Bílá košile s mašlemi na rukávech Jacqueline de Yong Taylor

Bílá košile s mašlemi na rukávech Jacqueline de Yong Taylor

Bílá košile s mašlemi na rukávech Jacqueline de Yong Taylor

Spojení konzervativních detailů s něžnou romantikou zaručuje nezapomenutelnou kombinaci. Typ: košile s dlouhým rukávem a mašlemi na rukávech Barva: bílá Kapsy: jedna náprsní Zapínání: knoflíky Materiál: 72 % bavlna, 24 % polyester, 4 % elastan Vlastnosti materiálu: příjemný na dotyk, pohodlný, lehký Praní: 30 °C Něco něžného: mašle Rozměry pro vel. M: délka - 64 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá pruhovaná košile s mašlemi na rukávech Jacqueline de Yong…

Tmavě modrá pruhovaná košile s mašlemi na rukávech Jacqueline de Yong Taylor

Spojení konzervativních detailů s něžnou romantikou zaručuje nezapomenutelnou kombinaci. Typ: pruhovaná košile s dlouhým rukávem a mašlemi na rukávech Barva: tmavě modrá Vzor: pruhovaný Kapsy: jedna náprsní Zapínání: knoflíky Materiál: 72 % bavlna, 24 % polyester, 4 % elastan Vlastnosti materiálu: příjemný na dotyk, pohodlný, lehký Praní: 30 °C Něco něžného: mašle Rozměry pro vel. M: délka - 64 cm (ZOOT.cz)

Růžová lehká mikina s mašlemi na rukávech Jacqueline de Yong Brace

Růžová lehká mikina s mašlemi na rukávech Jacqueline de Yong Brace

Kdo říká, že v zimních měsících musíte opouštět svůj něžný svět plný romantických detailů? Víly, užijte si svou dimenzi naplno! Typ: lehká mikina s mašlemi na rukávech, rozparky na bocích a prodlouženou zadní částí Barva: růžová Materiál: 65 % polyester, 35 % bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, příjemný na dotyk, měkký, lehký Praní: 40 °C Něco krásného: mašle Rozměry pro vel. M: délka - 68 cm (ZOOT.cz)

Světle šedá lehká žíhaná mikina s mašlemi na rukávech Jacqueline de…

Světle šedá lehká žíhaná mikina s mašlemi na rukávech Jacqueline de Yong Brace

Kdo říká, že v zimních měsících musíte opouštět svůj něžný svět plný romantických detailů? Víly, užijte si svou dimenzi naplno! Typ: lehká žíhaná mikina s mašlemi na rukávech, rozparky na bocích a prodlouženou zadní částí Barva: světle šedá Vzor: žíhaný Materiál: 65 % polyester, 35 % bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, příjemný na dotyk, měkký, lehký Praní: 40 °C Něco krásného: mašle Rozměry pro vel. M: délka - 68 cm (ZOOT.cz)

Tmavě šedá lehká žíhaná mikina s mašlemi na rukávech Jacqueline de…

Tmavě šedá lehká žíhaná mikina s mašlemi na rukávech Jacqueline de Yong Brace

Kdo říká, že v zimních měsících musíte opouštět svůj něžný svět plný romantických detailů? Víly, užijte si svou dimenzi naplno! Typ: lehká žíhaná mikina s mašlemi na rukávech, rozparky na bocích a prodlouženou zadní částí Barva: tmavě šedá Vzor: žíhaný Materiál: 65 % polyester, 35 % bavlna Vlastnosti materiálu: pružný, příjemný na dotyk, měkký, lehký Praní: 40 °C Něco krásného: mašle Rozměry pro vel. M: délka - 68 cm (ZOOT.cz)

Bílá košile s průstřihy na ramenou Jacqueline de Yong Taylor

Bílá košile s průstřihy na ramenou Jacqueline de Yong Taylor

Spojení svůdných detailů s něžnou romantikou zaručuje nezapomenutelnou kombinaci. Typ: košile s dlouhým rukávem, průstřihy na ramenou a mašlemi Barva: bílá Zapínání: knoflíky Materiál: 72 % bavlna, 24 % polyester, 4 % elastan Vlastnosti materiálu: příjemný na dotyk, pohodlný, lehký Praní: 30 °C Něco sexy: průstřihy na ramenou Rozměry pro vel. M: délka - 66 cm (ZOOT.cz)

Fialová mikina s řasením na rukávech Jacqueline de Yong Alpha

Fialová mikina s řasením na rukávech Jacqueline de Yong Alpha

Nařaste si rukávy, naneste řasenku a vyrazte do ulic velkoměsta. Typ: mikina kulatým výstřihem a stahováním na rukávech, díky kterým se nařasí Barva: fialová Materiál: 65 % polyester, 35 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, elastický Praní: 40 °C Něco skvělého: mírně zvonové rukávy Rozměry pro vel. M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Žlutá mikina s řasením na rukávech Jacqueline de Yong Alpha

Žlutá mikina s řasením na rukávech Jacqueline de Yong Alpha

Nařaste si rukávy, naneste řasenku a vyrazte do ulic velkoměsta. Typ: mikina kulatým výstřihem a stahováním na rukávech, díky kterým se nařasí Barva: žlutá Materiál: 65 % polyester, 35 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, elastický Praní: 40 °C Něco skvělého: mírně zvonové rukávy Rozměry pro vel. M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Šedý svetr s volány na rukávech Jacqueline de Yong Stardust

Šedý svetr s volány na rukávech Jacqueline de Yong Stardust

Když mám svetr s volány, láskyplně volá mi... Typ: lehký svetr s kulatým výstřihem a volány na rukávech Barva: šedá Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: měkký, hřejivý, příjemný Praní: 40 °C Něco skvělého: zajímavé lemy a lehce zvonové rukávy Rozměry pro velikost M: délka - 65 cm (ZOOT.cz)

Mentolový svetr s volány na rukávech Jacqueline de Yong Stardust

Mentolový svetr s volány na rukávech Jacqueline de Yong Stardust

Když mám svetr s volány, láskyplně volá mi... Typ: lehký svetr s kulatým výstřihem a volány na rukávech Barva: mentolová Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: měkký, hřejivý, příjemný Praní: 40 °C Něco skvělého: zajímavé lemy a lehce zvonové rukávy Rozměry pro velikost M: délka - 65 cm (ZOOT.cz)

Zelený svetr s volány na rukávech Jacqueline de Yong Stardust

Zelený svetr s volány na rukávech Jacqueline de Yong Stardust

Když mám svetr s volány, láskyplně volá mi... Typ: lehký svetr s kulatým výstřihem a volány na rukávech Barva: zelená Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: měkký, hřejivý, příjemný Praní: 40 °C Něco skvělého: zajímavé lemy a lehce zvonové rukávy Rozměry pro velikost M: délka - 65 cm (ZOOT.cz)

Černý svetr s volány na rukávech Jacqueline de Yong Stardust

Černý svetr s volány na rukávech Jacqueline de Yong Stardust

Když mám svetr s volány, láskyplně volá mi... Typ: lehký svetr s kulatým výstřihem a volány na rukávech Barva: černá Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: měkký, hřejivý, příjemný Praní: 40 °C Něco skvělého: zajímavé lemy a lehce zvonové rukávy Rozměry pro velikost M: délka - 65 cm (ZOOT.cz)

Jacqueline de Yong - Košile Taylor

Jacqueline de Yong - Košile Taylor

Košile z kolekce Jacqueline de Yong. Model vyroben ze vzorované látky. Košile má klasický límec. (Answear.cz)

Světle šedá žíhaná mikina s řasením na rukávech Jacqueline de Yong…

Světle šedá žíhaná mikina s řasením na rukávech Jacqueline de Yong Alpha

Nařaste si rukávy, naneste řasenku a vyrazte do ulic velkoměsta. Typ: mikina kulatým výstřihem a stahováním na rukávech, díky kterým se nařasí Barva: šedá Vzor: žíhaný Materiál: 77 % bavlna, 19 % polyester, 4 % viskóza Vlastnosti materiálu: příjemný, hřejivý, elastický Praní: 40 °C Něco skvělého: mírně zvonové rukávy Rozměry pro vel. M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá pruhovaná košile s průstřihy na ramenou Jacqueline de…

Tmavě modrá pruhovaná košile s průstřihy na ramenou Jacqueline de Yong Taylor

Spojení svůdných detailů s něžnou romantikou zaručuje nezapomenutelnou kombinaci. Typ: pruhovaná košile s dlouhým rukávem, průstřihy na ramenou a mašlemi Barva: tmavě modrá Vzor: pruhovaný Zapínání: knoflíky Materiál: 72 % bavlna, 24 % polyester, 4 % elastan Vlastnosti materiálu: příjemný na dotyk, pohodlný, lehký Praní: 30 °C Něco sexy: průstřihy na ramenou Rozměry pro vel. M: délka - 66 cm (ZOOT.cz)

Bílá košile s výšivkou plameňáka Jacqueline de Yong Shanice

Bílá košile s výšivkou plameňáka Jacqueline de Yong Shanice

Naprosté módní zlato skrývá se v této košili s výšivkou. Její neochvějný nadějný styl ji žene vpřed módním světem. Typ: košile s výšivkou plameňáka a skrytou légou Barva: bílá, růžová Výšivka: plameňák Zapínání: knoflíky Materiál: 72 % bavlna, 24 % polyester, 4 % elastan Vlastnosti materiálu: lehký, splývavý Praní: 30 °C Něco extra: trendy výšivka Rozměry pro vel. M: délka - 67 cm (ZOOT.cz)

Černé květované šaty s mašlemi na rukávech Dorothy Perkins

Černé květované šaty s mašlemi na rukávech Dorothy Perkins

Koupit, nekoupit? Ulovit, neulovit? Ukořistit, neukořistit? My v ZOOTu jsme vždy pro proaktivní přístup. Takže koupit, ulovit a ukořistit! Typ: vzorované šaty s 3/4 rukávem, mašlí na rukávech a kulatým výstřihem Barva: černá, růžová, zelená, čevená Vzor: květovaný Zapínání: skrytý zip v zadní části Podšívka: ne Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, lehký, vzdušný Praní: 40 °C Něco báječného: přírodní květovaný vzor Rozměry pro vel. M: délka - 84 cm Ženám s výškou 170 cm by šaty měly sahat do půlky stehen. (ZOOT.cz)

Růžová halenka s mašlemi na rukávech Dorothy Perkins Curve

Růžová halenka s mašlemi na rukávech Dorothy Perkins Curve

Dorothy Perkins Curve je značka, která se zaměřuje na plus size velikosti. Halenka se nenosí pouze do práce. Touhle ohromíte svého milého a nepohrdne jí ani váš domácí mazlíček. Typ: halenka s véčkovým výstřihem a dlouhým rukávem s mašlí Barva: růžová Materiál: 97 % polyester, 3 % elastan Vlastnosti materiálu: lehký, lehce pružný, jemně strukturovaný Praní: 30 °C Něco krásného: balónové rukávy Rozměry pro vel. 46: délka - 63 cm (ZOOT.cz)

Šedé žíhané svetrové šaty s mašlemi na rukávech Dorothy Perkins

Šedé žíhané svetrové šaty s mašlemi na rukávech Dorothy Perkins

Nejste zimní nadšenec? S těmito svetrovými šaty vás strach ze zimy opustí. Typ: svetrové šaty s kulatým výstřihem a mašlemi na rukávech Barva: světle šedá, světle růžová Vzor: jemný, žíhaný Materiál: 48 % akryl, 47 % nylon, 5 % vlna Vlastnosti materiálu: příjemný na dotyk, hřejivý, měkký Praní: 40 °C Něco krásného: mašle na rukávech Rozměry pro velikost M: délka – 87 cm Ženám s výškou 170 cm by měly šaty sahat do půlky stehen. (ZOOT.cz)

Tmavě zelený svetr s mašlemi na rukávech VERO MODA Davis

Tmavě zelený svetr s mašlemi na rukávech VERO MODA Davis

Všichni víme, jak důležitý je první dojem. Od teď si vás všichni zapamatují už při podání ruky – garantujeme vám, že mnoho dalších lidí nebude mít na rukávu mašli! Typ: svetr s dlouhým rukávem, kulatým výstřihem a mašlemi na rukávech Barva: tmavě zelená Materiál: 52 % viskóza, 28 % polyester, 20 % nylon Vlastnosti materiálu: příjemný, měkký, hřejivý Praní: 30 °C Něco extra: mašle na rukávech Rozměry pro vel. M: délka – 58 cm (ZOOT.cz)

Krémová volná košile s 3/4 rukávem Jacqueline de Yong Cady

Krémová volná košile s 3/4 rukávem Jacqueline de Yong Cady

Nechte se unést tímto skvělým kouskem značky Jacqueline de Yong. Směle do nakupování. Na ZOOT u nakoupíte skvěle. Typ: volná košile s 3/4 rukávem Barva: krémová Zapínání: knoflík Materiál: 69 % bavlna, 27 % nylon, 4 % elastan Vlastnosti materiálu : příjemný, lehký Praní: 30 °C Něco extra: stahování na rukávech Rozměry pro velikost M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Černá volná košile s 3/4 rukávem Jacqueline de Yong Cady

Černá volná košile s 3/4 rukávem Jacqueline de Yong Cady

Vybudovat si svěží šatník jde celkem stěží. Ale ti, co věří značce Jacqueline de Yong, vytěží z ní ty nejsvěžejší kousky. Zkusíte to také? Typ: volná košile s 3/4 rukávem Barva: černá Zapínání: knoflíky Materiál: 69 % bavlna, 27 % nylon, 4 % elastan Vlastnosti materiálu : příjemný, lehký Praní: 30 °C Něco extra: stahování na rukávech Rozměry pro velikost M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Černá oversize košile s 3/4 rukávem Jacqueline de Yong Cady

Černá oversize košile s 3/4 rukávem Jacqueline de Yong Cady

Vybudovat si svěží šatník jde celkem stěží. Ale ti, co věří značce Jacqueline de Yong, vytěží z ní ty nejsvěžejší kousky. Zkusíte to také? Typ: oversize košile s 3/4 rukávem Barva: černá Zapínání: knoflíky Materiál: 69 % bavlna, 27 % nylon, 4 % elastan Vlastnosti materiálu : příjemný, lehký Praní: 30 °C Něco extra: stahování na rukávech Rozměry pro velikost M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Světle růžová košile s 3/4 rukávem Jacqueline de Yong Cady

Světle růžová košile s 3/4 rukávem Jacqueline de Yong Cady

Vybudovat si svěží šatník jde celkem stěží. Ale ti, co věří značce Jacqueline de Yong, vytěží z ní ty nejsvěžejší kousky. Zkusíte to také? Typ: oversize košile s 3/4 rukávem Barva: světle růžová Zapínání: knoflík Materiál: 69 % bavlna, 27 % nylon, 4 % elastan Vlastnosti materiálu : příjemný, lehký Praní: 30 °C Něco extra: stahování na rukávech Rozměry pro velikost M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Krémová oversize košile s 3/4 rukávem Jacqueline de Yong Cady

Krémová oversize košile s 3/4 rukávem Jacqueline de Yong Cady

Nechte se unést tímto skvělým kouskem značky Jacqueline de Yong. Směle do nakupování. Na ZOOT u nakoupíte skvěle. Typ: oversize košile s 3/4 rukávem Barva: krémová Zapínání: knoflík Materiál: 69 % bavlna, 27 % nylon, 4 % elastan Vlastnosti materiálu : příjemný, lehký Praní: 30 °C Něco extra: stahování na rukávech Rozměry pro velikost M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Světle šedý žíhaný svetr s mašlemi na rukávech VERO MODA Davis

Světle šedý žíhaný svetr s mašlemi na rukávech VERO MODA Davis

Všichni víme, jak důležitý je první dojem. Od teď si vás všichni zapamatují už při podání ruky – garantujeme vám, že mnoho dalších lidí nebude mít na rukávu mašli! Typ: svetr s dlouhým rukávem, kulatým výstřihem a mašlemi na rukávech Barva: světle šedá Vzor: žíhaný Materiál: 52 % viskóza, 28 % polyester, 20 % nylon Vlastnosti materiálu: příjemný, měkký, hřejivý Praní: 30 °C Něco extra: mašle na rukávech Rozměry pro vel. M: délka – 58 cm (ZOOT.cz)

Jacqueline de Yong - Košile

Jacqueline de Yong - Košile

Košile z kolekce Jacqueline de Yong. Model vyroben z jednobarevného materiálu. (Answear.cz)

Jacqueline de Yong - Košile Phoebe

Jacqueline de Yong - Košile Phoebe

Košile z kolekce Jacqueline de Yong. Model vyroben z tkaniny s károvaným vzorem. Košile má klasický, měkký límec. (Answear.cz)

Jacqueline de Yong - Košile Janet

Jacqueline de Yong - Košile Janet

Košile z kolekce Jacqueline de Yong. Model vyroben z denimu. Košile má klasický límec. (Answear.cz)

Jacqueline de Yong - Košile Akira

Jacqueline de Yong - Košile Akira

Košile z kolekce Jacqueline de Yong. Model vyroben ze vzorované látky. Košile má klasický, měkký límec. (Answear.cz)

Černá mikina s potiskem mašle Jacqueline de Yong Cupid

Černá mikina s potiskem mašle Jacqueline de Yong Cupid

Nechte se prostoupit divotvornými ozdobnými ornamenty a proměňte váš obyčejný outfit díky tomuto zajímavému detailu v něco jedinečného! Typ: mikina se třpytivým potiskem Barva: černá Motiv potisku: mašle Materiál: 60 % bavlna, 40 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný na dotyk, hřejivý Praní: 40 °C Něco krásného: potisk Rozměry pro vel. M: délka - 60 cm (ZOOT.cz)

Jacqueline de Yong - Košile Sille Frill

Jacqueline de Yong - Košile Sille Frill

Košile z kolekce Jacqueline de Yong. Model vyroben z jednobarevné látky. (Answear.cz)

Černo-bílé pruhované šaty bez rukávů Jacqueline de Yong Christine

Černo-bílé pruhované šaty bez rukávů Jacqueline de Yong Christine

Typ: žebrované rovné šaty bez rukávů Barva: černá, bílá Vzor: pruhovaný Materiál: 95 % bavlna, 5 % elastan Vlastnosti materiálu: hebký na dotyk, pružný, měkký Praní: 40 °C Rozměry pro velikost M: délka - 95 cm Ženám s výškou 170 cm by šaty měly sahat zhruba do půlky stehen. (ZOOT.cz)

Modrá vzorovaná košile s volánem Jacqueline de Yong Futura

Modrá vzorovaná košile s volánem Jacqueline de Yong Futura

Velikosti odpovídají klasickému evropskému číslování. Volány jsou volány na přehlídková mola. Jejich výskyt se rozrůstá, zájem o ně vzrůstá. Úcta jim. Úcta vám za jejich nošení. Nadšení příznivci zbystřete. Kreativci značky Jacqueline de Yong jimi obohatili tuto vzorovanou košili. Typ: vzorovaná košile s volány Barva: modrá Zapínání: knoflíky Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: lehce průsvitný, lehký, prodyšný Praní: 40 °C Něco designového: volány Rozměry pro velikost M: délka - 62 cm šířka ramen - 37 cm délka rukávů - 62 cm (ZOOT.cz)

Růžová vzorovaná košile Jacqueline de Yong Eddie

Růžová vzorovaná košile Jacqueline de Yong Eddie

Typ: vzorovaná košile s dlouhým rukávem Barva: růžová, krémová, černá Vzor: pruhy, čmeláci Zapínání: knoflíky Materiál: 100 % bavlna Praní: 30 °C Rozměry pro vel. M: délka - 66 cm (ZOOT.cz)

Modrá vzorovaná košile Jacqueline de Yong Eddie

Modrá vzorovaná košile Jacqueline de Yong Eddie

Typ: vzorovaná košile s dlouhým rukávem Barva: modrá, černá Vzor: pruhy, čmeláci Zapínání: knoflíky Materiál: 100 % bavlna Praní: 30 °C Rozměry pro vel. M: délka - 66 cm (ZOOT.cz)

Tmavě modrá košile Jacqueline de Yong Lima

Tmavě modrá košile Jacqueline de Yong Lima

. (ZOOT.cz)

Krémová dlouhá košile Jacqueline de Yong Annie

Krémová dlouhá košile Jacqueline de Yong Annie

Že neexistuje kousek, který s vámi půjde napříč věkem? A co když tu je? Typ: dlouhá košile s dlouhým rukávem Barva: krémová Zapínání: knoflíky Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: lehký, splývavý, chladivý Praní: 40 °C Něco romantického: dlouhý volný střih Rozměry pro vel. M: délka - 84 cm (ZOOT.cz)

Černá dlouhá košile Jacqueline de Yong Togo

Černá dlouhá košile Jacqueline de Yong Togo

Jacqueline de Yong. Aby byl každý den jedinečný. Pro život plný exkluzivně nespoutaných jízd. Typ: dlouhá košile s rozparky, dlouhým rukávem, možností 3/4 rukávu a prodlouženou zadní částí Barva: černá Zapínání: knoflíky Materiál: 100 % viskóza Vlastnosti materiálu: lehký, splývavý, příjemný Praní: 40 °C Něco skvělého: dlouhý pohodlný střih Rozměry pro velikost M: délka zadní části - 83 cm délka přední části - 72 cm délka rozparků - 18 cm (ZOOT.cz)

Černá dlouhá košile Jacqueline de Yong Annie

Černá dlouhá košile Jacqueline de Yong Annie

Že neexistuje kousek, který s vámi půjde napříč věkem? A co když tu je? Typ: dlouhá košile s dlouhým rukávem Barva: černá Zapínání: knoflíky Materiál : 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: lehký, splývavý, chladivý Praní: 40 °C Něco romantického: dlouhý volný střih Rozměry pro vel. M: délka - 84 cm (ZOOT.cz)

Bílé kalhoty Jacqueline de Yong

Bílé kalhoty Jacqueline de Yong

Neotřelé elegantní kalhoty rozezní kdejaké ukulele. Jejich vzhled nese se v půvabu, který okouzlí všechny vaše spřízněné duše. Typ: elegantní kalhoty bez kapes a s malým rozparkem na nohavici Barva: bílá Kapsy: žádné (jedna zadní falešná) Zapínání: zip a knoflík na levém boku Materiál: 98 % bavlna, 2 % elastan Vlastnosti materiálu: příjemný, odolný, lehce elastické, lehce průsvitné Praní: 40 °C Něco praktického: poutka na pásek Při výběru velikosti se řiďte rozměry uvedenými níže. Rozměry pro vel. M: vnitřní délka nohy - 71 cm výška sedu - 23 cm délka rozparku - 4 cm (ZOOT.cz)

Šedý puntíkovaný svetr s mašlí na zádech Jacqueline de Yong Alice

Šedý puntíkovaný svetr s mašlí na zádech Jacqueline de Yong Alice

Se značkou Jacqueline de Yong můžete mít šatník plný nových trendů cobydup. A navíc. Za dostupné ceny. Typ: puntíkovaný lehký svetr s výstřihem a mašlí na zádech Barva: šedá, černá Vzor: puntíkovaný Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: pohodlný, pružný, příjemný Praní: 40 °C Něco extra: mašle na zádech Rozměry pro vel. M: délka - 59 cm (ZOOT.cz)

Černá puntíkovaná halenka s mašlí na zádech Jacqueline de Yong Victory

Černá puntíkovaná halenka s mašlí na zádech Jacqueline de Yong Victory

Nechť se ženská krása smísí s neotřelým designem. Typ: puntíkovaná halenka s mašlí na zádech, kulatým výstřihem a 3/4 rukávem Barva: černá, krémová Vzor: puntíkovaný Zapínání: mašle na zádech Materiál: 100 % viskóza Vlastnosti materiálu: lehký, chladivý, lehce průsvitný Praní: 30 °C Něco extra: mašle na zádech Rozměry pro vel. M: délka - 64 cm (ZOOT.cz)

Krémový puntíkovaný svetr s mašlí na zádech Jacqueline de Yong Alice

Krémový puntíkovaný svetr s mašlí na zádech Jacqueline de Yong Alice

Se značkou Jacqueline de Yong můžete mít šatník plný nových trendů cobydup. A navíc. Za dostupné ceny. Typ: puntíkovaný lehký svetr s výstřihem a mašlí na zádech Barva: krémová , černá Vzor: puntíkovaný Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu: pohodlný, pružný, příjemný Praní: 40 °C Něco extra: mašle na zádech Rozměry pro vel. M: délka - 59 cm (ZOOT.cz)

Bílý lehký svetr s 3/4 rukávem Jacqueline de Yong Hush

Bílý lehký svetr s 3/4 rukávem Jacqueline de Yong Hush

Barva: bílá Výstřih: kulatý Rukáv: 3/4 Kapsy: ne Materiál: 100 % akryl Vlastnosti materiálu : lehký, jemný, pohodlný Praní: 30 °C Rozměry pro velikost M: délka - 66 cm (ZOOT.cz)

Růžovo-krémová pruhovaná košile s páskem Jacqueline de Yong Fancy

Růžovo-krémová pruhovaná košile s páskem Jacqueline de Yong Fancy

Zvýrazněte svoji sexy postavu a štíhlý pas. Pruhy a pásek na tomto kousku vám dopomohou k bezvadnému outfitu. Typ: volná, dlouhá košile s textilním páskem, skrytou knoflíkovou légou, dlouhým rukávem a rozparky Barva: krémová, růžová Kapsy: dvě náprsní Zapínání: knoflíky Vzor: pruhy Materiál: 100 % polyester Vlastnosti materiálu: příjemný, stálobarevný, pevný Praní: 30 °C Rozměry pro vel M: délka - 77 cm délka rozparku - 15 cm (ZOOT.cz)

Krémovo-modrá kostkovaná košile Jacqueline de Yong Phoebe

Krémovo-modrá kostkovaná košile Jacqueline de Yong Phoebe

Zkuste to dnes jinak... Košile bude vypadat skvěle i zavázaná okolo pasu. Typ: košile s dlouhým rukávem a náprsní kapsou Barva: modrá, krémová Vzor: kostky Kapsy: jedná náprsní Zapínání: knoflíky Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, pevný, lehký Praní: 40 °C Rozměry pro vel. M: délka přední části - 65 cm délka zadní části - 70 cm (ZOOT.cz)

Krémová pruhovaná dlouhá košile Jacqueline de Yong Togo

Krémová pruhovaná dlouhá košile Jacqueline de Yong Togo

Jacqueline de Yong. Aby byl každý den jedinečný. Pro život plný exkluzivně nespoutaných jízd. Typ: dlouhá pruhovaná košile s rozparky, dlouhým rukávem, možností 3/4 rukávu a prodlouženou zadní částí Barva: krémová, modrá Vzor: pruhovaný Zapínání: knoflíky Materiál: 100 % viskóza Vlastnosti materiálu: lehký, splývavý, příjemný Praní: 40 °C Něco skvělého: dlouhý pohodlný střih Rozměry pro velikost M: délka zadní části - 83 cm délka přední části - 72 cm délka rozparků - 18 cm (ZOOT.cz)

Krémovo-zelená kostkovaná košile Jacqueline de Yong Phoebe

Krémovo-zelená kostkovaná košile Jacqueline de Yong Phoebe

Zkuste to dnes jinak... Košile bude vypadat skvěle i zavázaná okolo pasu. Typ: košile s dlouhým rukávem a náprsní kapsou Barva: zelená, krémová Vzor: kostky Kapsy: jedná náprsní Zapínání: knoflíky Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný, pevný, lehký Praní: 40 °C Rozměry pro vel. M: délka přední části - 65 cm délka zadní části - 70 cm (ZOOT.cz)

Světle modrá košile s průstřihy na zádech Jacqueline de Yong Naya

Světle modrá košile s průstřihy na zádech Jacqueline de Yong Naya

S touto košilí rozhodně vedle nešlápnete. Límeček ke krku, decentně odhalená ramena a sexy kousek je na světě. Typ: košile s dlouhým rukávem a průstřihy na zádech Barva: světle modrá Zapínání: knoflíky Materiál: 100 % bavlna Vlastnosti materiálu: příjemný na dotyk, pohodlný, lehký Praní: 40 °C Něco nevídaného: drobné průstřihy zezadu Rozměry pro vel. M: délka - 67 cm (ZOOT.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít