C-tech gm-01 akantha (modré podsvícení) (gm-01)

Produkt C-tech gm-01 akantha (modré podsvícení) (gm-01) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu C-tech gm-01 akantha (modré podsvícení) (gm-01) upraviť a produkt hľadať znova.

C-TECH GM-01 Akantha (modré podsvícení) (GM-01)

C-TECH GM-01 Akantha (modré podsvícení) (GM-01)
Detail

Herní myš drátová, optická, 2400DPI, 6 tlačítek, jednobarevné podsvícení, délka kabelu 2m, USB, vhodná pro praváky, černá Vynikající herní myš C-TECH AKANTHA, která je předurčená především hráčům počítačových her, ať už profesionálům tak i amatérům. Tato optická myš má skvělý tvar vhodný pro držení v pravé ruce i po velmi dlouhou dobu. Kromě perfektního ergonomického tvarování s pogumovaných povrchem, vám jistě neunikne ani její perfektní design. Nabízí příjemné a velmi elegantní modré LED podsvícení. Myš je osazena optickým senzorem o rozlišení 2400 DPI s flexibilní možností přepínat rozlišení ve 4 úrovních pomocí DPI tlačítka. (alza.cz)

Podobné produkty ako C-TECH GM-01 Akantha (modré podsvícení) (GM-01) , C-tech gm-01 akantha (modré podsvícení) (gm-01)

C-Tech Akantha GM-01B, GM-01

C-Tech Akantha GM-01B, GM-01
Detail

Nová herní myš C-TECH AKANTHA se ve Vašich rukou promění ve skutečnou zbraň. První, co uživatele zaujme, je perfektní design a skvělé ergonomické tvarování myši s pogumovaným povrchem. Myš je osazena optickým senzorem o rozlišení 2400DPI, které lze ve 4 úrovních měnit pomocí DPI tlačítka. Myš nabídne celkem 6 tlačítek, kterým lze ve většině PC her přiřazovat jenodtlivé herní funkce. Skvělému designu sekunduje velmi elegantní modré podsvícení myši. PARAMETRY Senzor: Optický Rozlišení: 2400 DPI Počet tlačítek: 6 LED podsvícení: Ano, modré Kabel: 2m, opletený se stíněním Povrch: Pogumovaný (patro.cz)

Podobné produkty ako C-Tech Akantha GM-01B, GM-01 , C-tech gm-01g akantha (zelené podsvícení) (gm-01g)

C-TECH GM-01R Akantha (červené podsvícení) (GM-01R)

C-TECH GM-01R Akantha (červené podsvícení) (GM-01R)
Detail

Herní myš drátová, optická, 2400DPI, 6 tlačítek, jednobarevné podsvícení, délka kabelu 2m, USB, vhodná pro praváky, černá Efektní podsvícená myš potěší hráče her. Mimo poutavého designu disponuje šesti tlačítky a velice přesným snímacím senzorem. Vynikající herní myš C-TECH AKANTHA, která je předurčená především hráčům počítačových her, ať už profesionálům tak i amatérům. Tato optická myš má skvělý tvar vhodný pro držení v pravé ruce i po velmi dlouhou dobu. Kromě perfektního ergonomického tvarování s pogumovaných povrchem, vám jistě neunikne ani její perfektní design. Nabízí příjemné a velmi elegantní červené LED podsvícení. Myš je osazena optickým senzorem o rozlišení 2400 DPI s flexibilní možností přepínat rozlišení ve 4 úrovních pomocí DPI tlačítka. (alza.cz)

Podobné produkty ako C-TECH GM-01R Akantha (červené podsvícení) (GM-01R) , C-tech gm-03p tychon (gm-03p)

C-TECH GM-01G Akantha (zelené podsvícení) (GM-01G)

C-TECH GM-01G Akantha (zelené podsvícení) (GM-01G)
Detail

Herní myš drátová, optická, 2400DPI, 6 tlačítek, jednobarevné podsvícení, délka kabelu 2m, USB, vhodná pro praváky, černá Efektní podsvícená myš potěší hráče her. Mimo poutavého designu disponuje šesti tlačítky a velice přesným snímacím senzorem. Vynikající herní myš C-TECH AKANTHA, která je předurčená především hráčům počítačových her, ať už profesionálům tak i amatérům. Tato optická myš má skvělý tvar vhodný pro držení v pravé ruce i po velmi dlouhou dobu. Kromě perfektního ergonomického tvarování s pogumovaných povrchem, vám jistě neunikne ani její perfektní design. Nabízí příjemné a velmi elegantní zelené LED podsvícení. Myš je osazena optickým senzorem o rozlišení 2400 DPI s flexibilní možností přepínat rozlišení ve 4 úrovních pomocí DPI tlačítka. (alza.cz)

Podobné produkty ako C-TECH GM-01G Akantha (zelené podsvícení) (GM-01G) , C-tech dusk gm-27l, černá (gm-27l)

C-TECH herní myš Akantha (GM-01R), herní, červené podsvícení, 2400DPI, USB, GM-01R

C-TECH herní myš Akantha (GM-01R), herní, červené podsvícení, 2400DPI, USB, GM-01R
Detail

Výrobce C-TECH přivedl na trh laserových myší nový herní model Akantha GM-01R. Myš je určená pro použití především k hraní her, protože svými rozměry dobře padne do ruky a tak by ani delší používání nemělo být pro ruce nepříjemné. Myš přináší herní design doplněný stylovým červeným LED podsvícením. Myš je dále vybavena velice propracovanou ergonomií, které ocení nejeden hráč. Vynikající je též barevně podsvícené rolovací kolečko. Pohodlné držení zajistí přítomné pogumování, které zabraňuje vysmekávání myši i při dlouhém hraní. Myš nabízí vysoké rozlišení až 2400 dpi optického senzoru (4 přepínatelných režimů pomocí speciálního tlačítka). Je vybavena celkem šesti plně programovatelnými tlačítky pro pohodlné ovládání. Přítomný je také praktický macro editor, která mohou sloužit jako ulehčení při práci nebo hraní, kde budou spouštět určitou funkci na zvoleném tlačítku. Myš se k počítači připojí pomocí 2m dlouhého kabelu vybaveného pro vyšší odolnost opletením a zakončeným klasickým USB konektorem. (patro.cz)

Podobné produkty ako C-TECH herní myš Akantha (GM-01R), herní, červené podsvícení, 2400DPI, USB, GM-01R , C tech dawn gm 24l cerna gm 24l

C-Tech Akantha GM-01G, GM-01G

C-Tech Akantha GM-01G, GM-01G
Detail

Výrobce C-TECH přivedl na trh laserových myší nový herní model Akantha GM-01R. Myš je určená pro použití především k hraní her, protože svými rozměry dobře padne do ruky a tak by ani delší používání nemělo být pro ruce nepříjemné. Myš přináší herní design doplněný stylovým zeleným LED podsvícením. Myš je dále vybavena velice propracovanou ergonomií, které ocení nejeden hráč. Vynikající je též barevně podsvícené rolovací kolečko. Pohodlné držení zajistí přítomné pogumování, které zabraňuje vysmekávání myši i při dlouhém hraní. Myš nabízí vysoké rozlišení až 2400 dpi optického senzoru (4 přepínatelných režimů pomocí speciálního tlačítka). Je vybavena celkem šesti plně programovatelnými tlačítky pro pohodlné ovládání. Přítomný je také praktický macro editor, která mohou sloužit jako ulehčení při práci nebo hraní, kde budou spouštět určitou funkci na zvoleném tlačítku. Myš se k počítači připojí pomocí 2m dlouhého kabelu vybaveného pro vyšší odolnost opletením a zakončeným klasickým USB konektorem. (patro.cz)

Podobné produkty ako C-Tech Akantha GM-01G, GM-01G , Pioneer gm-a6704 (gm-a6704)

Herní myš C-TECH Dawn (GM-24L), casual gaming, 6400 DPI, RGB podsvícení, USB, GM-24L

Herní myš C-TECH Dawn (GM-24L), casual gaming, 6400 DPI, RGB podsvícení, USB, GM-24L
Detail

Herní myš C-TECH Dawn Vás na první pohled okouzlí svým elegantním tvarem a RGB podsvětlením. Myš disponuje optickým snímačem Sunplus 199 s maximálním rozlišením 6400DPI, které je možno pomocí tlačítka DPI měnit v 5 úrovních. Myš je vybavena 5 tlačítky, které vám poskytnou dokonalou kontrolu nad hrou. Další dvě tlačítka jsou pro změnu DPI a volbu RGB režimu podsvětlení. 5 RGB módy s 16.8 miliony barev oživí váš stůl nejen při hraní her, ale i při kancelářské práci. Myš C-tech Dawn je díky své ergonomii vhodná pro praváky a k počítači ji připojíte 1,5m opleteným kabelem s USB konektorem. Pro větší variabilitu lze na adrese https://shop.c-line.cz/files/C-tech_GM-24L.exe stáhnout přídavný software. Použití tohoto software není nutné pro plnou funkčnost myši Specifikace : Snímač: optický Sunplus 199 Rozlišení: 800-1600-2400-3200-4800-6400DPI Počet tlačítek: 7Spínač : Hauno, životnost 5mil. sepnutí RGB podsvícení : 5 módů + vypnutí podsvětleníPřipojení : USB 2.0Kabel: opletený se stíněním 1.5mRozměry : 125x70x45mmVáha : 137gKompatibilní s Win7/8/10/XP/VISTA (patro.cz)

Podobné produkty ako Herní myš C-TECH Dawn (GM-24L), casual gaming, 6400 DPI, RGB podsvícení, USB, GM-24L , C-tech kbn-01 (kbn-01)

C-TECH GM-03P Tychon (GM-03P)

C-TECH GM-03P Tychon (GM-03P)
Detail

Herní myš drátová, optická, 3200DPI, 4 tlačítka, vícebarevné podsvícení, délka kabelu 1.8m, USB, vhodná pro praváky, černá Potřebujete novou herní myš? S C-TECH GM-03P Tychon pro vás bude klikání radost. Pro připojení k počítači disponuje 1,8 m kabelem s USB konektorem. Tělo herní myši má speciální tvar pro praváky. Pohyb snímá přesná a rychlá optická technologie, myš nabízí maximální citlivost 3200 DPI. Využít můžete 4 tlačítka. Tento konkrétní model slouží především k herním sestavám, ale při práci se bude samozřejmě hodit taky. Klíčové znaky herní myši C-TECH GM-03P Tychon Optická funkce ručí za citlivost myši a její bezchybnou odezvu Vícebarevné podsvícení myši nadchne každého Herní myš C-TECH je Vhodná pro praváky Pro připojení k počítači poslouží USB Citlivost herní myši C-TECH GM-03P Tychon dosahuje 3200 DPI Využívat budete moci 4 spolehlivá a odolná tlačítka Kabel pro spojení s PC má délku 1,8 m (alza.cz)

Podobné produkty ako C-TECH GM-03P Tychon (GM-03P) , Seasonic g12 gm-850 gold (g12-gm-850)

C-TECH Herní myš Tychon (GM-03P), casual gaming, herní, 7 barev podsvícení, 3200DPI, USB, GM-03P

C-TECH Herní myš Tychon (GM-03P), casual gaming, herní, 7 barev podsvícení, 3200DPI, USB, GM-03P
Detail

Herní myš Tychon je pro náruživé hráče, kteří si potrpí na to, aby jejich herní vybavení bylo na stole patřičně vidět. Tychon je herní s optickým senzorem o rozlišení 3200DPI a umí cyklicky měnit celkem 7 barev podsvícení. Délka kabelu Vás při hraní rozhodně nebude nijak limitovat, kabel je totiž 1,8m dlouhý. (patro.cz)

Podobné produkty ako C-TECH Herní myš Tychon (GM-03P), casual gaming, herní, 7 barev podsvícení, 3200DPI, USB, GM-03P , Seasonic g12 gm-750 gold (g12-gm-750)

Herní myš C-TECH Dusk (GM-27L), casual gaming, 3200 DPI, 5 RGB módů podsvícení, USB, GM-27L

Herní myš C-TECH Dusk (GM-27L), casual gaming, 3200 DPI, 5 RGB módů podsvícení, USB, GM-27L
Detail

Herní myš C-TECH Dusk Herní myš C-TECH Dusk Vás na první pohled okouzlí svým elegantním tvarem a RGB podsvětlením. Myš disponuje optickým snímačem Intsant 704IC s maximálním rozlišením 3200DPI, které je možno pomocí tlačítka DPI měnit ve 4 úrovních. Myš je vybavena 5 tlačítky, které vám poskytnou dokonalou kontrolu nad hrou. Další dvě tlačítka jsou pro změnu DPI a volbu RGB režimu podsvětlení. 4 RGB módy s 16.8 miliony barev oživí váš stůl nejen při hraní her, ale i při kancelářské práci. Pohodlný úchop zajišťuje pogumovaný povrch horní části. Myš C-tech Dusk je díky své ergonomii vhodná pro praváky a k počítači ji připojíte 1,5m opleteným kabelem s USB konektorem. TECHNICKÁ SPECIFIKACE Snímač optický Instant 704IC Rozlišení 800-1600-2400-3200 DPI Počet tlačítek 7 Spínač Hauno, životnost 5mil. sepnutí Povrch Pogumovaný RGB podsvícení 4 módy + vypnutí podsvětlení Připojení USB 2.0 Kabel opletený se stíněním 1.5m Rozměry 130 x 65 x 35 mm Váha 133 g Kompatibilní s Win 7/8/10/XP/VISTA (patro.cz)

Podobné produkty ako Herní myš C-TECH Dusk (GM-27L), casual gaming, 3200 DPI, 5 RGB módů podsvícení, USB, GM-27L , Seasonic g12 gm-650 gold (g12-gm-650)

C-TECH Dusk GM-27L, černá (GM-27L)

C-TECH Dusk GM-27L, černá (GM-27L)
Detail

Herní myš drátová, optická, 3200DPI, 7 tlačítek, RGB podsvícení, délka kabelu 1.5m, USB, symetrická, černá Hledáte unikátní herní myš k počítači? Pomocí C-TECH Dusk GM-27L, černá vám půjde hraní od ruky skoro sama. Pro spojení s počítačem je vybavena 1,5 m kabelem s klasickým USB konektorem. Tělo herní myši je symetrického provedení, nezáleží tedy na tom, zda patříte mezi leváky či praváky. Její pohyb po stole snímá rychlá a přesná optická technologie, maximální citlivost myši je stanovena na 3200 DPI. Využívat budete moci 7 tlačítek, takové nadstandardní množství potěší náročnější hráče. Knoflík pro změnu DPI dovoluje přenastavit citlivost myši. Tento konkrétní model je určen hlavně pro náruživé hráče, ale nelekne se ani práce. Zajímavé funkce herní myši C-TECH Dusk GM-27L, černá Optická funkce zaručí citlivost myši a její bezchybnou odezvu RGB podsvícení myši nadchne všechny Herní myš C-TECH je symetrická a tedy použitelná pro praváky i leváky Pro připojení... (alza.cz)

Podobné produkty ako C-TECH Dusk GM-27L, černá (GM-27L) , C tech akantha herni mys zelene podsviceni usb

C-TECH Dawn GM-24L, černá (GM-24L)

C-TECH Dawn GM-24L, černá (GM-24L)
Detail

Herní myš drátová, optická, 6400DPI, 7 tlačítek, RGB podsvícení, délka kabelu 1.5m, USB, vhodná pro praváky, černá Rádi byste našli výjimečnou herní myš k počítači? Díky C-TECH Dawn GM-24L, černá pro vás bude klikání radost. Pro spojení s počítačem je vybavena 1,5 m kabelem s klasickým USB konektorem. Tělo herní myši je speciálně tvarované pro praváky. Její pohyb snímá rychlá a spolehlivá optická technologie, maximální citlivost myši je 6400 DPI. Najdete na ní 7 tlačítek, tolik tlačítek je nadstandardní výbava, kterou ocení nároční hráči. Knoflík pro změnu DPI dovoluje zvýšit nebo snížit hodnotu citlivosti myši. Tento konkrétní model slouží především na stoly hráčů, ale při práci se bude samozřejmě hodit taky. Zásadní vlastnosti herní myši C-TECH Dawn GM-24L, černá Optická technologie zajistí přesnou odezvu RGB podsvícení myši zaujme každého Herní myš C-TECH je Vhodná pro praváky Propojení s počítačem zajišťuje USB Citlivost herní myši C-TECH Dawn GM-24L,... (alza.cz)

Podobné produkty ako C-TECH Dawn GM-24L, černá (GM-24L) , C-tech btd-01 (bluetooth 5.0) (btd-01)

C-TECH herní myš Tychon (GM-03P), casual gaming, herní, 7 barev podsvícení, 3200DPI, USB

C-TECH herní myš Tychon (GM-03P), casual gaming, herní, 7 barev podsvícení, 3200DPI, USB
Detail

Herní myš Tychon je pro náruživé hráče, kteří si potrpí na to, aby jejich herní vybavení bylo na stole patřičně vidět. Tychon je herní s optickým senzorem o rozlišení 3200DPI a umí cyklicky měnit celkem 7 barev podsvícení. Délka kabelu Vás při hraní rozhodně nebude nijak limitovat, kabel je totiž 1,8m dlouhý. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako C-TECH herní myš Tychon (GM-03P), casual gaming, herní, 7 barev podsvícení, 3200DPI, USB , Evga supernova 650 gm sfx+atx (123-gm-0650-y2)

C-TECH Scarab (GM-18)

C-TECH Scarab (GM-18)
Detail

Herní myš drátová, optická, 7200DPI, 7 tlačítek, RGB podsvícení, délka kabelu 1.5m, USB, vhodná pro praváky, černá Chcete najít špičkovou herní myš k počítači? Díky C-TECH Scarab vám půjde hraní jedna radost. K počítači ji připojíte 1,5 m kabelem s USB konektorem. Tělo herní myši má tvar vhodný pro praváky. Pohyb snímá rychlá a spolehlivá optická technologie, myš dosahuje citlivosti 7200 DPI. Využívat budete moci 7 tlačítek, tolik tlačítek je nadstandardní výbava, kterou ocení nároční hráči. Napájení obstará USB. Knoflík pro nastavení hodnoty DPI dovoluje přenastavit hodnotu citlivosti myši. Tento konkrétní model je určen spíše k herním sestavám, ale nelekne se ani práce. Základní parametry herní myši C-TECH Scarab Optická technologie zaštiťuje hladký pohyb myši RGB podsvícení myši je stylovou volbou pro každého Herní myš C-TECH je Vhodná pro praváky S počítačem se spojuje pomocí USB Citlivost herní myši C-TECH Scarab dosahuje 7200 DPI Budete moci využívat 7... (alza.cz)

Podobné produkty ako C-TECH Scarab (GM-18) , Evga supernova 750 gm sfx+atx (123-gm-0750-x2)

C-TECH myš AKANTHA, herní, červené podsvícení, 2400 DPI, USB

C-TECH myš AKANTHA, herní, červené podsvícení, 2400 DPI, USB
Detail

Popis produktu:Nová herní myš C-TECH AKANTHA se ve Vašich rukou promění ve skutečnou zbraň. První, co uživatele zaujme, je perfektní design a skvělé ergonomické tvarování myši s pogumovaným povrchem. Myš je osazena optickým senzorem o rozlišení 2400DPI, které lze ve 4 úrovních měnit pomocí DPI tlačítka. Myš nabídne celkem 6 tlačítek, kterým lze ve většině PC her přiřazovat jenodtlivé herní funkce. Skvělému designu sekunduje velmi elegantní modré podsvícení myši.PARAMETRYSenzor: OptickýRozlišení: 2400 DPIPočet tlačítek: 6LED podsvícení: Ano, modréKabel: 2m, opletený se stíněnímPovrch: Pogumovaný (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako C-TECH myš AKANTHA, herní, červené podsvícení, 2400 DPI, USB , Evga supernova 850 gm sfx+atx (123-gm-0850-x2)

C-TECH myš AKANTHA, herní, zelené podsvícení, 2400 DPI, USB

C-TECH myš AKANTHA, herní, zelené podsvícení, 2400 DPI, USB
Detail

Popis produktu:Nová herní myš C-TECH AKANTHA se ve Vašich rukou promění ve skutečnou zbraň. První, co uživatele zaujme, je perfektní design a skvělé ergonomické tvarování myši s pogumovaným povrchem. Myš je osazena optickým senzorem o rozlišení 2400DPI, které lze ve 4 úrovních měnit pomocí DPI tlačítka. Myš nabídne celkem 6 tlačítek, kterým lze ve většině PC her přiřazovat jenodtlivé herní funkce. Skvělému designu sekunduje velmi elegantní modré podsvícení myši.PARAMETRYSenzor: OptickýRozlišení: 2400 DPIPočet tlačítek: 6LED podsvícení: Ano, zelenéKabel: 2m, opletený se stíněnímPovrch: Pogumovaný (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako C-TECH myš AKANTHA, herní, zelené podsvícení, 2400 DPI, USB , Evga supernova 550 gm sfx+atx (123-gm-0550-y2)

C-Tech Chladící podložka C-TECH Zefyros (GCP-01B), casual gaming, 17,3", modré podsvícení, regulace otáček

Detail

hladící podložka ZEFYROS je novým přírůstkem do herní řady značky C-TECH. Se vzrůstající oblibou herních notebooků je třeba notebooky kvalitně chladit, aby nedocházelo ke zpomalování chodu notebooku v důsledku přehřívání a zároveň tak prodloužit jejich vlastní životnost. ZEFYROS je moderní chladící podložka určena pro notebooky do velikosti 17,3". (mall.cz)

Podobné produkty ako C-Tech Chladící podložka C-TECH Zefyros (GCP-01B), casual gaming, 17,3", modré podsvícení, regulace otáček , Orico 2759u3-gm-yl-bp triple protection žlutý (2759u3-gm-yl-bp)

C-TECH chladící podložka pod NTB CLP-140, 15, 6", 2x 140mm, 2x USB, modré podsvícení

C-TECH chladící podložka pod NTB CLP-140, 15, 6", 2x 140mm, 2x USB, modré podsvícení
Detail

Chladící podložka CLP-140 je moderní chladící podložka určena pro notebooky do velikosti 15,6". Je brán maximální ohled na kvalitu chlazení tak, aby nedocházelo ke zpomalování chodu notebooku v důsledku přehřívání a zároveň tak prodloužit jeho vlastní životnost. Hlavním parametrem podložky je chladící výkon a celková hlučnost, kterou produkují použité ventilátory. Chladící podložka CLP-140 je vybavena dvěmi tichými ventilátory o velikosti 140mm s LED podsvětlením a možností zapnutí/ vypnutí chodu ventilátoru. Pro lepší ergonomii má podložka nastavitelný podstavec s 6 polohami sklonu. TECHNICKÉ PARAMETRY Maximální úhlopříčka notebooku: 15,6" Počet ventilátorů: 2 Průměr ventilátorů: 140mm Maximální otáčky ventilátorů: 900-1000 ot. Porty: 2x USB Napájení: 5V DC USB Rozměry: 370 x 270 x 33mm Váha: 799g (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako C-TECH chladící podložka pod NTB CLP-140, 15, 6", 2x 140mm, 2x USB, modré podsvícení , Orico 2779u3-gm-bl-bp triple protection modrý (2779u3-gm-bl-bp)

C-TECH Chladící podložka pro ntb CLP-140, 15,6", 2x 140mm, 2x USB, modré podsvícení, CLP-140

C-TECH Chladící podložka pro ntb CLP-140, 15,6", 2x 140mm, 2x USB, modré podsvícení, CLP-140
Detail

Chladící podložka CLP-140 je moderní chladící podložka určena pro notebooky do velikosti 15,6". Je brán maximální ohled na kvalitu chlazení tak, aby nedocházelo ke zpomalování chodu notebooku v důsledku přehřívání a zároveň tak prodloužit jeho vlastní životnost. Hlavním parametrem podložky je chladící výkon a celková hlučnost, kterou produkují použité ventilátory. Chladící podložka CLP-140 je vybavena dvěmi tichými ventilátory o velikosti 140mm s LED podsvětlením a možností zapnutí/ vypnutí chodu ventilátoru. Pro lepší ergonomii má podložka nastavitelný podstavec s 6 polohami sklonu. Specifikace : Maximální úhlopříčka notebooku : 15,6" Počet ventilátorů : 2 Průměr ventilátorů : 140mm Maximální otáčky ventilátorů : 900-1000 ot. Porty : 2x USB Napájení : 5V DC USB Rozměry : 370 x 270 x 33mm Váha : 799g (patro.cz)

Podobné produkty ako C-TECH Chladící podložka pro ntb CLP-140, 15,6", 2x 140mm, 2x USB, modré podsvícení, CLP-140 , Orico 2719u3-gm-bk-bp triple protection černý (2719u3-gm-bk-bp)

C-TECH chladící podložka pod NTB Zefyros (GCP-01B), casual gaming, 17, 3", modré podsvícení, regulace otáček

C-TECH chladící podložka pod NTB Zefyros (GCP-01B), casual gaming, 17, 3", modré podsvícení, regulace otáček
Detail

Chladící podložka ZEFYROS je novým přírůstkem do herní řady značky C-TECH. Se vzrůstající oblibou herních notebooků je třeba notebooky kvalitně chladit, aby nedocházelo ke zpomalování chodu notebooku v důsledku přehřívání a zároveň tak prodloužit jejich vlastní životnost. ZEFYROS je moderní chladící podložka určena pro notebooky do velikosti 17,3". Hlavním parametrem podložky je chladící výkon a celková hlučnost, kterou produkují použité ventilátory. Chladící podložka ZEFYROS je vybavena čtyřmi ultra tichými ventilátory o velikosti 140mm s LED podsvětlením a možností regulace otáček. Vlastní regulátor se nachází na horní straně a lze jím plynule regulovat otáčky ventilátorů. Specifikace: Maximální úhlopříčka notebooku: 17,3" Počet ventilátorů: 4 Průměr ventilátorů: 140mm Maximální otáčky ventilátorů: 0-900 ot. Porty: 2x USB Napájení: 5V DC USB Rozměry: 410 x 305 x 30mm Váha: 780g (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako C-TECH chladící podložka pod NTB Zefyros (GCP-01B), casual gaming, 17, 3", modré podsvícení, regulace otáček , C-tech mp-01 černá (mp-01bk)

C-TECH Chladící podložka pro ntb Zefyros (GCP-01B), casual gaming, 17,3", modré podsvícení, regulace otáček, GCP-01B

C-TECH Chladící podložka pro ntb Zefyros (GCP-01B), casual gaming, 17,3", modré podsvícení, regulace otáček, GCP-01B
Detail

Chladící podložka ZEFYROS je novým přírůstkem do herní řady značky C-TECH. Se vzrůstající oblibou herních notebooků je třeba notebooky kvalitně chladit, aby nedocházelo ke zpomalování chodu notebooku v důsledku přehřívání a zároveň tak prodloužit jejich vlastní životnost. ZEFYROS je moderní chladící podložka určena pro notebooky do velikosti 17,3". Hlavním parametrem podložky je chladící výkon a celková hlučnost, kterou produkují použité ventilátory. Chladící podložka ZEFYROS je vybavena čtyřmi ultra tichými ventilátory o velikosti 140mm s LED podsvětlením a možností regulace otáček. Vlastní regulátor se nachází na horní straně a lze jím plynule regulovat otáčky ventilátorů. Specifikace: Maximální úhlopříčka notebooku: 17,3" Počet ventilátorů: 4 Průměr ventilátorů: 140mm Maximální otáčky ventilátorů: 0-900 ot. Porty: 2x USB Napájení: 5V DC USB Rozměry: 410 x 305 x 30mm Váha: 780g (patro.cz)

Podobné produkty ako C-TECH Chladící podložka pro ntb Zefyros (GCP-01B), casual gaming, 17,3", modré podsvícení, regulace otáček, GCP-01B , C tech wltk 01 cz sk cerna

C-TECH KBN-01 (KBN-01)

C-TECH KBN-01 (KBN-01)
Detail

Numerická klávesnice USB, slim, černá Numerická klávesnice v podání C-TECHU je skvělým příslušenstvím k notebookům bez numerického bloku kláves a navíc vám nabídne ještě 4 extra kancelářské klávesy. Snadno a rychle tak spustíte kalkulačku, e-mailového klienta, skočíte na domovskou obrazovku, nebo přeskočíte na nový řádek formuláře pomocí Tab klávesy. Ostatní klávesy se díky nízkému profilu pohodlně ovládají, což oceníte především při dlouhé práci. Klíčové vlastnostiNízký profil kláves je pohodlný a skvěle doplňuje klávesnici notebooku4 kancelářské klávesy navíc (Home, Tab, e-mail a kalkulačka)Rychlé a snadné použitíSnadné použitíNumerická klávesnice je obzvláště vhodná pro ty, kteří často pracují s tabulkami, účetnictvím a jinými finančními aplikacemi. Není třeba instalovat žádné speciální ovladače, stačí pouze připojit do volného USB portu a můžete ihned začít pracovat. Kompatibilita s operačním systémem Windows XP a novějšími verzemi je... (alza.cz)

Podobné produkty ako C-TECH KBN-01 (KBN-01) , Bravo gm 4 alu hand pump

C-Tech BTD-01 (bluetooth 5.0) (BTD-01)

C-Tech BTD-01 (bluetooth 5.0) (BTD-01)
Detail

Bluetooth adaptér externí, USB 2.0, připojení USB 2.0, rychlost 3 Mb/s, dosah 20 m Pro bezdrátovou komunikaci mezi PC, notebookem a celou řadou mobilních zařízení - chytrým telefonem, tabletem, či bezdrátovým headsetem lze využít Bluetooth adaptér C-Tech BTD-01. Tento miniaturní adaptér s rychlostí přenosu 3 Mbps podporuje rozhraní Bluetooth 5.0 a má dosah až 20 m. Verze 5.0 nabízí oproti verzi 4.2 spolehlivější přenosy, menší energetickou náročnost a optimalizaci odezvy. Klíčové vlastnosti bluetooth adaptéru C-Tech BTD-01Bluetooth adaptér C-Tech BTD-01 pro bezdrátovou komunikaciPropojí počítač s telefonem a dalšími mobilními zařízeními Rychlost přenosu 3 Mb/s, dosah 20 mOvladač:http://shop.c-line.cz/files/BTD01_driver.exe (alza.cz)

Podobné produkty ako C-Tech BTD-01 (bluetooth 5.0) (BTD-01) , Tpms cub opel adam gm 4403 01/2012 - 06/2014 [a/o (op-1)] (3703s720)

Pioneer GM-A6704 (GM-A6704)

Pioneer GM-A6704 (GM-A6704)
Detail

Zesilovač autorádia - 4/3/2 kanálový, RMS 4x60W (4?) nebo 2x190W (4? do můstku) nebo 4x95W (2?), frekvenční rozsah 10Hz-70kHz Zesilovač značky Pioneer nabízí spolehlivé řešení, jak rozpumpovat hudbu v automobilu do nových výšin. Kompaktní a stylové tělo skvěle padne do každého vozu.Běžné audio systémy do automobilu vám nestačí? Chcete něco výkonného, co vás udrží bdělé a skvěle naladěné? Sáhněte po zesilovači tradičního výrobce. Přinese do vašeho vozu působivý hudební výkon, spolehlivost a reprodukci zvuku s minimálním zkreslením i při vysoké hlasitosti. Oddávejte se své vášni naplno.Klíčové vlastnostiPosunutí hranic audio požitkuBravurní zesílení signálu bez zkresleníAutomatické zapnutí a zvolení vstupuTělo v duchu stylu a funkčnostiProstorově úsporné provedeníPožitky bez starostíTělo je chytře řešené jako jeden velký pasivní chladič, který udržuje elektronice optimální podmínky pro chod. Navíc je zesilovač kompaktní, aby si lehce našel své místo, a rovnou má... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pioneer GM-A6704 (GM-A6704) , Aukey rgb wired gaming mouse (gm-f3)

C-TECH ANTHEA podložka pod myš GMP-01, GMP-01

C-TECH ANTHEA podložka pod myš GMP-01, GMP-01
Detail

Série podložek pod myš C-TECH ANTHEA využívá nejaktuálnější technologie 3D textilie s vysokou hustotou a texturou, která garantuje maximální přesnost snímání pohybu jak pro optické, tak laserové myši. Díky vysokému přizpůsobení nabízí podložka rychlost a akceleraci. Podložka C-TECH ANTHEA zaručuje naprostou stabilitu na stole díky speciálně upravené spodní straně s protiskluzovou úpravou. Obšité okraje navíc garantují velmi dlouho životnost a nehrozí "třepení" okrajů. C-TECH ANTHEA je tou nejlepší volbou pro opravdové hráče. Vlastnosti: - technologie 3D textilie - speciální textura pro nejpřesnějsí snímání pohybu - pogumovaná spodní strana podložky zabraňující skluzu - vyrobeno z měkkého materiálu, který navíc poskytuje oporu zapěstí - obšité okraje - Rozměry: 320x270x4mm (patro.cz)

Podobné produkty ako C-TECH ANTHEA podložka pod myš GMP-01, GMP-01 , Sony 24–70mm f/2.8 gm (sel2470gm.syx)

TPMS CUB OPEL Adam GM 4403 01/2012 - 06/2014 [A/O (OP-1)] (3703S720)

TPMS CUB OPEL Adam GM 4403 01/2012 - 06/2014 [A/O (OP-1)] (3703S720)
Detail

TPMS senzor pro vybrané modely značky OPEL, automatické párování, 1 ks v balení TPMS senzor, neboli senzor tlaku v pneumatikách, dokáže poskytnout řidičům dokonalý přehled o stavu a možnost reagovat na případný pokles potřebné hodnoty tlaku. Model ACI se programuje a dodává majitelům vozů OPEL ADAM (HATCHBACK) [10/12-]. Jedná se o TPMS senzory s automatickým párováním, které samy obstarají spárování s řídicí jednotkou a jejich instalace je velmi jednoduchá. Můžete je používat jak s alu, tak i s plechovými disky, tudíž vás neomezuje ani jedna z variant. Úžasnou výhodou čidel tlaku TPMS CUB OPEL Adam GM 4403 01/2012 - 06/2014 [A/O (OP-1)] je zvýšená výdrž baterie, dokáže být v provozu až 5 let, což je oproti jiným modelům až o 30 % delší dobu. Disponuje velmi kvalitním hliníkovým provedením, které nepoškodí ani okolní vlivy. Ventilky se senzorem tlaku zajišťují funkčnost i pokud byly pneumatiky vyspraveny pěnou po defektu. Zásadní parametry TPMS senzoru TPMS CUB... (alza.cz)

Podobné produkty ako TPMS CUB OPEL Adam GM 4403 01/2012 - 06/2014 [A/O (OP-1)] (3703S720) , Sony fe 14mm f/1.8 gm (sel14f18gm.syx)

Gigabyte M6900 GM-M6900, GM-M6900

Gigabyte M6900 GM-M6900, GM-M6900
Detail

Rozhranie USB/káblové pripojenie Systém sledovania Optické Citlivosť 400 3200 DPI Sadzba správy 1000 Hz Snímková frekvencia 3600 snímok za sekundu Maximálna rýchlosť sledovania 65 palcov za sekundu Maximálne zrýchlenie 30G Prepínač DPI ÁNO Rolovanie 4 smerové naklápacie koliesko Bočné tlačidlá 2 životnosť spínača (kliknutie L/R ) 5 Million Times Rozmer (L)124.5*(W)77.6*(H)41.8 mm Hmotnosť 106g Dĺžka kábla 1.8M Farba Kovová čierna farba Softvér FORCE Podpora operačného systému Windows XP 32bit/ Vista/ Win7/ Win8 . (patro.cz)

Podobné produkty ako Gigabyte M6900 GM-M6900, GM-M6900 , Teka clc 855 gm u-black (111630004)

Displej LCD1602A, 16x2 znaků, modré podsvícení

Displej LCD1602A, 16x2 znaků, modré podsvícení
Detail

NakupteDisplej LCD1602A, 16x2 znaků, modré podsvíceníz kategorieSoučástky > Arduino + moduly > Výstupní jednotky Arduinoza85.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Displej LCD1602A, 16x2 znaků, modré podsvícení , Casio g-shock original metal covered - dw-6900 release 25th anniversary edition gm-6900b-4er (gm-6900b-4er)

Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení)

Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení)
Detail

Autorádio Kenwood KDC-130UB patří mezi základní 1DIN autorádia. Panel má modré podsvícení. Z bezpečnostních důvodů autorádio disponuje čelním odnímatelným panelem. Na autorádiu lze naladit stanice v pásmech FM / AM a přehrávat CD. Zvukové stopy na CD mohou být uloženy ve formátech MP3, WMA, AAC nebo klasické audio CD Pomocí USB vstupu je možné připojit USB klíčenku nebo telefon a tato zařízení použít jako zdroj pro přehrávání hudby. Autorádio je schopné na zařízeních nalézt a přehrát hudbu ve formátech MP3, WMA, WAV nebo FLAC. USB vstup je také možné využít pro nabíjení (1A). Jako další zdroj pro přehrávání hudby slouží AUX vstup, přes který lze připojit libovolné zařízení (telefon, MP3 přehrávač a další) pomocí 3,5mm jacku. Autorádio je možné ovládat pomocí tlačítek na volantu, jsou-li k dispozci. Maximální výkon 4x 50 W Výstupní výkon (DIN45324,+B=14.4v) 4x 22 W Preout úroveň 2500 mV / 10 kΩ Preout impedance ≤ 600 Ω Impedance reproduktoru 4 - 8 Ω AUX frekvenční odezva 20 Hz 20 kHz (±1 dB) AUX maximální vstupní napětí 1000 mV AUX vstupní impedance 30 kΩ Nastavení basových tónů 100Hz ±8 dB Nastavení středových tónů 1 kHz ±8 dB Nastavení výškových tónů 12,5 kHz ±8 dB Low Pass Filter frekvence (Hz) VYP/85/120/160 Hz Úroveň subwooferu (dB) -15 dB až +15dB Přední USB a AUX vstupy Ano Příprava pro OEM ovládání na volantu Ano DC kabel Mitsumi na ISO Power Control (P.CON) vodič Ano Pre-out pro zesilovač 1x RCA: Zadní/subwoofer (volitelně) FM anténní vstup JASO Příslušenství Vytahovací klíče 2 ks Rámeček Ano Instalační rámeček Ano Napájecí kabel (Mitsumi na ISO) 15 cm (autohotarek.cz)

Podobné produkty ako Autorádio Kenwood KDC-130UG (modré podsvícení) , Sony fe 85 mm f/1.4 gm (sel85f14gm.syx)

C-TECH MP-01 černá (MP-01BK)

C-TECH MP-01 černá (MP-01BK)
Detail

Podložka pod myš - materiál: textil, rozměry 320×4×270cm, černá Velkou předností C-TECH MP-01 černá je povrch, který snadno vyčistíte a je na dotek příjemný pokožce. Výrobce si vybral ke zhotovení materiál, jímž je textil. Abyste si mohli být jistí, že se vám podložka vleze na stůl, potřebujete znát její rozměry. Její míry tedy činí 320 × 270 mm. Design produktu doplňuje černá barva. Zajímavé přednosti podložky pod myš C-TECH MP-01 černá Herní a kancelářská podložka pod myš vám z práce udělá příjemnou záležitost Pro výrobu se využilo materiálu, jímž je textil Rozměry podložky pod myš C-TECH jsou 320 × 270 mm Velmi dobře drží na desce stolu Ideálně zvolená černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako C-TECH MP-01 černá (MP-01BK) , Sony fe 135 mm f/1.8 gm (sel135f18gm.syx)

Seasonic G12 GM-650 Gold (G12-GM-650)

Seasonic G12 GM-650 Gold (G12-GM-650)
Detail

Počítačový zdroj 650W, ATX, 80 PLUS Gold, 2 ks PCIe (8-pin / 6+2-pin), 6 × SATA, odpojitelné kabely, tepelná regulace otáček a síťový vypínač, 120 mm ventilátor, Semi modulární, hloubka 140 mm Žádný počítač, pracovní stanice či server nemohou fungovat bez dostatečného zdroje. Je tedy nevhodné podcenit výběr takového komponentu. Kromě napájení počítače ovlivní také životnost vašich komponentů a celkovou spotřebu elektřiny. Seasonic G12 GM-650 Gold 650 W zajišťuje chráněný přenos napětí z elektrického obvodu do oddělených větví, jenž napájejí všechny díly. ATX zdroj s 650 W je zkonstruován pro počítače zařazené do vyšší úrovně. Počítačový zdroj Seasonic má nainstalovaný 120mm ventilátor, jenž snižuje příliš vysoké teploty a zlepšuje jeho životnost. Elektrické napětí jde bezpečně stopnout za pomoci nainstalovaného vypínače. Modulární kabeláž zabraňuje vzniku přebytečného nepořádku v pc skříni. Rozhodující vlastnosti 650W PC zdroje Seasonic G12 GM-650 Gold Formát... (alza.cz)

Podobné produkty ako Seasonic G12 GM-650 Gold (G12-GM-650)

Seasonic G12 GM-850 Gold (G12-GM-850)

Seasonic G12 GM-850 Gold (G12-GM-850)
Detail

Počítačový zdroj 850W, ATX, 80 PLUS Gold, 3 ks PCIe (8-pin / 6+2-pin), 6 × SATA, odpojitelné kabely, tepelná regulace otáček a síťový vypínač, 120 mm ventilátor, Semi modulární, hloubka 140 mm Každé zařízení od malých počítačů po rozsáhlé servery nemůže fungovat bez dobře zvoleného zdroje. Není tedy správné podcenit výběr tohoto komponentu. Kromě dodání vstupního proudu do počítače dokáže znatelně ovlinit životnost a komponentů a také celkovou spotřebu elektřiny. Seasonic G12 GM-850 Gold 850 W zabezpečí zajištěný přenos elektrického proudu do potřebných obvodů, které poté napájí zapojené komponenty. ATX zdroj s 850 W je příhodným řešením pro počítače zařazené do nejvyšší výkonnostní třídy. Počítačový zdroj Seasonic má namontovaný 120mm ventilátor, jenž snižuje vysoké teploty a podporuje jeho životnost. Přívod napětí ze sítě je možné okamžitě přerušit za pomoci vestavěného vypínače. Možnost odpojení kabelů zamezí vzniku chaosu v pc skříni. Významné funkce 850W... (alza.cz)

Podobné produkty ako Seasonic G12 GM-850 Gold (G12-GM-850)

Seasonic G12 GM-750 Gold (G12-GM-750)

Seasonic G12 GM-750 Gold (G12-GM-750)
Detail

Počítačový zdroj 750W, ATX, 80 PLUS Gold, 3 ks PCIe (8-pin / 6+2-pin), 6 × SATA, odpojitelné kabely, tepelná regulace otáček a síťový vypínač, 120 mm ventilátor, Semi modulární, hloubka 140 mm Výkonný zdroj je základem každého počítače, pracovní stanice nebo serveru. Neměli byste tedy výběr tohoto komponentu podcenit. Kromě správného napájení PC může prodloužit životnost komponentů a šetřit elektřinu. Seasonic G12 GM-750 Gold 750 W opatří spolehlivý transfer napětí z elektrické sítě do individuálních obvodů, které následně napájí využívané díly. ATX zdroj s 750 W je vhodný pro herní počítače spadající do vyšší třídy. Zdroj Seasonic má připevněný 120mm ventilátor, který snižuje příliš vysoké teploty a přispívá k jeho životnosti. Přívod energie budete moci efektivně zastavit za pomoci vestavěného vypínače. Možnost odpojení kabelů zabraňuje vzniku nepříjemných spletí v počítačové skříni. Nejdůležitější parametry 750W PC zdroje Seasonic G12 GM-750 Gold Formát ATX... (alza.cz)

Podobné produkty ako Seasonic G12 GM-750 Gold (G12-GM-750)

C-TECH klávesnice WLTK-01, bezdrátová klávesnice s touchpadem, černá, USB, WLTK-01

C-TECH klávesnice WLTK-01, bezdrátová klávesnice s touchpadem, černá, USB, WLTK-01
Detail

Bezdrátová klávesnice s touchpadem C-TECH WLTK-01 je ideálním řešením pro Váš obývací pokoj. Klávesnice je kompatibilní s většinou smartTV, Android, Chrome OS a Windows, čili Vám garantuje velmi pohodlnou obsluhu všech Vašich multimediálních zařízení. Klávesnice má plnou českou, i slovenskou lokalizaci. Pro ještě větsí pohodlí při užívání WLTK-01 Vám poslouží sada multimediálních kláves, multi-touch touchpad, kompaktní rozměry a malá hmotnost klávesnice. SPECIFIKACE Kláves: 78 Připojení: bezdrátové 2,4G (přijímač USB) Maximální provozní vzdálenost: 10m Touchpad: 74 x 90 mm Napájení: 2x AAA Velikost: 366 x 121 x 18 mm Hmotnost: 250g (patro.cz)

Podobné produkty ako C-TECH klávesnice WLTK-01, bezdrátová klávesnice s touchpadem, černá, USB, WLTK-01

C-TECH Stolní mikrofon MIC-01, 3,5mm stereo jack, kabel 2.5m, MIC-01

C-TECH Stolní mikrofon MIC-01, 3,5mm stereo jack, kabel 2.5m, MIC-01
Detail

C-TECH MIC-01 je kvalitní mikrofon s přirozenou kvalitou reprodukce hlasu pro každodenní použití. Své uplatnění najde jak při použití s komunikačními programy, tak i při vytváření youtube videí nebo live přenosů. Mikrofon se připojuje pomocí 2,5m kabelu s pozlaceným stereo konektorem jack 3,5mm, v balení však naleznete i redukci jack stereo 3-pin/4-pin pro připojení mikrofonu k zařízení, které je vybaveno sloučeným audio konektorem pro mikrofon a sluchátka. Mikrofon je vybaven zapínacím tlačítkem ON/OFF. V balení naleznete praktický podstavec (tripod), díky kterému lze umístit mikrofon do různých poloh. Specifikace: Připojení: Jack stereo 3,5mm pozlacený Frekvenční rozsah: 50Hz - 16kHz Směrová charakteristika: kardioidní Délka kabelu: 2,5m Rozměry: 130 x 42 x 42mm Obsah balení: mikrofon C-TECH MIC-01, adaptér jack 3,5mm 4 pin/ 3pin, podstavec, uživatelská příručka (patro.cz)

Podobné produkty ako C-TECH Stolní mikrofon MIC-01, 3,5mm stereo jack, kabel 2.5m, MIC-01

C-TECH klávesnice FK-01, gelová, flexibilní, černá, USB, CZ/SK, FK-01

C-TECH klávesnice FK-01, gelová, flexibilní, černá, USB, CZ/SK, FK-01
Detail

Ohebná antibakteriální, prachuvzdorná a voděvzdorná klávesnice se skvělým využitím v lékařství, potrávinářství nebo průmyslu. Klávesnice má standardná český layout o 109 kláves s velkým enterem a numerickou částí. Vlastnosti - 109 kláves- voděodolná, prachuodolná- kompaktní velikost při sbalení, vhodné pro cestování- neslyšné psaní- USB- Rozměr: 495 x 138 x 12 mm- Váha: 0,3 kg- Délka kabelu: 1,5 m (patro.cz)

Podobné produkty ako C-TECH klávesnice FK-01, gelová, flexibilní, černá, USB, CZ/SK, FK-01

C-TECH klávesnice KBN-01, numerická, 23 kláves, USB slim black, KBN-01

C-TECH klávesnice KBN-01, numerická, 23 kláves, USB slim black, KBN-01
Detail

USB numerická klávesnice s 23 klávesami včetně 4 kancelářských: Home, tab, email a kalkulačka. Barva: černáPřipojení: USBDélka kabelu: 1,4mPodporované systémy: Windows XP a vyššíVáha: 115gRozměr: 14,7 x 8,5 x 1,7 cm (patro.cz)

Podobné produkty ako C-TECH klávesnice KBN-01, numerická, 23 kláves, USB slim black, KBN-01

GIGABYTE Myš Mouse GM-AORUS M2, GM-AORUS M2

GIGABYTE Myš Mouse GM-AORUS M2, GM-AORUS M2
Detail

Vlastnosti produktu: -konektivita: USB -podsvícení: RGB Fusion 2.0 (synchronizace s ostatními AURUS zařazeními) -senzor: optický (akcelerace až 30g) -DPI: až 6200 -rozměry: 117 x 63 x 36 mm -hmotnost: 76 g -délka kabelu: 1,8 m Stránky výrobce: https://www.aorus.com/product-detail.php?p=909 (patro.cz)

Podobné produkty ako GIGABYTE Myš Mouse GM-AORUS M2, GM-AORUS M2

C-TECH PROTECT 7\"-7,85\" NUTC-01 - white

C-TECH PROTECT 7\"-7,85\" NUTC-01 - white
Detail

Nová univerzální pouzdra pro tablety ze série C-TECH PROTECT se okamžitě stanou nedílnou součástí Vašeho tabletu. Kromě nezbytné ochrany tabletu Vám totiž nabízí velice stylový a moderní vzhled v kombinaci s maximální praktičností. Nová pouzdra C-TECH PROTECT používají velmi sofistikovaný systém uchycení tabletu - FlexGrip. Jedná se o plastové "packy", které se nasazují na všechny 4 rohy tabletu. Díky flexibilnímu materiálu, kterým jsou packy spojeny s pouzdrem, lze velmi pevně tablet v pouzře uchytit, jelikož packy jsou neustále stahovány k pouzdru. Tento systém zaručuje maximální stabilitu a bezpečnost tabletu v pouzdře. Zároveň eliminuje možnost vypadnutí tabletu ze strany pouzdra, jako tomu bývá u jiných výrobců. Pouzdra jsou vyrobena z umělé kůže, která je díky svému hladkému povrchu snadno otíratelná a velmi snadno z ní lze odstranit nečistoty. Všechna pouzdra mají i velmi praktický stojánek, který opravdu docení každý uživatel, který rád na tabletu čte nebo sleduje filmy. Všechna pouzdra jsou dostupná v celkem 8 stylových barvách - černá, šedá, bílá, červená, zelená, modrá, oranžová a růžová. Typ: Univerzální pouzdroUrčeno pro: 7"- 7,85" tabletyMaximální rozměr tabletu: 205*140mm Materiál: Hladká umělá kůžeStojánek: AnoBarva: Bílá (patro.cz)

Podobné produkty ako C-TECH PROTECT 7\"-7,85\" NUTC-01 - white

EVGA SuperNOVA 550 GM SFX+ATX (123-GM-0550-Y2)

EVGA SuperNOVA 550 GM SFX+ATX (123-GM-0550-Y2)
Detail

Počítačový zdroj 550W, SFX, 80 PLUS Gold, účinnost 90%, 4 × PCIe (6-pin), 92 mm ventilátor, hloubka 63 mm Bez dostatečného zdroje nebude nikdy správně fungovat žádný počítač či pracovní stanice. Výběr tohoto dílu byste tedy neměli podcenit. Mimo dodávání energie do PC dokáže citelně ovlinit životnost komponentů a celkovou spotřebu elektřiny. EVGA SuperNOVA 550 GM SFX+ATX 550 W dbá na chráněný transfer síťového napětí do oddělených částí, jenž napájejí propojené díly. ATX zdroj o síle 550 W je vhodným řešením pro malé PC skříně Mini ITX. Napájecí PC zdroj EVGA skrývá 92mm ventilátor, jenž snižuje nebezpečné teploty a prodlužuje jeho životnost. Každý PC zdroj disponuje štítkem znázorňujícím, jak efektivně využívá vstupní proud. S certifikací 80 PLUS Gold může mít účinnost až 90 %. Klíčové funkce 550W PC zdroje EVGA SuperNOVA 550 GM SFX+ATX Počítačový zdroj získal certifikaci 80 PLUS Gold, jenž zastupuje efektivitu celých 90 % Počítačový zdroj EVGA skrývá 4× PCI-E... (alza.cz)

Podobné produkty ako EVGA SuperNOVA 550 GM SFX+ATX (123-GM-0550-Y2)

EVGA SuperNOVA 850 GM SFX+ATX (123-GM-0850-X2)

EVGA SuperNOVA 850 GM SFX+ATX (123-GM-0850-X2)
Detail

Počítačový zdroj 850W, SFX, 80 PLUS Gold, účinnost 92%, 4 ks PCIe (8-pin / 6+2-pin), 6 × SATA, odpojitelné kabely, aktivní PFC, tepelná regulace otáček, síťový vypínač, DC-DC měniče a dual EPS, 92 mm ventilátor, plně modulární, hloubka 125 mm Každý počítač, pracovní stanice či server potřebuje ke svému běhu dobře zvolený zdroj. Není radno výběr tohoto komponentu podcenit. Mimo správné napájení počítače bude moci snížit odběr elektřiny a pomoci s životností vašich komponentů. EVGA SuperNOVA 850 GM SFX+ATX 850 W má na starosti zabezpečený přenos elektrického proudu do oddělených částí, které následně napájí všechny komponenty. ATX zdroj o 850 W je zkonstruován pro menší počítače Mini ITX. Napájecí PC zdroj EVGA skrývá 92mm ventilátor, který minimalizuje nebezpečné teploty a podporuje jeho životnost. Přívod elektrického napětí je možno pohotově přerušit za pomoci nainstalovaného vypínače. Každý vyrobený PC zdroj má na sobě štítek upřesňující, jak si poradí se... (alza.cz)

Podobné produkty ako EVGA SuperNOVA 850 GM SFX+ATX (123-GM-0850-X2)

EVGA SuperNOVA 750 GM SFX+ATX (123-GM-0750-X2)

EVGA SuperNOVA 750 GM SFX+ATX (123-GM-0750-X2)
Detail

Počítačový zdroj 750W, SFX, 80 PLUS Gold, účinnost 92%, 4 ks PCIe (8-pin / 6+2-pin), 6 × SATA, odpojitelné kabely, aktivní PFC, tepelná regulace otáček, síťový vypínač, DC-DC měniče a dual EPS, 92 mm ventilátor, plně modulární, hloubka 125 mm Každý počítač, pracovní stanice či server potřebuje ke svému běhu dobře zvolený zdroj. Spousta lidí výběr zdroje podcení, což není dobře. Mimo dodávání energie do PC může ovlivnit životnost vašich komponentů a šetřit spotřebovanou energii. EVGA SuperNOVA 750 GM SFX+ATX 750 W má na starosti spolehlivý transfer elektrického proudu ze sítě do oddělených částí, jenž napájejí všechny díly. ATX zdroj s 750 W je vhodný pro malé PC skříně Mini ITX. Zdroj EVGA skrývá 92mm ventilátor, který redukuje nadprůměrné teploty a pomáhá jeho životnosti. Odběr elektrického napětí jde efektivně vypnout pomocí vypínače. Každý zdroj disponuje označením znázorňujícím, jak účinně může využít vstupní proud. S označením 80 PLUS Gold se s účinností... (alza.cz)

Podobné produkty ako EVGA SuperNOVA 750 GM SFX+ATX (123-GM-0750-X2)

EVGA SuperNOVA 650 GM SFX+ATX (123-GM-0650-Y2)

EVGA SuperNOVA 650 GM SFX+ATX (123-GM-0650-Y2)
Detail

Počítačový zdroj 650W, SFX, 80 PLUS Gold, účinnost 92%, 4 ks PCIe (8-pin / 6+2-pin), 6 × SATA, odpojitelné kabely, aktivní PFC, tepelná regulace otáček a síťový vypínač, 92 mm ventilátor, plně modulární, hloubka 124 mm Žádný počítač, pracovní stanice či server nemohou fungovat bez dostatečného zdroje. Je tedy nežádoucí podcenit výběr takového komponentu. Mimo správné napájení počítače se může starat o šetrnou spotřebu energie a kladně ovlivnit životnost komponentů. EVGA SuperNOVA 650 GM SFX+ATX 650 W pečuje o bezpečný transfer napětí z elektrického obvodu do individuálních modulů, jenž následně napájejí potřebné díly. ATX zdroj o 650 W je navržený pro malé počítačové skříně Mini ITX. Zdroj EVGA skrývá 92mm ventilátor, jenž minimalizuje nadměrné teploty a zvyšuje jeho životnost. Přívod napětí ze sítě jste schopni bezpečně vypnout za pomoci vypínače. Každý zdroj na trhu má určitý štítek prezentující, jak využívá vstupní proud. Se štítkem 80 PLUS Gold má účinnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako EVGA SuperNOVA 650 GM SFX+ATX (123-GM-0650-Y2)

WLM-01 bezdrátová myš černá C-TECH, WLM-01BK

WLM-01 bezdrátová myš černá C-TECH, WLM-01BK
Detail

- Ergonomický design s nano USB receiverem- Kompatibilní s Windows 7- Vylepšený optický senzor který zabraňuje usazování nečistot a tím eliminuje nepřesnosti v pohybu kurzoru- Není potřeba používat podložku pod myš- Skrolovací talčítko- 2x AAA baterie součástí balení Rozhraní: Wireless 2.4 GHz band, dosah signálu až 10mNano receiver: USB 2.0, 6 x 8 x 14 mmRozlišení: 1200 DPINapájení: 2x AAA baterie (součástí balení)Rozměr myši: 103,5 x 66 x 38 mm (patro.cz)

Podobné produkty ako WLM-01 bezdrátová myš černá C-TECH, WLM-01BK

C-TECH WLKMC-01, bílá - CZ/SK (WLKMC-01W)

C-TECH WLKMC-01, bílá - CZ/SK (WLKMC-01W)
Detail

Set klávesnice a myši - bezdrátový, česká a slovenská kancelářská klávesnice, vysokoprofilové klávesy, 1200DPI, 3 tlačítka, vhodná pro praváky, velikost M Klávesnice i myš jsou základním ovládacím prvkem počítače. Komplet C-TECH WLKMC-01, bílá - CZ/SK vám poskytne obě tyto součásti. K počítači i jinému zařízení je spojíte prostřednictvím bezdrátového USB přijímače. Klávesnice je určena hlavně do pracovny. Hmotnost celé sady C-TECH činí 630 g. Klávesnice v setu disponuje klasickými tlačítky, jejich lokalizace je česká a slovenská. Nejdůležitější parametry setu klávesnice a myši C-TECH WLKMC-01, bílá - CZ/SK Klávesnice a myš v jednom balení C-TECH Klávesnici použijete do kanceláře Česká a slovenská lokalizace Napájení pomocí baterií Klávesnice využívá membránové spínače Jedná se o ergonomickou myš pro praváky Komponenty lze připojit k počítači bezdrátově Hmotnost je 630 g Pro provoz myši potřebujete 2 × baterie Jistotou je kompatibilita s Windows 7, Windows 10 a... (alza.cz)

Podobné produkty ako C-TECH WLKMC-01, bílá - CZ/SK (WLKMC-01W)

SET Casio G-Shock GM-2100G-1A9ER a GM-S2100GB-1AER

SET Casio G-Shock GM-2100G-1A9ER a GM-S2100GB-1AER
Detail

Hodinky Casio G-Shock GM-2100G-1A9ER jsou pánským sportovním modelem, přinášejícím nový design v osvedčeném osmibokém pouzdře použitém již na legendárním modelu Casio G-Shock DW 5000C, nyní ve vylepšeném provedení s novou konstrukcí Carbon Core Guard. Řada G-Shock nabízí svým majitelům již 35 let odolné hodinky s velkým množstvím funkcí v účelném a nadčasovém provedení... Casio G-Shock GM-2100G-1A9ER jsou přírůstkem do populární řady "CasiOak", pro niž je charakteristické osmiboké pouzdro. Nově vyrobené z… (helveti.cz)

Podobné produkty ako SET Casio G-Shock GM-2100G-1A9ER a GM-S2100GB-1AER

Led světlo na zeď mickey mouse, modré podsvícení

Led světlo na zeď mickey mouse, modré podsvícení
Detail

Hledáte nástěnné světlo do dětského pokoje? Modře podsvícená Silueta oblíbeného Mickey Mouse vaše děti určitě potěší. Vzhledem k černé barvě siluety světlo využijete i jako vtipné osvětlení jiných částí bytu či domu. Myšák je osvětlen 60 LED diodami. Provoz ze sítě. Výstupní adaptér 12V 1A DC, kabel 375 cm. Materiál: MDF. Rozměry: 30 x 50 cm. (velkykosik.cz)

Podobné produkty ako Led světlo na zeď mickey mouse, modré podsvícení

Displej LCD2004 IIC/I2C, 20x4 znaky, modré podsvícení

Displej LCD2004 IIC/I2C, 20x4 znaky, modré podsvícení
Detail

NakupteDisplej LCD2004 IIC/I2C, 20x4 znaky, modré podsvíceníz kategorieSoučástky > Arduino + moduly > Výstupní jednotky Arduinoza265.00Kč (tipa.eu)

Podobné produkty ako Displej LCD2004 IIC/I2C, 20x4 znaky, modré podsvícení

Casio G-Shock Lover’s Collection GM-5600LC-7ER a GM-S5600LC-7ER

Casio G-Shock Lover’s Collection GM-5600LC-7ER a GM-S5600LC-7ER
Detail

Hodinky Casio G-Shock GM-5600LC-7ER Lover’s Collection navazují na tradici a osvědčené tvary, které jsou mezi námi přes 35 let. Model přebírá oblíbené hranaté pouzdro hodinek Casio G-Shock DW 5000 z roku 1983. Řada G-Shock nabízí již 35 let odolné hodinky s velkým množstvím funkcí v účelném a nadčasovém provedení... Hodinky Casio G-Shock GM-5600LC-7ER Lover’s Collection navazují na tradici a osvědčené tvary, které jsou mezi námi přes 35 let. Model přebírá oblíbené hranaté pouzdro hodinek Casio G-Shock DW… (helveti.cz)

Podobné produkty ako Casio G-Shock Lover’s Collection GM-5600LC-7ER a GM-S5600LC-7ER

Orico 2779U3-GM-BL-BP Triple protection Modrý (2779U3-GM-BL-BP)

Orico 2779U3-GM-BL-BP Triple protection Modrý (2779U3-GM-BL-BP)
Detail

Externí box pro 2,5" disky, max. výška disku 9,5 mm, max. kapacita 4 TB, USB 3.2 Gen 1, USB-A Externí box ORICO s trojitou ochranouExterní box ORICO je určen pro 2,5" HDD/SSD. Pyšní se přenosovou rychlostí 5 Gbps a kapacitou 4 TB. Instalace je velmi snadná za pomocí několika šroubků a přiloženého šroubováku. Externí box ORICO je kompatibilní s operačními systémy Windows, Mac OS i Linuxem. Box má zabudované nejvyšší šifrování, které ochrání vaše data i v případě ztráty. Oceníte důmyslné umístění kabelu kolem boxu, tak jej nikdy nezapomenete vzít s sebou. KAPACITA4 TB PŘENOSOVÁ RYCHLOSTaž 5 Gbps URČENÍ2,5" HDD / SSD Trojitá ochranaSilikonový materiál boxu ochrání vaše data před vodou, nárazy i prachem. Externí box ORICO lze přenášet na místa, kde jej zrovna potřebujete. Pracujte na PC, sledujte filmy na TV nebo se přesuňte zahrát si hry na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Orico 2779U3-GM-BL-BP Triple protection Modrý (2779U3-GM-BL-BP)
C-TECH GM-01 Akantha (modré podsvícení) (GM-01), C-TECH GM-01G Akantha (zelené podsvícení) (GM-01G), C-TECH GM-03P Tychon (GM-03P), C-TECH Dusk GM-27L, černá (GM-27L), c tech dawn gm 24l cerna gm 24l, Pioneer GM-A6704 (GM-A6704), C-TECH KBN-01 (KBN-01), Seasonic G12 GM-850 Gold (G12-GM-850), Seasonic G12 GM-750 Gold (G12-GM-750), Seasonic G12 GM-650 Gold (G12-GM-650), c tech akantha herni mys zelene podsviceni usb, C-Tech BTD-01 (bluetooth 5.0) (BTD-01), EVGA SuperNOVA 650 GM SFX+ATX (123-GM-0650-Y2), EVGA SuperNOVA 750 GM SFX+ATX (123-GM-0750-X2), EVGA SuperNOVA 850 GM SFX+ATX (123-GM-0850-X2), EVGA SuperNOVA 550 GM SFX+ATX (123-GM-0550-Y2), Orico 2759U3-GM-YL-BP Triple protection Žlutý (2759U3-GM-YL-BP), Orico 2779U3-GM-BL-BP Triple protection Modrý (2779U3-GM-BL-BP), Orico 2719U3-GM-BK-BP Triple protection Černý (2719U3-GM-BK-BP), C-TECH MP-01 černá (MP-01BK), c tech wltk 01 cz sk cerna, bravo gm 4 alu hand pump, TPMS CUB OPEL Adam GM 4403 01/2012 - 06/2014 [A/O (OP-1)] (3703S720), Aukey RGB Wired Gaming Mouse (GM-F3), Sony 24–70mm f/2.8 GM (SEL2470GM.SYX), Sony FE 14mm f/1.8 GM (SEL14F18GM.SYX), TEKA CLC 855 GM U-BLACK (111630004), Casio G-SHOCK Original Metal Covered - DW-6900 Release 25th Anniversary Edition GM-6900B-4ER (GM-6900B-4ER), Sony FE 85 mm f/1.4 GM (SEL85F14GM.SYX), Sony FE 135 mm f/1.8 GM (SEL135F18GM.SYX)