Box products usb typu c na usb 3 0 ruzove zlaty

Adaptér micro USB na USB Type-C černý

Adaptér micro USB na USB Type-C černý

Adaptér micro USB na USB Type-C černý Adaptér, kterou poslouží jako redukce z micro USB na USB Type-C. Stačí, když adaptér připojíte k micro USB kabelu a koncový výstup kabelu bude USB Type-C. Konektor je velmi praktický - jeho velikost je jen 4 cm. (vsechnonamobil.cz)

Trust USB-C na USB 3.1 (20967)

Trust USB-C na USB 3.1 (20967)

Redukce a USB-C a USB-A 3.1 F, USB SuperSpeed 5 Gb/s, černá barva Jednoduchý způsob přeměny konektoru USB-C na USB 3.1Redukce Trust USB-C na USB 3.1 přeměnění univerzální, vysokorychlostní USB-C na konektor USB 3.1, kterým připojíte i tradiční USB příslušenství pro USB 3.0 a USB 2.0. Trust USB-C na USB 3.1 se skvěle hodí k MacBookům (2015), ale i k jiným notebookům, proto ho využijí majitelé všech notebooků s USB-C portem. Kompaktní rozměry vhodné i pro cestováníMalé rozměry zachovají místo na vašem pracovním stole a oceníte je i při cestování, kdy se redukce Trust USB-C na USB 3.1 vejde do většiny brašen s kapsami. … (alza.cz)

DockCase plochý kabel USB-C na USB-C 22cm

DockCase plochý kabel USB-C na USB-C 22cm

Odolný plochý kabel s konektory USB-C/USB-C s délkou 22cm (max 5A, max 20,5V, max 100W, přenos dat 10 Gbps). (mall.cz)

Samsung Adaptér USB-C na USB-A, EE-UN930BBEGWW, Black

Samsung Adaptér USB-C na USB-A, EE-UN930BBEGWW, Black

Originální Samsung adaptér z konektoru USB-C na konektor USB-A odstraňuje problémy s konektivitou a v malém a kompaktním provedení je vhodný i pro cestování. (mall.cz)

Samsung Propojovací kabel USB-C na USB-C, 3A, 1m, bílý (EP…

Samsung Propojovací kabel USB-C na USB-C, 3A, 1m, bílý (EP-DA705BWEGWW)

Propojovací kabel USB-C na USB-C Propojovací kabel od značky Samsung vám poslouží při zapojení nejrůznějí elektroniky. Umožní její vhodné umístění v potřebném prostoru a pohodlnou manipulaci. K zapojení slouží USB-C a Oboustranný konektory. Rovné provedení koncovky je klasickým řešením pro větší prostory. Samsung Propojovací kabel USB-C na USB-C, 3A, 1m, bílý dosahuje délky 1 m a jeho bílá barva zařídí, aby krásně padl k elektronice samotné či interiéru. Vzhledem k funkci Sync & Charge je zařízení schopno nabíjet a přitom zprostředkovávat přenos dat. Rozhodující funkce propojovacího kabelu Samsung Propojovací kabel USB-C na USB-C, 3A, 1m, bílý Typ koncovek: Délka: 1 m Vysoce praktické rovné zakončení kabelu Funkce Sync & Charge dovoluje nabíjet a přenášet data současně Barva kabelu je… (alza.cz)

BASEUS nabíjecí / datový kabel USB-C na USB-C Waterdrop Series 2m…

BASEUS nabíjecí / datový kabel USB-C na USB-C Waterdrop Series 2m černá

Kvalitní elegantní opletený nabíjecí / datový kabel Waterdrop Series od výrobce Baseus s konektory USB-C / USB-C (délka: 2m, černý). (mall.cz)

Samsung Propojovací kabel USB-C na USB-C, 5A, 1m, černý (EP…

Samsung Propojovací kabel USB-C na USB-C, 5A, 1m, černý (EP-DN975BBEGWW)

Propojovací kabel USB-C na USB-C Propojovací kabel značky Samsung přijde vhod při připojování jakékoliv elektroniky. Umožní vám její vhodné rozmístění v místnosti i snadné ovládání a užívání. Pro zapojení poslouží USB-C a Oboustranný konektory. Rovné zakončení je běžným způsobem pro nenáročné uživatele a prostory. Samsung Propojovací kabel USB-C na USB-C, 5A, 1m, černý má délku 1 m a jeho černá barva opatří, aby krásně zapadl do stylu interiéru či k samotné elektronice. Vzhledem k funkci Sync & Charge dovede zařízení nabíjet a současně zprostředkovávat přenos dat. Maximální proudové zatížení dosahuje 5 A. Základní parametry propojovacího kabelu Samsung Propojovací kabel USB-C na USB-C, 5A, 1m, černý Druh koncovek: Celková délka: 1 m Velmi praktické rovné zakončení kabelu Maximální… (alza.cz)

Samsung Propojovací kabel USB-C na USB-C, 3A, 1m, černý (EP…

Samsung Propojovací kabel USB-C na USB-C, 3A, 1m, černý (EP-DA705BBEGWW)

Propojovací kabel USB-C na USB-C Propojovací kabel od výrobce Samsung slouží při zapojení nejrůznějí elektroniky. Připustí její patřičné usazení ve vhodném prostoru a co nejsnazší používání. Pro zapojení slouží USB-C a Oboustranný konektory. Rovné provedení koncovky je tvořeno klasickým řešením. Samsung Propojovací kabel USB-C na USB-C, 3A, 1m, černý dosahuje délky 1 m a jeho černá barva obstará, aby ladil do interiéru, k nábytku nebo k samotné elektronice. Zásluhou funkce Sync & Charge je zařízení schopno nabíjet a současně zprostředkovávat přenos dat. Klíčové přednosti propojovacího kabelu Samsung Propojovací kabel USB-C na USB-C, 3A, 1m, černý Druh koncovek: Celková délka: 1 m Velice praktické rovné zakončení kabelu Funkce Sync & Charge pro přenos dat při nabíjení Barva kabelu: černá (alza.cz)

Hoco nabíjecí / datový kabel USB-C na USB-C Skilled Charging 1m bílá

Hoco nabíjecí / datový kabel USB-C na USB-C Skilled Charging 1m bílá

Kvalitní nabíjecí/datový kabel od výrobce Hoco s konektory USB-C/USB-C (délka: 1m, max 3A, bílý). (mall.cz)

Hoco nabíjecí / datový kabel USB-C na USB-C Skilled Charging 1m černá

Hoco nabíjecí / datový kabel USB-C na USB-C Skilled Charging 1m černá

Kvalitní nabíjecí/datový kabel od výrobce Hoco s konektory USB-C/USB-C (délka: 1m, max 3A, černý). (mall.cz)

Samsung Propojovací kabel USB-C na USB-C, 5A, 1m, bílý (EP…

Samsung Propojovací kabel USB-C na USB-C, 5A, 1m, bílý (EP-DN975BWEGWW)

Propojovací kabel USB-C na USB-C Propojovací kabel od značky Samsung pomáhá při instalaci nejrůznějí elektroniky. Svolí co nejvhodnější rozmístění ve vhodném prostoru a pohodlné ovládání. K zapojení slouží USB-C a Oboustranný konektory. Rovné zakončení je klasickým řešením pro běžné uživatele. Samsung Propojovací kabel USB-C na USB-C, 5A, 1m, bílý dosahuje délky 1 m a bílá barva obstará, aby krásně zapadl do stylu interiéru či k elektronice. Vzhledem k funkci Sync & Charge zvládne zařízení nabíjet a přitom zprostředkovávat přenos dat. Nejvyšší možné proudové zatížení se rovná 5 A. Zajímavé přednosti propojovacího kabelu Samsung Propojovací kabel USB-C na USB-C, 5A, 1m, bílý Koncovky: Celková délka: 1 m Velmi praktické rovné zakončení kabelu Maximální proudové zatížení 5 A Funkce … (alza.cz)

Hoco redukce z micro USB na USB-C růžově zlatá

Hoco redukce z micro USB na USB-C růžově zlatá

Redukce s koncovkami micro USB samice/USB-C samec (růžovo-zlatá). (mall.cz)

Hoco redukce z micro USB na USB-C perleťová šedá

Hoco redukce z micro USB na USB-C perleťová šedá

Redukce s koncovkami USB-C samec/ micro USB samice (perleťová šedá). (mall.cz)

Belkin Kabel MIXIT USB-C 2.0 na USB-C, 1,8m, černý F2CU043bt06-BLK

Belkin Kabel MIXIT USB-C 2.0 na USB-C, 1,8m, černý F2CU043bt06-BLK

Datový a nabíjecí kabel pro zařízení s konektory USB-C. Kabel MIXIT od firmy Belkin v černé barvě je dlouhý 1,8 m a může se pochlubit přenosovou rychlostí 480 Mbps a nabíjením se vstupem až 3 A. Navíc má certifikaci USB-IF, takže splňuje náročné elektrické, mechanické i environmentální standardy. (mall.cz)

Viking Redukce USB-C 3.0 na USB-A 3.1 VUSBC3B, černá

Viking Redukce USB-C 3.0 na USB-A 3.1 VUSBC3B, černá

Šikovná malá redukce promění USB-C konektor na USB konektor vcukuletu. Redukce USB-C 3.0 na USB-A 3.1 VUSBC3B s rychlostí přenosu 5 Gb/s podporuje OTG a USB 3.0. Je kompatibilní s většinou operačních systémů a vyniká odolným celohliníkovým provedením s designem ve stylu ananasu. Nechybí praktický kroužek na klíče. (mall.cz)

Viking Redukce USB-C 3.0 na USB-A 3.1 VUSBC3S, stříbrná

Viking Redukce USB-C 3.0 na USB-A 3.1 VUSBC3S, stříbrná

Šikovná malá redukce promění USB-C konektor na USB konektor vcukuletu. Redukce USB-C 3.0 na USB-A 3.1 VUSBC3S s rychlostí přenosu 5 Gb/s podporuje OTG a USB 3.0. Je kompatibilní s většinou operačních systémů a vyniká odolným celohliníkovým provedením s designem ve stylu ananasu. Nechybí praktický kroužek na klíče. (mall.cz)

Dell USB-C (M) na USB-A 3.1 (F) (470-ABNE)

Dell USB-C (M) na USB-A 3.1 (F) (470-ABNE)

Redukce a USB-C a USB-A 3.1 F, černá barva Díky tomuto adaptéru budete moci snadno synchronizovat data mezi starým počítačem a nejnovějšími tablety, chytrými telefony a dalšími zařízeními. Redukce DELL USB-C <> USB-A 3.1 připojíte k vašemu počítači nebo notebooku snadno a bez instalace jakýchkoliv ovladačů. Stačí vám pouze volný USB-C port.  Klíčové vlastnosti redukce DELL USB-C <> USB-A 3.1Kompaktní provedeníUmožňuje připojení zařízení s rozhraním standardu USB-A 3.1Černá barva (alza.cz)

AlzaPower USB-C (M) na USB-A 3.0 (F) (APW-ADTCUA01B)

AlzaPower USB-C (M) na USB-A 3.0 (F) (APW-ADTCUA01B)

Adaptér Hi-Speed USB 480 Mbps, Sync & Charge až 3A, podpora OTG (USB On The Go), odolné kovové tělo, pozlacené konektory, univerzální pro mobilní telefony, počítače, notebooky, a podobná zařízení Skvělý pomocník pro telefony s OTG Náš univerzální adaptér AlzaPower USB-C <-> USB-A využijete především, pokud váš mobilní telefon nebo tablet nabízí funkci OTG a disponuje USB-C konektorem. Snadno pak můžete připojit flashdisk a zvýšit kapacitu úložiště či přesouvat data. Adaptér podporuje přenosovou rychlost až 5 Gb/s a 3A nabíjení. Oceníte jehouniverzálnost Tento adaptér s kvalitní kovovou konstrukcí můžete využít kromě mobilních telefonů také v kombinaci počítači, notebooky, a podobnými zařízeními. Jeho… (alza.cz)

Forever Datový kabel Core USB-C na USB-C PD, 1,5 m, 60 W, textilní…

Forever Datový kabel Core USB-C na USB-C PD, 1,5 m, 60 W, textilní černý GSM045668

Datový a nabíjecí kabel. Forever Core má 2 konektory USB-C a podporuje rychlé nabíjení power delivery s proudem až 2,5 A. Je dlouhý 1,5 m a potěší vás odolným opleteným textilním provedením. (mall.cz)

Forever Datový kabel Core USB-C na USB-C PD, 1,5 m, 60 W, textilní…

Forever Datový kabel Core USB-C na USB-C PD, 1,5 m, 60 W, textilní červený GSM045669

Datový a nabíjecí kabel. Forever Core má 2 konektory USB-C a podporuje rychlé nabíjení power delivery s proudem až 2,5 A. Je dlouhý 1,5 m a potěší vás odolným opleteným textilním provedením. (mall.cz)

DELL Redukce USB-C (M) na USB-A 3.1 (F)/ 3.0 (470-ABNE)

DELL Redukce USB-C (M) na USB-A 3.1 (F)/ 3.0 (470-ABNE)

DELL redukce USB-C (M) na USB-A 3.1 (F)/ 3.0 (470-ABNE) pro propojení zařízení s portem USB-A 3.1 do výstupu USB-C (M). Nemusíte tak řešit kompatibilitu starších počítačů s novým zařízením. (mall.cz)

XLR adaptér USB-C™ zásuvka na USB-C™ zástrčka adaptér, vestavný Cliff…

XLR adaptér USB-C™ zásuvka na USB-C™ zástrčka adaptér, vestavný Cliff 1 ks

XLR adaptér USB-C™ zásuvka na USB-C™ zástrčka adaptér, vestavný Cliff 1 ks​ od výrobce Cliff v kategorii USB konektory za skvělou cenu u Conrada. (conrad.cz)

XLR adaptér USB-C™ zásuvka na USB-C™ zástrčka adaptér, vestavný Cliff…

XLR adaptér USB-C™ zásuvka na USB-C™ zástrčka adaptér, vestavný Cliff 1 ks

XLR adaptér USB-C™ zásuvka na USB-C™ zástrčka adaptér, vestavný Cliff 1 ks​ od výrobce Cliff v kategorii USB konektory za skvělou cenu u Conrada. (conrad.cz)

XLR adaptér USB-C™ zásuvka na USB-C™ zástrčka adaptér, vestavný Cliff…

XLR adaptér USB-C™ zásuvka na USB-C™ zástrčka adaptér, vestavný Cliff 1 ks

XLR adaptér USB-C™ zásuvka na USB-C™ zástrčka adaptér, vestavný Cliff 1 ks​ od výrobce Cliff v kategorii USB konektory za skvělou cenu u Conrada. (conrad.cz)

Hama Síťová nabíječka s kabelem, USB typ C (USB-C), 3 A, krabička…

Hama Síťová nabíječka s kabelem, USB typ C (USB-C), 3 A, krabička Prime

Praktická síťová nabíječka umožňuje nabíjet inteligentně a bezpečně. Hama Síťová nabíječka s kabelem, USB typ C (USB-C), 3 A, krabička Prime 173617 je opatřená USB-C konektorem s výstupem 3 A (5 V) a napájí se přímo ze zásuvky. Vaše zařízení tak bude nabité rychle a efektivně. (mall.cz)

Hama Síťová nabíječka s kabelem, USB typ C (USB-C), 3 A, blistr Basic…

Hama Síťová nabíječka s kabelem, USB typ C (USB-C), 3 A, blistr Basic 178277

Praktická síťová nabíječka umožňuje nabíjet inteligentně a bezpečně. Hama Síťová nabíječka s kabelem, USB typ C (USB-C), 3 A 178277 je opatřená USB-C konektorem s výstupem 3 A (5 V) a napájí se přímo ze zásuvky. Vaše zařízení tak bude nabité rychle a efektivně. Dá se využít po celém světě. (mall.cz)

Connect IT Wirez USB-C (Type C) <-> USB-C (Type C), USB-C 2.0, 1 m,…

Connect IT Wirez USB-C (Type C) <-> USB-C (Type C), USB-C 2.0, 1 m, černý CCA-7006-BK

Kabel slouží k nabíjení USB-C (Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu. Garantovaná přenosová rychlost je 480 Mbps, max. proud 3 A, délka 1 m a v černé barvě. (mall.cz)

Mcdodo nabíjecí / datový kabel micro USB s redukcí na USB-C a…

Mcdodo nabíjecí / datový kabel micro USB s redukcí na USB-C a lightning 1m bílá

Kvalitní nabíjecí/datový kabel od výrobce Mcdodo s konektory USB a micro USB s přidanými redukcemi na lightning a USB-C (délka: 1m, výstup celkem: max 2,1A, bílý). (mall.cz)

Hama Nabíječka do vozidla s kabelem, USB typ C (USB-C), 3 A, krabička…

Hama Nabíječka do vozidla s kabelem, USB typ C (USB-C), 3 A, krabička Prime 173618

Praktická nabíječka do auta je opatřená 1,4m spirálovým kabelem, který šetří místo. Hama Nabíječka do vozidla s krouceným kabelem, microUSB, 1,2 A 173605 automaticky optimalizuje nabíjecí proces pro konkrétní zařízení. Je určená do zásuvky na zapalovač. Nechybí LED kontrolka. (mall.cz)

Hoco redukce z HDMI na USB-C Yito zlatá-bílá

Hoco redukce z HDMI na USB-C Yito zlatá-bílá

Redukce s koncovkou USB-C samec/portem HDMI samice (zlatá-bílá). (mall.cz)

Redukce Micro USB - USB C-TYPE FOREVER

Redukce Micro USB - USB C-TYPE FOREVER

Redukce Micro USB - USB C-TYPE FOREVER (tipa.eu)

Kabel ALLOCACOC USB/Micro USB/USB C-TYPE/Lightning zelený

Kabel ALLOCACOC USB/Micro USB/USB C-TYPE/Lightning zelený

Kabel ALLOCACOC USB/Micro USB/USB C-TYPE/Lightning zelený (tipa.eu)

Kabel ALLOCACOC USB/Micro USB/USB C-TYPE/Lightning růžový

Kabel ALLOCACOC USB/Micro USB/USB C-TYPE/Lightning růžový

Kabel ALLOCACOC USB/Micro USB/USB C-TYPE/Lightning růžový (tipa.eu)

Kabel ALLOCACOC USB/Micro USB/USB C-TYPE/Lightning šedý

Kabel ALLOCACOC USB/Micro USB/USB C-TYPE/Lightning šedý

Kabel ALLOCACOC USB/Micro USB/USB C-TYPE/Lightning šedý (tipa.eu)

Kabel ALLOCACOC USB/Micro USB/USB C-TYPE/Lightning modrý

Kabel ALLOCACOC USB/Micro USB/USB C-TYPE/Lightning  modrý

Kabel ALLOCACOC USB/Micro USB/USB C-TYPE/Lightning modrý (tipa.eu)

Kabel ALLOCACOC USB/Micro USB/USB C-TYPE/Lightning bílý

Kabel ALLOCACOC USB/Micro USB/USB C-TYPE/Lightning bílý

Kabel ALLOCACOC USB/Micro USB/USB C-TYPE/Lightning bílý (tipa.eu)

Sony ucb32 kabel usb type-c, usb 3.1 gen1 (c-c)

Sony ucb32 kabel usb type-c, usb 3.1 gen1 (c-c)

Rychlý, spolehlivý a oboustranný kabel USB 3.1 Gen1 (C-C) podporuje rychlosti až 5 Gb/s. Díky přenosovým rychlostem až 5 Gb/s už zálohování vašich souborů nebude operace na celý večer. Tento kabel C-C je testovaný až do 20V/3A i proti teplu. (fonetip.cz)

DUX K-ONE USB kabel TYPE-C - 3 metry

DUX K-ONE USB kabel TYPE-C - 3 metry

DUX K-ONE USB kabel TYPE-C - 3 metry Kabel pro zařízení s koncovkou TYPE-C. Kabel je lehký a dlouhý až 3 metry. Kabel je díky použitým materiálům velmi odolný a má dlouhou životnost, napětí 2.1A zase zajistí rychlé nabíjení telefonu či tabletu. -určeno pro zařízení s koncovkou TYPE-C -délka kabelu až 3 metry -rychlost nabíjení až 2.1A -kábel je pevný a trvanlivý -moderní barevný design   (vsechnonamobil.cz)

Connect IT Wirez USB-C (Type C) - USB-C (Type C), 0,5 m, černý CCA…

Connect IT Wirez USB-C (Type C) - USB-C (Type C), 0,5 m, černý CCA-7005-BK

Kabel slouží k nabíjení USB-C (Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu. Garantovaná přenosová rychlost je 480 Mbps, max. proud 3 A, délka 0,5 m a v černé barvě. (mall.cz)

Delock 83870 USB (USB 3.1, Gen 2) Typ A samec > USB Type-C, 1m, černý

Delock 83870 USB (USB 3.1, Gen 2) Typ A samec > USB Type-C, 1m, černý

Tento kabel USB od Delocku umožňuje připojení mezi zařízením s konektorem USB Type-C™ , např. smartphonem a PC nebo notebookem vybaveným portem USB Typ A. Specifikace • Konektor: SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.1, Gen 2) typ A samec > SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.1, Gen 2) USB Type-C™ samec • Host = USB Typ A; Zařízení = USB Type-C™ • Průřez kabelu: 30 AWG datové vodiče 22 AWG napájecí vodiče • Výstupní proud: až 3 A • Průměr kabelu: cca. 4,5 mm • Rychlost přenosu dat až SuperSpeed USB 10 Gbps • Barva: černá • Délka včetně konektoru cca. 1 m Systémové požadavky • PC nebo notebook s volným USB typ A portem • Zařízení s portem USB Type-C™ Obsah balení • SuperSpeed USB 10 Gbps kabel Balení • Poly bag (patro.cz)

Kabel FOREVER USB/USB C-TYPE 1m černý

Kabel FOREVER USB/USB C-TYPE 1m černý

Kabel FOREVER USB/USB C-TYPE 1m černý (tipa.eu)

Forever Redukce (Micro-USB - USB-C Type), černá

Forever Redukce (Micro-USB - USB-C Type), černá

Redukce od společnosti Forever Vám umožní propojit zařízení s USB-C konektorem se zařízeními s Micro-USB. (mall.cz)

PremiumCord Adaptér USB 3.1 Type-C male na HDMI female + 3× USB 3.0,…

PremiumCord Adaptér USB 3.1 Type-C male na HDMI female + 3× USB 3.0, aluminum ku31hdmi06

Adaptér, který umožňuje vysoce kvalitní výstup videa a zvuku z konektoru USB-C 3.1 na HDMI monitor, TV nebo projektor. Adaptér PremiumCord umožňuje rozšířit vaši pracovní plochu o další monitor a podporuje rozlišení až 4K*2K@30 Hz a FULL HD 1080 p. (mall.cz)

PremiumCord Adaptér USB 3.1 Type C male na VGA female + 3× USB 3.0,…

PremiumCord Adaptér USB 3.1 Type C male na VGA female + 3× USB 3.0, aluminum ku31vga05

Adaptér, který umožňuje vysoce kvalitní výstup videa a zvuku z USB-C na VGA monitor, TV nebo projektor. Adaptér PremiumCord umožňuje rozšířit vaši pracovní plochu o další monitor. Disponuje 3 porty USB, podporuje rozlišení obrazu FULL HD 1080 p a potěší vás rychlostí datového přenosu až 5 Gbps. (mall.cz)

Kabel IGET G2V1 USB/Micro USB/USB-C TYPE 1m stříbrný

Kabel IGET G2V1 USB/Micro USB/USB-C TYPE 1m stříbrný

Kabel IGET G2V1 USB/Micro USB/USB-C TYPE 1m stříbrný (tipa.eu)

Datový a nabíjecí kabel USB Type-C - USB Type-C, 100cm, 60W E-Mark,…

Datový a nabíjecí kabel USB Type-C - USB Type-C, 100cm, 60W E-Mark, černý

Datový a nabíjecí kabel USB Type-C - USB Type-C, 100cm, 60W E-Mark, černý (tipa.eu)

Sony ucb30 kabel usb type-c, usb 3.1 gen2 (a-c)

Sony ucb30 kabel usb type-c, usb 3.1 gen2 (a-c)

Nová generace přenosu dat - superrychlý kabel USB 3.1 Gen2 (A-C) podporuje rychlosti až 10 Gb/s. S přenosovými rychlostmi až 10 Gb/s dokážete i 4K filmy přenést během několika sekund. Tento kabel A-C je testovaný až do 15V/3A i proti teplu. (fonetip.cz)

Delock 83326 USB 2.0 Typ-A samec > USB Type-C, 0,5m, černý

Delock 83326 USB 2.0 Typ-A samec > USB Type-C, 0,5m, černý

Tento USB kabel od Delocku umožňuje připojení mezi zařízením s USB Type-C™ konektorem a PC nebo notebooku vybaven volným USB portem. Specifikace • Konektor: 1 x USB 2.0 Typ-A samec > 1 x USB Type-C™ 2.0 samec • Průřez kabelu: 30 AWG datové vodiče 24 AWG napájecí vodiče • Host = USB Typ-A; Zařízení = USB Type-C™ • Rezistor: 56 k? • Výstupní proud: až 3 A • Průměr kabelu: cca. 3 mm • Rychlost přenosu dat 480 Mbps • Barva: černá • Délka bez konektoru: 0,5 m Systémové požadavky • PC nebo notebook s volným USB Typ-A portem • Zařízení s portem USB Type-C™ Obsah balení • USB 2.0 kabel Balení • Poly bag (patro.cz)

PremiumCord Adaptér USB 3.1 Type C male na VGA female + 3× USB 3.0,…

PremiumCord Adaptér USB 3.1 Type C male na VGA female + 3× USB 3.0, aluminum ku31vga05 - zánovní

Adaptér, který umožňuje vysoce kvalitní výstup videa a zvuku z USB-C na VGA monitor, TV nebo projektor. Adaptér PremiumCord umožňuje rozšířit vaši pracovní plochu o další monitor. Disponuje 3 porty USB, podporuje rozlišení obrazu FULL HD 1080 p a potěší vás rychlostí datového přenosu až 5 Gbps. (mall.cz)

Mcdodo redukce z microUSB na USB-C (11x25x5 mm), zlatá, OT-2150

Mcdodo redukce z microUSB na USB-C (11x25x5 mm), zlatá, OT-2150

Mcdodo redukce z microUSB na USB-C (11×25×5 mm), zlatá, OT-2150 vám umožní připojit vaše zařízení s konektorem USB typu C. Mcdodo redukce z Micro USB vyniká svým moderním designem, funkčností a vynikající kvalitou. Přes redukci můžete nabíjet a synchronizovat vaše data. (mall.cz)

Mcdodo redukce z microUSB na USB-C (11x25x5 mm), stříbrná, OT-2152

Mcdodo redukce z microUSB na USB-C (11x25x5 mm), stříbrná, OT-2152

Mcdodo redukce z microUSB na USB-C (11×25×5 mm), stříbrná, OT-2152 vám umožní připojit zařízení s konektorem Lightning. Mcdodo redukce z Micro USB vyniká svým moderním designem, funkčností a vynikající kvalitou. Přes redukci můžete nabíjet a synchronizovat vaše data. (mall.cz)

Trust USB Type-C to USB 3.0 converter 20967

Trust USB Type-C to USB 3.0 converter 20967

Trust USB Type-C to USB 3.0. Převod USB typu C na USB 3.1 Gen 1 pro připojení tradičních zařízení USB. Funguje s každým zařízením s portem USB typu C. Kompaktní velikost, snadné přenášení na cestách. Kompatibilní také se staršími periferiemi s portem USB 3.0 a 2.0. (mall.cz)

Avacom Datový a nabíjecí kabel USB Type-C - USB Type-C, 100cm, 60W E…

Avacom Datový a nabíjecí kabel USB Type-C - USB Type-C, 100cm, 60W E-Mark, černý

Datový a nabíjecí kabel s konektorem USB Type-C. Kabel je vhodný pro nabíjení notebooků prostřednictvím technologie Power Delivery, výkonem až 60W. Umožňuje také přenášet data mezi PC, tabletem a telefonem s USB-C. (mall.cz)

Xiaomi Mi USB Type-C to Type-C Cable

Xiaomi Mi USB Type-C to Type-C Cable

Originální datový a nabíjecí kabel USB-C v bílé barvě. Xiaomi Mi USB Type-C to Type-C Cable má 2 konektory USB-C a poskytne vám vysokou přenosovou rychlost až 10 Gbps. Kromě toho má nabíjecí příkon až 100 W, což bohatě stačí i pro nabíjení většiny notebooků. (mall.cz)

Xiaomi mi usb type-c to type-c cable

Xiaomi mi usb type-c to type-c cable

USB-C konektor, bílá barva. (fonetip.cz)

Teenage Engineering USB cable type C to type C

Teenage Engineering USB cable type C to type C

USB kabel Kvalitní USB C kabel vhodný pro propojení syntezátoru a laptopu. (kytary.cz)

RAIDSONIC ICY BOX IB-AC533-C redukce USB 3.1 typ-C do VGA, s kablíkem…

RAIDSONIC ICY BOX IB-AC533-C redukce USB 3.1 typ-C do VGA, s kablíkem, IB-AC533-C

Umožňuje připojení VGA zařízení do USB 3.0 portu typ-C. (patro.cz)

Delock Kabel USB Type-C™ 2.0 samec > USB Type-C™ 2.0 samec 0,5 m…

 Delock Kabel USB Type-C™ 2.0 samec > USB Type-C™ 2.0 samec 0,5 m černý

Tento USB kabel firmy Delock umožňuje připojení zařízení s konektorem USB Type-C™, např. smartphone k počítači nebo notebooku, který je vybaven portem USB Type-C™. Speciální vlastnosti Specifikace • Konektor: USB Type-C™ 2.0 samec > USB Type-C™ 2.0 samec • Průřez kabelu: 32 AWG • Výstupní proud: až 3 A • Průměr kabelu: cca. 3,3 mm • Rychlost přenosu dat 480 Mb/s • Barva: černá • Délka včetně konektoru cca. 0,5 m Systémové požadavky • PC nebo notebook s volným USB Type-C™ portem • Zařízení s portem USB Type-C™ Obsah balení • USB 2.0 kabel Balení • Poly bag (patro.cz)

Delock Adaptér SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.1 Gen 2) USB Type-C™…

Delock Adaptér SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.1 Gen 2) USB Type-C™ samec > Typ-A samice

Tento adaptér od Delocku může být použit pro připojení USB zařízení s rozhraním USB Type-C™ a standardního portu USB Typ-A. Specifikace • Konektor: 1 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.1 Gen 2) USB Type-C™ samec 1 x SuperSpeed USB 10 Gbps (USB 3.1 Gen 2) Typ-A samice • Rezistor: 5,1 k Ohm • Rychlost přenosu dat 10 Gbps • Barva: černá • Rozměry (DxŠxV): cca. 35 x 19 x 10 mm Systémové požadavky • PC nebo notebook s volným USB Type-C™ portem Obsah balení • USB-C™ adaptér Balení • Plastový sáček (patro.cz)

Azuri Sync/charge cable USB 3.0/USB type C, Black

Azuri Sync/charge cable USB 3.0/USB type C, Black

(mrakyhracek.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít