Čaj English Tea Shop na hubnutí

Čaj English Tea Shop na hubnutí

Čaj English Tea Shop na hubnutí

Rozhodli jste se od nového roku začít hubnout? V tom případě se neobejdete bez tohoto zeleného čaje English Tea Shop s přídavkem ženšenu, ovoce akai, zázvoru a skořice. Vše v bio kvalitě. Příprava : Vhoďte jeden čajový sáček do hrnku, zalijte vodou ohřátou na 80 °C a nechte 3-5 minut louhovat. Dochuťte tak, jak to máte rádi, a pak už jen vychutnávejte. Složení: bio zelený čaj, bio skořice, bio ženšen, bio zázvor, bio ovoce acai Balení obsahuje 20 sáčků (30 g). Rozměry : 14x8,5x5,5 cm (ZOOT.cz)

ENGLISH TEA SHOP Slim Me Wellness čaj hubnutí 20 sáčků

ENGLISH TEA SHOP Slim Me Wellness čaj hubnutí 20 sáčků

Osvěžující organický zelený čaj, známý pro jeho detoxikační vlastnosti, ženšen a bobule Acai jsou jemně kořeněné organickým zázvorem a skořicí, aby vám přinesly tuto krásnou zdravou čajovou směs. (Docsimon.cz)

Konzistence:
konzistence
Prioritní:
Porcované čaje
Sekce:
Porcované čaje
Sekce PZ:
Bio čaje
Složka:
Acai berry (Euterpe oleracea)
Určení:
unisex
Značka:
English Tea Shop

English Tea Shop WELLNESS BIO 20 n.s. HUBNUTÍ

English Tea Shop WELLNESS BIO 20 n.s. HUBNUTÍ

English Tea Shop wellness BIO Hubnutí je povzbuzující zelený čaj, který přispívá k hubnutí. Díky svému složení má detoxikační účinky a může být konzumován i během diet. Balení obsahuje 20 nálevových sáčků. (BENU.CZ)

Bezkofeinový čaj English Tea Shop Cukroví

Bezkofeinový čaj English Tea Shop Cukroví

Vánoční čaj English Tea Shop bude příjemné pohlazení sladkou vůní, která se po zalití sáčku horkou vodou rozline po celém bytě. Uričtě teď před Vánoci oceníte speciálně tuto vůni, z čaje totiž ucítíte vánoční cukroví:) Čaj je bezkofeinový. Balení obsahuje 40 sáčků s čajem. Složení: rooibos, máta, pomerančová kůra, skořice, cikorkový a vanilkový lusk, kokokosové a vanilkové aroma (ZOOT.cz)

Bezkofeinový čaj English Tea Shop Perníček

Bezkofeinový čaj English Tea Shop Perníček

„Moje nejoblíbenější vánoční cukroví jsou perníčky!“ říká andělíček na krabičce čajů právě s příchutí perníčků. Čaj je bezkofeinový, proto si ho můžete vychutnávat všechny zimní večery. Balení obsahuje 40 kulatých sáčků s čajem. Složení: rooibos, pražený ječmen, skořice, jablko, příchuť zázvoru, příchuť skořice, příchuť limetky (ZOOT.cz)

Zelený čaj English Tea Shop Bio

Zelený čaj English Tea Shop Bio

Vychutnejte si každý doušek. Života i čaje. Příprava : Vhoďte jeden čajový sáček English Tea Shop do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte 2-3 minuty louhovat. Dochuťte tak, jak to máte rádi, a pak už jen vychutnávejte. Složení: Bio bílý čaj, citronová tráva, bio bezinky a bio kousky borůvek, přírodní příchuť borůvek Balení obsahuje 20 sáčků (30 g). Rozměry : 13 x 8,5 x 7 cm (ZOOT.cz)

Bezkofeinový čaj English Tea Shop Tichá noc

Bezkofeinový čaj English Tea Shop Tichá noc

U Vánočního čaje English Tea Shop oceníte nejen skvělou chuť, ale i jeho příjemnou sváteční vůni, díky které se po zalití sáčku horkou vodou rozline po obývacím pokoji atmosféra Vánoc . Čaj je bezkofeinový. Balení obsahuje 40 sáčků s čajem. Složení: rooibos, máta, skořice, okvětní lístky růží (ZOOT.cz)

Čistě bílý čaj English Tea Shop Bio

Čistě bílý čaj English Tea Shop Bio

Výjimečně jemná chuť, která vás osvěží i povzbudí. Bílý čaj je nejjemnější ze všech druhů čaje. Získává se zpracováním prvních, ještě nerozvinutých lístků. O jeho blahodárných účincích není jediný pochyb, po dlouhou dobu byl považován pouze za nápoj císařů. Bílý čaj English Tea Shop je v nejvyšší bio kvalitě. Příprava : Vhoďte jeden čajový sáček English Tea Shop do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte 3-5 minut louhovat. Dochuťte tak, jak to máte rádi, a pak už jen vychutnávejte. Balení obsahuje 20 sáčků (30 g). Rozměry : 14 x 8,5 x 5,5 cm (ZOOT.cz)

Bílý čaj English Tea Shop Coconut Bio

Bílý čaj English Tea Shop Coconut Bio

Čaj o páté. Ať už sama nebo s kamarádkou, kolegyní ... Vychutnejte si šálek vynikajícího čaje každý den a mějte to jako váš rituál. Typ: bílý čaj s příchutí kokosu a maracuji Barva balení: béžová Složení: 63 % bílý čaj bio 12 % kousky citronové trávy bio 8 % kousky kakaa bio 6 % kousky zázvoru bio 5 % přírodní příchutě 3 % kousky kokosu bio 3 % květ moučenky bio Balení obsahuje 20 sáčků. Rozměry krabičky: 8 x 13 x 7 cm (ZOOT.cz)

Čaj English Tea Shop s uspávajícími účinky

Čaj English Tea Shop s uspávajícími účinky

Nedaří se vám po celém dni usnout? Nechte se ukolébat touto hřejivou směsí bylinek od značky English Tea Shop. Heřmánek, poupata levandule, listy chmelu s antimikrobiálními účinky, valerian root, který je hojně užívaný k léčbě nervových chorob, úzkostí a nespavosti, a meduňka lékařská, vše ve vysoké bio kvalitě, vás zavedou do říše spánku dřív, než stihnete říct „ čaj″ . Příprava : Vhoďte jeden čajový sáček do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte 3-5 minut louhovat. Dochuťte tak, jak to máte rádi, a pak už jen vychutnávejte. Složení: bio heřmánek, bio poupata levandule, bio listy chmelu, bio valerian root, bio meduňka lékařská Balení obsahuje 20 sáčků (30 g). Rozměry : 14x8,5x5,5 cm (ZOOT.cz)

Bílý čaj English Tea Shop Lychee Bio

Bílý čaj English Tea Shop Lychee Bio

Čaj o páté. Ať už sama nebo s kamarádkou, kolegyní ... Vychutnejte si šálek vynikajícího čaje každý den a mějte to jako váš rituál. Typ: bílý čaj s příchutí liči Barva balení: meruňková Složení: 77 % bílý čaj bio 8 % kousky skořice bio 6 % kousky kaka bio 5 % přírodní příchutě 3 % kousky kokosu bio 1 % liči bio Balení obsahuje 20 sáčků. Rozměry krabičky: 8 x 13 x 7 cm (ZOOT.cz)

Čaj English Tea Shop s povzbuzujícími účinky

Čaj English Tea Shop s povzbuzujícími účinky

Nemůžeme-li v sychravém počasí čerpat energii ze slunce, načerpejme ji z čaje! Tento čaj English Tea Shop se zelenou mátou, listy ostružin, roiboosem, listy kopřiv, kořenem zázvoru, citronovou trávou, skořicí, květem bezinky a ženšenem (vše v bio kvalitě) vás spolehlivě postaví na nohy. Příprava : Vhoďte jeden čajový sáček do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte 3-5 minut louhovat. Dochuťte tak, jak to máte rádi, a pak už jen vychutnávejte. Složení: bio máta klasnatá, bio máta peprná, bio listy ostružiny, bio rooibos, bio listy kopřivy, bio kořen zázvoru, bio citronová tráva, bio skořice, bio květ bezinky, bio ženšen Balení obsahuje 20 sáčků (30 g). Rozměry : 14x8,5x5,5 cm (ZOOT.cz)

Ovocný čaj English Tea Shop Super Ovocný Bio

Ovocný čaj English Tea Shop Super Ovocný Bio

Super ovoce pro super den Jahody, borůvky a maliny rozhodně super ovoce jsou. V kombinaci se svěží mátou podporující trávení a rooibosem vytváří směs, která se skvěle hodí i pro přípravu ledového čaje. Ovocný čaj English Tea Shop si vychutnáte v nejvyšší bio kvalitě. Příprava : Vhoďte jeden čajový sáček English Tea Shop do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte 4-5 minut louhovat. Dochuťte tak, jak to máte rádi, a pak už jen vychutnávejte. Složení : bio ibišek, bio rooibos, bio máta, bio maliny, bio jahody, bio borůvky, přírodní příchuť malin a přírodní příchuť jahod Balení obsahuje 20 sáčků (30 g). Rozměry : 14 x 8,5 x 5,5 cm (ZOOT.cz)

Čaj English Tea Shop s omlazujícími účinky

Čaj English Tea Shop s omlazujícími účinky

Vraťte se o pár let zpět s tímto voňavým ovocným čajem od značky English Tea Shop! Šípek, rakytník, ibišek, jahody, borůvky a ostružiny v bio kvalitě vám připomenou chvíle dětství, které jste strávili v lese při sběru lesních plodů. Tento čaj působí příznivě na pleť a zásobí vás antioxidanty do té doby, než si zase najdete čas vyrazit na čerstvý vzduch. Příprava : Vhoďte jeden čajový sáček do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte 3-5 minut louhovat. Dochuťte tak, jak to máte rádi, a pak už jen vychutnávejte. Složení: bio ibišek, bio šípek, bio rakytník, bio jahody, bio borůvky, bio ostružiny Balení obsahuje 20 sáčků (30 g). Rozměry : 14x8,5x5,5 cm (ZOOT.cz)

Bezkofeinový čaj English Tea Shop Jízda na saních

Bezkofeinový čaj English Tea Shop Jízda na saních

Po pořádné zimní sáňkovačce není nic lepšího než se ohřát horkým čajem! English Tea Shop nabízí Vánoční čaj, ze kterého budou mít radost nejen vaše děti. Čaj je bezkofeinový. Balení obsahuje 40 sáčků s čajem. Složení: rooibos, skořice, jablko, pomerančová kůra, hřebíček, pepř, brazilská papaxa, příchu´t pomeranče (ZOOT.cz)

Čaj English Tea Shop Levandule a Heřmánek Bio

Čaj English Tea Shop Levandule a Heřmánek Bio

Čaj o páté. Ať už sama nebo s kamarádkou, kolegyní ... Vychutnejte si šálek vynikajícího čaje každý den a mějte to jako váš rituál. Typ: čaj s příchutí levandule a heřmánku Barva balení: růžová Složení: 80 % bio heřmánek 20 % bio poupata levandule Balení obsahuje 20 sáčků. Rozměry krabičky: 8 x 13 x 7 cm (ZOOT.cz)

Čaj English Tea Shop Red Bush Chai Bio

Čaj English Tea Shop Red Bush Chai Bio

Čaj o páté. Ať už sama nebo s kamarádkou, kolegyní ... Vychutnejte si šálek vynikajícího čaje každý den a mějte to jako váš rituál. Typ: bylinkový čaj Barva balení: tyrkysová Složení: 56,5 % rooibos bio 13 % kousky skořice bio 12 % hřebíček bio 8 % kousky kardamomu bio 5 % přírodní příchutě 3 % kurkuma bio 1,5 % echinacea bio 1 % česnek bio Balení obsahuje 20 sáčků. Rozměry krabičky: 8 x 13 x 7 cm (ZOOT.cz)

Zelený čaj English Tea Shop Tropické Ovoce Bio

Zelený čaj English Tea Shop Tropické Ovoce Bio

Když zelený čaj potkal tropické ovoce... Vychutnejte si šálek zeleného čaje , který doplňuje chuť tropického ovoce , citrónové trávy a máty , která podporuje trávení, a to vše v nejvyšší bio kvalitě. Zelený čaj je oblíbený pro své blahodárné účinky na zdraví. Patří i mezi vaše oblíbené? Příprava : Vhoďte jeden čajový sáček English Tea Shop do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte 3-5 minut louhovat. Dochuťte tak, jak to máte rádi, a pak už jen vychutnávejte. Balení obsahuje 20 sáčků (30 g). Rozměry : 14 x 8,5 x 5,5 cm (ZOOT.cz)

ENGLISH TEA SHOP Čaj bílý

ENGLISH TEA SHOP Čaj bílý

Jak úžasné: příště už nemusíte na čajový dýchánek na výlet do Londýna, Brightonu nebo Bristolu, ale můžete své oblíbené odrůdy ve špičkové kvalitě vybírat přímo z anglického Tea Store - ať už ve výhodných 1sáčkových nebo praktických 20sáčkových krabičkách. Jiné odrůdy k dispozici. (Butlers.cz)

ENGLISH TEA SHOP Čaj ovocný

ENGLISH TEA SHOP Čaj ovocný

Jak úžasné: příště už nemusíte na čajový dýchánek na výlet do Londýna, Brightonu nebo Bristolu, ale můžete své oblíbené odrůdy ve špičkové kvalitě vybírat přímo z anglického Tea Store - ať už ve výhodných 1sáčkových nebo praktických 20sáčkových krabičkách. Jiné odrůdy k dispozici. (Butlers.cz)

Bílý čaj English Tea Shop Bezinka a Borůvka Bio

Bílý čaj English Tea Shop Bezinka a Borůvka Bio

Jemnost bílého čaje. Svěží chuť bezinky. Plnost borůvky. Všechny tyto chutě si vychutnáte s každým douškem lahodného odvaru. Bílý čaj je nejjemnější ze všech druhů čaje, který se získává zpracováním prvních, ještě nerozvinutých lístků. Příprava : Vhoďte jeden čajový sáček English Tea Shop do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte 2-3 minuty louhovat. Dochuťte tak, jak to máte rádi, a pak už jen vychutnávejte. Složení: Bio bílý čaj, citronová tráva, bio bezinky a bio kousky borůvek, přírodní příchuť borůvek Balení obsahuje 20 sáčků (30 g). Rozměry : 13 x 8,5 x 7 cm (ZOOT.cz)

Ovocný čaj English Tea Shop Šípek, Jablko & Malina Bio

Ovocný čaj English Tea Shop Šípek, Jablko & Malina Bio

Šumný šípek. Voňavé jablíčko. Šťavnaté maliny. Vychutnejte si šálek čaje z odvaru šípku, jablka a malin v kombinaci se svěží lékořicí , která podporuje trávení. Z této směsi bude výborný i ledový čaj. Ovocný čaj English Tea Shop je v nejvyšší bio kvalitě. Příprava : Vhoďte jeden čajový sáček English Tea Shop do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte 4-5 minut louhovat. Dochuťte tak, jak to máte rádi, a pak už jen vychutnávejte. Složení: Bio ibišek, bio šípek, bio kousky jablka, bio lékořice, bio pražená cikorka, bio koncentrát z granátového jablka, bio koncentrát z malin a bio koncentrát z černého rybízu s přírodní příchutí malin, rybízu a granátového jablka Balení obsahuje 20 sáčků (30 g). Rozměry : 13 x 8,5 x 7 cm (ZOOT.cz)

Ovocný čaj English Tea Shop Kořeněné červené Ovoce Bio

Ovocný čaj English Tea Shop Kořeněné červené Ovoce Bio

Kořeněný ovocný koktejl Užijte si lahodný šálek, plný aromatických chutí a vůní. Odvar z ibišku pro osvěžení těla, jablka , skořice a máty podporující trávení, a šípků - bude skvělou volbou nejen po vydatném obědě. Nejvyšší bio kvalita zaručena. Příprava : Vhoďte jeden čajový sáček English Tea Shop do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte 4-5 minut louhovat. Dochuťte tak, jak to máte rádi, a pak už jen vychutnávejte. Složení: bio ibišek, bio šípek, bio kousky jablka, bio máta a přírodní příchuť jahody, třešně a maliny Balení obsahuje 20 sáčků (30 g). Rozměry : 13 x 8,5 x 7 cm (ZOOT.cz)

English Tea Shop Černý čaj English Breakfast 20 sáčků

English Tea Shop Černý čaj English Breakfast 20 sáčků

Naši zruční degustátoři vám přináší tento snídaňový čaj English Breakfast, certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd. Popis Čistý nemíchaný černý čaj, který je pěstován ve vysokohorském prostředí Srí Lanky ve výšce 2 000 metrů nad mořem. Černý čaj byl konzumován po dlouhá staletí jako povzbuzující a inspirativní nápoj. Bio a Fairtrade černý čaj, pěstovaný a zpracovaný na Cejlonu podle časem osvědčených ortodoxních výrobních metod je čaj plné chuti, robustní a připraven tak, aby se skvěle doplňoval s mlékem a cukrem. Čaje English Tea Shop vám nabízí obdivuhodný výběr neopakovatelných gourmet čajů. Vyzkoušejte umění čaje tak, jako nikdy předtím. Vytvořili jsme každý z těchto čajů s velkou dávkou péče a vášně pro vaše blaho a uspokojení. Zdravé čaje s… (Prodejparfemu.cz)

hmotnost:
0 kg
Konzistence:
konzistence
Prioritní:
Černé čaje
Sekce:
Porcované čaje
Sekce PZ:
Zdravá výživa
Složka:
BIO a Fairtrade čistý cejlonský černý čaj
Určení:
unisex
Značka:
English Tea Shop

English Tea Shop Černý čaj English Breakfast 20 sáčků

English Tea Shop Černý čaj English Breakfast 20 sáčků

Naši zruční degustátoři vám přináší tento snídaňový čaj English Breakfast, certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd. (Prozdravi.cz)

hmotnost:
0 kg
Konzistence:
konzistence
Prioritní:
Černé čaje
Sekce:
Porcované čaje
Sekce PZ:
Zdravá výživa
Složka:
BIO a Fairtrade čistý cejlonský černý čaj
Určení:
unisex
Značka:
English Tea Shop

English Tea Shop Černý čaj English Breakfast 20 pyramidek

English Tea Shop Černý čaj English Breakfast 20 pyramidek

Naši zruční degustátoři vám přináší tento snídaňový čaj English Breakfast. Čistý nemíchaný černý čaj, který je pěstován ve vysokohorském prostředí Srí Lanky ve výšce 2 000 metrů nad mořem. Černý čaj byl konzumován po dlouhá staletí jako povzbuzující a inspirativní nápoj. Bio a Fairtrade černý čaj, pěstovaný a zpracovaný na Cejlonu podle časem osvědčených ortodoxních výrobních metod je čaj plné chuti, robustní a připraven tak, aby se skvěle doplňoval s mlékem a cukrem. (Prozdravi.cz)

Konzistence:
konzistence
Prioritní:
Čaje a kávy
Sekce:
Porcované čaje
Sekce PZ:
Zdravá výživa
Určení:
unisex
Značka:
English Tea Shop

English Tea Shop Černý čaj English Breakfast 20 sáčků

English Tea Shop Černý čaj English Breakfast 20 sáčků

Naši zruční degustátoři vám přináší tento snídaňový čaj English Breakfast, certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd. (Vivantis.cz)

English Tea Shop Černý čaj English Breakfast 20 pyramidek

English Tea Shop Černý čaj English Breakfast 20 pyramidek

Naši zruční degustátoři vám přináší tento snídaňový čaj English Breakfast. Čistý nemíchaný černý čaj, který je pěstován ve vysokohorském prostředí Srí Lanky ve výšce 2 000 metrů nad mořem. Černý čaj byl konzumován po dlouhá staletí jako povzbuzující a inspirativní nápoj. Bio a Fairtrade černý čaj, pěstovaný a zpracovaný na Cejlonu podle časem osvědčených ortodoxních výrobních metod je čaj plné chuti, robustní a připraven tak, aby se skvěle doplňoval s mlékem a cukrem. (Vivantis.cz)

Čaj English Tea Shop Citronová Tráva, Mango & Tropické Ovoce Bio

Čaj English Tea Shop Citronová Tráva, Mango & Tropické Ovoce Bio

Utopte všechny chmury v šálku čaje a na dně najděte pocit štěstí. Citrónová tráva má blahodárné účinky na nervovou soustavu a společně s mangem a dalším tropickým ovocem váš den zalijí pocitem štěstí. Ovocný čaj English Tea Shop si vychutnáte v nejvyšší bio kvalitě. Příprava : Vhoďte jeden čajový sáček English Tea Shop do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte 2-3 minuty louhovat. Dochuťte tak, jak to máte rádi, a pak už jen vychutnávejte. Složení: Bio citronová tráva, bio máta, bio ibišek, bio šípek, bio heřmánek a bio kousky jablek s přírodní příchutí manga, broskve a granátového jablka Balení obsahuje 20 sáčků (30 g). Rozměry : 13 x 8,5 x 7 cm (ZOOT.cz)

Ovocný čaj English Tea Shop Čokoláda a Super Ovoce Bio

Ovocný čaj English Tea Shop Čokoláda a Super Ovoce Bio

Pro čokoholiky tělem i duší Jemná čokoláda , která se vám rozplývá na jazyku, její lahodná chuť zcela omámí všechny vaše smysly společně se šťavnatými malinami a trpkostí černého rybízu . Na závěr si vaše chuťové buňky získá vanilka a lékořice , která podporuje trávení. Tohle všechno v jediném šálku English tea Shop a v bio kvalitě. Příprava: Vhoďte jeden čajový sáček English Tea Shop do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte 3-5 minut louhovat. Dochuťte tak, jak to máte rádi, a pak už jen vychutnávejte. Složení: : Bio rooibos, bio ibišek, bio pražené kousky kakaa, bio lékořice, bio kousky vanilky, bio malinový koncentrát, bio koncentrát z černého rybízu a bio koncentrát z granát. jablka s přírodní příchutí čokolády, jahod a malin Varování: s každým šálkem roste chuť na čokoládu Balení… (ZOOT.cz)

Mix ovocných čajů English Tea Shop Bio

Mix ovocných čajů English Tea Shop Bio

Krabička plná ovoce Vychutnejte si šálek čaje podle vaší chuti a přesně pro chvíli, kterou potřebujete. Zelený čaj s tropickým ovocem a černý se zázvorem a broskví vás skvěle povzbudí po ránu. Super ovocný a kořeněné červené ovoce vás zahřejí i osvěží kdykoliv si budete chtít vychutnat silné ovocné aroma. Všechny čaje jsou v nejvyšší bio kvalitě. Složení: Zelený čaj a tropické ovoce: bio zelený čaj, bio máta, bio citronová tráva, přírodní příchuť tropického ovoce Kořeněné červené ovoce: bio ibišek, bio šípek, bio kousky jablek, bio skořice, bio máta, přírodní příchuť jahod, třešní a malin Černý čaj se zázvorem a broskví: bio černý čaj, bio zázvor a broskev, přírodní příchuť broskve Super ovocný: bio ibišek, bio rooibos, bio máta, bio maliny, bio jahody, bio borůvky, přírodní příchuť… (ZOOT.cz)

Dárková krabička čajů English Tea Shop Wellness

Dárková krabička čajů English Tea Shop Wellness

Tato krabička z vás udělá nového člověka. Je tak trochu kouzelná. Najdete v ní omlazení, energii, pocit štěstí i klidný spánek. Balení obsahuje 6 druhů kouzelných čajů: - Na hubnutí: bio zelený čaj, bio skořice, bio ženšen, bio zázvor, bio ovoce acai - Omlazení: bio ibišek, bio šípek, bio rakytník, bio jahody, bio borůvky, bio ostružiny - Pocit štěstí: bio citronová tráva, bio jablko, bio kůra pomeranče, bio kořen zázvoru, bio kardamom, bio koriandr , bio skořice, bio květy marigoldu - Pro spánek: bio heřmánek, bio poupata levandule, bio listy chmelu, bio valerian root, bio meduňka lékařská - Smysly: bio citronová tráva, bio ibišek, bio rooibos, bio listy ostružiny, bio skořice, bio kořen lékořice, bio levandule - Energie: bio máta klasnatá, bio máta peprná, bio listy ostružiny, bio… (ZOOT.cz)

English Tea Shop Bio Bílý Čaj 20 s.

English Tea Shop Bio Bílý Čaj 20 s.

English Tea Shop Bio bílý porcovaný čaj v praktickém balení má přirozeně sladkou a svěží chuť, která povzbudí a osvěží mysl. Díky obsahu teinu dodá čaj energii celému organismu a má detoxikační účinky.Bílý čaj je vhodný pro přípravu horkého i ledového nápoje. (BENU.CZ)

Mix ovocných bio čajů English Tea Shop

Mix ovocných bio čajů English Tea Shop

Obdarujte své přátele, rodinu, známé, kolegy a nebo sebe! Udělejte někomu radost tímto originálním balením čajů, které zahřejí nejen v těle, ale také na duši. Angličani jsou mistři v distingovaném popíjení čajů a proto věřte tomu, že tyto čajíky od značky English Tea Shop budou lahodné, voňavé a vám zpříjemní vaše chvilky relaxu. Příprava : každé jednotlivé balení má uvedený čas louhování čaje. Balení obsahuje: 12 sáčků (24 g). Složení: 2 ks Lemongrass Pepermint Tropical Punch, 2 ks White Tea Blueberry & Elderflower, 2 ks Apple Rosehip Raspberry Ripple, 2 ks Honeybush Acai Berry Punch, 2 ks Chocolate Super Berry Burst, 2 ks Cranberry Vanilla Delight Rozměry : 16 x 12 x 8 cm (ZOOT.cz)

Mix wellness bio čajů English Tea Shop

Mix wellness bio čajů English Tea Shop

Obdarujte své přátele, rodinu, známé, kolegy a nebo sebe! Udělejte někomu radost tímto originálním balením čajů, které zahřejí nejen v těle, ale také na duši. Angličani jsou mistři v distingovaném popíjení čajů a proto věřte tomu, že tyto čajíky od značky English Tea Shop budou lahodné, voňavé a vám zpříjemní vaše chvilky relaxu. Příprava : každé jednotlivé balení má uvedený čas louhování čaje. Balení obsahuje: 12 sáčků (24 g). Složení: 2 ks Detox Me, 2 ks Happy Me, 2 ks Sleepy Me, 2 ks Slim Me, 2 ks Revive Me, 2 ks Sensual Me Rozměry : 16 x 12 x 8 cm (ZOOT.cz)

Čaj English Tea Shop Punč s Medovým Keřem & Ovocem Acai Bio

Čaj English Tea Shop Punč s Medovým Keřem & Ovocem Acai Bio

Do medového ráje vás vezme i jediný šálek čaje. Směs medového keře, ibišku, borůvek, granátového jablka a acai bobulí v nejvyšší bio kvalitě vytváří velkolepou chuť, která podpoří vaši imunitu. Příprava : Vhoďte jeden čajový sáček English Tea Shop do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte 4-5 minut louhovat. Dochuťte tak, jak to máte rádi, a pak už jen vychutnávejte. Složení: Bio rooibos, bio medový keř, bio ibišek, kousky bio granátového jablka, kousky bio maliny a kousky bio acai s přírodní příchutí granát. jablka, acai bobulí a borůvek Balení obsahuje 20 sáčků (30 g). Rozměry : 13 x 8,5 x 7 cm (ZOOT.cz)

Dárková krabička čajů English Tea Shop Vánoční ozdoby

Dárková krabička čajů English Tea Shop Vánoční ozdoby

Až se vrátíte z lyžování, sáňkování nebo jen z delší zimní procházky, oceníte úžasně voňavé vánoční čaje English tea shop. Čaje jsou v krásné dárkové krabičce převázané stuhou. Každý pyramidový sáček je zvlášť zabalený v papírové krabičce. Najdete zde celkem 4 příchuti organického přírodního čaje s kombinací koření, která vás zahřeje na těle i na duši. Složení jednotlivých příchutí: Kořeněný anýz: černý čaj, zázvor, hřebíček, anýz, příchuť zázvoru, příchuť máty, příchuť anýzu (3 ks) Med a meloun: černý čaj, lékořice, skořice, příchuť medu, příchuť melounu (3 ks) Kořeněná dýně: zelený čaj, skořice, zázvor, semínka anýzu, kardamom, muškátový oříšek, hřebíček, pepř, skořice, přchuť pomeranče, příchuť melounu (3 ks) Radostné vánoce: zelený čaj, zázvor, skořice, kardamom, muškátový oříšek,… (ZOOT.cz)

Zelená plechovka čajů English Tea Shop Vánoční noc

Zelená plechovka čajů English Tea Shop Vánoční noc

Vychutnejte si Vánoce s každým douškem kvalitního čaje od English Tea Shopu . Podělte se o tento zážitek se svými blízkými a darujte jim tento čaj v plechovém balení. Obsahuje celkem 15 pyramidových sáčků. Rozměry: 6 x 12 x 6,5 cm (ZOOT.cz)

Červená dárková kazeta čajů English Tea Shop Vánoční

Červená dárková kazeta čajů English Tea Shop Vánoční

Brouzdáte po internetu a vlastně ani nevíte, co sháníte? Něco , co byste mohli darovat babičce, kamarádovi nebo kolegovi v práci k Vánocům? Právě bylo vaše hledání ukončeno! Tato kazeta od English Tea Shop je ideálním dárkem. Obsahuje 12 balení a celkem 96 sáčků čajů. Rozměry: 30 x 27 cm (ZOOT.cz)

English Tea Shop Bio Darjeeling černý čaj 20x2g

English Tea Shop Bio Darjeeling černý čaj 20x2g

Bio černý čaj pěstovaný a zpracovaný na Cejlonu. Čaj má detoxikační vlastnosti. Balení obsahuje 20 nálevových sáčků. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí! (BENU.CZ)

Modrá dárková plechovka klasického čaje English Tea Shop

Modrá dárková plechovka klasického čaje English Tea Shop

Ideální čas na čaj o páté není pouze o páté! Dopřejte si lahodný šálek, kdykoli budete mít chuť! Typ: dárková plechovka klasického čaje, s potiskem Barva: modrá Motiv potisku: konvička Obsah plechovky: - 6 příchutí čajů - 30 pyramidek Příchutě čajů: zelený čaj s granátovým jablkem - černý čaj Chai Tea - zelený čaj bio - english breakfast - earl grey - máta Materiál: plech Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Něco báječného: dárková plechovka Rozměry: 16,5 x 9,5 cm (ZOOT.cz)

English Tea Shop Bio Čaj Čok.Rooibos Vanilka 20s.

English Tea Shop Bio Čaj Čok.Rooibos Vanilka 20s.

English Tea Shop Bio s rooibosem, čokoládou a vanilkou je ochucený bylinkový čaj, který kombinuje lehce nahořklou chuť čokolády s voňavou vanilkou a karamelově sladkým rooibosem. Čaj povzbuzuje dobrou náladu, je zdravý a s obsahem velkého množství vitaminu a antioxidantů, které chrání organismus, posilují ho a brání předčasného stárnutí. Čaj je možné konzumovat i jako ledový čaj. (BENU.CZ)

English Tea Shop Bio Zelený Čaj Trop.Ovoce 20s.

English Tea Shop Bio Zelený Čaj Trop.Ovoce 20s.

English Tea Shop s tropickým ovocem je porcovaný zelený čaj s lehkou, jemnou a osvěžující chutí. Díky obsahu antioxidantů a dalších složek je čaj zdravý pro celé tělo, a díky teinu je vhodný i místo ranní kávy.Čaj je vhodný i ke konzumaci ve formě ledového čaje. (BENU.CZ)

Šedá dárková plechovka wellness čaje English Tea Shop Wellness

Šedá dárková plechovka wellness čaje English Tea Shop Wellness

Ideální čas na čaj o páté není pouze o páté! Dopřejte si lahodný šálek, kdykoli budete mít chuť! Typ: dárková plechovka wellness čaje, s potiskem Barva: šedá Motiv potisku: konvička Obsah plechovky: - 6 příchutí čajů - 30 pyramidek Příchutě čajů: - oživení - detoxikace - na zhubnutí - spánek - zklidnění - štěstí Materiál: plech Vlastnosti materiálu: pevný, odolný Něco báječného: dárková plechovka Rozměry: 16,5 x 9,5 cm (ZOOT.cz)

English Tea Shop Černý čaj Chai 20 sáčků

English Tea Shop Černý čaj Chai 20 sáčků

Přinášíme vám náš originální Chai tea - směs přírodního bio koření a bylinek, bio pomerančové kůry a bio cejlonského černého čaje, aby vás správně nabudil. Okořeněný černý čaj je velmi lahodný s mlékem i bez mléka. Popis Čaje English Tea Shop vám nabízí obdivuhodný výběr neopakovatelných gourmet čajů. Vyzkoušejte umění čaje tak, jako nikdy předtím. Vytvořili jsme každý z těchto čajů s velkou dávkou péče a vášně pro vaše blaho a uspokojení. Zdravé čaje s velkolepou chutí. Obsažené složky jsou certifikované produkty ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd. Složení Bio cejlonský černý čaj BIO Skořice (Cinnamomum tamala) BIO Kardamom pravý (Elettoria cardamomum) BIO Muškátovník pravý (Myristica fragrans, květ) BIO Hřebíčkovec vonný (Syzygium aromaticum) BIO… (Prodejparfemu.cz)

hmotnost:
0 kg
Konzistence:
konzistence
Prioritní:
Černé čaje
Sekce:
Porcované čaje
Sekce PZ:
Zdravá výživa
Složka:
Anýzovec pravý (Badyáník pravý, Illicium verum)
Určení:
unisex
Značka:
English Tea Shop

English Tea Shop Čistý čaj Rooibos 20 sáčků

English Tea Shop Čistý čaj Rooibos 20 sáčků

Vychutnejte si lahodný, čistý čaj rooibos bez kofeinu, certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd. Popis Čaje English Tea Shop vám nabízí obdivuhodný výběr neopakovatelných gourmet čajů. Vyzkoušejte umění čaje tak, jako nikdy předtím. Vytvořili jsme každý z těchto čajů s velkou dávkou péče a vášně pro vaše blaho a uspokojení. Zdravé čaje s velkolepou chutí. Složení BIO a Fairtrade Čajovníkovec kapský (Rooibos, Aspalathus linearis) Jak používat Horký nápoj: vhoďte jeden sáček do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte vyluhovat 2-3 min. Oslaďte dle libosti. Vychutnávejte! Ledový čaj (1 litr): uvařte 6 čajových sáčků v 500 ml vařící vody po dobu 5-6 min. Dolijte 500 ml teplé vody. Nechte vychladit v lednici nebo doplňte kostkami ledu. Oslaďte dle… (Prodejparfemu.cz)

Konzistence:
konzistence
Prioritní:
Rooibos
Sekce:
Další druhy čajů
Sekce PZ:
Rooibos čaje
Složka:
BIO a Fairtrade Čajovníkovec kapský (Rooibos, Aspalathus linearis)
Určení:
unisex
Značka:
English Tea Shop

English Tea Shop Čaj Čistá máta 20 sáčků

English Tea Shop Čaj Čistá máta 20 sáčků

Mátový, bylinkový čajje naprosto klasickým nápojem. Ideální kdykoli během dne, ale skutečně perfektní je po jídle, jelikož je prokázáno, že máta je skvělým pomocníkem při trávení. Popis Čaje English Tea Shop vám nabízí obdivuhodný výběr neopakovatelných gourmet čajů. Vyzkoušejte umění čaje tak, jako nikdy předtím. Vytvořili jsme každý z těchto čajů s velkou dávkou péče a vášně pro vaše blaho a uspokojení. Zdravé čaje s velkolepou chutí. Máta peprná je certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd. Složení BIO a Fairtrade Máta peprná (Mentha piperita) Jak používat Horký nápoj: vhoďte jeden sáček do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte vyluhovat 2-3 min. Oslaďte dle libosti. Vychutnávejte! Ledový čaj (1 litr): uvařte 6 čajových sáčků v 500 ml vařící… (Prodejparfemu.cz)

hmotnost:
0 kg
Konzistence:
konzistence
Prioritní:
Čaje a kávy
Sekce:
Bylinné čaje
Sekce PZ:
Bylinné čaje
Složka:
BIO a Fairtrade Máta peprná (Mentha piperita)
Určení:
unisex
Značka:
English Tea Shop

English Tea Shop Čaj Čistý heřmánek 20 sáčků

English Tea Shop Čaj Čistý heřmánek 20 sáčků

Zklidňující heřmánek, certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd., bezkofeinový nápoj je dokonalým prostředkem k nervovému zklidnění, protože je dokázáno, že podporuje uvolnění a ulevuje od stresu. Je skvělý v kteroukoli denní nebo noční dobu. Váš ideální partner pro spaní. Popis Čaje English Tea Shop vám nabízí obdivuhodný výběr neopakovatelných gourmet čajů. Vyzkoušejte umění čaje tak, jako nikdy předtím. Vytvořili jsme každý z těchto čajů s velkou dávkou péče a vášně pro vaše blaho a uspokojení. Zdravé čaje s velkolepou chutí. Složení BIO Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla) Jak používat Horký nápoj: vhoďte jeden sáček do hrnku, zalijte vařící vodou a nechte vyluhovat 2-3 min. Oslaďte dle libosti. Vychutnávejte! Ledový čaj (1 litr): uvařte… (Prodejparfemu.cz)

Konzistence:
konzistence
Prioritní:
Čaje a kávy
Sekce:
Bylinné čaje
Sekce PZ:
Bylinné čaje
Složka:
BIO Heřmánek pravý (Matricaria chamomilla)
Určení:
unisex
Značka:
English Tea Shop

English Tea Shop Čaj Zklidňující směs 20 sáčků

English Tea Shop Čaj Zklidňující směs 20 sáčků

Wellness zklidňující čaj je mixem přírodních bio ingrediencí, které jsou známé svými tišícími vlastnostmi. Tato speciální směs vás zaručeně pozvedne do stavu klidné bdělosti. Popis Čaje English Tea Shop vám nabízí obdivuhodný výběr neopakovatelných gourmet čajů. Vyzkoušejte umění čaje tak, jako nikdy předtím. Vytvořili jsme každý z těchto čajů s velkou dávkou péče a vášně pro vaše blaho a uspokojení. Zdravé čaje s velkolepou chutí. Obsažené složky jsou certifikované produkty ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd. Složení BIO Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) BIO Skořice (Cinnamomum tamala) BIO Máta peprná (Mentha piperita) BIO Levandule lékařská (Lavandula augustifolia, květ) Jak používat Horký nápoj: vhoďte jeden sáček do hrnku, zalijte vařící vodou a… (Prodejparfemu.cz)

Konzistence:
konzistence
Prioritní:
Bylinné čaje
Sekce:
Bylinné čaje
Sekce PZ:
Bylinné čaje
Složka:
BIO Levandule lékařská (Lavandula augustifolia, květ)
Určení:
unisex
Značka:
English Tea Shop

English Tea Shop Čistý bílý čaj 20 sáčků

English Tea Shop Čistý bílý čaj 20 sáčků

Naši zruční degustátoři a vědečtí odborníci přes výživu vám doporučují tentobílý čaj, certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd., protože toto je nejlepší forma, ve které mohou být využity ty nejlepší přínosy čajového stromu (Camellia sinensis) pro vaše zdraví. Od sběru čajových lístků až po jejich zpracování jsou využity ty nejjemnější metody k tomu, aby byla zachována veškerá kvalita a chuť nápoje. Popis Čaje English Tea Shop vám nabízí obdivuhodný výběr neopakovatelných gourmet čajů. Vyzkoušejte umění čaje tak, jako nikdy předtím. Vytvořili jsme každý z těchto čajů s velkou dávkou péče a vášně pro vaše blaho a uspokojení. Zdravé čaje s velkolepou chutí. Složení BIO čistý bílý čaj zpracovaný na Cejlonu Jak používat Horký nápoj: vhoďte jeden… (Prodejparfemu.cz)

hmotnost:
0 kg
barva:
bílá
Konzistence:
konzistence
Prioritní:
Bílé čaje
Sekce:
Bílé porcované čaje
Sekce PZ:
Bílé čaje
Složka:
BIO čistý bílý čaj zpracovaný na Cejlonu
Určení:
unisex
Značka:
English Tea Shop

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít