BLOCK Skleněná podložka

BLOCK Skleněná podložka

BLOCK Skleněná podložka

Desky stolu bývají náchylné k poškození, když na ně postavíte svíčku nebo sklenici s pitím bez vhodné podložky. Skleněná podložka BLOCK Vám poslouží nejen jako nápaditá dekorace, ale převezme i důležitou ochrannou funkci. (Butlers.cz)

BLOCK PARTY Stůl se skleněnou deskou a polštářem

BLOCK PARTY Stůl se skleněnou deskou a polštářem

Stylový, univerzální, robustní - obývací nábytek z pleteného plastu je na dobré cestě stvořit nový kult. Nápadně hranatý design a příjemná barva se postarají nejen o komfort, ale i ležérní vzhled v obývacím pokoji, zimní zahradě nebo na terase. Všechny díly řady Block Party se opírají o hliníkové podstavce, které odolají povětrnostním vlivům a jsou snadno udržovatelné díky pletenině z plastu. Tento stůl s ochrannou skleněnou deskou je obzvláště rafinovaný. Je navíc dodáván s polštářem, takže můžete stůl jednoduše proměnit v sedačku nebo podnožku. Kromě tohoto křesla jsou k dostání další kombinovatelné kousky včetně stolu. Postavte si vlastní sedací soupravu podle Vašeho přání. (Butlers.cz)

Skleněná podložka Velleman GP8200 k 3D tiskárně Velleman K8200

Skleněná podložka Velleman GP8200 k 3D tiskárně Velleman K8200

Skleněná podložka Velleman GP8200 k 3D tiskárně Velleman K8200 (Conrad.cz)

Joseph Joseph Skleněná ochranná podložka Milk & Cookies 40 x 30 cm

Joseph Joseph Skleněná ochranná podložka Milk & Cookies 40 x 30 cm

Prkénko z tvrzeného skla a motivem mléka se sušenkou. Prkénko stojí na čtyřech protiskluzných ploškách, díky použitému materiálu neváže pachy ani chutě a lze jej použít až do teplot 280 °C. Poslouží tak i jako podložka pod hrnce a jiné horké nádoby. (Kulina.cz)

Poklop s umělou rostlinou

Poklop s umělou rostlinou

Poklop s umělou rostlinou je velmi dekorativní, poklop je skleněný, spodní podložka je vyrobená ze dřeva. Květináč s umělou rostlinkou je k dispozici v různých variantách.Měří průměr 14x21v cm, květináč průměr 8x13v cm. (Euronova-shop.cz)

Uživatele, kteří hledají "BLOCK Skleněná podložka" se dívají také na:

Podložka pod puzzle 5000
Podložka pod židli breno
Akupresurní podložka na chodidla
Skleněná konvice na indukci

Deka Block

Deka Block

Veselé vzory s ještě veselejšími barvami a vy musíte být při pohledu na pohovku vylepšený tímto přehozem veselejší ještě více. Použít tohle slovo ještě jednou, tak vám jde hlava kolem nejen z těch zářivých vzorů. (Vemzu.cz)

WADER -Funny block

WADER -Funny block

Funny block Wader. Dětská skládačka plastová dítě s ní může skládat zvířátka dle fantazie. Velikost krabice: 19,5 x 25 x 4,8 cm. Hračka vhodná pro děti od 4 let.   Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračky Wader jsou vhodné nejen do domácností, ale i do mateřských školek. (Mrakyhracek.cz)

Mango - Top Block

Mango - Top Block

Top z kolekce Mango. Model vyroben z jednobarevné látky. Tenky, splývavý materiál. (Answear.cz)

Roli Touch Block

Roli Touch Block

Speciální expression box pro pro systém Block značky Roli. Zařízení umožňuje rychlé a intuitivní ovládání pěti dimenzi modelů Seabord Block nebo Lightpad Block. K dispozici je ovládání pro funkce Strike, Glide, Slide, Press a Lift. Zařízení se jednoduše připojuje pomocí vestavěných konektorů po všech stranách nebo bezdrátově pomocí technologie Bluetooth. Touch Block se vyrábí v Londýně. Barevné provedení: Black. (Muziker.com)

Roli Lightpad Block

Roli Lightpad Block

Centrum modulárního studia značky Roli. Lightpad Block je dotykově citlivý ovladač, který lze bezdrátově spojit s aplikací Noise, kterou je možné stáhnout zdarma. Samozřejmostí je přesná odezva při dotykové hře, glisandách a dalších intuitivních pohybech po ploše Lightpad Block. Zařízení je jednoduše propojitelné s dalšími moduly ze série Block značky Roli. Lightpad Block lze napájet pomocí USB kabelu nebo z vestavěné baterie s životností 4 hodiny. Systémové požiadavky: iPhone6 nebo vyšší, iPad Air nebo vyšší.Rozměry: 94 x 94 x 20 mm, hmotnost: 250 g. (Muziker.com)

Roli Live Block

Roli Live Block

Live Block je modulární zařízení, které umožňuje dále ovládat ovladač Roli Lightpad Block. Zařízení se ke centrálnímu modulu připojuje pomocí magnetických plošek z nichž je i napájeno. Toto jednoduché spojení dále rozšiřuje ovládací možnosti Lightpad Block a nabízí kontrolu nad ovládáním oktáv, akordů, arpeggio a sustainu. Systémové požiadavky: iPhone6 nebo vyšší, iPad Air nebo vyšší. Rozměry: 48 mm x 95 mm x 20.5 mm, hmotnost: 160 g. (Muziker.com)

Naušnice Block – antracit

Naušnice Block – antracit

Velmi nevšední náušnice navržené renomovaným českým designérem Tomášem Vackem z české dílny Gravelli. Jedinečné náušnice vyrobené z betonu, které jistě překvapí.I přes to, že jsou vyrobené z betonu, váží pouze 3,5 gramu, takže budou zároveň pohodlnější než mnohé klasické náušnice. Na výběr jsou dvě barevné varianty, obě dodávané v jedinečné betonové krabičce se zavíráním na magnet. (Vemzu.cz)

Barva:
světle šedá

Červené šaty – Block – S

Červené šaty – Block – S

Britská firma Native Youth se rozhodla jít svou vlastní cestou a přináší vám oblečení s lehkým nádechem retra, ze kterého pověstný britský šmrnc přímo křičí. Původně se zaměřovala pouze na stylové pánské oblečení, za posledních pár let se hodně rozrostla a představila také ženskou kolekci, která odráží mix nekompromisního stylu za přijmné ceny. Díky širokému výběrů modelů a mnoho dalšího se Native Youth stane jedinou značkou, kterou budete chtít mít ve svém šatníku.U značky Native Youth často doporučujeme vybírat velikost o číslo menší než standardně nosíte, výjimkou jsou však trička, která jsou spíše užšího střihu. (Vemzu.cz)

Velikost:
S

Roli Seaboard Block

Roli Seaboard Block

Speciální keyboard a controller s unikátní pěnovou klaviaturou. Keyboard je vybaven 24 klávesami a unikátní pěnovou klaviaturou, která umožňuje pracovat s tónem tak, jako při žádném jiném klávesové nástroje. Klávesy modelu Seaboard Block vytvářejí organický tón citlivý nejen na dotyk a tlak ale také na vibrato. Tón je tak možné ohýbat a modulovat přímo na klaviatuře jen s pomocí vašich prstů. Hra na klávesy je přirozená a jednoduchá. Seaboard Block je vybaven Bluetooth technologií, která ho okamžitě spáruje s jinými zařízeními ze série Block značky Roli. Keyboard funguje i jako samostatný nástroj díky systému Equator Player nebo při použití aplikace NOISE, kterou je možné stáhnout zdarma. Seaboard Block se vyrábí v Londýně. Barevné provedení: Black. (Muziker.com)

Termohrnek Block – M

Termohrnek Block – M

Tento hrnek bude u vás doma skvěle vypadat, ale také myslí na pohodlí při jeho používání i bezpečnost. Již se nemusíte bát, že se spálíte nebo rozlijete nápoj. Tento hrnek má dvojstěnnou strukturu, která chrání ruce proti popálení a také silikonový kroužek, který vám umožní hrnek držet pevně, aby vám nevyklouzl. Vzor hrnku inspirován interakcí a spojením mezi lidmi. Vhodné do myčky a mikrovlnné trouby. (Vemzu.cz)

Rozměr:
M
Velikost:
M

Roli Seaboard Block

Roli Seaboard Block

USB/MIDI keyboard Tato klávesnice spojuje univerzální modulární hudební systém BLOCKS s revolučním pojetím MIDI kontrolérů, které společnost ROLI zhmotnila v oceňované sérii Seaboard. Klávesy potažené jemným silikonem poskytují naprostou svobodu v tvorbě a v hudebním výrazu prostřednictvím pětidimenzionálního dotykového povrchu. Kromě klasické hry na klávesy tak můžete zvuk různě ohýbat, měnit jeho barvu, výšku, hlasitost a modulovat podle toho jakou funkci ke konkrétnímu pohybu přiřadíte. Pomocí magnetických DNA konektorů můžete připojit další Seaboard nebo jakýkoliv kontrolér ze série Blocks. Širší možnosti konektivity poskytují Bluetooth a USB/MIDI rozhraní. Součástí balení je zvuková banka s více jak stovkou nástrojů od klasických strunných až po moderní syntetizéry. Bohatou… (Kytary.cz)

Roli Touch Block

Roli Touch Block

Kontroler ROLI BLOCKS je univerzální modulární hudební systém pro každého, kdo chce tvořit hudbu, ať už to je absolutní začátečník bez žádné hudební průpravy nebo profesionál hledající nové, progresivní způsoby komponování. Systém se vyznačuje malými rozměry, bezdrátovým propojením jednotlivých modulů a jednoduchým intuitivním ovládáním. Roli Blocks můžete používat kdekoliv na cestách, doma v kuchyni nebo s ním rovnou vystupovat. Centrálním prvkem je specifický kontrolér Lightpad Block, který se v kombinaci s freeware iOS aplikací NOISE stává silným nástrojem pro absolutně svobodnou tvorbu. Touch Block je ovládací prvek systému Roli Blocks, který umožňuje rychlé a snadné nastavení výrazových prostředků na zařízeních Seaboard Block a Lightpad Block. V reálném čase tak lze upravovat… (Kytary.cz)

Roli Lightpad Block

Roli Lightpad Block

Kontroler ROLI BLOCKS je univerzální modulární hudební systém pro každého, kdo chce tvořit hudbu, ať už to je absolutní začátečník bez žádné hudební průpravy nebo profesionál hledající nové, progresivní způsoby komponování. Roli Blocks můžete používat kdekoliv na cestách, doma v kuchyni nebo s ním rovnou vystupovat. Centrálním prvkem je specifický kontrolér Lightpad Block, který se po propojení s freeware iOS aplikací NOISE stává silným nástrojem pro absolutně svobodnou tvorbu. Lightpad Block je základní 5D MIDI kontrolér pro systém ROLI BLOCKS. Povrch padu velmi citlivě reaguje na každé gesto uživatele a k snadné orientaci napomáhá barevná svítící mřížka. Ovladač vám svými rozměry nezabere moc místa, proto jej můžete nosit neustále u sebe a být tak vždy připraveni tvořit. Tento… (Kytary.cz)

Roli Live Block

Roli Live Block

Kontroler ROLI BLOCKS je univerzální modulární hudební systém pro každého, kdo chce tvořit hudbu, ať už to je absolutní začátečník bez žádné hudební průpravy nebo profesionál hledající nové, progresivní způsoby komponování. Systém se vyznačuje malými rozměry, bezdrátovým propojením jednotlivých modulů a jednoduchým intuitivním ovládáním. Roli Blocks můžete používat kdekoliv na cestách, doma v kuchyni nebo s ním rovnou vystupovat. Centrálním prvkem je specifický kontrolér Lightpad Block, který se v kombinaci s freeware iOS aplikací NOISE stává silným nástrojem pro absolutně svobodnou tvorbu. Live block je ovládací prvek systému Roli Blocks, který usnadňuje práci se softwarem (NOISE). Bez zdlouhavého procházení nastavení ve smartphonu tak máte všechny nejčastěji používané funkce… (Kytary.cz)

Roli Loop Block

Roli Loop Block

Kontroler ROLI BLOCKS je univerzální modulární hudební systém pro každého, kdo chce tvořit hudbu, ať už to je absolutní začátečník bez žádné hudební průpravy nebo profesionál hledající nové, progresivní způsoby komponování. Systém se vyznačuje malými rozměry, bezdrátovým propojením jednotlivých modulů a jednoduchým intuitivním ovládáním. Roli Blocks můžete používat kdekoliv na cestách, doma v kuchyni nebo s ním rovnou vystupovat. Centrálním prvkem je specifický kontrolér Lightpad Block, který se v kombinaci s freeware iOS aplikací NOISE stává silným nástrojem pro absolutně svobodnou tvorbu. Loop block je ovládací prvek systému Roli Blocks, který usnadňuje práci se softwarem (NOISE). Bez zdlouhavého procházení nastavení ve smartphonu tak máte všechny funkce looperu přímo na talíři.… (Kytary.cz)

Octagon Block Calendar

Octagon Block Calendar

Octagon Block Calendar - ultimátní stolní kalendář bez příkras a kompromisů. Buďte vždy v obraze i pod obraz, jedinečný design vám nedá zapomenout. Výhoda: lze používat i několik let. Rozměry: 10 x 25 x 4,5 cm. (Freshlabels.cz)

Barva:
neuvedena

Caboo Lite Block

Caboo Lite Block

Ergonomické nosítko/šátek pro nošení dětí od 3,5-15 kg. Umožňuje nosit miminka od narození ve 4 různých pozicích dle věku (Pilulka.cz)

Mindok SMART - Auto Block

Mindok SMART - Auto Block

Mindok přináší zajímavou logickou hru pro jednoho hráče z prostředí policejní honičky se zločincem. Staňte se velitelem policejního zásahu. Rozhodujte o všechn krocích akce. Zkoordiujte své policejní jednotky tak, aby obklíčily zločince. Dopadněte zločince a zvítězte! Hlavolam nabízí 60 rébusů k vyřešení. Tato hra ze série Smart Games rozvíjí představivost, logické myšlení, plánování a schopnost koncentrace. Obsah balení: 60 rébusů herní plán herní dílky pravidla hry Počet hráčů: 1 Věk: 7+   Video- MINDOK SMART - AUTO… (Mrakyhracek.cz)

Viadana 17mm Double Block

Viadana 17mm Double Block

Dvojitá kladka s průměrem kotouče 17 mm. (Muziker.com)

Viadana 25mm Triple Block

Viadana 25mm Triple Block

Trojitá kladka s průměrem kotouče 25 mm. (Muziker.com)

Allen HA93 Becket Block

Allen HA93 Becket Block

Kladka s ložisky s průměrem 25 mm (Muziker.com)

Viadana 25mm Single Block

Viadana 25mm Single Block

Jednoduchá kladka s průměrem kotouče 25 mm. (Muziker.com)

Viadana 22mm Single Block

Viadana 22mm Single Block

Jednoduchá kladka s průměrem kotouče 22 mm. (Muziker.com)

Viadana 17mm Triple Block

Viadana 17mm Triple Block

Trojitá kladka s průměrem kotouče 17 mm. (Muziker.com)

Viadana 17mm Single Block

Viadana 17mm Single Block

Jednoduchá kladka se třmenem. Průměr kotouče 17 mm. (Muziker.com)

Viadana 28mm Single Block

Viadana 28mm Single Block

Jednoduchá kladka s průměrem kotouče 28 mm. (Muziker.com)

Viadana 25mm Double Block

Viadana 25mm Double Block

Dvojitá kladka s průměrem kotouče 25 mm. (Muziker.com)

Viadana 22mm Triple Block

Viadana 22mm Triple Block

Trojitá kladka s průměrem kotouče 22mm. (Muziker.com)

Viadana 22mm Double Block

Viadana 22mm Double Block

Dvojitá kladka s průměrem kotouče 22 mm. (Muziker.com)

Barton Marine Rotatable Block

Barton Marine Rotatable Block

Barton Marine Rotatable Block (Muziker.com)

Roli Lightpad Block M

Roli Lightpad Block M

Centrum modulárního studia značky Roli prošlo revizí, aby přineslo ještě více inspirace. Lightpad Block M je dotykově citlivý ovladač, který lze bezdrátově spojit s aplikací Noise, kterou je možné stáhnout zdarma. Samozřejmostí je přesná odezva při dotykové hře, glisandách a dalších intuitivních pohybech po ploše Lightpad Block M. Plocha je vybavena 225 mikroklávesami a nyní o 50% jasnější díky vylepšeným LED diodám. Zařízení je jednoduše propojitelné s dalšími moduly ze série Block značky Roli. Lightpad Block M lze napájet pomocí USB kabelu nebo z vestavěné baterie s životností 4 hodiny. Systémovépožiadavky: iPhone6 nebo vyšší, iPad Air nebo vyšší. Rozměry: 94 x 94 x 20 mm, hmotnost: 250 g. (Muziker.com)

Tycoon Wood Block - L

Tycoon Wood Block - L

Perkusní nástroj wood block menších rozměrů (velikost "largel"), vyrobený z odolného dřeva kaučukovníku. Součástí balení je dřevěná úderová palička a jednoduchý ocelový úchyt. (Muziker.com)

Nino NINO 21 Wood Block

Nino NINO 21 Wood Block

Perkuse: Wood-Block střední v ceně beater (Muziker.com)

BLOCK PARTY Středový díl

BLOCK PARTY Středový díl

Stylový, univerzální, robustní - obývací nábytek z pleteného plastu je na dobré cestě stvořit nový kult. Nápadně hranatý design a příjemná barva se postarají nejen o komfort, ale i ležérní vzhled v obývacím pokoji, zimní zahradě nebo na terase. Všechny díly řady Block Party se opírají o hliníkové podstavce, které odolají povětrnostním vlivům a jsou snadno udržovatelné díky pletenině z plastu. Potah: 100% polyester s pěnovou výplní. Potah je snímatelný a lze ho prát při nízkých teplotách (max. 30° C). Kromě tohoto křesla jsou k dostání další kombinovatelné kousky včetně stolu. Postavte si vlastní sedací soupravu podle Vašeho přání. (Butlers.cz)

Šátek COLOR BLOCK SCARF

Šátek COLOR BLOCK SCARF

Dámský letní šál s třásněmi a barevnými bloky. Kombinace bavlny a lnu je příjemná na těle a nenáročná na údržbu. Variant stylingu je mnoho, díky své délce a šířce můžete šál použít i jako lehký pléd přes holá ramena, což jistě oceníte při každé večerní příležitosti pod širým nebem. Kombinujte s doplňky v přírodních barvách. (GANT.CZ)

Červené šaty – Block – XS

Červené šaty – Block – XS

Britská firma Native Youth se rozhodla jít svou vlastní cestou a přináší vám oblečení s lehkým nádechem retra, ze kterého pověstný britský šmrnc přímo křičí. Původně se zaměřovala pouze na stylové pánské oblečení, za posledních pár let se hodně rozrostla a představila také ženskou kolekci, která odráží mix nekompromisního stylu za přijmné ceny. Díky širokému výběrů modelů a mnoho dalšího se Native Youth stane jedinou značkou, kterou budete chtít mít ve svém šatníku.U značky Native Youth často doporučujeme vybírat velikost o číslo menší než standardně nosíte, výjimkou jsou však trička, která jsou spíše užšího střihu. (Vemzu.cz)

Velikost:
XS

Crocs - Sandály Color Block

Crocs - Sandály Color Block

Sandály z kolekce Crocs. Model vyroben ze syntetického materiálu. (Answear.cz)

Puma - Tričko Rebel Block

Puma - Tričko Rebel Block

Tričko z kolekce Puma. Model vyroben z pleteniny s potiskem. (Answear.cz)

Naušnice Block Steel – Antracit

Naušnice Block Steel – Antracit

Unikátní náušnice vyrobené českou dílnou Gravelli. Tyto náušnice z betonu dokonale kombinují tvrdé prvky betonu proložené lesklým kovem. Jsou jedinečným šperkem navrženým renomovaným českým designérem Tomášem Vackem, na českém trhu seženete exkluzivně pouze u nás. Beton by se někomu mohl zdát těžkým materiálem pro takto jemný šperk, každá náušnice však váží pouhé 2 gramy což ji činní lehčí než většinu náušnic z ušlechtilých kovů. Dodávané v betonové krabičce s magnetickým zavíráním je činí dokonalým dárkem pro každou ženu.  (Vemzu.cz)

Šedočerný koberec Block 160x230

Šedočerný koberec Block 160x230

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být vysoce návykový i v malých dávkách. (Vemzu.cz)

Rozměr:
160 × 230 cm

Šedočerný koberec Block 60x90

Šedočerný koberec Block 60x90

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být vysoce návykový i v malých dávkách. (Vemzu.cz)

Rozměr:
60 × 90 cm

Šedočerný koberec Block 70x240

Šedočerný koberec Block 70x240

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být vysoce návykový i v malých dávkách. (Vemzu.cz)

Rozměr:
70 × 240 cm

Šedočerný koberec Block 90x200

Šedočerný koberec Block 90x200

Každý domov si zaslouží dávku vitamínů, které mu vrátí život do zdí. Společnost House Doctor navrhuje designové kousky, které zaručeně vyléčí váš domov ze stereotypu. Mezi léky, kterými nadopuje váš domov, jsou různé vázy, svíčky, dekorace na zeď, deky a polštáře, doplňky do kuchyně i do kanceláře a to vše z nepřeberných množství materiálů a v jedinečném severském stylu. Varování: může být vysoce návykový i v malých dávkách. (Vemzu.cz)

Rozměr:
90 × 200 cm

Roli Lightpad Block (použité)

Roli Lightpad Block (použité)

Kontroler Použitý kus. Chybí USB-C kabel. ROLI BLOCKS je univerzální modulární hudební systém pro každého, kdo chce tvořit hudbu, ať už to je absolutní začátečník bez žádné hudební průpravy nebo profesionál hledající nové, progresivní způsoby komponování. Roli Blocks můžete používat kdekoliv na cestách, doma v kuchyni nebo s ním rovnou vystupovat. Centrálním prvkem je specifický kontrolér Lightpad Block, který se po propojení s freeware iOS aplikací NOISE stává silným nástrojem pro absolutně svobodnou tvorbu. Lightpad Block je základní 5D MIDI kontrolér pro systém ROLI BLOCKS. Povrch padu velmi citlivě reaguje na každé gesto uživatele a k snadné orientaci napomáhá barevná svítící mřížka. Ovladač vám svými rozměry nezabere moc místa, proto jej můžete nosit neustále u sebe a být tak… (Kytary.cz)

WeSC Overlay Block Sycamore S

WeSC Overlay Block Sycamore S

wesc Overlay Block - příjemný materiál a pohodlný střih. (Freshlabels.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít