BLOCKBUSTER Světelný box XS s magnety

Magnet 3Pagen Beruška s magnety

Magnet 3Pagen Beruška s magnety

Roztomilá, naše beruška z měkkého plyše. Díky jejím ručkám s magnety jí můžete upevnit všude, aby Vás štěstí provázelo stále. (magnet-3pagen.cz)

Magnetické lišty s magnety

Magnetické lišty s magnety

Materiál: kov Rozměr [cm]: 54 x 5 2 kusy (odkarla.cz)

CLEANmaxx Okenní moskytiéra s magnety

CLEANmaxx Okenní moskytiéra s magnety

Snadno se připevní k rámu okna pomocí magnetů. Velikost sítě lehce upravíte sestříhnutím do požadované velikosti. Pokud ji právě nepotřebujete, lze ji bezezbytku odstranit, a uchovat na později. Rozměry: 150 x 130 cm. (velkykosik.cz)

Kufřík s magnety trollové plech

Kufřík s magnety trollové plech

Krásný plechový kufřík o rozměrech 18 x 13 x 5,5 cm obsahuje hrací plochu, magnety a především lepidlo, umělé vlasy a samolepky. Vaše děti si mohou trolly vytvořit dle vlastní fantazie. Při tvoření se skvěle pobaví, zapojí fantazii a potrénují manuální zručnost. Plechový kufřík může sloužit i samostatně pro ukrývání nejrůznějších pokladů dětí.Vynikající hračka pro rozvoj fantazie a manuální zručnostiVhodné pro děti od 4 let Balení obsahuje:plechový kufřík o rozměrech 18 x 13 x 5,5 cmhrací plochu, předlohu, kreslený návodlepidlo, samolepky, magnety, umělé vlasy (fonetip.cz)

Kolenní bandáž s magnety

Kolenní bandáž s magnety

Kolenní bandáž, která dodá potřebnou oporu v případě únavy. Je v ní zabudováno 24 magnetů. Jedna velikost. Složení: 60 % polyester, 30 % bavlna, 10 % spandex. Měří 22 cm. Nehodí se pro osoby s kardio stimulátorem. (euronova-shop.cz)

Mistrovská díla s magnety

Mistrovská díla s magnety

Set pro výrobu magnetků na lednici. (knihydobrovsky.cz)

Elastický pás s magnety

Elastický pás s magnety

Elastický pás se 4 magnetickými pásky. Poskytuje oporu unaveným zádům, pomáhá ulevit od svalového napětí a zlepšuje držení těla. Nosí se pod oblečením a zapínání je díky suchému zipu nastavitelné. Složení: 60 % spandex, 20 % polyester, 20 % neopren. Velikost 120x20v cm. Jedna velikost. Nevhodný pro uživatele kardio stimulátorů. (euronova-shop.cz)

COMPASS Masážní s magnety šedý (31659)

COMPASS Masážní s magnety šedý (31659)

Autopotahy s magnety uloženy v sedadlové i opěradlové části potahu  Masážní potah v příjemném a decentním designu vám během cestování autem poskytne maximální komfort. Tento potah je na třech místech vybaven zabudovanými masážními magnety, jejichž působení snižuje bolest zad a páteře při dlouhém sezení. Připevnit jej můžete skoro na všechny druhy sedadel, jeho instalace je velmi rychlá a jednoduchá.Klíčové vlastnostiMasážní potahZvyšuje komfort při cestování Zamezuje bolesti zadZabudované magnety v sedadlové i opěrné částiJe velmi vzdušný  (alza.cz)

Reflexní pás s magnety (2 ks)

Reflexní pás s magnety (2 ks)

Textilní pás s reflexními pruhy. Upevňuje se pomocí vestavěných magnetů. Jedná se o ideální doplněk k výstražnému trojúhelníku. Pomocí magnetů se přichytí na auto, které je pak výrazně lépe viditelné. Pás je vhodný pro označení stojícího vozu, vozu přepravujícího velký náklad, označení vozu taženého na laně nebo tyči a další. Reflexní pás je vhodný zejména za snížené viditelnosti a v šeru, kdy několikanásobně prodlužuje vzdálenost, na kterou jej řidič zpozoruje. Rozměry pásu: 58cm x 14,5cm (autohotarek.cz)

Montážní lampa s magnety, 120LED, GEKO

Montážní lampa s magnety, 120LED, GEKO

Montážní lampa s magnety, 120LED, GEKO Dlouhá svítidla z proslulé značky GEKO. Byl vybaven baterií Ni-MH s kapacitou 1800 mAh a napětím 3,6 V. Díky použití nové generace LED diod SMD se baterka vyznačuje dlouhou životností a nižší spotřebou energie než u lamp s tradičními LED diodami.SMD LED diody používané v dílenské lampě GEKO poskytují mnohem více světla než běžné LED lampy. Dvě závěsné základny vybavené třemi silnými magnety vám umožňují připojit baterku na kovový povrch v libovolném úhlu a další rotační háčky (360 °) činí lampu univerzálním zařízením. Sada obsahuje  nabíječku 12 V a 230 V a USB kabel. Obsah balení 120 SMD LED dioda 12V nabíječka Nabíječka 230 V (torriacars.cz)

Masážní podložka s magnety Bubukang, hnědá

Masážní podložka s magnety Bubukang,  hnědá

Pokud trpíte na špatné prokrvení dolních končetin, otoky, bolest a záněty, může vám pomoci tato speciální masážní podložka. Doporučujeme také při sedavém zaměstnání, potížích s páteří, při problémech s urogenitálním ústrojím, pro diabetiky nebo osoby trpící nespavostí. Můžete jí používat jak pro polohu vleže, tak pro chůzi. Masáž stimuluje reflexní oblast chodidel, podporuje cirkulaci krve a tím urychluje látkovou výměnu. Stimulací akupresurních bodů na plosce chodidel ovlivníte funkci důležitých orgánů Vašeho těla.Zaoblené umělé výstupky, které jsou potažené příjemnou textilií, zprostředkují velmi účinnou akupresurní masáž, vzpruží tělo a zmírní únavu.Nejlepší je podložku používat po probuzení, koupeli nebo při relaxaci, ideálně každá den cca 10-20 minut jako prevenci nebo když se… (4home.cz)

Kufřík s magnety Trollové plech

Kufřík s magnety Trollové plech

Krásný plechový kufřík o rozměrech 18 x 13 x 5,5 cm obsahuje hrací plochu, magnety a především lepidlo, umělé vlasy a samolepky. Vaše děti si mohou trolly vytvořit dle vlastní fantazie. Při tvoření se skvěle pobaví, zapojí fantazii a potrénují manuální zručnost. Plechový kufřík může sloužit i samostatně pro ukrývání nejrůznějších pokladů dětí. Vynikající hračka pro rozvoj fantazie a manuální zručnosti Vhodné pro děti od 4 let   Balení obsahuje: plechový kufřík o rozměrech 18 x 13 x 5,5 cm hrací plochu, předlohu, kreslený návod … (mrakyhracek.cz)

Mimoni - plechový kufřík s magnety

Mimoni - plechový kufřík s magnety

Plechový kufřík s kreativitou – výroba magnetů s plochou na hraní. (bambule.cz)

Masážní Pantofle Insportline Klabaka S Magnety 38

Masážní Pantofle Insportline Klabaka S Magnety  38

Dřevená obuv s akupresurními body, magnety a nefrity, napomáhají cirkulaci krve v organismu a příspívají k obnovení správné funkce orgánů a lepšímu metabolismu.. Masážní pantofle inSPORTline Klabaka představují akupresurní obuv, jejíž pozitivní účinky jsou podpořené přítomností magentů a přírodních kamenů známých jako nefrit. Každá pantofel má dřevěné výstupky, které jsou vhodně anatomicky uzpůsobeny. Tyto výstupky zajistí velmi účinnou akupresurní masáž chodidel. Masáž pomocí těchto výstupků napomáhá cirkulaci krve v organismu a příspívá k obnovení správné funkce orgánů a lepšímu metabolismu. Touto akupresurní masáží celkově vzpružíte Vaše tělo a zmírníte únavu. Dopřejte si tedy takovouto účinnou masáž několikrát denně a budete se cítit svěží. Nefrit byl využíván již ve starobylé Číně… (insportline.cz)

Reflexní pás s magnety žlutý 2ks, COMPASS

Reflexní pás s magnety žlutý 2ks, COMPASS

Reflexní pás s magnety žlutý 2ks, COMPASS Textilní pás s reflexními pruhy, upevnění pomocí vestavěných magnetů.Ideální doplněk k výstražnému trojúhelníku – jen se pomocí magnetů přichytí na auto a to je pak výrazně lépe viditelné.Vhodný zejména za snížené viditelnosti či v šeru. Reflexní pás několikanásobně prodlužuje vzdálenost, na kterou jej řidič zpozoruje. Technická data rozměry:    14,5 x 58 cm způsob uchycení:    2 x magnet barva:    žlutá (torriacars.cz)

Hello Kitty Hraj si s magnety

Hello Kitty Hraj si s magnety

Knížka s magnetickými stránkami a více než 40 magnety s oblíbeným motivem Hello Kitty na dlouho zabaví vaše děti. (knihydobrovsky.cz)

Reflexní pás s magnety žlutý 2ks

Reflexní pás s magnety žlutý 2ks

Reflexní pás s magnety žlutý 2ks (tipa.eu)

Akupresurní masážní podložka s magnety SJH 304

Akupresurní masážní podložka s magnety SJH 304

Akupresurní masážní podložka s magnety má hroty seskupeny dle anatomie chodidel, jimiž provádíte účinnou reflexní masáž. Kulaté výstupky zprostředkují příjemnou masáž při potížích s propadlou nožní klenbou nebo plochými chodidly. Využijete ji při každodenní hygieně v koupelně, ve sprše, při žehlení apod. (4home.cz)

Síťový závěs do dveří s magnety

Síťový závěs do dveří s magnety

Zákaz vstupu pro komáry & vosy! V případě, že váš obvyklý závěs nabízí příliš málo ochrany proti škůdcům, je tento závěs díky svým zabudovaným magnetům (800 gauss) ideální. Magnety vždy automaticky tuto nepropustnou oponu uzavřou. Mouchy, komáři a vosy si budou muset hledat jiné "oběti". Včetně suchých zipů na upevnění. Materiál: 100% Polyester Rozměry: 2 díly - 215 x 50 cm každý (velkykosik.cz)

Egmont Říkanky s magnety pro nejmenší

Egmont Říkanky s magnety pro nejmenší

Věci, zvířátka, dopravní prostředky, to jsou motivy obrázků v knížce plné zvířátek a magnetků. Touto knihou mohou dospělí provázet děti a napomáhat jim k pochopení a zapamatování si říkanek. Přednosti: učí porozumět krátkým textům napomáhá rozpoznávání různých věci rozvíjí jemnou motoriku a představivost Kupte dětem říkanky s magnetky! Vhodné pro děti od 3 let Počet stran: 10 Vazba: prostorové pohádky, leporelo Rozměry: 23 x 23 x 0,8 cm (hracky-4kids.cz)

Potah sedadla masážní s magnety černý

Potah sedadla masážní s magnety černý

Potah sedadla masážní s magnety černý (tipa.eu)

Modom Ocelový náramek s magnety, zlatá

Modom Ocelový náramek s magnety, zlatá

Je známo, že magnetoterapie pozitivně ovlivňuje proudění energie Vaším tělem, zmírní otoky, záněty, může ulevit od bolesti. Magnety urychlují látkovou výměnu a odplavování zplodin metabolismu, hojení a podporují imunitní systém. Magnetoterapie je jednou z nejstarších forem fyzikální terapie. Jedná se o neinvazivní léčbu, na kterou nevzniká návyk. Působením pulzního magnetického pole dochází k ovlivňování tkání lidského těla na buněčné úrovni, což vede k potlačení, případně úplnému odstranění některých zdravotních potíží, očistě organismu a regeneraci buněk. Náramek pozitivně ovlivňuje: krevní oběh přispívají ke stabilizaci krevního tlaku zvyšují okysličení krve snižují únavu tlumí bolesti v oblasti zápěstí (artróza, artritida, syndrom karpálního tunelu) zabraňují tvorbě krevních… (4home.cz)

Potah sedadla masážní s magnety černý

Potah sedadla masážní s magnety černý

Potah sedadla masážní s magnety černý Podrobný popisMasážní potah na sedadlo automobilu se zabudovanými magnety a s univerzálním systémem upevnění.Magnety jsou uloženy v sedadlové i opěradlové části potahu. Jejich působení přispívá k omezení bolestivosti zad a páteře při dlouhém sezení. Díky svojí konstrukci je potah vzdušný.Technická databarva: černávýška zádové části: 53 cmdélka sedací plochy: 42 cmšířka potahu: 46 cmmasážní magnety (sedací část): 4 ksmasážní magnety (zádová část): 4 ks (fonetip.cz)

Trollové Kufřík s magnety plech 18x13x5,5cm

Trollové Kufřík s magnety plech 18x13x5,5cm

Technické údaje:Roky 04Obsah balení:Kufřík/Kufr s magnety Trollové plech 18x13x5,5cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. (kokiskashop.cz)

Masážní Pantofle Insportline Klabaka S Magnety 44

Masážní Pantofle Insportline Klabaka S Magnety  44

Dřevená obuv s akupresurními body, magnety a nefrity, napomáhají cirkulaci krve v organismu a příspívají k obnovení správné funkce orgánů a lepšímu metabolismu.. Masážní pantofle inSPORTline Klabaka představují akupresurní obuv, jejíž pozitivní účinky jsou podpořené přítomností magentů a přírodních kamenů známých jako nefrit. Každá pantofel má dřevěné výstupky, které jsou vhodně anatomicky uzpůsobeny. Tyto výstupky zajistí velmi účinnou akupresurní masáž chodidel. Masáž pomocí těchto výstupků napomáhá cirkulaci krve v organismu a příspívá k obnovení správné funkce orgánů a lepšímu metabolismu. Touto akupresurní masáží celkově vzpružíte Vaše tělo a zmírníte únavu. Dopřejte si tedy takovouto účinnou masáž několikrát denně a budete se cítit svěží. Nefrit byl využíván již ve starobylé Číně… (insportline.cz)

Masážní Pantofle Insportline Klabaka S Magnety 39

Masážní Pantofle Insportline Klabaka S Magnety  39

Dřevená obuv s akupresurními body, magnety a nefrity, napomáhají cirkulaci krve v organismu a příspívají k obnovení správné funkce orgánů a lepšímu metabolismu.. Masážní pantofle inSPORTline Klabaka představují akupresurní obuv, jejíž pozitivní účinky jsou podpořené přítomností magentů a přírodních kamenů známých jako nefrit. Každá pantofel má dřevěné výstupky, které jsou vhodně anatomicky uzpůsobeny. Tyto výstupky zajistí velmi účinnou akupresurní masáž chodidel. Masáž pomocí těchto výstupků napomáhá cirkulaci krve v organismu a příspívá k obnovení správné funkce orgánů a lepšímu metabolismu. Touto akupresurní masáží celkově vzpružíte Vaše tělo a zmírníte únavu. Dopřejte si tedy takovouto účinnou masáž několikrát denně a budete se cítit svěží. Nefrit byl využíván již ve starobylé Číně… (insportline.cz)

Sklonoměr digitální, 0°-360°, s magnety, FORTUM

Sklonoměr digitální, 0°-360°, s magnety, FORTUM

Sklonoměr digitální, 0°-360°, s magnety Hlavní technické parametry:   tech. údaje: 0°-360° popis: s magnety podrobný popis: rozsah měření ±180° (0°-360°), přesnost ±0,1°, rozlišení 0,1°, LCD displej, baterie 3V typ CR2032, automatické vypnutí po 5 min.,funkce HOLD pro zachování hodnoty změřeného úhlu na displeji (torriacars.cz)

CorbySport Rotana 4510 Rotační deska s magnety

CorbySport Rotana 4510 Rotační deska s magnety

Rotační deska s magnety Technické údaje: průměr 25cm obsahuje magnety v akupresurních bodech baleno v potištěné krabici. Rotana je vhodná na kondiční cvičení žen pro formování postavy, hlavně v dolních partiích těla. Obsah balení: 1 x Rotační deska (kokiskashop.cz)

Masážní Pantofle Insportline Klabaka S Magnety 43

Masážní Pantofle Insportline Klabaka S Magnety  43

Dřevená obuv s akupresurními body, magnety a nefrity, napomáhají cirkulaci krve v organismu a příspívají k obnovení správné funkce orgánů a lepšímu metabolismu.. Masážní pantofle inSPORTline Klabaka představují akupresurní obuv, jejíž pozitivní účinky jsou podpořené přítomností magentů a přírodních kamenů známých jako nefrit. Každá pantofel má dřevěné výstupky, které jsou vhodně anatomicky uzpůsobeny. Tyto výstupky zajistí velmi účinnou akupresurní masáž chodidel. Masáž pomocí těchto výstupků napomáhá cirkulaci krve v organismu a příspívá k obnovení správné funkce orgánů a lepšímu metabolismu. Touto akupresurní masáží celkově vzpružíte Vaše tělo a zmírníte únavu. Dopřejte si tedy takovouto účinnou masáž několikrát denně a budete se cítit svěží. Nefrit byl využíván již ve starobylé Číně… (insportline.cz)

Masážní Pantofle Insportline Klabaka S Magnety 40

Masážní Pantofle Insportline Klabaka S Magnety  40

Dřevená obuv s akupresurními body, magnety a nefrity, napomáhají cirkulaci krve v organismu a příspívají k obnovení správné funkce orgánů a lepšímu metabolismu.. Masážní pantofle inSPORTline Klabaka představují akupresurní obuv, jejíž pozitivní účinky jsou podpořené přítomností magentů a přírodních kamenů známých jako nefrit. Každá pantofel má dřevěné výstupky, které jsou vhodně anatomicky uzpůsobeny. Tyto výstupky zajistí velmi účinnou akupresurní masáž chodidel. Masáž pomocí těchto výstupků napomáhá cirkulaci krve v organismu a příspívá k obnovení správné funkce orgánů a lepšímu metabolismu. Touto akupresurní masáží celkově vzpružíte Vaše tělo a zmírníte únavu. Dopřejte si tedy takovouto účinnou masáž několikrát denně a budete se cítit svěží. Nefrit byl využíván již ve starobylé Číně… (insportline.cz)

SJH 610A Akupresurní vlož.do bot s magnety pánské

SJH 610A Akupresurní vlož.do bot s magnety pánské

Využijte vlastnosti magnetů v kombinaci s akupresurou. Přispějte k pohodlí a dobrému pocitu z chůze. Pomocí magnetů prokrvíte dolní končetiny. Akupresurní masáž vzpruží Vaše tělo a zmírní únavu. Denním nošením vložek předejdete oteklým a unaveným nohám. Vložky můžete nosit celý den kdykoliv, zejména je oceníte při sportu, práci nebo námaze.timulací akupresurních bodů chodidel docílíte pozitivního vlivu na celé tělo, protože se tím aktivují nervová zakončení, tím se následně zlepší i funkce jednotlivých orgánů. Každá vložka je vybavena pěti magnety.Velikost jeuniverzální 39-44, zastřižením lze upravit do požadované velikosti. (4home.cz)

Trenérská Deska Na Volejbal Insportline Vb76 - S Magnety

Trenérská Deska Na Volejbal Insportline Vb76 - S Magnety

Volejbalová taktická deska, magnetická, oboustranná, snadno smazatelná, odolný plast, včetně popisovače a 12 magnetů.. Trenérská deska na volejbal inSPORTline VB76 s magnety je nezbytnou součástí výbavy každého trenéra v nižších soutěžích i v nejvyšších ligách. Na desku pomocí přiloženého popisovače snadno a přehledně zakreslíte jakoukoliv akci, kterou po svých svěřencích požadujete. Při ukázkách pomůže i sada celkem 12 magnetů ve dvou barvách, kterou naleznete v balení. Každý hráč tak má svůj magnet. Oboustranné provedení taktické desky zajišťuje jak zobrazení celého hřiště, tak podrobnější zobrazení poloviny hrací plochy pro přehlednější nákresy a lepší plánování situací u sítě. Deska je opatřena pevným kovovým klipem na všechny potřebné dokumenty a očkem na zavěšení při nepoužívání.… (insportline.cz)

Přívěsek na klíče světelný box

Přívěsek na klíče světelný box

Přívěšek na klíče se světelnou tabulkou se 75 znaky. Tabulka svítí s 10 LED světly, vč. knoflíkových baterií.Klíčenka pro vlastní slovní tvorbu - každý si může podle nálady sestavit podsvícený text. rozměr: 50×28×14 mm 75 znaků svítí s volbou vlastního textu originální přívěšek na klíče1x Klíčenka světelný box (kokiskashop.cz)

Říkanky s magnety pro nejmenší (978-80-252-3690-1)

Říkanky s magnety pro nejmenší (978-80-252-3690-1)

Kniha – 10 stran, česky, prostorové pohádky, leporela Tato interaktivní knížka říkadel je určená ke společnému čtení rodičů s dětmi. Při práci s magnety si začínající čtenáři procvičí porozumění krátkým textům, naučí se poznávat různé věci denní potřeby a dopravní prostředky a osvojí si prostorovou představivost a jemnou motoriku. (alza.cz)

Ocelový náramek s magnety, stříbrná barva, černé linie "L" SP14.17

Ocelový náramek s magnety, stříbrná barva, černé linie "L" SP14.17

Náramek z oceli stříbrné barvy, matné články "Y" s lesklými černými pásky "L", magnetické kuličky, barevné kuličky. (sperky-eshop.cz)

Ocelový náramek s magnety, stříbrná barva, matné lichoběžníky SP17.03

Ocelový náramek s magnety, stříbrná barva, matné lichoběžníky SP17.03

Náramek z oceli stříbrné barvy, spojené lichoběžníky s matným povrchem, glazované magnetické kuličky. (sperky-eshop.cz)

Modom Akupresurní kuličky s magnety zlatá, pr. 4,5 cm

Modom Akupresurní kuličky s magnety zlatá, pr. 4,5 cm

Povrch akupresurních kuliček je opatřen ostrými kovovými hroty, kterými zprostředkujete velmi účinnou akupresurní masáž. Akupresurní kuličky jsou vyplněny magnetem.Magnetické pole nízkých kmitočtů evokuje změny v biochemickém stavu buněk, kdy můžete docílit úlevy od bolesti, pomoci od otoků, podpořit proudění krve, látkovou výměnu a regeneraci.Lidská dlaň čítá kolem dvaceti tisíc reflexních bodů a chodidlo nohy třikrát tolik. Na dlaních a chodidlech se projektují všechny důležité orgány těla, kdy stimulací akupresurních bodů podpoříte dobrou funkci a aktivitu všech orgánů. (4home.cz)

Hraj si s magnety Hello Kitty (978-80-87818-10-7)

Hraj si s magnety Hello Kitty (978-80-87818-10-7)

Kniha – 10 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Knížka s magnetickými stránkami a více než 40 magnety s oblíbeným motivem Hello Kitty na dlouho zabaví vaše děti. (alza.cz)

Akupresurní masážní pantofle suché zipy nanotextilie s magnety - SJH…

Akupresurní masážní pantofle suché zipy nanotextilie s magnety - SJH 314A vel. M, 40 - 41

Pořiďte si tyto skvělé masážní pantofle, které mají 41 pružinových výstupků. Jejich prostřednictvím docílíte účinné stimulace akupresurních bodů na chodidlech. Autostimulace nohou je založena na principu reflexologie, což je metoda, která se prostřednictvím masáže snaží uvolnit nashromážděné toxické látky. Pravidelným používáním tak podpoříte funkci všech důležitých orgánů v těle. Zvláště je vhodná pokud jste stále unavení, máte sedavé zaměstnání, potíže s propadlou nožní klenbou nebo obecně pro osoby staršího věku. Textilní materiál pantoflí je vyroben z nano částeček stříbra, které působí antibakteriálně a protizápachově. Dvanáct magnetů napomáhá od případných otoků, uleví od bolesti a zlepší prokrvení dolních končetin. Pokud chcete docílit účinného akupresurního efektu, noste pantofle… (4home.cz)

Magnet 3Pagen Světelný řetěz "Slunce"

Magnet 3Pagen Světelný řetěz "Slunce"

Roztomilá slunce jako z oblohy! LED diody září teplým bílým světlem a vykouzlí příjemné osvětlení. (magnet-3pagen.cz)

Magnet 3Pagen Solární světelný řetěz

Magnet 3Pagen Solární světelný řetěz

Perfektní pro velikonoční období a Vaše zahradní slavnosti: náš solární světelný řetěz s pestrými vajíčky. Akumulují denní světlo a svítí večer nejkrásnějšími barvami. S vypínačem. (magnet-3pagen.cz)

Magnet 3Pagen Světelný řetěz "Orchideje"

Magnet 3Pagen Světelný řetěz "Orchideje"

Ať už jako slavnostní osvětlení nebo jako stolní dekorace, s tímto něžným řetězem s orchidejemi a LED diodami vykouzlíte kouzelnou atmosféru mnoha způsoby. (magnet-3pagen.cz)

Magnet 3Pagen LED řetěz "Světelný oblouk"

Magnet 3Pagen LED řetěz "Světelný oblouk"

Ať již na balkonovém zábradlí, domě nebo plotě - na svíticí světelný oblouk bude fantastická podívaná, která naladí na vánoční čas. Rychlá instalace. (magnet-3pagen.cz)

Magnet 3Pagen Světelný řetěz "Motýli", žlutá

Magnet 3Pagen Světelný řetěz "Motýli", žlutá

Tento světelný řetěz s něžnými motýly a květy vykouzlí milou atmosféru - jako ozdoba stolu nebo keře v zahradě. (magnet-3pagen.cz)

Magnet 3Pagen LED světelná koule "Podzim"

Magnet 3Pagen LED světelná koule "Podzim"

Tato krásná podzimní dekorace se slunečnicemi je již připravené aranžmá. A navíc: 5 LED diod promění skleněnou kouli ve fascinující podívanou. (magnet-3pagen.cz)

Magnet 3Pagen 2 navijáky světelných rětězů

Magnet 3Pagen 2 navijáky světelných rětězů

Aby se Vaše světelené řetězy zase beznadějně nezamotaly, je tu ruční naviják. Lze na něj jednoduše navinout kabely všeho druhu a srovnat - jsou vždy připravené k použití. (magnet-3pagen.cz)

Magnet 3Pagen Světelný řetěz s melodií

Magnet 3Pagen Světelný řetěz s melodií

To tu ještě nebylo! Jakmile zapojíte tento světelný řetěz s hudbou do elektřiny, rozezní se populární píseň "Rolničky, rolničky" a rozveselí vánoční atmosféru. Náš tip: regulace skrz časový spínač (není součástí balení). (magnet-3pagen.cz)

Magnet 3Pagen LED světelný řetěz "Motýl"

Magnet 3Pagen LED světelný řetěz "Motýl"

Na tomto filigránském světelném řetězu "tančí" pestré květy a motýli. Překrásná dekorace do okna, na větvičku nebo kdekoli do místnosti. (magnet-3pagen.cz)

Magnet 3Pagen 20 svorek na světelný řetěz

Magnet 3Pagen 20 svorek na světelný řetěz

Rádi byste o Vánocích svátečně osvětlili okna? Díky praktickým svorkám s přísavkami připevníte světelné řetězy velmi snadno a bezpečně. (magnet-3pagen.cz)

Magnet 3Pagen Solární laterna se světelným efektem

Magnet 3Pagen Solární laterna se světelným efektem

Aktuální trend: Solární laterna ve stylovém betonovém vzhledu. Je napájena denním světlem a v noci dokáže vykouzlit nádherné světelné efekty skrze zajímavý dekor palmy. (magnet-3pagen.cz)

Magnet 3Pagen 3 držáky na světelné řetězy

Magnet 3Pagen 3 držáky na světelné řetězy

Aby se Vám světelné řetězy zase nezamotaly, objednejte si hned tyto držáky na suchý zip. Tak se kabely nerozmotají, jsou v pořádku složené a vždy na dosah ruky. (magnet-3pagen.cz)

CURVER BETON box XS

CURVER BETON box XS

Multifunkční tvar boxu najde uplatnění v každé místnosti vaší domácnosti - v obýváku, koupelně, pracovně...Boxy je stohovatelný (s víkem a bez víka). Technické údaje: výška výrobku: 13 cm šířka výrobku: 17 cm délka výrobku: 17 cm hmotnost: 0,52 kg materiál: odolný pevný plast + nátěr barva: šedá - imitace BETONU rozměr výrobku: 17 x 13 x 17 cm Obsah balení: 1 x box s víkem - XS (kokiskashop.cz)

Magnet 3Pagen Světelná lišta LED s hlásičem pohybu

Magnet 3Pagen Světelná lišta LED s hlásičem pohybu

Bezkabelový světelný zdroj s energeticky úsporným časovacím obvodem, který svítí pouze tehdy, když potřebujete. Pokud nezaznamená pohyb, po minutě se vypne. Ideální do kuchyňských skříněk, regálů, šatních skříní, garáží, dílen atd. Nastavitelný úhel svícení, úhel snímání 120°, dosah 4 m. 3 funkce : automatická a zapnutí/vypnutí. (magnet-3pagen.cz)

Vodováha kovová s magnety, 250mm, přesnost 1mm/1m, 3 libely 0°, 45° a…

Vodováha kovová s magnety, 250mm, přesnost 1mm/1m, 3 libely 0°, 45° a 90°, EXTOL PREMIUM

Vodováha kovová s magnety, 250mm, přesnost 1mm/1m, 3 libely 0°, 45° a 90°, elektronicky testováno, EXTOL PREMIUM Hlavní technické parametry: tech. údaje: 250mm popis: přesnost 1mm/1m, 3 libely 0°, 45° a 90°, elektronicky testováno (torriacars.cz)

Magnet 3Pagen LED solární surikaty se světelným řetězem

Magnet 3Pagen LED solární surikaty se světelným řetězem

Naše rozkošné surikaty hledají zimní úkryt. Nejvíce by se jim líbilo na Vaší zahradě. Jejich solární řetěz svátečně osvětlí každý večer. Nezaplatíte ani korunu za elektřinu. (magnet-3pagen.cz)

Světelná tabule s písmeny a tužkou InnovaGoods Cinema Box

Světelná tabule s písmeny a tužkou InnovaGoods Cinema Box

Praktické vychytávky, které vás neokradou o váš drahocenný čas? ANO! To jsou InnovaGoods! ♥ Šikovní pomocníci, kteří vás nikdy nenechají na holičkách. (bonami.cz)

KIS OMNI Transparentní úložný box - XS

KIS OMNI Transparentní úložný box - XS

Transparentní úložný box značky KIS. Box je vyroben z kvalitního plastu a pomůže vám uskladnit předměty, které zrovna nepotřebujete. Modré klipy zajišťují víko před samovolným otevřením. Technické údaje: rozměr výrobku: 39x26x17 cm (ŠxHxV) materiál: plast barva: transparentní hmotnost: 0,51 kg objem: 11L Obsah balení: 1x OMNI KIS box - XS (kokiskashop.cz)

KIS C CARS 57476 box - XS

KIS C CARS 57476 box - XS

Plastovýbox s motivy z animovaného filmu Disney Cars. Box najde nejen praktické, ale i dekorativní využití v každém dětském pokoji. Víko chrání obsah boxu před prachem a díky transparentnímu provedení vždy snadno zjistíte, co se ukrývá uvnitř. Technické údaje: rozměr výrobku: 34x19x12 cm (ŠxHxV) materiál: plast barva: transparentní + potisk auta hmotnost: 0,27 kg objem: 6 L Obsah balení: 1x KIS C box CARS - XS (kokiskashop.cz)

KIS C PORTOBELLO 57487 box - XS

KIS C PORTOBELLO 57487 box - XS

Plastovýbox se ´sladkým´ motivem z kolekce PORTOBELLO. Box najde nejen praktické, ale i dekorativní využití v každé domácnosti. Technické údaje: rozměr výrobku: 34x19x12 cm (DxŠxV) materiál: plast barva: barevný potisk - cukrová vata hmotnost: 0,27 kg objem boxíku: 6L Obsah balení: 1x KIS C box PORTOBELLO - XS (kokiskashop.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít