Braun mq 70 wh (mq 70 - wh)

Produkt Braun mq 70 wh (mq 70 - wh) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Braun mq 70 wh (mq 70 - wh) upraviť a produkt hľadať znova.

BRAUN MQ 70 WH (MQ 70 - WH)

BRAUN MQ 70 WH (MQ 70 - WH)
Detail

Nádoba mixovací, 1.5l, určeno pro Braun Multiquick 5/7 Mixovací nádoba je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nádoba má objem 1,5 litru a můžete využít funkci jemného a hrubého strouhání, krájení a sekání. Mixovací nádoba je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nádoba má objem 1,5 litru a můžete využít vložku na jemné strouhání, vložku na hrubé strouhání, sekací nůž nebo krájecí vložku. Nasazení nádoby je jednoduché a mýt lze v myčce na nádobí. Klíčové vlastnostimixovací nádobakompatibilní s Braun Multiquick 5, 7 (nekompatibilní s Multiquick 9)funkce jemného a hrubého strouhání, krájení a sekánímožno mýt v myčcebílá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 70 WH (MQ 70 - WH) , Braun mq 70 wh (mq 70 - wh)

Braun MQ 70 WH

Detail

Food processor Braun MQ 70 WH s objemem mísy 1,5 litru. Snadno a rychle hněte, šlehá a míchá vajíčka, smetanu i nadýchané dezerty při pomalé i velké rychlosti. Ještě nikdy jste nezvládli rychleji ušlehat šlehačku, utřít sníh z bílků, připravit těsto na koláč nebo zamíchat majonézu. S touto metlou snadno připravíte i domácí dezerty. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun MQ 70 WH , Braun mq 30 wh (mq 30 - wh)

BRAUN MQ 40 WH (MQ 40 - WH)

BRAUN MQ 40 WH (MQ 40 - WH)
Detail

Nádoba mixovací, 1.25l, určeno pro Braun Multiquick 5/7 Mixovací nádoba je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nádoba má objem 1,5 litru a můžete využít funkci jemného a hrubého strouhání, krájení a sekání. Mixovací nádoba je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nádoba má objem 1,25 litru a skvěle poslouží k sekání surovin nebo drcení ledu. Pro bezpečné používání je nádoba opatřena protiskluzovou podložkou, nasazení je jednoduché a mýt lze v myčce na nádobí. Klíčové vlastnostimixovací nádoba s velkým sekacím nástavcemkompatibilní s Braun Multiquick 5, 7 (nekompatibilní s Multiquick 9)protiskluzová podložkavhodné pro drcení ledumožno mýt v myčcebílá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 40 WH (MQ 40 - WH) , Braun mq 10 wh (mq 10 - wh)

BRAUN MQ 30 WH (MQ 30 - WH)

BRAUN MQ 30 WH (MQ 30 - WH)
Detail

Nádoba mixovací, 500ml, určeno pro Braun Multiquick 5/7 Nádoba 500 ml se sekacím nástavcem je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nádoba je opatřena protiskluzovou podložkou pro bezpečné používání. Nádoba se sekacím nástavcem je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nádoba má objem 500 ml a je opatřena protiskluzovou podložkou pro bezpečné používání. Nasazení nádoby je jednoduché a mýt lze v myčce na nádobí. Klíčové vlastnostisekací nástavec s 500 ml nádoboukompatibilní s Braun Multiquick 5, 7 (nekompatibilní s Multiquick 9)protiskluzová podložkamožno mýt v myčcebílá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 30 WH (MQ 30 - WH) , Braun mq 70 bk (mq 70 - bk)

BRAUN MQ 10 WH (MQ 10 - WH)

BRAUN MQ 10 WH (MQ 10 - WH)
Detail

Metla nerezová, šlehací metla pro tyčové mixéry Braun Multiquick 5, 7 Nerezová šlehací metla je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nasazení metly je jednoduché a mýt můžete v myčce na nádobí. Nerezová šlehací metla je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nasazení metly je jednoduché a mýt můžete v myčce na nádobí. Klíčové vlastnostinerezová metlakompatibilní s Braun Multiquick 5, 7 (nekompatibilní s Multiquick 9)možno mýt v myčcebílá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 10 WH (MQ 10 - WH) , Braun mq 50 wh (mq50wh)

BRAUN MQ 20 WH (MQ 20 - WH)

BRAUN MQ 20 WH (MQ 20 - WH)
Detail

Nádoba sekací, 350ml, kompatibilní se všemi tyčovými mixéry Braun Multiquick 5 a 7 Nádoba 350 ml se sekacím nástavcem je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nádoba je opatřena protiskluzovou podložkou pro bezpečné používání. Nádoba se sekacím nástavcem je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nádoba má objem 350 ml a je opatřena protiskluzovou podložkou pro bezpečné používání. Nasazení nádoby je jednoduché a mýt lze v myčce na nádobí. Klíčové vlastnostisekací nástavec s 350 ml nádoboukompatibilní s Braun Multiquick 5, 7 (nekompatibilní s Multiquick 9)protiskluzová podložkamožno mýt v myčcebílá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 20 WH (MQ 20 - WH) , Braun mq omelette 3025 (mq 3025 omelette)

BRAUN MQ 70 BK (MQ 70 - BK)

BRAUN MQ 70 BK (MQ 70 - BK)
Detail

Nádoba mixovací, 1.5l, určeno pro Braun Multiquick 5/7 Mixovací nádoba je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nádoba má objem 1,5 litru a můžete využít funkci jemného a hrubého strouhání, krájení a sekání. Mixovací nádoba je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nádoba má objem 1,5 litru a můžete využít vložku na jemné strouhání, vložku na hrubé strouhání, sekací nůž nebo krájecí vložku. Nasazení nádoby je jednoduché a mýt lze v myčce na nádobí. Klíčové vlastnostimixovací nádobakompatibilní s Braun Multiquick 5, 7funkce jemného a hrubého strouhání, krájení a sekánímožno mýt v myčcečerná barva (alza.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 70 BK (MQ 70 - BK) , Braun mq 40 bk (mq 40 - bk)

Braun MQ 70 BL

Detail

Nástavec Braun MQ 70 BL pro tyčový mixér Braun s funkcí food processoru s objemem mísy 1,5 litru. Tento nástavec je jedinečným univerzálním pomocníkem v kuchyni a hodí se zkrátka k čemukoli – k sekání i k mísení, ale i ke krájení, drcení, přípravě hranolků a zejména ke hnětení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun MQ 70 BL , Braun mq 20 bk (mq 20 - bk)

Braun MQ 5235 WH

Braun MQ 5235 WH
Detail

Tyčový mixér, barva: bílá/ šedá výkon 1000 W, 21 rychlostí + Turbo, PowerBell Plus s extra mlecí čepelí, EasyClick systém pro rychlou výměnu příslušenství, SplashControlproti rozstřiku surovin během mixování, měkká rukojeť, nerezová mixovací noha (patro.cz)

Podobné produkty ako Braun MQ 5235 WH , Braun mq 9045x 0x22111179

Braun MQ 50 WH

Detail

Nástavec na přípravu bramborové kaše nebo pyré. Braun MQ 50 WH se systémem EasyClick je kompatibilní s tyčovými mixéry Braun MultiQuick 3, 5, 7 a bezdrátovým Braun MultiQuick 9. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun MQ 50 WH , Braun mq 50 bk (mq50bk)

Braun MQ 20 WH

Detail

Sekací nástavec Braun MQ 20 WH o objemu 350 ml. Kompaktní a rychlý: při vaření nechcete ztrácet čas drobnostmi. Tento sekáček se o ně postará za vás. Ať potřebujete nasekat bylinky nebo cibuli, nikdy to nešlo rychleji. Přídavný chopper o objemu 350 ml vás ušetří nepořádku i slzících očí, kdykoli potřebujete rychle přidat do pokrmů to správné množství chuti. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun MQ 20 WH , Braun mq 700 soup 340410157777

Braun MQ 40 WH

Detail

Braun MQ 40 WH – vše v jednom. Obsahuje sekací nástavec, drtič ledu a stolní mixér. Tento sekací a mixovací nástavec Braun odvede práci za dva – můžete s ním využít váš tyčový mixér na maximum a ještě popustit uzdu své tvořivosti. Kromě toho, že vám snadno a rychle naseká přísady do pokrmů, také dokáže výborně připravit smoothie a míchané nápoje, uhníst lehké těsto a dokonce s ním jednoduše nadrtíte led. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun MQ 40 WH , Braun mq 3035 sauce (0x22111192)

Braun MQ 30 WH

Detail

Sekací nástavec Braun MQ 30 WH o objemu 500 ml. Když máte hodně práce: seká a mele cokoli od masa a sýrů až po cibuli, bylinky a česnek, zeleninu, ořechy i sušené ovoce. To vše snadno a za pouhých několik sekund. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun MQ 30 WH , Braun mq 3038 (mq3038 spice+)

Braun MQ 10 WH - rozbaleno

Detail

Šlehací metla Braun MQ 10 WH pro mixéry Braun Multiquick 5 a 7. Snadno a rychle hněte, šlehá a míchá vajíčka, smetanu i nadýchané dezerty při pomalé i velké rychlosti. Ještě nikdy jste nezvládli rychleji ušlehat šlehačku, utřít sníh z bílků, připravit těsto na koláč nebo zamíchat majonézu. S touto metlou snadno připravíte i domácí dezerty. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun MQ 10 WH - rozbaleno , Braun jb 3060 wh (jb 3060 wh)

Braun MQ 30 WH - zánovní

Detail

Sekací nástavec Braun MQ 30 WH o objemu 500 ml. Když máte hodně práce: seká a mele cokoli od masa a sýrů až po cibuli, bylinky a česnek, zeleninu, ořechy i sušené ovoce. To vše snadno a za pouhých několik sekund. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun MQ 30 WH - zánovní , Braun wk1100 wh (0x21010047)

BRAUN MQ 50 WH (MQ50WH)

BRAUN MQ 50 WH (MQ50WH)
Detail

Nástavec na pasírování Puree Masher vhodný na bramborovou kaši, zeleninová či ovocná pyré, kompatibilní s řadou tyčových mixérů Braun MultiQuick 5, 5000/5100, a MultiQuick 7, bílá barva Nástavec na tyčový mixér, se kterým v pár vteřinách vykouzlíte dokonalou bramborovou kaši nebo pyré z ovoce či zeleniny.Nástavec na tyčový mixér, se kterým v pár vteřinách vykouzlíte dokonalou bramborovou kaši nebo pyré z ovoce či zeleniny. Díky promyšlenému designu ho připojíte ke svému mixéru pouhým kliknutím, a ihned s ním můžete začít pracovat. Kompatibilní s mixéry Braun z řady MultiQuick 5, 5000/5100, a MultiQuick 7.Klíčové vlastnostisnadné zapojenípro mixéry Braun MultiQuick 5, 5000/5100, MultiQuick 7pro ty nejlepší kaše a pyré (alza.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 50 WH (MQ50WH) , Auna pár pas. reproduktorů linie-300-sf-wh, bílé, 70 w rms

BRAUN MQ 70 BL PŘÍSLUŠENSTVÍ K MIXÉRU

BRAUN MQ 70 BL PŘÍSLUŠENSTVÍ K MIXÉRU
Detail

1,5 l FOOD PROCESSOR (nástroj pro sekání, vložka pro krájení, vložka pro strouhání jemné/hrubé). Příslušenství se systémem EasyClick je kompatibilní s modely MultiQuick3000/3100, 5, 5000/5100 a 7. NENÍ kompatibilní se sérií MQ 9000! (patro.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 70 BL PŘÍSLUŠENSTVÍ K MIXÉRU , Sencor svc 530or/wh (svc530or/wh)

BRAUN MQ 30 WH PŘÍSLUŠENSTVÍ K MIXÉRU

BRAUN MQ 30 WH PŘÍSLUŠENSTVÍ K MIXÉRU
Detail

Food processor Objem 500 ml Vhodný do myčky Kompatibilní pro Braun Multiquick 5, Braun Multiquick 7 (patro.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 30 WH PŘÍSLUŠENSTVÍ K MIXÉRU , Roadstar hra-600d+/wh (hra-600d+/wh)

BRAUN MQ 40 WH PŘÍSLUŠENSTVÍ K MIXÉRU

BRAUN MQ 40 WH PŘÍSLUŠENSTVÍ K MIXÉRU
Detail

Food processor Objem 1,25 l Vhodný do myčky Kompatibilní pro Braun Multiquick 5, Braun Multiquick 7 (patro.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 40 WH PŘÍSLUŠENSTVÍ K MIXÉRU , Stagg tab-mini/wh (tab-mini/wh)

BRAUN MQ 20 WH PŘÍSLUŠENSTVÍ K MIXÉRU

BRAUN MQ 20 WH PŘÍSLUŠENSTVÍ K MIXÉRU
Detail

Kuchyňské roboty 350 ml sekací nástavec Kompatibilní se všemi tyčovými mixéry Multiquick 5 a 7 Snadno nasaditelné nástavce Neobsahují BPA (bisfenol A) Protiskluzová guma (patro.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 20 WH PŘÍSLUŠENSTVÍ K MIXÉRU , Orico fl01-wh-bp (fl01-wh-bp)

Braun tyčový mixér MultiQuick 3 MQ 3000 Wh Smothie plus

Detail

AKCE: Braun garance 60 dní vrácení peněz (po registraci, platí 1. 1. – 31. 12. 2023)! Podmínky akce najdete zde. Výkonný tyčový mixér BRAUN MultiQuick 3 MQ 3000 WH Smothie plus. Vyzkoušejte skvělého a univerzálního pomocníka do domácnosti, který se pyšní 700 W, technologií POWERBell PLUS pro ještě efektivnější rozmixování a moderním designem. Patentovaná mixovací noha PowerBell značky Braun byla navržena s technologií SPLASHControl, inovativní řadou vlastností, které zabraňují rozstřiku surovin a nabízejí jemnější rozmixování. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun tyčový mixér MultiQuick 3 MQ 3000 Wh Smothie plus , Stagg tab-1 wh (tab-1 wh)

BRAUN MQ 10 BK (MQ 10 - BK)

BRAUN MQ 10 BK (MQ 10 - BK)
Detail

Metla nerezová, šlehací metla pro tyčové mixéry Braun Multiquick 5, 7 Nerezová šlehací metla je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nasazení metly je jednoduché a mýt můžete v myčce na nádobí. Nerezová šlehací metla je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nasazení metly je jednoduché a mýt můžete v myčce na nádobí. Klíčové vlastnostinerezová metlakompatibilní s Braun Multiquick 5, 7 (nekompatibilní s Multiquick 9)možno mýt v myčcečerná barva (alza.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 10 BK (MQ 10 - BK) , Sencor sdf 782 wh (sdf 782 wh)

BRAUN MQ 20 BK (MQ 20 - BK)

BRAUN MQ 20 BK (MQ 20 - BK)
Detail

Nádoba sekací, 350ml, kompatibilní se všemi tyčovými mixéry Braun Multiquick 5 a 7 Nádoba 350 ml se sekacím nástavcem je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nádoba je opatřena protiskluzovou podložkou pro bezpečné používání. Nádoba se sekacím nástavcem je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nádoba má objem 350 ml a je opatřena protiskluzovou podložkou pro bezpečné používání. Nasazení nádoby je jednoduché a mýt lze v myčce na nádobí. Klíčové vlastnostisekací nástavec s 350 ml nádoboukompatibilní s Braun Multiquick 5, 7 (nekompatibilní s Multiquick 9)protiskluzová podložkamožno mýt v myčcečerná barva (alza.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 20 BK (MQ 20 - BK) , Trevi om 3528d/wh (om 3528d/wh)

BRAUN MQ 40 BK (MQ 40 - BK)

BRAUN MQ 40 BK (MQ 40 - BK)
Detail

Nádoba mixovací, 1.25l, určeno pro Braun Multiquick 5/7 Mixovací nádoba je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nádoba má objem 1,5 litru a můžete využít funkci jemného a hrubého strouhání, krájení a sekání. Mixovací nádoba je skvělým doplňkem k tyčovému mixéru Braun Multiquick, který vám pomůže snadno a bez námahy připravovat zdravé jídlo bez znečištění celé kuchyně. Nádoba má objem 1,25 litru a skvěle poslouží k sekání surovin nebo drcení ledu. Pro bezpečné používání je nádoba opatřena protiskluzovou podložkou, nasazení je jednoduché a mýt lze v myčce na nádobí. Klíčové vlastnostimixovací nádoba s velkým sekacím nástavcemkompatibilní s Braun Multiquick 5, 7 (nekompatibilní s Multiquick 9)protiskluzová podložkavhodné pro drcení ledumožno mýt v myčcečerná barva (alza.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 40 BK (MQ 40 - BK) , Trevi mpv 1725/wh (mpv 1725/wh)

BRAUN MQ Omelette 3025 (MQ 3025 Omelette)

BRAUN MQ Omelette 3025 (MQ 3025 Omelette)
Detail

Tyčový mixér - příkon 700 W, 2 rychlosti, nástavce vhodné do myčky a turbo rychlost, funkce sekání, šlehání a mixování, 2 nože, sekáček se sekací nádobou, mixovací nádoba a šlehací metla součástí balení, materiál nohy plast Select brand:Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Tyčový mixér Braun MultiQuick 3 MQ3025 OmeletteTyčový mixér MultiQuick 3 disponuje výkonným 700W motorem a dvojím ovládáním rychlosti. Díky kombinaci silného motoru a technologie PowerBell Plus s extra mlecí čepelí umožňuje rychlé a jemné zpracování surovin. Mixujte bez nepořádku s technologií SplashControl a popusťte uzdu své kuchařské fantazii se širokou nabídkou příslušenství.Výkon 700 WPowerBell Plus s extra sekací nožem2 rychlostiEasyClick PlusNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Klíčové vlastnosti tyčového mixéruBraun MultiQuick 3 MQ3025 Omelettevýkonný 700W motorem od Braunuzvládne mixovat, šlehat, nebo sekat suroviny bez obtíží zpracuje i velice... (alza.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ Omelette 3025 (MQ 3025 Omelette) , Stagg tab-2 wh (tab-2 wh)

Braun MQ 7025

Braun MQ 7025
Detail

příkon 1000W, smart speed (easy), active blade, nádoba o objemu 600ml, nerez šlehací metla, 350ml sekací nástavec, příslušenství lze mýt v myčce (patro.cz)

Podobné produkty ako Braun MQ 7025 , Sencor sdp 200 wh (sdp 200 wh)

Braun MQ 7087

Braun MQ 7087
Detail

1000W, smart speed (easy), active blade, nádoba o objemu 600ml, šlehací metla, nástavec na pyré, 350ml sekací nástavec, 1,5l food procesor (sekací nůž, 2 nerezové disky na strouhání, nerezový disk na krájení) (patro.cz)

Podobné produkty ako Braun MQ 7087 , Trevi hmp 1220/wh mini (hmp 1220/wh)

Braun MQ 30 BL

Detail

Sekací nástavec Braun MQ 30 BL o objemu 500 ml. Když máte hodně práce: seká a mele cokoli od masa a sýrů až po cibuli, bylinky a česnek, zeleninu, ořechy i sušené ovoce. To vše snadno a za pouhých několik sekund. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun MQ 30 BL , Sencor svc 45rd/wh/bk (svc45rd/wh/bk)

Braun MQ 40 BL

Detail

Braun MQ 40 BL – vše v jednom. Obsahuje sekací nástavec, drtič ledu a stolní mixér. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun MQ 40 BL , 14'' sencor sxp 040 wh (sxp 040 wh)

Braun MQ 20 BL

Detail

Sekací nástavec Braun MQ 20 BL o objemu 350 ml. Kompaktní a rychlý: při vaření nechcete ztrácet čas drobnostmi. Tento sekáček se o ně postará za vás. Ať potřebujete nasekat bylinky nebo cibuli, nikdy to nešlo rychleji. Přídavný chopper o objemu 350 ml vás ušetří nepořádku i slzících očí, kdykoli potřebujete rychle přidat do pokrmů to správné množství chuti. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun MQ 20 BL , Trevi xt 101/wh (trevi xt 101/wh)

Braun MQ 10 BL

Detail

Šlehací metla Braun MQ 10 BL pro mixéry Braun Multiquick 5 a 7. Snadno a rychle hněte, šlehá a míchá vajíčka, smetanu i nadýchané dezerty při pomalé i velké rychlosti. Ještě nikdy jste nezvládli rychleji ušlehat šlehačku, utřít sníh z bílků, připravit těsto na koláč nebo zamíchat majonézu. S touto metlou snadno připravíte i domácí dezerty. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun MQ 10 BL

Braun MQ 50 BK

Detail

Nástavec na pasírování je vhodný na přípravu bramborové kaše, zeleninových nebo ovocných pyré. Braun MQ 50 BK je kompatibilní s řadou tyčových mixérů Braun MultiQuick 5, 5000/5100, a MultiQuick 7. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun MQ 50 BK

BRAUN MQ 100 TYČOVÝ MIXÉR

BRAUN MQ 100 TYČOVÝ MIXÉR
Detail

příkon 450 W, tichý DC motor, velké tlačítko - jednoduchá aktivace rychlosti, plastová mixovací noha s patentem "PowerBell" - jemnější a rovnoměěrné mixování, technologie SPLASHControl - proti rozstřiku, plastová odměrná nádoba o objemu 600 ml, barva bílá/zelená (patro.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 100 TYČOVÝ MIXÉR

Braun MQ 10 BL - zánovní

Detail

Šlehací metla Braun MQ 10 BL pro mixéry Braun Multiquick 5 a 7. Snadno a rychle hněte, šlehá a míchá vajíčka, smetanu i nadýchané dezerty při pomalé i velké rychlosti. Ještě nikdy jste nezvládli rychleji ušlehat šlehačku, utřít sníh z bílků, připravit těsto na koláč nebo zamíchat majonézu. S touto metlou snadno připravíte i domácí dezerty. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun MQ 10 BL - zánovní

Braun MQ 30 BL - rozbaleno

Detail

Sekací nástavec Braun MQ 30 BL o objemu 500 ml. Když máte hodně práce: seká a mele cokoli od masa a sýrů až po cibuli, bylinky a česnek, zeleninu, ořechy i sušené ovoce. To vše snadno a za pouhých několik sekund. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun MQ 30 BL - rozbaleno

BRAUN MQ 3038 (MQ3038 SPICE+)

BRAUN MQ 3038 (MQ3038 SPICE+)
Detail

Tyčový mixér - příkon 700 W, 2 rychlosti, nástavce vhodné do myčky a turbo rychlost, funkce sekání, šlehání a mixování, 2 nože, mixovací nádoba a šlehací metla součástí balení, materiál nohy nerez Select brand:Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Tyčový mixér Braun MultiQuick 3 MQ3038Tyčový mixér MultiQuick 3 disponuje výkonným 700W motorem a dvojím ovládáním rychlosti. Díky kombinaci silného motoru a technologie PowerBell Plus s extra mlecí čepelí umožňuje rychlé a jemné zpracování surovin. Mixujte bez nepořádku s technologií SplashControl a popusťte uzdu své kuchařské fantazii se širokou nabídkou příslušenství.Výkon 700 WPowerBell Plus s extra sekací nožem2 rychlostiEasyClick PlusNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Klíčové vlastnosti tyčového mixéruBraun MultiQuick 3 MQ3038výkonný 700W motor od Braunuzvládne mixovat a sekat suroviny nebo připravit skvělé Smoothie bez obtíží... (alza.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 3038 (MQ3038 SPICE+)

BRAUN MQ 3035 Sauce (0X22111192)

BRAUN MQ 3035 Sauce (0X22111192)
Detail

Tyčový mixér - příkon 700 W, 2 rychlosti, nástavce vhodné do myčky a turbo rychlost, funkce sekání, šlehání, krájení a mixování, 2 nože, sekáček se sekací nádobou, šlehací metla a úzká mixovací noha součástí balení, materiál nohy nerez Profesionální ponorný mixér BRAUN najde díky své skladnosti místo v každé kuchyni, zároveň vám v mnohém usnadní přípravu všech ovocných i zeleninových smoothies, jemných kaší a pyré, dipů i pravé domácí majonézy. Mixér je opatřen nádobou se sekáčkem, kterému neodolá ani tvrdší surovina, jakou jsou ořechy, semínka či kávová zrna. Pro dlouhou výdrž je vybaven dvoukřídlovou mixovací čepelí a motorem o příkonu 700 W. Při potřebě velkého výkonu využijte turbo rychlost. Rychlost snadno upravíte prostřednictvím 2 dostupných stupňů. U hospodyněk oblíbená je také zábrana proti nechtěnému vystříknutí surovin, díky které můžete bezpečně upravovat i horké pokrmy. Zatímco vás tyčový mixér okouzlí svým vzhledem, kvalitní materiály... (alza.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 3035 Sauce (0X22111192)

BRAUN MQ 50 BK (MQ50BK)

BRAUN MQ 50 BK (MQ50BK)
Detail

Nástavec na pasírování Puree Masher vhodný na bramborovou kaši, zeleninová či ovocná pyré, kompatibilní s řadou tyčových mixérů Braun MultiQuick 5, 5000/5100, a MultiQuick 7, černá barva Nástavec na tyčový mixér, se kterým v pár vteřinách vykouzlíte dokonalou bramborovou kaši nebo pyré z ovoce či zeleniny.Nástavec na tyčový mixér, se kterým v pár vteřinách vykouzlíte dokonalou bramborovou kaši nebo pyré z ovoce či zeleniny. Díky promyšlenému designu ho připojíte ke svému mixéru pouhým kliknutím, a ihned s ním můžete začít pracovat. Kompatibilní s mixéry Braun z řady MultiQuick 5, 5000/5100, a MultiQuick 7.Klíčové vlastnostisnadné zapojenípro mixéry Braun MultiQuick 5, 5000/5100, MultiQuick 7pro ty nejlepší kaše a pyré (alza.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 50 BK (MQ50BK)

BRAUN MQ 500 Soup MIXÉR PONORNÝ

BRAUN MQ 500 Soup MIXÉR PONORNÝ
Detail

Tyčový mixér Braun MQ 500 Soup v šedo-bílém provedení disponuje výkonným a tichým motorem o příkonu 600 W, turbo rychlostí a měkkou ergonomicky tvarovanou rukojetí pro větší komfort držení. Patentovaná spodní část nerezové mixovací nohy PowerBell je osazena ultra ostrým nerezovým nožem, který zaručí ty nejjemnější a nejrychlejší výsledky. Tato zvonovitá část mixovací nohy je otočena proti směru pohybu nožů a tím nedochází k „hurikánovému efektu“ uvnitř nádoby a tekutina se nedostane ven z nádoby. Můžete mixovat i horké polévky či omáčky přímo v hrnci. Samotný nástavec lce snadno nasadit pouhým zacvaknutím. Součásní balení je nerezový nástavec PowerBell a plastová odměrná nádoba na mixování o objemu 600 ml. Díky německé technologii, která je známá svou kvalitou, spolehlivostí, precizností a dlouhou životností si mixér podrží svůj výkon celé roky. Parametry a specifikace: Výkonný tichý DC motor Příkon: 600 W Počet rychlostí: 2 Turbo rychlost Měkká rukojeť pro větší komfort Extra tvrdé nerezové nože Barva: bílá/šedá Materiál nástavců: nerezová ocel Obsah balení: Nerezový nástavec PowerBell Plastová nádoba o objemu 600 ml (patro.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 500 Soup MIXÉR PONORNÝ

BRAUN MQ 3025 SPAGHETTI TYČOVÝ MIXÉR

BRAUN MQ 3025 SPAGHETTI TYČOVÝ MIXÉR
Detail

700 W, 2 rychlosti; nerezová mixovací noha; PowerBell Plus technologie s extra mlecím nožem, EasyClick systém; SplashControl technologie proti rozstřiku; lze mýt v myčce; dostupné příslušenství: plastová nádoba (600 ml), sekací nástavec (350 ml), nerezová šlehací metla, bílo-modrá (patro.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 3025 SPAGHETTI TYČOVÝ MIXÉR

BRAUN MQ 10 BL PŘÍSLUŠENSTVÍ K MIXÉRU

BRAUN MQ 10 BL PŘÍSLUŠENSTVÍ K MIXÉRU
Detail

Nerezová šlehací metla Pro tyčové mixéry Braun Multiquick 5, 7 a 9 (patro.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 10 BL PŘÍSLUŠENSTVÍ K MIXÉRU

BRAUN MQ 30 BL PŘÍSLUŠENSTVÍ K MIXÉRU

BRAUN MQ 30 BL PŘÍSLUŠENSTVÍ K MIXÉRU
Detail

Food processor Objem 500 ml Vhodný do myčky Kompatibilní pro Braun Multiquick 5, Braun Multiquick 7 (patro.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 30 BL PŘÍSLUŠENSTVÍ K MIXÉRU

BRAUN MQ 50BL NÁSTAVEC NA BRAM. KAŠI

BRAUN MQ 50BL NÁSTAVEC NA BRAM. KAŠI
Detail

Multiquick nástavec na bramborovou kaši a pyré se systémem EasyClick Kompatibilní se všemi tyčovými mixéry Multiquick 5,7 a 9 Nasaditelné jedním kliknutím Lze mýt v myčce Barva černá (patro.cz)

Podobné produkty ako BRAUN MQ 50BL NÁSTAVEC NA BRAM. KAŠI

Roland KSC-70 WH

Roland KSC-70 WH
Detail

Klávesový stojan Robustní klávesový stojan vhodný pro piano Roland FP-30. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Roland KSC-70 WH

Roland KPD-70 WH

Roland KPD-70 WH
Detail

Pedálová konzole Roland KPD-70 Volitelný stojan a troj-pedálová jednotka dodávají vzhled klasického piana a ještě vylepšují funkčnost, včetně otáčení stránek pomocí příslušných aplikací pro partitury bez použití rukou. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Roland KPD-70 WH

MQ 3038 SPICE TYČOVÝ MIXÉR BRAUN

MQ 3038 SPICE TYČOVÝ MIXÉR BRAUN
Detail

příkon 700 W, 2 rychlosti, nerez, mixovací noha, PowerBell Plus, technologie SplashControl, EasyClick systém, dostupné příslušenství: nerezový mlýnek na koření a kávu, sekací nástavec (500 ml), nerezová šlehací metla a plastová nádoba bez BPA (600 ml). barva: bílo-modrá (patro.cz)

Podobné produkty ako MQ 3038 SPICE TYČOVÝ MIXÉR BRAUN

Braun tyčový mixér MQ 7025 X

Detail

AKCE: Braun garance 60 dní vrácení peněz (po registraci, platí 1. 1. – 31. 12. 2023)! Podmínky akce najdete zde. Tyčový mixér s příkonem 1000 W a pohodlnou regulací otáček bez přerušování. Braun MQ 7025 X disponuje Active blade technology, díky které zvládne zpracovat nejtvrdší suroviny pomocí čepele pohybující se směrem nahoru a dolů. Součástí balení je bohaté příslušenství. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun tyčový mixér MQ 7025 X

Braun tyčový mixér MQ 5237 BK - zánovní

Detail

Tyčový mixér s příkonem 1000 W. Braun MQ 5237 BK nabízí 21 rychlostí, SplashControl proti rozstřiku surovin a EasyClick systém pro snadnou výměnu nástavců. V balení naleznete 500ml sekáček, šlehací metlu, nástavec na kaši a 600ml mixovací nádobu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun tyčový mixér MQ 5237 BK - zánovní

Braun tyčový mixér MQ 9147 X - rozbaleno

Detail

Tyčový mixér s příkonem 1200 W. Braun MQ 9147 X je vybaven pohyblivou mixovací nohou a noži na zpracování tvrdých surovin. 3 rychlosti provozu, EasyClick systém a SplashControl. V balení naleznete 1,25l džbán a drtič ledu, 350ml sekací nástavec, nástavec na pyré, šlehací metlu a 600ml plastovou nádobu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun tyčový mixér MQ 9147 X - rozbaleno

Braun tyčový mixér MultiQuick 5 MQ 500 Soup

Detail

AKCE: Braun garance 60 dní vrácení peněz (po registraci, platí 1. 1. – 31. 12. 2023)! Podmínky akce najdete zde. Tyčový mixér Braun MultiQuick 5 MQ 500 Soup má v základní výbavě nerezový nástavec PowerBell s rozšířenou spodní nohou proti vystřikování. Nástavec má unikátně tvarované, extra tvrdé nerezové nože. Další výhodou je tichý DC motor s výkonem 600 W. (mall.cz)

Podobné produkty ako Braun tyčový mixér MultiQuick 5 MQ 500 Soup
BRAUN MQ 70 WH (MQ 70 - WH), BRAUN MQ 30 WH (MQ 30 - WH), BRAUN MQ 10 WH (MQ 10 - WH), BRAUN MQ 70 BK (MQ 70 - BK), BRAUN MQ 50 WH (MQ50WH), BRAUN MQ Omelette 3025 (MQ 3025 Omelette), BRAUN MQ 40 BK (MQ 40 - BK), BRAUN MQ 20 BK (MQ 20 - BK), braun mq 9045x 0x22111179, BRAUN MQ 50 BK (MQ50BK), braun mq 700 soup 340410157777, BRAUN MQ 3035 Sauce (0X22111192), BRAUN MQ 3038 (MQ3038 SPICE+), BRAUN JB 3060 WH (JB 3060 WH), BRAUN WK1100 WH (0X21010047), Auna Pár pas. reproduktorů Linie-300-SF-WH, bílé, 70 W RMS, SENCOR SVC 530OR/WH (SVC530OR/WH), Roadstar HRA-600D+/WH (HRA-600D+/WH), Stagg TAB-MINI/WH (TAB-MINI/WH), Orico FL01-WH-BP (FL01-WH-BP), Stagg TAB-1 WH (TAB-1 WH), Sencor SDF 782 WH (SDF 782 WH), Trevi OM 3528D/WH (OM 3528D/WH), Trevi MPV 1725/WH (MPV 1725/WH), Stagg TAB-2 WH (TAB-2 WH), Sencor SDP 200 WH (SDP 200 WH), Trevi HMP 1220/WH Mini (HMP 1220/WH), SENCOR SVC 45RD/WH/BK (SVC45RD/WH/BK), 14'' Sencor SXP 040 WH (SXP 040 WH), Trevi XT 101/WH (Trevi XT 101/WH)