BUDDHA Soška 21 cm

BUDDHA Soška

BUDDHA Soška

Klid je síla. Cesta je cíl. Každý úsměv se Vám vrátí. I v dnešní době nás Evropany moudra z Dálného východu inspirují a dávají nám pocit štěstí a vyrovnanosti. To Vám bude připomínat tato harmonicky působící hlava Budhy. Náš tip: Postavte Budhu na nějaké nevšední místo tak, aby jste ho mohli sledovat bez zbytečného rozptylování. K dostání ve ve více variantách. (butlers.cz)

Soška Buddha hlava, 16 cm, beton

Soška Buddha hlava, 16 cm, beton

Soška Buddha hlava ze surového betonu vám pomůže navodit harmonizující atmosféru. Soška Buddhy znázorňuje jeho hlavu s pohledem obráceným do sebe. Surový beton s jeho přirozenými nedokonalostmi jí osobitý ráz. výška 16 cm surový beton s jeho přirozenými nedokonalostmi (nakup-nabytek.cz)

Soška Buddha hlava, 13 cm, beton

Soška Buddha hlava, 13 cm, beton

Soška Buddha hlava ze surového betonu vám pomůže navodit harmonizující atmosféru. Soška Buddhy znázorňuje jeho hlavu s pohledem obráceným do sebe. Surový beton s jeho přirozenými nedokonalostmi jí osobitý ráz. výška 13 cm surový beton s jeho přirozenými nedokonalostmi (nakup-nabytek.cz)

Soška Meditující Buddha, 29 cm, stříbrná/antracit

Soška Meditující Buddha, 29 cm, stříbrná/antracit

Soška Meditující Buddha je oblíbenou harmonizující dekorací Buddhy v lotosovém sedu a ve stavu hluboké meditace. Tato soška představuje Buddhu v pozici Bhumisparsa Mudra, která znamená dotek země a osvícení. Levá ruka leží v klíně dlaní nahoru, pravá na stehně prsty dolů. Díky povrchové úpravě antik soška vypadá, jakoby byla velmi stará. výška 29 cm polystone ve stříbrné a antracitové barvě povrchová úprava antik (nakup-nabytek.cz)

Soška Buddha hlava, 16 cm, stříbrná/antracit

Soška Buddha hlava, 16 cm, stříbrná/antracit

Soška hlava Buddhy je interiérová dekorace, která přispívá k harmonizaci prostoru. Soška Buddhy znázorňuje jeho hlavu s pohledem obráceným do sebe. Hlava ve stříbrném provedení je doplněna pokrývkou hlavy v antracitové barvě. Díky povrchové úpravě antik soška vypadá, jakoby byla velmi stará. výška 16 cm polystone ve stříbrné a antracitové barvě povrchová úprava antik (nakup-nabytek.cz)

Keramická soška Buddha Spirit, 35 cm, šedá

Keramická soška Buddha Spirit, 35 cm, šedá

Keramická soška Buddha Spirit je interiérovou dekorací, která pomůže zharmonizovat prostor určený pro mediaci či relaxaci. soška meditujícího Buddhy výška 35 cm šedá neglazovaná keramika (nakup-nabytek.cz)

Soška Meditující Buddha, 28 cm, antik hnědá

Soška Meditující Buddha, 28 cm, antik hnědá

Soška Meditující Buddha je oblíbenou harmonizující dekorací Buddhy v lotosovém sedu a ve stavu hluboké meditace. Tato soška představuje Buddhu v pozici Dhyana Mudra, která znamená absolutní rovnováhu a meditaci. Obě ruce leží volně v klíně s dlaněmi otočenými vzhůru v úrovni břicha. Pravá ruka leží na levé. Díky povrchové úpravě antik soška vypadá, jakoby byla velmi stará. výška 28 cm polystone v hnědé barvě povrchová úprava antik (nakup-nabytek.cz)

Soška Meditující Buddha, 37 cm, stříbrná/antracit

Soška Meditující Buddha, 37 cm, stříbrná/antracit

Soška Meditující Buddha je oblíbenou harmonizující dekorací Buddhy v lotosovém sedu a ve stavu hluboké meditace. Tato soška představuje Buddhu v pozici Namaste. Díky povrchové úpravě antik soška vypadá, jakoby byla velmi stará. výška 37 cm polystone ve stříbrné a antracitové barvě povrchová úprava antik (nakup-nabytek.cz)

Soška Sedící Buddha

Soška Sedící Buddha

Buddha v pozici zobrazující absolutní rovnováhu a meditaci. Efekt zvýrazní také krásný stříbrný oděv. Materiál: polyresin Rozměry: 29 x 20 cm (velkykosik.cz)

Keramická soška Buddha Spirit, 35 cm, bílá

Keramická soška Buddha Spirit, 35 cm, bílá

Keramická soška Buddha Spirit je interiérovou dekorací, která pomůže zharmonizovat prostor určený pro mediaci či relaxaci. soška meditujícího Buddhy výška 35 cm lesklá bílá glazura (nakup-nabytek.cz)

Keramická soška Buddha Spirit, 53 cm, bílá

Keramická soška Buddha Spirit, 53 cm, bílá

Keramická soška Buddha Spirit je interiérovou dekorací, která pomůže zharmonizovat prostor určený pro mediaci či relaxaci. soška meditujícího Buddhy výška 53 cm lesklá bílá glazura (nakup-nabytek.cz)

Soška Meditující Buddha, 42 cm, antik hnědá

Soška Meditující Buddha, 42 cm, antik hnědá

Soška Meditující Buddha je oblíbenou harmonizující dekorací Buddhy v lotosovém sedu a ve stavu hluboké meditace. Tato soška představuje Buddhu v pozici Dhyana Mudra, která znamená absolutní rovnováhu a meditaci. Obě ruce leží volně v klíně s dlaněmi otočenými vzhůru v úrovni břicha. Pravá ruka leží na levé. Díky povrchové úpravě antik soška vypadá, jakoby byla velmi stará. výška 42 cm polystone v hnědé barvě povrchová úprava antik (nakup-nabytek.cz)

Soška sedící Buddha

Soška sedící Buddha

Je to již 2 500 let co je Buddha takto uctíván. Tato sofistikovaně zpracovaná soška Buddhy v meditační pozici poskytuje vašemu domovu nádech dálného východu. Soška je odolná proti povětrnostním vlivům, ale v zimě by měla být umístěna na krytém místě. Materiál: syntetická pryskyřice Rozměry: cca 18,5 x 13 x 28 cm (velkykosik.cz)

Set dvou sošek Buddha

Set dvou sošek Buddha

Jeden Buddha je znázorněn v pozici s rukou na koleni, která znamená dotek země a osvícení. Druhý má ruku pokrčenou v lokti, což představuje odvahu a nebojácnost. Vyrobeno z polyresinu. (velkykosik.cz)

Soška Buddha v dřevěném designu, 92 cm, světle hnědá

Soška Buddha v dřevěném designu, 92 cm, světle hnědá

Soška Buddha v dřevěném designu tentokrát zachycuje stojícího Buddhu s pokrývkou hlavy a pláštěm. Dlaně má vytočené dopředu a ve tváři nezaměnitelný harmonický výraz. Tato soška Buddhy je velká dekorace měřící na výšku skoro metr. Připravte jí proto dostatek prostoru a umístěte ji na zem. výška 92 cm soška stojícího Buddhy s pokrývkou hlavy a pláštěm polystone v dekoru imitujícím světlé dřevo (nakup-nabytek.cz)

Soška Buddha v dřevěném designu, 92 cm, tmavě hnědá

Soška Buddha v dřevěném designu, 92 cm, tmavě hnědá

Soška Buddha v dřevěném designu tentokrát zachycuje stojícího Buddhu s pokrývkou hlavy a pláštěm. Dlaně má vytočené dopředu a ve tváři nezaměnitelný harmonický výraz. Tato soška Buddhy je velká dekorace měřící na výšku skoro metr. Připravte jí proto dostatek prostoru a umístěte ji na zem. výška 92 cm soška stojícího Buddhy s pokrývkou hlavy a pláštěm polystone v dekoru imitujícím tmavé dřevo (nakup-nabytek.cz)

Soška Christmas Tree, 21 cm

Soška Christmas Tree, 21 cm

Jolipa přichází s novou kolekcí dekorací a interiérových doplňků, které působí nenuceně, pravdivě, domácky a harmonicky. Jsou totiž navrženy ve stylu severského bydlení, kterému vládne střízlivá a klidná estetika, přírodní tlumené barvy lehce chladných odstínů a přiznaná přirozenost s občasným syrovým nádechem. A v čem je kouzlo této kolekce? Že se skvěle kombinuje a aranžuje s doplňky a nábytkem jakéhokoli stylu. A že se vám v jejím obklopení bude žít lehce, svěže a zkrátka dokonale. - Materiál: polyresin - Rozměry: 21 cm (bonami.cz)

Soška Buddha hlava v dřevěném designu, 24 cm, světle hnědá

Soška Buddha hlava v dřevěném designu, 24 cm, světle hnědá

Soška hlava Buddhy je dalším zástupcem harmonizujících dekorací představujících Buddhu v mnoha postojích. Tato soška Buddhy znázorňuje jeho hlavu s pohledem obráceným do sebe. Vypadá, jakoby byla vyřezaná ze dřeva, jedná se však o velmi zdařile napodobující povrchovou úpravu. výška 24 cm polystone v dekoru imitujícím světlé dřevo (nakup-nabytek.cz)

Set dvou sošek Buddha v zlatém

Set dvou sošek Buddha v zlatém

Jeden Buddha je v pozici pro rovnováhu a meditaci, druhý se sepjatými rukami, které symbolizují pozdrav. Vyrobeno z polyresinu. (velkykosik.cz)

Dekorativní soška ve tvaru panenky Mauro Ferretti Dolly, výška 21 cm

Dekorativní soška ve tvaru panenky Mauro Ferretti Dolly, výška 21 cm

Vneste do interiéru kapku něžnosti a noblesy ♥ Stačí jedna nebo dvě dekorativní sošky s líbeznými motivy. Třeba jako právě tento kousek. Nechte jej dělat parádu na konzolovém stolku, ve vitríně nebo třeba na jídelním stole. O značce: Mauro Ferretti na trhu působí více než třicet let. Hravě vás přesvědčí, že Italové jsou mistry nejen ve světě módy, ale řadí se mezi absolutní špičku i ve světě nábytku a bytových doplňků. (bonami.cz)

Bílá keramická dekorativní soška Mauro Ferretti Gufo Funny Owl, výška…

Bílá keramická dekorativní soška Mauro Ferretti Gufo Funny Owl, výška 21 cm

Přejete si prakticky zařízený domov, který si udrží ryzí charakteristiku a osobitost? Vsaďte na Mauro Ferretti, my v Bonami jsme kouskům těto značky podlehli již dávno! ♥ (bonami.cz)

Dekorativní soška ve tvaru sovy Mauro Ferretti, Ø 13,5 x 21 cm

Dekorativní soška ve tvaru sovy Mauro Ferretti, Ø 13,5 x 21 cm

Vkusný luxus i smysl pro detail. To jsou prvky, které vévodí italským bytovým dekoracím. Značka Mauro Ferretti vám ukáže, že tomu tak opravdu je. Dejte si do pokoje tento milý kousek a máte o zabydlenost, útulno a krásu postaráno. (bonami.cz)

BUDDHA Svícen Buddha 14 cm

BUDDHA Svícen Buddha 14 cm

V klidu se skrývá síla. Cesta je cíl. Každý úsměv se k tobě jednou navrátí. Moudrosti Dálného východu inspirují ke štěstí a vyrovnanosti i v Evropě. Tato moudra Vám pokaždé připomene harmonická soška na čajovou svíčku BUDDHA. Zvolte pro svého Buddhu zvláštní místo, které bude nerušeně patřit jenom jemu a Vám. (butlers.cz)

BUDDHA Svícen na čajovou svíčku Buddha 28,5 cm

BUDDHA Svícen na čajovou svíčku Buddha 28,5 cm

Umístěte mátový svícen na čajovou svíčku BUDDHA 28,5 cm na pokojné místo. V klidu si vychutnejte chvilky relaxace za svitu svíček a nechte se přenést na Dálný východ. Pouze pro vnitřní použití. Bez čajové svíčky. (butlers.cz)

Sedící Buddha, 21,5 cm

Sedící Buddha, 21,5 cm

Vyzdobte si váš domov nebo zahradu orientální dekorací Buddhy a přineste do něj harmonii. Dekorace zaujme svým originálním vzhledem a oživí každý interiér i exteriér. (4home.cz)

Aromalampa Buddha, 19 cm

Aromalampa Buddha, 19 cm

Pořiďte si originální a krásnou aromalampu hlavu Buddhy, která oživí váš interiér a zároveň ho dokáže také krásně provonět! Při používání aromalampy dbejte na bezpečnost a pravidelně doplňujte vodu do nádobky. (4home.cz)

Stolní svícen Buddha, 30 cm

Stolní svícen Buddha, 30 cm

Stolní svícen Buddha pro dokonalé uvolnění a relaxaci. Plamínek svíčky je sám o sobě uklidňující. Ve spojení se samotným Buddhou, který tuto svíčku drží ve svých rukou, se vám po místnosti rozlije naprostá harmonie. výška 30 cm soška Buddhy v lotosovém sedu držící svícen pro vysokou svíčku stříbrná a antracitová barva starožitná povrchová úprava (nakup-nabytek.cz)

Sedící Buddha, 30 cm

Sedící Buddha, 30 cm

Vyzdobte si váš domov nebo zahradu jednoduchou dekorací Buddhy a přineste do něj harmonii. Dekorace zaujme svým originálním vzhledem a oživí každý interiér. (4home.cz)

Zahradní dekorace Buddha, 20 cm

Zahradní dekorace Buddha, 20 cm

Vyzdobte si váš domov nebo zahradu orientální dekorací Buddhy a přineste do něj harmonii. Dekorace zaujme svým originálním vzhledem a oživí každý interiér i exteriér. (4home.cz)

Stolní svícen Buddha, 40 cm

Stolní svícen Buddha, 40 cm

Stolní svícen Buddha pro dokonalé uvolnění a relaxaci. Plamínek svíčky je sám o sobě uklidňující. Ve spojení se samotným Buddhou, který tuto svíčku drží ve svých rukou, se vám po místnosti rozlije naprostá harmonie. výška 40 cm soška Buddhy v lotosovém sedu držící svícen pro vysokou svíčku stříbrná a antracitová barva starožitná povrchová úprava (nakup-nabytek.cz)

Soška Justicia, velká 82 cm

Soška Justicia, velká 82 cm

Tato socha představuje úchvatnou bohyni spravedlnosti. Římané ji nazývali Justice, Justitia, řecky je zvaná Themis. Je znázorněna slepá, aby neviděla účastníky pojednání – jejich postavení či původ a rozhodovala tak beze strachu. Váhy v její ruce symbolizují spravedlnost. V druhé ruce třímá meč, který znamená rozhodnost a případný trest. Vysoce kvalitní zpracování. Výborný doplněk kanceláře, či jako dar absolventům práv. (velkykosik.cz)

Čajový svícen Buddha, 23 cm

Čajový svícen Buddha, 23 cm

Čajový svícen Buddha pro dokonalé uvolnění a relaxaci. Plamínek svíčky je sám o sobě uklidňující. Ve spojení se samotným Buddhou, který tuto svíčku drží ve svých rukou, se vám po místnosti rozlije naprostá harmonie. výška 23 cm soška Buddhy v lotosovém sedu držící svícen pro čajovou svíčku stříbrná a antracitová barva starožitná povrchová úprava (nakup-nabytek.cz)

Stolní lampa Buddha hlava, 41 cm

Stolní lampa Buddha hlava, 41 cm

Stolní lampa Buddha navodí harmonickou atmosféru. Vytvoří vám příjemné tlumené osvětlení při meditaci nebo při praktikování jógy. lampa ve tvaru hlavy Buddhy výška 41 cm polyresin a sklolaminát v krémové barvě včetně kabelu délky 3 m včetně žárovky E14 vhodné pro venkovní použití (nakup-nabytek.cz)

Čajový svícen Buddha, 34,5 cm, beton

Čajový svícen Buddha, 34,5 cm, beton

Čajový svícen Buddha představuje meditujícího Buddhu, který v levé ruce přidržuje misku na čajovou svíčku. výška 34,5 cm svícen pro jednu čajovou svíčku surový beton s jeho přirozenými nedokonalostmi (nakup-nabytek.cz)

Čajový svícen Buddha, 34,5 cm, černý beton

Čajový svícen Buddha, 34,5 cm, černý beton

Čajový svícen Buddha představuje meditujícího Buddhu, který v levé ruce přidržuje misku na čajovou svíčku. výška 34,5 cm svícen pro jednu čajovou svíčku surový beton s jeho přirozenými nedokonalostmi černá povrchová úprava ve stylu antik – je nedokonalá, jakoby odřená, aby působila staře a opotřebovaně (nakup-nabytek.cz)

Stolní lampa Buddha hlava, 48 cm

Stolní lampa Buddha hlava, 48 cm

Stolní lampa Buddha navodí harmonickou atmosféru. Vytvoří vám příjemné tlumené osvětlení při meditaci nebo při praktikování jógy. lampa ve tvaru hlavy Buddhy výška 48 cm polyresin a sklolaminát v krémové barvě včetně kabelu délky 3 m včetně žárovky E14 vhodné pro venkovní použití (nakup-nabytek.cz)

Plakát, Obraz - Buddha, (61 x 91,5 cm)

Plakát, Obraz - Buddha, (61 x 91,5 cm)

Stylový plakát Buddha o rozměru 61x91,5 cm. Plakát je tištěn kvalitním ofsetovým tiskem na papír s vysokou gramáží. Plakát je opatřen ochrannou vrstvou proti degradaci barev. Více informací najdete na Posters.cz (posters.cz)

Dekorativní soška Parlane Penguin, výška 17 cm

Dekorativní soška Parlane Penguin, výška 17 cm

Můžete mít upečeno spoustu cukroví, můžete mít zabalené dárky... Ale to, co ve vás opravdu navodí sváteční atmosféru, jsou až pravé vánoční dekorace. A Parlane, to jsou Vánoce jako žádné jiné! Krásné, stylové a tak pravdivé. (bonami.cz)

Dekorativní soška Mauro Ferretti Dicy, výška 8 cm

Dekorativní soška Mauro Ferretti Dicy, výška 8 cm

Vneste do interiéru kapku něžnosti a noblesy ♥ Stačí jedna nebo dvě dekorativní sošky s líbeznými motivy. Třeba jako právě tento kousek. Nechte jej dělat parádu na konzolovém stolku, ve vitríně nebo třeba na jídelním stole. O značce: Mauro Ferretti na trhu působí více než třicet let. Hravě vás přesvědčí, že Italové jsou mistry nejen ve světě módy, ale řadí se mezi absolutní špičku i ve světě nábytku a bytových doplňků. (bonami.cz)

Čajový svícen Buddha Bali, 16,5 cm, beton

Čajový svícen Buddha Bali, 16,5 cm, beton

Čajový svícen Buddha Bali představuje meditujícího Buddhu, který v rukách drží misku na svíčku. výška 16,5 cm svícen pro jednu čajovou svíčku surový beton s jeho přirozenými nedokonalostmi (nakup-nabytek.cz)

Dekorativní soška KJ Collection Birch Tree, 24 cm

Dekorativní soška KJ Collection Birch Tree, 24 cm

Ke správné vánoční náladě samozřejmě patří i správně zvolené dekorace. Největší parádu zanechají stříbrné a měděné barvy, případně kombinace matných a lesklých odlesků bílo-šedé. A motivy zůstávají tradiční - stromečky, zvonky, andělové ... To vše nabízí KJ Collection s kolekcí něžně pojatých dekorací, které u vás doma vykouzlí tu pravou, nefalšovanou atmosféru opravdových Vánoc. (bonami.cz)

Dekorativní soška KJ Collection Mushroom, výška 9 cm

Dekorativní soška KJ Collection Mushroom, výška 9 cm

Slyšíte to? Meluzína v komíně, praskající sníh a cinkání zvonků. I tak znějí Vánoce ♥ Vyšnořte svůj interiér na jeden z největších svátků roku s krásnými dekoracemi od KJ Collection. Doplňky tak kouzelné, že nebudete chtít, aby Vánoce skončily. (bonami.cz)

Dekorativní soška Mauro Ferretti Lumaca, výška 9 cm

Dekorativní soška Mauro Ferretti Lumaca, výška 9 cm

Přejete si prakticky zařízený domov, který si udrží ryzí charakteristiku a osobitost? Vsaďte na Mauro Ferretti, my v Bonami jsme kouskům těto značky podlehli již dávno! ♥ (bonami.cz)

Dekorativní soška Orchidea Milano Pineapple, výška 24 cm

Dekorativní soška Orchidea Milano Pineapple, výška 24 cm

Něžný nábytek a doplňky od italské značky Orchidea Milano už z dálky voní po moři a teplém sluníčku. Váš domov krásně prozáří a vykouzlí z něj harmonické místo, které se tak podobá bezstarostnému toskánskému venkovu. S bytovými doplňky Orchidea Milano poznáte krásy slunné Itálie a zažijete ty vzácné chvilky, kdy máte pocit, jako by se úplně zastavil čas. (bonami.cz)

Dekorativní soška Orchidea Milano Pineapple, výška 35 cm

Dekorativní soška Orchidea Milano Pineapple, výška 35 cm

Něžný nábytek a doplňky od italské značky Orchidea Milano už z dálky voní po moři a teplém sluníčku. Váš domov krásně prozáří a vykouzlí z něj harmonické místo, které se tak podobá bezstarostnému toskánskému venkovu. S bytovými doplňky Orchidea Milano poznáte krásy slunné Itálie a zažijete ty vzácné chvilky, kdy máte pocit, jako by se úplně zastavil čas. (bonami.cz)

Dekorativní soška Mauro Ferretti Couple, výška 52 cm

Dekorativní soška Mauro Ferretti Couple, výška 52 cm

Vneste do interiéru kapku něžnosti a noblesy ♥ Stačí jedna nebo dvě dekorativní sošky s líbeznými motivy. Třeba jako právě tento kousek. Nechte jej dělat parádu na konzolovém stolku, ve vitríně nebo třeba na jídelním stole. O značce: Mauro Ferretti na trhu působí více než třicet let. Hravě vás přesvědčí, že Italové jsou mistry nejen ve světě módy, ale řadí se mezi absolutní špičku i ve světě nábytku a bytových doplňků. (bonami.cz)

Zelená keramická soška Orchidea Milano, výška 39 cm

Zelená keramická soška Orchidea Milano, výška 39 cm

I na svém balkoně nebo terase můžete vytvořit tu pravou jižanskou atmosféru. Stačí, když zasadíte pár svých oblíbených a nenáročných rostlinek do sympatických květináčů a doplníte je touto roztomilou soškou.Značka Orchidea Milano funguje na trhu již od roku 1981 a produkuje prémiové bytové doplňky i nábytek z kvalitních přírodních materiálů jako je kůže, exotické druhy dřevin i kov. (bonami.cz)

Dekorativní soška KJ Collection Mushroom, výška 7,5 cm

Dekorativní soška KJ Collection Mushroom, výška 7,5 cm

Slyšíte to? Meluzína v komíně, praskající sníh a cinkání zvonků. I tak znějí Vánoce ♥ Vyšnořte svůj interiér na jeden z největších svátků roku s krásnými dekoracemi od KJ Collection. Doplňky tak kouzelné, že nebudete chtít, aby Vánoce skončily. (bonami.cz)

Dekorativní soška Mauro Ferretti Lumaca, výška 11,5 cm

Dekorativní soška Mauro Ferretti Lumaca, výška 11,5 cm

Přejete si prakticky zařízený domov, který si udrží ryzí charakteristiku a osobitost? Vsaďte na Mauro Ferretti, my v Bonami jsme kouskům těto značky podlehli již dávno! ♥ (bonami.cz)

Dekorativní soška Mauro Ferretti Dicy, výška 23 cm

Dekorativní soška Mauro Ferretti Dicy, výška 23 cm

Vneste do interiéru kapku něžnosti a noblesy ♥ Stačí jedna nebo dvě dekorativní sošky s líbeznými motivy. Třeba jako právě tento kousek. Nechte jej dělat parádu na konzolovém stolku, ve vitríně nebo třeba na jídelním stole. O značce: Mauro Ferretti na trhu působí více než třicet let. Hravě vás přesvědčí, že Italové jsou mistry nejen ve světě módy, ale řadí se mezi absolutní špičku i ve světě nábytku a bytových doplňků. (bonami.cz)

Dekorativní soška Mauro Ferretti Kiss, výška 45 cm

Dekorativní soška Mauro Ferretti Kiss, výška 45 cm

Vneste do interiéru kapku něžnosti a noblesy ♥ Stačí jedna nebo dvě dekorativní sošky s líbeznými motivy. Třeba jako právě tento kousek. Nechte jej dělat parádu na konzolovém stolku, ve vitríně nebo třeba na jídelním stole. O značce: Mauro Ferretti na trhu působí více než třicet let. Hravě vás přesvědčí, že Italové jsou mistry nejen ve světě módy, ale řadí se mezi absolutní špičku i ve světě nábytku a bytových doplňků. (bonami.cz)

Dekorativní soška Mauro Ferretti Dicy, výška 11 cm

Dekorativní soška Mauro Ferretti Dicy, výška 11 cm

Vneste do interiéru kapku něžnosti a noblesy ♥ Stačí jedna nebo dvě dekorativní sošky s líbeznými motivy. Třeba jako právě tento kousek. Nechte jej dělat parádu na konzolovém stolku, ve vitríně nebo třeba na jídelním stole. O značce: Mauro Ferretti na trhu působí více než třicet let. Hravě vás přesvědčí, že Italové jsou mistry nejen ve světě módy, ale řadí se mezi absolutní špičku i ve světě nábytku a bytových doplňků. (bonami.cz)

Obraz na zeď - Buddha – obličej, (150 x 50 cm)

Obraz na zeď - Buddha – obličej, (150 x 50 cm)

Obraz Buddha – obličej je vyveden i po bocích rámu – 3D dojem. Kvalitní velkoformátový tisk upevněn na lehkou desku. Jasné barvy s dlouhou životností. Součástí balení je také příslušenství pro zavěšení. (posters.cz)

Fototapeta, Tapeta Zen, Buddha, meditaace, (250 x 104 cm)

Fototapeta, Tapeta Zen, Buddha, meditaace, (250 x 104 cm)

Lepidlo v balení. Jednoduchá aplikace. Fototapeta Zen, Buddha, meditaace je tištěna kvalitním tiskem na speciální papír s vysokou gramáží (115 – 130 g/m2). Návod k použití je přiložen. Vliesové tapety jsou vyráběny z netkaných textilií, které se vyrábí lisováním syntetických vláken. Lepení i strhávání tapet je velmi jednoduché. Tapety se lepí za sucha (lepidlo se nanáší pouze na stěnu) a jsou nehořlavé. (posters.cz)

Fototapeta, Tapeta Zen, Buddha, meditaace, (368 x 254 cm)

Fototapeta, Tapeta Zen, Buddha, meditaace, (368 x 254 cm)

Lepidlo v balení. Jednoduchá aplikace. Fototapeta Zen, Buddha, meditaace je tištěna kvalitním tiskem na speciální papír s vysokou gramáží (115 – 130 g/m2). Návod k použití je přiložen. Vliesové tapety jsou vyráběny z netkaných textilií, které se vyrábí lisováním syntetických vláken. Lepení i strhávání tapet je velmi jednoduché. Tapety se lepí za sucha (lepidlo se nanáší pouze na stěnu) a jsou nehořlavé. (posters.cz)

Dekorativní soška Mauro Ferretti Dicy, výška 24 cm

Dekorativní soška Mauro Ferretti Dicy, výška 24 cm

Vneste do interiéru kapku něžnosti a noblesy ♥ Stačí jedna nebo dvě dekorativní sošky s líbeznými motivy. Třeba jako právě tento kousek. Nechte jej dělat parádu na konzolovém stolku, ve vitríně nebo třeba na jídelním stole. O značce: Mauro Ferretti na trhu působí více než třicet let. Hravě vás přesvědčí, že Italové jsou mistry nejen ve světě módy, ale řadí se mezi absolutní špičku i ve světě nábytku a bytových doplňků. (bonami.cz)

Dekorativní keramická soška Mauro Ferretti Elefante, výška 17 cm

Dekorativní keramická soška Mauro Ferretti Elefante, výška 17 cm

Zpestřete svůj domov vkusnými doplňky a dekoracemi Mauro Ferretti a dodejte jimi interiéru špetku italského luxusu. Dejte si do pokoje tento milý kousek a máte o zabydlenost, útulno a krásu postaráno. O značce Mauro Ferretti: Značka, která má bohaté zkušenosti s výstředním nábytkem i dekoracemi. Více než 30 let dělá Mauro Ferretti unikátní kousky v pestrém stylu. Mezi klíčové faktory značky patří inovativní provedení a spokojenost zákazníků. Pokud hledáte vybavení interiéru, které nikdo jiný nemá, jste tu správně. Dodejte svému domovu třpyt a lesk s Mauro Ferretti. (bonami.cz)

Dekorativní soška KJ Collection Star Silver, výška 12 cm

Dekorativní soška KJ Collection Star Silver, výška 12 cm

Podtrhněte svůj osobitý styl, který se vztahuje i na vaše bydlení. Právě z něj vyzařuje, jak to máte v životě nastavené a co vám dělá dobře. Proto je důležité, abyste sebemenšímu detailu interiéru věnovali dostatek pozornosti. A věřte nám, že kousky KJ Collection si vaši pozornost ani nebudou muset vynucovat. (bonami.cz)

Čajové svícny Buddha, 13 cm, sada 3 ks, bílá

Čajové svícny Buddha, 13 cm, sada 3 ks, bílá

Čajové svícny Buddha je sada tří sošek Buddhy v různých meditačních pozicích. Před každým z nich je umístěná miska na čajovou svíčku. výška 13 cm sada tří bílých svícnů pro jednu čajovou svíčku svícny v podobě sošek Buddhy v různých pozicích polystone v bílé barvě (nakup-nabytek.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít