CABOTT COVE Vitrína se skleněnými dveřmi

Hra se skleněnými perlami (978-80-257-0710-4)

Hra se skleněnými perlami (978-80-257-0710-4)

Kniha – autor Hermann Hesse, 636 stran, česky, polotuhá flexo Poslední a nejrozsáhlejší román H. Hesseho se stal epilogem a vyvrcholením celého jeho díla. Vyšel v době druhé světové války a „navzdory odporně se šklebící skutečnosti“ se zabývá Hesseho stálým tématem: problémem duchovního života v moderní době. Román líčí utopický budoucí svět, v němž se kulturní elita uzavře do vzdělanecké provincie a pěstuje vědění i kulturu jako hru. Tato hra však postrádá kontakty se skutečným životem, bez nichž ztrácí smysl a bez nichž nemůže existovat ani pravá duchovnost. (alza.cz)

Resident Evil Caliban Cove: Kniha 2 (978-80-7398-313-0)

Resident Evil Caliban Cove: Kniha 2 (978-80-7398-313-0)

Kniha – autor S.D. Perry, 240 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Věděli, že to ještě neskončilo… Po utrpení, kterým si prošli v genetické výzkumné laboratoři Umbrella Corporation, se zbývající členové S.T.A.R.S. snaží varovat svět před spiknutím, které má za účel vytvořit děsivé biologické zbraně. Konspirace ale ještě zdaleka neskončila, jak S.T.A.R.S. zjistí, když jsou lidmi, kteří je vycvičili, prohlášeni za zločince. S.T.A.R.S. jsou nuceni přejít do utajení, jsou ale odhodlaní bojovat s konspirací sami a najít a zastavit experimenty Umbrelly, ať už jsou kdekoli. Polní medička a biochemička Rebecca Chambersová, jediný přeživší člen týmu Bravo, se připojí k nové úderné jednotce S.T.A.R.S. poté, co se rozšíří zvěsti o dalším experimentu Umbrelly: pod skalními útesy Caliban Cove… (alza.cz)

Za zavřenými dveřmi (9788026708780)

Za zavřenými dveřmi (9788026708780)

Kniha - Dokonalé manželství, nebo dokonalá lež? Psychologický thriller, který ohromil celý svět. – autor B. A. Paris, 280 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Co se děje Za zavřenými dveřmi? Psychologický thriller, který ohromil celý svět. Dokonalé manželství, nebo dokonalá lež? Páry, jako jsou Jack a Grace, musíte obdivovat, ať chcete nebo ne. On dobře vypadá a umí vydělat peníze, ona je elegantní a šarmantní. Skoro je vám líto, že se s ní nemůžete spřátelit a poznat ji o trochu víc. Oni dva jsou totiž pořád spolu. Taková láska!Pak si ale uvědomíte, že Grace nikdy nezvedne telefon, že nepřijímá žádná pozvání, pokud není pozván i její manžel. A jejich ložnice má zamřížované okno! Debut B. A. Parise se prohnal knižním světem jako bouřka. Nejeden kritik a… (alza.cz)

Vánoce za dveřmi (978-80-00-04526-9)

Vánoce za dveřmi (978-80-00-04526-9)

Kniha – autor Barbora Vajsejtlová, 64 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Zkraťte si čekání na Vánoce spolu s Jendou a Terezkou! Dozvíte, se jak pekli perníčky, jak bobovali, jak k nim přišel Mikuláš, jak se vypravili na vánoční trhy, jak psali Ježíškovi, jak šli na jmelí, jak bruslili… Prožijete s nimi zkrátka ten pravý předvánoční čas. A uteče vám to s nimi tak rychle, že než se nadějete, budou Vánoce! (alza.cz)

Otevřené dveře (978-80-7243-881-5)

Otevřené dveře (978-80-7243-881-5)

Kniha – autor Beryl Matthews, 368 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Po celý svůj krátký život má jedenáctiletá Rose Websterová zavřené dveře do přívětivějšího světa. Vyrůstá v chudinské čtvrti v Londýně se sourozenci, jejichž násilí se snaží vyhýbat, a s věčně opilým otcem. Pěstuje si neuhasitelnou žízeň po vědění a přesvědčení, že ona a všichni, které miluje, si zaslouží lepší život. Všechno, co Rose má, je bystrá mysl a vůle přežít. Dokáže si otevřít dveře a uchopit příležitost být „někým“? Příběh plný lásky, tepla a humoru o dívce se spoustou kuráže a vášně a jejím boji za lepší život. (alza.cz)

iSmartAlarm na okna a dveře (ISA-DWS3G)

iSmartAlarm na okna a dveře (ISA-DWS3G)

Senzor na dveře a okna k domácímu ochrannému systému iSmartAlarm  Senzor na dveře a okna je samostatným doplňkem pro domácí zabezpečovací systém iSmartAlarm. S centrální jednotkou CubeOne senzor komunikuje bezdrátově díky vestavěné baterii, jejíž životnost činí přibližně 2 roky. Senzor na dveře a okna je samostatným doplňkem pro domácí zabezpečovací systém iSmartAlarm. S centrální jednotkou CubeOne senzor komunikuje bezdrátově díky vestavěné baterii, jejíž životnost činí přibližně 2 roky. Instalace se provádí za pomocí oboustranné samolepky a zvládne ji opravdu každý. Její výhodou je možnost rychlého a jednoduchého přesunutí senzoru na jiné okno či dveře.Vlastnosti:Doplňkový senzor na dveře a oknaUrčení:Ochranný systém… (alza.cz)

Chlapec mezi dveřmi (978-80-267-1350-0)

Chlapec mezi dveřmi (978-80-267-1350-0)

Kniha - autor Alex Dahl, 344 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá Cecilia tvrdě pracuje, aby měla dokonalý život. Není v něm žádný prostor pro chyby. Dokonce i taková zdánlivá maličkost jako odvézt domů malého chlapce, kterého rodiče zapomněli vyzvednout z plavání, naruší její detailně naplánovaný program. Obzvlášť když na jeho adrese najde jen prázdný, opuštěný dům. Nezbývá jí než vzít chlapce k sobě – netuší, že jeho tichá přítomnost probudí nevítané vzpomínky na minulost a rozvrátí její pečlivě vybudovaný život. (alza.cz)

Chlapec mezi dveřmi (978-80-267-1350-0)

Chlapec mezi dveřmi (978-80-267-1350-0)

Elektronická kniha - autor Alex Dahl, 344 stran, česky Jak daleko jste schopni zajít, abyste si udrželi dokonalý život? Cecilia tvrdě pracuje, aby měla dokonalý život. Není v něm žádný prostor pro chyby. Dokonce i taková zdánlivá maličkost jako odvézt domů malého chlapce, kterého rodiče zapomněli vyzvednout z plavání, naruší její detailně naplánovaný program. Obzvlášť když na jeho adrese najde jen prázdný, opuštěný dům. Nezbývá jí než vzít chlapce k sobě – netuší, že jeho tichá přítomnost probudí nevítané vzpomínky na minulost a rozvrátí její pečlivě vybudovaný život. (alza.cz)

iGET SECURITY P4 - magnetický bezdrátový detektor dveře/okna

iGET SECURITY P4 - magnetický bezdrátový detektor dveře/okna

Detektor pohybu k iGET SECURITY M2B   Zařízení iGET SECURITY P4 slouží jako bezdrátový magnetický detektor otevření dveří, oken nebo garážových vrat. Je určen především pro použití s alarmy iGET SECURITY a vhodný do všech míst, kde je nutné střežení na základě oddálení dvou magneticky propojených částí. První část je umístěna na rámu dveří/oken a druhý díl na dveřích/oknech samotných. Jakmile se části oddálí o více jak 2 cm, dojde k rozepnutí kontaktu a bude vyslán signál. Detektor obsahuje dvě signalizační LED diody, červená značí detekci pohybu, žlutá informuje o nízkém stavu baterie. Toto rozšíření je napájeno baterií s výdrží až 9 měsíců v závislosti na počtu rozpojení kontaktů.Specifikace:Frekvence vysílání: 433/315 MHzProvozní teplota: … (alza.cz)

Nech slova za dveřmi (80-7363-115-6)

Nech slova za dveřmi (80-7363-115-6)

Kniha – autor Jiří Orten, 78 stran, česky, pevná s přebalem matná (alza.cz)

Dveře se otvírají (978-80-7429-753-3)

Dveře se otvírají (978-80-7429-753-3)

Kniha – autor Vladimír Rejchrt, 248 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Miloš Rejchrt je muž mnoha profesí. Především sloužil řadu let jako evangelický farář. Později byl však také mluvčím Charty 77, objevil se jako herec ve filmu Žert, živil se jako topič v Národním muzeu, skládal písně a se skupinou Berani je i zpíval. Několik let působil v náboženské redakci Českého rozhlasu. A právě rozhlasové pořady jsou základem této knihy, kterou napsal spolu s Petrem Vaďurou. Její náplň tvoří rozhovory nad texty Starého a Nového zákona, které v letech 2003 až 2016 daly základ mimo jiné pořadům Českého rozhlasu Ranní slovo. Miloš Rejchrt vychází ve svých výkladech z protestantské tradice a nezapře ani svůj původ ve vyznavačské Jednotě českobratrské. V křesťanství počítá vždy s osobní… (alza.cz)

Dveře do prázdnoty (978-80-7447-659-4)

Dveře do prázdnoty (978-80-7447-659-4)

Kniha – autor Victoria Schwabová, 328 stran, česky, pevná s přebalem matná Mackenzie Bishopová vede dvojí život. Není pouze normální studentkou střední školy, ale také Správkyní v Archivu, v tajuplném místě, kam odcházejí spát Historie zemřelých lidí. Mac nastoupí na Hydeskou střední a snaží se dostat svůj život do tak normálních kolejí, jak je to jen možné po tom, co se v Archivu stalo přes minulé léto. Ale nějak se jí to nedaří. Pronásledují ji zlé sny. Mac ví, že minulost je minulost a že jí už nemůže ublížit, ale vše se zdá tak skutečné. A když si povšimne, že se noční můry vkrádají do její mysli i ve dne, začne se obávat, jestli je doopravdy v bezpečí… Mezitím se v jejím okolí ztrácejí beze stopy lidé a jediné, co je spojuje, je to, že naposledy viděli Mackenzie. Kdo za tím vším… (alza.cz)

Okna, dveře, prosklené stěny (80-88905-47-8)

Okna, dveře, prosklené stěny (80-88905-47-8)

Kniha – autor Anton Puškár, 256 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Dveře do pohádek (978-80-87588-32-1)

Dveře do pohádek (978-80-87588-32-1)

Kniha – autor Ľubomír Feldek, 80 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá "To je pravda," přisvědčila žirafa a najednou se rozplakala. "Kolik je pohádek, tolik různých dveří do nich vede, jenomže v žádné pohádce nejsou dveře, které by byly tak vysoké, jako jsem já, a proto se ani já do žádné pohádky nikdy nedostanu." "No tak! Tak zlé to zase není," vykřikl mahagon, kterému začalo být plačící žirafy líto. "Přece se dají vyrobit i dveře do pohádky o tobě. A ta pohádka se bude jmenovat Jak se žirafa dostala do pohádky." (alza.cz)

Pokoj bez dveří (978-80-7617-259-3)

Pokoj bez dveří (978-80-7617-259-3)

Kniha - autor Karolina Tůmová, 256 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá Tři ženy jednoho rodu, tři osudy, tři různá období historie. Ústředním symbolem vyprávění, které se odehrává ve století 17., za 2. světové války a v současnosti, je vzácný starožitný prsten, jenž je v rodině předáván z generace na generaci. Moderní dívka ho nachází v rodinné šperkovnici a pouští se do pátrání po jeho historii. Postupně odhaluje příběhy žen své rodiny, štěstí i tragédie, které je provázely, a dopátrává se kořenů, z nichž vzešla. (alza.cz)

Za zavřenými dveřmi (978-80-267-1064-6)

Za zavřenými dveřmi (978-80-267-1064-6)

Kniha – autor B. A. Paris, 264 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Dokonalé manželství, nebo dokonalá lež? Páry, jako jsou Jack a Grace, musíte obdivovat, ať chcete nebo ne. On dobře vypadá a umí vydělat peníze, ona je elegantní a šarmantní. Skoro je vám líto, že se s ní nemůžete spřátelit a poznat ji o trochu víc. Oni dva jsou totiž pořád spolu. Taková láska! Pak si ale uvědomíte, že Grace nikdy nezvedne telefon, že nepřijímá žádná pozvání, pokud není pozván i její manžel. A jejich ložnice má zamřížované okno! (alza.cz)

George Harrison Za zamčenými dveřmi (978-80-87506-40-0)

George Harrison Za zamčenými dveřmi (978-80-87506-40-0)

Kniha – autor Graeme Thomson, 472 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Vynikající obsáhlá biografie Graema Thomsona nás provede celým Harrisonovým životem po cestě od skromných liverpoolských začátků až na honosný novogotický zámek Friar Park se sto dvaceti pokoji. Po cestě, jejíž odbočky vedou třeba do Hamburku, himálajských ášramů nebo skrytých útočišť na Havaji. Sledujeme na ní životní příběh kytaristy, člena nejslavnější kapely všech dob, důležitého představitele světové kultury své éry, ale také neúnavného duchovního hledače, manžela a otce, zdráhavé superhvězdy a písničkáře, který občas těžce hledal inspiraci, zatímco jindy jako by ho osvítilo samo nebe. Pro většinu lidí zůstává nejoblíbenějším a také nejtajemnějším Beatlem. Někdy byl milý a vřelý, jindy zase až krutě upřímný.… (alza.cz)

iGET SECURITY P8 - magnetický drátový detektor dveře/okna (75020208)

iGET SECURITY P8 - magnetický drátový detektor dveře/okna (75020208)

Detektor pohybu k iGET SECURITY M2B   Zařízení iGET SECURITY P8 slouží jako magnetický drátový detektor otevření dveří, oken nebo garážových vrat. Je určen především pro použití s alarmy iGET SECURITY a vhodný do všech míst, kde je nutné střežení na základě oddálení dvou magneticky propojených částí. První část je umístěna na rámu dveří/oken a druhý díl na dveřích/oknech samotných. Jakmile se části oddálí o více jak 2 cm, dojde k rozepnutí kontaktu a bude vyslán signál. Toto rozšíření je napájeno přímo z hlavní jednotky alarmu.Specifikace:Provozní teplota: - 10°C ~ +50°CProvozní vlhkost: 5% ~ 95%Rozepnutí kontaktu: při oddálení od 2 cm (alza.cz)

Dveře se sedmi zámky (978-80-206-1258-8)

Dveře se sedmi zámky (978-80-206-1258-8)

Kniha – autor Edgar Wallace, 232 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Dick Martin odchází ze Scotland Yardu. Jeho posledním úkolem je vyšetřit krádež knihy. V knihovně se setkává s knihovnicí Sybilou Lansdownovou, o níž se později dozví, že v případě smrti jejího podivínského bratránka by se stala dědičkou rozlehlého panství. Detektiv je pověřen podivína sledovat na jeho cestách po světě a přitom odhaluje děsivá rodinná tajemství. Rozluštění se nachází v hrobce, zamčené na sedm zámků… (alza.cz)

Kniha Vítr ve dveřích (978-80-7529-582-8)

Kniha Vítr ve dveřích (978-80-7529-582-8)

Kniha - autor Madeleine L´Engle, 200 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Rok poté, co jsme se rozloučili s hrdiny knihy V pasti času , začíná její pokračování. Meg Murryová se jednoho podzimního odpoledne vrátí ze školy a její malý bratr Charles Wallace, o kterého se poslední dobou pokouší jakási choroba, jí oznámí, že v zeleninové zahrádce viděl draky. Když se následující noci Meg, Charles a jejich kamarád Calvin vydají zahradu prozkoumat, setkají se tam s tajemným Učitelem. Ten jim vysvětlí, že domnělí draci jsou ve skutečnosti podivuhodní cherubíni, kteří spolu s ním přišli na pomoc vážně nemocnému Charlesovi – a zároveň i celému vesmíru. Meg, Charlese, Calvina i jejich nové spojence čeká další dobrodružná cesta a další bitva, v níž brání dobro proti zlu. (alza.cz)

Otevíraní dveří do nitra (978-80-8100-425-4)

Otevíraní dveří do nitra (978-80-8100-425-4)

Kniha – autor Eileen Caddy, 216 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Eileen Caddyová byla zakladatelka slavné duchovní komunity Findhorn ve Skotsku. Tato pozoruhodná žena se v celém svém životě naučila řídit tichým vnitřním hlasem. Tato kniha shrnuje podstatu toho, čím žila a co se snažila zprostředkovat druhým. Je to jednoduché učení, ve kterém jako kdyby se nám promlouval sám Stvořitel. Krátké texty jednoduše, ale zároveň poeticky a meditativně přibližují duchovní hodnoty. Kniha je koncipována jako celoroční deník, který nabízí inspiraci, praktické rady a podněty pro každodenní duchovní růst. (alza.cz)

Fibaro Senzor na okna a dveře 2 béžový (FGDW-002-5)

Fibaro Senzor na okna a dveře 2 béžový (FGDW-002-5)

Senzor na dveře a okna magnetický, Z-Wave/Z-wave+, 128bitové šifrování AES, Plug and Play, zabudované měření teploty, baterie ER14250 Cítíte nebezpečí, když jste mimo svůj domov a neustále přemýšlíte nad tím, zda je vše v pořádku? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu. Tento multifunkční magnetický senzor Fibaro 2 v béžové barvě, který dokáže detekovat hned několik činností a situací ve vašem domově, bude váš nový společník. Vzhledem k dokonalé propracovanosti je Fibaro senzor oken a dveří schopen komunikovat pomocí bezdrátového spojení s dalším zařízením Z-Wave a vytvářet spolu scény nebo akce dle vašich představ. Dosah tohoto spojení činí 40 metrů uvnitř a 50 metrů venku, dle rozestavění prostoru. Pro bezpečnost je Fibaro Sensor 2 opatřen 128bitovým… (alza.cz)

Najednou někdo klepe na dveře (978-80-87060-96-4)

Najednou někdo klepe na dveře (978-80-87060-96-4)

Kniha – autor Etgar Keret, 200 stran, česky, pevná s přebalem matná Hořkoveselé povídky o tom, jak komplikovaný, nebezpečný a taky bláznivý může být všední den. Stačí se porozhlédnout. A Etgar Keret to zvládá skvěle. Však také patří mezi nejpopulárnější izraelské autory a jeho knihy byly přeloženy do desítek jazyků. Hrdiny jeho povídek jsou běžní Izraelci a také půdorys vyprávění nezapře reálie této blízkovýchodní země Život je zde koncentrovaný v situacích, které nemají daleko k absurditě a v podání Etgara Kereta také k ironii, vtipu a černému humoru. Na malém prostoru a současným jazykem dokáže autor vykreslit celé lidské osudy. Z hebrejského originálu přeložily Tereza Černá a Magdalena Křížová. Ilustroval Stanislav Setinský. (alza.cz)

Kniha Za dveřmi mateřské školy (978-80-88104-15-5)

Kniha Za dveřmi mateřské školy (978-80-88104-15-5)

Kniha – autor Daria Fialová; Miroslav Pavlík, 232 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Autorka knihy Daria Fialová téměř 40 let života zasvětila mateřské škole. Zpočátku coby učitelka, mnohem delší čas jako ředitelka. Působila v prestižní MŠ uprostřed Prahy, ale také na venkově. Všude sbírala zkušenosti. Činnost v MŠ spíše než za běžné zaměstnání považovala za své poslání. Ani nepřekvapí, že se k ní dodnes rády hlásí „děti“, které už často mají vlastní potomky. Kniha je o hledání cesty dobra při výchově dítěte. Má to hluboký smysl a význam i pro ty, kteří přijdou po nás. Zajímá vás, co prožívá vaše dítě v MŠ, když není s vámi? Jak jej připravit pro vstup do tohoto předškolního zařízení ? Co by mělo později zvládat před vstupem do školy základní ? Kdy se rozhodnout pro odklad školní… (alza.cz)

Lucifer Ďábel vchází do dveří: Lucifer 01 (978-80-7449-351-5)

Lucifer Ďábel vchází do dveří: Lucifer 01 (978-80-7449-351-5)

Kniha – autor Mike Carey, 160 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Po Zemi kráčí ďábel.Na počátku byl Lucifer - Světlonoš svržen z nebe, aby vládl peklu. Jenže pak na tento úřad rezignoval a opustil své království, aby se mohl usadit ve městě smrtelníků zvaném Los Angeles. Nejznámější vedlejší postava z cenami ověnčené série Neila Gaimana Sandman si teď užívá poklidný důchod jako majitel exkluzivního hudebního baru Lux v L.A.Ale mise, kterou ho chce pověřit sám Stvořitel, to všechno může změnit.Pokud Lucifer bude souhlasit s tím, že udělá za nebe špinavou práci, může si stanovit vlastní cenu. Jenže ta práce i cena se ukáží být něčím víc. Velká příležitost je spojena s velkou hrozbou a Luciferovi je jasné, že nalezení cesty skrz toto bludiště bude vyžadovat nejvyšší oběť.Což pro ďáble… (alza.cz)

Fibaro Senzor na okna a dveře 2 bílý (FGDW-002-1)

Fibaro Senzor na okna a dveře 2 bílý (FGDW-002-1)

Senzor na dveře a okna magnetický, Z-Wave/Z-wave+, 128bitové šifrování AES, Plug and Play, zabudované měření teploty, baterie ER14250 Cítíte nebezpečí, když jste mimo svůj domov a neustále přemýšlíte nad tím, zda je vše v pořádku? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu. Tento multifunkční magnetický senzor Fibaro 2 v bílé barvě, který dokáže detekovat hned několik činností a situací ve vašem domově, bude váš nový společník. Vzhledem k dokonalé propracovanosti je Fibaro senzor oken a dveří schopen komunikovat pomocí bezdrátového spojení s dalším zařízením Z-Wave a vytvářet spolu scény nebo akce dle vašich představ. Dosah tohoto spojení činí 40 metrů uvnitř a 50 metrů venku, dle rozestavění prostoru. Pro bezpečnost je Fibaro Sensor 2 opatřen 128bitovým… (alza.cz)

Fibaro Senzor na okna a dveře 2 hnědý (FGDW-002-7)

Fibaro Senzor na okna a dveře 2 hnědý (FGDW-002-7)

Senzor na dveře a okna magnetický, Z-Wave/Z-wave+, 128bitové šifrování AES, Plug and Play, zabudované měření teploty, baterie ER14250 Cítíte nebezpečí, když jste mimo svůj domov a neustále přemýšlíte nad tím, zda je vše v pořádku? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu. Tento multifunkční magnetický senzor Fibaro 2 v hnědé barvě, který dokáže detekovat hned několik činností a situací ve vašem domově, bude váš nový společník. Vzhledem k dokonalé propracovanosti je Fibaro senzor oken a dveří schopen komunikovat pomocí bezdrátového spojení s dalším zařízením Z-Wave a vytvářet spolu scény nebo akce dle vašich představ. Dosah tohoto spojení činí 40 metrů uvnitř a 50 metrů venku, dle rozestavění prostoru. Pro bezpečnost je Fibaro Sensor 2 opatřen 128bitovým… (alza.cz)

Immax NEO SMART 3x magnetické čidlo na okna a dveře (07045L)

Immax NEO SMART 3x magnetické čidlo na okna a dveře (07045L)

Senzor na dveře a okna bezdrátové na okna a dveře pro chytrou domácnost, určeno pro použití s Immax NEO SMART SECURITY KIT nebo Bridge + ALARM, komunikace přes ZigBee 3.0, kompatibilní s Android, iOS , Amazon Alexa, Google Assistant, Philips Hue, IFTTT, aplikace v CZ Immax NEO SMART 3x magnetické čidlo na okna a dveřeje bezpečnostní vychytávka pro vaši chytrou domácnost.Je určeno pro detekci otevření dveří nebo oken a lze je využít také pro ovládání osvětlení. Čidla spolupracují s chytrou domácností NEO SMART či jakýmkoliv systémem pracujícím s protokolem Zigbee 3.0. Snadnou správu zajišťuje mobilní aplikace, prostřednictvím které provedete veškeré nastavení. Čidla Immax se postarají o to, že budete vždy informováni o každém neoprávněném vniknutí do vaší domácnosti pomocí… (alza.cz)

Kiki, Benni a katastrofa za dveřmi (978-80-7543-851-5)

Kiki, Benni a katastrofa za dveřmi (978-80-7543-851-5)

Kniha - autor Bianka Minte-Königová, 168 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Kiki se rozhodně nenudí. Pořád se něco děje, ať už je to škola, projekt v útulku pro opuštěná zvířata, nebo pomoc ochrnuté kamarádce Rose, která nádherně kreslí. Do toho ještě musí vyřešit velký problém, který trápí Benniho. Prostě jedno vzruší za druhým. Aspoň že tátova pozornost se teď upnula spíše k bláznivým sousedům než k ní. (alza.cz)

Pod skleněným zvonem (9788025726648)

Pod skleněným zvonem (9788025726648)

Elektronická kniha - autor Sylvia Plathová, 237 stran, česky Jediný román kultovní americké básnířky Sylvie PlathovéRomán vznikl v roce 1962 – údajně hektickým tempem – a vyšel pod pseudonymem Victoria Lucas v lednu 1963, pouhý měsíc před dobrovolnou smrtí autorky. Kniha se dnes počítá k americké klasice a bývá stavěna především do sousedství Salingerovy přelomové prózy „Kdo chytá v žitě“.Dospívající vypravěčka Esther vstupuje do „velkého světa“, který jí ale zůstává cizí a přiměje ji až k rozhodnutí odejít ze života, realizovaném v sérii nezdařilých pokusů. Jedinečnost románu tkví v tom, jak proti sobě – či spíše vedle sebe – staví život a smrt, konformitu a sebedestruktivitu, „zdravý rozum“ a údajnou choromyslnost.Knihu vydáváme ve vynikajícím překladu Tomáše Hrácha, pro nějž byla… (alza.cz)

DOG FANTASY klec skládací S černá 1 dveře - 61 × 48 × 46 cm …

DOG FANTASY klec skládací S černá 1 dveře - 61 × 48 × 46 cm (8595091783687)

Klec pro psa Drátěná skládací klec s dvířky. Velikost: 61 x 48 x 46 cm. - Jednoduché složení- Ideální na cestování- Optimální větrání- Poskytuje dokonalý přehled o zvířeti v kleci- Klec je bezpečná a spolehlivá- Včetně plastového vyjímatelného dna (alza.cz)

DOG FANTASY klec skládací L černá 1 dveře - 91,5 × 63,5 × 58,5 cm …

DOG FANTASY klec skládací L černá 1 dveře - 91,5 × 63,5 × 58,5 cm (8595091783700)

Klec pro psa Drátěná skládací klec s dvířky. Velikost: 91,5 x 63,5 x 58,5 cm. - Jednoduché složení- Ideální na cestování- Optimální větrání- Poskytuje dokonalý přehled o zvířeti v kleci- Klec je bezpečná a spolehlivá- Včetně plastového vyjímatelného dna (alza.cz)

XAVAX Šejkr, skleněný (111550)

XAVAX Šejkr, skleněný (111550)

Shaker objem: 400ml, uzávěr s objemem 4cl, stupnice na lahvi, oblíbené recepty vytištěné na skle, materiál: sklo/nerezová ocel Užijte si jednoduchou přípravu míchaných nápojů u vás doma. Tento šejkr XAVAX potěší začátečníky i ty nejnáročnější domácí barmany. Šejkr je vyroben z kvalitního čirého skla a díky tomu budete vždy vědět, co se uvnitř šejkru děje. Snadná a rychlá příprava skvělých letních drinků bez nutnosti zdlouhavého odměřování je zaručena. Recepty jsou totiž, spolu s měrkou na několik základních drinků, natištěny přímo na skleněné nádobě. Celkový objem je 400 ml a uzávěr má objem 4 cl. Kombinace skla a nerezové oceli na víčku zaručuje dlouhou životnost. Největší výhodou je, že skleněnou láhev může mýt i v myčce na nádobí. Šejkr XAVAX a jeho… (alza.cz)

DOG FANTASY klec skládací  XL černá 1 dveře - 106,5 × 76 × 71 cm …

DOG FANTASY klec skládací  XL černá 1 dveře - 106,5 × 76 × 71 cm (8595091783717)

Klec pro psa Drátěná skládací klec s dvířky. Velikost: 106,5 x 76 x 71 cm. - Jednoduché složení- Ideální na cestování- Optimální větrání- Poskytuje dokonalý přehled o zvířeti v kleci- Klec je bezpečná a spolehlivá- Včetně plastového vyjímatelného dna (alza.cz)

DOG FANTASY klec skládací XXL černá 1 dveře - 122 × 84 × 76 cm …

DOG FANTASY klec skládací XXL černá 1 dveře - 122 × 84 × 76 cm (8595091783724)

Klec pro psa Drátěná skládací klec s dvířky. Velikost: 122 x 84 x 76 cm. - Jednoduché složení- Ideální na cestování- Optimální větrání- Poskytuje dokonalý přehled o zvířeti v kleci- Klec je bezpečná a spolehlivá- Včetně plastového vyjímatelného dna (alza.cz)

Radost z ticha: Proč zavřít dveře před hlukem světa (978-80-7555-042…

Radost z ticha: Proč zavřít dveře před hlukem světa (978-80-7555-042-2)

Kniha – autor Erling Kagge, 160 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Ticho není pouhou absencí zvuku, nýbrž kýženým stavem, kdy můžeme ko-nečně slyšet sami sebe. Jak souvisí ticho se štěstím? Ochuzují nás slova o hloubku prožitku? Jak najít ticho uprostřed vřavy velkoměsta? Podobné otázky se staly vášní norského polárníka aspisovatele Erlinga Kaggeho. Dobrodružný filozof zacal o tichu přemýšlet, číst, přednášet a psát, až nakonec do-spěl k třiatřiceti odpovědím. Přinesl je v meditativní knize, jejíž četba dokáže lidem změnit život. Radost z ticha se stala světovou knižní událostí a dočkala se překladu do několika desítek jazyků. Na světě není mnoho polárních badatelů, s nimiž byste se mohli bavit o Immanuelu Kantovi, a stejně tak nenajdete mnoho filozofů, kteří by si obuli… (alza.cz)

Vyženeš dveřmi stěhovavého ptáka, vrátí se oknem okřídlený šakal (978…

Vyženeš dveřmi stěhovavého ptáka, vrátí se oknem okřídlený šakal (978-80-87573-26-6)

Kniha – autor Václav Hons, 232 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Po předchozí trilogii básnických sbírek NU CO, LEDA ŽE a TAK JO (vydal RADIX 2015 a 2016) pokračuje autor v mapování citlivosti a paradoxnosti naší doby. Je to dynamická výpověď o naší tmě, o nedostatečnosti svítání… Jsou tu i oběti, o kterých se mlčí… Je tu hledání slov, která se brání svědectví… slov, která zrála na jidášově větvi, která touží po pointě, jež je někde v hodně nejistém nebi… nebi zářícím pod hlínou posledního dne. Je tu i jidáš, houpající se vysoko na nebi a rozhazující neubývající obnos třiceti stříbrných… (alza.cz)

Tefal Skleněná poklice 30cm (28097812)

Tefal Skleněná poklice 30cm (28097812)

Poklice pro řady nádobí So Tasty, Sensorielle, Talent, Ceramic Control Induction, Ceramic Control, Natural, Ceramic Colors, Expertise, Talent Pro, Character, Pleasure, So intensive, Meteor, Character, Everest a Brut Běžná skleněná poklice s ventilem pro odvod páry. Je určena pro řady nádobí Tefal Evidence, So Tasty, Elegance, Sensorielle, Excellence, Comfort Touch, Preference, Natura a Pro Series, Expertise, Talent, TalentPro, Character, Revelation, Meteor, Ceramic Control, Ceramic Colors, Natural, Pleasure, So Intensive. Její průměr činí 30 cm. (alza.cz)

Série Skleněný trůn BOX 1-3: Skleněný trůn, Půlnoční koruna, Dědička…

Série Skleněný trůn BOX 1-3: Skleněný trůn, Půlnoční koruna, Dědička ohně (978-80-7544-179-9)

Kniha – autor Sarah J. Maasová, 1328 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Srdce z ledu. Vůle z oceli. Nelítostný boj začíná... V temných a špinavých solných dolech Endovieru si doživotní trest odpykává osmnáctiletá dívka. Celaene byla od dětství trénovaná k jednomu jedinému úkolu – stát se tím nejlepším zabijákem na světě, rychlým, tichým, neodhalitelným a všehoschopným. Ale udělala chybu. Nechala se chytit. Korunní princ jí nabídne poslední šanci: Svobodu výměnou za velkou oběť. Musí ho reprezentovat v turnaji, kde se proti sobě postaví 24 šampionů, těch nejlepších vrahů a zlodějů z celé země. Bude to boj na život a na smrt. Pokud zvítězí, bude volná. Ovšem její soupeři umírají nejen při soubojích, ale i za tajemných okolností – Celaene teď o svůj život bojuje nejen s nimi,… (alza.cz)

Za dveřmi číhají přízraky: Německé rodinné drama poválečné doby (978…

Za dveřmi číhají přízraky: Německé rodinné drama poválečné doby (978-80-204-4845-3)

Kniha - autor Florian Huber, 348 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá Po zhroucení třetí říše existovalo poslední místo, které slibovalo bezpečí: rodina. Platila za jedinou hodnotu, která bez větší úhony přetrvala nacismus. Jedno ovšem nedokázala ani rodina – odstranit protiklady, které byly charakteristické pro německou poválečnou společnost. Jejími největšími hypotékami se stalo mlčení a vytěsňování. To byla živná půda pro pověstná rodinná tajemství po roce 1945, s jejichž jedem zápasí ještě i generace vnuků. A tak se z velkých očekávání nezřídka stávala velká zklamání, která se projevují dodnes. Florian Huber rozvíjí rodinné drama poválečné doby jako v románu, z pohledu účastníků. Jsou mezi nimi váleční navrátilci žijící dvojím životem; mladá matka se zaplétá do svých tajemství,… (alza.cz)

Okná a dvere Banskej Bystrice: Windows and Doorways of Banská…

Okná a dvere Banskej Bystrice: Windows and Doorways of Banská Bystrica (978-80-89057-73-3)

Kniha - autor Rastislav Bero, 72 stran, slovensky, Pevná bez přebalu lesklá Výtvarná obrazová publikácia predstavuje okná a dvere na historických budovách v Banskej Bystrici. Fotografie unikátnym spôsobom odhaľujú vzácne a krásne detaily, ktoré unikajú pozornosti okoloidúcich. Vyzdvihujú vynikajúcu prácu reštaurátorov i remeselníkov, sprístupňujú nevšednú architektonickú krásu. Kniha zaujme nielen odborníkov - architektov, pamiatkárov, ale aj široké publikum, schopné vnímať umenie a históriu, hľadačov inšpirácie a krásy obecne. Nejde však o učebnicu či vedeckú publikáciu. Tvorí prvý diel rozsiahlejšieho cyklu. Vzhľadom na informatívnu hodnotu a novátorský spôsob spracovania témy, ako aj lokalizáciu prezentovaných objektov, kniha má potenciál zaujať čitateľov nielen v Banskej Bystrici,… (alza.cz)

Couchsurfing v Íránu: Moje cesta do země za zavřenými dveřmi (978-80…

Couchsurfing v Íránu: Moje cesta do země za zavřenými dveřmi (978-80-88316-22-0)

Kniha - autor Stephan Orth, 282 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Oficiálně je couchsurfing v Íránu zakázaný. Přesto procestuje Stephan Orth touto formou celou zemi. Přespává na desítkách perských koberců, zažije bláznivá i rozpustilá dobrodružství - a při tom pozná zemi, která vůbec neodpovídá obrazu zločinného státu. Íránci jsou totiž nejen mistry světa v šachu a v pohostinnosti, ale také v tom, jak uštědřit vedoucím duchovním utajený políček. "Nádherná kniha" Süddeutsche Zeitung Kniha je strhujícím vyprávěním o drobných svobodách a velkých tužbách Íránců. (alza.cz)

Tefal Skleněná poklice 26cm 28097612 (28097612)

Tefal Skleněná poklice 26cm 28097612 (28097612)

Poklice pro řady nádobí So Tasty, Sensorielle, Talent, Ceramic Control Induction, Ceramic Control, Natural, Ceramic Colors, Expertise, Talent Pro, Character, Pleasure, So intensive, Meteor, Character, Everest a Brut Běžná skleněná poklice s ventilem pro odvod páry. Je určena pro řady nádobí Tefal Evidence, So Tasty, Elegance, Sensorielle, Excellence, Comfort Touch, Preference, Natura a Pro Series, Expertise, Talent, TalentPro, Character, Revelation, Meteor, Ceramic Control, Ceramic Colors, Natural, Pleasure, So Intensive. Její průměr činí 26 cm. (alza.cz)

Tescoma Skleněná poklice UNICOVER 28cm (619028.00)

Tescoma Skleněná poklice UNICOVER 28cm (619028.00)

Poklice univerzální z odolného skla Univerzální skleněná poklice Tescoma Unicover je vyrobena z odolného tvrzeného skla a je vhodná pro všechny pánve Tescoma o průměru 28 cm. Pokličku není vhodné používat v troubě, lze ji mýt v myčce na nádobí. Univerzální skleněná poklice Tescoma Unicover je vyrobena z odolného tvrzeného skla a je vhodná pro všechny pánve Tescoma o průměru 28 cm. Pokličku není vhodné používat v troubě, lze ji mýt v myčce na nádobí. Klíčové vlastnostiUniverzální skleněná pokliceOdolné tvrzené sklo pro vysokou odolnostNení vhodná do troubyJe vhodné mýt v myčce na nádobíPrůměr: 28 cm (alza.cz)

Sklenění draci (80-7254-770-4)

Sklenění draci (80-7254-770-4)

Kniha – autor Sean McMullen, 648 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná (alza.cz)

SIMAX Láhev skleněná 0,5l (00310080)

SIMAX Láhev skleněná 0,5l (00310080)

Láhev na pití , objem 0,5 l V případě, že pravidelně posilujete, běháte nebo pokud se chystáte někam na cesty, se vám jistě zalíbí sportovní láhev SIMAX o velikosti 0,5 l. SIMAX Láhev skleněná 0,5l vám ušetří čas, jelikož ji po vyprázdnění stačí jen propláchnout. V neposlední řadě vás příjemně překvapí nízká hmotnost láhve. Na první pohled nadchne svým decentním tvarem. Hlavní přednosti láhve SIMAX Láhev skleněná 0,5l Láhev pojme až 0,5 l Šikovné uzavírání Velmi kvalitní materiál, který se rychle neopotřebuje (alza.cz)

Tefal Skleněná poklice 24cm 28097512 (28097512)

Tefal Skleněná poklice 24cm 28097512 (28097512)

Poklice pro řady nádobí So Tasty, Sensorielle, Talent, Ceramic Control Induction, Ceramic Control, Natural, Ceramic Colors, Expertise, Talent Pro, Character, Pleasure, So intensive, Meteor, Character, Everest a Brut Běžná skleněná poklice s ventilem pro odvod páry. Je určena pro řady nádobí Tefal Evidence, So Tasty, Elegance, Sensorielle, Excellence, Comfort Touch, Preference, Natura a Pro Series, Expertise, Talent, TalentPro, Character, Revelation, Meteor, Ceramic Control, Ceramic Colors, Natural, Pleasure, So Intensive. Její průměr činí 24 cm. (alza.cz)

Rodina odvedle: Víte, jaké tajemství se skrývá za dveřmi sousedů? …

Rodina odvedle: Víte, jaké tajemství se skrývá za dveřmi sousedů? (978-80-249-3926-1)

Kniha - autor Sally Hepworth, 256 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá Milující manžel, krásný dům v dobré čtvrti, skvělá babička, která se ve svých vnoučátkách vidí. Essie má prostě perfektní život. Co vše se ale odehrává za na první pohled bezchybnou fasádou…? Jednoho dne se do sousedství přistěhuje Isabelle a okamžitě vzbudí zvědavost celého okolí. Proč je svobodná? Proč si dům jen pronajala, proč si ho nekoupila jako všichni ostatní? Kde vlastně pracuje? Essie a Isabelle se velice sblíží a začíná být jasné, že Isabellino přistěhování nebylo jen pouhou náhodou. Na světlo se postupně dere šokující tajemství. (alza.cz)

Tajný život v Bílém domě: Svět za uzavřenými dveřmi Bílého domu (978…

Tajný život v Bílém domě: Svět za uzavřenými dveřmi Bílého domu (978-80-247-5770-4)

Kniha – autor Kate Browerová, 320 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Americké „první rodiny“ si i přes velký zájem médií drží svá tajemství. Autorka seskládala z výpovědí insiderů plastický obraz života v Bílém domě – od Kennedyů až po Obamu. (alza.cz)

Skleněný pokoj (978-80-7473-776-3)

Skleněný pokoj (978-80-7473-776-3)

Kniha - autor Simon Mawer, 416 stran Román inspirovaný skutečným osudem vily Tugendhat, který zaujme od první větyNa pozadí příběhu jejích majitelů zrcadlí tragédii celého českého národa. Vysoko na kopci nad Brnem ční zázračný dům. Postaven na míru židovsko-křesťanskému novomanželskému páru vyzařuje bohatství, sebevědomí, krásu a majestátnost. Avšak jen do chvíle, než do země vstoupí nacistické vojsko a manželé musí vilu i zemi opustit. Život vily se s odchodem jejích majitelů ale nezastaví. Přechází z jedněch rukou do druhých, z českých do nacistických, pak do sovětských až se opět vrátí do majetku československého státu. Krystalická dokonalost skleněného pokoje přitom zasahuje nesmírnou gravitací každého, kdo se dostane do jeho blízkosti.Jenom málo knih z poslední doby dokázalo očima… (alza.cz)

Tognana Poklice skleněná 22cm GRANCUCI GRIGIO (V9558T40GRC)

Tognana Poklice skleněná 22cm GRANCUCI GRIGIO  (V9558T40GRC)

Poklice průhledná skleněná poklice s ventilací páry se silikonovým okrajem, průměr 22 cm Tognana GRANCUCI GRIGIO je poklicí, která je kompatibilní s nádobím italské značky Tognana. Je vyrobena z velmi odolného a pevného skla a doplněna o praktický široký silikonový okraj, díky kterému dokonale přilne k pánvi či hrnci. Komfortní používání zajistí rukojeť z příjemného plastového materiálu. Poklice s průměrem 22 cm je vhodná pro umývání v myčce na nádobí, což určitě ocení všechny kuchařky a kuchaři. Tognana GRANCUCI GRIGIO je praktickým doplňkem do každé kuchyně, která se nechává při vaření inspirovat touto italskou značkou. Klíčové vlastnosti Tognana poklice 22 cm GRANCUCI GRIGIO Poklice italské značky TognanaVyrobená z odolného sklaDoplněna o praktický silikonový… (alza.cz)

KILNER Skleněný nápojový automat 8l klasický (0025.403)

KILNER Skleněný nápojový automat 8l klasický (0025.403)

nápojový automat s kohoutkem, klasický design Stylový, ručně vyráběný soudek ze skla, který v parném létě poslouží jako zásobárna na chladivé tekuté osvěžení nejen na zahradní party či grilování. To je Kilner, skleněný soudek s kohoutkem. Je jako závan starých časů s uzávěrem na nerezový klip. Aby vše dobře těsnilo, skleněné víčko ve výrobě opatřili vyměnitelným gumovým těsněním. Klíčové vlastnostiNadčasový design v kombinaci skla a nerezuPraktický kohoutek na dávkování nápojůPouze pro chladné nápojeVyměnitelné gumové těsnění Klasický designSkleněný soudek má klasický vzhled s nadčasovým nádechem, jako byste ho právě vytáhli prababičce ze skříňky v… (alza.cz)

KILNER Skleněná dóza na máslo 250g (0025.350)

KILNER Skleněná dóza na máslo 250g  (0025.350)

Dóza silnostěnná skleněná dóza s vroubkovaným dnem je ideální pro uchování másla v lednici a jeho servírování přímo na jídelním stole, rozměry: 17x10x7.2cm, vhodná pro uskladnění až 250g másla, vhodná do myčky na nádobí Kvalitní skleněná dóza na máslo se bude krásně vyjímat na vašem stole ať už u snídaně či u večeře. Dóza je ze silného skla s logem společnosti Kilner a vroubkovaným dnem. Máslenka uchová máslo o hmotnosti 250 g přímo ve vaší lednici nebo poslouží při servírování na stole. Máslo tak zůstane déle čerstvé a chutné. Dóza na máslo je vhodná i do myček nádobí. Klíčové vlastnosti skleněné dózy na máslo Kilner Vyrobena z kvalitního silnostěnného skla Uchová máslo déle čerstvé Báječně se vyjímá při servírování na jídelním stole Vhodná pro… (alza.cz)

Tognana Poklice skleněná 24cm GRANCUCI GRIGIO (V9558T50GRC)

Tognana Poklice skleněná 24cm GRANCUCI GRIGIO  (V9558T50GRC)

Poklice průhledná skleněná poklice s ventilací páry se silikonovým okrajem, průměr 24 cm Tognana GRANCUCI GRIGIO je poklicí, která je kompatibilní s nádobím italské značky Tognana. Je vyrobena z velmi odolného a pevného skla a doplněna o praktický široký silikonový okraj, díky kterému dokonale přilne k pánvi či hrnci. Komfortní používání zajistí rukojeť z příjemného plastového materiálu. Poklice s průměrem 24 cm je vhodná pro umývání v myčce na nádobí, což určitě ocení všechny kuchařky a kuchaři. Tognana GRANCUCI GRIGIO je praktickým doplňkem do každé kuchyně, která se nechává při vaření inspirovat touto italskou značkou. Klíčové vlastnosti Tognana poklice 24 cm GRANCUCI GRIGIO Poklice italské značky TognanaVyrobená z odolného sklaDoplněna o praktický silikonový… (alza.cz)

Skleněný les (978-80-7585-158-1)

Skleněný les (978-80-7585-158-1)

Kniha - autor Cynthia Swanson, 400 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Nejprodávanější autorka dle New York Times přichází s napínavým románem o velmi problematické rodině a třech ženách, které odhalí své temné pravdy. Na podzim roku 1960 žije Angie Glassová idylický život ve svém rodném městě Wisconsin. V jednadvaceti se vdala za okouzlujícího, hezkého Paula, a právě porodila chlapečka. Ale jeden telefonát jí navždy změní život. Když Ruby informuje Angie a Paula o tom, že její otec spáchal sebevraždu a matka je nezvěstná, všeho nechají a letí do malého města Stonekill v New Yorku, aby Ruby podpořili. Angie si myslí, že pomůžou nešťastné mladé neteři nést zármutek, ale Ruby je složitá a záhadná sedmnáctiletá žena, která odmítá jakoukoliv péči. Angie zůstává v Henryho a Siljiině… (alza.cz)

Skleněný zámek (978-80-204-3086-1)

Skleněný zámek (978-80-204-3086-1)

Kniha – autor Jeannette Wallsová, 272 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Příběh čtyř dětí, které vyrůstají v nekonformní rodině v USA 60. let – otec, pokud je střízlivý, učí děti fyziku, geologii, ale hlavně umí skvěle vyprávět neuvěřitelné příběhy a podněcuje jejich fantazii. Někdy však vykradl samoobsluhu a pár dnů se doma neukázal. Matka, umělkyně, která namísto toho, aby 15 minut svého času obětovala na přípravu jídla, raději jde namalovat obraz. Proto se děti musí protloukat životem samy. Tento životopisný příběh ale vyniká tím, jak autorka líčí své rodiče s nesmírnou láskou a pochopením, přestože celé dětství prožila v chudobě a úzkostech, co s nimi bude. Ne náhodou se kniha po svém vydání držela tři roky na nejvyšších příčkách bestsellerových žebříčků New York Times a nyní… (alza.cz)

Tefal Skleněná poklice 18 cm INGENIO (L9936282)

Tefal Skleněná poklice 18 cm INGENIO (L9936282)

Poklice se sklopnými rukojeťmi umožňujícími stohovat jednu na druhou, ochranný silikonový proužek, kompatibilní s řadou nádobí Tefal Ingenio, vhodné do myčky, Pokud jste si oblíbili jedinečný systém nádobí Tefal Ingenio, pak uvítáte praktickou skleněnou stohovatelnou poklici se sklopnými uchy, díky kterým můžete poklice skládat na sebe a zabírají pak minimum místa. Po obvodu poklice je praktický silikonový okraj. Poklice je vhodná do myčky. Klíčové vlastnosti poklice Tefal Ingenio 18 cmKompatibilní s dalšími díly z řady Tefal IngenioStohovatelná díky sklopným ušímSkleněná s praktickým silikonovým okrajemVhodná do myčky (alza.cz)

Skleněný zvěřinec (978-80-7483-069-3)

Skleněný zvěřinec (978-80-7483-069-3)

Kniha – autor Tennessee Williams, 272 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Williams se ve svém Skleněném zvěřinci vrací do města svého mládí St. Louis, ke své rodině i k vlastním zážitkům a loučí se se světem falešných iluzí. Hořký příběh o bizarních námluvách, třech osamělých postelích v malém bytě, zvířátcích ze skla a touze odejít, rané drama slavného amerického dramatika s autobiografickými prvky, vyznamenané Pulitzerovou cenou, vychází v edici D v překladu M. Lukeše jako její 132. svazek. (alza.cz)

Skleněné děti (978-80-204-3201-8)

Skleněné děti (978-80-204-3201-8)

Kniha – autor Kristina Ohlssonová, 184 stran, česky, pevná s přebalem matná Billie má velký problém. Maminka se rozhodla, že se spolu odstěhují do domku v jejím rodném městečku u moře, a nedá si to vymluvit. Billie se ale tenhle nápad vůbec nelíbí, přestože dům je krásný. V novém obydlí se totiž pořád dějí tajuplné, strašidelné věci. Jako by si někdo nepřál, aby se do domu nastěhovaly, a dělal všechno pro to, aby z něho Billie s maminkou vyhnal. Proč by jí jinak kdosi shazoval knihy z poličky? A proč se lustr v přízemí čas od času bezdůvodně rozhoupe? Billie se ale jen tak nedá a spolu s kamarádem Aladinem začne zkoumat temnou minulost domu. A čím víc se toho dozvídá, tím jasnější jí je, že musí s maminkou pryč. A hned! Než bude pozdě... (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít