Call of Cthulhu (3512899117822)

Call of Cthulhu - PS4 (3512899117839)

Call of Cthulhu - PS4 (3512899117839)

Hra pro konzoli , která je oficiální videoherní adaptací ikonické papírové hry od Chaosium. Plíživé detektivní RPG vás zavede na temný a znepokojivý ostrov jménem Darkwater, kde se vžijete do Edwarda Pierce, někdejšího válečného veterána a soukromého detektiva z Bostonu 20. let 20. století. Ten bude vyšetřovat tragickou a záhadnou smrt uznávané malířky Sarah Hawkinsové, která se na Darkwater nedávno přestěhovala s manželem a rodinou. 63% Od hry nečekejte akci ani divoké střílení. Call of Cthulhu je specifickou RPG detektivkou se stealth pasážemi a zdrcující atmosférou. Vydejte se do světa vytvořeného na základě knižní předlohy spisovatele H. P. Lovecrafta. … (alza.cz)

Call of Cthulhu - Xbox One (3512899117846)

Call of Cthulhu - Xbox One (3512899117846)

Hra pro konzoli , která je oficiální videoherní adaptací ikonické papírové hry od Chaosium. Plíživé detektivní RPG vás zavede na temný a znepokojivý ostrov jménem Darkwater, kde se vžijete do Edwarda Pierce, někdejšího válečného veterána a soukromého detektiva z Bostonu 20. let 20. století. Ten bude vyšetřovat tragickou a záhadnou smrt uznávané malířky Sarah Hawkinsové, která se na Darkwater nedávno přestěhovala s manželem a rodinou. 61% Od hry nečekejte akci ani divoké střílení. Call of Cthulhu je specifickou RPG detektivkou se stealth pasážemi a zdrcující atmosférou. Vydejte se do světa vytvořeného na základě knižní předlohy spisovatele H. P. Lovecrafta. … (alza.cz)

Call of Cthulhu: Prisoner of Ice (PC) DIGITAL (262968)

Call of Cthulhu: Prisoner of Ice (PC) DIGITAL (262968)

Hra pro PC  Call of Cthulhu: Prisoner of Ice je hororová hra, která kombinuje intenzivní akci s prvky adventur.Call of Cthulhu: Prisoner of Ice? je hororová hra, která kombinuje intenzivní akci s prvky adventur. Při prozkoumávání, vyšetřování a boji budete spoléhat hlavně na svoje dovednosti, až se ujmete zjevně nesplnitelných úkolů v boji proti inkarnacím zla. K dispozici vám bude široká škála nejrůznějších lokací: paluba ponorky královského námořnictva – H.M.S. Victoria, ledové pustiny Antarktidy, tajemná zahrada Tihuaniki a další. Jako americký agent úřadu Naval Intelligence budete mít za úkol zničit plány nacistického pilota a získat přísně tajný náklad, obsahující… (alza.cz)

Call of Cthulhu - Xbox One DIGITAL (G3Q-00412)

Call of Cthulhu - Xbox One DIGITAL (G3Q-00412)

Hra pro konzoli , která je oficiální videoherní adaptací ikonické papírové hry od Chaosium. Plíživé detektivní RPG vás zavede na temný a znepokojivý ostrov jménem Darkwater, kde se vžijete do Edwarda Pierce, někdejšího válečného veterána a soukromého detektiva z Bostonu 20. let 20. století. Ten bude vyšetřovat tragickou a záhadnou smrt uznávané malířky Sarah Hawkinsové, která se na Darkwater nedávno přestěhovala s manželem a rodinou. % Od hry nečekejte akci ani divoké střílení. Call of Cthulhu je specifickou RPG detektivkou se stealth pasážemi a zdrcující atmosférou. Vydejte se do světa vytvořeného na základě knižní předlohy spisovatele H. P. Lovecrafta. … (alza.cz)

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (251461)

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (251461)

Hra pro PC  Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth je hororová hra, která kombinuje intenzivní akci s prvky adventur.VypnutoVynechat z LightBoxuCall of Cthulhu: Dark Corners of the Earth je hororová hra, která kombinuje intenzivní akci s prvky adventur. Při prozkoumávání, vyšetřování a boji budete spoléhat hlavně na svoje dovednosti, až se ujmete zjevně nesplnitelných úkolů v boji proti inkarnacím zla. K dispozici vám bude široká škála nejrůznějších lokací, detailní grafika s dynamickými stíny pro dokonalé vykreslení hry. Vše se odehrává v reálném čase a vaše protloukání dějem bude ztíženo halucinacemi, návaly paniky a závratěmi! Velmi příjemným prvkem hry je střídání hádanek a boje.Klíčové vlastnostiZábavná dobrodružná hraŠiroká škála úrovníDynamický systém… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Call of Cthulhu (3512899117822)" se dívají také na:

Spirit of wild roses
Dorcel story of sophia
World of tanks příručka velitele
Heroes of might and magic 3 complete

Call of Cthulhu: Shadow of the Comet (PC) DIGITAL (262965)

Call of Cthulhu: Shadow of the Comet (PC) DIGITAL (262965)

Hra pro PC  Call of Cthulhu: Shadow of the Comet je hororová hra, která kombinuje intenzivní akci s prvky adventur.Call of Cthulhu: Shadow of the Comet? je hororová hra, která kombinuje intenzivní akci s prvky adventur. Při prozkoumávání, vyšetřování a boji budete spoléhat hlavně na svoje dovednosti, až se ujmete zjevně nesplnitelných úkolů v boji proti inkarnacím zla. K dispozici vám bude široká škála nejrůznějších lokací. Příběh, odehrávající se v roce 1910, zavede hráče do malého přístavního městečka Illsmouth. Má návrat Halleyovy komety něco společného s návratem Velkých Pradávných? Klíčové vlastnostiděsivá dobrodružná hraatmosférické nasvícení a dynamické stínyinteligentní hratelnost s řešením… (alza.cz)

Black Wings of Cthulhu 2: Eighteen Tales of Lovecraftian Horror …

Black Wings of Cthulhu 2: Eighteen Tales of Lovecraftian Horror (9780857687845)

Kniha - autor S. T. Joshi, 512 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu lesklá Editor S.T. Joshi has assembled 18 brand-new stories of cosmic mayhem and terror, by Jason V. Brock, Rick Dakan, Jason C. Eckhardt, Brian Evenson, Tom Fletcher, Richard Gavin, Caitlín R. Kiernan, John Langan, Nick Mamatas, Nicholas Royle, Darrell Schweitzer, John Shirley, Melanie Tem, Steve Rasnic Tem, Jonathan Thomas, Donald Tyson, Don Webb, and Chet Williamson. (alza.cz)

Black Wings of Cthulhu 3: Seventeen Tales of Lovecraftian Horror …

Black Wings of Cthulhu 3: Seventeen Tales of Lovecraftian Horror (9781783295715)

Kniha – autor S. T. Joshi, 310 stran, anglicky, brožovaná bez přebalu lesklá Volume three of the critically acclaimed Black Wings series offers seventeen original tales of horror, following in the footsteps of the master. Stephen King has called H. P. Lovecraft "the twentieth century's greatest practitioner of the classic horror tale," and his influence continues unabated. These new offerings of cosmic terror come from many of the genre's greatest modern acolytes, including Jason V Brock, Donald R. Burleson, Mollie L. Burleson, Peter Cannon, Sam Gafford, Richard Gavin, Lois Gresh, Mark Howard Jones, Caitlin R. Kiernan, Joseph S. Pulver, Sr., Darrell Schweitzer, Jessica Amanda Salmonson and W. H. Pugmire, Simon Strantzas, Brian Stableford, Jonathan Thomas, Donald Tyson, and Don Webb. (alza.cz)

Black Wings of Cthulhu 4: Seventeen Tales of Lovecraftian Horror …

Black Wings of Cthulhu 4: Seventeen Tales of Lovecraftian Horror (9781783295739)

Kniha - autor S. T. Joshi, 400 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu lesklá Through his collaborations with today’s most talented and acclaimed practitioners of Lovecraftian fiction, editor S. T. Joshi has made the Black Wings of Cthulhu series essential for every library of horror and the macabre. Volume four offers up seventeen new masterpieces, each exploring the roots of fear employed so famously by the master himself, H. P. Lovecraft. Between these covers there lies a who’s who of the supernatural, including Fred Chappell, Jason V Brock, Gary Fry, Richard Gavin, Cody Goodfellow, Lois H. Gresh, Caitli´n R. Kiernan, Charles Lovecraft, Will Murray, John Pelan and Stephen Mark Rainey, W. H. Pugmire, Ann K. Schwader, Darrell Schweitzer, Simon Strantzas, Melanie Tem, Jonathan Thomas,… (alza.cz)

Black Wings of Cthulhu 5: Twenty New Tales of Lovecraftian Horror …

Black Wings of Cthulhu 5: Twenty New Tales of Lovecraftian Horror (9781785656910)

Kniha - autor S. T. Joshi, 381 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu lesklá H. P. Lovecraft’s brand of cosmic horror has long forced readers to an inexorable truth—there are powers in the universe whose immensity dwarfs petty human conflicts. Inspired by Lovecraft and brought together by editor S. T. Joshi, the stories in Black Wings of Cthulhu 5 explore the very essence of fear. Between these covers lie many of the finest Lovecraftian authors, including Sunni K Brock, Donald R. Burleson, Mollie L. Burleson, Nicole Cushing, Jason C. Eckhardt, Sam Gafford, Wade German, Cody Goodfellow, David Hambling, Lynne Jamneck, Mark Howard Jones, Caitlín R. Kiernan, Nancy Kilpatrick, W. H. Pugmire, John Reppion, Darrell Schweitzer, Jonathan Thomas, Donald Tyson, Robert H. Waugh, and Stephen… (alza.cz)

Hrnek Call Of Duty - Raider

Hrnek Call Of Duty - Raider

Originální licencovaný produkt. Ideální dárek (posters.cz)

Call of Duty - sklenice (5055964714857)

Call of Duty - sklenice (5055964714857)

Sklenice na studené nápoje s tématem Call of Duty, Kvalitní sklo, 400ml Fanoušci hry Call of Duty rozhodně ocení tuto jedinečnou skleničku. Sklenice s uchem je zhotovena ve tvaru Ghost lebky. Jedná se o oficiálně licencovaný produkt, díky kterému si vychutnáte váš oblíbený nápoj opravdu originálně. Objem skleničky činí 400 ml a je vyrobena z kvalitního skla v čirém provedení. Sklenice se taky skvěle hodí jako sběratelský kousek pro všechny příznivce této hry.  Klíčové vlastnosti skleničky Call of DutySklenička Call of Duty je oficiálně licencovaný produktSklenici ve tvaru Ghost lebkyJejí objem činí 400 mlVyrobena ze skla v čirém provedeníOriginální sběratelský kousek (alza.cz)

Placka Call Of Duty - mix

Placka Call Of Duty - mix

Placka Call Of Duty - mix (posters.cz)

Mega Bloks Call Of Duty ponorka

Mega Bloks Call Of Duty ponorka

Hlavní výhodou vojáků v průzkumné ponorce je jejich utajení! Nová sběratelská kolekce Ponorka od Mega Bloks Call of Duty přináší další skvělou a hlavně přísně tajnou misi! Využij ponorku k průzkumu, tajnému nasazení zvláštních sil nebo k útoku na lodě plující po hladině! Ale nejdříve ji musíš sestavit! Ponorka má autentický vzhled a nechybí zde otočný lodní šroub či několik vysouvacích přihrádek! Až bude průzkumný stroj připravený, vybav své dva vojáky a pošli je v potápěčské výstroji a maskách poklopem pod hladinu! Naplánuj překvapivý útok a dostaň se přes vodu neprozrazen! Balení obsahuje 2 akční mikro figurky s odnímatelnými potápěčskými přístroji a s autentickými zbraněmi pod vodu. Zkombinuj sadu s dalšími Mega Bloks Call of Duty sety a postav se čelem k další misi! (bambule.cz)

Call of Duty: Ghosts (33451EN)

Call of Duty: Ghosts (33451EN)

Hra pro PC Call of Duty: Ghosts, střílečka od Infinity Ward - další herní série pod hlavičkou populární Call of Duty. Navzdory všem očekáváním se nejedná o pokračování Modern Warfare. Dokonce nepůjde ani o návrat Ghosta, jakožto oblíbené postavy z minulých dílů. Call of Duty: Ghosts je jednoduše novou značkou, která by měla přijít s novým příběhem. Dostáváme se do hry 10 let po ohromné katastrofě, jenž devastujícím způsobem zasáhla USA, která tak již nikdy nebude brána jako velmoc. Příběh CoD: Ghosts nás zavede do skupiny elitních žoldáků známých pod jménem Ghosts. Ti bojují proti dosud největší hrozbě. Společnost Activision ve spolupráci se špičkovými vývojáři ze studia Infinity Ward přináší nový, a v mnohém revoluční, díl série Call of Duty s podtitulem Ghost. Jako jedna z rozdrobených… (alza.cz)

Hrnek Call Of Duty - Skull

Hrnek Call Of Duty - Skull

Originální licencovaný produkt. Ideální dárek (posters.cz)

Call of Duty Skull - placatka (5055964714789)

Call of Duty Skull - placatka (5055964714789)

Nádoba - s motivem Call Of Duty, černá, nerez, 230ml Placatka Call Of Duty je vyrobena z nerezu v kulatém zaobleném provedení. K zavírání je použitý šroubovací uzávěr, tak vám z ní žádná tekutina nevyteče, ať už jste na vandru nebo nějaké misi z Call Of Duty. Na přední straně je umístěno logo vaší oblíbené počítačové hry a na zadní straně je nápis Call Of Duty. Placatka je provedena ve vojenském stylu a patří mezi oficiálně licencované produkty.  Klíčové vlastnosti nádoby Call Of Duty SkullPlacatka Call Of Duty s motivem oblíbené počítačové hryJe vyrobena z nerezu ve vojenském styluZavírá se na šroubovací uzávěrPlacatka je zdobena z obou stran - logem a nápisem Call Of DutyPatří mezi oficiálně licencované produktyObjem:cca 230 ml (alza.cz)

Call of Duty: Infinite Warfare (33537CZ)

Call of Duty: Infinite Warfare (33537CZ)

Hra pro PC Série Call of Duty míří tam, kam se doposud odvážila jen na pár chvil. Prožijte epické boje ve vesmírných stíhačkách, startujte z bitevních lodí a bojujte ve vzduchoprázdnu, zatímco na planetě Zemi pod vámi zuří největší konflikt budoucnosti. Už 4. listopadu 2016 nastanou předčasné Vánoce pro všechny fanoušky té nejlepší střílečky. Vychází totiž Call of Duty s podtitulem Infinite Warfare. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 73% Už 4. listopadu 2016 nastanou předčasné Vánoce pro všechny fanoušky té nejžádanější střílečky. Vychází totiž Call of Duty s podtitulem Infinite Warfare. … (alza.cz)

Activision PC Call of Duty: WWII

Activision PC Call of Duty: WWII

Datum vydání: 03.11.2017 Žánr: Střílecí z pohledu první osoby (FPS) Vydavatel: Activision Výrobce: Sledgehammer Games Bojuj na nejslavnějších bojištích druhé světové války Vrať se do nejslavnějšího ozbrojeného konfliktu 20. století a do dramatického prostředí, které inspirovalo vznik extrémně populární série Call of Duty – nyní v novém zpracování pro novou herní generaci. Vydej se na intenzivní výpravu skrz nejrůznější evropská bojiště jako člen bratrstva obyčejných vojáků, kteří se snaží vybojovat svobodu pro svět na pokraji tyranie. Také se můžeš dát dohromady s kamarády online a užívat si samostatnou kooperativní kampaň. Bojuj na nejslavnějších bojištích druhé světové války Vrať se do nejslavnějšího ozbrojeného konfliktu 20. století a do dramatického prostředí, které inspirovalo… (euronics.cz)

Hrnek Call Of Duty WWII - Smoke

Hrnek Call Of Duty WWII - Smoke

Originální licencovaný produkt. Ideální dárek (posters.cz)

Hrnek Call Of Duty WWII - Smoke

Hrnek Call Of Duty WWII - Smoke

Originální licencovaný produkt. Ideální dárek (posters.cz)

Textilní plakát Call Of Duty - Keyart

Textilní plakát Call Of Duty - Keyart

Žádný papír, ale látka. Pořiďte si domů na zeď textilní plakát. Oblíbený motiv tištěný na látce může ohromit spoustu vašich návštěv. Jaký plakát už putuje do vašeho košíku? (posters.cz)

Mega Bloks Call Of Duty útok

Mega Bloks Call Of Duty útok

Válka je krutá a nepřítel může číhat kdekoli! S čím půjdeš do boje ty? Máš na výběr mezi Hoverbike Raid sestavitelným vznášedlem s profesionálním řidičem, UGV dronem s kulometem nebo koněm, v jehož sedle sedí seržant Mason, se kterým se dostaneš do všech špatně dostupných lokalit. Vydej se na válečnou cestu! Nepřítel nebude mít slitování! Sady Call of Duty od Mega Bloks obsahují modelovatelné akční mikro figurky, dron, vznášedlo nebo koně a veškeré doplňky pro vytvoření válečného prostředí. Sady je možné volně kombinovat. Připravit, pozor, pal! (bambule.cz)

Call Of Duty: Ghosts - PS4 (84679EM)

Call Of Duty: Ghosts - PS4 (84679EM)

Hra pro konzoli Společnost Actvision ve spolupráci se špičkovými vývojáři z Infinity Ward přináší nový díl série Call of Duty s podtitulem Ghost. Příběh se točí kolem zcela zdecimované nejmocnější armády světa a hráč se ocitne zcela bez vojenské podpory. Velice propracovaný scénář v mnohém překoná kasovní trháky z filmových pláten. Nové postavy a zasazení celého děje má totiž na triku oscarový scénárista Stephen Gaghan.Přepracovaný engine ukáže ve zcela novém světle rozmanité herní prostředí poháněné mohutnou silou nového next-gen hardwaru ukrytého v konzoli PlayStation 4. Výrazně navýšená umělá inteligence nepřátel ve spojení s velkou přesilou na straně nepřítele přivede nejednou vaší jednotku do pěkné šlamastiky. Na povel však máte skvěle vycvičené parťáky do nepohody, ale i… (alza.cz)

Call of Duty: WWII - PS4 (88108EU)

Call of Duty: WWII - PS4 (88108EU)

Hra pro konzoli Zažijte vylodění v Normandii, bojujte ve válkou zdecimované Evropě a zažijte atmosféru 2. světové války na vlastní kůži. 79% V novém Call of Duty: WWII se přímo zúčastníte těch nejznámějších bitev, bojujte ve válkou zdecimované Evropě a zažijte atmosféru 2. světové války na vlastní kůži. V příběhové kampani okusíte osobní příběhy hlavních postav. Dramatická cesta napříč evropským bojištěm znamená pro vaši jednotku řadu složitých situací. … (alza.cz)

Call of Duty: Advanced Warfare (33484EN)

Call of Duty: Advanced Warfare (33484EN)

Hra pro PC - nejnovější kapitola vojenské střílečky CoD, zažijte bojiště budoucnosti v roli žoldáka soukromé armády Atlas, vybaveni nejmodernějším vybavením včetně osobního brnění Exoskeleton, zvítězte nad největší terroristickou hrozbou, se kterou si neví rady ani americká armáda Vývojáři ze studia Sledgehammer Games dostali tři roky času a dle nářezových ukázek to vypadá, že rozhodně nijak nelenili. S atraktivním námětem přichází i vertikální design úrovní a pořádná porcička futuristických vychytávek. Opět se tedy jedná o neskutečnou adrenalinovou jízdu od začátku až do konce. To nemůže být nic jiného než legendární Call of Duty a milióny hráčů po celém světě oslaví na začátku listopadu své předčasné Vánoce. Letos to bude skutečný šlágr!   Singleplayer ve filmovém střihu … (alza.cz)

Call of Duty: Modern Warfare (33169UK)

Call of Duty: Modern Warfare (33169UK)

Hra pro PC Nový akční thriller od Infinity Ward, uznávaného autorského týmu tvůrců série her Call of Duty, přináší tu nejintenzivnější akční zkušenost a nejlepší filmové zpracování, jaké jste kdy viděli. Hra Call of Duty 4: Modern Warfare vybaví hráče arzenálem těch nejmodernějších a nejsilnějších soudobých zbraní a přivede jej na ta nejzrádnější žhavá pomezí naší planety, do boje proti skupině ničemných nepřátel, kteří představují celosvětovou hrozbu Nejočekávanější vojenská akce přichází, další díl série Call of Duty je zde s velkou dávkou změn. První z nich je bojiště, které se posunulo v čase až do blízké budoucnosti. Ropný magnát Zakhaev zinscenuje převrat na Středním východě a hodlá se chopit moci nejen tam. Jako jede z amerických mariňáků jste poslán plnit… (alza.cz)

Call of Duty 2 (MAC) (251062)

Call of Duty 2 (MAC) (251062)

Hra pro PC  Call of Duty 2 je pokračováním úspěšné, mezi hráči populární hry Call of Duty. VypnutoVynechat z LightBoxuCall of Duty 2 je pokračováním úspěšné, mezi hráči populární hry Call of Duty. Samozřejmě však přichází se spoustou novinek a především je hra postavena na novém enginu, a tak vás čeká především vylepšená grafika a dokonalejší zážitek ze hry. Ohromí vás také skvělý systém komunikace ve hře možnost spolehnout se na svoji jednotku, která vás bude informovat a krýt. Samozřejmostí je multiplayerový režim hry, které také doznal mnohých vylepšení oproti svému předchůdci.Klíčové vlastnostiPokračování úspěšné hry Call of DutyZcela nový engin přináší vylepšenou grafikuVětší bitvy s více tanky, pěšáky a explozemiSkvělý systém komunikace s vaší… (alza.cz)

Mega Bloks Call Of Duty invaze

Mega Bloks Call Of Duty invaze

V první linii bojují ti nestatečnější! Budeš jedním z nich? Sběratelská sada Call of Duty Invaze od Mega Bloks obsahuje obrněný transportér APC, který přepravuje ty největší hrdiny do přední linie. Vytvořte skutečné akční scény jako na skutečném bojišti. Přemýšlej takticky! Jak zbořit nepřátelskou linii? Sestavitelný transportér APC obsahuje speciální detaily včetně 360 stupňové otočné věže a raketometu, dvě hrdinné akční mikro figurky se zbraněmi, granáty, lopatami a dalších autentické doplňky. Agent Hudson je připraven do boje a co ty? Mise může začít. (bambule.cz)

Hrnek Call Of Duty WWII - Smoke

Hrnek Call Of Duty WWII - Smoke

Originální licencovaný produkt. Ideální dárek (posters.cz)

Funko POP Games: Call of Duty - Price

Funko POP Games: Call of Duty - Price

Posb (mrakyhracek.cz)

Funko POP Games: Call of Duty - Woods

Funko POP Games: Call of Duty - Woods

Posb (mrakyhracek.cz)

Call of Duty: Modern Warfare 2 (33337UK)

Call of Duty: Modern Warfare 2 (33337UK)

Hra pro PC Praskající led a šíleně mrazivý vítr, který neustále bije do tváře, to budou vaši průvodci na jedné z prvních misí v novém sněhovém prostředí. Po boku kapitána MacTavishe (přezdívaného Soapa, tedy jedné z hratelných postav prvního Modern Warfare) se budete drát sněhovými závějemi a místy si prosekávat trasu na cestě za tajnou nepřátelskou základno Call of Duty: Modern Warfare 2 pokračuje ve velice úspěšné série Call of Duty. Opět podíváte na střední východ v roli amerického mariňáka. Ve hře se dočkáte spousty starých dobrých zbraní včetně M16, M40, ale také nových jako sniperka SR25M nebo L85A2, avšak některé se už ve hře nebudou vyskytovat např. Skorpion, P90, M21, R700, G3 či G360. V multiplayeru by mělo být celkem 35 zbraní. Přibude několik nových herních modů, přičemž… (alza.cz)

Call Of Duty: Advanced Warfare - PS4 (87264UK)

Call Of Duty: Advanced Warfare - PS4 (87264UK)

Hra pro konzoli - nejnovější kapitola vojenské střílečky CoD, zažijte bojiště budoucnosti v roli žoldáka soukromé armády Atlas, vybaveni nejmodernějším vybavením včetně osobního brnění Exoskeleton, zvítězte nad největší terroristickou hrozbou, se kterou si neví rady ani národní armády Vývojáři ze studia Sledgehammer Games dostali tři roky času a dle nářezových ukázek to vypadá, že rozhodně nijak nelenili. S atraktivním námětem přichází i vertikální design úrovní a pořádná porcička futuristických vychytávek. Opět se tedy jedná o neskutečnou adrenalinovou jízdu od začátku až do konce. To nemůže být nic jiného než legendární Call of Duty a milióny hráčů po celém světě oslaví na začátku listopadu své předčasné Vánoce. Letos to bude skutečný šlágr!   Singleplayer ve filmovém střihu … (alza.cz)

Call of Duty: Black Ops (MAC) (251064)

Call of Duty: Black Ops (MAC) (251064)

Hra pro PC  Call of Duty: Black Ops vás zavede až za nepřátelské linie jako člena elitní speciální jednotky bojující v tajných operacích po celém světě. VypnutoVynechat z LightBoxuCall of Duty: Black Ops vás zavede až za nepřátelské linie jako člena elitní speciální jednotky bojující v tajných operacích po celém světě. Díky přístupu k exkluzivním zbraním a vybavení udržují vaše akce velmi nestabilní rovnováhu v nejnebezpečnějších časech, jaké kdy lidstvo zažilo. Hru si můžete užít buď ve filmové kampani pro jednoho hráče nebo v jedinečném multiplayeru. Tam naleznete nejen lépe zpracované postavy a rozšířené vylepšováním zbraní, ale také i úplně nové vybavení.Klíčové vlastnostiStaňte se členem elitní speciální jednotkyPodílejte se na tajných operacích po celém… (alza.cz)

Mega Bloks Call Of Duty jednotka zombíků

Mega Bloks Call Of Duty jednotka zombíků

Mega Bloks Call Of Duty jednotka zombíků (bambule.cz)

Placka Call Of Duty: Infinite Warfare - Mix

Placka Call Of Duty: Infinite Warfare - Mix

Placka Call Of Duty: Infinite Warfare - Mix (posters.cz)

Micro - Call of Duty - Zombie Horde

Micro - Call of Duty - Zombie Horde

Zombie jsou tady a jsou připraveni infikovat celé okolí! Každá figurka z těchto 5 zombie je vyrobena s tak reálnými hrůznými detaily, že můžete téměř slyšet jejich pochod. Zombie Horde přichází s několika doplňky, které fungují jako smrtící zbraně při jejich kolébavém pohybu.Sada obsahuje 74 dílků, z toho 5 micro akčních figurek zombie. Vyměnitelné příslušenství a zbraně, kterými jsou pneumatika, lopata, krumpáč a dřevěné desky a sestavitelná pustina jako platforma pro zobrazení. (bambule.cz)

Placka Call Of Duty - mix B

Placka Call Of Duty - mix B

Placka Call Of Duty - mix B (posters.cz)

Dárkový set Call of Duty - Logo

Dárkový set Call of Duty - Logo

Dárkový set Call of Duty - Logo (posters.cz)

Call of Juarez: Gunslinger (PC) DIGITAL (414678)

Call of Juarez: Gunslinger (PC) DIGITAL (414678)

Hra pro PC Cities: Skylines - Natural Disasters můžete zkusit odolnost své infrastruktury tváří v tvář tsunami a zároveň je to i výzva pro to, jak rychle a efektivně jste schopní reagovat. 79% Herní titul Call of Juarez: Gunslinger je zárukou pořádné zábavy nejen pro milovníka westernu. Nasajte pořádnou westernovou atmosféruV této hře se vžijete do lovce odměn, který vypráví své příběhy, které pak sami prožíváte. Ve hře nechybí ani přestřelky, přepadení vlaku či setkání s náčelníkem. Doporučené HW požadavkyOperační systémWindows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)Procesor3 GHz Intel Core 2 DuoDirectX9cRAM4 GBHDD5 GB Minimální HW požadavkyOperační systémWindows XP/Vista/7/8… (alza.cz)

Activision Xbox One Call of Duty: WWII

Activision Xbox One Call of Duty: WWII

Datum vydání: 03.11.2017 Žánr: Střílecí z pohledu první osoby (FPS) Vydavatel: Activision Výrobce: Sledgehammer Games Bojuj na nejslavnějších bojištích druhé světové války Vrať se do nejslavnějšího ozbrojeného konfliktu 20. století a do dramatického prostředí, které inspirovalo vznik extrémně populární série Call of Duty – nyní v novém zpracování pro novou herní generaci. Vydej se na intenzivní výpravu skrz nejrůznější evropská bojiště jako člen bratrstva obyčejných vojáků, kteří se snaží vybojovat svobodu pro svět na pokraji tyranie. Také se můžeš dát dohromady s kamarády online a užívat si samostatnou kooperativní kampaň. Bojuj na nejslavnějších bojištích druhé světové války Vrať se do nejslavnějšího ozbrojeného konfliktu 20. století a do dramatického prostředí, které inspirovalo… (euronics.cz)

Activision PlayStation 4 Call of Duty: WWII

Activision PlayStation 4 Call of Duty: WWII

Datum vydání: 03.11.2017 Žánr: Střílecí z pohledu první osoby (FPS) Vydavatel: Activision Výrobce: Sledgehammer Games Bojuj na nejslavnějších bojištích druhé světové války Vrať se do nejslavnějšího ozbrojeného konfliktu 20. století a do dramatického prostředí, které inspirovalo vznik extrémně populární série Call of Duty – nyní v novém zpracování pro novou herní generaci. Vydej se na intenzivní výpravu skrz nejrůznější evropská bojiště jako člen bratrstva obyčejných vojáků, kteří se snaží vybojovat svobodu pro svět na pokraji tyranie. Také se můžeš dát dohromady s kamarády online a užívat si samostatnou kooperativní kampaň. Bojuj na nejslavnějších bojištích druhé světové války Vrať se do nejslavnějšího ozbrojeného konfliktu 20. století a do dramatického prostředí, které inspirovalo… (euronics.cz)

Placka Call of Duty Advanced Warfare - Mix

Placka Call of Duty Advanced Warfare - Mix

Placka Call of Duty Advanced Warfare - Mix (posters.cz)

Mega Bloks Call Of Duty zombie bistro

Mega Bloks Call Of Duty zombie bistro

Ruce na víně s krvavou omáčkou nebo hlava na talíři? V Zombie bistru v městečku North Highway platí základní pravidlo: sněz, nebo budeš snězen! Postav si vlastní hororové bistro s kostkovanou podlahou a svítícím nepřehlédnutelným poutačem. Kdo bude na dnešním jídelníčku, je jen na tobě! Hladové akční postavičky zombie nic nezastaví! Jakmile se dostanou do tvého bistra přes parkoviště a prolezou rozbitými okny, snědí na koho přijdou! Bistro obsahuje rozbitá okna, svítící poutač, vybavení interiéru a 4 akční mikro postavičky zaměstnanců bistra a zákazníků s přidanými klouby pro lepší modelaci. Sadu lze kombinovat s dalšími Mega Bloks Call fo Duty a sestavit tak celou zombie misi! (bambule.cz)

Call of Duty: Infinite Warfare - PS4 (87855EM)

Call of Duty: Infinite Warfare - PS4 (87855EM)

Hra pro konzoli Série Call of Duty míří tam, kam se doposud odvážila jen na pár chvil. Prožijte epické boje ve vesmírných stíhačkách, startujte z bitevních lodí a bojujte ve vzduchoprázdnu, zatímco na planetě Zemi pod vámi zuří největší konflikt budoucnosti. Už 4. listopadu 2016 nastanou předčasné Vánoce pro všechny fanoušky té nejžádanější střílečky. Vychází totiž Call of Duty s podtitulem Infinite Warfare. VypnutoVynechat z LightBoxu Očekávaná beta je tady!Multiplayerová beta je skvělá možnost k otestování nových prvků hratelnosti. Stačí včas učinit předobjednávku a od 14.… (alza.cz)

Call of Duty: Modern Warfare - PS3 (82249UK)

Call of Duty: Modern Warfare - PS3 (82249UK)

Hra pro konzoli Nejočekávanější vojenská akce přichází, další díl série Call of Duty je zde s velkou dávkou změn. První z nich je bojiště, které se posunulo v čase až do blízké budoucnosti. Ropný magnát Zakhaev zinscenuje převrat na Středním východě a hodlá se chopit moci nejen tam. Jako jede z amerických mariňáků jste poslán plnit úkoly právě tam, během hry si ale zahrajete i za jiné elitní vojáky bojující na stejné straně jako SAS apod. Arzenál zbraní je velký, projedete se ve vozidlech, proletíte se v helikoptérách, které budou hrát velkou roli po celou dobu hry. Příběh se bude odehrávat přímo dějem hry a před každou misí zhlédnete glób, který ukáže, kam se nyní vydáte. Fyzikální stránka hry je velmi podobná grafické, takže dokonalá. Vše dovršuje hra více hráčů online, kdy jsou zde… (alza.cz)

Call of Duty: Black Ops - PS3 (84429UK)

Call of Duty: Black Ops - PS3 (84429UK)

Hra pro konzoli Call of Duty: Black Ops - v tomto velmi očekávaném pokračování série Call of Duty se podíváte nejenom do Vietnamu, ale prý také na Kubu a dokonce na Arktidu. Vaše akce budete provádět se speciální elitní jednotkou, jejíž arsenál bude disponovat nekonvenčními zbraněmi. Tradičně bude k dispozici single i multiplayer a také kooperace. Video Games | Call of Duty: Black Ops | Exclusive Debut Tease Trailer XBox 360 | Playstation 3 | Nintendo Wii (alza.cz)

Hrnek CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE - Scar

Hrnek CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE - Scar

Originální licencovaný produkt. Ideální dárek (posters.cz)

Call Of Duty - Black Ops 4 Zápisník

Call Of Duty - Black Ops 4 Zápisník

Call Of Duty - Black Ops 4 Zápisník (posters.cz)

Call of Duty: Black Ops 3 (33522CZ)

Call of Duty: Black Ops 3 (33522CZ)

Hra pro PC - vítejte do budoucnosti Call of Duty: Black Ops 3 - temné,až zvrácené budoucnosti, kde na bojišti vládne nový druh Black Ops vojáků, kde se ztrácí tenká línie mezi lidstvím a technologií, kterou jsme jako lidstvo stvořili abychom si udrželi náskok ve světě, kde technologicky dokonalé vojenské robotické systémy určují vládu nad bojištěm. Milovníci všech adrenalinem nabitých akcí by měli pořádně zbystřit, jelikož došlo k odhalení dalšího dílu celosvětového herního fenoménu s názvem Call of Duty, tentokrát v režii studia Treyarch, které stojí za veleoblíbenými díly Black Ops a Black Ops 2. V další části, Call of Duty: Black Ops 3, budete vrženi do přetechnizovaného světa, ve kterém potkávat na ulici roboty a technologická udělátka, včetně hypermoderních… (alza.cz)

Call of Duty: WWII - Xbox One (88112EU)

Call of Duty: WWII - Xbox One (88112EU)

Hra pro konzoli Zažijte vylodění v Normandii, bojujte ve válkou zdecimované Evropě a zažijte atmosféru 2. světové války na vlastní kůži. 80% V novém Call of Duty se přímo zúčastníte těch nejznámějších bitev druhé světové války. Připravte se na 3. listopadu, bude to velký zážitek. V příběhové kampani okusíte osobní příběhy hlavních postav. Dramatická cesta napříč evropským bojištěm znamená pro vaši jednotku řadu složitých situací. Příběhový… (alza.cz)

Call Of Duty: World At War (33247UK)

Call Of Duty: World At War (33247UK)

Hra pro PC Call of Duty®: World at War kompletně mění pravidla hraní této série. Umisťuje vás přímo do centra boje. Nezapomíná na boje proti novým zuřivým nepřátelům, v nejnebezpečnějším prostředí jaké kdy bylo ke spatřeno ve světě Call of duty. Přináší neúprosné bitvy, ve kterých hráči prochází evropskými a tichomořskými bitevními poli s nepřáteli kteří neznají útěk a vzdání se. Samozřejmostí je multiplayer. Některé doplňky budou dostupné dokonce pouze v něm. Můžete se těšit nové jednotky jako např. plamenometník. (alza.cz)

Mega Bloks Call Of Duty taktická jednotka

Mega Bloks Call Of Duty taktická jednotka

Válka si místo nevybírá! Bojuje se na pod mořskou hladinou, na souši i ve vzduchu, zkrátka na všech frontách! Kterou jednotku povedeš ty? Operační jednotku SEAL s ponorkou, leteckou jednotku, která letí s větrem o závod nebo pěšáky, kteří jsou připraveni vystřelit po všem, co se hne? Vyber si jednu z kolekcí Call of Duty od Mega Bloks a zažij krutost a nebezpečí, které ve válkách bývá. Kolekce obsahují doplňky, díky kterým se dokážeš vžít přímo do válečné mise a modelované akční figurky. (bambule.cz)

Call of Duty: Black Ops 4 - Boom

Call of Duty: Black Ops 4 - Boom

Call of Duty: Black Ops 4 - Boom (posters.cz)

Hrnek CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE - Soldier

Hrnek CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE - Soldier

Originální licencovaný produkt. Ideální dárek (posters.cz)

Klíčenka Call Of Duty: Infinite Warefare - Logo

Klíčenka Call Of Duty: Infinite Warefare - Logo

Klíčenka Call Of Duty: Infinite Warefare - Logo (posters.cz)

Call of Duty: Ghosts (PC) DIGITAL (CZ) (443044)

Call of Duty: Ghosts (PC) DIGITAL (CZ) (443044)

Hra pro PC 68% "I přes počáteční pesimismus musíme uznat, že Call of Duty konečně doznalo několika dobrých změn a multiplayer je zábavný. Pokud s láskou vzpomínáte na éru starších Modern Warfare, staňte se Duchem.“ - hrej.cz Společnost Activision ve spolupráci se špičkovými vývojáři ze studia Infinity Ward přináší nový díl série Call of Duty. Vylepšená umělá inteligence vám dá během tuhých bojů pekelně zabrat.  Perfektní grafické… (alza.cz)

Call of Duty 4: Modern Warfare (MAC) (251063)

Call of Duty 4: Modern Warfare (MAC) (251063)

Hra pro PC  Call of Duty 4: Modern Warfare je ještě lepší a propracovanější pokračování série her Call of Duty.VypnutoVynechat z LightBoxuCall of Duty 4: Modern Warfare je ještě lepší a propracovanější pokračování série her Call of Duty. Připravte se se na dokonalý akční zážitek, arzenál pokročilých moderních zbraní a sofistikovanou technologii.  Pak zúčastníte těch nejvypjatějších situací po celé Zemi, kdy budete muset koordinovat pozemní a vzdušné útoky na bojišti, abyste se vypořádali s nepřáteli ohrožujícími celý svět. Akce plná zvratů a rychlých rozhodnutí je právě tady!Klíčové vlastnostiPokračování série Call of DutyDokonalý akční zážitekAutentické pokročilé zbraněKoordinované útoky a podporaJedinečná hloubka multiplayeru (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít