Bohemia crystal sklenice na liker ideal 6cl 6ks cx25015060 6

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na likér IDEAL 6cl 6ks (CX25015060/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na likér IDEAL 6cl 6ks (CX25015060/6)

Sklenice na studené nápoje vhodná pro podávání destilátů, likérů a aperitivů, sklenička vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce rozevřený tulipán-tělo kalíšku je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoje, takové skleničky se doporučuje používat k servírování konzervativnějších nápojů s velmi jemnou chutí, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení Destiláty, aperitiv nebo třeba vaječný likér si nejlépe vychutnáte z malé, lehce baňaté sklenky, která se směrem k hrdlu uzavírá, a umožní tak dokonalé spojení všech aromatických látek nápoje. Přesně takové jsou sklenice ze sady IDEAL o objemu 6 cl od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL. Sklenice jsou vyrobeny z čirého bezolovnatého křišťálového skla, které je… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na likér 60ml JANE 6ks (CX40815060/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na likér 60ml JANE 6ks (CX40815060/6)

Sklenice na studené nápoje malá, vhodná pro podávání destilátů, likérů a aperitivů, skleničky jsou dodávány po 6ti kusech v dárkovém balení Osvěžující ledový nápoj nebo různé likéry si nejlépe vychutnáte z kvalitní sklenice. Vyzkoušejte třeba sklenici z kolekce JANE od českého výrobce Bohemia Crystal. Sada obsahuje celkem 6 ks sklenic o objemu 60 ml. Sklenice jsou vyrobené z kvalitního foukaného křišťálového skla, které je čiré a velmi odolné proti mechanickému poškození. Sada je dodávána v dárkovém balení. Sklenice JANE od Bohemia Crystal lze mýt v myčce.  Klíčové vlastnosti sklenic na studené nápoje a likéry Bohemia Crystal JANE 60 ml 6 ks sada sklenic z kolekce JANE od Bohemia Crystalčeský výrobcesada obsahuje 6 ks sklenicvhodné pro studené nápoje a… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na whisky IDEAL 290ml 6ks (CX25015290/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na whisky IDEAL 290ml 6ks (CX25015290/6)

Sklenice na whisky má klasický válcový tvar (tumbler), vhodný pokud chcete whisky jen tak popíjet, velmi populární, whisky se z takové sklenice pohodlně pije, whisky se nedoporučuje ve sklenici moc kroužit, uvolněné aroma by mohlo být až příliš silné a to může zkazit komplexní dojem z whisky, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení Vychutnejte si sklenku své oblíbené whisky ze sklenice IDEAL přímo určené pro podávání tohoto alkoholického nápoje, která dá ještě více vyniknout jedinečnému aroma whisky. Sklenice ze sady IDEAL od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL jsou vyrobeny z odolného křišťálového skla a vyznačují se typickým zaobleným tvarem se zúženým hrdlem. Sada obsahuje celkem 6 ks sklenic o objemu 290 ml. Sklenice jsou dodávány v dárkovém balení.  Klíčové… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na whisky IDEAL 230ml 6ks (CX25015230/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na whisky IDEAL 230ml 6ks (CX25015230/6)

Sklenice na whisky má klasický válcový tvar (tumbler), vhodný pokud chcete whisky jen tak popíjet, velmi populární, whisky se z takové sklenice pohodlně pije, whisky se nedoporučuje ve sklenici moc kroužit, uvolněné aroma by mohlo být až příliš silné a to může zkazit komplexní dojem z whisky, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení Vychutnejte si sklenku své oblíbené whisky ze sklenice IDEAL přímo určené pro podávání tohoto alkoholického nápoje, která dá ještě více vyniknout jedinečnému aroma whisky. Sklenice ze sady IDEAL od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL jsou vyrobeny z odolného křišťálového skla a vyznačují se typickým zaobleným tvarem se zúženým hrdlem. Sada obsahuje celkem 6 ks sklenic o objemu 230 ml. Sklenice jsou dodávány v dárkovém balení.  … (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na vodu HB IDEAL 380ml 6ks (CX25015380/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na vodu HB IDEAL 380ml 6ks (CX25015380/6)

Sklenice na studené nápoje tradiční, koktejlová, tvar je baňatější na nízkém podstavci, používá se převážně k podávání tradičních koktejlů jako Mojito, Piňa Colada, Sex on the beach a dalších, skleničky na koktejly se často před přípravou koktejlu speciálně upravují, například se na několik hodin uloží orosené do mrazáku, aby na povrchu kalíšku vznikla tenká vrstva ledu, nebo se okraj skleničky potře citronem a následně posype cukrem, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení Mějte vodu vždy po ruce se sklenicemi HB IDEAL, které jsou přímo určené pro podávání jakékoliv vody, džusů, šťáv a dalších nealkoholických nápojů. Jsou také vhodné na přípravu koktejlů (Mojito, Piňa Colada, Sex on the Beach). Sklenice ze sady IDEAL od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL jsou vyrobeny z odolného… (alza.cz)

Sklenice na likér Viola, Crystalex, 60ml, 6ks

Sklenice na likér Viola, Crystalex, 60ml, 6ks

Malá sklenice z této série je vhodná pro podávání destilátů, likérů a aperitivů. Sklenička vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce rozevřený tulipán – tělo kalíšku je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoje. Takové skleničky se doporučuje používat k servírování konzervativnějších nápojů s velmi jemnou chutí. Skleničky jsou dodávány v dárkovém balení. Výrobce: Crystalex. (winehouse.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na whisky BARLINE 280ml 6ks (CX25089280/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na whisky BARLINE 280ml 6ks (CX25089280/6)

Sklenice na whisky má klasický válcový tvar (tumbler), vhodný pokud chcete whisky jen tak popíjet, velmi populární a whisky se z takové sklenice pohodlně pije, whisky se nedoporučuje ve sklenici moc kroužit, uvolněné aroma by mohlo být až příliš silné a to může zkazit komplexní dojem z whisky, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení Sklenice z kolekce BARLINE od českého výrobce Bohemia Crystal vynikají svým klasickým válcovitým provedením a jsou vhodné především na whisky, ale využít je můžete na vodu i na džus. Sklenice jsou vyrobeny z foukaného bezolovnatého křišťálového skla Sparkl, které je čiré, hladké a bez nežádoucích spojů. Sklo, z něhož jsou sklenice vyrobeny, je velmi pevné a mechanicky odolné. Elegantní provedení sklenice doplňuje jemně zabroušený ústní okraj, který… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na šampaňské 220ml JANE 6ks (CX40815220/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na šampaňské 220ml JANE 6ks (CX40815220/6)

Sklenička na šampaňské klasická, vhodná na šampaňské a jiná šumivá vína, úzké štíhlé tělo je ideální pro dokonalé zobrazení perlení vína a také bohatosti pěny při jeho nalévání, zúžené hrdlo sklenky napomáhá shromáždění aromatických látek, skleničky na klasická perlivá vína by měly být dost vysoké a úzké, to je pro tyto nápoje charakteristické a je třeba tuto tradici zachovat, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení po 6ti kusech Pravé šampaňské si zaslouží podávat v elegantních úzkých skleničkách přímo pro něj určené. Co zkusit třeba sklenice z kolekce JANE od českého výrobce Bohemia Crystal? Sada obsahuje celkem 6 ks úzkých sklenic o objemu 220 ml, které jsou vhodné na šampaňské a jiná šumivá vína. Štíhlé tělo sklenice dokonale zobrazí perlení vína a také bohatost pěny při… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na bílé víno 340ml KEIRA 6ks (CX40837340/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na bílé víno 340ml KEIRA 6ks (CX40837340/6)

Sklenice na víno ve tvaru kalichu kterou vkusně dotváří originálně tvarovaná noha s antickými prvky, tato sklenice na bílé víno je vhodná pro podávání především bílých vín, ale můžou se v ní podávat i některé destiláty nebo dolihované vína, kalíšek vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce uzavřený tulipán-tělo je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoje, při volbě sklenky pro bílé víno se přiklánějte spíše k menším velikostem Sklenice KEIRA od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL vás nadchnou nejen pro perfektní odolnost bezolovnatého křišťálového skla, z kterého jsou vyrobeny, ale také svým elegantním zpracováním s originálně tvarovanou nohou s antickými prvky. Sada obsahuje celkem 6 ks sklenic o objemu 340 ml,… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na šampaňské 190ml WATERFALL 6ks (CX40729190…

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na šampaňské 190ml WATERFALL 6ks (CX40729190/6/W)

Sklenička na šampaňské klasická, vhodná na šampaňské a jiná šumivá vína, úzké štíhlé tělo je ideální pro dokonalé zobrazení perlení vína a také bohatosti pěny při jeho nalévání, zúžené hrdlo sklenky napomáhá shromáždění aromatických látek, skleničky na klasická perlivá vína by měly být dost vysoké a úzké, to je pro tyto nápoje charakteristické a je třeba tuto tradici zachovat, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení Sada klasických sklenic na šampaňské a jiná šumivá vína z kolekce WATERFALL od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL. Sklenice se vyznačuje svým úzkým štíhlým tělem, které dá dokonale vyniknout zobrazení perlení vína a bohatosti pěny při jeho nalévání. Zúžené hrdlo sklenice napomáhá shromáždění aromatických látek. Sklenice jsou vyrobeny z foukaného křišťálového skla a… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na šampaňské 195ml KEIRA 6ks (CX40837195/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na šampaňské 195ml KEIRA 6ks (CX40837195/6)

Sklenička na šampaňské na šampaňské a jiná šumivá vína Sklenice na šampaňské a šumivá vína z kolekce KEIRA od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL vás nadchnou nejen pro perfektní odolnost bezolovnatého křišťálového skla, z kterého jsou vyrobeny, ale také svým elegantním designem. Štíhlé tělo sklenice dá vyniknout perlení šampaňského, noha sklenice zas zaujme svým originálním zpracováním. Sada obsahuje celkem 6 ks sklenic o objemu 195ml. Sklenice jsou dodávány v dárkovém balení.  Klíčové vlastnosti sklenic na šampaňské BOHEMIA CRYSTAL KEIRA 195 mlSada sklenic na šampaňské od BOHEMIA CRYSTALČeská výroba Sklenice z kolekce KEIRAVhodné především pro šampaňské a šumivá vína Objem sklenice je 195 mlJednoduchý design Originální dekor nohy… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na bílé víno 360ml JANE 6ks (CX40815360/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na bílé víno 360ml JANE 6ks (CX40815360/6)

Sklenice na víno vhodná pro podávání především bílých vín, ale můžou se v ní podávat i některé destiláty nebo dolihovaná vína, při volbě sklenky pro bílé víno se přiklánějte spíše k menším velikostem, takové skleničky se doporučují pro sladké a suché bílé víno a také pro některé odrůdy likérových vín typu portské nebo sherry, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení po 6ti kusech Jednoduché, čisté, tenké, ale maximálně odolné jsou sklenice na víno JANE od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL. Sada obsahuje celkem 6 ks sklenic vhodných pro podávání především bílých vín, využít je však můžete i pro některé destiláty nebo dolihovaná vína. Sklenice o objemu 360 ml jsou vyrobeny z velmi odolného skla a mají jednoduchý, čistý design. Sada je dodávána v dárkovém balení.  … (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na vodu HB BARLINE 300ml 6ks (CX25089300/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na vodu HB BARLINE 300ml 6ks (CX25089300/6)

Sklenice na studené nápoje klasická, na nealko nápoje, charakterizuje ji větší objem a válcový tvar, design sklenic je dostatečně univerzální, může se v nich objevit i alkoholický koktejl, vhodné pro podávání vody, džusů, a jiných nápojů Sada sklenic HB Barline od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL obsahuje celkem 6 ks klasickým sklenic na vodu o objemu 300 ml. Sklenice jsou vyrobené z čirého bezolovnatého křišťálového skla a mají jednoduchý válcový tvar se zabroušeným okrajem. U těchto sklenic oceníte jejich kvalitu, sklo je velmi dobře mechanicky odolné. Sklenice HB Barline jsou velmi univerzální a jsou vhodné pro podávání vody, džusů i alkoholických nápojů. Sada vám bude dodána v dárkovém balení. Sklenice můžete mýt v myčce.  Klíčové vlastnosti sklenic na studené… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 560ml JANE 6ks (CX40815560/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 560ml JANE 6ks (CX40815560/6)

Sklenice na víno o objemu 580ml, vhodné na podávání především červeného vína burgundského typu, tvar sklenice pomáhá kumulovat aromatické látky a tím rozvinout jeho aroma, dodávány v dárkovém balení Elegantní objemné sklenice z kolekce JANE od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL umožní dokonale rozvinout aroma a dostatečně okysličit víno. Sklenice jsou vyrobené z foukaného křišťálového skla a vhodné jsou především pro mladé nebo zralé červené víno, podávat v nich můžete ale i některá bílá vína nebo vína burgundského typu. Sklenice má jednoduchý elegantní design, svým tvarem připomíná lehce rozevřený tulipán. Objem sklenic JANE od BOHEMIA CRYSTAL je 560 ml a jsou dodávány v po 6 ks v dárkovém balení.  Klíčové vlastnosti sklenic na víno BOHEMIA CRYSTAL JANE… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 350ml WATERFALL 6ks …

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 350ml WATERFALL 6ks (CX40729350/6/W)

Sklenice na víno vhodná především pro mladé nebo zralé červené víno, ale můžou se v ní podávat i některé bílá a červená vína burgundského typu, sklenička vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce rozevřený tulipán-tělo kalíšku je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoje, skleničky pro červená vína by měly být především objemné, aby se aroma mohlo dokonale rozvinout a víno dostatečně okysličit, víno by se do takové sklenky mělo nalévat hluboko pod polovinu, čím větší je sklenička, tím níže naléváme v poměru k jejímu objemu, při krouživém pohybu skleničkou vzniká dost velká plocha a víno se díky tomu dokonale provzdušni a jeho vůni si tak užijeme mnohem víc, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení Vychutnejte… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na vodu LD 350ml WATERFALL 6ks (CX25180350/6…

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na vodu LD 350ml WATERFALL 6ks (CX25180350/6/W)

Sklenice na studené nápoje vysoká, má větší objem a válcový tvar, design sklenic je dostatečně univerzální, a může se v nich servírovat i alkoholický koktejl, skleničky jsou při prostření využívané hlavně k podávání vody, džusů, a jiných nápojů, dodávány v dárkovém balení Studené nápoje si zaslouží podávat v elegantních skleničkách přímo pro ně určené. Co zkusit třeba vysoké sklenice z kolekce WATERFALL od českého výrobce Bohemia Crystal? Sada obsahuje celkem 6 ks designových sklenic o objemu 350 ml, které jsou vhodné především na různé druhy studených nápojů. Válcové tělo sklenice je velmi univerzální i pro přípravu alkoholických koktejlů či džusu. Sklenice jsou vyrobené z foukaného křišťálového skla, které je čiré a velmi odolné. Pití nápojů z elegantních sklenic WATERFALL bude… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na whisky 300ml WATERFALL 6ks (CX25180300/6…

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na whisky 300ml WATERFALL 6ks (CX25180300/6/W)

Sklenice na whisky klasická, vhodná na whisky nebo nealko nápoje, takové sklenice charakterizují jejich větší objem a válcový tvar, design sklenic je dostatečně univerzální, a může se v nich servírovat i alkoholický koktejl, skleničky jsou při prostření využívané hlavně k podávání vody, džusů, a jiných nápojů, dodávány v dárkovém balení Podávejte svým hostům dobrou whisky nebo nealkoholické nápoje ve sklenicích, které zaujmou svým originálním zpracováním. Sklenice z kolekce WATERFALL od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL mají charakteristicky tvarovanou sklovinu evokující vodopád, po němž také sada nese svůj název. Sada obsahuje celkem 6 ks sklenic o objemu 300 ml. Sklenice jsou vyrobeny z bezolovnatého křišťálového skla a je možné je mýt v myčce. Sada je dodávána v dárkovém balení.… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na bílé víno 440ml KEIRA 6ks (CX40837440/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na bílé víno 440ml KEIRA 6ks (CX40837440/6)

Sklenice na víno ve tvaru kalichu kterou vkusně dotváří originálně tvarovaná noha s antickými prvky, tato sklenice na bílé víno je vhodná pro podávání především bílých vín, ale můžou se v ní podávat i některé destiláty nebo dolihované vína, kalíšek vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce uzavřený tulipán-tělo je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoje, při volbě sklenky pro bílé víno se přiklánějte spíše k menším velikostem Vychutnejte si sklenku svého oblíbeného vína z elegantně tvarovaných sklenic Keira od českého výrobce Bohemia Crystal. Sada obsahuje celkem 6 ks sklenic vyrobených z kvalitního foukaného křišťálového skla. Sklo je čiré, transparentní a má velmi dobrou mechanickou odolnost. Při běžné… (alza.cz)

Sklenice na likér Veronese, Luigi Bormioli, 75ml, 6ks

Sklenice na likér Veronese, Luigi Bormioli, 75ml, 6ks

Malá sklenice z této série je vhodná pro podávání destilátů, likérů a aperitivů. Doba dodání maximálně 4-6 dní.   Výrobce: Luigi Bormioli. (winehouse.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 580 ml GISELLE 6ks …

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 580 ml GISELLE 6ks (CX40753580/6)

Sklenice na víno klasický a zároveň ojedinělý tvar, směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovaly aromatické látky nápoje, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení Objemné sklenice z kolekce GISELLE od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL umožní dokonale rozvinout aroma a dostatečně okysličit víno. Vhodné jsou především pro mladé nebo zralé červené víno, podávat v nich můžete i některá bílá vína nebo vína burgundského typu. Sklenice má jednoduchý elegantní design, svým tvarem připomíná lehce rozevřený tulipán. Objem sklenic GISELLE je 580 ml a jsou dodávány v po 6 ks v dárkovém balení.  Klíčové vlastnosti sklenic na víno BOHEMIA CRYSTAL GISELLE 580 ml Sada sklenic na víno od BOHEMIA CRYSTALSklenice z kolekce GISELLEVhodné především pro červená vínaObjem… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na bílé víno 340 ml GISELLE 6ks (CX40753340…

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na bílé víno 340 ml GISELLE 6ks (CX40753340/6)

Sklenice na víno pro podávání bílých vín, dodáváno v dárkovém balení Vychutnejte si své oblíbené bílé víno z elegantních sklenice GISELLE od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL, který vám zaručí vysokou kvalitu, odolnost a jedinečnost produktu. Sada obsahuje celkem 6 ks elegantních sklenic o objemu 340 ml s ojedinělým tvarem připomínajícím rozevřený tulipán, který dá dokonale vyniknout všem aromatickým látkám nápoje. Sklenice jsou vyrobeny z foukaného křišťálového skla. Sklenice GISELLE jsou vhodné nejen na bílé víno, využít je můžete i na některé destiláty nebo dolihovaná vína. Sklenice jsou dodávány v dárkovém balení.  Klíčové vlastnosti sklenic na víno BOHEMIA CRYSTAL GISELLE 340 ml Sada sklenic na víno od BOHEMIA CRYSTALSklenice z kolekce GISELLEVhodné… (alza.cz)

Crystalex Sklenice na likér LARA 65ml 6ks (40415/065)

Crystalex Sklenice na likér LARA 65ml 6ks (40415/065)

Sada sklenic na likér / studené nápoje, lze mýt v myčce, nepoužívat do mikrovlné trouby, český výroba Setkáváme se s nimi, denně je používáme, a přesto je to mnohdy lehce opomíjené vybavení domácnosti. Řeč je o sklenicích. Jestliže si dáváme pozor na výběr vhodných tekutin a dodržujeme striktně pravidelný pitný režim, mělo by nám ležet na srdci taktéž z čeho pijeme. Sada sklenic Crystalex Lara na likéry je vyrobena z kvalitního skla v jednoduchém a přesto velmi praktickém designu. Sklenice se hodí na podávání studených nápojů a lze je mýt v myčce. S těmito sklenicemi už nikdy nebude sváteční tabule vypadat stroze. Hlavní přednosti sady sklenic Crystalex Larajsou vyrobené z kvalitního sklav sadě se nachází šest sklenic identického designusklenice Crystalex Lara se… (alza.cz)

Vetro Plus Sklenice na likér TWIST 55ml 6ks A01220 (A01220)

Vetro Plus Sklenice na likér TWIST 55ml 6ks A01220 (A01220)

Sada sklenic na likér, 55ml, 6ks Pochutnáte si rádi na dobrém likéru? Pak jistě oceníte sadu skleniček Vetro Plus Twist, které jsou díky své velikosti ideální na likér. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního čirého skla.Pochutnáte si rádi na dobrém likéru? Pak jistě oceníte sadu skleniček Vetro Plus Twist, které jsou díky své velikosti ideální na likér. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního čirého skla.Skleničky jsou vhodné do gastro provozu, do domácnosti i jako dárek. Objem skleničky je 55 ml.Hlavní přednostiSada skleniček na likérVyrobena z kvalitního čirého skla6 ks skleniček v saděVhodná i pro gastro provozy (alza.cz)

Nachtmann Set 6 sklenic na likér Palais

Nachtmann Set 6 sklenic na likér Palais

6 kusů v baleníSet bohatě zdobených sklenic na likér z kolekce Palais rozzáří vaši tabuli vskutku královsky. Okázalý dekor dodá punc výjimečnosti a slavnostní nálady nerušeným chvilkám relaxace i nezapomenutelným momentům stráveným s přáteli v doprovodu sklenky kvalitního nápoje. Série Palais nabízí řadu prvotřídních křišťálových sklenic specificky tvarovaných na víno a další alkoholické i nealkoholické nápoje. Okázalé zdobení nechá vyniknout kráse křišťálu prostřednictvím nekonečných světelných odlesků. Sklenice dodají nádech luxusu slavnostně prostřené tabuli, ale z jejich krásy se můžete těšit i během všedních dní. 6x sklenice na likér o objemu 54 ml Optimální pro podávání likérů ale i jiných destilátů Klasické "královské" zdobení – okázalé i ušlechtilé zároveň… (kulina.cz)

Eva Solo Sklenice na likér

Eva Solo Sklenice na likér

Sklenice na likéry Eva Solo je určena pro rozličné likéry, aperitivy a silnější vína. Stejně tak dobře se hodí pro stylové podávání rumu, ginu, calvadosu či sherry. Sklenici bychom nikdy neměli naplnit více než do poloviny, jen tak se bude moci příjemně uvolňovat a shromažďovat buket vůní, které si chceme během pití vychutnat. Série sklenic Eva Solo z ručně foukaného skla byla navržena ve spolupráci s vinaři tak, aby přenesla do popředí všechny nuance chuti. Každý kus byl designován s úmyslem pomoci vínu projevit všechny jeho kvality. Sklenice se snadno čistí, lze je navíc mýt v myčce nádobí (program na sklo). Společný a unikátní rys celé série sklenic Eva Solo, skosení pod úhlem 14 stupňů, má zesílit chutě vína a umožnit nápoje různě ochutnávat v závislosti na tom, zda používáte horní… (kulina.cz)

PASSABAHCE SKLENIČKA NA LIKÉR BISTRO 60ML, SET 6KS, SKLO

PASSABAHCE SKLENIČKA NA LIKÉR BISTRO 60ML, SET 6KS, SKLO

PASSABAHCE SKLENIČKA NA LIKÉR BISTRO 60ML, SET 6KS, SKLO, kategorie: NÁPOJE | SKLENICE | SKLENICE NA VÍNO (kitos.cz)

Bohemia Crystal Sklenice na víno 4 ks s karafou Giselle, 1200 ml

Bohemia Crystal Sklenice na víno 4 ks  s karafou Giselle, 1200 ml

Krásná sada čtyř sklenic na víno a karafy je vyrobena od tradiční české firmy Crystalex z průzračně čirého skla. Je ideální pro servírování vína při posezení s přáteli, ale i k romantické večeři ve dvou. Sada je vhodná i jako krásný dárek, který zajisté potěší. Balení obsahuje: 1x karafa o objemu 1200 ml, v. 27 cm, pr. dna 13cm, horní pr. 7,5 cm 4x sklenice o objemu 455 ml, v. 22,3 cm (4home.cz)

Sklenice likér MISKET 55ml 6ks

Sklenice likér MISKET 55ml 6ks

(home-point.cz)

Sada 6 skleniček na likér Brandani Diamond Contai

Sada 6 skleniček na likér Brandani Diamond Contai

Italové jsou mistři nejen přes módu, ale také přes sklo a jeho broušení. Jak jinak si vysvětlit tuto nadčasovou skleničku? Zamilujte se i vy do křehkého skla, které značka Brandani vyrábí s láskou a péčí. O značce: Když přijde na stolování, servírování či vaření, značka Brandani dokáže mile překvapit. Vsází na spojení tradičních materiálů jako je kamenina či porcelán s těmi modernějšími. Za originálním designem, který sahá od elegantního vintage stylu až po modernu, stojí parta šikovných italských designérů. (bonami.cz)

Sklenička na likér 0,24l, eva solo

Sklenička na likér 0,24l, eva solo

Likérová sklenička Eva Solo má šikmý okraj, který vám umožní plně vychutnat aroma likéru. Sklenička bylo navržena pro různé druhy lihovin, aperitívů nebo pro rum, gin, calvados a sherry. Sklo je snadno čistitelné a je vhodné do myčky na nádobí - pouze program sklo.. Vyrobeno ze skla. Výška 20,5 cm, O 6,6 cm. (decoronline.cz)

Láhev na likér s klipem Kilner, 0,2 l

Láhev na likér s klipem Kilner, 0,2 l

Léto přichází a s ním i limonády a drinky. Osvěžte se stylově díky Kilner! Historie značky Kilner začíná v roce 1842 v Anglii. John Kilner vytváří první sklenice a lahve, které jsou i po 175 letech mimořádně oblíbené nejen pro svou kvalitu a praktičnost ale i pro design. Původní a nejlepší - to jsou sklenice Kilner! Objevte nejen sklenice ale i doplňky nebo vychytávky od této velmi sympatické značky. (bonami.cz)

BANQUET Sklenice na pivo 6ks Leona Crystal 370ml A11306 (A11306)

BANQUET Sklenice na pivo 6ks Leona Crystal 370ml A11306 (A11306)

Sklenice na pivo 6ks, 370ml, vyrobeno z velmi kvalitního skla české výroby Sada elegantních pivních sklenic Banquet Leona Crystal 370 obsahuje 6 kusů sklenic vyrobených z velice kvalitního čirého skla české výroby. Z každé této sklenice o objemu 370 ml si můžete vychutnat své oblíbené pivo třeba při slavnostní večeři. Skleničky jsou vhodné pro mytí v myčce.Sada elegantních pivních sklenic Banquet Leona Crystal 370 obsahuje 6 kusů sklenic vyrobených z velice kvalitního čirého skla české výroby. Z každé této sklenice o objemu 370 ml si můžete vychutnat své oblíbené pivo třeba při slavnostní večeři. Skleničky jsou vhodné pro mytí v myčce.Klíčové vlastnostiSada 6 kusů elegantních sklenic na pivoKvalitní české čiré skloObjem: 370 mlVýška: 18,7 cmHorní průměr: 5,4 cmDolní průměr: 6,6… (alza.cz)

Set 2 skleniček na likér Original Products Relax, 200  ml

Set 2 skleniček na likér Original Products Relax, 200  ml

Žádná pořádná párty se neobejde bez skleniček. Značka Original Products nenese své jméno nadarmo. Jejich skleničky jsou neobyčejné, originální a udělají radost i jako dárek. Tak pozvedněte číše a připijte na své zdraví. (bonami.cz)

BANQUET Sada sklenic 6ks Degustation Crystal Whisky A00506 (A00506)

BANQUET Sada sklenic 6ks Degustation Crystal Whisky A00506 (A00506)

Sklenice na whisky 320ml, 6ks Pochutnáte si rádi na dobré Whisky? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Degustation Crystal Whisky, které jsou určeny právě pro tento typ alkoholu. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního křišťálového skla.Pochutnáte si rádi na dobré Whisky? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Degustation Crystal Whisky, které jsou určeny právě pro tento typ alkoholu. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního křišťálového skla.Tvrzený okraj sklenice zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Skleničky od českého výrobce Banquet jsou vhodné do gastro provozu i jako dárek. Objem skleničky je 320 ml.Hlavní přednostiKvalitní sada skleniček na whiskyVyrobena z křišťálového skla6 ks skleniček v saděTvrzený okraj skleniček a dlouhá životnost (alza.cz)

BANQUET Sada sklenic 6ks Degustation Crystal Long A00507 (A00507)

BANQUET Sada sklenic 6ks Degustation Crystal Long A00507 (A00507)

Sklenice na studené nápoje 350ml, 6ks Pochutnáte si rádi na dobrém míchaném nápoji? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Dequstation Crystal Long, které jsou určeny právě pro tento typ drinků. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního křišťálového skla.Pochutnáte si rádi na dobrém míchaném nápoji? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Dequstation Crystal Long, které jsou určeny právě pro tento typ drinků. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního křišťálového skla.Tvrzený okraj sklenice zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Skleničky od českého výrobce Banquet jsou vhodné do gastro provozu i jako dárek. Objem skleničky je 350 ml.Hlavní přednostiKvalitní sada skleniček na míchané nápojeVyrobena z křišťálového skla6 ks skleniček v saděTvrzený okraj skleniček a… (alza.cz)

BANQUET Sada sklenic 6ks Leona Crystal Whisky A11297 (A11297)

BANQUET Sada sklenic 6ks Leona Crystal Whisky A11297 (A11297)

Sklenice na whisky 280ml, 6ks Pochutnáte si rádi na dobré Whisky? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Leona Crystal Whisky, které jsou určeny právě pro tento typ alkoholu. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního čirého skla.Pochutnáte si rádi na dobré Whisky? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Leona Crystal Whisky, které jsou určeny právě pro tento typ alkoholu. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního čirého skla.Tvrzený okraj sklenice zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Skleničky od českého výrobce Banquet jsou vhodné do gastro provozu i jako dárek. Objem skleničky je 280 ml.Hlavní přednostiKvalitní sada skleniček na whiskyVyrobena z odolného čirého skla6 ks skleniček v saděTvrzený okraj skleniček a dlouhá životnost (alza.cz)

LAV Sklenice na koktejl 460ml 6ks FIESTA (FST593/6)

LAV Sklenice na koktejl 460ml 6ks FIESTA (FST593/6)

Sada sklenic z čirého skla, jen na studené nápoje, lze mýt v myčce Doplňte svou sadu nádobí o nové moderní sklenice jednoduchého designu, který se skvěle hodí k vašemu nádobí. Čiré sklo patří mezi nejvšestrannější kuchyňský materiál a nabízí široké možnosti využití. Sklenice z řady Fiesta mají objem 460 ml. Tak pozvěte někoho na skleničku! Sklenice jsou vhodné na studené nápoje a můžete je mýt v myčce nádobí. V sadě naleznete 6 kusů, ideální počet na posezení s přáteli! Klíčové vlastnosti sady sklenic Fiesta 6 ks 460 mlJednoduchý elegantní designVyrobeny z čirého sklaSklenice Fiesta jsou vhodné do myčky nádobíVhodné na studené nápoje6 ks v balení (alza.cz)

BANQUET Sada sklenic 6ks 380ml Leona Crystal Long A11298 (A11298)

BANQUET Sada sklenic 6ks 380ml Leona Crystal Long A11298 (A11298)

Sklenice na studené nápoje objem sklenice 380ml Pochutnáte si rádi na dobrém míchaném nápoji? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Leona Crystal Long, které jsou určeny právě pro různé míchané nápoje. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního čirého skla.Pochutnáte si rádi na dobrém míchaném nápoji? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Leona Crystal Long, které jsou určeny právě pro různé míchané nápoje. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního čirého skla.Tvrzený okraj sklenice zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Skleničky od českého výrobce Banquet jsou vhodné do gastro provozu i jako dárek. Objem skleničky je 380 ml.Hlavní přednostiKvalitní sada skleniček na míchané nápojeVyrobena z odolného čirého skla6 ks skleniček v saděTvrzený okraj skleniček a… (alza.cz)

LAV Sklenice na whisky 310ml ELEGAN čirá 6ks (ELG360/6)

LAV Sklenice na whisky 310ml ELEGAN čirá 6ks (ELG360/6)

Sklenice na whisky 6ks, z čirého skla, jen na studené nápoje, lze mýt v myčce Doplňte svou sadu nádobí o nové moderní sklenice jednoduchého designu, který se skvěle hodí k vašemu nádobí. Čiré sklo patří mezi nejvšestrannější kuchyňský materiál a nabízí široké možnosti využití. Sklenice z řady Elegan mají objem 310 ml. Tak pozvěte někoho na skleničku whisky! Sklenice jsou vhodné na studené nápoje a můžete je mýt v myčce nádobí. V sadě naleznete 6 kusů, ideální počet na posezení s přáteli! Klíčové vlastnosti sady sklenic Elegan 6 ks 310 mlJednoduchý moderní designVyrobeny z čirého sklaSklenice Elegan jsou vhodné do myčky nádobíVhodné na studené nápoje, především whisky6 ks v balení (alza.cz)

CHEF & SOMMELIER Sklenice na víno 550ml 6ks SUBLYM (N1744/6)

CHEF & SOMMELIER Sklenice na víno 550ml 6ks SUBLYM (N1744/6)

Sklenice na víno 6ks, z čirého skla na červené víno, vyrobeno ručně ve Francii, lze mýt v myčce Sada profesionálních sklenic, které byly ručně vyrobeny přesně tak, aby odpovídaly nejvyšším sommeliérským požadavkům. CHEF & SOMMELIER Sublym 550 ml jsou sklenice z velmi odolného čirého skla určené na červené víno, které je možné mýt v myčce. Navíc jsou perfektně transparentní, tudíž barevné tóny vína můžete obdivovat ve zcela nepozměněné podobě. Vyzkoušejte, jaké je pít stylově ze sklenic CHEF & SOMMELIER Sublym, které byly vyrobeny s láskou tak, abyste si své oblíbené víno co nejlépe vychutnali.   Klíčové vlastnosti sady sklenic CHEF & SOMMELIER 550 ml SublymRučně vyrobeno ve FranciiSklenice CHEF & SOMMELIER 550 ml je možné mýt v… (alza.cz)

Crystalex Sklenice na destiláty/panák 50ml BARLINE 6ks (CX25089050/6)

Crystalex Sklenice na destiláty/panák 50ml BARLINE 6ks (CX25089050/6)

Sada sklenic 6ks panáků na oblíbený destilát, panáky jsou vyrobeny z velmi kvalitního skla a lze je mýt v myčce na nádobí Crystalex BARLINE představuje sadu vysokých sklenic na destiláty v objemu 50 ml. Sada obsahuje celkem 6 ks sklenic, z nichž každá vyniká svým jednoduchým válcovitým provedením. Sklenice jsou vhodné na nejrůznější druhy likérů, destilátů i lihovin. Jsou vyrobené z foukaného bezolovnatého křišťálového skla Sparkl, které je čiré, bez jakýchkoli nežádoucích spojů, pevné a velmi dobře mechanicky odolné. Vysoce kvalitní provedení doplňuje jemně broušený ústní okraj. Sklenice je možné také bez starostí umývat v myčce na nádobí. Vychutnejte si svůj oblíbený destilát díky sklenicím Crystalex BARLINE. Klíčové vlastnosti Crystalex Sady sklenic na destiláty 50 ml… (alza.cz)

Crystalex Sklenice na destiláty/panák 60ml BARLINE 6ks (CX25089060/6)

Crystalex Sklenice na destiláty/panák 60ml BARLINE 6ks (CX25089060/6)

Sada sklenic 6ks panáků na oblíbený destilát, panáky jsou vyrobeny z velmi kvalitního skla a lze je mýt v myčce na nádobí Crystalex BARLINE představuje sadu sklenic na destiláty v objemu 60 ml. Sada obsahuje celkem 6 ks sklenic, z nichž každá vyniká svým jednoduchým válcovitým provedením. Sklenice jsou vhodné na nejrůznější druhy likérů, destilátů i lihovin. Jsou vyrobené z foukaného bezolovnatého křišťálového skla Sparkl, které je čiré, bez jakýchkoli nežádoucích spojů, pevné a velmi dobře mechanicky odolné. Vysoce kvalitní provedení doplňuje jemně broušený ústní okraj. Sklenice je možné také bez starostí umývat v myčce na nádobí. Vychutnejte si svůj oblíbený destilát díky sklenicím Crystalex BARLINE. Klíčové vlastnosti Crystalex Sady sklenic na destiláty 60 ml BARLINE 6… (alza.cz)

CHEF & SOMMELIER Sklenice na víno 350ml 6ks SUBLYM (L2761/6)

CHEF & SOMMELIER Sklenice na víno 350ml 6ks SUBLYM (L2761/6)

Sklenice na víno 6ks, z čirého skla na červené víno, vyrobeno ručně ve Francii, lze mýt v myčce Sada profesionálních sklenic, které byly ručně vyrobeny přesně tak, aby odpovídaly nejvyšším sommeliérským požadavkům. CHEF & SOMMELIER Sublym 350 ml jsou sklenice z velmi odolného čirého skla určené na červené víno, které je možné mýt v myčce. Navíc jsou perfektně transparentní, tudíž barevné tóny vína můžete obdivovat ve zcela nepozměněné podobě. Vyzkoušejte, jaké je pít stylově ze sklenic CHEF & SOMMELIER Sublym, které byly vyrobeny s láskou tak, abyste si své oblíbené víno co nejlépe vychutnali.   Klíčové vlastnosti sady sklenic CHEF & SOMMELIER 350 ml SublymRučně vyrobeno ve FranciiSklenice CHEF & SOMMELIER 350 ml je možné mýt v… (alza.cz)

CHEF & SOMMELIER Sklenice na víno 250ml 6ks SUBLYM (L2609/6)

CHEF & SOMMELIER Sklenice na víno 250ml 6ks SUBLYM (L2609/6)

Sklenice na víno 6ks, z čirého skla na bílé víno, vyrobeno ručně ve Francii, lze mýt v myčce Sada profesionálních sklenic, které byly ručně vyrobeny přesně tak, aby odpovídaly nejvyšším sommeliérským požadavkům. CHEF & SOMMELIER Sublym 250 ml jsou sklenice z velmi odolného čirého skla určené na bílé víno, které je možné mýt v myčce. Navíc jsou perfektně transparentní, tudíž barevné tóny vína můžete obdivovat ve zcela nepozměněné podobě. Vyzkoušejte, jaké je pít stylově ze sklenic CHEF & SOMMELIER Sublym, které byly vyrobeny s láskou tak, abyste si své oblíbené víno co nejlépe vychutnali.   Klíčové vlastnosti sady sklenic CHEF & SOMMELIER 250 ml SublymRučně vyrobeno ve FranciiSklenice CHEF & SOMMELIER 250 ml je možné mýt v… (alza.cz)

CHEF & SOMMELIER Sklenice na víno 450ml 6ks SUBLYM (L2760/6)

CHEF & SOMMELIER Sklenice na víno 450ml 6ks SUBLYM (L2760/6)

Sklenice na víno 6ks, z čirého skla na červené víno, vyrobeno ručně ve Francii, lze mýt v myčce Sada profesionálních sklenic, které byly ručně vyrobeny přesně tak, aby odpovídaly nejvyšším sommeliérským požadavkům. CHEF & SOMMELIER Subym 450 ml jsou sklenice z velmi odolného čirého skla určené na červené víno, které je možné mýt v myčce. Navíc jsou perfektně transparentní, tudíž barevné tóny vína můžete obdivovat ve zcela nepozměněné podobě. Vyzkoušejte, jaké je pít stylově ze sklenic CHEF & SOMMELIER Sublym, které byly vyrobeny s láskou tak, abyste si své oblíbené víno co nejlépe vychutnali.   Klíčové vlastnosti sady sklenic CHEF & SOMMELIER 450 ml SublymRučně vyrobeno ve FranciiSklenice CHEF & SOMMELIER 450 ml je možné mýt v… (alza.cz)

LAV Sklenice na vodu 190ml ELEGAN čirá 6ks (ELG353/6)

LAV Sklenice na vodu 190ml ELEGAN čirá 6ks (ELG353/6)

Sklenice na studené nápoje 6ks, z čirého skla, jen na studené nápoje, lze mýt v myčce Doplňte svou sadu nádobí o nové moderní sklenice jednoduchého designu, který se skvěle hodí k vašemu nádobí. Čiré sklo patří mezi nejvšestrannější kuchyňský materiál a nabízí široké možnosti využití. Sklenice z řady Elegan mají objem 190 ml. Tak pozvěte někoho na skleničku! Sklenice jsou vhodné na studené nápoje a můžete je mýt v myčce nádobí. V sadě naleznete 6 kusů, ideální počet na posezení s přáteli! Klíčové vlastnosti sady sklenic Elegan 6 ks 190 mlJednoduchý moderní designVyrobeny z čirého sklaSklenice Elegan jsou vhodné do myčky nádobíVhodné na studené nápoje6 ks v balení (alza.cz)

Sklenice likér. 5cl Oxford

Sklenice likér. 5cl Oxford

(home-point.cz)

LAV Sklenice na vodu HB 330ml ELEGAN čirá 6ks (ELG379/6)

LAV Sklenice na vodu HB 330ml ELEGAN čirá 6ks (ELG379/6)

Sklenice na studené nápoje 6ks, z čirého skla, jen na studené nápoje, lze mýt v myčce Doplňte svou sadu nádobí o nové moderní sklenice jednoduchého designu, který se skvěle hodí k vašemu nádobí. Čiré sklo patří mezi nejvšestrannější kuchyňský materiál a nabízí široké možnosti využití. Sklenice z řady Elegan mají objem 330 ml. Tak pozvěte někoho na skleničku! Sklenice jsou vhodné na studené nápoje a můžete je mýt v myčce nádobí. V sadě naleznete 6 kusů, ideální počet na posezení s přáteli! Klíčové vlastnosti sady sklenic Elegan 6 ks 330 mlJednoduchý moderní designVyrobeny z čirého sklaSklenice Elegan jsou vhodné do myčky nádobíVhodné na studené nápoje6 ks v balení (alza.cz)

BANQUET Sada sklenic 6ks Leona Crystal bílé víno 230ml A11304 (A11304)

BANQUET Sada sklenic 6ks Leona Crystal bílé víno 230ml A11304 (A11304)

Sklenice na víno 6ks, 230ml, vyrobeno z velmi kvalitního skla české výroby Šestidílná sada elegantních sklenic Banquet Leona Crystal 230 obsahuje 6 kusů sklenic na bílé víno vyrobených z velice kvalitního čirého skla české výroby. Z každé této sklenice o objemu 230 ml si můžete vychutnat své oblíbené bílé víno třeba při slavnostní večeři. Skleničky jsou vhodné pro mytí v myčce.Šestidílná sada elegantních sklenic Banquet Leona Crystal 230 obsahuje 6 kusů sklenic na bílé víno vyrobených z velice kvalitního čirého skla české výroby. Z každé této sklenice o objemu 230 ml si můžete vychutnat své oblíbené bílé víno třeba při slavnostní večeři. Skleničky jsou vhodné pro mytí v myčce.Klíčové vlastnostiSada 6 kusů elegantních sklenic na bílé vínoKvalitní české čiré skloObjem: 230 mlVýška: 18… (alza.cz)

Bohemia Crystal Bohemia Decorated Nail File pilník na nehty

Bohemia Crystal Bohemia Decorated Nail File pilník na nehty

Bohemia Crystal Bohemia Decorated Nail File, , Pilníky pro ženy, Pilník Bohemia Crystal Bohemia Decorated Nail File zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.Vlastnosti:tvaruje a zkracuje nehtypřesně a souměrně pilujepilník je mimořádně šetrný k nehtové kůžičce a nezpůsobuje oděrkymůžete použít na přírodní i umělé nehtypovrch pilníku má dlouhou životnostJak používat:Přiložte k nehtu a jemnými tahy v jednom směru pilujte. (notino.cz)

Bohemia Crystal Bohemia Swarovski Nail File kosmetická sada I.

Bohemia Crystal Bohemia Swarovski Nail File kosmetická sada I.

Bohemia Crystal Bohemia Swarovski Nail File, , Kosmetické sady pro ženy (notino.cz)

Bohemia Crystal Bohemia Scraper Foot File škrabka na paty

Bohemia Crystal Bohemia Scraper Foot File škrabka na paty

Bohemia Crystal Bohemia Scraper Foot File, , Pilníky pro ženy, Pilník Bohemia Crystal Bohemia Scraper Foot File zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.Vlastnosti:pilník je možné použít i na ztvrdlou kůži na patáchpovrch pilníku má dlouhou životnostJak používat:Po použití opláchněte vodou. (notino.cz)

Bohemia Crystal Bohemia Scraper Foot File škrabka na paty

Bohemia Crystal Bohemia Scraper Foot File škrabka na paty

Bohemia Crystal Bohemia Scraper Foot File, , Pilníky pro ženy, Pilník Bohemia Crystal Bohemia Scraper Foot File zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.Vlastnosti:pilník je možné použít i na ztvrdlou kůži na patáchpovrch pilníku má dlouhou životnostJak používat:Po použití opláchněte vodou. (notino.cz)

Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick pilník na nehty

Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick pilník na nehty

Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick, 9,5 cm, Pilníky pro ženy, Pilník Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.Vlastnosti:tvaruje a zkracuje nehtypilník je mimořádně šetrný k nehtové kůžičce a nezpůsobuje oděrkymůžete použít na přírodní i umělé nehtyJak používat:Přiložte k nehtu a jemnými tahy v jednom směru pilujte. (notino.cz)

Bohemia Crystal Bohemia Scraper Foot File škrabka na paty

Bohemia Crystal Bohemia Scraper Foot File škrabka na paty

Bohemia Crystal Bohemia Scraper Foot File, , Pilníky pro ženy, Pilník Bohemia Crystal Bohemia Scraper Foot File zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.Vlastnosti:pilník je možné použít i na ztvrdlou kůži na patáchpovrch pilníku má dlouhou životnostJak používat:Po použití opláchněte vodou. (notino.cz)

Bohemia Crystal Bohemia Big Nail File pilník na nehty

Bohemia Crystal Bohemia Big Nail File pilník na nehty

Bohemia Crystal Bohemia Big Nail File, , Pilníky pro ženy, Pilník Bohemia Crystal Bohemia Big Nail File zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.Vlastnosti:tvaruje a zkracuje nehtypřesně a souměrně pilujepilník je mimořádně šetrný k nehtové kůžičce a nezpůsobuje oděrkypovrch pilníku má dlouhou životnostJak používat:Přiložte k nehtu a jemnými tahy v jednom směru pilujte. (notino.cz)

Bohemia Crystal Bohemia Decorated Nail File pilník na nehty

Bohemia Crystal Bohemia Decorated Nail File pilník na nehty

Bohemia Crystal Bohemia Decorated Nail File, , Pilníky pro ženy, Pilník Bohemia Crystal Bohemia Decorated Nail File zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.Vlastnosti:tvaruje a zkracuje nehtypřesně a souměrně pilujepilník je mimořádně šetrný k nehtové kůžičce a nezpůsobuje oděrkymůžete použít na přírodní i umělé nehtypovrch pilníku má dlouhou životnostJak používat:Přiložte k nehtu a jemnými tahy v jednom směru pilujte. (notino.cz)

Bohemia Crystal Bohemia Swarovski Nail File and Tweezers kosmetická…

Bohemia Crystal Bohemia Swarovski Nail File and Tweezers kosmetická sada V.

Bohemia Crystal Bohemia Swarovski Nail File and Tweezers, 1 ks, Pilníky pro ženy (notino.cz)

Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick pilník na nehty

Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick pilník na nehty

Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick, 9,5 cm, Pilníky pro ženy, Pilník Bohemia Crystal Bohemia Glass Manicure Stick zajistí vašim nehtům perfektní tvar. Budou vždy krásně upravené a bez jakýchkoliv nesrovnalostí.Vlastnosti:tvaruje a zkracuje nehtypilník je mimořádně šetrný k nehtové kůžičce a nezpůsobuje oděrkymůžete použít na přírodní i umělé nehtyJak používat:Přiložte k nehtu a jemnými tahy v jednom směru pilujte. (notino.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít