Bellissima Imetec Magic Straight PB5 100 (11508)

Bellissima Imetec 11307 Magic Straight PB5 100 (11307)

Bellissima Imetec 11307 Magic Straight PB5 100 (11307)

Kulma na vlasy loknovací, průměr 25mm, keramický povrch, quick heating systém okamžitého ohřevu, elektronické nastavení teploty 190°C až 220°C, automatické vypnutí po 60min, chladný hrot pro bezpečnou manipulaci, kontrolky připravenosti a zapnutí  Dodejte svému účesu nový objem, styl a objevit potěšení z dokonalých kudrnatých vlasů. Ještě nikdy to nebylo tak jednoduché. Inovativní kulmofén Bellissima Revolution RICCI & CURL se systémem "klikni a modeluj" je vybaven automatickým systémem otáčení, který jemným způsobem omotá kadeř, zahřeje ji a vymodeluje během několika sekund, stiskem jednoho tlačítka. VypnutoVynechat z LightBoxu Proměňte se v princeznuDodejte svému účesu nový objem, styl a objevte potěšení z dokonalých kudrnatých vlasů. Ještě nikdy to nebylo… (alza.cz)

Žehlící kartáč Bellissima 11508 PB5 100 Magic Straight

Žehlící kartáč Bellissima 11508 PB5 100 Magic Straight

Elektrický vyhlazovací kartáč Magic Straight Brush PB5 100 Toužíte po krásných rovných vlasech, které vám bude každý závidět? Pokud ano, tak určitě oceníte elektrický vyhlazovací kartáč Magic Straight Brush PB5 100. Jedná se o praktického pomocníka, který vám vykouzlí na hlavě dokonale hladký a lesklý účes, během pár minut. Pyšní se XL plochou, na které naleznete 69 vnitřních a vnějších nylonových štětin pro zajištění lepší přilnavosti, a 40 vyhřívaných štětin. Velkou výhodou je 1,8 metrů dlouhý otočný... (okay.cz)

Žehlící kartáč na vlasy 11508 Magic Straight PB5 Imetec

Žehlící kartáč na vlasy 11508 Magic Straight PB5 Imetec

Popis Žehlící kartáč zajistí přirozeně rovné, hladké a lesklé vlasy.PopisVlastnosti: zajistí hladké vlasy, dodává lesk, povrch z leštěné keramiky Gloss Ceramic, systém Anti frizz pro snadné rozčesávání, integrovaný ohřev na maximální teplotu 200 °C, ionizátor, On/Off vypínač, led kontrolka zapnutí, led kontrolka ionizace, otočný kabel pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Jak používatPoužívejte podle návodu. (ageo.cz)

Bellissima Ironing Brush for Hair 11508 Magic Straight PB5 Imetec -…

Bellissima Ironing Brush for Hair 11508 Magic Straight PB5 Imetec - Žehlící kartáč na vlasy  1 ks

Ironing Brush for Hair 11508 Magic Straight PB5 Imetec - Žehlící kartáč na vlasy - žehlící kartáč zajistí přirozeně rovné, hladké a lesklé vlasy - zajistí hladké vlasy - dodává lesk - povrch z leštěné keramiky Gloss Ceramic - systém Anti frizz pro snadné rozčesávání - integrovaný ohřev na maximální teplotu 200 °C - ionizátor - On/Off vypínač - led kontrolka zapnutí - led kontrolka ionizace - otočný kabel pro snadnou a bezpečnou manipulaci Použití: Používejte podle návodu. (prodejparfemu.cz)

Bellissima Imetec Magic Style TOP PB2 38 (11169)

Bellissima Imetec Magic Style TOP PB2 38 (11169)

Kulmofén integrovaný ohřívací systém, průměr kartáče 38mm, s leštěným titanovokeramickým povrchem, ionizátor, easy grip system pro optimální kontakt mezi vlasy a válcem kartáčem, chladný hrot kartáče, otočný kabel, LED kontrolka, délka kabelu 2m Dokonalý styling a zářivý leskIonizační kulmofén Bellissima Magic Style PB2 s průměrem 38 mm dokonale vyhladí vaše vlasy a dodá jim úžasný lesk už při prvním tahu. Speciální systém vyhřívaného kovového válce se postará o rychlou úpravu účesu a keramický povrch s titanem zajistí rovnoměrné rozložení tepla, díky čemuž je k vlasům maximálně šetrný.Klíčové vlastnosti kulmofénu Bellissima Magic Style PB2 38Titano-keramický povrch pro dokonalý leskSystém Anti frizz pro snadné rozčesáváníIntegrovaný ohřev a ionizátorOtočný napájecí… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Bellissima Imetec Magic Straight PB5 100 (11508)" se dívají také na:

Manosa plus 100 tablet
Pouzdro na cigarety 100
Plyšový kůň velký hnědý 100 cm
Heroes of might and magic 3 complete

Bellissima 11539 MY PRO Magic Straight Brush PB11 100 (11539)

Bellissima 11539 MY PRO Magic Straight Brush PB11 100 (11539)

Žehlicí kartáč speciální design po stranách kartáče umožňuje dokončení a styling účesu, ionizace, keramický povrch, elektronická regulace teploty od 160° do 220°C (6 nastavení), LCD displej, automatické vypnutí po 60min, vícenásobné napětí, otočný kabel 1.8m Hladké a lesklé vlasy bez námahyProfesionální vyhlazovací kartáč Bellissima My Pro Magic Straight Brush během okamžiku dodá vašim vlasům přirozeně hladký a lesklý vzhled s úžasně vymodelovanými konečky. 3 zahřívané strany kartáče s keramickými a plastovými štětinami zajišťují úžasnou kluznost a boční hřebeny se postarají o precizní tvarování konečků směrem ven, nebo dovnitř.Klíčové vlastnosti žehlícího kartáče Bellissima My Pro Magic Straight Brush PB11 100Vhodný pro všechny typy vlasůKeramický povrch s rovnoměrným… (alza.cz)

Bellissima My Pro PB11 100 Magic Straight Brush - Žehlicí kartáč na…

Bellissima My Pro PB11 100 Magic Straight Brush - Žehlicí kartáč na vlasy

My Pro PB11 100 Magic Straight Brush - Žehlicí kartáč na vlasy - s ionizací - speciální design po stranách kartáče umožňuje dokončení a styling účesu - keramický povrch chrání vlasy před teplem a vytváří lesk - elektronická regulace teploty od 160 ° do 220 ° C (7 nastavení) - LCD displej - automatické vypnutí po 60 minutách - automatické vícenásobné napětí - otočný kabel 1,8 m Použití: Používejte podle návodu. (prodejparfemu.cz)

Žehlící kartáč Bellissima 11539 Magic Straight Brush My Pro

Žehlící kartáč Bellissima 11539 Magic Straight Brush My Pro

Profesionální vyhlazovací kartáč Bellissima My Pro Magic Straight Brush PB11 100 je profesionální vyhlazovací kartáč, který si vybrala Belén, s vnějšími zahřívanými stranami, s nímž snadno získáte přirozeně hladké a lesklé vlasy s vymodelovanými konečky. Profesionální vlastnosti Kombinace 3 zahřívaných stran, keramických štětin a plastových štětin zajišťuje kluznost a maximální ovládání pramenů vlasů. Ionizátor se aktivuje automaticky při zapnutí vyhlazovacího kartáče a pomáhá snížit efekt krepatění.... (okay.cz)

Bellissima Imetec B21 100 (11464)

Bellissima Imetec B21 100 (11464)

Žehlička na vlasy klasická, keramické destičky, teplota max 210°C, rychlozahřívání, žehlící plochy s Active Plates technologií,zámek, automatické vypnutí, flexibilní kabel, závěsné oko Snadné a rychlé narovnání vlasůKeramická žehlička na vlasy Bellissima B21 100 jediným tahem dodá vašim vlasům úžasný lesk a hladkost. Snadné a rychlé narovnání vlasů zajistí inovativní technologie Active Plates, které žehlicí desky automaticky přizpůsobuje vloženým pramenům, čímž zajistí šetrné narovnání vlasů bez nepříjemného tahání.Klíčové vlastnosti žehličky na vlasy Bellissima B21 100Keramický povrch zajišťující rovnoměrné rozložení teplaŽehlící plochy s technologií Active Plates Systém okamžitého ohřevuOtočný napájecí kabelSystém uzavření žehlících ploch LED kontrolka… (alza.cz)

Bellissima Imetec Creativity COLOR SHINE B22 100 (11420)

Bellissima Imetec Creativity COLOR SHINE B22 100 (11420)

žehlička na vlasy elelektronické nastavení teploty 150° až 230°C, kulatý design, led display, bezpečnostní systém uzamčení tlačítek, systém uzavření ploch, otočný kabel pro snadnou a bezpečnou manipulaci Oživte lesk a barvu vašich vlasůDodejte svým vlasům požadovaný tvar s exkluzivní žehličkou na vlasy Bellissima Imetec Creativity Color Shine B22 100. Speciální povrch z tkaniny Color Shine Texture vaše vlasy nejen posílí a ochrání, ale oživí i jejich barvu a lesk. Výsledkem jsou úžasně hladké a zdravé vlasy již na první pohled. Klíčové vlastnosti žehličky na vlasy Bellissima Creativity Color Shine B22 100Color Shine Texture posiluje zářivost a lesk vlasůElektronické nastavení teploty od 150 do 230 °CSystém rychlého nahřívání Quick HeatingKeramicko-titanový povrch pro rovnoměrné… (alza.cz)

Imetec Bellissima G BHS6 100 černá

Imetec Bellissima G BHS6 100 černá

Unikátní krepovací kleště vytvářející absolutně snadno naprosto rovnoměrnou texturu díky originálnímu systému rotujících ploch * ACTIVE PLATES TECHNOLOGY: systém aktivních žehlících ploch, které se dokonale přizpůsobí vlasům, aby garantovaly maximální účinek jediným tahem žehličky * plochy z GLOSS TITANIUM KERAMIKY - zvyšuje lesk vlasů a chrání je * uzamčení ploch * hřebínek na krajích žehličky zajištuje rovnoměrně proudění vlasů * max. teplota 210°C * otočná napájecí šňůra 2m * automatická duální voltáž 110/230V * výkon 44W (euronics.cz)

Imetec 11494 Bellissima B26 100

Imetec 11494 Bellissima B26 100

Široká žehlička na vlasy Bellissima B26 100 je ideálním nástrojem pro získání hladkého a zářivého vzhledu i na dlouhých a hustých vlasech, nebo na obtížně upravitelných vlasech. Mimořádně široký tvar desek umožňuje snadnou a rychlou úpravu. Keramické potažení Gloss&Shine coating zajišťuje neuvěřitelnou kluznost a rovnoměrné rozložení tepla. Žehlí vlasy od kořínků ke konečkům s bezpečným a jednoduchým gestem, otočné desky se dokonale přizpůsobují pohybu bez poškození nebo lámání vlasů, i na širokých pramenech je výsledek dokonalý a dlouhotrvající. Teplota je regulovatelná od 160°C do 230° díky Thermo Control, žehlička se zahřeje za několik sekund a je okamžitě připravena k použití. Snadno se ukládá, protože desky jsou vybaveny uzavíracím systémem. Každý den hladké a upravené vlasy bez… (rozbaleno.cz)

Imetec Bellissima 11126 BHS2 100 černý

Imetec Bellissima 11126 BHS2 100 černý

REVOLUČNÍ VLASOVÝ KARTÁČ S AUTOMATICKÝM ROTAČNÍM SYSTÉMEM A INTEGROVANÝM OHŘEVEM Snadno upraví každý účes podle Vašeho přání, jediným tahem kartáče Silikonové ostny kartáče: ohleduplně k vlasům uchopí pramen a upraví jeho vzhled do perfektního tvaru, jaký potřebujete Dokonalý styling účesu díky kombinaci rotaci kartáče, vnitřního ohřevu a silikonových ostnů kartáče Keratine / Cercamic care: okamžitá vitalita a intensivní ochrana pro hladké, lesklé a pružné vlasy Obousměrná rotace: samostatně rotující válec otáčející se v obou směrech vytvoří účes snadno a rychle Anti-Frizz systém: zamezuje roztřepení vlasů Nastavitelná rychlost otáčení Kontrolka zapnutí 2m dlouhý napájecí otočný kabel Průměr kartáče 32mm Automatická duální voltáž 100-230V, 46-50W (kasa.cz)

Imetec Bellissima 11010 B8 100 černá

Imetec Bellissima 11010 B8 100 černá

Dual Action - Infračervená technologie systém 4 ploch: exklusivní systém kombinující infračervenou technologie pro hloubkovou a ohleduplnou péči o vlasy společně s dvojitým efektem ohřívacích ploch pro perfektně rovné nebo vlnité vlasy Keratin / Ceramic Care: okamžitá vitální a intenzivní ochrana pro hedvábně lesklé a elastické vlasy LCD display: elektronické nastavení teploty 150°C až 230°C pro nejvyšší respekt k vlasům speciální kulatý design pro rovné vlasy nebo lokny Active Plates Technology - plochy se přizpůsobí tak, aby garantovaly maximální skluz po vlasech a snadnou úpravu účesu rychlý systém ohřevu - během několika sekund připravena k provozu exkluzivní design - rukojeť z pravé kůže systémuzavření ploch povrch ploch - keramika a keratin otočný kabel (kasa.cz)

Imetec Bellissima 11126 BHS2 100 černý

Imetec Bellissima 11126 BHS2 100 černý

REVOLUČNÍ VLASOVÝ KARTÁČ S AUTOMATICKÝM ROTAČNÍM SYSTÉMEM A INTEGROVANÝM OHŘEVEM * Snadno upraví každý účes podle Vašeho přání, jediným tahem kartáče * Silikonové ostny kartáče: ohleduplně k vlasům uchopí pramen a upraví jeho vzhled do perfektního tvaru, jaký potřebujete * Dokonalý styling účesu díky kombinaci rotaci kartáče, vnitřního ohřevu a silikonových ostnů kartáče * Keratine / Cercamic care: okamžitá vitalita a intensivní ochrana pro hladké, lesklé a pružné vlasy * Obousměrná rotace: samostatně rotující válec otáčející se v obou směrech vytvoří účes snadno a rychle * Anti-Frizz systém: zamezuje roztřepení vlasů * Nastavitelná rychlost otáčení * Kontrolka zapnutí * 2m dlouhý napájecí otočný kabel * Průměr kartáče 32mm * Automatická duální voltáž 100-230V, 46-50W (euronics.cz)

Bellissima Imetec CT1 2000 (11313)

Bellissima Imetec CT1 2000 (11313)

Fén na vlasy cestovní, 1400W, 2 rychlosti, sklopná rukojeť, duální napájení, s nástavcem, závěsné očko, cestovní obal, sklopná rukojeť, délka kabelu 2m Ideální na cestyKompaktní vysoušeč vlasů Bellissima CT1 2000 je díky malým rozměrům a skládací rukojeti maximálně praktický a stane se ideálním společníkem na cestách či na dovolené. Díky duálnímu napětí 110–127 a 220–240 V je připravený pro použití v zahraničí.Klíčové vlastnosti vysoušeče vlasů Bellissima CT1 2000Výkon 1400 WDvě možnosti nastavení teploty a prouduKoncentrátorFunkce chladného vzduchuSklopná rukojeťCestovní pouzdroDlouhý napájecí kabelRychlé a šetrné vysoušeníMotor fénu disponuje solidním výkonem 1400 W, který zajistí rychlé vysoušení vlasů, ať už jste kdekoliv. K dispozici jsou 2 nastavení teploty a proudu vzduchu… (alza.cz)

BELLISSIMA 11619 Beach Wave GT20 100 Imetec

BELLISSIMA 11619 Beach Wave GT20 100 Imetec

11619 Beach Wave GT20 100 Imetec – kulma pro rychlou tvorbu vln. Elektronické nastavení teploty, povrch válců z leštěné keramiky. Chladný hrot pro bezpečnou manipulaci. Vlastnosti: 2v1 – Uspokojí dvojí touhu po vlnách a díky unikátnímu otočnému systému vytvoří jak volné „plážové" vlny, tak i přesné krátké vlnky Můžete si každý den zvolit takové vlny, jaké Vám právě nejvíce sluší Elektronické nastavení teploty 160° až 200°C (ve 3 krocích) Povrch válců Gloss Ceramic – leštěná keramika Systém uzamčení ploch Chladný hrot pro bezpečnou manipulaci On/off vypínač Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Imetec Bellissima 11010 B8 100 černá

Imetec Bellissima 11010 B8 100 černá

Dual Action - Infračervená technologie systém 4 ploch: exklusivní systém kombinující infračervenou technologie pro hloubkovou a ohleduplnou péči o vlasy společně s dvojitým efektem ohřívacích ploch pro perfektně rovné nebo vlnité vlasy * Keratin / Ceramic Care: okamžitá vitální a intenzivní ochrana pro hedvábně lesklé a elastické vlasy * LCD display: elektronické nastavení teploty 150°C až 230°C pro nejvyšší respekt k vlasům * speciální kulatý design pro rovné vlasy nebo lokny * Active Plates Technology - plochy se přizpůsobí tak, aby garantovaly maximální skluz po vlasech a snadnou úpravu účesu * rychlý systém ohřevu - během několika sekund připravena k provozu * exkluzivní design - rukojeť z pravé kůže * systémuzavření ploch * povrch ploch - keramika a keratin * otočný kabel (euronics.cz)

Imetec Bellissima G BHS6 100 černá

Imetec Bellissima G BHS6 100 černá

Unikátní krepovací kleště vytvářející absolutně snadno naprosto rovnoměrnou texturu díky originálnímu systému rotujících ploch ACTIVE PLATES TECHNOLOGY: systém aktivních žehlících ploch, které se dokonale přizpůsobí vlasům, aby garantovaly maximální účinek jediným tahem žehličky plochy z GLOSS TITANIUM KERAMIKY - zvyšuje lesk vlasů a chrání je uzamčení ploch hřebínek na krajích žehličky zajištuje rovnoměrně proudění vlasů max. teplota 210°C otočná napájecí šňůra 2m automatická duální voltáž 110/230V výkon 44W (kasa.cz)

Imetec Bellissima 11539 PB11 100 černá

Imetec Bellissima 11539 PB11 100 černá

Vlasový kartáč 11539 MY PRO Magic Straight PB11100 s výhřevnými stranami pro tvarování účesu vhodný pro všechny typy vlasů. Kombinace 3 výhřevných stran, keramických a plastových štětin zajišťují hladkost a maximální kontrolu každého pramene pro dosažení přirozeného účesu jak na rovných, tak i kudrnatých vlasech. Vnější výhřevné a zaoblené strany kartáče Vám umožní tvarovat konečky dovnitř nebo ven. Ionizátor se aktivuje automaticky při zapnutí žehlicího kartáče. Nastavitelná teplota od 160 ° C do 210 °C činí kartáč vhodný pro všechny typy vlasů. Jedním tahem docílíte perfektního výsledku. Speciální design po stranách kartáče umožňuje dokončení a styling účesu Umožňuje nejen žehlení vlasů, ale i úpravu zakončení účesu Ionizace: emise iontů snižuje efekt krepatění. speciální design po… (kasa.cz)

Imetec 11464 Bellissima B21 100 vl. žehlička

Imetec 11464 Bellissima B21 100 vl. žehlička

Vlasová žehlička 11464 B21 100 Imetec pro rovné a lesklé vlasy jedním tahem. Žehlička má keramický povrch pro dokonalou distribuci a maximální ochranu vlasů. Systém aktivních žehlících ploch, které se dokonale přizpůsobí vlasům. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Bellissima Imetec 11073N - K5 2000 (11073N)

Bellissima Imetec 11073N - K5 2000 (11073N)

Fén na vlasy profesionální, s ionizátorem, 2200W, 2 rychlosti, 3 teploty, studený vzduch, odnímatelný filtr, s nástavcem, difuzérem, závěsné očko, délka kabelu 2m Vysoušeč vlasů s ionizační technologiíIonizační fén s difuzérem Bellissima K5 2000 zajistí, že vaše vlasy budou po fénování krásně pružné a lesklé. Ionizační technologie během vysoušení snižuje elektrostatický efekt a zachovává tak přirozenou hydrataci vlasů a zabraňuje jejich krepatění. Fén Bellissima je ideální jak pro majitelky rovných vlasů, tak i nepoddajných kudrn.Klíčové vlastnosti vysoušeče vlasů Bellissima K5 2000Motor Ultra Power s příkonem 2200 W8 možností nastavení teploty a proudu vzduchuIonizátor pro hydrataci a revitalizaci vlasůDifuzér KoncentrátorFunkce chladného vzduchuOdnímatelný… (alza.cz)

Imetec Bellissima My Pro Steam B28 100 černá

Imetec Bellissima My Pro Steam B28 100 černá

Parní žehlička na vlasy Parní technologie: tradiční žehlení vlasů způsobuje dehydrataci. Účinek páry, který projde otvory desky a usnadňuje roztažení vlasových vláken a zároveň chrání vlasy před tepelným šokem. Pára tak zachovává optimální rovnováhu vlasu, neboť vlasy nejsou schopné absorbovat vlhkost, proto nedochází k nafouknutí vlasu a zabrání zacuchání a krepatění. Keramické desky: zaručují kluznost a zanechávají vlasy lesklé Elektronické nastavení teploty: ve třech krocích 170°C - 200°C - 230°C Plovoucí desky: perfektně se přizpůsobí vlasu s maximálním efektem jedním tahem Zaoblený design: definuje a usnadňuje zvlnění vlasů pro dokonalý styling Rychlý ohřev: připravena k použití během několika sekund Uzamykatelné desky Automatické vypnutí: po 60 minutách (kasa.cz)

Bellissima Imetec GT13 50 (11236)

Bellissima Imetec GT13 50 (11236)

Kulma na vlasy klešťová, průměr 25mm, keramický povrch s titanem, extra rychlý ohřev, automatické vypnutí po 60min, nastavení teploty až na 210°C, otočný kabel 2m Rychlá a šetrná úprava účesuProfesionální kulma na vlasy Bellissima GT13 50 s průměrem 25 mm během chvilky vytvoří úžasně zářivé a definované kudrny, aniž byste se přitom strachovala o kvalitu svých vlasů. Keramický povrch Gloss Ceramic Coating zajistí rovnoměrné rozložení tepla pro maximální ochranu vlasů a jejich vyšší lesk.Klíčové vlastnosti kulmy na vlasy Bellissima GT13 50Průměr kulmy 25 mmRegulace teploty (150 °C - 210 °C) v 7 krocíchKvalitní keramický povrch Gloss Ceramic CoatingChladný hrot pro bezpečnou manipulaciAutomatické vypnutí po 60 minutách Otočný napájecí kabel o délce 2… (alza.cz)

Bellissima Imetec S5 2000 (11072N)

Bellissima Imetec S5 2000 (11072N)

Fén na vlasy profesionální, příkon 2200W, 2 rychlosti, 3 teploty, výkonný motor, studený vzduch, odnímatelný filtr, s nástavcem, závěsné očko, délka kabelu 2m Rychlejší vysoušení a účinnější stylingProfesionální vysoušeč vlasů Bellissima S5 2000 je vybaven výkonným motorem Power s příkonem 2200 W, který se postará o rychlejší sušení a účinnější styling účesu. Vysoušeč je dodáván s profesionálním koncentrátorem pro precizní nasměrování proudu vzduchu.Klíčové vlastnosti vysoušeče vlasů Bellissima S5 2000Motor Power s příkonem 2200 W8 možností nastavení teploty a proudu vzduchuUsměrňovací nástavec k nasměrování proudu vzduchuFunkce chladného vzduchuOdnímatelný filtrNapájecí šňůra s délkou 2 mZávěsné očko8 kombinací teploty a proudění vzduchuFén disponuje 8 nastaveními různých… (alza.cz)

Žehlička na vlasy Bellissima 11464 B21 100 Imetec

Žehlička na vlasy Bellissima 11464 B21 100 Imetec

Elegantní žehlička na vlasy Imetec 11464 Bellissima B21 300 vám pomůže vytvořit hladký účes, po němž jste už dlouho toužili, a to snadno a bezpečně. Maximální ochrana pro vaše vlasy je zaručena! Ať už máte vlasy kudrnaté či rovnější, mastné či suché, tato žehlička si s nimi poradí. Díky systému okamžitého ohřevu Quick heating dosáhne požadované teploty v rámci několika málo sekund, takže ji po zapojení budete moci ihned používat. Keramický povrch žehličky zaručuje dokonalou distribuci tepla a spolehlivou... (okay.cz)

Manikúra Imetec 5154 Bellissima

Manikúra Imetec 5154 Bellissima

Professional Manicure 5154 Nail Buffer Imetec - Profesionální manikúra na nehty se třemi speciálními mikro válečky vám vytvoří manikúru jako ze salonu. Válečky v šedé barvě vyhladí nerovnosti nehtů a zajistí jejich hladký a kompaktní vzhled. Váleček v bílé barvě nehty vyleští a prozáří. Vaše nehty budou vypadat jako by byly nalakované bezbarvým lakem. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném, nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Imetec Bellissima C20

Imetec Bellissima C20

Imetec 11363 Bellissima C20, bílá Pořiďte si kvalitní vysoušeč a nechte se hýčkat jako od profesionálního kadeřníka! Imetec přichází na trh s fénem na vlasy, který je zároveň levný i výkonný. Na výběr máte ze 3 kombinací rychlosti foukání a teploty, takže si můžete nastavit fén podle vlastních preferencí či typu svých vlasů. Fén navíc disponuje funkcí foukání studeného vzduchu, kterou ocení lidé se slabšími vlasy. V balení také naleznete difuzér pro vlnité vlasy, který zajistí bohatý účes. Snadnou manipulaci pak zajišťuje jak nízká hmotnost přístroje, tak i 2metrová přívodní šňůra, díky které to nebudete mít do žádné zásuvky daleko. (euronics.cz)

Bellissima Imetec Revolution PRO BHD2 2000 (11178)

Bellissima Imetec Revolution PRO BHD2 2000 (11178)

Fén na vlasy AC profesionální motor s příkonem 2000W s dlouhou životností, s automatickým rotačním sušením a AC motorem, objemový difuzér, úzký profesionální koncentrátor, nastavení teploty, COOL SHOT chladný proud vzduchu pro fixaci účesu, odnímatelný filtr pro snadné čištění a dlouhou životnost, závěsné očko, 2m dlouhá přívodní šňůra Vysoušeč vlasů s keramickou technologiíIonizační vysoušeč vlasů Bellissima Revolution BHD2 disponuje 3 nástavci, které zajistí rychlé a rovnoměrné vysoušení vlasů. Fén je vybaven ionizační technologií s unikátním rotačním systémem, který vlasy vysouší spirálovitým pohybem proudění vzduchu, díky čemuž je maximálně šetrný ke kořínkům vlasů a navíc je během úpravy revitalizuje.Klíčové vlastnosti vysoušeče vlasů Bellissima Revolution BHD2Automatický rotační… (alza.cz)

Bellissima Imetec GT15 400 Keratine & Ceramic (11250)

Bellissima Imetec GT15 400 Keratine & Ceramic (11250)

Kulma na vlasy klešťová, průměr 32mm, keramický povrch s keratinem, extra rychlé nahřátí, automatické vypnutí po 60min, digitální nastavení teploty 150-210°C , otočný kabel 2m, háček na zavěšení Dopřejte si lesklé a vitální vlasyProfesionální kulma na vlasy Bellissima Imetec GT15 400 umožní jediným pohybem vytvořit zářivé a definované kudrny. Díky keramicko-keratinovému povrchu s rovnoměrným rozložení tepla je během úpravy účesu zajištěna intenzivní ochrana vašich vlasů, které získají úžasně hedvábný lesk a dokonalou pružnost. Klíčové vlastnosti kulmy Bellissima Imetec GT15 400Keramicko-keratinový povrchLCD displej pro jednoduché ovládání Nastavitelná teplota (150 °C - 210 °C)Průměr kulmy Bellissima je 32 mmChladná špička zamezující popáleníAutomatické vypnutí po 60… (alza.cz)

Bellissima Imetec 5124 Refill Kit (5124)

Bellissima Imetec 5124 Refill Kit (5124)

Příslušenství 4ks hlavic pro 5097 Bellissima Face Cleansing   S vibračním nástrojem italského výrobce Imetec dosáhnete očisty vaší pokožky, odstraníte make-up, provedete peeling a přístroj také zprostředkuje příjemnou masáž. Unikátní systém sonické vibrace se speciálními nástavci poskytuje profesionální výsledky již po prvním použití! V tomto unikátním balení získáte 4 typy hlavic pro váš nenahraditelný Imetec 5097 Bellissima Face Cleansing PRO. Balení obsahuje hlavu na normální a extra citlivou pleť, dále pak hlavu na peeling a masáž. Masáž mimo zvyšování všeobecného pocitu spokojenosti pomáhá při svalových horečkách, natažení svalů, poruchách prokrvení a příznacích únavy.  Hlavice jsou vhodné pro každou pleť a různý věk. Použijte jej… (alza.cz)

Bellissima Imetec 5040 Refill Kit (8007403050405)

Bellissima Imetec 5040 Refill Kit (8007403050405)

Příslušenství 4ks hlavic pro 5057 Bellissima Face Cleansing   S vibračním nástrojem italského výrobce Imetec dosáhnete očisty vaší pokožky, odstraníte make-up, provedete peeling a přístroj také zprostředkuje příjemnou masáž. Unikátní systém sonické vibrace se speciálními nástavci poskytuje profesionální výsledky již po prvním použití!V tomto unikátním balení získáte 4 typy hlavic pro váš nenahraditelný Imetec 5057 Bellissima Face Cleansing. Balení obsahuje hlavu na normální a extra citlivou pleť, dále pak hlavu na peeling a masáž. Masáž mimo zvyšování všeobecného pocitu spokojenosti pomáhá při svalových horečkách, natažení svalů, poruchách prokrvení a příznacích únavy.  Hlavice jsou vhodné pro každou pleť a různý věk. Použijte jej například na tvář,… (alza.cz)

Bellissima Imetec GH18 1000 5v1 (11465)

Bellissima Imetec GH18 1000 5v1 (11465)

Kulmofén horkovzdušný styler 5v1, příkon 1000W, 5 nástavců: 32mm kulatý kartáč, 50mm extra velký kulatý kartáč,s nástavci pokrytými leštěnou keramikou, kulma, koncentrátor, plochý kartáč, 2 stupně nastavení teploty, COOL SHOT, háček na zavěšení, otočný napájecí kabel Kulmofén 5v1 pro různé styly účesůS horkovzdušným kulmofénem Bellissima Imetec GH18 5v1 vykouzlíte perfektní účes v pohodlí domova. Součástí sady je 5 výměnných nástavců pro dokonalý styling a úpravu vlasů. Díky tomu snadno vymodelujete dokonale hladký styling, drobné kadeře i nadýchané vlny. Povrch kartáče je tvořen leštěnou keramikou s rovnoměrným rozložením tepla, která je k vašim vlasům maximálně šetrná.Klíčové vlastnosti kulmofénu Bellissima Imetec GH18Kulmofén 5v1 s výměnnými nástavciKeramický povrch… (alza.cz)

Imetec Bellissima Revolution BHD2 2000

Imetec Bellissima Revolution BHD2 2000

Revoluční vlasový vysoušeč s automatickým rotačním difuzérem * Díky revoluční rotační trysce vysouší vlasy od kořínků a zároveň s maximální šetrností udržuje hydratované i konečky vlasů * IONizátor pro lesklé a zdravé vlasy bez statického efektu * AC PROFESIONÁLNÍ MOTOR 2000W s dlouhou životností * objemový difuzér * úzký profesionální koncentrátor * 8 kombinací nastavení teploty/proudu vzduchu * COOL SHOT - chladný proud vzduchu pro fixaci účesu * odnímatelný filtr pro snadné čištění a dlouhou životnost * závěsné očko * 2 m dlouhý přívodní kabel * Profesionální vlasový vysoušeč s automatickým rotačním sušením zajistí snadné a rychlé vysoušení vlasů. * Díky rotační trysce šetrně vysuší vlasy u kořínků a zároveň zanechá konečky vlasů hydratované. (euronics.cz)

Imetec Bellissima Revolution 11307

Imetec Bellissima Revolution 11307

Bellissima Revolution RICCI / CURL revoluční loknovací rotační kulma nové generace s automatickou rotací * AUTOMATICKÁ LOKNOVACÍ KULMA NA VLASY * pro snadné a dokonalé vlny v mžiku * 11307 Bellissima Revolution RICCI / CURL * revoluční loknovací rotační kulma nové generace s automatickou rotací * vytvořit dokonalé lokny nebylo nikdy tak snadné díky geniálně jednoduchému systému automatického navíjení pramenů vlasů * díky zvukové signalizaci ještě snazší ovládání * plocha kulmy pokryté leštěnou keramikou - GLOSS CERAMIC se sametovým efektem - pro dokonalou distribuci tepla a maximální ochranu vlasů * obousměrná rotace – umožňuje styling dokonalých vln (skvělá manipulace i pro leváky) * elektronické nastavení teploty 190°C až 220°C pro každý typ vlasu a různé styly účesu * Quick… (euronics.cz)

Imetec Bellissima C20 (423255)

Imetec Bellissima C20 (423255)

Imetec 11363 Bellissima C20, bílá Pořiďte si kvalitní vysoušeč a nechte se hýčkat jako od profesionálního kadeřníka! Imetec přichází na trh s fénem na vlasy, který je zároveň levný i výkonný. Na výběr máte ze 3 kombinací rychlosti foukání a teploty, takže si můžete nastavit fén podle vlastních preferencí či typu svých vlasů. Fén navíc disponuje funkcí foukání studeného vzduchu, kterou ocení lidé se slabšími vlasy. V balení také naleznete difuzér pro vlnité vlasy, který zajistí bohatý účes. Snadnou manipulaci pak zajišťuje jak nízká hmotnost přístroje, tak i 2metrová přívodní šňůra, díky které to nebudete mít do žádné zásuvky daleko. (kasa.cz)

Bellissima Imetec 5167 Cleancing PURE & LIGHT (5167)

Bellissima Imetec 5167 Cleancing PURE & LIGHT (5167)

Čisticí sada bio stimulace, sonická technologie, 6600 kmitů/min., odolný proti vodě lze použít ve sprše, 2 úrovně vibrací pro všechny typy pleti, základna pro praktické ukládání nástavců, sada 4 příslušenství, napájení baterie 1xAA (je součástí balení) Navraťte vaší pokožce lesk a vitalituInovativní čistící sada Bellissima Face Cleansing Pure&Light 4v1 je vhodná pro každodenní čištění pleti, která opět získá zářivější a zdravější vzhled. Díky pokročilé sonické technologii s 6600 vibracemi za minutu efektivně odstraňuje zbytky makeupu a nečistot, uvolňuje póry, redukuje nedokonalosti a přispívá k lepší absorpci kosmetických přípravků. Výsledkem je hladší, zářivější a vitálnější pleť.Klíčové vlastnosti čistící sady Bellissima Face Cleansing Pure&Light 5167Technologie… (alza.cz)

Bellissima Imetec MULTISTYLER 11238 - GM9 90 (11238)

Bellissima Imetec MULTISTYLER 11238 - GM9 90 (11238)

Kulma na vlasy multifunkční, 9 nástavců, keramicko-turmalínový povrch, 3 stupně nastavení teploty a proudu vzduchu, otočný kable, chladná špička Snadné a rychlé modelování účesuVšestranný multistyler Bellissima GM9 90 9v1 zajistí snadné a rychlé modelování vlasů s profesionálními výsledky. Díky 9 nástavcům umožní vytvářet různé styly účesů včetně hladkých kadeří, vlnitých konečků, definovaných loken, hustých kudrn nebo měkkých a objemných vln.Klíčové vlastnosti kulmy na vlasy Bellissima Multistyler GM9 909 nástavců pro všestrannou úpravu vlasůKeramicko-turmalínový povrchChladná špička zamezující popáleníOtočný napájecí kabel s délkou 2 metryTlačítko ON/OFFPraktické cestovní pouzdroKleště na vlasyKeramicko-turmalínový povrchVšechny nástavce jsou opatřeny speciálním keramicko… (alza.cz)

Imetec Bellissima 11312 P2 2200 černý

Imetec Bellissima 11312 P2 2200 černý

PROFESIONÁLNÍ VLASOVÝ FÉN S AC MOTOREM * Profesionální AC motor s dlouhou životností, který vysouší vlasy rychleji díky silnějšímu proudu vzduchu * Výkon 2200W * ION technologie – ionizátor pro lesklé vlasy bez efektu statické el. * Difuzér pro zvýšení objemu účesu * COOL SHOT – chladný proud vzduchu pro okamžitou fixaci účesu * Profesionální extra tenký koncentrátor * 8 nastavení proudu a teploty * odnímatelný filtr pro snadné čištění a prodloužení životnosti (euronics.cz)

Imetec Bellissima 11169 PB2 38 černý

Imetec Bellissima 11169 PB2 38 černý

TITANOVÝ VLASOVÝ KARTÁČ S INTEGROVANÝM OHŘEVEM A IONIZÁTOREM průměr 38mm * 38mm kartáč s ingerovaným ohřívacím systémem pro dokonalý styling Vašeho účesu - zanechává vlasy lesklé, zdravé a krásné * Vše jednoduše - jedním tahem * Kartáč pokryt leštěným titanovo-keramickým povrchem * IONIZACE - vyšší lesk a ještě šetrnější k Vašim vlasům * Anti FRIZZ systém: pro maximální zamezení efektu kroucení vlasů * Easy grip system: pro optimální kontakt mezi vlasy a válcem kartáče - zvyšuje efekt lesklých vlasů a usnadňuje styling účesu * Další přednosti: chladný hrot kartáče, otočný kabel, LED kontrolka, délka kabelu 2m * Součástí balení je "Průvodce pro styling účesu" (euronics.cz)

BELLISSIMA 11009 Creativity B1 700 Imetec

BELLISSIMA 11009 Creativity B1 700 Imetec

Nová vlasová žehlička Bellissima 11009 Creativity B1 700 Imetec pro rovné nebo vlnité vlasy v jediném snadném kroku. Vlastnosti: exkluzivní profesionální vlasová žehlička pro rovné i vlnité vlasy v jednom snadném kroku speciální kulatý design pro úpravu i vlnitého účesu plochy z GLOSS TITANIUM KERAMIKY – zvyšuje lesk vlasů a chrání je IONIZACE – hydratuje, revitalizuje a zamezuje elektrostatickému efektu originální design s rukojetí z pravé kůže digitální nastavení teploty 140°C to 200°C ultra rychlý ohřev během několika vteřin automatická duální voltáž 110 / 230 V uzavíratelné plochy automatické vypnutí po 60 min otočný kabel CREATIVITY STYLING BOOK – průvodce v češtině s… (rozbaleno.cz)

Manikúra Bellissima 5026 MP2 200 Imetec

Manikúra Bellissima 5026 MP2 200 Imetec

Imetec Sensitive MP2 200 - profesionální set na manikúru a pedikůru. Profesionální set 8 nástavců. Možnost volby rychlosti otáčení. Obousměrné otáčení pro perfektní výsledek péče o ruce i nohy. Přístroj má ergonomický design. Profesionální 8 v 1 kit odstraní jakékoliv nedokonalosti. Dotykové ovládání rychlosti a směru otáčení Automatický senzor s LED pro maximální bezpečnost při příliš vysokém tlaku Napájení 100 - 240V Pouzdro 1750 nebo 4000 rpm (okay.cz)

Imetec Bellissima 11088 BHD1 1000

Imetec Bellissima 11088 BHD1 1000

Bellissima Revolution Dryer BHD1 1000 REVOLUČNÍ VLASOVÝ VYSOUŠEČ S PATENTOVANÝM AUTOMATICKÝM ROTAČNÍM SUŠENÍM POLOPROFESIONÁLNÍ REVOLUČNÍ VLASOVÝ VYSOUŠEČ S PATENTOVANÝM AUTOMATICKÝM ROTAČNÍM SUŠENÍM díky revoluční rotační trysce vysouší vlasy od kořínků a zároveň s maximální šetrností udržuje hydratované i konečky vlasů IONizátor pro lesklé a zdravé vlasy bez statického efektu ECO technologie motoru pro vysoký výkon při nízké spotřebě - CERTIFIKOVANÝ VÝKON 2000W při spotřebě 1400W úzký profesionální koncentrátor 8 kombinací nastavení teploty/proudu vzduchu COOL SHOT - chladný proud vzduchu pro fixaci účesu odnímatelný filtr pro snadné čištění a dlouhou životnost závěsné očko 2m dlouhá přívodní šňůra (kasa.cz)

Imetec Bellissima 11088 BHD1 1000

Imetec Bellissima 11088 BHD1 1000

Bellissima Revolution Dryer BHD1 1000 REVOLUČNÍ VLASOVÝ VYSOUŠEČ S PATENTOVANÝM AUTOMATICKÝM ROTAČNÍM SUŠENÍM * POLOPROFESIONÁLNÍ REVOLUČNÍ VLASOVÝ VYSOUŠEČ S PATENTOVANÝM AUTOMATICKÝM ROTAČNÍM SUŠENÍM * díky revoluční rotační trysce vysouší vlasy od kořínků a zároveň s maximální šetrností udržuje hydratované i konečky vlasů * IONizátor pro lesklé a zdravé vlasy bez statického efektu * ECO technologie motoru pro vysoký výkon při nízké spotřebě - CERTIFIKOVANÝ VÝKON 2000W při spotřebě 1400W * úzký profesionální koncentrátor * 8 kombinací nastavení teploty/proudu vzduchu * COOL SHOT - chladný proud vzduchu pro fixaci účesu * odnímatelný filtr pro snadné čištění a dlouhou životnost * závěsné očko * 2m dlouhá přívodní šňůra (euronics.cz)

IMETEC 11313 Bellissima CT1 2000

IMETEC 11313 Bellissima CT1 2000

Kompaktní vlasový vysoušeč Imetec 11313 Bellissima CT1 2000 se sklopnou rukojetí je ideální domů i na cesty. Nenechte se ale zmást. I tak skladný fén má funkce jako COOL SHOT – chladný proud vzduchu pro fixaci účesu. VLASTNOSTI: 2 nastavení kombinace teploty a proudu vzduchu + cool shot nastavitelný koncentrátor háček na zavěšení PŘÍSLUŠENSTVÍ: cestovní pouzdro Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Imetec Bellissima Revolution 11307

Imetec Bellissima Revolution 11307

Bellissima Revolution RICCI / CURL revoluční loknovací rotační kulma nové generace s automatickou rotací AUTOMATICKÁ LOKNOVACÍ KULMA NA VLASY pro snadné a dokonalé vlny v mžiku 11307 Bellissima Revolution RICCI / CURL revoluční loknovací rotační kulma nové generace s automatickou rotací vytvořit dokonalé lokny nebylo nikdy tak snadné díky geniálně jednoduchému systému automatického navíjení pramenů vlasů díky zvukové signalizaci ještě snazší ovládání plocha kulmy pokryté leštěnou keramikou - GLOSS CERAMIC se sametovým efektem - pro dokonalou distribuci tepla a maximální ochranu vlasů obousměrná rotace – umožňuje styling dokonalých vln (skvělá manipulace i pro leváky) elektronické nastavení teploty 190°C až 220°C pro každý typ vlasu a různé styly účesu Quick Heating – systém… (kasa.cz)

Imetec Bellissima Revolution 10761 černá

Imetec Bellissima Revolution 10761 černá

BELLISSIMA REVOLUTION - Revoluční vlasová rotační kulma/žehlička nové generace s automatickou rotací * ideální pro jakýkoli účes, která si žena může přát * obousměrná rotace - samostatně se otáčející válec s ovládáním směru rotace v závisloti na požadovaném výsledku (rovné nebo vlnité vlasy) * vodící hřebínky pro správné vedení pramenů vlasů skrz žehličku * ideální jemné sevření vlasů díky silikonovým páskům na příklopné části žehličky * ohřívací plochy pokryté leštěnou keramikou - GLOSS CERAMIC COATING pro dokonalou distribuci tepla a maximální ochranu vlasů * digitální nastavení teploty 120°C to 210°C pro každý typ vlasu * LCD display se zobrazením teploty * automatické vypnutí * ochranný kryt * chladný hrot pro bezpečnou manipulaci * zámek uzavření ploch (euronics.cz)

Bellissima 11640 Mini BM 200 Imetec

Bellissima 11640 Mini BM 200 Imetec

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Všude s vámi Díky svému kompaktnímu formátu je Bellissima Mini BM 200 žehlička na vlasy, kterou vložíte do kabelky pro úpravu na poslední chvíli, pro úpravu po cvičení v posilovně, je ideální také na cestování, protože je vybavena automatickým přepínáním napětí. Výkonná ale jemná k vlasům Keramikou potažené vyhřívané desky zajišťují maximální ochranu vlasů během úpravy, systém rychlého ohřevu (Quick Heating System) umožňuje dosažení teploty 200°C... (okay.cz)

Imetec Bellissima 11811 B15 50 černá

Imetec Bellissima 11811 B15 50 černá

Vlasová žehlička řady Bellissima ACTIVE PLATES TECHNOLOGY: systém aktivních žehlících ploch, které se dokonale přizpůsobí vlasům, aby garantovaly maximální účinek jediným tahem žehličky kulatý design umožňující vlnité účesy plochy z NANOKERAMIKY extra rychlý ohřev elektronické ovládání teploty 140-230°C automatické vypnutí po 60minutách otočný kabel automatická duální voltáž 110/230V výkon 45W (kasa.cz)

Imetec Bellissima 11072N S5 2000 černý

Imetec Bellissima 11072N S5 2000 černý

Výkonný vlasový vysoušeč 2000W proud chladného vzduchu pro fixaci účesu profesionální koncentrátor pro precizní účes 8 nastavení teploty a proudu odnímatelný filter pro snadné čištění a delší životnost napájecí šňůra 2m závěsné očko (kasa.cz)

Imetec Bellissima 11233 GH15 800 černá

Imetec Bellissima 11233 GH15 800 černá

Horkovzdušný kulmofén s keramikou a turmalínem povrch z KERAMIKY S TURMALÍNEM - pro lepší ochranu a vyšší lesk výkon 800W 3 nástavce – kulatý kartáč, kulma, obdélníkový kartáč 2 nastavení teploty pro správný vysoušecí proces pro všechny typy vlasů otočný kabel 2m háček na zavěšení (kasa.cz)

Imetec Bellissima 11169 PB2 38 černý

Imetec Bellissima 11169 PB2 38 černý

TITANOVÝ VLASOVÝ KARTÁČ S INTEGROVANÝM OHŘEVEM A IONIZÁTOREM průměr 38mm 38mm kartáč s ingerovaným ohřívacím systémem pro dokonalý styling Vašeho účesu - zanechává vlasy lesklé, zdravé a krásné Vše jednoduše - jedním tahem Kartáč pokryt leštěným titanovo-keramickým povrchem IONIZACE - vyšší lesk a ještě šetrnější k Vašim vlasům Anti FRIZZ systém: pro maximální zamezení efektu kroucení vlasů Easy grip system: pro optimální kontakt mezi vlasy a válcem kartáče - zvyšuje efekt lesklých vlasů a usnadňuje styling účesu Další přednosti: chladný hrot kartáče, otočný kabel, LED kontrolka, délka kabelu 2m Součástí balení je "Průvodce pro styling účesu" (kasa.cz)

Imetec Bellissima 11142 B6 200 černá

Imetec Bellissima 11142 B6 200 černá

VLASOVÁ ŽEHLIČKA SE 4 NÁSTAVCI PRO KAŽDÝ ÚČES * Systém výměnných nástavců - sada 4 nástavce pro každý účes * Total heating systém – ohřev i z vnějších stran žehličky – pro vlnité účesy * Nanokeramický povrch s turmalínem – maximálně šetrný k vlasům * Elektronické nastavení teploty 150°C až 230°C * LED display * QUICK HEATING – extra rychlý ohřev * Systém uzamčení zavřených ploch * Automatické vypnutí po 60min – pro lepší bezpečnost * otočný napájecí kabel (euronics.cz)

Imetec Bellissima 11811 B15 50 černá

Imetec Bellissima 11811 B15 50 černá

Vlasová žehlička řady Bellissima * ACTIVE PLATES TECHNOLOGY: systém aktivních žehlících ploch, které se dokonale přizpůsobí vlasům, aby garantovaly maximální účinek jediným tahem žehličky * kulatý design umožňující vlnité účesy * plochy z NANOKERAMIKY * extra rychlý ohřev * elektronické ovládání teploty 140-230°C * automatické vypnutí po 60minutách * otočný kabel * automatická duální voltáž 110/230V * výkon 45W (euronics.cz)

Imetec Bellissima 1579 DF1 1000 černý

Imetec Bellissima 1579 DF1 1000 černý

Speciální vlasový vysoušeč – horkovzdušný objemový difuzér * Vyzdvihne krásu přirozené vypadajících vln * Ergonomický design pro nejsnazší manipulaci a snadné sušení celé hlavy * SPECIAL CURL SYSTÉM pro zvětšení objemu vlnitých a kudrnatých vlasů * DRY CARE SYSTEM – optimální kombinace teploty a proudu vzduchu nabízí ohleduplné sušení, respektující tvar vlnitého účesu (euronics.cz)

Imetec Bellissima 11567 SD5 2000 černý

Imetec Bellissima 11567 SD5 2000 černý

Výkonný vlasový vysoušeč se speciálním difuzérem pro vlnité vlasy * 2200W * proud chladného vzduchu pro fixaci účesu * profesionální difuzér pro bohatý účes * profesionální koncentrátor pro precizní účes * 8 nastavení teploty a proudu * odnímatelný filtr pro snadné čištění a delší životnost * napájecí šňůra 2m (euronics.cz)

Fén Imetec Bellissima 1106 S5 2200

Fén Imetec Bellissima 1106 S5 2200

Výkonný vlasový vysoušeč 2200 W. Vlastnosti: Výkon 2200 W pro rychlé schnutí a efektivní styling proud chladného vzduchu pro fixaci účesu profesionální koncentrátor pro precizní účes 8 kombinací proudění vzduchu a teploty pro přizpůsobení sušení podle vašich potřeb odnímatelný filtr pro snadné čištění a delší životnost závěsné očko Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Kulma Imetec 11238 GH9 90 Bellissima

Kulma Imetec 11238 GH9 90 Bellissima

Multifunkční styler na vlasy pro každý účes a pro každý typ vlasů. Každý den můžete mít jiný účes. Součástí balení jsou 4 sponky do vlasů a praktické pouzdro na uložení. Vlastnosti: styler na úpravu vlasů povrch pokryt keramikou a turmalínem nástavce pro vytvoření účesu chrání vlasy před působením tepla dodává lesk otočná napájecí šňůra automatická duální voltáž 110/230 V Stav produktu: Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Imetec Bellissima Revolution BHD2 2000 (423250)

Imetec Bellissima Revolution BHD2 2000 (423250)

Revoluční vlasový vysoušeč s automatickým rotačním difuzérem Díky revoluční rotační trysce vysouší vlasy od kořínků a zároveň s maximální šetrností udržuje hydratované i konečky vlasů IONizátor pro lesklé a zdravé vlasy bez statického efektu AC PROFESIONÁLNÍ MOTOR 2000W s dlouhou životností objemový difuzér úzký profesionální koncentrátor 8 kombinací nastavení teploty/proudu vzduchu COOL SHOT - chladný proud vzduchu pro fixaci účesu odnímatelný filtr pro snadné čištění a dlouhou životnost závěsné očko 2 m dlouhý přívodní kabel Profesionální vlasový vysoušeč s automatickým rotačním sušením zajistí snadné a rychlé vysoušení vlasů. Díky rotační trysce šetrně vysuší vlasy u kořínků a zároveň zanechá konečky vlasů hydratované. (kasa.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít