Canon EOS 77D + Sigma 17-50mm + ZDARMA Grafická aplikace ZONER Photo Studio X (DE) Grafická aplikace ZONER Photo Studio X (EN) Film k online zhlédnutí Škola focení s Ondřejem Prosickým

Zoner Photo Studio X - Josef Pecinovský

Zoner Photo Studio X - Josef Pecinovský

Určitě máte spoustu fotografií, které potřebujete protřídit, upravit a případně i dál šířit. Zoner Photo Studio X vám pomůže provádět pokročilé retuše, přiřadit GPS souřadnice, vytvořit fotoknihu či kalendář, ale také 3D obrazy nebo HDR prolínání. Vylepšete svůj archiv, vše je tu vysvětleno na názorných obrázcích s komentářem. (knihydobrovsky.cz)

Zoner Photo Studio X (978-80-271-0356-0)

Zoner Photo Studio X (978-80-271-0356-0)

Kniha – autor Josef Pecinovský, 192 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Zoner Photo Studio X je nejnovější verzí osvědčeného a oblíbeného českého programu pro správu, prohlížení a úpravu fotografií. Kniha z dílny zkušeného autora nabízí všem čtenářům se zálibou ve fotografování tak trochu jiný způsob, jak se seznámit se Zoner Photo Studiem v co nejkratším čase, současně ale také v úplnosti a do hloubky. V barevné publikaci najdete sedm částí, věnovaných nejdůležitějším okruhům práce s fotografiemi. Každá část je pak rozdělena na jednotlivá témata (v rozsahu jedné či dvou stránek), která jsou zpracována formou kombinace názorných obrázků a textu tak, aby bylo možné konkrétní dovednost či funkci ihned uplatnit v praxi. Díky tomu se tato příručka stane při práci s fotografiemi a Zoner… (alza.cz)

Zoner Photo Studio X - Matěj Liška, Jan Kupčík

Zoner Photo Studio X - Matěj Liška, Jan Kupčík

Tato příručka je určena všem fotografům, kteří své snímky upravují v Zoner Photo Studiu X. Obsahuje desítky návodů, které ocení jak úplní začátečníci, tak zkušení fotografové. Věnuje se i hlavním novinkám ZPSX – práci s vrstvami, rozšířeným nedestruktivním úpravám a výrobě fotopředmětů. Publikace uceleně popisuje celý příběh fotografie od stažení do počítače přes organizaci po úpravu a sdílení. Je pojata jako soubor samostatných tutoriálů, které čtenáře provedou každým postupem krok po kroku. (knihydobrovsky.cz)

Zoner Photo Studio X - Jan Kupčík, Josef Halíček

Zoner Photo Studio X - Jan Kupčík, Josef Halíček

Kniha k aktualizované verzi ZPS X ze září 2017. Tato příručka je určena všem fotografům, kteří své snímky upravují v Zoner Photo Studiu X. Obsahuje desítky aktualizovaných návodů, které ocení jak úplní začátečníci, tak zkušení fotografové. Věnuje se i novinkám ZPSX – práci s vrstvami, rozšířeným nedestruktivním úpravám, výrobě fotopředmětů a střihu videa. Publikace uceleně popisuje celý příběh fotografie od stažení do počítače přes organizaci po úpravu a sdílení. Je pojata jako soubor samostatných tutoriálů, které čtenáře provedou každým postupem krok po kroku. Osvojte si rychle práci se Zoner Photo Studiem X. Naše příručka vám představí jeho prostředí a poradí i s konkrétními úpravami. Vše je ukázané na konkrétních příkladech a doplněné názornými fotografiemi. Díky tomu pro vás bude… (knihydobrovsky.cz)

Zoner Photo Studio X (04/2018) - Jan Kupčík, Josef Halíček

Zoner Photo Studio X (04/2018) - Jan Kupčík, Josef Halíček

Kniha k aktualizované verzi ZPS X z dubna 2018. Tato příručka je určena všem fotografům, kteří své snímky upravují v Zoner Photo Studiu X. Obsahuje desítky aktualizovaných návodů, které ocení jak úplní začátečníci, tak zkušení fotografové. Věnuje se i novinkám ZPSX – práci s vrstvami, rozšířeným nedestruktivním úpravám, výrobě fotopředmětů a střihu videa. Publikace uceleně popisuje celý příběh fotografie od stažení do počítače přes organizaci po úpravu a sdílení. Je pojata jako soubor samostatných tutoriálů, které čtenáře provedou každým postupem krok po kroku. Osvojte si rychle práci se Zoner Photo Studiem X. Naše příručka vám představí jeho prostředí a poradí i s konkrétními úpravami. Vše je ukázané na konkrétních příkladech a doplněné názornými fotografiemi. Díky tomu pro vás bude… (knihydobrovsky.cz)

Uživatele, kteří hledají "Canon EOS 77D + Sigma 17-50mm + ZDARMA Grafická aplikace ZONER Photo Studio X (DE) Grafická aplikace ZONER Photo Studio X (EN) Film k online zhlédnutí Škola focení s Ondřejem Prosickým " se dívají také na:

Real photo
Electrolux eft 535 x
Nohy k psacímu stolu
Sodastream výměna bombičky zdarma
Hadice k vysavači sencor
Canon g7x mark ii bazar
Náhradní hadice k vysavači sencor
Pomalý hrnec s časovačem
Scholl velvet s diamantem
Krabice s víkem levně
Detske sanky s fusakom
Roubík s dildem

Zoner Photo Studio X – Praktická příručka 2019/2020 - Matěj Liška

Zoner Photo Studio X – Praktická příručka 2019/2020 - Matěj Liška

Příručka Zoner Photo Studia X je určena všem fotografům, kteří své snímky upravují právě v tomto programu. Obsahuje desítky aktualizovaných návodů, které ocení jak začátečníci, tak i zkušení fotografové. Věnuje se i novinkám v ZPS X - práci s vrstvami, rozšířeným destruktivním a nedestruktivním úpravám, face aware liquify a střihu videa. Příručka popisuje celý příběh fotografie od stažení do počítače přes organizaci po úpravu a sdílení. Je pojata jako soubor samostatných tutoriálů, které čtenáře provedou každým postupem krok za krokem. (knihydobrovsky.cz)

Zoner Photo Studio X: Úpravy fotografií v modulu EDITOR - Pavel…

Zoner Photo Studio X: Úpravy fotografií v modulu EDITOR - Pavel Kristián

Zoner Photo Studio X je aplikace pokrývající téměř všechny potřeby fotografa při práci s digitální fotografií, od stažení do počítače přes komplexní správu snímků nejen na počítači, ale i na vzdálených úložištích, až po různé možnosti publikování a sdílení snímků. Velmi rozsáhlá nabídka nástrojů, filtrů a efektů nabízí fotografům propracovaný systém umožňující bez omezení upravovat fotografie podle záměru fotografa. Tato publikace se věnuje pouze jedné vybrané možnosti práce s fotografiemi, kterou aplikace Zoner Photo Studio X nabízí: použití modulu Editor. Editor byl v posledních verzích aplikace výrazně pozměněn, zdokonalen a doplněn především o práci s vrstvami. Kniha je koncipována jako podrobný manuál popisující vlastnosti a použití jednotlivých nástrojů a možnosti Editoru a současně… (knihydobrovsky.cz)

Praktická příručka Zoner Photo Studio X (2018/2019) - Jan Němec,…

Praktická příručka Zoner Photo Studio X (2018/2019) - Jan Němec, Matěj Liška

Nové vydání příručky pro fotografy, kteří své snímky upravují v Zoner Photo Studiu X. Najdete v ní desítky aktuálních návodů, které ocení jak úplní začátečníci, tak zkušení fotografové. Na více než 140 stranách uceleně popisuje příběh fotografie od stažení do počítače přes organizaci po úpravu a sdílení. Nechybí ani návod na práci s novinkami ZPS X – Zoner Photo Cloudem nebo aktualizovaným nástrojem pro střih videa. Publikace je pojata jako soubor samostatných tutoriálů, které čtenáře provedou každým postupem krok po kroku. Vše je ukázané na konkrétních příkladech a doplněné názornými fotografiemi. Nechybí ani praktický rejstřík, který vám usnadní orientaci v knížce, či odkazy na podrobnější návody na stránkách Milujemefotografii.cz. Díky tomu pro vás bude ovládání ZPS X hračka. (knihydobrovsky.cz)

Zoner Photo Studio 17 – Praktická příručka - Kolektiv autorů

Zoner Photo Studio 17 – Praktická příručka - Kolektiv autorů

Praktická příručka Zoner Photo Studia 17 přináší 170 stran návodů pro práci s tímto oblíbeným českým správcem a editorem fotografií. Spolupracovali na ní přímo autoři Zoner Photo Studia a obsahuje desítky bohatě ilustrovaných návodů spolu s ukázkami fotek před a po úpravě. Je určena začátečníkům ve zpracování digitálních fotografií a vše podává srozumitelnou formou na praktických příkladech. (knihydobrovsky.cz)

Zoner Photo Studio X: Úpravy fotografií v modulu EDITOR (978-80-7413…

Zoner Photo Studio X: Úpravy fotografií v modulu EDITOR (978-80-7413-381-7)

Kniha - autor Pavel Kristián, 264 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Zoner Photo Studio X je aplikace pokrývající téměř všechny potřeby fotografa při práci s digitální fotografií, od stažení do počítače přes komplexní správu snímků nejen na počítači, ale i na vzdálených úložištích, až po různé možnosti publikování a sdílení snímků. Velmi rozsáhlá nabídka nástrojů, filtrů a efektů nabízí fotografům propracovaný systém umožňující bez omezení upravovat fotografie podle záměru fotografa. Tato publikace se věnuje pouze jedné vybrané možnosti práce s fotografiemi, kterou aplikace Zoner Photo Studio X nabízí: použití modulu Editor. Editor byl v posledních verzích aplikace výrazně pozměněn, zdokonalen a doplněn především o práci s vrstvami. Kniha je koncipována jako podrobný manuál… (alza.cz)

Zoner Photo Studio - Josef Pecinovský

Zoner Photo Studio - Josef Pecinovský

Začínáte se Zoner Photo Studiem a rádi byste si jednoduchým a srozumitelným způsobem osvojili základní pracovní postupy? Máte pocit, že nevyužíváte všechny nástroje a funkce, které vám tento program nabízí? Pak je tato kniha právě pro vás. Dozvíte se, jak vytěžit maximum ze všech modulů Zoner Photo Studia a poradit si s nejčastějšími fotografickými problémy. (knihydobrovsky.cz)

Zoner Photo Studio 13 - svazek 2

Zoner Photo Studio 13 - svazek 2

Druhá část publikace o oblibeném produktu pro práci s digitální fotografií v České republice. Druhý svazek se zaměřuje především na práci s vlastními soubory fotografií v počítači. Zabývá se správou a archivací souborů včetně podrobností o práci s katalogem, alby, archivy médií a jinými nástroji pro organizaci snímků. Jedním z důležitých témat je využití informací, které je možné ke snímkům připojit, a samozřejmě i možnosti a nástroje, kterými lze tyto informace přidávat a upravovat. Samostatné kapitoly jsou věnovány vyhledávání a filtrování souborů. Publikace je doplněna o popis možností tisku, tvorbu webových galerií a řadou dalších témat. (knihydobrovsky.cz)

Zoner Photo Studio 14 - upravujeme fotografie

Zoner Photo Studio 14 - upravujeme fotografie

Příručka k programu Zoner Photo Studio 14. Aktualizovaná, doplněná a upravená publikace pro verzi 14 oblíbeného programu pro úpravu a správu digitálních fotografií Zoner Photo Studio. Kniha se věnuje především nastavení prostředí programu jako důležitému aspektu optimalizace práce. Vzhledem ke své komplexnosti (Zoner Photo Studio pokrývá snad jako jediný program veškeré potřeby fotografa od přenesení snímků do počítače, jejich archivace přes správu s možnostmi výběrů, třídění a filtrování, pokročilé možnosti úprav až po publikování, vypalování, vytváření prezentací atd.) je dobrá orientace v možnostech nastavení a přizpůsobení velmi důležitá pro efektivní práci s programem. Další části knihy se věnují zpracování souborů RAW, nástrojům a možnostem úprav a retušování obrázků a také… (knihydobrovsky.cz)

Zoner Photo Studio 15 - praktický průvodce - Pavel Kristián

Zoner Photo Studio 15 - praktický průvodce - Pavel Kristián

Příručka k poslední verzi programu Zoner Photo Studio. Upravená publikace pro verzi 15 oblíbeného programu pro úpravu a správu digitálních fotografií Zoner Photo Studio. Kniha je koncipovaná jako průvodce a sleduje workflow při práci s digitálními fotografiemi: získat – organizovat – upravit – vytvořit – publikovat – sdílet. Od prvotního stažení snímků do počítače přes jejich organizaci a bezpečné zálohování, základy úprav, vytváření některých typů fotografií (HDR a panoramatické snímky) až po publikování a především sdílení. Vzhledem ke komplexnosti Zoner Photo Studia, které pokrývá snad jako jediný program veškeré potřeby fotografa je nutná dobrá orientace v možnostech nastavení a přizpůsobení programu – oběma jsou věnovány rozsáhlé přílohy na konci knihy. Podrobněji se publikace věnuje… (knihydobrovsky.cz)

Zoner Photo Studio – Praktická příručka - kolektiv autorů

Zoner Photo Studio – Praktická příručka - kolektiv autorů

Základní, dobře srozumitelná příručka pro práci s populárním programem Zoner Photo Studio. Publikace je určena všem zájemcům o digitální fotografii. Tato praktická příručka obsahuje jak obecná pravidla práce se snímky na počítači, tak konkrétní tipy na úpravy v Zoner Photo Studiu. Své si v ní díky tomu najdou jak úplní začátečníci, tak zkušení profesionálové. Příručka popisuje ucelený celý příběh fotografie od jejího stažení přes organizaci po úpravu a sdílení. Je koncipována jako soubor samostatných tutoriálů, které čtenáře provedou každým postupem krok po kroku. Autory knihy jsou samotní tvůrci Zoner Photo Studia - nejpopulárnějšího programu na práci s digitální fotografií v České republice. Cílem knihy je naučit čtenáře celkové orientaci v programu a jeho nejdůležitějších funkcích.… (knihydobrovsky.cz)

Digitální fotografie v Zoner Photo Studio 8 - Michal Politzer

Digitální fotografie v Zoner Photo Studio 8 - Michal Politzer

Kniha vás seznámí se základními úpravami, vysvětlí neznámé pojmy, pomůže vám fotografie utřídit do fotoalb, popsat a vypálit jako kolekci na CD nebo publikovat na webu. Koupí knihy získáte možnost nainstalovat si plnou verzi Zoner Photo Studio 8 Classic, jejíž registrační číslo společnost Zoner pro čtenáře v knize uvolnila. Lze je použít při registraci zkušební verze, která je na přiloženém CD. (knihydobrovsky.cz)

Zoner Photo Studio 13 - svazek 1 - Pavel Kristián

Zoner Photo Studio 13 - svazek 1 - Pavel Kristián

Druhý dotisk!Digitální fotografie se (nejen) v České republice úzce pojí s programem Zoner Photo Studio (ZPS). Stále populárnější aplikace umožňuje amatérskému, ale i profesionálnímu fotografovi upravovat fotografie, pracovat s informacemi, které jsou ve snímcích z digitálních fotoaparátů uloženy, případně doplňovat a upravovat vlastní údaje, vytvářet přehledné archivy, nebo využívat nejrůznější způsoby publikování včetně galerií na webu nebo přípravy prezentačních DVD. Ve verzi 13 se ZPS rozšířilo o další nové funkce, proto již nevychází jedna publikace, jejíž rozsah by překračoval 400 stran, aby alespoň v minimální míře obsáhla všechny možnosti tohoto komplexního programu, ale dvoudílný komplet. První svazek je věnován úpravě a nastavení prostředí ZPS, způsobům stažení snímků do… (knihydobrovsky.cz)

Zoner Photo studio: Uživatelská příručka (978-80-251-4389-6)

Zoner Photo studio: Uživatelská příručka (978-80-251-4389-6)

Kniha - autor Josef Pecinovský, 264 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Máte spousty fotografií a potřebujete je co nejsnáze vytřídit a upravit? Začínáte se Zoner Photo Studio a rádi byste si jednoduchým a srozumitelným způsobem osvojili základní pracovní postupy? Máte pocit, že nevyužíváte všechny nástroje a funkce, které vám Zoner Photo Studio nabízí? Pak je tato uživatelská příručka určena právě pro vás. Zkušený autor knih pro začátečníky i pokročilé připravil sadu užitečných postupů, které pokrývají většinu činností, s nimiž se při zpracování digitálních fotografií setkáte. Dozvíte se, jak vytěžit maximum ze všech modulů Zoner Photo Studia a poradit si s nejčastějšími fotografickými problémy. (alza.cz)

333 tipů a triků pro Zoner Photo Studio - Josef Pecinovský

333 tipů a triků pro Zoner Photo Studio - Josef Pecinovský

Sbírka praktických postupů vás provede krok za krokem prostředím programu Zoner Photo Studio. Jednotlivé návody jsou přehledně rozčleněny podle tématu i stupně obtížnosti a snadno s jejich pomocí vyřešíte většinu běžných situací, do kterých se při zpracování digitálních fotografií dostanete. Tipy vám usnadní správu snímků, jejich úpravy a tisk nebo publikaci na Internetu. (knihydobrovsky.cz)

333 tipů a triků pro Zoner Photo Studio (978-80-251-3572-3)

333 tipů a triků pro Zoner Photo Studio (978-80-251-3572-3)

Kniha - autor Josef Pecinovský, 116 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Sbírka praktických postupů vás provede krok za krokem prostředím programu Zoner Photo Studio. Jednotlivé návody jsou přehledně rozčleněny podle tématu i stupně obtížnosti a snadno s jejich pomocí vyřešíte většinu běžných situací, do kterých se při zpracování digitálních fotografií dostanete. Tipy vám usnadní správu snímků, jejich úpravy a tisk nebo publikaci na Internetu. (alza.cz)

Zoner Photo Studio 16 – úpravy snímků a postupy pro začínající i…

Zoner Photo Studio 16 – úpravy snímků a postupy pro začínající i zkušené uživatele

Nestačí dobře fotografovat, digitální snímky se musí i zpracovat – a obojí se musí udělat dobře. Zoner Photo Studio představuje mimořádný, kvalitní a komplexní program, který uspokojí naprostou většinu požadavků fotografů na správu, zpracování, publikování a sdílení fotografií. Kniha, která by měla popsat celý tento program vyčerpávajícím způsobem, by musela čítat mnoho stovek stránek – a i v tom případě by nemusela uspokojit potřeby všech uživatelů. Tato publikace se zaměřuje pouze na několik vybraných témat: v první části obsahuje příklad základního workflow, tj. celkového postupu od stažení přes organizaci a správu snímků včetně vytvoření bezpečné zálohy. Tato publikace je k dispozici i v elektronické podobě.Další část je věnována vybraným ukázkám praktických postupů úprav snímků – od… (knihydobrovsky.cz)

333 tipů a triků pro Zoner Photo Studio (978-80-251-3572-3)

333 tipů a triků pro Zoner Photo Studio (978-80-251-3572-3)

Elektronická kniha - autor Josef Pecinovský, 116 stran Sbírka praktických postupů vás provede krok za krokem prostředím programu Zoner Photo Studio. Jednotlivé návody jsou přehledně rozčleněny podle tématu i stupně obtížnosti a snadno s jejich pomocí vyřešíte většinu běžných situací, do kterých se při zpracování digitálních fotografií dostanete. Tipy vám usnadní správu snímků, jejich úpravy a tisk nebo publikaci na Internetu. Detaily knihy: Autor: Josef Pecinovský Rok vydání: 2013 ISBN: 978-80-251-3572-3 Počet stran: 248 (alza.cz)

Canon EOS 77D + Canon 50mm f/1.8

Canon EOS 77D + Canon 50mm f/1.8

Digitální fotoaparát - zrcadlovka, APS-C, CMOS 24.2 Mpx, DIGIC 7, bajonet Canon EF/EF-S, 3" výklopný dotykový displej, Full HD video, HDR, SD/ SDHC/ SDXC, optický hledáček, WiFi, Bluetooth, mini HDMI, USB, NFC, sekvenční snímání 6 sn/s. + portrétní objektiv 50mm f/1.8 Canon EOS 77D se nabízí kreativním nadšencům jako vynikající nástroj k rozvoji fotografických dovedností. Najdete v něm fotografické mechanismy vyšší třídy, které zde však budou snadno ovladatelné. Pořídíte detailní snímek s reálným tónováním barev, i když nebudete mít dobré světelné podmínky. Nic vás nemůže zastavit při uskutečňování vašich vizí.Hmotnost fotoaparátu: 540 gParametry tohoto... (alza.cz)

ACDSee Photo Studio Standard 2019 EN (elektronická licence) …

ACDSee Photo Studio Standard 2019  EN (elektronická licence) (ACD22WCOLA-EN)

Grafický software trvalá licence pro 1 PC, pro Windows Kreativní fotografování, správa digitálních prostředků a distribuční potřeby jsou poskytnuty v jediné aplikaci: ACDSee Photo Studio Standard 2019. Photo Studio je navrženo tak, aby vaše workflow byla optimální, ve vybavení nechybí nástroje, které vám pomohou fotografie organizovat a zdokonalovat. Tento software nabízí solidní a propracované řešení pro vaši rostoucí kolekci fotek. Obsahuje více funkcí, než kdy jindy, můžete upravovat barvy, koukat na náhled tisku, přidávat vodoznaky, optimalizovat své organizační metody a mnohem více. Klíčové vlastnosti grafického softwaru ACDSee Photo Studio Standard 2019Multifunkční aplikace pro úpravu fotografiíNesčetné množství propracovaných nástrojůMožnost… (alza.cz)

ACDSee Photo Studio Professional 2019 EN (elektronická licence) …

ACDSee Photo Studio Professional 2019  EN (elektronická licence) (ACDP12WCOLA-EN)

Grafický software trvalá licence pro 1 PC, pro Windows ACDSee Photo Studio Professional 2019 nabízí nespočetné kvality, vytvořené s cílem dodat vašem fotografiím možnost konkurenceschopného a profesionálního nádechu. Ve vašich obrázcích zvýrazníte to nejlepší pomocí rozsáhlé podpory editace RAW souborů a digitálních nástrojů pro správu assetů, které jsou navrženy tak, aby vám zjednodušily práci. ACDSee nyní poskytuje detekci obličejů a rozpoznávání tváří, import a export předvoleb a akcí, více možností manipulace barev a další nástroje pro profesionální úpravu. Klíčové vlastnosti grafického softwaru ACDSee Photo Studio Professional 2019Multifunkční profesionální grafický softwareOdpověď na vaše tvůrčí potřebyRychlá úprava fotografiíPhoto Studio … (alza.cz)

Digitální fotoaparát Canon EOS 77D tělo černý + DOPRAVA ZDARMA

Digitální fotoaparát Canon EOS 77D tělo černý + DOPRAVA ZDARMA

Špičkový fotoaparátSpolečnost Canon představuje špičkový fotoaparát, který nabízí všem nadšencům nekompromisní výbavu, kvalitu i rychlost. Tento precizně zpracovaný přístroj spojuje to nejlepší z kompaktů a digitálních zrcadlovek v ideálním spojení. Zapomeňte na focení chytrým telefonem a dodejte vašim fotografiím úroveň! Výjimečné barvy a detaily v každé fotografiiCanon EOS 77D s obrazovým procesorem DIGIC 7 dokáže z každého pixelu získat mnohem více světla. Výsledný obraz tak disponuje nižším šumem a vynikajícím dynamickým obsahem a vám fotografování poskytne více tvůrčí svobody. Snímač CMOS o velikosti 22,3 x 14,9 mm s rozlišením 24,2 miliónů pixelů umožňuje zachytit opravdu každý detail. Ostřete jako profesionálovéFotoaparát Canon EOS 77D je vybaven systémem Dual Pixel CMOSAF,… (euronics.cz)

Digitální fotoaparát Canon EOS 77D + 18-55 IS STM černý + DOPRAVA…

Digitální fotoaparát Canon EOS 77D + 18-55 IS STM černý + DOPRAVA ZDARMA

Špičkový fotoaparátSpolečnost Canon představuje špičkový fotoaparát, který nabízí všem nadšencům nekompromisní výbavu, kvalitu i rychlost. Tento precizně zpracovaný přístroj spojuje to nejlepší z kompaktů a digitálních zrcadlovek v ideálním spojení. Zapomeňte na focení chytrým telefonem a dodejte vašim fotografiím úroveň! Výjimečné barvy a detaily v každé fotografiiCanon EOS 77D s obrazovým procesorem DIGIC 7 dokáže z každého pixelu získat mnohem více světla. Výsledný obraz tak disponuje nižším šumem a vynikajícím dynamickým obsahem a vám fotografování poskytne více tvůrčí svobody. Snímač CMOS o velikosti 22,3 x 14,9 mm s rozlišením 24,2 miliónů pixelů umožňuje zachytit opravdu každý detail. Ostřete jako profesionálovéFotoaparát Canon EOS 77D je vybaven systémem Dual Pixel CMOSAF,… (euronics.cz)

Canon EOS 77D tělo (1892C003)

Canon EOS 77D tělo (1892C003)

Digitální fotoaparát - zrcadlovka, APS-C, CMOS 24.2 Mpx, DIGIC 7, bajonet Canon EF/EF-S, 3" výklopný dotykový displej, Full HD video, HDR, SD/ SDHC/ SDXC, optický hledáček, WiFi, Bluetooth, mini HDMI, USB, NFC, sekvenční snímání 6 sn/s. Canon EOS 77D se nabízí kreativním nadšencům jako vynikající nástroj k rozvoji fotografických dovedností. Najdete v něm fotografické mechanismy vyšší třídy, které zde však budou snadno ovladatelné. Pořídíte detailní snímek s reálným tónováním barev, i když nebudete mít dobré světelné podmínky. Nic vás nemůže zastavit při uskutečňování vašich vizí.Hmotnost fotoaparátu: 540 gParametry tohoto zboží                          … (alza.cz)

Digitální fotoaparát Canon EOS 77D + 18-135 IS USM + VUK černý +…

Digitální fotoaparát Canon EOS 77D + 18-135 IS USM + VUK černý + DOPRAVA ZDARMA

Špičkový fotoaparátSpolečnost Canon představuje špičkový fotoaparát, který nabízí všem nadšencům nekompromisní výbavu, kvalitu i rychlost. Tento precizně zpracovaný přístroj spojuje to nejlepší z kompaktů a digitálních zrcadlovek v ideálním spojení. Zapomeňte na focení chytrým telefonem a dodejte vašim fotografiím úroveň! Výjimečné barvy a detaily v každé fotografiiCanon EOS 77D s obrazovým procesorem DIGIC 7 dokáže z každého pixelu získat mnohem více světla. Výsledný obraz tak disponuje nižším šumem a vynikajícím dynamickým obsahem a vám fotografování poskytne více tvůrčí svobody. Snímač CMOS o velikosti 22,3 x 14,9 mm s rozlišením 24,2 miliónů pixelů umožňuje zachytit opravdu každý detail. Ostřete jako profesionálovéFotoaparát Canon EOS 77D je vybaven systémem Dual Pixel CMOSAF,… (euronics.cz)

Canon EOS 77D černý + 18-55mm IS STM (1892C017)

Canon EOS 77D černý + 18-55mm IS STM  (1892C017)

Digitální fotoaparát - zrcadlovka, APS-C, CMOS 24.2 Mpx, DIGIC 7, bajonet Canon EF/EF-S, 3" výklopný dotykový displej, Full HD video, HDR, SD/ SDHC/ SDXC, optický hledáček, WiFi, Bluetooth, mini HDMI, USB, NFC, sekvenční snímání 6 sn/s. + objektiv Canon EF-S 18-55 mm IS STM (29-88 mm f/4-5.6, stabilizace) Canon EOS 77D se nabízí kreativním nadšencům jako vynikající nástroj k rozvoji fotografických dovedností. Najdete v něm fotografické mechanismy vyšší třídy, které zde však budou snadno ovladatelné. Pořídíte detailní snímek s reálným tónováním barev, i když nebudete mít dobré světelné podmínky. Nic vás nemůže zastavit při uskutečňování vašich vizí.Hmotnost fotoaparátu: 540 gParametry tohoto... (alza.cz)

Canon EOS 77D černý + 18-135mm IS USM (1892C004)

Canon EOS 77D černý + 18-135mm IS USM  (1892C004)

Digitální fotoaparát - zrcadlovka, CMOS 24 Mpx, DIGIC 7, RAW, 3" výklopný LCD, Full HD HDR video, SD/SDHC/SDXC, WiFi, NFC,HDMI + objektiv Canon EF-S 18-135mm F3.5 - 5.6 IS USM Canon EOS 77D se nabízí kreativním nadšencům jako vynikající nástroj k rozvoji fotografických dovedností. Najdete v něm fotografické mechanismy vyšší třídy, které zde však budou snadno ovladatelné. Pořídíte detailní snímek s reálným tónováním barev, i když nebudete mít dobré světelné podmínky. Nic vás nemůže zastavit při uskutečňování vašich vizí.Hmotnost fotoaparátu: 540 gParametry tohoto... (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Canon EOS 77D / 80D (TGK-CE8D-03 )

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Canon EOS  77D / 80D (TGK-CE8D-03 )

Ochranné sklo na displej fotoaparátu Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Nosíte svůj fotoaparát bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrábe? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector. Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3 mm ochrání displej před poškrábáním, absorbuje nárazy a eliminuje nežádoucí otisky prstů na povrchu displeje.… (alza.cz)

Bavlněná plátěná taška přes rameno Le Studio Tu Veux Ma Photo

Bavlněná plátěná taška přes rameno Le Studio Tu Veux Ma Photo

Mistrem vtipu a nápaditosti je jednoznačně značka Le Studio se svými vychytanými kousky. Ty skvěle poslouží nejen k vaší radosti, ale také jako dárek pro vaše nejbližší. O značce: Le Studio je nekonvenční francouzská značka, která si vzala do parády vtipně pojaté dárky, které udělají radost vám i vašim nejbližším. Vsází nejen na hravost, ale také na praktickou stránku věci. Za vtipně pojatým kouskem tak zle najít šikovného pomocníka, který se bude do vaší domácnosti hodit. (bonami.cz)

SIGMA 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM pro Nikon (SI 583955)

SIGMA 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM pro Nikon (SI 583955)

Objektiv pro digitální zrcadlovky, bajonet Nikon F, pro čip APS-C (ekv. 26-75 mm), průměr filtru 77 mm, stabilizace, HSM motorek Objektiv SIGMA 17-50mm F2.8 EX DC OS HSM pro Nikon. Tento objektiv širokoúhlé konstrukce, je vhodným a výkonným nástrojem pro interiérové i exteriérové použití. Byl navržen pro použití s digitálními zrcadlovkami. Jeho předností je vysoká světelnost f/2,8 v celém rozsahu zoomu, optická stabilizace a přesné a rychlé HSM - Hyper Sonic Motor ostření.Parametry a specifikace:Optická stavba:13 skupin 17 čočekZorný úhel:72,4° - 27,9°Min. clona:22Min. zaostřovací vzdálenost:28 cmMax. poměr zobrazení:1:5.0Průměr filtru:77 mmRozměr:83,5 × 91,8 mmHmotnost:565 g (alza.cz)

Škola grafického designu - David Dabner

Škola grafického designu - David Dabner

Škola grafického designu je základní příručkou pro grafické designéry, kteří pracují s obrázky v oblasti tisku a digitálních médií. Obsahuje užitečné rady týkající se všech aspektů grafického designu, od porozumění základům až po vymýšlení originálních konceptů a vytváření úspěšných grafických návrhů. V knize naleznete příklady z celé řady médií: z časopisů, knih, novin, digitálních médií včetně vytváření identity značky, a také praktická cvičení a návody pro studenty a grafické designéry. Nechybí ani rady, jak jednotlivé grafické návrhy přizpůsobit určitým projektům, informace o vytváření obrázků v digitálním prostředí a animované grafiky, a jak postupovat při grafické práci pro web a aplikace. (knihydobrovsky.cz)

Aquarian 14" Studio-X™ Clear

Aquarian 14" Studio-X™ Clear

Blána na tomy AQUARIAN STUDIO XBlány Aquarian Studio X se vyrábí v čiré i pískové verzi, obě jsou 10 mil, tedy 10 tisícin palce, silné a chovají se tedy jako blány na pomezí lehčích a středně těžkých. Díky použití tlumícího prstence se nemusíte báte nechtěných přezvuků na vyšších frekvencích. Písková verze má pevnější attack a teplejší zvuk. Obě verze lze pořídit jak bez, tak se středovým terčíkem, který zpevňuje blánu, ale nemění charakteristiku zvuku. (kytary.cz)

Canon CLI-8PM photo purpurová (photo magenta) originální cartridge

Canon CLI-8PM photo purpurová (photo magenta) originální cartridge

Cartridge Canon CLI-8PM. Originální photo purpurová (photo magenta) inkoustová cartridge Canon CLI-8PM. Objem náplně je 13ml. Cartridge vytiskne 450 stran A4 při pokrytí 5%. (cdrmarket.cz)

Canon PGI-72PC photo azurová (photo cyan) originální cartridge

Canon PGI-72PC photo azurová (photo cyan) originální cartridge

Cartridge Canon PGI-72PC. Originální photo azurová (photo cyan) inkoustová cartridge Canon PGI-72PC. Objem náplně je 14ml. (cdrmarket.cz)

Canon PGI-9PC photo azurová (photo cyan) originální cartridge

Canon PGI-9PC photo azurová (photo cyan) originální cartridge

Cartridge Canon PGI-9PC. Originální photo azurová (photo cyan) inkoustová cartridge Canon PGI-9PC. Objem náplně je 14ml. (cdrmarket.cz)

Canon BCI-1431PC photo azurová (photo cyan) originální cartridge

Canon BCI-1431PC photo azurová (photo cyan) originální cartridge

Cartridge Canon BCI-1431PC. Originální photo azurová (photo cyan) inkoustová cartridge Canon BCI-1431PC. Objem náplně je 130ml. (cdrmarket.cz)

Aquarian 13" Studio-X™ Clear

Aquarian 13" Studio-X™ Clear

Blána na tomy AQUARIAN STUDIO XBlány Aquarian Studio X se vyrábí v čiré i pískové verzi, obě jsou 10 mil, tedy 10 tisícin palce, silné a chovají se tedy jako blány na pomezí lehčích a středně těžkých. Díky použití tlumícího prstence se nemusíte báte nechtěných přezvuků na vyšších frekvencích. Písková verze má pevnější attack a teplejší zvuk. Obě verze lze pořídit jak bez, tak se středovým terčíkem, který zpevňuje blánu, ale nemění charakteristiku zvuku. (kytary.cz)

Aquarian 13" Studio-X™ Coated

Aquarian 13" Studio-X™ Coated

Blána na snare bubínek a tomy AQUARIAN STUDIO XBlány Aquarian Studio X se vyrábí v čiré i pískové verzi, obě jsou 10 mil, tedy 10 tisícin palce, silné a chovají se tedy jako blány na pomezí lehčích a středně těžkých. Díky použití tlumícího prstence se nemusíte báte nechtěných přezvuků na vyšších frekvencích. Písková verze má pevnější attack a teplejší zvuk. Obě verze lze pořídit jak bez, tak se středovým terčíkem, který zpevňuje blánu, ale nemění charakteristiku zvuku. (kytary.cz)

Aquarian 10" Studio-X™ Clear

Aquarian 10" Studio-X™ Clear

Blána na tomy AQUARIAN STUDIO XBlány Aquarian Studio X se vyrábí v čiré i pískové verzi, obě jsou 10 mil, tedy 10 tisícin palce, silné a chovají se tedy jako blány na pomezí lehčích a středně těžkých. Díky použití tlumícího prstence se nemusíte báte nechtěných přezvuků na vyšších frekvencích. Písková verze má pevnější attack a teplejší zvuk. Obě verze lze pořídit jak bez, tak se středovým terčíkem, který zpevňuje blánu, ale nemění charakteristiku zvuku. (kytary.cz)

Hm Studio X Bot Tank

Hm Studio X Bot Tank

Hm Studio X Bot Tank  Hnědobílý Robot, kterého si kluci mohou transformovat do podoby vojenského tanku a potom zase zpět.  Kupte chlapcům Jumbo TankBot! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Výška robota: 16 cm Rozměry balení: 22 x 29 x 6 cm (hracky-4kids.cz)

Canon PGI-29PBK photo černá (photo black) originální cartridge

Canon PGI-29PBK photo černá (photo black) originální cartridge

Cartridge Canon PGI-29PBK. Originální photo černá (photo black) inkoustová cartridge Canon PGI-29PBK. Objem náplně je 36ml. (cdrmarket.cz)

Canon PGI-29PM photo purpurová (photo magenta) originální cartridge

Canon PGI-29PM photo purpurová (photo magenta) originální cartridge

Cartridge Canon PGI-29PM. Originální photo purpurová (photo magenta) inkoustová cartridge Canon PGI-29PM. Objem náplně je 36ml. (cdrmarket.cz)

Canon PGI-72PM photo purpurová (photo magenta) originální cartridge

Canon PGI-72PM photo purpurová (photo magenta) originální cartridge

Cartridge Canon PGI-72PM. Originální photo purpurová (photo magenta) inkoustová cartridge Canon PGI-72PM. Objem náplně je 14ml. (cdrmarket.cz)

Canon CLI-42PC photo azurová ( photo cyan) originální cartridge

Canon CLI-42PC photo azurová ( photo cyan) originální cartridge

Cartridge Canon CLI-42PC. Originální photo azurová ( photo cyan) inkoustová cartridge Canon CLI-42PC. Objem náplně je 13ml. (cdrmarket.cz)

Canon BCI-6PM photo purpurová (photo magenta) originální cartridge

Canon BCI-6PM photo purpurová (photo magenta) originální cartridge

Cartridge Canon BCI-6PM. Originální photo purpurová (photo magenta) inkoustová cartridge Canon BCI-6PM. Objem náplně je 13ml. (cdrmarket.cz)

Canon BCI-1302PC photo azurová (photo cyan) originální cartridge

Canon BCI-1302PC photo azurová (photo cyan) originální cartridge

Cartridge Canon BCI-1302PC. Originální photo azurová (photo cyan) inkoustová cartridge Canon BCI-1302PC. Objem náplně je 130ml. (cdrmarket.cz)

Canon PFI-702PGY photo šedá (photo grey) originální cartridge

Canon PFI-702PGY photo šedá (photo grey) originální cartridge

Cartridge Canon PFI-702PGY. Originální photo šedá (photo grey) inkoustová cartridge Canon PFI-702PGY. Objem náplně je 700ml. (cdrmarket.cz)

Canon PGI-72PBK photo černá (photo black) originální cartridge

Canon PGI-72PBK photo černá (photo black) originální cartridge

Cartridge Canon PGI-72PBK. Originální photo černá (photo black) inkoustová cartridge Canon PGI-72PBK. Objem náplně je 14ml. (cdrmarket.cz)

Canon CLI-42PM photo purpurová (photo magenta) originální cartridge

Canon CLI-42PM photo purpurová (photo magenta) originální cartridge

Cartridge Canon CLI-42PM. Originální photo purpurová (photo magenta) inkoustová cartridge Canon CLI-42PM. Objem náplně je 13ml. (cdrmarket.cz)

Canon PFI-103B photo černá (photo black) originální cartridge

Canon PFI-103B photo černá (photo black) originální cartridge

Cartridge Canon PFI-103B. Originální photo černá (photo black) inkoustová cartridge Canon PFI-103B. Objem náplně je 130ml. (cdrmarket.cz)

Canon PGI-29PC photo azurová (photo cyan) originální cartridge

Canon PGI-29PC photo azurová (photo cyan) originální cartridge

Cartridge Canon PGI-29PC. Originální photo azurová (photo cyan) inkoustová cartridge Canon PGI-29PC. Objem náplně je 36ml. (cdrmarket.cz)

Canon PGI-9PM photo purpurová (photo magenta) originální cartridge

Canon PGI-9PM photo purpurová (photo magenta) originální cartridge

Cartridge Canon PGI-9PM. Originální photo purpurová (photo magenta) inkoustová cartridge Canon PGI-9PM. Objem náplně je 14ml. (cdrmarket.cz)

Canon CLI-8PC photo azurová (photo cyan) originální cartridge

Canon CLI-8PC photo azurová (photo cyan) originální cartridge

Cartridge Canon CLI-8PC. Originální photo azurová (photo cyan) inkoustová cartridge Canon CLI-8PC. Objem náplně je 13ml. Cartridge vytiskne 450 stran A4 při pokrytí 5%. (cdrmarket.cz)

Poznámkový blok U Studio Design Natadora, 12 x 17 cm

Poznámkový blok U Studio Design Natadora, 12 x 17 cm

Vaše plány na ovládnutí světa máte zatím jen v hlavě? Zapište si je přehledně do stylového zápisníku U Studio Design. (bonami.cz)

Poznámkový blok U Studio Design Books, 12 x 17 cm

Poznámkový blok U Studio Design Books, 12 x 17 cm

Poznámkový blok se bude hodit do školy i do práce a bude skvělým pomocníkem pro zapisování všech vašich snů, plánů a myšlenek. U Studio Design přichází z kolekcí humorných zápísníků, které zpestří a oživí každý váš den a vykouzlí vám úsměv na rtech. (bonami.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít