Bioderma Photoderm Bronz SPF30 sprej 200 ml

Bioderma Photoderm Bronz Spray Hight Protection SPF30 - Sprej pro…

Bioderma Photoderm Bronz Spray Hight Protection SPF30 - Sprej pro citlivou pleť 200 ml

Photoderm Bronz Spray Hight Protection SPF30 - Sprej pro citlivou pleť - podporuje a prodlužuje přirozené opálení pokožky celého těla - vysoká anti UVA-UVB ochrana - patent buněčné Bioochranypřechází spáleninám a předčasnému spálení pokožky - podporuje a prodlužuje přirozené opálení - jemná parfemace - lehká nemastná textura - nezanechává bílé stopy - voděodolný - vhodný pro celé tělo - hypoalergení,nekomedogení, fotostabilní Použití: Naneste rovnoměrně před sluněním na pečlivě vysušenou pokožku. Postup pravidelně opakujte vždy po sportu setření nebo preventivně i po pobytu ve vodě. (prodejparfemu.cz)

BIODERMA Photoderm BRONZ Olej SPF 30 200 ml

BIODERMA Photoderm BRONZ Olej SPF 50+ 200 ml

BIODERMA Photoderm BRONZ Olej SPF 50+ 200 ml

Suchý olej s faktorem 50 pro ochranu pokožky při slunění, chrání proti UVA i UVB záření. Je určen pro citlivou alergickou pokožku a velmi světlou pokožku z pihami. (pilulka.cz)

BIODERMA Photoderm BRONZ Olej SPF 50+ 200 ml

BIODERMA Photoderm BRONZ SPF 30 200 ml

Uživatele, kteří hledají "Bioderma Photoderm Bronz SPF30 sprej 200 ml" se dívají také na:

Vysokotlaký kompresor 200 bar
Kronstar sprej před praním

BIODERMA Photoderm BRONZ SPF 50+ 200 ml

BIODERMA Photoderm MAX Sprej SPF 50+ 200 ml

BIODERMA Photoderm KID Sprej SPF 50+ 200 ml

BIODERMA Photoderm SPF30 200ml+KID SPF50+200 BENU

BIODERMA Photoderm BRONZ Oral 30 kapslí

Bioderma Photoderm Anti Age SPF30 krém 30 ml

Bioderma Photoderm Anti Age SPF30 krém 30 ml

Systém filtrující záření v přípravku Photoderm Anti-age je zárukou nepřetržité a homogenní UVA a UVB ochrany. Jedinečné působení přípravku proti “extrémnímu-UVA” záření záření zpomaluje předčasné stárnutí pokožky a zabraňuje nežádoucím reakcím na sluneční záření. MAXimální anti-UVB ochrana přípravku účinně chrání pokožku před spálením a tím před potenciálním nebezpečím opakovaného a dlouhodobého pobytu na slunci. Patentovaný komplex buněčné BIOprotekce®, obsažený v přípravku, bezprostředně chrání buňky před škodlivými účinky UV paprsků a současně stimuluje obranné mechanismy pokožky a chrání její DNA. Photoderm Anti-age proti stárnutí zpomaluje tvorbu výrazných a jemných vrásek vznikajících při pobytu na slunci a zabraňuje zvýraznění pigmentových skvrn. Photoderm Anti-age proti stárnutí… (drmax.cz)

BIODERMA Photoderm Sprej SPF 30 400 ml

Bioderma Photoderm Family Spray High Protection SPF 30 - Sprej na…

Bioderma Photoderm Family Spray High Protection SPF 30 - Sprej na opalování pro citlivou pokožku   200 ml

Photoderm Family Spray High Protection SPF 30 - Sprej na opalování pro citlivou pokožku - sprej na opalování chrání speciálně citlivou a světlou pokožku - podporuje a prodlužuje přirozené opálení pokožky - vysoká anti UVA-UVB ochrana - patent buněčné Bioochrany přechází spáleninám a předčasnému spálení pokožky - podporuje a prodlužuje přirozené opálení - jemná parfemace - lehká nemastná textura - nezanechává bílé stopy - voděodolný - vhodný pro celé tělo - hypoalergení,nekomedogení, fotostabilní Použití: Naneste rovnoměrně před sluněním na pečlivě vysušenou pokožku, postup pravidelně opakujte vždy po sportu setření nebo preventivně i po pobytu ve vodě. (prodejparfemu.cz)

Bioderma PHOTODERM Autobronzant Moisturising Tanning Spray -…

Bioderma PHOTODERM Autobronzant Moisturising Tanning Spray - Samoopalovací hydratační sprej 150 ml

PHOTODERM Autobronzant Moisturising Tanning Spray - Samoopalovací hydratační sprej - dodává pleti přirozený odstín - rovnoměrně a plynule tónuje - patent buněčné BIOochrany zajišťuje optimální ochranu kožních buněk proti jejich poškození - zabraňuje předčasnému stárnutí pleti - unikátní dlouhotrvající účinek - výrazná hydratace - vhodný na obličej i tělo - po nanesení ihned zasychá - nezanechává fleky - praktický rozprašovač je funkční při každém naklonění - příjemná parfemace - neucpává póry - hypoalergenní - vhodný i pro citlivou pleť Použití: Aplikujte v tenké vrstvě ze vzdálenosti alespoň 20 cm na předem očištěnou a řádně osušenou pleť obličeje a těla. Intenzita tónování závisí na použitém množství přípravku a frekvenci jeho aplikace. (prodejparfemu.cz)

Bioderma Photoderm Kid Spray For Children Very High Protection SPF 50…

Bioderma Photoderm Kid Spray For Children Very High Protection SPF 50+ - Voděodolný opalovací sprej pro děti  200 ml

Photoderm Kid Spray For Children Very High Protection SPF 50+ - Voděodolný opalovací sprej pro děti - dětský opalovací sprej předchází spáleninám a solárním intolerancím - maximální anti UVA-UVB ochrana - patent buněčné Bioochrany přechází spáleninám - posíleno o ochranný peptid C - předchází spáleninám a solárním intolerancím - rychle se vstřebává - vhodný pro celé tělo - hypoalergení, nekomedogenní, fotostabilní, bez oktokrylenu Použití: Před použitím protřepejte, a následně aplikujte rovnoměrně před sluněním na pečlivě vysušenou pokožku. Postup pravidelně opakujte vždy po sportu setření nebo preventivně i po pobytu ve vodě. (prodejparfemu.cz)

BIODERMA Atoderm SOS Sprej 200 ml

BIODERMA Photoderm Mineral SPF 50+ Sprej 100g

BIODERMA Photoderm Mineral SPF 50+ Sprej 100g

Photoderm Mineral poskytuje maximální ochranu před slunečním zářením pro pokožku alergickou na chemické filtry, parfemaci a pro pokožku alergickou na slunce. BIODERMA inovace: Ultra-lehká fluidní textura ve spreji, bez chemických filtrů, nezanechává mastný film. Hypoalergenní, nekomedogenní. Excelentní tolerance, fotostabilní. Použití: Aplikujte rovnoměrně dostatečné množství přípravku před vystavením se slunečnímu záření (snížené množství přípravku snižuje výši solární ochrany). Pravidelně opakujte. Aplikaci opakujte vždy před a po pobytu ve vodě, setření nebo sportu. Upozornění: Přípravek nepoužívejte u dětí mladších 6ti měsíců. (drmax.cz)

Bioderma Atoderm SOS sprej 200 ml

Bioderma Atoderm SOS sprej 200 ml

Bioderma Atoderm SOS sprej je první bezkontaktní protisvědivý sprej vhodný pro velmi suchou a atopickou pokožku. Zklidnění nastává do 60 sekund. Účinnost 6 hodin. Skin Barrier TherapyTM patent chrání i tu nejsušší pokožku před bakteriemi, které způsobují podráždění a svědění. Ultra-lehká textura zajistí okamžitý pocit úlevy a pohodlí. Rychlé, jednoduché a hygienické použití v jednom kroku. Použít můžete kdykoliv během dne i noci. Vhodný pro atopickou pokožku. Hypoalergenní složení. Bez parfému a parabenů. Použití: Nastříkejte na svědivou pokožku kdykoliv během dne nebo noci. Účinek nastává do 60 sekund. Nestříkejte na oblečení. (drmax.cz)

Eucerin SUN Sensitive Protect SPF30 transparentní sprej 200 ml

Eucerin SUN Sensitive Protect SPF30 transparentní sprej 200 ml

Transparentní sprej představuje revoluci na poli přípravků pro bezpečné opalování. Jeho aplikace je velmi rychlá a snadná. Sprej se ihned vstřebá a nezanechává na pokožce viditelné stopy, je proto vhodný i pro použití v oblečení, které nezašpiní. Jeho unikátní složení nabízí maximální ochranu především uživatelům s normální a mastnou pletí. Velmi dobře je snášen i citlivou pokožkou se sklony k akné, kterou nedráždí ani nezpůsobuje její zarudnutí. Voděodolný Sprej je voděodolný, proto při koupání v bazéně nebo v moři nedochází k jeho smytí a není potřeba jej pokaždé opětovně aplikovat. Výborně se hodí k ochraně ochlupené či vlasové pokožky. Použití: Pro správnou funkčnost lahvičku před použitím důkladně protřepejte. Sprej naneste na pokožku těla ideálně 30 minut před příchodem na přímé… (drmax.cz)

Eucerin SUN Sensitive Protect Dry Touch SPF30 transparentní sprej 200…

Eucerin SUN Sensitive Protect Dry Touch SPF30 transparentní sprej 200 ml

Transparentní sprej od společnosti Eucerin slouží k bezpečnému opalování bez rizika poškození pokožky vlivem silného slunečního záření. Sprej byl speciálně vyvinut pro uživatele s citlivou pokožkou a kůží náchylnou ke tvorbě akné. Klinické a dermatologické studie dokazují jeho mimořádně vysokou snášenlivost a výborné výsledky. Sprej se snadno aplikuje a nezanechává na těle žádný mastný film. Není jej třeba ani důkladně vmasírovat do kůže, vstřebá se rychle sám. Použití: Aplikace je velmi snadná. Před použitím jej důkladně protřepejte, poté aplikujte na pokožku celého těla. Sprej lze nanášet vícepolohově a nepřetržitě, což proces ještě urychlí. Ochranný faktor SPF 30 je dostatečně silný i k použití u moře. Sprej využívá k ochraně pokožky širokospektrální a fotostabilní UVA/UVB filtry. Pro… (drmax.cz)

BIODERMA Photoderm Autobronzant 150 ml

BIODERMA Photoderm SENSITIVE SPF 50+ 100 ml

Rilastil Sun System Sprej SPF30 200 ml

Rilastil Sun System Sprej SPF30 200 ml

RILASTIL Sun Systém sprej SPF30 je emulze ve spreji s lehkou texturou. Obsahuje komplex filtrů UVA a UVB, které nabízejí účinnou a bezpečnou ochranu. Chrání před poškozením sluncem a před předčasným stárnutím pokožky. Zabraňuje vzniku popálenin a spálení sluncem. Je odolný vůči vodě. Neobsahuje barviva, parabeny a je bez parfemace. Výsledek: Poskytuje ochranu před spálením Chrání zdraví kožních buněk Hydratuje, zklidňuje a snižuje zarudnutí Poskytuje ochranu před UVA a UVB zářením Použití: Přípravek aplikujte rovnoměrně nejméně 30 minut před sluněním. Pro udržení ochrany aplikujte prostředek opakovaně a v dostatečném množství vždy po koupání nebo otření se ručníkem. (drmax.cz)

Bioderma Photoderm Max spray SPF50+ 400 ml

Rilastil Sun System Transparentní sprej SPF30 200 ml

Rilastil Sun System Transparentní sprej SPF30 200 ml

RILASTIL Sun Transparentní emulze s jemným rozprašovačem se snadno nanáší a vstřebává. Obsahuje komplex filtrů UVA a UVB, které nabízejí účinnou a bezpečnou ochranu. Chrání před poškozením sluncem a před předčasným stárnutím pokožky. Tento sprej je vhodný pro světlé fototypy s citlivou pletí na sluneční záření. Je odolný vůči vodě. Neobsahuje barviva, parabeny a je bez parfemace. Výsledek: Zabraňuje vzniku popálenin a spálení sluncem Chrání krásu pokožky proti předčasnému stárnutí buněk (Pro-DNA Complex®) Hydratuje, zklidňuje a snižuje zarudnutí. Použití: Přípravek aplikujte rovnoměrně nejméně 30 minut před sluněním. Pro udržení ochrany aplikujte prostředek opakovaně a v dostatečném množství vždy po koupání nebo otření se ručníkem. (drmax.cz)

BIODERMA Photoderm KID Mléko SPF 50+ 100 ml

BIODERMA Photoderm Opalovací mlha SPF 50+ 150 ml

Bioderma Photoderm MAX Aquafluid tmavý SPF50+ 40 ml

BIODERMA Photoderm After sun SOS 125 ml

BIODERMA Photoderm SPOT SPF 50+ 30 ml

BIODERMA Photoderm AKN Mat SPF 30 40 ml

BIODERMA Photoderm Opalovací mlha SPF 30+ 150 ml

Nivea Sun Protect & Bronze SPF30 opalovací přípravek na tělo 200 ml…

Nivea Sun Protect & Bronze SPF30 opalovací přípravek na tělo 200 ml pro ženy

Nivea Sun Protect & Bronze SPF30 Opalovací přípravek na tělo pro ženy 200 ml (parfemy-elnino.cz)

Bioderma Photoderm Mineral Spray Very Hight Protection SPF 50+ -…

Bioderma Photoderm Mineral Spray Very Hight Protection SPF 50+ - Sprej pro alergickou pokožku   100.0 g

Photoderm Mineral Spray Very Hight Protection SPF 50+ - Sprej pro alergickou pokožku - vhodné pro pokožku alergickou na slunce - maximální anti UVA-UVB ochrana - patent buněčné Bioochrany přechází spáleninám - předchází spáleninám a solárním intolerancím - nemastná textura - rychle se vstřebává - voděodolný - vhodný pro celé tělo - hypoalergení,nekomedogení, fotostabilní, bez oktokrylenu Použití: Naneste rovnoměrně před sluněním na pečlivě vysušenou pokožku. Postup pravidelně opakujte vždy po sportu setření nebo preventivně i po pobytu ve vodě. (prodejparfemu.cz)

Bioderma Photoderm Apres-Soleil After Sun mléko 500 ml

Bioderma Photoderm Mineral ochranný fluid spray SPF50+ 100 ml

Bioderma Photoderm SPF 30 Sun Mist - Opalovací mlha 150 ml

Bioderma Photoderm SPF 30 Sun Mist - Opalovací mlha  150 ml

Photoderm SPF 30 Sun Mist - Opalovací mlha - poskytuje vysokou ochranu před UVA i UVB zářením - předchází sluneční intoleranci - je hypoalergenní a nekomedogenní - má voděodolné složení - vhodný pro všechny typy pokožky, i pro citlivou - nevhodné pro děti do 3 let Použití: Aplikujte na pokožku těla před sluněním. (prodejparfemu.cz)

Nivea Sun Protect & Bronze Oil Spray SPF30 opalovací přípravek na…

Nivea Sun Protect & Bronze Oil Spray SPF30 opalovací přípravek na tělo 200 ml pro ženy

Nivea Sun Protect & Bronze Oil Spray SPF30 Opalovací přípravek na tělo pro ženy 200 ml (parfemy-elnino.cz)

Bioderma Photoderm MAX SPF 50+ Aquafluid - Aquafluid 40 ml - tmavý…

Bioderma Photoderm MAX SPF 50+ Aquafluid - Aquafluid 40 ml  - tmavý odstín

Photoderm MAX SPF 50+ Aquafluid - Aquafluid - matující suchý krém s ultra lehkou texturou pro všechny typy pleti, poskytuje maximální sluneční ochranu - obsahuje exkluzivní kombinaci dermatologické UVA/UVB, které chrání proti UV poškození - ultralehká textura, na dotek nemastná, bezbarvá po nanesení, bez bílých skvrn - hypoalergenní Použití: Naneste rovnoměrně před sluněním na pečlivě vysušenou pokožku. Postup pravidelně opakujte vždy po sportu setření nebo preventivně i po pobytu ve vodě. (prodejparfemu.cz)

Bioderma Photoderm MAX SPF 50+ Aquafluid - Aquafluid 40 ml - světlý…

Bioderma Photoderm MAX SPF 50+ Aquafluid - Aquafluid 40 ml  - světlý odstín

Photoderm MAX SPF 50+ Aquafluid - Aquafluid - matující suchý krém s ultra lehkou texturou pro všechny typy pleti, poskytuje maximální sluneční ochranu - obsahuje exkluzivní kombinaci dermatologické UVA/UVB, které chrání proti UV poškození - ultralehká textura, na dotek nemastná, bezbarvá po nanesení, bez bílých skvrn - hypoalergenní Použití: Naneste rovnoměrně před sluněním na pečlivě vysušenou pokožku. Postup pravidelně opakujte vždy po sportu setření nebo preventivně i po pobytu ve vodě. (prodejparfemu.cz)

BIODERMA Photoderm MAX Aquafluid neutr.SPF50 40ml

BIODERMA Photoderm MAX Aquafluid světl.SPF50+ 40ml

Sun Protect & Bronze Sun Spray - Intenzivní sprej na opalování SPF 20…

Sun Protect & Bronze Sun Spray - Intenzivní sprej na opalování SPF 20 200 ml

Sun Protect & Bronze Sun Spray - Intenzivní sprej na opalování SPF 20 - urychluje intenzivní zhnědnutí pokožky - voděodolné - nelepivá textura - snadná aplikace - příjemná parfemace - ochrana před UVA a UVB zářením - výborná roztíratelnost a vstřebatelnost - snižuje riziko slunečních alergií - poskytuje pokožce okamžitou a dlouhodobou ochranu před spálením Použití Aplikujte na pokožku těla před sluněním. (ageo.cz)

BIODERMA Photoderm KID Opalovací pěna SPF50+ 150ml

Malibu Continuous Spray SPF30 - Sprej na opalování 175 ml

Malibu Continuous Spray SPF30 - Sprej na opalování 175 ml

Continuous Spray SPF30 - Sprej na opalování - účinně chrání pokožku před slunečním zářením - pečující složení s vitamínem E pokožku zvláčňuje a optimálně hydratuje - zanechává pokožku jemnou, vláčnou a chráněnou - voděodolné složení Použití: Aplikujte na suchou a čistou pokožku před sluněním. (prodejparfemu.cz)

Bioderma Photoderm Sensitive SPF 50+ Extreme Milk - Extrémní…

Bioderma Photoderm Sensitive SPF 50+ Extreme Milk - Extrémní opalovací mléko s velmi vysokou ochranou 100 ml

Photoderm Sensitive SPF 50+ Extreme Milk - Extrémní opalovací mléko s velmi vysokou ochranou - extrémní sluneční ochrana pro fotosenzitivní a intolerantní pokožku (vrozená i přechodně získaná fotosenzitivita) - maximální anti-UVB působení a jedinečný "extrémní anti-UVA" účinek bezpečně chrání citlivou pokožku, zabraňuje spálení sluncem a nežádoucím intolerantním reakcím pokožky - exkluzivní Active Defense patent proti citlivosti, posiluje ochranu citlivé pokožky a maximalizuje její toleranci na sluneční záření - zklidňující bezbarvá textura nezanechává mastný film ani bílé stopy - nekomedogenní (neucpává póry) - vynikající tolerance - fotostabilní - bez parfemace a parabenů - voděodolný Použití: Rovnoměrně naneste mléko Photoderm Sensitive na pečlivě vysušenou pokožku. Postup opakujte… (prodejparfemu.cz)

Sun Protect & Bronze Sun Spray - Intenzivní sprej na opalování SPF 30…

Sun Protect & Bronze Sun Spray - Intenzivní sprej na opalování SPF 30 200 ml

Sun Protect & Bronze Sun Spray - Intenzivní sprej na opalování SPF 30 - urychluje intenzivní zhnědnutí pokožky - voděodolné - nelepivá textura - snadná aplikace - příjemná parfemace - ochrana před UVA a UVB zářením - výborná roztíratelnost a vstřebatelnost - snižuje riziko slunečních alergií - poskytuje pokožce okamžitou a dlouhodobou ochranu před spálením Použití Aplikujte na pokožku těla před sluněním. (ageo.cz)

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30 hydratační krém 40 ml

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30 hydratační krém 40 ml

Zjemňuje, rozjasňuje a chrání v jednom kroku. Sametový krém ideální pro citlivou a dehydratovanou pleť. Hydrabio Perfecteur okamžitě pleť vyhlazuje a zlepšuje její přirozený vzhled. Díky jeho anti-UVA-UVB filtrům, Hydrabio Perfecteur poskytuje vysokou ochranu před škodlivými účinky UV záření a zabraňuje tak předčasnému stárnutí kůže. (drmax.cz)

Nivea Sun Protect & Bronze Sun Spray - Intenzivní sprej na opalování…

Nivea Sun Protect & Bronze Sun Spray - Intenzivní sprej na opalování SPF 20 200 ml

Sun Protect & Bronze Sun Spray - Intenzivní sprej na opalování SPF 20 - urychluje intenzivní zhnědnutí pokožky - voděodolné - nelepivá textura - snadná aplikace - příjemná parfemace - ochrana před UVA a UVB zářením - výborná roztíratelnost a vstřebatelnost - snižuje riziko slunečních alergií - poskytuje pokožce okamžitou a dlouhodobou ochranu před spálením Použití Aplikujte na pokožku těla před sluněním. (prodejparfemu.cz)

BIODERMA Photoderm MAX Krém neutrální SPF 50+ 40ml

BIODERMA Photoderm MAX Krém tónovaný SPF 50+ 40ml

Bioderma Photoderm Apres-Soleil Refreshing after-sun milk -…

Bioderma Photoderm Apres-Soleil Refreshing after-sun milk - Zklidňující hydratační mléko po opalování  500 ml

Photoderm Apres-Soleil Refreshing after-sun milk - Zklidňující hydratační mléko po opalování - skvělá péče o citlivou a suchou pokožku - intenzivně obnovuje hydrataci pokožky - prodlužuje opálený vzhled - zajišťuje optimální ochranu buněčné struktury - zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky - jemná parfemace - vhodný pro děti i dospělé - hypoalergenní Použití: Aplikujte po opalovaní na očištěnou pokožku. (prodejparfemu.cz)

Nivea Sun Protect & Bronze Sun Spray - Intenzivní sprej na opalování…

Nivea Sun Protect & Bronze Sun Spray - Intenzivní sprej na opalování SPF 30  200 ml

Sun Protect & Bronze Sun Spray - Intenzivní sprej na opalování SPF 30 - urychluje intenzivní zhnědnutí pokožky - voděodolné - nelepivá textura - snadná aplikace - příjemná parfemace - ochrana před UVA a UVB zářením - výborná roztíratelnost a vstřebatelnost - snižuje riziko slunečních alergií - poskytuje pokožce okamžitou a dlouhodobou ochranu před spálením Použití Aplikujte na pokožku těla před sluněním. (prodejparfemu.cz)

Nivea Sun Protect & Bronze Oil SPF 20 - Olej na opalování ve spreji…

Nivea Sun Protect & Bronze Oil SPF 20 - Olej na opalování ve spreji podporující zhnědnutí 200 ml

Sun Protect & Bronze Oil SPF 20 - Olej na opalování ve spreji podporující zhnědnutí - hedvábný voděodolný olej na opalování ve spreji podporující zhnědnutí - chrání pokožku - hydratuje - zajistí dlouhotrvající opálení - neobsahuje samoopalovací složky Použití: Aplikujte v dostatečném množství na pokožku před sluněním. Aplikaci během dne pravidelně opakujte, zejména po plavání nebo setření ručníkem. (prodejparfemu.cz)

Bioderma zklidňující hydratační mléko po opalování Photoderm Apres…

Bioderma zklidňující hydratační mléko po opalování Photoderm Apres-Soleil   500 ml

Popis Zklidňující hydratační mléko po opalování Photoderm Apres-Soleil 500 ml je skvělá péče o citlivou a suchou pokožku. Vlastnosti: intenzivně obnovuje hydrataci pokožky, prodlužuje opálený vzhled, zajištujě optimální ochranu buněčné struktury, jemná parfemace, vhodný pro děti i dospělé, hypoalergenní. Jak používat: Aplikujte po opalování na očištěnou pokožku. (ageo.cz)

BIODERMA Photoderm MAX Make-up tmavý SPF 50+ 10 g

Bioderma Atoderm SOS sprej 50 ml

Bioderma Atoderm SOS sprej 50 ml

Bioderma Atoderm SOS sprej je první bezkontaktní protisvědivý sprej vhodný pro velmi suchou a atopickou pokožku. Zklidnění nastává do 60 sekund. Účinnost 6 hodin. Skin Barrier TherapyTM patent chrání i tu nejsušší pokožku před bakteriemi, které způsobují podráždění a svědění. Ultra-lehká textura zajistí okamžitý pocit úlevy a pohodlí. Rychlé, jednoduché a hygienické použití v jednom kroku. Použít můžete kdykoliv během dne i noci. Vhodný pro atopickou pokožku. Hypoalergenní složení. Bez parfému a parabenů. Použití: Nastříkejte na svědivou pokožku kdykoliv během dne nebo noci. Účinek nastává do 60 sekund. Nestříkejte na oblečení. (drmax.cz)

BIODERMA Atoderm SOS Sprej 50 ml

Hořčíkový sprej 200 ml

Hořčíkový sprej 200 ml

Hořčíkový sprej slouží k doplnění hořčíku v těle.PopisHořčík v tomto přípravku je získáván z čistě přírodního zdroje (z pravěkého evropského mořského naleziště Zechstein). Slaný nálev obsahuje 31 % chloridu hořečnatého. Nedostatek hořčíku v těle se projevuje: únavou a slabostí, zhoršeným energetickým metabolismem, svalovými křečemi, potížemi s nervovým systémem. Přídatné látkyvodaJak používatNaneste na vybrané části těla 1 - 5 x denně a vmasírujte nebo přidejte 25 ml do koupele. Lze použít místo zubní pasty nebo jako zábal na vlasy.Balení200 ml - dávka na 8 dníUpozorněníUkládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Předejděte zasažení očí a citlivých míst. Země původu: Nizozemí.Náš tipV naší nabídce naleznete také další přípravky obsahující hořčík. (ageo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít