Brusle pro nejmenší

Pyramida pro nejmenší

Pyramida pro nejmenší

Pestrobarevná pyramida s kačenkou je perfektní hračkou pro ty nejmenší Pět různě barevných kroužků se na sebe skládají Rozvíjí vizuální stimulaci motorické dovednosti a koordinaci rukou Vhodné pro děti od 0 let doporučeno pro děti od 12 měsíců z důvodu zručnosti (ageo.cz)

Vyšívání pro nejmenší

Vyšívání pro nejmenší

Přišívání dřevěných dílků různých tvarů s potiskem na kartonové předlohy ve tvaru rybičky a sovy. Hra rozvíjí jemnou motoriku rukou, kreativitu a trpělivost dětí. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 3 let. Obsah balení: 2 kartonové předlohy, 35 dřevěných dílků s potiskem a 4 šňůrky. (knihydobrovsky.cz)

Říkadla pro nejmenší

Říkadla pro nejmenší

Naučte své děti nejznámější lidová říkadla. Oblíbené ilustrace Heleny Zmatlíkové budou tím nejmilejším pomocníkem. (knihydobrovsky.cz)

Pro nejmenší Omalovánky

Pro nejmenší Omalovánky

Zábavná knížka s jednoduchými obrázky, při níž si děti procvičí jemnou motoriku a koordinaci ruka-oko. Titul obsahuje 48 stran. (knihydobrovsky.cz)

Pro nejmenší protiklady

Pro nejmenší protiklady

Kniha pro nejmenší děti od 2 do 3 let. Hravou formou se seznámí s protiklady a ještě zjistí svou šikovnost při výběru a nalepování samolepek. (knihydobrovsky.cz)

Kvíz pro nejmenší

Kvíz pro nejmenší

Obrázkový kvíz pro předškoláky je určen pro zábavu na procházce i na cestě, obohatí slovní zásobu a ověří znalosti dítěte - (knihydobrovsky.cz)

Pro nejmenší čísla

Pro nejmenší čísla

Kniha pro chlapečky a holčičky od 2 do 3 let. Najdou v ní množství zábavných úkolů, naučí se psát čísla a procvičí šikovnost při výběru a nalepování samolepek. (knihydobrovsky.cz)

Zvěrohrátky pro nejmenší

Zvěrohrátky pro nejmenší

Roztomilé leporelo spolehlivě zabaví i ty nejzvídavější mrňousky! Milá zvířátka z naší přírody na ilustracích známého českého ilustrátora a v říkankách se spoustou zajímavostí o přírodě vykouzlí úsměv na tvářích všech dětí. (knihydobrovsky.cz)

Bazén pro nejmenší

Bazén pro nejmenší

Dětský nafukovací bazének vhodný na zahradu nebo balkon. (bambule.cz)

Vyšívání pro nejmenší

Vyšívání pro nejmenší

Oblíbená hračka pro rozvoj jemné motoriky rukou, fantazie, představivosti a také trpělivosti dětí. Vhodné pro holčičky i pro kluky. Balení obsahuje dvě krásné kartonové předlohy (velmi pevný materiál) sovu a rybičku, na kterou děti pomocí šňůrek přišívají dřevěné komponenty. (bambule.cz)

Pro nejmenší chlapečci

Pro nejmenší chlapečci

Kniha pro nejmenší malíře od 2 do 3 let. Hravou formou si procvičí ruku při jednoduchém domalování a zjistí svou šikovnost při nalepování samolepek. (knihydobrovsky.cz)

Vyšívání pro nejmenší

Vyšívání pro nejmenší

Přišívání dřevěných dílků různých tvarů s potiskem na kartonové předlohy ve tvaru rybičky a sovy. Hra rozvíjí jemnou motoriku rukou, kreativitu a trpělivost dětí. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček a je vhodný pro děti od 3 let. Obsah balení: 2 kartonové předlohy, 35 dřevěných dílků s potiskem a 4 šňůrky. (patro.cz)

Svojtka Pro nejmenší Čísla

Svojtka Pro nejmenší Čísla

Pro nejmenší čísla Kniha pro chlapečky a holčičky od 2 do 3 let. Najdou v ní množství zábavných úkolů, naučí se psát čísla a procvičí šikovnost při výběru a nalepování samolepek. (pilulka.cz)

Svojtka Pro nejmenší Chlapečci

Svojtka Pro nejmenší Chlapečci

Pro nejmenší chlapečci Kniha pro nejmenší malíře od 2 do 3 let. Hravou formou si procvičí ruku při jednoduchém domalování a zjistí svou šikovnost při nalepování samolepek. (pilulka.cz)

Ludi Bowling pro nejmenší

Ludi  Bowling pro nejmenší

Bowling pro nejmenší Roztomilá sada pěti kuželek ve tvaru zvířátek a koule s otvory jako pro opravdové hráče bowlingu. (pilulka.cz)

Svojtka Pro nejmenší Čáry

Svojtka Pro nejmenší Čáry

Pro nejmenší čáry Kniha pro nejmenší malíře od 2 do 3 let. Hravou formou si procvičí ruku při jednoduchém domalování a zjistí svou šikovnost při nalepování samolepek. (pilulka.cz)

Pískací kniha pro nejmenší

Pískací kniha pro nejmenší

Veselá pískací knížka pro ty nejmenší V knížečce najdeš obrázky dopravních prostředků které můžeš poznávat Kniha je vyrobena z dobře omyvatelného materiálu Při stisknutí uslyšíš písknutí Paráda (ageo.cz)

Kostka vkládačka pro nejmenší

Kostka vkládačka pro nejmenší

Barevná kostka s tvary které můžeš vkládat dovnitř je určena pro ty nejmenší S tímto parádním kouskem si užije děťátko zaručeně spoustu zábavy Navíc vkládačka rozvíjí jeho motorické schopnosti (ageo.cz)

Logické myšlení pro nejmenší

Logické myšlení pro nejmenší

Sešity obsahují 32 stran plných zábavných úkolů pro děti předškolního věku. (knihydobrovsky.cz)

První taháky pro nejmenší

První taháky pro nejmenší

V tomto leporelu najdete vše, o co se zajímají děti ve věku 1 až 3 let. Půvabné obrázky přinášejí jak mnoho zábavy, tak velké množství podnětů k představivosti. (knihydobrovsky.cz)

Encyklopedie Larousse pro nejmenší

Encyklopedie Larousse pro nejmenší

Všeobecná encyklopedie, která umožní malým dětem objevovat svět, který je obklopuje. Tematicky je rozdělena do sedmi tematických okruhů: lidské tělo, město, historie, příroda, zvířata, svět a vesmír, a každé z nich představuje srozumitelným a přitažlivým způsobem, pomocí krátkých informativních textů, přehledných piktogramů a četných názorných obrázků. Tuto knihu budete číst s dětmi znovu a znovu. (knihydobrovsky.cz)

Černobíle pro nejmenší - leporelo

Černobíle pro nejmenší - leporelo

Rozlišovací černobílá kniha určená nejmenším dětem Střídá se černo-bílá a bílo černá kombinace. Kombinace podporuje rozlišovací schopnosti nejmenších, kteří vidí pouze černobíle. Kombinace těchto barev přispívá ke správnému rozvoji miminkovského zraku. (knihydobrovsky.cz)

Woki programování pro nejmenší

Woki programování pro nejmenší

Woki je robotem, pomocí kterého se děti mohou seznamovat se základy programování. Pro hru s robotem není potřebný tablet, ani chytrý telefon. Děti mají k dispozici dílky k sestavení různých bludišť, po sestavení pomáhají nalézt robotovi cestu z bludiště, a to pomocí programování barvami. Do prázdných otvorů umístí barevné kódovací dílky tak, aby Woki došel k cíli. Skladba a funkčnost: 81 dílů k sestaveni bludišť, včetně rovných cest, zatáček a rozcestí k naprogramování pohybů lze použít barevné kódovací žetony při projížděni bludištěm přehrává robot hudbu a zvuky u daných barev vykoná předdefinované činnosti lze setavit až 60 bludišť 4 úrovně obtížnosti 60 předdefinovaných bludišť: úroveň 1 pro děti ve věku 5-6 let; 3x3 díly úroveň 2 pro děti ve věku 6-7 let; 5x5 dílů úroveň 3 pro děti ve… (hracky-4kids.cz)

Woody Houpačka pro nejmenší

Woody Houpačka pro nejmenší

Woody Houpačka pro nejmenší Krásná dřevěná houpačka i pro ty nejmenší děti. Houpačka je vybavena bezpečností ohrádkou s páskem. Závěsné točivé háky nejsou součástí balení. Délka provazů včetně houpačky: 170 cm Vhodné pro děti od 1 roku. Materiál: dřevo Nosnost: 30 kg Rozměr houpačky: 30x25x30cm (hracky-4kids.cz)

Hatchimals Hra pro nejmenší

Hatchimals Hra pro nejmenší

Hatchimals Hra pro nejmenší Postavičky Hatchimals z Bloomin Bluffs, Starlight Shores, Ocean a Midnight Masquerade jsou připraveny s dětmi hrát zábavnou karetní hru. Úkolem hráčů je co nejrychleji posbírat všechny postavičky z hrací karty svého týmu, na základě spárování obrázků po zatočení spinneru. Postup ve hře ovlivňuje i šlápnutí na políčko Wild Egg a také na Hatchy překvapení. V případě šlápnutí na stoh kartiček se mohou hráči podívat na všechny kartičky v tomto stohu a získat až dvě kartičky pro tým. Kdo posbírá jako první pět svých postav, vyhraje. Obsah balení: 2 figurky, 1 kolečko se šipkou ve tvaru srdce 4 týmové hrací plánky, 20 žetonů postav 10 divokývh žetonů, návod ke hře Kupte dětem hru s Hatchimals zvířátky! Vhodné pro děti od 5 let Počet hráčů: 2 - 5 (hracky-4kids.cz)

Detoa Vyšívání pro nejmenší

Detoa Vyšívání pro nejmenší

Detoa Vyšívání pro nejmenší Hra podporující zručnost a kreativitu malých dětí. Holčičky a kluci mohou provlékat různobarevné šňůrky v podkladových destičkách a dotvářet tak tělíčka zvířátek. Obsah balení: 2 dřevěné desky s obrázky k provlékání 4 různobarevných šňůrek 35 knoflíků Podpořme nákupem této dřevěné hračky českou výrobu! Vhodné pro děti od 3 do 6 let Materiál: dřevo, textil Rozměr balení: 23 x 33 x 3 cm (hracky-4kids.cz)

Djeco Nůžky pro nejmenší

Djeco Nůžky pro nejmenší

Nůžky pastelové barvy jsou určeny pro malé děti. Jejich použití je bezpečné, mají zaoblené konce. Přednosti: pomůcka napomáhající dětské tvorbě Kupte dětem barevné nůžky! Vhodné pro děti od 3 let Rozměr balení: 11,5 x 20,8 cm (hracky-4kids.cz)

Batůžek pro nejmenší - Zajíček

Batůžek pro nejmenší - Zajíček

Heboučký batůžek Zajíček na první poklady je ideálním doplňkem na výlety pro předškolní děti. Stane se také skvělým parťákem do školky! Schová přezuvky nebo třeba všechny posbírané kamínky z procházky či výletu. Délku provázku můžete snadno regulovat uzlíkem uvnitř batůžku - na zadní straně je průchodka. Menší děti mohou batůžek nosit vpředu se zapínáním a nebude jim padat z ramen. Heboučké bambusové froté v batůžku zachytí všechny nečistoty a nehody. (familium.cz)

Nejkrásnější pohádky pro nejmenší

Nejkrásnější pohádky pro nejmenší

Kniha obsahuje výběr nejoblíbenějších pohádek pro nejmenší, jako jsou O poslušných kůzlátkách, O zlé koze, Budka, O nevděčném kuřátku či Koblížek na vandru. Veselými obrázky knihu doprovodila známá ilustrátorka dětských knih Vlasta Švejdová.Pohádky jsou určené k předčítání dětem od tří let nebo k samostatnému čtení pro děti od šesti let. (knihydobrovsky.cz)

Malování pro nejmenší Sofie

Malování pro nejmenší Sofie

Titul obsahuje 15 stran uvolňovacích cvičení a 5 stran k vybarvení i luštění. (knihydobrovsky.cz)

Malování pro nejmenší Auta

Malování pro nejmenší Auta

Titul obsahuje 15 stran uvolňovacích cvičení a 5 stran k vybarvení i luštění. (knihydobrovsky.cz)

Omalovánky pro nejmenší 3

Omalovánky pro nejmenší 3

Dětské omalovánky s jednoduchými obrázky pro nejmenší. Najdete zde 8 obrázků. Tyto omalovánky jsou velmi jednoduché s velkými obrázky tudíž vhodné i pro ty nejmenší děti. Vybarvování obrázků pomůže rozvíjet řadu schopností a dovedností, zejména má velký vliv na jemnou motoriku ruky. Ilustroval: A. ŠplíchalFormát omalovánek A5 (knihydobrovsky.cz)

Vlaková sada pro nejmenší

Vlaková sada pro nejmenší

Vlaková sada se světelnými a 30ti zvukovými efekty. Součástí balení jsou dva nákladní vagóny, tunel a 17 ks trati. (bambule.cz)

Hra pro nejmenší Hatchimals

Hra pro nejmenší Hatchimals

Hra pro nejmenší Hatchimals zakoupíte jen za 199.00 na www.bambule.cz. (bambule.cz)

SVOJTKA Pro nejmenší čáry

SVOJTKA Pro nejmenší čáry

Domaluj déšť svislé čáry. Domaluj kytaristovi struny vodorovné čáry. Domaluj ježkovi špičaté ostny klikaté čáry. Domaluj sněhulákům břicha kroužky. Domaluj duhu obloučky. Domaluj motýlkovi křídla spirály. Domaluj ovečce huňatý kožíšek vlnovky. Dolep samolepky na správná místa. Tyto a ještě další úkoly najdete v této knížce, která je určena pro nejmenší děti od 2 do 3 let. Hravou formou si zde procvičí ruku při domalování a ještě zjistí svou šikovnost a postřeh při výběru a nalepování samolepek. (bezvaplenky.cz)

SVOJTKA Pro nejmenší holčičky

SVOJTKA Pro nejmenší holčičky

Co ztratila panenka? Podívej se na předlohu, vybarvi obrázek a dotvoř jej samolepkami. S čím si hraje koťátko? Vybarvi koťátko podle předlohy a dolep správné samolepky. Co snědlo jehňátko? Vybarvi jehňátko a pak najdi a dolep samolepky, které chybějí. Co nejvíc chutná myšce? Vyber a nalep správné samolepky a vybarvi myšku podle předlohy. Co pozoruje medvídek? Nalep samolepky na správná místa a vybarvi medvídka podle předlohy. Tyto a ještě další úkoly najdete v této knížce, která je určena pro nejmenší děti od 2 do 3 let. Hravou formou si zde procvičí ruku při domalování a ještě zjistí svou šikovnost a postřeh při plnění jednoduchých úkolů a při výběru a nalepování samolepek. (bezvaplenky.cz)

Woody Houpačka pro nejmenší

Woody Houpačka pro nejmenší

Houpačka pro nejmenší děti je vyrobena z masivního dřeva. Je opatřena bezpečnostní ohrádkou a popruhem umístěným mezi nohami dítěte, který zabraňuje vyklouznutí dítěte z houpačky. Houpačka má nastavitelnou délku lan. Je vhodná do interiéru i exteriéru. Je určena pro zavěšení na bezpečnostní (nejlépe točivé) háky, které však nejsou součástí balení. Vyrovná se uvolněním šňůry. (4home.cz)

Odstrkovadlo pro nejmenší HENRY

Odstrkovadlo pro nejmenší HENRY

Trvalý úsměv vozítka vyvolává za všech okolností dobrou náladu uživatele. Vhodně tvarované madlo umožní dítěti přidržovat se při pohybu a tak se cítit bezpečněji. Dvojice Hetty a Henry (H+H) nejsou jen pouhá odstrkovadla. Jsou to také hračky pro dětské potěšení. Pod víkem, které zároveň slouží jako sedátko, je dostatečný úložný prostor pro velká dětská tajemství. Tvar výrobku připomíná kočárek a tak lze vozík také tlačit nebo táhnout. Děti si užijí spoustu zábavy a nebudou se nikdy nudit. Mezi předními kolečky je kolík, jehož zatlačením lze řízení přední osy uzamknout. Tak je možné zajistit, aby H+H jely vždycky rovně, když je potřeba. HENRY je v kombinaci černé a červené barvy. Barevné provedení a název předurčují Henryho pro chlapečky, ale samozřejmě záleží na výběru zákazníka. HETTY je… (efitness.cz)

Puzzle pro nejmenší Panenky

Puzzle pro nejmenší Panenky

Materiál: dřevěné Minimální věk [roky]: 3 (odkarla.cz)

Puzzle pro nejmenší Děvčátka

Puzzle pro nejmenší Děvčátka

Materiál: papírové Počet dílků: 27 Minimální věk [roky]: 3 (odkarla.cz)

Ludi Bowling pro nejmenší

Ludi Bowling pro nejmenší

Roztomilá sada pěti kuželek ve tvaru zvířátek a koule s otvory jako pro opravdové hráče bowlingu. Vyrobeno z měkkého materiálu pro bezpečnou a příjemnou hru. Zvířátka po zmáčknutí pískají. (mall.cz)

Teddies Vyšívání pro nejmenší

Teddies Vyšívání pro nejmenší

Pořiďte svým dětem tuto skvělou vyšívací sadu, se kterou si užijí spoustu kreativní zábavy. Balení obsahuje dvě krásné kartonové předlohy se sovu a rybičku, na kterou děti pomocí šňůrek přišívají dřevěné komponenty. (mall.cz)

Woody Houpačka pro nejmenší

Woody Houpačka pro nejmenší

Dřevěná houpačka pro nejmenší je vhodná pro děti od 1 roku. Houpačka tak jak ji známe ze svého dětství je doplněna o barevné korále. Houpačka je společně se závěsnými lany dlouhá 145 cm. (mall.cz)

SES Vystřihování pro nejmenší

SES Vystřihování pro nejmenší

Vystřihování pro nejmenší je sada, která vám pomůže zábavnou formou naučit vaše dítě bezpečné práci s nůžkami z umělé hmoty. Sada obsahuje 16 archů s předtištěnými různými tipy stříhání a speciální nůžky. (mall.cz)

Barevně pro nejmenší I. - kontrasty

Barevně pro nejmenší I. - kontrasty

Knížka z pevného papíru plná obrázků vysoce kontrastních vzorů,tvarů a barev. Je určena nejmenším dětem, kterým se teprve vyvíjí zrak a je pro ně důležitá správná zraková stimulace. Knihu doporučujeme jako následnou po Černobíle pro nejmenší (vhodná již od narození) a Černobíle pro nejmenší II s červenou (ta vhodná od 5. měsíce věku). Knihu můžete použít i jako uklidňující prvek pro plačící dítě, které bude fascinováno vysokým kontrastem barev. Knihu doporučujeme i pro děti se zrakovým postižením, pro nedonošené děti, děti s vadami koncentrace. (knihydobrovsky.cz)

Ludi Bowling pro nejmenší Kočičky

Ludi  Bowling pro nejmenší Kočičky

Bowling pro nejmenší Kočičky Roztomilá sada pěti kuželek ve tvaru kočiček a koule s otvory jako pro opravdové hráče bowlingu. Vyrobeno z měkkého materiálu pro bezpečnou a příjemnou hru. Vhodné pro děti od 10 měsíců. (pilulka.cz)

Pexi Kontrasty-poznávání pro nejmenší

Pexi Kontrasty-poznávání pro nejmenší

Kontrasty-poznávání pro nejmenší Poznávací hra s kontrastními obrázky podporuje psychomotorický vývoj už těch nejmenších dětí. (pilulka.cz)

Vkládačka BABY autobus pro nejmenší

Vkládačka BABY autobus pro nejmenší

Barevná baby vkládačka auto je určena pro naše nejmenší dětičky Vkládačka pomáhá hravou formou rozvíjet motorické a zrakové schopnosti děťátka Jednotlivé tvary s obrázky a čísly se vkládají do příslušných otvorů (ageo.cz)

Auta Samolepkové omalovánky pro nejmenší

Auta Samolepkové omalovánky pro nejmenší

Zábavné omalovánky pro nejmenší výtvarníky pomáhají dětem s vybarvováním. Zaprvé obsahují samolepky, které se do rohu obrázku dají vylepit jako barevný vzor, nebo dolepení celé scény. Zadruhé jsou jednotlivé části obrázků lemovány barvami, které napovídají, jakou barvičku při vybarvování použít, tedy pokud si je děti nebudou chtít vybarvit podle vlastní fantazie. (knihydobrovsky.cz)

Říkadla a písničky pro nejmenší

Říkadla a písničky pro nejmenší

Naučte své děti nejznámější česká lidová říkadla nebo si s nimi zazpívejte lidové písničky. S veselými obrázky Heleny Zmatlíkové jim to půjde jedna radost. (knihydobrovsky.cz)

Pohádky pro nejmenší - Jitka Švantnerová

Pohádky pro nejmenší - Jitka Švantnerová

Sbírka pracovních listů „Pohádky pro nejmenší“ (3. díl) navazuje na sbírky „Moje první čtení” (1. díl) a „Příběhy pro malé čtenáře” (2. díl). Pohádky lze zařazovat od druhé poloviny školního roku pro 1. třídu, lze s nimi pracovat i ve druhé, resp. třetí třídě základní školy. Pracovní listy vedou k práci s textem, pochopení významu slov, rozšiřování slovní zásoby. Seznamují s jednoduchou gramatikou. Lze je také využít pro dramatizaci. (knihydobrovsky.cz)

Říkanky pro nejmenší - Edita Plicková

Říkanky pro nejmenší - Edita Plicková

Veselé a rytmické lidové říkanky a rozpočítadla jako například Kolo, kolo mlýnský, Oženil se mraveneček či Až já budu velká, zaujmou nejednoho kluka nebo holčičku. Určené jsou již nejmenším dětem, pomohou jim především s rozšířením slovní zásoby, rozvíjením představivosti, pamětí a správnou výslovností.Říkanky doprovázejí krásné kresby přední české ilustrátorky Edity Plickové. S jejich pomocí si děti říkanku či rozpočítadlo snáze zapamatují. (knihydobrovsky.cz)

Logopedie pro nejmenší - Irena Šáchová

Logopedie pro nejmenší - Irena Šáchová

Logopedie není jen nácvik správné výslovnosti. Je to i podpora komunikačních dovedností, a ty je možné začít trénovat již v raném věku. Pro rodiče, kteří chtějí předcházet případným řečovým obtížím u svých dětí, jsme připravili pracovní sešit plný cvičení, jež se zaměřují na porozumění mluvené řeči, rozvoj časoprostorové orientace či zlepšování pohyblivosti mluvidel. Nechybí dechová a rytmizační cvičení či úkoly na procvičování grafomotoriky. (knihydobrovsky.cz)

Stroje- Samolepkové omalovánky pro nejmenší

Stroje- Samolepkové omalovánky pro nejmenší

Zábavné omalovánky pro nejmenší výtvarníky pomáhají dětem s vybarvováním. Zaprvé obsahují samolepky, které se do rohu obrázku dají vylepit jako barevný vzor, nebo dolepení celé scény. Zadruhé jsou jednotlivé části obrázků lemovány barvami, které napovídají, jakou barvičku při vybarvování použít, tedy pokud si je děti nebudou chtít vybarvit podle vlastní fantazie. (knihydobrovsky.cz)

Náklaďáky - Samolepkové omalovánky pro nejmenší

Náklaďáky - Samolepkové omalovánky pro nejmenší

Zábavné omalovánky pro nejmenší výtvarníky pomáhají dětem s vybarvováním. Zaprvé obsahují samolepky, které se do rohu obrázku dají vylepit jako barevný vzor, nebo dolepení celé scény. Zadruhé jsou jednotlivé části obrázků lemovány barvami, které napovídají, jakou barvičku při vybarvování použít, tedy pokud si je děti nebudou chtít vybarvit podle vlastní fantazie. (knihydobrovsky.cz)

SES Modelína pro nejmenší zvířátka

SES Modelína pro nejmenší zvířátka

Vytvořte si vlastní ZOO s různými zvířátky z modelíny! Vyberte si jednu ze tří barev, abyste vytvořili tělo zvířete. Co třeba lev? Najděte lví hlavu mezi přiloženými dílky z pěny a umístěte ji na tělo. Pěnové části lze také použít k dalšímu vystřihování tvarů. Modelína SES Creative je bezpečná, bezlepková a extrémně slaná, takže ji děti nebudou jíst. Modelína je měkká a lze ji znovu a znovu použít díky uzavíratelnému obalu. S modelínou si užijete hodiny zábavy. Sada obsahuje: 6 hlaviček zvířátek z pěny, žlutá modelína, červená modelína, modrá modelína. Rozměr balení: 20 × 20 × 6 cm. Věk: 1+ (feedo.cz)

Nejlepší příběhy pro nejmenší - audiokniha

Nejlepší příběhy pro nejmenší - audiokniha

Audiokniha:,Rozmanité pohádkové příběhy, známé postavičky z dětských knížek a večerníčků a oblíbení čeští herci na kompilačním albu, které je ideální pro začínající posluchače mluveného slova. Časem prověřené snímky i nové nahrávky však jistě zaujmou i rodiče a prarodiče. Křemílek a Vochomůrka, Včelí medvídci, kocour Mikeš, Spejbl a Hurvínek, Bob a Bobek, Makový mužíček, loupežník Rumcajs a s nimi postavy z pověstí a bajek na jediném výběru. Jako vypravěči se představují Jiřina Bohdalová, Václav Vydra, Simona Postlerová, Josef Dvořák, Aňa Geislerová, Jan Kanyza, Vojtěch Kotek a další oblíbení čeští herci a herečky. Výzkumy potvrzují, že audioknihy rozvíjejí slovní zásobu, probouzí fantazii a kreativitu a vedou k lásce k literatuře. Naše kompilace pomáhá objevovat svět dětské literatury.… (knihydobrovsky.cz)

Kostičky pro nejmenší dětičky 4ks

Kostičky pro nejmenší dětičky 4ks

Nejmenší děti nepotřebují složité tvary. S tak obyčejným útvarem, jako je kostka, si vydrží hrát hodiny. Tradiční dřevěnou 3D skládačku využijí nejen k spokládání šestice obrázků, ale mohou si z ní postavit taky parádní věž. Hraním si procvičí motoriku a fantazii. Skládat mohou jak po paměti, tak podle přiložených předloh. Kostky jsou vyrobeny z kvalitního přírodního dřeva, které má dlouhou životnost a je také zcela zdravotně nezávadné. (knihydobrovsky.cz)

JOHNTOY Stimulační balónky pro nejmenší

JOHNTOY Stimulační balónky pro nejmenší

Stimulační balónky pro nejmenší 6 ks. V balení je 6 různě barevných balónků s různými povrchy. (feedo.cz)

kolečkové brusle pro nejmenší, kolečkové brusle pro děti, inline brusle pro děti, brusle bauer 2s pro, brusle bauer 2x pro, kolečkové brusle pro holky, jaké brusle pro holčičku, dětské brusle tecno pro, rostouci brusle pro deti, trasy pro kolečkové brusle

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít