Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pravidla u babičky a deduška

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pravidla u babičky a deduška

Bílý plakát  HEZKÝ SVĚT Pravidla u babičky a deduška

Párty plán u prarodičů. Babiččina kuchyně je poctivá, chutná a bohatá na delikatesy. A dědečkovy poučné a legrační příběhy jsou k nezapomenutí. Připomíná vám tato stručná charakteristika, jak moc jste nefalšovaně bezvadnými prarodiči , anebo chcete jen potěšit své rodiče, jakožto bezvadné prarodiče vašich ratolestí? Anebo jste právě vy ty ratolesti a hledáte dokonalý dárek pro dědu a babi ? Hurá, právě jste ho našli! Materiál: papír Rozměry: 48 x 68 cm Text na plakátu je ve slovenštině. (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pravidla rodiny

Bílý plakát  HEZKÝ SVĚT Pravidla rodiny

Jaká je vaše rodina? Nekřičíte, radujete se, milujete se, říkáte pravdu a plníte si své sny, ale i sliby? Občas to trošku zaskřípe, ale nic to nemění na tom, že vaše láska je bezmezná. Vždy taková byla a bude i nadále. HEZKÝ SVĚT má pro vás tento plakát se kterým i návštěva pochopí jak to u vás doma chodí. Inspirujte i ostatní a ukažte že, SPOLU JSTE V POHODĚ. Materiál: papír Rozměry: 55 x 120 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pravidla teritoria

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pravidla teritoria

Domov je nejkouzelnější místo a je třeba o něj řádně dbát. Pořiďte si tenhle úžasný plakát, aby to „teplo domova“ nevytvářela jen láska a... topení. Zvlášť, když s vámi bydlí pes! Nebo tedy, spíše vy s ním. Typ: plakát s psími pravidly Barva: bílá, šedá Materiál : papír Vlastnosti materiálu: hladký Rozměry: 49,5 x 39,5 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Babi

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Babi

BABIČKA. Nejmilovanější osoba nejen našeho dětství. Naše jistota, opora. Věrná ochránkyně našich tajemství. Moudrá žena, která nás vždy dokáže obohatit. Zbožňovaná a obdivovaná nejen při ochutnávání jejího kuchařského umění. Dejte své babičce najevo, jak moc ji máte rádi. Materiál: papír Rozměry plakátu: 50 x 70 cm Plakát je zabalen v pevném kartonovém tubusu. (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Kancelář

Bílý plakát  HEZKÝ SVĚT Kancelář

Pravidla nemusí být vždy nepříjemná. Ukažte svým kolegům, že ve vaší kanceláři vládnou pravidla, která si zamilují. Materiál: papír Rozměry: 80 x 55 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Sourozenci

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Sourozenci

Už nikdy vice žádné tahání za vlasy, malé krádeže čokolád a žalování. HEZKÝ SVĚT má pro vaše ratolesti návod jak spolu vycházet. Protože je nejlepší vzít doma všechny deky a jít si postavit na zahradu bunkr. Dělat hrady z písku a vzájemně se respektovat. Materiál: papír Rozměry: 50 x 50 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Brácha

Bílý plakát  HEZKÝ SVĚT Brácha

Je skvělé mít úžasného bratra Takového co půjčí nářadí, opraví motor u auta a s měje se vtipům, které sám vymýšlí. Ukažte tímto plakátem to, že vám na něm záleží. Materiál: papír Rozměry: 40 x 50 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Superhero

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Superhero

Máte člověka, který je pro vás hrdinou? Dejte mu to najevo tímto plakátem, protože superhrdinové nejsou jen ve filmech, chodí mezi námi, ale bohužel si to neuvědomují a jsou tak hrdinové bez zásluhy. Materiál: papír Rozměry: 50 x 70 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Sestra

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Sestra

Máte príma ségru? Nikdy není pozdě dát to najevo - slovem, dortem, pohledem či plakátem. Máte príma ségru, ale někdy vás pořádně vytáčí? Vylepte si na stěnu plakát od značky HEZKÝ SVĚT , který vám ve chvílích trudomyslnosti připomene, co v ní máte za poklad. Rozměry: 40 x 50 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pro tátu

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pro tátu

TÁTA. Co bychom bez něj byli? No, popravdě bychom nebyli vůbec. Jasně, občas s ním některé situace byly, jsou a pravděpodobně i budou těžké. Vždycky je ale potřeba myslet na to, že táta je prostě jenom jeden. Ten nejlepší. Naše jistota a podpora. Člověk, na kterého se můžeme pokaždé spolehnout. Rytíř v lesklé zbroji. Náš parťák a tvořitel úsměvu za každé situace. Dejte to svému tátovi patřičně najevo. Tenhle plakát mu bude pokaždé připomínat, jak moc ho máte rádi. Materiál: papír Rozměry plakátu: 50 x 40 cm Plakát je zabalen v pevném kartonovém tubusu. (ZOOT.cz)

Žluto-bílý plakát HEZKÝ SVĚT Sourozenci

Žluto-bílý plakát HEZKÝ SVĚT Sourozenci

Typ: lepicí plakát s texty Barva: bílá, žlutá, modrá Materiál : papír Vlastnosti materiálu: hladký, matný Rozměry: 43,5 x 43,5 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Dobrý rok

Bílý plakát  HEZKÝ SVĚT Dobrý rok

Dokážete to. Viac počúvať . Menej hovoriť. Viac sa smiať . Menej pochybovať. Viac dúfať. Menej sa strachovať. A aký bude váš rok? Dokážete plniť svoje predsavzatia nielen prvého januára? Materiál: papier Rozmery: 40 x 50 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Babi/Děda

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Babi/Děda

Nejlepší přítel člověka? Prarodič! Schválně si zkuste vzpomenout, kdo jiný než babička s dědou vás vždy hýčkal jako v bavlnce. Jejich neotřelé móresy a rozmazlovačné manýry by se měly tesat do kamene. O něco snažší a rychlejší způsob, jak zvěčnit výstřelky lásky vašich prarodičů, je lípnout si to na stěnu. A to nyní můžete s plakátem od značky HEZKÝ SVĚT . Rozměry: 50 x 70 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Psí desatero

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Psí desatero

PES. Nejlepší přítel, parťák, miláček. Občas takový miláček, který vám sní oběd. Umaže pohovku. Srazí vás na zem. Vtěsná se k vám do postele. Dokonale využije talent hodit všechno na vás. Ale přes to všechno - my víme, jak moc toho svého čtyřnohého nezbedu milujete! Materiál: papír Rozměry plakátu: 50 x 40 cm Plakát je zabalen v pevném kartonovém tubusu. (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pro mámu

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pro mámu

MÁMA. Co bychom bez ní byli? No, popravdě bychom nebyli vůbec. Jasně, občas s ní některé situace byly, jsou a pravděpodobně i budou těžké. Vždycky je ale potřeba myslet na to, že máma je prostě jenom jedna. Ta nejlepší. Ta nejmilejší bytost pod sluncem. Člověk, který dává našemu životu smysl. Naše jistota, naše největší láska, naše podpora. Dejte to své mamince patřičně najevo. Tenhle plakát ji bude pokaždé připomínat, jak moc ji máte rádi. Materiál: papír Rozměry plakátu: 50 x 40 cm Plakát je zabalen v pevném kartonovém tubusu. (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Sourozenci s obrázky

Bílý plakát  HEZKÝ SVĚT Sourozenci s obrázky

Co by spolu měli sourozenci dělat? Nadávat, bít se... ne, to jistě NE! :-) Dejte na zeď „tahák“ ve formě vtipného plakátu. Barva: bílá, černá, modrá, červená Materiál: papír Vlastnosti materiálu: lesklý Rozměry: 70 x 49,5 cm (ZOOT.cz)

Bílý vánoční plakát HEZKÝ SVĚT Vánoce

Bílý vánoční plakát  HEZKÝ SVĚT Vánoce

Domov je nejkouzelnější místo a je třeba o něj řádně dbát. Pořiďte si tenhle úžasný plakát, aby to „teplo domova“ nevytvářela jen láska a... topení. Typ: vánoční plakát s textem Barva: krémová, bílá, zelená Materiál: papír Vlastnosti materiálu: hladký Rozměry: 49,5 x 39,5 cm (ZOOT.cz)

Modrý plakát HEZKÝ SVĚT Mandala

Modrý plakát HEZKÝ SVĚT Mandala

Typ: plakát s texty Barva: modrá, bílá, černá Materiál : papír Vlastnosti materiálu: hladký, lesklý Rozměry: 40 x 49,5 cm (ZOOT.cz)

Šedý plakát HEZKÝ SVĚT Teenageři

Šedý plakát HEZKÝ SVĚT Teenageři

Jak na to? V jistém věku není snadné se chovat podle stanovených pravidel. S tím aby to váš syn zvládal s přehledem, pomůže tento plakát. Omezit Facebook. Plnit sliby, Respektovat ostatní... Materiál: papír Rozměry: 50 x 50 cm (ZOOT.cz)

Černý plakát HEZKÝ SVĚT Káva

Černý plakát HEZKÝ SVĚT Káva

Jaká je vaše oblíbená káva? Protože káva není jenom turek . Je to snad espresso, Latte, cafe latte, nebo ta největší lahůdka irish coffee? Materiál: papír Rozměry: formát A2 (ZOOT.cz)

Tyrkysový plakát HEZKÝ SVĚT Zvířátka

Tyrkysový plakát HEZKÝ SVĚT Zvířátka

Domov je nejkouzelnější místo a je třeba o něj řádně dbát. Pořiďte si tenhle úžasný plakát, aby to „teplo domova“ nevytvářela jen láska a... topení. Zvlášť, když s vámi bydlí zvířátka! Typ: plakát se zvířátky a textem Barva: krémová, tyrkysová Materiál: papír Vlastnosti materiálu: hladký Rozměry: 70 x 49,5 cm (ZOOT.cz)

Světle růžový plakát HEZKÝ SVĚT Boty

Světle růžový plakát  HEZKÝ SVĚT Boty

Rozčiluje vás, jak se lidé neustále ptají, proč zase nové boty? Předejděte otázkám s vtipným a originálním plakátem. Barva: růžová, červená, černá Materiál: papír Vlastnosti materiálu: lesklý Rozměry: 40 x 30 cm (ZOOT.cz)

Bílo-růžový plakát HEZKÝ SVĚT Babi děda

Bílo-růžový plakát HEZKÝ SVĚT Babi děda

Ukažte svým prarodičům, co pro vás znamenají. Můžete jim to říci, ale také jim dát tento plakát, aby to měli na očích každý den. Typ: plakát s texty Barva: bílá, šedá, zelená, růžová Materiál : papír Vlastnosti materiálu: hladký Rozměry: 49,5 x 69,5 cm (ZOOT.cz)

Bílo-modrý plakát HEZKÝ SVĚT Babi děda

Bílo-modrý plakát HEZKÝ SVĚT Babi děda

Ukažte svým prarodičům, co pro vás znamenají. Můžete jim to říci, ale také jim dát tento plakát, aby to měli na očích každý den. Typ: plakát s texty Barva: bílá, šedá, zelená, modrá Materiál : papír Vlastnosti materiálu: hladký Rozměry: 49,5 x 69,5 cm (ZOOT.cz)

Černý plakát HEZKÝ SVĚT Pomocník do kuchyně

Černý plakát HEZKÝ SVĚT Pomocník do kuchyně

Mějte upečíno v cuku letu. Typ: plakát pomocník do kuchyně Barva: černá, bílá Materiál: papír Vlastnosti materiálu: matný Rozměry: 40 x 30 cm (ZOOT.cz)

Prázdniny u babičky (978-80-7222-722-8)

Kniha – autor Veronika Hutrová, 64 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Konečně přichází letní prázdniny a nastává to pravé dobrodružství pro partu šesti dětí, které každý rok jezdí ke své babičce na venkov. Zažívají zde napínavé výpravy do lesa, táborák, karneval, pouť a spoustu dalších zajímavých her, které pro ně babička nadšeně připravuje. (Alza.cz)

Vánoční samolepka na okno HEZKÝ SVĚT Ježíšek

Vánoční samolepka na okno HEZKÝ SVĚT Ježíšek

Ježíšek myslí na všechny, ale má toho mnoho. Dejte mu do okna znamení, aby věděl kam má přijít! :) Typ: vánoční samolepka na okno Barva: červená, zelená Materiál : PVC Vlastnosti materiálu: hladký Rozměry: 36,5 x 27,5 cm (ZOOT.cz)

Andrea Elsnerová – Jde sem lesem (MP3-CD)

Andrea Elsnerová – Jde sem lesem (MP3-CD)

Malý Toník tráví prázdniny na venkově u babičky, a protože se nechoval příliš dobře, musí za trest nevědomky překročit bludný kořen a ztratí se v lese. Cesta lesem se tak pro něj stává napínavým dobrodružstvím a přináší mu také seznámení s některými léčivými rostlinami. Audiokniha sleduje Toníkovo napínavé dobrodružství s panenkami z květin a skřítky, kteří se mu snaží pomoci najít cestu z tajemného hvozdu. Toník a s ním i malí posluchači pochopí, že každá rostlina má na světě své místo, a poznají také, že řada rostlin může být pro lidi užitečná. (Supraphonline.cz)

Andrea Elsnerová – Jde sem lesem (MP3-CD) – CD-MP3

Andrea Elsnerová – Jde sem lesem (MP3-CD) – CD-MP3

Malý Toník tráví prázdniny na venkově u babičky, a protože se nechoval příliš dobře, musí za trest nevědomky překročit bludný kořen a ztratí se v lese. Cesta lesem se tak pro něj stává napínavým dobrodružstvím a přináší mu také seznámení s některými léčivými rostlinami. Audiokniha sleduje Toníkovo napínavé dobrodružství s panenkami z květin a skřítky, kteří se mu snaží pomoci najít cestu z tajemného hvozdu. Toník a s ním i malí posluchači pochopí, že každá rostlina má na světě své místo, a poznají také, že řada rostlin může být pro lidi užitečná. (Supraphonline.cz)

Hluboká práce – Pravidla pro soustředěný úspěch v roztěkaném světě

Hluboká práce – Pravidla pro soustředěný úspěch v roztěkaném světě

">> „Cal Newport je jasným hlasem v moři hluku, v jeho knize je v věda a vášeň ve vzácné rovnováze. Nepotřebujeme více kliknutí, více koťátek, více smajlíků. Potřebujeme neohroženou práci – práci, ke které dospějeme, přestaneme-li těkat.“ (Ebux.cz)

Hrneček nejlepší babička na světě

Hrneček nejlepší babička na světě

Kouzelný hrnek, vhodný jako dárek. Potěšte originálním hrníčkem, který můžete darovat té nejmilejší osobě.  Hrneček o objemu 330 ml. Provedení v bílé barvě. Určen pro dekorativní použití (Booya.cz)

Prázdniny blbce číslo 13: Jak jsme zachraňovali svět (978-80-204-3365…

Prázdniny blbce číslo 13: Jak jsme zachraňovali svět (978-80-204-3365-7)

Kniha – autor Miloš Kratochviíl, 152 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Taky znáte ten pocit, když nesete domů vysvědčení a víte, že pochvalu za něj nedostanete? Tak přesně tohle zažívá každý rok Tadeáš. Prima kluk, ale učení mu prostě neleze do hlavy. Ještě štěstí, že na prázdninách u babičky a dědy na něj nečekají jenom rozzuření rodiče, ale taky zvláštní strejda Olda, kterému jsou známky ukradené, a dva úplně noví kamarádi. A objímání stromů, sádrování zdravé nohy, soutěž ve smíchu zvaná Žižlovský chechták a spousta dalších vtipných zážitků. Až tuhle knihu dočtete, nebudete vědět, že nějaké známky vůbec existují! (Alza.cz)

Hrneček nejlepší babička na světě pure

Hrneček nejlepší babička na světě pure

Kouzelný hrnek, vhodný jako dárek. Potěšte originálním hrníčkem, který můžete darovat té nejmilejší osobě.  Hrneček o objemu 330 ml. Provedení v bílé barvě. Určen pro dekorativní použití (Booya.cz)

Polštářek Nejlepší babička na světě Pure

Polštářek Nejlepší babička na světě Pure

Povlečení na polštář pro ty nejlepší mámy pod sluncem. Kvalitní elastický potisk. Materiál: Povlak mikrovlákno, výplň prošívaný polštářek z dutého vlákna Vhodné pro alergiky Zapínání na zip. Rozměr 40cm X 40cm, včetně výplně Doporučujeme prát naruby, zapnuté a při maximální teplotě 40 °C. (Booya.cz)

Kryštofe, hoď mi žlutou! (978-80-7558-051-1)

Kryštofe, hoď mi žlutou! (978-80-7558-051-1)

Kniha - autor Iva Mrkvičková, 114 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Znáte nějaké dítě, které by nemělo rádo lego? Školák Kryštof tráví prázdniny u babičky a dědy ve středověkém domku uprostřed starobylého Tábora. Když jej jednou dědeček vezme do muzea na výstavu lega, začnou se dít neuvěřitelné věci. Dědeček Jindřich je už zas dvanáctiletým klukem a spolu s Kryštofem a jeho kamarádkou Marikou se zapáleně účastní velké soutěže o nejoriginálnější stavbu z lega. Děda alias kluk Jindra jako velký fanda husitů navrhne, že by mohli vystavět obléhání města Tábora. A tak začíná napínavý příběh, ve kterém autorka Maji a Kima bravurně propojuje svět dětí a prarodičů, Tábor v něm doslova ožije svou husitskou historií i časy dědečkova mládí. Společný legový projekt naše hrdiny přivádí na… (Alza.cz)

Johana s dlouhýma nohama

Johana s dlouhýma nohama

Co všechno se dá zažít během jednoho deštivého letního dne? I nečekané dobrodružství! Jen musíte najít toho správného kamaráda. Johanka tráví posledních čtrnáct dní před začátkem první třídy u babičky a dědy, stejně jako František od sousedů. Je to kluk do nepohody. Zatímco jeho trápí zuby, Johanka se stydí za své dlouhé hubené nohy. Na posměváčky však vyzrají neohroženým činem! (Ebux.cz)

mapa světa XXL - plakát G56841

mapa světa XXL - plakát G56841

Mapa světa XXL v plakátovém formátuGigantická mapa světa 140x100cm s vlajkami a informacemiDetailní plakát mapy světa XXL v gigantickém obrovském formátu s rozměry 140 x 100 cm. Velmi velká mapa ve formátu velkého plakátu pro ještě více detailů. Ještě nikdy předtím nebyla mapa vyhotovena v takové velikosti s tak velkou láskou k detailu. Podkladová mapa světa byla několikrát oceněna a opatřena lehkou 3D reliéfní optikou. Tímto způsobem mohou být řeky, oceány a hory vnímány téměř plasticky. Kromě toho jsou všechny země v legendě jasně uvedeny se státními vlajkami a dalšími detaily (hlavní město, počet obyvatel, velikost země). Nejchytřejší dekorace pro každý byt. Ozdobte zeď a plánujte si dovolenou, splňte si své sny. Upozornění:Většina podobných produktů je ve velmi nízkém rozlišení a… (Kokiskashop.cz)

Hezké šedé tenisky na bílé podrážce

Hezké šedé tenisky na bílé podrážce

(Amiatex.cz)

Hluboká práce: Pravidla pro soustředěný úspěch v roztěkaném světě …

Hluboká práce: Pravidla pro soustředěný úspěch v roztěkaném světě (978-80-7555-008-8)

Kniha – Pravidla pro soustředěný úspěch v roztěkaném světě. Wall street journal bestseller – autor Cal Newport, 240 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pravidla pro soustředěný úspěch v roztěkaném světě. Wall street journal bestseller.V dnešní době neustálé online dostupnosti většina lidí ztratila schopnost ponořit se hluboce do práce a své dny místo toho tráví v horečné smršti emailů a sociálních sítí, aniž by si uvědomovali, že existuje lepší možnost.V knize Hluboká práce představuje Cal Newport svůj stejnojmenný koncept – schopnost soustředit se bez rozptylování na kognitivně náročné úkoly. Hluboká práce vám umožní rychle pochopit složité koncepty a vytvářet lepší výstupy v kratším čase, díky čemuž se zlepšíte v tom, co děláte, a získáte pocit skutečného naplnění z mistrně… (Alza.cz)

Johana s dlouhýma nohama (978-80-00-04317-3)

Johana s dlouhýma nohama (978-80-00-04317-3)

Kniha – autor Petra Braunová, 80 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Co všechno se dá zažít během jednoho deštivého letního dne? I nečekané dobrodružství! Jen musíte najít toho správného kamaráda. Johanka tráví posledních čtrnáct dní před začátkem první třídy u babičky a dědy, stejně jako František od sousedů. Je to kluk do nepohody. Zatímco jeho trápí zuby, Johanka se stydí za své dlouhé hubené nohy. Na posměváčky však vyzrají neohroženým činem! (Alza.cz)

Prázdniny s dráčkem

Prázdniny s dráčkem

Mohly to být prázdniny jako každé jiné. U babičky a dědečka na vesnici čekají na Vojtíka pokaždé nejen jeho kamarádi - koza, králíci, pes, ale i spousta dobrodružství. Tentokrát si ale Vojta najde úplně nového kamaráda a ne jen tak ledajakého! Z tečkovaného vajíčka, které Vojta našel za stodolou, se totiž vylíhne malý drak. A co dělá takový dráček? Rád si hraje, lítá a hlavně umí mluvit. Můžete se o tom přesvědčit i vy! (Ebux.cz)

Pohádkové prázdniny v Českém ráji (978-80-904262-7-6)

Pohádkové prázdniny v Českém ráji (978-80-904262-7-6)

Kniha – autor Jana Kroupová, 120 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Tomík a Terezka přijíždí na prázdniny k babičce do Českého ráje. Příhody, které prožívají sourozenci na prázdninách u babičky a dědy, jsou plné dobrodružství. Z města, kde volný čas tráví u televize a počítače, se dostávají do přírody, kde se neustále děje něco zajímavého. Kromě toho jim babička vypráví každý večer pohádku. Své náměty čerpá z pověstí Českého ráje a děj se odehrává na skutečných místech, které si děti mohou samy prohlédnout. (Alza.cz)

hmotnost:
0.38 kg

Příběh zemního plynu: Jak Honzík zjistil, k čemu slouží zemní plyn …

Příběh zemního plynu: Jak Honzík zjistil, k čemu slouží zemní plyn (978-80-266-1107-3)

Kniha – autor Petr Mrázek, 48 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Zvídavý Honzík se těší na návštěvy u babičky a dědečka, kteří ho vlídně provázejí při jeho průzkumných cestách za poznáním. Tentokrát se Honzík zahloubá nad zemním plynem, dokonce pomáhá starší sestře svého kamaráda se školním úkolem na toto téma. Kniha se může stát cenným pomocníkem při vysvětlování některých jevů. Autor se snaží s pomocí názorných a vtipných ilustrací jednoduše objasnit nejčastěji kladené dětské dotazy týkající se zemního plynu. (Alza.cz)

hmotnost:
0 kg

Stírací plakát nejlepších piv na světě

Stírací plakát nejlepších piv na světě

Miluješ cestování a poznávání různých druhů piv? Tento stírací plakát je perfektní volbou pro všechny, co miluji český zlatý mok - pivo! Po setření políček zjistíte, která piva jsou na světě ta nejlepší.Kdo by nemiloval pivo? Úžasný dárek pro pivní nadšence. Stírací plakát na kterém zjistíte, jaká piva jsou ta nejlepší. Stírací plakát nejlepších piv na světě - Bucket list nádherná dekorace Obsah balení: 1x Stírací plakát nejlepších piv na světě - Bucket list (Kokiskashop.cz)

Projekt pes (prázdniny v Beskydech) (978-80-00-05021-8)

Projekt pes (prázdniny v Beskydech) (978-80-00-05021-8)

Kniha – autor Lucie Hlavinková, 88 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Jendu, teď už šťastného majitele štěněte Dennyho, čekají prázdniny u babičky a dědy v Beskydech. Společnost mu dělá nezvedený bratranec Robin i nejlepší kamarádka Monika. Čeká je napínavé noční dobrodružství a dozvědí se toho spoustu o divokých šelmách. Pátrají totiž po zvířeti, které řádí u sousedů. Navíc se blíží dědečkovy kulatiny, a tak musí vymyslet perfektní dárek. Když se pak sejde celá rodina, je jisté, že o řadu legračních příhod nebude nouze. (Alza.cz)

Prababiččina pohovka (978-80-87596-67-8)

Prababiččina pohovka (978-80-87596-67-8)

Kniha – autor Anna Bengtsson, 32 stran, česky, pevná s přebalem matná Před sto lety měly skoro všechny švédské rodiny v kuchyni podobnou rozkládací dřevěnou pohovku. Nanny a Olof si takovou také koupili, když se vzali. Spaly v ní jejich děti ve velkém šupleti, které se z pohovky na noc vytáhlo. Ve dne se na ní sedávalo, hrálo a povídalo se a tak to šlo po desetiletí, zatímco venku běžely dějiny. Pak přicházela vnoučata a sedala si na starou pohovku u babičky a dědy v kuchyni. A pak pravnoučata… (Alza.cz)

Mám tě ráda, babičko (978-80-271-2018-5)

Mám tě ráda, babičko (978-80-271-2018-5)

Kniha - Nejlepší dárek pro babičky od jejich vnuček: k narozeninám, k Vánocům nebo jen tak - 96 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Nejlepší dárek pro babičky od jejich vnuček: k narozeninám, k Vánocům nebo jen takMezi vnučkou a babičkou existuje zvláštní pouto. Zatímco s rodiči máme občas problémy, u babičky je svět v pořádku. Ví, že děti vyrostou i po čokoládě místo ovesných sušenek a že rozbité okno rozhodně neznamená konec světa. Babička nás chrání, je vždy na naší straně, stoprocentně nám věří a udělá pro nás cokoli. Je to náš největší fanoušek, který velkoryse přehlíží naše chyby. Proto se babička nedá vyvážit zlatem. Babička je odjakživa ta nejlepší. Poděkujte jí za všechno touto krásnou doplňovací knihou. Darujte babičce knížku k narozeninám, k Vánocům nebo jen tak. (Alza.cz)

Polča (978-80-00-04299-2)

Polča (978-80-00-04299-2)

Kniha – autor Guus Kuijer, 328 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Polča má kluka, jmenuje se Mimún, ale jeho víra a kultura jim téměř znemožňují být spolu. Polčin otec se toulá ulicemi a místo něj je tu najednou matčin nový přítel. A dokonce se chtějí vzít! Je těžké zůstat šťastná, když se tolik věcí nedaří, ale Polča to nevzdává. Pomáhají jí v tom víkendy na statku u babičky a dědy, kam si Polča jezdí odpočinout. Pět příběhů o jedné neobyčejné dívce, které patří do kánonu moderní nizozemské literatury pro děti a mládež. (Alza.cz)

hmotnost:
0 kg

Povlečení z kanafasu Merletto modrá 140x200

Jemné, splývavé povlečení z bavlny v tradiční modré barvě a vzoru kanafasu se hodí pro každý interiér, ve kterém chcete docílit rustikálního vzhledu. Bavlněné povlečení s drobnými kostkami doplňuje jemný detail lidové krajky. Bavlněné povlečení je velmi pevné a odolné vůči mechanickému poškození. Zavzpomínejte si na prázdniny u babičky a usínání v kanafasu. Doporučujeme prát na rubové straně s uzavřeným knoflíčkovým uzávěrem. Proč se kanafas hodí do vaší ložnice? Stylové povlečení se zapínáním na knoflíky. Gramáž bavlněné tkaniny 130 g/m2 Dlouhá životnost a stálobarevnost. Oceněno certifikátem Öko-Tex Standard. Doporučené praní na 40 °C. Sušení v závěsu nebo sušičce, doporučujeme žehlit. (Povlecemevas.cz)

Plakát, Obraz - Mapa světa, (91,5 x 61 cm)

Plakát, Obraz - Mapa světa, (91,5 x 61 cm)

Stylový plakát Mapa světa o rozměru 91,5x61 cm. Plakát je tištěn kvalitním ofsetovým tiskem na papír s vysokou gramáží. Plakát je opatřen ochrannou vrstvou proti degradaci barev. Více informací najdete na Posters.cz (Posters.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít