MicS

Jednoduchý Trigger systém pro hybridní hraní s jakýmkoli virblem nebo tomem. RT-Mics Hybrid Drum Module, nový inovativní perkusní produkt, pomocí kterého můžete jednoduše spouštět elektronické zvuky s využitím jakéhokoli akustického virblu nebo tomu. Přináší všestrannou komb (muziker.cz)

Line6 G50CBL-RT

Line6 G50CBL-RT

Kabel k propojení kytary s body-pack vysílačem Relay 50 s délkou 1m, vyrobený s použitím Mogami drátu, ukončen pravoúhlým 1/4 "jack konektorem na jedné straně a koncovkou TA4F na druhé. (muziker.cz)

Roland RT-30HR

Roland RT-30HR

Duální trigger RT-30HR Acoustic Drum Trigger S výjimečnou citlivostí spouštění, ultra rychlou montáží a kompatibilitou s nejnovějším hardwarem, nastavuje série RT-30 nový standartd pro ty, kteří chtějí zjistit co znamená hybridní bubnování. Ideální pro použití u snare. RT-30HR podporuje snímání blány a ráfku pro hraní dvou různých zvuků ze stejného bubnu Nově vyvinutý držák umožnuje nastavit snímač do optimální pozice, takže se nemusíte obávat složité mechanické regulace po namontování. • Pokročilý dual trigger se snímáním blány a ráfku z akustickýh bicích• Kompatibilní s trigger modulem Roland TM-2 , zvukovým modulem bicích Roland série TD a perkusemi řady SPD• Vhodné k instalaci na téměř všehny typy obručí, včetně nejnovějších typů “inwar-curved• S nově vyvinutým držákem je… (kytary.cz)

Roland RT-30K

Roland RT-30K

Trigger na basový buben RT-30K Acoustic Drum TriggerProfesionální výkon pro hybridní hraníS výjimečnou citlivostí spouštění, ultra rychlou montáží a kompatibilitou s nejnovějším hardwarem, nastavuje série RT-30 nový standartd pro ty, kteří chtějí zjistit co znamená hybridní bubnování. RT-30K vyvinutý speciálně pro použití na basový buben. Nově vyvinutý držák umožnuje nastavit snímač do optimální pozice, takže se nemusíte obávat složité mechanické regulace po namontování. • Pokročilý trigger pro elektronické hraní z akustických bicích• Kompatibilní s trigger modulem Roland TM-2 , zvukovým modulem bicích Roland série TD a perkusemi řady SPD• S nově vyvinutým držákem je instalace rychlá a snadná• O 10 mm nižší profil než u předchoíchí typů pro zvýšení pohodlí při hraní• Odolné… (kytary.cz)

Rocknroller R10WHL/RT/O

Rocknroller R10WHL/RT/O

Pár předních koleček pro multi-cart modely R10 a R12 s průměrem 10'' a šířkou 3''. Kolečka kombinují výhody pneumatických a pevných prvků a jsou o 30% lehčí než standardní kolečka. Povrch koleček zajišťuje nízký odpor, plynulý a měkký chod. Navíc díky svému provedení (muziker.cz)

Line6 G30CBL-RT

Line6 G30CBL-RT

Kabel k propojení kytary s bodypack vysílačem Relay 30, vyrobený s použitím Mogami drátu, ukončen pravoúhlým 1/4" jack konektorem na jedné straně a rovným jack konektorem na straně druhé. (muziker.cz)

Monacor T-730G/RT

Monacor T-730G/RT

Jack konektor typu RCA feed-through. Nabízí pozlacené kontakty a kovový kryt. Připojení: 2x RCA jack, Provozní teplota: 0-40 ° C, Barva: Red, Hmotnost: 8 g (muziker.cz)

Router Asus RT-N12PLUS

Router Asus RT-N12PLUS

Router Asus RT-N12PLUS (euronics.cz)

SilverStone G11303050-RT USB 3.0 header na USB 2.0 header (G11303050…

SilverStone G11303050-RT USB 3.0 header na USB 2.0 header (G11303050-RT)

Redukce Praktická redukce od společnosti SilverStone, poskytující možnost převodu moderního 19pinového rozhraní USB 3.0 na starší typ 9pinového USB 2.0. Je vhodná zejména pro uživatele, kteří si zakoupili nový case s podporou USB 3.0, ale mají starší základní desku, podporující pouze USB 2.0. Díky 100 mm dlouhému ohebnému kabelu je instalace rychlá a velmi jednoduchá.Parametry a specifikace:Délka kabelu:100 mmKonektory:19pinové USB 3.0 (M) -> 9pinové USB 2.0 (F) (alza.cz)

Roland RT-30H

Roland RT-30H

Trigger RT-30H Acoustic Drum TriggerProfesionální výkon pro hybridní hraníS výjimečnou citlivostí spouštění, ultra rychlou montáží a kompatibilitou s nejnovějším hardwarem, nastavuje série RT-30 nový standartd pro ty, kteří chtějí zjistit co znamená hybridní bubnování. Díky snadné instalaci na kovový rám, umístíte RT-30H k téměř všem dostupným bubnům. Nově vyvinutý držák umožnuje nastavit snímač do optimální pozice, takže se nemusíte obávat složité mechanické regulace po namontován • Pokročilý trigger pro elektronické hraní z akustických bicích• Kompatibilní s trigger modulem Roland TM-2 , zvukovým modulem bicích Roland série TD a perkusemi řady SPD• Vhodné k instalaci na téměř všehny typy obručí, včetně nejnovějších typů “inwar-curved• S nově vyvinutým držákem je instalace rychlá a… (kytary.cz)

Boss RT-20

Boss RT-20

Kytarový efekt BOSS RT-20 ROTARY ENSAMBLEDvojitý stompbox RT-20 je efektem, který simuluje legendární Leslie reprobox. Tento unikátní zvuk je díky COSM modelingu zachycen zcela věrně, a tak ho s pomocí RT-20 můžete získat ve výrazně dostupnějším a praktičtějším balení. Jak je u Boss zvykem, je i elektronika RT-20 zabudována v masivním kovovém šasi, na jehož horní straně se nachází veškeré ovladače a dva footswitche. Na zadní straně je umístěn vstup pro konektor, přepínač mezi kytarou a klávesami, aby se přesně uzpůsobily veškeré parametry, a samozřejmě stereo vstup a stereo výstup. Navíc u RT naleznete i vstup na externí expression pedál ovládající rychlost modulace a sluchátkový výstup. RT-20 nabízí 4 různé zvukové módy. Krom standardního nastavení typu Rise Time, rychlosti horny a… (kytary.cz)

CASIO WM 320 MT WATERPROOF (WM 320 MT WATERPROOF)

CASIO WM 320 MT WATERPROOF (WM 320 MT WATERPROOF)

Kalkulačka - stolní, odnímatelná a omyvatelná klávesnice (IP54), 12místný velký LCD displej, duální napájení, plastová tlačítka, vyrovnávací paměť, výpočet procent včetně zisku (náklady, prodej, marže), výpočet DPH, rozměry 3.3 x 10.9. x 16.9.cm, hmotnost cca 175g Jestli jste na základní škole častokrát "chyběli" na hodinách matematiky, Casio WD 320 MT Waterproof vás přesvědčí, že početní úkony nejsou žádná věda.Jsou čísla vaším každodenním chlebem? Chcete při provádění výpočtů cítit pocit neomylnosti? Kalkulačka Casio WM 320 MT Waterproof vzdává čest tradičním modelům s bezchybnou funkčností a přidává řadu vychytávek, které ocení matematický nadšenec, obchodník i podnikatel.Klíčové vlastnostiOdnímatelná a omyvatelná klávesniceProstorný… (alza.cz)

Defender RT-Basic (83554)

Defender RT-Basic (83554)

FM Transmitter LCD displej, USB, SD, rozsah FM 87,6 - 107,9 MHz, dálkové ovládání Tento bezdrátový FM vysílač představuje jednoduchý a rychlý způsob, jak v autě přehrávat vaši oblíbenou hudbu téměř z libovolného média. Pokud máte své playlisty například na USB klíči nebo externím pevném disku a vaše autorádio není vybaveno USB konektorem, RT-Basic je pro vás. Ať už máte písničky uložené v rozšířeném formátu MP3 nebo WMA, FM vysílač si s oběma hravě poradí. Vysílač také podporuje paměťové karty SD nebo MMC s adaptérem. Transmitter jednoduše připojíte do autozapalovače, naladíte na obou přístrojích (transmitter i autorádio) stejnou nepoužívanou FM frekvenci a můžete vyrazit. Opatřeno je LCD displejem a jednoduchým přehledným rozhraním pro pohodlné a komfortní… (alza.cz)

Warwick RT-T2 ROCKTUNER

Warwick RT-T2 ROCKTUNER

Automatická chromatická ladička za rozumnou cenu, pracující ve dvou režimech - Kytara a Baskytara. Dokáže spolehlivě a přesně naladit i 7-strunné kytary a 5-strunné baskytary. Může být použita v režimu Mikrofonu nebo pomocí kabelového připojení přes vstupní konektor 6,3 mm Ja (muziker.cz)

Remo RT 1001 52

Remo RT 1001 52

FaLams Putty Pad. Tvarovatelná hmota na cvičení pro bubeníky (muziker.cz)

Router Asus RT-AC51U

Router Asus RT-AC51U

Bezdrátově na vlnách internetu Připadá vám, že Wi-Fi připojení k internetu je cestou, která zcela nahrazuje starší, kabelovou variantu? Nemýlíte se. Vývoj bezdrátového přístupu k celosvětové síti jde takovou rychlostí kupředu, že jeho vlastnosti uspokojí už i nejnáročnější uživatele, a to bez větších finančních investic. Jedním ze široce přístupných zařízení je i špičkový dvoupásmový router Asus RT-AC51, nabízející výkonné připojení takřka za hubičku. Jeho bohatá výbava a kvalitní provedení dokazuje, že i za málo peněz lze dokázat velké věci. Větší výkon po všestranné použití Nejen nepotřebnost kabelů činí z bezdrátových Wi-Fi routerů atraktivní cíl všech, kteří si doma chtějí zřídit přístup k internetu. Moderní Asus RT-AC51 využívá možnosti revolučního připojení 802.11ac, které… (euronics.cz)

Defender RT-Feet (83552)

Defender RT-Feet (83552)

FM Transmitter LCD displej, USB, SD, rozsah FM 87,6 - 107,9 MHz Tento bezdrátový FM vysílač představuje jednoduchý a rychlý způsob, jak v autě přehrávat vaši oblíbenou hudbu téměř z libovolného média. Pokud máte své playlisty například na USB klíči nebo externím pevném disku a vaše autorádio není vybaveno USB konektorem, RT-Feet je pro vás. Ať už máte písničky uložené v rozšířeném formátu MP3 nebo WMA, FM vysílač si s oběma hravě poradí. Vysílač také podporuje paměťové karty SD nebo MMC s adaptérem. Transmitter jednoduše připojíte do autozapalovače, naladíte na obou přístrojích (transmitter i autorádio) stejnou nepoužívanou FM frekvenci a můžete vyrazit. Opatřen je LCD displejem a jednoduchým přehledným rozhraním pro pohodlné a komfortní ovládání. Jeho… (alza.cz)

Router Asus RT-N12K

Router Asus RT-N12K

Bezdrátový router pro každéhoAť se nám to líbí, nebo ne, kabelovému připojení k internetu již pomalu odzvonilo. Namísto toho se stále více prosazují bezdrátové přístupy s využitím routerů a Wi-Fi modulů, se kterými se dnes setkáváme téměř na každém rohu, i v té nejzapadlejší hospůdce jako součást bezplatných zákaznických služeb. Uvažujete o podobném zařízení pro domácnost? V podobě routeru Asus RT-N12K jej získáváte doslova za pakatel, aniž byste nutně museli jít cestou kompromisu. Na rozdíl od mnohých dražších kolegů navíc nabízí až tři bezdrátové režimy. Pro hudbu, hry i filmySurfování po internetu je jedna věc. Tu považujeme za samozřejmost. Abychom ale mohli sjíždět online filmy, poslouchat hudbu nebo si zahrát hru online bez instalace na pevný disk, potřebujeme odpovídající… (euronics.cz)

Boss MT-2

Boss MT-2

Kytarový efekt Boss MT-2 Metal Zone je opravdovou legendou mezi metalovými distortion pedály. Vlastnictví této krabičky bylo ve své době naprostou samozřejmostí a její zvuk tvaroval nespočet metalových nahrávek v 90. letech minulého století. Pokud jste jako kytarista potřeboval masivní hutný distortion, tj. hrát cokoliv od Metallicy přes Cannibal Corpse po Dead Infection, pak byl pedál MT-2 jasnou volbou. Navíc i přes nástup výkonných Hi-Gain zesilovačů neztratil na aktuálnosti a dodnes jej naleznete v mnoha kytarových pedalboardech. Krabička disponuje čtyřmi ovladači, kdy Level určuje míru výstupní hlasitosti a Dist míru zkreslení. Prostřední dva potenciometry určují charakter (barvu) zvuku – levým přidáváte/ubíráte výšky a basy, pravým tvarujete zvuk ve středových frekvencích. Tak… (kytary.cz)

ASUS RT-AC68U (90IG00C0-BM3010)

ASUS RT-AC68U (90IG00C0-BM3010)

WiFi router MESH - 802.11a/b/g/n/ac až 1900 Mbps, Dual-Band, 3 odnímatelné antény, DLNA, 1x USB2.0, 1x USB3.0, 1x GWAN, 4x GLAN, AiCloud service, VPN server, AIMESH Dvoupásmový Wireless - AC1900 gigabitový router Kombinovaná rychlost přenosu dat v obou pásmech 1 900 Mb/s Technologie Broadcom TurboQAM zvyšuje rychlost přenosu dat technologie wireless-N až na 600 Mb/s, což je nárůst výkonu o 33 % Dvoujádrový procesor, cloudová služba ASUS AiCloud pro přístup, synchronizaci, sdílení a streamování dat Rozměry 220 x 83.3 x 160 mm (Š × H × V) * animace, vyčkejte pro otočení routeru Rychlé USB Oceníte technologie jako DOWNLOAD MASTER, nebo AiCloud a spousty dalších Dvoupásmové… (alza.cz)

ASUS RT-AX88U (90IG04F0-MN3G00)

ASUS RT-AX88U (90IG04F0-MN3G00)

WiFi router MESH - 802.11a/b/g/n/ac/ax až 6000 Mbps, Dual-Band, 4 antény MU-MIMO, 2x USB3.1 Gen1, 1x GWAN, 8x GLAN ASUS RT-AX88U – jeden z nejlepších WiFi routerů na trhuRT-AX88U je dvoupásmový router vybavený nejnovější generací bezdrátového standardu 802.11ax, který zajistí rychlost WiFi připojení až 6 000 Mb/s. Díky kombinaci technologií OFDMA a MU-MIMO poskytuje standard 802.11ax až čtyřikrát rychlejší propustnost než technologie 802.11ac na zařízeních připojených v prostředí s vysokou hustotou provozu při navýšení kapacity sítě. 5GHz pásmoMálo zarušené přenosové pásmo, které vám garantuje vysoké rychlosti na úrovni 4804 Mb/s a stabilní připojení. Ideální pro streamování videa do více zařízení současně.2,4GHz pásmoStarší… (alza.cz)

ASUS RT-AC51U (90IG0150-BM3G00)

ASUS RT-AC51U (90IG0150-BM3G00)

WiFi router 802.11a/b/g/n/ac až 733 Mbps, Dual-Band, DLNA, 1x USB2.0, 1x WAN, 4x LAN, VPN server, WPS Router zaměřený na vysokou rychlost bezdrátové sítě WiFi, kterou provozuje současně ve dvou pásmech s celkovou rychlostí až 733 Mpbs (300 Mpbs v pásmu 2,4 GHz a 433 Mpbs v pásmu 5 GHz). Vysoké rychlosti bylo dosaženo využitím nejnovější přenosové normy 802.11ac i osvědčených a masově rozšířených typů připojení. Rychlou bezdrátovou komunikaci s pokrytím celé domácnosti zajistí 2 antény. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat. Vynechat z ColorBoxu Tato fotografie je… (alza.cz)

ASUS RT-N12plus (90IG01N0-BM3010)

ASUS RT-N12plus (90IG01N0-BM3010)

WiFi router 802.11b/g/n až 300Mbps, 1x WAN, 4x LAN, 2x 5dbi antény, 4x SSID, WPS ASUS RT-N12+ je router třídy Wireless N s rychlostí 300 Mb/s, který nabízí kabelové i bezdrátové připojení optimalizované speciálně pro malé firmy a domácnosti. Pomocí technologie 2T2R MIMO a dvojice externích antén s vysokým ziskem 5 dBi zajišťuje širší pokrytí a vyšší bezdrátový výkon. Proto je ideální pro streamování HD videa, VoIP hovory nebo hraní on-line her. Tato fotografie je vypnuta z colorboxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z ColorBoxu ASUS RT-N12plus Všestranné zařízení pro každou síťASUS RT-N12plus je router třídy Wireless… (alza.cz)

Sommer Cable SGMF-2000-RT

Sommer Cable SGMF-2000-RT

Mikrofonní kabel Kabely německé firmy Sommer Cable ze série Stage 22 Highflex vynikají velmi příznivým poměrem ceny a výkonu. V případě této značky je samozřejmostí použití kvalitních komponentů, jakými jsou AWG 24 vodiče a odolné, ale ohebné PVC, které umožňuje pohodlné navíjení. Kabel je osazen XLR konektory Neutrik NC3MXX a NC3FXX. (kytary.cz)

Sommer Cable SGHN-1500-RT

Sommer Cable SGHN-1500-RT

Mikrofonní kabel Kabely německé firmy Sommer Cable ze série Stage 22 Highflex vynikají velmi příznivým poměrem ceny a výkonu. V případě této značky je samozřejmostí použití kvalitních komponentů, jakými jsou AWG 24 vodiče a odolné, ale ohebné PVC, které umožňuje pohodlné navíjení. Kabel je osazen XLR konektory HICON HI-X3CM. (kytary.cz)

Sommer Cable SGMF-1000-RT

Sommer Cable SGMF-1000-RT

Mikrofonní kabel Kabely německé firmy Sommer Cable ze série Stage 22 Highflex vynikají velmi příznivým poměrem ceny a výkonu. V případě této značky je samozřejmostí použití kvalitních komponentů, jakými jsou AWG 24 vodiče a odolné, ale ohebné PVC, které umožňuje pohodlné navíjení. Kabel je osazen XLR konektory Neutrik NC3MXX a NC3FXX. (kytary.cz)

Roland RT-30HR Dual Trigger

Roland RT-30HR Dual Trigger

Profesionální Trigger pro hybridní bicí nabízející výjimečnou citlivost snímání, rychlou instalaci a kompatibilitu i s tím nejnovějším hardwareom. Lze jej nainstalovat a bezpečně připevnit na kovovou obruč jakéhokoli standardního rytmického bubnu. Speciální úchyt automatick (muziker.cz)

Studio 49 RT 400 Tambour

Studio 49 RT 400 Tambour

Laditelná tamburína s rámem z laminovaného tvrdého dřeva a blánou z přírodní kůže. Průměr: 40 cm. Výška: 6,5 cm. Hmotnost: 0,7 kg. (muziker.cz)

Router Asus RT-AC750

Router Asus RT-AC750

Bezdrátově online v každé domácnostiAť se nám to líbí, nebo ne, kabelovému připojení k internetu již pomalu odzvonilo. Namísto toho se se stále více prosazují bezdrátové přístupy s využitím tzv. routerů a Wi-Fi modulů, se kterými se dnes setkáváme už téměř v každé zapadlé hospůdce jako součást bezplatných zákaznických služeb. Pokud si něco obdobného chcete pořídit do své domácnosti a využívat to nejlepší, co mohou routery nabídnout, zastavte se u modelu Asus RT-AC750. Nenáročné zařízení otevírá prostor pro streamování audiovizuálních souborů a výbornou kompatibilitu s domácí spotřební elektronikou. Šestý rychlostní stupeň ve streamováníOd prohlížení webových stránek přes plynulé přehrávání obsahu ve Full HD rozlišení až po hraní her či využívání aplikací náročných na šířku pásma. Router… (euronics.cz)

Router Asus RT-N18U

Router Asus RT-N18U

Výkonný router pro filmy i hryAť se nám to líbí, nebo ne, kabelovému připojení k internetu již pomalu odzvonilo. Namísto toho se stále více prosazují bezdrátové přístupy s využitím tzv. routerů a Wi-Fi modulů, se kterými se dnes setkáváme už téměř v každé zapadlé hospůdce jako součást bezplatných zákaznických služeb. Řadíte-li se mezi náročnější uživatele, kteří se věnují multitaskingu nebo streamují graficky náročné online hry, o vaši přízeň patrně bude usilovat mimořádně výkonný router Asus RT-N18U. Právě pro tyto aktivity je totiž jako stvořený. Šestý rychlostní stupeň s turbemAčkoliv router Asus RT-N18U můžete využívat jen pro surfování po webových stránkách a vytvoření domácí multimediální sítě, jeho potenciál je podstatně vyšší. O mimořádném výkonu napovídá již technologie… (euronics.cz)

ASUS RT-AC57U (90IG02P1-BO3110)

ASUS RT-AC57U (90IG02P1-BO3110)

WiFi router 802.11a/b/g/n/ac až 1200 Mbps, Dual-Band, 4x 5dBi antény, DLNA, 1x USB 2.0, 1x GWAN, 4x GLAN, AiCloud service ASUS RT-AC57U – kvalitní domácí WiFi routerPřipojte se moderním bezdrátovým WiFi standardem 802.11ac s vysokou rychlostí, a přitom nechte starším zařízením nebo hostům dostatečně stabilní spojení do internetu. Moderní router ASUS RT-AC57U pracuje současně na standardním pásmu 2,4 GHz i na méně obsazeném 5GHz pásmu. Krom toho má hned 4 externí antény, díky čemuž WiFi signál dosáhne i do vzdálenější míst s patřičnou rychlostí. 5GHz pásmoMálo zarušené přenosové pásmo, které vám garantuje vysoké rychlosti na úrovni 867 Mb/s a stabilní připojení. Ideální pro streamování videa do více zařízen současně.2,4GHz… (alza.cz)

ASUS RT-AC1200 (90IG0211-BM3D00)

ASUS RT-AC1200 (90IG0211-BM3D00)

WiFi router 802.11a/b/g/n/ac až 1167 Mbps, 4 antény, DLNA, 1x USB2.0, 1x WAN, 4x LAN Asus RT-AC1200, rychlý a spolehlivý WiFi routerNejnovější standard bezdrátového přenosu 802.11ac splní nároky na vysokou rychlost. Router RT-AC1200 pracuje současně na méně vytíženém 5GHz pásmu i na běžně používaném pásmu 2,4 GHz, které se hodí pro běžné požadavky méně náročných zařízení. Do obou pásem posílá data s celkovou rychlostí až 1167 Mbps! Krom toho má hned 4 antény a technologii AiRadar, díky čemuž WiFi signál dosáhne i do odlehlých míst se stabilně vysokou rychlostí. Snadné nastaveníK oživení routeru stačí jen tři jednoduché kroky. Zapojit kabely, otevřít webový prohlížeč a následovat pokyny.Rodičovská kontrolaPokročilá rodičovská kontrola pomáhá zabránit dětem zobrazit… (alza.cz)

ASUS RT-AC2400U (90IG04X0-MO3G10)

ASUS RT-AC2400U (90IG04X0-MO3G10)

WiFi router 802.11a/b/g/n/ac až 2400 Mbps, Dual-Band, DLNA, 1x USB2.0, 1x USB3.0, 1x GWAN, 4x GLAN, MU-MIMO, AP+ repeater mode, VPN server Neuvěřitelný výkon a stabilitaDvoupásmový Wi-Fi router ASUS AC2400U nabízí extrémní výkon s neuvěřitelnými přenosovými rychlostmi, které se postarají o plynulé streamování HD videa či svižné hraní online her s minimálním zpožděním. Díky 3 výkonným anténám je zajištěn široký rozsah pokrytí signálu s vynikající stabilitou. Pro maximálně bezpečné surfování je k dispozici pokročilý systém síťové ochrany a rodičovská kontrola.Klíčové vlastnosti Wi-Fi routeru ASUS RT-AC2400URozšířený dosah a stabilita signáluExtrémní přenosové rychlosti až 2400 MbpsPodpora standardů WiFi 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11acPracovní frekvence 2.4 GHz a 5… (alza.cz)

Studio 49 RT 300 Tambour

Studio 49 RT 300 Tambour

Laditelná tamburína s rámem z laminovaného tvrdého dřeva a blánou z přírodní kůže. Průměr: 30 cm. Výška: 6,5 cm. Hmotnost: 0,5 kg. (muziker.cz)

Router Asus RT-N66U černý

Router Asus RT-N66U černý

Router Asus RT-N66U černý (euronics.cz)

Sommer Cable SGHN-1000-RT

Sommer Cable SGHN-1000-RT

Mikrofonní kabel Kabely německé firmy Sommer Cable ze série Stage 22 Highflex vynikají velmi příznivým poměrem ceny a výkonu. V případě této značky je samozřejmostí použití kvalitních komponentů, jakými jsou AWG 24 vodiče a odolné, ale ohebné PVC, které umožňuje pohodlné navíjení. Kabel je osazen XLR konektory HICON HI-X3CM. (kytary.cz)

Router Asus RT-AC58U černý

Router Asus RT-AC58U černý

Router Asus RT-AC58U černý (euronics.cz)

Sommer Cable SGMF-0600-RT

Sommer Cable SGMF-0600-RT

Mikrofonní kabel Kabely německé firmy Sommer Cable ze série Stage 22 Highflex vynikají velmi příznivým poměrem ceny a výkonu. V případě této značky je samozřejmostí použití kvalitních komponentů, jakými jsou AWG 24 vodiče a odolné, ale ohebné PVC, které umožňuje pohodlné navíjení. Kabel je osazen XLR konektory Neutrik NC3MXX a NC3FXX. (kytary.cz)

Sommer Cable SGMF-0300-RT

Sommer Cable SGMF-0300-RT

Mikrofonní kabel Kabely německé firmy Sommer Cable ze série Stage 22 Highflex vynikají velmi příznivým poměrem ceny a výkonu. V případě této značky je samozřejmostí použití kvalitních komponentů, jakými jsou AWG 24 vodiče a odolné, ale ohebné PVC, které umožňuje pohodlné navíjení. Kabel je osazen XLR konektory Neutrik NC3MXX a NC3FXX. (kytary.cz)

Pájecí hrot rt 1 jehlový

Pájecí hrot rt 1 jehlový

Technické parametryHodnotaTyp pájecího hrotu (kategorie)HrotyTyp (výrobce)RT1Tvar hrotuJehlovýVelikost hrotů0.2 mmRozměr, šířka0.2 mmVelikost hrotu0.2 mmVhodné pro značku (pájení)Weller (fonetip.cz)

Router Asus RT-AC68U černý

Router Asus RT-AC68U černý

Router Asus RT-AC68U černý (euronics.cz)

Router Asus RT-AC66U černý

Router Asus RT-AC66U černý

Router Asus RT-AC66U černý (euronics.cz)

Ahead MT Tapper

Ahead MT Tapper

Náhradní kryt paličky polyuretanový kryt paličky v kontaktní části (kytary.cz)

DR MT-10

DR MT-10

Struny pro elektrickou kytaru Struny pro elektrické kytary DR Tite-Fit jsou asi těmi nejvšestrannějšími v nabídce této firmy. Jde o klasické struny s vinutím z poniklované oceli na kulatém ocelovém jádru. Oceníte je v každém žánru, na každém nástroji. Jejich tón je velmi příjemný, životnost nadstandardně dlouhá a pohodlí při hraní velmi vysoké. (kytary.cz)

Neumann KM185 MT

Neumann KM185 MT

Kondenzátorový mikrofon Kondenzátorový mikrofon Neumann KM 185 zvukově vychází ze série KM 100 a v tomto příadě je osazen hyperkardioidní kapslí. Díky tomu je velmi směrový a zabraňuje nežádoucím přeslechům. Uplatnění najde především ve studiu při náběru akustických nástrojů a kromě vynikajícího, vřelého zvuku potěší také miniaturní rozměry. Mikrofon má velmi nízký vlastní šum, dobře reaguje na dynamiku a odolává elektromagnetickému rušení. (kytary.cz)

Neumann KM185 MT

Neumann KM185 MT

Špičkový a cenově dostupný kondenzátorový mikrofon s hyperkardioidní charakteristikou. Mikrofon KM185 je jedním z trojice mikrofonů z populární série 180 pro profesionální studiové a domácí nahrávání. Je osazen kapsli, která snímá zvuk ve frekvenčním pásmu 20 Hz - 20 kHz p (muziker.cz)

Wittner MT 41

Wittner MT 41

metronom, elektrický: metronom Digitální malé rozměry s baterií (muziker.cz)

PRS S2 Vela MT

PRS S2 Vela MT

Elektrická kytara Označení kytar PRS S2 je zkratkou pro Stevensville 2, což znamená, že se tyto kytary, stejně jako série Core, vyrábějí v americkém Stevensvillu. Od modelů Core se odlišují především moderním konstrukčním postupem, který umožňuje prodávat je za příznivější cenu. To se týká například krku, který je namísto z jednoho kusu dřeva vyroben z několika mahagonových bloků, ladících mechanik vycházejících z modelu Phase II Locking, speciální povrchové úpravy, sjednocených menzur a nově tvarovaných těl. Vela S2 je prvním nástrojem firmy PRS s nepravidelným tvarem těla a ocení jí tak všichni hráči, kteří požadují tradiční feel nástrojů PRS, ovšem v nonšalantním stylu. Netradiční je také kombinace humbuckeru Starla u kobylky a Single-coilového Type-D snímače u krku. Ta nabízí… (kytary.cz)

Neumann KMR 82i MT

Neumann KMR 82i MT

Špičkový mikrofon typu Shotgun se superkardioidní charakteristikou. KMR82i je využitelný zejména ve filmařském a zvukařském prostředí. Na těle mikrofonu je možné najít přepínač pro dokonalé přizpůsobení pro nahrávací prostředí. Ukrojit je možné vysoké nebo naopak basov (muziker.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít