Biorepair Plus Sensitive Control pasta na citlivé zuby 75ml

Biorepair Plus Sensitive pasta obnovující zubní sklovinu pro citlivé…

Biorepair Plus Sensitive pasta obnovující zubní sklovinu pro citlivé zuby

Biorepair Plus Sensitive, 75 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Biorepair Plus Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůposiluje zubní sklovinuchrání před zubním kazem a plakemulevuje od bolesti při poškozené zubní skloviněudržuje svěží dechmá šetrné složeníSložení:bez fluoriduJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

BioRepair Plus Sensit.Control pasta citl.zub.75ml

Lacalut Sensitive pasta pro citlivé zuby

Lacalut Sensitive pasta pro citlivé zuby

Lacalut Sensitive, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Lacalut Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:pečuje o odhalené zubní krčkyposiluje zubysnižuje citlivost zubůJak používat:Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. (notino.cz)

Elmex Sensitive pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Elmex Sensitive Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakempečuje o odhalené zubní krčkyposiluje zubyJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Elmex Sensitive pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive, 2 x 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Elmex Sensitive Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakempečuje o odhalené zubní krčkyposiluje zubyJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Lacalut Extra Sensitive pasta pro citlivé zuby

Lacalut Extra Sensitive pasta pro citlivé zuby

Lacalut Extra Sensitive, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Lacalut Extra Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůpečuje o odhalené zubní krčkyulevuje od bolesti při poškozené zubní skloviněJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Zendium Sensitive zubní pasta pro citlivé zuby

Zendium Sensitive zubní pasta pro citlivé zuby

Zendium Sensitive, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Zendium Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůposiluje zubní sklovinuudržuje svěží dechJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Zendium Sensitive zubní pasta pro citlivé zuby

Zendium Sensitive zubní pasta pro citlivé zuby

Zendium Sensitive, 2 x 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Zendium Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůposiluje zubní sklovinuudržuje svěží dechJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Vitis Sensitive zubní pasta pro citlivé zuby

Vitis Sensitive zubní pasta pro citlivé zuby

Vitis Sensitive, 100 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Vitis Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůposiluje zubní sklovinumá šetrné složeníJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Elmex Sensitive Professional zubní pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional zubní pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional, 20 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Elmex Sensitive Professional Sensitive Professional zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:posiluje zubní sklovinuchrání před zubním kazem a plakempečuje o odhalené zubní krčkyJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

Elmex Sensitive Professional zubní pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional zubní pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional, 2 x 75 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Elmex Sensitive Professional Sensitive Professional zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:posiluje zubní sklovinuchrání před zubním kazem a plakempečuje o odhalené zubní krčkyJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

Elmex Sensitive Professional zubní pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional zubní pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional, 75 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Elmex Sensitive Professional Sensitive Professional zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:posiluje zubní sklovinuchrání před zubním kazem a plakempečuje o odhalené zubní krčkyJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

White Pearl NanoCare Sensitive zubní pasta pro citlivé zuby

White Pearl NanoCare Sensitive zubní pasta pro citlivé zuby

White Pearl NanoCare Sensitive, 100 g, Pro citlivé zuby pro ženy, Zubní pasta pro citlivé zuby White Pearl NanoCare Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakemudržuje svěží dechposiluje zubyJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta pro citlivé…

Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůposiluje zubní sklovinumá šetrné složeníJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening bělicí pasta pro…

Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening bělicí pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening, 75 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:pečuje o odhalené zubní krčkychrání před zubním kazem a plakemmineralizuje zubní sklovinuJak používat:Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Používejte nejméně 2× denně. (notino.cz)

Elmex Sensitive Professional pasta pro citlivé zuby s bělicím účinkem

Elmex Sensitive Professional pasta pro citlivé zuby s bělicím účinkem

Elmex Sensitive Professional, 75 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Elmex Sensitive Professional Sensitive Professional zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:chrání před zubním kazem a plakempečuje o odhalené zubní krčkyposiluje zubní sklovinuJak používat:Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. (notino.cz)

Elmex Sensitive Plus ústní voda pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Plus ústní voda pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Plus, 400 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Elmex Sensitive Plus vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:bojuje proti vzniku zubního kazusnižuje citlivost zubůJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Biorepair Plus Protect pasta posilující zubní sklovinu

Biorepair Plus Protect pasta posilující zubní sklovinu

Biorepair Plus Protect, 75 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta Biorepair Plus Protect zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.Vlastnosti:spolehlivě čistí zubypečuje o dásněomezuje tvorbu zubního plakumá antibakteriální a dezinfekční účinkyJak používat:Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. Důkladně vypláchněte dutinu ústní. (notino.cz)

Biorepair Plus Parodontal pasta posilující zubní sklovinu proti…

Biorepair Plus Parodontal pasta posilující zubní sklovinu proti parodontóze

Biorepair Plus Parodontal, 75 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta Biorepair Plus Parodontal je účinnou prevencí krvácivosti a ústupu dásní.Vlastnosti:snižuje krvácení dásnípředchází tvorbě zubního kazuposiluje zubní sklovinuchrání před vznikem zubního plakuosvěžuje dechJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2–3× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

Beverly Hills Formula Perfect White Black Sensitive bělicí zubní…

Beverly Hills Formula Perfect White Black Sensitive bělicí zubní pasta s aktivním uhlím pro citlivé zuby

Beverly Hills Formula Perfect White Black Sensitive, 100 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Beverly Hills Formula Perfect White Black Sensitive je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubyzaručuje šetrnost k zubní skloviněrevitalizuje a pečuje o dásněosvěžuje dechmá antibakteriální účinkyJak používat:Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Používejte podle přiloženého návodu. (notino.cz)

Splat Professional Sensitive bioaktivní pasta pro snížení citlivosti…

Splat Professional Sensitive bioaktivní pasta pro snížení citlivosti zubů a obnovení zubní skloviny

Splat Professional Sensitive, 100 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Splat Professional Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůposiluje zubní sklovinuchrání před zubním kazem a plakemudržuje svěží dechJak používat:Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. (notino.cz)

Elmex Sensitive zubní pasta 75ml

Elmex Sensitive zubní pasta 75ml

Elmex Sensitive zubní pasta 75ml

Zubní pasta byla vyvinuta speciálně pro péči, ale zejména pro ochranu obnažených zubních krčků. Obsahuje vysoce účinný aminfluorid, který na zubovině (dentinu) vytváří ochrannou vrstvu, umožňující zastavit bolestivé podněty. Tento účinek je podpořen speciálními abrazivy. Aminfluorid rovněž zajišťuje ochranu před kazy zubních krčků. (pilulka.cz)

Elmex Sensitive kartáček pro citlivé zuby soft

Elmex Sensitive kartáček pro citlivé zuby soft

Elmex Sensitive, , Kartáčky unisex, Zubní kartáček Elmex Sensitive Sensitive udržuje zdraví a krásu vašich zubů. Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu.Vlastnosti:poskytuje šetrnou péči dásním i zubní sklovinědostane se i do těžko dostupných místodstraňuje zubní plakleští povrch zubůJak používat:Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní. Důkladně vypláchněte. (notino.cz)

Lacalut Sensitive ústní voda pro citlivé zuby

Lacalut Sensitive ústní voda pro citlivé zuby

Lacalut Sensitive, 300 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Lacalut Sensitive vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:udržuje zdravé dásněochrana před zubním povlakemposiluje sklovinuJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Elmex Sensitive kartáček pro citlivé zuby soft

Elmex Sensitive kartáček pro citlivé zuby soft

Elmex Sensitive, , Kartáčky unisex, Zubní kartáček Elmex Sensitive Sensitive udržuje zdraví a krásu vašich zubů. Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu.Vlastnosti:poskytuje šetrnou péči dásním i zubní sklovinědostane se i do těžko dostupných místodstraňuje zubní plakleští povrch zubůJak používat:Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní. Důkladně vypláchněte. (notino.cz)

Elmex Sensitive ústní voda pro citlivé zuby

Elmex Sensitive ústní voda pro citlivé zuby

Elmex Sensitive, 400 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Elmex Sensitive Sensitive vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:bojuje proti vzniku zubního kazusnižuje citlivost zubůJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Sensodyne Fluoride zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Fluoride zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Fluoride, 75 ml, Pro kompletní ochranu unisex, Zubní pasta Sensodyne Fluoride zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakemudržuje svěží dechJak používat:Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Důkladně vypláchněte dutinu ústní. (notino.cz)

Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 75ml

Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 75ml

(benu.cz)

Elmex Sensitive Professional zubní pasta 75ml

Vitis Sensitive ústní voda pro citlivé zuby

Vitis Sensitive ústní voda pro citlivé zuby

Vitis Sensitive, 500 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Vitis Sensitive vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:udržuje zdravé dásnězajišťuje svěží dechsnižuje citlivost zubůJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Sensodyne Fluoride zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Fluoride zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Fluoride, 2 x 75 ml, Pro kompletní ochranu unisex, Zubní pasta Sensodyne Fluoride zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakemudržuje svěží dechJak používat:Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Důkladně vypláchněte dutinu ústní. (notino.cz)

G.U.M SensiVital zubní pasta pro citlivé zuby

G.U.M SensiVital zubní pasta pro citlivé zuby

G.U.M SensiVital, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby G.U.M SensiVital zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakemmineralizuje zubní sklovinuudržuje svěží dechJak používat:Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. (notino.cz)

Whitewash Remineralising bělicí pasta pro citlivé zuby

Whitewash Remineralising bělicí pasta pro citlivé zuby

Whitewash Remineralising, 80 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex (notino.cz)

Sensodyne Fluoride zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Fluoride zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Fluoride, 100 ml, Pro kompletní ochranu unisex, Zubní pasta Sensodyne Fluoride zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakemudržuje svěží dechJak používat:Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Důkladně vypláchněte dutinu ústní. (notino.cz)

Elmex Sensitive Professional Zubní pasta 75ml

Elmex Sensitive Professional Zubní pasta 75ml

Vlastnosti Klinicky ověřeno Okamžitá a dlouhotrvající úleva S Pro-Argin® technologií Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod na použití: Pro okamžitou úlevu od bolesti aplikujte špičkou prstu přímo na citlivý zub a jemně masírujte po dobu jedné minuty dvakrát denně. Po použití uzavřete víčko. Děti do 12 let: Pro okamžitý účinek neaplikujte špičkou prstu přímo na citlivý zub. Pro přetrvávající úlevu aplikujte pomocí jemného kartáčku a ujistěte se, že vyčistíte všechny citlivé… (ageo.cz)

Sensodyne Fluoride zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Fluoride zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Fluoride, 50 ml, Pro kompletní ochranu unisex, Zubní pasta Sensodyne Fluoride zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakemudržuje svěží dechJak používat:Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Důkladně vypláchněte dutinu ústní. (notino.cz)

VitalCare Zubní pasta pro citlivé zuby 100 g

VitalCare Zubní pasta pro citlivé zuby  100 g

Zubní pasta s obsahem stříbra šetrně čistí citlivé zuby a dásně. PopisVlastnosti: s obsahem mikro částic stříbra, snižuje citlivost zubů, čistí zuby a zabraňuje usazování plaku, osvěžuje dech. Jak používatNaneste pastu na zubní kartáček a pečlivě vyčistěte zuby. (ageo.cz)

BlanX Med bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

BlanX Med bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

BlanX Med, 75 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta BlanX Med je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubybojuje se zubním kazem a plakemzaručuje šetrnost k zubní skloviněmá nízkou abrazivituJak používat:Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. (notino.cz)

MEDIBLANC Sensi-Relief zubní pasta pro citlivé zuby

MEDIBLANC Sensi-Relief zubní pasta pro citlivé zuby

MEDIBLANC Sensi-Relief, 100 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby MEDIBLANC Sensi-Relief zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůosvěžuje dechzaručuje šetrnost k zubům i dásnímopravuje porušená místa zubní sklovinySložení:bez fluoriduJak používat:Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Používejte nejméně 2× denně. (notino.cz)

Sensodyne Repair & Protect zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Repair & Protect zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Repair & Protect, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Sensodyne Repair & Protect Repair & Protect zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakemposiluje zubyudržuje svěží dechJak používat:Používejte dle potřeby. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. (notino.cz)

Tołpa Stomatologic Sensitive zklidňující ústní voda pro citlivé zuby

Tołpa Stomatologic Sensitive zklidňující ústní voda pro citlivé zuby

Tołpa Stomatologic Sensitive, 500 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Tołpa Stomatologic Sensitive vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:ochrana před zubním povlakemposiluje sklovinusnižuje citlivost zubůJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

GUM zub. pasta Original White bělicí 75ml G1745EEA

Swissdent Gentle jemná bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Swissdent Gentle jemná bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Swissdent Gentle, 50 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta Swissdent Gentle Gentle je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubybojuje se zubním kazem a plakemzpevňuje zubní sklovinupečuje o dásněosvěžuje dechSložení:bez fluoriduJak používat:Používejte dle návodu. (notino.cz)

Meridol Sensitive zubní kartáček pro citlivé zuby a dásně

Meridol Sensitive zubní kartáček pro citlivé zuby a dásně

Meridol zubní kartáček šetrně pečuje o citlivé dásně. Efektivně odstraňuje plak. Pomáhá zamezit zánětu dásní. Má kónická vlákna s ultra jemnými konci, malou hlavu, ergonomicky tvarovanou rukojeť se zarážkou pro palec.Meridol zubní kartáček šetrně pečuje o citlivé dásně. Efektivně odstraňuje plak. Pomáhá zamezit zánětu dásní. Má kónická vlákna s ultra jemnými konci, malou hlavu, ergonomicky tvarovanou rukojeť se zarážkou pro palec. Obzvláště vhodný pro pacienty trpící gingivitidou a parodontitidou. Pokud máte zájem o konkrétní barevnou variantu, napište nám to do poznámky v objednávce, její dodání však nemůžeme 100% garantovat. (profimed.cz)

Elmex Sensitive Professional Pro-Argin ústní voda pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional Pro-Argin ústní voda pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional Pro-Argin, 400 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Elmex Sensitive Professional Pro-Argin vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:bojuje proti vzniku zubního kazuudržuje zdravé dásněničí bakteriesnižuje citlivost zubůJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Sensodyne Rapid zubní pasta s fluoridem pro citlivé zuby

Sensodyne Rapid zubní pasta s fluoridem pro citlivé zuby

Sensodyne Rapid, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Sensodyne Rapid Rapid zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůopravuje porušená místa zubní sklovinymá šetrné složeníposiluje zubyJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Sensodyne Rapid Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Rapid Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Rapid Extra Fresh, 75 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Sensodyne Rapid je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:zaručuje šetrnost k zubní skloviněrevitalizuje a pečuje o dásněosvěžuje dechzamezuje krvácení dásnízamezuje krvácení dásníJak používat:Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. (notino.cz)

Swissdent Gentle jemná bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Swissdent Gentle jemná bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Swissdent Gentle, 100 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta Swissdent Gentle Gentle je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubybojuje se zubním kazem a plakemzpevňuje zubní sklovinupečuje o dásněosvěžuje dechSložení:bez fluoriduJak používat:Používejte dle návodu. (notino.cz)

Elmex Sensitive pasta pro přirozeně bílé zuby

Elmex Sensitive pasta pro přirozeně bílé zuby

Elmex Sensitive, 2 x 75 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Elmex Sensitive Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakembělí zubyJak používat:Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. (notino.cz)

Splat Special Magnolia bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Splat Special Magnolia bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Splat Special Magnolia, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Splat Special Magnolia zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakemposiluje zubní sklovinuudržuje svěží dechSložení:bez fluoriduJak používat:Používejte dle potřeby. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. (notino.cz)

Opalescence Whitening Sensitivity Relief bělicí pasta pro citlivé zuby

Opalescence Whitening Sensitivity Relief bělicí pasta pro citlivé zuby

Opalescence Whitening Sensitivity Relief, 30 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Opalescence Whitening Sensitivity Relief je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubybojuje se zubním kazem a plakemzaručuje šetrnost k zubní skloviněJak používat:Používejte nejméně 2× denně. (notino.cz)

Opalescence Whitening Sensitivity Relief bělicí pasta pro citlivé zuby

Opalescence Whitening Sensitivity Relief bělicí pasta pro citlivé zuby

Opalescence Whitening Sensitivity Relief, 100 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Opalescence Whitening Sensitivity Relief je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubybojuje se zubním kazem a plakemzaručuje šetrnost k zubní skloviněJak používat:Používejte nejméně 2× denně. (notino.cz)

Vitis Whitening pasta s bělicím účinkem pro citlivé zuby

Vitis Whitening pasta s bělicím účinkem pro citlivé zuby

Vitis Whitening, 100 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Vitis Whitening je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubyosvěžuje dechJak používat:Používejte nejméně 2× denně. (notino.cz)

Elmex Ústní voda pro citlivé zuby Sensitive Professional 400 ml

Elmex Ústní voda pro citlivé zuby Sensitive Professional  400 ml

Popis Ústní voda chrání zuby před ztrátou zubní skloviny, navíc perfektně osvěží dech. Složení bez alkoholu nevysuší ústní dutinu. Díky obsaženému aminfluoridu napomůže vytvořit dvojitý film, aby ochránila obnažené zubní krčky.PopisAktivní látky: aminfluorid. Vlastnosti: chrání zuby před ztrátou skloviny, posiluje zubní sklovinu, chrání před zubním kazem, působí proti odhalování zubních krčků a předchází jejich vzniku, neobsahuje alkohol, není určeno pro děti do 6 let, zanechá svěží dech. Jak používatPo dobu 30 vteřin vyplachujte ústa 20 ml neředěné ústní vody. Poté vyplivněte. Používejte 1x denně. (ageo.cz)

Elmex Sensitive pasta pro přirozeně bílé zuby

Elmex Sensitive pasta pro přirozeně bílé zuby

Elmex Sensitive, 75 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Elmex Sensitive Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakembělí zubyJak používat:Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. (notino.cz)

Sensodyne Repair & Protect Whitening bělicí zubní pasta pro citlivé…

Sensodyne Repair & Protect Whitening bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Repair & Protect Whitening, 75 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Sensodyne Repair & Protect Whitening je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůbojuje se zubním kazem a plakemposiluje zubyudržuje svěží dechbělí zubyJak používat:Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. (notino.cz)

Signal Long Active Natural Elements zubní pasta pro citlivé zuby

Signal Long Active Natural Elements zubní pasta pro citlivé zuby

Signal Long Active Natural Elements, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Signal Long Active Natural Elements zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůmá šetrné složeníudržuje svěží dechJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Pearl Drops Everyday White bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Pearl Drops Everyday White bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Pearl Drops Everyday White, 50 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Pearl Drops Everyday White je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubybojuje se zubním kazem a plakemosvěžuje dechJak používat:Používejte nejméně 2× denně. (notino.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít