BLOCK PARTY Stůl se skleněnou deskou a polštářem

BLOCK PARTY Stůl se skleněnou deskou a polštářem

BLOCK PARTY Stůl se skleněnou deskou a polštářem

Stylový, univerzální, robustní - obývací nábytek z pleteného plastu je na dobré cestě stvořit nový kult. Nápadně hranatý design a příjemná barva se postarají nejen o komfort, ale i ležérní vzhled v obývacím pokoji, zimní zahradě nebo na terase. Všechny díly řady Block Party se opírají o hliníkové podstavce, které odolají povětrnostním vlivům a jsou snadno udržovatelné díky pletenině z plastu. Tento stůl s ochrannou skleněnou deskou je obzvláště rafinovaný. Je navíc dodáván s polštářem, takže můžete stůl jednoduše proměnit v sedačku nebo podnožku. Kromě tohoto křesla jsou k dostání další kombinovatelné kousky včetně stolu. Postavte si vlastní sedací soupravu podle Vašeho přání. (Butlers.cz)

Garthen Bistro 6156 Zahradní stůl se skleněnou deskou

Garthen Bistro 6156 Zahradní stůl se skleněnou deskou

Zahradní stůl se skleněnou deskou Bistro Tento stůl se skleněnou deskou, ocelovým rámem a dírou na slunečník je ideální k využití při posezení na zahradě, terase či na balkoně. Ocelový rám stolku je lakovaný a nohy jsou zakončeny gumovými koncovkami. Použitý materiál nevyžaduje složitou údržbu nebo speciální čistící prostředky a je odolný proti povětrnostním vlivům.   Technické údaje: barva rámu: hnědá materiál: sklo, ocel průměr desky: 60cm výška: 72cm hmotnost: 5kg otvor pro slunečník rozměry otvoru pro slunečník: 42mm (s plastovým kroužkem), 52mm (bez plastového kroužku)   Obsah balení: 1x zahradní stůl Bistro (Dilego.cz)

Garthen Bistro 6156 Zahradní stůl se skleněnou deskou

Garthen Bistro 6156 Zahradní stůl se skleněnou deskou

Zahradní stůl se skleněnou deskou Bistro Tento stůl se skleněnou deskou, ocelovým rámem a dírou na slunečník je ideální k využití při posezení na zahradě, terase či na balkoně. Ocelový rám stolku je lakovaný a nohy jsou zakončeny gumovými koncovkami. Použitý materiál nevyžaduje složitou údržbu nebo speciální čistící prostředky a je odolný proti povětrnostním vlivům. Technické údaje: barva rámu: hnědá materiál: sklo, ocel průměr desky: 60cm výška: 72cm hmotnost: 5kg otvor pro slunečník rozměry otvoru pro slunečník: 42mm (s plastovým kroužkem), 52mm (bez plastového kroužku) Obsah balení: 1x zahradní stůl Bistro (Kokiskashop.cz)

Tradgard ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm

Tradgard ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm

Kulatý kovový stůlse skleněnou stolovou deskou (5mm). Barva stolu je černá. kovový stůl+skleněná deska 5mm   Technické údaje: výška výrobku: 70cm délka výrobku: ø60cm hmotnost: 5,7kg nosnost: 50kg materiál: kov + sklo 5mm barva: černá rozměr balení: 67x63x9cm materiál balení: karton možnost rozložení: ne otvor pro slunečník (průměr): ne   Obsah balení: 1x Stůl ZWT-03 (Dilego.cz)

Tradgard ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm

Tradgard ZWT-03 Zahradní stůl se skleněnou deskou - 60cm

Kulatý kovový stůlse skleněnou stolovou deskou (5mm). Barva stolu je černá. kovový stůl+skleněná deska 5mm Technické údaje: výška výrobku: 70cm délka výrobku: ø60cm hmotnost: 5,7kg nosnost: 50kg materiál: kov + sklo 5mm barva: černá rozměr balení: 67x63x9cm materiál balení: karton možnost rozložení: ne otvor pro slunečník (průměr): ne Obsah balení: 1x Stůl ZWT-03 (Kokiskashop.cz)

Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou -…

Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou - šedá

Zahradní stůl s rovnými liniemi a vysokou funkčnostní. Rám je zhotoven z oceli a díky tomu velmi stabilní,  odolný vlivům počasí.Skleněná deska je z bezpečnostního skla.   Technické údaje: materiál: ocel a bezpečnostní sklo rozměr desky stolu: délka cca 110 x šířka 60 x výška 72 cm s otvorem a záslepkou pro slunečník průměr otvoru pro slunečník: cca 4 cm barva rámu: šedá barva skla: čirá   Obsah balení:  zahradní stůl z oceli s bezpečnostním sklem a otvorem pro slunečník (Dilego.cz)

Zahradní polyratanový stůl se skleněnou deskou DENVER - 160 cm…

Zahradní polyratanový stůl se skleněnou deskou DENVER - 160 cm Tradgard

Nejnovějším módním trendem nejen v oblasti zahradního nábytku, ale i interiérového je nábytek z umělého ratanu. I když se umělý ratan podobá přírodnímu, je mnohem odolnější. Obecně lze říci, že je pružnější a je méně pravděpodobné, že se poničí. Stůl odolává UV zářenía teplotě od +50°C do -10°C, má hliníkovou kostru, tvrzené sklo 5mm. Stůl můžete doplnit křeslem DENVER a vytvořit tak velmi luxusní jídení soupravu.Technické údaje:výška výrobku: 75cmšířka výrobku: 90cmdélka výrobku: 160cmnosnost: 100kgbarva: hnědámožnost rozložení: neotvor pro slunečník (průměr): neObsah balení:1x DENVER stůl 160cm (Kokiskashop.cz)

Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou -…

Garthen BISTRO 39230 Zahradní obdélníkový stůl se skleněnou deskou - šedá

Zahradní stůl s rovnými liniemi a vysokou funkčnostní. Rám je zhotoven z oceli a díky tomu velmi stabilní, odolný vlivům počasí.Skleněná deska je z bezpečnostního skla. Technické údaje: materiál: ocel a bezpečnostní sklo rozměr desky stolu: délka cca 110 x šířka 60 x výška 72 cm s otvorem a záslepkou pro slunečník průměr otvoru pro slunečník: cca 4 cm barva rámu: šedá barva skla: čirá Obsah balení: zahradní stůl z oceli s bezpečnostním sklem a otvorem pro slunečník (Kokiskashop.cz)

Tradgard DENVER 54650 Zahradní polyratanový stůl se skleněnou deskou …

Tradgard DENVER 54650 Zahradní polyratanový stůl se skleněnou deskou - 100 cm

Nejnovějším módním trendem nejen v oblasti zahradního nábytku, ale i interiérového je nábytek z umělého ratanu. I když se umělý ratan podobá přírodnímu, je mnohem odolnější. Obecně lze říci, že je pružnější a je méně pravděpodobné, že se poničí. Stůl odolává UV zářenía teplotě od +50°C do -10°C, má hliníkovou kostru, tvrzené sklo 5mm. Stůl můžete doplnit křeslem DENVER a vytvořit tak velmi luxusní jídení soupravuTechnické údaje:výška výrobku: 75cmšířka výrobku: 100cmnosnost: 100kgbarva: hnědámateriál balení: PAP kartonmožnost rozložení: neotvor pro slunečník (průměr): neObsah balení:1x DENVER stůl 100cm (Dilego.cz)

Tradgard DENVER 54649 Zahradní polyratanový stůl se skleněnou deskou …

Tradgard DENVER 54649 Zahradní polyratanový stůl se skleněnou deskou - 160 cm

Nejnovějším módním trendem nejen v oblasti zahradního nábytku, ale i interiérového je nábytek z umělého ratanu. I když se umělý ratan podobá přírodnímu, je mnohem odolnější. Obecně lze říci, že je pružnější a je méně pravděpodobné, že se poničí. Stůl odolává UV zářenía teplotě od +50°C do -10°C, má hliníkovou kostru, tvrzené sklo 5mm. Stůl můžete doplnit křeslem DENVER a vytvořit tak velmi luxusní jídení soupravu.Technické údaje:výška výrobku: 75cmšířka výrobku: 90cmdélka výrobku: 160cmnosnost: 100kgbarva: hnědámožnost rozložení: neotvor pro slunečník (průměr): neObsah balení:1x DENVER stůl 160cm (Dilego.cz)

Garthen Bistro 31934 Zahradní stůl se skleněnou deskou, 120 cm kulatý

Garthen Bistro 31934 Zahradní stůl se skleněnou deskou, 120 cm kulatý

Tento velký a robustní stůl je vybaven otvorem na slunečník. Robustní ocelové nohy zajišťují stabilitu. Nohy jsou opatřeny gumovými knoflíky. Použité materiály jsou bezúdržbové, odolné proti povětrnostním vlivům a nevyžadují speciální péči.   Technické údaje: materiál: ocel a sklo průměr: Ø 120 cm výška: cca 72 cm pevnost ocelové nohy: cca 5 mm otvor pro slunečník průměr otvoru pro slunečník: s plastovým kroužkem 42 mm, bez 52 mm barva: černá barva rámu: hnědá   Obsah balení: 1x bistro stůl se skleněnou deskou a ocelovým rámem (demontovaný) 1x montážní přislušenství (Dilego.cz)

Tradgard DENVER 54650 Zahradní polyratanový stůl se skleněnou deskou …

Tradgard DENVER 54650 Zahradní polyratanový stůl se skleněnou deskou - 100 cm

Nejnovějším módním trendem nejen v oblasti zahradního nábytku, ale i interiérového je nábytek z umělého ratanu. I když se umělý ratan podobá přírodnímu, je mnohem odolnější. Obecně lze říci, že je pružnější a je méně pravděpodobné, že se poničí. Stůl odolává UV zářenía teplotě od +50°C do -10°C, má hliníkovou kostru, tvrzené sklo 5mm. Stůl můžete doplnit křeslem DENVER a vytvořit tak velmi luxusní jídení soupravuTechnické údaje:výška výrobku: 75cmšířka výrobku: 100cmnosnost: 100kgbarva: hnědámateriál balení: PAP kartonmožnost rozložení: neotvor pro slunečník (průměr): neObsah balení:1x DENVER stůl 100cm (Kokiskashop.cz)

Garthen Bistro 31934 Zahradní stůl se skleněnou deskou, 120 cm kulatý

Garthen Bistro 31934 Zahradní stůl se skleněnou deskou, 120 cm kulatý

Tento velký a robustní stůl je vybaven otvorem na slunečník. Robustní ocelové nohy zajišťují stabilitu. Nohy jsou opatřeny gumovými knoflíky. Použité materiály jsou bezúdržbové, odolné proti povětrnostním vlivům a nevyžadují speciální péči. Technické údaje: materiál: ocel a sklo průměr: Ø 120 cm výška: cca 72 cm pevnost ocelové nohy: cca 5 mm otvor pro slunečník průměr otvoru pro slunečník: s plastovým kroužkem 42 mm, bez 52 mm barva: černá barva rámu: hnědá Obsah balení: 1x bistro stůl se skleněnou deskou a ocelovým rámem (demontovaný) 1x montážní přislušenství (Kokiskashop.cz)

Kulatý jídelní stůl 119 cm se skleněnou deskou a netradiční podnoží…

Kulatý jídelní stůl 119 cm se skleněnou deskou a netradiční podnoží DO235

Máte rádi originální nábytek, který se něčím vyjímá od ostatních kousků? Pak je tento stůl pro vás jako stvořený! Netradiční designová podnož dodává stolu originalitu a naprosto ho odlišuje od všech ostatních jídelních stolů. Skloubení materiálu, skla a kovu s imitací dřeva, dělají ze stolu moderní kousek, který zaujme každou návštěvu. Kulatá deska je z čirého skla (tl. 10 mm) a dodává tak stolu vzdušný vzhled. Netradiční podnož, která vypadá, jakoby byla složena ze dvou písmen ,,X", je vyrobena z kovu a je opatřena folií imitujídí dubové dřevo. Ke stolu se usadí hned 4 osoby. Ve stejném designu nabízíme i konferenční stolky. Přesná výška stolu je 75,5 cm. Dodáváno v demontu. (Nakup-nabytek.cz)

Tradgard 6636 Stůl z černého ratanu se skleněnou deskou 80x80cm

Tradgard 6636 Stůl z černého ratanu se skleněnou deskou 80x80cm

Zahradní stůl čtvercového tvaru s kovovou konstrukcí opletenou plochým umělým ratanem a vrchní deskou z tvrzeného skla.Vhodný do altánu, na terasy, ale i do kaváren či restaurací.Lehce udržovatelný a omyvatelný.Technické údaje:výška výrobku: 72cmšířka výrobku: 80cmdélka výrobku: 80cmhmotnost: 10kgnosnost: 50kgmateriál: kovová kostra + ratan + tvrzené sklo 5mmbarva: černározměr balení: 81x81x15cmmateriál balení: kartonmožnost rozložení: neotvor pro slunečník (průměr): neObsah balení:1x stůl RATAN 80x80cm (Dilego.cz)

Celková výška:
72 cm
Celková šířka:
80 cm
Celková hloubka:
80 cm
Nosnost:
50 kg

Tradgard 6636 Stůl z černého ratanu se skleněnou deskou 80x80cm

Tradgard 6636 Stůl z černého ratanu se skleněnou deskou 80x80cm

Zahradní stůl čtvercového tvaru s kovovou konstrukcí opletenou plochým umělým ratanem a vrchní deskou z tvrzeného skla.Vhodný do altánu, na terasy, ale i do kaváren či restaurací.Lehce udržovatelný a omyvatelný.Technické údaje:výška výrobku: 72cmšířka výrobku: 80cmdélka výrobku: 80cmhmotnost: 10kgnosnost: 50kgmateriál: kovová kostra + ratan + tvrzené sklo 5mmbarva: černározměr balení: 81x81x15cmmateriál balení: kartonmožnost rozložení: neotvor pro slunečník (průměr): neObsah balení:1x stůl RATAN 80x80cm (Kokiskashop.cz)

Celková výška:
72 cm
Celková šířka:
80 cm
Celková hloubka:
80 cm
Nosnost:
50 kg

zahradní stůl ABC 9825 se skleněnou deskou 150 x 80 cm - DOPRAVA…

zahradní stůl ABC 9825 se skleněnou deskou 150 x 80 cm - DOPRAVA POUZE 79,- Kč

- pevná a stabilní konstrukce - rám z oceli opatřeným práškovou barvou pro odolnost vůči povětrnostním vlivům - skleněná deska z bezpečnostního tvrzeného skla s tloušťce 5mm s protikluzovou úpravou - vprostřed skleněné desky otvor pro slunečník o průměru 38 mm se záslepkou - nohy opatřeny plastovými patkami proti pohybu a proti poškrábání  - hmotnost:18 kg - návod v češtině - 24 měsíců záruka   Rozměry stolu: - délka: 150 cm - šířka: 80 cm - výška: 70 cm   (Nejlevnejsizbozi.cz)

šířka:
80 cm
výška:
70 cm
hmotnost:
18 kg

Kulatý stolek se skleněnou deskou

Kulatý stolek se skleněnou deskou

Výrobky Leitmotiv odráží silné a nadčasové produkty, které se objevují v každé kolekci. Leitmotiv vás příjemně překvapí odvážnými produkty a náročnými návrhy, díky čemuž jsou jejich výrobky tak jedinečné. (Vemzu.cz)

Velký stolek se skleněnou deskou

Velký stolek se skleněnou deskou

Výrobky Leitmotiv odráží silné a nadčasové produkty, které se objevují v každé kolekci. Leitmotiv vás příjemně překvapí odvážnými produkty a náročnými návrhy, díky čemuž jsou jejich výrobky tak jedinečné. (Vemzu.cz)

Kulatý černý stolek se skleněnou deskou

Kulatý černý stolek se skleněnou deskou

Výrobky Leitmotiv odráží silné a nadčasové produkty, které se objevují v každé kolekci. Leitmotiv vás příjemně překvapí odvážnými produkty a náročnými návrhy, díky čemuž jsou jejich výrobky tak jedinečné. (Vemzu.cz)

Velký černý stolek se skleněnou deskou

Velký černý stolek se skleněnou deskou

Výrobky Leitmotiv odráží silné a nadčasové produkty, které se objevují v každé kolekci. Leitmotiv vás příjemně překvapí odvážnými produkty a náročnými návrhy, díky čemuž jsou jejich výrobky tak jedinečné. (Vemzu.cz)

Kulatý konferenční stolek 50 cm se skleněnou deskou a netradiční…

Kulatý konferenční stolek 50 cm se skleněnou deskou a netradiční podnoží DO235

Máte rádi originální nábytek, který se něčím vyjímá od ostatních kousků? Pak je tento stolek pro vás jako stvořený! Netradiční designová podnož dodává stolku originalitu a naprosto ho odlišuje od všech ostatních konferenčních stolů. Skloubení materiálu, skla a kovu s imitací dřeva, dělají ze stolu moderní kousek, který zaujme každou návštěvu. Stolek můžete také využít jako noční stolek nebo odkládací stolek u sedačky. Kulatá deska je z čirého skla (tl. 10 mm) a dodává tak stolku vzdušný vzhled. Netradiční podnož, která vypadá, jakoby byla složena ze dvou písmen ,,X", je vyrobena z kovu a je opatřena folií imitujídí dubové dřevo. Ve stejném designu nabízíme i jídelní stůl. Dodáváno v demontu. (Nakup-nabytek.cz)

Tradgard 41360 Zahradní stolek se skleněnou deskou

Tradgard 41360 Zahradní stolek se skleněnou deskou

Odolný kovový zahradní stůl s tvrzenou skleněnou deskou.    Technické údaje: výška výrobku: 72cm šířka výrobku: 150cm délka výrobku: 90cm hmotnost: 27 kg nosnost: 20 kg materiál: kov + sklo barva: černá rozměr balení: 151x95x6 cm materiál balení: PAP karton možnost rozložení: ne otvor pro slunečník (průměr): ano (41mm)   Obsah balení: 1x Stůl  (Dilego.cz)

Tradgard 41360 Zahradní stolek se skleněnou deskou

Tradgard 41360 Zahradní stolek se skleněnou deskou

Odolný kovový zahradní stůl s tvrzenou skleněnou deskou. Technické údaje: výška výrobku: 72cm šířka výrobku: 150cm délka výrobku: 90cm hmotnost: 27 kg nosnost: 20 kg materiál: kov + sklo barva: černá rozměr balení: 151x95x6 cm materiál balení: PAP karton možnost rozložení: ne otvor pro slunečník (průměr): ano (41mm) Obsah balení: 1x Stůl (Kokiskashop.cz)

Konzolový stolek 120x40 cm se skleněnou deskou a stříbrnou konstrukcí…

Konzolový stolek 120x40 cm se skleněnou deskou a stříbrnou konstrukcí typ C KN950

Konzolový stolek je navržen ve známém moderním stylu glamour. Své umístění najde jak v obývacím pokoji, kavárně nebo recepci. Dostatečná šířka plochy stolu poskytne prostor pro odkládání věcí. Vrchní deska je z tvrzeného skla. Konstrukce je z kovu ve stříbrné barvě chrom. V naší nabídce naleznete tento stolek i jako konferenční stůl. Dodáváno v demontu. 1 KS IHNED K ODBĚRU. Po vyprodání bude cena opět navýšena a dodací lhůta opět prodloužena. (Nakup-nabytek.cz)

Tradgard RATAN 41186 Zahradní stolek se skleněnou deskou 150x90cm

Tradgard RATAN 41186 Zahradní stolek se skleněnou deskou 150x90cm

Zahradní stůl obdélníkového tvaru s konstrukcí opletenou plochým umělým ratanem a vrchní deskou z tvrzeného skla.Vhodný do altánu, na terasy, ale i do kaváren či restaurací. Lehce udržovatelný a omyvatelný. Technické údaje: výška výrobku: 72cm šířka výrobku: 90cm délka výrobku: 150cm hmotnost: 16kg nosnost: 50kg materiál: kovová kostra + umělý ratan + 5mm tvrzené sklo barva: černá rozměr balení: 151x91x15cm materiál balení: karton možnost rozložení: ne otvor pro slunečník (průměr): ne Obsah balení: 1x stůl RATAN 150x90cm (Kokiskashop.cz)

Celková výška:
72 cm
Celková šířka:
150 cm
Celková hloubka:
90 cm
Nosnost:
50 kg

Tradgard RATAN 41186 Zahradní stolek se skleněnou deskou 150x90cm

Tradgard RATAN 41186 Zahradní stolek se skleněnou deskou 150x90cm

Zahradní stůl obdélníkového tvaru s konstrukcí opletenou plochým umělým ratanem a vrchní deskou z tvrzeného skla.Vhodný do altánu, na terasy, ale i do kaváren či restaurací. Lehce udržovatelný a omyvatelný.   Technické údaje: výška výrobku: 72cm šířka výrobku: 90cm délka výrobku: 150cm hmotnost: 16kg nosnost: 50kg materiál: kovová kostra + umělý ratan + 5mm tvrzené sklo barva: černá rozměr balení: 151x91x15cm materiál balení: karton možnost rozložení: ne otvor pro slunečník (průměr): ne   Obsah balení: 1x stůl RATAN 150x90cm (Dilego.cz)

Celková výška:
72 cm
Celková šířka:
150 cm
Celková hloubka:
90 cm
Nosnost:
50 kg

GDT-104 WT AKCE

GDT-104 WT AKCE

Moderní jídelní stůl se skleněnou deskou a kovovou konstrukcí upravenou šedým lakem. Tento stůl je vhodný téměř do každého interiéru. Doporučujeme kombinovat se židlemi s kostrukcí ve stejné povrchové úpravě. Dodáváno demontované. (Nakup-nabytek.cz)

Celková výška:
75 cm
Celková šířka:
140 cm
Celková hloubka:
80 cm
Barva:
Bílá
Hmotnost:
34.5 kg
Výška:
75 cm
Šířka:
140 cm
Hloubka:
80 cm
Demontované:
Ano
Počet balení:
2
Materiál:
kov/sklo
Jídelní:
Ano
Jídelní kovové:
Ano

Jídelní stůl mléčné sklo + šedý lak GDT-114 WT AKCE

Jídelní stůl mléčné sklo + šedý lak GDT-114 WT AKCE

Moderní jídelní stůl se skleněnou deskou a kovovou konstrukcí upravenou šedým lakem. Tento stůl je vhodný téměř do každého interiéru. Doporučujeme kombinovat se židlemi s kostrukcí ve stejné povrchové úpravě. Dodáváno demontované. (Nakup-nabytek.cz)

Celková výška:
75 cm
Celková šířka:
140 cm
Celková hloubka:
80 cm
Barva:
šedá
Hmotnost:
33 kg
Výška:
75 cm
Šířka:
140 cm
Hloubka:
80 cm
Demontované:
Ano
Počet balení:
2
Materiál:
kov/sklo
Jídelní:
Ano
Jídelní kovové:
Ano

Garthen 37022 Zahradní stolek se skleněnou deskou 110 x 60 x 72 cm

Garthen 37022 Zahradní stolek se skleněnou deskou 110 x 60 x 72 cm

Zahradní stolek vyniká rovnou linií a vysokou funkčností. Konstrukce je zhotovena z oceli a tím je velmi stabilnía odolná povětrnostním podmínkám. Skleněná deska je zhotovena z bezpečnostního skla.    Technické údaje: materiál: ocel a bezpečnostní sklo rozměry desky stolu cca: délka 110 x šířka 60 x výška 72 cm s otvorem na slunečník a záslepkou průměr otvoru na slunečník: cca 4 cm barve rámu: hnědá / barva skla: čirá   Obsah balení: ocelový záhradní stolek s bezpečnostním sklem a otvorem na slunečník (Dilego.cz)

Garthen 37022 Zahradní stolek se skleněnou deskou 110 x 60 x 72 cm

Garthen 37022 Zahradní stolek se skleněnou deskou 110 x 60 x 72 cm

Zahradní stolek vyniká rovnou linií a vysokou funkčností. Konstrukce je zhotovena z oceli a tím je velmi stabilnía odolná povětrnostním podmínkám. Skleněná deska je zhotovena z bezpečnostního skla. Technické údaje: materiál: ocel a bezpečnostní sklo rozměry desky stolu cca: délka 110 x šířka 60 x výška 72 cm s otvorem na slunečník a záslepkou průměr otvoru na slunečník: cca 4 cm barve rámu: hnědá / barva skla: čirá Obsah balení: ocelový záhradní stolek s bezpečnostním sklem a otvorem na slunečník (Kokiskashop.cz)

Jídelní stůl GDT-114 WT Autronic

Jídelní stůl GDT-114 WT Autronic

Moderní jídelní stůl se skleněnou deskou a kovovou konstrukcí upravenou šedým lakem. Tento stůl je vhodný téměř do každého interiéru. Doporučujeme kombinovat se židlemi s kostrukcí ve stejné povrchové úpravě.Barva:bíláRozměry:šířka: 80 cmdélka: 140 cmvýška: 75 cmHmotnost:  33 kgDodáváno v demontu. (Dekorhome.cz)

Celková výška:
75 cm
Celková šířka:
140 cm
Celková hloubka:
80 cm
Barva:
šedá
Hmotnost:
33 kg
Výška:
75 cm
Šířka:
140 cm
Hloubka:
80 cm
Demontované:
Ano
Počet balení:
2
Materiál:
kov/sklo
Jídelní:
Ano
Jídelní kovové:
Ano

Jídelní stůl GDT-114 WT Autronic

Jídelní stůl GDT-114 WT Autronic

Moderní jídelní stůl se skleněnou deskou a kovovou konstrukcí upravenou šedým lakem. Tento stůl je vhodný téměř do každého interiéru. Doporučujeme kombinovat se židlemi s kostrukcí ve stejné povrchové úpravě.Barva:bíláRozměry:šířka: 80 cmdélka: 140 cmvýška: 75 cmHmotnost:  33 kgDodáváno v demontu. (Inpostele.cz)

Celková výška:
75 cm
Celková šířka:
140 cm
Celková hloubka:
80 cm
Barva:
šedá
Hmotnost:
33 kg
Výška:
75 cm
Šířka:
140 cm
Hloubka:
80 cm
Demontované:
Ano
Počet balení:
2
Materiál:
kov/sklo
Jídelní:
Ano
Jídelní kovové:
Ano

Jídelní stůl 140x80 cm, sklo mléčné / nohy lak šedý GDT-104 WT…

Jídelní stůl 140x80 cm, sklo mléčné / nohy lak šedý GDT-104 WT Autronic

Moderní jídelní stůl se skleněnou deskou a kovovou konstrukcí upravenou šedým lakem. Tento stůl je vhodný téměř do každého interiéru. Doporučujeme kombinovat se židlemi s kostrukcí ve stejné povrchové úpravě.Barva: bíláRozměry: délka: 140 cm šířka: 80 cm výška:  75 cmHmotnost: 35 kg (Dekorhome.cz)

Celková výška:
75 cm
Celková šířka:
140 cm
Celková hloubka:
80 cm
Barva:
Bílá
Hmotnost:
34.5 kg
Výška:
75 cm
Šířka:
140 cm
Hloubka:
80 cm
Demontované:
Ano
Počet balení:
2
Materiál:
kov/sklo
Jídelní:
Ano
Jídelní kovové:
Ano

Jídelní stůl 140x80 cm, sklo mléčné / nohy lak šedý GDT-104 WT…

Jídelní stůl 140x80 cm, sklo mléčné / nohy lak šedý GDT-104 WT Autronic

Moderní jídelní stůl se skleněnou deskou a kovovou konstrukcí upravenou šedým lakem. Tento stůl je vhodný téměř do každého interiéru. Doporučujeme kombinovat se židlemi s kostrukcí ve stejné povrchové úpravě.Barva: bíláRozměry: délka: 140 cm šířka: 80 cm výška:  75 cmHmotnost: 35 kg (Inpostele.cz)

Celková výška:
75 cm
Celková šířka:
140 cm
Celková hloubka:
80 cm
Barva:
Bílá
Hmotnost:
34.5 kg
Výška:
75 cm
Šířka:
140 cm
Hloubka:
80 cm
Demontované:
Ano
Počet balení:
2
Materiál:
kov/sklo
Jídelní:
Ano
Jídelní kovové:
Ano

Pracovní / kancelářský stůl Reggae

Pracovní / kancelářský stůl Reggae

Exkluzivní pracovní stůl se skleněnou deskou a jen třemi nohami. Originální tvar tohoto stolu nabízí ideální pracovní plochu nejen pro váš počítač. Oblý tvar pracovní desky je příjemnou změnou pro každou pracovnu nebo i dětský pokoj. Bezpečnostní sklo tl. 12 mm a chromované válcové nohy stolu zaručují dostatečnou odolnost, bezproblémovou údržbu a vysokou stabilitu. Pořiďte si s exkluzivnímu pracovnímu stolu i originální kancelářskou židli. (Nakup-nabytek.cz)

Garthen 2001 Zahradní stůl 150 x 89 x 72 cm

Garthen 2001 Zahradní stůl 150 x 89 x 72 cm

Zahradní stůl Garth 150 x 96 x 70 cm Zahradní stůl se skleněnou deskou a ocelovým rámem se vyznačuje přímými liniemi a vysokou funkčností. Ve skleněné desce je otvor na slunečník. Stůl je velice robusní a stabilní.   Technická data:   Hmotnost: 30 kg Stahlgartentisch mit Sicherheitsglasplatte und Schirrmloch Versandinformationen Verpackungsgewicht: ca. 30 kg Versandart: Spedition auf Palette (ohne Dekoration) Materiál: ocel, sklo Rozměry stolu: 150 x 96 x 70 cm Skleněná deska: 5,3 mm Otvor na slunečník: 4 cm Rozměr nohy: 4 x 1,5 cm   Obsah balení:   1 x skleněný stůl (Dilego.cz)

Garthen 2001 Zahradní stůl 150 x 89 x 72 cm

Garthen 2001 Zahradní stůl 150 x 89 x 72 cm

Zahradní stůl Garth 150 x 96 x 70 cm Zahradní stůl se skleněnou deskou a ocelovým rámem se vyznačuje přímými liniemi a vysokou funkčností. Ve skleněné desce je otvor na slunečník. Stůl je velice robusní a stabilní. Technická data: Hmotnost: 30 kg Stahlgartentisch mit Sicherheitsglasplatte und Schirrmloch Versandinformationen Verpackungsgewicht: ca. 30 kg Versandart: Spedition auf Palette (ohne Dekoration) Materiál: ocel, sklo Rozměry stolu: 150 x 96 x 70 cm Skleněná deska: 5,3 mm Otvor na slunečník: 4 cm Rozměr nohy: 4 x 1,5 cm Obsah balení: 1 x skleněný stůl (Kokiskashop.cz)

Jídelní stůl skleněný barva třešeň BT-6750 TR2

Jídelní stůl skleněný barva třešeň  BT-6750 TR2

Jídelní stůl se skleněnou deskou by neměl chybět ve Vaši jídelně nebo kuchyni. Dřevěné nohy mají povrch přírodní dýha mořené do barvy třešeň. Nohy stolu mají v horní části ozdobné stříbrné pásky. Stolová deska je z čirého skla. Rozměry stolu jsou šířka 150 cm, hloubka 90 cm a výška 75 cm. Hmotnost je 55 kg. Dodáváno v demontu.   (Nakup-nabytek.cz)

Hmotnost:
54600.000g
Celková výška:
75 cm
Rozměr stolového plátu:
90x150 cm
Rozměr:
150x90x75
Provedení:
B
Barva:
Třešeň 2
Počet kusů v balení:
0.50
Hloubka:
90
Šířka:
150
Výška:
75
Dekor:
TŘEŠEŇ
Moderní:
Ano
Jídelní:
Ano
Jídelní dřevěné:
Ano

Barový stůl čiré sklo AUB-6070 CLR AKCE

Barový stůl čiré sklo AUB-6070 CLR AKCE

Moderní a na pohled příjemný barový stůl se skleněnou deskou z čirého skla. Podnož stolu je kovová v provedení chrom lesk. Rozměry stolu jsou výška 101 cm, hloubka 60 cm. Hmotnost stolu 12 kg. Dodáváno v demontu.    (Nakup-nabytek.cz)

Celková výška:
101 cm
Průměr stolového plátu:
60 cm
Celková šířka:
60 cm
Celková hloubka:
60 cm
Karton 1:
82x16x68
Rozměr:
60x60x101
Barva:
Neurčena
Hmotnost:
11.5 kg
Výška:
102cm
Šířka:
60cm
Hloubka:
60cm
Demontované:
Ano
Počet balení:
1
Počet kusů v balení:
1.00
Materiál:
SKLO
Moderní:
Ano
Barové:
Ano
Kulaté:
Ano

GDT-113 WT

GDT-113 WT

Moderní jídelní stůl se skleněnou deskou (mléčné sklo) o tloušťce 1 cm stojí na kovových nohách lakované černou barvou (mat). Tento stůl je vhodný téměř do každého interiéru a bude designovým prvkem vaší kuchyně. Dodávané v demontu. (Nakup-nabytek.cz)

Barva:
černá
Hmotnost:
33 kg
Výška:
75 cm
Šířka:
140 cm
Hloubka:
80 cm
Demontované:
Ano
Počet balení:
2
Materiál:
mléčné sklo/kov

Elektrická party pánev clatronic pp 3570 c 263656, se skleněnou…

Elektrická party pánev clatronic pp 3570 c 263656, se skleněnou…

VybaveníPánev je opatřena keramickým povrchem (je odolná proti poškrábání a snadno se čistí).Party pánev na vaření a pečení, dušení, rozmrazování a zahřívání jídlaVlastnostiŽáruvzdorné skleněné víko s rukojetíOdnímatelný napájecí kabel s plynule regulovatelným termostatemRozsah dodávkyElektrický vařič Technické parametryVýkon1500 WO42 cmdélka490 mmTyp kuchyňského spotřebiče (kategorie)Elektrická party pánevVlastnosti kuchyňských spotřebičůSe skleněnou poklicíBarvaČernávýška145 mmŠířka430 mmHmotnost3400 g]]> (Fonetip.cz)

Výkon:
1500 W
Hmotnost:
3400 g
Šířka:
430 mm
výška:
145 mm
Distribuce:
CZ

FIELDMANN FDZN 5030 AL Stůl černý (kompVK2015)

FIELDMANN FDZN 5030 AL Stůl černý (kompVK2015)

Stůl se skleněnou deskou. Rozměry jsou 150×96×71 cm. Deska stolu z černého tvrzeného skla. Určeno pro venkovní i vnitřní použití. Vlastnosti Odolný a stabilní stůl z ocelovo-hliníkových profilů. Deska stolu je vyrobena z černého tvrzeného skla. Do otvoru ve středu stolu lze umístit slunečník. Použité materiály nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Tento typ nábytku je ideální pro venkovní použití. Stav produktu: Poškrábáno. Zboží bylo krátkodobě použito. (Rozbaleno.cz)

Garthen 37023 Zahradní polyratanový set - 4 židle a skleněný stůl

Garthen 37023 Zahradní polyratanový set - 4 židle a skleněný stůl

Zahradní set ze stolu s bezpečnostním sklem a 4 kusů stohovatelných židlí s komfortním polyratanovým výpletem, které jsou velmi pohodlné. Stůl je vybaven s otvorem pro slunečník. Ocelový rám u židlí i stolu je ošetřen práškovou vrstvou a nohy jsou vybaveny gumovými záslepkami. Použité materiály jsou nenáročné na údržbu, odolné vlivům počasí a nevyžadují speciální ošetřující prostředky. Technické údaje: židle: materiál: polyratan a ocel kostra Ø: 24 mm polyratan Ø: 2 mm barva rámu: hnědý vzor barva polyratanu: tmavě hnědá rozměry sedací plochy: výška 45 x šířka 45 x hloubka 36 cm rozměry židle: výška 75 x šířka 52 x hloubka 60 cm váha cca 3,5 kg stůl materiál: ocel a bezpečnostní sklo rozměry desky stolu: cca délka 110 x šířka 60 x hloubka 72 cm s otvorem pro slunečník a záslepkou průměr… (Kokiskashop.cz)

FIELDMANN FDZN 5020 AL Stůl čirá (kompVK2015)

FIELDMANN FDZN 5020 AL Stůl čirá (kompVK2015)

Stůl se skleněnou deskou. Deska stolu z čirého tvrzeného skla. Určeno pro venkovní i vnitřní použití. Vlastnosti: Odolný a stabilní stůl z ocelovo-hliníkových profilů. Do otvoru ve středu stolu lze umístit slunečník. Použité materiály nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Tento typ nábytku je ideální pro venkovní použití. Stav produktu: Poškrábaný rám desky. Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může být i lehce použito. (Rozbaleno.cz)

Stůl Fieldmann FDZN 5030-AL, černý

Stůl Fieldmann FDZN 5030-AL, černý

Stůl se skleněnou deskou. Rozměry jsou 150×96×71 cm. Deska stolu z černého tvrzeného skla. Určeno pro venkovní i vnitřní použití. VLASTNOSTI: Odolný a stabilní stůl z ocelovo-hliníkových profilů. Deska stolu je vyrobena z černého tvrzeného skla. Do otvoru ve středu stolu lze umístit slunečník. Použité materiály nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Tento typ nábytku je ideální pro venkovní použití.     Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Garthen 37024 Zahradní set polyratanové 4 židle a skleněný stůl

Garthen 37024 Zahradní set polyratanové 4 židle a skleněný stůl

Zahradní set ze stolu s bezpečnostním sklem a 4 kusů stohovatelných židlí s komfortním polyratanovým výpletem, které jsou velmi pohodlné. Stůl je vybaven s otvorem pro slunečník. Ocelový rám u židlí i stolu je ošetřen práškovou vrstvou a nohy jsou vybaveny gumovými záslepkami. Použité materiály jsou nenáročné na údržbu, odolné vlivům počasí a nevyžadují speciální ošetřující prostředky. Technické údaje: židle: materiál: polyratan (ratan z umělé hmoty) a ocel rám průměr: 24 mm polyratan průměr: 2 mm barva ránu: hnědý vzorek polyratan barva: béžová rozměry sedací plochy: výška 45 cm, šířka 45 cm, hloubka 36 cm rozměry židle: výška 75 cm, šířka 52 cm, hloubka 60 cm hmotnost cca 3,5 kg stůl: materiál: ocel a bezpečnostní sklo rozměry desky stolu: cca délka 110 cm, šířka 60 cm, výška 72 cm s… (Kokiskashop.cz)

Garthen BISTRO 35222 Zahradní set 2 židle + stůl - béžový polyratan

Garthen BISTRO 35222 Zahradní set 2 židle + stůl - béžový polyratan

Lehká a přesto robustní kombinace ze sklopného stolu a 2 stohovatelných židlí s komfortní polyratanovou sedací plochou je velmi pohodlná. Díky sklopnosti stolu je stůl velmi dobře skladný. Ocelový rám, jak u židlí tak i stolu je ošetřen práškovou vrstvou a nohy jsou opatřeny gumovými záslepkami. Použité materiály jsou lehké na údržbu, odolné počasí a nevyžadují speciální čisticí prostředky.    Technické údaje: údaje k židli: materiál: polyratan a ocel rám Ø: cca 25 mm barva rámu: hnědý vzorek barva ratanu: béžová rozměry sedací plochy: cca 38 x 38 cm výška sedu: cca 41 cm rozměry židle: výška cca 72 cm, šířka 52 cm, hloubka 55 cm váha: cca 3,5 kg stůl: materiál: ocel a sklo průměr: Ø 60 cm výška: cca 73 cm váha: cca 5 kg šířka při sklopeném stavu: cca 7 cm výška při sklopeném stavu: cca… (Dilego.cz)

Garthen 31945 Bistro stolek a 4 židle z polyratanu

Garthen 31945 Bistro stolek a 4 židle z polyratanu

Užijte si pohodové chvíle na terase nebo balkóně u oblíbeného šálku čaje či kávy. Lehký, ale přesto vysoce stabilní bistro stolek s otvorem na slunečník. Ocelový rám stolku je lakovaný, nohy jsou opatřeny protiskluzovým materiálem. Židle doplňující set mají výplet z polyratanu a nabízejí vysoký komfort při sezení. Použité materiály jsou velmi odolné vůči nepříznivému počasí, nevyžadují údržbu ani speciální čisticí prostředky.     Technické údaje: Stůl: materiál: ocel, sklo průměr desky: 120 cm výška stolu: 72 cm hmotnost: 5 kg otvor na slunečník barva rámu: tm. hnědá pevnost ocelových nohou: cca 5 mm otvor na slunečník průměr otvoru na slunečník: s plastovým kroužkem 42 mm, bez 52 mm barva: černá barva rámu: hnědá   Židle: materiál: ocel, polyratan průměr ocelové konstrukce: 24 mm… (Dilego.cz)

Garthen 35216 Zahradní balkonový set skládací bistro stolek + dvě…

Garthen 35216 Zahradní balkonový set skládací bistro stolek + dvě židle

Lehká a přesto robustní kombinace ze sklopného stolku a 2 stohovatelných židlí s komfortní polyratanovou sedací plochou je velmi pohodlná. Díky sklopnosti je stolek velmi dobře uskladnitelný. Ocelový rám u stolu i stolku je ošetřen práškovou vrstvou a nohy jsou opatřeny gumovými záslepkami. Použité materiály nevyžadují údržbu, jsou počasí odolné a nevyžadují speciální čisticí prostředky.    Technické údaje: údaje k židli: materiál: polyratan a ocel rám Ø: 24 mm ratan Ø: 2 mm barva rámu: hnědý vzorek barva ratanu: tmavě hnědá rozměry sedací plochy: výška 45 cm, šířka 45 cm, hloubka 36 cm rozměry židle: výška 75 cm, šířka 52 cm, hloubka 60 cm váha cca 3,5 kg stůl: materiál: ocel a sklo (barva skla: černá) tloušťka skleněné desky: cca 5 mm průměr skleněné desky: cca 60 cm výška: cca 73 cm… (Dilego.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít