CAKE Pečící forma, 3 vzory

CAKE Pečící forma 3 vzory

CAKE Pečící forma 3 vzory

S veselými formičkami na pečení CAKE vykouzlíte na tváři citronového koláče úsměv, čokoládovému dortu darujete hned dvě srdce a dětský narozeninový dort přikrášlíte roztomilým medvídkem. (butlers.cz)

Pečící forma na dort s nepřilnavým povrchem Dexam Square Cake, 23 x…

Pečící forma na dort s nepřilnavým povrchem Dexam Square Cake, 23 x 23 cm

Chcete svému blízkému upéct chutný a na pohled kouzelný dort? Tak začněte s přípravou a pořiďte si pečící formy na dort od značky Dexam. Připravte ten nejchutnější zákusek na světě a oslňte vaši rodinu, partnera či kamarády vašim uměním. S nepřilnavým povrchem bude pečení hračka. (bonami.cz)

Pečící forma nastavitelná

Pečící forma nastavitelná

Materiál: nerezové Tvar: kulaté Určení: na dorty Délka [cm]: 100 Šířka [cm]: 8.5 15 - 30 cm (odkarla.cz)

Pečící forma na sekanou

Pečící forma na sekanou

Upéct, vyndat a podávat! Nepřilnavý povrch, pomůcka na vyndavání. Perfektní sekaná se vám povede úplně bez námahy. Vhodná také na plněné papriky, šunku v chlebovém těstě a jiné delikatesy. Obdélníková forma z karbonové oceli s nepřilnavou vložkou, odolná do 280°C, vhodná do myčky na nádobí. Celkové rozměry: 31 x 8 x 15 cm. Vložka cca 30 x 8 x 12 cm. (velkykosik.cz)

Pečicí forma/přenoska

Pečicí forma/přenoska

Pečicí forma s víkem, ve které snadno připravíte i přepravíte sladké i slané pokrmy, teplé nebo studené. Kovová forma s nepřilnavou úpravou a s pasujícím víkem, které je z odolného materiálu vhodného pro styk s potravinami, má klipsy pro perfektní uzavření a dvě rukojeti usnadňující přepravu. Měří cca 37x24,5x9 cm. (euronova-shop.cz)

Velikonoční pečící forma Ibili

Velikonoční pečící forma Ibili

Jen, co se vzpamatujete z vánočního pečení, jsou tu Velikonoce. Vybavte se formou, se kterou to budete mít sfouknuté raz dva. Pečící forma s velikonočními motivy je vyrobena z oceli, kterou vylepšuje nepřilnavá vrstva. Nepřichytává se na ní těsto, a vyklopení zajíčků a vajíček vám půjde jako po másle. Čištění je bleskovou záležitostí, ale můžete ho zcela přenechat myčce na nádobí. Forma na pečení velikonočních zajíčků a vajíček: pevné provedení z oceli nepřilnavá vrstva usnadňuje pečení a údržbu dá se mýt v myčce velikost formy: 26 x 34,5 cm.  (vkotliku.cz)

Sada pečících forem Dr. Oetker (3 díly)

Sada pečících forem Dr. Oetker (3 díly)

S dvoubarevnou speciální povrchovou úpravou pro nejvyšší komfort pečení, ušetříte až 30% energie oproti jiným běžným plechům. Spořič energie pro optimální rozvod tepla! Nepřilnavý efekt umožňuje snadné odstranění formy. 3-dílná sada obsahuje 1 dortovou formu s plochým dnem - průměr 26 cm, 1 hranatá forma - průměr 25 cm, 1 forma na ovocný koláč - průměr 28 cm. (otto-cz)

Hranatá pečící forma, Dr. Oetker

Hranatá pečící forma, Dr. Oetker

O rozměrech ca 25x38 cm a výšce ca 7 cm. 5 let záruky. Made in Germany. Tato forma přesvědčí nejen skvělou barvou, ale také vynikajícími vlastnostmi. Forma je opatřena dnem, které zabraňuje vytečení, aby zůstala trouba čistá. Díky vnějšímu povrchu v červené barvě vzniká vynikající rozvod tepla pro rovnoměrné zhnědnutí každého pečeného výtvoru. Vnitřní nepřilnavá stříbrná vrstva maximálně usnadní odstranění formy a čištění. Všechny pečící formy a doplňky značky Dr. Oetker jsou testovány certifikovány ve zkušební kuchyni Dr. Oetker. Na zkušební kuchyň Dr. Oetker se můžete spolehnout - 100 let kvality a zkušeností ověřené praxí: tento produkt byl testován na 50 různých typech sporáků. Všechny produkty jsou vyzkoušeny s různými typy těst. (otto-cz)

Pečicí forma Premier Housewares

Pečicí forma Premier Housewares

Britská značka Premier Housewares je ideálním pomocníkem do každé kuchyně. Kousky této značky zastanou roli nejužitečnějších pomocníků, se kterými vám půjde vše hezky od ruky a s úsměvem na rtech. (bonami.cz)

Magnet 3Pagen Pečicí forma "Čtyřlístek"

Magnet 3Pagen Pečicí forma "Čtyřlístek"

Náš úspěšný recept na Vaše kreativní moučníky: silikonové pečicí formy! Krátká doba pečení, vymazávání tukem je zbytečné! (magnet-3pagen.cz)

Kulatá pečící forma Dr. Oetker

Kulatá pečící forma Dr. Oetker

Tato forma přesvědčí nejen skvělou barvou, ale také vynikajícími vlastnostmi. Forma je opatřena dnem, které zabraňuje vytečení, aby zůstala trouba čistá. Díky vnějšímu povrchu v červené barvě vzniká vynikající rozvod tepla pro rovnoměrné zhnědnutí každého pečeného výtvoru. Vnitřní nepřilnavá stříbrná vrstva maximálně usnadní odstranění formy a je snadná na údržbu. Všechny pečící formy a doplňky značky Dr. Oetker jsou testovány certifikovány ve zkušební kuchyni Dr. Oetker. Na zkušební kuchyň Dr. Oetker se můžete spolehnout - 100 let kvality a zkušeností ověřené praxí: tento produkt byl testován na 50 různých typech sporáků. Všechny produkty jsou vyzkoušeny s různými typy těst. 5 let záruka. Made in Germany. Tato pečící forma je dostupná ve 2 velikostech, vč. plochého dna. (otto-cz)

Pečicí forma na muffiny Premier Housewares

Pečicí forma na muffiny Premier Housewares

I když retro znamená obracet se do minulosti, britská značka Premier Housewares není ani náhodou zpátečnická. Bere si z dob minulých to nejlepší a v kombinaci s moderním přístupem vznikají kousky, které se jsou samy o sobě skvělou dominantou. Na takový interiér bude radost pohledět ♥ (bonami.cz)

Sada 3 forem na patrový dort Premier Housewares Cake

Sada 3 forem na patrový dort Premier Housewares Cake

Značka Premier Housewares prostě nikdy nezklame a vždy dokáže vnést do naší kuchyně něco, co potěší naše zrakové vnímání a zároveň to bude velikým usnadněním všech kuchyňských činností. (bonami.cz)

Magnet 3Pagen Pečicí forma, kulatá

Magnet 3Pagen Pečicí forma, kulatá

Geniální! Tato jedinečná pečicí forma má na okraji nejen tři různé značení určené k porcování koláče. Přinese Vám s sebou hned i praktický dělič, který se postará o dostatečně stejnoměrné porce. Jednodušeji už to nejde! (magnet-3pagen.cz)

SWEETHEART Pečící forma 11,5 cm

SWEETHEART Pečící forma 11,5 cm

Mějte vždy napečeno pro své blízké, nebo jim pošlete opravdu srdečné pozdravy, nebo udělejte radost sami sobě. Malá forma na pečení, nepřilnavý povrch. Včetně receptu. Náš tip: naplňte těstem hned několik forem najednou a upečte. Takže žaludkem projde ještě víc lásky. (butlers.cz)

Dr.Oetker Pečící forma BERÁNEK 3D (1871)

Dr.Oetker Pečící forma BERÁNEK 3D (1871)

Forma 900ml, 27.5x15x6.5cm, nepřilnavý povrch, nemýt v myčce Stejně jako na Vánoce, tak i o Velikonocích pečeme nejrůznější sladké dobroty, většinou beránka nebo mazanec. A máte už doma pro upečení beránka tu správnou pečící formu? Nemáte? Pak je načase si nějakou pořídit, třeba zrovna tu od Dr. Oetkera. Pečící forma má objem 900 ml, je vyrobena z nerezového plechu s nepřilnavou povrchovou úpravou a díky vynikajícímu vedení tepla dosáhnete při pečení beránka těch nejlepších výsledků. Forma je dodávána včetně 4 klipů pro bezpečné uzavření obou částí formy.  Klíčové vlastnosti pečící formy Dr. Oetker Beránek 3Dtrojrozměrná forma beránka ze zlaté edice Dr. Oetkeravyrobena z nerezového plechu s nepřilnavým povrchemforma Dr. Oetker skvěle vede teplopři pečení… (alza.cz)

SWEET BAKERY Pečící forma 27,5 cm

SWEET BAKERY Pečící forma 27,5 cm

Ať už je Váš oblíbený recept kterýkoli, s ocelovou formou na dort SWEET BAKERY s průměrem téměř 27,5 cm máte tu nejdůležitější surovinu, abyste po tom všem míchání, hnětení a pečení vyndali z trouby tu nejvoňavější sladkou tečku. V nabídce i bochníková forma a forma na bábovku. (butlers.cz)

Dr.Oetker Pečící forma ZAJÍČEK 3D (1870)

Dr.Oetker Pečící forma ZAJÍČEK 3D (1870)

Pečící forma 600ml, 19x21.5x6cm, nepřilnavý povrch, nemýt v myčce Stejně jako na Vánoce, tak i o Velikonocích pečeme nejrůznější sladké dobroty, většinou beránka nebo mazanec. Co tentokrát vyzkoušet něco nového a upéct třeba velikonočního zajíčka? Jaké zvolíte těsto je jen na vás a upéct jej můžete za pomoci 3D pečící formy ve tvaru zajíce od Dr. Oetkera. Trojrozměrná forma ze zlaté edice Dr. Oetker má objem 600 ml, je vyrobena z nerezového plechu s nepřilnavou povrchovou úpravou a díky vynikajícímu vedení tepla dosáhnete při pečení zajíčka těch nejlepších výsledků. Forma je dodávána včetně 4 klipů pro bezpečné uzavření obou částí formy.  Klíčové vlastnosti pečící formy Dr. Oetker Zajíček 3Dtrojrozměrná forma zajíčka ze zlaté edice Dr. Oetkeravyrobena z nerezového… (alza.cz)

Pečící forma Premier Housewares Red Balls

Pečící forma Premier Housewares Red Balls

Jemný design, originalita a funkčnost. To je Premier Housewares. Doplňte svou kuchyni krásným a účelným zařízením, díky kterému bude vaření nejen potřebnou nutností, ale také zábavou a příjemnou chvilkou. Nakonec, po takovém pocitu při vaření touží většina z nás. Kuchyňské náčiní vyrobené ze silikonu má mnoho neopomenutelným vlastností. Je lehké, snadno odolává vysokým i nízkým teplotám, je zdravotně nezávadné a navíc i snadno omyvatelné. To jsou důvody, které z nich v kuchyni dělají ty nejžádanější pomocníky. (bonami.cz)

Silikonová pečící forma JOCCA Wine Mould

Silikonová pečící forma JOCCA Wine Mould

Pusťte se ve velkém do pečení! Silikon má obrovskou výhodu v tom, že je odolný i do vysokých teplot a nedrží v sobě tak dlouho teplo, takže se s ním dobře manipuluje i těsně po tom, co ho vyndáte z trouby. To budou ale dobroty! - Materiál: silikon - Rozměry: 27,5 x 21 x 3,5 cm (bonami.cz)

Silikonová pečící forma Premier Housewares Snowman

Silikonová pečící forma Premier Housewares Snowman

Jemný design, originalita a funkčnost. To je Premier Housewares. Doplňte svou kuchyni krásným a účelným zařízením, díky kterému bude vaření nejen potřebnou nutností, ale také zábavou a příjemnou chvilkou. Nakonec, po takovém pocitu při vaření touží většina z nás. Kuchyňské náčiní vyrobené ze silikonu má mnoho neopomenutelným vlastností. Je lehké, snadno odolává vysokým i nízkým teplotám, je zdravotně nezávadné a navíc i snadno omyvatelné. To jsou důvody, které z nich v kuchyni dělají ty nejžádanější pomocníky. (bonami.cz)

SWEET BAKERY 3D Pečící forma traktor

SWEET BAKERY 3D Pečící forma traktor

U této pečící formy pro Váši vlastnoručně upečený 3-D traktor se nepodlamují kolena jen traktoristům, ale i všem velkým a malým mlsným jazýčkům. Se SWEET BAKERY vykrajovátkem dostane Vaše kreativní pečící umění zcela nový rozměr. Jednoduše upečte ve formách těsto podle přiloženého receptu, kousek po kousku spojte a ozdobte dle Vašeho přání. Výsledek bude jistě k nakousnutí nebo k obdarování. K dostání různé varinaty. (butlers.cz)

Silikonová pečící forma JOCCA Wine, 30 cm

Silikonová pečící forma JOCCA Wine, 30 cm

Pusťte se ve velkém do pečení! Silikon má obrovskou výhodu v tom, že je odolný i do vysokých teplot a nedrží v sobě tak dlouho teplo, takže se s ním dobře manipuluje i těsně po tom, co ho vyndáte z trouby. To budou ale dobroty! - Materiál: silikon - Rozměry: 30 cm (bonami.cz)

PURO Keramická pečící forma hranatá 21 cm

PURO Keramická pečící forma hranatá 21 cm

Až Vás znovu přepadne chuť na lasagne nebo zapečené brambory, využijte keramickou pečící formu PURO. Už název PURO dává jasně najevo charakter této řady. Jednoduché tvary, klasický a přitom moderní styl - pro lidi, co mají dobrý vkus. Všechny výrobky této řady je možné libovolně kombinovat, takže najdete řešení pro každou příležitost a každý pokrm. Vyrobeno z kvalitního porcelánu, vhodné do pohostinství, lze použít i v troubě. PURO je čistá radost z vaření i servírování. Další informace: max. teplota 220 °C. K dostání další varianty. (butlers.cz)

Pečicí forma na chléb Sabichi Loaf

Pečicí forma na chléb Sabichi Loaf

Pečení je radost a to moc dobře ví i britská značka Sabichi. Ta ve svých receptech na pomocníky v kuchyni spojuje důmyslnost a kvalitní materiály, což dalo vzniknout sérii nepostradatelných pečících plechů a forem. (bonami.cz)

Pečicí forma VTP 191515 beránek 29cm Culinaria

Pečicí forma VTP 191515 beránek 29cm Culinaria

Beránek 29cm Culinaria Beránek 29cm Starline, plechová forma s nepřilavým povrchem, rozměry formy - 29,3x 19,2x 7,6cm, nepřilnavý povrch xynflon, tloušťka plechu 0,5 mm. (kasa.cz)

LITTLE BAKERY Pečící forma mini 15 cm

LITTLE BAKERY Pečící forma mini 15 cm

S mini pečící formou LITTLE BAKERY vykouzlíte opravdové lahůdky ke kávě o Adventu nebo k šálku horkého čaje při sledování pohádek. K dostání další varianty. Další informace: Vyhněte se přímému kontaktu zapékací formy s plamenem. Zapékání: až do 200 °C. (butlers.cz)

SWEET BAKERY 3D Pečící forma vánoční stromek

SWEET BAKERY 3D Pečící forma vánoční stromek

U této pečící formy pro Váši vlastnoručně upečený 3-D vánoční strom se nepodlamují kolena jen Ježíškovi a Santa Clausovi, ale všem velkým a malým mlsným jazýčkům. Se SWEET BAKERY vykrajovátkem dostane Vaše kreativní pečící umění zcela nový rozměr. Jednoduše upečte ve formách těsto podle přiloženého receptu, kousek po kousku spojte a ozdobte dle Vašeho přání. Výsledek bude jistě k nakousnutí nebo k obdarování. K dostání různé varinaty. (butlers.cz)

PURO Keramická pečící forma hranatá 15,5 cm

PURO Keramická pečící forma hranatá 15,5 cm

Až Vás znovu přepadne chuť na lasagne nebo zapečené brambory, využijte keramickou pečící formu PURO. Už název PURO dává jasně najevo charakter této řady. Jednoduché tvary, klasický a přitom moderní styl - pro lidi, co mají dobrý vkus. Všechny výrobky této řady je možné libovolně kombinovat, takže najdete řešení pro každou příležitost a každý pokrm. Vyrobeno z kvalitního porcelánu, vhodné do pohostinství, lze použít i v troubě. PURO je čistá radost z vaření i servírování. Další informace: max. teplota 220 °C. K dostání další varianty. (butlers.cz)

PURO Keramická pečící forma oválná 18,5 cm

PURO Keramická pečící forma oválná 18,5 cm

Až Vás znovu přepadne chuť na lasagne nebo zapečené brambory, využijte keramickou pečící formu PURO. Už název PURO dává jasně najevo charakter této řady. Jednoduché tvary, klasický a přitom moderní styl - pro lidi, co mají dobrý vkus. Všechny výrobky této řady je možné libovolně kombinovat, takže najdete řešení pro každou příležitost a každý pokrm. Vyrobeno z kvalitního porcelánu, vhodné do pohostinství, lze použít i v troubě. PURO je čistá radost z vaření i servírování. Další informace: max. teplota 220 °C. K dostání další varianty. (butlers.cz)

Silikonová pečící forma Premier Housewares White Snowman

Silikonová pečící forma Premier Housewares White Snowman

Jemný design, originalita a funkčnost. To je Premier Housewares. Doplňte svou kuchyni krásným a účelným zařízením, díky kterému bude vaření nejen potřebnou nutností, ale také zábavou a příjemnou chvilkou. Nakonec, po takovém pocitu při vaření touží většina z nás. Kuchyňské náčiní vyrobené ze silikonu má mnoho neopomenutelným vlastností. Je lehké, snadno odolává vysokým i nízkým teplotám, je zdravotně nezávadné a navíc i snadno omyvatelné. To jsou důvody, které z nich v kuchyni dělají ty nejžádanější pomocníky. (bonami.cz)

Silikonová pečící forma na cupcaky JOCCA Wine

Silikonová pečící forma na cupcaky JOCCA Wine

Pusťte se ve velkém do pečení! Silikon má obrovskou výhodu v tom, že je odolný i do vysokých teplot a nedrží v sobě tak dlouho teplo, takže se s ním dobře manipuluje i těsně po tom, co ho vyndáte z trouby. To budou ale dobroty! - Materiál: silikon - Rozměry: 35 x 18 x 3 cm (bonami.cz)

Pečicí forma na dort Sabichi, ⌀ 24 cm

Pečicí forma na dort Sabichi, ⌀ 24 cm

Pečení je radost a to moc dobře ví i britská značka Sabichi. Ta ve svých receptech na pomocníky v kuchyni spojuje důmyslnost a kvalitní materiály, což dalo vzniknout sérii nepostradatelných pečících plechů a forem. (bonami.cz)

BANQUET Pečící forma Beránek 29 cm Culinaria

BANQUET Pečící forma Beránek 29 cm Culinaria

Beránek 29 cm CULINARIA, rozměry formy: 29,3 x 19,2 x 7,6 cm, uhlíková ocel s nepřilnavým povrchem, tloušťka materiálu 0,5 mm. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylenu), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhézní vlastnosti a snadno se udržuje. (nabytek-forliving.cz)

Pečicí forma na dort Sabichi, ⌀ 18 cm

Pečicí forma na dort Sabichi, ⌀ 18 cm

Pečení je radost a to moc dobře ví i britská značka Sabichi. Ta ve svých receptech na pomocníky v kuchyni spojuje důmyslnost a kvalitní materiály, což dalo vzniknout sérii nepostradatelných pečících plechů a forem. (bonami.cz)

Růžová pečicí forma na koláč Ladelle Bake

Růžová pečicí forma na koláč Ladelle Bake

Vybavte se formou na pečení, na kterou se budete moci spolehnout, ale také vás zaručeně vykouzlí během pečení úsměv na rtech. Přesně taková je tato od značky Ladelle. Znáte Ladelle? Je to značka, která pochází až z opačné strany světa - z Austrálie. A jestli jsou na něco v Austrálii vysazení, je to jídlo. A tak není divu, že tato značka vytváří tak dokonalé kousky kuchyňského textilu a doplňků. Chcete mít úsměv na tváři nejen při jídle, ale i při jeho přípravě? Vsaďte na Ladelle ♡ (bonami.cz)

PURO Keramická pečící forma oválná 13 cm

PURO Keramická pečící forma oválná 13 cm

Až Vás znovu přepadne chuť na lasagne nebo zapečené brambory, využijte keramickou pečící formu PURO. Už název PURO dává jasně najevo charakter této řady. Jednoduché tvary, klasický a přitom moderní styl - pro lidi, co mají dobrý vkus. Všechny výrobky této řady je možné libovolně kombinovat, takže najdete řešení pro každou příležitost a každý pokrm. Vyrobeno z kvalitního porcelánu, vhodné do pohostinství, lze použít i v troubě. PURO je čistá radost z vaření i servírování. Další informace: max. teplota 220 °C. K dostání další varianty. (butlers.cz)

PURO Keramická pečící forma oválná 22,5 cm

PURO Keramická pečící forma oválná 22,5 cm

Až Vás znovu přepadne chuť na lasagne nebo zapečené brambory, využijte keramickou pečící formu PURO. Už název PURO dává jasně najevo charakter této řady. Jednoduché tvary, klasický a přitom moderní styl - pro lidi, co mají dobrý vkus. Všechny výrobky této řady je možné libovolně kombinovat, takže najdete řešení pro každou příležitost a každý pokrm. Vyrobeno z kvalitního porcelánu, vhodné do pohostinství, lze použít i v troubě. PURO je čistá radost z vaření i servírování. Další informace: max. teplota 220 °C. K dostání další varianty. (butlers.cz)

SWEET BAKERY Pečící forma obdelníková 29,5 cm

SWEET BAKERY Pečící forma obdelníková 29,5 cm

Ať už je Váš oblíbený recept kterýkoli, s ocelovou bochníkovou formou SWEET BAKERY s průměrem 29,5 cm máte tu nejdůležitější surovinu, abyste po tom všem míchání, hnětení a pečení vyndali z trouby tu nejvoňavější výtvor. V nabídce i forma na bábovku a forma na dort. (butlers.cz)

SWEET BAKERY 3D Pečící forma perníková chaloupka

SWEET BAKERY 3D Pečící forma perníková chaloupka

U této pečící formy pro Vaši vlastnoručně upečnou 3-D perníkovou chaloupku se nepodlamují kolena jen Jeníčkovi a Mařence, ale všem velkým a malým mlsným jazýčkům. Se SWEET BAKERY vykrajovátkem dostane Vaše kreativní pečící umění zcela nový rozměr. Jednoduše upečte ve formách těsto podle přiloženého receptu, kousek po kousku spojte a ozdobte dle Vašeho přání. Výsledek bude jistě k nakousnutí nebo k obdarování. K dostání různé varinaty. (butlers.cz)

LITTLE BAKERY Pečící forma mini 10,5 cm

LITTLE BAKERY Pečící forma mini 10,5 cm

K adventní kávě, jako dezert nebo malé překvapení. Vykouzlete výborné dobrůtky s mini formou na pečení LITTLE BAKERY bábovka s průměrem 12 cm. Ať už s čokoládou pro Vašeho miláčka, s oříšky pro tatínka nebo s rozinkami pro sousedy, tu pravou příchuť máte hravě a rychle připravenou. Ideální i jako kreativní pamlsek na sladkém bufetu. Vyhněte se přímému kontaktu formy s plamenem. Při pečení v troubě odolné až do teploty 200 °C. K dostání další varianty. (butlers.cz)

SWEET BAKERY Pečící forma na muffiny 12 ks

SWEET BAKERY Pečící forma na muffiny 12 ks

Ať už je Váš oblíbený recept jakýkoli: s pečící formou SWEET BAKERY z oceli na 12 kusů muffinů máte jednu z těch nejdůležitějších přísad, která po všem tom míchání, hnětení a pečení zajistí, že z trouby vytáhnete výborný voňavý dezert. K dostání další varianty. (butlers.cz)

Kitchen Craft Perforovaná pečící forma na bagety KCMCCB90

Kitchen Craft Perforovaná pečící forma na bagety KCMCCB90

Užívejte si doma vůni a chuť čerstvých křupavých baget jako z francouzského pekařství. Britská značka Kitchen Craft přichází s oceněnou perforovanou formou na bagety, která utne promočené a nedopečené dno a postará se o famózní křupnutí při prvním kousnutí. Je vyrobena z pevné uhlíkové oceli, na kterou se nanesla dvojitá vrstva nepřilnavého povrchu Quantum II. Perforované otvory zajistí cirkulaci vzduchu, odvedou přebytečnou vlhkost a na bagetách se díky tomu vytvoří zlatavá a křupavá kůrka. Forma je tvarovaná tak, aby se těsto nerozteklo do stran, tudíž docílíte správného tvaru baget. Dá se ovšem využít i na bagety k rozpečení. Formu bez problému můžete umýt v myčce, ale vzhledem k nepřilnavému povrchu je stejně snadné ji umýt v ruce.   (vkotliku.cz)

SWEET BAKERY Pečící forma srdce na 6 ks

SWEET BAKERY Pečící forma srdce na 6 ks

Ať už je Váš oblíbený recept jakýkoli: s pečící formou SWEET BAKERY z oceli na 6 ks srdcí máte jednu z těch nejdůležitějších přísad, která po všem tom míchání, hnětení a pečení zajistí, že z trouby vytáhnete výborný voňavý dezert. K dostání další varianty. (butlers.cz)

Pečící forma na dort Premier Housewares Heart Spring

Pečící forma na dort Premier Housewares Heart Spring

Sladké pečení, láskyplné vaření... Kuchyně je zkrátka plná voňavé romantiky, kterou by bylo škoda nepřenést až přímo ke stolu. A k tomu jsou kousky Premier Living jako stvořené - promyšlené tvary, oku lahodící barvy i celková vizuální jemnost jsou strhujícími detaily, které povznesou na duchu každou romantickou duši a postarají se o dokonalé servírování. - Materiál: karbonová ocel, nepřilnavá - Rozměry: 7x25x25 cm (v x š x h) (bonami.cz)

SWEET BAKERY Pečící forma na muffiny 6 ks

SWEET BAKERY Pečící forma na muffiny 6 ks

Ať už je Váš oblíbený recept jakýkoli: s pečící formou SWEET BAKERY z oceli na 6 kusů muffinů máte jednu z těch nejdůležitějších přísad, která po všem tom míchání, hnětení a pečení zajistí, že z trouby vytáhnete výborný voňavý dezert. K dostání další varianty. (butlers.cz)

SWEET BAKERY Pečící forma na bábovku 22 cm

SWEET BAKERY Pečící forma na bábovku 22 cm

Ať už je Váš oblíbený recept kterýkoli, s ocelovou formou na bábovku SWEET BAKERY s průměrem téměř 22 cm máte tu nejdůležitější surovinu, abyste po tom všem míchání, hnětení a pečení vyndali z trouby tu nejvoňavější sladkou tečku. V nabídce i bochníková forma a forma na dort. (butlers.cz)

Kitchen Craft Kulatá pečící forma na quiche 23 cm

Kitchen Craft Kulatá pečící forma na quiche 23 cm

Teď už budete moct říkat kiš, kiš, protože konečně budete mít dokonalý quiche. Upečte ho v perforované formě Crusty Bake od Kitchen Craft. Perforace na dnu a stěnách formy rychle odstraní přebytečnou vlhkost a vykouzlí lákavou zlatavou křupavou kůrku. Žár se dostává přímo k těstu, tudíž docílíte toho, že budete mít i dno krásně dopečené. Forma je vyrobená z pevné uhlíkové oceli, na které jsou naneseny dvě vrstvy nepřilnavého povrchu Quantum II. Nepřichytí se vám tak ani kousek vašeho perfektního koláče. Poslední vychytávkou je volné odjímatelné dno, se kterým koláč bez problému vyjmete ještě teplý, aniž byste poškodili korpus. Forma na quiche Crusty Bake: Vyrobená z pevné a silné uhlíkové oceli. Perforované otvory na dně a po stranách zajistí cirkulaci vzduchu, odvedou přebytečnou… (vkotliku.cz)

SWEET BAKERY Pečící forma bábovička na 12 ks

SWEET BAKERY Pečící forma bábovička na 12 ks

Ať už je Váš oblíbený recept jakýkoli: s pečící formou SWEET BAKERY z oceli na 12 kusů bábovek máte jednu z těch nejdůležitějších přísad, která po všem tom míchání, hnětení a pečení zajistí, že z trouby vytáhnete výborný voňavý dezert. K dostání další varianty. (butlers.cz)

PURO Keramická pečící forma hranatá 16 x 25,5 cm

PURO Keramická pečící forma hranatá 16 x 25,5 cm

Až Vás znovu přepadne chuť na lasagne nebo zapečené brambory, využijte keramickou pečící formu PURO. Už název PURO dává jasně najevo charakter této řady. Jednoduché tvary, klasický a přitom moderní styl - pro lidi, co mají dobrý vkus. Všechny výrobky této řady je možné libovolně kombinovat, takže najdete řešení pro každou příležitost a každý pokrm. Vyrobeno z kvalitního porcelánu, vhodné do pohostinství, lze použít i v troubě. PURO je čistá radost z vaření i servírování. Další informace: max. teplota 220 °C. K dostání další varianty. (butlers.cz)

Fialová silikonová pečící forma na 6 muffinů Versa Bandeja

Fialová silikonová pečící forma na 6 muffinů Versa Bandeja

Pečte, vařte, experimentujte v kuchyni bez zábran a hlavně hravě. Díky značce Versa budou vaše chvilky u plotny veselejší a barevnější. A výsledek bude určitě stát za to ♥ O Versa: Španělská značka figuruje na trhu od roku 1946. Z malého dodavatele nábytku a dekorací se stala silná mezinárodní firma. Versa si klade za cíl a poslání vyrábět moderní a cenově dostupný nábytek a dekorace. Prioritou je, aby byly zábavné, funkční a vnášeli do našich domovů pocit radosti. ♥ (bonami.cz)

BANQUET Pečící forma dort s plast.víkem Culinaria 26x8 cm

BANQUET Pečící forma dort s plast.víkem Culinaria 26x8 cm

Dortová forma s plastovým víkem, průměr formy 26 cm, výška 8 cm, uhlíková ocel s nepřilnavým povrchem, tloušťka materiálu 0,4 mm, boční otevírací systém. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylenu), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhézní vlastnosti a snadno se udržuje. (nabytek-forliving.cz)

Pečicí forma na dorty Metaltex Tube, ø 26 cm

Pečicí forma na dorty Metaltex Tube, ø 26 cm

Pusťte se do pečení se značkou Metaltex. Přináší úžasné formy na pečení, které něco vydrží a budou vám dělat radost dlouhá léta. Konečně můžete vyzkoušet recept, na který se chystáte! (bonami.cz)

Černá čtvercová pečící forma s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem

Černá čtvercová pečící forma s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem

Není nic horšího, než připálený korpus. Aby se vám toto cukřárské faux pas příště vyhnulo širokým obloukem vybavte se praktickou formou s nepřilnavým povrchem od značky Bakehouse. Návrháři této značky kuchyňských potřeb si libují v kombinaci stylu a praktičnosti a této šikovné formě opravdu neodolá žádná nadšená cukrářka ani zdatný pekař. (bonami.cz)

Pečicí forma ze silikonu Metaltex Roasting, 28 x 24 cm

Pečicí forma ze silikonu Metaltex Roasting, 28 x 24 cm

Pusťte se do pečení se značkou Metaltex. Přináší úžasné formy na pečení, které něco vydrží a budou vám dělat radost dlouhá léta. Konečně můžete vyzkoušet recept, na který se chystáte! (bonami.cz)

Pečící/zapékací forma Dr. Oetker

Pečící/zapékací forma Dr. Oetker

Pečící/zapékací forma od Dr.Oetker série »Smaltové pečení s láskou« má rozměr 37x32x7,5 cm. Ocelový plech ve smaltové úpravě je nejen odolný proti řezu a poškrábání, ale také odolný ovocným kyselinám, vhodný do myčky nádobí a žáruvzdorný do +400°C. Díky vynikajícímu rozvodu tepla vzniknou vynikající pečené výsledky. Pečící/zapékací forma značky Dr. Oetker má nejen dobré nepřilnavé vlastnosti, ale také záruku 10 let. Made in Germany. Další detaily: pečící/zapékací forma. Smaltové pečení s láskou. Ocelový plech se smaltovou úpravou. 37x32x7,5 cm. Komfortní oddělitelné dno. Odolné proti řezu a poškrábání. Odolné ovocným kyselinám. Nejlepší výsledky díky vynikajícímu rozvodu tepla. Velice dobré nepřilnavé vlastnosti. Žáruvzdorné do +400°C. Vhodné do myčky nádobí. 10 let záruka. Made in… (otto-cz)

Pečicí forma ze silikonu na muffiny, Metaltex, délka 30 cm

Pečicí forma ze silikonu na muffiny, Metaltex, délka 30 cm

Pusťte se do pečení se značkou Metaltex. Přináší úžasné formy na pečení, které něco vydrží a budou vám dělat radost dlouhá léta. Konečně můžete vyzkoušet recept, na který se chystáte! (bonami.cz)

Černá pečící forma s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem, délka 40 cm

Černá pečící forma s nepřilnavým povrchem Bakehouse Panem, délka 40 cm

Není nic horšího, než připálený korpus. Aby se vám toto cukřárské faux pas příště vyhnulo širokým obloukem vybavte se praktickou formou s nepřilnavým povrchem od značky Bakehouse. Návrháři této značky kuchyňských potřeb si libují v kombinaci stylu a praktičnosti a této šikovné formě opravdu neodolá žádná nadšená cukrářka ani zdatný pekař. (bonami.cz)

Pečicí forma na dorty a bábovky Metaltex Tube, ø 26 cm

Pečicí forma na dorty a bábovky Metaltex Tube, ø 26 cm

Pusťte se do pečení se značkou Metaltex. Přináší úžasné formy na pečení, které něco vydrží a budou vám dělat radost dlouhá léta. Konečně můžete vyzkoušet recept, na který se chystáte! (bonami.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít