BRUSH Kartáček na nehty

Kartáček na nehty - růžový

Kartáček na nehty - růžový

Kartáček na nehty - růžový Kartáček na nehty slouží k odstraňování prachu z nehtů a rukou po pilování. (rajnehtu.cz)

Kartáček na nehty - modrý

Kartáček na nehty - modrý

Kartáček na nehty - modrý Kartáček na nehty slouží k odstraňování prachu z nehtů a rukou po pilování. (rajnehtu.cz)

Kartáček na nehty - fialový

Kartáček na nehty - fialový

Kartáček na nehty - fialový Kartáček na nehty slouží k odstraňování prachu z nehtů a rukou po pilování. (rajnehtu.cz)

Kartáček na nehty - kulatý, růžový

Kartáček na nehty - kulatý, růžový

Kartáček na nehty - kulatý, růžový Kartáček na nehty slouží k odstraňování prachu z nehtů a rukou po pilování. Součástí kartáčku je plastový kryt pro ochranu štětin při uskladnění. (rajnehtu.cz)

Kartáček na nehty - kulatý, modrý

Kartáček na nehty - kulatý, modrý

Kartáček na nehty - kulatý, modrý Kartáček na nehty slouží k odstraňování prachu z nehtů a rukou po pilování. Součástí kartáčku je plastový kryt pro ochranu štětin při uskladnění. (rajnehtu.cz)

TORO Kartáček na nehty oboustranný-natural

TORO Kartáček na nehty oboustranný-natural

TORO Kartáček na nehty oboustranný-natural, kategorie: ÚKLID | SMETÁKY , KARTÁČE A LOPATKY | KARTÁČE (kitos.cz)

Magnet 3Pagen Kartáček na nehty s pemzou

Magnet 3Pagen Kartáček na nehty s pemzou

Z jedné strany pemza, která Vám umožní bez námahy odstranit odumřelé kožní buňky, zrohovatělou kůži a mozoly. Z druhé strany kartáček na čištění nohou a nehtů. (magnet-3pagen.cz)

Tweezerman Nail Brush oboustranný kartáček na ruce a nehty

Tweezerman Nail Brush oboustranný kartáček na ruce a nehty

Popis Kartáček má oválný tvar pro komfortní držení a snadné čištění rukou, nehtů i pod nehty. (ageo.cz)

Tweezerman Nail Brush - Oboustranný kartáček na ruce a nehty

Tweezerman Nail Brush - Oboustranný kartáček na ruce a nehty

Nail Brush - Oboustranný kartáček na ruce a nehty - kartáček má oválný tvar pro komfortní držení a snadné čištění rukou, nehtů i pod nehty - vysoká odolnost - nepostradatelná pomůcka pro všechny zahradníky, kuchaře apod Použití: Delší měkká vlákna účinně čistí ruce a povrch nehtů, řada kratších, tužších vláken na horní straně výborně čistí pod nehty. (prodejparfemu.cz)

TePe Denture Brush zubní kartáček na protézy

TePe Denture Brush zubní kartáček na protézy

TePe Denture Brush je kartáček speciálně určený pro čištění zubní protézy. Je vybaven extra dlouhými vlákny, které lépe vyčistí záhyby zubní náhrady. Krček kartáčku TePe Denture Brush můžete pod horkou tekoucí vodou tvarovat do Vámi požadavaného úhlu. (nazuby.cz)

Silk'n Pure Cleaning Brush - Čisticí kartáček na obličej

Silk'n Pure Cleaning Brush - Čisticí kartáček na obličej

Pure Cleaning Brush - Čisticí kartáček na obličej - profesionální hloubkové čištění pleti - čistí do hloubky - odstraňuje nečistoty včetně make-upu během 1 minuty - důkladně odstraňuje maz - snižuje viditelnost černých teček - pokožka bude jenmá - čistá a svěží - má vibrační a pulzující režim - vydrží až 50-krát na jediné nabití Použití: Před použitím si přečtěte příbalovou informaci. (prodejparfemu.cz)

Medisana Facial Brush 880 - Čistící kartáček na obličej

Medisana Facial Brush 880 - Čistící kartáček na obličej

Facial Brush 880 - Čistící kartáček na obličej - čistící kartáček pomáhá jemně odstranit veškeré nečistoty na Vaší pleti a tím jí dodává zdravý vzhled - při použití čistícího kartáčku dochází k redukci jemných linek a vrásek a zároveň k čištění pórů - pokožka tím získává úžasný základ ke vstřebání kosmetických přípravků - čistící kartáček na obličej je díky bateriovému napájení nezávislý na přívodním kabelu a nabíječce - je chráněn před silným proudem vody a můžete jej bez obav použít i ve sprše - kartáček je dodáván se třemi kartáčkovými nástavci a jedním ochranným víčkem - první kartáčková hlavice je určena na citlivou a jemnou pokožku - druhá hlavice je určena pro běžnou pokožku a je mírně hrubší - poslední hlavice je speciální, silikonová a slouží k hloubkovému čištění - vhodný pro… (prodejparfemu.cz)

MAM zubní kartáček First Brush

MAM zubní kartáček First Brush

MAM zubní kartáček First Brush má zaoblenou hlavu, která je perfektní pro malá dětská ústa. Navíc masážní hlava na spodním konci rukojeti nejen masíruje citlivé dásně, ale je ideální k čištění jazyka. Kartáček má krátkou kompaktní rukojeť, se kterou se dětem dobře napodobují pohyby čištění zubů dospělých. Děti se tak mohou naučit správně čistit zoubky již od samého začátku. Měkké štětinky Masážní hlava pro masáž citlivých dásní Krátká ergonomická rukojeť Do poznámky k objednávce uveďte, zda požadujete barevnou variantu pro holku nebo pro kluka. (drmax.cz)

MAM zubní kartáček Training Brush

MAM zubní kartáček Training Brush

MAM zubní kartáče na učení Training Brush má zaoblenou hlavu, která je perfektní pro malá dětská ústa. Navíc masážní hlava na spodním konci rukojeti nejen masíruje citlivé dásně, ale je ideální k čištění jazyka. Kartáček má dlouhou rukojeť, která umožňuje společné čištění zoubků dítěte s rodičem. Rodiče mohou dětem ukázat správný postup a čištění se tak stává pro dítě snadným. Měkké štětinky Masážní hlavice pro masáž citlivých dásní Dlouhá, ergonomická rukojeť pro společné uchopení Do poznámky k objednávce uveďte, zda požadujete barevnou variantu pro holku nebo pro kluka. (drmax.cz)

Baby Banana Brush První kartáček banán

Baby Banana Brush První kartáček banán

První dětský kartáček. vysoce kvalitní 100% lékařský silikon pružný materiál znemožňuje zranění v ústech rozvíjí hygienické návyky u dětí ideální k uchopení pro malé ruce zábavný design lze mýt v myčce Získaná ocenění: Family Choice Awards 2014, National Parenting Awards Winner 2014, Creative Child Awards 2013, MBA Mom´s Best Award Winner. Doporučený věk: od 3 do 12 měsíců. (prodeti.cz)

Zendium Clinic Tooth Brush - Zubní kartáček

Zendium Clinic Tooth Brush - Zubní kartáček

Clinic Tooth Brush - Zubní kartáček - zubní kartáček má speciální víceúrovňové špičky štětiček pro účinné čištění mezizubních prostor - malá hlavička pro snadnější čištění nedostupných míst - vyvinuto ve spolupráci se zubními specialisty Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. (prodejparfemu.cz)

Baby Banana Brush První kartáček slon

Baby Banana Brush První kartáček slon

Revoluční ohebný zubní kartáček je navržen tak, aby byl bezpečnější než tradiční zubní kartáčky. Je navržen s ohebným krkem a osazen nylonovými štětinami, které doporučuje americká dentální asociace ADA. rukojeť je vyrobena z vysoce kvalitního 100% potravinářského silikonu pružný materiál znemožňuje zranění v ústech měkké nylonové štětiny ideální rozměry k uchopení pro dětské ruce účinný pro odstraňování zubního plaku zábavný design lze mýt v myčce  Video: Baby Brush (prodeti.cz)

Kleštičky na nehty

Kleštičky na nehty

Kleštičky vhodné i na ty nejtvrdší nehty. Tvarově přizpůsobené s uchopením z neklouzavého odolného materiálu. Ostří z nerezavějící oceli. Rozměry 10,5x5,5 cm. (euronova-shop.cz)

Ráj nehtů Lepidlo na nehty 3g

Ráj nehtů Lepidlo na nehty 3g

Lepidlo na umělé nehty 3g Speciální lepidlo pro 100% přilnavost mezi přírodními nehty a tipy. (rajnehtu.cz)

Lak na nehty

Lak na nehty

Pokud máte tenké nehty a musíte si na ně dávat pozor, toto je řešení přesně pro Vás. Přípravek na nehty Diam ongles je obohacen o diamantový prášek a jak je známo, diamant je nejtvrdší minerál na světě. Tento lak chrání a posiluje oslabené nehty, regeneruje a dodá nehtům zdravý lesk. Lahvička o obsahu 12 ml. (vyprodej-slevy.cz)

Nůžky na nehty

Nůžky na nehty

Nůžky na nehty. Z oceli a plastu. Měří 21x6 cm. (euronova-shop.cz)

Baby Banana Brush První kartáček banán - růžový

Baby Banana Brush První kartáček banán - růžový

První dětský kartáček. Speciální edice! vysoce kvalitní 100% potravinářský silikon pružný materiál znemožňuje zranění v ústech měkké štětiny pro jemné masírování dásnírozvíjí hygienické návyky u dětí ideální k uchopení pro malé ruce zábavný design lze mýt v myčce Získaná ocenění: Family Choice Awards 2014, National Parenting Awards Winner 2014, Creative Child Awards 2013, MBA Mom´s Best Award Winner. Video: Baby Banana Brush (prodeti.cz)

Kleštičky na nehty

Kleštičky na nehty

Tyto kleštičky na nehty jsou chytrým vynálezem, který umožňuje přesné ostříhání nehtů. Díky vynikající řezné síle můžete stříhat velmi snadno tvrdé nebo zarostlé nehty. Po složení rozměry cca 8 x 1,5 cm, vejdou se pak snadno do kabelky. Nerezová ocelová ostří zůstávají déle ostrá. (vyprodej-slevy.cz)

Ráj nehtů Zdobení na nehty GLITTER - MIX

Ráj nehtů Zdobení na nehty GLITTER - MIX

GLITTER zdobení na nehty ve 12ti krásných barvách Ideální na gelovou a akrylovou modeláž. (rajnehtu.cz)

Výroba laků na nehty

Výroba laků na nehty

S touto experimentální sadou si užijete spoustu zábavy. Celkem si můžete vyrobit několik laků na nehty. Sada obsahuje bázi laku na nehty, lahvičky na lak, barviva, pilníček, rozdělovač prstů a další potřeby. Součástí je také český návod. Rozměry balení cc (mrakyhracek.cz)

Sada na nehty 3.

Sada na nehty 3.

Nalakuj si své nehty barevným lakem, přidej ozdoby, flitry nebo lesklé nálepky. Na ruce můžeš použít krásně barevné tetování. Balení obsahuje: - 5 barevných laků na nehty- 2 laky s flitry- nalepovací perly- lesklé nálepky- tetování - pilník na nehty ve tvaru hvězdy (fonetip.cz)

Scholl Klip na nehty

Scholl Klip na nehty

Popis Klip má speciální tvarování pro přesné a bezpečné stříhání nehtů u nohou. Plastový zásobník sbírá ostříhané nehty a zajišťuje tak hygienické a snadné použití. Scholl klip na nehty stříhá přesně a bez námahy i ztvrdlé, silné nehty. Použití: Otevřete rameno klipu co nejvíce a otočte jej o 180°. Abyste zabránili zarůstajícím nehtům, stříhejte nehty rovně a ne příliš krátké. Odstříhnuté nehty padají do plastového zásobníku, který jednoduše vyčistíte oddělením od kovové části. V případě vrostlých, ale I tvrdých a ostrých nehtů, použijte pro jejich změkčení Scholl tinkturu na uvolnění vrostlých nehtů Výška: 145, Šířka: 83, Hloubka:22   Hrubá hmotnost: 60 … (ageo.cz)

Pilník na nehty - kovový

Pilník na nehty - kovový

Pilník na nehty - kovový Praktická plastová rukojeť. Ideální pro přírodní nehty. (rajnehtu.cz)

Blancheporte Kleštičky na nehty

Blancheporte Kleštičky na nehty

Kleštičky slouží pro rychlou úpravu nehtů. Jsou důvtipné a praktické. Mají 2 otvory jako nůžky pro lepší uchopení do ruky a tedy větší přesnost. Blancheporte Kleštičky na nehty od výrobce Blancheporte z kategorii Domov | Krása a zdraví | Manikúra a pedikúra za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

MAM Kartáček zubní First Brush 6+měsíců 1ks

Ráj nehtů Zdobení na nehty - skleněné kuličky

Ráj nehtů Zdobení na nehty - skleněné kuličky

Zdobení na nehty - skleněné kuličky Ideální na gelovou a akrylovou modeláž. Použití: Kuličky aplikujte do gelu a nechte vytvrdit v UV lampě. Poté zafixujte modelovacím gelem či top gelem. (rajnehtu.cz)

Ráj nehtů Zdobení na nehty - kašmírový prášek

Ráj nehtů Zdobení na nehty - kašmírový prášek

Zdobení na nehty - kašmírový prášek Použití: Na nalakovaný nehet štětečkem nanesete kašmír, přebytek po zaschnutí "smetete" z povrchu nehtu. Stejný postup platí pro UV gel či akryl. Naneste kašmír do finish gelu nebo akrylu a vytrďte v UV lampě 4 min. Pozor - již nenanášejte top vrstvu, protože by došlo ke zničení sametového povrchu nehtu.   (rajnehtu.cz)

Tweezerman nůžky na nehty

Tweezerman nůžky na nehty

Popis Elegantně tvarované ocelové nůžky na nehty mají ostré zahnuté čepele a jsou vhodné ke stříhání nehtů na rukách i nohách. (ageo.cz)

Výroba laků na nehty

Výroba laků na nehty

S touto experimentální sadou si užijete spoustu zábavy. Celkem si můžete vyrobit několik laků na nehty. Sada obsahuje bázi laku na nehty, lahvičky na lak, barviva, pilníček, rozdělovač prstů a další potřeby. Součástí je také český návod. Rozměry balení cc (fonetip.cz)

Dlouhé nůžky na nehty

Dlouhé nůžky na nehty

Nůžky s extra dlouhou rukojetí mají zoubkovanou šikmou čepel a budou výborným pomocníkem při problémech s ohýbáním. Vyrobeny jsou z vysoce kvalitní nerezové oceli. Rozměry: 21 x 7 x 1,5 cm (velkykosik.cz)

Zářivý lak na nehty

Zářivý lak na nehty

Zářivý lak na nehtyPříroda je umělec a nekonečný zdroj kreativity: neomezené množství jasných zářivých barev rostlinného světa bylo inspirací pro novou řadu manikúry. Spolu s intenzivním leskem uspokojí všechny potřeby Vašich nehtů.Jemné složení, které nepoškozuje nehty., je obohaceno o pryskyřici z elemi a neobsahuje ftaláty, formaldehyd, kafr ani toluen.Nový štěteček ve tvaru vějíře se dokonale přizpůsobí tvaru nehtu. Bezchybný výsledek této profesionální aplikace již po nanesení pouze jedné vrstvy.89 % žen potvrdilo, že nanesení pouze jedné vrstvy laku je dostačující. *V prodeji odstíny v klasickém, třpytivém i perleťovém provedení.* Uživatelský test provedený 106 ženami po dobu 7 dnů. (yves-rocher.cz)

Blancheporte Pilník na nehty

Blancheporte Pilník na nehty

Pilník pro dokonalou manikúru! 1 strana tohoto pilníku s obsahem minerálů pevnými jako diamant zaručí dokonalou manikúru a abrazivní vlastnosti. Pro sílu a lesk Vašich nehtů. Vhodný také pro umělé nehty. Jednoduše omyjte vodou a mýdlem. Blancheporte Pilník na nehty od výrobce Blancheporte z kategorii Výhodné ceny | Dámská móda | Krása a zdraví za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Stojan na zubní kartáčky Antic Line Brush Holder

Stojan na zubní kartáčky Antic Line Brush Holder

Dekorace Antic Line se hodí jak na chalupu, tak i do romantického interiéru, ale i do rustikálně zařízeného domova. Dekorace Antic Line jsou vytvořené tak, že se velmi snadno kombinují nejen samy mezi sebou, ale i s jakýmkoli stávajícím interiérem. Takže se chopte lehce vintage i lehce antik stylu a běžte do toho! (bonami.cz)

TePe Angle Interdental Brush ( 6 ks ) - Mezizubní kartáčky

TePe Angle Interdental Brush ( 6 ks ) - Mezizubní kartáčky

Angle Interdental Brush ( 6 ks ) - Mezizubní kartáčky - ani ten nejlepší zubní kartáček nedokáže dokonale odstranit mezizubní plak, který bývá zdrojem zánětů dásní - proto jsou tu mezizubní kartáčky s rukojetí Tepe Angle, speciálně navržené pro efektivní čištění mezizubních prostor - speciálně navržená vlákna umožňují efektivní čištění mezizubních prostor a dlouhou životnost - drátěné jádro potažené plastovou vrstvou zajišťuje jemné a bezpečné použití kartáčku - mají výbornou průchodnost a jsou vhodné také pro čištění implantátů a ortodontických aparátků - plastové víčko pro hygienické uzavření kartáčku Použití: Kartáček opatrně vložte do mezery mezi zuby a pohybujte jím dopředu a dozadu. Po použití pečlivě opláchněte. Jsou-li vaše mezizubní prostory velmi úzké, nepoužívejte násilí,… (prodejparfemu.cz)

Sada na nehty 3.

Sada na nehty 3.

Nalakuj si své nehty barevným lakem, přidej ozdoby, flitry nebo lesklé nálepky. Na ruce můžeš použít krásně barevné tetování. Balení obsahuje: (mrakyhracek.cz)

Blancheporte Kleštičky na nehty

Blancheporte Kleštičky na nehty

Ideální na tvrdé nehty. Delší ramena kleštiček Vám dodají více síly. Dokonale přilnou k nehtu a stříhají s velkou přesností. Blancheporte Kleštičky na nehty od výrobce Blancheporte z kategorii Domov | Krása a zdraví | Manikúra a pedikúra za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

AVON Štěteček na nehty

AVON Štěteček na nehty

AVON Štěteček na nehty Štěteček na nehty s hrotem pro kreslení teček a štětečkem pro kreslení proužků. Použití: Kovovým hrotem kreslete tečky. Štětečkem kreslete proužky. Délka: 12 cm. (rajnehtu.cz)

Bruska na nehty - JD700

Bruska na nehty - JD700

Bruska na nehty JD700 Bruska na nehty slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů. Díky regulaci otáček je také vhodná pro klasickou manikúru a pedikúru. Stříbrno-fialové provedení. Součástí balení je: hlavní ovládací panel, sada brusných nástavců, nožní pedál, bruska + stojánek. Na profesionální i domácí použití. Technické údaje:  Napětí: 220 – 240 V, 50 – 60 Hz  Výkon: 35W Otáčky: regulovatelné do 30 000 otáček za minutu  Regulovatelný směr otáčení: pravý a levý    (rajnehtu.cz)

Zdobící tyčinka na nehty

Zdobící tyčinka na nehty

Nail art jako ze salonu si nyní můžete vytvořit i sama díky zdobící tyčince pro precizní nanášení laku a zdobení nehtů přesnými a úzkými tahy.Zdobící tyčinka má dva různě úzké konce pro dokonale vykreslení jakéhokoliv ornamentu a přesné tahy lakem.  (yves-rocher.cz)

Lešticí pomůcka na nehty

Lešticí pomůcka na nehty

Lešticí pomůcka na nehty s ergonomickou rukojetí vám zaručí krásně lesklé a pěstěné nehty. Rukojeť je plastová, lešticí část je z polyuretanu. Měří 13,3x3x2 cm. (euronova-shop.cz)

Ráj nehtů Odlakovač na nehty s acetonem, 200 ml

Ráj nehtů Odlakovač na nehty s acetonem, 200 ml

Odlakovač na nehty s acetonem, 200 ml Extra silný odlakovač na přírodní nehty fialové barvy. Velmi rychle a efektivně odstraňuje lak bez vysoušení nehtů, s příjemnou vůní green olive. Obsahuje aceton.  (rajnehtu.cz)

Ráj nehtů Zdobení na nehty GLITTER - flitry, čárky malé

Ráj nehtů Zdobení na nehty GLITTER - flitry, čárky malé

GLITTER zdobení na nehty ve 12ti krásných barvách Ideální na gelovou a akrylovou modeláž. Použití: Zdobení aplikujte do mokrého gelu či gelového výpotku a nechte vytvrdit v UV lampě. Poté oprašte štetcem a zafixujte modelovacím gelem či top gelem. (rajnehtu.cz)

Swedish Beauty FASU2 The Sonic Brush Skin Cleansing - Sonický…

Swedish Beauty FASU2 The Sonic Brush Skin Cleansing - Sonický kartáček na čištění pleti   - White

FASU2 The Sonic Brush Skin Cleansing - Sonický kartáček na čištění pleti - sonický kartáček provádí šetrné, rychlé, ale velice účinné hloubkové čištění pleti pomocí oscilačního pohybu a je vhodný pro všechny typy pleti - čistí a omezuje počet pórů - provádí hloubkové čištění pleti a jemnou exfoliaci - odstraňuje nečistoty jako je například make-up, přebytečný kožní maz, odumřelé kožní buňky - snižuje výskyt mastných či naopak suchých oblastí - pleť je po ošetření jemná, sjednocená, hladká na dotek, působí prozářeně - zvyšuje účinnost kosmetických přípravků - hlavice provádí 10 000 oscilačních pohybů za minutu - štětiny jsou vyrobené z velmi jemných syntetických vlánek, štětinky jsou neporózní - světelná indikace – napájení, vybití přístroje a stupně výkonu - nastavitelné úrovně výkonu -… (prodejparfemu.cz)

Bruska na nehty - růžová

Bruska na nehty - růžová

Bruska na nehty - růžová Bruska na nehty slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů. Díky regulaci otáček je také vhodná pro klasickou manikúru a pedikúru. Jednoduchá obsluha. Napájení pomocí adaptéru. Součástí balení je 6ks brusných nástavců a 3ks náhradních brusných kotoučků, síťový adaptér. Bruska není určená pro profesionální použití.   Regulace otáček: 3000 - 20000 Napájení: 220-230V Upínací pouzdro nástavců: 2,4 - 3,2mm   (rajnehtu.cz)

Avon Nůžky na nehty

Avon Nůžky na nehty

AVON Nůžky na nehty Praktické nůžky na nehty, které vám pomáhají mít nehty pod kontrolou. Použití:Jemně zastřihněte část nehtu, která přesahuje nehtové lůžko. Poté nehty zapilujte pro zjemnění rohů nehtu. Nezapomeňte nůžky sterilizovat po každém použití. Materiál: nerezová ocel, PVC.Rozměry: 9 x 4,4 x 0,25 cm. (rajnehtu.cz)

Otočné kleštičky na nehty

Otočné kleštičky na nehty

Otočné kleštičky na nehty na rukách i na nohou s hlavou otočnou o 360°, jsou skládací. Mají pohodlné rukojeti, stříhají jednoduše a přesně. Nehty zastřihne krásně do hladka, takže předchází nepříjemnému zarůstání. Ustřihnou i ty nejtvrdší nehty! Jsou vyrobené z nerezové oceli. Složené měří 10x1,5 cm. (euronova-shop.cz)

Blancheporte Kleštičky na nehty

Blancheporte Kleštičky na nehty

Ideální na tvrdé nehty. Delší ramena kleštiček Vám dodají více síly. Dokonale přilnou k nehtu a stříhají s velkou přesností. Blancheporte Kleštičky na nehty od výrobce Blancheporte z kategorii Domov | Krása a zdraví | Manikúra a pedikúra za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Swedish Beauty Pure FASB The Sonic Brush Skin Cleansing - Sonický…

Swedish Beauty Pure FASB The Sonic Brush Skin Cleansing - Sonický kartáček na čištění pleti

Pure FASB The Sonic Brush Skin Cleansing - Sonický kartáček na čištění pleti - čistící kartáček Pure vyniká extra jemným a měkkým kartáčkem - disponuje účinným oscilačním pohybem (následovník nevhodných rotačních kartáčků) - zamilujete si jej nejen pro jeho luxusní design, ale především úžasné výsledky - při čištění pleti kartáčkem Pure dochází k jemnému odstranění epidermální (vnější, poslední) vrstvy pokožky - tato vrstva pokožky obsahuje řadu odumřelých kožních buněk, které mohou způsobovat různé problémy - kartáček Pure navíc provádí jemnou mikromasáž - ta má rovněž svůj podíl na zvýšení účinnosti kosmetických přípravků - při mikromasáži dojde k zvýšení prokrvení kožních buněk, které jsou lépe vyživovány důležitými látkami - čistí a omezuje počet pórů - provádí hloubkové čištění… (prodejparfemu.cz)

Sada malování na nehty

Sada malování na nehty

Vytvořte si krásné nehty s barevnými efekty, barvy můžete měnit podle nálady. Obsahuje 6 laků na nehty, nehtové perličky, oboustanné lepící archy, 24 umělých nehtů, pilník. kelímek a tyčinku na mixování barev. Rozměr balení cca 23 x 22 x 5 cm. Věk 6+ (mrakyhracek.cz)

Bruska na nehty - JD400

Bruska na nehty - JD400

Bruska na nehty JD400 Bruska na nehty slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů. Díky regulaci otáček je také vhodná pro klasickou manikúru a pedikúru.  Součástí balení je: hlavní ovládací panel, sada brusných nástavců, bruska + stojánek. Na profesionální i domácí použití. Technické údaje:  Napětí: 220 – 240 V, 50 – 60 Hz  Výkon: 35W Otáčky: regulovatelné do 30 000 otáček za minutu  Regulovatelný směr otáčení: pravý a levý    (rajnehtu.cz)

Sada malování na nehty

Sada malování na nehty

Vytvořte si krásné nehty s barevnými efekty, barvy můžete měnit podle nálady. Obsahuje 6 laků na nehty, nehtové perličky, oboustanné lepící archy, 24 umělých nehtů, pilník. kelímek a tyčinku na mixování barev. Rozměr balení cca 23 x 22 x 5 cm. Věk 6+ (fonetip.cz)

Ráj nehtů Lepidlo na nehty se štětečkem 7,5g

Ráj nehtů Lepidlo na nehty se štětečkem 7,5g

Lepidlo na nehty se štětečkem 7,5g Speciální lepidlo pro 100% přilnavost mezi přírodními nehty a tipy. (rajnehtu.cz)

Ráj nehtů Zdobení na nehty GLITTER - flitry, čárky

Ráj nehtů Zdobení na nehty GLITTER - flitry, čárky

GLITTER zdobení na nehty ve 12ti krásných barvách Ideální na gelovou a akrylovou modeláž. Použití: Zdobení aplikujte do gelového výpotku či do mokrého gelu a nehte vytvrdit v UV lampě. Poté oprašte štětečkem a zafixujte modelovacím gelem či top gelem. (rajnehtu.cz)

GALT Sada na nehty (5011979530011)

GALT Sada na nehty (5011979530011)

Zkrášlovací sada doporučený věk od 7 let Udělejte si umělecky ozdobené nehty, které vám budou všichni závidět! Nalakujte si nehty barevným lakem, přidejte ozdoby, flitry nebo lesklé nálepky. Na ruce můžete použít krásně barevné tetování. Parametry a specifikace:Doporučený věk: od 7 letObsah balení: 5 barevných laků na nehty, 2 laky s flitry, nalepovací perly, lesklé nálepky, tetování a pilník ve tvaru hvězdyHračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE. (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít