BRIGHTSTARTS Kousátko plněné vodou TeethPillar 3m+

NUK Chladící kousátko + Classic kousátko - fialová

NUK Chladící kousátko + Classic kousátko - fialová

Kousátko klasické a chladivé, věk 3- 12 měsíců První zoubky dokáží miminka pěkně potrápit. Zpříjemněte svému děťátku bolestivý proces růstu zoubků kousátkem NUK. Chladicí koustátko + Classic kousátko NUK - fialová je vyvinuto pro dvojí úlevu při prořezávání zoubků. Chladicí kousátko dlouho udržuje chlad a klasická strana kousátka z tuhého materiálu zajišťuje intenzivní masáž dásní a patra. Díky použití různých materiálů, barev a povrchů pomáhá také vyvíjet smysly děťátka. Kousátko je doporučeno pro děti od 3 do 12 měsíců. Klíčové vlastnosti kousátka NUK Chladicí kousátko + Classic kousátko - fialováPro dvojí úlevu při prořezávání zoubkůKousátko NUK masíruje dásně a horní patroNapomáhá proudění slin a tím předchází… (alza.cz)

NUK Chladící kousátko + Classic kousátko - modrá

NUK Chladící kousátko + Classic kousátko - modrá

Kousátko klasické a chladivé, věk 3- 12 měsíců První zoubky dokáží miminka pěkně potrápit. Zpříjemněte svému děťátku bolestivý proces růstu zoubků kousátkem NUK. Chladicí koustátko + Classic kousátko NUK - modrá je vyvinuto pro dvojí úlevu při prořezávání zoubků. Chladící kousátko dlouho udržuje chlad a klasická strana kousátka z tuhého materiálu zajišťuje intenzivní masáž dásní a patra. Díky použití různých materiálů, barev a povrchů pomáhá také vyvíjet smysly děťátka. Kousátko je doporučeno pro děti od 3 do 12 měsíců. Klíčové vlastnosti kousátka NUK Chladicí kousátko + Classic kousátko - modráPro dvojí úlevu při prořezávání zoubkůKousátko NUK masíruje dásně a horní patroNapomáhá proudění slin a tím předchází vzniku zubního… (alza.cz)

Nuk Happy Farm Dečka-mazlíček+kousátko Oslík (9001378018063)

Nuk Happy Farm Dečka-mazlíček+kousátko Oslík (9001378018063)

Hračka pro nejmenší s klipem na postýlku nebo kočárek, vhodné od narození Dečka a kousátko NUK Happy farm v designu oslíka se stane oblíbenou hračkou každého miminka. Jemná a velmi hebká dečka je skvělá nejenom na mazlení, ale i na hraní. Poutavé barvy, členité textury a veselé nášivky děťátko motivují ke zkoumání, úchopu a pomáhají trénovat jeho zrak. Na dečce najdete i kousátko, které účinně uleví bolesti dásní při prořezávání zoubků. Tato roztomilá a kvalitní hračka Oslík NUK Happy farm může dělat radost dětem již od narození.   Klíčové vlastnosti dečky a kousátka Oslík NUK Happy farmDečka a kousátko s motivem oslíka pro vaše miminkoHebká a jemná dečka se hodí na hraní i mazlení Podporuje hmat miminka díky různým materiálům, textiliím a… (alza.cz)

Nuk Happy Farm Dečka-mazlíček+kousátko Kravička (9001378000099)

Nuk Happy Farm Dečka-mazlíček+kousátko Kravička (9001378000099)

Hračka pro nejmenší s klipem na postýlku nebo kočárek, vhodné od narození Dečka a kousátko NUK Happy farm v designu kravičky se stane oblíbenou hračkou každého miminka. Jemná a velmi hebká dečka je skvělá nejenom na mazlení, ale i na hraní. Poutavé barvy, členité textury a veselé nášivky děťátko motivují ke zkoumání, úchopu a pomáhají trénovat jeho zrak. Na dečce najdete i kousátko, které účinně uleví bolesti dásní při prořezávání zoubků. Tato roztomilá a kvalitní hračka Kravička NUK Happy farm může dělat radost dětem již od narození.   Klíčové vlastnosti dečky a kousátka Kravička NUK Happy farmDečka a kousátko s motivem kravičky pro vaše miminkoHebká a jemná dečka se hodí na hraní i mazlení Podporuje hmat miminka díky různým materiálům, textiliím a… (alza.cz)

Tescoma Formičky na plněné cukroví DELÍCIA, 3 velikonoční tvary…

Tescoma Formičky na plněné cukroví DELÍCIA, 3 velikonoční tvary 631648.00 (631648.00)

Sada vykrajovátek ideální pro snadnou přípravu plněného cukroví, s velikonočními motivy, vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky, recepty uvnitř balení, 3 roky záruka Nebyly by to Velikonoce bez tradičního velikonočního cukroví. To z klasického lineckého těsta si připravíte díky sadě vykrajovátek TESCOMA DELÍCIA z prvotřídního a odolného plastu. Sada Tescoma obsahuje tři netradiční formičky na vtlačení těsta. Inovativním prvkem je možnost upéct duté pečivo díky patentovanému tvořítku dutinek, které lze následně dle libosti naplnit vaší oblíbenou náplní. Vykrajovátka Tescoma Delícia lze umývat v myčce nádobí.  Klíčové vlastnosti sady vykrajovátek TESCOMA DELÍCIAvelikonoční vykrajovátka jsou vyrobena z odolného plastuhodí se na vykrajování lineckého… (alza.cz)

Plnění povinností, nebo velezrada?: Čeští vojáci Rakousko-Uherska v…

Plnění povinností, nebo velezrada?: Čeští vojáci Rakousko-Uherska v první světové válce (978-80-200-2853-2)

Kniha - autor Richard Lein, 648 stran, česky Kniha je vpravdě přelomovým pokusem odstranitúčelové mýty o první světové válcepřetrvávající celé století. Co bylo jejich jádrem?Na rakouské straně snaha obviňovatčeské vojáky z nespolehlivosti a věrolomnosti,aby se zamezilo politickým koncesím českémunárodu, na straně české snaha dokázatmocnostem Dohody, že Češi stojí v drtivévětšině proti Rakousku, a proto si zasloužíbýt podpořeni v otázce vzniku samostatnéhočeského státu. Myslet si však, že českýnárod se dělil buď na Švejky, nebo legionáře,vůbec neodpovídá realitě. Autor sámpíše: „V obou případech zůstalo faktem, žedo c. a k. armády bylo povoláno hodně přesmilion Čechů a většinou zcela nepovšimnutiv ní konali svou služební povinnost až dokonce války.“ (alza.cz)

TrueCam A5 držák 3M (TrueCam A5 Držák 3M)

TrueCam A5 držák 3M (TrueCam A5 Držák 3M)

Držák pro trvalé připevnění autokamery na sklo Držák opatřený pokročilou technologií 3M pro trvalé připevnění kamery TrueCam A5 na sklo vozu. Pokud kameru nepoužíváte ve více vozech a chcete mít jistotu permanentního uchycení, pak je právě pro vás toto řešení. Toto příslušenství je shodné s držákem v základním balení. Zde si ho můžete koupit samostatně, a připravit si tak dvě či více aut pro skálopevné přichycení.Parametry a specifikace:Určeno pro:TrueCam A5 (alza.cz)

PowerCube Extended 3m

PowerCube Extended 3m

Napájecí adaptér - 5 zásuvek, dětská pojistka, 3 m kabel, montážní dock Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube Extended. PowerCube Extended je jedinečné řešení nepřehledných prodlužovacích kabelů. Atraktivní design a moderní křivky se stanou ozdobou vašeho domova či kanceláře. Moderní barevné sladění se hodí do každého interiéru.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.VypnutoVynechat z LightBoxuDodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube Extended. PowerCube… (alza.cz)

Inakustik Star 3m (00310003)

Inakustik Star 3m (00310003)

Audio kabel jack m (3,5 mm) a 2x cinch m konektor, délka 3 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, bílá barva   Propojte telefon či přehrávač se zvukovou aparaturou. Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat ve vysoké kvalitě. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

RODE VC1 3m (VC1)

RODE VC1 3m (VC1)

Audio kabel jack m (3,5 mm) a jack f (3,5 mm) konektor, délka 3 m, rovné zakončení kabelu, prodlužovací kabel, černá barva RODE VC1 je prodlužovací 3 m dlouhý audio kabel s pozlacenými konektory jack 3,5 mm. Umožňuje přenos stereo zvuku, díky kvalitnímu provedení stínění kabelu i konektorů zajišťuje minimalizaci šumu. Je ideální pro použití s RODE VideoMic, Stereo VideoMic nebo ViceoMic Pro, pokud je mikrofon připojen mimo kameru. VC1 lze použít také jako vysoce kvalitní prodlužovací kabel sluchátek. (alza.cz)

Inakustik Premium 3m (00410103)

Inakustik Premium 3m (00410103)

Audio kabel oboustranný a jack m (3,5 mm) konektor, délka 3 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, bílá a stříbrná barva   Audio kabel série Premium byl důmyslně zkonstruován z nejkvalitnějších materiálů, aby dokázal přenést zvuk autenticky a v plné síle. V jádru se použil vysoký obsah bezkyslíkaté mědi, která poskytuje nejlepší poměr mezi cenou a elektrickými vlastnostmi. Kabel je navíc poctivě stíněný dvojitou vrstvou pro odstranění rušení a jeho konce jsou pozlaceny, takže zaručí minimalizaci přechodového odporu a dlouhou životnost bez oxidace koncovek. (alza.cz)

Inakustik Star 3m (00310503)

Inakustik Star 3m (00310503)

Audio kabel jack m (3,5 mm) a jack f (3,5 mm) konektor, délka 3 m, rovné zakončení kabelu, prodlužovací kabel, bílá barva   Pokud si chcete užít větší svobodu při pohybu se sluchátky, správnou volbou je prodloužení tímto kabelem. Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat ve vysoké kvalitě. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

PowerCube Extension 3m

PowerCube Extension 3m

Napájecí kabel dlouhý 3 m, maximální zátěž 16, Vidlice Typ E a Prodlužovací přívod, otočné zakončení konektoru Inovativní otočný vypínač včetně LED indikace. Pouhým pootočením o 90° vypnete nebo zapnete přívod elektrické energie do vašich zařízení.VypnutoVynechat z LightBoxuProdlužovací přívod s inovativním vypínačem – bezpečná a inteligentní alternativa běžných domácích kabelů.Prodlužovací přívod o délce 3m  (250V~, 16A, 3 680 W), funkce ON/OFF, LED kontrolka, možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi, dětská pojistka, uzemnění.Proč je… (alza.cz)

Inakustik Star RCA 3m (0030823)

Inakustik Star RCA 3m (0030823)

Audio kabel cinch m a 2x cinch m konektor, délka 3 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, průhledná barva   Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat v kvalitě nenarušené přenosem. Audio kabel Star snižuje zvukovou ztrátu pomocí silného jádra z bezkyslíkaté mědi, která patří k materiálům s nejlepšími elektrickými vlastnostmi pro bezztrátový přenos. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení hustým stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

Inakustik Star II 3m (0031213)

Inakustik Star II 3m (0031213)

Audio kabel oboustranný a optical m konektor, délka 3 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, černá barva  Optický kabel Star II z dílen německé společnosti InAkustik s konektory toslink. Ideální pro všechny náročné posluchače vyžadující perfektní přenos vícekanálového zvuku do domácího kina. K němu připojíte televize, CD, DVD, Blu-ray přehrávače, herní konzole a další zařízení s tímto digitálním zvukovým konektorem. Kvalitní vodič se postará o přenos optického signálu do koncového zařízení s minimálními ztrátami a v maximální kvalitě. Optický kabel Star II z dílen německé společnosti InAkustik s konektory toslink. Ideální pro všechny náročné posluchače vyžadující perfektní přenos vícekanálového zvuku do domácího kina. K němu připojíte televize, CD, DVD, Blu-ray… (alza.cz)

PowerCube Extended USB 3m

PowerCube Extended USB 3m

Napájecí adaptér - 4 zásuvky, dětská pojistka, 3 m kabel, 2x USB 5V celkem 2.1A pro nabíjení mobilních zařízení, montážní dock Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube Extended USB včetně 2 USB portů. PowerCube Extended USB je jedinečné řešení nepřehledných prodlužovacích kabelů. Atraktivní design a moderní křivky se stanou ozdobou vašeho domova či kanceláře. Moderní barevné sladění se hodí do každého interiéru.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.VypnutoVynechat z LightBoxuDodejte svému domovu či kanceláři elegantní a… (alza.cz)

Inakustik Premium 3m (00410003)

Inakustik Premium 3m (00410003)

Audio kabel jack m (3,5 mm) a 2x cinch m konektor, délka 3 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, bílá a stříbrná barva   Audio kabel série Premium byl důmyslně zkonstruován z nejkvalitnějších materiálů, aby dokázal přenést zvuk autenticky a v plné síle. V jádru se použil vysoký obsah bezkyslíkaté mědi, která poskytuje nejlepší poměr mezi cenou a elektrickými vlastnostmi. Kabel je navíc poctivě stíněný dvojitou vrstvou pro odstranění rušení a jeho konce jsou pozlaceny, takže zaručí minimalizaci přechodového odporu a dlouhou životnost bez oxidace koncovek. (alza.cz)

OEM VGA propojovací, stíněný, 3m (11995253)

OEM VGA propojovací, stíněný, 3m (11995253)

Video kabel propojující D-SUB (VGA) M, délka 3 m, propojovací kabel, rovné zakončení kontektoru, stíněný, černá barva Stíněný datový kabel pro připojení monitoru k počítači se standardními 15-pinovými VGA konektory.(Podle standardu VGA není zapojen 9. a 15. pin). (alza.cz)

PremiumCord prodlužovací síťový 230V 3m (kpsm3)

PremiumCord prodlužovací síťový 230V 3m (kpsm3)

Napájecí kabel dlouhý 3 m, maximální zátěž 2,5 A, Vidlice Typ C a Prodlužovací přívod Značkový prodlužovací síťový kabel PremiumCord zakončený dvojvidlicí, který je určen pro 230 V při maximální proudovém zatížení 2,5 A. Délka kabelu jsou tři metry a využívá konektory CEE 7/16 M a CEE 7/16 F. Parametry a specifikace:Typ kabelu:Prodlužovací síťovýDélka:3 mNapětí max.:250 VProudové zatížení: max 2,5 ABarevné provedení:černéKonektory:CEE 7/16 M - CEE 7/16 F (alza.cz)

Datacom CAT6 FTP Flat 3m (1453)

Datacom CAT6 FTP Flat 3m (1453)

Síťový kabel dlouhý 3 m, kategorie CAT6, FTP, RJ-45, šedá barva Kvalitní patch kabel FTP (stíněná kroucená dvojlinka) se 4 páry a dvěma konektory RJ-45 určený pro propojování počítačových sítí s rychlostí až 10 Gbit/s. Kabel je vhodný například pro spojení počítače s HUBem, routerem i kabelovým modemem. Délka kabelu je 3 metru. Parametry a specifikace:Délka kabelu:3 mKategorie:6Podporované rychlosti:10/ 100/ 1000/ 10000 Mbit/s. (alza.cz)

Datacom CAT5E FTP žlutý 3m (15835)

Datacom CAT5E FTP žlutý 3m (15835)

Síťový kabel dlouhý 3 m, kategorie CAT5E, FTP, RJ-45, žlutá barva Spolehlivý patch kabel od společnosti Datacom v FTP provedení a délkou tří metrů. Kabel v podobě celo-stíněné kroucené dvojlinky, spadající do kategorie 5e, je určen především pro propojení Vašeho počítače například s hubem, přepínačem a jiným síťovým prvkem. Kabel je ve žluté barvě a nabízí přenosovou rychlost až 100 Mb/s. Oproti STP kabelu, kde je stínění celého kabelu, jsou od stíněné nejen jednotlivé páry, ale také jednotlivé vodiče v kabelu, což zaručuje maximální odolnost kabelu vůči vnějším rušivím elementům. Kabel je na obou stranách zakončen konektorem RJ45.Technické parametry a specifikace:Provedení:Celo-stíněná kroucená dvojlinkaKonektory:2x RJ45 na obou koncíchBarva:ŽlutáKategorie:kat. 5ePodporované přenosové… (alza.cz)

Datacom CAT6, UTP, 3m, žlutý (15935)

Datacom CAT6, UTP, 3m, žlutý (15935)

Síťový kabel dlouhý 3 m, kategorie CAT6, UTP, RJ-45, žlutá barva Kvalitní patch kabel UTP (kroucená dvojlinka) kategori 6 se 4 páry a dvěma konektory RJ-45 určený pro propojování počítačových sítí rychlostí až 1000 Mbit/s. Kabel je vhodný například pro spojení počítače se switchem, HUBem, routerem i kabelovým modemem. Délka kabelu jsou 3 metry a je žlutý. Parametry a specifikace: Délka kabelu: 3 m Kategorie: 6 Podporované rychlosti: 10/100/1000 Mbit/s.  Barva: Žlutá (alza.cz)

Datacom CAT6, UTP, 3m, šedý (1593)

Datacom CAT6, UTP, 3m, šedý (1593)

Síťový kabel dlouhý 3 m, kategorie CAT6, UTP, RJ-45, šedá barva Kvalitní patch kabel UTP (kroucená dvojlinka) se 4 páry a dvěma konektory RJ-45 určený pro propojování počítačových sítí s rychlostí až 1000 Mbit/s. Kabel je vhodný například pro spojení počítače s HUBem, routerem i kabelovým modemem. Délka kabelu je 3 metry.Parametry a specifikace:Délka kabelu:3 mKategorie:6Podporované rychlosti:10/ 100/ 1000 Mbit/s. (alza.cz)

EMOS 5x zásuvka 3m, šedá (1909050302)

EMOS 5x zásuvka 3m, šedá (1909050302)

Přepěťová ochrana energie rázu 150J - Energetické a telekomunikační sítě jsou neustále vystavené rizikům rušení a přepětí různého druhu, které jsou častou příčinou poruch a špatné funkce různých elektronických zařízení.- K účinné ochraně drahých elektronických zařízení před poškozením nebo zničením, používejte speciálně vyvinutý přístroj EMOS F5, který zabezpečuje bezpečnost a spolehlivost funkcí. (alza.cz)

Datacom CAT5E UTP 3m bílý (1537)

Datacom CAT5E UTP 3m bílý (1537)

Síťový kabel dlouhý 3 m, kategorie CAT5E, UTP, RJ-45, bílá barva Máte doma vlastní počítačovou síť? Potřebujete občas propojit dvě zařízení pomocí konektoru RJ45? Právě pro tyto případy, kdy vám stačí kousek na spojení je vhodný Datacom Patch kabel cord UTP CAT5E o délce 3 metry.Máte doma vlastní počítačovou síť? Potřebujete občas propojit dvě zařízení pomocí konektoru RJ45? Právě pro tyto případy, kdy vám stačí kousek na spojení je vhodný Datacom Patch kabel cord UTP CAT5E o délce 3 metry.UTP kabel s dvěma konektory RJ45, můžete použít pro propojení např. PC či jiného zařízení s datovou zásuvkou. Je možné propojení řešit i bezdrátově. Nicméně se co týče pevného kabelového připojení jde stále o nejlepší způsob.Hlavní přednostiKvalitní přenos dat přes pevný kabelIdeální pro připojení… (alza.cz)

Inakustik Star 3m (00310103)

Inakustik Star 3m (00310103)

Audio kabel oboustranný a jack m (3,5 mm) konektor, délka 3 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, bílá barva   Propojte telefon či přehrávač se zvukovou aparaturou. Značka Inakustik splní kritéria náročnějších posluchačů, kteří si chtějí analogový zvuk vychutnat ve vysoké kvalitě. Signál je během přenosu ochráněný proti rušení stíněním. Koncovky jsou pozlaceny, čímž se minimalizuje přechodový odpor a zabraní se oxidaci koncovek. (alza.cz)

OEM prodlužovací audio 3m (11994353)

OEM prodlužovací audio 3m (11994353)

Audio kabel jack m (3,5 mm) a jack f (3,5 mm) konektor, délka 3 m, prodlužovací kabel, černá barva Prodlužovací audio kabel délky 3 metry vhodný ke sluchátkům nebo jako signálový kabel k aktivním reproduktorům. Díky promyšlené konstrukci s použitím stíněného vodiče je přenášený signál vystaven minimu vnějších nežádoucích vlivů a kabel tak zachovává maximální kvalitu zvuku.  Obsahuje konektory typu stereo jack 3,5 mm zásuvka-zástrčka. (alza.cz)

OEM SCART, propojovací, 3m (11924303)

OEM SCART, propojovací, 3m (11924303)

Video kabel propojující SCART, délka 3 m, propojovací kabel, rovné zakončení kontektoru, černá barva Propojovací SCART kabel pro připojení běžných AV zařízení jako jsou DVD přehrávače, VHS videa, digitální televizní přijímače a samozřejmě televizory. Délka kabelu je 3 metry.Parametry a specifikace:Konektory: 2x SCARTDélka: 3 m (alza.cz)

ROLINE Gold DisplayPort, 3m (11045646)

ROLINE Gold DisplayPort, 3m (11045646)

Video kabel propojující DisplayPort M, a opletený kabel, délka 3 m, propojovací kabel, rovné zakončení kontektoru, stíněný, černá a zlatá barva Kabel s konektory DisplayPort pro přenos digitálního audio/video signálu. Má vysoce kvalitní zlacené kontakty i konektory pro větší odolnost. Kvalitu kabelu demonstruje kromě stínění i zesílené vnější nylonové opletení. (alza.cz)

PowerCube Extended USB 3m (Black)

PowerCube Extended USB 3m (Black)

Napájecí adaptér - limitovaná edice, modulární zásuvkový systém, eliminace blokace jednotlivých zásuvek objemnými adaptery. nabízí 4 zásuvky (250V, 16A, 3680W), 3m prodlužovací kabel, 2xUSB (2.1A, 2x5V) pro napájení mobilních zařízení, dětskou pojistku, uzemnění, montážní dock Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač PowerCube Extended USB včetně 2 USB portů. PowerCube Extended USB je jedinečné řešení nepřehledných prodlužovacích kabelů. Atraktivní design a moderní křivky se stanou ozdobou vašeho domova či kanceláře. Moderní barevné sladění se hodí do každého interiéru.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Dodejte svému domovu či kanceláři elegantní a funkční rozbočovač z LIMITOVANÉ EDICE -… (alza.cz)

PremiumCord USB 2.0 prodlužovací 3m černý (kupaa3bk)

PremiumCord USB 2.0 prodlužovací 3m černý (kupaa3bk)

Datový kabel USB Hi-Speed 480 Mb/s, délka 3 m, prodlužovací kabel   Prémiový kabel s konektory typu M a F pro připojení vašich zařízení. Prémiový kabel pro připojení vašich zařízení. Podporuje vysokorychlostní normu USB 2.0, ale je samozřejmě zpětně kompatibilní i s pomalejšími a staršími normami. Na jedné straně má konektor typu M (samec), na druhé typu F (samice), můžete ho tedy použít pro prodloužení konektoru USB.  (alza.cz)

PremiumCord High Speed HDMI-HDMI 3m (kphdmf3)

PremiumCord High Speed HDMI-HDMI 3m (kphdmf3)

Prodlužovací kabel - digitální přenos zvuku i obrazu ve vysoké kvalitě (alza.cz)

PremiumCord DisplayPort propojovací, stíněný, 3m (kport1-03)

PremiumCord DisplayPort propojovací, stíněný, 3m (kport1-03)

Video kabel (DP M DP M) Kvalitní propojovací kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní rozhraní DisplayPort. Kabel dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitální ochranu obsahu HDCP a DPCP. Parametry a specifikace:Základní:Maximální datový přenos: 10,8 Gb/sRozlišení: až 2560 x 1600 bodů, kompatibilní s 1080p, barevná hloubka 24bpp20žilový, dvojité stínění, AWG30Podporuje digitání ochranu obsahu HDCP a DPCP Připojení:Konektory: DisplayPort (20pin) samec <=> DisplayPort (20pin) samecDélka kabelu: 3 m (alza.cz)

TP-LINK TL-ANT24EC3S 3m (TL-ANT24EC3S)

TP-LINK TL-ANT24EC3S 3m (TL-ANT24EC3S)

Anténní kabel - prodlužovací, pro externí antény, konektory RP-SMA Male - Female, 3m Prodlužovací kabel k anténě TP-Link se skvěle uplatní v případech, kdy potřebujete umístit anténu dále od routeru. Jednoduše umístíte anténu na místo s nejlepším příjmem a propojíte tímto 3m dlouhým kabelem. Kabel je opatřen konektory RP-SMA zásuvka-zástrčka.Parametry a specifikaceDélka: 3mImpedance: 50?Průchozí útlum: 2,2 dBTyp konektoru: RP-SMA zásuvka-zástrčka (alza.cz)

3M™ Průmyslový čistič ve spreji 500ml (F8114)

3M™ Průmyslový čistič ve spreji 500ml (F8114)

Čistič a odstraňovač lepidel Průmyslový čistič 3M představuje vysoce praktický čistič ve spreji, který rovněž slouží jako odstraňovač lepidel. Je vytvořený na bází citrusového oleje, díky čemuž rozpouští a uvolňuje mastnotu, zbytky nevytvrzujících lepidel a různých druhů nečistot, a to ze všech typů povrchů. Je šetrný k většině plastů a nepoškozuje nátěrové hmoty. Pomocí čističe 3M snadno a rychle odstraníte lepidlo i odolné nečistoty. Klíčové vlastnosti průmyslového čističe ve spreji 3M 500 mlPrůmyslový čistič na bázi citrusového olejeRozpouští a uvolňuje mastnotuÚčinně odstraňuje zbytky lepidelZbavuje povrchy různých druhů nečistotČistič 3M nepoškozuje nátěrové hmoty Objem:500 ml (alza.cz)

PremiumCord micro USB 2.0 prodlužovací 3m (ku2me3f)

PremiumCord micro USB 2.0 prodlužovací 3m (ku2me3f)

Datový kabel USB Hi-Speed 480 Mb/s, délka 3 m, prodlužovací kabel Prodlužovací Micro USB kabel prodlouží váš stávající kabel od nabíječky, počítače, televize, domácího kina a jiné elektroniky s USB. Prodloužené vedení využijete pro napájení i přenos dat. Micro USB konektor využívá díky svým minimálním rozměrům celá řada přenosných zařízení - od mobilních telefonů a tabletů, přes kapesní přehrávače, až po fotoaparáty. Dvojité stínění ručí za nerušený přenos.Doplňující informace:Vlastnosti:Dvojité stíněníSložení kabelu: 2xAWG28 + 2xAWG28 měděné vodiče (alza.cz)

ROLINE optický audio Toslink, propojovací, 3m (11094383)

ROLINE optický audio Toslink, propojovací, 3m (11094383)

Audio kabel oboustranný a optical m konektor, délka 3 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, černá barva Optický kabel pro digitální propojování audio periférií, jako jsou zvukové karty, reprosoustavy, DVD přehrávače a další zařízení. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Ideální řešení pro dosažení maximální kvality zvuku za všech podmínek nebo do silně zarušeného prostředí jako průmyslové provozy a podobně.Parametry a specifikace:Typ: digitální optický audio kabelKonektory: 2x optický audio jackDélka: 3 m (alza.cz)

ROLINE DisplayPort 1.3/1.4 propojovací 3m (11.04.5812)

ROLINE DisplayPort 1.3/1.4 propojovací 3m (11.04.5812)

Video kabel propojující DisplayPort M, pozlacené konektory, délka 3 m, propojovací kabel, rovné zakončení kontektoru, černá barva (alza.cz)

Inakustik Premium HDMI 3m (0042303)

Inakustik Premium HDMI 3m (0042303)

Video kabel propojující HDMI M, rozhraní HDMI 2.0, a opletený kabel, délka 3 m, propojovací kabel, rovné zakončení kontektoru, stíněný, modrá a stříbrná barva   Vysoce kvalitní HDMI kabel od firmy Inakustik je skvělým řešením pro propojení zařízení jako jsou monitory, televize, DVD a Blu-Ray přehrávače, herní konzole a další. Kabel dokáže přenášet kvalitní oboustranné audio a video s vysokým rozlišením 1080p, 2160p (4K) a dokonce i 3D video. Krom toho je schopen přenášet ethernetový signál s datovou propustností až 10,2 Gbit/s. Samotný kabel je vyroben z pocínované mědi, která je opletena trojnásobným stíněním pro špičkovou kvalitu přenosu. Na obou koncích je vybaven pozlacenými konektory HDMI - HDMI. (alza.cz)

PremiumCord HDMI 1.4 propojovací 3m (kphdme3)

PremiumCord HDMI 1.4 propojovací 3m (kphdme3)

Video kabel - zlacené konektory, High Speed, stíněný, podpora ethernet a 3D Špičkový propojovací HDMI kabel s podporou obrazového standardu HDMI v1.4, který nabídne neuvěřitelně detailní obraz ve vysokém rozlišení až 4000 x 2000 bodů a se zpětným kanálem dovolující přenášet audio signál z televize do domácího kina. Kromě tohoto audia poskytne i přenos síťové komunikace mezi zařízeními. Kabel je schopen přenášet signál pro 3D video a nižší obrazové rozlišení. Kabel je kvalitně stíněný dokonce třemi vrstvami, s pozlacenými konektory a podporuje i digitální ochranu obsahu HDCP.Parametry a specifikace:Konektory:HDMI male <-> HDMI maleDélka kabelu:3 mMaximální rozlišení:Až 2000 x 4000 bodůBarevná hloubka:24 bitůOstatní… (alza.cz)

PremiumCord napájecí síťový 230V 3m (kpspm3)

PremiumCord napájecí síťový 230V 3m (kpspm3)

Napájecí kabel dlouhý 3 m, maximální zátěž 2,5 A, Vidlice Typ C a Dvoupólový síťový konektor, rovné zakončení konektoru Kabel s 2pólovou koncovkou je nehynoucí klasikou pro napájení elektrických spotřebičů. Najdete jej na nejrůznější audio a video technice nebo třeba na kuchyňských spotřebičích. Druhý konec se zastrčí do běžné zásuvky používané na našem území. Klíčové vlastnosti napájecího kabelu PremiumCordNapájení různých spotřebičůKvalitní měděné vodiče3 metry délky pro 230V napájení (alza.cz)

Datacom CAT6, UTP, 3m, červený (15932)

Datacom CAT6, UTP, 3m, červený (15932)

Síťový kabel dlouhý 3 m, kategorie CAT6, UTP, RJ-45, červená barva Kvalitní patch kabel UTP (kroucená dvojlinka) kategorie 6 se 4 páry a dvěma konektory RJ-45 určený pro propojování počítačových sítí rychlostí až 1000 Mbit/s. Kabel je vhodný například pro spojení počítače se switchem, HUBem, routerem i kabelovým modemem. Délka kabelu jsou 3 metry a je červený.Parametry a specifikace:Délka kabelu:3 mKategorie:6Podporované rychlosti:10/100/1000 Mbit/s. Barva:Červená (alza.cz)

Datacom CAT5E UTP oranžový 3m (1536)

Datacom CAT5E UTP oranžový 3m (1536)

Síťový kabel dlouhý 3 m, kategorie CAT5E, UTP, RJ-45, oranžová barva Patch kabel UTP (kroucená dvojlinka) se 4 páry se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s HUBem), délka kabelu 3 metry. Parametry a specifikace: Barva: OranžováKategorie: kat.5e Délka: 3 m (alza.cz)

Datacom CAT5E UTP zelený 3m (1534)

Datacom CAT5E UTP zelený 3m (1534)

Síťový kabel dlouhý 3 m, kategorie CAT5E, UTP, RJ-45, zelená barva Patch kabel UTP (kroucená dvojlinka) se 4 páry se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s HUBem), délka kabelu 3 metry.Parametry a specifikace:Barva:ZelenáKategorie:kat.5e Délka:3m (alza.cz)

Datacom CAT6, UTP, 3m, zelený (15934)

Datacom CAT6, UTP, 3m, zelený (15934)

Síťový kabel dlouhý 3 m, kategorie CAT6, UTP, RJ-45, zelená barva Kvalitní patch kabel UTP (kroucená dvojlinka) kategorie 6 se 4 páry a dvěma konektory RJ-45 určený pro propojování počítačových sítí rychlostí až 1000 Mbit/s. Kabel je vhodný například pro spojení počítače se switchem, HUBem, routerem i kabelovým modemem. Délka kabelu jsou 3 metry a je zelený. Parametry a specifikace: Délka kabelu: 3 m Kategorie: 6 Podporované rychlosti: 10/100/1000 Mbit/s.  Barva: Zelená (alza.cz)

AQ 646-3SG 3m (646-3SG)

AQ 646-3SG 3m (646-3SG)

Audio kabel oboustranný a banánkový m konektor, délka 3 m, propojovací kabel, bílá a černá barva Prožijte hudbu z vaší hudební věže tak trochu jinak. Dejte hudbě linoucí se z vašich reproduktorů pořádné grády. Vnímejte ten rozdíl. Tady a teď. To vše vám umožní speciální konstrukce reproduktorových HiFi kabelů.  Pletené žíly vynikají lepší ohebností pro montáž. Kabely jsou zakončeny zlacenými banánky s plastovým krytím. Balení obsahuje komplet pro zapojení dvou reproduktorů. Kabely jsou vhodné do lišty i pro povrchovou instalaci.Klíčové vlastnostiSpeciální konstrukce4 spletené žíly ve společném opláštěníZakončení pozlacenými banánky s plastovým krytímSet pro 2 reproduktoryDélka 3 m (alza.cz)

Škola magických zvierat: Voda, samá voda! (978-80-89956-43-2)

Škola magických zvierat: Voda, samá voda! (978-80-89956-43-2)

Kniha - autor Margit Auerová, slovensky, Pevná bez přebalu lesklá V tejto škole sa ukrýva tajomstvo: na koho sa usmeje šťastie, získa najlepšieho priateľa na celom svete. Magické zviera. Zviera, ktoré vie rozprávať. Ale len, ak patrí tebe... Leto, slnko, kúpalisko! Trieda slečny Cornfieldovej a magické zvieratá sa veselo čľapocú v bazéne – všetci, okrem Hanky. Podarí sa jej vôbec získať odznak morského koníka? Henry má už dosť hádok s rodičmi, a preto utečie z domu. V lese zúfalo bojuje o prežitie. Kto mu len pomôže? Že by bol na rade s magickým zvieraťom teraz on? Čľup! Dobrodružstvo práve začína! (alza.cz)

Solight Prodlužovací kabel, 1 zásuvka, bílá, 3m (PS03)

Solight Prodlužovací kabel, 1 zásuvka, bílá, 3m (PS03)

Prodlužovací kabel (alza.cz)

Emos prodlužovací 250V, 3x zásuvka, 3m černý (1902230300)

Emos prodlužovací 250V, 3x zásuvka, 3m černý (1902230300)

Napájecí kabel dlouhý 3 m, maximální zátěž 10, Vidlice Typ E a Prodlužovací přívod Asi každý z nás jednou za čas potřebuje prodlužovací kabel na elektřinu. Své uplatnění najde nejen v bytě při rozšíření dosahu elektrické sítě, ale také venku na zahradě či stavbě. Právě na vnitřní využití je určen černý prodlužovací kabel Emos 3Z s délkou 3 metry a 3 zásuvkami.Asi každý z nás jednou za čas potřebuje prodlužovací kabel na elektřinu. Své uplatnění najde nejen v bytě při rozšíření dosahu elektrické sítě, ale také venku na zahradě či stavbě. Právě na vnitřní využití je určen černý prodlužovací kabel Emos 3Z s délkou 3 metry a 3 zásuvkami.Součástí zásuvek jsou i dětské clonky, které ochrání vaše dítě před elektrickým proudem. Prodlužovací kabel je vyroben z odolného plastu a gumy. Jedná se o… (alza.cz)

PremiumCord 3.5mm mini Toslink - Toslink, 3m (kjtos2-3)

PremiumCord 3.5mm mini Toslink - Toslink, 3m (kjtos2-3)

Audio kabel , délka 3 m, rovné zakončení kabelu, propojovací kabel, černá barva (alza.cz)

AlzaPower LinkCore USB A-B 3m (APW-CBUAB300B)

AlzaPower LinkCore USB A-B 3m (APW-CBUAB300B)

Datový kabel USB Hi-Speed 480 Mb/s, délka 3 m Kvalitní a odolný kabel Díky kabelu AlzaPower LinkCore budete moci připojit tiskárnu, skener nebo fax k počítači. Náš kabel je výjimečný v tom, že je mnohem odolnější než konkurenční výrobky. Vyznačuje se především robustní konstrukcí těla konektorů z odolného PVC zaručující dlouhou životnost. Snese i nešetrnézacházení Dokonce i samotnou izolaci vodičů jsme vyrobili z vysoce kvalitního PVC, které zaručuje maximální ohebnost a odolnost. Dali jsme siskutečně záležet Vodiče našeho kabelu AlzaPower LinkCore jsou vyrobeny z prvotřídní pocínované mědi, která splňuje nejpřísnější standardy kvality. Maximální přenosová rychlost kabelu… (alza.cz)

Hama HDMI 2.0 High Speed propojovací 3m (11965)

Hama HDMI 2.0 High Speed propojovací 3m (11965)

Video kabel propojující HDMI M, rozhraní HDMI 2.0, pozlacené konektory, délka 3 m, propojovací kabel, rovné zakončení kontektoru, černá barva Digitální propojovací kabel HDMI vhodný pro digitální propojení plazmové i LCD televizi s jiným zařízení. Svou přenosovou rychlostí až 5 Gbit/s je předurčený pro HDTV přenos se zvukem v 8 kanálovém CD kvalitě. Délka kabelu jsou 3 metry a má pozlacené konektory pro snížení přechodového odporu.Parametry a specifikace:Konektory:HDMI male <-> HDMI maleDélka kabelu:3 m (alza.cz)

Inakustik Premium 3m (00410203)

Inakustik Premium 3m (00410203)

Audio kabel jack m (3,5 mm) a jack f (3,5 mm) konektor, délka 3 m, rovné zakončení kabelu, prodlužovací kabel, bílá a stříbrná barva   Prodlužovací audio kabel série Premium byl důmyslně zkonstruován z nejkvalitnějších materiálech, aby dokázal přenést zvuk autenticky a v plné síle. V jádru se použil vysoký obsah bezkyslíkaté mědi, která poskytuje nejlepší poměr mezi cenou a elektrickými vlastnostmi. Navíc je poctivě stíněný dvojitou vrstvou pro odstranění rušení a jeho konce jsou pozlaceny, takže zaručí minimalizaci přechodového odporu a dlouhou životnost bez oxidace koncovek. Ke kabelu je dodávaná redukce na konektor jack 6,3 mm. (alza.cz)

Emos prodlužovací 250V, 5x zásuvek, 3m, bílý (1902050300)

Emos prodlužovací 250V, 5x zásuvek, 3m, bílý (1902050300)

Napájecí kabel dlouhý 3 m, maximální zátěž 10, Vidlice Typ E a Prodlužovací přívod Asi každý z nás jednou za čas potřebuje prodlužovací kabel na elektřinu. Své uplatnění najde nejen v bytě při rozšíření dosahu elektrické sítě, ale také venku na zahradě či stavbě. Právě na vnitřní využití je určen bílý prodlužovací kabel Emos 5Z s délkou 3 metry a 5 zásuvkami.Asi každý z nás jednou za čas potřebuje prodlužovací kabel na elektřinu. Prodlužovací kabel Emos 5Z s délkou 3 metry disponuje hned pěticí zásuvek.Součástí zásuvek jsou i dětské clonky, které ochrání vaše dítě před elektrickým proudem. Prodlužovací kabel je vyroben z odolného plastu a gumy. Jedná se o klasické zásuvky - typ E na napětí 230V / 50 Hz. Maximální zátěž kabelu je 2300 W.Hlavní přednostiDosah až 3 metryOchranné… (alza.cz)

Emos prodlužovací 250V, 3x zásuvka, 3m bílý (1902030300)

Emos prodlužovací 250V, 3x zásuvka, 3m bílý (1902030300)

Napájecí kabel dlouhý 3 m, maximální zátěž 10, Vidlice Typ E a Prodlužovací přívod Asi každý z nás jednou za čas potřebuje prodlužovací kabel na elektřinu. Své uplatnění najde nejen v bytě při rozšíření dosahu elektrické sítě, ale také venku na zahradě či stavbě. Právě na vnitřní využití je určen bílý prodlužovací kabel Emos 3Z s délkou 3 metry a 3 zásuvkami.Asi každý z nás jednou za čas potřebuje prodlužovací kabel na elektřinu. Své uplatnění najde nejen v bytě při rozšíření dosahu elektrické sítě, ale také venku na zahradě či stavbě. Právě na vnitřní využití je určen bílý prodlužovací kabel Emos 3Z s délkou 3 metry a 3 zásuvkami.Součástí zásuvek jsou i dětské clonky, které ochrání vaše dítě před elektrickým proudem. Prodlužovací kabel je vyroben z odolného plastu a gumy. Jedná se o… (alza.cz)

Solight prodlužovací přívod, 3 zásuvky, bílý, 3m (PP03)

Solight prodlužovací přívod, 3 zásuvky, bílý, 3m (PP03)

Prodlužovací kabel (alza.cz)

PremiumCord Slim HDMI propojovací 3m (kphdmes3)

PremiumCord Slim HDMI propojovací 3m (kphdmes3)

Video kabel propojující HDMI M, rozhraní HDMI 1.4, pozlacené konektory, délka 3 m, propojovací kabel, rovné zakončení kontektoru, černá barva Kvalitní propojovací kabel od firmy PremiumCord je schopen propojit dvě multimediální zařízení pomocí portu HDMI 1.4 a nižší, například BluRay přehrávač s televizí. Kabel je stíněný, má pozlacené konektory, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz, ten navíc až do rozlišení 4K, tedy 4096 x 2160 pixelů. Navíc má integrován vysokorychlostní přenos ethernetu. Díky provedení Slim s vnějším průřezem kabelu 3,6mm je kabel snadno ohebný, lehký, snadno přenosný a jednoduše protažitelný. Délka kabelu je 3 m. (alza.cz)

PremiumCord Lightning MFI 3m bílý (kipod36)

PremiumCord Lightning MFI 3m bílý (kipod36)

Datový kabel USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 2,4 A, délka 3 m certifikace MFI pro Apple zařízení Kvalitní datový kabel PremiumCord Lightning IP5 s délkou 3 metry vám umožní synchronizovat data nebo si dobít svůj iPhone, iPad nebo iPod. Prémiová kvalita konektorů Lightning a USB.Prémiový datový kabel PremiumCord Lightning IP5 v bílé barvě je osazený konektorem Lightning na jedné straně a USB na druhé. Kabel umožňuje synchronizaci dat a nabití připojeného zařízení. Je určen pro iPhone 5/6/5C/5S/iPad mini/iPad 4th gen/iPod Nano 7th gen/iPod Touch 5/iPad air.Po připojení vašeho iPhonu, iPadu nebo iPodu k vašemu PC nebo notebooku můžete synchronizovat svá data. Pro dobíjení stačí kabel připojit k napájecímu adaptéru. Délka kabelu 3 metry vás nebude omezovat.Hlavní… (alza.cz)

PremiumCord prodlužovací - síť 230V 3m (kps3)

PremiumCord prodlužovací - síť 230V 3m (kps3)

Napájecí kabel dlouhý 3 m, PC zdroj M a PC zdroj F Standardní prodlužovací napájecí kabel k monitoru nebo zdroji. Případně k propojení zdroje a monitoru. Je vybaven běžnou tří-žilovou zásuvkou a zástrčkou.Parametry a specifikace:Barva:ČernáPrůřez vodiče:3 x 1 mm2Proudové zatížení:Max. 10 ANapětí:230 VDélka kabelu:3 m (alza.cz)

Datacom CAT5E UTP modrý 3m (1533)

Datacom CAT5E UTP modrý 3m (1533)

Síťový kabel dlouhý 3 m, kategorie CAT5E, UTP, RJ-45, světle modrá barva Patch kabel UTP (kroucená dvojlinka) se 4 páry se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s HUBem), délka kabelu 3 metry.Parametry a specifikace:Barva:ModráKategorie:kat.5e Délka:3m (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít