BUBBLE BABE Gumová kachnička DJ

Gumová kachnička Batman

Gumová kachnička Batman

Už žádná nuda ve vaně. Plavací kachnička v barvách Batmana a logem na hrudi se o to postará. Materiál: PVC bez ftalátu. Výška: 9,5 cm (dvd-premiery.cz)

Ortofon DJ Ortofon Bubble Level

Ortofon DJ Ortofon Bubble Level

Příslušenství Přesná vodováha s metrem pro precizní nastavení gramofonu. Hliníkové šasi, tři kontaktní body. Průměr 59,8 mm, výška 12 mm, váha 77,4 g. (kytary.cz)

American DJ Bubble juice ready mixed 5L

American DJ Bubble juice ready mixed 5L

Náplň 5 L kapaliny pro bublifuky. (kytary.cz)

American DJ bubble juice concentrate for 5 L

American DJ bubble juice concentrate for 5 L

Koncentrovaná bublinová kapalina připravená k použití. Kapalina je biologicky rozložitelná a netoxická podle oficiálních E.E.C. kritérií. Tekutina je založena na bázi vody a glykolu, je neškodná pro lidi a nepoškozuje životní prostředí. Objem: 5 litrů (muziker.cz)

Kachnička

Kachnička

Kachnička Směr. Pěkná hračka pro nejmenší děti. S kachničkou si mohou pěkně pohrát ve vodě- ve vaně nebo v bazénku. (mrakyhracek.cz)

Uživatele, kteří hledají "BUBBLE BABE Gumová kachnička DJ" se dívají také na:

Gumová kolečka na skateboard

Koberce gumové přesné - SsangYong Kyron (DJ) (05-) SIXTOL

Koberce gumové přesné - SsangYong Kyron (DJ) (05-) SIXTOL

Přesné rozměry Koberce jsou vyrobeny přesně podle tvaru podlahových ploch konkrétního typu vozidla. Odpadá tak složité porovnávání mnohdy nepřesných univerzálních koberců a nutnost problematického zastřihávání do požadovaného tvaru. Použití Koberce jsou snadno omyvatelné, s rychlou možností vysypání nečistot a snadnou instalací. Materiál Vysoce odolná pryž zajišťuje kobercům vysokou pružnost, která zabezpečí při ohýbání (např. při skladování), že se koberce roztáhnou opět do původního tvaru. Ochrana Výhodou těchto koberců je zvýšený okraj, chránící interiér interiéru vozidla před vysypáním sypkých materiálů (písek, hlína) či vylitím tekutin (voda), nečistot, prachu, sněhu apod. do interiéru vozidla, s odolností vůči prosáknutí olejů, benzínu a částečně také vůči… (torriacars.cz)

Placka BABE

Placka  BABE

Placka BABE (posters.cz)

Veselá kachnička

Veselá kachnička

Kachnička ve veselých barvách při pohybu vpřed hýbe hlavou a zároveň chrastí malými kuličkami, které jsou umístěny v kolečkách. (mrakyhracek.cz)

Berkley Gumové nástrahy Gulp Rousnice 15 cm 10 ks-Bubble Gum

Berkley Gumové nástrahy Gulp Rousnice 15 cm 10 ks-Bubble Gum

NÁSTRAHY, KTERÉ VYPADAJÍ, VONÍ A HLAVNĚ RYBÁM CHUTNAJÍ JAKO ŽIVÉ! 100% biodegradační přírodní hmota dokonale imitující živou tkáň. Gulp materiál dokáže mimořádně absorbovat tekutý Gulp atraktant, který se při lovu uvolňuje, čímž se zvýrazňuje pac (parys.cz)

Vana do kufru gumová SsangYong Kyron (DJ) (05-) SIXTOL

Vana do kufru gumová SsangYong Kyron (DJ) (05-) SIXTOL

(torriacars.cz)

Plyšová kachnička

Plyšová kachnička

Když chcete udělat radost i těm nejmenším, je plyšák ta pravá volba. Měkoučký mazlík se stane jejich věrným přítelem. Rozměry: výška 18 cm (velkykosik.cz)

Munchkin Kachnička

Munchkin Kachnička

Žlutá kachnička do vany Žlutá kachnička do vody potěší určitě děti od útlého věku. Nadnášejíc se na hladině zpestří pobyt holčiček a kluků ve vaně při koupání. Je vyrobená pomocí technologie White Hot, pokud by byla voda příliš horká (nad 40°C) objeví se ve spodní části hračky nápis „Hot". Hračka má vodotěsnou konstrukci, je tak chráněná před tvorbou plísní a udržování nežádoucích bakterií. Kupte dětem kvalitní kačenku do vody značky Munchkin! Vhodná pro děti od narození Rozměr: 9,2 x 7,4 cm (hracky-4kids.cz)

Dámské pyžamo Babe krátké

Dámské pyžamo Babe krátké

Dámské pyžamo Babe z příjemného bavlněného úpletu. Našité kontrastní pruhy dodávají pyžamu sportovní vzhled. Dámské pyžamo Úplet Tričko Šortky Prošitá guma v pase (bonatex.cz)

Babe - galantní prasátko (DVD)

Babe - galantní prasátko (DVD)

Držitel Oscara® a nominace na Nejlepší film, Babe: Galantní prasátko je inspirativní příběh o nesmělém yorkšírském selátku, které nemá své místo na zemi, do té doby než jej farmář Hogget (James Cromwell) vyhraje na trhu. Selátko jménem BABE vyhrál farmář Hoggett na trhu a už se těší na dobrou pečínku. Jenže všechno dopadne jinak - PRASÁTKA se ujme fena Fly a naučí ho hlídat stádo ovcí. BABE se spřátelí i s ostatními zvířátky na farmě, k nimž patří výstřední kačer Ferdinand, ovce Bé či trojice zpívajících myší. A tak se farmář nakonec rozhodne, že místo na pekáč dá PRASÁTKO BABE do soutěže ovčáckých psů. Stát se šampiónem ovšem není snadné. (dvd-premiery.cz)

Dřevěné puzzle - kachnička

Dřevěné puzzle - kachnička

Dřevěné puzzle s obrázkem kachničky. Celkem 9 velkých dílků. Rozměry balení cca 22 x 22 x 1 cm. Věk 24m+ (mrakyhracek.cz)

Kachnička do vany

Kachnička do vany

Kachička do vany se vyrábí v několika barevných variantách. Cena je za 1 ks. (mrakyhracek.cz)

Babe: Galantní prasátko - DVD

Babe: Galantní prasátko - DVD

Držitel Oscara®* a nominace na Nejlepší film, Babe: Galantní prasátko je inspirativní příběh o nesmělém yorkšírském selátku, které nemá své místo na zemi, do té doby než jej farmář Hogget (James Cromwell) vyhraje na trhu. Babe zjišťuje, že může být vším, co si jen přeje, klidně i vítězem v soutěži ovčáckých psů. S velkou pomocí svých nových přátel na dvorku, tohle hrdinské malé prasátko, uhání vstříc velké výzvě v úsměvné rodinné komedii, kterou si zamilujete. (knihydobrovsky.cz)

Malí přátelé - Kachnička

Malí přátelé - Kachnička

Kolekce „Malí přátelé“ obsahuje krátké povídky o zvířátkách. Součástí každého vyprávění jsou úkoly spojené s nalepováním nálepek, díky tomu jsou děti spoluautory každého příběhu. Nálepky na více použití umožňují dětem poznávat život zvířátek pokaždé od začátku a tvořit tak úplně nové verze jednoho příběhu. Mrňouskové, pojďte si s námi hrát! (knihydobrovsky.cz)

Problémy zazobaný holky - Walkerová Babe

Problémy zazobaný holky - Walkerová Babe

Kniha vznikla ze zápisků na Twitteru a v současnosti má nespočet fanoušků. Je jednou z amerických knih "o kterých se mluví". Na první pohled se může zdát určena hlavně mladší generaci dívek, která vzývá vysoké podpatky od Loubotina a oblečení Prada, ale ve skutečnosti osloví všechny, kdo mají rádi legraci, ironii a zesměšňování "nicotných" problémů nóbl společnosti. Je to dokonalá karikatura na současný svět reality show, seriálů, reklam, zhýčkaných hvězd a celebrit, módy, honby za dokonalou krásou, nakupování, přílišného bohatství a neschopnosti vnímat realitu. Starostem hlavní hrdinky Babe je možné se smát či vysmívat, ale něčím je čtenářům blízká - a hlavně je zaručeně rozesměje. (knihydobrovsky.cz)

The Lazy Hostess - Babe Scott

The Lazy Hostess - Babe Scott

How to become a cocktail party siren and take your social life by storm! Bon vivant Babe Scott - otherwise known as The Lazy Hostess - wants to introduce all you domestically challenged divas to the world of no-fuss, come-hither hospitality. She will show you how to seamlessly throw together stress-free soirees that your friends will be chattering about for years! With her tongue firmly in her cheek, Babe lays out on a platter everything you need to know to entertain like a queen without emptying your wallet, including: recipes for easy-to-shake signature cocktails; decadent hors d'oeuvres that are devilishly simple to make; and hundreds of tips, from how to spruce up your abode to preparing for an after-party guest who might stay the night. You will even find out how to get rid of those… (knihydobrovsky.cz)

Fisher price nočník kachnička

Fisher price nočník kachnička

Každý se to jednou musí naučit a díky tomuto roztomilému kamarádovi půjde chození na nočník jako po másle. Díky nízkému sedátku a snadno uchopitelným rukojetím získá vaše miminko při sezení pocit jistoty a přátelská tvářička kachničky ho při učení na nočn (fonetip.cz)

Fisher price nočník kachnička

Fisher price nočník kachnička

Každý se to jednou musí naučit a díky tomuto roztomilému kamarádovipůjde chození na nočník jako po másle. Díky nízkému sedátku a snadnouchopitelným rukojetím získá vaše miminko při sezení pocit jistoty apřátelská tvářička kachničky ho při učení na nočník pobaví. Vyoceníte zabudovaný chránič proti vyšplíchnutí pro chlapečky avyjímatelnou mísu, díky které nočník vyčistíte snadno a rychle. Už sinemusíte dělat starosti, že vaše děťátko udělá nepořádek, nočníkkachnička se o vše postará! Na zadní straně nočníku je rukojeť, takžeho můžete snadno přenášet. Nočník je stabilní a vaše maličké na nějbude chodit s důvěrou. Navíc se mu zlepší rovnováha a koordinace, jak sina nočník bude samostatně sedat a zase se z něj zvedat. (fonetip.cz)

Fisher Price nočník kachnička

Fisher Price nočník kachnička

Každý se to jednou musí naučit a díky tomuto roztomilému kamarádovi půjde chození na nočník jako po másle. Díky nízkému sedátku a snadno uchopitelným rukojetím získá vaše miminko při sezení pocit jistoty a přátelská tvářička kachničky ho při učení na nočník pobaví. Vy oceníte zabudovaný chránič proti vyšplíchnutí pro chlapečky a vyjímatelnou mísu, díky které nočník vyčistíte snadno a rychle. Už si nemusíte dělat starosti, že vaše děťátko udělá nepořádek, nočník kachnička se o vše postará! Na zadní straně nočníku je rukojeť, takže ho můžete snadno přenášet. Nočník je stabilní a vaše maličké na něj bude chodit s důvěrou. Navíc se mu zlepší rovnováha a koordinace, jak si na nočník bude samostatně sedat a zase se z něj zvedat. (mrakyhracek.cz)

Dámská noční košile Babe

Dámská noční košile Babe

Dopřejte si klidný spánek s noční košilí Babe. Příjemný bavlněný úplet doplňuje na hrudi nápis a na rukávech pruhy. Dámská noční košile Úplet (bonatex.cz)

Babe – prasátko ve městě

Babe – prasátko ve městě

Jako tři mušketýři se Babe, Fredy a pan Hooget vydávají do samého středu velkoměsta. Zažívají při tom neuvěřitelná dobrodružství... (knihydobrovsky.cz)

HM Studio Mozaika malá kachničky

HM Studio Mozaika malá kachničky

HM Studio Mozaika malá kachničky Sada plastových dílků mozaiky, které si mohou holčičky a kluci nacvakávat na připravenou podložku. Vzorem je jim předloha, podle které mohou postupovat krůček po krůčku. Přednosti: trénuje vizuální vnímání a trpělivost rozvíjí jemnou motoriku Obsah balení: 1 x mřížka, 6 x pruh s dílky 1 x pracovní nástroj, 1 x předloha, 1 x stojánek Kupte dětem mozaiku s kachničkou! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Rozměr: 17 x 25 x 1,5 cm (hracky-4kids.cz)

Magnet 3Pagen Káchající kachničky

Magnet 3Pagen Káchající kachničky

Kač, kač, naše kachničky potřebují ještě teplo hnízda. Jakmile jim stisknete knoflík na zádech, začnou hlasitě káchat. Kdo tu ještě může odolat? (magnet-3pagen.cz)

Směr Kachnička plastová 13 cm

Směr Kachnička plastová 13 cm

Směr Kachnička plastová 13 cm Žlutá plastová kachna je určená jako milá hračka při koupání pro děti od jednoho roku. Je vhodná jak do vany do teplé vody, tak do venkovních bazénků. Kupte dětem kachničku ke keoupání! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: plast Rozměry: 13 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Kachničky do vody v síťce

Kachničky do vody v síťce

4 kachničky do vany v síťce. 4 různé barvy v každém balení: žlutá, modrá, růžová a zelená. Velikost kachničky 5 cm. (mrakyhracek.cz)

Babe - galantní prasátko (DVD) (papírový obal)

Babe - galantní prasátko (DVD) (papírový obal)

Selátko jménem BABE vyhrál farmář Hoggett na trhu a už se těší na dobrou pečínku. Jenže všechno dopadne jinak - PRASÁTKA se ujme fena Fly a naučí ho hlídat stádo ovcí. BABE se spřátelí i s ostatními zvířátky na farmě, k nimž... Selátko jménem BABE vyhrál farmář Hoggett na trhu a už se těší na dobrou pečínku. Jenže všechno dopadne jinak - PRASÁTKA se ujme fena Fly a naučí ho hlídat stádo ovcí. BABE se spřátelí i s ostatními zvířátky na farmě, k nimž patří výstřední kačer Ferdinand, ovce Bé či trojice zpívajících myší. A tak se farmář nakonec rozhodne, že místo na pekáč dá PRASÁTKO BABE do soutěže ovčáckých psů. Stát se šampiónem ovšem není snadné. (dvd-premiery.cz)

Úplet Rock you babe digital print

Úplet Rock you babe digital print

(bubulakovo.cz)

Behringer HB 01 HELL-BABE

Behringer HB 01 HELL-BABE

Efekt, kytarový: HELL-Babe, Ultimativní Wah-Wah pedál s optickým ovládáním. Multifunkční Wah Wah pedál je použitelný v široké škále hudebních stylů a ve spojení s různými nástroji (kytara / basa). Pedál využívá kompletně optické řízení průběhu křivky, které se vyzn (muziker.cz)

Kachnička Lizzy, porcelán, sada 3 ks

Kachnička Lizzy, porcelán, sada 3 ks

Tři roztomilé porcelánové kachničky, které navíc zdobí na krku malé vajíčko, připevněné koženým řemínkem. (velkykosik.cz)

Simba Kachničky do vody v síťce

Simba Kachničky do vody v síťce

Simba Kachničky do vody Sada čtyř kachniček, které mohou malým dětem zpestřit koupání. Kachničky jsou dodávané v síťce, a to v barvě žluté, modré, růžové a zelené. Kupte dětem klasickou hračku do vody! Vhodné pro děti od 3 měsíců Materiál: plast Rozměr kachničky: 5 cm (hracky-4kids.cz)

O kachničce od rybníčka - Zuzana Pospíšilová

O kachničce od rybníčka - Zuzana Pospíšilová

Pohádkové leporelo pro malé děti o kachničce a jejích přátelích z jezírka. (knihydobrovsky.cz)

Halsall Bublifuková továrna Double Bubble Bubble

Halsall Bublifuková továrna Double Bubble Bubble

Halsall Bublifuková továrna Double Bubble Bubble je zábavným centrem pro výrobu bublin. Děti ho mohou plnit kteroukoli náhradní náplní z řady Double Bubble. Výrobek může být barveně rozdílný od fotografie. Pořiďte dětem bubble továrnu pro veselou zábavu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, roztok Baterie: 4x AA (nejsou součástí) Rozměry balení: 21 x 24 x 16,5 cm (hracky-4kids.cz)

Bublifuková továrna double bubble bubble

Bublifuková továrna double bubble bubble

BUBLIFUKOVÁ TOVÁRNA DOUBLE BUBBLE BUBBLEDouble Bubble Bubble továrna – nestačí ti jedna bublina? V tom případě je tu pro Tebe tato továrna, která ti vytvoří spoustu bublin najednou. Pro více bublin lze použít jakoukoliv náhradní náplň z řady Double Bubble Bubble. Užij si spoustu zábavy s továrnou Double Bubble, která ti vyvoří nekonečně mnoho bublin. Nutno použít baterie 4 x AA, které nejsou součástí balení. Vhodné pro kluky i holky od 3 let.Věk: 3+Materiál: plast, roztok (fonetip.cz)

Bublifuková továrna Double Bubble Bubble

Bublifuková továrna Double Bubble Bubble

BUBLIFUKOVÁ TOVÁRNA DOUBLE BUBBLE BUBBLE Double Bubble Bubble továrna – nestačí ti jedna bublina? V tom případě je tu pro Tebe tato továrna, která ti vytvoří spoustu bublin najednou. Pro více bublin lze použít jakoukoliv náhradní náplň z řady Double Bubble Bubble. Užij si spoustu zábavy s továrnou Double Bubble, která ti vyvoří nekonečně mnoho bublin. Nutno použít baterie 4 x AA, které nejsou součástí balení. Vhodné pro kluky i holky od 3 let. Věk: 3+ Materiál: plast, roztok (mrakyhracek.cz)

Fisher Price kachnička v kouli DVH21 Bílá

Fisher Price kachnička v kouli DVH21 Bílá

Fisher Price Kačenka v kouli Bílá kačenka s modrou mašlí pod krkem, plovoucí mezi barevnými korálky v plastové kouli. Oblíbená hračka do vody určená pro malá děťátka ke koupání. Pozorováním koule se děti ve vodě zabaví, ve vodě je jim veseleji, kačenka tak napomáhá k návyku správné hygieny. Kačenka je i při plavání na hladině i při kutálení na zemi vždy ve vzpřímené pozici. Vyberte pro děti jednu s kačenek v kouli od Fisher Price! Vhodné pro děti od 3 měsíců Materiál: plast Rozměr koule: 10 cm Rozměr balení:16 x 13,5 x 4,5 cm (hracky-4kids.cz)

Babe 2: Prasátko ve městě (DVD) (papírový obal)

Babe 2: Prasátko ve městě (DVD) (papírový obal)

Jako tři mušketýři se Babe, Fredy a pan Hooget vydávají do samého středu velkoměsta. Zažívají při tom neuvěřitelná dobrodružství... Jako tři mušketýři se Babe, Fredy a pan Hooget vydávají do samého středu velkoměsta. Zažívají při tom neuvěřitelná dobrodružství... (dvd-premiery.cz)

Kachnička - Dětská knížka do koupele Cáky Cák

Kachnička - Dětská knížka do koupele Cáky Cák

Kúpanie ešte nikdy nebola taká zábava!Odteraz bude dieťatko vo vaničke už aj s kačkou. Tento atraktívny, mäkký uterák na tvár je možné použiť na umývanie, kým drobizg objavuje stvorenia, ktoré žijú vo vode.Knižka do kúpeľa na prebádanie vodného sveta.Neobsahuje text (knihydobrovsky.cz)

kalhoty dámské (jeansy) METAL MULISHA - Babe Skinny - BLACK

kalhoty dámské (jeansy) METAL MULISHA - Babe Skinny - BLACK

kalhoty dámské (jeansy) METAL MULISHA - Babe Skinny - BLACK dámské riflové kalhoty značky METAL MULISHA. Barva: černá. Vybavení: dvě přední a dvě zadní kapsy, zapínání rozparku pomocí knoflíku a zipu. Složení: 100% bavlna. Rozměry v centimetrech cca.:     šířka v pase   -       délka xxs       34             -           95 xs          36            -            97 S         39          -        98M        41          -        101L         42          -        101XL       44          -        102 Kalhoty » kalhoty street » kalhoty dámské (jeansy) METAL MULISHA - Babe Skinny - BLACK (coreshop.cz)

Bukowski kwa kwa kachnička, tmavomodrá mašle (15 cm)

Bukowski kwa kwa kachnička, tmavomodrá mašle (15 cm)

Plyšová kachnička od švédské značky Bukowski Design:má své vlastní jméno: Kwa Kwasplňuje atestypratelné v pračce na 30Cena je za 1 ks.Velikost: cca 15 cmVěk: 6m+ (fonetip.cz)

Ortofon DJ DJ S

Ortofon DJ DJ S

Přenoskový hrot Ortofon DJ S je velmi odolný hrot s vyváženou konzolí, vynikajícím sledováním, přesností a šetrností k vinylům. Sférický hrot zajišťuje detailní zvukový přenos a skvělý přítlak na drážku. (kytary.cz)

Bourjois Rouge Edition Aqua Laque 08 Babe Idole 7,7ml

Bourjois Rouge Edition  Aqua Laque 08 Babe Idole 7,7ml

Vítejte v novém světě, ve světě hybridních rtěnek Aqua Laque, které píší novou kapitolu v historii líčení rtů. Ultra svěží a smyslná Aqua Laque má všechny přednosti rtěnky a lesku zároveň. Úžasně hydratuje rty, je svůdně lesklá, její barvy jsou neuvěřitelně syté a na rtech zůstává po celý den. (fann.cz)

Ortofon DJ DJ E

Ortofon DJ DJ E

Přenoskový hrot Ortofon DJ E je základní model pro scratch a back cueing, který nabízí extra odolnost díky zesílené konzoli, vynikající sledování a přesnost. K vinylům je navíc velmi šetrný. (kytary.cz)

Ortofon DJ DJ Bag

Ortofon DJ DJ Bag

Batoh Tento batoh pro DJs pojme laptop, mix, dvacet desek a další drobné příslušenství. Uložíte do něj vše potřebné k odehrání menšího setu. Samozřejmostí jsou nastavitelné ramenní popruhy, řada kapsiček na zip nebo polstrovaná rukojeť. Díky tomu tento batoh klidně využijete i na cestě do práce. (kytary.cz)

Hercules DJ Universal DJ

Hercules DJ Universal DJ

Univerzální DJ konzola určená pro Party DJ, kteří chtějí mít svou produkci pod kontrolou i když se zrovna baví mezi lidmi na parketu. Universal DJ nabízí možnost 3 režimů připojení: PC/Mac, Smartphone a tablet pomocí USB kabelu, nebo bezdrátově pomocí Bluetooth. Ovládání pom (muziker.cz)

Panenka Bambolina s kachničkou a kojeneckou lahvičkou 33 cm

Panenka Bambolina s kachničkou a kojeneckou lahvičkou 33 cm

Panenka Bambolina o velikosti 33 cm s kachničkou do vody a kojeneckou lahvičkou. (mrakyhracek.cz)

Maybelline Color Sensational The Matte Nudes rtěnka 983 Beige Babe

Maybelline Color Sensational The Matte Nudes rtěnka 983 Beige Babe

Popis Nejkrémovější matná rtěnka v módním nude odstínu.   Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - angličtina Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníAngličtinaRozklad popisuFunkční jméno - Rtěnka Varianta - Matte 983 Beige Babe (ageo.cz)

NKD SKN Babe Water bronzující samoopalovací sprej s aloe vera

NKD SKN Babe Water bronzující samoopalovací sprej s aloe vera

NKD SKN Babe Water, 200 ml, Bronzery pro ženy, Přípravek NKD SKN Babe Water vám pomůže rychle a snadno docílit nádherného odstínu opálení jako od moře.Vlastnosti:sjednocuje odstín opálení a jemně tónujedodává pokožce bronzový nádechhydratuje a vyživujesnadno se aplikujerychle se vstřebáváSložení:veganský produktJak používat:Přiměřené množství přípravku naneste na pokožku celého těla. Důkladně a rovnoměrně rozetřete. (notino.cz)

Ortofon DJ Concorde MKII DJ

Ortofon DJ Concorde MKII DJ

Přenoska Přenosky Ortofon Concorde není asi třeba většině DJs nijak představovat. Na trhu jsou již od osmdesátých let minulého století a nyní přicházejí v nové verzi. Concord MK 2 disponuje vyměnitelným zvedačem, širším tělem pro vyšší stabilitu při živém hraní, dotekovým feedbackem při pokládání na desku nebo výrazným výřezem v přední části, který umožňuje přesné položení jehly do drážky. Concorde DJ se hodí pro všechny styly hudby. Vyniká přesným sledováním, odolností a zároveň je šetrná k vinylům. (kytary.cz)

Hercules DJ DJ Control Compact

Hercules DJ DJ Control Compact

Ultra přenosný USB mixážní pult. Určen pro začátečníky ale i pokročilé domácí hráče. Software DJUCED 18 ° (součást produktu) umožňuje mixování dvou stop, které se ovládají pomocí řídicích prvků na mixážním pultu. Disponuje dvěma jog wheels, které slouží k ovlád (muziker.cz)

American DJ DJ-MTS 4

American DJ DJ-MTS 4

DJ-MTS 4 je vysoce stabilní a flexibilní stojan pro DJe. Výška první odkládací desky je 57cm a druhé 93cm, mezi nimiž je vzdálenost 32cm. Šířka stojanu je 126cm, hloubka 38cm a výška T tyče je 211cm - 251cm. Maximální zátěž je 30kg. (muziker.cz)

Bukowski KWA KWA kachnička, tmavomodrá mašle (15 cm)

Bukowski KWA KWA kachnička, tmavomodrá mašle (15 cm)

Plyšová kachnička od švédské značky Bukowski Design: má své vlastní jméno: Kwa Kwa splňuje atesty pratelné v pračce na 30 Cena je za 1 ks. Velikost: cca 15 cm Věk: 6m+ (mrakyhracek.cz)

Dětský termofor Eco Junior s fleecovým obalem - Kachnička

Dětský termofor Eco Junior s fleecovým obalem - Kachnička

Popis Dětský termofor Eco Junior s fleecovým obalem - Kachnička je vyroben z více než z 90% obnovitelných přírodních surovin.PopisDětský termofor Eco Junior s fleecovým obalem - Kachnička: k vyhřátí dětské postýlky před spaním, je skvělý jako rychlá pomoc při bolení bříška, po procházce v chladném počasí zahřeje studené dětské nožky, maminky mohou kachničku využít jako teplý obklad na prsa pro podporu kojení. ParametryRozměr: 15 x 25 x 5 cm Barva: bílá Objem: 0.8 lNáš tipV naší nabídce naleznete také další přístroje a pomůcky. (ageo.cz)

Zlaté puzetové náušnice 585 - maličké blyštivé kachničky GG18.03

Zlaté puzetové náušnice 585 - maličké blyštivé kachničky  GG18.03

Náušnice ze žlutého 14K zlata jsou tvořeny drobnými kachničkami s vysokým leskem. (sperky-eshop.cz)

Pioneer DJ DJ STARTER PACK

Pioneer DJ DJ STARTER PACK

DJ set DJ Starter Pack představuje tu nejsnazší cestu, jak se stát DJ. Balení obsahuje digitální kontrolér DDJ-WeGo4, pomocí nějž můžete ovládat dodávaný software Rekordbox plný efektů a dalších vychytávek (dodává se i s top modely) nebo jiný DJ program; přesný poslech vám zaručí dvojice studiových monitorů DM-40 a v krabici najdete také kvalitní sluchátka HDJ-700, takže vám detaily vašeho mixu neuniknou ani na cestách. Stačí vše zapojit dohromady a ihned můžete začít rovna beaty. Všechny kabely jsou součástí balení. (kytary.cz)

Hercules DJ Universal DJ Set

Hercules DJ Universal DJ Set

HLAVNÍ OBRÁZEK SETU JE ILUSTRAČNÍ ! - SET s příslušenstvím za zvýhodněnou cenu. Příslušenství a spotřební materiál budete i tak dříve či později potřebovat. Pokud si jej vyberete hned, můžete ušetřit spoustu peněz a také ušetříte čas. Už to nebudete muset řešit poz (muziker.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít