Berlingerhaus sada kuchyňských nožů 4ks velvet line černá (bh-2017)

Produkt Berlingerhaus sada kuchyňských nožů 4ks velvet line černá (bh-2017) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Berlingerhaus sada kuchyňských nožů 4ks velvet line černá (bh-2017) upraviť a produkt hľadať znova.

BerlingerHaus Sada kuchyňských nožů 4ks Velvet Line černá (BH-2017)

BerlingerHaus Sada kuchyňských nožů 4ks Velvet Line černá (BH-2017)
Detail

Sada nožů - japonský nůž, kuchařský nůž a univerzální nůž, materiál rukojeti plast, materiál čepele ocel, ocílka součástí balení, vhodné do myčky, 4 kusy v sadě Sada 4 ks kuchyňských nožů Velvet Line hnědé barvy obsahuje kuchařský nůž 20 cm, santoku 17,5 cm, univerzální nůž 9 cm a ocílku z kvalitní nerezové oceli broušené laserem s antibakteriálním povrchem. Hledáte perfektní pomocníky do kuchyně pro každodenní využití? Sada kuchyňských nožů BerlingerHaus Velvet Line je právě pro vás. Čepel z kvalitní nerezové oceli broušené laserem nezklame vaše nároky na ostrost nožů. Spojení sametově hebké a ergonomické rukojeti vytváří stylový a komfortní zážitek z vaření. Vzhled a barva nožů dodává celé sadě elegantní šmrnc.... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada kuchyňských nožů 4ks Velvet Line černá (BH-2017) , Berlingerhaus sada kuchyňských nožů 4ks velvet line černá (bh-2017)

BerlingerHaus sada nožů 8ks Infinity Black Line BH-2042 (BH-2042)

BerlingerHaus sada nožů 8ks Infinity Black Line BH-2042 (BH-2042)
Detail

Sada nožů - nůž na pečivo, nůž na zeleninu, nůžky, santoku a univerzální nůž, materiál rukojeti plast, materiál čepele ocel, stojan na nože a ocílka součástí balení, vhodné do myčky, 8 kusů v sadě Mějte vždy po ruce ostrý, pohodlný nůž o velikosti, kterou zrovna potřebujete. V tom vám plně poslouží kvalitní sada nožů od značky BerlingerHaus. V sadě Infinity Black je celkem pět různých typů nožů, ocílka, nůžky a praktický stojan, který můžete otočit o 360°. Nože jsou vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli, která má dlouhou životnost a je odolná proti korozi. Jejich ostří je broušeno laserem, takže jejich ostrost vydrží dlouho a snese i trochu tvrdší zacházení. Pohodlné a bezpečné krájení vám zajistí ergonomická rukojeť. Nabrousit nůž zvládne teď každý sám doma pomocí ocílky. Klíčové vlastnosti sady nožů BerlingerHausNože jsou vyrobené z nerezové oceliV sadě Infinity Black je celkem 8 kusů, z toho 5 různých typů nožůOstří nožů je... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus sada nožů 8ks Infinity Black Line BH-2042 (BH-2042) , Berlingerhaus sada nožů ve stojanu nerez 6 ks forest line bh-2160 (bh-2160)

BerlingerHaus Sada nožů s magnetickým stojanem Carbon PRO Line 6ks BH-2578 (BH-2578)

BerlingerHaus Sada nožů s magnetickým stojanem Carbon PRO Line 6ks BH-2578 (BH-2578)
Detail

Sada nožů - materiál rukojeti plast, materiál čepele ocel Měli byste zájem pořídit si velkou sadu nožů, kterou využijete na každý druh krájení? V tom případě byste si měli pořídit sada nožů BerlingerHaus, která patří do základní výbavy každé kuchyně. Tyto čepele nebudou mít problém s žádnými potravinami, jelikož jsou vytvořené z tvrdé oceli. Rukojeť je sestrojena z plastu, proto nůž není tak těžký. Klíčové vlastnosti produktu BerlingerHaus Sada nožů s magnetickým stojanem Carbon PRO Line 6ks BH-2578 Se sadou nožů BerlingerHaus si usnadníte práci při krájení potravin K výrobě čepelí byl zvolen kvalitní materiál, jakým je ocel Materiál rukojetí: plast (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nožů s magnetickým stojanem Carbon PRO Line 6ks BH-2578 (BH-2578) , Berlingerhaus sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks forest line bh-2505 (bh-2505)

BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu nerez 6 ks Forest Line BH-2160 (BH-2160)

BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu nerez 6 ks Forest Line BH-2160
 (BH-2160)
Detail

Sada nožů - kuchařský nůž, loupací nůž, nůž na pečivo a santoku, materiál čepele nerezová ocel, vhodné do myčky Rádi byste měli k dispozici velkou sadu nožů, kterou použijete na jakýkoliv druh krájení? Pak je právě pro vás ideální volbou sada nožů BerlingerHaus, bez které se žádná domácnost neobejde. V této sadě se nachází kuchařský nůž, loupací nůž, nůž na pečivo a santoku. Kuchyňský nůž se dá použít ke zpracování všech typů surovin, od tuhého masa až po měkké sýry. S nožem na pečivo nakrájíte hladce a bez zbytečného drobení, jeho vlastnosti oceníte ale i při rozdělování měkkého těsta na kousky. Na tyto čepele se můžete vždy spolehnout, protože jsou z pevné nerezové oceli. Ušetří vám čas i energii, jelikož se dají umýt v myčce na nádobí. Klíčové přednosti produktu BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu nerez 6 ks Forest Line BH-2160 Se sadou nožů BerlingerHaus nebude krájení nadále tak zdlouhavé Kuchařský nůž oceníte ke každému krájení v kuchyni Chléb se již... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu nerez 6 ks Forest Line BH-2160 (BH-2160) , Berlingerhaus sada nožů s magnetickým stojanem carbon pro line 6ks bh-2578 (bh-2578)

BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Forest Line BH-2505 (BH-2505)

BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Forest Line BH-2505
 (BH-2505)
Detail

Sada nožů - kuchařský nůž, nůž na pečivo a univerzální nůž, materiál čepele nerezová ocel, vhodné do myčky Je vaším přáním pořídit si do kuchyně sadu nožů, s jejíž pomocí budete schopni krájet veškeré potraviny? Potom by vám mohla padnout do oka sada nožů BerlingerHaus, která se osvědčí v každé domácností. Tato sada obsahuje kuchařský nůž, nůž na pečivo a univerzální nůž. Kuchařský nůž je ideální ke zpracování prakticky veškerých druhů surovin, vypořádá se s tuhým masem i měkkým sýrem. Při krájení s nožem na pečivo se pečivo nebude drolit, využití ale najde i při oddělování měkkého těsta. Univerzální nůž poslouží při přípravě jakéhokoliv pokrmu. Čepele se mohou využít na většinu potravin, jelikož jsou vyrobené z tvrdé nerezové oceli. Nebudete muset nadále ztrácet čas ručním mytím nožů, stačí když jim uděláte místo v myčce na nádobí. Hlavní vlastnosti produktu BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Forest Line BH-2505 Se sadou nožů BerlingerHaus... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Forest Line BH-2505 (BH-2505) , Berlingerhaus sada nožů ve stojanu forest line ebony rosewood 8ks (bh-2285)

BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Carbon PRO Line BH-2576 (BH-2576)

BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Carbon PRO Line BH-2576 (BH-2576)
Detail

Sada nožů - kuchařský nůž, nůž na pečivo a santoku, materiál čepele nerezová ocel, vhodné do myčky Chystáte se obstarat sadu nožů, se kterou budete moci připravit jakékoliv jídlo? Pak vám udělá radost sada nožů BerlingerHaus, která se uplatní v každé domácnosti. V této sadě se nachází kuchařský nůž, nůž na pečivo a santoku. Kuchařský nůž je uzpůsoben k preciznímu krájení všech potravin, poradí si s měkkými sýry ale i s tuhým masem. S nožem na pečivo zvládnete pečivo krájet bez zbytečných drobků, uplatnění najde ale i při trhání jemného těsta. Tyto čepele nebudou mít problém s žádnými potravinami, neboť jsou vytvořené z tvrdé nerezové oceli. Svůj volný čas nemusíte ztrácet mytím nožů, stačí když jim uděláte místo v myčce na nádobí. Hlavní přednosti produktu BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Carbon PRO Line BH-2576 S pomocí sady nožů BerlingerHaus nakrájíte jakékoliv potraviny snadno a rychle Kuchařský nůž využijete k preciznímu krájení všech... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Carbon PRO Line BH-2576 (BH-2576) , Berlingerhaus sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks carbon pro line bh-2576 (bh-2576)

BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu Forest Line Ebony Rosewood 8ks (BH-2285)

BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu Forest Line Ebony Rosewood 8ks (BH-2285)
Detail

Sada nožů - japonský nůž, kuchařský nůž, nůž na pečivo, nůžky a univerzální nůž, materiál rukojeti plast, materiál čepele ocel, stojan na nože součástí balení, vhodné do myčky, 8 kusů v sadě Sada nožů BerlingerHaus Forest Line Ebony Rosewood je dokonalým pomocníkem do domácí i profesionální kuchyně, který vám maximálně usnadní přípravu pokrmů. Nože jsou vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli a doplněné o nepřilnavý antibakteriální povrch Diamond, který neničí vitamíny potravin a současně díky němuž potraviny na noži nezanechají skvrny či zápach. Komfortní používání umožní měkčená, ergonomicky tvarovaná rukojeť s pevným úchopem, ta je pro zcela bezpečné krájení opatřena protiskluzovým povrchem. Sada obsahuje 5 ks nožů, kuchařský, univerzální i loupací nůž, nůž Santoku a na pečivo, a rovněž ocílku a praktické nůžky. Klíčové vlastnosti sady nožů ve stojanu BerlingerHaus Forest Line Ebony Rosewood 8 ksSada 5 ks nožů, nůžek, ocílky a... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu Forest Line Ebony Rosewood 8ks (BH-2285) , Berlingerhaus bh-2462 sada nožů ve stojanu 8 ks rosegold metallic line (443798)

Berlingerhaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Aquamarine Metallic Line BH-2514

Berlingerhaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Aquamarine Metallic Line BH-2514
Detail

- materiál: nerezová ocel s nepřilnavým povrchem - nepřilnavý antibakteriální povrch Diamond - nepřenáší pachy krájených potravin - ergonomicky tvarovaná měkčená rukojeť s pevným úchopem - sada 6 ks obsahuje: - kuchařský nůž 20 cm - nůž na pečivo 20 cm - nůž Santoku 17,5 cm - univerzální nůž 12,5 cm - nůž Santoku 9 cm - kuchyňský nůž 9 cm (patro.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Aquamarine Metallic Line BH-2514 , Berlingerhauss sada nožů forest line 5ks (bh-2308)

Berlingerhaus Sada nožů s magnetickým stojanem 6 ks Burgundy Metallic Line BH-2519

Berlingerhaus Sada nožů s magnetickým stojanem 6 ks Burgundy Metallic Line BH-2519
Detail

Sada nejpoužívanějších kuchyňských nožů z oblíbené kolekce Burgundy Metallic Line v kombinaci černé a červené barvy. Navíc s praktickým designovým magnetickým stojanem, na kterém budou nože vždy přehledně uskladněny. Čepele jsou z nerezové oceli, potažené antibakteriálním povrchem Diamond. Tento povrch je nepřilnavý, takže se připravované potraviny na nože nelepí, navíc funguje jako ochrana čepelí. Také nepřenáší pachy krájených potravin, neničí vitamíny v nich a nezůstávají na něm skvrny. To je výhodné především při krájení různých druhů potravin, nože mezitím stačí jen opláchnout ve vodě. Rukojeti se speciální úpravou SoftTouch jsou měkčené a tím zajistí spolehlivý, pevný úchop. Navíc jsou ergonomicky tvarované a protiskluzové, takže nekloužou i když máte třeba mokrou ruku. Nepřilnavé nože lze brousit standartně ocílkou, brouskem nebo na brusném kameni, stejně jako jste zvyklí u klasických nožů. Sada 6 ks obsahuje (délka čepele): - kuchařský nůž 20 cm - nůž na pečivo 20 cm - japonský nůž Santoku 17,5 cm - univerzální nůž 12,5 cm - kuchyňský nůž 9 cm - magnetický stojan Parametry: - čepele z nerezové oceli - antibakteriální povrch Diamond - nepřilnavý, zvyšuje trvanlivost čepele, chrání před korozí - nepřenáší pachy krájených potravin a neničí vitamíny - potraviny se nelepí - měkčená rukojeť pro pevný úchop - protiskluzová úprava rukojeti a bezpečnostní zarážka prstů - volně stojící magnetický stojan - velmi snadné čištění díky antiadhéznímu potahu - vhodné pro každodenní použití - broušení: ocílka, klasický kotoučový brousek, brusný kámen - sada obsahuje 5 nožů + 1 držák - kolekce: Burgundy Metallic Line - značka: BerlingerHaus (patro.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů s magnetickým stojanem 6 ks Burgundy Metallic Line BH-2519 , Berlingerhaus rosegold metallic line sada 3ks (bh-1605)

Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu 8 ks nerez Aquamarine Metallic Line BH-2415

Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu 8 ks nerez Aquamarine Metallic Line BH-2415
Detail

- materiál: nerezová ocel - ergonomická rukojeť - Sada obsahuje: - nůž Santoku 17,5 cm - kuchařský nůž 20 cm - nůž na pečivo 20 cm - univerzální krájecí nůž 12,5 cm - loupací nůž 9 cm - ocílka - nůžky - 360° otočný stojan - barva: zelenomodrá aquamarine, metalická - značka: Berlingerhaus (patro.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu 8 ks nerez Aquamarine Metallic Line BH-2415 , Berlingerhaus aquamarine metallic line sada 3ks (bh-6271)

Berlingerhaus Sada nožů s magnetickým držákem 6 ks Aquamarine Metallic Line BH-2537

Berlingerhaus Sada nožů s magnetickým držákem 6 ks Aquamarine Metallic Line BH-2537
Detail

- materiál: nerezová ocel s nepřilnavým povrchem - nepřilnavý antibakteriální povrch Diamond - nepřenáší pachy krájených potravin - ergonomicky tvarovaná měkčená rukojeť s pevným úchopem - sada 6 ks obsahuje: - kuchařský nůž 20 cm - nůž na pečivo 20 cm - nůž Santoku 18 cm - univerzální nůž 12,5 cm - kuchyňský nůž 9 cm - magnetický držák na zeď (patro.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů s magnetickým držákem 6 ks Aquamarine Metallic Line BH-2537 , Berlingerhaus sada nádobí ebony line rosewood 15ks bh-1537 (bh-1537)

BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu s nepřilnavým povrchem Forest Line 8 ks (BH-2291)

BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu s nepřilnavým povrchem Forest Line 8 ks (BH-2291)
Detail

Sada nožů - japonský nůž, kuchařský nůž, nůž na pečivo, nůžky a univerzální nůž, materiál rukojeti plast, materiál čepele ocel, stojan na nože a ocílka součástí balení, 7 kusů v sadě Pro přípravu všech oblíbených pokrmů je zde sada nožů Forest Line od značky Berlinger Haus. Obsahuje 360° otočný stojan, nůžky, ocílku a 5 kusů nožů z nerezové oceli s nepřilnavým povrchem, který nepřejímá zápach krájených potravin a nezůstávají na něm žádné skvrny od ovoce nebo zeleniny. Čepele krájecích nožů mají po délce vroubky, které pomáhají zajistit nepřilnavost krájených potravin a to i u tenkých plátků. Všechny nože mají měkčené rukojeti, které nekloužou v ruce a jsou dobře vyvážené. Neobsahují PFOA, olovo ani kadmium. Originální design s rukojetí s texturou dřeva bude ozdobou vaší kuchyně. Klíčové vlastnosti sady nožů Forest Line Berlinger HausSada nožů Forest Line značky Berlinger HausČepele z nerezové oceli... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu s nepřilnavým povrchem Forest Line 8 ks (BH-2291) , Berlingerhaus sada hrnců 10ks rosegold metallic line bh-6151 (bh-6151)

Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu 6 ks Royal Purple Metallic Line Kikoza Collection BH-2269

Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu 6 ks Royal Purple Metallic Line Kikoza Collection BH-2269
Detail

- materiál: nerezová ocel - nože jsou z jednoho kusu oceli - nepřilnavé laserem broušené čepele - designový stojan v metalické fialové barvě - vhodné do myčky - sada 6 ks obsahuje: - nůž Santoku 17,5 cm - kuchařský nůž 20 cm - nůž na pečivo 20 cm - univerzální nůž 12,5 cm - loupací nůž 9 cm - designový stojan na nože (patro.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu 6 ks Royal Purple Metallic Line Kikoza Collection BH-2269 , Berlingerhaus sada nádobí rosegold metallic line 15ks bh-1224n (bh-1224)

Berlingerhaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem a magnetickým držákem 6 ks Forest Line BH-2540

Berlingerhaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem a magnetickým držákem 6 ks Forest Line BH-2540
Detail

Sada nejpoužívanějších kuchyňských nožů z kolekce Ebony Line Rosewood v kombinaci černé barvy a dřevěného designu. Navíc s praktickým magnetickým držákem na stěnu či zeď, na kterém budou nože vždy přehledně uskladněny. Čepele jsou z nerezové oceli, potažené antibakteriálním povrchem Diamond. Tento povrch je nepřilnavý, takže se připravované potraviny na nože nelepí, navíc funguje jako ochrana čepelí. Také nepřenáší pachy krájených potravin, neničí vitamíny v nich a nezůstávají na něm skvrny. To je výhodné především při krájení různých druhů potravin, nože mezitím stačí jen opláchnout ve vodě. Rukojeti se speciální úpravou SoftTouch jsou měkčené a tím zajistí spolehlivý, pevný úchop. Navíc jsou ergonomicky tvarované a protiskluzové, takže nekloužou i když máte třeba mokrou ruku. Nepřilnavé nože lze brousit standartně ocílkou, brouskem nebo na brusném kameni, stejně jako jste zvyklí u klasických nožů. Sada 6 ks obsahuje (délka čepele): - kuchařský nůž 20 cm - nůž na pečivo 20 cm - japonský nůž Santoku 17,5 cm - univerzální nůž 12,5 cm - kuchyňský nůž 9 cm - magnetický držák na zeď Parametry: - čepele z nerezové oceli - antibakteriální povrch Diamond - nepřilnavý, zvyšuje trvanlivost čepele, chrání před korozí - nepřenáší pachy krájených potravin a neničí vitamíny - potraviny se nelepí - měkčená rukojeť pro pevný úchop - protiskluzová úprava rukojeti a bezpečnostní zarážka prstů - magnetický držák k upevnění na stěnu - velmi snadné čištění díky antiadhéznímu potahu - vhodné pro každodenní použití - broušení: ocílka, klasický kotoučový brousek, brusný kámen - sada obsahuje 5 nožů + 1 držák - kolekce: Ebony Line Rosewood - značka: BerlingerHaus (patro.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem a magnetickým držákem 6 ks Forest Line BH-2540 , Berlingerhaus sada nádobí burgundy metallic line 15ks bh-1226n (bh-1226)

Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu nerez Burgundy Metallic Line 6 ks Kikoza Collection BH-2273

Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu nerez Burgundy Metallic Line 6 ks Kikoza Collection  BH-2273
Detail

- materiál: nerezová ocel - nože jsou z jednoho kusu oceli - nepřilnavé laserem broušené čepele - designový stojan v metalické červené barvě - vhodné do myčky - sada 6 ks obsahuje: - nůž Santoku 17,5 cm - kuchařský nůž 20 cm - nůž na pečivo 20 cm - univerzální nůž 12,5 cm - loupací nůž 9 cm - designový stojan na nože (patro.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu nerez Burgundy Metallic Line 6 ks Kikoza Collection BH-2273 , Berlingerhaus sada nádobí burgundy metallic line 10ks bh-1222n (bh-1222)

Berlingerhaus BH 2160 nerez Sada nožů ve stojanu Forest Line 6 ks

Berlingerhaus BH 2160 nerez Sada nožů ve stojanu Forest Line 6 ks
Detail

Krásná sada kolekce Forest Line obsahuje 5 nožů, které mají čepele z nerezové oceli s nepřilnavým antibakteriálním povrchem. Antibakteriální povrch je citlivý k potravinám, při krájení si uchovají svoje vitamíny i chuť či aroma. Díky nepřilnavému povrchu se krájené potraviny na nůž nikdy nebudou lepit. Měkčená rukojeť Diamond skvěle padne do ruky, díky tomu je krájení bezpečné a pohodlné. Nože jsou vhodné do myčky nádobí. Sada obsahuje navíc i praktický designový stojan na nože. Specifikace Značka: Berlingerhaus Modelové označení: BH-2160 Kolekce: Forest Line Počet kusů v sadě: 6 Délka čepele: Kuchařský nůž: 20 cm Nůž na pečivo: 20 cm Nůž Santoku: 17,5 cm Univerzální nůž: 12,5 cm Loupací nůž: 9 cm Obecné Barva: mramor / desing dřeva Materiál: nerezová ocel Hmotnost: 1,31 kg (patro.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus BH 2160 nerez Sada nožů ve stojanu Forest Line 6 ks , Berlingerhaus sada nožů a prkénko moonlight edition 6ks (bh-2556)

Berlingerhaus BH-2308 Sada nožů s nepřilnavým povrchem Forest Line 5 ks

Berlingerhaus BH-2308 Sada nožů s nepřilnavým povrchem Forest Line 5 ks
Detail

- čepele z nerezové oceli s antiadhézním nepřilnavým povrchem - laserem broušené ostří pro dokonalé výsledky při krájení, není nutné často brousit - antibakteriální povrch je citlivý k potravinám, při krájení si uchovají svoje vitamíny i chuť či aroma - díky nepřilnavému povrchu se krájené potraviny na nůž nikdy nebudou lepit - ergonomická měkčená rukojeť skvěle padne do ruky - krájení je bezpečné a pohodlné, rukojeť je navíc protiskluzová, s bezpečnostní zarážkou prstů - vhodné do myčky nádobí - sada 6 ks obsahuje: - kuchařský nůž 19 cm - nůž na pečivo 19 cm - porcovací nůž 19 cm - univerzální nůž 11,5 cm - kuchyňský nůž 9 cm - škrabka (patro.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus BH-2308 Sada nožů s nepřilnavým povrchem Forest Line 5 ks , Berlingerhaus sada nožů ve stojanu 7 ks emerald collection bh-2525 (bh-2525)

BerlingerHaus sada nožů 6ks Black Rose Collection BH-2337 (BH-2337)

BerlingerHaus sada nožů 6ks Black Rose Collection BH-2337 (BH-2337)
Detail

Sada nožů - japonský nůž, kuchařský nůž, nůž na pečivo a univerzální nůž, materiál rukojeti plast, materiál čepele ocel, vhodné do myčky, 6 kusů v sadě Mějte vždy po ruce ostrý pohodlný nůž o velikosti, kterou zrovna potřebujete. V tom vám plně poslouží kvalitní sada nožů od značky BerlingerHaus. V sadě Black Rose Collection je celkem šest různých typů nožů, které plně využijete. Nože jsou vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli, která má dlouhou životnost a je odolná proti korozi. Nože mají nepřilnavý antibakteriální povrch Diamond. Jejich ostří je broušeno laserem, takže jejich ostrost vydrží dlouho a snese i trochu tvrdší zacházení. Pohodlné a bezpečné krájení vám zajistí ergonomická rukojeť. Klíčové vlastnosti sady nožů BerlingerHausNože jsou vyrobené z nerezové oceliV sadě Black Rose Collection je celkem 6 kusůOstří nožů je broušené laseremRukojeti nožů mají ergonomické zpracováníNože mají antibakteriální a nepřilnavý povrch... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus sada nožů 6ks Black Rose Collection BH-2337 (BH-2337) , Berlingerhaus sada kuchynskych nozu 8ks infinity line bh 2043

berlingerhaus BH-2609 Sada nožů s magnetickým stojanem 6 ks Rosegold Metallic Line

berlingerhaus BH-2609 Sada nožů s magnetickým stojanem 6 ks Rosegold Metallic Line
Detail

Sada nejpoužívanějších kuchyňských nožů z oblíbené kolekce Rosegold Metallic Line v kombinaci černé a zlaté barvy. Navíc s praktickým designovým magnetickým stojanem, na kterém budou nože vždy přehledně uskladněny. Čepele jsou z nerezové oceli, potažené antibakteriálním povrchem Diamond. Tento povrch je nepřilnavý, takže se připravované potraviny na nože nelepí, navíc funguje jako ochrana čepelí. Také nepřenáší pachy krájených potravin, neničí vitamíny v nich a nezůstávají na něm skvrny. To je výhodné především při krájení různých druhů potravin, nože mezitím stačí jen opláchnout ve vodě. Rukojeti se speciální úpravou SoftTouch jsou měkčené a tím zajistí spolehlivý, pevný úchop. Navíc jsou ergonomicky tvarované a protiskluzové, takže nekloužou i když máte třeba mokrou ruku. Nepřilnavé nože lze brousit standartně ocílkou, brouskem nebo na brusném kameni, stejně jako jste zvyklí u klasických nožů. Sada 6 ks obsahuje (délka čepele): - kuchařský nůž 20 cm - nůž na pečivo 20 cm - japonský nůž Santoku 17,5 cm - univerzální nůž 12,5 cm - kuchyňský nůž 9 cm - magnetický stojan Parametry: - čepele z nerezové oceli - antibakteriální povrch Diamond - nepřilnavý, zvyšuje trvanlivost čepele, chrání před korozí - nepřenáší pachy krájených potravin a neničí vitamíny - potraviny se nelepí - měkčená rukojeť pro pevný úchop - protiskluzová úprava rukojeti a bezpečnostní zarážka prstů - volně stojící magnetický stojan - velmi snadné čištění díky antiadhéznímu potahu - vhodné pro každodenní použití - broušení: ocílka, klasický kotoučový brousek, brusný kámen - sada obsahuje 5 nožů + 1 držák - kolekce: Rosegold Metallic Line - značka: BerlingerHaus (patro.cz)

Podobné produkty ako berlingerhaus BH-2609 Sada nožů s magnetickým stojanem 6 ks Rosegold Metallic Line , Berlingerhaus pánev sada 3ks copper metallic line (bh-1278)

Berlingerhaus BH-2462 Sada nožů ve stojanu 8 ks Rosegold Metallic Line (443798)

Berlingerhaus BH-2462 Sada nožů ve stojanu 8 ks Rosegold Metallic Line (443798)
Detail

Kuchyňský nůž - nerezová ocel, délka čepele 20 cm, kuchařský nůž, loupací nůž, nůž na pečivo, santoku a univerzální nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus BH-2462 Sada nožů ve stojanu 8 ks Rosegold Metallic Line (443798) , Berlingerhaus kuchyňské náčiní black rose collection sada 4ks bh-6208 (bh-6208)

BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu 7 ks Emerald Collection BH-2525 (BH-2525)

BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu 7 ks Emerald Collection BH-2525 (BH-2525)
Detail

Sada nožů - kuchařský nůž, loupací nůž a nůž na pečivo, materiál čepele nerezová ocel, vhodné do myčky Měli byste zájem pořídit si velkou sadu nožů, se kterou budete moci krájet každou potravinu? Pak byste jistě využili sada nožů BerlingerHaus, která patří do základní výbavy každé kuchyně. V této sadě najdete kuchařský nůž, loupací nůž a nůž na pečivo. Kuchařský nůž se perfektně hodí k preciznímu krájení všech potravin, od náročného dělení masa na plátky po krájení sýrů. Nůž na pečivo dokáže krájet pečivo bez zbytečného drobení, poslouží ale i při oddělování měkkého těsta. S těmito čepelemi zvládnete nakrájet cokoliv, protože jsou vyrobené z kvalitní nerezové oceli. Už vám nebude zabírat čas mytí nožů, stačí je dát do myčky na nádobí. Hlavní přednosti produktu BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu 7 ks Emerald Collection BH-2525 S pomocí sady nožů BerlingerHaus se vám bude skvěle pracovat Kuchařský nůž se hodí ke zpracování všech typů surovin Pečivo nakrájíte... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu 7 ks Emerald Collection BH-2525 (BH-2525) , Berlingerhaus sada nádobí black burgundy metallic line 15ks bh-1632n (bh-1632)

BERLINGERHAUS Sada nožů Black Rose Collection BH-2337 6 ks

BERLINGERHAUS Sada nožů Black Rose Collection BH-2337 6 ks
Detail

- materiál: nerezová ocel - nepřilnavý antibakteriální povrch Diamond - nepřenáší pachy krájených potravin - měkčená rukojeť s pevným úchopem - sada 6 ks obsahuje: - kuchařský nůž 20 cm - nůž na pečivo 20 cm - nůž Santoku 17,5 cm - univerzální nůž 12,5 cm - nůž Santoku 9 cm - kuchyňský nůž 9 cm - značka: Berlinger Haus (patro.cz)

Podobné produkty ako BERLINGERHAUS Sada nožů Black Rose Collection BH-2337 6 ks , Berlingerhaus sada nádobí 10 ks ebony line maple bh-1533 (bh-1533)

BerlingerHaus Sada nožů a prkénko Moonlight Edition 6ks (BH-2556)

BerlingerHaus Sada nožů a prkénko Moonlight Edition 6ks (BH-2556)
Detail

Sada nožů - univerzální nůž, materiál rukojeti plast, materiál čepele ocel, vhodné do myčky Chtěli byste mít v kuchyni velkou sadu nožů, se kterou budete moci připravit jakékoliv jídlo? Pak vám udělá radost sada nožů BerlingerHaus, která by měla být ve výbavě každé kuchyně. Součástí sady je univerzální nůž. Univerzální nůž můžete využít pro kuchyňské úkony všeho druhu. S těmito čepelemi se můžete pustit do krájení prakticky čehokoliv, jelikož jsou vyrobené z tvrdé oceli. Materiál zvolený pro rukojeť je plast a zásluhou toho je nůž znatelně lehčí. Ušetří vám čas i energii, jelikož je klidně můžete dát do myčky na nádobí. Hlavní přednosti produktu BerlingerHaus Sada nožů a prkénko Moonlight Edition 6ks S pomocí sady nožů BerlingerHaus můžete vše nakrájet rychle a snadno Pro krájení masa, zeleniny i ovoce K výrobě čepelí byl zvolen kvalitní materiál, jakým je ocel Materiálem rukojetí je plast Obsah balení: univerzální nůž (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nožů a prkénko Moonlight Edition 6ks (BH-2556) , Berlingerhaus sada nádobí rosegold noir metallic line 15ks bh-1900n (bh-1900)

BerlingerHaus Sada nádobí Burgundy Metallic Line 15ks BH-1226N (BH-1226)

BerlingerHaus Sada nádobí Burgundy Metallic Line 15ks BH-1226N (BH-1226)
Detail

Sada nádobí 15ks, sada obsahuje typ nádobí: kastrol, rendlík, sady, pánev a hrnec, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, vnitřní povrch nepřilnavý mramor, vhodné do trouby, 15dílná kolekce nádobí Burgundy Metallic Line obsahující hlubokou pánev, klasickou pánev, 3 hrnce s poklicí, rendlík s poklicí, 3 ks kuchyňského náčiní a 2 ks odkládací podložky pod nádobí neobsahuje PFOA, olovo a kadmium a je vhodná pro všechny typy sporáků i do myčky. Sada nádobí BerlingerHaus Burgundy Metallic Line BH-1226N se stane luxusní výbavou každé kuchyně a okamžitě si ji zamilujete. Nejen pro její elegantní design, ale uchvátí vás také svým dokonalým zpracováním. Kolekce nádobí BerlingerHaus je vyrobena z kovaného hliníku a pokryta 3vrstvým mramorovým nepřilnavým povrchem. Turbo indukční dno efektivně a rovnoměrně rozvádí teplo s nižší spotřebou energie a zajistí, že se žádné jídlo nespálí. Ergonomicky tvarované měkčené rukojeti s... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nádobí Burgundy Metallic Line 15ks BH-1226N (BH-1226) , Berlingerhaus sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks moonlight edition bh-2512 (bh-2512)

BerlingerHaus Sada nádobí Burgundy Metallic Line 10ks BH-1222N (BH-1222)

BerlingerHaus Sada nádobí Burgundy Metallic Line 10ks BH-1222N (BH-1222)
Detail

Sada nádobí 10ks, sada obsahuje typ nádobí: kastrol, pánev a hrnec, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, vnitřní povrch nepřilnavý mramor, vhodné do trouby, 15dílná kolekce nádobí Burgundy Metallic Line obsahující hlubokou pánev, klasickou pánev, 3 hrnce s poklicí, rendlík s poklicí, 3 ks kuchyňského náčiní a 2 ks odkládací podložky pod nádobí neobsahuje PFOA, olovo a kadmium a je vhodná pro všechny typy sporáků i do myčky. Sada nádobí BerlingerHaus Burgundy Metallic Line BH-1222N se stane luxusní výbavou každé kuchyně a okamžitě si ji zamilujete. Nejen pro její elegantní design, ale uchvátí vás také svým dokonalým zpracováním. Kolekce nádobí Burgundy Metallic Line je vyrobena z kovaného hliníku a pokryta 3vrstvým mramorovým nepřilnavým povrchem s vnější metalickou barvou. Turbo indukční dno efektivně a rovnoměrně rozvádí teplo s nižší spotřebou energie a zajistí, že se žádné jídlo nespálí. Ergonomické měkčené... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nádobí Burgundy Metallic Line 10ks BH-1222N (BH-1222) , Berlingerhaus sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks emerald collection bh-2511 (bh-2511)

BerlingerHaus Sada nádobí Rosegold Metallic Line 15ks BH-1224N (BH-1224)

BerlingerHaus Sada nádobí Rosegold Metallic Line 15ks BH-1224N (BH-1224)
Detail

Sada nádobí 15ks, sada obsahuje typ nádobí: kastrol, rendlík, pánev a hrnec, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, vnitřní povrch nepřilnavý mramor, vhodné do trouby, 15dílná kolekce nádobí Burgundy Metallic Line obsahující hlubokou pánev, klasickou pánev, 3 hrnce s poklicí, rendlík s poklicí, 3 ks kuchyňského náčiní a 2 ks odkládací podložky pod nádobí neobsahuje PFOA, olovo a kadmium a je vhodná pro všechny typy sporáků i do myčky. Sada nádobí BerlingerHaus Rosegold Metallic Line BH-1224N se stane luxusní výbavou každé kuchyně a okamžitě si ji zamilujete. Nejen pro její elegantní design, ale uchvátí vás také svým dokonalým zpracováním. Kolekce nádobí BerlingerHaus je vyrobena z kovaného hliníku a pokryta 3vrstvým mramorovým nepřilnavým povrchem. Turbo indukční dno efektivně a rovnoměrně rozvádí teplo s nižší spotřebou energie a zajistí, že se žádné jídlo nespálí. Ergonomicky tvarované měkčené rukojeti s... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nádobí Rosegold Metallic Line 15ks BH-1224N (BH-1224) , Berlingerhaus sada nožů s magnetickým stojanem black rose collection 6ks bh-2407 (bh-2407)

BerlingerHaus Sada hrnců 10ks Rosegold Metallic Line BH-6151 (BH-6151)

BerlingerHaus Sada hrnců 10ks Rosegold Metallic Line BH-6151 (BH-6151)
Detail

Sada nádobí 10ks, sada obsahuje typ nádobí: sady, klasický a hrnec, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, vnitřní povrch nepřilnavý mramor, vhodné do trouby, 15dílná kolekce nádobí Burgundy Metallic Line obsahující hlubokou pánev, klasickou pánev, 3 hrnce s poklicí, rendlík s poklicí, 3 ks kuchyňského náčiní a 2 ks odkládací podložky pod nádobí neobsahuje PFOA, olovo a kadmium a je vhodná pro všechny typy sporáků i do myčky. Sada nádobí BerlingerHaus Rosegold Metallic Line se stane luxusní výbavou každé kuchyně a okamžitě si ji zamilujete. Nejen pro svůj elegantní design, ale uchvátí vás také svým dokonalým zpracováním. Kolekce nádobí je vyrobena z kovaného hliníku a pokryta 3vrstvým mramorovým nepřilnavým povrchem. Turbo indukční dno efektivně a rovnoměrně rozvádí teplo s nižší spotřebou energie a zajistí, že se žádné jídlo nespálí. Ergonomicky tvarované měkčené rukojeti s protiskluzovou úpravou disponují izolačními... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada hrnců 10ks Rosegold Metallic Line BH-6151 (BH-6151) , Berlingerhaus kuchyňské náčiní black royal collection sada 4ks (bh-6217)

BerlingerHaus Sada nádobí Ebony Line Rosewood 15ks BH-1537 (BH-1537)

BerlingerHaus Sada nádobí Ebony Line Rosewood 15ks BH-1537 (BH-1537)
Detail

Sada nádobí 15ks, sada obsahuje typ nádobí: rendlík, klasický, pánev a hrnec, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, vnitřní povrch nepřilnavý mramor, vhodné do trouby, BerlingerHaus Ebony Line Rosewood je luxusní sadou nádobí, která obohatí každou kuchyni a přetvoří vaření na skutečný zážitek. Sada obsahuje vše, co je pro přípravu pokrmů potřeba - hlubokou pánev, pánev, rendlík a 3 ks hrnců s poklicí, 3 ks kuchyňského náčiní a 2 ks odkládacích podložek pod hrnce. Nádobí je přitom vyrobené z kovaného hliníku a doplněno o luxusní mramorový povlak. Zajisté vás potěší nemožnost poškrábat nádobí, neboť je opatřeno dnem s 3vrstvým mramorovým povrchem, který vyniká dlouhou životností a vysokou odolností. Speciální povrch rovněž zabrání připalování pokrmů. Komfortní používání poté umožní ergonomicky tvarované dřevěné rukojeti. Klíčové vlastnosti sady nádobí BerlingerHaus Ebony Line Rosewood 15 ksLuxusní sada 15 ks... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nádobí Ebony Line Rosewood 15ks BH-1537 (BH-1537) , Berlingerhaus pánev 24cm forest line bh-1191 (bh-1191)

BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Emerald Collection BH-2511 (BH-2511)

BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Emerald Collection BH-2511 (BH-2511)
Detail

Sada nožů - kuchařský nůž, nůž na pečivo, santoku a univerzální nůž, materiál čepele nerezová ocel, vhodné do myčky Sháníte sadu nožů, kterou použijete na jakýkoliv druh krájení? Pak byste jistě využili sada nožů BerlingerHaus, která se ujme v každé domácnosti. Tuto sadu tvoří kuchařský nůž, nůž na pečivo, santoku a univerzální nůž. Kuchařský nůž je uzpůsoben ke každému krájení v kuchyni, od náročného dělení masa na plátky po krájení sýrů. S nožem na pečivo se dá pečivo nakrájet aniž by se drobilo, využití ale najde i při rozporcování měkkého těsta na kousky. Univerzální nůž si poradí s širokou škálou kuchyňských úkonů. Tyto čepele nebudou mít problém s žádnými potravinami, neboť jsou vytvořené z tvrdé nerezové oceli. Nebudete muset ve svém volné čase mýt nože, jelikož je můžete mýt i v myčce. Hlavní přednosti produktu BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Emerald Collection BH-2511 Se sadou nožů BerlingerHaus můžete vše nakrájet rychle a snadno (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Emerald Collection BH-2511 (BH-2511) , Berlingerhaus hrnec 28cm forest line bh-1198 (bh-1198)

BerlingerHaus Sada nožů s magnetickým stojanem Black Rose Collection 6ks BH-2407 (BH-2407)

BerlingerHaus Sada nožů s magnetickým stojanem Black Rose Collection 6ks BH-2407 (BH-2407)
Detail

Sada nožů - japonský nůž, kuchařský nůž, nůž na pečivo a univerzální nůž, materiál rukojeti plast, materiál čepele ocel, stojan na nože součástí balení, vhodné do myčky, 6 kusů v sadě Sada nožů BerlingerHaus Black Rose Collection je dokonalým pomocníkem do domácí i profesionální kuchyně, který vám maximálně usnadní přípravu pokrmů. Laserem broušené čepele jsou vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli a doplněné o nepřilnavý povrch, který zamezí zůstávání potravin na noži. Komfortní používání umožní měkčená, ergonomicky tvarovaná rukojeť s pevným úchopem, ta je pro zcela bezpečné krájení opatřena navíc protiskluzovým povrchem. Sada obsahuje 5 ks nožů, kuchařský, univerzální i loupací nůž, nůž Santoku a na pečivo. Klíčové vlastnosti sady nožů s magnetickým stojanem BerlingerHaus Black Rose Collection 6 ksSada 5 ks nožů a magnetického stojanuNože vyrobené z nerezové oceliS laserem broušenou čepelíErgonomicky tvarovaná měkčená rukojeťSada... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nožů s magnetickým stojanem Black Rose Collection 6ks BH-2407 (BH-2407) , Berlingerhaus pánev 30cm forest line bh-1194 (bh-1194)

BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu 7 ks Royal Black Collection BH-2502 (BH-2502)

BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu 7 ks Royal Black Collection BH-2502 (BH-2502)
Detail

Sada nožů - kuchařský nůž, loupací nůž, nůž na pečivo a santoku, materiál čepele nerezová ocel, vhodné do myčky Sháníte sadu nožů, díky které budete schopni krájet cokoliv? Potom přímo vám přijde vhod sada nožů BerlingerHaus, která je pro každou domácnost nezbytností. Součástí sady je kuchařský nůž, loupací nůž, nůž na pečivo a santoku. Kuchyňský nůž můžete využít k práci s velkým množstvím rozličných surovin, problém mu tak nečiní jemný sýr ani tvrdá zelenina. Nůž na pečivo zvládne nakrájet pečivo bez otravného drobení, využití ale najde i při oddělování měkkého těsta. Tyto čepele si poradí s většinou potravin, protože jsou z pevné nerezové oceli. Nebudete muset nadále ztrácet čas ručním mytím nožů, potřebujete si jen udělat místo v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti produktu BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu 7 ks Royal Black Collection BH-2502 Se sadou nožů BerlingerHaus nebude krájení tak zdlouhavou činností Kuchařský nůž využijete k preciznímu krájení... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu 7 ks Royal Black Collection BH-2502 (BH-2502)

BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Moonlight Edition BH-2512 (BH-2512)

BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Moonlight Edition BH-2512 (BH-2512)
Detail

Sada nožů - kuchařský nůž, nůž na pečivo, santoku a univerzální nůž, materiál čepele nerezová ocel, vhodné do myčky Sháníte sadu nožů, díky které budete schopni krájet cokoliv? Potom vás potěší sada nožů BerlingerHaus, která zapadne do každé kuchyně. Do této sady je zahrnutý kuchařský nůž, nůž na pečivo, santoku a univerzální nůž. Kuchyňský nůž se dá použít k preciznímu krájení všech potravin, od tuhého masa až po měkké sýry. Díky noži na pečivo se nebudete muset zaobírat úklidem drobků, využití ale najde i při oddělování měkkého těsta. Univerzální nůž lze využít ke krájení všech typů potravin. Na tyto čepele se můžete vždy spolehnout, protože jsou z pevné nerezové oceli. Ušetříte čas strávený mytím nožů, stačí je dát do myčky na nádobí. Klíčové přednosti produktu BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Moonlight Edition BH-2512 S pomocí sady nožů BerlingerHaus se vám bude skvěle pracovat Kuchařský nůž je univerzálním nástrojem ke krájení... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Moonlight Edition BH-2512 (BH-2512)

BerlingerHaus Sada nádobí Black Burgundy Metallic Line 15ks BH-1632N (BH-1632)

BerlingerHaus Sada nádobí Black Burgundy Metallic Line 15ks BH-1632N (BH-1632)
Detail

Sada nádobí 15ks, sada obsahuje typ nádobí: kastrol, rendlík, sady, pánev a hrnec, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, vnitřní povrch nepřilnavý mramor, vhodné do trouby, 15dílná kolekce nádobí Burgundy Metallic Line obsahující hlubokou pánev, klasickou pánev, 3 hrnce s poklicí, rendlík s poklicí, 3 ks kuchyňského náčiní a 2 ks odkládací podložky pod nádobí neobsahuje PFOA, olovo a kadmium a je vhodná pro všechny typy sporáků i do myčky. Sada nádobí BerlingerHaus Black Burgundy Metallic Line BH-1632N se stane luxusní výbavou každé kuchyně a okamžitě si ji zamilujete. Nejen pro její elegantní design, ale uchvátí vás také svým dokonalým zpracováním. Kolekce nádobí BerlingerHaus je vyrobena z kovaného hliníku a pokryta 3vrstvým mramorovým nepřilnavým povrchem. Turbo indukční dno efektivně a rovnoměrně rozvádí teplo s nižší spotřebou energie a zajistí, že se žádné jídlo nespálí. Ergonomicky tvarované měkčené rukojeti s... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nádobí Black Burgundy Metallic Line 15ks BH-1632N (BH-1632)

BerlingerHaus Sada nádobí 10 ks EBONY Line Maple BH-1533 (BH-1533)

BerlingerHaus Sada nádobí 10 ks EBONY Line Maple BH-1533 (BH-1533)
Detail

Sada nádobí 10ks, sada obsahuje typ nádobí: kastrol, rendlík, sady, pánev a hrnec, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, nerezová ocel 18/10, vnitřní povrch nepřilnavý mramor, vhodné do trouby, 15dílná kolekce nádobí Burgundy Metallic Line obsahující hlubokou pánev, klasickou pánev, 3 hrnce s poklicí, rendlík s poklicí, 3 ks kuchyňského náčiní a 2 ks odkládací podložky pod nádobí neobsahuje PFOA, olovo a kadmium a je vhodná pro všechny typy sporáků i do myčky. Sada nádobí BerlingerHaus EBONY Line Maple BH-1533 se stane luxusní výbavou každé kuchyně a okamžitě si ji zamilujete. Nejen pro svůj elegantní design, ale uchvátí vás také svým dokonalým zpracováním. Kolekce nádobí je vyrobena z kovaného hliníku a pokryta 3vrstvým mramorovým nepřilnavým povrchem s vnější metalickou barvou. Turbo indukční dno efektivně a rovnoměrně rozvádí teplo s nižší spotřebou energie a zajistí, že se žádné jídlo nespálí. Ergonomické měkčené... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nádobí 10 ks EBONY Line Maple BH-1533 (BH-1533)

BerlingerHaus Sada nádobí Rosegold Noir Metallic Line 15ks BH-1900N (BH-1900)

BerlingerHaus Sada nádobí Rosegold Noir Metallic Line 15ks BH-1900N (BH-1900)
Detail

Sada nádobí 15ks, sada obsahuje typ nádobí: kastrol, rendlík, sady, pánev a hrnec, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, vnitřní povrch nepřilnavý mramor, vhodné do trouby, 15dílná kolekce nádobí Burgundy Metallic Line obsahující hlubokou pánev, klasickou pánev, 3 hrnce s poklicí, rendlík s poklicí, 3 ks kuchyňského náčiní a 2 ks odkládací podložky pod nádobí neobsahuje PFOA, olovo a kadmium a je vhodná pro všechny typy sporáků i do myčky. Sada nádobí BerlingerHaus Rosegold Noir Metallic Line BH-1900N se stane luxusní výbavou každé kuchyně a okamžitě si ji zamilujete. Nejen pro její elegantní design, ale uchvátí vás také svým dokonalým zpracováním. Kolekce nádobí BerlingrHaus je vyrobena z kovaného hliníku a pokryta 3vrstvým mramorovým nepřilnavým povrchem. Turbo indukční dno efektivně a rovnoměrně rozvádí teplo s nižší spotřebou energie a zajistí, že se žádné jídlo nespálí. Ergonomicky tvarované měkčené rukojeti s... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nádobí Rosegold Noir Metallic Line 15ks BH-1900N (BH-1900)

Berlingerhaus Sada nádobí Copper Metallic Line 10ks BH-1220

Detail

Sada 10 kusů nádobí s 3vrstvým nepřilnavým mramorovým povrchem. Berlingerhaus Sada nádobí Copper Metallic Line 10ks jsou vhodné na všechny druhy ohřevu, včetně indukce. Hrnce můžete bez obav mýt v myčce nádobí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nádobí Copper Metallic Line 10ks BH-1220

BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu s držákem na tablet a brouskem 7ks BH-2339 (BH-2339)

BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu s držákem na tablet a brouskem 7ks BH-2339 (BH-2339)
Detail

Sada nožů - japonský nůž, kuchařský nůž, nůž na pečivo, nůžky a univerzální nůž, materiál rukojeti ocel, materiál čepele ocel, stojan na nože součástí balení, vhodné do myčky, 7 kusů v sadě Sada nožů BerlingerHaus Black Rose Kikoza Collection je dokonalým pomocníkem do domácí i profesionální kuchyně, který vám maximálně usnadní přípravu pokrmů. Laserem broušené čepele jsou vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli a doplněné o nepřilnavý povrch, který zamezí zůstávání potravin na noži. Zcela komfortní používání umožní ergonomicky tvarovaná rukojeť s pevným úchopem. Sada obsahuje 5 ks nožů, kuchařský, univerzální, loupací nůž, nůž Santoku a na pečivo a praktické nůžky. Zajisté oceníte také velmi snadné čištění nožů a možnost jejich umývání v myčce na nádobí. Klíčové vlastnosti sady nožů ve stojanu s držákem na tablet a brouskem BerlingerHaus Black Rose Kikoza Collection 7 ksSada 5 ks nožů, nůžek a designového stojanuNože vyrobené z... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu s držákem na tablet a brouskem 7ks BH-2339 (BH-2339)

Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu 8 ks Black Rose Collection BH-2421

Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu 8 ks Black Rose Collection BH-2421
Detail

- materiál: nerezová ocel s nepřilnavým povrchem - nepřilnavý antibakteriální povrch neničí vitamíny v krájených potravinách - měkčená, protiskluzová rukojeť s pevným úchopem - sada 8 ks obsahuje: - santoku nůž 17,5 cm - kuchařský nůž 20 cm - nůž na pečivo 20 cm - univerzální krájecí nůž 12,5 cm - loupací nůž 9 cm - ocílka - nůžky - 360° otočný stojan - značka: Berlingerhaus (patro.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu 8 ks Black Rose Collection BH-2421

Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu 7 ks Royal Black Collection BH-2425

Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu 7 ks Royal Black Collection BH-2425
Detail

- materiál: nerezová ocel - pevné a odolné laserem broušené nerezové čepele - čepel kovaná z jednoho kusu oceli - vhodné do myčky nádobí, snadné čištění - stojan z bambusového dřeva - sada 6 ks obsahuje: - kuchařský nůž 20 cm - nůž na pečivo 20 cm - porcovací nůž 20 cm - univerzální nůž 13 cm - kuchyňský nůž 9 cm - dřevěný stojan (patro.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu 7 ks Royal Black Collection BH-2425

Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu 8 ks nerez Infinity Line černá

Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu 8 ks nerez Infinity Line černá
Detail

- materiál: 3CR13 Shanghai nerezová ocel - tvrdost oceli dle Rockwellovy stupnice 57 HRC - pevné a odolné laserem broušené nerezové čepele - celonerezové provedení z jednoho kusu oceli - laserem broušené ostří pro dlouhotrvající maximální ostrost - silné odolné nože s dlouhou životností - nože mají ergonomicky tvarované rukojeti s pevným úchopem a bezpečnostní ochranou prstů - snadné čištění, lze mýt v myčce nádobí - Sada 8 ks obsahuje: (délky čepelí) - nůž Santoku 17,5 cm - kuchařský nůž 20 cm - nůž na pečivo 20 cm - univerzální 12,5 cm - loupací 9 cm - ocílka - nůžky - 360° otočný stojan - barva: černá / nerez - kolekce Infinity Black - značka: BerlingerHaus (patro.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu 8 ks nerez Infinity Line černá

Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu nerez Forest Line 8ks

Detail

Sada nožů ve stojanu nepřilnavým antibakteriálním povrchem, které jsou vhodné i do myčky na nádobí. Komplet BerlingerHaus Forest Line obsahuje 8 kusů z nerezové oceli: nůž Santoku 17,5 cm, kuchařský nůž 20 cm, nůž na pečivo 20 cm, univerzální nůž 12,5 cm, loupací 9cm nůž, ocílku a nůžky. Vše spolu se 360° otočným stojanem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu nerez Forest Line 8ks

Berlingerhaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem Forest Line 5ks

Detail

Sada nožů s nepřilnavým antibakteriálním povrchem, které jsou vhodné i do myčky na nádobí. Komplet BerlingerHaus Forest Line obsahuje 5 kusů nožů z nerezové oceli s mramorovým povrchem: nůž Santoku 17,5 cm, kuchařský nůž 20 cm, nůž na pečivo 20 cm, univerzální nůž 12,5 cm a loupací 9cm nůž. (mall.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem Forest Line 5ks

Berlingerhaus Sada nožů s magnetickým držákem 6 ks I-Rose Edition BH-2538

Berlingerhaus Sada nožů s magnetickým držákem 6 ks I-Rose Edition BH-2538
Detail

Sada nejpoužívanějších kuchyňských nožů z kolekce I-Rose Edition v kombinaci černé a růžové barvy. Navíc s praktickým magnetickým držákem na stěnu či zeď, na kterém budou nože vždy přehledně uskladněny. Čepele jsou z nerezové oceli, potažené antibakteriálním povrchem Diamond. Tento povrch je nepřilnavý, takže se připravované potraviny na nože nelepí, navíc funguje jako ochrana čepelí. Také nepřenáší pachy krájených potravin, neničí vitamíny v nich a nezůstávají na něm skvrny. To je výhodné především při krájení různých druhů potravin, nože mezitím stačí jen opláchnout ve vodě. Rukojeti se speciální úpravou SoftTouch jsou měkčené a tím zajistí spolehlivý, pevný úchop. Navíc jsou ergonomicky tvarované a protiskluzové, takže nekloužou i když máte třeba mokrou ruku. Nepřilnavé nože lze brousit standartně ocílkou, brouskem nebo na brusném kameni, stejně jako jste zvyklí u klasických nožů. Sada 6 ks obsahuje (délka čepele): - kuchařský nůž 20 cm - nůž na pečivo 20 cm - japonský nůž Santoku 17,5 cm - univerzální nůž 12,5 cm - kuchyňský nůž 9 cm - magnetický držák na zeď Parametry: - čepele z nerezové oceli - antibakteriální povrch Diamond - nepřilnavý, zvyšuje trvanlivost čepele, chrání před korozí - nepřenáší pachy krájených potravin a neničí vitamíny - potraviny se nelepí - měkčená rukojeť pro pevný úchop - protiskluzová úprava rukojeti a bezpečnostní zarážka prstů - magnetický držák k upevnění na stěnu - velmi snadné čištění díky antiadhéznímu potahu - vhodné pro každodenní použití - broušení: ocílka, klasický kotoučový brousek, brusný kámen - sada obsahuje 5 nožů + 1 držák - kolekce: I-Rose Edition - značka: BerlingerHaus (patro.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů s magnetickým držákem 6 ks I-Rose Edition BH-2538

Berlingerhaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 11 ks Royal Black Collection BH-2608

Berlingerhaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 11 ks Royal Black Collection BH-2608
Detail

- materiál: nerezová ocel s nepřilnavým povrchem - nepřilnavý antibakteriální povrch Diamond - nepřenáší pachy krájených potravin - ergonomicky tvarovaná měkčená rukojeť s pevným úchopem - sada 11 ks obsahuje: - kuchařský nůž 20 cm - nůž na pečivo 20 cm - nůž Santoku 18 cm - univerzální nůž 12,5 cm - kuchyňský nůž 9 cm - 6x steakový nůž (patro.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 11 ks Royal Black Collection BH-2608

Berlingerhaus Sada nožů s magnetickým držákem 6 ks Black Rose Collection BH-2535

Berlingerhaus Sada nožů s magnetickým držákem 6 ks Black Rose Collection BH-2535
Detail

- materiál: nerezová ocel s nepřilnavým povrchem - nepřilnavý antibakteriální povrch Diamond - nepřenáší pachy krájených potravin - ergonomicky tvarovaná měkčená rukojeť s pevným úchopem - sada 6 ks obsahuje: - kuchařský nůž 20 cm - nůž na pečivo 20 cm - nůž Santoku 18 cm - univerzální nůž 12,5 cm - kuchyňský nůž 9 cm - magnetický držák na zeď (patro.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů s magnetickým držákem 6 ks Black Rose Collection BH-2535

BerlingerHaus Kuchyňské náčiní Black Rose Collection sada 4ks BH-6208 (BH-6208)

BerlingerHaus Kuchyňské náčiní Black Rose Collection sada 4ks BH-6208 (BH-6208)
Detail

Kuchyňské náčiní z nylonu, odolné do 180°C, nylon je šetrný k vašemu nádobí, nikdy jej nepoškrábe, ideální pro mramorové, keramické a nepřilnavé povrchy, praktická nožička uprostřed náčiní, můžete jej položit a nezašpiníte si kuchyňskou linku, všechno náčiní má očko, takže lze i zavěsit, designově dokonalé a funkční náčiní pro vaši moderní kuchyni, ECOfriendly, neobsahuje žádné škodliviny jako PFOA, olovo ani kadmium, sada 4ks obsahuje obracečku, pěnovačku, naběračku a šlehací metlu Sada kuchyňského náčiní značky BerlingerHaus kolekce Black Rose Collection obsahující 4 kusy náčiní, je vyrobena z nylonu. Jeho předností je odolnost do 180 °C a šetrnost k nádobí, které nikdy nepoškrábe. Tato sada se hodí pro používání na nepřilnavém, mramorovém či keramickém povrchu. Praktická nožička v odstínu růžové barvy uprostřed každého náčiní dovoluje odložit ho na kuchyňskou linku bez obav, že ji umažete. Očko umožňuje jeho zavěšení. Pěkné a funkční... (alza.cz)

Podobné produkty ako BerlingerHaus Kuchyňské náčiní Black Rose Collection sada 4ks BH-6208 (BH-6208)

Berlingerhaus Sada nožů s mramorovým povrchem 5 ks Forest Line

Detail

Sada nožů Forest Line od značky Berlingerhaus zapadne do každé kuchyně svým moderním designem a hlavně špičkovým zpracováním. Čepele z nerezové oceli jsou opatřeny antiadhézním povrchem a ostří je broušené laserem pro dokonalé výsledky při krájení. Antibakteriální povrch je citlivý k potravinám, které si tak uchovají vitamíny a chuť. Nože lze mýt v myčce nádobí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů s mramorovým povrchem 5 ks Forest Line

Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu Infinity Line Black 8 ks

Detail

Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu Infinity Line Black 8 ks v celonerezovém provedení z jednoho kusu oceli umožní snadné krájení. Sada sestává z nože Santoku, nože na pečivo, kuchyňského, loupacího a univerzálního nože, ocílky, nůžek a otočného stojanu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů ve stojanu Infinity Line Black 8 ks

Berlingerhaus Sada nožů s magnetickým držákem Forest Line 6 ks

Detail

Sada nožů s magnetickým držákem Forest Line od značky Berlingerhaus je vyrobena z nerezové oceli. Sada obsahuje kuchařský nůž, nůž na pečivo, japonský nůž Santoku, univerzální nůž, kuchyňský nůž a magnetickou lištu na zeď. Určitě oceníte antibakteriální povrch Diamond. Nože nepřenáší žádné pachy z krájených potravin, neničí vitamíny a rukojeti jsou protiskluzové. Všechny nože jsou vhodné pro každodenní použití. (mall.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů s magnetickým držákem Forest Line 6 ks

Berlingerhaus Sada nožů s magnetickým stojanem 6ks Carbon PRO Line

Detail

Sada nožů Berlingerhaus Carbon PRO Line s magnetickým stojanem obsahuje kuchařský, univerzální a kuchyňský nůž, santoku a nůž na pečivo. Čepele z nerezové oceli potažené antibakteriálním a antiadhézním povlakem, který neničí při krájení obsažené vitaminy a nepřenáší pachy potravin. Měkčené rukojeti mají spolehlivý, pevný úchop pro bezpečné krájení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Berlingerhaus Sada nožů s magnetickým stojanem 6ks Carbon PRO Line
BerlingerHaus Sada kuchyňských nožů 4ks Velvet Line černá (BH-2017), BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu nerez 6 ks Forest Line BH-2160 (BH-2160), BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Forest Line BH-2505 (BH-2505), BerlingerHaus Sada nožů s magnetickým stojanem Carbon PRO Line 6ks BH-2578 (BH-2578), BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu Forest Line Ebony Rosewood 8ks (BH-2285), BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Carbon PRO Line BH-2576 (BH-2576), Berlingerhaus BH-2462 Sada nožů ve stojanu 8 ks Rosegold Metallic Line (443798), BerlingerHauss Sada nožů Forest Line 5ks (BH-2308), BerlingerHaus Rosegold Metallic Line sada 3ks (BH-1605), BerlingerHaus Aquamarine Metallic Line sada 3ks (BH-6271), BerlingerHaus Sada nádobí Ebony Line Rosewood 15ks BH-1537 (BH-1537), BerlingerHaus Sada hrnců 10ks Rosegold Metallic Line BH-6151 (BH-6151), BerlingerHaus Sada nádobí Rosegold Metallic Line 15ks BH-1224N (BH-1224), BerlingerHaus Sada nádobí Burgundy Metallic Line 15ks BH-1226N (BH-1226), BerlingerHaus Sada nádobí Burgundy Metallic Line 10ks BH-1222N (BH-1222), BerlingerHaus Sada nožů a prkénko Moonlight Edition 6ks (BH-2556), BerlingerHaus Sada nožů ve stojanu 7 ks Emerald Collection BH-2525 (BH-2525), berlingerhaus sada kuchynskych nozu 8ks infinity line bh 2043, BerlingerHaus Pánev sada 3ks Copper Metallic Line (BH-1278), BerlingerHaus Kuchyňské náčiní Black Rose Collection sada 4ks BH-6208 (BH-6208), BerlingerHaus Sada nádobí Black Burgundy Metallic Line 15ks BH-1632N (BH-1632), BerlingerHaus Sada nádobí 10 ks EBONY Line Maple BH-1533 (BH-1533), BerlingerHaus Sada nádobí Rosegold Noir Metallic Line 15ks BH-1900N (BH-1900), BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Moonlight Edition BH-2512 (BH-2512), BerlingerHaus Sada nožů s nepřilnavým povrchem 6 ks Emerald Collection BH-2511 (BH-2511), BerlingerHaus Sada nožů s magnetickým stojanem Black Rose Collection 6ks BH-2407 (BH-2407), BerlingerHaus Kuchyňské náčiní Black Royal Collection sada 4ks (BH-6217), BerlingerHaus Pánev 24cm Forest Line BH-1191 (BH-1191), BerlingerHaus Hrnec 28cm Forest Line BH-1198 (BH-1198), BerlingerHaus Pánev 30cm Forest Line BH-1194 (BH-1194)