Beurer BY 76 Sterilizátor parní digitální

Parní sterilizátor BEURER BY76

Parní sterilizátor BEURER BY76

Parní sterilizátor Beurer BY76 rychle a vysoce efektivně připraví lahve i jiné potřeby pro vaše dítě. Spolehnout se můžete na odstranění všech škodlivých bakterií bez chemických přísad. Model vydezinfikuje až 6 lahví s příslušenstvím za pouhých 8 minut. Využít ho však můžete i pro drobné hračky, kousátka a dudlíky. Pokud zůstane víko zavřené, obsah zůstává sterilní po dobu 3 h. LED displej zobrazuje zbývající čas sterilizace a na ukončení procesu vás upozorní optický a akustický signál. Kompaktní... (okay.cz)

Avent Sterilizátor parní elektrický 3v1

Avent Sterilizátor parní elektrický 3v1

Elektrický parní sterilizátor byl navržen tak, aby byla sterilizace skutečně jednoduchá. Díky možnosti úpravy velikosti nezabírá tolik místa v kuchyni, přičemž do košů se vejdou jak široké tak úzké lahve. Funkce 3 v 1 přináší: Konfiguraci malé velikosti pro sterilizaci dudlíků. Konfiguraci střední velikosti pro sterilizaci odsávaček, talířů, nožů a vidliček pro batolata. Konfiguraci velké velikosti pro sterilizaci 6 dětských lahví. (drmax.cz)

AVENT Sterilizátor parní elektrický 3 v 1

Avent Sterilizátor parní elektrický 4v1

Avent Sterilizátor parní elektrický 4v1

Elektrický parní sterilizátor byl navržen tak, aby byla sterilizace skutečně jednoduchá. Díky možnosti úpravy velikosti nezabírá tolik místa v kuchyni, přičemž do košů se vejdou jak široké tak úzké lahve. Funkce 4 v 1 přináší: Konfiguraci malé velikosti pro sterilizaci dudlíků. Konfiguraci střední velikosti pro sterilizaci odsávaček, talířů, nožů a vidliček pro batolata. Konfiguraci velké velikosti pro sterilizaci 6 dětských lahví. Integrovaný koš na nádobí pro bezproblémové předběžné čištění dětských lahví a příslušenství v myčce. (drmax.cz)

AVENT Sterilizátor parní elektrický 3 v 1

AVENT Sterilizátor parní elektrický 3 v 1

Mimořádně rychlý a bezpečný. Vysterilizuje až 6 lahví AVENT 330ml za pouhých 6 minut a automaticky se vypne. (pilulka.cz)

Uživatele, kteří hledají "Beurer BY 76 Sterilizátor parní digitální" se dívají také na:

Digitální hodiny svítící
Bosch wan 24160 by

AVENT Sterilizátor parní elektrický 4 v 1

AVENT Sterilizátor parní elektrický 4 v 1

Elektrický parní sterilizátor umožňuje sterilizaci lahví s širokým i úzkým hrdlem a také pro různé odsávačky a příslušenství. Plná kapacita sterilizátoru umožňuje sterilizovat až šest 330 ml lahví Philips AVENT. (pilulka.cz)

AVENT Sterilizátor parní elektrický 3 v 1

AVENT Sterilizátor parní elektrický 4 v 1

Nuvita Kompaktní parní sterilizátor

Nuvita Kompaktní parní sterilizátor

Nuvita Kopmpaktní parní sterilizátor: Sterilizuje kojenecké láhve, dudlíky, kroužky a příslušenství zcela přirozeným způsobem – párou. Maximální naplnění: 5 standardních lahví nebo 4 širokohrdlé. Proto má dva vyměnitelné regály, jeden pro širokohrdlé láhve a další pro standardní láhve. Příslušenství pro krmení je umístěno na horním zásobníku. Sterilizační cyklus je krátký a intenzivní: 4–8 minut Doba cyklu je v závislosti na množství vody a množství objektů, které mají být sterilizovány. Cyklus probíhá v páře při teplotě 100 ° C k odstranění bakterií. Sterilizátor má oddělené prostory pro lahve a dudlíky. 0% BPA (prodeti.cz)

Gorenje Parní sterilizátor ST550BY

Gorenje Parní sterilizátor ST550BY

Během prvních měsíců života vašeho miminka si musíte dávat obzvlášť velký pozor na to, co přinesete do jeho blízkosti. Děťátko ještě nemá správně vyvinutý imunitní systém a při sebemenším kontaktu se škodlivými viry či bakteriemi ho může skolit nemoc. K čištění kojeneckého nádobí proto využijte parní sterilizátor od společnosti Gorenje. Přístroj z lahviček, příborů, saviček, dudlíků a dalšího kojeneckého příslušenství odstraní všechny nežádoucí látky a vy budete mít jistotu, že svému miminku zajišťujete potřebnou ochranu. Hromadné čištění Sterilizátor má k dispozici velkou kapacitu – na jeden cyklus vyčistíte až šest standardně velkých lahví najednou. Před začátkem naplňte litrovou nádobku vodou a spusťte cyklus, který trvá pouhých šest minut, takže nádobí budete mít k dispozici téměř bez… (drmax.cz)

Philips Avent Sada manuální odsávačka + sterilizátor parní elektrický…

Philips Avent Sada manuální odsávačka + sterilizátor parní elektrický 3 v 1

Ideální dárek pro maminky, které chtějí začít s odsávaním mléka čistým a pohodlným způsobem. Sada obsahuje všechny výrobky, které potřebujete na sterilizaci, odsávaní mléka a krmení miminka. Obsah balení: - Manuální odsávačka mléka Natural - Elektrický sterilizátor 3 v 1 - 2 kojenecké láhve AVENT Natural (260 ml) s extra měkkým dudlíkem s pomalým průtokem - 2 kojenecké láhve AVENT Natural (125 ml) s extra měkkým novorozeneckým dudlíkem - 2 dudlíky na láhve AVENT Natural s extra měkkým novorozeneckým průtokem - 3 šidítka 0-6 měsícu průhledný - 1 kartáč na láhve a dudlíky - 2 ks vzorka jednorázových prsních vložek (denní) - 2 ks vzorka jednorázových prsních vložek (noční) Farby a dizajn šidítek se mohou měnit. Všechny výrobky, které jsou vyrobeny z Polypropylenu (PP), neobsahují Bisfenol.… (prodeti.cz)

dBb Parní sterilizátor do mikrovlné trouby

dBb Parní sterilizátor do mikrovlné trouby

Pro 6 standartních lahviček nebo pro 5 lahviček se širokým hrdlem včetně příslušenství. Přirozený způsob sterilizace bez jakéhokoliv zápachu. (pilulka.cz)

Elektrický parní sterilizátor BAYBY BBS 3010

Elektrický parní sterilizátor BAYBY BBS 3010

Elektrický parní sterilizátor Bayby BBS 3010 disponuje velkou kapacitou, sterilizuje 6 kojeneckých lahví všech typů najednou nebo 4 kojenecké láhve s příslušenstvím během 9 minut. Kompletně a velmi rychle odstraňuje bakterie vysokoteplotní párou. VLASTNOSTI: Sterilizuje 6 kojeneckých lahví všech typů nebo 4 kojenecké láhve s příslušenstvím během 9 minut Rychlé a pohodlné použití Kompletně a velmi rychle odstraňuje bakterie vysokoteplotní párou Obsluha jedním tlačítkem Po ukončení sterilizace dojde k automatickému vypnutí Speciálně vyvinutá vnitřní konstrukce zabraňuje toku zbytků mléka na topnou desku Eliminace znečištění, zaručuje větší úplnost a hygienickou čistotu sterilizačního procesu Topná deska z nerezové oceli… (rozbaleno.cz)

Tommee Tippee Sterilizátor elektrický parní C2N

Tommee Tippee Sterilizátor elektrický parní C2N

Mějte pro své miminko připraveno vždy jen to nejlepší. U malých dětí ještě není dostatečně posílena jejich imunita, takže při sebemenším kontaktu se škodlivými viry či bateriemi hrozí podráždění pokožky nebo nachlazení. Velké riziko představuje krmení, jelikož se tyto mikroorganismy můžou držet na jídelním příslušenství. Účinné odstranění virů a bakterií Řešení je však snadné a nezabere vám mnoho času ani sil. Pořiďte si elektrický parní sterilizátor Tommee Tippee Closer to Nature, který se o práci postará za vás. Na jeden sterilizační cyklus do něj můžete vložit až pět lahviček včetně příslušenství. Po spuštění programu zvládne zařízení účinně odstranit viry a bakterie, stejně jako i další nečistoty již během pěti minut, takže na čisté a nezávadné nádobí nebudete muset čekat dlouho. Až… (drmax.cz)

NUK Parní sterilizátor elektrický Vario Express

NUK Parní sterilizátor elektrický Vario Express

NUK Parní sterilizátor elektrický Vario Express až pro 6 lahví s jejich příslušenstvím. Krátká doba sterilizace, jemný způsob. Praktický světelný signál a automatické vypínání (pro bezpečnost a úsporu energie). Vhodné pro všechny běžné typy lahví. Hodí se do každé kuchyně. Nový stylový a účinný parní sterilizátor od NUKu. Rychlá a bezpečná parní sterilizace až pro 6 lahví s příslušenstvím. Spolehlivě sterilizuje během pouhých 6 minut (bez fáze zahřívání – s množstvím vody 110 ml potřeba cca 6 min zahřívání + 6 min sterilizace). Zvlášť jemný způsob sterilizace za použití horké páry nevyžadující žádné chemikálie, generované teplo zabíjí 99,9% všech škodlivých bakterií. Maximální flexibilita díky vyjímatelnému košíku a 6 vyjímatelným tyčím. Pokud víko zůstane po sterilizaci uzavřeno,… (prodeti.cz)

NUK Parní sterilizátor elektrický Vario Express

NUK Parní sterilizátor elektrický Vario Express

Rychlá a bezpečná parní sterilizace pro až 6 lahví a příslušenství (pilulka.cz)

SUAVINEX Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby

SUAVINEX Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby

Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby pro rychlou sterilizaci až 5 láhví různých velikostí, jejich savičky i příslušenství po dobu 4 minut. (pilulka.cz)

Tommee Tippee Sterilizátor elektrický parní C2N

Tommee Tippee Sterilizátor elektrický parní C2N

Elektrický sterilizátor Tommee Tippee Closer to Nature je určen pro rychlou a pohodlnou sterilizaci kojeneckých lahví a jejich příslušenství. (pilulka.cz)

Tommee Tippee Sterilizátor elektrický parní C2N

Tommee Tippee Sterilizátor elektrický parní C2N

Elektrický parní sterilizátor od Tommee Tippee Vhodný pro sterilizaci kojeneckých lahví a jejich příslušenství (mimo kartáče na čištění láhví). Sterilizátor je možné použít také pro sterilizaci dalších výrobků, které se běžně mohou vyvařovat. Je schopen pojmout 6 lahví C2N s příslušenstvím. Sterilizace je extra rychlá (5 min) a zároveň maximálně účinná. V uzavřeném sterilizátoru láhve vydrží sterilní až 24 hodin. Balení obsahuje elektrický sterilizátor, silikonové šidítko Tommee Tippee Closer to Nature Anytime 0–6m a kleště na savičky. Výrobek neobsahuje bisfenol. Parametry: Rozměr: 29,5×23×29 cm. (prodeti.cz)

Tommee Tippee Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby C2N

Tommee Tippee Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby C2N

Lehký, kompaktní sterilizátor Tommee Tippee Closer to Nature umožňuje snadnou a rychlou sterilizaci až 4 kojeneckých lahví a doplňků během cca 4–8 minut (dle příkonu mikrovlnky). Obsah zavřeného sterilizátoru zůstává sterilní po dobu 24 hodin. Kompaktní velikost umožňuje jeho použití i na cestách. Navržen speciálně pro láhve Tommee Tippee Closer to Nature. Balení obsahuje: sterilizátor silikonové šidítko Tommee Tippee Closer to Nature Anytime 0–6m kleště na savičky Lahvičky nejsou součástí výrobku. Neobsahuje bisfenol. (prodeti.cz)

dBb Duo Steril, sterilizátor, ohřívač, parní vařič, vínová

dBb Duo Steril, sterilizátor, ohřívač, parní vařič, vínová

3 v jednom, steriluje, ohřívá i vaří. Sterilizuje a ohřívá lahvičky jákýchkoliv rozměrů i materiálu — využijete jej pro skleněné, polypropylénové i tritanové lahvičky. Ohřívá mléko i příkrmy. Vaří v páře dětské i jiné pokrmy. (pilulka.cz)

dBb Duo Steril, sterilizátor, ohřívač, parní vařič, zelená

dBb Duo Steril, sterilizátor, ohřívač, parní vařič, zelená

3 v jednom, steriluje, ohřívá i vaří. Sterilizuje a ohřívá lahvičky jákýchkoliv rozměrů i materiálu — využijete jej pro skleněné, polypropylénové i tritanové lahvičky. Ohřívá mléko i příkrmy. Vaří v páře dětské i jiné pokrmy. (pilulka.cz)

Tommee Tippee Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby C2N

Tommee Tippee Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby C2N

Tommee Tippee Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby C2N je lehký a kompaktní. Umožňuje rychlou a snadnou sterilizaci až čtyř kojeneckých lahví a doplňků běhen cca 4-8 minut (dle příkonu mikrovlnné trouby). Obsah zavřeného sterilizátoru zůstává sterilní po dobu 24 hodin. Praktický i pro použití na cestách. Balení obsahuje: sterilizátor, silikonové šidítko Tommee Tippee Closer to Nature Anytime 0-6 měsíců a kleště na savičky. Lahvičky nejsou součástí výrobku. Neobsahuje bisfenol. Výhody: Rychlá sterilizace během 4-8 minut dle příkonu mikrovlnné trouby Sterilizace až 4 lahví najednou Použití na cestách (drmax.cz)

Sterilizátor kojeneckých lahví BAYBY BBS 3010 elektrický, parní

Sterilizátor kojeneckých lahví BAYBY BBS 3010 elektrický, parní

Elektrický parní sterilizátor5 hlavních funkcí:Velká kapacita - sterilizuje 6 lahví najednou.Může též sterilizovat 4 kojenecké láhve s příslušenstvím.Rychlá sterilizace – 6 kojeneckých lahví za 9 min.Obsluha jedním tlačítkem.Po ukončení sterilizace dojde k automatickému vypnutí.Velká kapacita, sterilizuje 6 lahví najednouSterilizuje 6 kojeneckých lahví všech typů nebo 4 kojenecké láhve s příslušenstvím.Rychlé a pohodlné použití. Sterilizuje 6 kojeneckých lahví během 9 minut.Kompletně a velmi rychle odstraňuje bakterie vysokoteplotní párou.Obsluha jedním tlačítkemJednoduché a pohodlné použití.Po ukončení sterilizace dojde k automatickému vypnutí.Speciální vnitřní konstrukceSpeciálně vyvinutá vnitřní konstrukce zabraňuje toku zbytků mléka na topnou desku.Eliminace znečištění, zaručuje větší… (tipa.eu)

Obličejová sauna/parní inhalátor BEURER FS 50

Obličejová sauna/parní inhalátor BEURER FS 50

Obličejová sauna / parní inhalátor, lze inhalovat i léčiva rozpuštená ve vodě, jednoduché čištění, vysoce kvalitní hliníkové odpařovací nádrže, 120W. (pilulka.cz)

Beurer BY 52 digitální ohřívač

Beurer BY 52 digitální ohřívač

Digitální ohřívač dětské stravy Beurer BY 52 je ideální pomocník při přípravě stravy pro Vaše dítě. Jeho LED displej zobrazuje teplotu a stravu ohřeje a udrží teplou. Automatický vypínač, snadno se čistí, vhodný pro všechny běžné kojenecké lahve a sklenice. Vlastnosti a popis výrobku digitální ohřívač dětské stravy 2v1 ohřeje a udrží teplé s LED displejem - zobrazení teploty pro všechny běžně dostupné kojenecké lahve a sklenice zvedák pro snadné vyndání sklenic víko se snadno čistí automatický vypínač obsahuje 3 samolepky s motivem Janosch (prodeti.cz)

Exfoliátor BEURER FC 76

Exfoliátor BEURER FC 76

Profesionální exfoliace obličeje, dual efekt: revitalizační peeling jemně odstraňuje přebytečné kožní buňky, vakuová masáž podporuje krevní oběh a obnovu buněk, 3 nástavce, 2 úrovně intenzity, 20 náhradních filtrů, síťový provoz. (pilulka.cz)

Teploměr BEURER BY 11 žába digitální dětský

Teploměr BEURER BY 11 žába digitální dětský

Teploměr BEURER BY 11 žába digitální dětský

Digitální teploměr s pružným koncem (pilulka.cz)

Beurer BY 52 Ohřívač dětské stravy digitální

Beurer BY 52 Ohřívač dětské stravy digitální

Digitální ohřívač dětské stravy od společnosti Beurer je výbornou pomůckou pro všechny rodiče. Během chvilky zvládne miminku ohřát jeho mléko či jinou stravu. Ohřev je rovnoměrný, aby uvnitř jídla nevznikala horká místa a nehrozilo, že se dítě spálí. Zařízení pracuje ve dvou fázích. V té první se pokrm ohřeje a poté se automaticky přepne na funkci udržování teploty. Aktuální teplotu vidíte na přehledném LED displeji. Nádoba s krytem Ohřívač je univerzální, plně kompatibilní s běžně dostupnými lahvemi a sklenicemi. Kromě toho v balení naleznete nádobu na stravu s krytem, takže pokud zrovna lahvičku nemáte po ruce, rozhodně to ničemu nevadí. Přístroj se jednoduše čistí, díky čemuž se přirozeně prodlužuje jeho dlouhodobá bezchybná funkčnost. Automatický vypínač výrazně snižuje spotřebu… (drmax.cz)

Beurer BY 11 Teploměr digitální dětský žába

Beurer BY 11 Teploměr digitální dětský žába

I s teploměrem může být zábava. U dětí je mnohdy velmi obtížné změřit teplotu, protože jsou neposedné a nevydrží dlouho nehybně sedět. Pokud je však zaujmete nádherným digitálním teploměrem v designu roztomilé žáby, zcela jistě budete s měřením úspěšní již na první pokus. Přístroj vám výsledky ukáže na svém displeji již za deset vteřin. Je zcela voděodolný a bezpečný k použití i u novorozenců, neobsahuje totiž žádnou rtuť ani sklo, takže nehrozí riziko poranění. Po konci měření následuje akustický signál, abyste věděli, kdy již můžete teploměr vytáhnout. Po několika vteřinách nečinnosti se zařízení samo automaticky vypne, aby zbytečně nespotřebovávalo baterii. Upozornění na horečku Nejen, že teploměr dítěti přesně změří aktuální teplotu těla. Pokud dojde k překročení hranice horečky 37,8… (drmax.cz)

Ohřívač dětské stravy Beurer BY 52 digitální

Beurer EM 49 Elektrostimulátor digitální

Beurer EM 49 Elektrostimulátor digitální

Uvolněte se po náročném dni v práci. Společnost Beurer vytvořila elektrostimulátor EM 49, který vám pomůže zaměřit se čistě na nervové dráhy, případně na svalovou tkáň, nebo celkově namasírovat vybranou oblast těla. Digitální přístroj TENS/EMS nabízí celkem tři základní funkce. Je pouze na vás, zda se rozhodnete využívat je samostatně, nebo je vyzkoušíte kombinovaně. Tři základní funkce Digitální elektrostimulátor přináší celkem tři různé funkce, z nichž si vybíráte podle svých aktuálních potřeb a preferencí. Jsou jimi: 1. Elektrická stimulace nervových drah (TENS): Nervové dráhy bývají často opomíjeny, nicméně pro správnou funkci celého těla je potřeba TENS také stimulovat. 2. Elektrická stimulace svalové tkáně (EMS): Vhodná pomůcka po namáhavé fyzické aktivitě, např. cvičení. Zařízení… (drmax.cz)

Digitální digitální kuchyňská váha Beurer KS-19 Breakfast, mátová,…

Digitální digitální kuchyňská váha Beurer KS-19 Breakfast, mátová, barevná

Digitální digitální kuchyňská váha Beurer KS-19 Breakfast, mátová, barevná (conrad.cz)

Teploměr Beurer FT 09 digitální klasický

Digitální elektrostimulátor Beurer TENS/EMS EM 80

Digitální elektrostimulátor Beurer TENS/EMS EM 80

Digitální elektrostimulační přístroj TENS/EMS nabízí tři základní funkce: transkutánní elektrickou nervovou stimulaci (TENS), elektrickou stimulaci svalů (EMS) a masážní účinky vyvolané elektrickými signály. Tyto funkce můžete vzájemně kombinovat. Navíc přístroj nabízí čtyři nezávislé stimulační kanály a osm samolepicích elektrod. Použití přístroje s širokou nabídkou funkcí přispívá ke zvyšování všeobecného příjemného pocitu, zmírňování bolesti, zachování tělesné kondice, uvolnění, revitalizaci svalů a boji proti únavě. Můžete si vybrat z přednastavených programů nebo si můžete relaxační program nastavit sami podle vlastních potřeb. Princip elektrostimulačních přístrojů je založen na kopírování vlastních tělesných impulsů, které jsou pomocí elektrod přiváděny přes pokožku až k nervovým a… (conrad.cz)

Digitální kuchyňská váha Beurer KS 52, bílá

Digitální kuchyňská váha Beurer KS 52, bílá

Digitální kuchyňská váha Beurer KS 52, bílá (conrad.cz)

Beurer FT 09 blue modrý digitální teploměr

Beurer FT 09 blue modrý digitální teploměr

Klasický digitální teploměr s voděodolným koncem, který je možno dezinfikovat. (pilulka.cz)

Digitální elektrostimulátor beurer tens/ems em 80

Digitální elektrostimulátor beurer tens/ems em 80

Digitální elektrostimulační přístroj TENS/EMS nabízí tři základní funkce: transkutánní elektrickou nervovou stimulaci (TENS), elektrickou stimulaci svalů (EMS) a masážní účinky vyvolané elektrickými signály. Tyto funkce můžete vzájemně kombinovat. Navíc přístroj nabízí čtyři nezávislé stimulační kanály a osm samolepicích elektrod. Použití přístroje s širokou nabídkou funkcí přispívá ke zvyšování všeobecného příjemného pocitu, zmírňování bolesti, zachování tělesné kondice, uvolnění, revitalizaci svalů a boji proti únavě. Můžete si vybrat z přednastavených programů nebo si můžete relaxační program nastavit sami podle vlastních potřeb. Princip elektrostimulačních přístrojů je založen na kopírování vlastních tělesných impulsů, které jsou pomocí elektrod přiváděny přes pokožku až k nervovým a… (fonetip.cz)

Beurer FT 09 Teploměr digitální klasický bílý

Beurer FT 09 Teploměr digitální klasický bílý

Společnost Beurer vytvořila klasický bílý digitální teploměr FT 09, který je určen pro celou rodinu. Přístroj vám během několika málo vteřin přesně změří aktuální teplotu těla a dá vám jasné upozornění, pokud by teplota šplhala až k horečce. Především u menších dětí, které nemají dostatečně posílenou imunitu, totiž zvýšené hodnoty můžou být velmi alarmující. Zařízení měří s mimořádnou přesností, odchylka je pouhých 0,1 °C. Proto máte jistotu, že údaje jsou skutečně duální a můžete se podle nich řídit. Voděodolné zakončení Zakončení teploměru je voděodolné. To znamená, že teplotu můžete měřit i v ústech a po použití přístroj snadno dezinfikujete, aniž by došlo k jeho poškození a ztrátě funkčnosti. Po skončení měření budete informováni akustickým signálem, abyste věděli, kdy již teploměr… (drmax.cz)

Beurer Digitální teploměr do ucha FT 58

Beurer Digitální teploměr do ucha FT 58

Digitální teploměr do ucha FT 58 - digitální teploměr do ucha FT 58 je měření pomocí infračerveného paprsku - digitální teploměr do ucha - měření pomocí infračerveného paprsku - hygienické a bezpečné měření - vyměnitelné ochranné kryty - měření během několika sekund - varovný zvuk při 37,5 °C - přepínatelné jednotky °C a °F - měření teploty objektů - zobrazení teploty v místnosti - 10 pamětí - akustický signál po dokončení měření - ikony smajlíku, veselý pokud je teplota v normě, smutný pokud je teplota překročena - automatické vypnutí - indikátor stavu baterie - součástí balení 10 ochranných krytek (prodejparfemu.cz)

Digitální osobní váha Beurer GS 10, nerezová ocel

Digitální osobní váha Beurer GS 10, nerezová ocel

Snadné odečítání na skleněné váze Vhodné použití do koupelny díky vzhledu. (conrad.cz)

Digitální časovač EDT 4002 Eurochron, C5080, 90 x 76 x 21 mm, 2řádkový

Digitální časovač EDT 4002 Eurochron, C5080, 90 x 76 x 21 mm, 2řádkový

Časovač s načítáním (Count-Up-Timer), případně odečítáním času (Count-Down-Timer). Paměť časových plánů nabízí možnost uložit pevný časový plán pro Count-Down-Timer (odpočítávání času). (conrad.cz)

Parní turbokartáč

Parní turbokartáč

Již žádné namáhavé drhnutí! Pomocí parního turbokartáče účinně vyčistíte plochy za polovinu času. Pravé usnadnění práce, zvláště při čištění spár a rohů. (kärcher.cz)

Parní čistič

Parní čistič

Ekologický a dezinfekční parní čistič. Účinně využívá přirozenou sílu páry k čištění a dezinfekci všech povrchů bez přidání čisticích prostředků. Je účinný na největší nečistotu, kterou je obtížné odstranit běžnými metodami. Je to výkonné a multifunkční zařízení díky 9 příslušenství, které je vhodné pro každodenní čištění všech povrchů, tkanin, koupelnových doplňků, čalounění, mramoru, skla, dřeva a oceli. Z plastu. Měří 23x29 cm. (euronova-shop.cz)

Parní čistič

Parní čistič

Parní čistič, který čistí a dezinfikuje ekologickým způsobem. Veškerou očistu obstará pára. Jestli používáte při vašem úklidu domu v každé místnosti alespoň jeden čistící prostředek, váš život se náramně změní! 110° C se postará o naprostou dezinfekci povrchů a tkanin. Odmašťovací a antibakteriální účinek páry zajistí dokonalou dezinfekci všech povrchů a tkanin. Vybaven 9 doplňky přizpůsobenými každodenní potřebě. Otáčecí hubice o 180 ° vám umožní se dostat i do těch nejskrytějších rohů. Odměrka, trychtýř, hubice na okna a zrcadla, kruhový kartáč, hubice na čalounění, trychtýř, ochranná podložka na tkaniny a čalounění, koncentrační hubice, zakřivená hubice na sanitaci, skládací nástavec 55 cm, Uzávěr s bezpečnostním pojistkou. Nepřetržitá pára po dobu 8 minut s průtokem 25-30 gr. Provoz… (euronova-shop.cz)

Parní hrnec

Parní hrnec

Vaření na páře je ideální metoda, díky které potraviny neztrácí vitaminy, chuť a nepotřebujete k tomu žádný olej. Tento parní hrnec je takév hodný domikrovlnné trouby. Víko má nastavitelné otvory pro vypouštění páry. Průměr 21 cm. (vyprodej-slevy.cz)

Parní mop

Parní mop

Parní mop je multifunkční čisticí zařízení vhodné pro různé druhy povrchů např. dlaždice, obklady, sklokeramické desky nebo koberce.Máte zde možnost rychle měnit funkce z parního mopu na ruční čistění. Čištění mopem nevyžaduje žádné chemikálie. LED dioda signalizuje když je nádržka prázdná.Díky ergonomickému designu se dostane na každé obtížné místo. Technické údaje: hmotnost: 2,4 kg výkon: 1500 W kabel: 5 m barva: fialová hlava mopu: otočná proud páry: nastavitelný teplota páry: 90 - 100°C odnímatelná nádrž: 350 ml Obsah balení: 1 x parní mop 2 x kryty z mikrovláken 7 x vyměnitelné hroty 1 x kryt na čištění oděvů 1 x kryt koberce (kokiskashop.cz)

Parní vláček nákladní

Parní vláček nákladní

Tento parn (mrakyhracek.cz)

Parní vláček osobní

Parní vláček osobní

Crrrr. Je r (mrakyhracek.cz)

Mop parní Profi

Mop parní Profi

Moderní čištění pomocí páry zajistí hloubkové odstranění špíny, skvrn, roztočů, bakterií a to vše bez použití chemických prostředků. Používání a manipulace s parním mopem Profi je velice jednoduchá a bezpečná. K úklidu Vám stačí elektrická zásuvka a čistá voda (bez jakéhokoliv mýdla nebo saponátu), což je velice úsporné oproti používání jiných čističů. Parní mop Profi odstraňuje nečistoty i z těžko přístupných míst, jako jsou například rohy místností a to díky otočné hlavici trojúhleníkovitého tvaru. U parního mopu oceníte i jeho ergonomický tvar, snadnou ovladatelnost a přenositelnost. Stav produktu: Znečištěno. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Mop parní Profi

Mop parní Profi

Moderní čištění pomocí páry zajistí hloubkové odstranění špíny, skvrn, roztočů, bakterií a to vše bez použití chemických prostředků. Používání a manipulace s parním mopem Profi je velice jednoduchá a bezpečná. K úklidu Vám stačí elektrická zásuvka a čistá voda (bez jakéhokoliv mýdla nebo saponátu), což je velice úsporné oproti používání jiných čističů. Parní mop Profi odstraňuje nečistoty i z těžko přístupných míst, jako jsou například rohy místností a to díky otočné hlavici trojúhleníkovitého tvaru. U parního mopu oceníte i jeho ergonomický tvar, snadnou ovladatelnost a přenositelnost. Stav produktu: Znečištěno. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

REER Sterilizátor VapoMat

REER Sterilizátor VapoMat

Rychlá a energeticky úsporná dezinfekce během pouhých 10 minut. Ekologická dezinfekce bez chemikálií, s odnímatelným držákem na až 6 láhví. Odnímatelná košová vložka pro drobné části, jako jsou dudlíky, kousátka atd   Sterilizátor VapoMat Rychlá a energeticky úsporná dezinfekce během pouhých 10 minut. Ekologická dezinfekce bez chemikálií, s odnímatelným držákem na až 6 láhví. Odnímatelná košová vložka pro drobné části, jako jsou dudlíky, kousátka atd.   KLÍČOVÉ VLASTNOSTI rychlá a energeticky úsporná dezinfekce během pouhých 10 minut ekologická dezinfekce založená na vodní páře bez přidání chemikálií odnímatelný držák na láhve, pojme až 6 láhví vložka pro drobné předměty, jako jsou například dudlíky, kousátka atd. vhodný pro všechny běžné dětské láhve (včetně láhví s širokým hrdlem a… (prodeti.cz)

Mop parní Profi

Mop parní Profi

Moderní čištění pomocí páry zajistí hloubkové odstranění špíny, skvrn, roztočů, bakterií a to vše bez použití chemických prostředků. Používání a manipulace s parním mopem Profi je velice jednoduchá a bezpečná. K úklidu Vám stačí elektrická zásuvka a čistá voda (bez jakéhokoliv mýdla nebo saponátu), což je velice úsporné oproti používání jiných čističů. Parní mop Profi odstraňuje nečistoty i z těžko přístupných míst, jako jsou například rohy místností a to díky otočné hlavici trojúhleníkovitého tvaru. U parního mopu oceníte i jeho ergonomický tvar, snadnou ovladatelnost a přenositelnost. Stav produktu: Poškrábáno, znečištěno. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Mop parní Profi

Mop parní Profi

Moderní čištění pomocí páry zajistí hloubkové odstranění špíny, skvrn, roztočů, bakterií a to vše bez použití chemických prostředků. Používání a manipulace s parním mopem Profi je velice jednoduchá a bezpečná. K úklidu Vám stačí elektrická zásuvka a čistá voda (bez jakéhokoliv mýdla nebo saponátu), což je velice úsporné oproti používání jiných čističů. Parní mop Profi odstraňuje nečistoty i z těžko přístupných míst, jako jsou například rohy místností a to díky otočné hlavici trojúhleníkovitého tvaru. U parního mopu oceníte i jeho ergonomický tvar, snadnou ovladatelnost a přenositelnost. Stav produktu: Znečištěno. Poškrábáno. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Mop parní 2v1

Mop parní 2v1

Parní čistič je novou metodou čištění, která je mnohem efektivnější a hygieničtější než všechny ostatní dosavadní metody. Při použití utěrek z mikrovláken se zvýšenou savostí dosáhnete velmi vysokého účinku. Hlavním principem parního mopu 2v1 je přeměna vody v páru. Špína na podlaze je odstraněna během několika vteřin. Parní mop 2v1 je šetrný k životnímu prostředí. Používá se bez jakéhokoliv mýdla nebo saponátu. Dezinfekci parním čištěním je vhodné provádět v koupelnách, sprchách, okolo kuchyňských linek, v pelíšku domácího mazlíčka, apod. Stav produktu: Znečištěno. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Mop parní Profi

Mop parní Profi

Moderní čištění pomocí páry zajistí hloubkové odstranění špíny, skvrn, roztočů, bakterií a to vše bez použití chemických prostředků. Používání a manipulace s parním mopem Profi je velice jednoduchá a bezpečná. K úklidu Vám stačí elektrická zásuvka a čistá voda (bez jakéhokoliv mýdla nebo saponátu), což je velice úsporné oproti používání jiných čističů. Parní mop Profi odstraňuje nečistoty i z těžko přístupných míst, jako jsou například rohy místností a to díky otočné hlavici trojúhleníkovitého tvaru. U parního mopu oceníte i jeho ergonomický tvar, snadnou ovladatelnost a přenositelnost. Stav produktu: Znečištěno. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Hrnek – parní lokomotiva

Hrnek – parní lokomotiva

Tento hrnek je vytvořen speciálně pro velmi náročné, nejen pracovní dny. Pokud si do něj budete v takových chvílích vařit kávu nebo čaj, nedojde Vám jen tak pára! Tento hrnek je vytvořen speciálně pro velmi náročné, nejen pracovní dny. Porcelánový hrnek Vhodný do myčky a mikrovlné trouby 1x porcelánový hrnek (kokiskashop.cz)

Multifunkční parní mop

Multifunkční parní mop

Parní mop je multifunkční čisticí zařízení vhodné pro různé druhy povrchů např. dlaždice, obklady, sklokeramické desky nebo koberce.Máte zde možnost rychle měnit funkce z parního mopu na ruční čistění. Čištění mopem nevyžaduje žádné chemikálie. LED dioda signalizuje když je nádržka prázdná.Díky ergonomickému designu se dostane na každé obtížné místo. Technické údaje: barva: bílá hmotnost: 2,4 kg výkon: 1500 w napětí: 230 v kabel: 5 m frekvence: 50 HZ hlava mopu: otočná proud páry: nastavitelný odjímatelná nádrž: 320 ml teplota páry: 90 - 100°c vodotěsnost: IPX4 Obsah balení: 1 x multifunkční parní mop (kokiskashop.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít