Beurer IH 21 Inhalátor kompresorový

Inhalátor Beurer IH 21 kompresorový

Beurer IH 18 Inhalátor kompresorový

Beurer IH 18 Inhalátor kompresorový

Kompresorový inhalátor IH 18 od společnosti Beurer je vhodnou pomůckou při stávajících potížích s horními i dolními dýchacími cestami. Lze jej využít při dlouhotrvajících problémech, např. u astmatiků či trvalých onemocnění dýchacího ústrojí, nebo příležitostně při těžší formě nachlazení. Kompresorová vzduchová technologie využívá tlak k atomizaci tekutých léků a jejich snadnějšímu rovnoměrnému rozptýlení v těle. Během inhalování dochází k přechodu vysokého podílu respirabilních částic, a to nad 0,18 ml/min. Síťové napájení Pro maximální dodržení hygieny lze přístroj bez obtíží dezinfikovat, což oceníte především v případě, že jej využívají nemocní lidé a hrozilo by riziko šíření škodlivých virů a bakterií. Inhalátor se nabíjí síťově. Obsah balení Balení obsahuje vše potřebné, co je k… (drmax.cz)

Inhalátor Beurer IH 18 kompresorový

Inhalátor BEURER IH 60

Inhalátor BEURER IH 60

Inhalátor: kompresorový, 0,25ml/min, Li-Ion baterie 2570mAh/síť. Přenosný, tichý, také na inhalaci viskózních tekutin. MiniUSB kabel (pilulka.cz)

Inhalátor BEURER IH 26

Inhalátor BEURER IH 26

Inhalátor vhodný pro léčbu horních a dolních cest dýchacích (při nachlazení, astma, onemocnění dýchacího ústrojí ...), technologie: vzduchový kompresor (tlak 0,8 až 1,45 barů), inhalace vysokou kapacitou (cca 0,3 ml / min), krátký čas inhalace, lze dezinfikovat, nástavec do nosu (pilulka.cz)

Inhalátor Beurer IH 40 ultrazvukový

Inhalátor Beurer IH 26

Inhalátor Beurer IH 26

Inhalátor Beurer IH 26 je vhodný k léčbě horních a dolních cest dýchacích. Jedná se o lékařský výrobek, který využívá stlačeného vzduchu k získání tekuté medicíny. Inhalátor je vhodný k použití během nachlazení, astma a onemocnění dýchacích cest. Také ho lze využít ke krátkodobé prevenci. Rychlá přeměna vzduchu (0.3 ml/min) na léčebný roztok neboli dýchatelnou mlžinu zaručuje krátkou dobu inhalace. Součástí inhalátoru je bohaté příslušenství: láhev k rozprašování náustek hlavice maska pro dospělé maska... (okay.cz)

Beurer IH 40 Inhalátor ultrazvukový

Beurer IH 40 Inhalátor ultrazvukový

Ultrazvukový inhalátor IH 40 od společnosti Beurer je vhodným pomocníkem při potížích s ucpanými horními či dolními dýchacími cestami. Lze jej využívat příležitostně během nachlazení, nebo pravidelně při astmatickém záchvatu či jiných onemocněních dýchacího ústrojí. Zařízení využívá ultrazvukovou technologii, která umožní během vdechnutí inhalaci velkého podílu respirabilních částic. Doba inhalace je velmi krátká, přesto se do těla dostane více než 0,25 ml látky za minutu. Možnost dezinfikování Zařízení je možno používat kdykoliv a kdekoliv, jde o vhodného společníka na každý váš krok. Je tichý, rychlý a efektivní, vaše okolí ani nestihne postřehnout, pokud jej budete muset použít. V případě potřeby jej lze dezinfikovat, aniž by došlo k jeho poškození a ztrátě funkčnosti. V krajních… (drmax.cz)

Beurer IH 50 Inhalátor membránový

Beurer IH 50 Inhalátor membránový

Membránový inhalátor Beurer IH 50 využívá nejnovější technologii vibrační membrány, která účinně pomáhá uvolňovat horní a dolní dýchací cesty. Je vhodný k pravidelnému i příležitostnému používání, tedy u lidí trpících astmatem či jiným onemocněním dýchacího ústrojí, ale také k uvolnění dýchacích cest během nachlazení. Inhalace je rychlá a efektivní, během nádechu dochází k přenosu vysokého podílu respirabilních částic, a to více než 0,25 ml za minutu. Pro děti i dospělé Přístroj je velmi tichý, rychlý a efektivní. V případě potřeby ho můžete dezinfikovat, aniž by došlo k jeho poničení a ztrátě funkčnosti. Neobsahuje žádné škodlivé látky, proto jej bez obav můžou používat i malé děti, které ještě nemají dostatečně posílený imunitní systém. Obsah balení V balení naleznete kromě samotného… (drmax.cz)

Inhalátor Beurer IH 55 membránový

Inhalátor ultrazvukový Beurer IH 40

Inhalátor ultrazvukový Beurer IH 40

Ultrazvukový rozprašovač k léčení horních i dolních cest dýchacích. Aerosol produkovaný vysokofrekvenční oscilací obsahuje kapky o velikosti převážně 1–5 m a je proto schopný dopravit mlžně rozprášené účinné látky až do dolních cest dýchacích. (pilulka.cz)

Inhalátor kompresorový NI60

Inhalátor kompresorový NI60

Popis Inhalátor kompresorový NI60 v provedení v podobě pejska bude dobrým pomocníkem i pro malé děti.PopisInhalátor kompresorový NI60: přístroj určený pro inhalační léčbu alergických reakcí, astmatu, chronické bronchitidy a dalších onemocnění dýchacích cest, pro inhalaci jsou vhodné všechny běžné tekuté léky, minerální vody a jiné vhodné roztoky, ovládání i provoz jsou velmi jednoduché, léčebný roztok se na mlžinu přeměňuje tlakem vzduchu, součástí nebulizační nádobky je patentovaný nastavitelný ventil, který reguluje množství mlžiny, inhalace je efektivní a cílený způsob léčby, použitím náústku nebo obličejové masky zvýšíte účinnost terapie, preventivně lze… (ageo.cz)

Philips InnoSpire ELEGANCE inhalátor kompresorový

Philips InnoSpire ELEGANCE inhalátor kompresorový

Společnost Philips vytvořila inhalátor InnoSpire Elegance, který nabízí rychlou, účinnou a spolehlivou úlevu. Silný kompresor a kompaktní design se daly dohromady, aby vám zajistily komplexní pomůcku při potížích s dýcháním. Využitím technologie Sidestream Plus se výkon zvyšuje až na 9,4 litru za minutu, díky čemuž dochází k výraznému zkrácení inhalační doby, která vám nyní zabere pouhých 5–7 minut. Nízká hmotnost, vysoká výkonnost Ačkoliv se inhalátor snadno přenáší (váží pouze 1,5 kilogramu), je vyroben v robustním provedení, které mu zaručuje dlouhodobě bezchybný provoz. Je proto vhodný pro všechny, kteří jej potřebují používat pravidelně a často. Přístroj lze zakoupit nejen domů pro osobní potřebu, ale najde své využít také v lékařských ordinacích či jiných zdravotnických zařízeních.… (drmax.cz)

OMRON C801 Inhalátor kompresorový membránový (4015672105645)

OMRON C801 Inhalátor kompresorový membránový (4015672105645)

Inhalátor nebulizační výkon 0.3ml/min, menší ztrátovost aerosolu, zásobník na léky 7ml OMRON C801 je kompaktní inhalátor pro astmatiky a alergiky, který výborně poslouží při zvhlčování horních i dolních cest dýchacích. Umožňuje samozřejmě i inhalaci lékových forem. Přístroj využívá technologii V.V.T.(Virtual Valve Technology), která zajišťuje menší ztrátovost vdechovaného aerosolu v inhalačním setu a tím pádem je léčivá látka účinnější. Jednotlivé části inhalátoru navíc není nutné tolik čistit a tak je jeho údržba mnohem snadnější.Objem zásobníku na léky je 10 ml, nebulizační výkon je pak 0,3 ml za minutu. I přes nespornou výkonnost má přístroj velmi tichý chod s hlučností pouhých 47 dB. V ceně inhalátoru je také bohaté příslušenství, včetně praktické cestovní… (alza.cz)

Philips Inhalátor kompresorový InnoSpire ESSENCE

Philips Inhalátor kompresorový InnoSpire ESSENCE

Systém, na který je spolehnutí Přednosti: krátká doba inhalace 6 – 8 minut optimální aerosol s vysokým podílem částic velikosti 1-5 mikronů nízký zbytkový objem léčiva kompaktní, určen hlavně pro provoz doma Ověřená nebulizační technologie – výše uvedené parametry kompresorového inhalátoru InnoSpire Essence jsou zajištěny díky patentované technologii SideStream. Pacient oceňuje rychlé podávání vysoké kvality aerosolu během krátké doby inhalace. Spolehlivá volba – je-li spolehlivost Váš hlavní požadavek, pak model Essence z řady Philips Respironics InnoSpire kompresorových inhalátorů / nebulizačních systémů je ta správná volba pro rychlou, účinnou a spolehlivou inhalační léčbu. Spolehlivé podávání aerosolové léčby, kterému můžete důvěřovat Model Essence je kombinován s vysoce účinnou… (drmax.cz)

Omron Inhalátor kompresorový NE-C28P

Omron Inhalátor kompresorový NE-C28P

Popis Omron Inhalátor kompresorový slouží pro zvlhčování dolních i horních cest dýchacích a inhalaci léčiv.PopisOmron Inhalátor se používá k léčbě astmatu, bronchitidy a alergií. Přístroj využívá jedinečnou technologii V.V.T, která zajišťuje menší ztrátovost aerosolu v inhalačním setu, a tím zvyšuje účinnost léčby. Pacient tedy vdechuje léčivo s větší účinností.UpozorněníPřed použitím si pečlivě přečtěte návod k obsluze.Další sděleníV naší nabídce naleznete také další inhalátory. (ageo.cz)

JOYCARE JC-117 Inhalátor kompresorový pístový (8023379991177)

JOYCARE JC-117 Inhalátor kompresorový pístový (8023379991177)

Inhalátor nebulizační výkon 0.35ml/min, zásobník na léky 12ml Joycare JC-117 je kompaktní a tichý inhalátor s kompresorem, určený pro léčbu pacientů s onemocněním horních i dolních cest dýchacích, kterým přináší potřebnou rychlou úlevu. Disponuje kompresorem, který je schopen vyvinout tlak až 1,85 bar, přičemž maximální průtok je 10 l/min. Přístroj má velký 12 ml zásobník na léčebnou látku a nebulizační výkon 0,35 ml za minutu. Parametry a specifikace:Vlastnosti a funkce:Nebulizační výkon 0,35 ml/minVelikost produkovaných částic 5 um (>80% částic)Objem zásobníku na léky 12 mlÚroveň hluku (ve vzdálenosti 1m) 58 dBHmotnost: 1500 gRozměry: 206 (Š) x 168 (V) x 126 mm (H)Příslušenství:1x Maska PVC pediatrická… (alza.cz)

Inhalátor kompresorový A3 Complete profes. i domácí

Inhalátor kompresorový A3 Complete profes. i domácí

Popis Inhalátor kompresorový A3 Complete profes. i domácí slouží pro zvlhčování dolních i horních cest dýchacích a k inhalaci lékových forem.PopisInhalátor kompresorový A3 Complete profes. i domácí: používá se k léčbě astmatu, bronchitidy, alergií a dalších chorob dýchacího systému, inhalátor dokáže dodat léčivo do horních, středních i dolních cest dýchacích, přičemž je zajištěna efektivní léčba pomocí nastavitelného rozprašovače mlhoviny, inhalace je možná pomocí masky, nosního nástavce či náustku, přístroj využívá jedinečnou technologii V.V.T. (Virtual Valve Technology) – tzn. menší ztrátovost aerosolu v inhalačním setu a tím zvyšuje účinnost léčby (pacient… (ageo.cz)

INHALÁTOR KOMPRESOROVÝ INNOSPIRE ESSENCE S PŘÍSLUŠENSTVÍM - II.jakost

INHALÁTOR KOMPRESOROVÝ INNOSPIRE ELEGANCE S PŘÍSLUŠENSTVÍM

INHALÁTOR KOMPRESOROVÝ INNOSPIRE ESSENCE S PŘÍSLUŠENSTVÍM

Omron Inhalátor kompresorový NE-C28P + inhalační set

Omron Inhalátor kompresorový NE-C28P + inhalační set

Popis Omron Inhalátor kompresorový slouží pro zvlhčování dolních i horních cest dýchacích a inhalaci léčiv. Popis Omron Inhalátor se používá k léčbě astmatu, bronchitidy a alergií. Přístroj využívá jedinečnou technologii V.V.T, která zajišťuje menší ztrátovost aerosolu v inhalačním setu, a tím zvyšuje účinnost léčby. Pacient tedy vdechuje léčivo s větší účinností. Balení Balení obsahuje: přístroj (kompresor), set rozprašovací komory, inhalační hadice (PVC) 200 cm, náustek, nosní inhalační nástavec, druhou inhalační soupravu, dětskou masku (PVC), masku pro dospělé (PVC), 5 ks náhradních vzduchových filtrů, praktickou cestovní tašku, návod k obsluze v… (ageo.cz)

BEURER IH 18

BEURER IH 18

Inhalátor vhodný pro léčbu horních a dolních cest dýchacích (při nachlazení, astma, onemocnění dýchacího ústrojí ...), atomizace tekutých léků přes technologií - vzduchový kompresor (tlak 0,66 až 1,1 barů), inhalace vysokou kapacitou (> 0,18 ml / min), krátký čas inhalace, lze desinfikovat. (pilulka.cz)

Kompresorový inhalátor NE2010 Baby Line

Kompresorový inhalátor NE2010 Baby Line

Popis Kompresorový inhalátor NE2010 Baby Line je přístroj pro efektivní léčbu horních a dolních dýchacích cest a je vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti.PopisKompresorový inhalátor NE2010 Baby Line: vyznačuje se prvotřídním designem, aerosolová terapie je velmi efektivní při léčbě plicních onemocnění, tracheitidy, astma, bronchitidy, zánětu nosních dutin a alergií, navíc zmírňuje následky nachlazení a alergických reakcí, dále zklidňuje kašel a usnadňuje vykašlávání, inhalátor se používá při domácí podpůrné léčbě těchto nemocí, nevyžaduje žádnou speciální údržbu a velmi snadno se ovládá, je vyráběn v souladu s platnými normami ES a splňuje všechny příslušné… (ageo.cz)

Beper 40110 kompresorový inhalátor

Beper 40110 kompresorový inhalátor

Společnost Beper vytvořila kompresorový inhalátor určený pro běžné domácí použití. Svým výkonem 350 kPa využívá zařízení fyzikální princip tzv. Venturiho efektu. Během inhalace nasává za pomoci trubice větší množství vzduchu, díky čemuž se výrazně zkracuje nutná doba pro inhalaci. Jak používat Beper 40110 kompresorový inhalátor? Používání je velmi jednoduché, nijak se neliší od jiných inhalátorů, takže vám nebude dělat sebemenší problém si na nový přístroj zvyknout. Naopak rychle oceníte, jak vám urychluje a usnadňuje práci a ihned ho začnete nosit všude s sebou. Technické parametry: rozměry: 130 x 190 x 100 mm hmotnost: cca 1,1 kg hlučnost: 58 dBA. (drmax.cz)

NEB 100B kompresorový inhalátor

NEB 100B kompresorový inhalátor

Kompresorový inhalátor Microlife NEB100B je vhodný k inhalaci pro pacienty trpící onemocněním celé dýchací soustavy. (pilulka.cz)

Beper Kompresorový inhalátor 40110

Beper Kompresorový inhalátor 40110

Kompresorový inhalátor 40110 - inhalátor italské značky Beper využívá fyzikální princip tzv - "Venturiho efektu" - pomocí efektu venturiho trubice nasává více vzduchu a tím dosahuje rychlejší aplikace léčiva - zároveň dochází ke zkrácení doby inhalace - kompresorový inhalátor - pro běžné použití - rozměry: 130 x 190 x 100 mm - hmotnost: cca 1,1 kg - hlučnost: 58 dBA Použití: Používejte podle návodu. (prodejparfemu.cz)

OMRON C28P + druhá souprava inhalátor kompresorový pístový …

OMRON C28P + druhá souprava inhalátor kompresorový pístový (4015672106369)

Inhalátor nebulizační výkon 0.5ml/min, menší ztrátovost aerosolu, zásobník na léky 7ml OMRON C28P je kompaktní inhalátor pro astmatiky a alergiky, který výborně poslouží při zvlhčování horních i dolních cest dýchacích. Umožňuje samozřejmě i inhalaci lékových forem. Přístroj využívá technologii V.V.T.(Virtual Valve Technology), která zajišťuje menší ztrátovost vdechovaného aerosolu v inhalačním setu a tím pádem je léčivá látka účinnější. Jednotlivé části inhalátoru navíc není nutné tolik čistit a tak je jeho údržba mnohem snadnější.Objem zásobníku na léky je 7 ml, nebulizační výkon je pak 0,5 ml za minutu. I přes nespornou výkonnost se hlučnost drží na přijatelné hranici 60 dB. V ceně… (alza.cz)

INHALÁTOR KOMPRESOROVÝ PARI BOY COMPACT (TYP 052) S PŘÍSLUŠENSTVÍM

OMRON A3 Inhalátor kompresorový pístový pro cílenou léčbu …

OMRON A3 Inhalátor kompresorový pístový pro cílenou léčbu (4015672109407)

Inhalátor kompresorový, nebulizační výkon 0.3-0.7ml/min, menší ztrátovost aerosolu, zásobník na léky 12ml Pro dýchací cestyInhalátor Omron A3 Complete nabídne cílenou léčbu dýchacích cest. Dokáže dodat léčivo do horních, středních i dolních cest dýchacích. Efektivní léčba je zajištěna pomocí nastavitelného rozprašovače mlžiny. Inhalátor využívá jedinečnou technologii V.V.T., která zajišťuje menší ztrátovost aerosolu v inhalačním setu, takže umožňuje pacientovi vdechovat léčivou látku s větší účinností. Je nutné čistit méně částí inhalátoru a tím je zajištěna snadná údržba a lepší hygiena.Výběr ze 3 možností dodání léčiva dohorních cest dýchacích (10um MMAD, P = 0,7 ml/min.)středních cest dýchacích (5um MMAD, P = 0,5 ml/min.)dolních cest dýchacích (3um MMAD, P = 0,3 ml/min.)Parametry a… (alza.cz)

Kompresorový inhalátor OMRON A3 Complete

Kompresorový inhalátor OMRON A3 Complete

Cílená léčba dýchacích cest Výběr ze 3 možností dodání léčiva do: 1. horních cest dýchacích (10um MMAD, P= 0,7 ml/min.), 2. středních cest dýchacích (5um MMAD, P= 0,5 ml/min.), 3. dolních cest dýchacích (3um MMAD, P= 0,3 ml/min.), Efektivní léčba díky nastavitelnému rozprašovači mlžiny Jednoduché ovládání Registrovaný volně prodejný zdravotnický prostředek Výrobek OMRON Itálie, Nebulizační výkon 0,3 až 0,7 ml/min. Velikost produkovaných částic 3 až 10 um (MMAD-střední průměr částic), Objem zásobníku na léky 12 ml, Úroveň hluku (ve vzdálenosti 1m) 65 dB., Příkon 140 VA, Hmotnost: přístroje cca 1300 g, Rozměr přístroje: cca 130 (Š) x 215 (V) x 190 mm (H), CE 0434, Klasifikace dle evropské směrnice pro zdrav.prostředky 93/42/EEC -třída II A, Balení obsahuje:1x Masku PVC pediatrickou/dětskou,… (drmax.cz)

Omron C101 Essential kompresorový inhalátor

Omron C101 Essential kompresorový inhalátor

Trápí Vás rýma, kašel, nachlazení? Inhalátor C101 Essential poslouží ke zmírnění obtíží spojených s ucpaným nosem a pro léčbu dýchacích onemocnění dětí i dospělých členů rodiny. Snadný k použití, jednoduché čištění a dezinfekce Prokazatelný léčebný účinek u těchto respiračních onemocnění: Akutní i chronická onemocnění dolních a horních dýchacích cest, jako jsou např. kašel, rýma, záněty průdušek, záněty plic, záněty nosních a čelistních dutin, záněty hrtanu (laryngitida), astma,CHOPN a další. Hlavní vlastnosti: Umístění léků přímo do plic Léčebný účinek pouze tam, kde ho potřebujeme Omezení vedlejších účinků léků Rychlý nástup léčby Výborná prevence proti propuknutí vážnějších komplikací Inhalátor umožňuje aplikaci veškerých lékových forem včetně Vincentky Čištění a denní dezinfekce: Před… (drmax.cz)

INHALÁTOR KOMPRESOROVÝ OMRON NE-C28P OBSAHUJE 2 INHALAČNÍ SOUPRAVY

Inhalátor Diagnostic P1Plus kompresorový s příluš.

Inhalátor Diagnostic P1Plus kompresorový s příluš.

Diagnostic P1 PLUS Kompresorový inhalátor Výkonný pístový kompresor vhodný pro kontinuální práci Snadné a komfortní používání, přihrádka na příslušenství (pilulka.cz)

Microlife Inhalátor NEB 100B kompresorový - II.jakost

Biotter Bobo Neb kompresorový inhalátor s příslušenstvím

Biotter Bobo Neb kompresorový inhalátor s příslušenstvím

Ať už jste astmatik nebo trpíte například chronickou bronchitidou, jistě oceníte služby vysoce výkonného inhalátoru Bobo Neb značky Biotter. Přístroj kromě parametrů vyniká zejména bohatou sadou příslušenství, jež vám usnadní jeho obsluhu. Skoncujte s potížemi Inhalátor pomocí ultrazvukové technologie rozpouští léčebný roztok na velmi malé částice aerosolu. Ty díky své titěrné velikosti bez větších problémů proniknou i do nejodlehlejších koutů vašich plic a započnou léčbu. Obsluha přístroje je velmi jednoduchá a nebude dělat nikomu větší potíže. V balení inhalátoru naleznete například masku pro děti a dospělé, náustek, náhradní vzduchové filtry, rozprašovač, nebo také vzduchovou hadici o délce 150 cm. (drmax.cz)

Microlife NEB 400 kompresorový inhalátor pro děti

Microlife NEB 400 kompresorový inhalátor pro děti

Inhalátor na účinnou léčbu horních a dolních cest dýchacích. Vysokorychlostní rozprašovač poskytuje krátké inhalační doby. Přátelský dětský design pro zpříjemnění léčby. Přistroj je vhodný pro všechny běžné inhalační roztoky a snadno se ovládá jedním tlačítkem. Příslušenství se dá umývat a dezinfikovat. Úchyt pro nádobku rozprašovače umožňuje jeho pohodlné umístnění v zadní části přístroje ve tvaru medvídka. Přístroj s rozprašovací nádobkou tak bude připraven k dalšímu použití. Pro pacienty s chronickými respiračními onemocněními, například s astmatem. Pro všechny, kteří provádí terapii inhalací každý den doma nebo při cestování. Pro všechny členy rodiny při léčbě onemocnění dýchacích cest. Příslušenství: rozprašovací nádobka inhalační maska pro dospělé inhalační maska pro děti inhalační… (drmax.cz)

Kompresorový Inhalátor OMRON C801-KD +CD video "Ahoj já jsem…

Kompresorový Inhalátor OMRON C801-KD +CD video "Ahoj já jsem inhalátor" NAVÍC!

Využívá jedinečnou technologii V.V.T.(Virtual Valve Technology)-popis viz.ikona, Dětská verze inhalátoru v atraktivním žlutém designu, vč. barevných dětských doplňků pro inhalaci, Nebulizační výkon 0,3 ml/min., Velikost produkovaných částic 3,0 um (MMAD-střední průměr částic), Objem zásobníku na léky 7 ml, Velmi tichý chod (ve vzdálenosti 1m) -pouze 47 dB., Lehký-hmotnost přístroje pouze 270 gramů!, Příkon 9,6 VA, Velmi malé rozměry přístroje: cca 147 (Š) x 72 (V) x 98 mm (H), CE 0197, Klasifikace dle evropské směrnice pro zdrav.prostředky 93/42/EEC -třída II A, Balení obsahuje: Přístroj, 1x Masku PVC pediatrickou/dětskou, 1x Masku PVC pro kojence, 1x Kompletní nebulizační set (PVC), 1x Inhal.hadičku (PVC) 100mm, 5x náhradní vzduchový filtr, 1x Praktickou cestovní tašku. Kompletní CZ… (drmax.cz)

INHALÁTOR KOMPRESOROVÝ OMRON A3 COMPLETE (NE-C300) PRO CÍLENOU LÉČBU…

Beurer Obličejová sauna a parní inhalátor FS 50

Beurer Obličejová sauna a parní inhalátor FS 50

Obličejová sauna a parní inhalátor FS 50 - nástavec pro kosmetickou péči o tvář - parní nástavec - lze inhalovat i léčiva rozpuštená ve vodě - jednoduché čištění - odměrka - vysoce kvalitní hliníkové odpařovací nádrže - 120W (prodejparfemu.cz)

BEURER MG 21

BEURER MG 21

Ruční masážní přístroj Beurer MG 21 vám zajistí příjemnou a blahodárnou masáž v pohodlí domova. VLASTNOSTI: Infračervená vibrační masáž. Příjemná masáž v pohodlí vašeho domova. Zvláště vhodné při léčbě natažených svalů, bolestí a únavy. Prohřívá i hlubší vrstvy tkáně a svalstva. Podporuje prokrvení těla. Uklidňující a relaxační. Snadná manipulace díky ergonomickému designu. 3 stupně intenzity masáže. 3 vyměnitelné nástavce - chybí 2 ks. Protiskluzné držadlo. Stav produktu: Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Beurer MG 21 (BEU-MG21)

Beurer MG 21 (BEU-MG21)

Masážní přístroj infračervené záření, vibrační, 3 výměnné nástavce, 6W Ruční masážní přístroj Beurer MG 21 vám zajistí příjemnou a blahodárnou masáž v pohodlí domova. Relaxačně a povzbudivá masáž je zvláště vhodná při léčbě natažených svalů, bolestí a únavy. Tento přístroj disponuje infračerveným zářením, které posiluje účinek masáže, přičemž pokožku prohřívá nejen na povrchu, ale podporuje i její prokrvení. Tak jsou prohřáty i hlubší vrstvy tkáně a svalstva. Součástí balení jsou tři vyměnitelné nástavce pro různé druhy masáží. Ergonomický design pak zaručuje snadnou manipulaci a vysoce komfortní využití.Parametry a specifikace:Vlastnosti:Masážní přístroj s infračerveným zářenímVibrace3 vyměnitelné nástavceErgonomický designPříkon:6 WBarevné provedení:BíláHmotnost:0,35 kgObsah… (alza.cz)

Beurer BG 21 (BEU-BG21)

Beurer BG 21 (BEU-BG21)

Osobní váha diagnostikující hmotnost, tuk, svaly, voda, kosti, výpočet BMI, LCD diplej, 10 uživatelských pamětí, indikace přetížení, baterie lithium (v balení)  Potřebujete mít dokonalý přehled o své tělesné kondici? Osobní a diagnostická váha Beurer se speciálním designovým efektem vám kromě vaší hmotnosti změří podíl tělesného tuku, vody v těle, svaloviny a kostí ve vašem těle. K tomu vám navrch spočítá velmi přesně hodnotu BMI – Body Mass Index, AMR - aktivní metabolismus a BMR - bazální metabolický výdej. BG 21 je vybavena pamětí až pro 10 uživatelů, a dostatečně tak stačí pro potřeby běžné rodiny. Váhu aktivuje pouhým našlápnutím a velmi praktická je i funkce automatického vypnutí při nečinnosti, díky které budete šetřit baterii. Jistě oceníte velký LCD displej… (alza.cz)

Nožní masáž BEURER FB 21

Nožní masáž BEURER FB 21

Nožní masáž: vibrace, bublinky, dohřívání; nástavce pro pedikůru, vyjímatelné masážní válečky, praktické držadlo. (pilulka.cz)

Beurer IL 21 (BEU-IL21)

Beurer IL 21 (BEU-IL21)

Infra lampa 150W, 5 úhlů náklonu, skleněná Infra lampa Beurer IL21 používá infračervené světlo k podpoře léčebných procesů. Působením infračerveného světla dochází k přenosu tepla na člověka, pokožka je silněji prokrvovaná a zvyšuje se látková výměna v teplotním poli. Infračervené světlo může být například použito jako doprovodná terapie při léčbě krčních, nosních či ušních onemocnění, ale i jako podpora při péči o pleť a pěstování krásy, obzvláště u nečisté pleti.Vlastnosti:Infračervená lampaLisované sklo baňkyVýkon 150 WPět úrovní sklonuJednoduchý designProtiskluzné nožičkyRozměry: 138 x 213 x 175 mm (alza.cz)

Infračervená lampa Beurer IL 21

Infračervená lampa Beurer IL 21

Blahodárné účinky infračervené lampy jsou dnes již dobře známé. Tyto lampy patří k populárnímzpůsobům, jak napomoci uzdravování a posílení organismu přímo z pohodlí vašeho domova. Je vhodná jak k aplikaci na mnoho druhů terapeutických i kosmetických problémů. Ozařováním pokožky infračerveným světlem dochází k lepšímu prokrvení, a také se zvyšuje látková výměna, což posiluje obranyschopnost vašeho těla. Do hloubky pronikající teplo vám krásně uvolní svalové napětí. Infračervená lampa IL21 patří ke... (okay.cz)

Infračervený masážní přístroj beurer mg 21

Infračervený masážní přístroj beurer mg 21

Uvolňující vibrační ruční masážní přístroj. Hluboké infračervené teplo.Technické parametryHodnotaProvozní napětí (text)230 V/50 HzTyp zařízení pro WellnessInfračervený masážní přístrojPočet spínacích stupňů2Příkon8 WProvozní napětí230 VBarvaBílošedáRozměr, výška70 mmRozměr, šířka340 mmNapájeníZe sítěVlastnosti WellnessS funkcí masáže · se zapínatelným ohřevem · s vibracemiHmotnost350 gVybavení3 vyměnitelné masážní nástavce2 typy jednotek (fonetip.cz)

Infračervený masážní přístroj Beurer MG 21, 648.11

Infračervený masážní přístroj Beurer MG 21, 648.11

Uvolňující vibrační ruční masážní přístroj. Hluboké infračervené teplo. (conrad.cz)

Zklidňující a relaxační masáž BEURER MG 21

Zklidňující a relaxační masáž BEURER MG 21

Zklidňující a relaxační masáž, infračervené teplo, 3 vyměnitelné masážní nástavce, 2 funkční nastavení (pilulka.cz)

Insulating sleeve MPS-IH YE Phoenix Contact MPS-IH YE 0201692, 10 ks

Insulating sleeve MPS-IH YE Phoenix Contact MPS-IH YE 0201692, 10 ks

Insulating sleeve, Color: yellow (conrad.cz)

G21 kompresorová 40l

G21 kompresorová 40l

Kompresorová autochladnička G21 s objemem 40 l je postavena na kompresorové technologii, která zabezpečuje dostatečné ochlazení na nejnižší teplotu přibližně za jednu hodinu. Tato chladnička do auta vám zaručí, že udržíte vaše potraviny v chladu. Oceníte ji zejména na cestách, během kempování, při plavbě lodí a podobně. Kompresorové autochladničky G21 mají odnímatelné víko, které můžete otevřít z levé i z pravé strany. Lednička do auta má pogumovaná držadla, která vám zajistí jednodušší a snadnější manipulaci. Díky vysoce kvalitní izolaci udržíte potraviny a nápoje chladné ještě několik hodin po odpojení napájení. Chladnička má rozsah chlazení od -22 °C do + 10 °C. Parametry:Výkon: 52 WKompresor: DanfossNapětí: DC 12/24 V + AC 220-240 VObjem: 40 lRozměry: 70 x 45 x 44 cmVnitřní rozměry:… (kokiskashop.cz)

G21 kompresorová 35l

G21 kompresorová 35l

Autochladnička G21 kompresorová 35l Kompresorová autochladnička G21 s objemem 35 l je postavena na kompresorové technologii, která zabezpečuje dostatečné ochlazení na nejnižší teplotu přibližně za jednu hodinu. Tato chladnička do auta vám zaručí, že udržíte vaše potraviny v chladu. Oceníte ji zejména na cestách, během kempování, při plavbě lodí a podobně. Kompresorové autochladničky G21 mají odnímatelné víko, které můžete otevřít z levé i z pravé strany. Lednička do auta má pogumovaná držadla, která vám zajistí jednodušší a snadnější manipulaci. Díky vysoce kvalitní izolaci udržíte potraviny a nápoje chladné ještě několik hodin po odpojení napájení. Chladnička má rozsah chlazení od -18 °C do + 10 °C. Parametry: Výkon: 45 W Chladící jenotka: Danfoss Napětí: DC 12V 3.8A, DC 24V 1.9A Objem:… (kokiskashop.cz)

Insulating sleeve MPS-IH GN Phoenix Contact MPS-IH GN 0201702, 10 ks

Insulating sleeve MPS-IH GN Phoenix Contact MPS-IH GN 0201702, 10 ks

Insulating sleeve, Color: green (conrad.cz)

iHealth FEEL BP5 (IH-BP5)

iHealth FEEL BP5 (IH-BP5)

Tlakoměr pro Android/ iOS zařízení iPhone/ iPad, bezdrátový, na paži Přesné a pohodlné měření tlakuS bezdrátovým tlakoměrem iHealth IH-BP5 budete mít svůj krevní tlak pod kontrolou vždy a všude. Ve spojení s mobilní aplikací iHealth MyVitals zobrazíte přehledný graf průběhu pulsu a srovnáte aktuálně naměřené hodnoty s dlouhodobými záznamy. Díky nízké hmotnosti pouhých 135 g se tlakoměr stane vítaným společníkem i na vašich cestách.Klíčové vlastnosti tlakoměru iHealth FEEL BP5Certifikace CE jako zdravotní zařízeníMěří systolický a diastolický krevní tlak a srdeční pulsBezdrátový přenos naměřených hodnot přes Bluetooth 3.0Mobilní aplikace iHealth MyVitals (iOS / Android)Během měření zobrazuje křivku srdečního tepuDefinice více uživatelských účtůDobíjecí baterie s výdrží 80… (alza.cz)

iHealth View BP7s (IH-BP7s)

iHealth View BP7s (IH-BP7s)

Tlakoměr pro Android/ iOS zařízení iPhone/ iPad, chytrý, bezdrátový, na zápěstí Pohodlné a přesné měření krevního tlakuModerní bezdrátový tlakoměr iHealth View BP7s umožní přesné monitorování krevního tlaku a srdečního pulsu v pohodlí vašeho domova nebo na cestách. Naměřené hodnoty se ihned zobrazí na podsvíceném LED displeji, který se po nasazení automaticky aktivuje a pomůže vám nalézt ideální pozici měření. Tlakoměr disponuje vnitřní pamětí na 120 měření pro snadné porovnání aktuální hodnoty s předchozími měřeními.Klíčové vlastnosti tlakoměru iHealth View BP7sModerní chytrý tlakoměr na zápěstíBezdrátová technologie Bluetooth 4.0Měří hodnotu srdečního tepu a upozorní na případnou arytmiiOscilometrická metoda měřeníLED displej s podsvícenímPaměť na 120 měřeníAutomatické zapnutíVelmi… (alza.cz)

Insulating sleeve MPS-IH GY Phoenix Contact MPS-IH GY 0201728, 10 ks

Insulating sleeve MPS-IH GY Phoenix Contact MPS-IH GY 0201728, 10 ks

Insulating sleeve, Color: gray (conrad.cz)

G21 kompresorová 35 l

G21 kompresorová 35 l

Kompresorová autochladnička G21 s objemem 35 l je postavena na kompresorové technologii, která zabezpečuje dostatečné ochlazení na nejnižší teplotu přibližně za jednu hodinu. Tato chladnička do auta vám zaručí, že udržíte vaše potraviny v chladu. Oceníte ji zejména na cestách, během kempování, při plavbě lodí a podobně. Kompresorové autochladničky G21 mají odnímatelné víko, které můžete otevřít z levé i z pravé strany. Pogumovaná držadla, která vám zajistí jednodušší a snadnější manipulaci. Díky vysoce kvalitní izolaci udržíte potraviny a nápoje chladné ještě několik hodin po odpojení napájení. Chladnička má rozsah chlazení od -18 °C do + 10 °C. Technické parametry: Výkon: 45 W Chladící jednotka: Danfoss Napětí: DC 12V 3.8A, DC 24V 1.9A Objem: 35 l Rozměry: 60 x 41,5 x 37 cm… (kasa.cz)

iHealth PO3 (IH-PO3)

iHealth PO3 (IH-PO3)

Oxymetr pulsní pro Android/ iOS zařízení iPhone a iPad, bezdrátový, bluetooth Přesné měření nasycení krve kyslíkemPomocí pulsního oximetru iHealth AIR PO3 snadno změříte saturaci krve kyslíkem a srdeční tep. Přesné měření je prováděno neinvazivní optickou metodou po vsunutí konečku prstu do zařízení. Naměřené hodnoty můžete průběžně sledovat i během sportovního tréninku či jiné aktivity. Pro záznam a analýzu výsledků je možné zařízení propojit s mobilní aplikací iHealth MyVitals.Klíčové vlastnosti oximetru iHealth PO3Certifikace CE jako zdravotní zařízeníMěří saturaci kyslíku v krvi SpO2 a srdeční tepIntegrovaný LED displejMobilní aplikace iHealth MyVitals (iOS / Android)Měření pomocí dvou světelných paprsků Rozsah měření SpO2: 70% - 99%Přesnost měření SpO2: ±2… (alza.cz)

Vzduchové kompresorové spojky, GEKO

Vzduchové kompresorové spojky, GEKO

Sada na demontáž spojek kompresoru, GEKO Sada se používá k demontáži spojky v kompresorech. (torriacars.cz)

G21 kompresorová 40 l

G21 kompresorová 40 l

Kompresorová autochladnička G21 s objemem 40 l je postavena na kompresorové technologii, která zabezpečuje dostatečné ochlazení na nejnižší teplotu přibližně za jednu hodinu. Tato chladnička do auta vám zaručí, že udržíte vaše potraviny v chladu. Oceníte ji zejména na cestách, během kempování, při plavbě lodí a podobně. Kompresorové autochladničky G21 mají odnímatelné víko, které můžete otevřít z levé i z pravé strany. Pogumovaná držadla, která vám zajistí jednodušší a snadnější manipulaci. Díky vysoce kvalitní izolaci udržíte potraviny a nápoje chladné ještě několik hodin po odpojení napájení. Chladnička má rozsah chlazení od -22 °C do + 10 °C. Technické parametry: Výkon: 52 W Chladící jednotka: Danfoss Napětí: DC 12/24 V + AC 220-240 V Objem: 40 l Rozměry: 70 x 45 x 44 cm… (kasa.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít