Bracco dummy

Našli jsme pro tebe Bracco dummy. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Bracco dummy

2117 of Sweden Bracco Lady White Velikost: 36

2117 of Sweden Bracco Lady White Velikost: 36

2 postranní kapsy Barva: bílá (white) (outdoormarket.cz)

2117 of Sweden Bracco Lady Dark Navy Velikost: 44

2117 of Sweden Bracco Lady Dark Navy Velikost: 44

2 postranní kapsy Barva: tmavě modrá (dark navy) (outdoormarket.cz)

Portishead: Dummy - LP

Portishead: Dummy - LP

„Dummy“ je debutové album bristolské skupiny Portishead, vydané 22. srpna 1994 u Go! Disc. Album provázely pozitivní ohlasy kritiků a v roce 1995 získalo Mercury Music Prize. (mall.cz)

Quicksilver Dummy Sender 64947

Quicksilver Dummy Sender 64947

Náhradní kryt snímače trimu pro Z-náhony Mercruiser. (muziker.cz)

HEIMESS Dummy Chain Amber

HEIMESS Dummy Chain Amber

Příroda HEIMESS splňuje spotřebitelskou poptávku po neošetřených dřevěných hračkách. HEIMESS Používá se příroda HEIMESS pouze neošetřené dřevo z udržitelného místního lesnictví tygra. HEIMESS příroda Dřevěné hračky jsou vhodné pro alergiky a imunokompromitované děti. Podrobnosti: Se skutečným jantarem Materiál: Dřevo Všechny kovové části vyrobené z nerezové oceli ocel Netoxické barvy, odolné vůči slinám Rozměry: 21 cm Věk: od 0 měsíců Pozor Před každým použitím zkontrolujte držák dudlíku. Při první známce poškození nebo vady jej ihned vyhoďte. Držák dudlíku nikdy nevytahujte! Držák dudlíku nikdy nepřipevňujte k provázkům, stuhám, páskům nebo volným částem oděvu. Vaše dítě se s tím může uškrtit. Další pokyny k použití: Držák dudlíku lze používat pouze pod dohledem. Držák dudlíku připevněte… (pinkorblue.cz)

Lilliputiens Dummy handrička Jef

Lilliputiens Dummy handrička Jef

Jef sleduje tvý dudlík. Zavěste dudlík na závěs - s Jefem je v bezpečných rukou. Jef lze připojit kdekoli pomocí klipu a je vždy připraven po ruce. Podrobnosti: Rozměry: 19 x 10 cm Materiál: syntetická kožešina: 100% polyester T / C: 80% polyester, 20% bavlna šňůra: 100% bavlna Lze prát v pračce do 30 stupňů - jemný cyklus Věk: od 0 měsíců (pinkorblue.cz)

HEIMESS Dummy řetězová duha

HEIMESS Dummy řetězová duha

Řetězy Dudlík HEIMESS se jednoduše připnou na dětské oblečení, aby se dudlík neztratil. A ani děti nejsou v dobré náladě. Podrobnosti: Materiál: Dřevo Všechny kovové části vyrobené z nerezové oceli Non- toxické barvy, odolné vůči slinám Rozměry: 21 cm Věk: od 0 měsíců Pozor Před každým použitím zkontrolujte držák dudlíku. Při první známce poškození nebo vady jej ihned vyhoďte. Držák dudlíku nikdy nevytahujte! Držák dudlíku nikdy nepřipevňujte k provázkům, stuhám, páskům nebo volným částem oděvu. Vaše dítě se s tím může uškrtit. Další pokyny k použití: Držák dudlíku lze používat pouze pod dohledem. Držák dudlíku připevněte pomocí sponky pouze k opotřebenému oblečení. Držák dudlíku nepoužívejte, když je dítě v ohrádce, lůžku nebo kolébce. Držák dudlíku čistěte pouze navlhčeným hadříkem.… (pinkorblue.cz)

nip Dummy box pink

nip Dummy box pink

Dudlík z kleští je optimální a hygienický úložný box pro dudlíky v jednoduchém provedení. Vhodný pro všechny velikosti dudlíku, box nabízí optimální skladování. Doma lze krabici jednoduše použít k čištění dudlíku v mikrovlnné troubě. Aby se krabička neztratila, má praktické upevňovací oko, např. Pro upínací dudlíky. Detaily produktu: Design Pink Dudlík čistěte za 60 sekund Jednoduchá redukce bakterií v mikrovlnné troubě Hygienické skladování Vhodné pro všechny velikosti dudlíků Optimální na cestách 100% BPA zdarma Vyrobeno v Německu (pinkorblue.cz)

Lilliputiens Dummy hadřík Alice

Lilliputiens Dummy hadřík Alice

Alice se postará o dudlík. Dobře připevněný k jejímu ramínku, je s ní v bezpečných rukou. Může být připevněn pomocí klipu a je vždy připraven po ruce. Podrobnosti: rozměry: 22,5 x 13,5 x 2, 5 cm Materiál: 100% polyester Lze prát v pračce do 30 stupňů - jemný cyklus Věk: od 0 měsíců (pinkorblue.cz)

Jollein Dummy tkanina Lama šedá

Jollein Dummy tkanina Lama šedá

Krásná figurína z jemného šedého odstínu Jollein. Tato figurína potěší vaše dítě svým roztomilým vzhledem. Kromě toho lze produkt vzít kamkoli. Ideální na procházku v parku nebo na návštěvu s přáteli. Podrobnosti o produktu: Rozměry: 26 cm Barva : Šedá Materiál: bavlna S držákem dudlíků Sweet Design osloví vaše dítě Perfektní na cestách (pinkorblue.cz)

Jollein Dummy tkanina Lama šedobílá

Jollein Dummy tkanina Lama šedobílá

Krásný dudlík z Jollein v měkké bílé. Tato figurína potěší vaše dítě svým roztomilým vzhledem. Kromě toho lze produkt vzít kamkoli. Ideální na procházku v parku nebo na návštěvu s přáteli. Podrobnosti o produktu: Rozměry: 26 cm Barva : Bílá Materiál: bavlna S držákem dudlíků Sladký design osloví vaše dítě Ideální pro cestování (pinkorblue.cz)

COPPENRATH Dummy páska Unicorn BabyLucky

COPPENRATH Dummy páska Unicorn BabyLucky

Okouzlující! Měkký figurínový pásek se skvělou jednorožcovou aplikací lze snadno připevnit na dětské oblečení dřevěnou sponou. Podrobnosti: S aplikací a výšivkou Rozměry: cca. 24 cm Materiál: 90% polyester, 10% bavlna, 100% polyesterová náplň Doporučení pro péči: Ruční praní Věk: od 0 měsíců (pinkorblue.cz)

COPPENRATH Dummy páska Unicorn BabyLucky

COPPENRATH Dummy páska Unicorn BabyLucky

Cukrová háčkovaná jednorožce dudlík s třpytivou přízí z kolekce BabyGlück. Dřevěný klip dudlíkového řetězu může být skvěle připevněn k oděvu malých. Tento dudlík lze připojit k jakémukoli dudlíku, a to i v kombinaci se silikonovým kroužkem (není součástí balení). Deatils: Rozměry: cca. 21 cm Ruční praní Materiál: 98% bavlna / 2% kovová lycra příze Věk: od 0 měsíců esteem Před každým použitím zkontrolujte článek. Zlikvidujte prosím při prvních známkách vad nebo poškození. Nikdy neobnovujte článek! Nikdy jej nepřipevňujte k popruhů, stuhám nebo volným částem oděvu. Vaše dítě se může uškrtit. Nenechávejte své dítě bez dozoru! Vezměte prosím také na vědomí následující informace: 1. Připojte výrobek pouze k oblečení. 2. nepoužívejte výrobek, pokud je vaše dítě v posteli, kolébce nebo ohrádce.… (pinkorblue.cz)

Sportdog Plastové pešky/dummy Jumbo 3ks

Sportdog Plastové pešky/dummy Jumbo 3ks

Velmi oblíbené tréninkové plastové pešky/dummy. Vhodné do jakéhokoliv počasí. Vhodné pro psy od 6 měsíců a víc. (mall.cz)

nip Dummy páska s háčkem Boy listy

nip Dummy páska s háčkem Boy listy

Dudší pásek štípenky s praktickým komfortním uzávěrem je dětská hra, která se jednou rukou otevírá a zavírá. Klip je nastavitelný po krocích. Vysoce kvalitní textilní páska je odolná vůči slinám a potu a upevňovací svorky s obzvláště velkým upínacím povrchem zajišťují bezpečné držení. Háček se používá pro snadné připevnění k dudlíku. Detaily produktu: Design Boy Leaves Dudlík udržuje vždy po ruce Jednoduchá montáž Pro dudlíky s kroužkem i bez prstence Textilní páska odolává slinám a potu 100% BPA zdarma Vyrobeno v Německu (pinkorblue.cz)

nip Dummy páska s háčkem Dívka květiny

nip Dummy páska s háčkem Dívka květiny

Dudší pásek štípenky s praktickým komfortním uzávěrem je dětská hra, která se jednou rukou otevírá a zavírá. Klip je nastavitelný po krocích. Vysoce kvalitní textilní páska je odolná vůči slinám a potu a upevňovací svorky s obzvláště velkým upínacím povrchem zajišťují bezpečné držení. Háček se používá pro snadné připevnění k dudlíku. Detaily produktu: Design: Girl Blossoms Dudlík vždy připraven ruka Jednoduchá montáž Pro dudlíky s kroužkem i bez prstence Textilní páska odolává slinám a potu 100% BPA zdarma Vyrobeno v Německu (pinkorblue.cz)

Sportdog Pešek Dummy Bielo/Čierny, plast, 1ks

Sportdog Pešek Dummy Bielo/Čierny, plast, 1ks

Plastový pešek Dummy Jumbo 50/50 bílá/černá – Pešek Dummy Bielo/Čierny, plast, 1ks (mall.cz)

nip Dummy velikost 1 silikonové oblíbené 2 kusy

nip Dummy velikost 1 silikonové oblíbené 2 kusy

Dudlík pro velmi zvláštní osobu - toto je limitovaná edice nip. Dudlík s roztomilým příslovím má anatomický silikonový dudlík vhodný pro čelisti, a proto se může optimálně přizpůsobit patra dítěte. Patentovaná ochrana brady a zaoblená hrana disku zabraňují podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. Extra ochranné víčko zajišťuje hygienické skladování dudlíku. Hezký nápad překvapit rodinu. BPA zdarma podle evropské legislativy. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Detaily produktu: Osobní výroky se speciální zprávou Hezký nápad překvapit rodinu Anatomický, ortodonticky správný silikonový přísavný držák Přírodní tvar struků se optimálně přizpůsobí patra dítěte Zaoblená dětská… (pinkorblue.cz)

nip Rodinný dummy silikonový tučňák velikosti 2 a zebra 4 kusy

nip Rodinný dummy silikonový tučňák velikosti 2 a zebra 4 kusy

Dudlík Family má anatomický silikonový struk, vhodný pro čelisti. Příjemně měkká absorpční část je modelována na matčině prsu během kojení a díky svému přirozenému tvaru čelistí se optimálně přizpůsobí patra dítěte. Dummy Family je k dispozici ve třech různých velikostech. Velikost 1 pro kojence od 0 do 6 měsíců, velikost 2 pro kojence od 5 do 18 měsíců a velikost 3, pro kojence od 16 do 32 měsíců. Zaoblený okraj dítěte zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. Kroužek na uchopení zajišťuje bezpečné držení a optimální připevnění k dudlíkovi dudlíku. Dudlíky jsou podle evropské legislativy bez BPA. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Podrobnosti o produktu:… (pinkorblue.cz)

nip Dummy velikost 1 silikonový táta je můj superhrdina 2 kusy

nip Dummy velikost 1 silikonový táta je můj superhrdina 2 kusy

Dudlík pro velmi zvláštní osobu - toto je limitovaná edice nip. Dudlík s roztomilým příslovím má anatomický silikonový dudlík vhodný pro čelisti, a proto se může optimálně přizpůsobit patra dítěte. Patentovaná ochrana brady a zaoblená hrana disku zabraňují podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. Extra ochranné víčko zajišťuje hygienické skladování dudlíku. Hezký nápad překvapit rodinu. BPA zdarma podle evropské legislativy. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Detaily produktu: Osobní výroky se speciální zprávou Hezký nápad překvapit rodinu Anatomický, ortodonticky správný silikonový přísavný držák Přírodní tvar struků se optimálně přizpůsobí patra dítěte Zaoblená dětská… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Family Size 1 Latex Penguin a Zebra 4 kusy

nip Dummy Family Size 1 Latex Penguin a Zebra 4 kusy

Dudlík Family má anatomický latexový struk. Příjemně měkká savá část je modelována na matčině prsu během kojení a díky svému přirozenému tvaru čelistí se optimálně přizpůsobí patra dítěte. Dummy Family je k dispozici ve třech různých velikostech. Velikost 1 pro kojence od 0 do 6 měsíců, velikost 2 pro kojence od 5 do 18 měsíců a velikost 3, pro kojence od 16 do 32 měsíců. Zaoblený okraj dítěte zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. Kroužek na uchopení zajišťuje bezpečné držení a optimální připevnění k dudlíkovi dudlíku. Dudlíky jsou podle evropské legislativy bezplatné. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Detaily produktu: Anatomický latexový přísavný talíř… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Family Size 3 Latex Penguin a Zebra 4 Pieces

nip Dummy Family Size 3 Latex Penguin a Zebra 4 Pieces

Dudlík Family má anatomický latexový struk. Příjemně měkká savá část je modelována na matčině prsu během kojení a díky svému přirozenému tvaru čelistí se optimálně přizpůsobí patra dítěte. Dummy Family je k dispozici ve třech různých velikostech. Velikost 1 pro kojence od 0 do 6 měsíců, velikost 2 pro kojence od 5 do 18 měsíců a velikost 3, pro kojence od 16 do 32 měsíců. Zaoblený okraj dítěte zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. Kroužek na uchopení zajišťuje bezpečné držení a optimální připevnění k dudlíkovi dudlíku. Dudlíky jsou podle evropské legislativy bez BPA. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Detaily produktu: Anatomický latexový přísavný talíř… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Family Size 2 Silikon Unicorn a Giraffe 4 kusy

nip Dummy Family Size 2 Silikon Unicorn a Giraffe 4 kusy

Dudlík Family má anatomický silikonový struk, vhodný pro čelisti. Příjemně měkká absorpční část je modelována na matčině prsu během kojení a díky svému přirozenému tvaru čelistí se optimálně přizpůsobí patra dítěte. Dummy Family je k dispozici ve třech různých velikostech. Velikost 1 pro kojence od 0 do 6 měsíců, velikost 2 pro kojence od 5 do 18 měsíců a velikost 3, pro kojence od 16 do 32 měsíců. Zaoblený okraj dítěte zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. Kroužek na uchopení zajišťuje bezpečné držení a optimální připevnění k dudlíkovi dudlíku. Dudlíky jsou podle evropské legislativy bez BPA. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Podrobnosti o produktu:… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Family Size 1 Latex Unicorn a Giraffe 4 kusy

nip Dummy Family Size 1 Latex Unicorn a Giraffe 4 kusy

Dudlík Family má anatomický latexový struk. Příjemně měkká savá část je modelována na matčině prsu během kojení a díky svému přirozenému tvaru čelistí se optimálně přizpůsobí patra dítěte. Dummy Family je k dispozici ve třech různých velikostech. Velikost 1 pro kojence od 0 do 6 měsíců, velikost 2 pro kojence od 5 do 18 měsíců a velikost 3, pro kojence od 16 do 32 měsíců. Zaoblený okraj dítěte zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. Kroužek na uchopení zajišťuje bezpečné držení a optimální připevnění k dudlíkovi dudlíku. Dudlíky jsou podle evropské legislativy bezplatné. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Detaily produktu: Anatomický latexový přísavný talíř… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Family Size 2 Latex Unicorn a Giraffe 4 kusy

nip Dummy Family Size 2 Latex Unicorn a Giraffe 4 kusy

Dudlík Family má anatomický latexový struk. Příjemně měkká savá část je modelována na matčině prsu během kojení a díky svému přirozenému tvaru čelistí se optimálně přizpůsobí patra dítěte. Dummy Family je k dispozici ve třech různých velikostech. Velikost 1 pro kojence od 0 do 6 měsíců, velikost 2 pro kojence od 5 do 18 měsíců a velikost 3, pro kojence od 16 do 32 měsíců. Zaoblený okraj dítěte zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. Kroužek na uchopení zajišťuje bezpečné držení a optimální připevnění k dudlíkovi dudlíku. Dudlíky jsou podle evropské legislativy bez BPA. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Detaily produktu: Anatomický latexový přísavný talíř… (pinkorblue.cz)

nip Rodinný dummy silikonový tučňák velikosti 3 a zebra 4 kusy

nip Rodinný dummy silikonový tučňák velikosti 3 a zebra 4 kusy

Dudlík Family má anatomický silikonový struk, vhodný pro čelisti. Příjemně měkká savá část je modelována na matčině prsu během kojení a díky svému přirozenému tvaru čelistí se optimálně přizpůsobí patra dítěte. Dummy Family je k dispozici ve třech různých velikostech. Velikost 1 pro kojence od 0 do 6 měsíců, velikost 2 pro kojence od 5 do 18 měsíců a velikost 3, pro kojence od 16 do 32 měsíců. Zaoblený okraj dítěte zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. Kroužek na uchopení zajišťuje bezpečné držení a optimální připevnění k dudlíkovi dudlíku. Dudlíky jsou podle evropské legislativy bez BPA. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Podrobnosti o produktu: Anatomický… (pinkorblue.cz)

NUK Dummy Trendline Mickey & Minnie 90 let výročí silikonově červená …

NUK Dummy Trendline Mickey & Minnie 90 let výročí silikonově červená / bílá 2 kusy

Pro naše nejmenší existuje mnoho vzrušujících dobrodružství, které můžete objevovat každý den. Dudlík je spolehlivý přítel, který dává vašemu dítěti jistotu a uklidňuje ho. Bez ohledu na to, zda vaše dítě narušilo podivné tváře, podivné zvuky nebo podivné okolí, vaše dítě se rychle znovu uvolní známým a instinktivním sáním na dudlíku. Aby se tento dobrý pocit cítil dále a dále , vynálezce dudlíku šetrného k čelisti, NUK nyní vylepšil původní podobu. Při kojení je modelována na ženském prsu, což se perfektně vejde do úst, když na něj dítě saje. Zvláštností tohoto dudlíku je to, že je obzvláště tenké a úzké, aby se snížil tlak na zuby a čelisti. Plochá sací část a hladká spodní strana poskytují příjemný pocit v ústech a poskytují jazyku dostatek prostoru pro přirozený sací pohyb. Dudlíky… (pinkorblue.cz)

NUK Dummy Trendline Mickey & Minnie 90 let výročí silikonově červená …

NUK Dummy Trendline Mickey & Minnie 90 let výročí silikonově červená / bílá 2 kusy

Pro naše nejmenší existuje mnoho vzrušujících dobrodružství, které můžete objevovat každý den. Dudlík je spolehlivý přítel, který dává vašemu dítěti jistotu a uklidňuje ho. Bez ohledu na to, zda vaše dítě narušilo podivné tváře, podivné zvuky nebo podivné okolí, vaše dítě se rychle znovu uvolní známým a instinktivním sáním na dudlíku. Aby se tento dobrý pocit cítil dále a dále , vynálezce dudlíku šetrného k čelisti, NUK nyní vylepšil původní podobu. Při kojení je modelována na ženském prsu, což se perfektně vejde do úst, když na něj dítě saje. Zvláštností tohoto dudlíku je to, že je obzvláště tenké a úzké, aby se snížil tlak na zuby a čelisti. Plochá sací část a hladká spodní strana poskytují příjemný pocit v ústech a poskytují jazyku dostatek prostoru pro přirozený sací pohyb. Dudlíky… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Life size 1 od narození silikonu Panda a Otter 4 kusy

nip Dummy Life size 1 od narození silikonu Panda a Otter 4 kusy

Dudlík Life Life má anatomický silikonový struk, který je šetrný k čelistem. Příjemná sací část se díky svému tvaru čelisti optimálně přizpůsobí patra dítěte. Soother Life je k dispozici ve třech různých velikostech. Velikost 1 pro kojence od 0 do 6 měsíců, velikost 2 pro kojence od 5 do 18 měsíců a velikost 3, pro kojence od 16 do 32 měsíců. Dudlík je přizpůsoben vývoji dítěte. Zaoblený okraj dudlíku zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Velké větrací otvory v dudlíku zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. Dudlíky jsou podle evropské legislativy bezplatné. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Detaily produktu: Anatomicky měkký silikonový absorpční člen Přírodní tvar vhodný pro čelisti pro zdravý vývoj čelistí hned od začátku Ochrana brady… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Night velikost 1 od narození silikonového ptáka a mraky 4…

nip Dummy Night velikost 1 od narození silikonového ptáka a mraky 4 kusy

„Lehký dudlík“ ze štěrbiny má anatomickou, ortodonticky správnou silikonovou sací část. Díky přirozenému tvaru se struk optimálně přizpůsobí citlivému patru dítěte. Aby se dudlík v noci rychle našel v dětské postýlce, tlačítko dudlíku svítí zvlášť dlouho a intenzivně. Pacifiers Night jsou k dispozici ve třech různých velikostech. Velikost 1 pro kojence od 0 do 6 měsíců, velikost 2 pro kojence od 5 do 18 měsíců a velikost 3, pro kojence od 16 do 32 měsíců. Zaoblený dětský okraj dudlíku zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. BPA zdarma podle evropské legislativy. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Detaily produktu: tlačítko svítí zvlášť dlouho a intenzivně v… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Life size 1 od narození silikonu Dino a lva 4 kusy

nip Dummy Life size 1 od narození silikonu Dino a lva 4 kusy

Dudlík Life Life má anatomický silikonový struk, který je šetrný k čelistem. Příjemná sací část se díky svému tvaru čelisti optimálně přizpůsobí patra dítěte. Soother Life je k dispozici ve třech různých velikostech. Velikost 1 pro kojence od 0 do 6 měsíců, velikost 2 pro kojence od 5 do 18 měsíců a velikost 3, pro kojence od 16 do 32 měsíců. Dudlík je přizpůsoben vývoji dítěte. Zaoblený okraj dudlíku zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Velké větrací otvory v dudlíku zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. Dudlíky jsou podle evropské legislativy bezplatné. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Detaily produktu: Anatomicky měkký silikonový absorpční člen Přírodní tvar vhodný pro čelisti pro zdravý vývoj čelistí hned od začátku Ochrana brady… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Life size 3 ze 16. měsíce silikonové Panda a Otter 4 kusy

nip Dummy Life size 3 ze 16. měsíce silikonové Panda a Otter 4 kusy

Dudlík Life Life má anatomický silikonový struk, který je šetrný k čelistem. Příjemná sací část se díky svému tvaru čelisti optimálně přizpůsobí patra dítěte. Soother Life je k dispozici ve třech různých velikostech. Velikost 1 pro kojence od 0 do 6 měsíců, velikost 2 pro kojence od 5 do 18 měsíců a velikost 3, pro kojence od 16 do 32 měsíců. Dudlík je přizpůsoben vývoji dítěte. Zaoblený okraj dudlíku zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Velké větrací otvory v dudlíku zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. Dudlíky jsou podle evropské legislativy bezplatné. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Detaily produktu: Anatomicky měkký silikonový absorpční člen Přírodní tvar vhodný pro čelisti pro zdravý vývoj čelistí hned od začátku Ochrana brady… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Life Size 2 z 5. měsíce Silicone Panda a Otter 4 kusy

nip Dummy Life Size 2 z 5. měsíce Silicone Panda a Otter 4 kusy

Dudlík Life Life má anatomický silikonový struk, který je šetrný k čelistem. Příjemná sací část se díky svému tvaru čelisti optimálně přizpůsobí patra dítěte. Soother Life je k dispozici ve třech různých velikostech. Velikost 1 pro kojence od 0 do 6 měsíců, velikost 2 pro kojence od 5 do 18 měsíců a velikost 3, pro kojence od 16 do 32 měsíců. Dudlík je přizpůsoben vývoji dítěte. Zaoblený okraj dudlíku zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Velké větrací otvory v dudlíku zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. Dudlíky jsou podle evropské legislativy bezplatné. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Detaily produktu: Anatomicky měkký silikonový absorpční člen Přírodní tvar vhodný pro čelisti pro zdravý vývoj čelistí hned od začátku Ochrana brady… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Night velikost 3 ze 16. měsíce silikonového ptáka a mraky 4…

nip Dummy Night velikost 3 ze 16. měsíce silikonového ptáka a mraky 4 kusy

„Lehký dudlík“ ze štěrbiny má anatomickou, ortodonticky správnou silikonovou sací část. Díky přirozenému tvaru se struk optimálně přizpůsobí citlivému patru dítěte. Aby se dudlík v noci rychle našel v dětské postýlce, tlačítko dudlíku svítí zvlášť dlouho a intenzivně. Pacifiers Night jsou k dispozici ve třech různých velikostech. Velikost 1 pro kojence od 0 do 6 měsíců, velikost 2 pro kojence od 5 do 18 měsíců a velikost 3, pro kojence od 16 do 32 měsíců. Zaoblený dětský okraj dudlíku zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. BPA zdarma podle evropské legislativy. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Detaily produktu: tlačítko svítí zvlášť dlouho a intenzivně v… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Night velikost 2 od silikonového ptáka 5. měsíce a mraky 4…

nip Dummy Night velikost 2 od silikonového ptáka 5. měsíce a mraky 4 kusy

„Lehký dudlík“ ze štěrbiny má anatomickou, ortodonticky správnou silikonovou sací část. Díky přirozenému tvaru se struk optimálně přizpůsobí citlivému patru dítěte. Aby se dudlík v noci rychle našel v dětské postýlce, tlačítko dudlíku svítí zvlášť dlouho a intenzivně. Pacifiers Night jsou k dispozici ve třech různých velikostech. Velikost 1 pro kojence od 0 do 6 měsíců, velikost 2 pro kojence od 5 do 18 měsíců a velikost 3, pro kojence od 16 do 32 měsíců. Zaoblený dětský okraj dudlíku zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. BPA zdarma podle evropské legislativy. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Detaily produktu: tlačítko svítí zvlášť dlouho a intenzivně v… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Miss Denti růžový / růžový silikonový slon velikosti 1 a…

nip Dummy Miss Denti růžový / růžový silikonový slon velikosti 1 a opice 4 kusy

Slečna Denti - první stomatologický dudlík, který distribuuje tlak na kousnutí. Slečna Denti je speciální dudlík s patentovanými křídly a širším tvarem přísavky než konvenční dudlíky. Tento inovativní tvar byl vyvinut, aby lépe chránil dítě před nesouosostí zubů a čelistí. Ostatní dudlíky mají úzkou šachtu, která vede mezi citlivými řezáky a vyvíjí na ně tlak při sání. Nová, široká forma slečny Denti způsobuje přemístění nebo rovnoměrné rozdělení kousnutí v ústní dutině, a tak uvolňuje citlivé řezáky a oblast čelistí. Sací část a dudlík jsou optimálně přizpůsobeny vývoji dítěte v každé fázi růstu. Patentovaná ochrana brady a zaoblená hrana disku chrání před tlakovými body a podrážděním kůže. Velké větrací otvory zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. Detaily produktu: Téma:… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Life Size 2 z 5. měsíce Silicone Dino a Lion 4 kusy

nip Dummy Life Size 2 z 5. měsíce Silicone Dino a Lion 4 kusy

Dudlík Life Life má anatomický silikonový struk, který je šetrný k čelistem. Příjemná sací část se díky svému tvaru čelisti optimálně přizpůsobí patra dítěte. Soother Life je k dispozici ve třech různých velikostech. Velikost 1 pro kojence od 0 do 6 měsíců, velikost 2 pro kojence od 5 do 18 měsíců a velikost 3, pro kojence od 16 do 32 měsíců. Dudlík je přizpůsoben vývoji dítěte. Zaoblený okraj dudlíku zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Velké větrací otvory v dudlíku zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. Dudlíky jsou podle evropské legislativy bezplatné. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Detaily produktu: Anatomicky měkký silikonový absorpční člen Přírodní tvar vhodný pro čelisti pro zdravý vývoj čelistí hned od začátku Ochrana brady… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Night velikost 1 od narození silikonové Planet en a mraky 4…

nip Dummy Night velikost 1 od narození silikonové Planet en a mraky 4 kusy

„Lehký dudlík“ ze štěrbiny má anatomickou, ortodonticky správnou silikonovou sací část. Díky přirozenému tvaru se struk optimálně přizpůsobí citlivému patru dítěte. Aby se dudlík v noci rychle našel v dětské postýlce, tlačítko dudlíku svítí zvlášť dlouho a intenzivně. Pacifiers Night jsou k dispozici ve třech různých velikostech. Velikost 1 pro kojence od 0 do 6 měsíců, velikost 2 pro kojence od 5 do 18 měsíců a velikost 3, pro kojence od 16 do 32 měsíců. Zaoblený dětský okraj dudlíku zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. BPA zdarma podle evropské legislativy. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Detaily produktu: tlačítko svítí zvlášť dlouho a intenzivně v… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Night velikost 3 ze 16. měsíce silikonové Planet en a cloud…

nip Dummy Night velikost 3 ze 16. měsíce silikonové Planet en a cloud 4 piece

„Lehký dudlík“ ze štěrbiny má anatomickou, ortodonticky správnou silikonovou sací část. Díky přirozenému tvaru se struk optimálně přizpůsobí citlivému patru dítěte. Aby se dudlík v noci rychle našel v dětské postýlce, tlačítko dudlíku svítí zvlášť dlouho a intenzivně. Pacifiers Night jsou k dispozici ve třech různých velikostech. Velikost 1 pro kojence od 0 do 6 měsíců, velikost 2 pro kojence od 5 do 18 měsíců a velikost 3, pro kojence od 16 do 32 měsíců. Zaoblený dětský okraj dudlíku zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. BPA zdarma podle evropské legislativy. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Detaily produktu: tlačítko svítí zvlášť dlouho a intenzivně v… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Night velikost 2 z 5. měsíce silikonové Planet en a mraky 4…

nip Dummy Night velikost 2 z 5. měsíce silikonové Planet en a mraky 4 kusy

„Lehký dudlík“ ze štěrbiny má anatomickou, ortodonticky správnou silikonovou sací část. Díky přirozenému tvaru se struk optimálně přizpůsobí citlivému patru dítěte. Aby se dudlík v noci rychle našel v dětské postýlce, tlačítko dudlíku svítí zvlášť dlouho a intenzivně. Pacifiers Night jsou k dispozici ve třech různých velikostech. Velikost 1 pro kojence od 0 do 6 měsíců, velikost 2 pro kojence od 5 do 18 měsíců a velikost 3, pro kojence od 16 do 32 měsíců. Zaoblený dětský okraj dudlíku zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst zajišťují optimální větrání jemné dětské pokožky. BPA zdarma podle evropské legislativy. Odpovídá EN 1400 a byl testován nezávislými instituty. Detaily produktu: tlačítko svítí zvlášť dlouho a intenzivně v… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Cherry kulatý struk Dívka velikost 1 od narození růžová /…

nip Dummy Cherry kulatý struk Dívka velikost 1 od narození růžová / růžová / červená / oranžová 8 kusů

Dudlíky Nip mají vše, co dobrý dudlík potřebuje. Nejen, že uspokojí přirozené potřeby sání vašeho dítěte, ale také podporují zdravý vývoj čelistí hned od začátku. Příjemně měkká absorpční část je modelována na prsou matky během kojení a díky svému přirozenému přizpůsobení se podnebí dítěte optimálně , tvar vhodný pro čelisti. Zaoblená dětská hrana zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst poskytují ventilaci pro jemnou dětskou pokožku a tím zabraňují podráždění pokožky. Detaily produktu: Obzvláště kojící přátelské Cherry kulatý přirozený tvar mateřského prsu Snadná změna mezi prsem a strukem Zabraňuje zmatení sání Zaoblený dětský okraj chrání před tlakem body Velké větrací otvory pro optimální větrání jemné kůže S uchopovacím… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Cherry kulatý struk Boy velikost 1 od narození modrá /…

nip Dummy Cherry kulatý struk Boy velikost 1 od narození modrá / zelená / tmavě modrá / tyrkysová 8 kusů

Dudlíky Nip mají vše, co dobrý dudlík potřebuje. Nejen, že uspokojí přirozené potřeby sání vašeho dítěte, ale také podporují zdravý vývoj čelistí hned od začátku. Příjemně měkká absorpční část je modelována na prsou matky během kojení a díky svému přirozenému přizpůsobení se podnebí dítěte optimálně , tvar vhodný pro čelisti. Zaoblená dětská hrana zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst poskytují ventilaci pro jemnou dětskou pokožku a tím zabraňují podráždění pokožky. Podrobnosti o produktu: Svítí dlouho a intenzivně ve tmě Kulatý vysavač ve tvaru přirozeně tvarovaného třešňového semínka z měkkého latexu Obzvláště vhodný pro kojení - zabraňuje zmatení sání Snadná změna mezi prsy a struk Doporučené porodní asistentky Zaoblený… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Cherry kulatý přísavka Dívka velikost 2 od 6. měsíce růžová…

nip Dummy Cherry kulatý přísavka Dívka velikost 2 od 6. měsíce růžová / růžová / červená / oranžová 8 kusů

Dudlíky Nip mají vše, co dobrý dudlík potřebuje. Nejen, že uspokojí přirozené potřeby sání vašeho dítěte, ale také podporují zdravý vývoj čelistí hned od začátku. Příjemně měkká absorpční část je modelována na prsou matky během kojení a díky svému přirozenému přizpůsobení se podnebí dítěte optimálně , tvar vhodný pro čelisti. Zaoblená dětská hrana zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst poskytují ventilaci pro jemnou dětskou pokožku a tím zabraňují podráždění pokožky. Detaily produktu: Obzvláště kojící přátelské Cherry kulatý přirozený tvar mateřského prsu Snadná změna mezi prsem a strukem Zabraňuje zmatení sání Zaoblený dětský okraj chrání před tlakem body Velké větrací otvory pro optimální větrání jemné kůže S uchopovacím… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Cherry kulatý přísavka Dívka velikost 2 od 6. měsíce…

nip Dummy Cherry kulatý přísavka Dívka velikost 2 od 6. měsíce fialová / fialová / růžová / růžová 8 kusů

Dudlíky Nip mají vše, co dobrý dudlík potřebuje. Nejen, že uspokojí přirozené potřeby sání vašeho dítěte, ale také podporují zdravý vývoj čelistí hned od začátku. Příjemně měkká absorpční část je modelována na prsou matky během kojení a díky přirozenému přizpůsobení se patra dítěte se optimálně přizpůsobuje , tvar vhodný pro čelisti. Zaoblená dětská hrana zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst poskytují ventilaci pro jemnou dětskou pokožku a tím zabraňují podráždění pokožky. Podrobnosti o produktu: Svítí dlouho a intenzivně ve tmě Kulatý vysavač ve tvaru přirozeně tvarovaného třešňového semínka z měkkého latexu Obzvláště vhodný pro kojení - zabraňuje zmatení sání Snadná změna mezi prsy a struk Doporučené porodní asistentky… (pinkorblue.cz)

nip Dummy Cherry kulatý vysavač Boy velikost 2 od 6. měsíce modrá /…

nip Dummy Cherry kulatý vysavač Boy velikost 2 od 6. měsíce modrá / zelená / tmavě modrá / tyrkysová 8 kusů

Dudlíky Nip mají vše, co dobrý dudlík potřebuje. Nejen, že uspokojí přirozené potřeby sání vašeho dítěte, ale také podporují zdravý vývoj čelistí hned od začátku. Příjemně měkká absorpční část je modelována na prsou matky během kojení a díky přirozenému přizpůsobení se patra dítěte se optimálně přizpůsobuje , tvar vhodný pro čelisti. Zaoblená dětská hrana zabraňuje podráždění pokožky a chrání před tlakovými body. Extra velké větrací otvory podél rohů úst poskytují ventilaci pro jemnou dětskou pokožku a tím zabraňují podráždění pokožky. Podrobnosti o produktu: Svítí dlouho a intenzivně ve tmě Kulatý vysavač ve tvaru přirozeně tvarovaného třešňového semínka z měkkého latexu Obzvláště vhodný pro kojení - zabraňuje zmatení sání Snadná změna mezi prsy a struk Doporučené porodní asistentky… (pinkorblue.cz)

Sportdog Plastový pešek/dummy

Sportdog Plastový pešek/dummy

Flexibilní tréninkový pešek z pevného a nezávadného ABS plastu umožňuje regulovat váhu a vztlak pomocí vzduchového ventilu. Vynikající pomůcka pro výcvik loveckých psů předchází tvrdému zakousnutí psa. Pešek vyhovuje výcviku v jakémkoliv počasí a ve vodě se vznáší. Vhodné pro psy od 6 měsíců věku. (mall.cz)

Sportdog Plastové pešky/dummy 3ks

Sportdog Plastové pešky/dummy 3ks

Velmi oblíbené tréninkové plastové pešky/dummy. Vhodné do jakéhokoliv počasí. Vhodné pro psy od 6 měsíců a víc. (mall.cz)

Sportdog Plastový pešek/dummy Jumbo

Sportdog Plastový pešek/dummy Jumbo

Flexibilní tréninkový pešek z pevného a nezávadného ABS plastu umožňuje regulovat váhu a vztlak pomocí vzduchového ventilu. Vynikající pomůcka pro výcvik loveckých psů předchází tvrdému zakousnutí psa. Pešek vyhovuje výcviku v jakémkoliv počasí a ve vodě se vznáší. Vhodné pro psy od 6 měsíců věku. (mall.cz)

Sportdog Plastový pešek/dummy - bílá

Sportdog Plastový pešek/dummy - bílá

Flexibilní tréninkový pešek z pevného a nezávadného ABS plastu umožňuje regulovat váhu a vztlak pomocí vzduchového ventilu. Vynikající pomůcka pro výcvik loveckých psů předchází tvrdému zakousnutí psa. Pešek vyhovuje výcviku v jakémkoliv počasí a ve vodě se vznáší. Vhodné pro psy od 6 měsíců věku. (mall.cz)

Sportdog Plastový pešek/dummy - oranžová

Sportdog Plastový pešek/dummy - oranžová

Flexibilní tréninkový pešek z pevného a nezávadného ABS plastu umožňuje regulovat váhu a vztlak pomocí vzduchového ventilu. Vynikající pomůcka pro výcvik loveckých psů předchází tvrdému zakousnutí psa. Pešek vyhovuje výcviku v jakémkoliv počasí a ve vodě se vznáší. Vhodné pro psy od 6 měsíců věku. (mall.cz)

Sportdog Plastový pešek/dummy Jumbo - bílá

Sportdog Plastový pešek/dummy Jumbo - bílá

Flexibilní tréninkový pešek z pevného a nezávadného ABS plastu umožňuje regulovat váhu a vztlak pomocí vzduchového ventilu. Vynikající pomůcka pro výcvik loveckých psů předchází tvrdému zakousnutí psa. Pešek vyhovuje výcviku v jakémkoliv počasí a ve vodě se vznáší. Vhodné pro psy od 6 měsíců věku. (mall.cz)

D.T. Systems Vrhač pešků D. T. System Super Pro Dog Training Dummy…

D.T. Systems Vrhač pešků D. T. System Super Pro Dog Training Dummy Launcher

Vystřelovač s peškem od D.T. Systems nabízí 2 polohy pro úhel odpalu a bezproblémové využití vystřelovače v terénu díky konstrukci z antikorozního materiálu. Odpal zajistí patrony ráže 22. Simulace výstřelu a plovoucí pešek vám zaručí efektivní výcvik psa k lovu. (mall.cz)

D.T. Systems Vrhač pešků D. T. System Super Pro Dog Training Dummy…

D.T. Systems Vrhač pešků D. T. System Super Pro Dog Training Dummy Launcher - Bez pešku

Vystřelovač s peškem od D.T. Systems nabízí 2 polohy pro úhel odpalu a bezproblémové využití vystřelovače v terénu díky konstrukci z antikorozního materiálu. Odpal zajistí patrony ráže 22. Simulace výstřelu a plovoucí pešek vám zaručí efektivní výcvik psa k lovu. (mall.cz)

D.T. Systems Vrhač pešků D. T. System Super Pro Dog Training Dummy…

D.T. Systems Vrhač pešků D. T. System Super Pro Dog Training Dummy Launcher - S peškem bílá

Vystřelovač s peškem od D.T. Systems nabízí 2 polohy pro úhel odpalu a bezproblémové využití vystřelovače v terénu díky konstrukci z antikorozního materiálu. Odpal zajistí patrony ráže 22. Simulace výstřelu a plovoucí pešek vám zaručí efektivní výcvik psa k lovu. (mall.cz)

D.T. Systems Vrhač pešků D. T. System Super Pro Dog Training Dummy…

D.T. Systems Vrhač pešků D. T. System Super Pro Dog Training Dummy Launcher - S peškem oranžová

Vystřelovač s peškem od D.T. Systems nabízí 2 polohy pro úhel odpalu a bezproblémové využití vystřelovače v terénu díky konstrukci z antikorozního materiálu. Odpal zajistí patrony ráže 22. Simulace výstřelu a plovoucí pešek vám zaručí efektivní výcvik psa k lovu. (mall.cz)

Maketa zabezpečovací kamery Technaxx TX-18 - maketa

Maketa zabezpečovací kamery Technaxx TX-18 - maketa

Bezpečnostní kamera Technaxx Dummy TX-18 Tato replika bezpečnostní infračervené kamery slouží k preventivní ochraně objektu před nezvanými hosty. Dokáže navodit iluzi profesionálně zabezpečeného objektu za zlomek ceny. Bezpečnostní kamera Technaxx TX-18 je věrnou kopií infračervené bezpečnostní kamery. Vlastnosti: • K nerozeznání od originálu • Vestavěná, červená blikající LED odrazuje zloděje • Dummy kabel na zadní Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Atrapa kamery retlux rdc 4001

Atrapa kamery retlux rdc 4001

Atrapa kamery RETLUX RDC 4001 Dummy Ir Camera vyniká zejména svým realistickým vzhledem. Má podlouhlý tvar a snadno nastavitelný držák. Navíc je obohacena o červeně blikající LED světlo, které bliká v pravidelných intervalech a je velice dobře vidět i za šera či v noci. Instalace je velmi snadná. Kameru stačí pouze připevnit ke stěně pomocí šroubků, které jsou součástí balení. Můžete ji používat ve vnitřních i venkovních prostorách. Dummy Ir Camera je vhodná i pro komerční využití. Pomáhá chránit Vaši firmu či prostory k podnikání před nájezdy nenechavých zlodějůHmotnost: 250 gRozměry: 17,5 x 14,5 x 8,3 cmNapájení: 2 x AA baterie (fonetip.cz)

Mafiáni (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Mafiáni (4K ULTRA HD+BLU-RAY) (2 BLU-RAY)

Dva držitelé Oscara Martin Scorsese a Robert De Niro znovu spojili své síly a natočili Mafiány, výsledkem je jeden z nejlepších kriminálních příběhů v historii filmu. Podle bestseleru Nicholase Pileggiho, s dynamickým soundtrackem toho nejlepšího z pop/rocku, Mafiáni získali v roce 1990 cenu za nejlepší film od newyorské, losangelské a národní společnosti filmových kritiků. DeNirův herecký partner Joe Pesci získal za vedlejší roli výbušného drsňáka Oscara®. Ostatní herci Ray Liotta, Lorraine Bracco a Paul Sorvino nezapomenutelně doplňují kvalitní herecké obsazení. Mafiáni vykreslují vražedné podsvětí jako žádný jiný film a oprávněně zaujímají místo na seznamu Top 100 amerických filmů. (dvd-premiery.cz)

Atrapa kamery s ir simulací renkforce

Atrapa kamery s ir simulací renkforce

PopisTato atrapa s kupolovitým tvarem vypadá téměř jako skutečná kamera, která odstraší potenciální zloděje. 12 integrovaných IR LED zanechá dojem monitorovací funkce a odstraší.VybaveníRealistický vzhledVč. 12 IR LEDS detektorem pohybuRozsah dodávkyKamera Dummy Výstražná nálepka Instalační materiál Technické parametryMateriál pouzdraABSVlastnosti bezpečnostní kameryS pohybovým detektoremO97 mmvýška70 mmTyp průmyslové kamery (kategorie)Atrapa kameryHmotnost130 g]]> (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít