Bílé holčičí triko ZOOT Kids - Pipi

Bílé holčičí triko ZOOT Kids - Pipi

Bílé holčičí triko ZOOT Kids - Pipi

Příhody ze života svérázné devítileté dívenky s nevšedním chováním, jménem i vzezřením, nejsou skutečně ledajaké. Pipi bydlí sama bez rodičů v domku na okraji města, společníkem jí je pouze malá opička. Není však vůbec smutná, prožívá spoustu veselých dobrodružství se svými přáteli. A jednou se dokonce vydá lodí za tatínkem, který je na dalekém ostrově černošským králem… Knížka a film plné báječných nápadů, bohaté fantazie a jedinečného humoru potěšila už mnoho dětí na celém světě. Potěšte se i tričkem s Pipi od ZOOT Original. Materiál: 100 % bavlna Rozměry pro vel. 116 cm (5-6 let): šířka ramen - 37 cm délka - 46 cm Praní: 40 °C (ZOOT.cz)

Bílé holčičí tričko ZOOT Kids Modré z nebe

Bílé holčičí tričko ZOOT Kids Modré z nebe

Co vše uděláte pro svojí ratolest? To, že se o ní staráte a hýčkáte ji je přeci krásné. My ale víme, že zajdete dále. Protože vy ji snesete i modré z nebe. Pochlubte se tím a obdarujte svého andílka tímto tričkem od ZOOT Kids. Materiál : 100 % bavlna Rozměry vel. 3-4 roky : šířka ramen - 31 cm délka - 42 cm Praní: 40 °C (ZOOT.cz)

Bílé holčičí tričko s dlouhým rukávem ZOOT Kids Hra

Bílé holčičí tričko s dlouhým rukávem ZOOT Kids Hra

Hra - Najdi svoje zvířátko. S tímto tričkem od ZOOT Original budete originální, hraví a nebude vám zima. Materiál: 100 % bavlna Rozměry pro vel. 116 cm (5-6 let): šířka ramen - 39 cm délka - 49 cm Praní: 40 °C (ZOOT.cz)

Bílé dětské triko ZOOT Kids Lazy day

Bílé dětské triko ZOOT Kids Lazy day

Znáte to. Všechny úkoly hotové, povinnosti vykonané, pokoje uklizené. Je na čase dát si poh-off. // Doporučujeme nosit v den odevzdávání důležitých úkolů a při psaní písemek. Barva: bílá, černá Vzor: kočka Střih: rovný Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: jemný, prodyšná, elastický Praní: 30 °C Něco extra: super potisk Rozměry vel. 5-6 let : šířka ramen - 37 cm délka - 48 cm (ZOOT.cz)

Bílý holčičí kojenecký overal ZOOT Kids Jsem zlobivá holka

Bílý holčičí kojenecký overal ZOOT Kids Jsem zlobivá holka

Máte doma zlobivou holčičku? Víme, že neposkvrněné miminko ještě nemůže zlobit, ale přecijen.. co kdyby Typ: kojenecký overal Barva: bílá, černá Zapínání: devět patentek Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, měkký Praní: 30 °C Rozměry pro vel. 0-3 m: délka - 54 cm (ZOOT.cz)

Bílé dětské tričko ZOOT Kids Poslední čisté triko

Bílé dětské tričko ZOOT Kids Poslední čisté triko

Taky vás štvou ty rána, kdy pospícháte oblékáte sebe i svou ratolest a najednou zjistíte, že váš potomek vlastně nemá nic čistého na sebe ? Dejte mu do skříně na dno poličky toto tričko, aby vám připomnělo, že už je fakt potřeba pustit pračku. Triko má pohodlný střih a je vyrobené z příjemné kvalitní bavlny , na zadní straně je drobný nápis ZOOT . Materiál : 100 % bavlna Rozměry vel. 9-11 let : šířka ramen - 43 cm šířka hrudníku - 44 cm délka - 57 cm Praní: 40 °C (ZOOT.cz)

Růžové holčičí tričko s potiskem ZOOT Kids Císařovna

Růžové holčičí tričko s potiskem ZOOT Kids Císařovna

Téměř každá holčička si přeje být princeznou, královnou nebo dokonce císařovnou. Když pomineme všechny věci, které by mohla a chtěla mít, být panovnicí je velmi zodpovědné a leckdy i těžké. Dobrat se k šalamounskému rozhodnutí bývá někdy doslova nekonečný příběh. A pokud to nedopadne dobře, mohou téct i slzy. To ale není případ vaší ratolesti. Ta ať se pořádně usmívá a vznikne co největší kontrast! Materiál: 100 % bavlna Rozměry vel. 7-8 let: šířka ramen - 33 cm šířka hrudníku - 38 cm délka - 45 cm Praní: 4 0 °C (ZOOT.cz)

Bílé dětské tričko ZOOT Kids Předškolák

Bílé dětské tričko ZOOT Kids Předškolák

Tak to pomalu přichází. Končí sladký čas ustavičného hraní a přidává se škola. Vaše dítko se těší, vy ho ve skrytu duše možná litujete. Náladu si můžete spravit třeba pohledem na vaši ratolest v krásném tričku , které jeho dosavadní nepolíbenost školou zdůrazní. Materiál : 100 % bavlna Rozměry vel. 5-6 let : šířka ramen - 36 cm délka - 47 cm Praní: 40 °C (ZOOT.cz)

Bílé dětské body ZOOT Kids Parents

Bílé dětské body ZOOT Kids Parents

Stejně jako se vy pyšníte svým rozkošným děťátkem, tak se ono pyšní skvělými rodiči. A nebojí se to říct celému světu! Nebo spíš hrdě ukázat, mluvení přijde na řadu později. Typ: dětské body Barva: bílá, červená, zelená Zapínání: tři patentky Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, měkký Praní: 30 °C Rozměry pro vel. 0-3 m: délka - 38 cm (ZOOT.cz)

Bílé dětské body ZOOT Kids Maminčin andílek

Bílé dětské body ZOOT Kids Maminčin andílek

Pro maminčina andílka to nejlepší! Typ: dětské body Barva: bílá, růžová Zapínání: tři patentky Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, měkký Praní: 30 °C Rozměry pro vel. 0-3 m: délka - 38 cm (ZOOT.cz)

Bílé dětské body ZOOT Kids K zulíbání

Bílé dětské body ZOOT Kids K zulíbání

Že byste leckterá miminka samou láskou snědli, protože jsou prostě k sežrání? Tak je alespoň zulíbejte. Typ: dětské body Barva: bílá, černá, červená Zapínání: tři patentky Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, měkký Praní: 30 °C Rozměry pro vel. 0-3 m: délka - 38 cm (ZOOT.cz)

Bílé dětské tričko ZOOT Kids Lední medvěd

Bílé dětské tričko ZOOT Kids Lední medvěd

Buďte rozněžnělí, srdeční, prorodinní, všeobjímající, milující, roztomile uslzení, euforičtí, atmosféričtí, buďte šťastní a veselí a kupujte roztomilým dětem roztomilá trička. A to proto, že i ty největší zvířata nakonec o Vánocích stejně vyměknou. Typ: dětské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, červená, černá Motiv potisku: lední medvěd ve vánočním svetru Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný, odolný Praní: 30 °C Něco vánočního: potisk Rozměry pro vel. 110-116: délka - 48 cm (ZOOT.cz)

Bílé dětské body ZOOT Kids I am so UNI

Bílé dětské body ZOOT Kids I am so UNI

Pro vaše unikátní miminko jedno unikátní bodýčko. S trochou originality a horou lásky. Typ: dětské body Barva: bílá, šedá, tyrkysová Zapínání: tři patentky Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, měkký Praní: 30 °C Rozměry pro vel. 0-3 m: délka - 38 cm (ZOOT.cz)

Bílé dětské body ZOOT Kids Nepanikař a zavolej mámě

Bílé dětské body ZOOT Kids Nepanikař a zavolej mámě

Skvělý tahák pro každou babičku, pro tatínka i slečnu na hlídání! Lístečky se ztratí, ale miminko snad ne. Takže, až bude nezadržitelně plakat bez udání důvodu, poradí maminka na telefonu. Typ: dětské body Barva: bílá, černá Zapínání: tři patentky Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, měkký Praní: 30 °C Rozměry pro vel. 0-3 m: délka - 38 cm (ZOOT.cz)

Bílý kojenecký overal ZOOT Kids Bez prsa neusnu

Bílý kojenecký overal ZOOT Kids Bez prsa neusnu

Chytnul vás potisk za srdce? Je to tak i ve vaší domácnosti? Tak ať slova nestojí a smích se rozléhá. Typ: kojenecký overal Barva: bílá, černá Zapínání: devět patentek Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pevný, odolný, měkký Praní: 30 °C Rozměry pro vel. 0-3 m: délka - 54 cm (ZOOT.cz)

Bílé holčičí květované legíny North Pole Kids

Bílé holčičí květované legíny North Pole Kids

My víme, že vás nemusíme poučovat o módě. Jen chceme jemně naznačit, že tenhle kousek by vaší dceři báječně padnul. Typ: holčičí vzorované legíny s pružnou gumou v pase Barva: bílá, růžová, červená, fialová, modrá Vzor: květovaný, motýlí Materiál: 93 % bavlna, 7 % elastan Vlastnosti materiálu: pružný, hladký, příjemný Praní: 30 °C Něco krásného: něžný květovaný vzor Rozměry pro velikost 110: délka vnitřního švu - 42 cm (ZOOT.cz)

Bílé holčičí vzorované legíny North Pole Kids

Bílé holčičí vzorované legíny North Pole Kids

Sportování v krásném oblečení nemusí být záležitostí pouze nás dospělých. Dopřejte své princezně oblečení, ve kterém bude moct běhat a poskakovat, jak jí bude libo. Typ: holčičí vzorované legíny Barva: bílá, neonově zelená, modrá, růžová Vzor: písmena, ptáci Materiál: 93 % bavlna, 7 % elastan Vlastnosti materiálu: prodyšný, lehký, elastický Praní: 30 °C Něco extra: příjemný, pohodlný materiál Rozměry pro velikost 110: délka vnitřního švu - 46 cm (ZOOT.cz)

Bílé květované holčičí šaty s páskem North Pole Kids

Bílé květované holčičí šaty s páskem North Pole Kids

Vaše děti jsou dokonalé tak, jak jsou, žádné oblečení na tom nic nezmění. Ale podtrhnout jejich přednosti můžeme, ne? Typ: holčičí vzorované šaty bez rukávu, s páskem, na kterém je květovaná aplikace Barva: bílá, růžová, modrá, fialová, oranžová Vzor: květovaný, motýlí Zapínání: skrytý zip v zadní části Podšívka: ano Materiál: vnější - 100 % polyester podšívka - 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: lehký, vzdušný, příjemný Praní: v ruce Něco parádního: lehounký, vzdušný materiál Rozměry pro velikost 110: délka - 55 cm (ZOOT.cz)

Krémové dětské body ZOOT Kids Darček

Krémové dětské body ZOOT Kids Darček

Sliby o Vánocích se sice mají plnit, ale uznejte, že v tomhle případě je tenhle malý královský dar mnohem víc než sebevelkolepější královský slib. No ne? Typ: dětské body s kulatým výstřihem, krátkým rukávem a potiskem Barva: krémová, žlutá, černá, modrá, zelená, růžová Motiv potisku: královská koruna a nápis Zapínání: tři patentky Materiál : 100 % africká bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, příjemný, odolný, prodyšný Praní: 40 °C Něco eko: postupy při výrobě tohohle kousku - kvalitní bavlněný materiál, vyrobeno z africké bavlny, certifikát OEKO-TEX® Rozměry pro vel. 62-68: délka - 39 cm (ZOOT.cz)

Krémové dětské body ZOOT Kids Stromečky

Krémové dětské body ZOOT Kids Stromečky

Těžko říct, co kdo letos najde pod stromečkem. Ale dalo by se tak nějak zhruba odhadnout, co tam najdete vy, pokud mrňousovi pořídíte tohle bodýčko. Hotový poklad. Typ: dětské body s kulatým výstřihem, krátkým rukávem a potiskem Barva: krémová, zelená, oranžová Motiv potisku: stromečky Zapínání: tři patentky Materiál : 100 % africká bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, příjemný, odolný, prodyšný Praní: 40 °C Něco eko: postupy při výrobě tohohle kousku - kvalitní bavlněný materiál, vyrobeno z africké bavlny, certifikát OEKO - TEX ® Rozměry pro vel. 62-68: délka - 39 cm (ZOOT.cz)

Krémové dětské body ZOOT Kids Dáreček

Krémové dětské body ZOOT Kids Dáreček

Sliby o Vánocích se sice mají plnit, ale uznejte, že v tomhle případě je tenhle malý královský dar mnohem víc než sebevelkolepější královský slib. No ne? Typ: dětské body s kulatým výstřihem, krátkým rukávem a potiskem Barva: krémová, žlutá, černá, modrá, zelená, růžová Motiv potisku: královská koruna a nápis Zapínání: tři patentky Materiál : 100 % africká bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, příjemný, odolný, prodyšný Praní: 40 °C Něco eko: postupy při výrobě tohohle kousku - kvalitní bavlněný materiál, vyrobeno z africké bavlny, certifikát OEKO-TEX® Rozměry pro vel. 62-68: délka - 39 cm (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Poslední čistý triko

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Poslední čistý triko

Taky vás štvou ty rána, kdy se oblékáte a najednou zjistíte, že vlastně nemáte nic čistého na sebe ? Dejte si vždycky na dno poličky tohle triko, aby vám (nebo mámě, nebo manželce) připomnělo, že už je fakt potřeba pustit pračku. Triko má volný střih a je vyrobené z kvalitní příjemné bavlny , na zadní straně je drobný nápis ZOOT . Materiál : 100% bavlna Doporučeno prát naruby při 40°C. Triko je potištěné kvalitním sítotiskem. (ZOOT.cz)

Tmavě modré klučičí tričko ZOOT Kids School Boy

Tmavě modré klučičí tričko ZOOT Kids School Boy

Darujte svému synovi, vnukovi nebo synovci klíč k otevření nového nebo stávajícího kolektivu ve škole. Každý na první pohled uvidí, že není žádné béčko a že se jedná o opravdového (S) C (H) OOL kluka. Triko je ušito z příjemného bavlněného materiálu a má pohodlný střih, který se dobře nosí. Rozměry vel. 9-11 let : šířka ramen - 42 cm šířka hrudníku - 44 cm délka - 58 cm Praní: 40 °C (ZOOT.cz)

Krémové dětské body ZOOT Kids Moje první Vánoce

Krémové dětské body ZOOT Kids Moje první Vánoce

Tenhle kousek je ukázkový a zcela povinný sváteční úbor pro všechna čerstvá miminka. Jelikož první Vánoce a tělo tak malinké, že se vejde do tohohle bodýčka, má každý jen jednou za život. Typ: dětské body s kulatým výstřihem, krátkým rukávem a potiskem Barva: krémová, černá, oranžová, zelená Motiv potisku: stromky a nápis Zapínání: tři patentky Materiál : 100 % africká bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, příjemný, odolný, prodyšný Praní: 40 °C Něco eko: postupy při výrobě tohohle kousku - kvalitní bavlněný materiál, vyrobeno z africké bavlny, certifikát OEKO-TEX® Rozměry pro vel. 62-68: délka - 39 cm (ZOOT.cz)

Modré dětské tričko ZOOT Kids Heč, dneska jdu po O

Modré dětské tričko ZOOT Kids Heč, dneska jdu po O

Heč! Žádné spaní ve školce, žádné napomínání za zlobení, když člověku usnout prostě nejde. Vaše dítko by to nejraději vyřvalo do celého světa. Pošetřete mu hlasivky a oblékněte ho do trička , které to řekne za něj. Ve školce si to sice moc dětí nepřečte , o to větší bude hrdina, až jim nápis přelouská sám majitel. Nezapomeňte doma na nápovědu! Materiál : 100 % bavlna Rozměry vel. 5-6 let : šířka ramen - 36 cm délka - 48 cm Praní: 40 °C (ZOOT.cz)

Modro-bílé pruhované holčičí šaty s flitrovou nášivkou North Pole Kids

Modro-bílé pruhované holčičí šaty s flitrovou nášivkou North Pole Kids

Vaše děti jsou dokonalé tak, jak jsou, žádné oblečení na tom nic nezmění. Ale podtrhnout jejich přednosti můžeme, ne? Typ: holčičí vzorované šaty bez rukávu. s flitrovou nášivkou a stahováním v pase Barva: bílá, tmavě modrá, červená Vzor: pruhovaný Motiv flitrové nášivky: jablko Podšívka: ne Materiál: 93 % bavlna, 7 % elastan Vlastnosti materiálu: pružný, savý, příjemný Praní: 30 °C Něco extra: námořnický styl pro vaši princeznu Rozměry pro velikost 110: délka - 52 cm (ZOOT.cz)

Modro-bílé holčičí kalhoty Bóboli

Modro-bílé holčičí kalhoty Bóboli

Dětská značka oblečení Bóboli umí vychytat každý detail tak, aby bylo její oblečení hravé a s radostí nošené. Navíc jsou velmi pohodlné. Barva: tmavě modrá, bílá Vzor: listy Materiál: 100 % viskóza Vlastnosti materiálu: jemný, lehký Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Bílé holčičí tílko s potiskem BÓBOLI

Bílé holčičí tílko s potiskem BÓBOLI

Pro naše rošťáky chceme jen to nejlepší. Pohodlný a kvalitní materiál je pro nás priorita. Zatímco pro ně je důležitější, jak oblečení vypadá. Už se nemusíte rozhodovat mezi kvalitou a přáním vašich nezbedníků. Typ: holčičí tílko s potiskem a rozparkem na zadní straně Barva: bílá, růžová, zelená Potisk: tenisky Materiál: 90 % bavlna, 10 % elastan Vlastnosti materiálu: měkký, kvalitní, přírodní, pružný Praní: 30 °C Něco extra: příjemný a pohodlný materiál Rozměry pro vel. 110: délka - 39 cm (ZOOT.cz)

Bílé holčičí tričko s potiskem BÓBOLI

Bílé holčičí tričko s potiskem BÓBOLI

Pro naše rošťáky chceme jen to nejlepší. Pohodlný a kvalitní materiál je pro nás priorita. Zatímco pro ně je důležitější, jak oblečení vypadá. Už se nemusíte rozhodovat mezi kvalitou a přáním vašich nezbedníků. Typ: holčičí tričko s mašlí a průstřihem na zádech, s krátkým rukávem a potiskem Barva: bílá, černá, oranžová Potisk: dvě holčičky na kole v Paříži Materiál: 92 % bavlna, 8 % elastan Vlastnosti materiálu: měkký, kvalitní, přírodní, pružný Praní: 30 °C Něco extra: příjemný a pohodlný materiál Rozměry pro vel. 110: délka - 45 cm (ZOOT.cz)

Bílé holčičí tričko krátkým rukávem Bóboli

Bílé holčičí tričko krátkým rukávem Bóboli

Bóboli je značka kvalitního dětského oblečení. Taková, co vnese dětem do života o špetku víc radosti. I takový kousek oblečení se správnými motivy může u dětí rozvinout představivost. Barva: bílá, žlutá Vzor: potisk Materiál: 90 % bavlna, 10 % elastan Vlastnosti materiálu: elastický Praní: 30 °C Něco navíc: třpytky na triku (ZOOT.cz)

Bílé holčičí šaty name it Tutte

Bílé holčičí šaty name it Tutte

Šatičky, ve kterých si vaše princeznička užije každý nevšední den. Typ: holčičí šaty s áčkovou sukní Barva: bílá Zapínání: dva knoflíky zezadu a zip Podšívka: ano Kapsy: ne Materiál: svrchní část - 100 % polyester podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pevný, příjemný na dotek Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 116: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Růžovo-bílé holčičí tričko s krajkou BÓBOLI

Růžovo-bílé holčičí tričko s krajkou BÓBOLI

Typ: tričko s potiskem psa v okně a s krajkou Barva: bílá, růžová, šedá Materiál: 92 % bavlna, 8 % elastan Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Bílé holčičí šaty s kapsami tuc tuc Jersey

Bílé holčičí šaty s kapsami tuc tuc Jersey

Pohodlných šatiček není nikdy dost. Vaše dítě by si jich zasloužilo nejméně tuc et tuc tů. Typ: holčičí áčkové, vzorované šaty s kulatým výstřihem, krátkým rukávem a kapsami Barva: bílá, černá, červená, růžová, žlutá Vzor: květiny Kapsy: dvě Podšívka: ne Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan Vlastnosti materiálu: elastický, příjemný, prodyšný Praní: 30 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 56 cm (ZOOT.cz)

Bílé holčičí tričko s potiskem Blue Seven

Bílé holčičí tričko s potiskem Blue Seven

Kousek, ze kterého dýchá letní pohoda. Dovolená u moře, sladké maliny a jahody. Dětské hry a rodina. Typ: rovné tričko s mašličkou a potiskem Barva: bílá, tmavě modrá Potisk: nápis, kotva Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan Vlastnosti materiálu: lehký, prodyšný, příjemný Praní: 30 °C Něco extra: mašlička Rozměry pro velikost 110: šířka ramen - 25 cm délka - 45 cm (ZOOT.cz)

Černo-bílé holčičí šaty s potiskem Bóboli

Černo-bílé holčičí šaty s potiskem Bóboli

Zcela každá malá parádnice by měla vlastnit alespoň několikero slušivých šatiček. A to proto, že je to naprosto nezbytné. BÓBOLI . Pro malé krůčky k velkým snům. Typ: holčičí šaty s kulatým výstřihem, potiskem, krátkým rukávem, plisovanou sukní a pružným pasem Barva: bílá, černá, růžová, šedá, stříbrná Motiv potisku: květiny a a nápisy Podšívka: ne Materiál: 48 % bavlna, 48 % polyester, 4 % elastan Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, odolný Praní: 30 °C Něco famózního: pružná třpytivá guma v pase, potisk s třpytivými detaily Rozměry pro vel. 110: délka - 63 cm (ZOOT.cz)

Bílé holčičí květované šaty s potiskem BÓBOLI

Bílé holčičí květované šaty s potiskem BÓBOLI

Pestré barvy, potisky a květiny. Vše, pro vaše náročné princezny. Typ: holčičí vzorované šaty s krátkým rukávem, rozparky a zavazováním v pase Barva: bílá, růžová, žlutá Vzor: květovaný Materiál : 92 % bavlna, 8 % elastan Vlastnosti materiálu: měkký, pružný, prodyšný Praní: 30 °C Něco pohodlného: prodyšný materiál Rozměry pro vel. 110: délka - 56 cm (ZOOT.cz)

Bílé holčičí tílko s nápisem Blue Seven

Bílé holčičí tílko s nápisem Blue Seven

Pro naše rošťáky chceme jen to nejlepší. Pohodlný a kvalitní materiál je pro nás priorita. Zatímco pro ně je důležitější, jak oblečení vypadá. Už se nemusíte rozhodovat mezi kvalitou a přáním vašich nezbedníků. Blue Seven splní přání všem. Typ: mírně průsvitné holčičí tílko s nápisem a gumou na zadní části Barva: bílá, černá, růžová Potisk: nápis Materiál: 65 % polyester, 35 % bavlna Vlastnosti materiálu: kvalitní, mírně průsvitný, pružný Praní: 30 °C Něco extra: příjemný a pohodlný materiál Rozměry pro vel. 140: délka - 56 cm (ZOOT.cz)

Bílé holčičí basic tričko 5.10.15.

Bílé holčičí basic tričko 5.10.15.

Ať už jako tričko pod košili nebo k sukénce. Vaše dítě, vaše radost. Typ: holčičí basic tričko s krátkým rukávem a kulatým výstřihem Barva: tmavě modrá Materiál : 95 % bavlna, 5 % elastan Vlastnosti materiálu: příjemný, měkký na omak, stálobarevný, pružný Praní: 30 °C Rozměry pro vel. 140: délka - 50 cm (ZOOT.cz)

Modro-bílé holčičí pruhované šaty tuc tuc Jersey

Modro-bílé holčičí pruhované šaty tuc tuc Jersey

Již žádné tuctové dny, ale prosluněné chvilky plné zábavy. Typ: holčičí rovné šaty s krátkým rukávem a kulatým výstřihem Barva: bílá, modrá, červená Vzor: pruhy, květiny Kapsy: ne Podšívka: ne Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan Vlastnosti materiálu: elastický, příjemný, prodyšný Praní: 30 °C Rozměry pro vel. 110: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Bílé holčičí květované šaty name it Valaia

Bílé holčičí květované šaty name it Valaia

Krásný a jemný potisk doplněný o něžné volány a áčkovou sukni. To vše vytvoří vašemu dítěti krásné vzpomínky na dětství Typ: holčičí, áčkové šaty bez rukávů s volány a kulatým výstřihem Barva: bílá, zelená, růžová Zapínání: knoflíky na zádech Vzor: květiny Kapsy: ne Podšívka: ano Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: odolný, prodyšný, pevný Praní: 40 °C Rozměry pro velikost 116: délka - 55 cm (ZOOT.cz)

Bílé holčičí pruhované šaty 5.10.15.

Bílé holčičí pruhované šaty 5.10.15.

Typ: holčičí, áčkové vzorované šaty s elastickým pasem Barva: bílá, modrá, zelená, oranžová, žlutá Vzor: pruhy Kapsy: ne Podšívka: ne Materiál: 100 % bavlna Praní: 40 °C Rozměry pro velikost 110: délka - 58 cm (ZOOT.cz)

Modro-bílé holčíčí dvoudílné plavky tuc tuc Dotted

Modro-bílé holčíčí dvoudílné plavky tuc tuc Dotted

K rybníku, k moři, do bazénu? Tam všude se hodí tyto bezvadné plavky. Typ: holčičí dvoudílné plavky s nastavitelnou délkou ramínek a plastovým sáčkem Barva: bílá, modrá, červená Vzor: puntíky, květiny, pruhy Zapínání: na zacvaknutí Materiál: svrchní část - 82 % nylon, 18 % elastan podšívka - 100 % polyester Vlastnosti materiálu: pohodlný, elastický Praní: 30 °C Něco praktického: plastový, uzavíratelný sáček na plavky Při výběru správné velikosti se řiďte rozměry uvedenými níže: Rozměry pro vel. 110: výška sedu - 17 cm šířka pasu - 24 cm šířka horní části plavek - 24 cm výška bez ramínek - 12 cm sáček - 19 x 14 cm (ZOOT.cz)

Bílé holčičí tričko s třpytivým potiskem Bóboli

Bílé holčičí tričko s třpytivým potiskem Bóboli

Dopřejte vaší malé parádnici patřičnou míru blahodárné svobody, praštěnosti a dokonalého pohodlí. Protože jedině tak můžete se zájmem sledovat, co z ní vyroste. BÓBOLI . Pro velké světy plné malých zázraků. Typ: holčičí tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem, drobným průstřihem na zádech a potiskem s třpytivými detaily Barva: bílá, tmavě modrá, zelená, červená Motiv potisku: leháro u vody Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: prodyšný, příjemný, odolný, pružný Praní: 30 °C Něco extra: příjemný bavlněný materiál, průstřih na zádech ve tvaru kapky Rozměry pro vel. 110: délka - 43 cm (ZOOT.cz)

Šedo-bílé holčičí pyžamo name it Night

Šedo-bílé holčičí pyžamo name it Night

Není nad kvalitní materiál. Vaše dítko si zaslouží být v příjemném materiálu celý den. name it. Vaše spokojené ratolesti, vaše klidné spaní. Typ: holčičí dvoudílné pyžamo s dlouhým rukávem, kulatým výstřihem a vzorem Barva: bílá, šedá Vzor: žíhaný, pruhovaný Kapsy: ne Materiál: horní díl - 85% bavlna, 15% viskóza spodní díl - 85% bavlna, 15% viskóza Vlastnosti materiálu: příjemný, prodyšný, pružný Praní: 40 °C Něco k nezaplacení: pružný pas, bavlněný materiál Rozměry pro velikost 116: délka kalhot (od rozkroku dolů) - 51 cm výška sedu - 19 cm délka trička - 44 cm (ZOOT.cz)

Modro-bílé holčičí ponožky Lego Wear Agata

Modro-bílé holčičí ponožky Lego Wear Agata

Ponožek není nikdy dost. O to spíš, když se jedná o nápadité ponožky značky Lego wear ! Typ: holčičí ponožky s pruhy Barva: bílá, modrá, tmavě modrá Materiál: 80 % bavlna, 17 % polyamid, 3 % elastan Vlastnosti materiálu: pružný, příjemný, měkký, hřejivý Praní: 40 °C (ZOOT.cz)

Bílé holčičí asymetrické tričko s potiskem Blue Seven

Bílé holčičí asymetrické tričko s potiskem Blue Seven

. (ZOOT.cz)

Bílé holčičí tričko s dlouhým rukávem Name it

Bílé holčičí tričko s dlouhým rukávem Name it

Typ: holčičí tričko s dlouhým rukávem, prodlouženou zadní částí a potiskem Barva: bílá, červená, černá Potisk: nápis Materiál: 100 % bavlna Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 116: délka přední části - 43 cm délka zadní části - 46 cm (ZOOT.cz)

Bílé holčičí tričko s potiskem Name it Flela

Bílé holčičí tričko s potiskem Name it Flela

Typ: holčičí tričko kulatým výstřihem, nezačištěnými lemy, krátkým rukávem a třpytivým potiskem a palikací Barva: bílá, černá Vzor: nápis Materiál: 100 % organická bavlna Praní: 40 °C Rozměry pro vel. 116: délka - 43 cm (ZOOT.cz)

Bílé holčičí tričko s potiskem Name it Volet

Bílé holčičí tričko s potiskem Name it Volet

Typ: holčičí tričko s potiskem Barva: bílá, růžová Materiál : 100 % organická bavlna Praní: 40 °C (ZOOT.cz)

Bílé holčičí šaty s krajkovým topem Blue Seven

Bílé holčičí šaty s krajkovým topem Blue Seven

Tak tyhle šaty už jsou skoro jako svatební. Víme, že na to ještě vaše dcery nemají věk, ale… Už teď přeci můžou snít a plánovat svou dokonalou svatbu. Typ: holčičí šaty s krajkovým topem Barva: bílá Zapínání: dva knoflíky za krkem a zip na boku Kapsy: ne Podšívka: ano Materiál: hlavní část - 100 % polyester podšívka - 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: jemný, pružný, prodyšný, pohodlný Praní: 30 °C Něco extra: plisovaná sukně Rozměry pro velikost 140: délka - 77 cm (ZOOT.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít