Bílé dámské triko ZOOT Originál Chocolate is a salad

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Chocolate is a salad

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Chocolate is a salad

S vaší dedukcí je život náhle sladký. Dejte ji na odiv celému světu a třeba přejde taky na rostlinnou stravu! Barva: bílá Střih: rovný Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: jemný, prodyšná, elastický Praní: 30 °C Něco extra: super potisk (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál This Is My Cock

Bílé pánské tričko ZOOT Originál This Is My Cock

Lepší kohout na triku nežli vrabec v hrsti. Někdo si ho vezme na kohoutí zápasy. Někdo si ho vezme na farmářské trhy. Někdo si ho vezme na venkov k teplákům. A kdo má pod čepicí, vezme si ho hrdě na večírek. Peprnost, odvaha, upřímnost nade vše a nabroušený ostrovtip. Máte to v malíku? Noste to na triku! Materiál: 100 % organická bavlna Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Poslední čistý triko

Bílé pánské tričko ZOOT Originál Poslední čistý triko

Taky vás štvou ty rána, kdy se oblékáte a najednou zjistíte, že vlastně nemáte nic čistého na sebe ? Dejte si vždycky na dno poličky tohle triko, aby vám (nebo mámě, nebo manželce) připomnělo, že už je fakt potřeba pustit pračku. Triko má volný střih a je vyrobené z kvalitní příjemné bavlny , na zadní straně je drobný nápis ZOOT . Materiál : 100% bavlna Doporučeno prát naruby při 40°C. Triko je potištěné kvalitním sítotiskem. (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Chameleon

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Chameleon

Multitasking je výborná věc. Obzvlášť, když u toho koulíte očima a pak si konečně přiznáte barvu. S tímhle kouskem jste ale mistryní převleků. Už teď zelenáme závistí. Barva: bílá, černá Střih: rovný Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: jemný, prodyšná, elastický Praní: 30 °C Něco extra: super potisk (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Original Ryby

Bílé dámské tričko ZOOT Original Ryby

Typ: dámské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, černá Vzor: ryby Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. M: délka - 66 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Original Offline

Bílé dámské tričko ZOOT Original Offline

Typ: dámské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, zelená Vzor: listy nápis Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. M: délka - 66 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Sisters

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Sisters

Na život a na smrt. I přes nikdy nekončící hádky, zběsilé rozbíjení šminek, rozcuchávání vlasů a tahání po koberci, schovávání sladkostí, vykřičené hlasivky, potoky slz a neschopnost rozhodnout se, jaký film si pustíte, je nutno říct, že máte krásný vztah. Typ: dámské tričko s krátkým rukávem Barva: starorůžová Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: jemný, hebký na dotek, příjemný, mírně pružný Praní: 30 °C Rozměry pro vel. M: délka - 65 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Original Banan

Bílé dámské tričko ZOOT Original Banan

Typ: dámské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, žlutá Vzor: banány Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. M: délka - 66 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Original Prekvitas

Bílé dámské tričko ZOOT Original Prekvitas

Typ: dámské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, šedá, růžová Vzor: žena, květiny Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. M: délka - 66 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Original Sáňkaři

Bílé dámské tričko ZOOT Original Sáňkaři

Každý pochopitelně sní o něčem jiném. Ale o Vánocích se vám, tedy spíše než kupříkladu o karibských plážích, vyplatí snít o Vánocích. Bílých. Rozumějte, jen těžko na pláži potkáte lišku s roztomile zasněženým čumáčkem. A jen těžko si z písku uplácáte sněhuláka či si střihnete ukázkový dvojitý axel s elegantně povlávající šálou. Typ: dámské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, červená, zelená, modrá Motiv potisku: zimní radovánky Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný, odolný Praní: 30 °C Něco zimního až vánočního: potisk Rozměry pro vel. M: délka - 67 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Nevesta

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Nevesta

Pro výběr té správné velikosti přikládáme tabulku rozměrů. Malá slovenská rozlučka před velkým dnem? Nebo velká rozlučka před malou svatbou? Na tom přece nezáleží. Hlavní je to pořádně oslavit a užít si s kamarádkami poslední svobodnou noc! Materiál : 100 % bavlna Praní : 40 °C (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Bunny

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Bunny

I králík může být baleťák. Knedlík, zelí nebo Velikonoce vynechte. Už žádné stereotypy. Králíčku, tanči a splň si svůj životní sen! Materiál : 100 % organická bavlna (certifikáty Fair Wear a GOTS) Rozměry pro vel.M : délka - 61 cm šířka podpaží - 42 cm Praní : 30 °C (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál KOZY

Bílé dámské tričko ZOOT Originál KOZY

Jedna je dobrá, dvě jsou lepší! Kdo by je neměl rád? Vyjádřete své sympatie VKUSNÝM tričkem. Tričko je vyrobené z kvalitní příjemné bavlny a má volnější střih . Materiál : - 100% bavlna Praní: - 40°C Doporučeno prát naruby. Tričko je potištěné kvalitním sítotiskem. (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Hlášky

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Hlášky

Tolik přesných otázek, tak málo dostačujících odpovědí. Abyste se nemusela úplně vyčerpat vlivem vysilujícího dotazování, poukažte na svou hruď. A čekejte. Ještě chvíli. To bouchly dveře? Nevadí. Počkejte, až se vaše ratolest vrátí. Typ: dámské tričko s krátkým rukávem Barva: bílá Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: jemný, hebký na dotek, příjemný, mírně pružný Praní: 30 °C Rozměry pro vel. M: délka - 65 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Lev

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Lev

Dříme ve vás zvíře? My to věděli. Pochlubte se světu, že se umíte bít jako lvice a máte výstavní hřívu. Vtipné designy, fair trade materiály, ideální obdarování. To všechno představuje ZOOT Originál . Už máte kousek podle svého gusta? Materiál : 100% organická bavlna Rozměry pro vel.M : délka - 62 cm šířka ramen - 38 cm Praní : 30° C (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Original Monstera

Bílé dámské tričko ZOOT Original Monstera

Typ: dámské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, černá, růžová Vzor: list Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. M: délka - 66 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Sorici

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Sorici

Materiál: 100 % lyocel Rozměry pro velikost M: šířka ramen - 41 cm délka - 66 cm Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Slovenka

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Slovenka

Slovensko dalo světu mnoho - naříklad Tatry, korbáčiky i slovenský rap. To co je ale na této zemi nejlepší, jsou jednoznačně sLOVEnky! My v ZOOTu jsme jim jako poctu jejich kráse a inteligenci vymysleli tohle super tričko! Mimochodem, toto triko bylo vyrobeno ve férových pracovních podmínkách podle FWF . A to se zkrátka musí podpořit! Materiál: 100 % organická bavlna Rozměry pro vel. M: délka - 65 cm šířka ramen - 38 cm Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Nebreč.

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Nebreč.

Mají vaši přátelé silné tendence dojímat se nad osvobozenou kosatkou, životem brouka, poznámkou v žákovské a slza jim ukápne, i když je cibule pět metrů pod zemí? Zastavte jejich natahování rychle, stručně a výstižně. Typ: dámské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, černá Motiv potisku: nápis Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný, stálobarevný Praní: 30 °C Něco originálního: potisk Rozměry pro vel. M: délka - 65 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Original Indian

Bílé dámské tričko ZOOT Original Indian

Typ: dámské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, černá Vzor: lapač snů, nápis Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. M: délka - 66 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Original Kaktus

Bílé dámské tričko ZOOT Original Kaktus

Typ: dámské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, černá Vzor: kaktus Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. M: délka - 66 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Original Drink

Bílé dámské tričko ZOOT Original Drink

Typ: dámské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, černá, žlutá Vzor: nápoj Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. M: délka - 66 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské kalhotky ZOOT Originál Naplácej mi

Bílé dámské kalhotky ZOOT Originál Naplácej mi

Překvapte svého milého kalhotkami, které si o to říkají samy. Klasický vykrojený střih prodlouží vaše krásné nožky . Díky vysokému procentu bavlny jsou kalhotky ZOOT Originál velmi pohodlné a příjemné na těle. Materiál : 90% bavlna, 10% elastan Praní: 40°C (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Original Plamenak

Bílé dámské tričko ZOOT Original Plamenak

Typ: dámské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, černá, růžová Vzor: plameňák Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. M: délka - 66 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Original Kaleidoskop

Bílé dámské tričko ZOOT Original Kaleidoskop

Originální retro vlna je sladší než lipové bonbóny, svižnější než kůň Napoli a mrštnější než neonová pružina. Typ: dámské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, šedá Motiv potisku: žena Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný, stálobarevný Praní: 30 °C Rozměry pro vel. M: délka - 65 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Srdcař

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Srdcař

Život je vysoká hra. Takže se ani se nepokoušejte toto srdcové eso skrývat v rukávu a pro jistotu rovnou vyložte karty na stůl. Ruku na srdce, pokud to totiž uděláte až s křížkem po funuse, budete zelená závistí a z celé hry budete mít tak akorát velké kulové. Barva: bílá, černá Střih: rovný, s krátkým rukávem Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický Praní: 30 °C Něco, co si vezmete k srdci: originální potisk s drobnými třpytkami (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Nej máma

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Nej máma

Vaše máma ja ta nej! Vy sama jste nej máma! A nebo budete nej máma! ZOOT Originál je nakloněn nej mámám a má pro ně tohle super triko! Materiál: 100 % bavlna Rozměry pro velikost M: délka - 65 cm šířka v pase - 45 cm Praní: 30°C (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Offline lines

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Offline lines

Máte už po krk všeho toho internetového surfování, e-mailových vodopádů, nalíčených ok záludných sociálních sítí a gejzírů požadavků a povinností, které s mocnou silou vyvěrají na povrch zemský a nejsou k zastavení? Hoďte to za hlavu a vypněte. Přihoďte do svého lahodného nápoje o jednu kostku ledu navíc a nechte své hladinky čeřit tím, čím si nejvíc ze srdce přejete. Typ: dámské volnější tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, modrá Potisk: modré linky, nápis Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný Praní: 30 °C Něco osvobozujícího: smysl potisku Rozměry pro vel. M: délka - 67 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Potřebuju dovolenou

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Potřebuju dovolenou

Kdyby vám náhodou připadalo, že by kolegům mohlo připadat vaše kolísavé pracovní nasazení mírně podezřelé, máme tady něco málo na vysvětlenou. Tedy pokud rytmické mlácení čelem o stůl, dlouhé zírání skrz osoby či předměty s (vaší) čelistí proklatě nízko, zběsilý lambádoidní tanec ve frontě na kávu a pracovní oděv stávající z podprsenky z kokosového ořechu a třásňové havajské sukně nepatří celoročně mezi vaše každodenní slabosti. Typ: dámské volnější tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, černá Potisk: nápis Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný Praní: 30 °C Něco, co může být velmi užitečné: nápis Rozměry pro vel. M: délka - 67 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské volné tričko ZOOT Originál Zářím

Bílé dámské volné tričko ZOOT Originál Zářím

Těžko říct, jestli za svou zářnou inteligenci, oslňující krásu a zářivý úsměv někdy obdržíte Nobelovku. Jisté však je, že tohle tričko vám pochválí minimálně devět kolegyň z deseti. Typ: dámské volné tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, šedá, černá, růžová Potisk: rozzářená Marie Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný Praní: 30 °C Něco humorného: potisk Rozměry pro vel. M: délka - 67 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Mama queen

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Mama queen

Počet absolvovaných třídních schůzek - pět. Četnost nedělních pečení - pravidelná. Počet naběhnutí žíly na čele - nemožné spočítat. Míra vaší lásky - nevyčíslitelná. Ano, právem jste se stala královnou! Bouchněte šáňo a dejte nohy hore! Aspoň na pár vteřin, než vaše ratolesti zjistí, že byste mohla mít chvíli klid jen pro sebe. Typ: dámské tričko s krátkým rukávem Barva: bílá Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: jemný, hebký na dotek, příjemný, mírně pružný Praní: 30 °C Rozměry pro vel. M: délka - 65 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Blob fish

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Blob fish

Nevíme, jestli jste to slyšela, ale letos frčí růžová a láska v nedokonalostech. Máte-li ráda japonské wabi-sabi a anime, přijdete si na své. Zapomeňte na kyselý výraz a doobjednejte wasabi, ať to má říz. Typ: dámské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, růžová Motiv potisku: hlubinná ryba z čeledi tlustohlavcovitých Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný, stálobarevný Praní: 30 °C Něco originálního: potisk Rozměry pro vel. M: délka - 64 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské oversize tílko ZOOT Original Mandala

Bílé dámské oversize tílko ZOOT Original Mandala

Typ: dámské oversize tílko s kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, růžová, žlutá Vzor: mandala Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. M: délka - 68 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Sama doma

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Sama doma

Máte „volnej bejvák?“ Tak to byste si konečně mohla obarvit vlasy, nanést pleťovou masku, utřít prach a těsto na bábovku, udělat si nehty, depilaci, epilaci a pořádek ve svých věcech, umýt okna, zaštupovat zbídačené ponožky... Anebo si to všechno přesně takhle naplánovat. S jediným rozdílem, že si předtím skočíte do vinárny pro lahvinku Müllera. „Tap tarap tau.“ Typ: dámské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, černá, červená Potisk: nápis a žena se sklenkou Müllera Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný Praní: 30 °C Něco opravdu výborného: potisk Rozměry pro vel. M: délka - 65 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské kalhotky ZOOT Originál Eat me

Bílé dámské kalhotky ZOOT Originál Eat me

Kalhotky, které jsou jednoduše k nakousnutí. Typ: dámské kalhotky s potiskem Barva: bílá, černá, růžová Potisk: nápis Materiál: 95 % bavlna, 5 % spandex Vlastnosti materiálu: prodyšný, elastický Praní: 40 °C Rozměry pro velikost M: výška sedu - 18 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské oversize tílko ZOOT Original Plamenak

Bílé dámské oversize tílko ZOOT Original Plamenak

Typ: dámské oversize tílko s kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, růžová Vzor: plameňáci Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. M: délka - 68 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Panna Marie

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Panna Marie

Velikosti odpovídají klasickému evropskému číslování. Nikdo není svatý. A žádný učený doposud z nebe nespadl. Tudíž neváhejte a učte se dělat věci tak, jak si myslíte, že je to dobře. A rozhodně by byl hřích si k tomu nepořídit tenhle panensky minimalistický úbor. A dělat v něm jen samé dobré věci. A nenechat na kameni kámen. Ve jménu všech těch třech. Amen. Typ: dámské volné tričko bez rukávů, s kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, černá Potisk: Panna Marie Materiál : 50 % organická bavlna, 50 % tencel Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný Praní: 30 °C Něco božího: potisk Rozměry pro vel. M: délka - 71 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Nepiju Koštuju

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Nepiju Koštuju

Párty triko a vlastně triko na každou situaci, protože nikdy nevíte, kdy bude třeba lidem vysvětlit jak to vlastně máte! Zkrátka workoholická sommeliérka. Typ: dámské tričko s potiskem a krátkým rukávem Barva: bílá, modrá, červená Potisk: moravský vzor, nápis Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 30 °C Něco nepřehlédnutelného: originální potisk Rozměry pro vel. L: délka - 66 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Ice Lolly

Bílé dámské tričko ZOOT Originál  Ice Lolly

Někdo má na srdci spoustu věcí. Někdo zase jen pouze jedinou věc. Zmrzlinu. Protože v tomhle horku, se vše ostatní vypařilo. Typ: dámské tričko s potiskem a krátkým rukávem Barva: bílá, růžová Potisk: nápis, obrázek Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: pohodlný, savý Praní: 30 °C Něco nepřehlédnutelného: originální potisk Rozměry pro vel. M: délka - 65 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko Zoot Originál Super máma

Bílé dámské tričko Zoot Originál Super máma

NĚCO za NĚCO. Mateřská láska, péče a starostlivost si zaslouží odměnu. ZOOT Originál vám vychází vstříc s nápadem, jak jí říct, že je prostě Super Máma. Materiál: 100 % organická bavlna Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Dvojky stačí

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Dvojky stačí

Možná, že někdo chce jedničky a u nich hvězdičky, ale to už je na jinou noční telenovelu. S vašimi chvalitebnými se dostanete na jakoukoli školu života. Typ: dámské tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, modrá, černá Motiv potisku: modré linky, nápis Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný, stálobarevný Praní: 30 °C Něco originálního: potisk Rozměry pro vel. M: délka - 69 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské oversize tričko ZOOT Originál Flamingo

Bílé dámské oversize tričko ZOOT Originál Flamingo

Každý by chtěl být takový king jako on. Mít trendy odstín bez jakéhokoli chemického barvení. Být bez výjimky nad věcí a vytvořit si svou vlastní chill out zónu kdekoli a kdykoli. Mít krásné, dlouhé a štíhlé nohy a ještě si hodiny a hodiny provokativně postávat jen na jedné z nich. A k tomu všemu si otvírat zobák na koho se vám zrovna zamane. Plameňák. Symbol a vzor nejen letošního léta. Typ: dámské oversize tričko s krátkým rukávem, kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, růžová, černá Potisk: srdce, plameňák Materiál : 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, prodyšný, příjemný Praní: 30 °C Něco trendy: motiv potisku Rozměry pro vel. M: délka - 58 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Lama kafe

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Lama kafe

Latté pro všechny! Ať už milujte kávu tajemně temnou jako inkoust v ka lamá ři nebo naopak sněhově bílou a sladkou, která se dlouze táhne jako Lama nšský průliv, jednoho se rozhodně nemusíte bát. Dělat jí poctivou rek lamu ! Materiál: 100 % organická bavlna Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Bunny-Cat

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Bunny-Cat

Velikonočního zajíčka nepotřebujete. Vaše kočka vydá za deset takových ušáků. A to celoročně. Sem tam vám nechá nějakou nadílku za gaučem nebo rovnou v posteli. Vážně, ta vaše kočka se měla narodit jako zajíc. Materiál: 100 % organická bavlna Rozměry vel. M: šířka ramen - 37 cm délka - 63 cm Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Warhol kozy

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Warhol kozy

Ukažte světu svůj smysl pro umění. Pop-artové tričko s pravými kozami najdete jedině na ZOOTu. Každý kousek od ZOOT Original je totiž originální. A některé vás i vzdělají. Materiál: 100 % organická bavlna Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Pekáč buchet

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Pekáč buchet

Důkaz místo slibů. Aneb tohle jsou ty hodiny strávené ve fitku! ZOOT ORIGINÁL a jeho nová kolekce vám k tomu pekáči buchet pomůže. Bez zbytečných steroidů. Materiál: 100% bavlna Velikosti sedí tak, jak jste běžně zvyklá. (ZOOT.cz)

Bílé dámské volnější tričko ZOOT Originál Lodičky

Bílé dámské volnější tričko ZOOT Originál Lodičky

ZOOTí tip: Pokud se rozhodujete mezi dvěma velikostmi, doporučujeme zvolit tu menší. „ Koupila jsem si nový lodičky." Už zase? No, ale počkej, tyhle stály jen pár stovek a jsou hned tři :) ZOOT Originál přichází s další várkou povinné výbavy pro všechny háčky, kormidelníky a námořníky tělem, duší i játry . Materiál : 100 % organická bavlna Praní : 40 °C (ZOOT.cz)

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Pulp Fiction

Bílé dámské tričko ZOOT Originál Pulp Fiction

Buďte mazaní jako liška a rozjeďte doma v kuchyni na partnera mazaný twist. Přesně jako oblíbení hrdinové z kultovního amerického filmu. To, jestli to roztočíte v botách nebo bez nich, je na vás. Hlavní je před tancem obléknout triko a připravit si jako občerstvení pořádný burger se sklenicí mléčného koktejlu. Materiál: 100 % bavlna Rozměry vel. M: šířka ramen - 38 cm šířka hrudníku - 46 cm délka - 61 cm Praní: 30 °C (ZOOT.cz)

Bílé dámské volné tílko ZOOT Original Mandala

Bílé dámské volné tílko ZOOT Original Mandala

Typ: dámské volné tílko s kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, růžová, žlutá Vzor: mandala Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. M: délka - 68 cm (ZOOT.cz)

Bílé dámské volné tílko ZOOT Original Plamenak

Bílé dámské volné tílko ZOOT Original Plamenak

Typ: dámské volné tílko s kulatým výstřihem a potiskem Barva: bílá, růžová Vzor: plameňáci Materiál: 100 % organická bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, elastický, prodyšný Praní: 30 °C Něco skvělého: tričko je vyrobeno za férových pracovních podmínek a ekologicky podle certifikátu FWF (Fair Wear Foundation) Rozměry pro vel. M: délka - 68 cm (ZOOT.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít