Baseus papery notebook holder dark gray (suzc-0g)

Produkt Baseus papery notebook holder dark gray (suzc-0g) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Baseus papery notebook holder dark gray (suzc-0g) upraviť a produkt hľadať znova.

Baseus Papery notebook holder Dark gray (SUZC-0G)

Baseus Papery notebook holder Dark gray (SUZC-0G)
Detail

Stojan na notebook pro notebooky. O rozměrech 227 x 50 mm. Materiál: hliník. Stojan Baseus Papery notebook holder je speciálně určený pro Apple MacBook s velikostí úhlopříčky 11-16". Zajistí větší pohodlí při práci a současně zlepšuje chlazení notebooku. Tvořený je velmi lehkou hliníkovou konstrukcí, kterou můžete jednoduše složit a upravit. Stojan dokáže zvednout MacBook v úhlu 8°, což umožní optimální ergonomii a zdravou polohu při práci. Na notebook se přitom instaluje pomocí nálepky, která po sejmutí nezanechává žádné stopy po lepidle. Baseus Papery notebook holder představuje ideální doplněk pro váš MacBook. Klíčové vlastnosti stojanu Baseus Papery notebook holder Dark grayStojan určený pro Apple MacBook s velikostí úhlopříčky 11-16"Zajistí větší pohodlí při práci a současně zlepšuje chlazení notebookuTvořený velmi lehkou hliníkovou konstrukcíBaseus Papery notebook holder dokáže zvednout Macbook v úhlu 8°Jednoduchá instalace pomocí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Papery notebook holder Dark gray (SUZC-0G) , Baseus papery notebook holder dark gray (suzc-0g)

Baseus Papery notebook holder Silver (SUZC-0S)

Baseus Papery notebook holder Silver (SUZC-0S)
Detail

Stojan na notebook pro notebooky. O rozměrech 227 x 50 mm. Materiál: hliník. Stojan Baseus Papery notebook holder je speciálně určený pro Apple MacBook s velikostí úhlopříčky 11-16". Zajistí větší pohodlí při práci a současně zlepšuje chlazení notebooku. Tvořený je velmi lehkou hliníkovou konstrukcí, kterou můžete jednoduše složit a upravit. Stojan dokáže zvednout MacBook v úhlu 8°, což umožní optimální ergonomii a zdravou polohu při práci. Na notebook se přitom instaluje pomocí nálepky, která po sejmutí nezanechává žádné stopy po lepidle. Baseus Papery notebook holder představuje ideální doplněk pro váš MacBook. Klíčové vlastnosti stojanu Baseus Papery notebook holder SilverStojan Baseus Papery je určený pro Apple MacBook s velikostí úhlopříčky 11-16"Zajistí větší pohodlí při práci a současně zlepšuje chlazení notebookuTvořený velmi lehkou hliníkovou konstrukcíBaseus Papery notebook holder dokáže zvednout Macbook v úhlu 8°Jednoduchá... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Papery notebook holder Silver (SUZC-0S) , Baseus papery notebook holder silver (suzc-0s)

Baseus Control Smartphone Handheld Gimbal Stabilizer Dark Grey (SUYT-0G)

Baseus Control Smartphone Handheld Gimbal Stabilizer Dark Grey (SUYT-0G)
Detail

Stabilizátor pro mobilní telefony, nosnost 250 g, výdrž 12 h, způsob upevnění: přizpůsobitelné čelisti, Bluetooth, hmotnost 0,25 kg Dokonalé videovždy a všudePořizujte dokonalá videa za jakékoliv situace. Díky stabilizátoru Baseus to bude hračka a vy tak budete moci své zážitky zaznamenat v profesionální kvalitě. Tento tříosý stabilizátor je vybaven funkcí inteligentního sledování pohybu – obličeje nebo objektu a umožňuje 180° nebo 320° panoramatické snímání. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! ŠÍŘKA TELEFONU92 mm BATERIE2 200 mAh VÝDRŽ12 hodin Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Dlouhá výdrž a inteligentní ovládáníIntegrovaná baterie s kapacitou 2 200 mAh slibuje výdrž až 12 hodin. Gimbal lze propojit i s mobilní aplikací dostupnou pro Android i iOS zařízení. Baseus Control Smartphone... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Control Smartphone Handheld Gimbal Stabilizer Dark Grey (SUYT-0G) , Baseus control smartphone handheld gimbal stabilizer dark grey (suyt-0g)

Baseus Encok W04 Pro Grey (NGW04P-0G)

Baseus Encok W04 Pro Grey (NGW04P-0G)
Detail

Bezdrátová sluchátka - pecky, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, USB-C, certifikace IPX5, frekvenční rozsah 20-20000 Hz, výdrž baterie až 25 h Sluchátka vydržícelý den a nocUžijte si poslech vaší oblíbené hudby se sluchátky Baseus bez nutnosti tahání kabelů. Jejich uzavřená konstrukce je zárukou bezchybné izolace hudby ve vašich uších. Bezdrátová sluchátka Baseus W04 Pro jsou vybavena technologií eliminující nutnost kabelu, což vám zajistí maximální možné pohodlí. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! FREKVENČNÍ ROZSAH20–20000 Hz BLUETOOTH5.0 VÝDRŽ BATERIE25 hodin Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Bluetooth zajistí dokonalé připojeníS frekvenčním rozsahem 20 až 20000 Hz nepochybujte, že vám neunikne jediná složka vaší oblíbené skladby. Tato bezdrátová sluchátka Baseus nabízí možnost připojení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Encok W04 Pro Grey (NGW04P-0G) , Baseus encok w04 pro grey (ngw04p-0g)

Baseus Enjoyment Series USB-C Notebook HUB Adapter Gray (CATSX-F0G)

Baseus Enjoyment Series USB-C Notebook HUB Adapter Gray (CATSX-F0G)
Detail

Dokovací stanice - připojení pomocí USB-C, standard konektoru USB 2.0, další konektory: 1USB-C , 1 ksHDMI , 3 ks USB-A USB 3.2 Gen 1, 1 ksRJ-45 , 1 ksMicroSD , 1 ksSD , power delivery 60 W Rozšíří vašepracovní možnostiRozšiřte svůj notebook nebo MacBook o několik dalších konektorů a přeměňte jej ve špičkovou pracovní stanici. Tato dokovací stanice Baseus Enjoyment Series disponuje celkem deseti výstupními porty a celkovým výkonem až 10 W. Ke svému zařízení ji připojíte pomocí USB-C rozhraní. POČET KONEKTORŮ10 VÝKON10 W MATERIÁLhliníková slitina Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Slušně vybavená dokovací staniceTato dokovací stanice Baseus CATSX-F0G je vyrobena z kvalitní hliníkové slitiny nabízí tyto konektory: 1×HDMI. 1× VGA, 3× USB 3.2, 1× RJ45, 1× 3,5mm jack audio, 1× SD slot, 1× microSD slot, 1× USB-C (60 W, 20 V / 3 A). ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Enjoyment Series USB-C Notebook HUB Adapter Gray (CATSX-F0G) , Baseus multifunctional usb-c hub cahub-wj0g, dark gray (cahub-wj0g)

Baseus Multifunctional USB-C HUB CAHUB-WJ0G, Dark gray (CAHUB-WJ0G)

Baseus Multifunctional USB-C HUB CAHUB-WJ0G, Dark gray (CAHUB-WJ0G)
Detail

USB Hub - USB-C male, HDMI, USB-A, Jack 3,5 mm a USB-C female, 2× USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), napájení skrze USB, materiál kov a hliník, šedá barva Přemění tabletv pracovní staniciRozšiřte možnosti svého tabletu nebo telefonu pomocí chytrého hubu Baseus Multifunctional Type-C Design, který se připevňuje k rohu zařízení a připojuje pomocí USB-C. PROVEDENÍhliník ČTEČKA KARETSD / micro SD (max. 2 TB) PŘENOSOVÁ RYCHLOST5 Gbps (USB 3.2) Bohatá nabídka konektorůCelkem získáte šest rozšíření v podobě SD / microSD čtečky paměťových karet, 1× 3,5mm jack audio výstup, 1× USB 3.2, 1× HDMI výstup s podporou 4K rozlišení a 1× USB-C PD port. Stačí připojit do USB-CTento hub značky Baseus můžete použít v kombinaci se zařízeními, která jsou vybavena USB-C konektorem jako např. Apple iPad Pro, ale chytré telefony od Samsungu či Huawei.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Multifunctional USB-C HUB CAHUB-WJ0G, Dark gray (CAHUB-WJ0G) , Orico notebook holder stříbrný (cct8-sv-bp)

Baseus Circular Mirror Wireless Charger intelligent HD HUB Dark gray (WXJMY-A0G)

Baseus Circular Mirror Wireless Charger intelligent HD HUB Dark gray (WXJMY-A0G)
Detail

Replikátor portů - připojení pomocí USB-C, standard konektoru USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), další konektory: 2 USB-A USB 2.0, 1 ks USB-A USB 3.2 Gen 1, 1 ksUSB-C , 1 ksHDMI , power delivery 60 W Replikátor portů Baseus Circular Mirror Wireless Charger intelligent HD HUB obohatí vaše zařízení o další porty a navíc v sobě ukrývá bezdrátovou nabíječku. Disponuje přitom 1× USB 3.0, 2× USB 2.0, 1× HDMI a 1× USB-C. Rozhraní HDMI nabízí přenos videa na větší monitor či obrazovku, a to v rozlišení 4K. USB rozhraní můžete naproti tomu využít pro připojení myši, klávesnice, pevného disku, USB lampy a řady dalších. Nabíječka přitom umožňuje inteligentní nabíjení, dokáže se totiž přizpůsobit danému zařízení. Baseus Circular Mirror Wireless Charger intelligent HD HUB je tak skutečně vychytaným doplňkem. Klíčové vlastnosti replikátoru portů Baseus Circular Mirror Wireless Charger intelligent HD HUB Dark grayVychytaný replikátor portůVyrobený ze skla a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Circular Mirror Wireless Charger intelligent HD HUB Dark gray (WXJMY-A0G) , Orico notebook holder šedý (cct8-gy-bp)

Baseus Digital Display PPS Dual Quick Car Charger 65W Dark Gray (CCKX-C0G)

Baseus Digital Display PPS Dual Quick Car Charger 65W Dark Gray (CCKX-C0G)
Detail

Nabíječka do auta - s podporou rychlého nabíjení, celkový výkon 65 W, výstupy 1 × USB-C (max. 65 W) a 1 × USB-A (max. 30 W) Nabíječka doauta 65 WPro nabíjení zařízení v autě můžete využít nabíječku do zapalovače Baseus. Zvládne nabít telefon a tablet současně. Je vyrobena z kvalitní hliníkové slitiny, která zaručuje dobrý odvod tepla. Zcela jistě oceníte nápadný a elegantní digitální displej. 20V výkonu dosáhnete, pokud Baseus Digital Display PPS Dual Quick Car Charger 65W zapojíte do 24V zásuvky. ROZHRANÍUSB / USB–C NAPÁJENÍ12–24 V NABÍJENÍ65 W Univerzální kompatibilitaNabíječka do auta Baseus disponuje automatickou detekcí. Digitální displej aktualizuje hodnoty každých 5 vteřin. Nabíječka funguje se všemi zásuvkami od 12 do 24 V. A autě si tak můžete dobíjet mobilní telefony, tablety, digitální foťáky a další zařízení. Odolná proti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Digital Display PPS Dual Quick Car Charger 65W Dark Gray (CCKX-C0G) , Baseus digital display pps dual quick car charger 65w dark gray (cckx-c0g)

ORICO Notebook Holder stříbrný (CCT8-SV-BP)

ORICO Notebook Holder stříbrný (CCT8-SV-BP)
Detail

Stojan na notebook - skládací, polohovatelný - nastavitelná výška, 4 úrovně, materiál: slitina hliníku + silikagel, rozměr základny: 220 × 250 × 6,5 mm, hmotnost: 730 g Koukáte po vhodném držáku na notebook? Stojan na notebook ORICO vám pomůže zabránit přehřívání vašeho zařízení. ORICO Notebook Holder je stojánek s nastavitelnou výškou - nabízí výběr ze 4 úrovní, stabilitu zajišťuje silné rameno stojanu z kovového materiálu. Silikon, kterým je potažena vrchní strana stojanu na notebook ORICO, zabraňuje nechtěnému klouzání notebooku. V případě, že stojánek zrovna nepoužíváte, jej můžete pohodlně složit. Klíčové vlastnosti stojanu na notebook ORICO Notebook Holder Praktický stolní držák na notebook značky ORICO Výškově nastavitelný Čtyři úrovně nastavení Kovový materiál Silikonový materiál zabraňuje klouzání notebooku Rozměr: 220 × 250 × 6,5 mm Váha: 730 g (alza.cz)

Podobné produkty ako ORICO Notebook Holder stříbrný (CCT8-SV-BP) , Baseus easy control clamp car mount holder black (suyk000001)

ORICO Notebook Holder šedý (CCT8-GY-BP)

ORICO Notebook Holder šedý (CCT8-GY-BP)
Detail

Stojan na notebook - skládací, polohovatelný - nastavitelná výška, 4 úrovně, materiál: slitina hliníku + silikagel, rozměr základny: 220 × 250 × 6,5 mm, hmotnost: 730 g Koukáte po vhodném držáku na notebook? Stojan na notebook ORICO vám pomůže zabránit přehřívání vašeho zařízení. ORICO Notebook Holder je stojánek s nastavitelnou výškou - nabízí výběr ze 4 úrovní, stabilitu zajišťuje silné rameno stojanu z kovového materiálu. Silikon, kterým je potažena vrchní strana stojanu na notebook ORICO, zabraňuje nechtěnému klouzání notebooku. V případě, že stojánek zrovna nepoužíváte, jej můžete pohodlně složit. Klíčové vlastnosti stojanu na notebook ORICO Notebook HolderPraktický stolní držák na notebook značky ORICOVýškově nastavitelnýČtyři úrovně nastaveníKovový materiálSilikonový materiál zabraňuje klouzání notebookuRozměr: 220 × 250 × 6,5 mmVáha: 730 g (alza.cz)

Podobné produkty ako ORICO Notebook Holder šedý (CCT8-GY-BP) , Baseus easy control clamp car mount holder silver (suyk000012)

Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Black (SUYK000001)

Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Black (SUYK000001)
Detail

Držák na mobilní telefon - do auta, mechanický, uchycení na palubní desku a do ventilace, možnost nastavení polohy Nastavitelnýdržák do autaPokud sháníte praktický spolehlivý držák na mobilní telefon do auta, mohl by vám vyhovovat Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder. Je snadno ovladatelný jednou rukou. Mobil umístíte i vyndáte stisknutím jednoho tlačítka. Oceníte jeho nastavitelnou výšku, tak vám nebude blokovat výhled.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!PRO TELEFONY4,7–6,7"POZICEhorizontální / vertikálníBARVAčernáNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Umístění do větráku i na palubní deskuBaseus Easy Control Clamp Car Mount Holder se pyšní silným uzamčením telefonu ve třech místech. Tak telefon drží pevně. Držák na mobilní telefon je vybaven silikonovými a gelovými podložkami, čímž se stává odolným vůči otřesům i vibracím. Tlumí nárazy a váš mobilní telefon bude vždy bezpečně upevněn. Držák do auta Baseus je určen pro namontování... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Black (SUYK000001) , Baseus osculum type gravity car holder black (suyl-xp01)

Baseus Osculum Type Gravity Car Holder Black (SUYL-XP01)

Baseus Osculum Type Gravity Car Holder Black (SUYL-XP01)
Detail

Držák na mobilní telefon - do auta, mechanický, uchycení na palubní desku, možnost nastavení polohy Mimořádněstabilní držákŠpičkový a cenově dostupný držák do auta Baseus Osculum ocení každý, kdo miluje jednoduché ovšem perfektně fungující věci. Držák je primárně navržen pro telefony značky Apple, nicméně je bez problémů použitelný s jakýmkoliv jiným telefonem, jehož šířka je 6,3–8,8 cm. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! MATERIÁLplast a hliníková slitina PŘIPEVNĚNÍna palubní desku BARVAčerná Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Nevídané stabilizační schopnostiDržák se instaluje na palubní desku pomocí silné přísavky. Telefon poté do držáku vložíte pohodlně jednou rukou. U tohoto modelu oceníte jeho pokročilou technologii, díky čemuž držák vyrovnává otřesy způsobené nerovnostmi a telefon je tak neustále ve stabilní poloze.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Osculum Type Gravity Car Holder Black (SUYL-XP01) , Beanbag sedací vak chair dark gray (bb-chair-dark-gray)

Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Silver (SUYK000012)

Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Silver (SUYK000012)
Detail

Držák na mobilní telefon - do auta, mechanický, uchycení na palubní desku a do ventilace, možnost nastavení polohy Nastavitelnýdržák do autaPokud sháníte praktický spolehlivý držák na mobilní telefon do auta, mohl by vám vyhovovat Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder. Je snadno ovladatelný jednou rukou. Mobil umístíte i vyndáte stisknutím jednoho tlačítka. Oceníte jeho nastavitelnou výšku, tak vám nebude blokovat výhled.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!PRO TELEFONY4,7–6,7"POZICEhorizontální / vertikálníBARVAstříbrnáNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Umístění do větráku i na palubní deskuBaseus Easy Control Clamp Car Mount Holder se pyšní silným uzamčením telefonu ve třech místech. Tak telefon drží pevně. Držák na mobilní telefon je vybaven silikonovými a gelovými podložkami, čímž se stává odolným vůči otřesům i vibracím. Tlumí nárazy a váš mobilní telefon bude vždy bezpečně upevněn. Držák do auta Baseus je určen pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Silver (SUYK000012) , Vention smartphone and tablet holder gray (kcah0)

Baseus Particular Digital Display set duálního adaptéru do automobilu USB-A QC + USB-C 65W a kabelu (TZCCKX-0G)

Baseus Particular Digital Display set duálního adaptéru do automobilu USB-A QC + USB-C 65W a kabelu  (TZCCKX-0G)
Detail

Nabíječka do auta - s podporou rychlého nabíjení, celkový výkon 63 W, výstupy 1 × USB-A (max. 30 W) a 1 × USB-C (max. 65 W), podpěťová ochrana, přepěťová ochrana, součástí balení 1m kabel se zakončením USB-C Nabíječka do auta Baseus Particular Digital Display set duálního adaptéru do automobilu USB-A QC + USB-C 65W a kabelu zajistí velmi rychlé nabití telefonu či tabletu. Poskytne vám celkem 2 výstupy typu USB-A a USB-C. Samozřejmě je velmi spolehlivá a bezpečná, spolehnout se můžete na přepěťovou i podpěťovou ochranu. Součástí bezpečnostních prvků je regulace teploty, díky které se nepřehřívá. Celkový výkon nabíječky Baseus dosahuje 63 W. K samotnému tělu nabíječky náleží kabel s délkou 1 m s konektory USB-C. Klíčové přednosti nabíječky Baseus Particular Digital Display set duálního adaptéru do automobilu USB-A QC + USB-C 65W a kabelu Praktická nabíječka vhodná do auta K nabíjení má k dispozici 2 konektory U výstupu je k dispozici rozhraní USB-A a USB-C... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Particular Digital Display set duálního adaptéru do automobilu USB-A QC + USB-C 65W a kabelu (TZCCKX-0G) , Baseus literary youth desktop phone holder bracket silver (suwy-0s)

Baseus Osculum Type Gravity Car Holder Black/Red (SUYL-XP09)

Baseus Osculum Type Gravity Car Holder Black/Red (SUYL-XP09)
Detail

Držák na mobilní telefon - do auta, mechanický, uchycení na palubní desku, možnost nastavení polohy Mimořádně stabilní držák Špičkový a cenově dostupný držák do auta Baseus Osculum ocení každý, kdo miluje jednoduché ovšem perfektně fungující věci. Držák je primárně navržen pro telefony značky Apple, nicméně je bez problémů použitelný s jakýmkoliv jiným telefonem, jehož šířka je 63–88 mm. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! MATERIÁL plast a hliníková slitina PŘIPEVNĚNÍ na palubní desku BARVA černá a červená Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Nevídané stabilizační schopnosti Držák se instaluje na palubní desku pomocí silné přísavky. Telefon poté do držáku vložíte pohodlně jednou rukou. U tohoto modelu oceníte jeho pokročilou technologii, díky čemuž držák vyrovnává otřesy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Osculum Type Gravity Car Holder Black/Red (SUYL-XP09) , Baseus osculum type gravity car holder black/red (suyl-xp09)

Baseus Literary Youth Desktop Phone Holder Bracket Black (SUWY-01)

Baseus Literary Youth Desktop Phone Holder Bracket Black (SUWY-01)
Detail

Držák na mobilní telefon s uchycením stojanu na rovné povrchy, pro zařízení od 3 do 10,5" Stylový apraktický stojanMějte svůj mobilní telefon vždy v dohledu s podstavcem Baseus. Telefon stačí jednoduše vložit do podstavce. Konstrukce je zhotovená z kvalitní slitiny hliníku, která zaručuje dlouhou životnost. PRO ZAŘÍZENÍ3–10,5" MATERIÁLhliník BARVAčerná Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Bezpečný a stabilníPodstavec se skvěle hodí např. na pracovní stůl v kanceláři. Navíc jeho podstava je pokrytá silikonem pro ještě větší stabilitu. Klíčové vlastnostiBaseus Desktop Phone HolderPodstavec Baseus je vyroben z jakostní slitiny hliníku a silikonuDisponuje protiskluzovou silikonovou podstavouElegantní provedení podstavce Baseus zajisté vylepší váš interiérMějte mobilní telefon vždy po bokuKvalitní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Literary Youth Desktop Phone Holder Bracket Black (SUWY-01) , Baseus osculum type gravity car holder black/silver (suyl-xp0s)

Baseus Literary Youth Desktop Phone Holder Bracket Silver (SUWY-0S)

Baseus Literary Youth Desktop Phone Holder Bracket Silver (SUWY-0S)
Detail

Držák na mobilní telefon s uchycením stojanu na rovné povrchy, pro zařízení od 3 do 10,5" Stylový apraktický stojanMějte svůj mobilní telefon vždy v dohledu s podstavcem Baseus. Telefon stačí jednoduše vložit do podstavce. Konstrukce je zhotovená z kvalitní slitiny hliníku, která zaručuje dlouhou životnost. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PRO ZAŘÍZENÍ3–10,5" MATERIÁLhliník BARVAstříbrná Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Bezpečný a stabilníPodstavec se skvěle hodí např. na pracovní stůl v kanceláři. Navíc jeho podstava je pokrytá silikonem pro ještě větší stabilitu. Klíčové vlastnostiBaseus Desktop Phone HolderPodstavec Baseus je vyroben z jakostní slitiny hliníku a silikonuDisponuje protiskluzovou silikonovou podstavouElegantní provedení podstavce Baseus zajisté vylepší váš... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Literary Youth Desktop Phone Holder Bracket Silver (SUWY-0S) , Baseus horizontal screen gravity vehicle-mounted holder black (suyl-hp01)

Baseus Osculum Type Gravity Car Holder Black/Silver (SUYL-XP0S)

Baseus Osculum Type Gravity Car Holder Black/Silver (SUYL-XP0S)
Detail

Držák na mobilní telefon - do auta, mechanický, uchycení na palubní desku, možnost nastavení polohy Mimořádně stabilní držák Špičkový a cenově dostupný držák do auta Baseus Osculum ocení každý, kdo miluje jednoduché ovšem perfektně fungující věci. Držák je primárně navržen pro telefony značky Apple, nicméně je bez problémů použitelný s jakýmkoliv jiným telefonem, jehož šířka je 63–88 mm. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! MATERIÁL plast a hliníková slitina PŘIPEVNĚNÍ na palubní desku BARVA černá a stříbrná Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Nevídané stabilizační schopnosti Držák se instaluje na palubní desku pomocí silné přísavky. Telefon poté do držáku vložíte pohodlně jednou rukou. U tohoto modelu oceníte jeho pokročilou technologii, díky čemuž držák vyrovnává otřesy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Osculum Type Gravity Car Holder Black/Silver (SUYL-XP0S) , Baseus literary youth desktop phone holder bracket rose gold (suwy-0r)

Baseus Horizontal Screen Gravity Vehicle-Mounted Holder Black (SUYL-HP01)

Baseus Horizontal Screen Gravity Vehicle-Mounted Holder Black (SUYL-HP01)
Detail

Držák na mobilní telefon - do auta, mechanický, uchycení na palubní desku, možnost nastavení polohy Spoléháte se při řízení na navigaci, handsfree telefonování či nabíjení mobilu během jízdy? Pak by se vám mohl líbit držák na mobilní telefon Baseus. Připevnit jej můžete na palubní desku. K praktickým funkcím patří možnost upravení polohy držáku. Držák se dále může pochlubit mechanickým upevněním telefonu. Držák na mobilní telefon do auta vám usnadní cestování. Hlavní přednosti držáku na telefon Baseus Horizontal Screen Gravity Vehicle-mounted Holder Black S pomocí držáku na mobilní telefon Baseus bude jeho ovládání jednodušší Instalace držáku na palubní desku Samozřejmostí je možnost úpravy polohy telefonu Telefon připevníte na držák ručně Držák na mobilní telefon Baseus je vhodný do auta (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Horizontal Screen Gravity Vehicle-Mounted Holder Black (SUYL-HP01) , Baseus live stream holder ring light selfie tripod black (crzb10-a01)

Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Air Outlet Silver (SUYK000112)

Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Air Outlet Silver (SUYK000112)
Detail

Držák na mobilní telefon - do auta, mechanický, uchycení do ventilace, možnost nastavení polohy Nastavitelnýdržák do autaPokud sháníte praktický spolehlivý držák na mobilní telefon do auta, mohl by vám vyhovovat Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Air Outlet. Je snadno ovladatelný jednou rukou. Mobil umístíte i vyndáte stisknutím jednoho tlačítka. Oceníte jeho nastavitelnou výšku, tak vám nebude blokovat výhled.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!PRO TELEFONY4,7–6,7"POZICEhorizontální / vertikálníBARVAstříbrnáNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Trojúhelníkový úchyt pro stabilní umístěníBaseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Air Outlet se pyšní silným uzamčením telefonu ve třech místech. Tak telefon drží pevně. Držák na mobilní telefon je vybaven silikonovými a gelovými podložkami, čímž se stává odolným vůči otřesům i vibracím. Tlumí nárazy a váš mobilní telefon bude vždy bezpečně upevněn. Držák do auta Baseus je určen pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Air Outlet Silver (SUYK000112) , Baseus easy control clamp car mount holder air outlet silver (suyk000112)

Baseus Live Stream Holder Ring Light Selfie Tripod Black (CRZB10-A01)

Baseus Live Stream Holder Ring Light Selfie Tripod Black (CRZB10-A01)
Detail

Držák na mobilní telefon - na stůl, mechanický, možnost nastavení polohy Stmívatelné LEDkruhové selfie světloBaseus Live Stream Holder povznese vaše videa na novou úroveň. Vestavěné LED světlo osvětlí každý kout vašeho vysílání. Tento držák mobilního telefonu funguje také jako tripod stativ, který umístíte na stůl. Součástí dodávky je také dálkové ovládání, třeba pro skupinové fotografie. VÝKON15 W HMOTNOST861 g MAXIMÁLNÍ VÝŠKA60 cm Nastavte si teplotu světla s držákem BaseusBaseus Live Stream Holder má kruhový tvar, tak zabere široký úhel. Díky jeho otočné funkci si jej nastavíte v rozmezí 360°. Světlo je tvořeno 60 LED bílého světla a 60 LED vyzařujícími teplé světlo. Záleží na vás, jakou teplotu osvětlení si zvolíte. Strong light je vhodné pro přípravu make-upu nebo módní přehlídky. Warm light využijete při předvádění kuchařského umění, neboť vyobrazí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Live Stream Holder Ring Light Selfie Tripod Black (CRZB10-A01) , Baseus easy control clamp car mount holder air outlet black (suyk000101)

Baseus Smart Solar Power Wireless Car Mount Electric Holder Black (SUZG000001)

Baseus Smart Solar Power Wireless Car Mount Electric Holder Black (SUZG000001)
Detail

Držák na mobilní telefon - do auta, mechanický, uchycení do ventilace, možnost nastavení polohy Elektrický držákse solárním nabíjenímPokud sháníte praktický spolehlivý držák na mobilní telefon do auta, mohl by vám vyhovovat Baseus Smart Solar Power Wireless Car Mount. Je snadno ovladatelný jednou rukou. Mobil umístíte i vyndáte ovládáním jednoho tlačítka za pomocí elektrického mechanizmu. Držák se sám dobíjí díky solárnímu panelu. Disponuje baterií o kapacitě 150 mAh.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!PRO TELEFONY4,7–6,7"POZICEhorizontální / vertikálníBARVAčernáNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Trojúhelníkový úchyt pro stabilní umístěníBaseus Smart Solar Power Wireless Car Mount Electric Holder se pyšní silným uzamčením telefonu ve třech místech kovovými upínacími rameny. Tak telefon drží pevně. Držák na mobilní telefon je odolný vůči otřesům i vibracím. Tlumí nárazy a váš mobilní telefon bude vždy bezpečně upevněn. Držák do... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Smart Solar Power Wireless Car Mount Electric Holder Black (SUZG000001) , Beanbag sedací pytel 189×140 duo limet - dark gray (bb189×140-limet-dark-gray)

Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Air Outlet Black (SUYK000101)

Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Air Outlet Black (SUYK000101)
Detail

Držák na mobilní telefon - do auta, mechanický, uchycení do ventilace, možnost nastavení polohy Nastavitelnýdržák do autaPokud sháníte praktický spolehlivý držák na mobilní telefon do auta, mohl by vám vyhovovat Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Air Outlet. Je snadno ovladatelný jednou rukou. Mobil umístíte i vyndáte stisknutím jednoho tlačítka. Oceníte jeho nastavitelnou výšku, tak vám nebude blokovat výhled.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!PRO TELEFONY4,7–6,7"POZICEhorizontální / vertikálníBARVAčernáNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Trojúhelníkový úchyt pro stabilní umístěníBaseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Air Outlet se pyšní silným uzamčením telefonu ve třech místech. Tak telefon drží pevně. Držák na mobilní telefon je vybaven silikonovými a gelovými podložkami, čímž se stává odolným vůči otřesům i vibracím. Tlumí nárazy a váš mobilní telefon bude vždy bezpečně upevněn. Držák do auta Baseus je určen pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Air Outlet Black (SUYK000101) , Baseus portable laptop stand, white&gray 15" (sudd-2g)

Baseus Literary Youth Desktop Phone Holder Bracket Rose Gold (SUWY-0R)

Baseus Literary Youth Desktop Phone Holder Bracket Rose Gold (SUWY-0R)
Detail

Držák na mobilní telefon s uchycením stojanu na rovné povrchy, pro zařízení od 3 do 10,5" Stylový apraktický stojanMějte svůj mobilní telefon vždy v dohledu s podstavcem Baseus. Telefon stačí jednoduše vložit do podstavce. Konstrukce je zhotovená z kvalitní slitiny hliníku, která zaručuje dlouhou životnost. PRO ZAŘÍZENÍ3–10,5" MATERIÁLhliník BARVAzlatá Bezpečný a stabilníPodstavec se skvěle hodí např. na pracovní stůl v kanceláři. Navíc jeho podstava je pokrytá silikonem pro ještě větší stabilitu. Klíčové vlastnostiBaseus Desktop Phone HolderPodstavec Baseus je vyroben z jakostní slitiny hliníku a silikonuDisponuje protiskluzovou silikonovou podstavouElegantní provedení podstavce Baseus zajisté vylepší váš interiérMějte mobilní telefon vždy po bokuKvalitní zpracování (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Literary Youth Desktop Phone Holder Bracket Rose Gold (SUWY-0R) , Baseus rainbow circle velcro straps 1m gray (acmgt-e0g)

Vention Smartphone and Tablet Holder Gray (KCAH0)

Vention Smartphone and Tablet Holder Gray (KCAH0)
Detail

Držák na mobilní telefon - na stůl, bez fixace, možnost nastavení polohy Stolní držák pro tablet i mobil Vention Smartphone and Tablet Holder je kompatibilní s mobilními telefony a minitablety o velikosti 10,2–20,3 cm (7,9–10,2"). Oceníte možnost nastavení úhlu náklonu a také variabilitu vertikálního i horizontálního uchycení. Stolní držák Vention využijete v kanceláři, kuchyni i na pracovním stole. ÚHEL NÁKLONU 0–100° ROZMĚRY 99 × 85 × 28 mm BARVA šedá Držák Vention je snadno přenositelný Vention Smartphone and Tablet Holder můžete nosit všude s sebou. Díky jeho možnosti složení nezabere téměř žádné místo. Zajisté oceníte jeho protiskluzové nožky pro dobrou stabilitu. Velmi praktická je možnost používání přístroje jak v horizontální, tak ve vertikální... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vention Smartphone and Tablet Holder Gray (KCAH0) , Baseus portable laptop stand, gray&yellow 15" (sudd-gy)

BASEUS přenosný stojan na notebook SUDD-2G, bílá-šedá - zánovní

Detail

Elegantní držák pro počítače či tablety je ideální pro doplnění vaší pracovní plochy. Baseus přenosný stojan na notebook SUDD-2G, bílá-šedá je vhodný pro počítače a tablety do velikosti 15.6″. Disponuje protiskluzovými nožkami pro lepší stabilitu na pracovní ploše. Navíc díky skládatelné konstrukci je velmi skladný. (mall.cz)

Podobné produkty ako BASEUS přenosný stojan na notebook SUDD-2G, bílá-šedá - zánovní , Pantone notebook, vel. s, cool gray 9 (101440009)

BeanBag Sedací vak Chair dark gray (BB-chair-dark-gray)

BeanBag Sedací vak Chair dark gray (BB-chair-dark-gray)
Detail

Sedací vak - křeslo, barva: tmavě šedá, rozměry: 80×75×80 cm Rádi se necháte unášet svými myšlenkami v pohodlném sezení? Pak je pro vás tím pravým kamarádem beanBag Sedací vak Chair dark gray. Výhodou tohoto vaku značky BeanBag je mimo jiné měkká EPS výplň, s ní se vám křeslo maximálně přizpůsobí. Výrobek můžete kdykoliv omýt vodou, všech nečistot se tak rychle zbavíte. Není nic snadnějšího, než dosypat požadované množství výplně snadno přístupným plnicím otvorem. Tmavě šedá barva dokáže upoutat pozornost. Stěžejní vlastnosti sedacího vaku BeanBag V případě potřeby doplnit výplňový materiál můžete využít plnicí otvor BeanBag Sedací vak Chair dark gray má uvnitř kvalitní granulát EPS Výrobek je snadno omyvatelný Design produktu: jednobarevný Barva sedacího vaku BeanBag: tmavě šedá Rozměry u výrobku jsou 80 × 80 × 75 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako BeanBag Sedací vak Chair dark gray (BB-chair-dark-gray) , Baseus particular digital display set duálního adaptéru do automobilu usb-a qc + usb-c 65w a kabelu (tzcckx-0g)

Baseus Mobile Waterproof Bag Gray+Black (ACFSD-DG1)

Baseus Mobile Waterproof Bag Gray+Black (ACFSD-DG1)
Detail

Pouzdro na mobil - typ kapsa, materiál plast a silikon, ochrana displeje proti poškrábání Měkké flipové pouzdro na mobilní telefon nabízí spolehlivou ochranu proti prakticky všem lehčím vnějším poškozením. Byl vyroben tak, aby také ochránil displej proti poškrárábání. Univerzální pouzdro podporuje víc typů telefonů. Důležité výhody pouzdra na mobilní telefon Baseus Mobile Waterproof Bag Gray+Black Chrání displej proti poškrábání Materiál flipového pouzdra Baseus Mobile Waterproof Bag Gray+Black: plast a silikon Jedná se o univerzální pouzdro na více značek telefonů (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Mobile Waterproof Bag Gray+Black (ACFSD-DG1) , Ugreen gravity drive air vent mount phone holder (space gray) (50564)

Baseus Portable Laptop Stand, White&Gray 15" (SUDD-2G)

Baseus Portable Laptop Stand, White&Gray 15" (SUDD-2G)
Detail

Stojan na notebook - pro notebooky do 15", stabilní konstrukce, 5 různých poloh, rozměry 287 × 0,8 × 207 mm Ochraňte notebookpřed přehřátímBaseus Portable Laptop Stand je přenosný stojan pro váš notebook ve velikost formátu A4. Stojánek je velmi tenký a rozkladatelný pro snadné cestování. Kvalitní konstrukce zajistí stabilitu pro váš notebook o velikosti až 15 palců. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! MATERIÁLPC POČET POLOH5 PRO NOTEBOOKYdo 15" Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Pět poloh nastaveníStojan Baseus lze nastavit na jednu z pěti úrovní výšky, což vám umožňuje dokonale vyladit úhel pozorování displeje pro co nejlepší pracovní posed. Síťová podložka poté skvěle odvádí teplo a zabraňuje přehřívání notebooku. Klíčové vlastnostiPortable Laptop StandStojan Baseus slouží jako opora... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Portable Laptop Stand, White&Gray 15" (SUDD-2G) , Baseus basics series 16 laptop sleeve case dark grey (lbjn-b0g)

Baseus Rainbow Circle Velcro Straps 3m Gray (ACMGT-F0G)

Baseus Rainbow Circle Velcro Straps 3m Gray (ACMGT-F0G)
Detail

Organizér kabelů - stahovací páska, 1 ks v balení, na suchý zip Skvělý pomocníkv boji s kabelyPraktická páska na suchý zip Baseus Rainbow Circle vám pomůže udělat pořádek v kabelech jednou provždy. Pásku lze jednoduše nůžkami nastříhat na požadovanou délku. Velcro páska vás osloví zejména svou vysokou pevností a přilnavostí. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! DÉLKA PÁSKY3 metry MATERIÁLPP + flanel BARVAšedá Není vyplněn Alternativní text k fotografii! (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Rainbow Circle Velcro Straps 3m Gray (ACMGT-F0G) , Beanbag sedací vak roller dark gray (bb-roller-darkgray)

Baseus Portable Laptop Stand, Gray&Yellow 15" (SUDD-GY)

Baseus Portable Laptop Stand, Gray&Yellow 15" (SUDD-GY)
Detail

Stojan na notebook pod notebook pro notebooky o maximální úhlopříčce 15". Z kvalitního polykarbonátu. Rozměry: 287 x 207 x 0,8 mm. Ochraňte notebookpřed přehřátímBaseus Portable Laptop Stand je přenosný stojan pro váš notebook ve velikost formátu A4. Stojánek je velmi tenký a rozkladatelný pro snadné cestování. Kvalitní konstrukce zajistí stabilitu pro váš notebook o velikosti až 16 palců. MATERIÁLPC POČET POLOH5 PRO NOTEBOOKYdo 16" Pět poloh nastaveníStojan Baseus lze nastavit na jednu z pěti úrovní výšky, což vám umožňuje dokonale vyladit úhel pozorování displeje pro co nejlepší pracovní posed. Síťová podložka poté skvěle odvádí teplo a zabraňuje přehřívání notebooku. Klíčové vlastnostiPortable Laptop StandStojan Baseus slouží jako opora pro váš notebookDíky velikosti jako formát A4 je stojan ideální na cestySíťovina zabrání přehřátí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Portable Laptop Stand, Gray&Yellow 15" (SUDD-GY)

Baseus Rainbow Circle Velcro Straps 1m Gray (ACMGT-E0G)

Baseus Rainbow Circle Velcro Straps 1m Gray (ACMGT-E0G)
Detail

Organizér kabelů - stahovací páska, 1 ks v balení, na suchý zip Skvělý pomocníkv boji s kabelyPraktická páska na suchý zip Baseus Rainbow Circle vám pomůže udělat pořádek v kabelech jednou provždy. Pásku lze jednoduše nůžkami nastříhat na požadovanou délku. Velcro páska vás osloví zejména svou vysokou pevností a přilnavostí. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! DÉLKA PÁSKY1 metr MATERIÁLPP + flanel BARVAšedá Není vyplněn Alternativní text k fotografii! (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Rainbow Circle Velcro Straps 1m Gray (ACMGT-E0G)

BeanBag Sedací pytel 189×140 duo limet - dark gray (BB189×140-limet-dark-gray)

BeanBag Sedací pytel 189×140 duo limet - dark gray (BB189×140-limet-dark-gray)
Detail

Sedací vak - kostka, barva: tmavě šedá a limetová, Taky si občas rádi odpočinete po celodenním shonu? Pak vás jistě osloví doplněk do všech bytů, kterým je beanBag Sedací pytel 189×140 duo limet - dark gray. Z kostky budou nadšené i menší děti díky jejím rozměrům, rodiče si pak získá svým univerzálním tvarem. Obal z jedné vrstvy podporuje příjemný pocit při doteku a vyzdvihuje potenciál výplně. Výrobek je snadno omyvatelný, nečistoty tak nemají šanci. Přístupným plnicím otvorem můžete kdykoliv dosypat potřebné množství výplně. Dvojitě zpevněné švy zajistí odolnost. Tmavě šedá a Limetová barva je kombinací, která sedne do jakékoliv místnosti. BeanBag Sedací pytel 189×140 duo limet - dark gray se hodí pro děti od 3 let. Klíčové parametry sedacího vaku BeanBag Kostka vaše děti zaujme jejím pravidelným tvarem Zaručen je příjemný dotek díky jednovrstvému obalu V případě potřeby doplnit výplňový materiál můžete využít plnicí otvor Produkt je snadno omyvatelný vodou... (alza.cz)

Podobné produkty ako BeanBag Sedací pytel 189×140 duo limet - dark gray (BB189×140-limet-dark-gray)

Luma Manikúra sada - Dark Gray

Detail

LUMA Manikúra sada v přívětivém designu pro děti i rodiče. Sada obsahuje speciální nůžky, kleštičky a pilníček. (mall.cz)

Podobné produkty ako Luma Manikúra sada - Dark Gray

Ugreen Gravity Drive Air Vent Mount Phone Holder (Space gray) (50564)

Ugreen Gravity Drive Air Vent Mount Phone Holder (Space gray) (50564)
Detail

Držák na mobilní telefon - do auta, mechanický, uchycení do ventilace, možnost nastavení polohy Gravitační držákna telefon do autaSháníte kvalitní držák na telefon do auta? Vyzkoušejte mechanický držák Ugreen Gravity Drive Air Vent Mount. S tímto držákem můžete telefonovat, sledovat GPS, pouštět si hudbu nebo telefonovat. Držák Ugreen Gravity Drive Air Vent Mount je vybaven 3 klipovými rameny, které udrží telefon pevně i na hrbolatých cestách. Jeho 30mm hroty slouží pro uchycení do větráku auta. Hroty mají měkké gumové polštáře, aby nedošlo k poškrábání. POLOHA TELEFONUvertikální KOMPATIBILITA4,7–7" TLOUŠŤKA TELEFONU10 mm včetně pouzdra Ugreen Gravity Drive Air Vent Mount je pro téměř jakýkoliv větrákDržák na telefon Ugreen Gravity Drive Air Vent Mount bezpečně připojíte na různé typy větráku ať už jsou v horizontální nebo šikmé poloze.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ugreen Gravity Drive Air Vent Mount Phone Holder (Space gray) (50564)

Martin America's Guitar Tee Dark Gray S

Martin America's Guitar Tee Dark Gray S
Detail

Tričko Toto stylové tričko s retro logem firmy Martin je vyrobeno z extra pohodlné a odolné kombinace ring-spun bavlny, polyesteru a umělého hedvábí, která zaručí, že už ho nebudete chtít sundat. (kytary.cz)

Podobné produkty ako Martin America's Guitar Tee Dark Gray S

Trimm Amber lady Dark Gray Velikost: S

Trimm Amber lady Dark Gray Velikost: S
Detail

Základní informace 4-směrný elastický materiál. Materiál: 95% Nylon, 5% Elastan, teflon Velikost: XS - XL Popis: Dámská verze lehoučkých prodyšných 3/4 kalhot, které jsou díky pružnému materiálu ideální pro jakékoli sportovní či volnočasové aktivity. (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako Trimm Amber lady Dark Gray Velikost: S

Baseus Flash Charging 60W USB-C Cable 1m gray/black (CATKLF-GG1)

Baseus Flash Charging 60W USB-C Cable 1m gray/black (CATKLF-GG1)
Detail

Datový kabel - propojovací, délka 1 m, male konektor 2× USB-C (USB 2,0), oboustranná koncovka a power Delivery 3,0, podpora rychlonabíjení a sync & Charge až 3 A, rovné zakončení Datový kabel od výrobce Baseus je vhodný pro přenos dat a potřebných informací mezi vámi zvolenými zařízeními. Je obstarán male konektory USB-C. Co do délky, měří propojovací kabel Baseus celkem 1 m. Rychlost převodu dat je udávána rozhraním USB 2.0. Tento typ patří mezi vysokorychlostní rozhraní, které umožňuje propojení většiny chytrých zařízení, počítačů a dalších. S tímto kabelem neztratíte rychlost rychlonabíjení. Širší využití kabelu obstarává tvz. Sync & Charge, díky které lze přenášet data a ve stejnou chvíli nabíjet zařízení proudem o maximální hodnotě 3 A. Vlastnosti datového kabelu Baseus Flash Charging 60W USB-C Cable 1m gray/black Baseus Flash Charging 60W USB-C Cable 1m gray/black si poradí i s rychlonabíjením Rozhraní: USB 2.0 Může přenášet data i nabíjet zařízení naráz... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Flash Charging 60W USB-C Cable 1m gray/black (CATKLF-GG1)

Baseus magnetický kabel pro Lenovo notebook Type-C/DC port (4.0*1.7mm) 100W 2m černá

Baseus magnetický kabel pro Lenovo notebook Type-C/DC port (4.0*1.7mm) 100W 2m černá
Detail

Baseus magnetický kabel pro Lenovo notebookKvalitní 100W kabel pro notebook Lenovo s magneticky odnímatelnou koncovkou. Samozřejmostí je retail balení. VýhodyVýkon 100W Magnetická koncovka do Notebooku Lenovo, která zároveň slouží i jako krytka proti prachu Type-C na Lenovo konektor o rozměrech 4.0*1.7mm Délka kabelu 2m Technické specifikace:Materiál: slitina hliníku+nylonový opletVýkon: 100W maxDélka: 2m (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Baseus magnetický kabel pro Lenovo notebook Type-C/DC port (4.0*1.7mm) 100W 2m černá

PANTONE Notebook, vel. S, Cool Gray 9 (101440009)

PANTONE Notebook, vel. S, Cool Gray 9 (101440009)
Detail

Zápisník - 96 listů, čistý papír, tvrdá vazba, materiál desek papír, šitý hřbet, určen k psaní, kreslení a malování, s gumovou páskou, s textilní záložkou, tmavě šedá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako PANTONE Notebook, vel. S, Cool Gray 9 (101440009)

PANTONE Notebook, vel. L, Cool Gray 9 (101450009)

PANTONE Notebook, vel. L, Cool Gray 9 (101450009)
Detail

Zápisník - 96 listů, čistý papír, tvrdá vazba, materiál desek papír, šitý hřbet, určen k psaní, kreslení a malování, s gumovou páskou, s textilní záložkou, tmavě šedá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako PANTONE Notebook, vel. L, Cool Gray 9 (101450009)

Castelli - pánská větrovka Aria, dark gray L

Castelli - pánská větrovka Aria, dark gray L
Detail

velmi lehký větru odolný materiál dobře sbalitelná do vlastní kapsy, malý rozměr síťovina na bocích a po stranách rukávů střih těsně na tělo reflexní prvky (patro.cz)

Podobné produkty ako Castelli - pánská větrovka Aria, dark gray L

NXTPAPER 10s WiFi + PEN Dark Gray TCL

NXTPAPER 10s WiFi + PEN Dark Gray TCL
Detail

Tablet TCL NXTPAPER 10s WiFi + Passive PEN Operační systém Android 11 Procesor MediaTek MT8768E Frekvence procesoru 4x A53 2.0GHz + 4x A53 1.5Ghz Počet jáder 8 Displej Úhlopříčka displeje 10,1" Úhlopříčka displeje 25,654 cm Rozlišení displeje 1200x1920 IPS Grafický čip GE8320 Operační paměť RAM 4 GB Kapacita úložiště 64 GB Slot na paměťovou kartu Maximální kapacita paměťové karty 256 GB Čelní fotoaparát 5 MPx Zadní fotoaparát 8 MPx WiFi standard 802.11a/b/g/n/ac Bluetooth verze 5.0 GPS Akcelerometr Gyro senzor Geomagnetický senzor Hallův senzor Světelný senzor USB-C Kapacita baterie 8000 mAh Typ baterie INCELL BATTERY Obsah balení Tablet, Nabíječka, Datový kabel, Pasivní pero T-Pen, Stručný průvodce Rozměry s podstavcem (š x v x h) 241*158,6*8,3 mm Hmotnost 0,49 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako NXTPAPER 10s WiFi + PEN Dark Gray TCL

Castelli Hors Categorie Jersey Dark Gray XL

Detail

Pánský cyklistický dres s krátkým rukávem disponuje materiálem Velocity Rev3, který odvádí pot od těla a je aerodynamický. Součástí jsou praktické 3 zadní kapsy a 1 na zip. Castelli Hors Categorie Jersey má na zádech a po stranách panely ze síťoviny. (mall.cz)

Podobné produkty ako Castelli Hors Categorie Jersey Dark Gray XL

Castelli Hors Categorie Jersey Dark Gray XXL

Detail

Pánský cyklistický dres s krátkým rukávem disponuje materiálem Velocity Rev3, který odvádí pot od těla a je aerodynamický. Součástí jsou praktické 3 zadní kapsy a 1 na zip. Castelli Hors Categorie Jersey má na zádech a po stranách panely ze síťoviny. (mall.cz)

Podobné produkty ako Castelli Hors Categorie Jersey Dark Gray XXL

Trimm Amber lady Dark Gray Velikost: XS

Trimm Amber lady Dark Gray Velikost: XS
Detail

Základní informace 4-směrný elastický materiál. Materiál: 95% Nylon, 5% Elastan, teflon Velikost: XS - XL Popis: Dámská verze lehoučkých prodyšných 3/4 kalhot, které jsou díky pružnému materiálu ideální pro jakékoli sportovní či volnočasové aktivity. (outdoormarket.cz)

Podobné produkty ako Trimm Amber lady Dark Gray Velikost: XS

Castelli - pánská větrovka Aria, dark gray XL

Castelli - pánská větrovka Aria, dark gray XL
Detail

velmi lehký větru odolný materiál dobře sbalitelná do vlastní kapsy, malý rozměr síťovina na bocích a po stranách rukávů střih těsně na tělo reflexní prvky (patro.cz)

Podobné produkty ako Castelli - pánská větrovka Aria, dark gray XL

Baseus Basics Series 16 Laptop Sleeve Case Dark Grey (LBJN-B0G)

Baseus Basics Series 16 Laptop Sleeve Case Dark Grey (LBJN-B0G)
Detail

Pouzdro na notebook - max. uhlopříčka 16", voděodolné, uzavírání na patenty, vnitřní kapsy, organizér, unisex, materiál nylon, šedá barva Kvalitní a odolnépouzdro BaseusLehké, odolné a praktické pouzdro Baseus Basics Series 16 Laptop Sleeve Case Buff s tloušťkou pouhé 2 cm poskytne vašemu notebooku perfektní ochranu během cestování. Nejen, že jej ochrání před poškozením, ale také nabídne praktické přihrádky na další příslušenství a osobní věci jako např. powerbanku, doklady, nabíječky, kabely a další. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! PRO NOTEBOOKdo 16" HMOTNOST180 gramů BARVAtmavě šedá Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ideální společník na cestyPouzdro Baseus je vyrobeno z příjemného a skutečně odolného materiálu – je voděodolné a díky speciální vrstvě také schopné absorbovat drobné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Baseus Basics Series 16 Laptop Sleeve Case Dark Grey (LBJN-B0G)

Garmin Fenix 7S Sapphire Solar, Dark Bronze Titanium, Shale Gray Band, Titan Dark Bronze/Gray

Detail

Na ruce vypadají prostě senzačně – moderní chytré Bluetooth a WiFi hodinky Garmin Fenix 7S Sapphire Solar, Dark Bronze Titanium, Shale Gray Band, Titan Dark Bronze/Gray nabízí mnoho sportovních režimů, ze kterých si vybere každý milovník pohybu. Pečlivě zaznamenají údaje o fyzické aktivitě i vašem zdraví, umí změřit okysličení krve, srdeční tep, frekvenci dýchání a monitorovat spánek. Na nabití vydrží až 14 dní díky hybridnímu solárnímu dobíjení baterie, pyšní se vestavěným hudebním přehrávačem a funkcí Garmin Pay. (mall.cz)

Podobné produkty ako Garmin Fenix 7S Sapphire Solar, Dark Bronze Titanium, Shale Gray Band, Titan Dark Bronze/Gray

Castelli Arenberg Gel 2 Glove Dark Gray M

Detail

Pánské cyklistické rukavice pro všechny nadšené bikery. Svrchní vrstva rukavic ze síťoviny přinese vašim rukám vynikající odvětrání, které oceníte zejména v parných dnech. S gelovou výstelkou rozhodně netrefíte vedle a navíc předejdete nepohodlným oděrkám a škrábancům. Castillo Arenberg Gel 2 Glove chrání i část zápěstí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Castelli Arenberg Gel 2 Glove Dark Gray M
Baseus Papery notebook holder Dark gray (SUZC-0G), Baseus Papery notebook holder Silver (SUZC-0S), Baseus Control Smartphone Handheld Gimbal Stabilizer Dark Grey (SUYT-0G), Baseus Encok W04 Pro Grey (NGW04P-0G), Baseus Multifunctional USB-C HUB CAHUB-WJ0G, Dark gray (CAHUB-WJ0G), ORICO Notebook Holder stříbrný (CCT8-SV-BP), ORICO Notebook Holder šedý (CCT8-GY-BP), Baseus Digital Display PPS Dual Quick Car Charger 65W Dark Gray (CCKX-C0G), Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Black (SUYK000001), Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Silver (SUYK000012), Baseus Osculum Type Gravity Car Holder Black (SUYL-XP01), BeanBag Sedací vak Chair dark gray (BB-chair-dark-gray), Vention Smartphone and Tablet Holder Gray (KCAH0), Baseus Literary Youth Desktop Phone Holder Bracket Silver (SUWY-0S), Baseus Osculum Type Gravity Car Holder Black/Red (SUYL-XP09), Baseus Osculum Type Gravity Car Holder Black/Silver (SUYL-XP0S), Baseus Horizontal Screen Gravity Vehicle-Mounted Holder Black (SUYL-HP01), Baseus Literary Youth Desktop Phone Holder Bracket Rose Gold (SUWY-0R), Baseus Live Stream Holder Ring Light Selfie Tripod Black (CRZB10-A01), Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Air Outlet Silver (SUYK000112), Baseus Easy Control Clamp Car Mount Holder Air Outlet Black (SUYK000101), BeanBag Sedací pytel 189×140 duo limet - dark gray (BB189×140-limet-dark-gray), Baseus Portable Laptop Stand, White&Gray 15" (SUDD-2G), Baseus Rainbow Circle Velcro Straps 1m Gray (ACMGT-E0G), Baseus Portable Laptop Stand, Gray&Yellow 15" (SUDD-GY), PANTONE Notebook, vel. S, Cool Gray 9 (101440009), Baseus Particular Digital Display set duálního adaptéru do automobilu USB-A QC + USB-C 65W a kabelu (TZCCKX-0G), Ugreen Gravity Drive Air Vent Mount Phone Holder (Space gray) (50564), Baseus Basics Series 16 Laptop Sleeve Case Dark Grey (LBJN-B0G), BeanBag Sedací vak roller dark gray (BB-roller-darkgray)