BRIGHTON Koupelnová miska obdélníková

BRIGHTON Koupelnová miska obdélníková

BRIGHTON Koupelnová miska obdélníková

Dříve prostě jen koupelna, dnes oáza pro tělo i duši. Proto si Vaše soukromé wellness zaslouží vybrané doplňky, jako je tato koupelnová nádoba na hřebeny, pilníky, tužky na oči a další. Ruční výrobek z porcelánu osobitým kouzlem připomíná staré dobré časy. Čistit ho můžete jednoduše v myčce. K dostání také vhodná miska na mýdlo a koupelnová nádoba na drobnosti. (butlers.cz)

BRIGHTON Odkládací miska koupelnová

BRIGHTON Odkládací miska koupelnová

Dříve prostě jen koupelna, dnes oáza pro tělo i duši. Proto si Vaše soukromé wellness zaslouží vybrané doplňky, jako je tato koupelnová nádoba na hřebeny, pilníky, tužky na oči a další. Ruční výrobek z porcelánu osobitým kouzlem připomíná staré dobré časy. Čistit ji můžete jednoduše v myčce. K dostání také vhodný dávkovač na tekuté mýdlo s pumpičkou z ušlechtilé oceli. (butlers.cz)

BRIGHTON Miska na mýdlo čtvercová

BRIGHTON Miska na mýdlo čtvercová

Osobitým kouzlem připomíná staré dobré časy. (butlers.cz)

Obdélníkové misky Maxwell & Williams

Obdélníkové misky Maxwell & Williams

Elegantní set servírovacích misek vás nadchne svým jednoduchým tvarem a kvalitním provedením porcelánu, který bude slušet každému salátu. Misky jsou stohovatelné. Stav produktu: Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

WMF Miska obdélníková 13 x 18 cm Various

WMF Miska obdélníková 13 x 18 cm Various

Miska obdélníková Various ve stručnosti: jednoduchý design vyrobena z kvalitního porcelánu profi kvalita "Made in Germany" ideální pro každodenní použití, porcelán je robustní vhodná do trouby i do mikrovlnky vhodná do myčky Série porcelánového nádobí Various německé značky WMF je ideální na každodenní použití pro všechny, kteří mají v oblibě flexibilitu. Jedná se o kvalitní porcelán vyrobený v Německu, který lze používat i na přípravu jak v troubě, tak v mikrovlnné troubě. Série Various je moderní, všestranná a nekomplikovaná. V naší nabídce naleznete kulaté i hranaté tvary série Various, a to v různých velikostech a v hlubokém či mělkém provedení. (kulina.cz)

Skladovací miska Tefal, obdélníková

Skladovací miska Tefal, obdélníková

Dóza skleněná, 4 v 1: pro vaření v troubě, servírování přímo na stůl, uložení i na cestu, 100% použitelná v troubě (bez víka): odolné až do 420°C, 100% těsnící, 100% hygienické, vhodné do mikrovlnné trouby (bez víka), možno umývat v myčce na nádobí, certifikát pro uchování dětského jídla, 100% nezávadné. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Miska BE-MI betonová obdélníková

Miska BE-MI betonová obdélníková

Masivní betonová miska vhodná pro hlodavce. Různé barvy. Velikost: 15 x 8 cm (2x100ml) (superzoo.cz)

MAXWELLWILLIAMS Obdélníkové misky Elemental, set 3 ks

MAXWELLWILLIAMS Obdélníkové misky Elemental, set 3 ks

Elegantní set tří servírovacích misek - chybí 1 ks vás nadchne svým jednoduchým tvarem a kvalitním provedením porcelánu, který bude slušet každému salátu. Misky jsou stohovatelné a lze je mýt v myčce nádobí.   Stav produktu: Nekompletní - chybí 1 miska. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Nachtmann Set 2 obdélníkových misek Bossa Nova

Nachtmann Set 2 obdélníkových misek Bossa Nova

Set obdélníkových misek z kolekce Bossa Nova si vás bezpečně získá na první dotyk. Série nabízí křišťálové stolní nádobí a doplňky, které jsou stejně svůdné a zapůsobí na vaše smysly jako samotná hudba a tanec bossa nova. Čisté tvary jednotlivých kousků skla jsou oživeny plastickým pleteným dekorem, který láká vaše prsty si na ně sáhnout. V kolekci Bossa Nova německého výrobce Nachtmann je ukryto kouzlo, které vás podvědomě vybízí k tomu zůstat s přáteli u stolu ještě o chvíli déle a vychutnat si společně strávený čas. 2x obdélníková miska, délka 17 cm, šířka 8,5 cm, výška 3,6 cm Pro efektní podávání pochutin jako jsou olivy, pražené oříšky nebo kostičky sýra Vhodné pro různé chipsy, drobné slané pečivo a tyčinky nebo špalíčky zeleniny Zaujmou také jako samostatný dekorační prvek Misky… (kulina.cz)

TEFAL MASTER SEAL MICRO dóza obdélníková 1,0 L s 2 vnitřními miskami …

TEFAL MASTER SEAL MICRO dóza obdélníková 1,0 L s 2 vnitřními miskami (K3102312)

Dóza plastová, 100% těsnící, 100% hygienická, 100% bezpečná i v mikrovlnné troubě: včetně víka, stačí otevřít ventil, vhodné pro uložení v ledničce i mrazničce, možno umývat v myčce nádobí, certifikát pro uchování dětského jídla, 100% nezávadné, vyrobeno v Německu, záruka 30 let. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Plastové dózy na potraviny Tefal řady MasterSeal Micro jsou určeny na cesty, do práce i do školy. Obdélníková plastová dóza na potraviny o objemu 1,0 l s dvěma vnitřními miskami. Potraviny tak můžete od sebe pohodlně oddělit. Horní víko má patentovaný bezpečnostní ventil. Po otevření ventilu je možné jídlo ohřívat v mikrovlnné troubě včetně víka. 100% těsnící systém ochrání vaše osobní věci od ušpinění. Jídlo je v dóze bezpečně uložené a zachovává si déle… (alza.cz)

TEFAL MASTER SEAL MICRO dóza obdélníková 1,2 L s 3 vnitřními miskami …

TEFAL MASTER SEAL MICRO dóza obdélníková 1,2 L s 3 vnitřními miskami (K3102412)

Dóza plastová, 100% těsnící, 100% hygienická, 100% bezpečná i v mikrovlnné troubě: včetně víka, stačí otevřít ventil, vhodné pro uložení v ledničce i mrazničce, možno umývat v myčce nádobí, certifikát pro uchování dětského jídla, 100% nezávadné, vyrobeno v Německu, záruka 30 let. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Plastové dózy na potraviny Tefal řady MasterSeal Micro jsou určeny na cesty, do práce i do školy. Obdélníková plastová dóza na potraviny o objemu 1,2 l se třemi vnitřními miskami. Potraviny tak od sebe můžete od pohodlně oddělit. Horní víko má patentovaný bezpečnostní ventil. Po otevření ventilu je možné jídlo ohřívat v mikrovlnné troubě včetně víka. 100% těsnící systém ochrání vaše osobní věci od ušpinění. Jídlo je v dóze bezpečně uložené a zachovává si… (alza.cz)

TEFAL MASTER SEAL TO GO dóza obdélníková 1,0 L s 2 vnitřními miskami…

TEFAL MASTER SEAL TO GO dóza obdélníková  1,0 L s 2 vnitřními miskami (K3100512)

Dóza plastová, 100% těsnící, 100% hygienická, vhodná i do mikrovlnné trouby (bez víka), vhodné pro uložení v ledničce i mrazničce, možno umývat v myčce nádobí, certifikát pro uchování dětského jídla, 100% nezávadné, vyrobeno v Německu, záruka 30 let. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Plastové dózy na potraviny Tefal řady MasterSeal To Go jsou určeny na cesty, do práce i do školy. Obdélníková plastová dóza na potraviny o objemu 1,0 l je doplněna o dvě vnitřní vyjímatelné plastové misky. 100% těsnící systém ochrání vaše osobní věci od ušpinění. Jídlo je v dóze bezpečně uložené a zachovává si déle svou čerstvost. Plastové dózy na potraviny Tefal MasterSeal To Go obdržely certifikát pro uchování dětského jídla. Nádoby jsou vyrobeny v Německu a záruka na plastové dózy… (alza.cz)

TEFAL MASTER SEAL TO GO dóza obdélníková 0,55 L s 2 vnitřními…

TEFAL MASTER SEAL TO GO dóza obdélníková  0,55 L s 2 vnitřními miskami (K3100612)

Dóza plastová, 100% těsnící, 100% hygienická, vhodná i do mikrovlnné trouby (bez víka), vhodné pro uložení v ledničce i mrazničce, možno umývat v myčce nádobí, certifikát pro uchování dětského jídla, 100% nezávadné, vyrobeno v Německu, záruka 30 let. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Plastové dózy na potraviny Tefal řady MasterSeal To Go jsou určeny na cesty, do práce i do školy. Obdélníková plastová dóza na potraviny o objemu 0,55 l je doplněna o dvě vnitřní vyjímatelné plastové misky. 100% těsnící systém ochrání vaše osobní věci od ušpinění. Jídlo je v dóze bezpečně uložené a zachovává si déle svou čerstvost. Plastové dózy na potraviny Tefal MasterSeal To Go obdržely certifikát pro uchování dětského jídla. Nádoby jsou vyrobeny v Německu a záruka na plastové dózy… (alza.cz)

Sada dvou béžových koupelnových předložek s obdélníkovým detailem…

Sada dvou béžových koupelnových předložek s obdélníkovým detailem Beverly Hills Polo Club, 86 x 50 cm

Udělejte z koupelny oázu plnou klidu a užívejte si příjemného odpočinku při koupeli nebo při péči o sebe. Pomůžou vám v tom kvalitní a stylové koupelnové doplňky. Vybírejte z široké nabídky ručníků, osušek, předložek, županů a dalších doplňků a přizpůsobte si tak koupelnu přesně dle svého gusta. (bonami.cz)

Sada dvou šedých koupelnových předložek s obdélníkovým detailem…

Sada dvou šedých koupelnových předložek s obdélníkovým detailem Beverly Hills Polo Club, 86 x 50 cm

Udělejte z koupelny oázu plnou klidu a užívejte si příjemného odpočinku při koupeli nebo při péči o sebe. Pomůžou vám v tom kvalitní a stylové koupelnové doplňky. Vybírejte z široké nabídky ručníků, osušek, předložek, županů a dalších doplňků a přizpůsobte si tak koupelnu přesně dle svého gusta. (bonami.cz)

TEFAL MASTER SEAL TO GO dóza obdélníková 1,2 L s 3 vnitřními miskami…

TEFAL MASTER SEAL TO GO dóza obdélníková  1,2 L s 3 vnitřními miskami (K3100412)

Dóza plastová, 100% těsnící, 100% hygienická, vhodná i do mikrovlnné trouby (bez víka), vhodné pro uložení v ledničce i mrazničce, možno umývat v myčce nádobí, certifikát pro uchování dětského jídla, 100% nezávadné, vyrobeno v Německu, záruka 30 let. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Plastové dózy na potraviny Tefal řady MasterSeal To Go jsou určeny na cesty, do práce i do školy. Obdélníková plastová dóza na potraviny o objemu 1,2 l se třemi vnitřními plastovými miskami pro oddělení jídla. 100% těsnící systém ochrání vaše osobní věci od ušpinění. Jídlo je v dóze bezpečně uložené a zachovává si déle svou čerstvost. Plastové dózy na potraviny Tefal MasterSeal To Go obdržely certifikát pro uchování dětského jídla. Nádoby jsou vyrobeny v Německu a záruka na plastové… (alza.cz)

TEFAL MASTER SEAL TO GO dóza obdélníková 1,2 L s vnitřní miskou a…

TEFAL MASTER SEAL TO GO dóza obdélníková  1,2 L s vnitřní miskou a mřížkou (K3100312)

Dóza plastová, 100% těsnící, 100% hygienická, vhodná i do mikrovlnné trouby (bez víka), vhodné pro uložení v ledničce i mrazničce, možno umývat v myčce nádobí, certifikát pro uchování dětského jídla, 100% nezávadné, vyrobeno v Německu, záruka 30 let. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Plastové dózy na potraviny Tefal řady MasterSeal To Go jsou určeny na cesty, do práce i do školy. Obdélníková plastová dóza na potraviny o objemu 1,2 l s vnitřní miskou a plastovou oddělovací mřížkou. 100% těsnící systém ochrání vaše osobní věci od ušpinění. Jídlo je v dóze bezpečně uložené a zachovává si déle svou čerstvost. Plastové dózy na potraviny Tefal MasterSeal To Go obdržely certifikát pro uchování dětského jídla. Nádoby jsou vyrobeny v Německu a záruka na plastové dózy je 30… (alza.cz)

Sada dvou hnědých koupelnových předložek s obdélníkovým detailem…

Sada dvou hnědých koupelnových předložek s obdélníkovým detailem Beverly Hills Polo Club, 86 x 50 cm

Udělejte z koupelny oázu plnou klidu a užívejte si příjemného odpočinku při koupeli nebo při péči o sebe. Pomůžou vám v tom kvalitní a stylové koupelnové doplňky. Vybírejte z široké nabídky ručníků, osušek, předložek, županů a dalších doplňků a přizpůsobte si tak koupelnu přesně dle svého gusta. (bonami.cz)

Sada dvou koupelnových předložek v krémově barvě s obdélníkovým…

Sada dvou koupelnových předložek v krémově barvě s obdélníkovým detailem Beverly Hills Polo Club, 86 x 50 cm

Udělejte z koupelny oázu plnou klidu a užívejte si příjemného odpočinku při koupeli nebo při péči o sebe. Pomůžou vám v tom kvalitní a stylové koupelnové doplňky. Vybírejte z široké nabídky ručníků, osušek, předložek, županů a dalších doplňků a přizpůsobte si tak koupelnu přesně dle svého gusta. (bonami.cz)

Sada krémové a cihlově červené koupelnové předložky s obdélníkovým…

Sada krémové a cihlově červené koupelnové předložky s obdélníkovým detailem Beverly Hills Polo Club, 86 x 50 cm

Udělejte z koupelny oázu plnou klidu a užívejte si příjemného odpočinku při koupeli nebo při péči o sebe. Pomůžou vám v tom kvalitní a stylové koupelnové doplňky. Vybírejte z široké nabídky ručníků, osušek, předložek, županů a dalších doplňků a přizpůsobte si tak koupelnu přesně dle svého gusta. (bonami.cz)

TEFAL MASTER SEAL TO GO dóza obdélníková na oběd 1,2 L s 3…

TEFAL MASTER SEAL TO GO dóza obdélníková na oběd   1,2 L s 3 vnitřními miskami a táckem (K3100212)

Dóza plastová, 100% těsnící, 100% hygienická, vhodná i do mikrovlnné trouby (bez víka), vhodné pro uložení v ledničce i mrazničce, možno umývat v myčce nádobí, certifikát pro uchování dětského jídla, 100% nezávadné, vyrobeno v Německu, záruka 30 let. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Plastové dózy na potraviny Tefal řady MasterSeal To Go jsou určeny na cesty, do práce i do školy. Obdélníková plastová dóza na oběd o objemu 1,2 l je vybavena třemi vnitřními miskami a plastovým táckem. Potraviny tak od sebe můžete od pohodlně oddělit. 100% těsnící systém ochrání vaše osobní věci od ušpinění. Jídlo je v dóze bezpečně uložené a zachovává si déle svou čerstvost. Plastové dózy na potraviny Tefal MasterSeal To Go obdržely certifikát pro uchování dětského jídla. Nádoby jsou… (alza.cz)

Sada dvou koupelnových předložek v cihlově červené barvě s…

Sada dvou koupelnových předložek v cihlově červené barvě s obdélníkovým detailem Beverly Hills Polo Club, 86 x 50 cm

Udělejte z koupelny oázu plnou klidu a užívejte si příjemného odpočinku při koupeli nebo při péči o sebe. Pomůžou vám v tom kvalitní a stylové koupelnové doplňky. Vybírejte z široké nabídky ručníků, osušek, předložek, županů a dalších doplňků a přizpůsobte si tak koupelnu přesně dle svého gusta. (bonami.cz)

D'Angelico Premier Brighton Black

D'Angelico Premier Brighton Black

Elektrická kytara Model Premier Brighton s double-cut designem těla rozšiřuje nabídku elektrických kytar americké značky D´Angelico. Tělo nástroje je zhotoveno z lehkého olšového dřeva. K javorovému krku s příjemným užším C profilem je přilepen hmatník z ovangkolu osazený dvaadvaceti pražci. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky z imitace perleti a boční tečky. Hlubší výřezy těla u krku umožňují pohodlný dohmat i na nejvyšších polohách hmatníku. Dva humbuckery (Duncan Designed) poskytují kytaře plný, vřelý, tón. Jeho charakter lze upravovat pomocí dvou potenciometrů hlasitosti, tónových clon a třípolohovým přepínačem snímačů. Push/Pull funkce tónových clon umožňuje rozdělit cívky snímačů a obohatit tak zvuk kytary o průraznost single-coilů, případně zvuky singlů a… (kytary.cz)

Placka I Love Brighton

Placka  I Love Brighton

Placka I Love Brighton (posters.cz)

Závěsné hodiny Antic Line Hotel Brighton

Závěsné hodiny Antic Line Hotel Brighton

Doplňky jsou velice důležité, tvoří totiž teplo domova. Ty od Antic Line jako by svým vintage vzhledem pamatovaly tolik příběhů z dávné minulosti. Jaký jim přidáte vy? (bonami.cz)

D'Angelico Premier Brighton Ocean Turquoise

D'Angelico Premier Brighton Ocean Turquoise

Elektrická kytara Model Premier Brighton s double-cut designem těla rozšiřuje nabídku elektrických kytar americké značky D´Angelico. Tělo nástroje je zhotoveno z lehkého olšového dřeva. K javorovému krku s příjemným užším C profilem je přilepen hmatník z ovangkolu osazený dvaadvaceti pražci. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky z imitace perleti a boční tečky. Hlubší výřezy těla u krku umožňují pohodlný dohmat i na nejvyšších polohách hmatníku. Dva humbuckery (Duncan Designed) poskytují kytaře plný, vřelý, tón. Jeho charakter lze upravovat pomocí dvou potenciometrů hlasitosti, tónových clon a třípolohovým přepínačem snímačů. Push/Pull funkce tónových clon umožňuje rozdělit cívky snímačů a obohatit tak zvuk kytary o průraznost single-coilů, případně zvuky singlů a… (kytary.cz)

BLAUPUNKT Brighton 170 BT (2001017123457)

BLAUPUNKT Brighton 170 BT (2001017123457)

Autorádio bez CD mechaniky, FM tuner, MP3, Bluetooth, hand-free, audio streaming, 4x40W, AUX, USB, slot pro SD kartu, LCD displej s bílými znaky, dálkové ovládání S hudbou utíkají dlouhé cesty autem mnohem lépe. Pokud uvažujete o koupi nového autorádia a klasická CD už jsou pro vás přežitkem, doporučujeme vaší pozornosti autorádio Blaupunkt Brighton 170 BT. Toto autorádio má totiž v sobě všechno potřebné pro pohodlnou jízdu za doprovodu hudby. Naladíte na něm rádio v pásmech FM i AM a hlavně je vybaveno slotem na SD kartu, na které můžete mít svoji audioknihovnu. Připojíte k němu USB flash disk stejně jako další audio zařízení pomocí vstupu AUX. Použijete ho i jako handsfree. Ovládání je jednoduché, nebude vás zbytečně rozptylovat od řízení. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

Blaupunkt Brighton 170 BT černé

Blaupunkt Brighton 170 BT černé

Elegantní autorádio Blaupunkt Brighton 170 BT nabídne možnost naladit klasické radiostanice v pásmech FM a AM pomocí RDS tuneru a přehrát oblíbené skladby uložené na USB flash disku nebo na SD kartě. Přehraje hudbu uloženou ve formátu MP3 nebo WMA. Navíc, díky integrovanému modulu Bluetooth, můžete přehrávat i hudbu z vašeho telefonu či tabletu, nebo bezpečně telefonovat jako s hands-free sadou. Pro ty, kteří již nepoužívají k přehrávání klasická CD je tento model ideální volbou. TECHNICKÁ SPECIFIKACE: RÁDIO • Typ tuneru: Tuner RDS • Světový tuner (možnost přepnutí): EU, USA, Jižní Amerika • Pásma vln: FM 1,2,3, AM 1,2 • RDS: Alternativní frekvence (AF), Enhanced Other Networks (EON), Regionální program (REG), Název programové služby, Traffic Announcement (TA) • Travelstore: ano … (euronics.cz)

Pochromovaný konferenční stolek Folke Brighton

Pochromovaný konferenční stolek Folke Brighton

Dodejte svému obývacímu pokoji styl s Folke! Tenhle nadčasový kousek ozdobí váš domov a stane se funkčním pomocníkem v každodenním životě. (bonami.cz)

Obdélníkový květináč

Obdélníkový květináč

Obdélníkový květináč 48x18x16 cm. (euronova-shop.cz)

Obdélníkový truhlík

Obdélníkový truhlík

Obdélníkový truhlík inovativního designu, který se hodí pro použití uvnitř i venku. Okrášlí váš balkon, parapet nebo třeba předzahrádku. Je vyrobený z plastu. Měří 30,5x14,5x11v cm. (euronova-shop.cz)

Obdélníková polička

Obdélníková polička

Polička, která ušetří váš prostor. Získáte novou odkládací plochu. Z odolného materiálu, s patkami z protiskluzové gumy. Stohovatelná, použitelná i do vnitřku nábytku. Měří 33x25x17v cm. (euronova-shop.cz)

Obdélníkový koberec

Obdélníkový koberec

Obdélníkový koberec v klasickém a elegantním stylu. Ze 100% polyesteru. Protiskluzový. (euronova-shop.cz)

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - černá - L

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - černá - L

Model brighton od značky Burton. Kolekce 2018. Barva černá + béžová. Materiál: 100% bavlna. (boardstar.cz)

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - vínová - XL

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - vínová - XL

Model brighton od značky Burton. Kolekce 2018. Barva vínová + černá. Materiál: 100% bavlna. (boardstar.cz)

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - hnědá - L

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - hnědá - L

Model brighton od značky Burton. Kolekce 2018. Barva hnědá + béžová. Materiál: 100% bavlna. (boardstar.cz)

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - hnědá - XL

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - hnědá - XL

Model brighton od značky Burton. Kolekce 2018. Barva hnědá + béžová. Materiál: 100% bavlna. (boardstar.cz)

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - vínová - L

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - vínová - L

Model brighton od značky Burton. Kolekce 2018. Barva vínová + černá. Materiál: 100% bavlna. (boardstar.cz)

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - červená - XL

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - červená - XL

Model brighton od značky Burton. Kolekce 2018. Barva červená + černá. Materiál: 100% bavlna. (boardstar.cz)

Blaupunkt Brighton 170 BT (2001017123457) černé

Blaupunkt Brighton 170 BT (2001017123457) černé

Elegantní autorádio Blaupunkt Brighton 170 BT nabídne možnost naladit klasické radiostanice v pásmech FM a AM pomocí RDS tuneru a přehrát oblíbené skladby uložené na USB flash disku nebo na SD kartě. Přehraje hudbu uloženou ve formátu MP3 nebo WMA. Navíc, díky integrovanému modulu Bluetooth, můžete přehrávat i hudbu z vašeho telefonu či tabletu, nebo bezpečně telefonovat jako s hands-free sadou. Pro ty, kteří již nepoužívají k přehrávání klasická CD je tento model ideální volbou. TECHNICKÁ SPECIFIKACE: RÁDIO Typ tuneru: Tuner RDS Světový tuner (možnost přepnutí): EU, USA, Jižní Amerika Pásma vln: FM 1,2,3, AM 1,2 RDS: Alternativní frekvence (AF), Enhanced Other Networks (EON), Regionální program (REG), Název programové služby, Traffic Announcement (TA) Travelstore: ano (FM3) Band… (kasa.cz)

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - modrá - XL

KOŠILE BURTON BRIGHTON FLANEL - modrá - XL

Model brighton od značky Burton. Kolekce 2018. Barva modrá + šedá/červená. Materiál: 100% bavlna. (boardstar.cz)

Intex Bazén obdélníkový

Intex Bazén obdélníkový

Krásný rodinný nafukovací bazén ve tvaru obdelníku, ve kterém užijete v horkých letních dnech spoustu zábavy a příjemného osvěžení. Velikost bazénku přibližně 305×183×56 cm. Vyrobeno z testovaného masivního vinylu. Součástí balení je opravná sada. (prodeti.cz)

Mlhovka, obdélníková. 12 v

Mlhovka, obdélníková. 12 v

Technické parametryHodnotaTyp žárovky (do auta)H3Druh konstrukceObdélníkRozměr, hloubka70 mmProvozní napětí12 VTyp osvětlení (automobil) (kategorie)MlhovkyZpůsob připevnění (auto)PřišroubováníRozměr, výška60 mmRozměr, šířka145 mmMnožství1 párVybaveníProvedení s mřížkou nebo bez.E-číslo (schválení)Obsah baleníVč. montážní sady Připojovací kabel Vypínač Relé. (fonetip.cz)

Vysoký obdélníkový držák

Vysoký obdélníkový držák

Vysoký obdélníkový držák se samolepícími podpěrnými kotouči. Vyroben z kovového drátu s dvojitou plastovou úpravou. Měří 22x11x19 cm. (euronova-shop.cz)

Drátěná obdélníková polička

Drátěná obdélníková polička

Nástěnná polička - mýdelník má tvar obdélníku. Z přední strany je vybavena zarážkami, aby se zabránilo sklouzávání mýdla a mezerou v horní hraně, která zajišťuje pohodlný přístup k mýdlu. Možnost uložení mýdla prakticky jakéhokoliv tvaru. Provedení: galvanicky chromovaná 100% mosaz - odolná proti vlhkosti. Rozměry š130/h100/v26,5 mm. Kvalitní český výrobek. Záruka 15 let. (nabytek-forliving.cz)

PKG Brighton Laptop Backpack 15" batoh světle šedý

PKG Brighton Laptop Backpack 15" batoh světle šedý

Praktický středně velký batoh PKG Brighton Laptop Backpack 15“ s objemem 22 litrů pojme až 16palcový notebook a nabídne spoustu místa pro vaše další potřeby. Chytrá řešení organizace obsahu si doslova zamilujete. Nízká hmotnost, minimalistický design a nepromokavost dělají z tohoto kousku více než jen zavazadlo. (smarty.cz)

Černý kabát Jacqueline de Yong New Brighton

Černý kabát Jacqueline de Yong New Brighton

Příjemný, lehký a elegantní. Takový je tento kousek. Typ: jarní/podzimní kabát Barva: černá Zapínání: patentky Kapsy: dvě vnější Materiál: svrchní část - 76 % polyester, 20 % viskóza, 4 % elastan podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, stálobarevný, pevný Praní: 30 °C Rozměry pro vel. M: délka - 83 cm (zoot.cz)

PKG Brighton Laptop Backpack 15" batoh černý

PKG Brighton Laptop Backpack 15" batoh černý

Praktický středně velký batoh PKG Brighton Laptop Backpack 15“ s objemem 22 litrů pojme až 16palcový notebook a nabídne spoustu místa pro vaše další potřeby. Chytrá řešení organizace obsahu si doslova zamilujete. Nízká hmotnost, minimalistický design a nepromokavost dělají z tohoto kousku více než jen zavazadlo. (smarty.cz)

Zvětšovací čočky obdélníkové

Zvětšovací čočky obdélníkové

Zvětšovací čočky na pohodlné čtení, které zvětšují 3x, takže přečtete i to nejmenší písmo. Plastové obroučky a akrylové čočky. (euronova-shop.cz)

Obraz, Reprodukce - Lesley Aggar - Brighton, ( x cm)

Obraz, Reprodukce - Lesley Aggar - Brighton, ( x  cm)

Obrazová reprodukce Lesley Aggar - Brighton o rozměru x cm. Vysoká míra barevné přesnosti. Obraz Lesley Aggar - Brighton je tisknut na kvalitní papír s vysokou gramáží. (posters.cz)

Vyšívání obdélníkový rámeček

Vyšívání obdélníkový rámeček

VY (mrakyhracek.cz)

Obdélníková zapékací forma

Obdélníková zapékací forma

Obdélníková zapékací forma s úchyty. Nepřilnavá a odolná proti poškrábní. Je vyrobená z dvoubarevného porcelánu. Hodí se do tradiční trouby i do mikrovlnky. Lze mýt v myčce. Měří cca 22x11,5x3 cm. (euronova-shop.cz)

Obdélníková zapékací forma

Obdélníková zapékací forma

Obdélníková zapékací forma do trouby s praktickými úchyty, nepřilnavá a odolná proti poškrábání. Je vyrobená z dvoubarevného smaltovaného porcelánu. Hodí se do tradiční i mikrovlnné trouby. Měří cca 22,5x11,5x3,5v cm. (euronova-shop.cz)

Obdélníková plechová nádoba

Obdélníková plechová nádoba

Obdélníková plechová nádoba ve tvaru dálkového ovládání. Měří 29x10x6 cm. (euronova-shop.cz)

Košík obdélníkový 29x20x8cm

Košík obdélníkový 29x20x8cm

(home-point.cz)

Obdélníkový zavlažovač OS 5.320 S

Obdélníkový zavlažovač OS 5.320 S

Obdélníkový zavlažovač OS 5.320 S pro zavlažování středně velkých a velkých ploch a zahrad. S nastavitelným průtokem vody (0-maximum). Maximální plocha kropení je 320 m². (kärcher.cz)

Obdélníkový ubrus 140x240 cm

Obdélníkový ubrus 140x240 cm

Ubrus Vánoce s krásným vánočním potiskem. Precizně zpracovaný. Vyrobený z čisté 100% bavlny. (euronova-shop.cz)

Obdélníkový ubrus 135x180 cm

Obdélníkový ubrus 135x180 cm

Ubrus Nápisy je krásný a elegantní. Skvěle se hodí jak na každodenní prostřený stůl, tak na sváteční tabuli. 80 % bavlna a 20 % polyester. (euronova-shop.cz)

Obdélníkový ubrus 135x240 cm

Obdélníkový ubrus 135x240 cm

Jednobarevný ubrus Sfumata je krásný a snadno se žehlí díky složení látky. 60 % bavlna a 40 % polyester. Krásně ladí s výrobky z řady Mexiko. (euronova-shop.cz)

Obdélníkový ubrus 135x180 cm

Obdélníkový ubrus 135x180 cm

Ubrus Dýně s typickým podzimním vzorem. Snadno se žehlí. 60 % bavlna a 40 % polyester. Lze prát v pračce na 30 °C. (euronova-shop.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít