Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí (9788024624181)

Produkt Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí (9788024624181) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí (9788024624181) upraviť a produkt hľadať znova.

Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí (9788024624181)

Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí (9788024624181)
Detail

Elektronická kniha - autor Ladislav Csémy, Marie Vágnerová a Jakub Marek, 340 stran, česky Bezdomovectví je bezesporu zajímavým fenoménem současné doby. Představuje jednoznačný společenský propad, který lze označit jako syndrom komplexního sociálního selhání. Každý bezdomovce zná a denně vídá, ale málokdo o nich ví víc, než že vypadají zanedbaně, konzumují alkohol a přespávají na nejrůznějších místech. Skutečnost je ale v mnoha směrech jiná, především u mladých lidí, pro něž může být život na ulici jen přechodnou životní fází. Kniha Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí přináší informaci o těch, kteří ztratili své zázemí nebo je dokonce nikdy nezískali. Je o jejich životě na ulici i před ním, o jejich přístupu k různým problémům, s nimiž se museli vypořádat - a leckdy se jim to ani nepodařilo. Mladí bezdomovci jsou různí a různé jsou i jejich příběhy a příčiny sociálního propadu. Popis života na ulici, kde člověk ztrácí soukromí,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí (9788024624181) , Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí (9788024624181)

Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí - Marie Vágnerová, Jakub Marek, Ladislav Csémy - e-kniha

Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí - Marie Vágnerová, Jakub Marek, Ladislav Csémy - e-kniha
Detail

eBook:,Bezdomovectví je bezesporu zajímavým fenoménem současné doby. Představuje jednoznačný společenský propad, který lze označit jako syndrom komplexního sociálního selhání. Každý bezdomovce zná a denně vídá, ale málokdo o nich ví víc, než že vypadají zanedbaně, konzumují alkohol a přespávají na nejrůznějších místech. Skutečnost je ale v mnoha směrech jiná, především u mladých lidí, pro něž může být život na ulici jen přechodnou životní fází. Kniha Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí přináší informaci o těch, kteří ztratili své zázemí nebo je dokonce nikdy nezískali. Je o jejich životě na ulici i před ním, o jejich přístupu k různým problémům, s nimiž se museli vypořádat – a leckdy se jim to ani nepodařilo. Mladí bezdomovci jsou různí a různé jsou i jejich příběhy a příčiny sociálního propadu. Popis života na ulici, kde člověk ztrácí soukromí, možnost uspokojit základní potřeby a leckdy i sebeúctu, ukazuje, co je třeba vydržet, aby zde bylo možné přežít. Druhá část publikace je věnována opačnému procesu, návratu z ulice zpět do společnosti, a obtížím, které je nutné překonat, aby to vůbec bylo možné. Často nejde jen o zvládání stigmatu vlastní minulosti, ale i dalších důsledků nestandardního života, jako je drogová závislost, zápis v trestním rejstříku či nakumulované dluhy. Text vychází z rozhovorů s těmito lidmi a je autentickým obrazem uvedené sociální skupiny. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí - Marie Vágnerová, Jakub Marek, Ladislav Csémy - e-kniha , Démanty noci: uchvacující hrdinství mladých lidí tváří v tvář kruté realitě. (978-80-204-2393-1)

Bezdomovectví ve středním věku - Marie Vágnerová, Jakub Marek, Ladislav Csémy - e-kniha

Bezdomovectví ve středním věku - Marie Vágnerová, Jakub Marek, Ladislav Csémy - e-kniha
Detail

eBook:,Publikace vychází z tříletého výzkumu provedeného u subpopulace pražských bezdomovců středního věku. Studie, která obsahově navazuje na předchozí čtenářsky úspěšnou monografii Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí, si dala za cíl prozkoumat, jakým způsobem lidé středního věku bez domova chápou příběh svého života. Jak rozumí své minulosti, jak si vysvětlují svůj propad na ulici a jaké představy si utvářejí o své budoucnosti. Jde o první výzkum u českých bezdomovců středního věku, který nabízí náhled na problematiku bezdomovectví z vlastní perspektivy těchto lidí. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Bezdomovectví ve středním věku - Marie Vágnerová, Jakub Marek, Ladislav Csémy - e-kniha , Bezdomovectví ve středním věku (9788024641089)

Bezdomovectví ve středním věku (9788024641089)

Bezdomovectví ve středním věku (9788024641089)
Detail

Elektronická kniha - autor Marie Vágnerová, Jakub Marek a Ladislav Csémy, 304 stran, česky Publikace vychází z tříletého výzkumu provedeného u subpopulace pražských bezdomovců středního věku. Studie, která obsahově navazuje na předchozí čtenářsky úspěšnou monografii Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí, si dala za cíl prozkoumat, jakým způsobem lidé středního věku bez domova chápou příběh svého života. Jak rozumí své minulosti, jak si vysvětlují svůj propad na ulici a jaké představy si utvářejí o své budoucnosti. Jde o první výzkum u českých bezdomovců středního věku, který nabízí náhled na problematiku bezdomovectví z vlastní perspektivy těchto lidí. (alza.cz)

Podobné produkty ako Bezdomovectví ve středním věku (9788024641089) , Planes of existence ()

Démanty noci: Uchvacující hrdinství mladých lidí tváří v tvář kruté realitě. (978-80-204-2393-1)

Démanty noci: Uchvacující hrdinství mladých lidí tváří v tvář kruté realitě. (978-80-204-2393-1)
Detail

Kniha - autor Arnošt Lustig, 192 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Soubor povídek Démanty noci, které nedávno zesnulý autor Arnošt Lustig napsal na základě svých válečných prožitků a vydal v Mladé frontě již v roce 1958. Démanty noci také v roce 1964 zfilmoval režisér Jan Němec a Arnošt Lustig spolupracoval na scénáři. Tato kniha patří k vrcholům Lustigovy tvorby, byla přeložena do několika jazyků. Autorovi se v Démantech noci podařilo zachytit mladé hrdiny uprostřed kruté doby, kteří si ovšem zachovávají lidskou důstojnost. Ukazuje nám ony záblesky démantů čistých srdcí v temnu noci všeobecné beznaděje, což je téma aktuální i dnes. Neboť stále jde v životě o to samé – o vítězství lidskosti nad lhostejností, statečnosti nad zbabělostí a naděje nad rezignací. (alza.cz)

Podobné produkty ako Démanty noci: Uchvacující hrdinství mladých lidí tváří v tvář kruté realitě. (978-80-204-2393-1) , Dynamiky existence (9788779689473)

Existence - David Brin

Existence - David Brin
Detail

Svět roku 2048. Telefony jsou zabudované přímo v implantovaných čipech a ovládané ťukáním zubů o sebe. Inteligentní aiwarové brýle zobrazují svět, překrytý vrstvami virtuální reality. Rozpoznají a pojmenují každou osobu, kolem které projdete, a prozradí vám na ni všechno. Telepřítomnost. Umělá inteligence na postupu, věda nenáviděná i zbožňovaná, moč jako žádaná komodita na burze, vyčerpané zdroje, stoupající hladiny moří. Propastné sociální rozdíly, část světa po atomové katastrofě a milióny uprchlíků migrujících po planetě. Globální vesnice o deseti miliardách duší, obávajících se konce… Gerald Livingstone, sběrač smetí na oběžné dráze kolem Země, čistí stoletý nepořádek po předchozích generacích a potká podivný mimozemský objekt. Pcheng Siang Bin je obyvatel příbytku na kůlech v moři u čínského pobřeží. Sbírá recyklovatelný odpad v opuštěných domech zaplavených stoupající hladinou oceánů. Pod jedním sídlem objeví tajnou skrýš s pokladem a varováním: obydleno démony. Tor Povlovová je reportérka nové éry s geniálním talentem pro vyhledávání vzrušujících a srdceryvných zpráv na webu i v ulicích, která přináší svému publiku jedinečný pocit - teď jste osobně u toho! Netuší, že se spolu s milionovým davem svých online pomocníků ocitne v zajetí největšího příběhu ze všech. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Existence - David Brin , Alternativní potravinové sítě (9788024633305)

Osoba a existence

Osoba a existence
Detail

Antologie Osoba a existence přináší patnáct reprezentativních studií stoupenců fenomenologicko-antropologické psychiatrie: Ludwiga Binswangera, Euge`na Minkowského, Françoise Minkowské, Erwina Strause, Henriho Eye, Victora E. von Gebsattela, Reného Helda, Paula-Clauda Racamiera, Jana Hendrika van den Berga a Huberta Tellenbacha. Tito autoři představují v českém prostředí dosud téměř neznámou skupinu německých a francouzských psychiatrů a badatelů v oblasti psychopatologie, kteří sice netvořili „školu" v běžném slova smyslu, avšak ve dvacátých letech dvacátého století iniciovali v Německu, Švýcarsku a Francii nový směr v psychiatrickém bádání a praxi, který záhy našel další stoupence a který se po roce 1945 stal respektovaným a významným směrem moderní psychiatrie. Průkopnický význam fenomenologicko-antropologické psychiatrie spočívá v jejím filozofickém zaměření, v jejím zakotvení v mezioborovém po jetí vědecké práce, v dialogu s ostatními humanitními obory a v důrazu na existenciální dimenzi nemocného bytí jako individuálního jiného bytí. Uvažování těchto autorů ve vztahu k literatuře a výtvarnému umění spojuje otázka, jakým způsobem je v uměleckém díle ztvárňováno narušení vazby mezi člověkem - jako světotvorným subjektem - a světem. Předkládaná antologie chce také zaplnit prázdné místo v českém kontextu, ve kterém neměl tento směr psychiatrického myšlení snadnou pozici a nikdy se v ní neprosadil. Antologii doplňuje obsáhlý doslov, rekonstruující hlavní témata, význam a přínos fenomenologicko-antropologické psychiatrie, medailony zastoupených autorů a výběrový soupis literatury o tomto směru psychiatrického uvažování a jeho protagonistech. (patro.cz)

Podobné produkty ako Osoba a existence , Goowei rbc109 - alternativní příslušenství (e6988)

Dynamiky existence (9788779689473)

Dynamiky existence (9788779689473)
Detail

Kniha - autor L. Ron Hubbard, 40 stran, česky Hledali jste někdy odpovědi na život? Jaké mám postavení ke zbytku všeho živého a svým bližním? V této brožurce najdete společného jmenovatele, který se vztahuje na celý život a pomocí kterého je možné to pochopit. (alza.cz)

Podobné produkty ako Dynamiky existence (9788779689473) , Browning: end of existence - cd (3843778)

Planes of Existence ()

Planes of Existence ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor Howard Phillips Lovecraft a Bram Stoker, čte Sam Kellett, Roy McCrerey a Alex Went The fifth step into the Darkness is called Planes of ExistenceThe fifth step into the Darkness is called Planes of Existence, and it is a solo ride by the feature author of the whole series in three parts. In them, Howard Phillips Lovecraft, practically unread and unknown during his life, but a source of inspiration after his death thanks to friends and devoted fans, deals with the clash of two worlds – the reality and “beyond”. Beyond the Wall of Sleep is a short story from 1919 based on the innovative (at that time) idea of using psychology for explaining real-life issues. Incidentally, a near namesake song (Behind the Wall of Sleep) appeared on the debut album of Black Sabbath, and it should come as no surprise that it was inspired by this short story. The second story, From Beyond (written in 1920, published in 1934), hovers around the theme of a mad... (alza.cz)

Podobné produkty ako Planes of Existence () , Komunikace řečí, komunikace lidí... (9788024637242)

Léčení alternativní medicínou: Alternativní medicína může zachránit váš život (80-8079-014-0)

Léčení alternativní medicínou: Alternativní medicína může zachránit váš život (80-8079-014-0)
Detail

Kniha - autor Norman C. Shealy, 140 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Léčení alternativní medicínou: Alternativní medicína může zachránit váš život (80-8079-014-0) , Proč jen 5 % lidí uspěje

Pohyb existence - Renaud Barbaras

Pohyb existence - Renaud Barbaras
Detail

Pohyb existence je soubor šesti esejů publikovaných při různých příležitostech a věnovaných nejrůznějším tématům, tvoří jakýsi most mezi Patočkovou filosofií a Barbarasovým vlastním fenomenologickým projektem. Mezi tato témata patří Patočkova filosofie pohybu, asubjektivní fenomenologie, negativní platonismus a další. Nastiňuje se zde konfrontace, která čtenáři umožňuje sledovat, jakým způsobem se formovala Barbarasova vlastní fenomenologie života, ale zároveň se také jedná o originální příspěvek k patočkovským studiím. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pohyb existence - Renaud Barbaras , Existence marnosti (978-80-88412-19-9)

Kurz alternativní přípravy kávy

Detail

Kurz přípravy kávy je ideálním zážitkem pro všechny milovníky, kteří ví, že piccolo neexistuje. A kdyby to náhodou někdo nevěděl, tak během tohoto kurzu se dozví nejen to, ale i mnohem více dalších zajímavých informací. Zážitek probíhá v pražírně, která dodá tu správnou atmosféru. Během kurzu se každý milovník naučí správně připravovat filtrovanou kávu. Co se na kurzu milovník kávy naučí: • správně pracovat s mlýnkem, váhou i časovačem, • rozpoznat rozmanité druhy kávy v různém stádiu přípravy, • připravovat kávu dvěma způsoby, na výběr je: Aeropress, French Press, Chemex, drip V60. (adrop.cz)

Podobné produkty ako Kurz alternativní přípravy kávy , Fragmenty existence (999-00-036-4564-7)

Alternativní potravinové sítě (9788024633305)

Alternativní potravinové sítě (9788024633305)
Detail

Elektronická kniha - autor Jana Spilková, 186 stran, česky Alternativní potravinové sítě se začaly prosazovat v zahraničí jako reakce na globalizující se výrobu potravin a trh se zemědělskými komoditami. Zatímco v zahraničí už existuje řada forem nabídky potravin, u nás se některé etablovaly poměrně nedávno. Kniha na základě konkrétních šetření podrobně prezentuje alternativní potravinové sítě v České republice – farmářské trhy, farmářské prodejny, bedýnková schémata, komunitní zemědělství, městské zahradničení a komunitní zahrady i Slow Food. Přináší také přehled produktových značek a hodnocení jejich funkčnosti jakožto indikátorů kvality či regionálnosti. Odpovídá na otázku, čím jsou analyzovaná schémata alternativní, a upozorňuje na to, že existuje více úrovní „alternativy“, jejichž potenciál skutečně změnit současný zemědělsko-potravinový systém směrem k udržitelnějšímu modelu výroby a spotřeby je značně rozdílný. (alza.cz)

Podobné produkty ako Alternativní potravinové sítě (9788024633305) , Etiketa pre mladých (978-80-8170-060-6)

Dynamiky existence - L. Ron Hubbard

Dynamiky existence - L. Ron Hubbard
Detail

Hledali jste někdy odpovědi na život? Jaké mám postavení ke zbytku všeho živého a svým bližním? V této brožurce najdete společného jmenovatele, který se vztahuje na celý život a pomocí kterého je možné to pochopit. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dynamiky existence - L. Ron Hubbard , Pokušenie mladých seniorov (978-80-8226-049-9)

Smysl české existence - Miloslav Bednář

Smysl české existence - Miloslav Bednář
Detail

Text se zaměřuje na duchovní základy české státnosti a smyslu českých dějin, k nimž se Československá republika zejména myšlením a jednáním svého klíčového zakladatele Tomáše G. Masaryka, jež vycházely z jeho pojetí české otázky, přihlásila a náš stát dosud hlásí. Pojednání vychází z filosofického významu Masarykova pojetí českých dějin v souvislostech české státní ideje. Z tohoto zorného úhlu se zabývá duchovně zásadními osobnostmi rozhodujících epoch a zlomových událostí českých, respektive československých dějin. V závěru se výslovně dotýká aktuálních dějinných souvislostí (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Smysl české existence - Miloslav Bednář , Praktické kalendárium: alternativní medicíny (80-7281-225-4)

Existence - David Brin - e-kniha

Existence - David Brin - e-kniha
Detail

eBook:,Svět roku 2048. Telefony jsou zabudované přímo v implantovaných čipech a ovládané ťukáním zubů o sebe. Inteligentní aiwarové brýle zobrazují svět, překrytý vrstvami virtuální reality. Rozpoznají a pojmenují každou osobu, kolem které projdete, a prozradí vám na ni všechno. Telepřítomnost. Umělá inteligence na postupu, věda nenáviděná i zbožňovaná, moč jako žádaná komodita na burze, vyčerpané zdroje, stoupající hladiny moří. Propastné sociální rozdíly, část světa po atomové katastrofě a milióny uprchlíků migrujících po planetě. Globální vesnice o deseti miliardách duší, obávajících se konce… Gerald Livingstone, sběrač smetí na oběžné dráze kolem Země, čistí stoletý nepořádek po předchozích generacích a potká podivný mimozemský objekt. Pcheng Siang Bin je obyvatel příbytku na kůlech v moři u čínského pobřeží. Sbírá recyklovatelný odpad v opuštěných domech zaplavených stoupající hladinou oceánů. Pod jedním sídlem objeví tajnou skrýš s pokladem a varováním: obydleno démony. Tor Povlovová je reportérka nové éry s geniálním talentem pro vyhledávání vzrušujících a srdceryvných zpráv na webu i v ulicích, která přináší svému publiku jedinečný pocit – teď jste osobně u toho! Netuší, že se spolu s milionovým davem svých online pomocníků ocitne v zajetí největšího příběhu ze všech. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Existence - David Brin - e-kniha , Proč jen 5 procent lidí uspěje

Smysl české existence - Bednář Miloslav

Smysl české existence - Bednář Miloslav
Detail

Text se zaměřuje na duchovní základy české státnosti a smyslu českých dějin, k nimž se Československá republika zejména myšlením a jednáním svého klíčového zakladatele Tomáše G. Masaryka, jež vycházely z jeho pojetí české otázky, přihlásila a náš stát dosud hlásí. Pojednání vychází z filosofického významu Masarykova pojetí českých dějin v souvislostech české státní ideje. Z tohoto zorného úhlu se zabývá duchovně zásadními osobnostmi rozhodujících epoch a zlomových událostí českých, respektive československých dějin. V závěru se výslovně dotýká aktuálních dějinných souvislostí (patro.cz)

Podobné produkty ako Smysl české existence - Bednář Miloslav , Disney - kuchařka mladých svišťů (978-80-252-5189-8)

Smysl lidské existence - Wilson Edward O.

Smysl lidské existence - Wilson Edward O.
Detail

Edward Osborne Wilson je jedním z nejuznávanějších biologů dneška, pro svou průkopnickou práci bývá často nazýván "otec sociobiologie" nebo "otec biodiverzity" a mezi biology je znám jako největší znalec života společenství mravenců. Ve své dosud nejfilozofičtější knize Smysl lidské existence se však obrací k lidským otázkám jako "Odkud pocházíme?", "Proč existujeme na této planetě?" nebo "Kam a proč kráčíme?". Kdysi se mu vyčítalo, že o lidském druhu píše poněkud mechanisticky a příliš se spoléhá na genetickou předurčenost. Možná proto se ve své nové knize zahloubal nad jedinečností lidského života a nad tím, že přestože nás i pavouky utvářel stejný evoluční proces, básníkův sonet se přeci jen fundamentálně liší od pavučiny. Ať už píše o tajemství lidského druhu, svobodné vůli, náboženství, kolapsu biodiverzity, či dokonce věrohodném portrétu mimozemské civilizace, vždy věří, že lidstvo má ve vesmíru skutečně výjimečné místo. (patro.cz)

Podobné produkty ako Smysl lidské existence - Wilson Edward O. , Tělesný rozvoj mladých tenistů (978-80-7492-610-5)

Dynamiky existence - Hubbard L. Ron

Dynamiky existence - Hubbard L. Ron
Detail

Hledali jste někdy odpovědi na život? Jaké mám postavení ke zbytku všeho živého a svým bližním? V této brožurce najdete společného jmenovatele, který se vztahuje na celý život a pomocí kterého je možné to pochopit. (patro.cz)

Podobné produkty ako Dynamiky existence - Hubbard L. Ron , Škvíry existence: szczeliny istnienia (978-80-7530-208-3)

Škvíry existence - Brach-Czaina Jolanta

Škvíry existence - Brach-Czaina Jolanta
Detail

Škvíry existence polské filosofky Jolanty Brach-Czainy jednoznačně patří k nejvýznamnějším filosofickým či šíře humanitním polským spisům nejméně za poslední půlstoletí. Kniha je ceněná nejen pro svoji myšlenkovou sílu a originalitu, ale také za formální svěžest ignorující tradiční rekvizity filosofické práce, díky níž zasáhla množství čtenářů. Jolanta Brach-Czaina odmítá evropský filosofický zřetel založený na zkoumání počátků a podstat a místo toho se snaží svět a úlohu člověka vnímat skrze „škvíry existence“ ve sféře každodennosti, kterou "tradiční" filosofie zpravidla vidí jako nepodstatný případek. Analýza všedních činností jako vaření, úklid či nekonečné těkání a běžných předmětů jako višeň, pirohové těsto, maso atd. vynesla autorce nezastupitelné místo v soudobém feminismu, ale i ve filosofii obecně a v neposlední řadě v literární vědě. (patro.cz)

Podobné produkty ako Škvíry existence - Brach-Czaina Jolanta , 36 důkazů boží existence (978-80-7387-559-6)

TESLA alternativní ink CLI551XL (1T2C8P1157)

Detail

TESLA alternativní inkoustová kazeta Canon CLI551XL/grey/12ml (mall.cz)

Podobné produkty ako TESLA alternativní ink CLI551XL (1T2C8P1157) , Cradle of filth: existence is futile (digipack) - cd (0727361541606)

Kurz alternativní přípravy kávy Praha

Detail

Kurz přípravy kávy je ideálním zážitkem pro všechny milovníky, kteří ví, že piccolo neexistuje. A kdyby to náhodou někdo nevěděl, tak během tohoto kurzu se dozví nejen to, ale i mnohem více dalších zajímavých informací. Zážitek probíhá v pražírně, která dodá tu správnou atmosféru. Během kurzu se každý milovník naučí správně připravovat filtrovanou kávu. Co se na kurzu milovník kávy naučí: • správně pracovat s mlýnkem, váhou i časovačem, • rozpoznat rozmanité druhy kávy v různém stádiu přípravy, • připravovat kávu dvěma způsoby, na výběr je: Aeropress, French Press, Chemex, drip V60. (adrop.cz)

Podobné produkty ako Kurz alternativní přípravy kávy Praha , Nádory adolescentů a mladých dospělých (978-80-247-3554-2)

TESLA alternativní ink LC123 (1T1C2P1120)

Detail

TESLA alternativní inkoustová kazeta Brother LC123/cyan/10ml (mall.cz)

Podobné produkty ako TESLA alternativní ink LC123 (1T1C2P1120) , Stranger things: tábor mladých vědců (978-80-7679-119-0)

TESLA alternativní ink CLI551XL (1T2C2P1154)

Detail

TESLA alternativní inkoustová kazeta Canon CLI551XL/cyan/12ml (mall.cz)

Podobné produkty ako TESLA alternativní ink CLI551XL (1T2C2P1154) , Právo komplementární a alternativní medicíny (978-80-7502-384-1)

TESLA alternativní ink CLI526 (1T2C4P1165)

Detail

TESLA alternativní inkoustová kazeta Canon CLI526/yellow/11ml (mall.cz)

Podobné produkty ako TESLA alternativní ink CLI526 (1T2C4P1165) , Metody alternativní a augmentativní komunikace (978-80-262-0716-0)

TESLA alternativní ink PGI525 (1T2C1P1148)

Detail

TESLA alternativní inkoustová kazeta Canon PGI525/black/28ml (mall.cz)

Podobné produkty ako TESLA alternativní ink PGI525 (1T2C1P1148) , Zlatá zrnka: vztahy od existence (978-80-7593-115-3)

TESLA alternativní ink LC123 (1T1C4P1134)

Detail

TESLA alternativní inkoustová kazeta Brother LC123/yellow/10ml (mall.cz)

Podobné produkty ako TESLA alternativní ink LC123 (1T1C4P1134) , Panenko skákavá!: módy existence paměti (978-80-7465-350-6)

TESLA alternativní ink CLI8 (1T2C1P1145)

Detail

TESLA alternativní inkoustová kazeta Canon CLI8/black/14ml (mall.cz)

Podobné produkty ako TESLA alternativní ink CLI8 (1T2C1P1145) , Na jedné lodi: globalizace a bezdomovectví v českém městě (978-80-200-3200-3)

GOOWEI RBC109 - alternativní příslušenství (E6988)

GOOWEI RBC109 - alternativní příslušenství (E6988)
Detail

Příslušenství pro UPS k UPS, kabel GOOWEI RBC109 je skvělou volbou, pokud hledáte alternativní příslušenství pro váš záložní zdroj. Balení obsahuje kabel určený pro UPS. Díky své praktičnosti je toto příslušenství skvělým doplňkem ke každému záložnímu zdroji. Odolná konstrukce kabelu poté zajistí maximální odolnost a životnost. Klíčové vlastnosti alternativního příslušenství GOOWEI RBC109 k UPSSkvělý doplněk ke každému záložnímu zdrojiBalení obsahuje kabel určený k UPSGOOWEI RBC109 disponuje díky odolné konstrukci maximální životností (alza.cz)

Podobné produkty ako GOOWEI RBC109 - alternativní příslušenství (E6988) , Speciální spalovací motory a alternativní pohony (978-80-247-4455-1)

Verschluss: Příběh z alternativního Československa

Verschluss: Příběh z alternativního Československa
Detail

Audiokniha na CD - autor Karel Drexler, čte František Dočkal Málokdo tušil, jak dramaticky se Československo změní, když v roce 1927 v prezidentských volbách zvítězil Bohumil Němec, Rudolf Beran se stal ministerským předsedou a izolacionisté převzali v zemi vládu. Poznejte zevnitř to, co je dnes označováno za nejrozsáhlejší sociální experiment, a seznamte se s osudy lidí, kteří pocítili dopady Krumlovského programu na vlastní kůži. Příběhy druhorepublikového kultovního autora Karla Drexlera pro vás rekonstruovali Mgr. David Šenk, RNDr. Pavel Obluk a PhDr. Dalibor Vácha, Ph.D. (alza.cz)

Podobné produkty ako Verschluss: Příběh z alternativního Československa , Utopený archimedes: malý alternativní výkladový slovník (978-80-903320-0-3)

Smysl lidské existence - Edward O. Wilson

Smysl lidské existence - Edward O. Wilson
Detail

Edward Osborne Wilson je jedním z nejuznávanějších biologů dneška. Emeritní profesor entomologie na Harvardově univerzitě a držitel dvou Pulitzerových cen za literaturu faktu se těší přezdívkám jako "otec sociobiologie", či dokonce "otec biodiverzity". Přestože jej čtenáři znají jako zapáleného humanistu, který nechová velké sympatie k organizovanému náboženství, patří k odpůrcům předního ateisty Richarda Dawkinse. Dlouhá léta s ním i řadou dalších biologů vede spor, který se dotýká nejhlubších tajemství původu lidského druhu, spor o samu podstatu člověka. Ve své nejnovější knize O smyslu lidské existence dává čtenářům nahlédnout do stěží uvěřitelného světa mikrobů, poodkrývá tajemství vysoce organizovaných společenských druhů, jako jsou mravenci, zamýšlí se nad rolí náboženství, a dokonce i nad možnostmi existence života mimo naši planetu. Je to fascinující okno do mysli jednoho z nejvýznamnějších vědců současnosti. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Smysl lidské existence - Edward O. Wilson

Poezie a skutečnost existence - Wiendl Jan

Poezie a skutečnost existence - Wiendl Jan
Detail

Monografie o básnickém díle Jana Zahradníčka sleduje vlastně jediný problém, který by bylo možné formulovat následovně: Jak hluboko a jak intenzivně proniká básnické zření do skutečnosti světa a proměňuje ji v básnický obraz? A jak hluboko je básnická zkušenost zakotvena v našem světě? Na jedné straně je recepce Zahradníčkova díla poznamenána citelnou, bezmála padesátiletou cézurou (nepočítáme-li léta 1966–1969), kdy Zahradníčkovo jméno bylo vyškrtnuto z české literatury. Na druhé straně je právě tato mezera a absence možností výzvou k tomu, abychom si nad Zahradníčkovými básněmi položili několik – pro jeho dílo zásadních – poetologických otázek a pokusili se na ně odpovědět. Tvrdí-li počátkem 30. let F. X. Šalda, že je u Zahradníčka – z tehdy nejmladší české poezie – „nejvíc myšlenky a étosu“, můžeme se dále ptát, jakým způsobem koexistují v Zahradníčkově poezii nejen myšlenka a étos, ale také a především myšlenka a cit. Odtud vycházejí tři výchozí teze, které tvoří páteř monografie: 1) Zahradníčkova poetika je ve specifickém smyslu antropopoetikou, tedy poetikou s poeticko-antropologickými dispozicemi; 2) Zahradníčkova poezie je nejen světonázorově, ale také svými poetogenními strukturami spojená s náboženstvím, tedy konkrétně s katolickým křesťanstvím, jeho etikou a étosem, a je tedy také, jak se pokusíme ukázat, theo-poezií. A konečně 3) je také a zároveň, zvláště v poválečném období, politickou poezií. Výchozí teze jsou interpretačně rozvíjeny výklady širších literárně a uměleckohistorických, filozofických a estetických souvislostí a prostřednictvím analýzy konkrétních forem Zahradníčkova básnického díla. (patro.cz)

Podobné produkty ako Poezie a skutečnost existence - Wiendl Jan

Neexistence (978-80-7443-458-7)

Neexistence (978-80-7443-458-7)
Detail

Kniha - autor Klára Pospíšilová; Eva Pospíšilová, 388 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Romantický, drsný a filozofický příběh, který vám uštědří pořádnou facku. Elias Prescott nemá zrovna tu nejlepší pověst. Naopak. Po škole se o něm šíří nejrůznější zvěsti. Že je to rváč. Opilec. Feťák. A možná je každá z nich pravdivá. Kenneth Nolan oproti němu působí jako ten nejhodnější kluk. Nejspíš ale není důležité, jací jsou, ale kým se teprve můžou stát. Pro sebe navzájem. Jestli jeden druhého zachrání, anebo zničí. Protože k tomu, aby se všechno pokazilo, stačí málo. Třeba se zamilovat. Varování: Užívání návykových látek, explicitní sexuální scény, popsané násilí, vulgarismy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Neexistence (978-80-7443-458-7)

Browning: End Of Existence - CD (3843778)

Browning: End Of Existence - CD (3843778)
Detail

Hudební CD - Čtvrtá album End of Existence skupiny Browning byl nejen napsán a proveden, ale také nahrán, zkonstruován a smíchán hlavním mozkem Jonnym McBeem. Čtvrtá album End of Existence skupiny Browning byl nejen napsán a proveden, ale také nahrán, zkonstruován a smíchán hlavním mozkem Jonnym McBeem. Rok vydání : 2021 (4.album) Seznam stop CD End Of Existence / Destroyer / Anticendency / Gott Ist Tot / Torment / Cataclysm / Rage / Chaos Reigns / No Man Can Become A God / Death Warp / Prophecy / Fearless (alza.cz)

Podobné produkty ako Browning: End Of Existence - CD (3843778)

První pomoc alternativní medicínou - Jiří Janča

První pomoc alternativní medicínou - Jiří Janča
Detail

Autorův samostatný praktický doplněk řady Herbářů léčivých rostlin, věnovaný účinným metodám první pomoci. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako První pomoc alternativní medicínou - Jiří Janča

Léčení alternativní medicínou - Shealy Norman C.

Léčení alternativní medicínou - Shealy Norman C.
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako Léčení alternativní medicínou - Shealy Norman C.

36 důkazů boží existence - Rebecca Newbergerová Goldsteinová

36 důkazů boží existence - Rebecca Newbergerová Goldsteinová
Detail

Úspěšná americká spisovatelka Rebecca Newbergerová Goldsteinová (nar. 1950; u nás dosud známá jen jako autorka životopisu Kurta Gödela) pochází z ortodoxní židovské rodiny, graduovala na Princetonu a stala se profesorkou filosofie. Kromě pedagogické dráhy se věnuje psaní životopisů, esejů, povídek a románů, za něž získala řadu významných literárních ocenění. V tomto úsměvném románu z amerického univerzitního a ortodoxně židovského (chasidského) prostředí konfrontuje fiktivní postavy s otázkami psychologie víry a ukazuje, jak složitou otázku představuje zapojení géniů do většinové společnosti a uzavřené náboženské komunity. Hrdinou románu je úspěšný profesor psychologie náboženství Cass Seltzer, ateista s duší, Žid pocházející z dosud jediného chasidského štetlu ve Spojených státech, z Nového Waldenu, fiktivní postava, s níž se autorka v mnoha ohledech nejvíce ztotožňuje. Dodatek knihy tvoří unikátní filosofický přehled šestatřiceti důkazů Boží existence, opatřený vědeckými kritickými komentáři. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako 36 důkazů boží existence - Rebecca Newbergerová Goldsteinová

Psychologie smysluplnosti existence - Jaro Křivohlavý - e-kniha

Psychologie smysluplnosti existence - Jaro Křivohlavý - e-kniha
Detail

eBook:,Na českém trhu bezkonkurenční kniha zpracovává v současné době velmi diskutované téma otázky smysluplnosti existence člověka. Autor předkládá tuto knihu všem, kterým není lhostejný smysl našich aktivit, snaží se nabízet odpovědi na „gruntovní otázky života“, které se vynoří u každého z nás ve chvílích nechtěných životních zastavení (těžká nemoc, životní krize, rozpad manželství, ztráta zaměstnání atd.). V úvodu této publikace autor, který se více než 60 let věnuje intenzivnímu studiu a práci v oblasti psychologie, jasně ozřejmuje účel této knihy – snahu pomoci všem v takovémto „zastavení se v kolotoči života“ a nastíněním toho, jak může moderní psychologie v tomto směru zkvalitnit náš život. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Psychologie smysluplnosti existence - Jaro Křivohlavý - e-kniha

36 důkazů boží existence - Newbergerová Goldst. Rebecca

36 důkazů boží existence - Newbergerová Goldst. Rebecca
Detail

Úspěšná americká spisovatelka Rebecca Newbergerová Goldsteinová (nar. 1950; u nás dosud známá jen jako autorka životopisu Kurta Gödela) pochází z ortodoxní židovské rodiny, graduovala na Princetonu a stala se profesorkou filosofie. Kromě pedagogické dráhy se věnuje psaní životopisů, esejů, povídek a románů, za něž získala řadu významných literárních ocenění. V tomto úsměvném románu 36 důkazů boží existence z amerického univerzitního a ortodoxně židovského (chasidského) prostředí konfrontuje fiktivní postavy s otázkami psychologie víry a ukazuje, jak složitou otázku představuje zapojení géniů do většinové společnosti a uzavřené náboženské komunity. Hrdinou románu je úspěšný profesor psychologie náboženství Cass Seltzer, ateista s duší, Žid pocházející z dosud jediného chasidského štetlu ve Spojených státech, z Nového Waldenu, fiktivní postava, s níž se autorka v mnoha ohledech nejvíce ztotožňuje. Dodatek knihy tvoří unikátní filosofický přehled šestatřiceti důkazů Boží existence, opatřený vědeckými kritickými komentáři. . (patro.cz)

Podobné produkty ako 36 důkazů boží existence - Newbergerová Goldst. Rebecca

Psychologie smysluplnosti existence (80-247-1370-5)

Psychologie smysluplnosti existence (80-247-1370-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Jaro Křivohlavý, 204 stran Psychologie smysluplnosti existence, kniha vydaná v nakladatelství Grada v roce 2006. Oč v knize jde? Jde o to jak porozumět smyslu naší vlastní aktivity i té činnosti, která probíhá kolem nás. Řečeno slovy Josepha Fabry (1998): ”Jde o to žít životem, který stojí za to žít”. Je to pokus pomoci lidem, kteří nemají tak snadný přístup k odborné literatuře, orientovat se v oblasti hodnot, cílů, zaměření a směřování života. Je to výraz snahy ukázat, co se v otázce smysluplnosti života v minulosti udělalo, a co se v současné době v této věci v psychologii experimentálně zjistilo. (alza.cz)

Podobné produkty ako Psychologie smysluplnosti existence (80-247-1370-5)

Fragmenty Existence (999-00-036-4564-7)

Fragmenty Existence (999-00-036-4564-7)
Detail

Elektronická kniha - autor Michaela Boho, 56 stran, česky Sbírka dekadentních básní o lásce, smrti a životě. Básně veršované i prozaické, sladké i trpké. Sbírka zachycuje postřehy z autorčina života, dotýká se rovněž tématu cestování. Jedná se o prvotní umělecký počin rozervané studentské duše. (alza.cz)

Podobné produkty ako Fragmenty Existence (999-00-036-4564-7)

Existence marnosti (978-80-88412-19-9)

Existence marnosti (978-80-88412-19-9)
Detail

Kniha - autor Pavel Horníček, 176 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Příběh začíná v prostředí psychiatrické léčebny. Perry Bittman, eso v oboru psychiatrie, má před sebou případ, který mu změní život. Poháněn svým mentorem Henrym, vstupuje do podivuhodného vyprávění, jednoho z pacientů. Ten zprvu jeví příznaky typické schizofrenie či syndromu rozdvojené osobnosti, avšak Bittman začíná v jeho osobnostech poznávat příběhy lidí, kterými se zabýval v minulosti. Horší je však to, že tyto případy nebyli zdárně vyřešeny, což odhalí staré jizvy zkušeného doktora. Má mu tento pacient připomenout jeho neúspěchy nebo má celý případ hlubší a mnohem osobnější význam? Je Perry Bittman skutečně taková hvězda ve svém oboru nebo jsou jeho nejlepší dny již sečteny? (alza.cz)

Podobné produkty ako Existence marnosti (978-80-88412-19-9)

Na jedné lodi: Globalizace a bezdomovectví v českém městě (978-80-200-3200-3)

Na jedné lodi: Globalizace a bezdomovectví v českém městě (978-80-200-3200-3)
Detail

Kniha - autor Petr Vašát, 356 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá http://pemic-books.cz/ASPX/Annotation.aspx?kod=0229082 (alza.cz)

Podobné produkty ako Na jedné lodi: Globalizace a bezdomovectví v českém městě (978-80-200-3200-3)

Normální lidi ()

Normální lidi ()
Detail

Audiokniha MP3 - Román Normální lidi je příběh o vzájemné fascinaci, přátelství a lásce. Světový bestseller, jehož se prodalo přes milion výtisků, román jednohlasně oceňovaný literárními kritiky i zástupy čtenářů. - autor Sally Rooneyová, čte Tereza Dočkalová Světový bestseller, jehož se prodalo přes milion výtisků, jednohlasně oceňovaný literárními kritiky i zástupy čtenářůKniha se dostala do nejužší nominace na prestižní Booker Prize, vítěz nespočetných anket o knihu roku – to vše je román Normální lidi od irské autorky Sally Rooneyové.Jeho hlavní hrdinové Marianne a Connell vyrůstají na malém městě, ale tím jejich podobnost končí: na střední škole patří Connell ke hvězdám a Marianne je outsider. Když se spolu jednou dají do řeči, změní to jejich život. O rok později už oba studují na vysoké škole v Dublinu.Z Marianny se mezitím stala královna večírků, zatímco nejistý Connell jen velmi těžko nachází své místo ve společnosti. Ačkoliv se oba pohybují v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Normální lidi ()

Normální lidi

Normální lidi
Detail

Audiokniha na CD - autor Anne Rooney, čte Tereza Dočkalová Jak se pozná, že je to opravdová láska? Dvojici spolužáků – opovrhovanou Marianne a oblíbeného Connella – spojuje víc, než se na první pohled zdá. Přestože spolu ve škole ani mimo ni veřejně nepromluví, mají spolu milostný poměr. A ten nestojí a nepadá pouze se sexem, protože v sobě vzdor všem protikladům našli spřízněné duše. Jenže Connell se za vztah stydí a nechce, aby se o něm vědělo. Ještě před jeho případným prozrazením se ale pár rozejde. O rok později se opět setkávají na univerzitě v Dublinu – a zatímco on vinou dělnického původu mezi intelektuály jen obtížně nachází místo, z ní se mezitím stala královna večírků. Byť se nyní pohybují v odlišných kruzích, pořád se přitahují a nadále čelí vnitřním běsům. Co všechno dokáže jeden pro druhého udělat, aby ho zachránil? Světový bestseller, jehož se prodalo přes milion výtisků, obdržel cenu Costa za nejlepší anglickojazyčný román roku 2018. Probojoval... (alza.cz)

Podobné produkty ako Normální lidi

Právo komplementární a alternativní medicíny - Ivo Telec

Právo komplementární a alternativní medicíny - Ivo Telec
Detail

Kniha je první českou monografií zabývající se právem komplementární a alternativní medicíny na pomezí práva, sociomedicíny a filozofie zdraví. Publikace vychází z ústavně zaručené svobody volby péče o zdraví a z různých způsobů péče o zdraví včetně přírodních nebo tradičních. Podstatné části jsou zaměřeny na racionální pojetí komplementární a alternativní medicíny, zejména medicíny přírodní a tradiční. Pozornost je podrobně věnována lékárenské zdravotní péči a zdravotnickým prostředkům v této oblasti, stejně tak i sociálnímu právu a veřejnému zdravotnímu pojištění. Dílčí kapitoly jsou věnovány zdravotním službám podle pravidel vědy, pojetí evidence-based medicine, technickým normám, právním otázkám placeba, homeopatie, antroposofické medicíny, léčebné pedagogiky, arteterapie aj. Čtyři kapitoly se týkají právních otázek tradiční čínské medicíny včetně akupunktury. Práce navazuje na předchozí autorovu monografii Právo přírodního léčitelství, která vyšla v nakladatelství Leges v roce 2018. Tematické pokračování bude následovat v připravované knize Kontroverze práva, zdraví a rodiny. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Právo komplementární a alternativní medicíny - Ivo Telec

Právo komplementární a alternativní medicíny - Telec Ivo

Právo komplementární a alternativní medicíny - Telec Ivo
Detail

Kniha je první českou monografií zabývající se právem komplementární a alternativní medicíny na pomezí práva, sociomedicíny a filozofie zdraví. Publikace vychází z ústavně zaručené svobody volby péče o zdraví a z různých způsobů péče o zdraví včetně přírodních nebo tradičních. Podstatné části jsou zaměřeny na racionální pojetí komplementární a alternativní medicíny, zejména medicíny přírodní a tradiční. Pozornost je podrobně věnována lékárenské zdravotní péči a zdravotnickým prostředkům v této oblasti, stejně tak i sociálnímu právu a veřejnému zdravotnímu pojištění. Dílčí kapitoly jsou věnovány zdravotním službám podle pravidel vědy, pojetí evidence-based medicine, technickým normám, právním otázkám placeba, homeopatie, antroposofické medicíny, léčebné pedagogiky, arteterapie aj. Čtyři kapitoly se týkají právních otázek tradiční čínské medicíny včetně akupunktury. Práce navazuje na předchozí autorovu monografii Právo přírodního léčitelství, která vyšla v nakladatelství Leges v roce 2018. Tematické pokračování bude následovat v připravované knize Kontroverze práva, zdraví a rodiny. (patro.cz)

Podobné produkty ako Právo komplementární a alternativní medicíny - Telec Ivo

Objevování existence s Husserlem a Heideggerem - Emmanuel Lévinas

Objevování existence s Husserlem a Heideggerem - Emmanuel Lévinas
Detail

Kniha Objevování existence s Husserlem a Heideggerem(1967) obsahuje soubor textů, které Emmanuel Levinas - jedna z klíčových postav filosofie dvacátého století - věnoval myšlení zakladatelů fenomenologie. Tyto studie vznikaly v období pokrývajícím několik desetiletí. Úvodní část knihy obsahuje Levinasovy rané studie o Husserlovi a Heideggerovi, jejichž cílem je představit jejich myšlení francouzskému čtenáři. V dalších částech najdeme texty, ve kterých si Levinas se svými někdejšími učiteli vyrovnává účty, pokud jde o specifičtější otázky - o problematiku řeči, intencionality, počitku atd. Toto zaujetí odstupu mu potom umožňuje vybudovat v průběhu času svou vlastní, původní myšlenkovou pozici, která bude ve své rozvinuté podobě vyjádřena v knihách Totalita a nekonečno(1961) či Jinak než být aneb mimo esenci (1974). Konkrétní podoby rozvíjení této pozice lze sledovat v textech tvořících závěrečné partie přítomného souboru, v nichž jsouněkteré motivy ze zmíněných knihjiž zcela jasně naznačeny. Čtenáři se tímto způsobem dostává do rukou určité svědectví o filosofickém vývoji Levinase samotného, jež bezesporu umožňuje lépe uchopit jeho vlastní přínos pro francouzskou fenomenologii i pro filosofii obecně. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Objevování existence s Husserlem a Heideggerem - Emmanuel Lévinas

Cradle Of Filth: Existence Is Futile - CD (0727361541620)

Cradle Of Filth: Existence Is Futile - CD (0727361541620)
Detail

Hudební CD - Existence Is Futile je třinácté studiové album britské extrémní metalové skupiny Cradle of Filth, které vyšlo 22. října 2021. Existence Is Futile je třinácté studiové album britské extrémní metalové skupiny Cradle of Filth, které vyšlo 22. října 2021. Rok vydání : 2021 (13.album) Seznam stop CD The Fate Of The World On Our Shoulders / Existential Terror / Necromantic Fantasies / Crawling King Chaos / Here Comes A Candle... (Infernal Lullaby) / Black Smoke Curling From The Lips Of War / Discourse Between A Man And His Soul / The Dying Of The Embers / Ashen Mortality / How Many Tears To Nurture A Rose? / Suffer Our Dominion / Us, Dark, Invincible (alza.cz)

Podobné produkty ako Cradle Of Filth: Existence Is Futile - CD (0727361541620)

Potomci lidí (DVD)

Potomci lidí (DVD)
Detail

Rok 2027. Poslední dny lidské rasy. Už 18 let se nenarodilo žádné dítě. V jeho rukou leží naše poslední naděje! Píše se rok 2027: nejmladší člověk planety právě zemřel ve věku 18 let a lidstvu hrozí naléhavé nebezpečí vlastního vyhynutí. Společnost je zmítána násilím a jednotlivé skupiny obyvatel mezi sebou válčí. V takových podmínkách žije i Theo (Clive Owen), ze kterého se má brzy stát ten nejméně pravděpodobný spasitel lidstva. Poslední nadějí lidí je totiž jediná žijící žena – a když je její bezpečí ohroženo, přichází právě Theo, aby ji ochránil.Bonusy:- Film o filmu "Lidsto v ohrožení" (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Potomci lidí (DVD)
Bezdomovectví jako alternativní existence mladých lidí (9788024624181), Démanty noci: Uchvacující hrdinství mladých lidí tváří v tvář kruté realitě. (978-80-204-2393-1), Bezdomovectví ve středním věku (9788024641089), Planes of Existence (), Dynamiky existence (9788779689473), Alternativní potravinové sítě (9788024633305), GOOWEI RBC109 - alternativní příslušenství (E6988), Browning: End Of Existence - CD (3843778), Komunikace řečí, komunikace lidí... (9788024637242), Proč jen 5 % lidí uspěje, Existence marnosti (978-80-88412-19-9), Fragmenty Existence (999-00-036-4564-7), Etiketa pre mladých (978-80-8170-060-6), Pokušenie mladých seniorov (978-80-8226-049-9), Praktické kalendárium: Alternativní medicíny (80-7281-225-4), Proč jen 5 procent lidí uspěje, Disney - Kuchařka mladých svišťů (978-80-252-5189-8), Tělesný rozvoj mladých tenistů (978-80-7492-610-5), Škvíry existence: Szczeliny istnienia (978-80-7530-208-3), 36 důkazů boží existence (978-80-7387-559-6), Cradle Of Filth: Existence Is Futile (Digipack) - CD (0727361541606), Nádory adolescentů a mladých dospělých (978-80-247-3554-2), Stranger Things: Tábor mladých vědců (978-80-7679-119-0), Právo komplementární a alternativní medicíny (978-80-7502-384-1), Metody alternativní a augmentativní komunikace (978-80-262-0716-0), Zlatá zrnka: Vztahy od existence (978-80-7593-115-3), Panenko Skákavá!: módy existence paměti (978-80-7465-350-6), Na jedné lodi: Globalizace a bezdomovectví v českém městě (978-80-200-3200-3), Speciální spalovací motory a alternativní pohony (978-80-247-4455-1), Utopený Archimedes: Malý alternativní výkladový slovník (978-80-903320-0-3)