Beautyrelax kosmetický přístroj s fotonovou terapií lightmask smart (8594166119475)

Produkt Beautyrelax kosmetický přístroj s fotonovou terapií lightmask smart (8594166119475) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Beautyrelax kosmetický přístroj s fotonovou terapií lightmask smart (8594166119475) upraviť a produkt hľadať znova.

BeautyRelax Kosmetický přístroj s fotonovou terapií Lightmask Smart (8594166119475)

BeautyRelax Kosmetický přístroj s fotonovou terapií Lightmask Smart (8594166119475)
Detail

Masážní přístroj - na obličej, 3D, časovač a fotonová terapie, napájení na jednu Li-ion dobíjecí baterii Chcete svému tělu dopřát mimořádnou péči v pohodlí vašeho domova? Masážní přístroj BeautyRelax vám s tím pomůže. Opravdový odpočinek zažijete díky masáži, která bude probíhat pohybem nejen ze strany na stranu, ale i směrem do zad a od zad. Jeho pravidelným používáním lze dosáhnout redukce vrásek, a navíc dodá vaší pleti mladší a svěžejší vzhled. Vysokofrekvenční vibrace odstraňují odumřelé buňky, pleť je prokrvená a vyhlazená. Přístroj rovněž zabraňuje vzniku černých teček a akné. Nyní už jen zaujměte vhodnou polohu a dovolte masážnímu přístroji BeautyRelax, aby vám hýčkal obličej. Klíčové vlastnosti produktu BeautyRelax Kosmetický přístroj s fotonovou terapií Lightmask Smart Masážní přístroj na obličej BeautyRelax vám dopřeje maximální péči jako v salónu Typ masáže: 3D Přívod energie vyžaduje baterii typu Li-ion dobíjecí Přístroj je vybaven praktickou... (alza.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Kosmetický přístroj s fotonovou terapií Lightmask Smart (8594166119475) , Beautyrelax kosmetický přístroj s fotonovou terapií lightmask smart (8594166119475)

BeautyRelax Ultrazvukový kosmetický přístroj s fotonovou terapií BR-1150

Detail

Kosmetický přístroj BeautyRelax BR-1150 bude hýčkat vaší pleť hned několika technologiemi: ultrazvukovými vlnami, fotonovou terapií, ionizací a navíc příjemnou vysokofrekvenční mechanickou masáží. A to vše účinně, bezbolestně, neinvazivně. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Ultrazvukový kosmetický přístroj s fotonovou terapií BR-1150 , Beautyrelax brýle s fotonovou terapií lightmask compact (8594166119468)

BeautyRelax Ultrazvukový kosmetický přístroj s fotonovou terapií BR-1050

Detail

Ultrazvukový přístroj s fotonovou terapií BeautyRelax BR-1050 je neinvazivní kosmetické zařízení, které kombinuje dvě metody ošetření pleti: ultrazvukovými vlnami a fotonovou terapií. Pečujte o svoji pleť technologií, která vychází ze skutečných vědeckých poznatků! (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Ultrazvukový kosmetický přístroj s fotonovou terapií BR-1050 , Beauty relax ultrazvukový kosmetický přístroj s fotonovou terapií (br-1150w)

BeautyRelax Ultrazvukový kosmetický přístroj s fotonovou terapií (BR-1150)

BeautyRelax Ultrazvukový kosmetický přístroj s fotonovou terapií (BR-1150)
Detail

Galvanická žehlička pro všechny typy pleti, 16 světelných diod, 3 vlnové délky světla pro fotonovou terapii, vysokosekvenční masáž, snadné ovládání Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Beauty Relax BR-1150 získala ocenění nejlepší poměr cena/výkon v nezávislém testu od Arecenze.czZávěrečné shrnutí recenze: Galvanická žehlička Beauty Relax BR-1150 dokáže bohatým výběrem pečujících programů oslovit i náročnější uživatele. Pokud se chcete soustředit výhradně na péči o pokožku obličeje a vyhovuje vám její výhodná cena, může se jednat o naprosto ideálního kandidáta. Přístroj můžete navíc zakoupit ve dvou barevných variantách a vybrat si tak model ladící k vaší kosmetické výbavě.Kosmetický přístroj Beauty Relax BR-1150 bude pečovat o vaši pleť. Mladá, svěží a krásná bude díky použití hned 4 funkčních a moderních technologií - ultrazvukové vlny, fotonová terapie, ionizace a vysokofrekvenční masáž. Díky kombinaci těchto funkcí získáte nejen dokonalou pleť,... (alza.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Ultrazvukový kosmetický přístroj s fotonovou terapií (BR-1150) , Beautyrelax masážní přístroj s tepelnou terapií kineticforce hot&cold (8594166119307)

BeautyRelax Brýle s fotonovou terapií Lightmask Compact (8594166119468)

BeautyRelax Brýle s fotonovou terapií Lightmask Compact (8594166119468)
Detail

Masážní přístroj - na obličej a oči, 3D a terapie světlem, 3 programy, dálkový ovladač, napájení na jednu Li-ion dobíjecí baterii Chcete svému tělu dopřát mimořádnou péči v pohodlí vašeho domova? Masážní přístroj BeautyRelax představuje ideální řešení. Váš maximální odpočinek zajistí masáž, která navozuje pohyb ze strany na stranu, ale vyvíjí i pohyb do zad a od zad. Díky pravidelnému používání přístroje docílíte mladšího a svěžejšího vzhledu vaší pleti. Vysokofrekvenční vibrace odstraňují odumřelé buňky, pleť je prokrvená a vyhlazená. Přístroj je rovněž prevencí vzniku černých teček, pupínků a akné. Nyní už jen zaujměte vhodnou polohu a dovolte masážnímu přístroji BeautyRelax, aby hezky pečoval o obličej a oči. Zásadní vlastnosti produktu BeautyRelax Brýle s fotonovou terapií Lightmask Compact Masážní přístroj na obličej BeautyRelax se o vás skvěle postará Typ masáže: 3D a terapie světlem Dostatečnou energii dodá jedna baterie Li-ion dobíjecí Světelná terapie... (alza.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Brýle s fotonovou terapií Lightmask Compact (8594166119468) , Beautyrelax kosmetický přístroj na vrásky rflift elegance (8594166119727)

Beauty Relax ultrazvukový kosmetický přístroj s fotonovou terapií (BR-1150W)

Beauty Relax ultrazvukový kosmetický přístroj s fotonovou terapií (BR-1150W)
Detail

Galvanická žehlička 4 funkce v jednom přístroji, vhodný pro každodenní péči Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Beauty Relax BR-1150W získala ocenění nejlepší poměr cena/výkon v nezávislém testu od Arecenze.czZávěrečné shrnutí recenze: Galvanická žehlička Beauty Relax BR-1150W dokáže bohatým výběrem pečujících programů oslovit i náročnější uživatele. Pokud se chcete soustředit výhradně na péči o pokožku obličeje a vyhovuje vám její výhodná cena, může se jednat o naprosto ideálního kandidáta. Přístroj můžete navíc zakoupit ve dvou barevných variantách a vybrat si tak model ladící k vaší kosmetické výbavě.Kosmetický přístroj Beauty Relax BR-1150W bude pečovat o vaši pleť. Mladá, svěží a krásná bude díky použití hned 4 funkčních a moderních technologií - ultrazvukové vlny, fotonová terapie, ionizace a vysokofrekvenční masáž. Díky kombinaci těchto funkcí získáte nejen dokonalou pleť, ale i úžasný a příjemný pocit z masáže obličeje. Udělejte něco jen pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Beauty Relax ultrazvukový kosmetický přístroj s fotonovou terapií (BR-1150W) , Beautyrelax kosmetický přístroj pro lifting pleti thermageegg (8594166119536)

BeautyRelax Galvanická žehlička s fotonovou terapií

Detail

Moderní kosmetický přístroj od značky BeautyRelax kombinuje několik technologií ošetření pleti. Galvanická žehlička s fotonovou terapií zhýčká vaši pokožku galvanickým proudem a červeným a zeleným světlem fotonové terapie. Efektivní a účinná péče jako ze salonu pro přirozený mladistvý vzhled. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Galvanická žehlička s fotonovou terapií , Beautyrelax kosmetický přístroj na vrásky rflift premium (8594166119406)

BeautyRelax Galvanická žehlička s fotonovou terapií BR-1040

Detail

Ionizační přístroj s fotonovou terapií BeautyRelax BR-1040 je moderní kosmetické zařízení pro domácí použití, které kombinuje technologie používané v profesionálních estetických salonech! (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Galvanická žehlička s fotonovou terapií BR-1040 , Beautyrelax kosmetický přístroj na obličej a tělo emsroller 4d (8594166119420)

BeautyRelax Lightmask Exclusive kosmetický přístroj

BeautyRelax Lightmask Exclusive kosmetický přístroj
Detail

BeautyRelax Lightmask Exclusive, , Speciální péče pro ženy, Podpořte svou snahu o krásnější pleť s tímto pomocníkem. Přístroj BeautyRelax Lightmask Exclusive se postará o efektivní čištění pleti a zajistí vám tak péči na profesionální úrovni v pohodlí domova. Vlastnosti: pomáhá obnovovat kožní buňky zanechává pleť hladkou a svěží zpevňuje kontury obličeje zlepšuje kvalitu pleti (notino.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Lightmask Exclusive kosmetický přístroj , Beautyrelax ultrazvukovy kosmeticky pristroj s fotonovou terapii br 1150w

BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax iLift Smart

Detail

Kosmetický přístroj pro vysoce účinné ošetření pleti. BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax iLift Smart nabízí funkce 4 přístrojů v jednom – EMS pulzní lifting, fotonové světlo, tepelnou terapii a intenzivní vibrační masáž. Automatické programy vás provedou celým procesem. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax iLift Smart , Beautyrelax masážní přístroj handrelax (8594166119796)

BeautyRelax Kosmetický přístroj s LED technologií BR-1100

Detail

Kosmetický přístroj BeautyRelax BR-1100 nabízí pět účinných technologií pro ošetření vaší pleti. Z hlediska technologického řešení se jedná o absolutní novinku v odstraňování mnoha typů estetických problémů v lokalitách kolem očí a dalších částech obličeje. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Kosmetický přístroj s LED technologií BR-1100 , Beautyrelax masážní přístroj lymfopress ultimate (8594166119758)

BeautyRelax Kosmetický přístroj DermaTwin

Detail

Kosmetický přístroj, který vaši pleť vyčistí a omladí. BeautyRelax DermaTwin nabízí ultrazvukovou špachtli pro hloubkové čištění kožních pórů a váleček s technologií EMS lifting pro stimulaci kolagenních a elastických vláken. Ideální na tonizaci a posílení svalů v obličeji. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Kosmetický přístroj DermaTwin , Beautyrelax diamantová mikrodermabraze s tepelnou terapií hot&cold prestige, zlatá (8594166119741)

BeautyRelax Kosmetický přístroj Fraxlift

Detail

Kosmetický přístroj nové generace pro nejnáročnější klienty. BeautyRelax Fraxlift nabízí neinvazivní ošetření s omlazujícím efektem. Pracuje s technologií FMR (pokročilá frakční multipolární radiofrekvence) – efektivní, moderní a komfortní způsob ošetření pleti. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Kosmetický přístroj Fraxlift , Beautyrelax masážní přístroj shape&relax ems (8594166119772)

BeautyRelax Kosmetický přístroj BeautyRelax Emsroller

Detail

Kosmetický přístroj na posílení obličejových svalů. BeautyRelaxKosmetický přístroj BeautyRelax Emsroller kombinuje inovativní funkci EMS elektrických mikropulzů a intenzivní vibrační mikromasáž. Zvolit si můžete z 6 úrovní nastavení. Přístroj je vhodný na obličej a dekolt. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Kosmetický přístroj BeautyRelax Emsroller , Beautyrelax pás se světelnou terapií pro uvolnění bolesti lightbelt (8594166119390)

BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax Multicare iLift

Detail

Kosmetický přístroj pro vysoce účinné ošetření pleti. BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax Multicare iLift nabízí funkce 5 přístrojů v jednom – EMS pulzní lifting, fotonovou terapii, tepelnou terapii, galvanický proud a radiofrekvence. Automatické programy vás provedou celým procesem. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Kosmetický přístroj Beautyrelax Multicare iLift , Beautyrelax pás se světelnou terapií pro uvolnění bolesti lightbelt (8594166119383)

BeautyRelax Kosmetický přístroj Emsroller Twin (8594166119413)

BeautyRelax Kosmetický přístroj Emsroller Twin (8594166119413)
Detail

Masážní přístroj - na obličej a dekolt, elektrostimulace, EMS a vibrační masáž, 3 programy, nastavení intenzity, napájení na 2 AAA baterie Rádi byste si dopřáli profesionální péči o vaše tělo v pohodlí vašeho domova? Masážní přístroj BeautyRelax vaše potřeby naplní. Pocit únavy a těžkosti se rozplyne při použití vibračního motoru uvnitř masážního přístroje. Pomocí elektrostimulace nebo také EMS dochází k aktivaci oslabených svalů pomocí elektrických impulsů, které jsou vysílány do postiženého místa. Jeho pravidelným používáním lze docílit eliminace vrásek, vaše pleť tak bude více rozjasněná a omlazená. Nyní už jen zaujměte vhodnou polohu a dovolte masážnímu přístroji BeautyRelax, aby hezky pečoval o obličej a dekolt. Hlavní vlastnosti produktu BeautyRelax Kosmetický přístroj Emsroller Twin Masážní přístroj na obličej BeautyRelax vám dopřeje maximální péči jako v salónu Druh masáže: elektrostimulace, EMS a vibrační masáž Vibrační motor se postará o uvolnění... (alza.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Kosmetický přístroj Emsroller Twin (8594166119413) , Beautyrelax masážní přístroj metoda baňkování vacuform twin (8594166119376)

BeautyRelax Kosmetický přístroj na vrásky Rflift Premium (8594166119406)

BeautyRelax Kosmetický přístroj na vrásky Rflift Premium (8594166119406)
Detail

Masážní přístroj - na krk, obličej a dekolt, elektrostimulace, EMS a vibrační masáž, 5 programů, fotonová terapie, radiofrekvence a vibrace, napájení přes USB kabel Kosmetický přístroj BeautyRelax Rflift Premium BR-2530 určený pro zralou a unavenou pleťPřístroj BeautyRelax Rflift Premium BR-2530 je novinkou v oblasti estetického ošetření pleti. Vhodný je především pro zralou a unavenou pleť s výskytem vrásek v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Využívá 5 technologií – radiofrekvence, mikroproud, EMS pulzy, fotonové světlo (modrá, červená, zelená), vibrace. Vhodný na všechny typy pletiKosmetický přístroj BeautyRelax Rflift Premium BR-2530 můžete využít na všechny typy pleti bez omezení. Jedná se o špičkový kosmetický přístroj, pomocí kterého si zlepšíte kondici vaší pleti. BeautyRelax Rflift Premium BR-2530 s technologií radiofrekvenčních vlnBeautyRelax Rflift Premium BR-2530 využívá pokročilou technologii působení radiofrekvenčních vln.... (alza.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Kosmetický přístroj na vrásky Rflift Premium (8594166119406) , Beautyrelax masážní přístroj pro stimulaci hlavy brainrelax (8594166119345)

BeautyRelax Kosmetický přístroj na vrásky Rflift Elegance (8594166119727)

BeautyRelax Kosmetický přístroj na vrásky Rflift Elegance (8594166119727)
Detail

Masážní přístroj - na obličej a dekolt, elektrostimulace, EMS a vibrační masáž, 4 programy, časovač, nastavení intenzity a radiofrekvence, napájení na jednu Li-ion dobíjecí baterii Chcete svému tělu dopřát mimořádnou péči v pohodlí vašeho domova? Masážní přístroj BeautyRelax vyhoví vašim potřebám. Vibrační motor v útrobách masážního přístroje zažene pocit únavy a těžkosti. Elektrostimulace nebo také EMS pomáhá prokrvovat tkáň a uvolnit napětí ve svalech. Jeho pravidelným používáním lze docílit eliminace vrásek, vaše pleť tak bude více rozjasněná a omlazená. Nyní už jen zaujměte vhodnou polohu a dovolte masážnímu přístroji BeautyRelax, aby vám hýčkal obličej a dekolt. Klíčové vlastnosti produktu BeautyRelax Kosmetický přístroj na vrásky Rflift Elegance Masážní přístroj na obličej BeautyRelax si vás bude hýčkat Druh masáže: elektrostimulace, EMS a vibrační masáž Dostatečnou energii dodá jedna baterie Li-ion dobíjecí Vibrační motor působí především na ztuhlé svaly... (alza.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Kosmetický přístroj na vrásky Rflift Elegance (8594166119727) , Beautyrelax vibraskin smart (8594166118751)

BeautyRelax Kosmetický přístroj pro lifting pleti ThermageEgg (8594166119536)

BeautyRelax Kosmetický přístroj pro lifting pleti ThermageEgg (8594166119536)
Detail

Masážní přístroj - na obličej a dekolt, elektrostimulace a EMS, fotonová terapie, infračervené světlo a radiofrekvence, napájení na jednu Li-ion dobíjecí baterii Chcete dopřát vašemu tělu profesionální péči v pohodlí vašeho domova? Masážní přístroj BeautyRelax vaše potřeby naplní. Infračervené tepelné záření umí velmi dobře proniknout do lidského organismu, především díky své vlnové délce. Aktivuje tak tělní buňky a podporuje metabolismus. Elektrostimulace nebo také EMS aktivuje svaly za pomoci elektrických impulsů. Pravidelným používáním masážního přístroje lze docílit redukce vrásek, a navíc bude vaše pleť působit mladistvým a svěžím dojmem. Nyní už jen zaujměte vhodnou polohu a dovolte masážnímu přístroji BeautyRelax, aby hezky pečoval o obličej a dekolt. Hlavní vlastnosti produktu BeautyRelax Kosmetický přístroj pro lifting pleti ThermageEgg Masážní přístroj na obličej BeautyRelax vás bude hýčkat Typ masáže: elektrostimulace a EMS Pro napájení vyžaduje... (alza.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Kosmetický přístroj pro lifting pleti ThermageEgg (8594166119536) , Beautyrelax fraxlift smart (8594166118836)

BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Emsroller 4D

Detail

Kosmetický přístroj na obličej a tělo BeautyRelax Emsroller 4D je účinný nástroj pro posílení obličejových svalů. Kombinuje inovativní funkci EMS elektrických mikropulzů a intenzivní vibrační mikromasáž. Vaši pleť budou hýčkat největší masážní válečky ve své kategorii. Zvyšte pružnost vaší pleti pomocí 4D face liftingu. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Emsroller 4D , Beautyrelax masážní přístroj se vzduchovou kompresí lymfopress twin (8594166119178)

BeautyRelax Plasmaforce kosmetický přístroj

BeautyRelax Plasmaforce kosmetický přístroj
Detail

BeautyRelax Plasmaforce, , Speciální péče pro ženy, Podpořte svou snahu o krásnější pleť s tímto pomocníkem. Přístroj BeautyRelax Plasmaforce se postará o efektivní čištění pleti a zajistí vám tak péči na profesionální úrovni v pohodlí domova. Vlastnosti: hloubkově čistí póry účinně odstraňuje černé tečky pomáhá obnovovat kožní buňky jemně masíruje tvář zanechává pleť hladkou a svěží zlepšuje kvalitu pleti (notino.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Plasmaforce kosmetický přístroj , Beautyrelax masážní přístroj se vzduchovou kompresí lymfopress portable (8594166119192)

BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Emsroller 4D (8594166119420)

BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Emsroller 4D (8594166119420)
Detail

Masážní přístroj - na obličej a dekolt, elektrostimulace, EMS a vibrační masáž, 9 programů, nastavení intenzity, napájení na jednu Li-ion dobíjecí baterii Rádi byste si dopřáli profesionální péči o vaše tělo v pohodlí vašeho domova? Masážní přístroj BeautyRelax vaše přání naplní. Vibrační motor uvnitř masážního přístroje vás zbaví pocitu únavy a těžkosti. Pomocí elektrostimulace nebo také EMS dochází k aktivaci oslabených svalů pomocí elektrických impulsů, které jsou vysílány do postiženého místa. Jeho pravidelným používáním lze docílit eliminace vrásek, vaše pleť tak bude více rozjasněná a omlazená. Nyní už jen zaujměte vhodnou polohu a dovolte masážnímu přístroji BeautyRelax, aby vám hýčkal obličej a dekolt. Zásadní vlastnosti produktu BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Emsroller 4D Masážní přístroj na obličej BeautyRelax vám poskytne dokonalou péči jako v salónu Druh masáže: elektrostimulace, EMS a vibrační masáž Pro napájení vyžaduje baterii... (alza.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Emsroller 4D (8594166119420) , Beautyrelax masážní přístroj pro uvolnění krční páteře neckpress (8594166119369)

BeautyRelax Poremax Hot&Cold kosmetický přístroj

BeautyRelax Poremax Hot&Cold kosmetický přístroj
Detail

BeautyRelax Poremax Hot&Cold, , Čisticí elektrické kartáčky pro ženy, Čisticí elektrický kartáček BeautyRelax Poremax Hot&Cold dokonale zbaví vaši pleť nečistot, kožního mazu i odumřelých pleťových buněk. Vlastnosti: hloubkově čistí póry pomáhá obnovovat kožní buňky jemně masíruje tvář zanechává pleť hladkou a svěží Jak používat: Lze používat denně. (notino.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Poremax Hot&Cold kosmetický přístroj , Beautyrelax masážní přístroj se vzduchovou kompresí lymfopress lite (8594166119185)

BeautyRelax EMS Hot&Cold kosmetický přístroj

BeautyRelax EMS Hot&Cold kosmetický přístroj
Detail

BeautyRelax EMS Hot&Cold, , Speciální péče pro ženy, Posuňte pravidelnou péči o svou pleť na novou úroveň. Přístroj BeautyRelax EMS Hot&Cold umožňuje masáž obličeje a podpoří tak vitalitu a přirozenou krásu pleti. Vlastnosti: hloubkově čistí póry pomáhá obnovovat kožní buňky jemně masíruje tvář zanechává pleť hladkou a svěží zpevňuje kontury obličeje zlepšuje kvalitu pleti Jak používat: Podrobné informace o použití naleznete v přiloženém návodu. (notino.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax EMS Hot&Cold kosmetický přístroj , Beautyrelax estetický přístroj pro lifting pleti fraxlift exclusive (8594166119567)

BeautyRelax Ultrazvukový kosmetický přístroj Roller Therapy

Detail

Moderní kosmetický přístroj od značky BeautyRelax kombinuje dvě metody ošetření pleti. Ultrazvukový kosmetický přístroj Roller Therapy vysílá ultrazvukové vlny a poskytuje intenzivní 3D masáž. Dopřejte si technologii, která vychází ze skutečných vědeckých poznatků. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Ultrazvukový kosmetický přístroj Roller Therapy , Beautyrelax masážní přístroj pro uvolnění krčních svalů shiatsusoft (8594166119239)

BeautyRelax Masážní přístroj s tepelnou terapií Kineticforce Hot&Cold (8594166119291)

BeautyRelax Masážní přístroj s tepelnou terapií Kineticforce Hot&Cold (8594166119291)
Detail

Masážní přístroj - na celé tělo, horká terapie, poklepová masáž a studená terapie, 3 programy, nastavení intenzity, napájení přes USB kabel, napájení na jednu Li-ion dobíjecí baterii Chcete svému tělu dopřát mimořádnou péči v pohodlí vašeho domova? Hledáte způsob, jak se po namáhavém dni opravdu vrátit do pohody? Masážní přístroj BeautyRelax vaše potřeby naplní. Masážní válce při poklepové masáži přenášejí intenzivní poklepy do ztuhlých zádových svalů, a tak dochází k jejich uvolnění a také aktivizaci akupresurních bodů. Masážní přístroj je navíc vybaven inovační technologií, která spojuje horkou a studenou terapii s masáží. Masáž uvolňuje napjaté svalstvo a ulevuje od bolesti. Nyní už jen zaujměte vhodnou polohu a dovolte masážnímu přístroji BeautyRelax, aby vám hýčkal celé tělo. Hlavní vlastnosti produktu BeautyRelax Masážní přístroj s tepelnou terapií Kineticforce Hot&Cold Masážní přístroj BeautyRelax vám umožní vypnout po náročném dni Druh masáže: horká... (alza.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Masážní přístroj s tepelnou terapií Kineticforce Hot&Cold (8594166119291) , Beautyrelax masážní přístroj pro uvolnění bederní páteře lumbpress (8594166119352)

BeautyRelax Masážní přístroj s tepelnou terapií Kineticforce Hot&Cold (8594166119307)

BeautyRelax Masážní přístroj s tepelnou terapií Kineticforce Hot&Cold (8594166119307)
Detail

Masážní přístroj - na celé tělo, horká terapie, poklepová masáž a studená terapie, 3 programy, vyhřívání a vyměnitelné nástavce, napájení na jednu Li-ion dobíjecí baterii Rádi byste si dopřáli profesionální péči o vaše tělo v pohodlí vašeho domova? Hledáte způsob, jak se po namáhavém dni opravdu vrátit do pohody? Masážní přístroj BeautyRelax vyhoví vašim potřebám. Při poklepové masáži se masážní válce postarají o intenzivní poklepy ztuhlých zádových svalů, uvolňují je a aktivizují akupresurní body. Masážní přístroj je navíc vybaven inovační technologií, která spojuje horkou a studenou terapii s masáží. Díky masáži uvolníte napětí ve svalech a tím pádem dochází k úlevě od bolesti. Nyní už jen zaujměte vhodnou polohu a dovolte masážnímu přístroji BeautyRelax, aby vám hýčkal celé tělo. Klíčové přednosti produktu BeautyRelax Masážní přístroj s tepelnou terapií Kineticforce Hot&Cold Masážní přístroj BeautyRelax vám umožní se konečně uvolnit Typ masáže: horká... (alza.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Masážní přístroj s tepelnou terapií Kineticforce Hot&Cold (8594166119307) , Beautyrrelax kosmetický přístroj na oční okolí eyepen lite, bílá (8594166119680)

BeautyRelax Masážní přístroj Lymfopress Smart

Detail

Masážní přístroj je ideální pro okamžitou úlevu bolavých nohou. Podporuje funkci lymfatického systému. Beauty Relax Masážní přístroj Lymfopress Smart má 3 úrovně síly kompresní masáže a 6 automatických přednastavených programů masáže. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Masážní přístroj Lymfopress Smart , Beautyrelax estetický přístroj pro obličej a tělo bodyface deluxe (8594166118713)

BeautyRelax Masážní přístroj Airglasses Smart

Detail

Masážní přístroj je ideální pro relaxaci oblasti kolem očí. Pokročilá technologie kompresní vzduchové masáže pro uvolnění svalového napětí a snížení otoků. Beauty Relax Masážní přístroj Airglasses Smart má nastavitelný pásek za hlavu. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Masážní přístroj Airglasses Smart , Beautyrelax estetický přístroj pro obličej a tělo bodyface ultimate (8594166118706)

BeautyRelax Masážní přístroj TENS EMS Smart

Detail

Masážní přístroj je ideální pro uvolnění oblasti kru, šíje a krční páteře. Napomáhá dosáhnout vytoužené uvolnění krčních svalů. Beauty Relax Masážní přístroj TENS EMS Smart má časovač s funkcí automatického vypnutí po 15 minutách. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Masážní přístroj TENS EMS Smart , Beautyrelax estetický přístroj na obličej a tělo bodyface skinlift (8594166119130)

BeautyRelax Masážní přístroj Lymfopress Smart - rozbaleno

Detail

Masážní přístroj je ideální pro okamžitou úlevu bolavých nohou. Podporuje funkci lymfatického systému. Beauty Relax Masážní přístroj Lymfopress Smart má 3 úrovně síly kompresní masáže a 6 automatických přednastavených programů masáže. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Masážní přístroj Lymfopress Smart - rozbaleno

BeautyRelax iLift Smart masážní přístroj na obličej

BeautyRelax iLift Smart masážní přístroj na obličej
Detail

BeautyRelax iLift Smart, , Speciální péče pro ženy, Podpořte svou snahu o krásnější pleť s tímto pomocníkem. Přístroj BeautyRelax iLift Smart se postará o efektivní čištění pleti a zajistí vám tak péči na profesionální úrovni v pohodlí domova. Vlastnosti: jemně masíruje tvář zlepšuje kvalitu pleti podporuje vstřebávání kosmetických přípravků přispívá k lepšímu prokrvení pleti využívá účinky světelné terapie (notino.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax iLift Smart masážní přístroj na obličej

BeautyRelax Masážní přístroj na formování postavy Celluform Smart

Detail

Masážní přístroj v sobě kombinuje ultrazvuk, radiofrekvenci, EMS elektrické mikropulzy, fotonové světlo a vibrace. Efektivní dosažení výsledků ve srovnání s přístroji pouze s jednou technologií. Beauty Relax Masážní přístroj na formování postavy Celluform Smart je bez vedlejších účinků. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Masážní přístroj na formování postavy Celluform Smart

BeautyRelax Masážní přístroj Beautyrelax Hyperblade

Detail

Masážní přístroj pro okamžité uvolnění zatuhlých svalů, odbourání stresu a duševního napětí. BeautyRelax Masážní přístroj Beautyrelax Hyperblade nabízí technologii NMES – neuromuskulární mikroproudou elektrickou stimulaci, která má pozitivní účinky při regeneraci svalů. Li-Ion baterie poskytuje energii až na 5 – 7 hodin provozu. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Masážní přístroj Beautyrelax Hyperblade

BeautyRelax Masážní přístroj Beautyrelax Hyperblade - použité

Detail

Masážní přístroj pro okamžité uvolnění zatuhlých svalů, odbourání stresu a duševního napětí. BeautyRelax Masážní přístroj Beautyrelax Hyperblade nabízí technologii NMES – neuromuskulární mikroproudou elektrickou stimulaci, která má pozitivní účinky při regeneraci svalů. Li-Ion baterie poskytuje energii až na 5 – 7 hodin provozu. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Masážní přístroj Beautyrelax Hyperblade - použité

BeautyRelax Masážní přístroj Beautyrelax Kineticforce Lite

Detail

Masážní přístroj pro uvolnění zatuhlých svalů, odbourání stresu a duševního napětí. BeautyRelax Masážní přístroj Beautyrelax Kineticforce Lite disponuje 6 vyměnitelnými aplikátory různých tvarů a zvolit si můžete z 6 rychlostí masáže. Nabíjecí Li-Ion baterie poskytuje energii až na 2 hodiny používání. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Masážní přístroj Beautyrelax Kineticforce Lite

BeautyRelax Masážní přístroj Beautyrelax Kineticforce Lite Plus

Detail

Masážní přístroj pro uvolnění zatuhlých svalů, odbourání stresu a duševního napětí. BeautyRelax Masážní přístroj Beautyrelax Kineticforce Lite Plus disponuje 4 vyměnitelnými aplikátory různých tvarů a zvolit si můžete z 6 rychlostí masáže. Nabíjecí Li-Ion baterie poskytuje energii až na 2 hodiny používání. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Masážní přístroj Beautyrelax Kineticforce Lite Plus

BeautyRelax Krční masážní přístroj Beautyrelax TENS EMS RC

Detail

Krční masážní přístroj pomáhá v boji s bolestmi krční páteře. BeautyRelax Krční masážní přístroj Beautyrelax TENS EMS RC využívá technologie elektrických pulzů EMS, infračerveného vyhřívání a magnetoterapie. Relaxační účinek násobí vibrační masáž. Přizpůsobí se každé velikosti krku. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Krční masážní přístroj Beautyrelax TENS EMS RC

BeautyRelax Krční masážní přístroj Beautyrelax TENS EMS RC - rozbaleno

Detail

Krční masážní přístroj pomáhá v boji s bolestmi krční páteře. BeautyRelax Krční masážní přístroj Beautyrelax TENS EMS RC využívá technologie elektrických pulzů EMS, infračerveného vyhřívání a magnetoterapie. Relaxační účinek násobí vibrační masáž. Přizpůsobí se každé velikosti krku. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Krční masážní přístroj Beautyrelax TENS EMS RC - rozbaleno

BeautyRelax Shiatsu Soft masážní přístroj

BeautyRelax Shiatsu Soft masážní přístroj
Detail

BeautyRelax Shiatsu Soft, , Masážní pomůcky pro ženy, Produkt BeautyRelax Shiatsu Soft skvěle doplní vaši denní rutinu v péči o pokožku. (notino.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Shiatsu Soft masážní přístroj

BeautyRelax Vacuform Exclusive masážní přístroj

BeautyRelax Vacuform Exclusive masážní přístroj
Detail

BeautyRelax Vacuform Exclusive, , Speciální péče pro ženy, Podpořte svou snahu o krásnější pleť s tímto pomocníkem. Přístroj BeautyRelax Vacuform Exclusive se postará o efektivní čištění pleti a zajistí vám tak péči na profesionální úrovni v pohodlí domova. Vlastnosti: hloubkově čistí póry účinně odstraňuje černé tečky pomáhá obnovovat kožní buňky jemně masíruje tvář zanechává pleť hladkou a svěží zlepšuje kvalitu pleti (notino.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Vacuform Exclusive masážní přístroj

BeautyRelax Masážní přístroj Vacuform Premium A

Detail

Masážní přístroj funguje jako podtlaková lymfatická masáž. Zajišťuje okamžité zlepšení krevního oběhu a látkové výměny ošetřené partie. Beauty Relax Masážní přístroj Vacuform Premium má 6 úrovní intenzity. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Masážní přístroj Vacuform Premium A

BeautyRelax Masážní přístroj Shiatsu Universal

Detail

Masážní přístroj je ideální pro použití na oblast krku, ramen a bederní páteře. činná Shiatsu masáž simuluje pohyby rukou maséra. Beauty Relax Masážní přístroj Shiatsu Universal má 8 masážních hlavic a 4 režimy masáže. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Masážní přístroj Shiatsu Universal

BeautyRelax Masážní přístroj BR-730

Detail

Praktický masážní přístroj BeautyRelax BR-730 vyniká univerzálním použitím. Tato pečující sada poskytuje intenzivní péči o pleť obličeje i příjemnou masáž celého těla. Přístroj využívá pět vyměnitelných aplikátorů, tři režimy rychlosti a dva směry pohybu hlavice. K pokožce je maximálně šetrný a jeho používání je bezpečné, jednoduché a pohodlné. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Masážní přístroj BR-730

BeautyRelax Estetický přístroj Celluform Lite

Detail

Estetický přístroj Celluform Lite od značky BeautyRelax je výborný pomocník pro formování postavy. Při jeho vývoji a výrobě se vycházelo z reálných výsledků estetických studií a zkušeností odborníků. Ultrazvuková kavitace, radiofrekvence a červené světlo patří mezi nejpoužívanější technologie pro formování postavy. BeautyRelax Celluform Lite můžete používat doma a zaměřit se tak na problematické partie, krok po kroku vám pomůže dosáhnout vašeho vysněného výsledku. Používání estetického přístroje je neinvazivní a bezbolestné. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Estetický přístroj Celluform Lite

BeautyRelax Krční masážní přístroj Shiatsu

Detail

Po dlouhém a náročném dni si zasloužíte kvalitní odpočinek, a jak jinak se zrelaxovat než pomocí masáže? Masážní límec Shiatsu od značky BeautyRelax umožňuje domácí masáž a to stejně kvalitní, jako od profesionála. Simuluje pohyby palců, prstů a dlaní tak, jako by vás masíroval opravdový člověk. K ještě většímu uvolnění pomáhá infračervené vyhřívání, které proniká přímo do svalstva a pomáhá tělu uvolnit se a lépe reagovat na masážní pohyby. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Krční masážní přístroj Shiatsu

BeautyRelax Masážní přístroj Lymfopress Premium

Detail

Vzduchové kompresní návleky pro okamžitou úlevu bolavých nohou. Podporuje funkci lymfatického systému. Beauty Relax Masážní přístroj Lymfopress Premium má 3 úrovně síly kompresní masáže a 6 přednastavených programů. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Masážní přístroj Lymfopress Premium

BeautyRelax Masážní přístroj Beform USB

Detail

Masážní přístroj disponuje elektrickými pulzy pro stimulaci svalů. Unikátní bezdrátové řešení zajišťuje velice snadnou aplikaci na tělo. Možnost nastavení intenzity impulzů. Beauty Relax Masážní přístroj Beform USB má 3 gelové elektrody součástí balení. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Masážní přístroj Beform USB

BeautyRelax Masážní přístroj Airglasses Premium

Detail

Masážní přístroj je ideální pro relaxaci oblasti kolem očí. Pokročilá technologie kompresní vzduchové masáže pro uvolnění svalového napětí a snížení otoků. Beauty Relax Masážní přístroj Airglasses Premium má nastavitelný pásek za hlavu. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Masážní přístroj Airglasses Premium

BeautyRelax Masážní přístroj Celluform Slim

Detail

Masážní přístroj disponuje technologiemi jako jsou ultrazvuk, EMS pulzy a fotonová terapie. V režimu fotonové terapie možné použít i na obličej a krk. Beauty Relax Masážní přístroj Celluform Slim je vhodný na ruce, dekolt, bříško, hýždě, stehna, lýtka. (mall.cz)

Podobné produkty ako BeautyRelax Masážní přístroj Celluform Slim
BeautyRelax Kosmetický přístroj s fotonovou terapií Lightmask Smart (8594166119475), BeautyRelax Brýle s fotonovou terapií Lightmask Compact (8594166119468), Beauty Relax ultrazvukový kosmetický přístroj s fotonovou terapií (BR-1150W), BeautyRelax Masážní přístroj s tepelnou terapií Kineticforce Hot&Cold (8594166119307), BeautyRelax Kosmetický přístroj na vrásky Rflift Elegance (8594166119727), BeautyRelax Kosmetický přístroj pro lifting pleti ThermageEgg (8594166119536), BeautyRelax Kosmetický přístroj na vrásky Rflift Premium (8594166119406), BeautyRelax Kosmetický přístroj na obličej a tělo Emsroller 4D (8594166119420), beautyrelax ultrazvukovy kosmeticky pristroj s fotonovou terapii br 1150w, BeautyRelax Masážní přístroj HandRelax (8594166119796), BeautyRelax Masážní přístroj Lymfopress Ultimate (8594166119758), BeautyRelax Diamantová mikrodermabraze s tepelnou terapií Hot&Cold Prestige, zlatá (8594166119741), BeautyRelax Masážní přístroj Shape&Relax EMS (8594166119772), BeautyRelax Pás se světelnou terapií pro uvolnění bolesti Lightbelt (8594166119390), BeautyRelax Pás se světelnou terapií pro uvolnění bolesti Lightbelt (8594166119383), BeautyRelax Masážní přístroj metoda baňkování Vacuform Twin (8594166119376), BeautyRelax Masážní přístroj pro stimulaci hlavy Brainrelax (8594166119345), BeautyRelax Vibraskin Smart (8594166118751), BeautyRelax Fraxlift Smart (8594166118836), BeautyRelax Masážní přístroj se vzduchovou kompresí Lymfopress Twin (8594166119178), BeautyRelax Masážní přístroj se vzduchovou kompresí Lymfopress Portable (8594166119192), BeautyRelax Masážní přístroj pro uvolnění krční páteře Neckpress (8594166119369), BeautyRelax Masážní přístroj se vzduchovou kompresí Lymfopress Lite (8594166119185), BeautyRelax Estetický přístroj pro lifting pleti Fraxlift Exclusive (8594166119567), BeautyRelax Masážní přístroj pro uvolnění krčních svalů ShiatsuSoft (8594166119239), BeautyRelax Masážní přístroj pro uvolnění bederní páteře Lumbpress (8594166119352), BeautyrRelax Kosmetický přístroj na oční okolí Eyepen Lite, bílá (8594166119680), BeautyRelax Estetický přístroj pro obličej a tělo Bodyface Deluxe (8594166118713), BeautyRelax Estetický přístroj pro obličej a tělo Bodyface Ultimate (8594166118706), BeautyRelax Estetický přístroj na obličej a tělo Bodyface Skinlift (8594166119130)