Belkin boost up qi wireless charging pad

Belkin Boost Up Qi Wireless Charging Pad White (F7U027vfWHT)

Belkin Boost Up Qi Wireless Charging Pad White (F7U027vfWHT)

Bezdrátová nabíječka pro bezdrátové nabíjení s podporou rychlonabíjení, Qi technologie, 7.5W Dobíjení může být bezdrátové, rychlé a stylové zároveň. Stanice splňující standard Qi umí dobíjet až 3× rychleji než běžná konkurence a nedělá ji problém překonat ani pouzdro chránící telefon.Dobíjejte moderní mobilní přístroje s maximální volností - žádné kabely a žádné zpoždění. Prostě jen položte kompatibilní zařízení na Boost Up Wireless Charging Pad a nabíjení ihned začne. Nabíjecí podložka Belkin je navíc oproti běžným bezdrátovým nabíječkám na současném trhu (s výstupem 5 W) mnohem rychlejší při doplňování energie. Vysílací cívka s výkonem 7,5 wattů znamená nejrychlejší a nejpohodlnější řešení nabíjení. Belking Boost Up Qi vznikla při spolupráci s Aplem pro vytvoření vhodné… (alza.cz)

Belkin Boost Up Bold Qi Wireless Charging Pad černá (F7U050vfBLK)

Belkin Boost Up Bold Qi Wireless Charging Pad černá (F7U050vfBLK)

Bezdrátová nabíječka s podporou rychlonabíjení pro mobilní telefony iPhone a Android, 7.5W Elegantní a rychlé nabíjeníUniverzální bezdrátová nabíjecí podložka Belkin Boost Up Bold s příkonem 10 W se postará o rychlé a bezpečné dobití vašeho mobilního zařízení. Obsluha je velmi snadná, váš chytrý telefon stačí umístit na podložku a ihned započne jeho dobíjení. Jedná se o elegantní řešení, které se obejde bez překážejících kabelů a zdlouhavého hledání nabíječky.Klíčové vlastnosti  nabíječky Boost Up Dual Wireless Charging PadRychlé dobíjení mobilních zařízeníUrčeno pro telefony iPhone X, iPhone 8 Plus a iPhone 8, Samsung (9W)Plná funkčnost se všemi zařízeními s podporou Qi až do 10 WPrémiové komponenty zajišťující bezproblémovou funkčnostNabíjí přes většinu plastových… (alza.cz)

Belkin Boost Up Bold Qi Wireless Charging Pad bílá (F7U050vfWHT)

Belkin Boost Up Bold Qi Wireless Charging Pad bílá (F7U050vfWHT)

Bezdrátová nabíječka pro bezdrátové nabíjení s podporou rychlonabíjení iPhone 8/ iPhone 8 Plus/ iPhone X, Qi technologie, 7.5W Elegantní a rychlé nabíjeníUniverzální bezdrátová nabíjecí podložka Belkin Boost Up Bold s příkonem 10 W se postará o rychlé a bezpečné dobití vašeho mobilního zařízení. Obsluha je velmi snadná, váš chytrý telefon stačí umístit na podložku a ihned započne jeho dobíjení. Jedná se o elegantní řešení, které se obejde bez překážejících kabelů a zdlouhavého hledání nabíječky.Klíčové vlastnosti  nabíječky Boost Up Dual Wireless Charging PadRychlé dobíjení mobilních zařízeníUrčeno pro telefony iPhone X, iPhone 8 Plus a iPhone 8, Samsung (9W)Plná funkčnost se všemi zařízeními s podporou Qi až do 10 WPrémiové komponenty zajišťující bezproblémovou… (alza.cz)

Belkin Boost Up Bold Qi Wireless Charging Stand White (F7U052vfWHT)

Belkin Boost Up Bold Qi Wireless Charging Stand White (F7U052vfWHT)

Bezdrátová nabíječka pro bezdrátové nabíjení s podporou rychlonabíjení iPhone 8/ iPhone 8 Plus/ iPhone X, Qi technologie, 7.5W Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Rychlé bezdrátové dobíjeníBezdrátová nabíječka Belkin Boost Up Wireless Charging Stand ve tvaru stojánku umožní snadný přístup k telefonu v průběhu dobíjení. Telefon je možné do nabíječky umístit na výšku i na šířku, takže bez problému můžete sledovat filmy či surfovat na internetu.Klíčové vlastnosti  nabíječky Boost Up Wireless Charging StandUrčeno pro telefony iPhone X, iPhone 8 Plus a iPhone 8, Samsung (9W)Plná funkčnost se všemi zařízeními s podporou Qi až do 10WJedinečně navržený stojan podporuje režim na šířku a na výškuPrémiové komponenty zajišťující bezproblémovou funkčnostNabíjí přes většinu… (alza.cz)

Belkin Qi Wireless Charging Pad bezdrátová nabíječka černá

Belkin Qi Wireless Charging Pad bezdrátová nabíječka černá

Bezdrátová nabíječka nabije váš smartphone rychle a pohodlně pomocí technologie QI. (smarty.cz)

Belkin BOOST UP bezdrátová nabíječka Qi černá

Belkin BOOST UP bezdrátová nabíječka Qi černá

Prémiová bezdrátová QI nabíječka Belkin BOOST UP optimalizovaná pro Apple iPhone s podporou rychlonabíjení. (smarty.cz)

Belkin BOOST UP bezdrátová nabíječka Qi bílá

Belkin BOOST UP bezdrátová nabíječka Qi bílá

Prémiová bezdrátová QI nabíječka Belkin BOOST UP optimalizovaná pro Apple iPhone s podporou rychlonabíjení. (smarty.cz)

XLAYER Powerbank Plus Qi Wireless Charging 10000mAh (211962)

XLAYER Powerbank Plus Qi Wireless Charging 10000mAh (211962)

Powerbanka pro mobilní telefony a obdobná zařízení, 10000 mAh, QI bezdrátové nabíjení, 2 výstupy až 5 V a 2,4 A, LED indikace stavu Pořiďte si ke svému chytrému telefonu s funkcí bezdrátového nabíjení tu správnou powerbanku. Bezdrátová powerbanka Xlayer Plus Qi umožňuje dané zařízení nabíjet indukčně – tedy pomocí magnetického pole. Stačí, když telefon položíte na powerbanku a proces nabíjení je zahájen. Kromě toho můžete nabíjet smart zařízení také klasicky přes USB kabel. Jistě oceníte její nadprůměrně velkou kapacitu 10 000 mAh. Rozměry si zachovává kompaktní, proto ji můžete vzít kamkoliv s sebou, ať už půjdete do přírody či do práce.  Klíčové vlastnosti powerbanky XLAYER Plus Qi 10 000 mAhBezdrátové nabíjení… (alza.cz)

Xiaomi Mi Wireless Charging Pad

Xiaomi Mi Wireless Charging Pad

Bezdrátová 9 V nabíječka spolehlivě nabije váš smartphone, pohodlně bez nutnosti připojení napájecího kabelu. Nabíječka podporuje standard Qi, pro rychlé nabíjení. Je také vybavena inteligentní přepěťovou ochranou a ochranou proti přehřátí. K dispozici je také praktický L (muziker.cz)

Xiaomi Mi Wireless Charging Pad (473530)

Xiaomi Mi Wireless Charging Pad (473530)

Bezdrátová nabíječka se dvěma režimy nabíjení, silkonový povrch proti pádu, ochrana proti přepětí a přehřátí, výkon 10W Díky této bezdrátové nabíječce od značky Xiaomi spolehlivě nabijete váš telefon, a to velmi pohodlně bez nutnosti připojení napájecího kabelu. Nabíječka Xiaomi Mi Wireless Charging Pad podporuje standard Qi, rychlé nabíjení a je vybavena inteligentní přepěťovou ochranou a ochranou proti přehřátí. Váš smartphone na nabíječce bude dobře držet, jelikož její vnější část je vyrobena z kvalitního silikonu.  Vlastnosti bezdrátové nabíječky Xiaomi Mi Wireless Charging Pad Bezdrátová nabíječka Mi Wireless Charging Pad od značky XiaomiSpolehlivé nabíjení vašeho mobilního telefonuNabíjení bez nutnosti připojení napájecího kabeluXiaomi… (alza.cz)

XLAYER Wireless Charging Pad double, antracit (215762)

XLAYER Wireless Charging Pad double, antracit (215762)

Nabíjecí podložka bezdrátová, 10W, dvě cívky pro nabíjení dvou zařízení, bezdrátový výstup: 5W / 7.5W / 10W, vstup: 5V / 2.0A a 9V / 3.0A, USB-C, antracit Stylová bezdrátová nabíjecí podložka značky XLAYER Wireless Charging Pad double je skvělou volbou! Nabíjecí podložka XLAYER disponuje dvěma cívkami pro nabíjení dvou zařízení. Bezdrátový výstup je 5 W, 7,5 W a 10 W. Vstup je poté typu 5 V/2,0 A a 9 V/3,2 A. Nabíjecí podložka má konektor USB-C a je zhotovena ve stylovém provedení z antracitu. Klíčové vlastnosti bezdrátové nabíjecí podložky XLAYER Wireless Charging Pad doubleBezdrátová nabíjecí podložka XLAYER Wireless Charging Pad double má dvě cívky pro nabíjení dvou zařízeníStylové provedení z antracitu nabíjecí podložkySkvělá volba, pokud vaše zařízení… (alza.cz)

XLAYER Wireless Charging Pad double, bílý (215759)

XLAYER Wireless Charging Pad double, bílý (215759)

Nabíjecí podložka bezdrátová, 10W, dvě cívky pro nabíjení dvou zařízení, bezdrátový výstup: 5W / 7.5W / 10W, vstup: 5V / 2.0A a 9V / 3.0A, USB-C, bílá Stylová bezdrátová nabíjecí podložka značky XLAYER Wireless Charging Pad double je skvělou volbou! Nabíjecí podložka XLAYER disponuje dvěma cívkami pro nabíjení dvou zařízení. Bezdrátový výstup je 5 W, 7,5 W a 10 W. Vstup je poté typu 5 V/2,0 A a 9 V/3,2 A. Nabíjecí podložka má konektor USB-C a je zhotovena ve stylovém bílém provedení. Klíčové vlastnosti bezdrátové nabíjecí podložky XLAYER Wireless Charging Pad doubeBezdrátová nabíjecí podložka XLAYER Wireless Charging Pad double má dvě cívky pro nabíjení dvou zařízeníStylové bílé provedení nabíjecí podložkySkvělá volba, pokud vaše zařízení podporuje bezdrátové… (alza.cz)

Samsung Dual Wireless Charging Pad EP-P5200TBEGWW Black (EP…

Samsung Dual Wireless Charging Pad EP-P5200TBEGWW Black (EP-P5200TBEGWW)

Bezdrátová nabíječka , Fast Charging Nabíjení přístrojů v dnešním hektickém světě nikdy nebylo snadnější. Díky inovativním technologiím už stačí pouze položit telefon na podložku bez otravného a zdlouhavého připojování kabelů a konektorů. Samsung Dual Wireless Charging Pad EP-P5200TBEGWW je duální bezdrátovou nabíječkou, která nabije zároveň dva přístroje položené na její vrchní stranu. Díky technologii Fast Charging podporuje rychlé nabíjení a je tak výborným pomocníkem kdykoliv vašim přístrojům dojde baterie. Klíčové vlastnosti bezdrátové duální nabíječky Samsung, černáElegantní nabíjecí stanice od značky SamsungDuální bezdrátová nabíječka, která nabije až dva přístroje současněVhodná pro smartphony, chytré hodinky a mnoho dalších přístrojů podporujících… (alza.cz)

Samsung Dual Wireless Charging Pad EP-P5200TWEGWW White (EP…

Samsung Dual Wireless Charging Pad EP-P5200TWEGWW White (EP-P5200TWEGWW)

Bezdrátová nabíječka , Fast Charging Nabíjení přístrojů v dnešním hektickém světě nikdy nebylo snadnější. Díky inovativním technologiím už stačí pouze položit telefon na podložku bez otravného a zdlouhavého připojování kabelů a konektorů. Samsung Dual Wireless Charging Pad EP-P5200TBEGWW je duální bezdrátovou nabíječkou, která nabije zároveň dva přístroje položené na její vrchní stranu. Díky technologii Fast Charging podporuje rychlé nabíjení a je tak výborným pomocníkem kdykoliv vašim přístrojům dojde baterie. Klíčové vlastnosti bezdrátové duální nabíječky Samsung, bíláElegantní nabíjecí stanice od značky SamsungDuální bezdrátová nabíječka, která nabije až dva přístroje současněVhodná pro smartphony, chytré hodinky a mnoho dalších přístrojů podporujících… (alza.cz)

ADATA Wireless Charging Pad CW0100 10W černá (ACW0100-1C-5V-CBK)

ADATA Wireless Charging Pad CW0100 10W černá (ACW0100-1C-5V-CBK)

Nabíjecí podložka - Qi certifikace, podpora rychlonabíjení, kompatibilní pro Apple i Samsung Nabíjecí podložka ADATA Wireless Charging Pad CW0100 v černém provedení bude skvělým společníkem, ať už doma nebo na cestách. Stačí chytrý telefon položit na nabíječku. Jednoduché a praktické. S nabíjecím výkonem až 10 W bude váš smatphone nabitý během malé chvíle. Nízký profil podložky dodá eleganci a kovová základna zase odolnost. Klíčové vlastnosti bezdrátové Qi nabíječky ADATA Wireless Charging Pad CW0100Elegantní černá bezdrátová nabíječkaAž 2× rychlejší nabíjení než standardní Qi nabíječkaPro smartphony podporující bezdrátové nabíjeníLED indikátor nabíjeníZabudovaná teplotní ochrana Technologie QiTechnologie Qi je standard pro bezdrátové nabíjení. Jedná se o… (alza.cz)

Belkin BOOST UP bezdrátová nabíječka 10W černá

Belkin BOOST UP bezdrátová nabíječka 10W černá

Nabíjecí podložka Belkin BOOST UP s technologií rychlého nabíjení až 10W, protiskluzovým povrchem a LED diodou informující o procesu nabíjení. (smarty.cz)

Belkin BOOST UP bezdrátová nabíječka 10W bílá

Belkin BOOST UP bezdrátová nabíječka 10W bílá

Nabíjecí podložka Belkin BOOST UP s technologií rychlého nabíjení až 10W, protiskluzovým povrchem a LED diodou informující o procesu nabíjení. (smarty.cz)

Belkin BOOST UP bezdrátový nabíjecí stojánek 10W černý

Belkin BOOST UP bezdrátový nabíjecí stojánek 10W černý

Bezdrátový QI nabíjecí stojánek s výkonem až 10 W a podporou rychlonabíjení. (smarty.cz)

iOttie Easy One Touch 4 Qi Wireless Fast Charging (HLCRIO134AM)

iOttie Easy One Touch 4 Qi Wireless Fast Charging  (HLCRIO134AM)

Držák na mobilní telefon univerzální, bezdrátové nabíjení zařízení s Qi technologií, snadná one-touch montáž zařízení do držáku, možnost otáčení o 360°, silná přísavka, teleskopické rameno, výkon bezdrátové nabíječky 5W - 10W Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Bezdrátová dobíječka a držák v jednomChytré spojení držáku na telefon a stojánku pro bezdrátové nabíjení představuje tento držák do auta iOttie Easy One Touch 4 Qi Wireless Fast Charging, který snadno připevníte na palubní desku či čelní sklo pomocí silné přísavky. Držák tedy funguje i jako bezdrátová dobíjecí stanice, jež je vhodná pro všechna… (alza.cz)

Belkin BOOST UP stojánek s bezdrátovým nabíjením 10W bílý

Belkin BOOST UP stojánek s bezdrátovým nabíjením 10W bílý

Elegantní stojánek Belkin BOOST UP s funkcí bezdrátového nabíjení pro všechny smartphony s technologií Qi. Vybaven technologií Quick Charge pro ultra rychlé doplnění energie. (smarty.cz)

Belkin BOOST UP bezdrátová nabíječka 5W bez adaptéru černá

Belkin BOOST UP bezdrátová nabíječka 5W bez adaptéru černá

Bezdrátová nabíječka Belkin BOOST UP s výkonem 5W, protiskluzovým povrchem a LED indikátorem stavu nabíjení. (smarty.cz)

Epico Ultraslim Wireless Charging Pad 10W/7.5W/5W white (built in…

Epico Ultraslim Wireless Charging Pad 10W/7.5W/5W white (built in cable) (9915111100007)

Bezdrátová nabíječka - Qi indukční nabíjení, vstupní napětí/proud: DC 9V/2A, 5V/2A, výstupní výkon: 5W, 7.5W & 10W Fast Charge, materiál: temperované sklo, hliník, TPE Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Praktické a jednoduché nabíjeníUltra tenká bezdrátová nabíječka Epico Ultraslim Wireless Charging Pad je v elegantní bílé barvě dokonalým a hlavně funkčním doplňkem do jakékoliv místnosti, díky které již nebudete rozmotávat kabely pro dobití vašeho mobilního telefonu. Nabíječka je řešena tak, že umožňuje bezproblémovou kompatibilitu s téměř jakýmkoliv zařízením, které podporuje technologii bezdrátového nabíjení Qi. Nemusíte už tahat kabely nebo hledat správnou polohu, stačí jen položit váš iPhone nebo Android a začne se dobíjet zcela… (alza.cz)

Belkin BOOST UP stojánek s bezdrátovým nabíjením 10W černý

Belkin BOOST UP stojánek s bezdrátovým nabíjením 10W černý

Elegantní stojánek Belkin BOOST UP s funkcí bezdrátového nabíjení pro všechny smartphony s technologií Qi. Vybaven technologií Quick Charge pro ultra rychlé doplnění energie. (smarty.cz)

Belkin BOOST UP bezdrátová nabíjecí podložka pro iPhone bílá

Belkin BOOST UP bezdrátová nabíjecí podložka pro iPhone bílá

Univerzální bezdrátová nabíječka Belkin Boost Up nabije váš mobilní telefon bez překážejícího kabelu. Disponuje pogumovaným povrchem a LED indikací o stavu nabíjení. (smarty.cz)

Epico Ultraslim Wireless Charging Pad 10W/7.5W/5W black (built it…

Epico Ultraslim Wireless Charging Pad 10W/7.5W/5W black (built it cable) (9915111300006)

Bezdrátová nabíječka - Qi indukční nabíjení, vstupní napětí/proud: DC 9V/2A, 5V/2A, výstupní výkon: 5W, 7.5W & 10W Fast Charge, materiál: temperované sklo, hliník, TPE Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Praktické a jednoduché nabíjeníUltra tenká bezdrátová nabíječka Epico Ultraslim Wireless Charging Pad je v univerzální černé barvě dokonalým a hlavně funkčním doplňkem do jakékoliv místnosti, díky které již nebudete rozmotávat kabely pro dobití vašeho mobilního telefonu. Nabíječka je řešena tak, že umožňuje bezproblémovou kompatibilitu s téměř jakýmkoliv zařízením, které podporuje technologii bezdrátového nabíjení Qi. Nemusíte už tahat kabely nebo hledat správnou polohu, stačí jen položit váš iPhone nebo Android a začne se dobíjet zcela… (alza.cz)

Belkin BOOST UP bezdrátová nabíjecí podložka pro Samsung 15W černá

Belkin BOOST UP bezdrátová nabíjecí podložka pro Samsung 15W černá

Univerzální bezdrátová nabíječka Belkin BOOST UP nabije váš mobilní telefon bez překážejícího kabelu. Disponuje pogumovaným povrchem a LED indikací o stavu nabíjení. (smarty.cz)

Belkin BOOST UP nabíjecí stanice pro iPhone a Apple Watch bílá

Belkin BOOST UP nabíjecí stanice pro iPhone a Apple Watch bílá

Bezdrátový nabíjecí stojánek pro Apple iPhone a Apple Watch s výstupem USB pro připojení dalšího zařízení. Podporuje maximální rychlost bezdrátového nabíjení pro iPhone 7,5W. (smarty.cz)

Belkin BOOST UP nabíjecí stanice pro iPhone a Apple Watch černá

Belkin BOOST UP nabíjecí stanice pro iPhone a Apple Watch černá

Bezdrátový nabíjecí stojánek pro Apple iPhone a Apple Watch s výstupem USB pro připojení dalšího zařízení. Podporuje maximální rychlost bezdrátového nabíjení pro iPhone 7,5W. (smarty.cz)

iOttie iTap Wireless Fast Charging Magnetic Mount univerzální držák…

iOttie iTap Wireless Fast Charging Magnetic Mount univerzální držák Qi černý

Univerzální magnetický držák do auta iOttie iTap Wireless Fast Charging Magnetic Mount na palubní desku nebo čelní sklo. Držák umožnuje bezdrátové nabíjení, stabilní udržení mobilního telefonu a LED indikátor o stavu nabití. (smarty.cz)

Vinsic Qi Wireless 2in1 powerbanka 12000mAh bílá

Vinsic Qi Wireless 2in1 powerbanka 12000mAh bílá

Kvalitní powerbanka Vinsic Qi Wireless 2in1 s dvojící USB výstupních konektorů a Qi bezdrátovou nabíjecí plochou, LED displejem, robustním zpracováním a bezpečností certifikací MSDS. Ideální kdekoliv bez přístupu k elektrické energii. (smarty.cz)

Logitech POWERPLAY wireless charging system (943-000110)

Logitech POWERPLAY wireless charging system (943-000110)

Podložka pod myš , podsvícená, rozměry 320×275×43 mm, černá Podložka pod myšPowerplay Wireless Charging Hrajte bez přerušeníDíky technologiím Powerplay a Lightspeed vám už nic nebrání v bezdrátovém hraní při vysoké výkonnosti. Již žádné prodlevy na vstupu, ztráta spojení či vybité baterie. To vše je již minulostí. Podložka Logitech Powerplay Wireless Charging disponuje vyspělou technikou a bezkonkurenčním zpracováním.Velmi tenké provedení Technologie PowerplayTento systém dobíjení využívá elektromagnetickou rezonanci, díky které se nad… (alza.cz)

XLAYER Wireless Charging Alarm Clock, černá (215767)

XLAYER Wireless Charging Alarm Clock, černá (215767)

Nabíjecí podložka bezdrátová, 5W, funkce budíku, LCD displej s ukazatelem času a baterie, reproduktor pro bezdrátový přenos hudby, integrovaný mikrofon pro handsfree, černá Stylová bezdrátová nabíjecí podložka značky XLAYER Wireless Charging Alarm Clock, která funguje zároveň jako budík! Nabíjecí podložka XLAYER disponuje LCD displejem s ukazatelem času a baterie, reproduktorem, který slouží pro bezdrátový přenos hudby a integrovaným mikrofonem pro handsfree. Nabíjecí podložka je poté zhotovena ve stylovém černém provedení. Klíčové vlastnosti bezdrátové nabíjecí podložky XLAYER Wireless Charging Alarm ClockBezdrátová nabíjecí podložka XLAYER Wireless Charging Alarm Clock funguje zároveň jako budíkDisponuje LCD displejem s ukazatelem času a baterieStylové černé… (alza.cz)

XLAYER Powerbank PLUS Qi Wireless Discover 10000mAh antracitová …

XLAYER Powerbank PLUS Qi Wireless Discover 10000mAh antracitová (215782)

Powerbanka pro mobilní telefony a obdobná zařízení a notebooky, 10000 mAh, podpora rychlonabíjení, QI bezdrátové nabíjení, USB výstup až 5 V a 2 A, LED indikace stavu Potřebujete praktickou powerbanku s velkou výdrží? Powerbanka XLAYER Powerbank PLUS Qi Wireless Discover 10000mAh antracitová o kapacitě 10000 mAh poslouží skvěle k dobíjení notebooku nebo i pro dobíjení vašich smartphonů a tabletů na cestách. Powerbanka vás potěší tzv. rychlonabíjecí funkcí. Proto je možné doplnit baterii přístrojů za kratší dobu než z powerbank bez této funkce. Powerbanka XLAYER Powerbank PLUS Qi Wireless Discover 10000mAh antracitová je vybavena jedním USB konektorem. S touto záložní baterií se vám už nikdy nestane, že vám nestačí baterie vašich elektronických zařízení. Veliká doba nabíjení 10000… (alza.cz)

Decoded Leather Qi Wireless Charger brown 10W (D8WC1CBN)

Decoded Leather Qi Wireless Charger brown 10W (D8WC1CBN)

Bezdrátová nabíječka - kožená a elegantní, prémiové nabíjecí zařízení podporující technologii Qi, protiskluzový materiál, výstup až 10W Bezdrátová nabíječka Decoded Leather umožňuje stylové nabíjení bez kabelového připojení. Už nepotřebujete hledat ten správný nabíjecí kabel pro váš smartphone. Stanice dokáže nabíjet každý smartphone, který je kompatibilní se standardem Qi. Nabíječka je vyvedena ve vysoce stylovém provedení, jejíž vrchní část je potažena kvalitní kůží. Nejenže ji dodává ten pravý šmrnc, ale přitom i chrání zařízení proti poškození. Výstupní výkon nabíječky je až 10 W, připojení je realizováno pomocí 1,2m USB-C kabelu a samozřejmě je nabíječka kompatibilní se všemi obaly Decoded. Klíčové vlastnosti bezdrátové nabíječky Decoded Leather Qi… (alza.cz)

XLAYER Wireless Charging Clock light 10W, bílý (215764)

XLAYER Wireless Charging Clock light 10W, bílý (215764)

Nabíjecí podložka bezdrátová, 10W, funkce budíku a lampičky, ukazatel času, bezdrátový výstup: 5W, 7.5W, 10W, vstup: Typ C 5V/2A, 9V/1.8A, bílá Stylová bezdrátová nabíjecí podložka značky XLAYER Wireless Charging Alarm Clock light, která funguje zároveň jako budík a lampička! Nabíjecí podložka XLAYER disponuje ukazatelem času. Bezdrátový výstup je 5 W, 7,5 W a 10 W. Vstup je poté typu C 5 V/2 A a 9 V/1,8 A. Nabíjecí podložka je zhotovena ve stylovém bílém provedení. Klíčové vlastnosti bezdrátové nabíjecí podložky XLAYER Wireless Charging Alarm Clock lightBezdrátová nabíjecí podložka XLAYER Wireless Charging Alarm Clock light funguje zároveň jako budík a lampičkouDisponuje ukazatelem časuStylové bílé provedení nabíjecí podložky (alza.cz)

iOttie Metal Plate for iTap Magnetic Qi Wireless (ACMPIO102)

iOttie Metal Plate for iTap Magnetic Qi Wireless (ACMPIO102)

Sada příslušenství pro držák iOttie iTap Wireless HLCRIO133, 3ks kovové podložeky, součástí balení také ochranné fólie pod podložky Svůj držák iOttie iTap Wireless můžete odteď používat s libovolným telefonem. Na zadní kryt stačí připevnit jednu z hliníkových podložek, díky které smartphone k držáku samovolně přilne. Podložka se dá v případě nutnosti i snadno odloupnout; než ji nalepíte, aplikujte speciální ochranný film, který najdete v balení. Klíčové vlastnosti sady iOttie Metal PlateObsahuje 3 ks hliníkových podložek a ochrannou fóliiKompatibilní s držákem iTap Wireless Fast Charging Magnetic MountPodložky iOttie neznemožňují využití funkce bezdrátového nabíjení (alza.cz)

Belkin BOOST CHARGE 2200mAh powerbanka pro Apple Watch černá

Belkin BOOST CHARGE 2200mAh powerbanka pro Apple Watch černá

Powerbanka Belkin s kapacitou 2200 mAh je určena pro chytré hodinky Apple Watch. Díky kompaktním rozměrům ji můžete mít stále u sebe a doplnit až 63 hodin energie. (smarty.cz)

iOttie Easy One Touch 4 Qi Wireless CD Mount (HLCRIO136AM)

iOttie Easy One Touch 4 Qi Wireless CD Mount (HLCRIO136AM)

Držák na mobilní telefon univerzální, bezdrátové nabíjení zařízení s Qi technologií, snadná one-touch montáž zařízení do držáku, možnost otáčení o 360°, umístění do CD slotu autorádia, výkon bezdrátové nabíječky 5W - 10W Model Easy One Touch 4 Qi Wireless CD Mount značky iOttie není pouze obyčejný držák na mobil, který připevníte do CD slotu autorádia a tím všechny jeho schopnosti končí - tento držák dokáže umístěný mobil i bezdrátově nabíjet. A to klidně až o 40 % rychleji než jiné bezdrátové nabíječky. Stačí jen, aby si zařízení stejně jako držák iOttie rozumělo s technologií Qi pro bezdrátové nabíjení. Používání navíc není žádný hlavolam - zmáčkněte boční lišty držáku, uvolněte postranní lišty, umístěte mobil a hotovo! iOttie jej pak automaticky sevře. Dva prsty a pár… (alza.cz)

XLAYER Powerbank PLUS Qi Wireless Discover 10000mAh bílá (215756)

XLAYER Powerbank PLUS Qi Wireless Discover 10000mAh bílá (215756)

Powerbanka pro mobilní telefony a obdobná zařízení a notebooky, 10000 mAh, podpora rychlonabíjení, QI bezdrátové nabíjení, USB výstup až 5 V a 2 A, LED indikace stavu Potřebujete praktickou powerbanku s velkou výdrží? Powerbanka neboli záložní baterie XLAYER Powerbank PLUS Qi Wireless Discover 10000mAh bílá o kapacitě 10000 mAh je navržena mimo jiné k nabíjení notebooku nebo i k nabíjení telefonu, když není na dosah zásuvka. Powerbanka vás potěší funkcí rychlonabíjení. A právě díky tomu je možné nabíjet zařízení rychleji než z obyčejných powerbank. Záložní baterie XLAYER Powerbank PLUS Qi Wireless Discover 10000mAh bílá je vybavena jedním USB konektorem. S touto praktickou záložní baterií se nemusíte bát, že nebudete mít po ruce zásuvku na dobití vašich elektronických přístrojů.… (alza.cz)

Pitaka MagMount držák s Qi Wireless bezdrátovým dobíjením černý

Pitaka MagMount držák s Qi Wireless bezdrátovým dobíjením černý

Magnetický držák Pitaka MagMount Qi Wireless s extrémně silnými magnety pro stabilní udržení mobilního telefonu. Nabízí rychlé a bezdrátové dobíjení, protiskluzový povrch i možnost otáčet zařízením o 360°. (smarty.cz)

Samsung Galaxy Watch Wireless Charging Dock Černá (EP-YO805BBEGWW)

Samsung Galaxy Watch Wireless Charging Dock Černá (EP-YO805BBEGWW)

Nabíječka originální Dopřejte si volnost a pohodlí při dobíjeních vašich chytrých zařízení Samsung s touto bezdrátovou nabíječkou. Sami uvidíte, že je to ideální a praktický doplněk, který si jistojistě oblíbíte. Je vyroben z kvalitního materiálu, disponuje indikační LED diodou a samozřejmě moderním konektorem micro USB. Zařízení Samsung stačí jednoduše do nabíječky položit a už se o nic nestarat.  Klíčové vlastnosti nabíječky Samsung Galaxy Watch Wireless Charging DockBezdrátová nabíječkaPodpora rychlého nabíjeníElegantní černý vzhled nabíječkyOriginální příslušenství Samsung (alza.cz)

APPLE AirPods (2019) with Wireless Charging Case White (MRXJ2ZM/A)

APPLE AirPods (2019) with Wireless Charging Case White (MRXJ2ZM/A)

Apple AirPods (2019)   Nové AirPody s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem představují úplně nové pojetí bezdrátových sluchátek. Jen je vyndáš z pouzdra a hned je můžeš používat s iPhonem, Apple Watch, iPadem nebo Macem. Po jednoduchém nastavení jedním klepnutím fungují AirPody úplně kouzelně. Automaticky se zapínají a připojují. Dokonce i poznají, když je máš v uších, a pozastaví přehrávání, když je vyndáš. Když chceš změnit hlasitost, přeskočit na jinou skladbu, někomu zavolat nebo vyhledat trasu, jen řekni „Hey Siri“ a pokračuj tím, co chceš. Můžeš mít v uchu jen jeden AirPod, nebo si nasadit oba. A při poslechu hudby nebo podcastů zapneš přehrávání nebo přeskočíš dopředu dvojitým klepnutím. V bezdrátovém nabíjecím pouzdře nabiješ AirPody rychle a… (czechcom.cz)

Apple AirPods (2019) with Wireless Charging Case White (MRXJ2ZM/A)

Apple AirPods (2019) with Wireless Charging Case White (MRXJ2ZM/A)

Apple AirPods (2019) White s pouzdrem pro bezdrátové nabíjení Nové AirPody s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem představují úplně nové pojetí bezdrátových sluchátek. Jen je vyndáte z pouzdra a hned je můžete používat s iPhonem, Apple Watch, iPadem nebo Macem. Po jednoduchém nastavení jedním klepnutím fungují AirPody úplně kouzelně. Automaticky se zapínají a připojují. Dokonce i poznají, když je máte v uších, a pozastaví přehrávání, když je vyndáte.   Když chcete změnit hlasitost, přeskočit na jinou skladbu, někomu zavolat nebo… (bestcena.cz)

Belkin Boost Charge 2k pro Apple Watch - černá (F8J233btBLK)

Belkin Boost Charge 2k pro Apple Watch - černá (F8J233btBLK)

Powerbanka pro mobilní telefony a obdobná zařízení, 2200 mAh, kompaktní Hledáte záložní baterii, na kterou se můžete spolehnout? Záložní baterie neboli powerbanka Belkin Boost Charge 2k pro Apple Watch - černá o kapacitě 2200 mAh perfektně poslouží pro dobíjení vašich smartphonů a tabletů na výletě, dovolené i všude tam, kde není dosah elektrické sítě. S touto powerbankou o velké kapacitě se nemusíte obávat, že nebude po ruce zásuvka na dobití vašich elektronických zařízení. Enormní výdrž 2200 mAh vám zajistí několikanásobné naplnění baterie mnoha zařízení. Výhody externí nabíječky Belkin Boost Charge 2k pro Apple Watch - černá Vysoká kapacita 2200 mAh Skutečně cestovní hmostnost 70 g (alza.cz)

iOttie Easy One Touch 4 Qi Wireless Vent Mount (HLCRIO135AM )

iOttie Easy One Touch 4 Qi Wireless Vent Mount (HLCRIO135AM )

Držák na mobilní telefon univerzální, bezdrátové nabíjení zařízení s Qi technologií, snadná one-touch montáž zařízení do držáku, možnost otáčení o 360°, umístění do větrací mřížky, výkon bezdrátové nabíječky 5W - 10W Model Easy One Touch 4 Qi Wireless Vent Mount značky iOttie není pouze obyčejný držák na mobil, který připevníte k větrací mřížce auta a tím všechny jeho schopnosti končí - tento držák dokáže umístěný mobil i bezdrátově nabíjet. A to klidně až o 40 % rychleji než jiné bezdrátové nabíječky. Stačí jen, aby si zařízení stejně jako držák iOttie rozumělo s technologií Qi pro bezdrátové nabíjení. Používání navíc není žádný hlavolam - zmáčkněte boční lišty držáku, uvolněte postranní lišty, umístěte mobil a hotovo! iOttie jej pak automaticky sevře. Dva prsty a pár… (alza.cz)

Apple AirPods (2019) with Wireless Charging Case White (MRXJ2ZM/A)

Apple AirPods (2019) with Wireless Charging Case White (MRXJ2ZM/A)

Apple AirPods (2019) White s pouzdrem pro bezdrátové nabíjení GRATULUJEME: Na tento výrobek platí 2. letá Turbado záruka. Naše záruka Vám nabízí více než záruka výrobce: - nepotřebujete žádné bločky ani žádné záruční listy, - doprava do a ze servisu zdarma. A za příplatek 10% Vám ještě přibalíme: Záruční servis do 48 hodin. 30denní zkouška spokojenosti se zbožím. Odkup / výměna starého za nový model. A pokud tyto služby nevyužijete do 2. let, peníze za příplatek Vám vrátíme jako kredit na nákup v… (turbado.cz)

Nillkin Apple AirPods Wireless Charging Case Black (EU Blister) …

Nillkin Apple AirPods Wireless Charging Case Black (EU Blister) (6902048157934)

Pouzdro pro sluchátka Apple Airpods, bezdrátové, nabíjecí, podporuje rychlé nabíjení PD a QC, pouzdro je vybavené nejnovějšími čipy rychlého dobíjení Qualcomm QC3.0 a 45W PD Jednoduché a praktické nabíjecí pouzdro Nillkin Apple Airpods přináší skvělý způsob rychlého dobíjení Qualcomm QC 3.0 a 45W PD s výkonem 63 W. Pouzdro se vyznačuje malou velikostí a elegantním černým designem. Jednoduchým zastrčením zástrčky Nillkin do pouzdra získáte praktického pomocníka, který okamžitě po vložení na nabíjecí podložku začne dobíjet váš přístroj. Kromě nabíjení lze pouzdro využít jako ochranu vašeho přístroje před poškrábáním a poškozením. K tomu taky dopomáhá vnitřní mikrovlákno a vnější část z umělé kůže, které zaručují dlouhou životnost nabíjecího pouzdra. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

NILLKIN Car Magnetic QI Wireless Charger II- Model A (CM-WCP II)

NILLKIN Car Magnetic QI Wireless Charger II- Model A (CM-WCP II)

Držák na mobilní telefon magnetický, s bezdrátovým nabíjením Qi, do zdířky, výstup 5V/1A, vstup 5V/1.5A Druhá generace bezdrátové nabíječky Nillkin je vyrobena z vybraných materiálů. Rámeček se zpracovává vakuováním. Funkce nové nabíječky byla drasticky vylepšeny. Nyní poskytuje více volného a špičkového bezdrátového nabíjení v autě. Snadná instalace, pevná montáž, bezpečná a stabilní. Telefon s nabíječkou drží magneticky, takže se nemusíte bát o jeho spadnutí. Nabíječka také disponuje certifikací pro bezdrátové nabíjení Qi a je tak naprosto bezpečná a zaručí naprosto spolehlivé nabití vašeho telefonu. Na obou stranách se nachází kontrolka, která indikuje stav nabíjení. Klíčové vlastnosti bezdrátové nabíječky Nillkin Wireless charger MC015Certifikace QiSpolehlivost a… (alza.cz)

Epico Wireless Charging Sensor Car Holder 10W/7.5W/5W - černý …

Epico Wireless Charging Sensor Car Holder 10W/7.5W/5W - černý (9915101300098)

Držák do větrací mřížky, kombinovaný s Qi bezdrátovou nabíječkou, výstupní výkon je 10W/7.5W/5W Absolutní mobilita & energie na cestáchJízda za volantem může být někdy náročná. Epico Sensor Wireless Car Charger je tu od toho, aby vám cestování autem maximálně ulehčil. Je to automatický držák na telefon a bezdrátová nabíječka v jednom. Zvládnete ho ovládat jednou rukou a díky Qi standardu bezdrátového nabíjení podporuje 7.5W Fast Charge pro iPhone a 10W Fast Charge pro Samsung. Výdrž baterie vypusťte z hlavy a soustřeďte se na to nejdůležitější - na řízení. Infračervený sensor pro automatické uchopení telefonuEpico Sensor Wireless Car Charger je vybaven infračerveným proximity sensorem, který zaznamená přiblížení telefonu a automaticky rozevře ramena držáku.… (alza.cz)

iOttie Easy One Touch 4 držák s Qi Wireless bezdrátovým nabíjením…

iOttie Easy One Touch 4 držák s Qi Wireless bezdrátovým nabíjením černý

Univerzální držák do auta nebo na pracovní stůl iOttie Easy One Touch 4 s bezdrátovým nabíjením Qi Wireless, uchytí stabilně vaše zařízení a umožní jím otáčet o 360° pro pohodlné sledování displeje. (smarty.cz)

Xtorm Power Bank Wave Wireless 8000 Qi

Xtorm Power Bank Wave Wireless 8000 Qi

Xtorm Power Bank Motion Wireless 8000 je ideální společník na cesty pro nabíjení tabletů a telefonů. Podpora Qi navíc umožní pohodlné bezdrátové nabíjení. (smarty.cz)

Xtorm Power Bank Motion Wireless 16000 Qi

Xtorm Power Bank Motion Wireless 16000 Qi

Xtorm Power Bank Motion Wireless 16000 je ideální společník na cesty s obrovskou kapacitou pro nabíjení tabletů a telefonů. Podpora Qi navíc umožní pohodlné bezdrátové nabíjení. (smarty.cz)

Xtorm Power Bank Wave Wireless 8000 Qi (XW300)

Xtorm Power Bank Wave Wireless 8000 Qi (XW300)

Powerbanka pro mobilní telefony a obdobná zařízení, 8000 mAh, USB-C, QI bezdrátové nabíjení, 3 výstupy až 5 V a 2 A Výkonná powerbanka Xtorm Power Bank Wave Wireless 8000 Qi dokáže nabít až 4 smartphony nebo 2× tablet. Na první pohled vás určitě zaujme svým praktickým designem a bezdrátovým nabíjením podporující Qi technologii. Na bočních stranách se nachází 3 výstupy pro dostatečnou variabilitu. Klíčové vlastnosti powerbanky Xtorm Power Bank Wave Wireless 8000 Qi Celková kapacita až 8 000 mAhPodpora bezdrátového Qi dobíjeníIdeální power banka do letadla, na dovolené nebo ke každodennímu využíváníMožnost nabíjení tabletů, telefonů a dalšího zařízeníCelkem 3 nabíjecí výstupy - 2 × USB, 1 × USB-CKovová powerbanka pro bezpečnější používání … (alza.cz)

Bosch Wireless Charging GBA 18V MW-C + GAL 1830 W (1.600.A00.C43)

Bosch Wireless Charging GBA 18V MW-C + GAL 1830 W (1.600.A00.C43)

Nabíječka a náhradní baterie 18V, Li-Ion, 4Ah, doba nabíjení 35/85min, systém BOSCH POWER, součástí balení 1x aku a nabíječka Klíčové benefity nabíječky a náhradní baterie Bosch Wireless Charging GBAO 100 % delší chod oproti jiným bateriímI k delší práci si tak zpravidla vystačíte jen s jedním akumulátoremBaterii využijete v kombinaci s jakýmkoliv příslušenstvím ve stejné třídě napětíStav nabití indikuje přehledný ukazatel, umístěný na nabíječceOba komponenty (nabíječka i baterie) jsou částečně odolné proti vodě i prachu 1. Kvalitní Li-Ion články nepodléhají samovybíjení2.… (alza.cz)

Cellularline Wireless Fast Charger Stand QI 10W černý …

Cellularline Wireless Fast Charger Stand QI 10W černý (WIRELESTANDADATK)

Bezdrátová nabíječka - LED indikace o stavu nabíjení, podpora adaptivního nabíjení, vstup 5V/ 9V, výstup 5V/ 9V, výkon 10W, 160cm microUSB kabel součástí balení VypnutoVynechat z LightBoxu VypnutoVynechat z LightBoxu Propracovaný nabíjecí stojánek Cellularline WIRELESS FAST CHARGER STANDPraktický nabíjecí stojánek Cellularline WIRELESS FAST CHARGER STAND slouží pro efektivní bezdrátové nabíjení vašeho telefonu. Umožní vám tak vystoupat v mobilním světě na další vývojový stupínek. Díky propracovanému standardu Qi, který zajišťuje nabíjení pomocí elektrické indukce, už nebudete muset hledat microUSB kabel. Mobilní telefon jednoduše opřete o… (alza.cz)

Pitaka MagMount Qi Pro Wireless Air Vent Mount (CM002Q)

Pitaka MagMount Qi Pro Wireless Air Vent Mount (CM002Q)

Držák na mobilní telefon s bezdrátovou nabíječkou s technologií Qi, 9 velmi silných N52-T magnetů zajistí zařízení na svém místě, podpora Fast Charge, protiskluzový povrch, umístění do větrací mřížky, možnost otáčení o 360°, podsvícené logo, výkon bezdrátové nabíječky 10W (alza.cz)

iOttie iTap Wireless 2 Fast Charging Magnetic Dashboard Mount …

iOttie iTap Wireless 2 Fast Charging Magnetic Dashboard Mount (HLCRIO137)

Držák na mobilní telefon univerzální, magnetický s bezdrátovou nabíječkou, nová vylepšená generace populárních iOttie iTap držáků, umístění na palubní desku nebo čelní sklo, jednoduché přichycení a sundání zařízení z držáku, výkon nabíječky 7.5W pro iPhone a 10W pro Android, magnet nezpůsobuje rušení mobilního ani internetového signálu, LED dioda, Micro USB kabel a autonabíječka součástí balení (alza.cz)

Pitaka MagMount Qi Pro Wireless magnetický držák s přísavkou

Pitaka MagMount Qi Pro Wireless magnetický držák s přísavkou

Magnetický držák MagMount Qi Pro s přísavkou, s bezdrátovou nabíječkou Qi a extrémně silnými magnety pro stabilní uchycení mobilního telefonu. Nabízí rychlé a bezdrátové dobíjení, protiskluzový povrch i možnost otáčet zařízením o 360°. (smarty.cz)

Samsung Wireless Charger Stand Qi EP-PG950B černá (EP-PG950BBEGWW)

Samsung Wireless Charger Stand Qi EP-PG950B černá (EP-PG950BBEGWW)

Bezdrátová nabíječka s podporou rychlonabíjení Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung Galaxy S8 nebo S8 Plus stylově pomocí podložky pro bezdrátové nabíjení. Dejte sbohem neustálému hledání nabíječky a nabíjejte svůj mobilní Samsung Galaxy S8 nebo S8 Plus stylově pomocí podložky pro bezdrátové nabíjení. Kdykoliv si usmyslíte, tak stačí přístroj položit na podložku a o nic víc se již nemusíte starat. Zařízení umožňuje dva způsoby použití – díky skládacímu mechanismu ji lze používat jako rovnou podložku nebo dok ve vzpřímené poloze. I samotný mobilní telefon můžete umístit ve dvou pozicích – na šířku nebo na výšku. Nechybí ani podpora rychlého nabíjení. Po pouhých 10 minutách nabíjení budete moci 120 minut telefonovat, 60 minut… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít