Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pravidla u babičky a deduška

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pravidla u babičky a deduška

Bílý plakát  HEZKÝ SVĚT Pravidla u babičky a deduška

Párty plán u prarodičů. Babiččina kuchyně je poctivá, chutná a bohatá na delikatesy. A dědečkovy poučné a legrační příběhy jsou k nezapomenutí. Připomíná vám tato stručná charakteristika, jak moc jste nefalšovaně bezvadnými prarodiči , anebo chcete jen potěšit své rodiče, jakožto bezvadné prarodiče vašich ratolestí? Anebo jste právě vy ty ratolesti a hledáte dokonalý dárek pro dědu a babi ? Hurá, právě jste ho našli! Materiál: papír Rozměry: 48 x 68 cm Text na plakátu je ve slovenštině. (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pravidla teritoria

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pravidla teritoria

Domov je nejkouzelnější místo a je třeba o něj řádně dbát. Pořiďte si tenhle úžasný plakát, aby to „teplo domova“ nevytvářela jen láska a... topení. Zvlášť, když s vámi bydlí pes! Nebo tedy, spíše vy s ním. Typ: plakát s psími pravidly Barva: bílá, šedá Materiál : papír Vlastnosti materiálu: hladký Rozměry: 49,5 x 39,5 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pravidla rodiny

Bílý plakát  HEZKÝ SVĚT Pravidla rodiny

Jaká je vaše rodina? Nekřičíte, radujete se, milujete se, říkáte pravdu a plníte si své sny, ale i sliby? Občas to trošku zaskřípe, ale nic to nemění na tom, že vaše láska je bezmezná. Vždy taková byla a bude i nadále. HEZKÝ SVĚT má pro vás tento plakát se kterým i návštěva pochopí jak to u vás doma chodí. Inspirujte i ostatní a ukažte že, SPOLU JSTE V POHODĚ. Materiál: papír Rozměry: 55 x 120 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Superhero

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Superhero

Máte člověka, který je pro vás hrdinou? Dejte mu to najevo tímto plakátem, protože superhrdinové nejsou jen ve filmech, chodí mezi námi, ale bohužel si to neuvědomují a jsou tak hrdinové bez zásluhy. Materiál: papír Rozměry: 50 x 70 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Sourozenci

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Sourozenci

Už nikdy vice žádné tahání za vlasy, malé krádeže čokolád a žalování. HEZKÝ SVĚT má pro vaše ratolesti návod jak spolu vycházet. Protože je nejlepší vzít doma všechny deky a jít si postavit na zahradu bunkr. Dělat hrady z písku a vzájemně se respektovat. Materiál: papír Rozměry: 50 x 50 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Brácha

Bílý plakát  HEZKÝ SVĚT Brácha

Je skvělé mít úžasného bratra Takového co půjčí nářadí, opraví motor u auta a s měje se vtipům, které sám vymýšlí. Ukažte tímto plakátem to, že vám na něm záleží. Materiál: papír Rozměry: 40 x 50 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Sestra

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Sestra

Máte príma ségru? Nikdy není pozdě dát to najevo - slovem, dortem, pohledem či plakátem. Máte príma ségru, ale někdy vás pořádně vytáčí? Vylepte si na stěnu plakát od značky HEZKÝ SVĚT , který vám ve chvílích trudomyslnosti připomene, co v ní máte za poklad. Rozměry: 40 x 50 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Babi

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Babi

BABIČKA. Nejmilovanější osoba nejen našeho dětství. Naše jistota, opora. Věrná ochránkyně našich tajemství. Moudrá žena, která nás vždy dokáže obohatit. Zbožňovaná a obdivovaná nejen při ochutnávání jejího kuchařského umění. Dejte své babičce najevo, jak moc ji máte rádi. Materiál: papír Rozměry plakátu: 50 x 70 cm Plakát je zabalen v pevném kartonovém tubusu. (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Kancelář

Bílý plakát  HEZKÝ SVĚT Kancelář

Pravidla nemusí být vždy nepříjemná. Ukažte svým kolegům, že ve vaší kanceláři vládnou pravidla, která si zamilují. Materiál: papír Rozměry: 80 x 55 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Dobrý rok

Bílý plakát  HEZKÝ SVĚT Dobrý rok

Dokážete to. Viac počúvať . Menej hovoriť. Viac sa smiať . Menej pochybovať. Viac dúfať. Menej sa strachovať. A aký bude váš rok? Dokážete plniť svoje predsavzatia nielen prvého januára? Materiál: papier Rozmery: 40 x 50 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Psí desatero

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Psí desatero

PES. Nejlepší přítel, parťák, miláček. Občas takový miláček, který vám sní oběd. Umaže pohovku. Srazí vás na zem. Vtěsná se k vám do postele. Dokonale využije talent hodit všechno na vás. Ale přes to všechno - my víme, jak moc toho svého čtyřnohého nezbedu milujete! Materiál: papír Rozměry plakátu: 50 x 40 cm Plakát je zabalen v pevném kartonovém tubusu. (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Babi/Děda

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Babi/Děda

Nejlepší přítel člověka? Prarodič! Schválně si zkuste vzpomenout, kdo jiný než babička s dědou vás vždy hýčkal jako v bavlnce. Jejich neotřelé móresy a rozmazlovačné manýry by se měly tesat do kamene. O něco snažší a rychlejší způsob, jak zvěčnit výstřelky lásky vašich prarodičů, je lípnout si to na stěnu. A to nyní můžete s plakátem od značky HEZKÝ SVĚT . Rozměry: 50 x 70 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pro mámu

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pro mámu

MÁMA. Co bychom bez ní byli? No, popravdě bychom nebyli vůbec. Jasně, občas s ní některé situace byly, jsou a pravděpodobně i budou těžké. Vždycky je ale potřeba myslet na to, že máma je prostě jenom jedna. Ta nejlepší. Ta nejmilejší bytost pod sluncem. Člověk, který dává našemu životu smysl. Naše jistota, naše největší láska, naše podpora. Dejte to své mamince patřičně najevo. Tenhle plakát ji bude pokaždé připomínat, jak moc ji máte rádi. Materiál: papír Rozměry plakátu: 50 x 40 cm Plakát je zabalen v pevném kartonovém tubusu. (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pro tátu

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Pro tátu

TÁTA. Co bychom bez něj byli? No, popravdě bychom nebyli vůbec. Jasně, občas s ním některé situace byly, jsou a pravděpodobně i budou těžké. Vždycky je ale potřeba myslet na to, že táta je prostě jenom jeden. Ten nejlepší. Naše jistota a podpora. Člověk, na kterého se můžeme pokaždé spolehnout. Rytíř v lesklé zbroji. Náš parťák a tvořitel úsměvu za každé situace. Dejte to svému tátovi patřičně najevo. Tenhle plakát mu bude pokaždé připomínat, jak moc ho máte rádi. Materiál: papír Rozměry plakátu: 50 x 40 cm Plakát je zabalen v pevném kartonovém tubusu. (ZOOT.cz)

Žluto-bílý plakát HEZKÝ SVĚT Sourozenci

Žluto-bílý plakát HEZKÝ SVĚT Sourozenci

Typ: lepicí plakát s texty Barva: bílá, žlutá, modrá Materiál : papír Vlastnosti materiálu: hladký, matný Rozměry: 43,5 x 43,5 cm (ZOOT.cz)

Bílý plakát HEZKÝ SVĚT Sourozenci s obrázky

Bílý plakát  HEZKÝ SVĚT Sourozenci s obrázky

Co by spolu měli sourozenci dělat? Nadávat, bít se... ne, to jistě NE! :-) Dejte na zeď „tahák“ ve formě vtipného plakátu. Barva: bílá, černá, modrá, červená Materiál: papír Vlastnosti materiálu: lesklý Rozměry: 70 x 49,5 cm (ZOOT.cz)

Bílý vánoční plakát HEZKÝ SVĚT Vánoce

Bílý vánoční plakát  HEZKÝ SVĚT Vánoce

Domov je nejkouzelnější místo a je třeba o něj řádně dbát. Pořiďte si tenhle úžasný plakát, aby to „teplo domova“ nevytvářela jen láska a... topení. Typ: vánoční plakát s textem Barva: krémová, bílá, zelená Materiál: papír Vlastnosti materiálu: hladký Rozměry: 49,5 x 39,5 cm (ZOOT.cz)

Černý plakát HEZKÝ SVĚT Káva

Černý plakát HEZKÝ SVĚT Káva

Jaká je vaše oblíbená káva? Protože káva není jenom turek . Je to snad espresso, Latte, cafe latte, nebo ta největší lahůdka irish coffee? Materiál: papír Rozměry: formát A2 (ZOOT.cz)

Tyrkysový plakát HEZKÝ SVĚT Zvířátka

Tyrkysový plakát HEZKÝ SVĚT Zvířátka

Domov je nejkouzelnější místo a je třeba o něj řádně dbát. Pořiďte si tenhle úžasný plakát, aby to „teplo domova“ nevytvářela jen láska a... topení. Zvlášť, když s vámi bydlí zvířátka! Typ: plakát se zvířátky a textem Barva: krémová, tyrkysová Materiál: papír Vlastnosti materiálu: hladký Rozměry: 70 x 49,5 cm (ZOOT.cz)

Šedý plakát HEZKÝ SVĚT Teenageři

Šedý plakát HEZKÝ SVĚT Teenageři

Jak na to? V jistém věku není snadné se chovat podle stanovených pravidel. S tím aby to váš syn zvládal s přehledem, pomůže tento plakát. Omezit Facebook. Plnit sliby, Respektovat ostatní... Materiál: papír Rozměry: 50 x 50 cm (ZOOT.cz)

Modrý plakát HEZKÝ SVĚT Mandala

Modrý plakát HEZKÝ SVĚT Mandala

Typ: plakát s texty Barva: modrá, bílá, černá Materiál : papír Vlastnosti materiálu: hladký, lesklý Rozměry: 40 x 49,5 cm (ZOOT.cz)

Světle růžový plakát HEZKÝ SVĚT Boty

Světle růžový plakát  HEZKÝ SVĚT Boty

Rozčiluje vás, jak se lidé neustále ptají, proč zase nové boty? Předejděte otázkám s vtipným a originálním plakátem. Barva: růžová, červená, černá Materiál: papír Vlastnosti materiálu: lesklý Rozměry: 40 x 30 cm (ZOOT.cz)

Bílo-modrý plakát HEZKÝ SVĚT Babi děda

Bílo-modrý plakát HEZKÝ SVĚT Babi děda

Ukažte svým prarodičům, co pro vás znamenají. Můžete jim to říci, ale také jim dát tento plakát, aby to měli na očích každý den. Typ: plakát s texty Barva: bílá, šedá, zelená, modrá Materiál : papír Vlastnosti materiálu: hladký Rozměry: 49,5 x 69,5 cm (ZOOT.cz)

Černý plakát HEZKÝ SVĚT Pomocník do kuchyně

Černý plakát HEZKÝ SVĚT Pomocník do kuchyně

Mějte upečíno v cuku letu. Typ: plakát pomocník do kuchyně Barva: černá, bílá Materiál: papír Vlastnosti materiálu: matný Rozměry: 40 x 30 cm (ZOOT.cz)

Bílo-růžový plakát HEZKÝ SVĚT Babi děda

Bílo-růžový plakát HEZKÝ SVĚT Babi děda

Ukažte svým prarodičům, co pro vás znamenají. Můžete jim to říci, ale také jim dát tento plakát, aby to měli na očích každý den. Typ: plakát s texty Barva: bílá, šedá, zelená, růžová Materiál : papír Vlastnosti materiálu: hladký Rozměry: 49,5 x 69,5 cm (ZOOT.cz)

Prázdniny u babičky (978-80-7222-722-8)

Kniha – autor Veronika Hutrová, 64 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Konečně přichází letní prázdniny a nastává to pravé dobrodružství pro partu šesti dětí, které každý rok jezdí ke své babičce na venkov. Zažívají zde napínavé výpravy do lesa, táborák, karneval, pouť a spoustu dalších zajímavých her, které pro ně babička nadšeně připravuje. (Alza.cz)

Vánoční samolepka na okno HEZKÝ SVĚT Ježíšek

Vánoční samolepka na okno HEZKÝ SVĚT Ježíšek

Ježíšek myslí na všechny, ale má toho mnoho. Dejte mu do okna znamení, aby věděl kam má přijít! :) Typ: vánoční samolepka na okno Barva: červená, zelená Materiál : PVC Vlastnosti materiálu: hladký Rozměry: 36,5 x 27,5 cm (ZOOT.cz)

Hluboká práce – Pravidla pro soustředěný úspěch v roztěkaném světě

Hluboká práce – Pravidla pro soustředěný úspěch v roztěkaném světě

">> „Cal Newport je jasným hlasem v moři hluku, v jeho knize je v věda a vášeň ve vzácné rovnováze. Nepotřebujeme více kliknutí, více koťátek, více smajlíků. Potřebujeme neohroženou práci – práci, ke které dospějeme, přestaneme-li těkat.“ (Ebux.cz)

Andrea Elsnerová – Jde sem lesem (MP3-CD)

Andrea Elsnerová – Jde sem lesem (MP3-CD)

Malý Toník tráví prázdniny na venkově u babičky, a protože se nechoval příliš dobře, musí za trest nevědomky překročit bludný kořen a ztratí se v lese. Cesta lesem se tak pro něj stává napínavým dobrodružstvím a přináší mu také seznámení s některými léčivými rostlinami. Audiokniha sleduje Toníkovo napínavé dobrodružství s panenkami z květin a skřítky, kteří se mu snaží pomoci najít cestu z tajemného hvozdu. Toník a s ním i malí posluchači pochopí, že každá rostlina má na světě své místo, a poznají také, že řada rostlin může být pro lidi užitečná. (Supraphonline.cz)

Andrea Elsnerová – Jde sem lesem (MP3-CD) – CD-MP3

Andrea Elsnerová – Jde sem lesem (MP3-CD) – CD-MP3

Malý Toník tráví prázdniny na venkově u babičky, a protože se nechoval příliš dobře, musí za trest nevědomky překročit bludný kořen a ztratí se v lese. Cesta lesem se tak pro něj stává napínavým dobrodružstvím a přináší mu také seznámení s některými léčivými rostlinami. Audiokniha sleduje Toníkovo napínavé dobrodružství s panenkami z květin a skřítky, kteří se mu snaží pomoci najít cestu z tajemného hvozdu. Toník a s ním i malí posluchači pochopí, že každá rostlina má na světě své místo, a poznají také, že řada rostlin může být pro lidi užitečná. (Supraphonline.cz)

Povlečení Adéla

Povlečení Adéla

Bavlněné povlečení Adéla jako stvořené nejen pro milovníky starých časů. Nechte se zlákat chalupářským stylem, který ve Vás probudí vzpomínky na dětství strávené u babičky a dědečka na chalupě. Na dobu, kdy jste uléhali do měkkého a nažehleného povlečení a ráno se probudili s úsměvem. Jednostranný vzor je tvořený bílými srdíčky na hnědém podkladu na jedné straně; z druhé strany je povlečení jednobarevné (světle růžové) Povlečení české výroby ze 100% bavlny s hustou vazbou (Bonatex.cz)

Povlečení Zlata

Povlečení Zlata

Bavlněné povlečení Zlata jako stvořené nejen pro milovníky starých časů. Nechte se zlákat chalupářským stylem, který ve Vás probudí vzpomínky na dětství strávené u babičky a dědečka na chalupě. Na dobu, kdy jste uléhali do měkkého a nažehleného povlečení a ráno se probudili s úsměvem. Jednu stranu povlečení zdobí puntíky, druhou drobný rostlinný vzor – vše v odstínech béžové a bílé barvy Povlečení české výroby ze 100% bavlny s hustou vazbou Je opatřeno německým certif (Bonatex.cz)

Povlečení Milena

Povlečení Milena

Bavlněné povlečení Milena jako stvořené nejen pro milovníky starých časů. Nechte se zlákat chalupářským stylem, který ve Vás probudí vzpomínky na dětství strávené u babičky a dědečka na chalupě. Na dobu, kdy jste uléhali do měkkého a nažehleného povlečení a ráno se probudili s úsměvem. Kostky na jedné straně střídá na straně druhé drobný rostlinný vzor – vše v bílé a zelené barvě Povlečení české výroby ze 100% bavlny s hustou vazbou Je opatřeno německým certifikátem k (Bonatex.cz)

Povlečení Tereza růžové

Povlečení Tereza růžové

Bavlněné povlečení Tereza jako stvořené nejen pro milovníky starých časů. Nechte se zlákat chalupářským stylem, který ve Vás probudí vzpomínky na dětství strávené u babičky a dědečka na chalupě. Na dobu, kdy jste uléhali do měkkého a nažehleného povlečení a ráno se probudili s úsměvem. Povlečení má oboustranný vzor: na jedné straně je klasický motiv růží s drobnějšími zelenými lístky; z druhé strany jsou růžové a bílé proužky Povlečení české výroby ze 100% bavlny s hustou vazb (Bonatex.cz)

Povlečení Johana

Povlečení Johana

Bavlněné povlečení Johana jako stvořené nejen pro milovníky starých časů. Nechte se zlákat chalupářským stylem, který ve Vás probudí vzpomínky na dětství strávené u babičky a dědečka na chalupě. Na dobu, kdy jste uléhali do měkkého a nažehleného povlečení a ráno se probudili s úsměvem. Povlečení má z obou stran stejný vzor, který tvoří květy a ozdobné pruhy v krajkovém designu v hnědé barvě na bílém pozadí Povlečení české výroby ze 100% bavlny s hustou vazbou Je opatř (Bonatex.cz)

Povlečení Bára

Povlečení Bára

Bavlněné povlečení Bára jako stvořené nejen pro milovníky starých časů. Nechte se zlákat chalupářským stylem, který ve Vás probudí vzpomínky na dětství strávené u babičky a dědečka na chalupě. Na dobu, kdy jste uléhali do měkkého a nažehleného povlečení a ráno se probudili s úsměvem. Povlečení má na jedné straně malé červené kvítky a na druhé bílé a červené pruhy, které nikdy nevyjdou z módy Povlečení české výroby ze 100% bavlny s hustou vazbou Je opatřeno německým ce (Bonatex.cz)

Prázdniny blbce číslo 13: Jak jsme zachraňovali svět (978-80-204-3365…

Prázdniny blbce číslo 13: Jak jsme zachraňovali svět (978-80-204-3365-7)

Kniha – autor Miloš Kratochviíl, 152 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Taky znáte ten pocit, když nesete domů vysvědčení a víte, že pochvalu za něj nedostanete? Tak přesně tohle zažívá každý rok Tadeáš. Prima kluk, ale učení mu prostě neleze do hlavy. Ještě štěstí, že na prázdninách u babičky a dědy na něj nečekají jenom rozzuření rodiče, ale taky zvláštní strejda Olda, kterému jsou známky ukradené, a dva úplně noví kamarádi. A objímání stromů, sádrování zdravé nohy, soutěž ve smíchu zvaná Žižlovský chechták a spousta dalších vtipných zážitků. Až tuhle knihu dočtete, nebudete vědět, že nějaké známky vůbec existují! (Alza.cz)

Pohádkové prázdniny v Českém ráji (978-80-904262-7-6)

Pohádkové prázdniny v Českém ráji (978-80-904262-7-6)

Kniha – autor Jana Kroupová, 120 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Tomík a Terezka přijíždí na prázdniny k babičce do Českého ráje. Příhody, které prožívají sourozenci na prázdninách u babičky a dědy, jsou plné dobrodružství. Z města, kde volný čas tráví u televize a počítače, se dostávají do přírody, kde se neustále děje něco zajímavého. Kromě toho jim babička vypráví každý večer pohádku. Své náměty čerpá z pověstí Českého ráje a děj se odehrává na skutečných místech, které si děti mohou samy prohlédnout. (Alza.cz)

hmotnost:
0.38 kg

Hezké šedé tenisky na bílé podrážce

Hezké šedé tenisky na bílé podrážce

(Amiatex.cz)

Johana s dlouhýma nohama

Johana s dlouhýma nohama

Co všechno se dá zažít během jednoho deštivého letního dne? I nečekané dobrodružství! Jen musíte najít toho správného kamaráda. Johanka tráví posledních čtrnáct dní před začátkem první třídy u babičky a dědy, stejně jako František od sousedů. Je to kluk do nepohody. Zatímco jeho trápí zuby, Johanka se stydí za své dlouhé hubené nohy. Na posměváčky však vyzrají neohroženým činem! (Ebux.cz)

Hluboká práce: Pravidla pro soustředěný úspěch v roztěkaném světě …

Hluboká práce: Pravidla pro soustředěný úspěch v roztěkaném světě (978-80-7555-008-8)

Kniha – autor Cal Newport, 240 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pravidla pro soustředěný úspěch v roztěkaném světě. Wall street journal bestseller.V dnešní době neustálé online dostupnosti většina lidí ztratila schopnost ponořit se hluboce do práce a své dny místo toho tráví v horečné smršti emailů a sociálních sítí, aniž by si uvědomovali, že existuje lepší možnost.V knize Hluboká práce představuje Cal Newport svůj stejnojmenný koncept – schopnost soustředit se bez rozptylování na kognitivně náročné úkoly. Hluboká práce vám umožní rychle pochopit složité koncepty a vytvářet lepší výstupy v kratším čase, díky čemuž se zlepšíte v tom, co děláte, a získáte pocit skutečného naplnění z mistrně odvedené práce. Jde zkrátka o takovou superschopnost stále konkurenčnější ekonomiky… (Alza.cz)

Jde sem lesem: Bylinková pohádka (978-80-262-1102-0)

Jde sem lesem: Bylinková pohádka (978-80-262-1102-0)

Kniha – autor Daniela Krolupperová, 88 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Cesta lesem se stala pro malého chlapce Toníka napínavým dobrodružstvím a přinesla mu také seznámení s některými léčivými rostlinami. Chlapec tráví prázdniny na venkově u babičky, a protože se nechoval příliš dobře, musí za trest nevědomky překročit bludný kořen a ztratí se v lese. Čtenář sleduje Toníkovo napínavé dobrodružství s panenkami z květin a skřítky, kteří se mu snaží pomoci najít cestu z tajemného hvozdu. Děti se při četbě seznámí s některými léčivými rostlinami, pochopí, že každá rostlina má na světě své místo, a poznají také, že řada rostlin může být pro lidi užitečná. Aby si získané poznatky upevnily, mohou si společně s rodiči zodpovědět otázky na konci každé kapitoly. V poznávání rostlin dětem… (Alza.cz)

hmotnost:
0.36 kg

Povlečení Levandule světle zelené

Povlečení Levandule světle zelené

Bavlněné povlečení Levandule s tradičním francouzským motivem. Nechte se zlákat chalupářským stylem, který ve Vás probudí vzpomínky na dětství strávené u babičky a dědečka na chalupě. Na dobu, kdy jste uléhali do měkkého a nažehleného povlečení a ráno se probudili s úsměvem. Z obou stran je motiv fialové levandule a srdíček na světle zeleném podkladu Povlečení české výroby ze 100% bavlny s hustou vazbou Je opatřeno německým certifikátem kvality Öeko-Tex Standard 100, (Bonatex.cz)

Johana s dlouhýma nohama (978-80-00-04317-3)

Johana s dlouhýma nohama (978-80-00-04317-3)

Kniha – autor Petra Braunová, 80 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Co všechno se dá zažít během jednoho deštivého letního dne? I nečekané dobrodružství! Jen musíte najít toho správného kamaráda. Johanka tráví posledních čtrnáct dní před začátkem první třídy u babičky a dědy, stejně jako František od sousedů. Je to kluk do nepohody. Zatímco jeho trápí zuby, Johanka se stydí za své dlouhé hubené nohy. Na posměváčky však vyzrají neohroženým činem! (Alza.cz)

Prázdniny s dráčkem

Prázdniny s dráčkem

Mohly to být prázdniny jako každé jiné. U babičky a dědečka na vesnici čekají na Vojtíka pokaždé nejen jeho kamarádi - koza, králíci, pes, ale i spousta dobrodružství. Tentokrát si ale Vojta najde úplně nového kamaráda a ne jen tak ledajakého! Z tečkovaného vajíčka, které Vojta našel za stodolou, se totiž vylíhne malý drak. A co dělá takový dráček? Rád si hraje, lítá a hlavně umí mluvit. Můžete se o tom přesvědčit i vy! (Ebux.cz)

Povlečení Stela

Povlečení Stela

Bavlněné povlečení Stela jako stvořené nejen pro milovníky starých časů. Nechte se zlákat chalupářským stylem, který ve Vás probudí vzpomínky na dětství strávené u babičky a dědečka na chalupě. Na dobu, kdy jste uléhali do měkkého a nažehleného povlečení a ráno se probudili s úsměvem. Povlečení má oboustranný vzor: z jedné strany jsou elegantní ornamenty; na druhé straně jsou drobné květy zvonků – vše ve vínové a tmavě zelené barvě na krémovém podkladu Povlečení české výroby z (Bonatex.cz)

Povlečení Běla

Povlečení Běla

Bavlněné povlečení Běla jako stvořené nejen pro milovníky starých časů. Nechte se zlákat chalupářským stylem, který ve Vás probudí vzpomínky na dětství strávené u babičky a dědečka na chalupě. Na dobu, kdy jste uléhali do měkkého a nažehleného povlečení a ráno se probudili s úsměvem. Povlečení má jednostranný vzor: na jedné straně je klasický motiv modrých růží s drobnějšími zelenými lístky; druhá strana je jednobarevná (světle modrá) Povlečení české výroby ze 100% bavlny s hu (Bonatex.cz)

Průvodce moderním světem pro dědečka a babičku: Počítače, internet,…

Průvodce moderním světem pro dědečka a babičku: Počítače, internet, moderní technika (978-80-264-0321-0)

Kniha – autor Lenka Hrivňáková, 96 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Příručka pro každého seniora! Být starým neznamená být odstaven od informací. Tato kniha seznamuje srozumitelným způsobem (a s využitím příkladů) dědečky a babičky s terminologií a nástrahami současného světa. Tak, aby lépe porozuměli svým mladším příbuzným, článkům v tisku, reportážím v televizi. Aby se lépe dokázali zorientovat ve spleti podvodných obchodních nabídek pofiderních prodejců a pseudoslev, a uměli lépe čelit pokusům o okradení. Doplněno o užitečné kontakty na organizace pomáhající seniorům. (Alza.cz)

Polštářek s věnováním BABIČKA - bílý

Polštářek s věnováním BABIČKA - bílý

Odpočinek je pro babičku velmi důležitý. Potěšte ji příjemně měkkým bílým polštářkem s věnováním, který využije třeba pro odpolední relaxaci u televize nebo knížky. Nápis jí navíc vždycky připomene, že ho dostala od blízké osoby, které na ní záleží. Polštářek byl ušit v České republice a to z kvalitní pevné látky. Nápis zdobí překrásný motiv jemných kytiček.  (Babickarstvi.cz)

Příběh zemního plynu: Jak Honzík zjistil, k čemu slouží zemní plyn …

Příběh zemního plynu: Jak Honzík zjistil, k čemu slouží zemní plyn (978-80-266-1107-3)

Kniha – autor Petr Mrázek, 48 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Zvídavý Honzík se těší na návštěvy u babičky a dědečka, kteří ho vlídně provázejí při jeho průzkumných cestách za poznáním. Tentokrát se Honzík zahloubá nad zemním plynem, dokonce pomáhá starší sestře svého kamaráda se školním úkolem na toto téma. Kniha se může stát cenným pomocníkem při vysvětlování některých jevů. Autor se snaží s pomocí názorných a vtipných ilustrací jednoduše objasnit nejčastěji kladené dětské dotazy týkající se zemního plynu. (Alza.cz)

hmotnost:
0 kg

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít