BONDI BEACH Lehátko - modrá

Lehátko Beach růžová

Lehátko Beach růžová

Klasické rozkládací lehátko vhodné na pláž či na zahradu pro pohodlný odpočinek. Díky praktickým rozměrům po složení ho můžete vzít s sebou na cesty. Lehátko je opatřeno uchy k pohodlnému přenášení.Technické parametry: hliníková konstrukce průměr trubek: 22 mm rozměry rozloženého lehátka: 189 x 59 x 28 cm rozměry složeného lehátka: 78 x 59 x 13,5 cm nosnost: 100 kg hmotnost: 5 kg černé plastové části (4home.cz)

Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko - modrá

Garthen 29462 Skládací zahradní lehátko - modrá

Praktické skládací lehátko pro příjemné chvíle na Vaší zahradě. Lehátko je vhodné na zahradu, terasu, ale i na dovolenou. Součástí je také polštář pod hlavu, který lze odepnout. Technické údaje: materiál: kov + textilie barva textilie: modrá hmotnost: 5 kg rozměry lehátka: 155 x 46 cm loketní opěrka: 6 x 50 cm rozměry sedáku: 46 x 43 cm rozměry polštáře: 40 x 20 x 6 cm nosnost max. 100 kg Obsah balení: 1x lehátko 1x polštář (kokiskashop.cz)

Lehátko Rousek Gh2 Modrá

Lehátko Rousek Gh2  Modrá

Nožní pedál pro snadné zvedání desky, vhodné do rehabilitačních center a specializovaných pracovišť, vhodné i do místností se zvýšenou vlhkostí vzduchu, náklopný podhlavník.. Vyšetřovací lehátka Rousek jsou určena do lázní, nemocnic, vyšetřoven praktických i odborných lékařů. Jsou vhodná zejména pro rehabilitační a myoskeletální specialisty. Tyto vyšetřovací lehátka jsou také vhodná i pro fyzioterapeuty, pro jejich práci s těžšími pacienty a s využitím složitějších technik. Všechna vyšetřovací a rehabilitační lehátka jsou klinicky hodnocena, odpovídají vysokým nárokům na kvalitu a bezpečnost podle norem EU. Vyznačují se vysokou bezpečností, velkou tuhostí a stabilitou. Díky skutečně vysoké tuhosti konstrukce jsou samozřejmě také lehátka vhodná na masáže ve spojení s otvorem pro obličej.… (insportline.cz)

Lehátko Rousek Gh3 Modrá

Lehátko Rousek Gh3  Modrá

Nožní pedál pro snadné zvedání desky, vhodné do rehabilitačních center a specializovaných pracovišť, vhodné i do místností se zvýšenou vlhkostí vzduchu, náklopný podhlavník a nožní díl.. Vyšetřovací lehátka Rousek jsou určena do lázní, nemocnic, vyšetřoven praktických i odborných lékařů. Jsou vhodná zejména pro rehabilitační a myoskeletální specialisty. Tyto vyšetřovací lehátka jsou také vhodná i pro fyzioterapeuty, pro jejich práci s těžšími pacienty a s využitím složitějších technik. Všechna vyšetřovací a rehabilitační lehátka jsou klinicky hodnocena, odpovídají vysokým nárokům na kvalitu a bezpečnost podle norem EU. Vyznačují se vysokou bezpečností, velkou tuhostí a stabilitou. Díky skutečně vysoké tuhosti konstrukce jsou samozřejmě také lehátka vhodná na masáže ve spojení s otvorem… (insportline.cz)

Lehátko Rousek Ge2 Modrá

Lehátko Rousek Ge2  Modrá

Elektropohon pro snadné zvedání desky, vhodné do rehabilitačních center a specializovaných pracovišť, vhodné i do místností se zvýšenou vlhkostí vzduchu, náklopný podhlavník.. Vyšetřovací lehátka Rousek jsou určena do lázní, nemocnic, vyšetřoven praktických i odborných lékařů. Jsou vhodná zejména pro rehabilitační a myoskeletální specialisty. Tyto vyšetřovací lehátka jsou také vhodná i pro fyzioterapeuty, pro jejich práci s těžšími pacienty a s využitím složitějších technik. Všechna vyšetřovací a rehabilitační lehátka jsou klinicky hodnocena, odpovídají vysokým nárokům na kvalitu a bezpečnost podle norem EU. Vyznačují se vysokou bezpečností, velkou tuhostí a stabilitou. Díky skutečně vysoké tuhosti konstrukce jsou samozřejmě také lehátka vhodná na masáže ve spojení s otvorem pro obličej.… (insportline.cz)

Nafukovací lehátko modré

Nafukovací lehátko modré

Kvalitní nafukovací matrace s matným povrchem v krásné barvě na zahradu nebo pláž. Pro děti od 14 let. Materiál: vinil. Rozměry: 183 x 69 cm. (velkykosik.cz)

TAŠKA RIP CURL BEACH BAZAAR BEACH WMS - modrá - 25L

TAŠKA RIP CURL BEACH BAZAAR BEACH WMS - modrá - 25L

Model bazaar od značky Rip Curl. Kolekce 2018. Barva modrá + bílá. Materiál: 100% polyester. (boardstar.cz)

Vyšetřovací Rehabilitační Lehátko Rousek Rs110 Modrá

Vyšetřovací Rehabilitační Lehátko Rousek Rs110  Modrá

Vhodné do rehabilitačních center a specializovaných pracovišť, vhodné i do místností se zvýšenou vlhkostí vzduchu, náklopný zádový díl.. Všechna rehabilitační lehátka s pevnou výškou jsou klinicky hodnocená, odpovídají vysokým nárokům na kvalitu a bezpečnost podle norem EU. Rehabilitační lehátka jsou pro svoji velice příznivou cenu používána v širokém spektru zdravotních služeb - jsou určena do lázní, nemocnic, rehabilitací, vyšetřoven praktických i odborných lékařů. Rehabilitační lehátka jsou oblíbená také díky svoji jednoduché konstrukci a snadné údržbě, dále se vyšetřovací lehátka vyznačují vysokou bezpečností, velkou tuhostí a stabilitou. Vyšetřovací rehabilitační lehátko Rousek RS110 s odpočinkovým čalouněním (relaxační lehátko) s pevnou výškou, je zvlášť vhodné do odpočinkových… (insportline.cz)

Lehátko LARISA modré, CATTARA

Lehátko LARISA modré, CATTARA

Lehátko LARISA modré, CATTARA Skládací lehátko Larisa je ideálním prostředkem pro pohodlné opalování a odpočinek u vody. Lehátko je precizně zpracováno za použití silnostěnných, práškově lakovaných, ocelových trubek průměru 16,5 mm s tloušťkou stěny 0,7 mm a vhodně zvoleného rychle-schnoucího materiálu větranou částí v sedací části.Vybalené lehátko má rozměry 55 x 65 x 47 cm s posedem ve výšce 20 cm. Opěrná část je doplněna polštářkem, pro maximální pohodlí. Konstrukce lehátka umožňuje složení s vysokou mírou skladnosti, kdy má lehátko kompaktní rozměry 16 x 76 cm. Maximální možné zatížení je 110 kg. Technická data rozměry lehátka     55 x 65 x 47 cm rozměry pro skladování     16 x 76 cm zhotovení     ocel, rychle-schnoucí textil opěrka  … (torriacars.cz)

Cattara Lehátko KORFU modré

Cattara Lehátko KORFU modré

Lehátko s opěradlem a kapsou uzavíratelnou na zip, je ideálním doplňkem k vodě. Lehátko stačí robalit a položit na zem. Díky nastavitelnému sklonu opěradla si odpočine každý, ocenit lze i úložný prostor, díky kterému budete mít veškeré potřebné opalovací doplňky vždy po ruce. Rozměry vybaleného lehátka jsou 160 x 55 cm. Pro složení stačí lehátko složit, složené lehátko je potom zajištěno suchým zipem. Přenášení je usnadněno díky popruhu přes rameno. Složené rozměry 56 x 53 x 4 cm s váhou 1,52 kg. Technické údaje délka: 160 cm šířka: 55 cm rozměry při přenášení: 56 cm x 53 cm x 4 cm zhotovení: ocel, voděodolný materiál Obsah balení 1x Lehátko KORFU modré (kokiskashop.cz)

Lehátko cattara larisa modré

Lehátko cattara larisa modré

Lehátko CATTARA LARISA modré Skládací lehátko Larisa je ideálním prostředkem pro pohodlné opalování a odpočinek u vody.Lehátko je precizně zpracováno za použití silnostěnných, práškově lakovaných, ocelových trubek průměru 16,5 mm s tloušťkou stěny 0,7 mm a vhodně zvoleného rychle-schnoucího materiálu větranou částí v sedací části.Vybalené lehátko má rozměry 55 x 65 x 47 cm s posedem ve výšce 20 cm. Opěrná část je doplněna polštářkem, pro maximální pohodlí. Konstrukce lehátka umožňuje složení s vysokou mírou skladnosti, kdy má lehátko kompaktní rozměry 16 x 76 cm. Maximální možné zatížení je 110 kg.Technické údaje:Rozměry lehátka: 55 x 65 x 47 cmRozměry pro skladování: 16 x 76 cmZhotovení: ocel, rychle-schnoucí textilOpěrka s polštářkemNosnost: 110 kg (fonetip.cz)

Lehátko CATTARA KORFU modré

Lehátko CATTARA KORFU modré

Lehátko CATTARA KORFU modré (tipa.eu)

Lehátko KORFU modré, CATTARA

Lehátko KORFU modré, CATTARA

Lehátko KORFU modré, CATTARA Skládací lehátko Korfu je ideálním prostředkem pro pohodlné opalování a odpočinek u vody, na plážích apod. Lehátko s opěradlem a kapsou uzavíratelnou na zip, je ideálním doplňkem k vodě. Lehátko stačí robalit a položit na zem. Díky nastavitelnému sklonu opěradla si odpočine každý, ocenit lze i úložný prostor, díky kterému budete mít veškeré potřebné opalovací doplňky vždy po ruce.Rozměry vybaleného lehátka jsou 160 x 55 cm.Pro složení stačí lehátko složit, složené lehátko je potom zajištěno suchým zipem. Přenášení je usnadněno díky popruhu přes rameno. Složené rozměry 56 x 53 x 4 cm s váhou 1,52 kg. Technická data rozměry lehátka     160 x 55 cm rozměry při přenášení     56 x 53 x 4 cm zhotovení     ocel,… (torriacars.cz)

VENICE BEACH Sportovní podprsenka Venice Beach námořnická modrá -…

VENICE BEACH Sportovní podprsenka Venice Beach námořnická modrá - růžová 75

Podprsenka bez kostic. Materiál Coolmax. Se síťovinovou vsadkou a kontrastním lemováním. Pohodlně drží díky širokým, měkce vypodloženým ramínkům. Nastavitelná ramínka a nastavitelné zapínání na zádech. Velikost: 75 Barva: námořnická modrá - růžová (modino.cz)

VENICE BEACH Sportovní podprsenka Venice Beach námořnická modrá -…

VENICE BEACH Sportovní podprsenka Venice Beach námořnická modrá - růžová 85

Podprsenka bez kostic. Materiál Coolmax. Se síťovinovou vsadkou a kontrastním lemováním. Pohodlně drží díky širokým, měkce vypodloženým ramínkům. Nastavitelná ramínka a nastavitelné zapínání na zádech. Velikost: 85 Barva: námořnická modrá - růžová (modino.cz)

Lehátko cattara korfu modré

Lehátko cattara korfu modré

Lehátko CATTARA KORFU modré Skládací lehátko Korfu je ideálním prostředkem pro pohodlné opalování a odpočinek u vody, na plážích apod.Lehátko s opěradlem a kapsou uzavíratelnou na zip, je ideálním doplňkem k vodě. Lehátko stačí robalit a položit na zem. Díky nastavitelnému sklonu opěradla si odpočine každý, ocenit lze i úložný prostor, díky kterému budete mít veškeré potřebné opalovací doplňky vždy po ruce.Rozměry vybaleného lehátka jsou 160 x 55 cm.Pro složení stačí lehátko složit, složené lehátko je potom zajištěno suchým zipem. Přenášení je usnadněno díky popruhu přes rameno. Složené rozměry 56 x 53 x 4 cm s váhou 1,52 kg.Technická datarozměry lehátka160 x 55 cmrozměry při přenášení56 x 53 x 4 cmzhotoveníocel, voděodolný materiál (fonetip.cz)

Lehátko CATTARA LARISA modré

Lehátko CATTARA LARISA modré

Lehátko CATTARA LARISA modré (tipa.eu)

Cattara LARISA Lehátko modré

Cattara LARISA Lehátko modré

Lehátko je precizně zpracováno za použití silnostěnných, práškově lakovaných, ocelových trubek průměru 16,5 mm s tloušťkou stěny 0,7 mm a vhodně zvoleného rychle-schnoucího materiálu větranou částí v sedací části. Vybalené lehátko má rozměry 55 x 65 x 47 cm s posedem ve výšce 20 cm. Opěrná část je doplněna polštářkem, pro maximální pohodlí. Konstrukce lehátka umožňuje složení s vysokou mírou skladnosti, kdy má lehátko kompaktní rozměry 16 x 76 cm. Maximální možné zatížení je 110 kg. Technické údaje šířka: 55 cm délka: 65 cm výška: 47 cm rozměry pro skladování 16 x 76 cm zhotovení ocel, rychle-schnoucí textil opěrka s polštářkem nosnost 110 kg Obsah balení 1x Lehátko LARISA modré (kokiskashop.cz)

Venice Beach Bikinové kalhotky »Summer« Venice Beach bílá-modrá…

Venice Beach Bikinové kalhotky »Summer« Venice Beach bílá-modrá proužkovaná 44

Se založeným pasem- S květinovým a pruhovaným potiskem nebo kompletně v pruhovanému designu - skvěle kombinovatelné. Z 80% polyamidu, 20% elastanu (Xtra Life LYCRA®). Podšívka: 100% polyester. (otto-cz)

Venice Beach Bikinové kalhotky »Summer« Venice Beach námořnická modrá…

Venice Beach Bikinové kalhotky »Summer« Venice Beach námořnická modrá s potiskem 38

Se založeným pasem- S květinovým a pruhovaným potiskem nebo kompletně v pruhovanému designu - skvěle kombinovatelné. Z 80% polyamidu, 20% elastanu (Xtra Life LYCRA®). Podšívka: 100% polyester. (otto-cz)

Tiny Love Lehátko 3v1 Rocker Napper modrá

Tiny Love Lehátko 3v1 Rocker Napper modrá

Tiny Love Lehátko 3v1 Rocker Napper Modré lehátko Rocker Napper je připraveno pro miminka od jejich narození. Nabízí tři varianty využití. Od narození do 9 kg slouží lehátko na hraní a spaní. Pro hraní jsou určeny zavěšené hračky, které děťátko může vnímat, stejně jako melodie a světélka z hudebního boxíku. Podložka má zvýšený okraj pro pohodlnější polohu při spaní a celé lehátko je polohovatelné do tří pozic s možností jemného vibrování. Na houpací kolébku s rovným dnem, lze lehátko proměnit jednoduše jednou rukou. Pro děti od 9 kg do 18 kg pak v poloze zafixované k sezení, lze lehátko využít na krmení. Pořiďte si pro novorozené miminko Rocker Napper! Vhodné pro děti od narození Materiál: textil, plast, kov Nosnost: 18 kg Počet melodií: 9 Délka lůžka: cca 72 cm Rozměry balení: 73 x 17… (hracky-4kids.cz)

Happy Green Plážové skládací lehátko kostka modrá

Happy Green Plážové skládací lehátko kostka modrá

Plážové lehátko s kovovou konstrukcí a opěrkami je velmi lehké, skladné a snadno se přenáší. Umožňuje pohodlný odpočinek ve dvou polohách, sedu a lehu. Ocelová konstrukce je potažena odolným polyesterovým potahem. (4home.cz)

TÍLKO REEF BEACH - modrá - XL

TÍLKO REEF BEACH - modrá - XL

Model beach od značky Reef. Kolekce 2019. Barva modrá + bílá. (boardstar.cz)

Topmark Indi lehátko světle modré

Topmark Indi lehátko světle modré

Topmark Indi lehátko Světle modré multifunkční lehátko určené pro děťátko od narození cca do 9 kg. Dítko ležící na zádíčkách si může odpočívat a v lehu na zádech si pozorovat pohupující se hračky zavěšené na hrazdičce. Rozvíjí si tak smyslové vnímání. Přednosti: poloha lehátka nastavitelná do tří pozic měkké polstrování a snímatelný pratelný potah snadné přenášení, dítko může být stále v dohledu Zajistěte dítku jedno z lehátek Topmark! Vhodné pro děti od narození do 6 měsíců Nosnost 9 kg Hmotnost 2,2 kg Rozměry lehátka 64 x 42 x 44 cm Rozměry složeného lehátka 75 x 42 x 10 cm (hracky-4kids.cz)

KŠILTOVKA REEF BEACH STATE - modrá

KŠILTOVKA REEF BEACH STATE - modrá

Model beach state od značky Reef. Kolekce 2019. Barva modrá. (boardstar.cz)

PENEZENKA ROXY SMALL BEACH - modrá

PENEZENKA ROXY SMALL BEACH - modrá

Model small beach od značky Roxy. Kolekce 2017. Barva modrá + mořská zeleň/nebeská modř. Materiál: 100% polyester. (boardstar.cz)

TÍLKO REEF BEACH - modrá - M

TÍLKO REEF BEACH - modrá - M

Model beach od značky Reef. Kolekce 2019. Barva modrá + bílá. (boardstar.cz)

TÍLKO REEF BEACH - modrá - L

TÍLKO REEF BEACH - modrá - L

Model beach od značky Reef. Kolekce 2019. Barva modrá + bílá. (boardstar.cz)

Kusový koberec PAINT Beach modrý - modrá

 Kusový koberec PAINT Beach modrý - modrá

Už delší dobu víte, že váš interiér potřebuje vzpruhu v podobě něčeho moderního, ba dokonce šíleného! Třeba vám tento problém pomůže vyřešit unikátní a velice pestrá kolekce koberců Paint. Vyráběny jsou v Turecku a na kvalitu se můžete od tohoto výrobce rozhodně spolehnout. Vybírat můžete z mnoha různých designů i rozměrů. ▪ tloušťka koberce: cca 13 mm ▪ celková hmotnost: asi 2,20 kg/m2 ▪ druh příze: 100% polipropylen ▪ země původu: Turecko (z-ciziny.cz)

Venice Beach Bikinové kalhotky »Summer« Venice Beach námořnická modrá…

Venice Beach Bikinové kalhotky »Summer« Venice Beach námořnická modrá s potiskem 42

Se založeným pasem- S květinovým a pruhovaným potiskem nebo kompletně v pruhovanému designu - skvěle kombinovatelné. Z 80% polyamidu, 20% elastanu (Xtra Life LYCRA®). Podšívka: 100% polyester. (otto-cz)

TÍLKO BILLABONG BEACH DAY - modrá - S

TÍLKO BILLABONG BEACH DAY - modrá - S

Produkt od značky Billabong. Kolekce 2019. Barva modrá. (boardstar.cz)

Venice Beach Sportovní podprsenka z bavlny Venice Beach černá-modrá -…

Venice Beach Sportovní podprsenka z bavlny Venice Beach černá-modrá - košíček A 85

Bez kostic se zapínáním vpředu a sportovním řešením zad T-Back. Bezešvě předtvarované košíčky. Podprsenka je vyrobena z 95% bavlny, 5% elastanu. (otto-cz)

Puma Wms Beach Summer modrá 36

Puma Wms Beach Summer modrá 36

Bavlněné dámské šortky značky Puma v krátkém střihu. V pase se kalhoty zapínají pomocí knoflíku a zipu. Nechybí ani postranní kapsy na drobnosti. Spodní část kalhot je ohrnuta. Modro-růžovo-bílé kárované provedení je doplněno malým našitým logem značky Puma. (ringit.cz)

Tradgard BORNEO 6594 dřevěné lehátko - modré

Tradgard BORNEO 6594 dřevěné lehátko - modré

LehátkoBORNEO je dřevěné, polohovacílehátko s polstrem. Látkový polstr je vyplněný kvalitním molitanem pro příjemné, měkoučké posezení.Technické údaje:výška výrobku (výška sedu od země): 34cmvýška výrobku (max. výška opěradla): 102cmšířka výrobku: 75cmdélka výrobku: 90cmhmotnost: 10kgnosnost: 100kgmateriál: borovicebarva: modrározměr balení: 125x75x10cmmateriál balení: PE obal (Igelit)Obsah balení:1x BORNEO lehátko - modré (kokiskashop.cz)

TÍLKO BILLABONG BEACH DAY - modrá - M

TÍLKO BILLABONG BEACH DAY - modrá - M

Produkt od značky Billabong. Kolekce 2019. Barva modrá. (boardstar.cz)

Garthen 55819 Kempinkové zahradní lehátko skládací - modrá - II.…

Garthen 55819 Kempinkové zahradní lehátko skládací - modrá - II. jakost

Ať už na Vaší zahradě, terase, u bazénu nebo na dovolené - toto lehátko oceníte zkrátka všude. Lehátko má 4 různé polohy, pohodlnou šířku a odnímatelný polštář. Zahradní lehátko lze hladce složit. POZOR! Lehátka této řady mohou být na trubkové konstrukci mírně poškrábané! Jedná se pouze o optickou vadu, kvůli které je zboží prodáváno za nižší cenu, škrábance v žádném případě neovlivňují funkčnost nebo kvalitu lehátka. Na zboží je platná klasická záruka dle zákona. Technické údaje: rozměry: 190 x 63 cm rozměr polštáře: 35 x 13 cm opěradlo: 62 cm rozměr složeného lehátka: 75 x 63 x 12 cm výška ležení: 28 cm materiál látky: polyester 600D materiál konstrukce: ocelová trubka 22 mm Obsah balení: 1 x zahradní kempovací lehátko - II. jakost (kokiskashop.cz)

O'Neill Bw Shell Beach Towel modrá Jednotná

O'Neill Bw Shell Beach Towel modrá Jednotná

Krásná osuška O´Neill je vyrobena z měkkého a příjemného materiálu a doladěna stylovým vzorem s logem značky. Ať už na pláži, nebo doma, tento ručník se stane vaší nezbytností. Velký ručník. Savý materiál. Trendy barvy. Materiál: 100% bavlna. (ringit.cz)

U.S. Polo Assn Palm Beach Kabelka Modrá

U.S. Polo Assn Palm Beach Kabelka Modrá

Materiál: 100% polyuretan Rozměry: 31x15x46 cm Výška ucha: 24 cm Délka popruhu: max. 90 cm Zapínání: na zip Barva: tmavě modrá Detail: kovové doplňky zlaté barvy (bibloo.cz)

Venice Beach Push-up bikinový top »Jane« Venice Beach námořnická…

Venice Beach Push-up bikinový top »Jane« Venice Beach námořnická modrá-s potiskem - košíček C 40

Vyztužené košíčky se zapracovaným zesílením. (otto-cz)

Venice Beach Push-up bikinový top »Jane« Venice Beach námořnická…

Venice Beach Push-up bikinový top »Jane« Venice Beach námořnická modrá-s potiskem - košíček C 36

Vyztužené košíčky se zapracovaným zesílením. (otto-cz)

Venice Beach Push-up bikinový top »Jane« Venice Beach námořnická…

Venice Beach Push-up bikinový top »Jane« Venice Beach námořnická modrá-s potiskem - košíček C 34

Vyztužené košíčky se zapracovaným zesílením. (otto-cz)

Venice Beach Bikinový top s kosticemi »Summer« Venice Beach…

Venice Beach Bikinový top s kosticemi »Summer« Venice Beach námořnická modrá s potiskem - košíček B 38 (75)

Nastavitelné na straně. Vyjímatelné košíčky. Nastavitelná dvojitá ramínka. S květinovým, pruhovaným potiskem nebo kompletně v pruhovaném vzhledu - skvěle kombinovatelné. Z 80% polyamidu, 20% elastanu (Xtra Life LYCRA®). Podšívka: 100% polyester. (otto-cz)

PLAVKY ROXY TO THE BEACH REGULAR BOTTOM - modrá - S

PLAVKY ROXY TO THE BEACH REGULAR BOTTOM - modrá - S

Produkt od značky Roxy. Kolekce 2019. Barva modrá. (boardstar.cz)

KABELKA RIP CURL MIA FLORES BEACH BAG - modrá

KABELKA RIP CURL MIA FLORES BEACH BAG - modrá

Model mia flores od značky Rip Curl. Kolekce 2017. Barva modrá. Materiál: 100% bavlna. (boardstar.cz)

Dětská letní souprava DIRKJE BEACH modrá Velikost: 86

Dětská letní souprava DIRKJE BEACH modrá Velikost: 86

Letní komplet - tričko s krátkým rukávem, vpředu potisk. Na rameni zapínání na patentky. Šortky z pružného pruhovaného úpletu, s malou nášivkou na boku. (benito.cz)

Dětská letní souprava DIRKJE BEACH modrá Velikost: 68

Dětská letní souprava DIRKJE BEACH modrá Velikost: 68

Letní komplet - tričko s krátkým rukávem, vpředu potisk. Na rameni zapínání na patentky. Šortky z pružného pruhovaného úpletu, s malou nášivkou na boku. (benito.cz)

Garthen 46872 Zahradní houpací lehátko - modré - 160 cm

Garthen 46872 Zahradní houpací lehátko - modré - 160 cm

Pohodlné lehátko potažené textilií pro pohodlný odpočinek na zahradě, u bazénu, v sauně nebo na koupališti. Přemístěním váhy se lehátko sklopí dozadu. Přitom Vás podpoří loketní opěrka. Stabilní trubková konstrukce, materiál je vhodný jak do vnitřních tak i venkovních prostorů. Zahradní lehátko se nechá snadno sklopit a úsporně uskladnit, snadný transport. Technické údaje: látka: 1x1 textilie modrá barva rozměry v rozloženém stavu: cca 160 x 48,5 x 100 cm rozměry ve složeném stavu: cca 144 x 10 x 55 cm lehátko: cca 140 x 48,5 cm šířka opěrné nohy: cca 63 cm loketní opěrka: cca 28 x 2 cm konstrukce z ocelových trubek polohovatelné hmotnost cca 5 kg nosnost do cca 100 kg Obsah balení: 1 x sklopné lehátko (kokiskashop.cz)

Venice Beach Bikinový top s kosticemi »Summer« Venice Beach…

Venice Beach Bikinový top s kosticemi »Summer« Venice Beach námořnická modrá s potiskem - košíček B 40 (80)

Nastavitelné na straně. Vyjímatelné košíčky. Nastavitelná dvojitá ramínka. S květinovým, pruhovaným potiskem nebo kompletně v pruhovaném vzhledu - skvěle kombinovatelné. Z 80% polyamidu, 20% elastanu (Xtra Life LYCRA®). Podšívka: 100% polyester. (otto-cz)

HAPPY GREEN Lehátko plážové ATHINA , světle modré pruh

HAPPY GREEN Lehátko plážové ATHINA , světle modré pruh

Plážové lehátko je ideální na chatu, chalupu, do kempu nebo domů na zahradu. Výškově nastavitelný sklon opěradla a podnožky zajištují maximální komfort při relaxaci. Má ocelovou konstrukci ve stříbrné barvě s možností snadného složení. (4home.cz)

Zahradní skládací lehátko se stříškou - modré Garthen D61122

Zahradní skládací lehátko se stříškou - modré Garthen D61122

Skládací hliníkové lehátko nastavitelné do 5 poloh se sklopnou stříškou. Protiskluzové nožičky s ochrannými kryty proti poškrábání zajišťují stabilní držení, ať už na louce, na písku nebo betonu. Trojnohý hliníkový rám je extrémně robustní. Nosnost je asi 130 kg.Relaxační lehátko má odolný potah proti vodě a je snadný na údržbu. Lehátko je vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Ať už k bazénu, na zahradu, do sauny nebo jen k relaxaci po masáži. Technické údaje: rozměry: 187 x 57 x 30 cm opěradlo: 50 x 48 cm ve složeném stavu: 23 x 58,5 x 77 cm potah: 2x1 textilie 550 g hliníková trubka 28/19 mm, šedá nastavitelné do 5 poloh barva: modrá nosnost: 130 kg Obsah balení: 1x zahradní skládací lehátko - modré (kokiskashop.cz)

Garthen 45822 Zahradní sada 2 ks houpacích lehátek - 160 cm, modrá

Garthen 45822 Zahradní sada 2 ks houpacích lehátek - 160 cm, modrá

Pohodlné lehátko potažené textilií pro pohodlný odpočinek na zahradě, u bazénu, v sauně nebo na koupališti. Přemístěním váhy se lehátko sklopí dozadu. Přitom Vás podpoří loketní opěrka. Stabilní trubková konstrukce, materiál je vhodný jak do vnitřních tak i venkovních prostorů. Zahradní lehátko se nechá snadno sklopit a úsporně uskladnit, snadný transport. Technické údaje: látka: 1x1 textilie modrá barva rozměry v rozloženém stavu: cca 160 x 48,5 x 100 cm rozměry ve složeném stavu: cca 144 x 10 x 55 cm lehátko: cca 140 x 48,5 cm šířka opěrné nohy: cca 63 cm loketní opěrka: cca 28 x 2 cm konstrukce z ocelových trubek polohovatelné hmotnost cca 5 kg nosnost do cca 100 kg Obsah balení: 2x sklopné lehátko (kokiskashop.cz)

Penny Board Street Surfing Beach Board Ocean Breeze, Modrá

Penny Board Street Surfing Beach Board  Ocean Breeze, Modrá

Plastový skateboard s kolečky se vzorkem vířivého mramoru nebo průhlednými, shora mřížkovaná deska, kicktail cruiser vhodný do města.. Penny board Street Surfing Beach Board je vyroben v jedinečném módním designu a s kolečky se vzorkem vířivého mramoru nebo průhlednými. Shora mřížkovaná deska zamezuje sklouznutí z pennyboardu. Kvalitní jízdní vlastnosti pak zaručují precizně vyrobená ložiska ABEC 7. Vysoká nosnost 100 kg je další předností a důkazem bytelnosti. Toto prkno typu kicktail cruiser je stvořeno pro zábavu, snadnou jízdu po městě a mimo jiné i jednoduchou skladovatelnost. Tak vyndej Beach Board z batohu a jeď!Technický popis: kicktail cruiser vhodný do města vysoce odolný jednolitý PP plast shora mřížkovaná deska rozměr desky: 57,2x16 cm rozvor mezi kolečky: 28,5 cm … (insportline.cz)

PLAVKY RIP CURL BEACH BAZAAR BRA WMS - modrá - M

PLAVKY RIP CURL BEACH BAZAAR BRA WMS - modrá - M

Model bazaar od značky Rip Curl. Kolekce 2018. Barva modrá + bílá/oranžová/žlutá. Materiál: 85% polyamid, 15% elastan, podšívka: 92% polyamid, 8% elastan. (boardstar.cz)

PLAVKY ROXY TO THE BEACH REGULAR BOTTOM - modrá - M

PLAVKY ROXY TO THE BEACH REGULAR BOTTOM - modrá - M

Produkt od značky Roxy. Kolekce 2019. Barva modrá. (boardstar.cz)

Vila Bondi Šortky Bílá

Vila Bondi Šortky Bílá

Materiál: 100% bavlna Střih: regular fit Typ: džínový Pas: regular Zapínání: na knoflík a zip Praní: 40°C Barva: krémová Detail: trhaný efekt (bibloo.cz)

PLAVKY ROXY TO THE BEACH MODERATE TIKI T - modrá - S

PLAVKY ROXY TO THE BEACH MODERATE TIKI T - modrá - S

Produkt od značky Roxy. Kolekce 2019. Barva modrá. (boardstar.cz)

PLAVKY ROXY TO THE BEACH REGULAR BOTTOM - modrá - L

PLAVKY ROXY TO THE BEACH REGULAR BOTTOM - modrá - L

Produkt od značky Roxy. Kolekce 2019. Barva modrá. (boardstar.cz)

PLAVKY RIP CURL BEACH BAZAAR REVO TRI WM - modrá - S

PLAVKY RIP CURL BEACH BAZAAR REVO TRI WM - modrá - S

Model bazaar od značky Rip Curl. Kolekce 2018. Barva modrá. Materiál: 85% polyamid, 15% elastan. (boardstar.cz)

Asics Gel-Bnd Bondi 1022A129 101

Asics Gel-Bnd Bondi 1022A129 101

Asics Gel-Bnd Bondi 1022A129 101 (sneakerstudio.cz)

Asics Gel-Bnd Bondi 1021A217 001

Asics Gel-Bnd Bondi 1021A217 001

Asics Gel-Bnd Bondi 1021A217 001 (sneakerstudio.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít