BUBBLE BABE Gumová kachnička sestřička

Gumová kachnička Batman

Gumová kachnička Batman

Už žádná nuda ve vaně. Plavací kachnička v barvách Batmana a logem na hrudi se o to postará. Materiál: PVC bez ftalátu. Výška: 9,5 cm (dvd-premiery.cz)

Kachnička

Kachnička

Kachnička Směr. Pěkná hračka pro nejmenší děti. S kachničkou si mohou pěkně pohrát ve vodě- ve vaně nebo v bazénku. (mrakyhracek.cz)

Sofie tančící sestřičky

Sofie tančící sestřičky

Aby se malá Sofie naučila královské etiketě, získává pomoc od svých přátel a rodiny, včetně své nevlastní sestry – princezny Amber. Ty dvě spojuje zvláštní pouto, které je zdůrazněno v památné scéně, kdy Amber učí Sofii tančit královský valčík, aby byla připravena na svůj první ples. Dívky si mohou tuto milou scénu přehrávat do nekonečna a uvidí, že sestřičky budou už navždy zančit spolu. Panenky jsou vyzdobené na ples. Šaty Sofie připomínají okvětní lístky a Amber se svou korunkou a třpytivými šaty a volánky na rukávech vypadá také úchvatně. Set obsahuje 2 panenky a scénu ze seriálu pro zábavu jako v pohádce. (bambule.cz)

Placka BABE

Placka  BABE

Placka BABE (posters.cz)

Veselá kachnička

Veselá kachnička

Kachnička ve veselých barvách při pohybu vpřed hýbe hlavou a zároveň chrastí malými kuličkami, které jsou umístěny v kolečkách. (mrakyhracek.cz)

Uživatele, kteří hledají "BUBBLE BABE Gumová kachnička sestřička" se dívají také na:

Gumová kolečka na skateboard

Berkley Gumové nástrahy Gulp Rousnice 15 cm 10 ks-Bubble Gum

Berkley Gumové nástrahy Gulp Rousnice 15 cm 10 ks-Bubble Gum

NÁSTRAHY, KTERÉ VYPADAJÍ, VONÍ A HLAVNĚ RYBÁM CHUTNAJÍ JAKO ŽIVÉ! 100% biodegradační přírodní hmota dokonale imitující živou tkáň. Gulp materiál dokáže mimořádně absorbovat tekutý Gulp atraktant, který se při lovu uvolňuje, čímž se zvýrazňuje pac (parys.cz)

Starší sestřička BABY born

Starší sestřička BABY born

Má kvalitní dlouhé vlásky, ze kterých lze vytvořit různé účesy. Sama stojí a všechny klouby jsou pohyblivé. Umí pít z lahvičky a čůrat. Součástí sady je také mnoho doplňků. BABY born jsou úžasné panenky, které spolu se svým rozličným příslušenstvím a módními doplňky poskytují nespočet možností pro různorodou hru. Sada obsahuje: panenku tročko legíny boty kartáč na vlasy lahvičku sponky gumičky náramek pro Baby Born a její maminku Parametry: Výška pannky je cca 43 cm Vhodné pro děti od 3 let Určeno pro holky   Pod… (mrakyhracek.cz)

Fisher price – mladší sestřička

Fisher price – mladší sestřička

Celá hračka je vyrobená z měkkého materiálu. Vyšité elementy tlapek a obličeje, pokrytá měkoučkým plyšem příjemným na dotek. Produkt na licenci Fisher Price. Velikost: 20 cm (fonetip.cz)

Plyšová kachnička

Plyšová kachnička

Když chcete udělat radost i těm nejmenším, je plyšák ta pravá volba. Měkoučký mazlík se stane jejich věrným přítelem. Rozměry: výška 18 cm (velkykosik.cz)

Sestřičky - Donna Douglasová

Sestřičky - Donna Douglasová

Nemocnice Nightingale je v 30. letech 20. století proslulým ústavem, kde se mladé dívky mohou vyučit váženému povolání zdravotní sestry. Osud sem svede tři mladé ženy, každou velmi odlišnou. Pro chudou Doru je práce v nemocnici vysněným únikem z domova, kde ji týrá nenáviděný otčím. Aristokratická Millie si studium vyvzdorovala, aby unikla sňatku. A plachá Helen, dcera ředitelky nemocnice, jinou volbu ani nemá, ale díky její domnělé protekci ji ostatní sestřičky nemůžou vystát. Ze tří outsiderů se stanou ty nejvěrnější přítelkyně. Život se však nebude mazlit s žádnou z nich. (knihydobrovsky.cz)

Munchkin Kachnička

Munchkin Kachnička

Žlutá kachnička do vany Žlutá kachnička do vody potěší určitě děti od útlého věku. Nadnášejíc se na hladině zpestří pobyt holčiček a kluků ve vaně při koupání. Je vyrobená pomocí technologie White Hot, pokud by byla voda příliš horká (nad 40°C) objeví se ve spodní části hračky nápis „Hot". Hračka má vodotěsnou konstrukci, je tak chráněná před tvorbou plísní a udržování nežádoucích bakterií. Kupte dětem kvalitní kačenku do vody značky Munchkin! Vhodná pro děti od narození Rozměr: 9,2 x 7,4 cm (hracky-4kids.cz)

Dámské pyžamo Babe krátké

Dámské pyžamo Babe krátké

Dámské pyžamo Babe z příjemného bavlněného úpletu. Našité kontrastní pruhy dodávají pyžamu sportovní vzhled. Dámské pyžamo Úplet Tričko Šortky Prošitá guma v pase (bonatex.cz)

Babe - galantní prasátko (DVD)

Babe - galantní prasátko (DVD)

Držitel Oscara® a nominace na Nejlepší film, Babe: Galantní prasátko je inspirativní příběh o nesmělém yorkšírském selátku, které nemá své místo na zemi, do té doby než jej farmář Hogget (James Cromwell) vyhraje na trhu. Selátko jménem BABE vyhrál farmář Hoggett na trhu a už se těší na dobrou pečínku. Jenže všechno dopadne jinak - PRASÁTKA se ujme fena Fly a naučí ho hlídat stádo ovcí. BABE se spřátelí i s ostatními zvířátky na farmě, k nimž patří výstřední kačer Ferdinand, ovce Bé či trojice zpívajících myší. A tak se farmář nakonec rozhodne, že místo na pekáč dá PRASÁTKO BABE do soutěže ovčáckých psů. Stát se šampiónem ovšem není snadné. (dvd-premiery.cz)

Dřevěné puzzle - kachnička

Dřevěné puzzle - kachnička

Dřevěné puzzle s obrázkem kachničky. Celkem 9 velkých dílků. Rozměry balení cca 22 x 22 x 1 cm. Věk 24m+ (mrakyhracek.cz)

Kachnička do vany

Kachnička do vany

Kachička do vany se vyrábí v několika barevných variantách. Cena je za 1 ks. (mrakyhracek.cz)

Babe: Galantní prasátko - DVD

Babe: Galantní prasátko - DVD

Držitel Oscara®* a nominace na Nejlepší film, Babe: Galantní prasátko je inspirativní příběh o nesmělém yorkšírském selátku, které nemá své místo na zemi, do té doby než jej farmář Hogget (James Cromwell) vyhraje na trhu. Babe zjišťuje, že může být vším, co si jen přeje, klidně i vítězem v soutěži ovčáckých psů. S velkou pomocí svých nových přátel na dvorku, tohle hrdinské malé prasátko, uhání vstříc velké výzvě v úsměvné rodinné komedii, kterou si zamilujete. (knihydobrovsky.cz)

Fisher Price – Mladší Sestřička

Fisher Price – Mladší Sestřička

"Celá hračka je vyrobená z měkkého materiálu. Vyšité elementy tlapek a obličeje, pokrytá měkoučkým plyšem příjemným na dotek. Produkt na licenci Fisher Price. " Velikost: 20 cm (mrakyhracek.cz)

Starší sestřička baby born

Starší sestřička baby born

Má kvalitní dlouhé vlásky, ze kterých lze vytvořit různé účesy. Sama stojí a všechny klouby jsou pohyblivé. Umí pít z lahvičky a čůrat. Součástí sady je také mnoho doplňků.BABY born jsou úžasné panenky, které spolu se svým rozličným příslušenstvím a módními doplňky poskytují nespočet možností pro různorodou hru.Sada obsahuje:panenkutročkolegínybotykartáč na vlasylahvičkusponkygumičkynáramek pro Baby Born a její maminkuParametry:Výška pannky je cca 43 cmVhodné pro děti od 3 letUrčeno pro holky Podívejte se na video panenky Starší sestřičky: (fonetip.cz)

Malí přátelé - Kachnička

Malí přátelé - Kachnička

Kolekce „Malí přátelé“ obsahuje krátké povídky o zvířátkách. Součástí každého vyprávění jsou úkoly spojené s nalepováním nálepek, díky tomu jsou děti spoluautory každého příběhu. Nálepky na více použití umožňují dětem poznávat život zvířátek pokaždé od začátku a tvořit tak úplně nové verze jednoho příběhu. Mrňouskové, pojďte si s námi hrát! (knihydobrovsky.cz)

Mattel Fisher Price Mluvící pejskova sestřička CZ

Mattel Fisher Price Mluvící pejskova sestřička CZ

Fisher Price Mluvící pejskova sestřička 2018   Nová verze velmi oblíbené hračky. Pejskova mluvící sestřička zná základních 100 slov a dokáže vaše dítě zabavit na dlouhé chvíle. Jedná se o velmi účinný a hravý způsob jak vaše dítě naučit velké množství prvních slov a frází, společně se základními tvary a číslicemi. Sestřička mluvícího pejska hraje melodie a věty po zmáčknutí a jeho srdíčko bliká.   Smart Stages Technology - Úroveň 1  - Objevování  - vhodné pro děti od šesti měsíců  - první slova a zvuky zažehnou zvědavost dítěte. - Úroveň 2  - Povzbuzení  - vhodné pro děti od dvanácti měsíců  - podporuje dítě prostřednictvím otázek a jednoduchých pokynů. - Úroveň 3  - Hraní  - vhodné pro děti od osmnácti měsíců  - imaginativní zábava a rané hry na role" (hawaj.cz)

Problémy zazobaný holky - Walkerová Babe

Problémy zazobaný holky - Walkerová Babe

Kniha vznikla ze zápisků na Twitteru a v současnosti má nespočet fanoušků. Je jednou z amerických knih "o kterých se mluví". Na první pohled se může zdát určena hlavně mladší generaci dívek, která vzývá vysoké podpatky od Loubotina a oblečení Prada, ale ve skutečnosti osloví všechny, kdo mají rádi legraci, ironii a zesměšňování "nicotných" problémů nóbl společnosti. Je to dokonalá karikatura na současný svět reality show, seriálů, reklam, zhýčkaných hvězd a celebrit, módy, honby za dokonalou krásou, nakupování, přílišného bohatství a neschopnosti vnímat realitu. Starostem hlavní hrdinky Babe je možné se smát či vysmívat, ale něčím je čtenářům blízká - a hlavně je zaručeně rozesměje. (knihydobrovsky.cz)

The Lazy Hostess - Babe Scott

The Lazy Hostess - Babe Scott

How to become a cocktail party siren and take your social life by storm! Bon vivant Babe Scott - otherwise known as The Lazy Hostess - wants to introduce all you domestically challenged divas to the world of no-fuss, come-hither hospitality. She will show you how to seamlessly throw together stress-free soirees that your friends will be chattering about for years! With her tongue firmly in her cheek, Babe lays out on a platter everything you need to know to entertain like a queen without emptying your wallet, including: recipes for easy-to-shake signature cocktails; decadent hors d'oeuvres that are devilishly simple to make; and hundreds of tips, from how to spruce up your abode to preparing for an after-party guest who might stay the night. You will even find out how to get rid of those… (knihydobrovsky.cz)

Fisher price nočník kachnička

Fisher price nočník kachnička

Každý se to jednou musí naučit a díky tomuto roztomilému kamarádovi půjde chození na nočník jako po másle. Díky nízkému sedátku a snadno uchopitelným rukojetím získá vaše miminko při sezení pocit jistoty a přátelská tvářička kachničky ho při učení na nočn (fonetip.cz)

Fisher price nočník kachnička

Fisher price nočník kachnička

Každý se to jednou musí naučit a díky tomuto roztomilému kamarádovipůjde chození na nočník jako po másle. Díky nízkému sedátku a snadnouchopitelným rukojetím získá vaše miminko při sezení pocit jistoty apřátelská tvářička kachničky ho při učení na nočník pobaví. Vyoceníte zabudovaný chránič proti vyšplíchnutí pro chlapečky avyjímatelnou mísu, díky které nočník vyčistíte snadno a rychle. Už sinemusíte dělat starosti, že vaše děťátko udělá nepořádek, nočníkkachnička se o vše postará! Na zadní straně nočníku je rukojeť, takžeho můžete snadno přenášet. Nočník je stabilní a vaše maličké na nějbude chodit s důvěrou. Navíc se mu zlepší rovnováha a koordinace, jak sina nočník bude samostatně sedat a zase se z něj zvedat. (fonetip.cz)

Fisher Price nočník kachnička

Fisher Price nočník kachnička

Každý se to jednou musí naučit a díky tomuto roztomilému kamarádovi půjde chození na nočník jako po másle. Díky nízkému sedátku a snadno uchopitelným rukojetím získá vaše miminko při sezení pocit jistoty a přátelská tvářička kachničky ho při učení na nočník pobaví. Vy oceníte zabudovaný chránič proti vyšplíchnutí pro chlapečky a vyjímatelnou mísu, díky které nočník vyčistíte snadno a rychle. Už si nemusíte dělat starosti, že vaše děťátko udělá nepořádek, nočník kachnička se o vše postará! Na zadní straně nočníku je rukojeť, takže ho můžete snadno přenášet. Nočník je stabilní a vaše maličké na něj bude chodit s důvěrou. Navíc se mu zlepší rovnováha a koordinace, jak si na nočník bude samostatně sedat a zase se z něj zvedat. (mrakyhracek.cz)

Dámská noční košile Babe

Dámská noční košile Babe

Dopřejte si klidný spánek s noční košilí Babe. Příjemný bavlněný úplet doplňuje na hrudi nápis a na rukávech pruhy. Dámská noční košile Úplet (bonatex.cz)

Babe – prasátko ve městě

Babe – prasátko ve městě

Jako tři mušketýři se Babe, Fredy a pan Hooget vydávají do samého středu velkoměsta. Zažívají při tom neuvěřitelná dobrodružství... (knihydobrovsky.cz)

HM Studio Mozaika malá kachničky

HM Studio Mozaika malá kachničky

HM Studio Mozaika malá kachničky Sada plastových dílků mozaiky, které si mohou holčičky a kluci nacvakávat na připravenou podložku. Vzorem je jim předloha, podle které mohou postupovat krůček po krůčku. Přednosti: trénuje vizuální vnímání a trpělivost rozvíjí jemnou motoriku Obsah balení: 1 x mřížka, 6 x pruh s dílky 1 x pracovní nástroj, 1 x předloha, 1 x stojánek Kupte dětem mozaiku s kachničkou! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Rozměr: 17 x 25 x 1,5 cm (hracky-4kids.cz)

Barbie vaření a pečení sestřičky

Barbie vaření a pečení sestřičky

Mladší sestry panenky Barbie® jsou připraveny naservírovat ti spoustu zábavy spolu s lahodnými dobrotami. A jejich čtyřnohý kamarád je skvělý parťák, který dá na obchod pozor, kdykoliv je potřeba. Vyber si svůj stánek s dobrotami a pomoz panenkám Stacie™ a Skipper™ přilákat dostatek zákazníků. Každá z panenek je oblečena do krásného, tematického oblečku a v oblékání nezapomněly ani na své chlupaté miláčky. Dej své fantazii volný průběh a užij si spoustu zábavy s těmito mladšími sestrami panenky Barbie® a jejich štěňátky! (mrakyhracek.cz)

Barbie vaření a pečení sestřičky

Barbie vaření a pečení sestřičky

Mladší sestry panenky Barbie® jsou připraveny naservírovat ti spoustuzábavy spolu s lahodnými dobrotami. A jejich čtyřnohý kamarád jeskvělý parťák, který dá na obchod pozor, kdykoliv je potřeba. Vyber sisvůj stánek s dobrotami a pomoz panenkám Stacie™ a Skipper™ přilákatdostatek zákazníků. Každá z panenek je oblečena do krásného,tematického oblečku a v oblékání nezapomněly ani na své chlupatémiláčky. Dej své fantazii volný průběh a užij si spoustu zábavys těmito mladšími sestrami panenky Barbie® a jejich štěňátky! (fonetip.cz)

Fisher Price Mluvící pejskova sestřička CZ

Fisher Price Mluvící pejskova sestřička CZ

Fisher Price Mluvící pejskova sestřička CZ Interaktivní plyšová sestřička s technologií Smart Stages, díky které je schopné měnit obsah učení v závislosti na růstu dítěte. Plyšová fenečka nabízí dítěti zábavnou společnost, kdy formou hry může dítko poslouchat zvuky, písničky, melodie a fráze. Také je seznámí s počítáním, rozpoznáváním částí těla a barvami. Tři herní úrovně: objevování - mačkání tlapek, nožiček, srdíčka, ouška, poslechání prvních slovíček, vnímání barev, písmenek, částí těla povzbuzení - podnět od pejska k samostatnému počítání, hledání barev a poznávání částí lidského těla s následující pochvalou hraní - zpívání zábavných písniček, opakování krátkých vět, rozšíření slovní zásoby Přednosti: hračka mluví česky, nápisy jsou v češtině rozvíjí jemnou motoriku a… (hracky-4kids.cz)

Barbie vaření a pečení sestřičky

Barbie vaření a pečení sestřičky

Mladší sestry panenky Barbie® jsou připraveny naservírovat ti spoustuzábavy spolu s lahodnými dobrotami. A jejich čtyřnohý kamarád jeskvělý parťák, který dá na obchod pozor, kdykoliv je potřeba. Vyber sisvůj stánek s dobrotami a pomoz panenkám Stacie™ a Skipper™ přilákatdostatek zákazníků. Každá z panenek je oblečena do krásného,tematického oblečku a v oblékání nezapomněly ani na své chlupatémiláčky. Dej své fantazii volný průběh a užij si spoustu zábavys těmito mladšími sestrami panenky Barbie® a jejich štěňátky! (fonetip.cz)

Sestřičky (DVD) (papírový obal)

Sestřičky (DVD) (papírový obal)

Děj působivého snímku Sestřičky se odehrává koncem 50. let a popisuje první pracovní zážitky mladičké zdravotní sestry a porodní asistentky Marie Sahulové. Kvůli odhalené milostné schůzce na ubytovně je " za trest " přeložena do venkovské ordinace vMeziboří, kde dostane na starost pacienty v pětadvaceti vesnicích a v řadě vzdálených samot. Nejlepší průvodkyní v tomto úseku života je Marii zkušená zdravotní sestra, které všichni říkají " babi ". Za její asistence a pomoci získává mladá dívka potřebné profesionální, ale i životní zkušensoti. (dvd-premiery.cz)

L.O.L. Surprise Sestřička Lil

L.O.L. Surprise Sestřička Lil

L.O.L. Surprise Sestřička Lil Překvapení pro holčičky se sběratelskou sestřičkou L.O.L. Pokud holčičky vloží panenku do studené vody, změní barvu. Koule se může stát kabelkou pro uložení všech částí této sbírky. Koule v sobě ukrývá několik překvapení: samolepka „tajná zpráva“ sběratelská samolepka malý doplněk pro panenku velký doplněk pro panenku panenka L.O.L. zrcátko Potěšte holčičky L.O.L. Surprise! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Průměr koule: 7 cm (hracky-4kids.cz)

Fisher price mluvící pejskova sestřička cz

Fisher price mluvící pejskova sestřička cz

Mluvící pejskova sestřička Smart Stages směj se a poznávej reaguje na pohlazení! Když ji pohladíte po huňatém kožíšku,zazpívá vám až 50 různých písniček, melodií a frází. Vaše děťátkonaučí počítat, rozeznávat části těla, barvy a spoustu dalšího. Díky technologii Smart Stages mění písničky s tím, jak vaše dítě roste. Nikdy se tak nebude nudit. Každé dítě se vyvíjí svým vlastním tempem, proto můžete zvolit takové, které nejlépe vyhovuje vašemu dítěti. Pomáhá rozvíjet smyslové vnímání a jemnou motoriku. Hračka mluví česky.Technology:Úroveň 1 – Objevování – vhodné pro děti od šesti měsíců – první slova a zvuky zažehnou zvědavost dítěte.Úroveň 2 – Povzbuzení – vhodné pro děti od dvanácti měsíců – podporuje dítě prostřednictvím otázek a jednoduchých pokynů.Úroveň 3 – Hraní – vhodné pro děti od… (fonetip.cz)

Barbie vaření a pečení sestřičky

Barbie vaření a pečení sestřičky

Mladší sestry panenky Barbie® jsou připraveny naservírovat ti spoustuzábavy spolu s lahodnými dobrotami. A jejich čtyřnohý kamarád jeskvělý parťák, který dá na obchod pozor, kdykoliv je potřeba. Vyber sisvůj stánek s dobrotami a pomoz panenkám Stacie™ a Skipper™ přilákatdostatek zákazníků. Každá z panenek je oblečena do krásného,tematického oblečku a v oblékání nezapomněly ani na své chlupatémiláčky. Dej své fantazii volný průběh a užij si spoustu zábavys těmito mladšími sestrami panenky Barbie® a jejich štěňátky! (fonetip.cz)

Sestřičky v nesnázích - Donna Douglasová

Sestřičky v nesnázích - Donna Douglasová

Se studentkami ošetřovatelství v prestižní londýnské nemocnici Nightingale se život nemazlí. Jejich učitelky a vrchní sestry mají vysoké požadavky a žádné slitování s mladými děvčaty. A to se musí naše přítelkyně potýkat i s osobními problémy. Violet je zde nová a okamžitě k sobě přitáhne pozornost. Co skrývá? Dora má zlomené srdce z rozchodu s Nickem, ale zaujme ji jiný příchozí pacient. A Millie je také rozpolcená mezi dvěma muži a dvojí budoucností, která se jí nabízí. (knihydobrovsky.cz)

Fisher Price Mluvící pejskova sestřička SLOVENSKÁ VERZE

Fisher Price Mluvící pejskova sestřička SLOVENSKÁ VERZE

Mluvící pejskova sestřička Smart Stages SK směj se a poznávej reaguje na pohlazení! Když ji pohladíte po huňatém kožíšku,zazpívá vám až 50 různých písniček, melodií a frází. Vaše děťátkonaučí počítat, rozeznávat části těla, barvy a spoustu dalšího. Díky technologii Smart Stages mění písničky s tím, jak vaše dítě roste. Nikdy se tak nebude nudit. Každé dítě se vyvíjí svým vlastním tempem, proto můžete zvolit takové, které nejlépe vyhovuje vašemu dítěti. Pomáhá rozvíjet smyslov… (mrakyhracek.cz)

Mattel Barbie Vaření a pečení Sestřičky Koktejl

Mattel Barbie Vaření a pečení Sestřičky Koktejl

Mattel Barbie Vaření a pečení Sestřičky Sestřička Barbie® se chystá k přípravě letního očerstvení. Pro koktejly má k dipozici jak mixér, tak poháry, společně s dalším příslušenstvím, aby se cítila jako v opravdové kuchyni. Stacie™ a Skipper™ se těší, až jim holčičky s přípravou koktejlů pomohou. Nelze ohýbat v kolenou a v loktech. Kupte holčičkám sadu s vařením! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry balení: 32 x 16 x 6 cm (hracky-4kids.cz)

Magnet 3Pagen Káchající kachničky

Magnet 3Pagen Káchající kachničky

Kač, kač, naše kachničky potřebují ještě teplo hnízda. Jakmile jim stisknete knoflík na zádech, začnou hlasitě káchat. Kdo tu ještě může odolat? (magnet-3pagen.cz)

Směr Kachnička plastová 13 cm

Směr Kachnička plastová 13 cm

Směr Kachnička plastová 13 cm Žlutá plastová kachna je určená jako milá hračka při koupání pro děti od jednoho roku. Je vhodná jak do vany do teplé vody, tak do venkovních bazénků. Kupte dětem kachničku ke keoupání! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: plast Rozměry: 13 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Kachničky do vody v síťce

Kachničky do vody v síťce

4 kachničky do vany v síťce. 4 různé barvy v každém balení: žlutá, modrá, růžová a zelená. Velikost kachničky 5 cm. (mrakyhracek.cz)

Babe - galantní prasátko (DVD) (papírový obal)

Babe - galantní prasátko (DVD) (papírový obal)

Selátko jménem BABE vyhrál farmář Hoggett na trhu a už se těší na dobrou pečínku. Jenže všechno dopadne jinak - PRASÁTKA se ujme fena Fly a naučí ho hlídat stádo ovcí. BABE se spřátelí i s ostatními zvířátky na farmě, k nimž... Selátko jménem BABE vyhrál farmář Hoggett na trhu a už se těší na dobrou pečínku. Jenže všechno dopadne jinak - PRASÁTKA se ujme fena Fly a naučí ho hlídat stádo ovcí. BABE se spřátelí i s ostatními zvířátky na farmě, k nimž patří výstřední kačer Ferdinand, ovce Bé či trojice zpívajících myší. A tak se farmář nakonec rozhodne, že místo na pekáč dá PRASÁTKO BABE do soutěže ovčáckých psů. Stát se šampiónem ovšem není snadné. (dvd-premiery.cz)

Úplet Rock you babe digital print

Úplet Rock you babe digital print

(bubulakovo.cz)

Behringer HB 01 HELL-BABE

Behringer HB 01 HELL-BABE

Efekt, kytarový: HELL-Babe, Ultimativní Wah-Wah pedál s optickým ovládáním. Multifunkční Wah Wah pedál je použitelný v široké škále hudebních stylů a ve spojení s různými nástroji (kytara / basa). Pedál využívá kompletně optické řízení průběhu křivky, které se vyzn (muziker.cz)

Kachnička Lizzy, porcelán, sada 3 ks

Kachnička Lizzy, porcelán, sada 3 ks

Tři roztomilé porcelánové kachničky, které navíc zdobí na krku malé vajíčko, připevněné koženým řemínkem. (velkykosik.cz)

Simba Kachničky do vody v síťce

Simba Kachničky do vody v síťce

Simba Kachničky do vody Sada čtyř kachniček, které mohou malým dětem zpestřit koupání. Kachničky jsou dodávané v síťce, a to v barvě žluté, modré, růžové a zelené. Kupte dětem klasickou hračku do vody! Vhodné pro děti od 3 měsíců Materiál: plast Rozměr kachničky: 5 cm (hracky-4kids.cz)

Sestřičky (978-80-249-3337-5)

Sestřičky (978-80-249-3337-5)

Kniha – autor Donna Douglasová, 456 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Nemocnice Nightingale je v 30. letech 20. století proslulým ústavem, kde se mladé dívky mohou vyučit váženému povolání zdravotní sestry. Osud sem svede tři mladé ženy, každou velmi odlišnou. Pro chudou Doru je práce v nemocnici vysněným únikem z domova, kde ji týrá nenáviděný otčím. Aristokratická Millie si studium vyvzdorovala, aby unikla sňatku. A plachá Helen, dcera ředitelky nemocnice, jinou volbu ani nemá, ale díky její domnělé protekci ji ostatní sestřičky nemůžou vystát. Ze tří outsiderů se stanou ty nejvěrnější přítelkyně. Život se však nebude mazlit s žádnou z nich. (alza.cz)

Guirca Sexy sestřička Velikost - dospělý: M

Guirca Sexy sestřička Velikost - dospělý: M

 Kostým Sexy sestřička Zaujměte hosty na párty kostýmem SEXY SESTŘIČKY. Tento dámský karnevalový kostým se hodí na karneval, tématickou oslavu s kostýmy nebo na různé jiné příležitosti. Kostým Sexy sestřička obsahuje: Šaty Čepice Jak si správně vybrat kostým? Kostýmy tvoří 100% POLYESTER. Díky elastickému materiálu se dají přizpůsobit. V orientaci ve velikostech kostýmů Vám pomohou tyto rozměry: S: pás 67 – 70 cm, hrudník 80 – 90 cm, boky 94 -97 cm M: pás 73 – 75 cm, hrudník 93 – 96 cm, boky 99 - 102 cm L: pás 80 – 84 cm, hrudník 99 – 103 cm, boky 106 - 110 cm XL: pás 91 - 100 cm, hrudník 108 - 115 cm, boky 110 - 120 cm (heliumking.cz)

Sestřičky ve víru osudu - Donna Douglasová

Sestřičky ve víru osudu - Donna Douglasová

Helen, Dora a Millie studují ošetřovatelství v prestižní londýnské nemocnici Nightingale a jsou v posledním ročníku. Vše se na první pohled zdá růžové, ale ve skutečnosti se s nimi život nemazlí. Helen právě stojí na své životní křižovatce, bojuje s dominantní matkou, a to jak o svůj milostný život, tak o svou budoucí kariéru. Dora stále miluje Nicka, který je však manželem její nejlepší kamarádky Ruby. Ta ale v sobě skrývá temné tajemství, jež jí může zničit i manželství. Millie má starosti o svého snoubence, který byl poslán do Španělska, kde právě zuří občanská válka. To vše se odehrává na pozadí blížící se světové války, jejíž hlas začíná být slyšet i v Londýně. (knihydobrovsky.cz)

Made Dětský kostým Sestřička 110-120cm

Made Dětský kostým Sestřička 110-120cm

Made Dětský kostým Sestřička 110-120cm Dětský karnevalový kostým zdravotní sestřičky je určený dívenkám ve věku od 4 let ve velikosti do 120 cm. Součástí balení jsou šaty, čepec a zástěrka. Boty a injekční stříkačka nejsou součástí produktu.   Vhodné pro děti od 4 let. Velikost: S (110 - 120 cm) Materiál: 100% Polyester Rozměry: délka 60 cm, pas 42 cm (hracky-4kids.cz)

Fisher Price MLUVÍCÍ PEJSKOVA SESTŘIČKA CZ

Fisher Price MLUVÍCÍ PEJSKOVA SESTŘIČKA CZ

Mluvící pejskova sestřička Smart Stages směj se a poznávej reaguje na pohlazení! Když ji pohladíte po huňatém kožíšku,zazpívá vám až 50 různých písniček, melodií a frází. Vaše děťátkonaučí počítat, rozeznávat části těla, barvy a spoustu dalšího. Díky technologii Smart Stages mění písničky s tím, jak vaše dítě roste. Nikdy se tak nebude nudit. Každé dítě se vyvíjí svým vlastním tempem, proto můžete zvolit takové, které nejlépe vyhovuje vašemu dítěti. Pomáhá rozvíjet smyslové vn… (mrakyhracek.cz)

Guirca Sexy sestřička Velikost - dospělý: S

Guirca Sexy sestřička Velikost - dospělý: S

 Kostým Sexy sestřička Zaujměte hosty na párty kostýmem SEXY SESTŘIČKY. Tento dámský karnevalový kostým se hodí na karneval, tématickou oslavu s kostýmy nebo na různé jiné příležitosti. Kostým Sexy sestřička obsahuje: Šaty Čepice Jak si správně vybrat kostým? Kostýmy tvoří 100% POLYESTER. Díky elastickému materiálu se dají přizpůsobit. V orientaci ve velikostech kostýmů Vám pomohou tyto rozměry: S: pás 67 – 70 cm, hrudník 80 – 90 cm, boky 94 -97 cm M: pás 73 – 75 cm, hrudník 93 – 96 cm, boky 99 - 102 cm L: pás 80 – 84 cm, hrudník 99 – 103 cm, boky 106 - 110 cm XL: pás 91 - 100 cm, hrudník 108 - 115 cm, boky 110 - 120 cm (heliumking.cz)

Děkuji, sestřičko... - Hana Marie Körnerová

Děkuji, sestřičko... - Hana Marie Körnerová

Pokračování křehkého příběhu mladé půvabné sestřičky Sylvie a jejího nelehkého startu do života. Malá nemocnice, do níž nastoupila, je svět sám pro sebe, lidé jsou tu odkázáni pouze jeden na druhého. Najde zde Sylvie přátelství, lásku a schopnost vypořádat se s malichernostmi, které by jí jinak otrávily život? (knihydobrovsky.cz)

YNS Dámská bunda YNS Babe šedá - šedá

YNS Dámská bunda YNS Babe šedá - šedá

Dámská bunda typu bombardér s nápisem na zádech BABE je jednoduchým, ale velice stylovým kusem oblečení, které právě letí. Výrobce: YNS Barva: šedá Tkanina: 100% polyester Velikost Univerzální Šířka hrudníku 48 Délka rukávu 60 Délka 55 (z-ciziny.cz)

O kachničce od rybníčka - Zuzana Pospíšilová

O kachničce od rybníčka - Zuzana Pospíšilová

Pohádkové leporelo pro malé děti o kachničce a jejích přátelích z jezírka. (knihydobrovsky.cz)

Halsall Bublifuková továrna Double Bubble Bubble

Halsall Bublifuková továrna Double Bubble Bubble

Halsall Bublifuková továrna Double Bubble Bubble je zábavným centrem pro výrobu bublin. Děti ho mohou plnit kteroukoli náhradní náplní z řady Double Bubble. Výrobek může být barveně rozdílný od fotografie. Pořiďte dětem bubble továrnu pro veselou zábavu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, roztok Baterie: 4x AA (nejsou součástí) Rozměry balení: 21 x 24 x 16,5 cm (hracky-4kids.cz)

Bublifuková továrna double bubble bubble

Bublifuková továrna double bubble bubble

BUBLIFUKOVÁ TOVÁRNA DOUBLE BUBBLE BUBBLEDouble Bubble Bubble továrna – nestačí ti jedna bublina? V tom případě je tu pro Tebe tato továrna, která ti vytvoří spoustu bublin najednou. Pro více bublin lze použít jakoukoliv náhradní náplň z řady Double Bubble Bubble. Užij si spoustu zábavy s továrnou Double Bubble, která ti vyvoří nekonečně mnoho bublin. Nutno použít baterie 4 x AA, které nejsou součástí balení. Vhodné pro kluky i holky od 3 let.Věk: 3+Materiál: plast, roztok (fonetip.cz)

Bublifuková továrna Double Bubble Bubble

Bublifuková továrna Double Bubble Bubble

BUBLIFUKOVÁ TOVÁRNA DOUBLE BUBBLE BUBBLE Double Bubble Bubble továrna – nestačí ti jedna bublina? V tom případě je tu pro Tebe tato továrna, která ti vytvoří spoustu bublin najednou. Pro více bublin lze použít jakoukoliv náhradní náplň z řady Double Bubble Bubble. Užij si spoustu zábavy s továrnou Double Bubble, která ti vyvoří nekonečně mnoho bublin. Nutno použít baterie 4 x AA, které nejsou součástí balení. Vhodné pro kluky i holky od 3 let. Věk: 3+ Materiál: plast, roztok (mrakyhracek.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít