Canon EOS 77D + Sigma 17-50mm + ZDARMA Grafická aplikace ZONER Photo Studio X (DE) Grafická aplikace ZONER Photo Studio X (EN) Film k online zhlédnutí Škola focení s Ondřejem Prosickým

Zoner Photo Studio X (978-80-271-0356-0)

Zoner Photo Studio X (978-80-271-0356-0)

Kniha – autor Josef Pecinovský, 192 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Zoner Photo Studio X je nejnovější verzí osvědčeného a oblíbeného českého programu pro správu, prohlížení a úpravu fotografií. Kniha z dílny zkušeného autora nabízí všem čtenářům se zálibou ve fotografování tak trochu jiný způsob, jak se seznámit se Zoner Photo Studiem v co nejkratším čase, současně ale také v úplnosti a do hloubky. V barevné publikaci najdete sedm částí, věnovaných nejdůležitějším okruhům práce s fotografiemi. Každá část je pak rozdělena na jednotlivá témata (v rozsahu jedné či dvou stránek), která jsou zpracována formou kombinace názorných obrázků a textu tak, aby bylo možné konkrétní dovednost či funkci ihned uplatnit v praxi. Díky tomu se tato příručka stane při práci s fotografiemi a Zoner… (alza.cz)

Zoner Photo Studio X: Úpravy fotografií v modulu EDITOR (978-80-7413…

Zoner Photo Studio X: Úpravy fotografií v modulu EDITOR (978-80-7413-381-7)

Kniha - autor Pavel Kristián, 264 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Zoner Photo Studio X je aplikace pokrývající téměř všechny potřeby fotografa při práci s digitální fotografií, od stažení do počítače přes komplexní správu snímků nejen na počítači, ale i na vzdálených úložištích, až po různé možnosti publikování a sdílení snímků. Velmi rozsáhlá nabídka nástrojů, filtrů a efektů nabízí fotografům propracovaný systém umožňující bez omezení upravovat fotografie podle záměru fotografa. Tato publikace se věnuje pouze jedné vybrané možnosti práce s fotografiemi, kterou aplikace Zoner Photo Studio X nabízí: použití modulu Editor. Editor byl v posledních verzích aplikace výrazně pozměněn, zdokonalen a doplněn především o práci s vrstvami. Kniha je koncipována jako podrobný manuál… (alza.cz)

Zoner Photo studio: Uživatelská příručka (978-80-251-4389-6)

Zoner Photo studio: Uživatelská příručka (978-80-251-4389-6)

Kniha - autor Josef Pecinovský, 264 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Máte spousty fotografií a potřebujete je co nejsnáze vytřídit a upravit? Začínáte se Zoner Photo Studio a rádi byste si jednoduchým a srozumitelným způsobem osvojili základní pracovní postupy? Máte pocit, že nevyužíváte všechny nástroje a funkce, které vám Zoner Photo Studio nabízí? Pak je tato uživatelská příručka určena právě pro vás. Zkušený autor knih pro začátečníky i pokročilé připravil sadu užitečných postupů, které pokrývají většinu činností, s nimiž se při zpracování digitálních fotografií setkáte. Dozvíte se, jak vytěžit maximum ze všech modulů Zoner Photo Studia a poradit si s nejčastějšími fotografickými problémy. (alza.cz)

333 tipů a triků pro Zoner Photo Studio (978-80-251-3572-3)

333 tipů a triků pro Zoner Photo Studio (978-80-251-3572-3)

Elektronická kniha - autor Josef Pecinovský, 116 stran Sbírka praktických postupů vás provede krok za krokem prostředím programu Zoner Photo Studio. Jednotlivé návody jsou přehledně rozčleněny podle tématu i stupně obtížnosti a snadno s jejich pomocí vyřešíte většinu běžných situací, do kterých se při zpracování digitálních fotografií dostanete. Tipy vám usnadní správu snímků, jejich úpravy a tisk nebo publikaci na Internetu. Detaily knihy: Autor: Josef Pecinovský Rok vydání: 2013 ISBN: 978-80-251-3572-3 Počet stran: 248 (alza.cz)

333 tipů a triků pro Zoner Photo Studio (978-80-251-3572-3)

333 tipů a triků pro Zoner Photo Studio (978-80-251-3572-3)

Kniha - autor Josef Pecinovský, 116 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Sbírka praktických postupů vás provede krok za krokem prostředím programu Zoner Photo Studio. Jednotlivé návody jsou přehledně rozčleněny podle tématu i stupně obtížnosti a snadno s jejich pomocí vyřešíte většinu běžných situací, do kterých se při zpracování digitálních fotografií dostanete. Tipy vám usnadní správu snímků, jejich úpravy a tisk nebo publikaci na Internetu. (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Canon EOS 77D + Sigma 17-50mm + ZDARMA Grafická aplikace ZONER Photo Studio X (DE) Grafická aplikace ZONER Photo Studio X (EN) Film k online zhlédnutí Škola focení s Ondřejem Prosickým " se dívají také na:

Real photo
Electrolux eft 535 x
Nohy k psacímu stolu
Sodastream výměna bombičky zdarma
Hadice k vysavači sencor
Canon g7x mark ii bazar
Náhradní hadice k vysavači sencor
Pomalý hrnec s časovačem
Scholl velvet s diamantem
Krabice s víkem levně
Detske sanky s fusakom
Roubík s dildem

Canon EOS 77D + Canon 50mm f/1.8

Canon EOS 77D + Canon 50mm f/1.8

Digitální fotoaparát - zrcadlovka, APS-C, CMOS 24.2 Mpx, DIGIC 7, bajonet Canon EF/EF-S, 3" výklopný dotykový displej, Full HD video, HDR, SD/ SDHC/ SDXC, optický hledáček, WiFi, Bluetooth, mini HDMI, USB, NFC, sekvenční snímání 6 sn/s. + portrétní objektiv 50mm f/1.8 Canon EOS 77D se nabízí kreativním nadšencům jako vynikající nástroj k rozvoji fotografických dovedností. Najdete v něm fotografické mechanismy vyšší třídy, které zde však budou snadno ovladatelné. Pořídíte detailní snímek s reálným tónováním barev, i když nebudete mít dobré světelné podmínky. Nic vás nemůže zastavit při uskutečňování vašich vizí.Hmotnost fotoaparátu: 540 gParametry tohoto... (alza.cz)

ACDSee Photo Studio Professional 2019 EN (elektronická licence) …

ACDSee Photo Studio Professional 2019  EN (elektronická licence) (ACDP12WCOLA-EN)

Grafický software trvalá licence pro 1 PC, pro Windows ACDSee Photo Studio Professional 2019 nabízí nespočetné kvality, vytvořené s cílem dodat vašem fotografiím možnost konkurenceschopného a profesionálního nádechu. Ve vašich obrázcích zvýrazníte to nejlepší pomocí rozsáhlé podpory editace RAW souborů a digitálních nástrojů pro správu assetů, které jsou navrženy tak, aby vám zjednodušily práci. ACDSee nyní poskytuje detekci obličejů a rozpoznávání tváří, import a export předvoleb a akcí, více možností manipulace barev a další nástroje pro profesionální úpravu. Klíčové vlastnosti grafického softwaru ACDSee Photo Studio Professional 2019Multifunkční profesionální grafický softwareOdpověď na vaše tvůrčí potřebyRychlá úprava fotografiíPhoto Studio … (alza.cz)

ACDSee Photo Studio Ultimate 2019 EN (elektronická licence) …

ACDSee Photo Studio Ultimate 2019  EN (elektronická licence) (ACDU12WCOLA-EN)

Grafický software trvalá licence pro 1 PC, pro Windows ACDSee Photo Studio Ultimate 2019 je prvním správcem assetů digitálních médií a RAW editorem s vrstvami, stane se odpovědí na vaše tvůrčí grafické a fotografické potřeby. Již jeho předchozí verze jsou známy pro jejich dobré organizační vlastnosti, parametrický výkon pro úpravu fotografií a profesionální práci s vrstvami. Tento software zajistí, že nemusíte trávit tolik času u počítače a můžete být více za objektivem. Přichází s technologií pro rozpoznávání obličejů, najdete u něj více způsobů, jak precizně zaměřit konkrétní oblasti vašeho obrázku. S aplikací Photo Studio Ultimate snadno posunete hranice a odemknete svůj tvůrčí potenciál. Klíčové vlastnosti grafického softwaru ACDSee Photo Studio Ultimate… (alza.cz)

ACDSee Photo Studio Standard 2019 EN (elektronická licence) …

ACDSee Photo Studio Standard 2019  EN (elektronická licence) (ACD22WCOLA-EN)

Grafický software trvalá licence pro 1 PC, pro Windows Kreativní fotografování, správa digitálních prostředků a distribuční potřeby jsou poskytnuty v jediné aplikaci: ACDSee Photo Studio Standard 2019. Photo Studio je navrženo tak, aby vaše workflow byla optimální, ve vybavení nechybí nástroje, které vám pomohou fotografie organizovat a zdokonalovat. Tento software nabízí solidní a propracované řešení pro vaši rostoucí kolekci fotek. Obsahuje více funkcí, než kdy jindy, můžete upravovat barvy, koukat na náhled tisku, přidávat vodoznaky, optimalizovat své organizační metody a mnohem více. Klíčové vlastnosti grafického softwaru ACDSee Photo Studio Standard 2019Multifunkční aplikace pro úpravu fotografiíNesčetné množství propracovaných nástrojůMožnost… (alza.cz)

Sigma 17-50mm/2.8 EX DC OS HSM Canon černý

Sigma 17-50mm/2.8 EX DC OS HSM Canon černý

- optická stavba: 13 skupin 17 čoček - zorný úhel: 72.4° -27.9° - minimální clona: F22 - minimální zaostřovací vzdálenost: 28 cm - max. poměr zobrazení: 1:5.0 - průměr filtru 77 mm - rozměr: 83.5 x 91.8 mm - hmotnost: 565gramů - sluneční clona LH825-03 (euronics.cz)

Canon EOS 77D tělo (1892C003AA)

Canon EOS 77D tělo (1892C003AA)

Digitální fotoaparát - zrcadlovka, APS-C, CMOS 24.2 Mpx, DIGIC 7, bajonet Canon EF/EF-S, 3" výklopný dotykový displej, Full HD video, HDR, SD/ SDHC/ SDXC, optický hledáček, WiFi, Bluetooth, mini HDMI, USB, NFC, sekvenční snímání 6 sn/s. Canon EOS 77D se nabízí kreativním nadšencům jako vynikající nástroj k rozvoji fotografických dovedností. Najdete v něm fotografické mechanismy vyšší třídy, které zde však budou snadno ovladatelné. Pořídíte detailní snímek s reálným tónováním barev, i když nebudete mít dobré světelné podmínky. Nic vás nemůže zastavit při uskutečňování vašich vizí.Hmotnost fotoaparátu: 540 gParametry tohoto zboží                          … (alza.cz)

Canon EOS 77D tělo (1892C003AA) černý

Canon EOS 77D tělo (1892C003AA) černý

Realizujte svůj fotografický potenciál Objevte nové objekty a nové způsoby fotografování. Moderní automatické zaostřování vkládá kritickou ostrost přesně tam, kde ji chcete mít, bez ohledu na to, zda používáte optický hledáček fotoaparátu nebo jeho dotykovou obrazovku s vysoký rozlišením. Kontinuální snímání rychlostí až 6 sn./s vám umožní zachytit ty nejprchavější okamžiky. Silný výkon Další generace snímače APS-C vytváří fotografie s úžasným detailem i na světlých a tmavých místech. Nejrychlejší systém automatického zaostřování s živým náhledem* poskytuje precizně ostré výsledky při snímání rychle se pohybujících objektů. Systém CMOS AF s duálními pixely Nejrychlejší zaostřování při snímání s živým náhledem* u fotografií. Nádherně plynulé efekty změny zaostřovací vzdálenosti podle… (kasa.cz)

Canon EOS 77D černý + 18-135mm IS USM (1892C004AA)

Canon EOS 77D černý + 18-135mm IS USM  (1892C004AA)

Digitální fotoaparát - zrcadlovka, CMOS 24 Mpx, DIGIC 7, RAW, 3" výklopný LCD, Full HD HDR video, SD/SDHC/SDXC, WiFi, NFC,HDMI + objektiv Canon EF-S 18-135mm F3.5 - 5.6 IS USM Canon EOS 77D se nabízí kreativním nadšencům jako vynikající nástroj k rozvoji fotografických dovedností. Najdete v něm fotografické mechanismy vyšší třídy, které zde však budou snadno ovladatelné. Pořídíte detailní snímek s reálným tónováním barev, i když nebudete mít dobré světelné podmínky. Nic vás nemůže zastavit při uskutečňování vašich vizí.Hmotnost fotoaparátu: 540 gParametry tohoto... (alza.cz)

Canon EOS 77D černý + 18-55mm IS STM (1892C017AA)

Canon EOS 77D černý + 18-55mm IS STM  (1892C017AA)

Digitální fotoaparát - zrcadlovka, APS-C, CMOS 24.2 Mpx, DIGIC 7, bajonet Canon EF/EF-S, 3" výklopný dotykový displej, Full HD video, HDR, SD/ SDHC/ SDXC, optický hledáček, WiFi, Bluetooth, mini HDMI, USB, NFC, sekvenční snímání 6 sn/s. + objektiv Canon EF-S 18-55 mm IS STM (29-88 mm f/4-5.6, stabilizace) Canon EOS 77D se nabízí kreativním nadšencům jako vynikající nástroj k rozvoji fotografických dovedností. Najdete v něm fotografické mechanismy vyšší třídy, které zde však budou snadno ovladatelné. Pořídíte detailní snímek s reálným tónováním barev, i když nebudete mít dobré světelné podmínky. Nic vás nemůže zastavit při uskutečňování vašich vizí.Hmotnost fotoaparátu: 540 gParametry tohoto... (alza.cz)

Canon EOS 77D + 18-55 IS STM černý

Canon EOS 77D + 18-55 IS STM černý

Canon EOS 77D + 18-55 IS STM Zrcadlovka nabízející 24,2 MPx snímač a Full HD záznam videa. Disponuje 5-ti osou digitální stabilizací obrazu, či systémem automatického zaostřování s 45 AF body pro krásné nerozmazané snímky. Pro zobrazení fotografií slouží 3" dotykový displej. Fotoparát dále disponje vestavěným Wi-Fi čipem a NFC čipem, pro snadné sdílení vyfocených fotografií s Vaším chytrým telefonem. TECHNICKÁ SPECIFIKACE: Typ hledáčku: zrcadlový (pentamirror) Snímač: CMOS Rozlišení snímače: 24,2 MPx Kvalita videa: FullHD Podporovaný typ paměťové karty: SD, SDHC, SDXC Formát objektivu: EF/EF-S Typ obrazového procesoru: DIGIC 7 Objektiv: EF-S 18 - 55 mm IS STM Formát objektivu: EF-S Ohnisková vzdálenost: 18 - 55 mm Světelnost objektivu: f/4 - 5,6 (euronics.cz)

Jmenovka na cestovní kuft Le Studio Photo

Jmenovka na cestovní kuft Le Studio Photo

Chystáte se někam na cesty? Ať už to bude k moři za sluníčkem či do jiné destinace, nezapomeňte si do kufru přibalit tento cestovní kousek. O značce: Le Studio je nekonvenční francouzská značka, která si vzala do parády vtipně pojaté dárky, které udělají radost vám i vašim nejbližším. Vsází nejen na hravost, ale také na praktickou stránku věci. Za vtipně pojatým kouskem tak zle najít šikovného pomocníka, který se bude do vaší domácnosti hodit. (bonami.cz)

Canon EOS 77D + 18-55 IS STM (1892C017AA) černý

Canon EOS 77D + 18-55 IS STM (1892C017AA) černý

Canon EOS 77D + 18-55 IS STM Zrcadlovka nabízející 24,2 MPx snímač a Full HD záznam videa. Disponuje 5-ti osou digitální stabilizací obrazu, či systémem automatického zaostřování s 45 AF body pro krásné nerozmazané snímky. Pro zobrazení fotografií slouží 3" dotykový displej. Fotoparát dále disponje vestavěným Wi-Fi čipem a NFC čipem, pro snadné sdílení vyfocených fotografií s Vaším chytrým telefonem. TECHNICKÁ SPECIFIKACE: Typ hledáčku: zrcadlový (pentamirror) Snímač: CMOS Rozlišení snímače: 24,2 MPx Kvalita videa: FullHD Podporovaný typ paměťové karty: SD, SDHC, SDXC Formát objektivu: EF/EF-S Typ obrazového procesoru: DIGIC 7 Objektiv: EF-S 18 - 55 mm IS STM Formát objektivu: EF-S Ohnisková vzdálenost: 18 - 55 mm Světelnost objektivu: f/4 - 5,6 (kasa.cz)

Canon EOS 77D + 18-135 IS USM + VUK (1892C034) černý

Canon EOS 77D + 18-135 IS USM + VUK (1892C034) černý

Canon EOS 77D + Zdarma: brašna, paměťová karta SD 8GB, hadřík Zrcadlovka nabízející 24,2 MPx snímač a Full HD záznam videa. Disponuje 5-ti osou digitální stabilizací obrazu, či systémem automatického zaostřování s 45 AF body pro krásné nerozmazané snímky. Pro zobrazení fotografií slouží 3" dotykový displej. Fotoparát dále disponje vestavěným Wi-Fi čipem a NFC čipem, pro snadné sdílení vyfocených fotografií s Vaším chytrým telefonem. Hlavní funkce: 24,2 megapixelu - Užijte si úžasný detail a čistotu obrazu 45 AF bodů - Zaměřte rychle a spolehlivě Video v rozlišení Full HD - Skvělé filmy, online nebo doma Wi-Fi a NFC - Jednoduché dálkové ovládání fotoaparátu Procesor DIGIC 7 - Pro rychlý a pohotový výkon Systém CMOS AF s duálními pixely - Rychlý při fotografování; plynulý při natáčení… (kasa.cz)

Canon EOS 77D černý + 18-55mm IS STM + Canon Starter Kit

Canon EOS 77D černý + 18-55mm IS STM + Canon Starter Kit

Digitální fotoaparát - zrcadlovka, APS-C, CMOS 24.2 Mpx, DIGIC 7, bajonet Canon EF/EF-S, 3" výklopný dotykový displej, Full HD video, HDR, SD/ SDHC/ SDXC, optický hledáček, WiFi, Bluetooth, mini HDMI, USB, NFC, sekvenční snímání 6 sn/s. + objektiv Canon EF-S 18-55 mm IS STM (29-88 mm f/4-5.6, stabilizace) + Canon Starter Kit - 32GB Canon EOS 77D se nabízí kreativním nadšencům jako vynikající nástroj k rozvoji fotografických dovedností. Najdete v něm fotografické mechanismy vyšší třídy, které zde však budou snadno ovladatelné. Pořídíte detailní snímek s reálným tónováním barev, i když nebudete mít dobré světelné podmínky. Nic vás nemůže zastavit při uskutečňování vašich vizí.Hmotnost fotoaparátu: 540 gParametry tohoto... (alza.cz)

Canon EOS 77D + 18-135 IS USM Value Up Kit černý

Canon EOS 77D + 18-135 IS USM Value Up Kit černý

Canon EOS 77D + Zdarma: brašna, paměťová karta SD 8GB, hadřík Zrcadlovka nabízející 24,2 MPx snímač a Full HD záznam videa. Disponuje 5-ti osou digitální stabilizací obrazu, či systémem automatického zaostřování s 45 AF body pro krásné nerozmazané snímky. Pro zobrazení fotografií slouží 3" dotykový displej. Fotoparát dále disponje vestavěným Wi-Fi čipem a NFC čipem, pro snadné sdílení vyfocených fotografií s Vaším chytrým telefonem. Hlavní funkce: • 24,2 megapixelu - Užijte si úžasný detail a čistotu obrazu • 45 AF bodů - Zaměřte rychle a spolehlivě • Video v rozlišení Full HD - Skvělé filmy, online nebo doma • Wi-Fi a NFC - Jednoduché dálkové ovládání fotoaparátu • Procesor DIGIC 7 - Pro rychlý a pohotový výkon • Systém CMOS AF s duálními pixely - Rychlý při fotografování; plynulý při… (euronics.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Canon EOS 77D / 80D (TGK-CE8D-03 )

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Canon EOS  77D / 80D (TGK-CE8D-03 )

Ochranné sklo na displej fotoaparátu Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Nosíte svůj fotoaparát bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrábe? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector. Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3 mm ochrání displej před poškrábáním, absorbuje nárazy a eliminuje nežádoucí otisky prstů na povrchu displeje.… (alza.cz)

Nástěnná dekorace na zavěšování fotografií Le Studio Pineapple Photo…

Nástěnná dekorace na zavěšování fotografií Le Studio Pineapple Photo Display

Nápadité provedení a humor sobě vlastní. Tak nějak by se dala popsat značka Le Studio. Její kousky umí vykouzlit úsměv na rtech. Udělají radost vám nebo je pořídíte pro někoho jako milý dárek? O značce: Le Studio je nekonvenční francouzská značka, která si vzala do parády vtipně pojaté dárky, které udělají radost vám i vašim nejbližším. Vsází nejen na hravost, ale také na praktickou stránku věci. Za vtipně pojatým kouskem tak zle najít šikovného pomocníka, který se bude do vaší domácnosti hodit. (bonami.cz)

Bavlněná plátěná taška přes rameno Le Studio Tu Veux Ma Photo

Bavlněná plátěná taška přes rameno Le Studio Tu Veux Ma Photo

Mistrem vtipu a nápaditosti je jednoznačně značka Le Studio se svými vychytanými kousky. Ty skvěle poslouží nejen k vaší radosti, ale také jako dárek pro vaše nejbližší. O značce: Le Studio je nekonvenční francouzská značka, která si vzala do parády vtipně pojaté dárky, které udělají radost vám i vašim nejbližším. Vsází nejen na hravost, ale také na praktickou stránku věci. Za vtipně pojatým kouskem tak zle najít šikovného pomocníka, který se bude do vaší domácnosti hodit. (bonami.cz)

Sigma 17-50mm/2.8 EX DC OS HSM Nikon černý

Sigma 17-50mm/2.8 EX DC OS HSM Nikon černý

- optická stavba: 13 skupin 17 čoček - zorný úhel: 72.4° -27.9° - minimální clona: F22 - minimální zaostřovací vzdálenost: 28 cm - max. poměr zobrazení: 1:5.0 - průměr filtru 77 mm - rozměr: 83.5 x 91.8 mm - hmotnost: 565gramů - sluneční clona LH825-03 (euronics.cz)

Vánoční set 20 rekvizit na focení Talking tables Christmas Family…

Vánoční set 20 rekvizit na focení Talking tables Christmas Family Photo

Ťuk, ťuk, ťuk... Kdopak to klepe na dveře? Přece Vánoce. Atmosféru nejkrásnějších svátků v roce a s nimi spojených večírků v kruhu nejbližších si nejvíc vychutnáte s dekoracemi a party vychytávkami Talking Tables. Tyto kousky mají nápad, smysl pro detail a svátky vyloženě milují. O značce Talking Tables Ať už se jedná o čajový dýchánek, oslavu narozenin nebo svatební hostinu, Talking Tables jsou připraveni na každou příležitost. Jejich hlavní myšlenkou je užívat si života. A kde jinde se pobavíte, zasmějete a dobře najíte, když ne právě na oslavě. Značka vznikla v roce 1999 a od té doby je to jedna pořádná párty. (bonami.cz)

Aquarian 14" Studio-X™ Clear

Aquarian 14" Studio-X™ Clear

Blána na tomy AQUARIAN STUDIO XBlány Aquarian Studio X se vyrábí v čiré i pískové verzi, obě jsou 10 mil, tedy 10 tisícin palce, silné a chovají se tedy jako blány na pomezí lehčích a středně těžkých. Díky použití tlumícího prstence se nemusíte báte nechtěných přezvuků na vyšších frekvencích. Písková verze má pevnější attack a teplejší zvuk. Obě verze lze pořídit jak bez, tak se středovým terčíkem, který zpevňuje blánu, ale nemění charakteristiku zvuku. (kytary.cz)

SIGMA 17-50mm f/2.8 EX DC HSM Pentax (SI 58C961)

SIGMA 17-50mm f/2.8 EX DC HSM Pentax (SI 58C961)

Objektiv pro digitální zrcadlovky, APS-C (ekv. 26-75 mm), bajonet Pentax K, průměr filtru 77 mm, HSM motorek  Objektiv širokoúhlé konstrukce, jehož přednosti využijete pro interiérové i exteriérové focení. Byl navržen pro použití s digitálními zrcadlovkami se snímačem APS-C nebo menším. Jeho předností je vysoká světelnost F2,8 v celém rozsahu zoomu a přesné a rychlé ultrazvukové (HSM) ostření. Objektiv využívá moderní skleněné prvky FLD (namísto fluoritu), formovací skleněné prvky a jeden hybridní asférický člen. Díky tomu dosahuje neuvěřitelně ostrých snímků se skvělým kontrastem a excelentní korekcí aberací. Povrchová vrstva SML pak redukuje odlesky a stíny, aby byl výsledek naprosto perfektní.Klíčové vlastnostistabilizovaný objektiv s vysokou světelností f/2,8skleněné prvky… (alza.cz)

Škola grafického designu (978-80-7391-894-1)

Škola grafického designu (978-80-7391-894-1)

Kniha – autor David Dabner; Sandra Stewart; Eric Zempol, 208 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Škola grafického designu je základní příručkou pro grafické designéry, kteří pracují s obrázky v oblasti tisku a digitálních médií. Obsahuje užitečné rady týkající se všech aspektů grafického designu, od porozumění základům až po vymýšlení originálních konceptů a vytváření úspěšných grafických návrhů. V knize naleznete příklady z celé řady médií: z časopisů, knih, novin, digitálních médií včetně vytváření identity značky, a také praktická cvičení a návody pro studenty a grafické designéry. Nechybí ani rady, jak jednotlivé grafické návrhy přizpůsobit určitým projektům, informace o vytváření obrázků v digitálním prostředí a animované grafiky, a jak postupovat při grafické práci pro web a… (alza.cz)

Přívěšek na klíče ve tvaru sněžítka na vlastní fotografii Le Studio…

Přívěšek na klíče ve tvaru sněžítka na vlastní fotografii Le Studio Photo Boule

Mistrem vtipu a nápaditosti je jednoznačně značka Le Studio se svými vychytanými kousky. Ty skvěle poslouží nejen k vaší radosti, ale také jako dárek pro vaše nejbližší. O značce: Le Studio je nekonvenční francouzská značka, která si vzala do parády vtipně pojaté dárky, které udělají radost vám i vašim nejbližším. Vsází nejen na hravost, ale také na praktickou stránku věci. Za vtipně pojatým kouskem tak zle najít šikovného pomocníka, který se bude do vaší domácnosti hodit. (bonami.cz)

Aquarian 10" Studio-X™ Clear

Aquarian 10" Studio-X™ Clear

Blána na tomy AQUARIAN STUDIO XBlány Aquarian Studio X se vyrábí v čiré i pískové verzi, obě jsou 10 mil, tedy 10 tisícin palce, silné a chovají se tedy jako blány na pomezí lehčích a středně těžkých. Díky použití tlumícího prstence se nemusíte báte nechtěných přezvuků na vyšších frekvencích. Písková verze má pevnější attack a teplejší zvuk. Obě verze lze pořídit jak bez, tak se středovým terčíkem, který zpevňuje blánu, ale nemění charakteristiku zvuku. (kytary.cz)

SIGMA 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM pro Nikon (SI 583955)

SIGMA 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM pro Nikon (SI 583955)

Objektiv pro digitální zrcadlovky, APS-C (ekv. 26-75 mm), bajonet Nikon F, průměr filtru 77 mm, stabilizace, HSM motorek Objektiv SIGMA 17-50mm F2.8 EX DC OS HSM pro Nikon. Tento objektiv širokoúhlé konstrukce, je vhodným a výkonným nástrojem pro interiérové i exteriérové použití. Byl navržen pro použití s digitálními zrcadlovkami. Jeho předností je vysoká světelnost f/2,8 v celém rozsahu zoomu, optická stabilizace a přesné a rychlé HSM - Hyper Sonic Motor ostření.Parametry a specifikace:Optická stavba:13 skupin 17 čočekZorný úhel:72,4° - 27,9°Min. clona:22Min. zaostřovací vzdálenost:28 cmMax. poměr zobrazení:1:5.0Průměr filtru:77 mmRozměr:83,5 × 91,8 mmHmotnost:565 g (alza.cz)

Aquarian 10" Super 2™ Clear Studio-X

Aquarian 10" Super 2™ Clear Studio-X

Blána na tomy AQUARIAN SUPER 2 CLEARČiré blány Super 2 jsou vyrobeny z dvou vrstev, které mají 7 a 5 mil, tedy 7 a 5 tisícin palce. Mají rychlý attack, jsou hlasité a jejich tón je velmi barevný s dostatkem basů. Díky technologii Safe-T Loc blány na bubnu drží zcela pevně, design Sound Curve Collar navíc umožňuje zcela přesné naladění. Kromě základní čisté verze se vyrábí i modely se středoým terčíkem zpevňujícím zvukem a zpěvňujícím prstencem, který zároveň dělá zvuk údernější a teplejší. (kytary.cz)

Poznámkový blok U Studio Design Natadora, 12 x 17 cm

Poznámkový blok U Studio Design Natadora, 12 x 17 cm

Vaše plány na ovládnutí světa máte zatím jen v hlavě? Zapište si je přehledně do stylového zápisníku U Studio Design. (bonami.cz)

Poznámkový blok U Studio Design Books, 12 x 17 cm

Poznámkový blok U Studio Design Books, 12 x 17 cm

Poznámkový blok se bude hodit do školy i do práce a bude skvělým pomocníkem pro zapisování všech vašich snů, plánů a myšlenek. U Studio Design přichází z kolekcí humorných zápísníků, které zpestří a oživí každý váš den a vykouzlí vám úsměv na rtech. (bonami.cz)

Canon BR-E1 (EOS M50/200D/800D/77D/6D MarkII) (2140C001)

Canon BR-E1 (EOS M50/200D/800D/77D/6D MarkII) (2140C001)

Canon BR-E1 dálkové ovládání Určeno pro EOS 200D/ 6DMarkII/ 77D/ 800D (kasa.cz)

Poznámkový blok U Studio Design No Idea, 12 x 17 cm

Poznámkový blok U Studio Design No Idea, 12 x 17 cm

Poznámkový blok se bude hodit do školy i do práce a bude skvělým pomocníkem pro zapisování všech vašich snů, plánů a myšlenek. U Studio Design přichází z kolekcí humorných zápísníků, které zpestří a oživí každý váš den a vykouzlí vám úsměv na rtech. (bonami.cz)

Modro-bílé pruhované šaty s aplikací X.

Modro-bílé pruhované šaty s aplikací X.

pohodlný strečový materiál vpředu dekorativní ozdoba krátký rukáv v pase na gumu s ozdobnou mašlí po bocích dvě volně přístupné kapsy uni velikost by měla odpovídat velikosti S-M materiál: 95% bavlna, 5% elastan   Velikost UNI (S/M) Délka od ramene (cm)   92 Šířka v podpaží (cm) x 2   46 Šířka v pase (cm) x 2   35 Šířka v dolní části (cm) x 2   50 Délka rukávu od ramene (cm)   16 (trendovo.cz)

Canon EOS 250D černý + 18-55mm IS STM + 50mm IS (3454C013)

Canon EOS 250D černý + 18-55mm IS STM + 50mm IS (3454C013)

Digitální fotoaparát - zrcadlovka, APS-C, CMOS 24.1 Mpx, Dual Pixel CMOS AF, bajonet Canon EF, 3" TFT otočný dotykový displej, 4K video, HDR, SD/ SDHC/ SDXC, optický hledáček, WiFi, Bluetooth, HDMI, USB, sekvenční snímání 5 sn/s. + objektiv 18-55mm IS STM + 50mm (f/1.8) IS Hmotnost fotoaparátu: 449 gParametry tohoto zboží                  Snímač:CMOS 24,1 MpxVelikost snímače:APS-CÚhlopříčka displeje:3"Objektiv:Canon EF-S 18-55mm IS STM + 50mm IS                  Maximální ISO:25600Maximální rozlišení videa:4K (3 840 × 2 160 px)Výdrž baterie:320 snímků (Live View), 1700 snímků (optický hledáček)Pokročilé… (alza.cz)

NUMOCO Modré šaty s grafickým potiskem 49-17 Velikost: S

NUMOCO Modré šaty s grafickým potiskem 49-17 Velikost: S

Rozměry v cm   S M L XL Prsa 39 41 43 48 Pas 32 33 38 41 Boky volný střih volný střih volný střih volný střih Délka od podpaží 66 68 71 73 Délka od ramene 83 85 88 88   (londonclub.cz)

Canon EH-26L kožené pro EOS 1300D, 750D, 760D, 77D, 2000D, 4000D …

Canon EH-26L kožené pro EOS 1300D, 750D, 760D, 77D, 2000D, 4000D (0251C001)

Originální pouzdro pro fotoaparát EOS 77D s EF-S 18-135 f / 3,5-5,6 IS STM, které chrání zařízení před poškrábáním. Polotvrdé pouzdro pro: EOS 77D s EF-S 18-135mm f / 3,5-5,6 IS STM EOS 800D s EF-S 18-135mm f / 3,5-5,6 IS STM EOS 760D s EF-S 18-135mm f / 3,5-5,6 IS STM EOS 750D s EF-S 18-135mm f / 3,5-5,6 IS STM EOS 1300D s EF-S 18-135mm f / 3,5-5,6 IS STM (kasa.cz)

Canon LC-E17E (EOS 200D/750D/760D/800D/77D/M3/M5/M6) (9969B001)

Canon LC-E17E (EOS 200D/750D/760D/800D/77D/M3/M5/M6) (9969B001)

Canon LC-E17E - nabíječka baterií Nabíječka akumulátoru LP-E17 s napájecím kabelem. Délka kabelu: cca 1m. Kontrolka informující o stavu nabití akumulátoru. Provozní teplota: 6°C - 40°C Provozní vlhkost: max. 85% Hmotnost: cca 85g (bez kabelu) Určeno pro EOS 200D/750D/760D/800D/77D/80D/M5/M6 (kasa.cz)

SIGMA 50mm f/1.4 DG HSM ART pro Canon (14116100)

SIGMA 50mm f/1.4 DG HSM ART pro Canon (14116100)

Objektiv pro digitální zrcadlovky, Full Frame i APS-C (ekv. 80 mm), bajonet Canon EF a EF-S, průměr filtru 77 mm, HSM motorek Extra světelný ART objektiv známé japonské firmy Sigma je svým použitím univerzální a vhodný jak pro portrétní a reportážní fotografii, tak pro focení krajiny. Řada ART nabídne excelentní kvalitu obrazu, kterou ocení i umělci. Má výbornou světelnost a výtečný kontrast i při nastavení maximální clony.Pro automatické ostření využívá ultrazvukový motor, který je typický vysokou rychlostí a přesností. Je také velmi tichý. Určen je pro plnoformátové zrcadlovky i APS-C zrcadlovky. Objektiv má pevnou ohniskovou vzdálenost 50 mm a světelnost f/1,4.Parametry a specifikace:Určeno pro:CanonOstření… (alza.cz)

Canon 432/30/Roll Paper Satin Photo, 432mmx30m, 17", 6063B001, 240 g…

Canon 432/30/Roll Paper Satin Photo, 432mmx30m, 17", 6063B001, 240 g/m2, kvalitní papír, pol

Vynikající papír pro inkoustový tisk s lesklým fotografickým potahem pro přirozené podání barev tisku grafiky, prezentací a fotografií. Tento papír je rychleschnoucí, odolný proti znečištění. Tisky dosahují vysoké čistoty barev, přesnosti a obrazové ostrosti. Papír je kompatibilní s širokou škálou dye based a pigmentových digitálních tiskáren. Je určen pro tisk vyžadující vysokou kvalitu především fotografické produkce. Laminace není vyžadována, snadná manipulace. Použití: fotografie, grafika, DTP (cdrmarket.cz)

Modro-bílý obdélníkový talířek Tokyo Design Studio Fleur de Ligne, 9…

Modro-bílý obdélníkový talířek Tokyo Design Studio Fleur de Ligne, 9,5 x 7 cm

Japonská tradice propojená se západním moderním designem, drobné dekory a jemné barvy. To vše je typické pro značku Tokyo Design Studio, která na váš stůl přinese špetku exotiky smíchanou s precizní výrobou. Talířek s jemnými kvítky bude na prostřeném stole vypadat skvostně a hravě poslouží i jako nápaditá dekorace. Technika výroby je výjimečná díky dvojitému vypalování, následnému glazování a opětovnému vypálení. Nádobí je pak velmi odolné. (bonami.cz)

Canon 5922A012 Roll Paper White Opaque, 120 g, 914mmx30m, bílý…

Canon 5922A012 Roll Paper White Opaque, 120 g, 914mmx30m, bílý potahovaný grafický papír

Bílý potahovaný grafický papír Canon 5922A012 (5922A001AA) Roll Paper White Opaque s gramáží 120 g/m2, šířkou 914 mm a délkou 30 m je vhodný pro inkoustové tiskárny. . (cdrmarket.cz)

Canon CLI-581PB XL photo modrá (2053C001)

Canon CLI-581PB XL photo modrá (2053C001)

Cartridge pro tiskárny Canon TS8150, TS8151, TS8152, TS9150, TS9155, 8.3ml Díky originální cartridgi Canon CLI-581PB XL Photo získáte ze své tiskárny nejlepší možné výtisky po celou dobu životnosti a zachováte nízké náklady na stránku. Originální spotřební materiál Canon byl vyvinut a testován odborníky Canon speciálně na modelech tiskáren Canon TS8150, TS8151, TS8152, TS9150 a TS9155. Výtisky na kvalitním podkladu mají vynikající ostrost a barevnou stálost. Klíčové vlastnosti cartridge CLI-581PB XL Photo (modrá)Originální náplň modré barvyKompatibilní s vybranými tiskárnami značky CanonObjem 8,3 ml (alza.cz)

Canon Restickable Photo Paper RP-101 (3635C002)

Canon Restickable Photo Paper RP-101 (3635C002)

Fotopapír 260g/m2, matný, 4x6", 5 listů Chtěli byste vytisknout obrázky opravdu kvalitně? Fotopapír Canon Restickable Photo Paper RP-101 je vhodný pro profesionální tisk vašich fotografií. Mimo soukromých účelů jej využijete například pro informační brožury nebo letáky. Adekvátní gramáž 260 dá fotografii kvalitní, pevnější podklad. Balení obsahuje 5 listů. Rozměry jsou u každého listu 15 cm x 10 cm. V balení je 5 listů S matným povrchem pro výrazně, patřičně ostré barvy Speciálně pro Inkoustové (Inkjet) tiskárny (alza.cz)

Canon C910-596917 Matt Coated Paper, 230 g, 432mmx30m, bílý matný…

Canon C910-596917 Matt Coated Paper, 230 g, 432mmx30m, bílý matný grafický papír

Bílý matný grafický papír Canon C910-596917 Matt Coated Paper má gramáž 230 g. Tato role je široká 432 mm a je dlouhá 30 m. Tento papír je vhodný pro tisk inkoustovou tiskárnou.. (cdrmarket.cz)

Canon CLI-581PB XXL photo modrá (1999C001)

Canon CLI-581PB XXL photo modrá (1999C001)

Cartridge pro tiskárny Canon TS8150, TS8151, TS8152, TS9150, TS9155, 11.7ml Díky originální cartridgi Canon CLI-581PB XXL Photo získáte ze své tiskárny nejlepší možné výtisky po celou dobu životnosti a zachováte nízké náklady na stránku. Originální spotřební materiál Canon byl vyvinut a testován odborníky Canon speciálně na modelech tiskáren Canon TS8150, TS8151, TS8152, TS8151, TS8152, TS9150 a Canon TS9155. Výtisky na kvalitním podkladu mají vynikající ostrost a barevnou stálost. Klíčové vlastnosti photo cartridge CLI-581PB XXL (modrá)Originální náplň modré barvyKompatibilní s vybranými tiskárnami značky CanonObjem 11,7 ml (alza.cz)

Fotopapír Canon Glossy Photo Paper GP-501, lesklý, 10 x 15 cm, 210 g…

Fotopapír Canon Glossy Photo Paper GP-501, lesklý, 10 x 15 cm, 210 g/m², 100 listů

Fotopapír Canon Glossy Photo Paper GP-501, lesklý, 10 x 15 cm, 210 g/m², 100 listů (conrad.cz)

Canon C910-596924 Matt Coated Paper, 230 g, 610mmx30m, bílý matný…

Canon C910-596924 Matt Coated Paper, 230 g, 610mmx30m, bílý matný grafický papír

Bílý matný grafický papír Canon C910-596924 Matt Coated Paper s gramáží 230 g/m2, šířkou 610 mm a délkou 30 m je vhodný pro tisk inkoustovou tiskárnou.. (cdrmarket.cz)

Canon 5922A003 Roll Paper White Opaque, 120 g, 1067mmx30m, bílý…

Canon 5922A003 Roll Paper White Opaque, 120 g, 1067mmx30m, bílý potahovaný grafický papír

Bílý potahovaný grafický papír Canon 5922A003 Roll Paper White Opaque. Role má 120 g/m2, je široká 1067mm a dlouhá 30m.. (cdrmarket.cz)

Ashampoo Photo Commander 16 EN (elektronická licence) (Ashaphocom16)

Ashampoo Photo Commander 16 EN (elektronická licence) (Ashaphocom16)

Grafický software pro úpravu fotografií, trvalá licence pro 1 PC, pro Windows Ashampoo Photo Commander 16 je ucelené řešení pro prohlížení, úpravu a organizaci fotografií. Optimalizujte více obrázků současně, jednoduše vytvářejte kalendáře, fotografické karty i celé prezentace. Po pár kliknutí dosáhnete profesionálních výsledků. Automatická korekce dokáže přeměnit i nejhorší snímky na vzácné vzpomínky. Okamžitě odstraníte škrábance, digitální šum nebo červené oči. Několik automatických funkcí převezme většinu vaší práce a může vylepšit všechny vaše fotky v jednom kroku. Klíčové vlastnosti Ashampoo Photo Commander 16Ucelený balík nástrojů pro úpravu a správu fotografiíAutomaticky se postará o přeexponované nebo vybledlé obrázkyNově vyvinutá panoramatická funkce pro… (alza.cz)

Blancheporte Halenka s páskem, s grafickým vzorem grafický vzor…

Blancheporte Halenka s páskem, s grafickým vzorem grafický vzor mátová 54

Sníte o halence plné letní elegance? Vaše přání splní kolekce André Sorant od Blancheporte. V širším lichotivém střihu. Kulatý výstřih s průstřihem na knoflíčky a očka. 3/4 širší rukávy. V ramenou záševky. V pase pásek na zavázání. Rovný rozšířený spodní lem. Potisk grafického vzoru. Blancheporte Halenka s páskem, s grafickým vzorem grafický vzor mátová 54 od výrobce Blancheporte z kategorii | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské halenky a košile za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Canon EOS 80D tělo + EF 17-40mm F4 L USM

Canon EOS 80D tělo + EF 17-40mm F4 L USM

Digitální fotoaparát - zrcadlovka, APS-C, CMOS 24.2 Mpx, DIGIC 6, bajonet Canon EF/EF-S, 3" výklopný dotykový displej, Full HD video, HDR, SD/ SDHC/ SDXC, optický hledáček, WiFi, mini HDMI, USB, NFC, sekvenční snímání 7 sn/s. + objektiv Canon EF 17-40 mm L USM (28-70 mm f/4) S EOS 80D budete mít v rukou pohotově reagující nástroj s množstvím kreativních prvků a vše, co potřebujete k rozvoji fotografických dovedností do ohromujících výsledků. Zásluhou snímače pro měření barevných složek RGB, infračerveného světla s rozlišením 7 560 pixelů a 24Mpx snímače APS-C s velkým rozsahem citlivosti ISO (ISO 100 do 16000) vystihnete atmosféru detailním snímkem s reálným vystupňováním odstínů, i když nebudete mít dobré světelné podmínky. Dokonce si poradí i s blikajícím umělým osvětlením. Nic… (alza.cz)

Canon Magnetic Photo Paper MG-101 (3634C002)

Canon Magnetic Photo Paper MG-101 (3634C002)

Fotopapír 670g/m2, lesklý, magnetické podložení, 4x6", 5 listů Vzpomínáte rádi nad fotkami? Fotopapír Canon Magnetic Photo Paper MG-101 je učený pro efektivní tisk fotografií všeho druhu. Vyjímat se na něm budou ale i letáky, prospekty nebo brožury. Dostatečná gramáž 670 vám zajistí profesionální kvalitu tisku vašich fotografií. Obsah balení je celkem 5 listů. Rozměrově má každý list 15 cm x 10 cm. V balení je 5 listů Lesklý typ pro věrné a perfektně podané barvy Je připraven pro Inkoustové (Inkjet) tiskárny (alza.cz)

Canon 8946A006 CAD Matt Coated Paper, 140 g, 1067mmx30m, bílý matný…

Canon 8946A006 CAD Matt Coated Paper, 140 g, 1067mmx30m, bílý matný potahovaný grafický papír

140g Matt Coated Paper - matný potahovaný grafický papír s výborným podáním barev. . Canon Matt Coated Paper 140g. Width : 1067mm. Lenght : 30m. Grammage : 140g/m2. Suitable for : CAD. (cdrmarket.cz)

Canon 9521A015 Roll Paper High Res.Self Adhesive, 140 g, 1524mmx20m,…

Canon 9521A015 Roll Paper High Res.Self Adhesive, 140 g, 1524mmx20m, bílý samolepicí grafický papír

Bílý samolepicí grafický papír Canon 9521A015 Roll Paper High Res.Self Adhesive s gramáží 140 g, šířkou 1524mm a délkou 20m, je vhodný pro tisk s inkoustovou tiskárnou. . (cdrmarket.cz)

Canon 8946A009 CAD Matt Coated Paper, 140 g, 1524mmx30m, matný bílý…

Canon 8946A009 CAD Matt Coated Paper, 140 g, 1524mmx30m, matný bílý potahovaný grafický papír

140g Matt Coated Paper - matný potahovaný grafický papír s výborným podáním barev. . Canon Matt Coated Paper 140g. Width : 1524mm. Lenght : 30m. Grammage : 140g/m2. Suitable for : CAD. (cdrmarket.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít