Caffé mocha, české tělové mýdlo, 90g (cafe)

Produkt Caffé mocha, české tělové mýdlo, 90g (cafe) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Caffé mocha, české tělové mýdlo, 90g (cafe) upraviť a produkt hľadať znova.

Caffé Mocha, české tělové mýdlo, 90g (CAFE)

Caffé Mocha, české tělové mýdlo, 90g (CAFE)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. Bez palmového oleje. VůněKáva s mlékem a čokoládou. Pozitivní vůně pro milovníky kávy a čokolády. (alza.cz)

Podobné produkty ako Caffé Mocha, české tělové mýdlo, 90g (CAFE) , Caffé mocha, české tělové mýdlo, 90g (cafe)

Heather, české tělové mýdlo, 90g (HEATHER)

Heather, české tělové mýdlo, 90g (HEATHER)
Detail

Tuhé mýdlo - dámské, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Je tvrdé, nerozmáčí se a dlouho vydrží. Hebké na dotyk a s nadýchanou pěnou. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo a pro všechny typy pleti. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. VůněS vůní vřesu - jemná klidná vůně pro ženy - do kombinace s voskem na ruce Rest Bar se stejnou vůní. (alza.cz)

Podobné produkty ako Heather, české tělové mýdlo, 90g (HEATHER) , Mistral, české tělové mýdlo, 90g (mistr)

Mistral, české tělové mýdlo, 90g (MISTR)

Mistral, české tělové mýdlo, 90g (MISTR)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, hydratační a zjemňující účinek, bez chemie, dermo, ekologické, netoxické, přírodní a vegan složení, hmotnost 90 g Je tvrdé, nerozmáčí se a dlouho vydrží. Hebké na dotyk a s nadýchanou pěnou. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo a pro všechny typy pleti. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. VůněMořská vůně s bazalkou - Mistral je silný středomořský vítr, a taková je i tahle vůně. Silná, výrazná, a přitom svěží, jako při závanech větru u moře. Unisex vůně pro muže i pro ženy, ideální třeba po sportu. (alza.cz)

Podobné produkty ako Mistral, české tělové mýdlo, 90g (MISTR) , Heather, české tělové mýdlo, 90g (heather)

Atlantic - veganské, české tělové mýdlo, 90g (ATL)

Atlantic - veganské, české tělové mýdlo, 90g (ATL)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Co je solné mýdlo? Speciální mýdlo s vysokým obsahem soli vhodné pro všechny typy pleti, hlavně pro problematickou pleť a při různých kožních problémech. Je extra osvěžující. Zákazníci se ptají, jestli sůl nevysušuje. je to individuální, ale solná mýdla si pochvalují i někteří lidé s ekzémem a suchou pletí. Solná mýdla mají zvláštní jemnou pěnu, jsou tvrdá, těžká, a připomínají na dotyk oblázek z řeky. Mýdlo na celé tělo s hebkou pěnou. Nevysušuje, naopak vás osvěží a zanechá pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na jemnosti mýdel, a na tom, aby dlouho vydržela a nerozmáčela se. VůněMořská sůl, dřevo - voní jako mořský vítr prosycený solí a vlhkostí. Svěží netypická vůně, krásně voní po umytí na kůži. PoužitíKe každodennímu mytí rukou i celého těla. Balení a expiraceBaleno v krabičce z recyklovaného kartonu, česká výroba.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Atlantic - veganské, české tělové mýdlo, 90g (ATL) , Rose & jasmine, české tělové mýdlo, 90g (roja)

Solné Raspberry, české tělové mýdlo, 90g (SRA)

Solné Raspberry, české tělové mýdlo, 90g (SRA)
Detail

Tuhé mýdlo - dámské, solné, pro všechny typy pleti, ochranný účinek, přírodní složení, hmotnost 90 g Co je solné mýdlo? Speciální mýdlo s vysokým obsahem soli vhodné pro všechny typy pleti, hlavně pro problematickou pleť a při různých kožních problémech. Po umytí máte pocit, že pokožka krásně dýchá. Zákazníci se ptají, jestli sůl nevysušuje. Je to individuální, ale solná mýdla si pochvalují i někteří lidé s ekzémem a suchou pletí. Solná mýdla mají zvláštní jemnou pěnu, jsou tvrdá, těžká, a připomínají na dotyk oblázek z řeky. Extra tvrdé mýdlo s hladivou krémovitou pěnou. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo, i pro problematickou pleť. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. VůněMalina, Rebarbora - velmi oblíbená vůně, ovocná, lehká, šťavnatá, pozitivní. Vůně hlavně pro ženy, ale voní hodně i mužům - i když to samozřejmě není pánská vůně, možná spíš vůně, po které by muži chtěli, aby... (alza.cz)

Podobné produkty ako Solné Raspberry, české tělové mýdlo, 90g (SRA) , Jungle drums, české tělové mýdlo, 90g (jungle)

Hug Me, české tělové mýdlo, 90g (HUG)

Hug Me, české tělové mýdlo, 90g (HUG)
Detail

Tuhé mýdlo - dámské, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Je tvrdé, nerozmáčí se a dlouho vydrží. Hebké na dotyk a s nadýchanou pěnou. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo a pro všechny typy pleti. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. VůněKvětiny s jasmínem a citrusy - typicky ženská vůně s jemnými květinovými tóny. Není sladká, ani těžká, někomu připomíná klasická starodávná mýdla. Mně je tahle vůně příjemná, působí uklidňujícím dojmem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hug Me, české tělové mýdlo, 90g (HUG) , Men's club, české tělové mýdlo, 90g (men)

Rose & Jasmine, české tělové mýdlo, 90g (ROJA)

Rose & Jasmine, české tělové mýdlo, 90g (ROJA)
Detail

Tuhé mýdlo - dámské, pro všechny typy pleti, čistící účinek, přírodní složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. VůněJasmín, růže, bergamot - výrazná orientální květinová kombinace růže a jasmínu, vhodná obzvlášť na léto. (alza.cz)

Podobné produkty ako Rose & Jasmine, české tělové mýdlo, 90g (ROJA) , Hug me, české tělové mýdlo, 90g (hug)

Jungle Drums, české tělové mýdlo, 90g (JUNGLE)

Jungle Drums, české tělové mýdlo, 90g (JUNGLE)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Je tvrdé, nerozmáčí se a dlouho vydrží. Hebké na dotyk a s nadýchanou pěnou. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo a pro všechny typy pleti. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. VůněHruška, ananas, cedr - ovocná vůně uzemněná dřevitým cedrem, připomíná mi džungli plnou rostlin, stromů a keřů, proto název Jungle Drums. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jungle Drums, české tělové mýdlo, 90g (JUNGLE) , Solné raspberry, české tělové mýdlo, 90g (sra)

Cherry & Vanilla, české tělové mýdlo, 90g (CHEVA)

Cherry & Vanilla, české tělové mýdlo, 90g (CHEVA)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. VůněTřešeň a vanilka - temnější a výraznější ovocná vůně, není to typ lehké svěží vůně, spíš je plná a lahodná, vhodná zvlášť na podzim a zimu (alza.cz)

Podobné produkty ako Cherry & Vanilla, české tělové mýdlo, 90g (CHEVA) , Atlantic - veganské, české tělové mýdlo, 90g (atl)

Men's Club, české tělové mýdlo, 90g (Men)

Men's Club, české tělové mýdlo, 90g (Men)
Detail

Tuhé mýdlo - pánské, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně, a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. VůněTabák a dřevo - klasická výrazná pánská vůně s tabákem, cedrem a santalem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Men's Club, české tělové mýdlo, 90g (Men) , Vymydlený kocour - pivní mýdlo, české tělové mýdlo, 90g (vymkr)

Solné Santal & Cedr, české tělové mýdlo, 90g (SOLSACE)

Solné Santal & Cedr, české tělové mýdlo, 90g (SOLSACE)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, solné, pro všechny typy pleti, čistící účinek, přírodní složení, hmotnost 90 g Co je solné mýdlo? Speciální mýdlo s vysokým obsahem soli vhodné pro všechny typy pleti, hlavně pro problematickou pleť a při různých kožních problémech. Po umytí máte pocit, že pokožka krásně dýchá. Zákazníci se ptají, jestli sůl nevysušuje. je to individuální, ale solná mýdla si pochvalují i někteří lidé s ekzémem a suchou pletí. Solná mýdla mají zvláštní jemnou pěnu, jsou tvrdá, těžká, a připomínají na dotyk oblázek z řeky. Extra tvrdé mýdlo s hladivou krémovitou pěnou. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo, i pro problematickou pleť. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. VůněSantal, cedr - výrazná dřevitá unisex vůně, jedna z mých nejoblíbenějších. Je jako kmen stromu, středomořský háj, cestování, dobrodružství. (alza.cz)

Podobné produkty ako Solné Santal & Cedr, české tělové mýdlo, 90g (SOLSACE) , Lime, basil & mandarin, české tělové mýdlo, 90g (lmb)

Lime, Basil & Mandarin, české tělové mýdlo, 90g (LMB)

Lime, Basil & Mandarin, české tělové mýdlo, 90g (LMB)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Je tvrdé, nerozmáčí se a dlouho vydrží. Hebké na dotyk a s nadýchanou pěnou. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo a pro všechny typy pleti. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. VůněLimetka, bazalka, mandarinka - netradiční variace na citrusy, spíše pánská vůně. Není sladká, spíš ostře zemitá. Výrazná a osvěžující vůně plná energie. (alza.cz)

Podobné produkty ako Lime, Basil & Mandarin, české tělové mýdlo, 90g (LMB) , Solné santal & cedr, české tělové mýdlo, 90g (solsace)

Mountain Morning - veganské, české tělové mýdlo, 90g (MOMO)

Mountain Morning - veganské, české tělové mýdlo, 90g (MOMO)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní a vegan složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. Trvanlivost: 1,5 roku, pak slábnou vůně. Mýdlo jako takové má životnost roky. Skladování standardní za pokojové teploty, nechávat na mýdlence. VůněHorské květiny - mazlivá, něžná, ženská květinová vůně. Není to typ sladkých nebo těžkých květin, ale spíše lehké horské louky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Mountain Morning - veganské, české tělové mýdlo, 90g (MOMO) , Vinohrádek - s červeným vínem, české tělové mýdlo, 90g (vino)

Solné Sicilian Lemon, české tělové mýdlo, 90g (SOLSICI)

Solné Sicilian Lemon, české tělové mýdlo, 90g (SOLSICI)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, solné, pro všechny typy pleti, čistící účinek, přírodní složení, hmotnost 90 g Co je solné mýdlo? Speciální mýdlo s vysokým obsahem soli vhodné pro všechny typy pleti, hlavně pro problematickou pleť a při různých kožních problémech. Po umytí máte pocit, že pokožka krásně dýchá. Výborná jsou například při zvýšeném pocení, nebo v létě. Zákazníci se ptají, jestli sůl nevysušuje. je to individuální, ale solná mýdla si pochvalují i někteří lidé s ekzémem a suchou pletí. Solná mýdla mají zvláštní jemnou pěnu, jsou tvrdá, těžká, a připomínají na dotyk oblázek z řeky. Na celé tělo, i pro problematickou pleť. VůněRebarbora, citron - extra svěží vůně Vás přímo nabije energií. Příjemně štiplavý sicilský citron zjemňuje rebarbora, a dohromady tvoří pozitivní vůni vhodnou pro ženy i pro muže. (alza.cz)

Podobné produkty ako Solné Sicilian Lemon, české tělové mýdlo, 90g (SOLSICI) , Hrozínek - s bílým vínem, české tělové mýdlo, 90g (hroz)

Midnight Jasmine - veganské, české tělové mýdlo, 90g (MIDNIGHT)

Midnight Jasmine - veganské, české tělové mýdlo, 90g (MIDNIGHT)
Detail

Tuhé mýdlo bez parabenů, s přírodními oleji a s přírodními složkami, typ pleti: všechny typy, hmotnost: 90 g Je tvrdé, nerozmáčí se, a má extra bohatou pěnu. Jemné mýdlo je určené na celé tělo a pro všechny typy pleti. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. VůněJasmín, vetiver, dubový mech - moje oblíbená pánská vůně, rafinovaná, neobvyklá, noční a přitažlivá. (alza.cz)

Podobné produkty ako Midnight Jasmine - veganské, české tělové mýdlo, 90g (MIDNIGHT) , Kůzlátko ovocné - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (kůzlov)

Vymydlený kocour - pivní mýdlo, české tělové mýdlo, 90g (VYMKR)

Vymydlený kocour - pivní mýdlo, české tělové mýdlo, 90g (VYMKR)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, čistící účinek, přírodní a vegan složení, hmotnost 90 g Nová spolupráce s pivovarem MadCat u Jihlavy. Jejich piva mají svůj styl i názvy, a k nim jsme se snažili vyladit designem a vůní i tohle mýdlo. Vůní je vhodné pro muže i ženy, a složením jemné jako vždy.Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. VůněSantal, neroli, koření - dřevitá unisex vůně s jemně nasládlými a kouřovými tóny. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vymydlený kocour - pivní mýdlo, české tělové mýdlo, 90g (VYMKR) , Forest fruits - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (fofr)

Hrozínek - s bílým vínem, české tělové mýdlo, 90g (HROZ)

Hrozínek - s bílým vínem, české tělové mýdlo, 90g (HROZ)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, ekologické a přírodní složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. VůněGeránium, jasmín, mandarinka - květinová vůně zjemněná mandarinkou. Voní moc hezky, něžně, a přitom výrazně. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hrozínek - s bílým vínem, české tělové mýdlo, 90g (HROZ) , Hrubián - solné pivní mýdlo, české přírodní mýdlo, 90g (hru)

Vinohrádek - s červeným vínem, české tělové mýdlo, 90g (VINO)

Vinohrádek - s červeným vínem, české tělové mýdlo, 90g (VINO)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, čistící účinek, přírodní a vegan složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. VůněSantal, pačuli, vanilka - klidná orientální vůně pro muže i pro ženy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vinohrádek - s červeným vínem, české tělové mýdlo, 90g (VINO) , Mýdlo z louky rozmarýnové, české přírodní mýdlo, 90g (medroz)

Forest Fruits - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (FOFR)

Forest Fruits - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (FOFR)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, hypoalergenní a zjemňující účinek, bez chemie, dermo, ekologické, netoxické, přírodní a vegan složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně, a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. VůněLesní ovoce - letní svěží vůně mixu lesních plodů s jahodami, malinami, ostružinami a borůvkami. Pro ženy.Vůně je bez alergenů - vhodná při alergiích na vonné složky kosmetiky. (alza.cz)

Podobné produkty ako Forest Fruits - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (FOFR) , Mýdlo z louky citrusové, české přírodní mýdlo, 90g (mydlc)

Kůzlátko ovocné - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (KŮZLOV)

Kůzlátko ovocné - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (KŮZLOV)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. Trvanlivost: 1,5 roku, pak slábnou vůně. Mýdlo jako takové má životnost roky. Skladování standardní za pokojové teploty, nechávat na mýdlence. VůněLesní ovoce - svěží letní. Vůně bez alergenů - vhodná pro alergiky a citlivou pleť. (alza.cz)

Podobné produkty ako Kůzlátko ovocné - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (KŮZLOV) , Solné eucalyptus, české přírodní mýdlo, 90g (seu)

Tělové mýdlo Northern dawn

Tělové mýdlo Northern dawn
Detail

Certifikované organické tělové mýdlo > obsahuje extrakty z mrkve, petrželky a aloe vera, které hydratují a pečují o pokožku > vhodné pro každodenní použití > vhodné pro všechny typy pokožky > zanechá na pokožce příjemnou vůni Složení: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Lauryl Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin, Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Gluconate, Sodium Sulfate, Sodium Hydroxide, Daucus Carota Sativa Root Extract, Carum Petroselinum Extract, Parfum, Limonene, Linalool, Geraniol. *Ingredients from organic farming. 99.3% natural origin of total. 15% of the total ingredients are from organic farming. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Tělové mýdlo Northern dawn , Mýdlo z louky levandule, medové, české přírodní mýdlo, 90g (medlev)

Davidoff Café Crema Intense 90g (493991)

Davidoff Café Crema Intense 90g (493991)
Detail

Káva instantní , 100 % arabica, původ Španělsko, stupeň pražení 3, 90 g Pohodový den je třeba začít se šálkem dobré kávy. Co takhle vychutnat si jemnou kávu s bohatou kávovou pěnou? Vyzkoušejte instantní kávu značky Davidoff Crema Intense. Vybraná zrnka kávy propůjčují této kávě skvělou chuť a delikátní aroma. Davidoff Crema Intense kombinuje plnou chuť espressa s elegantní kyselostí a jemnou vůní, doplněnou o bohatou sametovou pěnu. Káva je 100% arabika a balení má hmotnost 90 g. Klíčové vlastnosti kávy Davidoff Crema 90 g prvotřídní instantní káva značky Davidoff Crema100% arabikakvalitní kávová zrnabohatá pěnajemná a elegantní chuť90g balení kávy (alza.cz)

Podobné produkty ako Davidoff Café Crema Intense 90g (493991) , Kůzlátko bez parfému, české přírodní mýdlo, 90g (kubp)

podprsenka vysoká nevyztužená caffé latte 90G

podprsenka vysoká nevyztužená  caffé latte 90G
Detail

U tohoto modelu dochází ke změně ramínek, postupně budou ramínka se širší krajkou vyčnívající přes vnitřní okraj nahrazena ramínky se středovým zdobením. Nová ramínka jsou dostupná u trendy barev, u permanentních budou postupně nahrazena. Neexistuje lepší podprsenka pro větší poprsí než je PrimaDonna Deauville! Klasická vysoká nevyztužená podprsenka s kosticí legendárního střihu a lehkého vzhledu. Košíčky má podprsenka sešity ze 3 dílů (tzv. trojstřih) pro formování poprsí. Horní část košíčku je zakončená elegantní dvojtónovou listovou výšivkou na tylu, která se objevuje také na ramínkách. Spodní část je vyrobená z dvojitého materiálu. Spodní jemný tyl udržuje pevnost košíčku, je velice příjemný na dotek a umožňuje pokožce dýchat. Horní vrstva je vyrobená z hladkého materiálu, který je zdoben vlnitou výšivkou lesklou nití a tím evokuje plastický vzhled. Košíčky u modelu Deauville jsou trochu hlubší než u ostatních modelů značky PrimaDonna, ideální pro plná a těžká prsa. Zadní část je z elastického hladkého materiálu pro dokonalou oporu. Vysoký střed je zdoben mašličkou či kamínkem mezi košíčky. Širší ramínka navazují na boční zpevňovací pruh, přechod je zdoben mašličkou. V zadní části ramínka navazují na lem obvodu a takto zpevněná guma končí až u zapínání. Pevné košíčky prsa pozvednou, zatímco boční zpevňující pruh stlačí prsa k sobě. Vysoká boční část zajišťuje prsům oporu, neroluje se a nezařezává do pokožky. (lechaton.cz)

Podobné produkty ako podprsenka vysoká nevyztužená caffé latte 90G , Lightwork 1 - jemný peeling na tělo, české přírodní mýdlo, 90g (lw1)

Solné Eucalyptus, české přírodní mýdlo, 90g (SEU)

Solné Eucalyptus, české přírodní mýdlo, 90g (SEU)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, solné, pro všechny typy pleti, ochranný účinek, přírodní složení, hmotnost 90 g Co je solné mýdlo? Speciální mýdlo s vysokým obsahem soli vhodné pro všechny typy pleti, hlavně pro problematickou pleť a při různých kožních problémech. Po umytí máte pocit, že pokožka krásně dýchá. Zákazníci se ptají, jestli sůl nevysušuje. je to individuální, ale solná mýdla si pochvalují i někteří lidé s ekzémem a suchou pletí. Solná mýdla mají zvláštní jemnou pěnu, jsou tvrdá, těžká, a připomínají na dotyk oblázek z řeky. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo, i pro problematickou pleť. Nedoporučuji na obličej kvůli obsahu mátového a eukalyptového esenciálního oleje, někoho může dráždit. Extra tvrdé mýdlo s hladivou krémovitou pěnou. VůněLevandule, máta a eukalyptus - tohle je prostě minty mýdlo, voní trochu jako mintové bonbony, ale ne sladce. Bezvadné je v létě, v parnu a při zvýšeném pocení.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Solné Eucalyptus, české přírodní mýdlo, 90g (SEU) , Solné s jogurtem a růžovým jílem - neparfemované, české přírodní mýdlo, 90g (sol)

Mýdlo z louky Citrusové, české přírodní mýdlo, 90g (MYDLC)

Mýdlo z louky Citrusové, české přírodní mýdlo, 90g (MYDLC)
Detail

Tuhé mýdlo - dámské, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. Vůně Levandule, citrusy - jemná něžná ženská vůně- (alza.cz)

Podobné produkty ako Mýdlo z louky Citrusové, české přírodní mýdlo, 90g (MYDLC) , Tekuté mýdlo lavender & grapefruit, české přírodní mýdlo, 300g (tmlg300)

Mýdlo z louky Rozmarýnové, české přírodní mýdlo, 90g (MEDROZ)

Mýdlo z louky Rozmarýnové, české přírodní mýdlo, 90g (MEDROZ)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro všechny typy pleti, přírodní složení, hmotnost 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně, a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. VůněRozmarýn, citron, levandule. Bylinková přirozená vůně s rozmarýnem, oblíbená hlavně v létě. Pouze esenciální oleje. (alza.cz)

Podobné produkty ako Mýdlo z louky Rozmarýnové, české přírodní mýdlo, 90g (MEDROZ) , Lavender retro cestovní, české přírodní mýdlo, 35g (retl)

Hrubián - solné pivní mýdlo, české přírodní mýdlo, 90g (HRU)

Hrubián - solné pivní mýdlo, české přírodní mýdlo, 90g (HRU)
Detail

Tuhé mýdlo - pro citlivou pokožku, bez parabenů, s přírodními oleji a s přírodními složkami, typ pleti: citlivá a všechny typy, hmotnost: 90 g Co je solné mýdlo? Speciální mýdlo s vysokým obsahem soli vhodné pro všechny typy pleti, hlavně pro problematickou pleť a při různých kožních problémech. Po umytí máte pocit, že pokožka krásně dýchá. Zákazníci se ptají, jestli sůl nevysušuje. je to individuální, ale solná mýdla si pochvalují i někteří lidé s ekzémem a suchou pletí. Solná mýdla mají zvláštní jemnou pěnu, jsou tvrdá, těžká, a připomínají na dotyk oblázek z řeky. VůněEukalyptus, levandule, máta - osvěžující, lázeňská, unisex. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hrubián - solné pivní mýdlo, české přírodní mýdlo, 90g (HRU) , Horal - univerzální outdoor mýdlo na mytí i praní, české přírodní mýdlo, 35g (horm)

Mýdlo z louky Levandule, medové, české přírodní mýdlo, 90g (MEDLEV)

Mýdlo z louky Levandule, medové, české přírodní mýdlo, 90g (MEDLEV)
Detail

Tuhé mýdlo - pro citlivou pokožku, bez parabenů, s přírodními oleji a s přírodními složkami, typ pleti: citlivá a všechny typy, hmotnost: 90 g Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. Vůně100% francouzská levandule (alza.cz)

Podobné produkty ako Mýdlo z louky Levandule, medové, české přírodní mýdlo, 90g (MEDLEV) , Tekuté mýdlo sandalwood & cedar - náplň, české výrobek, 1kg (tmscnáhr)

Šampón tělové mýdlo Tlapková patrola 475 ml

Šampón tělové mýdlo Tlapková patrola 475 ml
Detail

Tělové mýdlo + šampón s motivem Tlapkové patroly. Dermatologicky testováno. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Šampón tělové mýdlo Tlapková patrola 475 ml , Tchibo esperto caffé (636174)

Šampón tělové mýdlo Tlapková patrola 475 ml

Šampón tělové mýdlo Tlapková patrola 475 ml
Detail

Tělové mýdlo + šampón s motivem Tlapkové patroly. Dermatologicky testováno. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Šampón tělové mýdlo Tlapková patrola 475 ml , Cafe majada gourmet 225g

Kůzlátko bez parfému, české přírodní mýdlo, 90g (KUBP)

Kůzlátko bez parfému, české přírodní mýdlo, 90g (KUBP)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, pro citlivou pleť, přírodní složení, hmotnost 90 g Extra jemná receptura pro citlivou pleť, mýdlo je krásně hladivé už na dotyk. Naše mýdla jsou určená na celé tělo, nevysušují, naopak vás osvěží a zanechávají pocit dýchající pokožky. Dáváme si extra záležet na hebké a nadýchané pěně a na tom, aby mýdla dlouho vydržela a nerozmáčela se. Trvanlivost: 1,5 roku, pak slábnou vůně. Mýdlo jako takové má životnost roky. Skladování standardní za pokojové teploty, nechávat na mýdlence. VůněNeparfemované, vhodné pro alergiky a citlivou pleť (alza.cz)

Podobné produkty ako Kůzlátko bez parfému, české přírodní mýdlo, 90g (KUBP)

ECO by Naty Dětské tělové mýdlo 200 ml

ECO by Naty Dětské tělové mýdlo 200 ml
Detail

ECO by Naty Dětské tělové mýdlo šetrně čistí a zároveň zklidňuje jemnou dětskou pokožku a zanechává ji nádherně hebkou a vláčnou. (drmax.cz)

Podobné produkty ako ECO by Naty Dětské tělové mýdlo 200 ml

Mýdlo toal. Palmolive Zelený čaj 90g

Mýdlo toal. Palmolive Zelený čaj 90g
Detail

Tuhé mýdlo Palmolive Naturals "Revitalizing Freshness" s výtažky ze zeleného čaje a okurky. Osvěžující pocit pro vaši pokožku. Zelený čaj se používá už tisíce let jako lék. V dnešní době je v kosmetickém odvětví dobře znám pro své antioxidační vlastnosti. Okurka obsahuje 97 % vody, která z této ingredience činí mimořádný zdroj osvěžení a hydratace. Složení: Sodium palmate, Aqua, Sodium tallowate, Sodium palm kernelate, Talc, Glycerin, Stearic acid, Parfum, Sodium chloride, Pentaerythrityl tetra-di-t-butyl, Hydroxyhydrocinnamate, Pentasodium pentetate, Camelia sinensis leaf extract, Cucumis sativus extract, Butylphenyl methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl cinnamal, Limonene, Linalool, CI 77891, CI 47005, CI 61570. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Mýdlo toal. Palmolive Zelený čaj 90g

Mýdlo toal. Protex fresh antibakterial 90g

Mýdlo toal. Protex fresh antibakterial 90g
Detail

Tuhé mýdlo Protex je kombinaci jemné vůně, zvláčňujících účinků a anti-bakteriální ochrany která ničí až 99 % bakterií. Obsahuje bohaté hydratační složky, díky kterým je se stává pokožka měkkou a zdravou. Vytváří ochrannou vrstvu. Složení: Sodium tallowate, Sodium palmate, Sodium oleate, Aqua, Parfum, Stearic acid, Glycerin, Sodium chloride, PEG-12, Triclocarban, Pentaerithrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, Peantasodium pentetate, Benzyl salicylate, Butylphenyl methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hexyl cinnamal, Limonene, Linalool, CI 15850, CI 73360, CI 77891 (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Mýdlo toal. Protex fresh antibakterial 90g

Lightwork 1 - jemný peeling na tělo, české přírodní mýdlo, 90g (LW1)

Lightwork 1 - jemný peeling na tělo, české přírodní mýdlo, 90g (LW1)
Detail

Tělový peeling - dámský, přírodní a vegan složení,, vhodný pro všechny typy pleti, mezi aktivní látky patří bambucké máslo, glycerin, kakaové máslo, kokosový olej, kozí mléko a mangové máslo, s přírodními složkami, hmotnost 90 g Další mýdlo z naší peelingové sady - vedle Hardworku, který obstará "těžkou práci" a zjemňuje namáhanou pokožku rukou a nohou, máme teď i Lightwork - jemný peeling na celé tělo. Je obzvlášť vhodný pro ty z Vás, kdo mají rádi pocit čisté a dýchající pokožky. Po aplikaci olejových peelingů můžete mít někdy pocit vrstvy na pokožce, nebo mastnoty, což nemusí každému vyhovovat. Proto jsme vyvinuli tohle peelingové mýdlo. Je zcela přírodní a minimalistické, bez parfemace, s jemnou péčí jahodových zrníček, mletých ořechových skořápek a jojobových korálků. Klíčové vlastnosti peelingu Lightwork 1Extra jemné mýdlo bez parfemace, tedy vhodné i pro alergiky a citlivou pokožkuVybrané oleje tvoří krémovitou výživnou pěnuPeelingová... (alza.cz)

Podobné produkty ako Lightwork 1 - jemný peeling na tělo, české přírodní mýdlo, 90g (LW1)

Mýdlo toal. Palmolive mléko a med 90g

Mýdlo toal. Palmolive mléko a med 90g
Detail

Tuhé mýdlo s bohatou směsí mléka a výtažků z medu zanechává pokožku sametově hebkou a rozjasněnou. Mýdlo je vyrobeno ze složek 98% přírodního původu, má z 98% biologicky rozložitelné složení a papírový obal je možno recyklovat. Složení: Sodium palmate *A, Aqua, Sodium tallowate *B, Sodium palm kernelate, Glycerin, Talc, Stearic acid, Parfum, Sodium chloride, Pentaerithrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, Pentasodium pentetate, Sine adipe lac, Mel extract, Benzyl benzoate, Hexyl cinnamal, Limonene, CI 77891, CI 47005, CI 15510, *A/B: viz výrobni kód. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Mýdlo toal. Palmolive mléko a med 90g

ATTITUDE Super leaves Přírodní tělové mýdlo pomerančové listy 473 ml

ATTITUDE Super leaves Přírodní tělové mýdlo pomerančové listy 473 ml
Detail

ATTITUDE Super leaves Přírodní tělové mýdlo pomerančové listy čistí, regeneruje a osvěžuje pokožku celého těla. Zároveň ji zanechává nádherně vláčnou a provoněnou. (drmax.cz)

Podobné produkty ako ATTITUDE Super leaves Přírodní tělové mýdlo pomerančové listy 473 ml

ATTITUDE Super leaves Přírodní tělové mýdlo olivové listy 473 ml

ATTITUDE Super leaves Přírodní tělové mýdlo olivové listy 473 ml
Detail

ATTITUDE Super leaves Přírodní tělové mýdlo olivové listy čistí, hydratuje a zklidňuje pokožku celého těla. Zároveň ji zanechává nádherně vláčnou a provoněnou. (drmax.cz)

Podobné produkty ako ATTITUDE Super leaves Přírodní tělové mýdlo olivové listy 473 ml

The Body Shop British Rose exfoliační tělové mýdlo 100 g

The Body Shop British Rose exfoliační tělové mýdlo 100 g
Detail

The Body Shop British Rose, 100 g, Tuhá mýdla pro ženy, Tuhé mýdlo The Body Shop British Rose představuje přípravek pro kvalitní hygienu. Účinně myje pokožku a zbavuje ji všech nečistot. Vlastnosti: obnovuje kožní bariéru čistí pokožku Složení: veganský produkt Jak používat: Naneste mýdlo na pokožku, jemně napěňte a chvíli masírujte. Opláchněte vlažnou vodou. (notino.cz)

Podobné produkty ako The Body Shop British Rose exfoliační tělové mýdlo 100 g

ATTITUDE Tuhé tělové mýdlo s vůní pomerančového kardamomu 113 g

ATTITUDE Tuhé tělové mýdlo s vůní pomerančového kardamomu 113 g
Detail

Tuhé tělové mýdlo s vůní pomerančového kardamomu ATTITUDE vyživuje pleť již při mytí. Obsahuje luxusní oleje, které zvláčňují a zanechávají pokožku dokonale hydratovanou. (drmax.cz)

Podobné produkty ako ATTITUDE Tuhé tělové mýdlo s vůní pomerančového kardamomu 113 g

ATTITUDE Tuhé tělové mýdlo s vůní santalového dřeva 113 g

ATTITUDE Tuhé tělové mýdlo s vůní santalového dřeva 113 g
Detail

Tuhé tělové mýdlo s vůní santalového dřeva ATTITUDE zjemňuje a vyživuje pleť již při mytí. Šetrně čistí a zanechává vláčnou a hydratovanou pokožku těla. Veganské složení. (drmax.cz)

Podobné produkty ako ATTITUDE Tuhé tělové mýdlo s vůní santalového dřeva 113 g

ATTITUDE Tuhé tělové mýdlo s vůní mořské soli 113 g

ATTITUDE Tuhé tělové mýdlo s vůní mořské soli 113 g
Detail

Tuhé tělové mýdlo s vůní mořské soli ATTITUDE zjemňuje a vyživuje pleť již při mytí. Šetrně čistí a zanechává vláčnou a hydratovanou pokožku těla. Veganské složení. (drmax.cz)

Podobné produkty ako ATTITUDE Tuhé tělové mýdlo s vůní mořské soli 113 g

Attitude Tuhé tělové mýdlo s vůní santalového dřeva 113 g

Attitude Tuhé tělové mýdlo s vůní santalového dřeva 113 g
Detail

Attitude Tuhé tělové mýdlo s vůní santalového dřeva 113 g Koncentrovaná přírodní péče pro vyživenou a hebkou pokožku. V ekologickém bezplastovém obalu. Tuhé složení, ideální pro cestování. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Attitude Tuhé tělové mýdlo s vůní santalového dřeva 113 g

Attitude Tuhé tělové mýdlo s vůní pomerančového kardamomu 113 g

Attitude Tuhé tělové mýdlo s vůní pomerančového kardamomu 113 g
Detail

Attitude Tuhé tělové mýdlo s vůní pomerančového kardamomu 113 g Koncentrovaná přírodní péče pro vyživenou a hebkou pokožku. V ekologickém bezplastovém obalu. Tuhé složení, ideální pro cestování. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Attitude Tuhé tělové mýdlo s vůní pomerančového kardamomu 113 g

ATTITUDE Baby Leaves Tělové mýdlo a šampon 2v1 473 ml

ATTITUDE Baby Leaves Tělové mýdlo a šampon 2v1 473 ml
Detail

Přírodní šampon a tělové mýdlo v jednom. Šetrné k jemné dětské pokožce, ohleduplné k přírodě. Bez parfému. (drmax.cz)

Podobné produkty ako ATTITUDE Baby Leaves Tělové mýdlo a šampon 2v1 473 ml

Attitude Tuhé tělové mýdlo s vůní mořské soli 113 g

Attitude Tuhé tělové mýdlo s vůní mořské soli 113 g
Detail

Attitude Tuhé tělové mýdlo s vůní mořské soli 113 g Koncentrovaná přírodní péče pro vyživenou a hebkou pokožku. V ekologickém bezplastovém obalu. Tuhé složení, ideální pro cestování. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Attitude Tuhé tělové mýdlo s vůní mořské soli 113 g

Eco by Naty Dětské ECO tělové mýdlo Naty 200 ml

Eco by Naty Dětské ECO tělové mýdlo Naty 200 ml
Detail

Eco by Naty Dětské ECO tělové mýdlo Naty 200 ml Dětské tekuté mýdlo jemně čistí, nevysuší, zklidní jemnou dětskou pokožku a nedráždí oči. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Eco by Naty Dětské ECO tělové mýdlo Naty 200 ml

ALLSERVICES krémové tělové mýdlo s antibakteriální přísadou 1000 ml (8596321019460)

ALLSERVICES krémové tělové mýdlo s antibakteriální přísadou 1000 ml (8596321019460)
Detail

Tekuté mýdlo - pro všechny typy pleti, objem 1000 ml Tekuté mýdlo je naprostou klasikou v oblasti každodenní hygieny. Snadno se dávkuje a na rozdíl od klasického mýdla je jeho používání hygieničtější. Tekuté mýdlo vybaveniprouklid.cz poskytne maximální péči jakékoliv pokožce. Zásadní přednosti mýdla ALLSERVICES krémové tělové mýdlo s antibakteriální přísadou 1000 ml Tekuté mýdlo vybaveniprouklid.cz je ideální na každodenní hygienu Hodí se pro ženy i pro muže Tekuté mýdlo vybaveniprouklid.cz má objem 1000 ml (alza.cz)

Podobné produkty ako ALLSERVICES krémové tělové mýdlo s antibakteriální přísadou 1000 ml (8596321019460)

Solné s jogurtem a růžovým jílem - neparfemované, české přírodní mýdlo, 90g (SOL)

Solné s jogurtem a růžovým jílem - neparfemované, české přírodní mýdlo, 90g (SOL)
Detail

Tuhé mýdlo - pro muže i ženy, solné, pro všechny typy pleti, čistící účinek, přírodní a vegan složení, hmotnost 90 g Co je solné mýdlo? Speciální mýdlo s vysokým obsahem soli vhodné pro všechny typy pleti, hlavně pro problematickou pleť a při různých kožních problémech. Po umytí máte pocit, že pokožka krásně dýchá. Výborné je například při zvýšeném pocení, nebo v létě. Zákazníci se ptají, jestli sůl nevysušuje. je to individuální, ale solná mýdla si pochvalují i někteří lidé s ekzémem a suchou pletí. Solná mýdla mají zvláštní jemnou pěnu, jsou tvrdá, těžká, a připomínají na dotyk oblázek z řeky. Extra tvrdé mýdlo s hladivou krémovitou pěnou. Jemné mýdlo, které vaši pokožku nevysuší - je určené na celé tělo, i pro problematickou pleť. Po umytí se budete cítit osvěžení a s pocitem dýchající pokožky. VůněNeparfemované - bez vonných alergenů. Tohle mýdlo je bez vůně, neparfemované. Zajímavé je, že na trzích k němu lidé často přivoní jako k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Solné s jogurtem a růžovým jílem - neparfemované, české přírodní mýdlo, 90g (SOL)

I Provenzali BIO Dětský šampon 2v1 a tělové mýdlo 750 ml

I Provenzali BIO Dětský šampon 2v1 a tělové mýdlo 750 ml
Detail

I Provenzali BIO Dětský šampon 2v1 a tělové mýdlo 750 ml Dětská koupel je vytvořena pro speciální péči potřebnou pro dětskou pokožku a vlásky. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako I Provenzali BIO Dětský šampon 2v1 a tělové mýdlo 750 ml
Caffé Mocha, české tělové mýdlo, 90g (CAFE), Mistral, české tělové mýdlo, 90g (MISTR), Heather, české tělové mýdlo, 90g (HEATHER), Rose & Jasmine, české tělové mýdlo, 90g (ROJA), Jungle Drums, české tělové mýdlo, 90g (JUNGLE), Men's Club, české tělové mýdlo, 90g (Men), Hug Me, české tělové mýdlo, 90g (HUG), Solné Raspberry, české tělové mýdlo, 90g (SRA), Atlantic - veganské, české tělové mýdlo, 90g (ATL), Vymydlený kocour - pivní mýdlo, české tělové mýdlo, 90g (VYMKR), Lime, Basil & Mandarin, české tělové mýdlo, 90g (LMB), Solné Santal & Cedr, české tělové mýdlo, 90g (SOLSACE), Vinohrádek - s červeným vínem, české tělové mýdlo, 90g (VINO), Hrozínek - s bílým vínem, české tělové mýdlo, 90g (HROZ), Kůzlátko ovocné - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (KŮZLOV), Forest Fruits - vůně bez alergenů, české tělové mýdlo, 90g (FOFR), Hrubián - solné pivní mýdlo, české přírodní mýdlo, 90g (HRU), Mýdlo z louky Rozmarýnové, české přírodní mýdlo, 90g (MEDROZ), Mýdlo z louky Citrusové, české přírodní mýdlo, 90g (MYDLC), Solné Eucalyptus, české přírodní mýdlo, 90g (SEU), Mýdlo z louky Levandule, medové, české přírodní mýdlo, 90g (MEDLEV), Kůzlátko bez parfému, české přírodní mýdlo, 90g (KUBP), Lightwork 1 - jemný peeling na tělo, české přírodní mýdlo, 90g (LW1), Solné s jogurtem a růžovým jílem - neparfemované, české přírodní mýdlo, 90g (SOL), Tekuté mýdlo Lavender & Grapefruit, české přírodní mýdlo, 300g (TMLG300), Lavender Retro cestovní, české přírodní mýdlo, 35g (RETL), Horal - univerzální outdoor mýdlo na mytí i praní, české přírodní mýdlo, 35g (HORM), Tekuté mýdlo Sandalwood & Cedar - náplň, české výrobek, 1kg (TMSCNÁHR), Tchibo Esperto Caffé (636174), Cafe Majada Gourmet 225g