Call of Cthulhu (3512899117822)

Call of Cthulhu - PS4 (3512899117839)

Call of Cthulhu - PS4 (3512899117839)

Hra pro konzoli - krabicová verze, české titulky, žánr: RPG a Logická, která je oficiální videoherní adaptací ikonické papírové hry od Chaosium. Plíživé detektivní RPG vás zavede na temný a znepokojivý ostrov jménem Darkwater, kde se vžijete do Edwarda Pierce, někdejšího válečného veterána a soukromého detektiva z Bostonu 20. let 20. století. Ten bude vyšetřovat tragickou a záhadnou smrt uznávané malířky Sarah Hawkinsové, která se na Darkwater nedávno přestěhovala s manželem a rodinou. 63% Od hry nečekejte akci ani divoké střílení. Call of Cthulhu je specifickou RPG detektivkou se stealth pasážemi a zdrcující atmosférou. Vydejte se do světa vytvořeného na základě… (alza.cz)

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (251461)

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (251461)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Akční, Logická a RPG  Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth je hororová hra, která kombinuje intenzivní akci s prvky adventur.VypnutoVynechat z LightBoxuCall of Cthulhu: Dark Corners of the Earth je hororová hra, která kombinuje intenzivní akci s prvky adventur. Při prozkoumávání, vyšetřování a boji budete spoléhat hlavně na svoje dovednosti, až se ujmete zjevně nesplnitelných úkolů v boji proti inkarnacím zla. K dispozici vám bude široká škála nejrůznějších lokací, detailní grafika s dynamickými stíny pro dokonalé vykreslení hry. Vše se odehrává v reálném čase a vaše protloukání dějem bude ztíženo halucinacemi, návaly paniky a závratěmi! Velmi příjemným prvkem hry je střídání hádanek a boje.Klíčové vlastnostiZábavná… (alza.cz)

Call of Cthulhu: Prisoner of Ice (PC) DIGITAL (262968)

Call of Cthulhu: Prisoner of Ice (PC) DIGITAL (262968)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční, Logická a RPG  Call of Cthulhu: Prisoner of Ice je hororová hra, která kombinuje intenzivní akci s prvky adventur.Call of Cthulhu: Prisoner of Ice? je hororová hra, která kombinuje intenzivní akci s prvky adventur. Při prozkoumávání, vyšetřování a boji budete spoléhat hlavně na svoje dovednosti, až se ujmete zjevně nesplnitelných úkolů v boji proti inkarnacím zla. K dispozici vám bude široká škála nejrůznějších lokací: paluba ponorky královského námořnictva – H.M.S. Victoria, ledové pustiny Antarktidy, tajemná zahrada Tihuaniki a další. Jako americký agent úřadu Naval Intelligence budete mít za úkol zničit plány… (alza.cz)

Call of Cthulhu - Xbox One DIGITAL (G3Q-00412)

Call of Cthulhu  - Xbox One DIGITAL (G3Q-00412)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: RPG a Hororová, která je oficiální videoherní adaptací ikonické papírové hry od Chaosium. Plíživé detektivní RPG vás zavede na temný a znepokojivý ostrov jménem Darkwater, kde se vžijete do Edwarda Pierce, někdejšího válečného veterána a soukromého detektiva z Bostonu 20. let 20. století. Ten bude vyšetřovat tragickou a záhadnou smrt uznávané malířky Sarah Hawkinsové, která se na Darkwater nedávno přestěhovala s manželem a rodinou. % Od hry nečekejte akci ani divoké střílení. Call of Cthulhu je specifickou RPG detektivkou se stealth pasážemi a zdrcující atmosférou. Vydejte se do světa vytvořeného na… (alza.cz)

Call of Cthulhu: Shadow of the Comet (PC) DIGITAL (262965)

Call of Cthulhu: Shadow of the Comet (PC) DIGITAL (262965)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, české titulky, žánr: Akční, Logická a RPG  Call of Cthulhu: Shadow of the Comet je hororová hra, která kombinuje intenzivní akci s prvky adventur.Call of Cthulhu: Shadow of the Comet? je hororová hra, která kombinuje intenzivní akci s prvky adventur. Při prozkoumávání, vyšetřování a boji budete spoléhat hlavně na svoje dovednosti, až se ujmete zjevně nesplnitelných úkolů v boji proti inkarnacím zla. K dispozici vám bude široká škála nejrůznějších lokací. Příběh, odehrávající se v roce 1910, zavede hráče do malého přístavního městečka Illsmouth. Má návrat Halleyovy komety něco společného s návratem Velkých Pradávných? Klíčové vlastnostiděsivá… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Call of Cthulhu (3512899117822)" se dívají také na:

Spirit of wild roses
Dorcel story of sophia
World of tanks příručka velitele
Heroes of might and magic 3 complete

Black Wings of Cthulhu 2: Eighteen Tales of Lovecraftian Horror …

Black Wings of Cthulhu 2: Eighteen Tales of Lovecraftian Horror (9780857687845)

Kniha - autor S. T. Joshi, 512 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu lesklá Editor S.T. Joshi has assembled 18 brand-new stories of cosmic mayhem and terror, by Jason V. Brock, Rick Dakan, Jason C. Eckhardt, Brian Evenson, Tom Fletcher, Richard Gavin, Caitlín R. Kiernan, John Langan, Nick Mamatas, Nicholas Royle, Darrell Schweitzer, John Shirley, Melanie Tem, Steve Rasnic Tem, Jonathan Thomas, Donald Tyson, Don Webb, and Chet Williamson. (alza.cz)

Call of Duty: Ghosts (33451EN)

Call of Duty: Ghosts (33451EN)

Hra pro PC - krabicová verze, žánr: FPS Call of Duty: Ghosts, střílečka od Infinity Ward - další herní série pod hlavičkou populární Call of Duty. Navzdory všem očekáváním se nejedná o pokračování Modern Warfare. Dokonce nepůjde ani o návrat Ghosta, jakožto oblíbené postavy z minulých dílů. Call of Duty: Ghosts je jednoduše novou značkou, která by měla přijít s novým příběhem. Dostáváme se do hry 10 let po ohromné katastrofě, jenž devastujícím způsobem zasáhla USA, která tak již nikdy nebude brána jako velmoc. Příběh CoD: Ghosts nás zavede do skupiny elitních žoldáků známých pod jménem Ghosts. Ti bojují proti dosud největší hrozbě. Společnost Activision ve spolupráci se špičkovými vývojáři ze studia Infinity Ward přináší nový, a v mnohém revoluční, díl série Call of Duty s podtitulem… (alza.cz)

Call of Duty - sklenice (5055964714857)

Call of Duty - sklenice (5055964714857)

Sklenice na studené nápoje s tématem Call of Duty, Kvalitní sklo, 400ml Fanoušci hry Call of Duty rozhodně ocení tuto jedinečnou skleničku. Sklenice s uchem je zhotovena ve tvaru Ghost lebky. Jedná se o oficiálně licencovaný produkt, díky kterému si vychutnáte váš oblíbený nápoj opravdu originálně. Objem skleničky činí 400 ml a je vyrobena z kvalitního skla v čirém provedení. Sklenice se taky skvěle hodí jako sběratelský kousek pro všechny příznivce této hry.  Klíčové vlastnosti skleničky Call of DutySklenička Call of Duty je oficiálně licencovaný produktSklenici ve tvaru Ghost lebkyJejí objem činí 400 mlVyrobena ze skla v čirém provedeníOriginální sběratelský kousek (alza.cz)

Black Wings of Cthulhu 4: Seventeen Tales of Lovecraftian Horror …

Black Wings of Cthulhu 4: Seventeen Tales of Lovecraftian Horror (9781783295739)

Kniha - autor S. T. Joshi, 400 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu lesklá Through his collaborations with today’s most talented and acclaimed practitioners of Lovecraftian fiction, editor S. T. Joshi has made the Black Wings of Cthulhu series essential for every library of horror and the macabre. Volume four offers up seventeen new masterpieces, each exploring the roots of fear employed so famously by the master himself, H. P. Lovecraft. Between these covers there lies a who’s who of the supernatural, including Fred Chappell, Jason V Brock, Gary Fry, Richard Gavin, Cody Goodfellow, Lois H. Gresh, Caitli´n R. Kiernan, Charles Lovecraft, Will Murray, John Pelan and Stephen Mark Rainey, W. H. Pugmire, Ann K. Schwader, Darrell Schweitzer, Simon Strantzas, Melanie Tem, Jonathan Thomas,… (alza.cz)

Black Wings of Cthulhu 3: Seventeen Tales of Lovecraftian Horror …

Black Wings of Cthulhu 3: Seventeen Tales of Lovecraftian Horror (9781783295715)

Kniha – autor S. T. Joshi, 310 stran, anglicky, brožovaná bez přebalu lesklá Volume three of the critically acclaimed Black Wings series offers seventeen original tales of horror, following in the footsteps of the master. Stephen King has called H. P. Lovecraft "the twentieth century's greatest practitioner of the classic horror tale," and his influence continues unabated. These new offerings of cosmic terror come from many of the genre's greatest modern acolytes, including Jason V Brock, Donald R. Burleson, Mollie L. Burleson, Peter Cannon, Sam Gafford, Richard Gavin, Lois Gresh, Mark Howard Jones, Caitlin R. Kiernan, Joseph S. Pulver, Sr., Darrell Schweitzer, Jessica Amanda Salmonson and W. H. Pugmire, Simon Strantzas, Brian Stableford, Jonathan Thomas, Donald Tyson, and Don Webb. (alza.cz)

Mega Bloks Call Of Duty útok

Mega Bloks Call Of Duty útok

Válka je krutá a nepřítel může číhat kdekoli! S čím půjdeš do boje ty? Máš na výběr mezi Hoverbike Raid sestavitelným vznášedlem s profesionálním řidičem, UGV dronem s kulometem nebo koněm, v jehož sedle sedí seržant Mason, se kterým se dostaneš do všech špatně dostupných lokalit. Vydej se na válečnou cestu! Nepřítel nebude mít slitování! Sady Call of Duty od Mega Bloks obsahují modelovatelné akční mikro figurky, dron, vznášedlo nebo koně a veškeré doplňky pro vytvoření válečného prostředí. Sady je možné volně kombinovat. Připravit, pozor, pal! (bambule.cz)

Mega Bloks Call Of Duty ponorka

Mega Bloks Call Of Duty ponorka

Hlavní výhodou vojáků v průzkumné ponorce je jejich utajení! Nová sběratelská kolekce Ponorka od Mega Bloks Call of Duty přináší další skvělou a hlavně přísně tajnou misi! Využij ponorku k průzkumu, tajnému nasazení zvláštních sil nebo k útoku na lodě plující po hladině! Ale nejdříve ji musíš sestavit! Ponorka má autentický vzhled a nechybí zde otočný lodní šroub či několik vysouvacích přihrádek! Až bude průzkumný stroj připravený, vybav své dva vojáky a pošli je v potápěčské výstroji a maskách poklopem pod hladinu! Naplánuj překvapivý útok a dostaň se přes vodu neprozrazen! Balení obsahuje 2 akční mikro figurky s odnímatelnými potápěčskými přístroji a s autentickými zbraněmi pod vodu. Zkombinuj sadu s dalšími Mega Bloks Call of Duty sety a postav se čelem k další misi! (bambule.cz)

Call of Duty: Advanced Warfare (33484EN)

Call of Duty: Advanced Warfare (33484EN)

Hra pro PC - krabicová verze, žánr: FPS - nejnovější kapitola vojenské střílečky CoD, zažijte bojiště budoucnosti v roli žoldáka soukromé armády Atlas, vybaveni nejmodernějším vybavením včetně osobního brnění Exoskeleton, zvítězte nad největší terroristickou hrozbou, se kterou si neví rady ani americká armáda Vývojáři ze studia Sledgehammer Games dostali tři roky času a dle nářezových ukázek to vypadá, že rozhodně nijak nelenili. S atraktivním námětem přichází i vertikální design úrovní a pořádná porcička futuristických vychytávek. Opět se tedy jedná o neskutečnou adrenalinovou jízdu od začátku až do konce. To nemůže být nic jiného než legendární Call of Duty a milióny hráčů po celém světě oslaví na začátku listopadu své předčasné Vánoce. Letos to bude skutečný šlágr!  … (alza.cz)

Call of Duty: Modern Warfare (33169UK)

Call of Duty: Modern Warfare (33169UK)

Hra pro PC - krabicová verze, žánr: FPS Nový akční thriller od Infinity Ward, uznávaného autorského týmu tvůrců série her Call of Duty, přináší tu nejintenzivnější akční zkušenost a nejlepší filmové zpracování, jaké jste kdy viděli. Hra Call of Duty 4: Modern Warfare vybaví hráče arzenálem těch nejmodernějších a nejsilnějších soudobých zbraní a přivede jej na ta nejzrádnější žhavá pomezí naší planety, do boje proti skupině ničemných nepřátel, kteří představují celosvětovou hrozbu Nejočekávanější vojenská akce přichází, další díl série Call of Duty je zde s velkou dávkou změn. První z nich je bojiště, které se posunulo v čase až do blízké budoucnosti. Ropný magnát Zakhaev zinscenuje převrat na Středním východě a hodlá se chopit moci nejen tam. Jako jede z amerických… (alza.cz)

Call of Duty 2 (MAC) (251062)

Call of Duty 2 (MAC) (251062)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: FPS  Call of Duty 2 je pokračováním úspěšné, mezi hráči populární hry Call of Duty. VypnutoVynechat z LightBoxuCall of Duty 2 je pokračováním úspěšné, mezi hráči populární hry Call of Duty. Samozřejmě však přichází se spoustou novinek a především je hra postavena na novém enginu, a tak vás čeká především vylepšená grafika a dokonalejší zážitek ze hry. Ohromí vás také skvělý systém komunikace ve hře možnost spolehnout se na svoji jednotku, která vás bude informovat a krýt. Samozřejmostí je multiplayerový režim hry, které také doznal mnohých vylepšení oproti svému předchůdci.Klíčové vlastnostiPokračování úspěšné hry Call of DutyZcela nový engin přináší vylepšenou grafikuVětší bitvy s více tanky, pěšáky a explozemiSkvělý systém… (alza.cz)

Micro - Call of Duty - Zombie Horde

Micro - Call of Duty - Zombie Horde

Zombie jsou tady a jsou připraveni infikovat celé okolí! Každá figurka z těchto 5 zombie je vyrobena s tak reálnými hrůznými detaily, že můžete téměř slyšet jejich pochod. Zombie Horde přichází s několika doplňky, které fungují jako smrtící zbraně při jejich kolébavém pohybu.Sada obsahuje 74 dílků, z toho 5 micro akčních figurek zombie. Vyměnitelné příslušenství a zbraně, kterými jsou pneumatika, lopata, krumpáč a dřevěné desky a sestavitelná pustina jako platforma pro zobrazení. (bambule.cz)

Black Wings of Cthulhu III: New Tales of Lovecraftian Horror - S.T.…

Black Wings of Cthulhu III: New Tales of Lovecraftian Horror - S.T. Joshi

This third installment of S. T. Joshi’s critically acclaimed Black Wings series contains seventeen stories by some of the foremost writers in contemporary weird fiction, using the ideas, imagery, and atmosphere of H. P. Lovecraft’s tales as springboards. Jonathan Thomas opens the book with a chilling tale of biological horror set in Lovecraft’s native Providence, Rhode Island. Caitlín R. Kiernan melds brooding melancholy with Lovecraftian cosmicism in her tale, while Simon Strantzas weaves an ingenious variant on Lovecraft’s concept of the ghoul. Darrell Schweitzer and Donald Tyson probe the notion of alternate worlds in their tales.This volume takes the reader on imaginative journeys around the world. Don Webb finds Lovecraftian horror in the wilds of Texas; Peter Cannon’s characters… (knihydobrovsky.cz)

Call of Duty Skull - placatka (5055964714789)

Call of Duty Skull - placatka (5055964714789)

Nádoba - s motivem Call Of Duty, černá, nerez, 230ml Placatka Call Of Duty je vyrobena z nerezu v kulatém zaobleném provedení. K zavírání je použitý šroubovací uzávěr, tak vám z ní žádná tekutina nevyteče, ať už jste na vandru nebo nějaké misi z Call Of Duty. Na přední straně je umístěno logo vaší oblíbené počítačové hry a na zadní straně je nápis Call Of Duty. Placatka je provedena ve vojenském stylu a patří mezi oficiálně licencované produkty.  Klíčové vlastnosti nádoby Call Of Duty SkullPlacatka Call Of Duty s motivem oblíbené počítačové hryJe vyrobena z nerezu ve vojenském styluZavírá se na šroubovací uzávěrPlacatka je zdobena z obou stran - logem a nápisem Call Of DutyPatří mezi oficiálně licencované produktyObjem:cca 230 ml (alza.cz)

Black Wings of Cthulhu 5: Twenty New Tales of Lovecraftian Horror …

Black Wings of Cthulhu 5: Twenty New Tales of Lovecraftian Horror (9781785656910)

Kniha - autor S. T. Joshi, 381 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu lesklá H. P. Lovecraft’s brand of cosmic horror has long forced readers to an inexorable truth—there are powers in the universe whose immensity dwarfs petty human conflicts. Inspired by Lovecraft and brought together by editor S. T. Joshi, the stories in Black Wings of Cthulhu 5 explore the very essence of fear. Between these covers lie many of the finest Lovecraftian authors, including Sunni K Brock, Donald R. Burleson, Mollie L. Burleson, Nicole Cushing, Jason C. Eckhardt, Sam Gafford, Wade German, Cody Goodfellow, David Hambling, Lynne Jamneck, Mark Howard Jones, Caitlín R. Kiernan, Nancy Kilpatrick, W. H. Pugmire, John Reppion, Darrell Schweitzer, Jonathan Thomas, Donald Tyson, Robert H. Waugh, and Stephen… (alza.cz)

Mega Bloks Call Of Duty zombie bistro

Mega Bloks Call Of Duty zombie bistro

Ruce na víně s krvavou omáčkou nebo hlava na talíři? V Zombie bistru v městečku North Highway platí základní pravidlo: sněz, nebo budeš snězen! Postav si vlastní hororové bistro s kostkovanou podlahou a svítícím nepřehlédnutelným poutačem. Kdo bude na dnešním jídelníčku, je jen na tobě! Hladové akční postavičky zombie nic nezastaví! Jakmile se dostanou do tvého bistra přes parkoviště a prolezou rozbitými okny, snědí na koho přijdou! Bistro obsahuje rozbitá okna, svítící poutač, vybavení interiéru a 4 akční mikro postavičky zaměstnanců bistra a zákazníků s přidanými klouby pro lepší modelaci. Sadu lze kombinovat s dalšími Mega Bloks Call fo Duty a sestavit tak celou zombie misi! (bambule.cz)

Call of Duty: Black Ops 3 (33522CZ)

Call of Duty: Black Ops 3  (33522CZ)

Hra pro PC - krabicová verze, žánr: Akční - vítejte do budoucnosti Call of Duty: Black Ops 3 - temné,až zvrácené budoucnosti, kde na bojišti vládne nový druh Black Ops vojáků, kde se ztrácí tenká línie mezi lidstvím a technologií, kterou jsme jako lidstvo stvořili abychom si udrželi náskok ve světě, kde technologicky dokonalé vojenské robotické systémy určují vládu nad bojištěm. Milovníci všech adrenalinem nabitých akcí by měli pořádně zbystřit, jelikož došlo k odhalení dalšího dílu celosvětového herního fenoménu s názvem Call of Duty, tentokrát v režii studia Treyarch, které stojí za veleoblíbenými díly Black Ops a Black Ops 2. V další části, Call of Duty: Black Ops 3, budete vrženi do přetechnizovaného světa, ve kterém potkávat na ulici roboty a technologická… (alza.cz)

Call Of Duty: World At War (33247UK)

Call Of Duty: World At War (33247UK)

Hra pro PC - krabicová verze, žánr: FPS Call of Duty®: World at War kompletně mění pravidla hraní této série. Umisťuje vás přímo do centra boje. Nezapomíná na boje proti novým zuřivým nepřátelům, v nejnebezpečnějším prostředí jaké kdy bylo ke spatřeno ve světě Call of duty. Přináší neúprosné bitvy, ve kterých hráči prochází evropskými a tichomořskými bitevními poli s nepřáteli kteří neznají útěk a vzdání se. Samozřejmostí je multiplayer. Některé doplňky budou dostupné dokonce pouze v něm. Můžete se těšit nové jednotky jako např. plamenometník. (alza.cz)

Klíčenka Call Of Duty: Infinite Warefare - Logo

Klíčenka  Call Of Duty: Infinite Warefare - Logo

Klíčenka Call Of Duty: Infinite Warefare - Logo (posters.cz)

Hrnek CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE - Soldier

Hrnek  CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE - Soldier

Originální licencovaný produkt. Ideální dárek (posters.cz)

Mega Bloks Call Of Duty invaze

Mega Bloks Call Of Duty invaze

V první linii bojují ti nestatečnější! Budeš jedním z nich? Sběratelská sada Call of Duty Invaze od Mega Bloks obsahuje obrněný transportér APC, který přepravuje ty největší hrdiny do přední linie. Vytvořte skutečné akční scény jako na skutečném bojišti. Přemýšlej takticky! Jak zbořit nepřátelskou linii? Sestavitelný transportér APC obsahuje speciální detaily včetně 360 stupňové otočné věže a raketometu, dvě hrdinné akční mikro figurky se zbraněmi, granáty, lopatami a dalších autentické doplňky. Agent Hudson je připraven do boje a co ty? Mise může začít. (bambule.cz)

Funko POP Games: Call of Duty - Price

Funko POP Games: Call of Duty - Price

Posbírej všechny figurky tvých oblíbených hrdinů z počítačových her ze série CALL OF DUTY! Figurka PRICE ze hry Call of Duty.   Vinylové figurky Funko POP jsou již populární po celém světě. Americký výrobce Funko vlastní licence na světové série jako je například Star Wars, Disney, Marvel, The Walking Dead, Game of Thrones a mnoho dalších.   Figurky jsou vyrobené z měkkého plastového vinylu, který je hebký na dotek. Některé se vyrábí s hlavou na pružince. Těm se potom říká Bobble-Head. (mrakyhracek.cz)

Mega Bloks Call Of Duty vězení zombíků

Mega Bloks Call Of Duty vězení zombíků

Sběratelská stavebnice Call of Duty Vězení zombíků od Mega Bloks tě přenese na to nejděsivější místo, odkud není úniku. Z ostrova Alcatraz se ozývají úzkostné, trpící křiky, které se ti dostanou do hlavy a ovládnou tě. Vězení nemrtvých je tím nejkrutějším místem na světě! Sada Vězení zombíků obsahuje dvoupatrové vězení se čtyřmi celami, zbytky bufetu, vetché schodiště, ostnaté dráty, řetězy a lebky, které dokazují, že se odsud nikdo nedostal živý. Tři modelovatelné zombie akční mikro figurky včetně zombie dozorce, který se stane tvou nejhorší noční můrou. (bambule.cz)

Call of Duty: Black Ops (MAC) (251064)

Call of Duty: Black Ops (MAC) (251064)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: FPS  Call of Duty: Black Ops vás zavede až za nepřátelské linie jako člena elitní speciální jednotky bojující v tajných operacích po celém světě. VypnutoVynechat z LightBoxuCall of Duty: Black Ops vás zavede až za nepřátelské linie jako člena elitní speciální jednotky bojující v tajných operacích po celém světě. Díky přístupu k exkluzivním zbraním a vybavení udržují vaše akce velmi nestabilní rovnováhu v nejnebezpečnějších časech, jaké kdy lidstvo zažilo. Hru si můžete užít buď ve filmové kampani pro jednoho hráče nebo v jedinečném multiplayeru. Tam naleznete nejen lépe zpracované postavy a rozšířené vylepšováním zbraní, ale také i úplně nové vybavení.Klíčové vlastnostiStaňte se členem elitní speciální jednotkyPodílejte se na… (alza.cz)

Funko pop games: call of duty - price

Funko pop games: call of duty - price

Posbírej všechny figurky tvých oblíbených hrdinů z počítačových her ze série CALL OF DUTY!Figurka PRICE ze hry Call of Duty. Vinylové figurky Funko POP jsou již populární po celém světě. Americký výrobce Funko vlastní licence na světové série jako je například Star Wars, Disney, Marvel, The Walking Dead, Game of Thrones a mnoho dalších. Figurky jsou vyrobené z měkkého plastového vinylu, který je hebký na dotek.Některé se vyrábí s hlavou na pružince. Těm se potom říká Bobble-Head. (fonetip.cz)

Mega Bloks Call Of Duty městečko nuketown

Mega Bloks Call Of Duty městečko nuketown

Městečko Nuketown z Call of Duty od Mega Bloks rozhodně nikdy nespí! Je cokoliv, jen ne poklidné! V padesátých letech ve městě probíhalo nukleární testování a byly zde použity atomové zbraně v obytných čtvrtích. Jak tehdy takové peklo mohlo vypadat? Trinity Aveneu a Latchkey Road zataraseny barikádou z ostnatého drátu, aby se nikdo nemohl dostat do dvoupatrového sestavitelného zeleného domu, kde čekají nepředstavitelné hrůzy. Věž s hodiny na rohu ulic ukazuje čas. Kolik ho zbývá tobě? Dvě modelovatelné akční mikro figurky jsou ozbrojeny a připraveny postavit všem hrůzám uvnitř domu. Akce může začít, proskoč skrze rozbitá okna, krč se za děsivými figurínami a až bude nejhůř, utíkej po požárním schodišti. (bambule.cz)

Mega Bloks Call Of Duty jednotka zombíků

Mega Bloks Call Of Duty jednotka zombíků

Mega Bloks Call Of Duty jednotka zombíků jen za 399.00. (bambule.cz)

Call of Duty: WWII (PC) DIGITAL (409827)

Call of Duty: WWII (PC) DIGITAL (409827)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: FPS 76 % V novém Call of Duty se přímo zúčastníte těch nejznámějších bitev druhé světové války. Připravte se na 3. listopadu, bude to velký zážitek. V příběhové kampani okusíte osobní příběhy hlavních postav. Dramatická cesta napříč evropským bojištěm znamená pro vaši jednotku řadu složitých situací. Příběhový režim filmových rozměrů Na vlastní kůži… (alza.cz)

Call of Juarez: Gunslinger (PC) DIGITAL (414678)

Call of Juarez: Gunslinger (PC) DIGITAL (414678)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: FPS Cities: Skylines - Natural Disasters můžete zkusit odolnost své infrastruktury tváří v tvář tsunami a zároveň je to i výzva pro to, jak rychle a efektivně jste schopní reagovat. 79% Herní titul Call of Juarez: Gunslinger je zárukou pořádné zábavy nejen pro milovníka westernu. Nasajte pořádnou westernovou atmosféruV této hře se vžijete do lovce odměn, který vypráví své příběhy, které pak sami prožíváte. Ve hře nechybí ani přestřelky, přepadení vlaku či setkání s náčelníkem. Doporučené HW požadavkyOperační systémWindows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)Procesor3 GHz Intel Core 2 DuoDirectX9cRAM4 GBHDD5 GB … (alza.cz)

Hra Activision PC Call of Duty: WWII

Hra Activision PC Call of Duty: WWII

Hra Activision PC Call of Duty: WWII (euronics.cz)

Placka Call of Duty Advanced Warfare - Mix

Placka  Call of Duty Advanced Warfare - Mix

Placka Call of Duty Advanced Warfare - Mix (posters.cz)

Mega Bloks Call Of Duty útok na zombíky

Mega Bloks Call Of Duty útok na zombíky

Slyšíš to ticho a cítíš ty vibrace ve vzduchu? Něco velkého se blíží! Claw útok z řady Call of Duty od Mega Bloks je silné ozbrojené vozidlo, které má jediný úkol: rozpoutat boj! Před ním a jeho jednotkou se neschováš! Sestavitelné vozidlo má kloubové nohy, na kterých jsou upevněny zbraně, které jakmile tě zacílí, už tě nepustí z mušky! Sada obsahuje i dvě akční mikro figurky vojáků včetně jejich neprůstřelných vest, batohů, zásobník na náboje, polního počítače, výměnných zbraní a munice. Do boje! Mise může začít! (bambule.cz)

Call Of Duty: Black Ops 3 - PS4 (87728EM)

Call Of Duty: Black Ops 3 - PS4 (87728EM)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční a Akční - vítejte do budoucnosti Call of Duty: Black Ops 3 - temné,až zvrácené budoucnosti, kde na bojišti vládne nový druh Black Ops vojáků, kde se ztrácí tenká línie mezi lidstvím a technologií, kterou jsme jako lidstvo stvořili abychom si udrželi náskok ve světě, kde technologicky dokonalé vojenské robotické systémy určují vládu nad bojištěm. Milovníci všech adrenalinem nabitých akcí by měli pořádně zbystřit, jelikož došlo k odhalení dalšího dílu celosvětového herního fenoménu s názvem Call of Duty, tentokrát v režii studia Treyarch, které stojí za veleoblíbenými díly Black Ops a Black Ops 2. V další části, Call of Duty: Black Ops 3, budete vrženi do přetechnizovaného světa, ve kterém potkávat na ulici roboty a… (alza.cz)

Call Of Duty: Advanced Warfare - Xbox 360 (87266UK)

Call Of Duty: Advanced Warfare -  Xbox 360 (87266UK)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: FPS - nejnovější kapitola vojenské střílečky CoD, zažijte bojiště budoucnosti v roli žoldáka soukromé armády Atlas, vybaveni nejmodernějším vybavením včetně osobního brnění Exoskeleton, zvítězte nad největší terroristickou hrozbou, se kterou si neví rady ani americká armáda Vývojáři ze studia Sledgehammer Games dostali tři roky času a dle nářezových ukázek to vypadá, že rozhodně nijak nelenili. S atraktivním námětem přichází i vertikální design úrovní a pořádná porcička futuristických vychytávek. Opět se tedy jedná o neskutečnou adrenalinovou jízdu od začátku až do konce. To nemůže být nic jiného než legendární Call of Duty a milióny hráčů po celém světě oslaví na začátku listopadu své předčasné Vánoce. Letos to bude skutečný šlágr!  … (alza.cz)

Call Of Duty: World At War - PS3 (84058UK)

Call Of Duty: World At War - PS3 (84058UK)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: FPS a FPS Call of Duty®: World at War kompletně mění pravidla hraní této série. Umisťuje vás přímo do centra boje. Nezapomíná na boje proti novým zuřivým nepřátelům, v nejnebezpečnějším prostředí jaké kdy bylo ke spatřeno ve světě Call of duty. Přináší neúprosné bitvy, ve kterých hráči prochází evropskými a tichomořskými bitevními poli s nepřáteli kteří neznají útěk a vzdání se. Samozřejmostí je multiplayer. Některé doplňky budou dostupné dokonce pouze v něm. Můžete se těšit nové jednotky jako např. plamenometník. (alza.cz)

Call of Duty: Modern Warfare 3 - PS3 (84205UK)

Call of Duty: Modern Warfare 3 - PS3 (84205UK)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: FPS a Akční 78% „Stejně jako Karel Gott, i Bobby Kotick si musí každé ráno prozpěvovat „Zůstanu svůj.“ Série Call of Duty už dávno neplatí za inovátora žánru first-person stříleček, ale to, co dělá, dělá sakra dobře.“ - Hrej.cz Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Vrhněte se do bojové vřavy v pokračování legendární herní série - Call of Duty. Ta se opět po roce vrací s dalším pokračováním - a opravdu to stojí za to.  Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Užívejte si opět dokonale… (alza.cz)

Funko Pop Games: Call of Duty - Woods (849803068219)

Funko Pop Games: Call of Duty - Woods (849803068219)

Figurka pro kluky i holky, doporučený věk od 3 let, výška 10 cm Pokud patříte mezi sběratele figurek, které ztvárňují postavy hrdinů ze známých počítačových her, pak máte skvělou příležitost, jak opět rozšířit svou sbírku. Čeká na vás sběratelská krabička s figurkou Funko Pop Games Call of Duty - Woods. V případě, že akční hru Call of Duty Modern Warfare máte rádi, nemáte proč váhat. Objednejte si svou novou sběratelskou figurku, která představuje jednu z nejoblíbenějších postav celé série, seržanta Franka Woodse. Figurka je vyrobená z kvalitního, měkkého vinylu, je příjemná na dotek a dosahuje výšky 10 cm. Tento hrdina patřící do série populárních vinylových figurek Funko POP by neměl v žádné sbírce chybět.  Klíčové vlastnosti … (alza.cz)

Call of Duty: Black Ops - PS3 (84429UK)

Call of Duty: Black Ops - PS3 (84429UK)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: FPS, FPS a Akční Call of Duty: Black Ops - v tomto velmi očekávaném pokračování série Call of Duty se podíváte nejenom do Vietnamu, ale prý také na Kubu a dokonce na Arktidu. Vaše akce budete provádět se speciální elitní jednotkou, jejíž arsenál bude disponovat nekonvenčními zbraněmi. Tradičně bude k dispozici single i multiplayer a také kooperace. Video Games | Call of Duty: Black Ops | Exclusive Debut Tease Trailer XBox 360 | Playstation 3 | Nintendo Wii (alza.cz)

Call of Duty: Infinite Warfare - PS4 (87855EM)

Call of Duty: Infinite Warfare - PS4 (87855EM)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: FPS a FPS Série Call of Duty míří tam, kam se doposud odvážila jen na pár chvil. Prožijte epické boje ve vesmírných stíhačkách, startujte z bitevních lodí a bojujte ve vzduchoprázdnu, zatímco na planetě Zemi pod vámi zuří největší konflikt budoucnosti. Už 4. listopadu 2016 nastanou předčasné Vánoce pro všechny fanoušky té nejžádanější střílečky. Vychází totiž Call of Duty s podtitulem Infinite Warfare. VypnutoVynechat z LightBoxu Očekávaná beta je tady!Multiplayerová beta je skvělá možnost k otestování nových prvků hratelnosti. Stačí… (alza.cz)

Mega Bloks Call Of Duty taktická jednotka

Mega Bloks Call Of Duty taktická jednotka

Válka si místo nevybírá! Bojuje se na pod mořskou hladinou, na souši i ve vzduchu, zkrátka na všech frontách! Kterou jednotku povedeš ty? Operační jednotku SEAL s ponorkou, leteckou jednotku, která letí s větrem o závod nebo pěšáky, kteří jsou připraveni vystřelit po všem, co se hne? Vyber si jednu z kolekcí Call of Duty od Mega Bloks a zažij krutost a nebezpečí, které ve válkách bývá. Kolekce obsahují doplňky, díky kterým se dokážeš vžít přímo do válečné mise a modelované akční figurky. (bambule.cz)

Mega Bloks Call Of Duty útočný oddíl

Mega Bloks Call Of Duty útočný oddíl

Staň se velitelem válečných jednotek. Přemýšlej takticky a veď je do boje! Vyber si ze sady Call of Duty od Mega Bloks. Zažij nebezpečí a úskalí partizánské války, bezmoc a vyprahnutí války v poušti, nepředstavitelnou hrůzu při hrozbě nukleárního terorismu nebo veď kupředu utajené ozbrojené jednotky CoverOps. Ve válce se může vše! Jakou zvolíš válečnou taktiku ty? Sady obsahují figurky akčních vojáků s veškerým vybavením k boji o holý život. Přenes se na válečnou frontu a staň se skutečným velitelem vojsk, na kterém závisí úspěch celé mise! (bambule.cz)

Hrnek CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE - Scar

Hrnek  CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE - Scar

Originální licencovaný produkt. Ideální dárek (posters.cz)

Call of Duty: Black Ops 2 - PS3 (8438300)

Call of Duty: Black Ops 2 - PS3 (8438300)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: FPS a FPS Call of Duty: Black Ops II je dalším pokračováním jedné z nejpopulárnějších sérií FPS. Její děj se opětovně přesouvá do budoucnosti a moderní éry válčení. Hra je pokračováním titulu z roku 2010 - Call of Duty: Black Ops, navrací se v ní postavy seržanta Franka Woodse a agenta Alexe Masona a doplňuje je samozřejmě i celá řádka nových. Z hlavních inovací zaujme spojení dvou hratelných časových period, pokročilý zbraňový arzenál, větvení děje na základě rozhodnutí hráče v úkolech mise Strike Force, a samozřejmě i populární režim pro více hráčů.Abyste pochopili budoucnost, musíte poznat minulostCall of Duty: Black Ops II dále posouvá hranice nekompromisní herní zábavy. Postaví vás do blízké budoucnosti Studené války 21. století, v níž díky… (alza.cz)

Call of Duty: Ghosts (PC) DIGITAL (CZ) (443044)

Call of Duty: Ghosts (PC) DIGITAL (CZ) (443044)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Akční a FPS 68% "I přes počáteční pesimismus musíme uznat, že Call of Duty konečně doznalo několika dobrých změn a multiplayer je zábavný. Pokud s láskou vzpomínáte na éru starších Modern Warfare, staňte se Duchem.“ - hrej.cz Společnost Activision ve spolupráci se špičkovými vývojáři ze studia Infinity Ward přináší nový díl série Call of Duty. Vylepšená umělá inteligence vám dá během tuhých bojů pekelně zabrat.  … (alza.cz)

Call of Duty 4: Modern Warfare (MAC) (251063)

Call of Duty 4: Modern Warfare (MAC) (251063)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: FPS  Call of Duty 4: Modern Warfare je ještě lepší a propracovanější pokračování série her Call of Duty.VypnutoVynechat z LightBoxuCall of Duty 4: Modern Warfare je ještě lepší a propracovanější pokračování série her Call of Duty. Připravte se se na dokonalý akční zážitek, arzenál pokročilých moderních zbraní a sofistikovanou technologii.  Pak zúčastníte těch nejvypjatějších situací po celé Zemi, kdy budete muset koordinovat pozemní a vzdušné útoky na bojišti, abyste se vypořádali s nepřáteli ohrožujícími celý svět. Akce plná zvratů a rychlých rozhodnutí je právě tady!Klíčové vlastnostiPokračování série Call of DutyDokonalý akční zážitekAutentické pokročilé zbraněKoordinované útoky a podporaJedinečná hloubka multiplayeru … (alza.cz)

Call of Duty: Modern Warfare 3 (MAC) (252008)

Call of Duty: Modern Warfare 3 (MAC) (252008)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: FPS VypnutoVynechat z LightBoxuNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Call of Duty: Modern Warfare 3 vás zavede do válečných operací mnoha zajímavých lokacích. Mise budou probíhat mimo jiné v Praze, Londýně, Paříži, Berlíně, Hamburku, či Moskvě. Hra je velmi rozmanitá - jedna mise vás vyzve k roli příslušníka ruské bezpečnostní agentury, další odhalí svět SAS a chybět nebude ani boj v tanku.Klíčové vlastnostiPokračování úspěšné hry Call of Duty: Modern Warfare 2Nové mapy, herní režimy a vlastnostiSpec-Ops mise a žebříčkyMód Hra o přežitíExkluzivní zbraně a vybaveníZvolte hru pro jednoho hráče nebo multiplayerModern Warfare 3 začíná velkolepou invazí ruských vojáků na Manhattan a ukončit jí má střet v exotické Dubaji. Příběhově je… (alza.cz)

Call of Duty: Modern Warfare 2 (MAC) (252009)

Call of Duty: Modern Warfare 2 (MAC) (252009)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: FPS Call of Duty: Modern Warfare 2 je v pořadí již šestým dílem jedné z nejúspěšnějších herních sérií všech dob. Volně navazuje na předchozí část, přičemž hráč se nyní přesune do blízké budoucnosti, aby se snažil překazit dílo teroristů, kteří hrozí děsivou odplatou celému světu. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 86% Jedinečný důkaz o tom, že hráči ke štěstí nepotřebují propracované mechanismy, pokročilé technologie a logický příběh. Stačí jim dokonale inscenovaná střelnice, která je doslova a do písmene vyždíme. Proč ne? – Bonusweb VypnutoVynechat z LightBoxu … (alza.cz)

The Call of the Wild & White Fang - London

The Call of the Wild & White Fang - London

The Call of the Wild tells the story of Buck, a domestic dog who is kidnapped from his home in California and forced to pull sleds in the Arctic wasteland. White Fang, by contrast, is the tale of a crossbreed who is three-quarters wolf and a quarter dog, and who must endure considerable suffering in the wilderness before being tamed by an American and taken to live in California. Extraordinary both for the vividness of their descriptions and the success with which they imagine life from a non-human perspective, Jack London's classics of children’s literature are two of the greatest and most popular animal stories ever written. This beautiful Macmillan Collector’s Library edition of The Call of the Wild & White Fang features an afterword by Sam Gilpin. Designed to appeal to the… (knihydobrovsky.cz)

Hrnek Call of Duty: Black Ops 3 - Insignia

Hrnek  Call of Duty: Black Ops 3 - Insignia

Originální licencovaný produkt. Ideální dárek (posters.cz)

Black Wings of Cthulhu (Volume Five) - Jonathan Thomas, Nicole…

Black Wings of Cthulhu (Volume Five) - Jonathan Thomas, Nicole Cushing, Robert H. Waugh

H. P. Lovecraft’s brand of cosmic horror has long forced readers to an inexorable truth—there are powers in the universe whose immensity dwarfs petty human conflicts. Inspired by Lovecraft and brought together by editor S. T. Joshi, the stories in Black Wings of Cthulhu 5 explore the very essence of fear.Between these covers lie many of the finest Lovecraftian authors, including Sunni K Brock, Donald R. Burleson, Mollie L. Burleson, Nicole Cushing, Jason C. Eckhardt, Sam Gafford, Wade German, Cody Goodfellow, David Hambling, Lynne Jamneck, Mark Howard Jones, Caitlín R. Kiernan, Nancy Kilpatrick, W. H. Pugmire, John Reppion, Darrell Schweitzer, Jonathan Thomas, Donald Tyson, Robert H. Waugh, and Stephen Woodworth. (knihydobrovsky.cz)

Call of Duty: Modern Warfare - Xbox 360 (82251UK)

Call of Duty: Modern Warfare -  Xbox 360 (82251UK)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: FPS Nejočekávanější vojenská akce přichází, další díl série Call of Duty je zde s velkou dávkou změn. První z nich je bojiště, které se posunulo v čase až do blízké budoucnosti. Ropný magnát Zakhaev zinscenuje převrat na Středním východě a hodlá se chopit moci nejen tam. Jako jede z amerických mariňáků jste poslán plnit úkoly právě tam, během hry si ale zahrajete i za jiné elitní vojáky bojující na stejné straně jako SAS apod. Arzenál zbraní je velký, projedete se ve vozidlech, proletíte se v helikoptérách, které budou hrát velkou roli po celou dobu hry. Příběh se bude odehrávat přímo dějem hry a před každou misí zhlédnete glób, který ukáže, kam se nyní vydáte. Fyzikální stránka hry je velmi podobná grafické, takže dokonalá. Vše dovršuje hra více… (alza.cz)

Call Of Duty: Advanced Warfare - Xbox One (87268EM)

Call Of Duty: Advanced Warfare - Xbox One (87268EM)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: FPS a Akční - nejnovější kapitola vojenské střílečky CoD, zažijte bojiště budoucnosti v roli žoldáka soukromé armády Atlas, vybaveni nejmodernějším vybavením včetně osobního brnění Exoskeleton, zvítězte nad největší terroristickou hrozbou, se kterou si neví rady ani národní armády Vývojáři ze studia Sledgehammer Games dostali tři roky času a dle nářezových ukázek to vypadá, že rozhodně nijak nelenili. S atraktivním námětem přichází i vertikální design úrovní a pořádná porcička futuristických vychytávek. Opět se tedy jedná o neskutečnou adrenalinovou jízdu od začátku až do konce. To nemůže být nic jiného než legendární Call of Duty a milióny hráčů po celém světě oslaví na začátku listopadu své předčasné Vánoce. Letos to bude skutečný šlágr!  … (alza.cz)

Call of Duty: Black Ops 4 - PS4 (88225EN)

Call of Duty: Black Ops 4 - PS4 (88225EN)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční a FPS - pokračování úspěšné serie Call of Duty: Black Ops 85% Očekávaná herní pecka Call of Duty: Black Ops 4 nabídne špičkovou grafiku a nápaditý multiplayerový zážitek. Studio Treyarch Hra stojí na třech pilířích – klasický multiplayer, zombie mód a battle royale režim Blackout. Tvůrci prozradili, že hrát se bude na dosud největších mapách v historii značky Call of Duty. Bojovat se bude nejen na… (alza.cz)

Raptor: Call of the Shadows (PC) DIGITAL (366033)

Raptor: Call of the Shadows (PC) DIGITAL (366033)

Hra pro PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční % Nenasytné herní možnosti hry Raptor: Call of the Shadows si dává ostatní hry svého žánru k večeři. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Raptor: Call of the Shadows je remasterem hry z roku 1994, původně vydané na MS-DOS. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Staňte se pilotem stíhače Raptor v této futuristické 2D střílečce. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! … (alza.cz)

Hra Activision Xbox One Call of Duty: WWII

Hra Activision Xbox One Call of Duty: WWII

Velký návrat legendy mezi shooter gamesDnes již legendární hra se vrací zpět ke svým fanouškům na konzole Xbox One, kde si můžete vychutnat skvělé zvukové efekty a excelentní grafiku při bojích na nejslavnějších bojištích 2. světové války. Vylodíte se v Normandii, můžete bojovat v Ardenách a dál napříč Evropou při těch nejznámějších bitvách, které se v historii odehrály. Hrajete radši sami, nebo společně s přáteli?Hra Call of Duty: WWII přichází se třemi herními režimy, můžete tak hrát v kooperaci s kamarádem, s více přáteli nebo i sami. Stanete se vojínem americké armády Ronaldem "Redem" Danielsem, vylodíte se v Normandii při otevření druhé fronty a společně se svou armádou postupujete přes Belgii až do Berlína, kde se budete podílet na slavném a fatálním pádu Třetí říše. Prostředí je… (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít