Brother HL-L9310CDW (HLL9310CDWRE1)

Brother HL-B2080DW

Brother HL-B2080DW

Tato tiskárna je vhodná pro stolní počítače. Je kompaktní a tiše tiskne na pozadí, zatímco pracujete a telefonujete. Ve skutečnosti můžete HL-B2080DW umístit kdekoli v domácnosti nebo kanceláři, protože tiskárna se může připojit přes domácí síť nebo bezdrátově prostřednictvím mobilního telefonu. S touto tonerbenefit tiskárnou vytisknete až 2000 stran a nemusíte ji měnit tak často. HL-B2080DW je dodávána přímo s tonerems kapacitou 2000 stran. Více toneru, více výtisků a ještě větší úspory Díky mimořádně velkému toneru s výtěžností až 2 000 stránek* vytisknete mnohem více stránek a ještě ušetříte. Vysoký výkon i kvalita pro kanceláře Nastavení k použití během několika minut. HL-B2080DW disponuje vysokou rychlost tisku 34 stran za minutu, automatickým oboustranným tiskem a velkým… (euronics.cz)

Brother HL-L2312D

Brother HL-L2312D

Brother HL-L2312D je tichá, kompaktní mono laserová tiskárna. Je to skvělá volba, pokud máte ve svém domě nebo kanceláři omezený prostor. Tato tiskárna tiskne tiše na pozadí při méně než 50 dB. Jedna z našich nejrychlejších a nejúčinnějších malých kancelářských tiskáren. Budete potěšeni jasnou kvalitou textu a rychlostí tisku až 30 stránek za minutu. S velkým zásobníkem na 250 listů papíru nepotřebujete neustále doplňovat zásobník papíru a soustředit se na to, co potřebujete. Maximální hodnota za peníze Náklady jsou klíčovým faktorem, ať už pro vaše bydlení nebo podnikání. Zajistili jsme, že HL-L2312D je nákladově efektivní pro provoz i údržbu. Použití našich vysoce výkonných tonerových kazet kombinovaných s automatickým oboustranným tiskem může výrazně snížit náklady na každou… (euronics.cz)

Brother HL-L2352DW

Brother HL-L2352DW

HL-L2352DW je tichá stolní tiskárna, která poskytuje vysokou rychlost tisku bez toho, aby byla hlučná. Je kompaktní a tiskne tiše na pozadí, zatímco pracujete. Tuto tiskárnu můžete umístit kdekoli ve vašem domě nebo v kanceláři. Lze ji připojit přes domácí síť nebo bezdrátově. Další výhodou je tisk z mobilního telefonu nebo tabletu, aniž byste museli používat počítač. Ušetřete čas díky automatickému oboustrannému tisku a velkému zásobníku papíru na 250 listů. Ujistěte se, že máte důležitý dokument vždy, když potřebujete, aniž byste museli stále zásobník doplňovat. Maximální hodnota za peníze Náklady jsou klíčovým faktorem, ať už pro bydlení nebo pro podnikání. Zajistili jsme, že je HL-L2352DW nákladově efektivní pro provoz a údržbu. Použití našich vysoce výkonných tonerových kazet… (euronics.cz)

Brother HL-L2372DN

Brother HL-L2372DN

Toto tiché zařízení vhodné pro stolní počítače poskytuje vysokou rychlost tisku, aniž by bylo hlučné. Je kompaktní a tiskne tiše na pozadí, takže můžete pracovat bez přerušení. Při vysoké rychlosti tisku až 34 stran za minutu nebudete nikdy dlouho čekat na tisk dokumentu. Automatický oboustranný tisk a standardní zásobník papíru na 250 listů snižuje časté doplňování papíru. Maximální hodnota za peníze Náklady jsou klíčovým faktorem, ať už pro bydlení nebo pro podnikání. Zajistili jsme, že je HL-L2372DN nákladově efektivní pro provoz a údržbu. Použití našich vysoce výkonných tonerových kazet kombinovaných s automatickým oboustranným tiskem může vážně snížit náklady na každou tiskovou úlohu. Vysoký výkon i kvalita pro kanceláře HL-L2372DN byla vytvořena s ohledem na účinnost. Tato rychlá… (euronics.cz)

BROTHER Brother HL-1222WE

BROTHER Brother HL-1222WE

Tiskárna disponuje vyspělými tiskovými funkcemi. Díky těmto vlastnostem tiskárna zajišťuje vysoce kvalitní výstup. Tiskárna zvládá až 20 stránek za minutu. Rozlišení tiskárny je slušných 2400×600 dpi. Jedná se o laserovou černobílou tiskárnu, která používá laserovou technologii tisku pro tisk stálých dokumentů. Tisk Tiskárna Brother HL-1222WE disponuje vyspělými tiskovými funkcemi. Díky těmto vlastnostem tiskárna zajišťuje vysoce kvalitní výstup. Tiskárna zvládá až 20 stránek za minutu. Rozlišení tiskárny je slušných 2400×600 dpi. Jedná se o laserovou černobílou tiskárnu, která používá laserovou technologii tisku pro tisk stálých dokumentů. Zásobník papíru Tiskárna disponuje vstupním zásobníkem na papír, který pojme až 150 listů papíru a výstupním 50… (rozbaleno.cz)

Brother HL-L2365DW

Brother HL-L2365DW

Firma Brother se již s dlouholetou tradicí zabývá výrobou tiskových zařízení. V tomto případě si pro nás společnost připravila výkonnou laserovou tiskárnu Brother HL-L2365DW s černobílým tiskem. Tato tiskárna patří mezi přístroje s tiskem až do A4 formátu, které poskytnou uživateli vysokou rychlost tisku společně s nízkými tiskovými náklady a skvěle se hodí pro nasazení v malých pracovních skupinách. Automatický potisk obou stran papíru Velkým pomocníkem při potřebě potisknout obě strany papíru je automatický oboustranný tisk, který se sám bez velké námahy postará o potisknutí obou stránek papíru. Značně Vám tím tiskárna ušetří čas strávený tiskem a snadněji se ušetří na spotřebovaném papíru. Profesionální rychlé výtisky ve vysokém rozlišení Tiskněte dokumenty, brožury nebo například… (euronics.cz)

Brother HL-L5100DN

Brother HL-L5100DN

Vyvinuto pro vytížené kanceláře. Tato tiskárna zaručuje vysokou rychlost tisku a skvělé možnosti manipulace s papírem. Můžete také snížit náklady na tisk použitím volitelných vysokokapacitních tonerových kazet. HL-L5100DN je ideální partner pro vaši kancelář. Zvýšení úrovně produktivity - Produktivita se výrazně zvyšuje díky rychlosti tisku až 40 stran za minutu - Maximalizovaný výkon s vysokorychlostním (10Base-T/100Base-TX) drátovým síťovým rozhraním - Snadný tisk z mobilních zařízení v síťovém prostředí, které umožňuje uživatelům tisknout pomocí aplikace Brother iPrint&Scan, tiskových služeb Android, Google Cloud Print 2.0, Mopria a AirPrint - Snadno použitelný LCD displej s kapacitou 1 řádek / 16 znaků umožňuje uživatelům tisknout jednoduše Vše v klidu – spolehlivost pro pracovní… (euronics.cz)

Brother HL-1223WE

Brother HL-1223WE

Brother HL1223WE Formát tiskárny: A4 Rozlišení[DPI]: 2400 x 600 Rychlost černého tisku [str/min]: 20 Tisk první strany [sec]: 10 Paměť [MB]: 32 Oboustranný tisk: Manuální Kapacita zásobníku [str]: 150 Rozhraní: Full-Speed USB 2.0, WiFi IEEE 802.11b/g/n Kapacita startovacího toneru [str]: 1500 Skener: Ne Fax: Ne Spotřeba [W]: 380 Spotřeba StandBy [W]: 40 Hlučnost [dB]: 6,6 Rozměry [VxŠxH mm]: 189 x 340 x 238 Hmotnost [kg]: 4,6 Podporované operační systémy: Windows® 10, Windows Windows 8® (32/ 64 bitová verze), Windows 7® (32/ 64 bitová verze), Windows Vista® (32/ 64 bitová verze), Windows® XP Professional (32/ 64 bitová verze), Windows® XP Home Edition, Windows® Server 2012, Windows® Server 2008 R2, Windows® Server 2008 (32/ 64 bitová verze), Windows® Server 2003 (32/ 64 bitová verze… (euronics.cz)

Brother HL-L8360CDW

Brother HL-L8360CDW

HL-L8360CDW vyrobená pro skutečnou flexibilitu nabízí celou řadu funkcí, které lze přizpůsobit pro zajištění produktivity ve vašem podnikání. Hlavní vlastnosti * Rychlost tisku až 31 str./min. barevně a mono * 6,8 cm barevný dotykový LCD displej * Standardní zásobník papíru do 300 listů * USB, bezdrátové a gigabitové drátové rozhraní * iPrint&Scan, Google Cloud Print a Apple AirPrint * Tonery v dodávce - černý na 3 000 stran, azurový, purpurový a žlutý na 1 800 stran Vyšší spolehlivost Nejnovější barevná laserová řada Brother, vyrobená pro dlouhou životnost a splnění požadavků na vysoce vytížené pracovní prostředí, byla zcela inovována pro ještě delší trvanlivost, vyšší kvalitu a odolnost. Maximalizovaný výkon Všestranná manipulace s papírem vám umožní na HL-8360CDW přidat kombinace… (euronics.cz)

Brother HL-L5200DW

Brother HL-L5200DW

Vyvinuto pro vytížené kanceláře. Tato tiskárna zaručuje vysokou rychlost tisku a skvělé možnosti manipulace s papírem. Můžete také snížit náklady na tisk použitím volitelných vysokokapacitních tonerových kazet. HL-L5200DW je ideální partner pro Vaši kancelář. Zvýšení úrovně produktivity - Produktivita se výrazně zvyšuje díky rychlosti tisku až 40 stran za minutu - Maximalizovaný výkon s vysokorychlostním (10Base-T/100Base-TX) drátovým a (IEEE 802.11b/g/n) bezdrátovým připojením - Snadný tisk z mobilních zařízení v síťovém prostředí, které umožňuje uživatelům tisknout pomocí aplikace Brother iPrint&Scan, tiskových služeb Android, Google Cloud Print 2.0, Mopria a AirPrint - Snadno použitelný LCD displej s kapacitou 1 řádek / 16 znaků umožňuje tisknout jednoduše Vše v klidu – spolehlivost… (euronics.cz)

Brother HL-L8260CDW

Brother HL-L8260CDW

HL-L8260CDW poskytuje tisk v obchodní kvalitě. Bezdrátová barevná tiskárna HL-L8260CDW vyvinutá pro plnou flexibilitu nabízí snadný tisk a sdílení, do vašeho podnikání přinese požadovanou produktivitu. Hlavní vlastnosti * Rychlost tisku až 31 str./min. barevně a mono * Automatický oboustranný tisk * Zásobník papíru 300 listů * USB, bezdrátové a gigabitové drátové rozhraní * iPrint&Scan, Google Cloud Print a Apple AirPrint * Tonery v dodávce - černý na 3 000 stran, azurový, purpurový a žlutý na 1 800 stran Vyšší spolehlivost Nejnovější barevná laserová řada Brother, vyrobená pro dlouhou životnost a splnění požadavků na vysoce vytížené pracovní prostředí, byla zcela inovována pro ještě delší trvanlivost, vyšší kvalitu a odolnost. Ekologická šetrnost Barevná laserová řada Brother je… (euronics.cz)

Brother HL-L5000D

Brother HL-L5000D

Vyvinuto pro vytížené kanceláře. Tato tiskárna zaručuje vysokou rychlost tisku a skvělé možnosti manipulace s papírem. Můžete také snížit náklady na tisk použitím volitelných vysokokapacitních tonerových kazet. HL-L5000D je ideální partner pro Vaši kancelář. Zvýšení úrovně produktivity Produktivita se výrazně zvyšuje díky rychlosti tisku až 40 stran za minutu Snadno čitelný LCD displej s kapacitou 1 řádek / 16 znaků umožňuje uživatelům jednodušeji tisknout Vše v klidu Naprostá spolehlivost umožňuje tisknout až 3 500 stránek měsíčně Vynikající možnosti manipulace s papírem, standardní kapacita zásobníků 300 listů s možností rozšíření až na 1 340 listů a výstupní kapacita 150 listů Výjimečně nízké provozní náklady HL-L5000D s tonerovou kazetou o kapacitě 2,0001 stran je navržena pro… (euronics.cz)

Brother HL-1222WE

Brother HL-1222WE

Rychlá a kompaktní bezdrátová mono laserová tiskárna HL-1222WE nabízí profesionální kvalitu tisku za super nízkou cenu. Ideální pro pracovní skupiny. Snadno použitelná tiskárna HL-1222WE spolehlivě splní vaše požadavky na každodenní tisk a zároveň pomáhá snižovat náklady na tisk. HL-1222WE je tiskárna, která se vyznačuje nízkými náklady na tisk. Model podporuje efektivní tonery Brother, které jsou k dispozici za přijatelné ceny. Nabízí kompaktní rozměry, pohodlné ovládání, elegantní design a vestavěnou bezdrátovou síť. Laserové zařízení Brother je zaměřené na domácnosti a malé firmy. HL-1222WE je jednofunkční tiskárna, která tiskne až 20 stránek za minutu a první výtisk je připraven po 10 sekundách. Standardní tonerová kazeta vytiskne až 1500 stran. Jednotka je snadno instalovatelná a… (euronics.cz)

Brother HL-L3270CDW (HLL3270CDWYJ1)

Brother HL-L3270CDW (HLL3270CDWYJ1)

LED tiskárna barevná, A4 LED, 24 stran za minutu černobíle, 24 stran za minutu barevně, 600x 2400dpi, LCD displej, AirPrint, 256MB, duplex, USB 2.0, LAN, WiFi LED tiskárna dedikovaná pro formáty A4, A5, A6, Letter a Legal bude chtěným parťákem do práce i do domácnosti. Právě s LED tiskárnou Brother HL-L3270CDW budou vaše finální texty a dokumenty propracované do nejmenších detailů, včetně ostrých hran textu. Společnost Brother totiž na trh přišla s takovým typem tiskárny, která zvládne dosáhnout tiskového rozlišení až 2400 DPI i v průběhu obdivuhodné rychlosti tisknutí 24 str./min. U LED tiskáren lze si můžete být jisti, že díky úsporné technologii tisku je tisk početnějších dokumentů cenově výhodnější nežli v případě inkoustových tiskáren. Výjimečné funkce LED tiskárny Brother HL… (alza.cz)

Brother HL-1112E (HL1112EYJ1)

Brother HL-1112E (HL1112EYJ1)

Laserová tiskárna A4, 20 stran za minutu černobíle, 2400x 600dpi, 1MB, USB 2.0 Laserová tiskárna Brother HL-1112E poskytuje rychlý černobílý tisk, ekonomický provoz a drátové připojení do sítě. To vše v kombinaci s dostupnou cenou z ní dělá skvělého pomocníka do pracoven a domácností. Ideální tiskárna pro ty, kdo potřebují rychle a spolehlivě vytvářet základní černobílé dokumenty.Brother HL-1112E dokáže tisknout dokumenty do velikosti A4 maximální rychlostí tisku až 20 stran za minutu. S rozlišením 2400 x 600 dpi je dosažena dobrá ostrost a čistota textu i detailů. Papír se vkládá do zásobníků s kapacitou 150 listů pro vstup a 50 listů pro výstup. K počítači nebo do sítě se zařízení připojuje přes rozhraní USB 2.0.Parametry a specifikace:Funkce:Černobílá laserová… (alza.cz)

Brother HL-1110E bílá

Brother HL-1110E bílá

Při vývoji tiskárny HL-1110E byl kladen důraz zejména na malé rozměry a kvalitu tisku. Je speciálně navržena tak aby si našla místo na každém pracovním stole. Díky malým rozměrům a vysoké spolehlivosti je vhodná zejména pro domácí tisk. Technická specifikace * Formát tiskárny: A4 * Rozlišení[DPI]: 2400 x 600 * Rychlost černého tisku [str/min]: 20 * Tisk první strany [sec]: 23 * Max. měsíční zatížení [str]: 2000 * Paměť [MB]:16MB * Oboustranný tisk: Ne * Automatický podavač pro skenování: Ne * Automatický duplexní podavač pro skenování: Ne * Kapacita zásobníku [str]: 150 * Rozhraní: USB 2.0 * Tiskové jazyky: GDI * Kapacita startovacího toneru [str]: Výrobce neuvádí * Skener: Ne * Fax: Ne * Spotřeba [W]: 350 * Spotřeba StandBy [W]: 1 * Hlučnost [dB]: Výrobce neuvádí * Rozměry… (euronics.cz)

Brother HL-L5200DW (HLL5200DWYJ1)

Brother HL-L5200DW (HLL5200DWYJ1)

Vyvinuto pro vytížené kanceláře. Tato tiskárna zaručuje vysokou rychlost tisku a skvělé možnosti manipulace s papírem. Můžete také snížit náklady na tisk použitím volitelných vysokokapacitních tonerových kazet. HL-L5200DW je ideální partner pro Vaši kancelář. Zvýšení úrovně produktivity Produktivita se výrazně zvyšuje díky rychlosti tisku až 40 stran za minutu Maximalizovaný výkon s vysokorychlostním (10Base-T/100Base-TX) drátovým a (IEEE 802.11b/g/n) bezdrátovým připojením Snadný tisk z mobilních zařízení v síťovém prostředí, které umožňuje uživatelům tisknout pomocí aplikace Brother iPrint&Scan, tiskových služeb Android, Google Cloud Print 2.0, Mopria a AirPrint Snadno použitelný LCD displej s kapacitou 1 řádek / 16 znaků umožňuje tisknout jednoduše Vše v klidu – spolehlivost pro… (kasa.cz)

Brother HL-L2352DW (HLL2352DWYJ1)

Brother HL-L2352DW (HLL2352DWYJ1)

HL-L2352DW je tichá stolní tiskárna, která poskytuje vysokou rychlost tisku bez toho, aby byla hlučná. Je kompaktní a tiskne tiše na pozadí, zatímco pracujete. Tuto tiskárnu můžete umístit kdekoli ve vašem domě nebo v kanceláři. Lze ji připojit přes domácí síť nebo bezdrátově. Další výhodou je tisk z mobilního telefonu nebo tabletu, aniž byste museli používat počítač. Ušetřete čas díky automatickému oboustrannému tisku a velkému zásobníku papíru na 250 listů. Ujistěte se, že máte důležitý dokument vždy, když potřebujete, aniž byste museli stále zásobník doplňovat. Maximální hodnota za peníze Náklady jsou klíčovým faktorem, ať už pro bydlení nebo pro podnikání. Zajistili jsme, že je HL-L2352DW nákladově efektivní pro provoz a údržbu. Použití našich vysoce výkonných tonerových kazet… (kasa.cz)

Brother HL-L6400DW (HLL6400DWRF1)

Brother HL-L6400DW (HLL6400DWRF1)

Najděte nové obchodní příležitosti s tímto robustním zařízením. Nabízí vynikající možnosti manipulace s papírem, vysoké rychlosti tisku a nové volitelné vysokokapacitní tonerové kazety, které významně snižují náklady na tisk. To vše dělá z této tiskárny ideální zařízení pro váš byznys. Hlavní vlastnosti Vysoké rychlosti tisku až 50 str./min. Vynikající manipulace s papírem, kapacitu 570 listů papíru lze rozšířit až na 2650 listů Startovací tonerová kazeta na 12000 stran a volitelná ultra vysokokapacitní tonerová kazeta až na 20000 stran Snadno ovladatelný dotykový displej s úhlopříčkou 4,5 cm Vylepšené zabezpečení dokumentů a přihlašování uživatelů při přímém tisku s integrovanou čtečkou NFC Maximalizujte výkon a snižte náklady na tisk Pro dokonalou manipulaci s papírem je napříč celou… (kasa.cz)

BROTHER HL-1223WE (HL1223WEYJ1)

BROTHER HL-1223WE (HL1223WEYJ1)

HL-1223WE (20str., HQ-1200dpi, 32MB,GDI,USB 2.0) + WiFi . Specifikace: Zařízení laserová tiskárna Rychlost tisku A4/ Letter až 21 stran za minutu mono dle ISO/IEC 24734 Tisk první strany do 10 sekund z režimu Připraveno Duplexní tisk manuální Emulace GDI Rozhraní Full-Speed USB 2.0, WiFi IEEE 802.11b/g/n Ovladač tiskárny Windows Windows 8® (32/ 64 bitová verze), Windows 7® (32/ 64 bitová verze), Windows Vista® (32/ 64 bitová verze), Windows® XP Professional (32/ 64 bitová verze), Windows® XP Home Edition, Windows® Server 2012, Windows® Server 2008 R2, Windows® Server 2008 (32/ 64 bitová verze), Windows® Server 2003 (32/ 64 bitová verze) Macintosh OS X 10.7.5, 10.8.x, 10.9.x Linux CUPS, LPD… (rozbaleno.cz)

Brother HL-L8360CDW (HLL8360CDWRE1)

Brother HL-L8360CDW (HLL8360CDWRE1)

Laserová tiskárna barevná, A4, 31 stran za minutu černobíle, 31 stran za minutu barevně, 2400x 600dpi, 512MB, dotykový LCD, duplex, USB 2.0, LAN, WiFi Laserová tiskárna se síťovou kartou bude tím pravým pro pracoviště se skupinou uživatelů, kde bude tisknout rychle, s nízkými provozními náklady a z nejrůznějších zařízení včetně těch mobilních. Šetřete díky automatickému tisku z obou stran papíru a zvolte velkokapacitní tonerovou kazetu. Ostré a dobře čitelné písmo zaručí tiskové rozlišení 1200 × 1200 dpi. Rozhodně… (alza.cz)

Brother HL-L2352DW (HLL2352DWYJ1)

Brother HL-L2352DW (HLL2352DWYJ1)

Laserová tiskárna A4, 30 stran za minutu černobíle, 1200x 1200dpi, 64MB, duplex, USB 2.0, WiFi Kompaktní laserová tiskárna Brother HL-L2352DW nabízí rychlý tisk a nákladově efektivní provoz. Tonerové kazety s velkým objemem a automatický oboustranný tisk splní ekonomické nároky podnikatelů i menších pracovních skupin. S rychlostí tisku až 30 stran za minutu na své dokumenty nikdy nebudete dlouho čekat. Rozlišení 1 200 × 1 200 DPI zajistí ostré, dobře čitelné písmo i grafy. Díky vstupnímu zásobníku na 250 listů papíru také nebudete muset neustále doplňovat papír. Výhodou modelu je bezdrátové připojení k síti WiFi a tisk i z mobilního telefonu nebo tabletu. Klíčové vlastnosti laserové tiskárny Brother HL-L2352DWRychlý a ostrý černobílý laserový tiskAutomatický… (alza.cz)

Brother HL-L6300DW (HLL6300DWRF1)

Brother HL-L6300DW (HLL6300DWRF1)

Laserová tiskárna A4, 46 stran za minutu černobíle, 1200x 1200dpi, 256MB, dotykový LCD, duplex, AirPrint, USB 2.0, LAN, WiFi Kompaktní laserová tiskárna bude fungovat ve vysokém tempu a s nízkými provozními náklady. Využívání je možné přes síť a celou řadou mobilních cest. Také umí sama tisknout z cloudu. Při vysoké zátěži ji lze rozšířit dalšími zásobníky.Výkonná laserová tiskárna pro vytížené prostředí, kde bude fungovat ve vysokém tempu a s nízkými provozními náklady. Ty zaručí velkokapacitní tonerová kazeta i duplexní tisk, kdy se využijí obě strany papíru. Zařízení je kompaktních rozměrů a poskytuje tiskové rozlišení až… (alza.cz)

Brother HL-5470DW černá

Brother HL-5470DW černá

Každá firma s rostoucím objemem tisku řeší provozní náklady. Nová řada výkonných tiskáren Brother splní nejen tato očekávání. Nové produkty společnosti Brother s rychlostí tisku 36 str./min. Model HL-5450DW je navíc vybaven duplexní jednotkou a integrovanou síťovou kartou (drátovou i bezdrátovou). Formát tiskárny: laserová Paměť: standard 128 MB volitelně 384 MB Rozlišení: až 1200 x 1200 dpi Rychlost černého tisku: až 38 str./min. Tisk první strany: za méně než 8,5 sekundy z pohotovostního režimu Max. měsíční zatížení: 50000 stránek Duplex: ano Displej: Podsvícený LCD displej (1 řádek, 16 znaků) Zásobník: Standardní zásobník 250 listů Víceúčelový podavač 50 listů Volitelný zásobník 1 x 500 listů (LT-5400) Rozhraní: Hi-Speed USB 2.0, WiFi, Ethernet Tiskové jazyky: PCL6, BR-Script3 … (euronics.cz)

Brother HL-L5100DN (HLL5100DNYJ1)

Brother HL-L5100DN (HLL5100DNYJ1)

Vyvinuto pro vytížené kanceláře. Tato tiskárna zaručuje vysokou rychlost tisku a skvělé možnosti manipulace s papírem. Můžete také snížit náklady na tisk použitím volitelných vysokokapacitních tonerových kazet. HL-L5100DN je ideální partner pro vaši kancelář. Zvýšení úrovně produktivity Produktivita se výrazně zvyšuje díky rychlosti tisku až 40 stran za minutu Maximalizovaný výkon s vysokorychlostním (10Base-T/100Base-TX) drátovým síťovým rozhraním Snadný tisk z mobilních zařízení v síťovém prostředí, které umožňuje uživatelům tisknout pomocí aplikace Brother iPrint&Scan, tiskových služeb Android, Google Cloud Print 2.0, Mopria a AirPrint Snadno použitelný LCD displej s kapacitou 1 řádek / 16 znaků umožňuje uživatelům tisknout jednoduše Vše v klidu – spolehlivost pro pracovní skupinu … (kasa.cz)

Brother HL-1222WE (HL1222WEYJ1)

Brother HL-1222WE (HL1222WEYJ1)

Rychlá a kompaktní bezdrátová mono laserová tiskárna HL-1222WE nabízí profesionální kvalitu tisku za super nízkou cenu. Ideální pro pracovní skupiny. Snadno použitelná tiskárna HL-1222WE spolehlivě splní vaše požadavky na každodenní tisk a zároveň pomáhá snižovat náklady na tisk. HL-1222WE je tiskárna, která se vyznačuje nízkými náklady na tisk. Model podporuje efektivní tonery Brother, které jsou k dispozici za přijatelné ceny. Nabízí kompaktní rozměry, pohodlné ovládání, elegantní design a vestavěnou bezdrátovou síť. Laserové zařízení Brother je zaměřené na domácnosti a malé firmy. HL-1222WE je jednofunkční tiskárna, která tiskne až 20 stránek za minutu a první výtisk je připraven po 10 sekundách. Standardní tonerová kazeta vytiskne až 1500 stran. Jednotka je snadno instalovatelná a… (kasa.cz)

Brother HL-B2080DW (HLB2080DWYJ1)

Brother HL-B2080DW (HLB2080DWYJ1)

Tato tiskárna je vhodná pro stolní počítače. Je kompaktní a tiše tiskne na pozadí, zatímco pracujete a telefonujete. Ve skutečnosti můžete HL-B2080DW umístit kdekoli v domácnosti nebo kanceláři, protože tiskárna se může připojit přes domácí síť nebo bezdrátově prostřednictvím mobilního telefonu. S touto tonerbenefit tiskárnou vytisknete až 2000 stran a nemusíte ji měnit tak často. HL-B2080DW je dodávána přímo s tonerems kapacitou 2000 stran. Více toneru, více výtisků a ještě větší úspory Díky mimořádně velkému toneru s výtěžností až 2 000 stránek* vytisknete mnohem více stránek a ještě ušetříte. Vysoký výkon i kvalita pro kanceláře Nastavení k použití během několika minut. HL-B2080DW disponuje vysokou rychlost tisku 34 stran za minutu, automatickým oboustranným tiskem a velkým… (kasa.cz)

Brother HL-1223WE (HL1223WEYJ1)

Brother HL-1223WE (HL1223WEYJ1)

Brother HL1223WE Formát tiskárny: A4 Rozlišení[DPI]: 2400 x 600 Rychlost černého tisku [str/min]: 20 Tisk první strany [sec]: 10 Paměť [MB]: 32 Oboustranný tisk: Manuální Kapacita zásobníku [str]: 150 Rozhraní: Full-Speed USB 2.0, WiFi IEEE 802.11b/g/n Kapacita startovacího toneru [str]: 1500 Skener: Ne Fax: Ne Spotřeba [W]: 380 Spotřeba StandBy [W]: 40 Hlučnost [dB]: 6,6 Rozměry [VxŠxH mm]: 189 x 340 x 238 Hmotnost [kg]: 4,6 Podporované operační systémy: Windows® 10, Windows Windows 8® (32/ 64 bitová verze), Windows 7® (32/ 64 bitová verze), Windows Vista® (32/ 64 bitová verze), Windows® XP Professional (32/ 64 bitová verze), Windows® XP Home Edition, Windows® Server 2012, Windows® Server 2008 R2, Windows® Server 2008 (32/ 64 bitová verze), Windows® Server 2003 (32/ 64 bitová verze… (kasa.cz)

Brother HL-L5100DN (HLL5100DNYJ1)

Brother HL-L5100DN (HLL5100DNYJ1)

Laserová tiskárna A4, 40 stran za minutu černobíle, 1200x 1200dpi, 256MB, LCD, duplex, USB 2.0, LAN Laserová tiskárna se síťovou kartou bude tím pravým pro pracoviště se skupinou uživatelů, kde bude tisknout rychle, s nízkými provozními náklady a z nejrůznějších zařízení včetně těch mobilních. Šetřete díky automatickému tisku z obou stran papíru a zvolte velkokapacitní tonerovou kazetu. Ostré a dobře čitelné písmo zaručí tiskové rozlišení 1200 × 1200 dpi. Rozhodně tedy splní ekonomické i kvalitativní nároky většiny uživatelů.Laserová tiskárna se síťovou kartou bude tím pravým pro pracoviště se skupinou uživatelů, kde bude tisknout rychle, s nízkými provozními náklady a z nejrůznějších zařízení včetně těch mobilních. Šetřete… (alza.cz)

Brother HL-L2312D (HLL2312DYJ1)

Brother HL-L2312D (HLL2312DYJ1)

Laserová tiskárna A4, 30 stran za minutu černobíle, 1200x 1200dpi, 32MB, duplex, USB 2.0 Kompaktní laserová tiskárna Brother HL-L2312D nabízí rychlý tisk a nákladově efektivní provoz. Tonerové kazety s velkým objemem a automatický oboustranný tisk splní ekonomické nároky podnikatelů i menších pracovních skupin. S rychlostí tisku až 30 stran za minutu na své dokumenty nikdy nebudete dlouho čekat. Rozlišení 1 200 × 1 200 DPI zajistí ostré, dobře čitelné písmo i grafy. Díky vstupnímu zásobníku na 250 listů papíru také nebudete muset neustále doplňovat papír. Klíčové vlastnosti laserové tiskárny Brother HL-L2312DRychlý a ostrý černobílý laserový tiskAutomatický oboustranný tisk (duplex)Podporuje širokou škálu typů papíru ručním podavačemNízké náklady na provoz … (alza.cz)

Brother HL-1210WE (HL1210WEYJ1)

Brother HL-1210WE (HL1210WEYJ1)

Laserová tiskárna černobílá, A4, 22 stran za minutu černobíle, 2400x 600dpi, 32MB, USB 2.0, WiFi Uvnitř elegantního černobílého šasi se ukrývá monochromatická laserová tiskárna Brother HL-1210WE, která nabízí možnost černobílého tisku až do rozlišení 2400 × 600 DPI. Tiskárna je schopna tisknout během 23 sekund a je schopna vychrlit až 20 stran za minutu, takže tisk je opravdu bleskový. Neméně pomalá je i příprava tisku a to díky vlastní 32MB paměti. Tiskárna uspokojí domácnosti i malé firmy. Spotřeba při běžném využití činí pouhých 40 W. O dostatek papíru se postará vstupní zásobník o kapacitě až 150 listů a na výstupu je tiskárna schopna pojmout až 50 listů A4. Samozřejmostí je bezdrátové WiFi připojení pro sdílení mezi více počítačů. … (alza.cz)

Brother HL-L2372DN (HLL2372DNYJ1)

Brother HL-L2372DN (HLL2372DNYJ1)

Laserová tiskárna A4, 34 stran za minutu černobíle, 1200x 1200dpi, 64MB, duplex, USB 2.0, LAN Kompaktní laserová tiskárna Brother HL-L2372DN nabízí rychlý tisk a nákladově efektivní provoz. Tonerové kazety s velkým objemem a automatický oboustranný tisk splní ekonomické nároky podnikatelů i menších pracovních skupin. S rychlostí tisku až 34 stran za minutu na své dokumenty nikdy nebudete dlouho čekat. Rozlišení 1 200 × 1 200 DPI zajistí ostré, dobře čitelné písmo i grafy. Díky vstupnímu zásobníku na 250 listů papíru také nebudete muset neustále doplňovat papír. Výhodou modelu je kabelové připojení k síti LAN a tisk i z mobilního telefonu nebo tabletu. Klíčové vlastnosti laserové tiskárny Brother HL-L2372DNRychlý a ostrý černobílý laserový tiskAutomatický… (alza.cz)

Brother HL-L5000D (HLL5000DYJ1)

Brother HL-L5000D (HLL5000DYJ1)

Vyvinuto pro vytížené kanceláře. Tato tiskárna zaručuje vysokou rychlost tisku a skvělé možnosti manipulace s papírem. Můžete také snížit náklady na tisk použitím volitelných vysokokapacitních tonerových kazet. HL-L5000D je ideální partner pro Vaši kancelář. Zvýšení úrovně produktivity Produktivita se výrazně zvyšuje díky rychlosti tisku až 40 stran za minutu Snadno čitelný LCD displej s kapacitou 1 řádek / 16 znaků umožňuje uživatelům jednodušeji tisknout Vše v klidu Naprostá spolehlivost umožňuje tisknout až 3 500 stránek měsíčně Vynikající možnosti manipulace s papírem, standardní kapacita zásobníků 300 listů s možností rozšíření až na 1 340 listů a výstupní kapacita 150 listů Výjimečně nízké provozní náklady HL-L5000D s tonerovou kazetou o kapacitě 2,0001 stran je navržena pro… (kasa.cz)

Brother HL-L2312D (HLL2312DYJ1)

Brother HL-L2312D (HLL2312DYJ1)

Brother HL-L2312D je tichá, kompaktní mono laserová tiskárna. Je to skvělá volba, pokud máte ve svém domě nebo kanceláři omezený prostor. Tato tiskárna tiskne tiše na pozadí při méně než 50 dB. Jedna z našich nejrychlejších a nejúčinnějších malých kancelářských tiskáren. Budete potěšeni jasnou kvalitou textu a rychlostí tisku až 30 stránek za minutu. S velkým zásobníkem na 250 listů papíru nepotřebujete neustále doplňovat zásobník papíru a soustředit se na to, co potřebujete. Maximální hodnota za peníze Náklady jsou klíčovým faktorem, ať už pro vaše bydlení nebo podnikání. Zajistili jsme, že HL-L2312D je nákladově efektivní pro provoz i údržbu. Použití našich vysoce výkonných tonerových kazet kombinovaných s automatickým oboustranným tiskem může výrazně snížit náklady na každou… (kasa.cz)

Brother HL-L2372DN (HLL2372DNYJ1)

Brother HL-L2372DN (HLL2372DNYJ1)

Toto tiché zařízení vhodné pro stolní počítače poskytuje vysokou rychlost tisku, aniž by bylo hlučné. Je kompaktní a tiskne tiše na pozadí, takže můžete pracovat bez přerušení. Při vysoké rychlosti tisku až 34 stran za minutu nebudete nikdy dlouho čekat na tisk dokumentu. Automatický oboustranný tisk a standardní zásobník papíru na 250 listů snižuje časté doplňování papíru. Maximální hodnota za peníze Náklady jsou klíčovým faktorem, ať už pro bydlení nebo pro podnikání. Zajistili jsme, že je HL-L2372DN nákladově efektivní pro provoz a údržbu. Použití našich vysoce výkonných tonerových kazet kombinovaných s automatickým oboustranným tiskem může vážně snížit náklady na každou tiskovou úlohu. Vysoký výkon i kvalita pro kanceláře HL-L2372DN byla vytvořena s ohledem na účinnost. Tato rychlá… (kasa.cz)

Brother HL-L8360CDW (HLL8360CDWRE1)

Brother HL-L8360CDW (HLL8360CDWRE1)

HL-L8360CDW vyrobená pro skutečnou flexibilitu nabízí celou řadu funkcí, které lze přizpůsobit pro zajištění produktivity ve vašem podnikání. Hlavní vlastnosti Rychlost tisku až 31 str./min. barevně a mono 6,8 cm barevný dotykový LCD displej Standardní zásobník papíru do 300 listů USB, bezdrátové a gigabitové drátové rozhraní iPrint&Scan, Google Cloud Print a Apple AirPrint Tonery v dodávce - černý na 3 000 stran, azurový, purpurový a žlutý na 1 800 stran Vyšší spolehlivost Nejnovější barevná laserová řada Brother, vyrobená pro dlouhou životnost a splnění požadavků na vysoce vytížené pracovní prostředí, byla zcela inovována pro ještě delší trvanlivost, vyšší kvalitu a odolnost. Maximalizovaný výkon Všestranná manipulace s papírem vám umožní na HL-8360CDW přidat kombinace spodních… (kasa.cz)

Brother HL-L6300DW (HLL6300DWRF1)

Brother HL-L6300DW (HLL6300DWRF1)

S touto robustní tiskárnou se vám otevírají nové obchodní příležitosti. Tiskárna nabízí snadnou a rychlou manipulaci s papírem, vysokou rychlost tisku a nové volitelné tonerové kazety, které výrazně snižují tiskové výdaje. HL-L6300DW se stane ideálním partnerem ve vašem podnikání. Hlavní vlastnosti Vysoká rýchlost tisku až 46 str./min. Vynikající manipulace s papírem, kapacita 570 stran papíru je možné rozšířit až na 2650 stran Startovací tonerová kazeta na 12 000 stran a volitelná ultra vysokokapacitní tonerová kazeta až na 20 000 stran Jednoduše ovládatelný dotykový displej s úhlopříčkou 4,5 cm Vylepšené zabezpečení dokumentů a přihlašování uživatelů při přímém tisku s integrovanou čtečkou NFC Maximalizujte výkon a snižte náklady na tisk Pro dokonalou manipulaci s papírem je napříč… (kasa.cz)

Brother HL-1110E (HL1110EYJ1)

Brother HL-1110E (HL1110EYJ1)

Laserová tiskárna A4, 20 stran za minutu černobíle, 2400x 600dpi, 1MB, USB 2.0 Laserová tiskárna BROTHER HL-1110E poskytuje rychlý černobílý tisk a ekonomický provoz s nízkými provozními náklady. To vše ve spojení s velice příznivou cenou činí z této tiskárny skvělého pomocníka do vaši pracovny či domácností. Ideální tiskárna pro ty, kdo potřebují rychle a spolehlivě vytvářet základní černobílé dokumenty.VypnutoVynechat z LightBoxuNízké provozní nákladyLaserová tiskárna BROTHER HL-1110E poskytuje rychlý černobílý tisk a ekonomický provoz s nízkými provozními náklady. To vše ve spojení s velice příznivou cenou činí z této tiskárny skvělého pomocníka do vaši pracovny či domácností. Ideální tiskárna pro ty, kdo potřebují rychle a spolehlivě… (alza.cz)

Brother HL-L5000D (HLL5000DYJ1)

Brother HL-L5000D (HLL5000DYJ1)

Laserová tiskárna A4, 40 stran za minutu černobíle, 1200x 1200dpi, 128MB, LCD, duplex, LPT, USB 2.0 Tato laserová tiskárna sedne do kanceláře produktivního jedince, kde bude tisknout rychle a s nízkými provozními náklady. Šetřete díky automatickému tisku z obou stran papíru a zvolte velkokapacitní tonerovou kazetu. Zařízení je navíc kompaktních rozměrů, aby se vešlo na nábytek nebo stůl, a poskytuje tiskové rozlišení až 1200 x 1200 dpi pro ostré, dobře čitelné písmo. Rozhodně tedy splní ekonomické i kvalitativní nároky většiny uživatelů. Tato laserová tiskárna sedne do kanceláře produktivního jedince, kde bude tisknout rychle a s nízkými provozními náklady. Šetřete díky automatickému tisku z obou stran papíru a zvolte velkokapacitní tonerovou kazetu. Ostré a… (alza.cz)

Brother HL-L6400DW (HLL6400DWRF1)

Brother HL-L6400DW (HLL6400DWRF1)

Laserová tiskárna A4, 50 stran za minutu černobíle, 1200x 1200dpi, 512MB, dotykový LCD, duplex, AirPrint, USB 2.0, LAN, WiFi Výkonná laserová tiskárna pro vytížené prostředí, kde bude fungovat ve vysokém tempu a s minimální provozními náklady. Ty zaručí extra velká tonerová kazeta i duplexní tisk, kdy se využijí obě strany papíru. Zařízení je kompaktních rozměrů a poskytuje tiskové rozlišení až 1200 x 1200 dpi. Je výhodným nástrojem pro středně velké pracovní skupiny, kde splní ekonomické i kvalitativní nároky. Výkonná laserová tiskárna pro vytížené prostředí, kde bude fungovat ve vysokém tempu a s minimální provozními náklady. Ty zaručí extra velká tonerová kazeta i duplexní tisk, kdy se využijí obě strany papíru. Zařízení je kompaktních rozměrů a… (alza.cz)

Brother HL-L8260CDW (HLL8260CDWYJ1)

Brother HL-L8260CDW (HLL8260CDWYJ1)

Laserová tiskárna barevná, A4, 31 stran za minutu černobíle, 31 stran za minutu barevně, 2400x 600dpi, 256MB, duplex, USB 2.0, LAN, WiFi Laserová tiskárna se síťovou kartou bude tím pravým pro pracoviště se skupinou uživatelů, kde bude tisknout rychle, s nízkými provozními náklady a z nejrůznějších zařízení včetně těch mobilních. Šetřete díky automatickému tisku z obou stran papíru a zvolte velkokapacitní tonerovou kazetu. Ostré a dobře čitelné písmo zaručí tiskové rozlišení 1200 × 1200 dpi. Rozhodně tedy splní ekonomické i kvalitativní nároky… (alza.cz)

Brother HL-1112E černá/šedá

Brother HL-1112E černá/šedá

Při vývoji tiskárny HL-1112E byl kladen důraz zejména na malé rozměry a kvalitu tisku. Je speciálně navržena tak aby si našla místo na každém pracovním stole. Díky malým rozměrům a vysoké spolehlivosti je vhodná zejména pro domácí tisk. Formát tiskárny: A4 Rozlišení[DPI]: 2400 x 600 Rychlost černého tisku [str/min]: 20 Rychlost barevného tisku [str/min]: Není podporováno Tisk první strany [sec]: 23 Max. měsíční zatížení [str]: 2000 Paměť [MB]:1 Oboustranný tisk: Ne Automatický podavač pro skenování: Ne Automatický duplexní podavač pro skenování: Ne Kapacita zásobníku [str]: 150 Rozhraní: USB 2.0 Tiskové jazyky: GDI Kapacita startovacího toneru [str]: Výrobce neuvádí Skener: Ne Fax: Ne Spotřeba [W]: 350 Spotřeba StandBy [W]: 1 Hlučnost [dB]: Výrobce neuvádí Rozměry [VxŠxH mm]: 189 x… (euronics.cz)

Brother HL-1210WE (HL1210WEYJ1) bílá

Brother HL-1210WE (HL1210WEYJ1) bílá

HL-1210WE Monochromatická Laserová Tiskárna s Wi-Fi Tato rychlá, cenově dostupná monochromatická laserová tiskárna nabízí vynikající kvalitu tisku. Snadno se používá a má nízké provozní náklady. HL-1210WE spolehlivě splní Vaše každodenní požadavky. Tento základní model se může pochlubit rychlým tiskem až 20 stran za minutu, kdy první strana je vytištěna do 10 sekund. Díky vysokému rozlišení tisku se můžete spolehnout na vynikající kvalitu dokumentů. HL-1210WE nabízí vysokou kvalitu tisku v kompaktním, stylovém balení s rychlostí tisku až 20 str./min., rozlišením 2400 x 600 dpi, vysokorychlostním rozhraním USB 2.0 nebo bezdrátovým přes Wi-Fi, zásobníkem papíru na 150 listů a snadno vyměnitelnou tonerovou kazetu. Malá kancelář? Právě jste našli ideální tiskárnu. HL-1210WE je sice malá… (kasa.cz)

Brother HL-3170CDW černá/šedá

Brother HL-3170CDW černá/šedá

Tiskárna Brother HL-3170CW byla vyvinuta s ohledem na potřeby moderní kanceláře. Díky použití jednoprůchodové technologie tiskne rychlostí 22 stran za minutu jak černobíle tak barevně. Ke standardní výbavě patří také síťová karta a to jak drátová tak i bezdrátová a porpora přímého tisku z flashdisků a díky PictBridge také z fotoaparátů. Formát tiskárny: A4 Rozlišení[DPI]: až 2400 x 600 Rychlost černého tisku [str/min]: 22 Rychlost barevného tisku [str/min]: 22 Tisk první strany [sec]: 16 Max. měsíční zatížení [str]: Výrobce neuvádí Paměť [MB]:128 Duplex: Ano Automatický podavač: Ne Kapacita zásobníku [str]: 250 Rozhraní: USB 2.0, Ethernet, WiFi Tiskové jazyky: PCL6 Kapacita startovacího toneru [str]: 1000 Skener: Ne Fax: Ne Spotřeba [W]: 380 Spotřeba StandBy [W]: 5,5 Hlučnost [dB]:… (euronics.cz)

Brother HL-B2080DW Toner Benefit (HLB2080DWYJ1)

Brother HL-B2080DW Toner Benefit (HLB2080DWYJ1)

Laserová tiskárna A4, 34 stran za minutu černobíle, 1200x 1200dpi, 64MB, duplex, USB 2.0, LAN, WiFi Kompaktní laserová tiskárna Brother HL-B2080DW nabízí rychlý tisk a nákladově efektivní provoz. Tonerové kazety s velkým objemem a automatický oboustranný tisk splní ekonomické nároky podnikatelů i menších pracovních skupin. S rychlostí tisku až 34 stran za minutu na své dokumenty nikdy nebudete dlouho čekat. Rozlišení 1 200 × 1 200 DPI zajistí ostré, dobře čitelné písmo i grafy. Díky vstupnímu zásobníku na 250 listů papíru také nebudete muset neustále doplňovat papír. Výhodou modelu je kabelové i bezdrátové připojení k síti LAN nebo WiFi a tisk i z mobilního telefonu nebo tabletu. Klíčové vlastnosti laserové tiskárny Brother HL-B2080DWRychlý a ostrý černobílý… (alza.cz)

Brother HL-1110E (HL1110EYJ1) bílá

Brother HL-1110E (HL1110EYJ1) bílá

Při vývoji tiskárny HL-1110E byl kladen důraz zejména na malé rozměry a kvalitu tisku. Je speciálně navržena tak aby si našla místo na každém pracovním stole. Díky malým rozměrům a vysoké spolehlivosti je vhodná zejména pro domácí tisk. Technická specifikace Formát tiskárny: A4 Rozlišení[DPI]: 2400 x 600 Rychlost černého tisku [str/min]: 20 Tisk první strany [sec]: 23 Max. měsíční zatížení [str]: 2000 Paměť [MB]:16MB Oboustranný tisk: Ne Automatický podavač pro skenování: Ne Automatický duplexní podavač pro skenování: Ne Kapacita zásobníku [str]: 150 Rozhraní: USB 2.0 Tiskové jazyky: GDI Kapacita startovacího toneru [str]: Výrobce neuvádí Skener: Ne Fax: Ne Spotřeba [W]: 350 Spotřeba StandBy [W]: 1 Hlučnost [dB]: Výrobce neuvádí Rozměry [VxŠxH mm]: 189 x 340 x 238 … (kasa.cz)

Brother HL-1223WE Toner Benefit (HL1223WEYJ1)

Brother HL-1223WE Toner Benefit (HL1223WEYJ1)

Laserová tiskárna A4, 20 stran za minutu černobíle, 2400x 600dpi, 32MB, USB 2.0, WiFI Laserová tiskárna je výborným pomocníkem do domácností i do firem. Právě s laserovou tiskárnou Brother HL-1223WE Toner Benefit jsou vaše hotové dokumenty či texty dokonale ostré a také plné těch nejmenších detailů. Firma Brother totiž dorazila s laserovou tiskárnou, která zvládne dosáhnout tiskového rozlišení max. 2400 DPI i v průběhu rychlého tisknutí 20 str./min. U laserových tiskáren si můžete být jisti, že díky úspornému provozu je tisknutí velkého počtu černobílých dokumentů levnější než v případě inkoustových tiskáren. Zvládne totiž až 2000 stran na jeden toner.Charakteristické přednosti laserové tiskárny Brother HL-1223WE Toner BenefitTiskárna s tiskovou technologií Laser, černobíláLevný tisk… (alza.cz)

Brother HL-1222WE Toner Benefit (HL1222WEYJ1)

Brother HL-1222WE Toner Benefit (HL1222WEYJ1)

Laserová tiskárna A4, 20 stran za minutu černobíle, 2400x 600dpi,32MB, GDI, USB 2.0, Wi-Fi Sháníte cenově dostupnou, kompaktní a rychlou tiskárnu, na kterou se můžete spolehnout? Pak by Brother HL-1212WE měla být přesně dle vašeho gusta! Jednoduchá laserová tiskárna zajistí rychlý tisk dosahující až 20 stran za minutu s tiskovou pamětí 32 MB a procesorem s frekvencí 200 MHz. Maximální rozlišení pro tisk dosahuje až 2400 × 600 dpi, čímž zajišťuje vysoce kvalitní výstup. Zařízení disponuje vstupním zásobníkem na papír, který pojme až 150 listů a výstupním zásobníkem s maximální kapacitou 50 listů. To vše s tiskem první stránky už za 10 vteřin v režimu „Připraveno“.Sháníte cenově dostupnou, kompaktní a rychlou tiskárnu, na kterou se můžete spolehnout? Pak by tiskárna Brother HL-1222WE měla… (alza.cz)

Brother HL-1112E (HL1112EYJ1) černá/šedá

Brother HL-1112E (HL1112EYJ1) černá/šedá

Při vývoji tiskárny HL-1112E byl kladen důraz zejména na malé rozměry a kvalitu tisku. Je speciálně navržena tak aby si našla místo na každém pracovním stole. Díky malým rozměrům a vysoké spolehlivosti je vhodná zejména pro domácí tisk. Formát tiskárny: A4 Rozlišení[DPI]: 2400 x 600 Rychlost černého tisku [str/min]: 20 Rychlost barevného tisku [str/min]: Není podporováno Tisk první strany [sec]: 23 Max. měsíční zatížení [str]: 2000 Paměť [MB]:1 Oboustranný tisk: Ne Automatický podavač pro skenování: Ne Automatický duplexní podavač pro skenování: Ne Kapacita zásobníku [str]: 150 Rozhraní: USB 2.0 Tiskové jazyky: GDI Kapacita startovacího toneru [str]: Výrobce neuvádí Skener: Ne Fax: Ne Spotřeba [W]: 350 Spotřeba StandBy [W]: 1 Hlučnost [dB]: Výrobce neuvádí Rozměry [VxŠxH mm]: 189 x… (kasa.cz)

Brother HL-L8260CDW (31 str., PCL6,WiFi, duplex, mobilní tisk)

Brother HL-L8260CDW (31 str., PCL6,WiFi, duplex, mobilní tisk)

PROFESIONÁLNÍ TISKÁRNA BROTHER HL-L8260CDW Tiskněte snadno a v profesionální kvalitě, ať už ve vašem domě či kanceláři, pomocí barevné laserové tiskárny HL-L8260CDW. Pro své uživatele si připravila zejména rychlý a pohodlný tisk ve špičkové kvalitě, skenování dokumentů a fotografií ve vysokém rozlišení či technologie pro bezdrátový mobilní tisk. VYNIKAJÍCÍ FUNKCE Profesionální tisk Tiskněte dokumenty doma či v kanceláři v té nejlepší kvalitě díky využití LED technologie a možnosti nastavení až 2400 x 600... (okay.cz)

Brother TN-910Y žlutý (TN910Y)

Brother TN-910Y žlutý (TN910Y)

Toner pro tiskárny Brother HL-L9310CDW, MFC-L9570CDW, až 9000 stran S originální tonerem Brother TN-910Y dosáhnete té nejvyšší kvality výtisků. Na určených typech tiskáren umožní pohodlný tisk ve vysokém rozlišení. Samozřejmostí je vysoká spolehlivost a ekonomičnost užívání barviva od prvních výtisků až po úplné vyprázdnění kazety. Klíčové vlastnosti Brother TN-910Y žlutýPřesně pro kompatibilní zařízení BrotherVysoká kvalita tisku a spolehlivostMinimální opotřebení tiskárny Parametry a specifikace:Určeno pro:Brother HL-L9310CDW, HL-L9310CDWT, HL-L9310CDWTT, MFC-L9570CDW, MFC… (alza.cz)

Brother TN-910C azurový (TN910C)

Brother TN-910C azurový (TN910C)

Toner pro tiskárny Brother HL-L9310CDW, MFC-L9570CDW, až 9000 stran S originální tonerem Brother TN-910C dosáhnete té nejvyšší kvality výtisků. Na určených typech tiskáren umožní pohodlný tisk ve vysokém rozlišení. Samozřejmostí je vysoká spolehlivost a ekonomičnost užívání barviva od prvních výtisků až po úplné vyprázdnění kazety. Klíčové vlastnosti Brother TN-910C azurovýPřesně pro kompatibilní zařízení BrotherVysoká kvalita tisku a spolehlivostMinimální opotřebení tiskárny Parametry a specifikace:Určeno pro:Brother HL-L9310CDW, HL-L9310CDWT, HL-L9310CDWTT, MFC-L9570CDW, MFC-L9570CDWTBarva… (alza.cz)

Brother TN-910M purpurový (TN910M)

Brother TN-910M purpurový (TN910M)

Toner pro tiskárny Brother HL-L9310CDW, MFC-L9570CDW, až 9000 stran S originální tonerem Brother TN-910M dosáhnete té nejvyšší kvality výtisků. Na určených typech tiskáren umožní pohodlný tisk ve vysokém rozlišení. Samozřejmostí je vysoká spolehlivost a ekonomičnost užívání barviva od prvních výtisků až po úplné vyprázdnění kazety. Klíčové vlastnosti Brother TN-910M purpurovýPřesně pro kompatibilní zařízení BrotherVysoká kvalita tisku a spolehlivostMinimální opotřebení tiskárny Parametry a specifikace:Určeno pro:Brother HL-L9310CDW, HL-L9310CDWT, HL-L9310CDWTT, MFC-L9570CDW, MFC… (alza.cz)

EMOS HL-R0217-2D (HL-R0217-2D)

EMOS HL-R0217-2D (HL-R0217-2D)

Praktická nárazuvzdorná plastová LED svítilna. Ideální na chaty, při kempování, ale i jako alternativní zdroj světla v domácnosti, pokud dojde k výpadku elektrické energie. Technické specifikace: zdroj světla: 3× LED průměr 5 mm napájení: 2× D (velké mono) dosvit: 44 m použití: home doba svícení: 85 hodin maximální světelný tok: až 20 lm materiál: plast + guma nárazuvzdornost dle ANSI FL1: 1 m režimy svícení: zapnuto, vypnuto pulzně šířková modulace (PWM) : ne příslušenství: ne barva: černá, modrá rozměr: 64 × 192 mm baterie součástí balení: ne funkce anti-roll: ne hmotnost: 216 g (kasa.cz)

BEURER HL 35

BEURER HL 35

Dámský holicí strojek s integrovaným LED světlem, mokré/suché holení, pohyblivá hlavice, bateriový provoz, nabíječka s funkcí Quick-nabíjení, 2 hřebenové nástavce. (pilulka.cz)

Talíř hl./mix

Talíř hl./mix

(home-point.cz)

HAHNEL HL-F95

HAHNEL HL-F95

Hahnel akumulátor HL-F95 (Fujifilm NP-95 - 1500mAh) k fotoaparátům a videokamerám. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Scheppach HL 850

Scheppach HL 850

Štípač na dřevo Scheppach HL 850 je díky své nízko položené základně unikátním produktem v kategorii 8 až 9 tun. Nízká základna Vám nejenom velmi ulehčí manipulaci s těžšími poleny, ale výrazně, podobně jako u větších strojů, přispívá k celkové tuhosti a stabilitě celého stroje. Uživatel dále ocení snadnou manipulovatelnost stroje díky transportnímu madlu, kolům a přijatelné hmotnosti stroje, dále velmi rychlý pohyb pístu, který významně krátí čas potřebný pro práci, promyšlené bezpečnostní prvky, dokonale chránící obsluhu stroje, robustní konstrukci zaručující dlouhou životnost stroje a servisní zázemí největšího výrobce štípačů v Evropě. Stroj díky přídavnému posuvnému stolu nabízí možnost štípání polen různých délek ve třech různých polohách. Ke stroji lze dokoupit přídavný rozšiřovací… (kasa.cz)

BEURER HL 70

BEURER HL 70

Epilátor 3v1 s integrovaným LED světlem, mokré/suché použití, 2 rychlosti, omyvatelná hlavice, provoz síť/aku. (pilulka.cz)

EMOS HL-R0217-2D

EMOS HL-R0217-2D

* zdroj světla: 3 x LED 5 mm * dosvit: 44 m * doba svícení: 85 h * režimy: zapnuto / vypnuto * napájení 2 x D (velké mono) * potažená gumou, vlkhotěsná * prodejní obal: 1 ks, blistr * rozměr: 64 x 192 mm (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít