BRIGHTON Koupelnová miska obdélníková

BRIGHTON Koupelnová miska obdélníková

BRIGHTON Koupelnová miska obdélníková

Dříve prostě jen koupelna, dnes oáza pro tělo i duši. Proto si Vaše soukromé wellness zaslouží vybrané doplňky, jako je tato koupelnová nádoba na hřebeny, pilníky, tužky na oči a další. Ruční výrobek z porcelánu osobitým kouzlem připomíná staré dobré časy. Čistit ho můžete jednoduše v myčce. K dostání také vhodná miska na mýdlo a koupelnová nádoba na drobnosti. (Butlers.cz)

BRIGHTON Odkládací miska koupelnová

BRIGHTON Odkládací miska koupelnová

Dříve prostě jen koupelna, dnes oáza pro tělo i duši. Proto si Vaše soukromé wellness zaslouží vybrané doplňky, jako je tato koupelnová nádoba na hřebeny, pilníky, tužky na oči a další. Ruční výrobek z porcelánu osobitým kouzlem připomíná staré dobré časy. Čistit ji můžete jednoduše v myčce. K dostání také vhodný dávkovač na tekuté mýdlo s pumpičkou z ušlechtilé oceli. (Butlers.cz)

BRIGHTON Miska na mýdlo čtvercová

BRIGHTON Miska na mýdlo čtvercová

Osobitým kouzlem připomíná staré dobré časy. (Butlers.cz)

Obdélníkové misky Maxwell & Williams

Obdélníkové misky Maxwell & Williams

Elegantní set servírovacích misek vás nadchne svým jednoduchým tvarem a kvalitním provedením porcelánu, který bude slušet každému salátu. Misky jsou stohovatelné. Stav produktu: Zboží bylo krátkodobě použito. (Rozbaleno.cz)

Skladovací miska Tefal, obdélníková

Skladovací miska Tefal, obdélníková

Dóza skleněná, 4 v 1: pro vaření v troubě, servírování přímo na stůl, uložení i na cestu, 100% použitelná v troubě (bez víka): odolné až do 420°C, 100% těsnící, 100% hygienické, vhodné do mikrovlnné trouby (bez víka), možno umývat v myčce na nádobí, certifikát pro uchování dětského jídla, 100% nezávadné. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

WMF Miska obdélníková 13 x 18 cm Various

WMF Miska obdélníková 13 x 18 cm Various

Miska obdélníková Various ve stručnosti: jednoduchý design vyrobena z kvalitního porcelánu profi kvalita "Made in Germany" ideální pro každodenní použití, porcelán je robustní vhodná do trouby i do mikrovlnky vhodná do myčky Série porcelánového nádobí Various německé značky WMF je ideální na každodenní použití pro všechny, kteří mají v oblibě flexibilitu. Jedná se o kvalitní porcelán vyrobený v Německu, který lze používat i na přípravu jak v troubě, tak v mikrovlnné troubě. Série Various je moderní, všestranná a nekomplikovaná. V naší nabídce naleznete kulaté i hranaté tvary série Various, a to v různých velikostech a v hlubokém či mělkém provedení. (Kulina.cz)

Miska BE-MI betonová obdélníková

Miska BE-MI betonová obdélníková

Masivní betonová miska vhodná pro hlodavce. Různé barvy. Velikost: 15 x 8 cm (2x100ml) (SUPERZOO.cz)

Obdélníková miska Maxwell&Williams Elemental, 16x12cm

Obdélníková miska Maxwell&Williams Elemental, 16x12cm

Miska z kvalitního porcelánu v barvě inspirované přírodou. Elegantní servírovací miska vás nadchne svým jednoduchým tvarem a kvalitním provedením porcelánu, který bude slušet každému salátu. Porcelán lze mýt v myčce nádobí. Vhodné do mikrovlnky. Stav produktu: Nekompletní - chybí dvě misky. Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může být i lehce použito. (Rozbaleno.cz)

MAXWELLWILLIAMS Obdélníkové misky Elemental, set 3 ks

MAXWELLWILLIAMS Obdélníkové misky Elemental, set 3 ks

Elegantní set tří servírovacích misek - chybí 1 ks vás nadchne svým jednoduchým tvarem a kvalitním provedením porcelánu, který bude slušet každému salátu. Misky jsou stohovatelné a lze je mýt v myčce nádobí.   Stav produktu: Nekompletní - chybí 1 miska. Zboží bylo krátkodobě použito. (Rozbaleno.cz)

Nachtmann Set 2 obdélníkových misek Bossa Nova

Nachtmann Set 2 obdélníkových misek Bossa Nova

Set obdélníkových misek z kolekce Bossa Nova si vás bezpečně získá na první dotyk. Série nabízí křišťálové stolní nádobí a doplňky, které jsou stejně svůdné a zapůsobí na vaše smysly jako samotná hudba a tanec bossa nova. Čisté tvary jednotlivých kousků skla jsou oživeny plastickým pleteným dekorem, který láká vaše prsty si na ně sáhnout. V kolekci Bossa Nova německého výrobce Nachtmann je ukryto kouzlo, které vás podvědomě vybízí k tomu zůstat s přáteli u stolu ještě o chvíli déle a vychutnat si společně strávený čas. 2x obdélníková miska, délka 17 cm, šířka 8,5 cm, výška 3,6 cm Pro efektní podávání pochutin jako jsou olivy, pražené oříšky nebo kostičky sýra Vhodné pro různé chipsy, drobné slané pečivo a tyčinky nebo špalíčky zeleniny Zaujmou také jako samostatný dekorační prvek Misky… (Kulina.cz)

TORO Sada obdélníkových misek, 3 ks,, porcelán, dřevěný podnos

TORO Sada obdélníkových misek, 3 ks,, porcelán, dřevěný podnos

TORO Sada obdélníkových misek, 3 ks,, porcelán, dřevěný podnos, kategorie: STOLOVÁNÍ | SERVÍROVÁNÍ | SERVÍROVACÍ PODNOSY A TÁCKY (Kitos.cz)

Toro Sada obdélníkových misek, 3ks, keramika, dřevěný podnos (590052)

Toro Sada obdélníkových misek, 3ks, keramika, dřevěný podnos  (590052)

Miska nerezová ouška, podnos 19/22.8cm, menší misky 8.4/10.3/3.3cm, objem menších misek 100ml, podnos je snadno omyvatelný, stačí přetřít vlhkým hadříkem, misky jsou vhodné do myčky, servírování pokrmů Sada keramických obdélníkových misek na dřevěném podnose od výrobce kuchyňských výrobků pro domácnost Toro je praktickým pomocníkem pro servírování různých pokrmů nebo jako dekorace vaší tabule. Misky jsou vyrobeny z kvalitní bílé keramiky, doplní proto jakýkoliv styl prostírání. Samozřejmostí je možnost mytí v myčce. Černý dřevěný podnos s nerezovými úchyty sadu jemně doplní a zajišťuje snadnou manipulaci s miskami. Sada obsahuje jednu velkou, dvě menší misky a podnos. Lze je využít jak na sladké nebo slané… (Alza.cz)

TEFAL MASTER SEAL MICRO dóza obdélníková 1,0 L s 2 vnitřními miskami …

TEFAL MASTER SEAL MICRO dóza obdélníková 1,0 L s 2 vnitřními miskami (K3102312)

Dóza plastová, 100% těsnící, 100% hygienická, 100% bezpečná i v mikrovlnné troubě: včetně víka, stačí otevřít ventil, vhodné pro uložení v ledničce i mrazničce, možno umývat v myčce nádobí, certifikát pro uchování dětského jídla, 100% nezávadné, vyrobeno v Německu, záruka 30 let. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Plastové dózy na potraviny Tefal řady MasterSeal Micro jsou určeny na cesty, do práce i do školy. Obdélníková plastová dóza na potraviny o objemu 1,0 l s dvěma vnitřními miskami. Potraviny tak můžete od sebe pohodlně oddělit. Horní víko má patentovaný bezpečnostní ventil. Po otevření ventilu je možné jídlo ohřívat v mikrovlnné troubě včetně víka. 100% těsnící systém ochrání vaše osobní věci od ušpinění. Jídlo je v dóze bezpečně uložené a zachovává si déle… (Alza.cz)

TEFAL MASTER SEAL TO GO dóza obdélníková 1,0 L s 2 vnitřními miskami…

TEFAL MASTER SEAL TO GO dóza obdélníková  1,0 L s 2 vnitřními miskami (K3100512)

Dóza plastová, 100% těsnící, 100% hygienická, vhodná i do mikrovlnné trouby (bez víka), vhodné pro uložení v ledničce i mrazničce, možno umývat v myčce nádobí, certifikát pro uchování dětského jídla, 100% nezávadné, vyrobeno v Německu, záruka 30 let. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Plastové dózy na potraviny Tefal řady MasterSeal To Go jsou určeny na cesty, do práce i do školy. Obdélníková plastová dóza na potraviny o objemu 1,0 l je doplněna o dvě vnitřní vyjímatelné plastové misky. 100% těsnící systém ochrání vaše osobní věci od ušpinění. Jídlo je v dóze bezpečně uložené a zachovává si déle svou čerstvost. Plastové dózy na potraviny Tefal MasterSeal To Go obdržely certifikát pro uchování dětského jídla. Nádoby jsou vyrobeny v Německu a záruka na plastové dózy… (Alza.cz)

TEFAL MASTER SEAL TO GO dóza obdélníková 0,55 L s 2 vnitřními…

TEFAL MASTER SEAL TO GO dóza obdélníková  0,55 L s 2 vnitřními miskami (K3100612)

Dóza plastová, 100% těsnící, 100% hygienická, vhodná i do mikrovlnné trouby (bez víka), vhodné pro uložení v ledničce i mrazničce, možno umývat v myčce nádobí, certifikát pro uchování dětského jídla, 100% nezávadné, vyrobeno v Německu, záruka 30 let. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Plastové dózy na potraviny Tefal řady MasterSeal To Go jsou určeny na cesty, do práce i do školy. Obdélníková plastová dóza na potraviny o objemu 0,55 l je doplněna o dvě vnitřní vyjímatelné plastové misky. 100% těsnící systém ochrání vaše osobní věci od ušpinění. Jídlo je v dóze bezpečně uložené a zachovává si déle svou čerstvost. Plastové dózy na potraviny Tefal MasterSeal To Go obdržely certifikát pro uchování dětského jídla. Nádoby jsou vyrobeny v Německu a záruka na plastové dózy… (Alza.cz)

TEFAL MASTER SEAL TO GO dóza obdélníková 1,2 L s 3 vnitřními miskami…

TEFAL MASTER SEAL TO GO dóza obdélníková  1,2 L s 3 vnitřními miskami (K3100412)

Dóza plastová, 100% těsnící, 100% hygienická, vhodná i do mikrovlnné trouby (bez víka), vhodné pro uložení v ledničce i mrazničce, možno umývat v myčce nádobí, certifikát pro uchování dětského jídla, 100% nezávadné, vyrobeno v Německu, záruka 30 let. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Plastové dózy na potraviny Tefal řady MasterSeal To Go jsou určeny na cesty, do práce i do školy. Obdélníková plastová dóza na potraviny o objemu 1,2 l se třemi vnitřními plastovými miskami pro oddělení jídla. 100% těsnící systém ochrání vaše osobní věci od ušpinění. Jídlo je v dóze bezpečně uložené a zachovává si déle svou čerstvost. Plastové dózy na potraviny Tefal MasterSeal To Go obdržely certifikát pro uchování dětského jídla. Nádoby jsou vyrobeny v Německu a záruka na plastové… (Alza.cz)

TEFAL MASTER SEAL TO GO dóza obdélníková 1,2 L s vnitřní miskou a…

TEFAL MASTER SEAL TO GO dóza obdélníková  1,2 L s vnitřní miskou a mřížkou (K3100312)

Dóza plastová, 100% těsnící, 100% hygienická, vhodná i do mikrovlnné trouby (bez víka), vhodné pro uložení v ledničce i mrazničce, možno umývat v myčce nádobí, certifikát pro uchování dětského jídla, 100% nezávadné, vyrobeno v Německu, záruka 30 let. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Plastové dózy na potraviny Tefal řady MasterSeal To Go jsou určeny na cesty, do práce i do školy. Obdélníková plastová dóza na potraviny o objemu 1,2 l s vnitřní miskou a plastovou oddělovací mřížkou. 100% těsnící systém ochrání vaše osobní věci od ušpinění. Jídlo je v dóze bezpečně uložené a zachovává si déle svou čerstvost. Plastové dózy na potraviny Tefal MasterSeal To Go obdržely certifikát pro uchování dětského jídla. Nádoby jsou vyrobeny v Německu a záruka na plastové dózy je 30… (Alza.cz)

Dakine Jo Jo Brighton

Dakine Jo Jo Brighton

Volnočasová kabelka přes rameno je vhodným doplňkem na procházky po městě.. Jo Jo je elegantní taška pro každodenní nošení. Její pestré motivy skvěle doplní každé oblečení. Velikost je volena tak, aby svou majitelku nezatěžovala, a přitom poskytla prostor pro vše důležité. Taška je členěna na větší hlavní komoru a dvě menší kapsičky na přední straně. - zavírání na zip - nastavitelný popruh přes rameno (délka: 71–140 cm) - dovnitř se pohodlně vejde iPad - dvě vnější kapsičky na zip - vnitřní kapsa na zip (Bagalio.cz)

Dakine Soho Brighton

Dakine Soho Brighton

Praktická dámská peněženka menší velikosti.. Dakine Soho má dvě patra. V oddílu se zipem najdete kromě organizéru na karty i kapsičky na mince. Druhé patro se zapíná na patent a je v něm řada přihrádek na bankovky a věrnostní či kreditní karty. - organizér na doklady a kreditní karty v obou patrech - kapsa na drobné mince se dvěma oddíly - vnitřní kapsička na zip - průhledná kapsa na doklad totožnosti na zadní straně (Bagalio.cz)

Gant Brighton W10861

Gant Brighton W10861

Gant Brighton W10861. (Vivantis.cz)

TORO polička obdélníková drátěná 40 x 12 x 6 cm

TORO polička obdélníková drátěná 40 x 12 x 6 cm

TORO polička obdélníková drátěná 40 x 12 x 6 cm, kategorie: KOUPELNA | KOUPELNOVÉ DOPLŇKY | POLIČKY DO KOUPELNY (Kitos.cz)

TORO polička obdélníková drátěná 25 x 12 x 6 cm

TORO polička obdélníková drátěná 25 x 12 x 6 cm

TORO polička obdélníková drátěná 25 x 12 x 6 cm, kategorie: KOUPELNA | KOUPELNOVÉ DOPLŇKY | POLIČKY DO KOUPELNY (Kitos.cz)

Dakine Milly 24L Brighton

Dakine Milly 24L Brighton

Stylový městský batoh s kapsou na notebook.. Dakine Milly zaujme svým nezvyklým designem a rozhodně s ním nesplynete s davem! Velkou předností je hlavní komora uzavíratelná rolováním, díky této funkci lze variabilně upravovat objem dle potřeby a batoh tak lze využít jak na kratší cesty do města, tak i na delší výlety. - polstrovaná kapsa na 15" notebook - boční vstup do hlavní komory - přední kapsa s organizérem - zpevněná záda - prodyšné ramenní popruhy - hlavní komora uzavíratelná rolováním se zajištěním kovovými háčky - nastavitelný objem - zpevněné dno (Bagalio.cz)

Tričko StudioCanal Brighton Rock

Tričko StudioCanal Brighton Rock

Hledáte originální a netradiční tričko? Tričko StudioCanal Brighton Rock vás určitě překvapí svou kvalitou i oficiálním licencovaným designem. (Dedoles.cz)

Placka I Love Brighton

Placka  I Love Brighton

Placka I Love Brighton (Posters.cz)

KSILTOVKA HERSCHEL Brighton - černá

KSILTOVKA HERSCHEL Brighton - černá

Model brighton od značky Herschel. Kolekce 2018. Barva černá. (Boardstar.cz)

velikost:
univerzální
barva:
černá

Ben Sherman Brighton Aviator WB068UB

Ben Sherman Brighton Aviator WB068UB

Ben Sherman Brighton Aviator WB068UB. (Vivantis.cz)

Ben Sherman Brighton Aviator WB069UU

Ben Sherman Brighton Aviator WB069UU

Ben Sherman Brighton Aviator WB069UU. (Vivantis.cz)

Ben Sherman Brighton Professional WB063WB

Ben Sherman Brighton Professional WB063WB

Ben Sherman Brighton Professional WB063WB. (Vivantis.cz)

Ben Sherman Brighton Professional WB063UB

Ben Sherman Brighton Professional WB063UB

Ben Sherman Brighton Professional WB063UB. (Vivantis.cz)

Blaupunkt Brighton 170 BT černé

Blaupunkt Brighton 170 BT černé

Elegantní autorádio Blaupunkt Brighton 170 BT nabídne možnost naladit klasické radiostanice v pásmech FM a AM pomocí RDS tuneru a přehrát oblíbené skladby uložené na USB flash disku nebo na SD kartě. Přehraje hudbu uloženou ve formátu MP3 nebo WMA. Navíc, díky integrovanému modulu Bluetooth, můžete přehrávat i hudbu z vašeho telefonu či tabletu, nebo bezpečně telefonovat jako s hands-free sadou. Pro ty, kteří již nepoužívají k přehrávání klasická CD je tento model ideální volbou. TECHNICKÁ SPECIFIKACE: RÁDIO • Typ tuneru: Tuner RDS • Světový tuner (možnost přepnutí): EU, USA, Jižní Amerika • Pásma vln: FM 1,2,3, AM 1,2 • RDS: Alternativní frekvence (AF), Enhanced Other Networks (EON), Regionální program (REG), Název programové služby, Traffic Announcement (TA) • Travelstore: ano … (Euronics.cz)

BLAUPUNKT Brighton 170 BT (2001017123457)

BLAUPUNKT Brighton 170 BT (2001017123457)

Autorádio bez CD mechaniky, FM tuner, MP3, Bluetooth, hand-free, audio streaming, 4x40W, AUX, USB, slot pro SD kartu, LCD displej s bílými znaky, dálkové ovládání S hudbou utíkají dlouhé cesty autem mnohem lépe. Pokud uvažujete o koupi nového autorádia a klasická CD už jsou pro vás přežitkem, doporučujeme vaší pozornosti autorádio Blaupunkt Brighton 170 BT. Toto autorádio má totiž v sobě všechno potřebné pro pohodlnou jízdu za doprovodu hudby. Naladíte na něm rádio v pásmech FM i AM a hlavně je vybaveno slotem na SD kartu, na které můžete mít svoji audioknihovnu. Připojíte k němu USB flash disk stejně jako další audio zařízení pomocí vstupu AUX. Použijete ho i jako handsfree. Ovládání je jednoduché, nebude vás zbytečně rozptylovat od řízení. Klíčové vlastnosti… (Alza.cz)

hmotnost:
10 kg
distribuce:
CZ

Ben Sherman Brighton Professional WB063BBR

Ben Sherman Brighton Professional WB063BBR

Ben Sherman Brighton Professional WB063BBR. (Vivantis.cz)

Ben Sherman Brighton Professional WB063WB

Ben Sherman Brighton Professional WB063WB

Ben Sherman Brighton Professional WB063WB. (Hodinky.cz)

Určení:
pro muže
Velikost:
velké (šířka 4 - 5,49 cm)
Rozměr:
42x48x10 mm
hmotnost:
0 kg

Ben Sherman Brighton Professional WB063UB

Ben Sherman Brighton Professional WB063UB

Ben Sherman Brighton Professional WB063UB. (Hodinky.cz)

Určení:
pro muže
Velikost:
velké (šířka 4 - 5,49 cm)
Rozměr:
42x48x10 mm
hmotnost:
0 kg

Ben Sherman Brighton Aviator WB068UB

Ben Sherman Brighton Aviator WB068UB

Ben Sherman Brighton Aviator WB068UB. (Hodinky.cz)

Barva ciferníku:
černá
Barva řemínku/tahu:
černá
Chronograf:
3 chronografy
Design:
bez kamínků
Max. doba chodu:
max. 24 hodin
Pouzdro:
ocel
Sekce VV:
Hodinky
Sklo:
minerální
Stopky:
s přesností 1/1 sekundy
Styl:
klasické
Tvar pouzdra:
kulaté
Typ:
analogové
Typ strojku:
Quartz - baterie
Velikost:
velké (šířka 4 - 5,49 cm)
Vodotěsnost:
3 ATM/3 BAR
Značka:
Ben Sherman
určení:
pro muže
Řada:
Brighton Aviator
Řemínek:
pravá kůže
Rozměr:
41x45x10 mm
Barva řemínku:
Černá
hmotnost:
0 kg

Ben Sherman Brighton Aviator WB069UU

Ben Sherman Brighton Aviator WB069UU

Ben Sherman Brighton Aviator WB069UU. (Hodinky.cz)

Barva ciferníku:
modrá
Barva řemínku/tahu:
modrá
Chronograf:
2 chronografy
Design:
bez kamínků
Pouzdro:
ocel
Sekce VV:
Hodinky
Sklo:
minerální
Styl:
klasické
Tvar pouzdra:
kulaté
Typ:
analogové
Typ strojku:
Quartz - baterie
Ukazatel data:
datumovka
Velikost:
velké (šířka 4 - 5,49 cm)
Vodotěsnost:
3 ATM/3 BAR
Značka:
Ben Sherman
určení:
pro muže
Řada:
Brighton Aviator
Řemínek:
pravá kůže
Rozměr:
45x49x10 mm
Barva řemínku:
Modrá
hmotnost:
0 kg

Obdélníkový květináč

Obdélníkový květináč

Obdélníkový květináč 48x18x16 cm. (Euronova-shop.cz)

Obdélníkový truhlík

Obdélníkový truhlík

Obdélníkový truhlík inovativního designu, který se hodí pro použití uvnitř i venku. Okrášlí váš balkon, parapet nebo třeba předzahrádku. Je vyrobený z plastu. Měří 30,5x14,5x11v cm. (Euronova-shop.cz)

Obdélníkový ubrus

Obdélníkový ubrus

Tvar: obdélník Délka [cm]: 120 Materiál: bavlna Šířka [cm]: 140 (Odkarla.cz)

Obdélníková polička

Obdélníková polička

Polička, která ušetří váš prostor. Získáte novou odkládací plochu. Z odolného materiálu, s patkami z protiskluzové gumy. Stohovatelná, použitelná i do vnitřku nábytku. Měří 33x25x17v cm. (Euronova-shop.cz)

Toro Sada misek s podnosem 590046

Toro Sada misek s podnosem 590046

TORO Sada obdélníkových misek, 3 ks, porcelán, dřevěný podnos, kategorie: STOLOVÁNÍ | SERVÍROVÁNÍ | SERVÍROVACÍ PODNOSY A TÁCKY (Kitos.cz)

Wenko Mýdlenka

Wenko Mýdlenka

Praktická miska pod mýdlo ze sady koupelnových doplňků v bílo-růžovém provedení, které mají atraktivní design. K dispozici ve stejném designu je kelímek na kartáčky, dávkovač na mýdlo a koupelnový odpadkový koš. (4home.cz)

Barva:
bílá

Pánská zimní bunda BRIGHTON - Černá / žlutá | S

Pánská zimní bunda BRIGHTON - Černá / žlutá | S

Pánská zimní bunda BRIGHTON - Černá / žlutá | S od výrobce Canis. Produkt je skladem. Produkt je vhodný pro pohlaví pánské, dámské. Barva je žlutá. (Dobrytextil.cz)

Velikost:
S
hmotnost:
0 kg
vlastnost:
zimní
barva:
žlutá
pohlaví:
pánské
model:
BRIGHTON
Kategorie:
Bundy
Určení:
Pánské
Materiál:
100% polyester
Distribuce:
CZ

Dakine Taška Jive 8220095-W19 Brighton

Dakine Taška Jive 8220095-W19 Brighton

Dakine Taška Jive 8220095-W19 Brighton. (Vivantis.cz)

Jacqueline de Yong - Kabát New Brighton

Jacqueline de Yong - Kabát New Brighton

Kabát z kolekce Jacqueline de Yong. (Answear.cz)

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - černá - L

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - černá - L

Model brighton od značky Burton. Kolekce 2018. Barva černá + béžová. Materiál: 100% bavlna. (Boardstar.cz)

velikost:
L
barva:
černá
materiál:
100% bavlna

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - vínová - L

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - vínová - L

Model brighton od značky Burton. Kolekce 2018. Barva vínová + černá. Materiál: 100% bavlna. (Boardstar.cz)

velikost:
L
barva:
vínová
materiál:
100% bavlna

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - vínová - XL

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - vínová - XL

Model brighton od značky Burton. Kolekce 2018. Barva vínová + černá. Materiál: 100% bavlna. (Boardstar.cz)

velikost:
XL
barva:
vínová
materiál:
100% bavlna

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - červená - M

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - červená - M

Model brighton od značky Burton. Kolekce 2018. Barva červená + černá. Materiál: 100% bavlna. (Boardstar.cz)

velikost:
M
barva:
červená
materiál:
100% bavlna

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít