Baseus bear silikonovy obal apple iphone xr cerny

BASEUS BEAR Silikonový obal Apple iPhone XR černý

BASEUS BEAR Silikonový obal Apple iPhone XR černý

BASEUS BEAR Silikonový obal Apple iPhone XR černý Rozzařte Váš Apple iPhone XR tímto zábavným rozkošným 3D krytem BEAR. Tento zábavný a barevný obal Vás nenechá nudit, dá dobrou náladu a bude vynikající ochranou pro Váš telefon. Obal je vyroben z kvalitní gumy, což zaručuje odolnost vůči pádům, škrábancům či prachu. Obal je pružný a odolný a díky stylovému designu bude Váš smartphone opravdu jedinečný. Ovládací tlačítka jsou skryté po gumou tak, aby se daly bezproblémově ovládat. Všechny ostatní potřebné porty jsou zachovány. Obal je vyroben od předních výrobců BASEUS. nekompromisně odolný obal při pádech, škrábanců vyroben z kvalitní gumy obal je pružný, flexibilní a snadno manipulační stylový 3D BEAR design chráněny všechny ovládací tlačítka od předních výrobců BASEUS (vsechnonamobil.cz)

BASEUS BEAR Silikonový obal Apple iPhone XR růžový

BASEUS BEAR Silikonový obal Apple iPhone XR růžový

BASEUS BEAR Silikonový obal Apple iPhone XR růžový Rozzařte Váš Apple iPhone XR tímto zábavným rozkošným 3D krytem BEAR. Tento zábavný a barevný obal Vás nenechá nudit, dá dobrou náladu a bude vynikající ochranou pro Váš telefon. Obal je vyroben z kvalitní gumy, což zaručuje odolnost vůči pádům, škrábancům či prachu. Obal je pružný a odolný a díky stylovému designu bude Váš smartphone opravdu jedinečný. Ovládací tlačítka jsou skryté po gumou tak, aby se daly bezproblémově ovládat. Všechny ostatní potřebné porty jsou zachovány. Obal je vyroben od předních výrobců BASEUS. nekompromisně odolný obal při pádech, škrábanců vyroben z kvalitní gumy obal je pružný, flexibilní a snadno manipulační stylový 3D BEAR design chráněny všechny ovládací tlačítka od předních výrobců BASEUS (vsechnonamobil.cz)

BASEUS BEAR Silikonový obal Apple iPhone XR hnědý

BASEUS BEAR Silikonový obal Apple iPhone XR hnědý

BASEUS BEAR Silikonový obal Apple iPhone XR hnědý Rozzařte Váš Apple iPhone XR tímto zábavným rozkošným 3D krytem BEAR. Tento zábavný a barevný obal Vás nenechá nudit, dá dobrou náladu a bude vynikající ochranou pro Váš telefon. Obal je vyroben z kvalitní gumy, což zaručuje odolnost vůči pádům, škrábancům či prachu. Obal je pružný a odolný a díky stylovému designu bude Váš smartphone opravdu jedinečný. Ovládací tlačítka jsou skryté po gumou tak, aby se daly bezproblémově ovládat. Všechny ostatní potřebné porty jsou zachovány. Obal je vyroben od předních výrobců BASEUS. nekompromisně odolný obal při pádech, škrábanců vyroben z kvalitní gumy obal je pružný, flexibilní a snadno manipulační stylový 3D BEAR design chráněny všechny ovládací tlačítka od předních výrobců BASEUS (vsechnonamobil.cz)

BASEUS LSR Silikonový obal Apple iPhone XR červený

BASEUS LSR Silikonový obal Apple iPhone XR červený

BASEUS LSR Silikonový obal Apple iPhone XR červený Ochranný kryt určený pro Váš Apple iPhone XR. Je vyroben z kvalitní gumy, díky čemuž je pevný, ale zároveň flexibilní. Váš smartphone ochrání před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Kryt navíc chrání i tlačítka. Perfektně padne na Váš smartphone a je příjemný na dotek. Dopřejte Vašemu smartphonu bezpečnou ochranu v jednoduchém provedení. Díky matnému povrchu je obal příjemný na dotek a neklouže. Obal je vyroben od předních výrobců BASEUS. - Určen pro Apple iPhone XR - Ochrana smartphonu před poškozením - Kvalitní gumový materiál - Extra ochrana tlačítek - Kryt je příjemný na dotek - Od předních výrobců BASEUS (vsechnonamobil.cz)

BASEUS LSR Silikonový obal Apple iPhone XR růžový

BASEUS LSR Silikonový obal Apple iPhone XR růžový

BASEUS LSR Silikonový obal Apple iPhone XR růžový Ochranný kryt určený pro Váš Apple iPhone XR. Je vyroben z kvalitní gumy, díky čemuž je pevný, ale zároveň flexibilní. Váš smartphone ochrání před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Kryt navíc chrání i tlačítka. Perfektně padne na Váš smartphone a je příjemný na dotek. Dopřejte Vašemu smartphonu bezpečnou ochranu v jednoduchém provedení. Díky matnému povrchu je obal příjemný na dotek a neklouže. Obal je vyroben od předních výrobců BASEUS. - Určen pro Apple iPhone XR - Ochrana smartphonu před poškozením - Kvalitní gumový materiál - Extra ochrana tlačítek - Kryt je příjemný na dotek - Od předních výrobců BASEUS (vsechnonamobil.cz)

FORCELL BASEUS SIMPLE Silikonový obal Apple iPhone X černý

FORCELL BASEUS SIMPLE Silikonový obal Apple iPhone X černý

BASEUS SIMPLE Silikonový obal Apple iPhone X / XS černý Baseus simple je silikonový obal vyroben z prémiového TPU materiálu vyrobeného společností Bayer. Obal nabízí úplnou ochranu před poškozením, poškrábáním a nečistotami. Na každém rohu se nacházejí speciálně airbagy pro lepší tlumení nárazů. Díky tečkované vzoru na zadní straně se obal nepriliepa k telefonu. Navíc má zvýšený výřez na kameru a nezachytává otisky prstů. Určený pro Apple iPhone X / XS Kvalitní TPU materiál Ochrana smartphonu před každodenním opotřebením a poškozením Speciální airbagy pro lepší tlumení nárazů Nezanechává otisky prstů Obal neklouže Precizní výřezy na všechny potřebné konektory Zvýšený výřez na kameru jednoduchý design Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo na Apple… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Silikonový obal Apple iPhone XR průhledný

FORCELL Silikonový obal Apple iPhone XR průhledný

Silikonový obal Apple iPhone XR průhledný Silikonový obal pro Váš Apple iPhone XR. Je vyroben z kvalitního silikonu a ochrání Váš smartphone před poškozením při každodenním používání. Je ultratenký, ultralehký a příjemný na dotek. Obal se neklouže precizní výřezy na všechny potřebné konektory jsou samozřejmostí. Určený pro Apple iPhone XR Ochrana smartphonu před poškozením neklouže se Je příjemný na dotek Ultratenký a ultralehký obal   (vsechnonamobil.cz)

RINGKE Silikonový obal Apple iPhone XR průhledný

RINGKE Silikonový obal Apple iPhone XR průhledný

RINGKE AIR Apple iPhone XS Max průhledný Vysoce kvalitní zadní kryt, který poskytne vynikající ochranu zadní a bočním stranám telefonu Apple iPhone XR. Obal je vyroben z vysoce kvalitního TPU, který je odolný a flexibilní. Tento elegantní obal poskytuje skvělou odolnost vůči pádům, škrábancům či nečistotám. Obal má přesné výřezy pro snadný přístup ke potřebným portem. Díky průhlednosti zůstane zachován původní design smartphonu. dokonalá ochrana proti oděru a pádem neovlivňuje plné využití všech funkcí telefonu materiál příjemný na dotek zachován původní design smartphonu kvalitní TPU materiál určený pro Apple iPhone XR (vsechnonamobil.cz)

FORCELL SHINY BEAR Silikonový obal Apple iPhone 6 / 6S zlatý

FORCELL SHINY BEAR Silikonový obal Apple iPhone 6 / 6S zlatý

SHINY BEAR Silikonový obal Apple iPhone 6 / 6S zlatý Silikonový obal SHINY BEAR se stylovým motývom je ta správná ochrana pro Váš Apple iPhone 6 / 6S. Obal chrání smarfón před případným poškozením díky tomu, že je vyroben z kvalitního silikonu a speciální vyztužené části na zadní straně obalu. Výřezy na všechny konektory jsou samozřejmostí. - stylový design - obsahuje výřezy na všechny konektory - kvalitní silikonový materiál - speciálně vyztužená zadní část obalu   Pro kompletní ochranu telefonu doporučujeme zakoupit i tvrzené sklo pro Apple iPhone 6. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

FORCELL RUBBER Silikonový obal Apple iPhone XR oranžový

FORCELL RUBBER Silikonový obal Apple iPhone XR oranžový

RUBBER Silikonový obal Apple iPhone XR oranžový Ochranný kryt určený pro Váš Apple iPhone XR. Je vyroben z kvalitní gumy, díky čemuž je pevný, ale zároveň flexibilní. Váš smartphone ochrání před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Kryt navíc chrání i tlačítka. Perfektně padne na Váš smartphone a je příjemný na dotek. Dopřejte Vašemu smartphonu bezpečnou ochranu v jednoduchém provedení. Díky matnému povrchu je obal příjemný na dotek a neklouže. - Určen pro Apple iPhone XR - Ochrana smartphonu před poškozením - Kvalitní gumový materiál - Extra ochrana tlačítek - Kryt je příjemný na dotek (vsechnonamobil.cz)

FORCELL RUBBER Silikonový obal Apple iPhone XR modrý

FORCELL RUBBER Silikonový obal Apple iPhone XR modrý

RUBBER Silikonový obal Apple iPhone XR modrý Ochranný kryt určený pro Váš Apple iPhone XR. Je vyroben z kvalitní gumy, díky čemuž je pevný, ale zároveň flexibilní. Váš smartphone ochrání před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Kryt navíc chrání i tlačítka. Perfektně padne na Váš smartphone a je příjemný na dotek. Dopřejte Vašemu smartphonu bezpečnou ochranu v jednoduchém provedení. Díky matnému povrchu je obal příjemný na dotek a neklouže. - Určen pro Apple iPhone XR - Ochrana smartphonu před poškozením - Kvalitní gumový materiál - Extra ochrana tlačítek - Kryt je příjemný na dotek (vsechnonamobil.cz)

FORCELL RUBBER Silikonový obal Apple iPhone XR červený

FORCELL RUBBER Silikonový obal Apple iPhone XR červený

RUBBER Silikonový obal Apple iPhone XR červený Ochranný kryt určený pro Váš Apple iPhone XR. Je vyroben z kvalitní gumy, díky čemuž je pevný, ale zároveň flexibilní. Váš smartphone ochrání před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Kryt navíc chrání i tlačítka. Perfektně padne na Váš smartphone a je příjemný na dotek. Dopřejte Vašemu smartphonu bezpečnou ochranu v jednoduchém provedení. Díky matnému povrchu je obal příjemný na dotek a neklouže. - Určen pro Apple iPhone XR - Ochrana smartphonu před poškozením - Kvalitní gumový materiál - Extra ochrana tlačítek - Kryt je příjemný na dotek (vsechnonamobil.cz)

FORCELL BASEUS SIMPLE Silikonový obal Apple iPhone X červený

FORCELL BASEUS SIMPLE Silikonový obal Apple iPhone X červený

BASEUS SIMPLE Silikonový obal Apple iPhone X / XS červený Baseus simple je silikonový obal vyroben z prémiového TPU materiálu vyrobeného společností Bayer. Obal nabízí úplnou ochranu před poškozením, poškrábáním a nečistotami. Na každém rohu se nacházejí speciálně airbagy pro lepší tlumení nárazů. Díky tečkované vzoru na zadní straně se obal nepriliepa k telefonu. Navíc má zvýšený výřez na kameru a nezachytává otisky prstů. Určený pro Apple iPhone X / XS Kvalitní TPU materiál Ochrana smartphonu před každodenním opotřebením a poškozením Speciální airbagy pro lepší tlumení nárazů Nezanechává otisky prstů Obal neklouže Precizní výřezy na všechny potřebné konektory Zvýšený výřez na kameru jednoduchý design Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo na… (vsechnonamobil.cz)

SPIGEN Rugged ARMOR obal Apple iPhone XR černý

SPIGEN Rugged ARMOR obal Apple iPhone XR černý

SPIGEN Rugged ARMOR obal Apple iPhone XR černý Chraňte svůj oblíbený mobilní telefon Apple iPhone XR ochranným obalem v minimalistickém stylu. Nově navržené pouzdro SPIGEN Rugged Armor je vyrobeno z jednovrstvého TPU. Tento materiál se pyšní svou flexibilitou, pevností a především odolností. Jeho speciální textura povrchu usnadňuje držení telefonu a nehrozí tak vyklouznutí telefonu z ruky. Air Cushion technologie zvyšuje odolnost krytu před nárazy a otřesy. Kryt přesahuje displej o 1,3 mm. Kryt je tenký, proto nijak nezvětšuje rozměry a hmotnost telefonu. Další nespornou výhodou tohoto precizního obalu je, že snadno nasazuje a sundává. Rugged Armor disponuje výřezy pro všechna tlačítka a konektory včetně fotoaparátu a blesku. Air Cushion technologie Přesné výřezy zachovávají funkčnost… (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SHIELD Ochranný obal Apple iPhone XR černý

IPAKY SHIELD Ochranný obal Apple iPhone XR černý

IPAKY SHIELD Ochranný obal Apple iPhone XR černý Flexibilní pouzdro na telefon Apple iPhone XR. Obal má jedinečnou konstrukci složení z 2 prvků: flexibilní TPU vnitřní pouzdro a tvrdé plastové zadní části. Elegantní struktura karbonových vláken - Nejenže vypadá skvěle, ale dodává takové vlastnosti proti otisku prstů na obal. Obal je o dolní a spolehlivý a poskytuje velkou ochranu před Kapka, škrábance a poškozených. Zvýšené okraje chrání obrazovku před rozbitím. Ochrana ovládacích tlačítek. Přesné výřezy pro všechny požadují port a příslušenství. -určený pro Apple iPhone XR -kombinácia TPU materiálu a plastu - vysoká ochrana před Poškození - zvýšené okraje pro ochranu obrazovky -ochrana ovládacích tlačítek -dostupné všechny požadují port (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranný magnetický obal Apple iPhone XR černý

FORCELL Ochranný magnetický obal Apple iPhone XR černý

MAGNETO Ochranný magnetický obal Apple iPhone XR černý Speciální obal prémiové třídy pro Váš Apple iPhone XR. Obal je vyroben z kombinace kvalitních materiálů - tvrzené sklo, hliník a silikon, které perfektně chrání telefon před opotřebením a poškozením. Díky průhlednému designu zůstane zachován původní tvar smartphonu a tvrzené sklo na zadní straně zaručuje odolnost vůči poškrábání a umožňuje bezproblémové indukční nabíjení. Černý hliníkový rám na okrajích obalu poskytuje pocit výjimečné elegance. Silikonová úprava ve vnitřní části rámu chrání hrany telefonu před poškrábáním. Magnetická spona zajišťuje jednoduchou a rychlou montáž. -určený pro Apple iPhone XR -kombinácia tvrzeného skla na zadní straně a hliníku - vysoká ochrana před každodenním opotřebením -jednoduchá magnetická… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° ochranný obal Apple iPhone XR černý

FORCELL 360 ° ochranný obal Apple iPhone XR černý

360 ° ochranný obal Apple iPhone XR černý Ochranný 360 ° obal je ta nejlepší ochrana pro Váš Apple iPhone XR. Obal je vyroben z tvrdého plastu a smartphone chrání při každodenní manipulaci. Obal je navíc příjemný na dotek a protiskluzový. Matný design dodává obalu elegantní vzhled. Tento ochranný obal neblokuje žádné vstupy na kabely či konektory. Předností obalu je i ochrana ovládacích tlačítek. Dopřejte svému smartphonu ochranu, díky tomuto jedinečnému obalu složeného z více ochranných dílů a také jedinečný design díky různým barevným kombinacím. - Určen pro Apple iPhone XR - Obal je vyroben z kvalitního plastu - Ochrana ovládacích tlačítek - Jemný protiskluzový povrch - Elegantní matný design - Produkt neobsahuje sklo na displej (vsechnonamobil.cz)

IPAKY IPAK 360 ° Obal Apple iPhone XR černý

IPAKY IPAK 360 ° Obal Apple iPhone XR černý

IPAK 360 ° Obal Apple iPhone XR černý Kvalitní obal pro kompletní ochranu celého těla Vašeho Apple iPhone XR. Obal poskytuje 360-stupňovou ochranu - chrání telefon zezadu i zepředu a taktéž chrání i jeho displej. Obal je složen ze samotného obalu (tvrzený pogumovaný plast) a tvrzeného skla a tak poskytuje optimální ochranu celého těla telefonu. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone XR (vsechnonamobil.cz)

FORCELL STRONG Ochranný obal Apple iPhone XR černý

FORCELL STRONG Ochranný obal Apple iPhone XR černý

STRONG Ochranný obal Apple iPhone XR černý Extraodolné pouzdro určené pro Váš Apple iPhone XR. Pouzdro je vyrobeno z kombinace materiálů - plast a TPU. TPU je materiál podobný silikonu, no je pevnější a odolnější, přičemž si stále zachovává svou flexibilitu. Právě TPU materiál obepíná tělo telefonu a chrání jej při pádech. Plastová zadní část zároveň dodává pouzdru pevnost a poskytuje tak perfektní ochranu pro Apple iPhone XR. Výhodou tohoto pouzdra je kovový prstenec na zadní straně, který slouží jako stojan - vhodné například ke shlédnutí videí. - Určen pro Apple iPhone XR - Ochrana smartphonu před poškozením při každodenní manipulaci - Kombinace kvalitních materiálů - TPU a plast - Obal je příjemný na dotek a neklouže - otočný držák na zadní straně (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° ochranný obal Apple iPhone XR černý-zlatý

FORCELL 360 ° ochranný obal Apple iPhone XR černý-zlatý

360 ° ochranný obal Apple iPhone XR černý-zlatý Ochranný 360 ° obal je ta nejlepší ochrana pro Váš Apple iPhone XR. Obal je vyroben z tvrdého plastu a smartphone chrání při každodenní manipulaci. Obal je navíc příjemný na dotek a protiskluzový. Matný design dodává obalu elegantní vzhled. Tento ochranný obal neblokuje žádné vstupy na kabely či konektory. Předností obalu je i ochrana ovládacích tlačítek. Dopřejte svému smartphonu ochranu, díky tomuto jedinečnému obalu složeného z více ochranných dílů a také jedinečný design díky různým barevným kombinacím. - Určen pro Apple iPhone XR - Obal je vyroben z kvalitního plastu - Ochrana ovládacích tlačítek - Jemný protiskluzový povrch - Elegantní matný design - Produkt neobsahuje sklo na displej (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° ochranný obal Apple iPhone XR černý-stříbrný

FORCELL 360 ° ochranný obal Apple iPhone XR černý-stříbrný

360 ° ochranný obal Apple iPhone XR černý-stříbrný Ochranný 360 ° obal je ta nejlepší ochrana pro Váš Apple iPhone XR. Obal je vyroben z tvrdého plastu a smartphone chrání při každodenní manipulaci. Obal je navíc příjemný na dotek a protiskluzový. Matný design dodává obalu elegantní vzhled. Tento ochranný obal neblokuje žádné vstupy na kabely či konektory. Předností obalu je i ochrana ovládacích tlačítek. Dopřejte svému smartphonu ochranu, díky tomuto jedinečnému obalu složeného z více ochranných dílů a také jedinečný design díky různým barevným kombinacím. - Určen pro Apple iPhone XR - Obal je vyroben z kvalitního plastu - Ochrana ovládacích tlačítek - Jemný protiskluzový povrch - Elegantní matný design - Produkt neobsahuje sklo na displej (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° ochranný obal Apple iPhone XR černý-červený

FORCELL 360 ° ochranný obal Apple iPhone XR černý-červený

360 ° ochranný obal Apple iPhone XR černý-červený Ochranný 360 ° obal je ta nejlepší ochrana pro Váš Apple iPhone XR. Obal je vyroben z tvrdého plastu a smartphone chrání při každodenní manipulaci. Obal je navíc příjemný na dotek a protiskluzový. Matný design dodává obalu elegantní vzhled. Tento ochranný obal neblokuje žádné vstupy na kabely či konektory. Předností obalu je i ochrana ovládacích tlačítek. Dopřejte svému smartphonu ochranu, díky tomuto jedinečnému obalu složeného z více ochranných dílů a také jedinečný design díky různým barevným kombinacím. - Určen pro Apple iPhone XR - Obal je vyroben z kvalitního plastu - Ochrana ovládacích tlačítek - Jemný protiskluzový povrch - Elegantní matný design - Produkt neobsahuje sklo na displej (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° ochranný obal Apple iPhone XR černý-modrý

FORCELL 360 ° ochranný obal Apple iPhone XR černý-modrý

360 ° ochranný obal Apple iPhone XR černý-modrý Ochranný 360 ° obal je ta nejlepší ochrana pro Váš Apple iPhone XR. Obal je vyroben z tvrdého plastu a smartphone chrání při každodenní manipulaci. Obal je navíc příjemný na dotek a protiskluzový. Matný design dodává obalu elegantní vzhled. Tento ochranný obal neblokuje žádné vstupy na kabely či konektory. Předností obalu je i ochrana ovládacích tlačítek. Dopřejte svému smartphonu ochranu, díky tomuto jedinečnému obalu složeného z více ochranných dílů a také jedinečný design díky různým barevným kombinacím. - Určen pro Apple iPhone XR - Obal je vyroben z kvalitního plastu - Ochrana ovládacích tlačítek - Jemný protiskluzový povrch - Elegantní matný design - Produkt neobsahuje sklo na displej (vsechnonamobil.cz)

iSaprio Silikonové pouzdro - Brown Bear pro Apple iPhone Xr

iSaprio Silikonové pouzdro - Brown Bear pro Apple iPhone Xr

Silikonové pouzdro je určeno pro mobilní telefon Apple iPhone Xr. Pouzdro chrání mobil před poškozením. (mall.cz)

iSaprio Silikonové pouzdro - Brown Bear pro Apple iPhone Xr

iSaprio Silikonové pouzdro - Brown Bear pro Apple iPhone Xr

Silikonové pouzdro je určeno pro mobilní telefon Apple iPhone Xr. Pouzdro chrání mobil před poškozením. (mall.cz)

iSaprio Silikonové pouzdro - Bear with Scarf pro Apple iPhone Xr

iSaprio Silikonové pouzdro - Bear with Scarf pro Apple iPhone Xr

Silikonové pouzdro je určeno pro mobilní telefon Apple iPhone Xr. Pouzdro chrání mobil před poškozením. (mall.cz)

iSaprio Silikonové pouzdro - Bear with Scarf pro Apple iPhone Xr

iSaprio Silikonové pouzdro - Bear with Scarf pro Apple iPhone Xr

Silikonové pouzdro je určeno pro mobilní telefon Apple iPhone Xr. Pouzdro chrání mobil před poškozením. (mall.cz)

BASEUS BV Weaving obal Apple iPhone XS černý

BASEUS BV Weaving obal Apple iPhone XS černý

BASEUS BV Weaving obal Apple iPhone X / XS černý Tento ultratenký a lehký obal s jedinečným designem nebude jen stylovým doplňkem, ale také zárukou dokonalého zabezpečení a velké flexibility. Obal je odolný proti poškrábání, poškození, ale také odolný vůči otiskům prstů a prachu. Navíc díky mírně zvýšeným okrajem chrání toto pudru nejen zadní část, ale i obrazovku Vašeho Apple iPhone X / XS. Díky TPU materiálu zůstává pevně v ruce a perfektně se přizpůsobí Vašemu Apple. Nejlépe využití komfortu je zaručeno díky úplnému přístupu ke všem portům a tlačítkům. -určený pro Apple iPhone X / XS -vyroben z kvalitního TPU materiálu - ultretenký a ultralehký - zvýšené okraje pro ochranu displeje -protišmykový a nezachytává otisky prstů (vsechnonamobil.cz)

BASEUS WING PP obal Apple iPhone X černý

BASEUS WING PP obal Apple iPhone X černý

BASEUS WING PP obal Apple iPhone X / XS černý Ochranný obal určený pro Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyroben z kvalitního a odolného polypropylenu (PP). Obal je ultratenký (tloušťka pouze 0,4 mm) a ultralehký (pouze 5g). Obal poskytuje všestrannou ochranu proti každodennímu opotřebení. Díky speciálnímu materiálu je snadno čistitelný, odolný vůči otiskům, matný a výborně přilne na telefon. Také mě precizní výřezy pro bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. Určený pro Apple iPhone X / XS Obal je ultratenký a ultralehký Použitý kvalitní PP materiál Ochrana smartphonu před poškozením, škrábanci a opotřebením Je snadno čistitelný a nezanechává otisky prstů Jednoduchý a elegantní design matný povrch Precizní výřezy na všechny potřebné konektory Pro ještě lepší… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL WALLET Obal s peněženkou 2v1 pro Apple iPhone XR černý

FORCELL WALLET Obal s peněženkou 2v1 pro Apple iPhone XR černý

WALLET Obal s peněženkou 2v1 pro Apple iPhone XR černý Peněženka a magnetický obal pro Apple iPhone XR z kůže v červené barvě od prestižní firmy časem. Pouzdro je vyrobeno z jemné syntetické broušené kůže, příjemné na dotek. Pouzdro poskytuje dokonalé zapadnutí Vašeho Apple. Pouzdro obsahuje vestavěné sloty na kreditní, debetní karty nebo vizitky. Peněženka obsahuje magnetický zadní kryt, který se magnetický dá odebrat od peněženky. Toto pouzdro zároveň slouží jako praktická a elegantní peněženka, která chrání Váš smartphone proti prachu a nárazům. Pouzdro obsahuje oddělení na bankovky a zipové pouzdro. praktická peněženka praktický stojan z kůže magnetický odnímatelný zadní kryt pro Apple iPhone XR vestavěné sloty na karty bezpečné vůči prachu a nárazům kvalitní syntetická… (vsechnonamobil.cz)

iSaprio Silikonové pouzdro s bumperem - Brown Bear pro Apple iPhone Xr

iSaprio Silikonové pouzdro s bumperem - Brown Bear pro Apple iPhone Xr

Odolné silikonové pouzdro s bumperem je určeno pro mobilní telefon Apple iPhone Xr. Pouzdro odolá větším pádům až ze 2 metrů. (mall.cz)

FORCELL Zrcadlový silikonový obal iPhone XR černý

FORCELL Zrcadlový silikonový obal iPhone XR černý

Zrcadlový silikonový obal iPhone XR černý Ochranný zrcadlový obal pro Váš Apple iPhone XR. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenním používání. Je flexibilní, příjemný na dotek a neklouže. Zrcadlový efekt mu dodává jedinečný a luxusní vzhled. Precizní výřezy zajišťují bezproblémový přístup ke všem potřebám portům a konektorům. Určený pro Apple iPhone XR Je vyroben z kvalitního TPU materiálu Ochrana smartphonu před poškozením, škrábanci a nečistotami je flexibilní a neklouže Luxusní zrcadlový efekt Precizní výřezy na všechny potřebné konektory (vsechnonamobil.cz)

SPIGEN ULTRA HYBRID 360 ° obal + 9H Ochranné sklo Apple iPhone XR…

SPIGEN ULTRA HYBRID 360 ° obal + 9H Ochranné sklo Apple iPhone XR černý

SPIGEN ULTRA HYBRID 360 ° obal + 9H Ochranné sklo Apple iPhone XR černý Celoplošná ochrana pro minimální úroveň. S tenkým, ale trvanlivým dvoudílným dílem je Thin Fit 360 vyhotovený s přesností, aby se mohl bránit před každodenními kapkami a pády. Je vyroben z pevného PC materiálu, který zůstává lehký při zachování originálního vzhledu Apple iPhone XR. Všechna tlačítka nabízejí hmatovou odpověď, zatímco výřezy ponechávají všechny funkce rychle přístupné. Tenký Fit 360 poskytuje plnou pokrytí obrany s jedinečnou jednoduchostí. Balení obsahuje také tvrzené sklo, takže Váš smartphone bude plně chráněn. -určený pro Apple iPhone XR -vyroben z kvalitního polykarbonátu -vysoká ochrana před poškozením -od předních výrobců značky SPIGEN -podporuje bezdrátové nabíjení -Balení obsahuje… (vsechnonamobil.cz)

iSaprio Silikonové pouzdro s bumperem - Bear with Scarf pro Apple…

iSaprio Silikonové pouzdro s bumperem - Bear with Scarf pro Apple iPhone Xr

Odolné silikonové pouzdro s bumperem je určeno pro mobilní telefon Apple iPhone Xr. Pouzdro odolá větším pádům až ze 2 metrů. (mall.cz)

iSaprio Silikonové pouzdro s bumperem - Bear With Boat pro Apple…

iSaprio Silikonové pouzdro s bumperem - Bear With Boat pro Apple iPhone Xr

Odolné silikonové pouzdro s bumperem je určeno pro mobilní telefon Apple iPhone Xr. Pouzdro odolá větším pádům až ze 2 metrů. (mall.cz)

BASEUS SHINING obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 modrý

BASEUS SHINING obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 modrý

BASEUS SHINING obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 modrý Baseus Shining je průhledný obal se stylovým barevným kovovým povrchem. Obal je vyroben z vysoce kvalitního, flexibilního materiálu TPU, který poskytuje úžasnou ochranu proti každodennímu opotřebení. Obal je lehký a odolný. Díky speciální technologii obal nezachytává otisky prstů a neklouže v ruce Také má zvýšenou hranu boků pro lepší ochranu obrazovky a kamery a má přesné výřezy pro snadný přístup ke všem portům. Díky průhlednosti zůstane zachován původní design smartphonu. -určený pro Apple iPhone 7 / iPhone 8 -štýlový design s kovovým rámem -vyroben z kvalitního TPU materiálu -nezachtáva otisky prstů -chrání před poškozením (vsechnonamobil.cz)

BASEUS SOFT obal Apple iPhone XS červený

BASEUS SOFT obal Apple iPhone XS červený

BASEUS SOFT obal Apple iPhone X / XS červený Tento ultratenký a lehký obal bude zárukou dokonalého zabezpečení a velké flexibility. Obal je odolný proti poškrábání, poškození, ale také odolný vůči otiskům prstů a prachu. Navíc díky mírně zvýšeným okrajem chrání toto puúdro nejen zadní část, ale i obrazovku Vašeho Apple iPhone X / XS. Díky TPU materiálu zůstává pevně v ruce a perfektně se přizpůsobí Vašemu Apple. Nejlépe využití komfortu je zaručeno díky úplnému přístupu ke všem portům a tlačítkům. Díky matnému povrchu je obal protiskluzový a je velmi příjemný na dotek. Výřez pro logo Apple. -určený pro Apple iPhone X / XS - ultratený a ultralehký -matný povrch- příjemný na dotek -vyroben z TPU materiálu -výrez pro logo Apple - protiskluzový a nezachytává otisky prstů (vsechnonamobil.cz)

BASEUS SOFT obal Apple iPhone XS modrý

BASEUS SOFT obal Apple iPhone XS modrý

BASEUS SOFT obal Apple iPhone X / XS modrý Tento ultratenký a lehký obal bude zárukou dokonalého zabezpečení a velké flexibility. Obal je odolný proti poškrábání, poškození, ale také odolný vůči otiskům prstů a prachu. Navíc díky mírně zvýšeným okrajem chrání toto puúdro nejen zadní část, ale i obrazovku Vašeho Apple iPhone X / XS. Díky TPU materiálu zůstává pevně v ruce a perfektně se přizpůsobí Vašemu Apple. Nejlépe využití komfortu je zaručeno díky úplnému přístupu ke všem portům a tlačítkům. Díky matnému povrchu je obal protiskluzový a je velmi příjemný na dotek. Výřez pro logo Apple. -určený pro Apple iPhone X / XS - ultratený a ultralehký -matný povrch- příjemný na dotek -vyroben z TPU materiálu -výrez pro logo Apple - protiskluzový a nezachytává otisky prstů (vsechnonamobil.cz)

GUESS Ochranný obal Apple iPhone XR hnědý

GUESS Ochranný obal Apple iPhone XR hnědý

GUESS Ochranný obal Apple iPhone 11 Pro černý (zlatý) Luxusní originální obal GUESS pro Váš Apple iPhone 11 Pro. Obal je vyroben z kvalitního materiálu, který zaručeně ochrání Váš smartphone před pády, škrábanci a nečistotami. Jelikož kryt je tenký, zanechává Vašemu smartphonu téměř původní tloušťku. Poskytuje snadný přístup ke všem funkcím včetně nabíjení nebo připojení sluchátek k telefonu bez nutnosti vyjímání ho z pouzdra. Díky originalitě a designu syntetické kůže bude Váš telefon vypadat ještě stylovější. -vyroben z kvalitního materiálu -originál značka GUESS -tenký a přizpůsobivý - ochrana před pády a škrábanci -zachované všechny potřebné porty (vsechnonamobil.cz)

DUX Peňaženkový obal Apple iPhone XR růžové

DUX Peňaženkový obal Apple iPhone XR růžové

DUX Knížkové pouzdro Apple iPhone XR růžové Dopřejte svému smartphonu stylový design díky jedinečnému peňaženkovému obalu DUX. Obal je vyroben kombinací kvalitních materiálů. Vanička, do které vkládáte telefon je vyrobena z kvalitního silikonového materiálu a zbytek obalu tvoří syntetická kůže. Předejděte poškrábání, poškození a znečištění při každodenní manipulaci. Hodit se vám bude také praktický prostor na kreditní karty nebo peníze. Předností obalu je možnost složit ho do stojanu, což zajistí pohodlné prohlížení filmů a videí. - určený pro Apple iPhone XR - praktické složky pro kreditní karty a peníze - kombinace kvalitních materiálů - syntetické kůže a silikonové vaničky - možnost vytvoření stojanu na pohodlné prohlížení filmů - elegantní a   jednoduchý design (vsechnonamobil.cz)

DUX Peňaženkový obal Apple iPhone XR zlaté

DUX Peňaženkový obal Apple iPhone XR zlaté

DUX Knížkové pouzdro Apple iPhone XR zlaté Dopřejte svému smartphonu stylový design díky jedinečnému peňaženkovému obalu DUX. Obal je vyroben kombinací kvalitních materiálů. Vanička, do které vkládáte telefon je vyrobena z kvalitního silikonového materiálu a zbytek obalu tvoří syntetická kůže. Předejděte poškrábání, poškození a znečištění při každodenní manipulaci. Hodit se vám bude také praktický prostor na kreditní karty nebo peníze. Předností obalu je možnost složit ho do stojanu, což zajistí pohodlné prohlížení filmů a videí. - určený pro Apple iPhone XR - praktické složky pro kreditní karty a peníze - kombinace kvalitních materiálů - syntetické kůže a silikonové vaničky - možnost vytvoření stojanu na pohodlné prohlížení filmů - elegantní a   jednoduchý design (vsechnonamobil.cz)

DUX Peňaženkový obal Apple iPhone XR modré

DUX Peňaženkový obal Apple iPhone XR modré

DUX Knížkové pouzdro Apple iPhone XR modré Dopřejte svému smartphonu stylový design díky jedinečnému peňaženkovému obalu DUX. Obal je vyroben kombinací kvalitních materiálů. Vanička, do které vkládáte telefon je vyrobena z kvalitního silikonového materiálu a zbytek obalu tvoří syntetická kůže. Předejděte poškrábání, poškození a znečištění při každodenní manipulaci. Hodit se vám bude také praktický prostor na kreditní karty nebo peníze. Předností obalu je možnost složit ho do stojanu, což zajistí pohodlné prohlížení filmů a videí. - určený pro Apple iPhone XR - praktické složky pro kreditní karty a peníze - kombinace kvalitních materiálů - syntetické kůže a silikonové vaničky - možnost vytvoření stojanu na pohodlné prohlížení filmů - elegantní a   jednoduchý design (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN FROSTED obal Apple iPhone XR růžový

NILLKIN FROSTED obal Apple iPhone XR růžový

NILLKIN FROSTED obal Apple iPhone XR růžový Odolné, přesto velmi tenké a lehké pouzdro vyrobené z nejkvalitnějších materiálů pro Váš Apple iPhone XR. Díky moderní technologii a použití odolných materiálů poskytuje tento obal dokonalou ochranu před poškrábáním, prachem, nečistotami a otisky prstů. Pro ještě vyšší ochranu má Z výše okraje kolem fotoaparátu na ochranu objektivu ao bsahuje speciální drážky odolné vůči poškrábání. Obal ochrání Váš smartphone ze zadní strany, zatímco ochranná fólie, kterou snadno aplikujete ochrání smartphone zepředu. Elegantní a minimalistický vzhled navíc dodají vašemu zařízení nový vzhled. - Určen pro Apple iPhone XR - Kombinace kvalitních a odolných materiálů - Obsahuje speciální drážky odolné vůči poškrábání - Ultratenký obal, který je lehký a pevný… (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN FROSTED obal Apple iPhone XR bílý

NILLKIN FROSTED obal Apple iPhone XR bílý

NILLKIN FROSTED obal Apple iPhone XR bílý Odolné, přesto velmi tenké a lehké pouzdro vyrobené z nejkvalitnějších materiálů pro Váš Apple iPhone XR. Díky moderní technologii a použití odolných materiálů poskytuje tento obal dokonalou ochranu před poškrábáním, prachem, nečistotami a otisky prstů. Pro ještě vyšší ochranu má Z výše okraje kolem fotoaparátu na ochranu objektivu ao bsahuje speciální drážky odolné vůči poškrábání. Obal ochrání Váš smartphone ze zadní strany, zatímco ochranná fólie, kterou snadno aplikujete ochrání smartphone zepředu. Elegantní a minimalistický vzhled navíc dodají vašemu zařízení nový vzhled. - Určen pro Apple iPhone XR - Kombinace kvalitních a odolných materiálů - Obsahuje speciální drážky odolné vůči poškrábání - Ultratenký obal, který je lehký a pevný … (vsechnonamobil.cz)

NILLKIN FROSTED obal Apple iPhone XR zlatý

NILLKIN FROSTED obal Apple iPhone XR zlatý

NILLKIN FROSTED obal Apple iPhone XR + ochranná fólie zlatý Odolné, přesto velmi tenké a lehké pouzdro vyrobené z nejkvalitnějších materiálů pro Váš Apple iPhone XR. Díky moderní technologii a použití odolných materiálů poskytuje tento obal dokonalou ochranu před poškrábáním, prachem, nečistotami a otisky prstů. Pro ještě vyšší ochranu má Z výše okraje kolem fotoaparátu na ochranu objektivu ao bsahuje speciální drážky odolné vůči poškrábání. Obal ochrání Váš smartphone ze zadní strany, zatímco ochranná fólie, kterou snadno aplikujete ochrání smartphone zepředu. Elegantní a minimalistický vzhled navíc dodají vašemu zařízení nový vzhled. - Určen pro Apple iPhone XR - Kombinace kvalitních a odolných materiálů - Obsahuje speciální drážky odolné vůči poškrábání - Ultratenký obal, který… (vsechnonamobil.cz)

BASEUS HALF Ochranný obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 modrý

BASEUS HALF Ochranný obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 modrý

BASEUS HALF Ochranný obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 modrý Tenký ochranný zadní obal pro Apple iPhone 7 / iPhone 8. Nejenže dobře vypadá, ale také dobře chrání zařízení před škrábanci, pády a nečistotami. Nezakrývá tlačítka ani konektory, díky čemuž využijete všechny funkce telefonu bez nutnosti vyjímání. Jedná se o unikátní design, který se tvoří ze dvou částí - spodní část je vyrobena z plastu a vrchní ze silikonu. zadní kryt vyrobený přesně na míru Vašeho mobilního telefonu dostupné konektory, kamera a všechna tlačítka ochrání před pády a škrábanci stylový společník do kapsy Pro kompletní ochranu telefonu doporučujeme zakoupit i tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 . Zároveň získáte zvýhodněné poštovné. (vsechnonamobil.cz)

MERCURY Silikonový obal Apple iPhone 7 černý

MERCURY Silikonový obal Apple iPhone 7 černý

MERCURY Silikonový obal Apple iPhone 7 černý Kvalitní ochranný obal pro Váš Apple iPhone 7. Obal je vyroben z kvalitních materiálů a má ideální tloušťku, aby ochránil Váš telefon před škrábanci a jiným poškozením. Výrobce MERCURY patří mezi špičku mezi výrobci obalů a tak se můžete spolehnout na perfektní výřezy pro všechna tlačítka a konektory a také bezchybné zpracování obalu. Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné tvrzené sklo na ochranu displeje. Sklo najdete v záložce související zboží a zároveň získáte výhodnější poštovné. (vsechnonamobil.cz)

DUX LIGHT Ochranný obal Apple iPhone XR modrý

DUX LIGHT Ochranný obal Apple iPhone XR modrý

DUX LIGHT Ochranný obal Apple iPhone XR modrý Kvalitní obal od předních výrobců DUX pro Váš Apple iPhone XR. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiál, který chrání Váš smartphone před škrábanci, pády a prachem. Obal má protiskluzové hrany, které zabraňují smartphonu vypadnout z ruky. Obal chrání i ovládací tlačítka a obsahuje všechny potřebné otvory pro příslušenství. Transparentní vzor zachovává krásu a originalitu Vašeho Apple. -určený pro Apple iPhone XR -vyroben z kvalitního TPU materiálu -obal je flexibilní a lehký -chrání ovládací tlačítka -Snadná transparentní vzhled (vsechnonamobil.cz)

IPAKY SHIELD Ochranný obal Apple iPhone XR hnědý

IPAKY SHIELD Ochranný obal Apple iPhone XR hnědý

IPAKY SHIELD Ochranný obal Apple iPhone XR hnědý Flexibilní pouzdro na telefon Apple iPhone XR. Obal má jedinečnou konstrukci složení z 2 prvků: flexibilní TPU vnitřní pouzdro a tvrdé plastové zadní části. Elegantní struktura karbonových vláken - Nejenže vypadá skvěle, ale dodává takové vlastnosti proti otisku prstů na obal. Obal je o dolní a spolehlivý a poskytuje velkou ochranu před Kapka, škrábance a poškozených. Zvýšené okraje chrání obrazovku před rozbitím. Ochrana ovládacích tlačítek. Přesné výřezy pro všechny požadují port a příslušenství. -určený pro Apple iPhone XR -kombinácia TPU materiálu a plastu - vysoká ochrana před Poškození - zvýšené okraje pro ochranu obrazovky -ochrana ovládacích tlačítek -dostupné všechny požadují port (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranný magnetický obal Apple iPhone XR červený

FORCELL Ochranný magnetický obal Apple iPhone XR červený

MAGNETO Ochranný magnetický obal Apple iPhone XR červený Speciální obal prémiové třídy pro Váš Apple iPhone XR. Obal je vyroben z kombinace kvalitních materiálů - tvrzené sklo, hliník a silikon, které perfektně chrání telefon před opotřebením a poškozením. Díky průhlednému designu zůstane zachován původní tvar smartphonu a tvrzené sklo na zadní straně zaručuje odolnost vůči poškrábání a umožňuje bezproblémové indukční nabíjení. Černý hliníkový rám na okrajích obalu poskytuje pocit výjimečné elegance. Silikonová úprava ve vnitřní části rámu chrání hrany telefonu před poškrábáním. Magnetická spona zajišťuje jednoduchou a rychlou montáž. -určený pro Apple iPhone XR -kombinácia tvrzeného skla na zadní straně a hliníku - vysoká ochrana před každodenním opotřebením -jednoduchá magnetická… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranný magnetický obal Apple iPhone XR zlatý

FORCELL Ochranný magnetický obal Apple iPhone XR zlatý

MAGNETO Ochranný magnetický obal Apple iPhone XR zlatý Speciální obal prémiové třídy pro Váš Apple iPhone XR. Obal je vyroben z kombinace kvalitních materiálů - tvrzené sklo, hliník a silikon, které perfektně chrání telefon před opotřebením a poškozením. Díky průhlednému designu zůstane zachován původní tvar smartphonu a tvrzené sklo na zadní straně zaručuje odolnost vůči poškrábání a umožňuje bezproblémové indukční nabíjení. Černý hliníkový rám na okrajích obalu poskytuje pocit výjimečné elegance. Silikonová úprava ve vnitřní části rámu chrání hrany telefonu před poškrábáním. Magnetická spona zajišťuje jednoduchou a rychlou montáž. -určený pro Apple iPhone XR -kombinácia tvrzeného skla na zadní straně a hliníku - vysoká ochrana před každodenním opotřebením -jednoduchá magnetická… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° ochranný obal Apple iPhone XR modrý

FORCELL 360 ° ochranný obal Apple iPhone XR modrý

360 ° ochranný obal Apple iPhone XR modrý Ochranný 360 ° obal je ta nejlepší ochrana pro Váš Apple iPhone XR. Obal je vyroben z tvrdého plastu a smartphone chrání při každodenní manipulaci. Obal je navíc příjemný na dotek a protiskluzový. Matný design dodává obalu elegantní vzhled. Tento ochranný obal neblokuje žádné vstupy na kabely či konektory. Předností obalu je i ochrana ovládacích tlačítek. Dopřejte svému smartphonu ochranu, díky tomuto jedinečnému obalu složeného z více ochranných dílů a také jedinečný design díky různým barevným kombinacím. - Určen pro Apple iPhone XR - Obal je vyroben z kvalitního plastu - Ochrana ovládacích tlačítek - Jemný protiskluzový povrch - Elegantní matný design - Produkt neobsahuje sklo na displej (vsechnonamobil.cz)

FORCELL 360 ° ochranný obal Apple iPhone XR růžový

FORCELL 360 ° ochranný obal Apple iPhone XR růžový

360 ° ochranný obal Apple iPhone XR růžový Ochranný 360 ° obal je ta nejlepší ochrana pro Váš Apple iPhone XR. Obal je vyroben z tvrdého plastu a smartphone chrání při každodenní manipulaci. Obal je navíc příjemný na dotek a protiskluzový. Matný design dodává obalu elegantní vzhled. Tento ochranný obal neblokuje žádné vstupy na kabely či konektory. Předností obalu je i ochrana ovládacích tlačítek. Dopřejte svému smartphonu ochranu, díky tomuto jedinečnému obalu složeného z více ochranných dílů a také jedinečný design díky různým barevným kombinacím. - Určen pro Apple iPhone XR - Obal je vyroben z kvalitního plastu - Ochrana ovládacích tlačítek - Jemný protiskluzový povrch - Elegantní matný design - Produkt neobsahuje sklo na displej (vsechnonamobil.cz)

IPAKY IPAK 360 ° Obal Apple iPhone XR modrý

IPAKY IPAK 360 ° Obal Apple iPhone XR modrý

IPAK 360 ° Obal Apple iPhone XR modrý Kvalitní obal pro kompletní ochranu celého těla Vašeho Apple iPhone XR. Obal poskytuje 360-stupňovou ochranu - chrání telefon zezadu i zepředu a taktéž chrání i jeho displej. Obal je složen ze samotného obalu (tvrzený pogumovaný plast) a tvrzeného skla a tak poskytuje optimální ochranu celého těla telefonu. kompletní ochrana z každé strany obsahuje i tvrzené sklo obsal chrání i boční tlačítka materiál je příjemný na dotek zabrání škrábancům či jinému poškození jednoduchá instalace určené pro Apple iPhone XR (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranný oboustranný obal Apple Iphone XR průhledný

FORCELL Ochranný oboustranný obal Apple Iphone XR průhledný

Ochranný oboustranný obal Apple Iphone XR průhledný Kvalitní silikonový obal pro ochranu Vašeho Apple Iphone XR z každé strany. Tento unikátní obal sestává ze dvou částí a tak ochrání Váš Apple Iphone XR zepředu i zezadu a tak se nemusíte obávat jakýchkoliv škrábanců či odřenin.   - jedinečný obal - ochrana z každé strany - díky průhlednosti si telefon zanechá původní design - obal je lehký a flexibilní - díky použitému materiálu neklouže v ruce     (vsechnonamobil.cz)

FORCELL Ochranný magnetický obal Apple iPhone XR modrý

FORCELL Ochranný magnetický obal Apple iPhone XR modrý

MAGNETO Ochranný magnetický obal Apple iPhone XR modrý Speciální obal prémiové třídy pro Váš Apple iPhone XR. Obal je vyroben z kombinace kvalitních materiálů - tvrzené sklo, hliník a silikon, které perfektně chrání telefon před opotřebením a poškozených. Díky průhledná designu zůstane zachován Původní tvar smartphonu a tvrzené sklo na zadní straně zaručuje odolnost vůči poškrábání a umožňuje bezproblémové indukční nabíjení. Černý hliníkový rám na okrajích obalu poskytuje pocit výjimečné elegance. Silikonová úprava ve vnitřní části rámu chrání hrany telefonu před poškrábáním. Magnetická spona zajišťuje jednoduchou a rychlou montáž. -určený pro Apple iPhone XR -kombinácia tvrzeného skla na zadní straně a hliníku - vysoká ochrana před každodenním opotřebením -jednoduchá magnetická… (vsechnonamobil.cz)

FORCELL STRONG Ochranný obal Apple iPhone XR modrý

FORCELL STRONG Ochranný obal Apple iPhone XR modrý

STRONG Ochranný obal Apple iPhone XR modrý Extraodolné pouzdro určené pro Váš Apple iPhone XR. Pouzdro je vyrobeno z kombinace materiálů - plast a TPU. TPU je materiál podobný silikonu, no je pevnější a odolnější, přičemž si stále zachovává svou flexibilitu. Právě TPU materiál obepíná tělo telefonu a chrání jej při pádech. Plastová zadní část zároveň dodává pouzdru pevnost a poskytuje tak perfektní ochranu pro Apple iPhone XR. Výhodou tohoto pouzdra je kovový prstenec na zadní straně, který slouží jako stojan - vhodné například ke shlédnutí videí. - Určen pro Apple iPhone XR - Ochrana smartphonu před poškozením při každodenní manipulaci - Kombinace kvalitních materiálů - TPU a plast - Obal je příjemný na dotek a neklouže - otočný držák na zadní straně (vsechnonamobil.cz)

BASEUS WING PP obal Apple iPhone X bílý

BASEUS WING PP obal Apple iPhone X bílý

BASEUS WING PP obal Apple iPhone X / XS bílý Ochranný obal určený pro Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyroben z kvalitního a odolného polypropylenu (PP). Obal je ultratenký (tloušťka pouze 0,4 mm) a ultralehký (pouze 5g). Obal poskytuje všestrannou ochranu proti každodennímu opotřebení. Díky speciálnímu materiálu je snadno čistitelný, odolný vůči otiskům, matný a výborně přilne na telefon. Také mě precizní výřezy pro bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. Určený pro Apple iPhone X / XS Obal je ultratenký a ultralehký Použitý kvalitní PP materiál Ochrana smartphonu před poškozením, škrábanci a opotřebením Je snadno čistitelný a nezanechává otisky prstů Jednoduchý a elegantní design matný povrch Precizní výřezy na všechny potřebné konektory Pro ještě lepší… (vsechnonamobil.cz)

BASEUS BV Weaving obal Apple iPhone XS červený

BASEUS BV Weaving obal Apple iPhone XS červený

BASEUS BV Weaving obal Apple iPhone X / XS červený Tento ultratenký a lehký obal s jedinečným designem nebude jen stylovým doplňkem, ale také zárukou dokonalého zabezpečení a velké flexibility. Obal je odolný proti poškrábání, poškození, ale také odolný vůči otiskům prstů a prachu. Navíc díky mírně zvýšeným okrajem chrání toto pudru nejen zadní část, ale i obrazovku Vašeho Apple iPhone X / XS. Díky TPU materiálu zůstává pevně v ruce a perfektně se přizpůsobí Vašemu Apple. Nejlépe využití komfortu je zaručeno díky úplnému přístupu ke všem portům a tlačítkům. -určený pro Apple iPhone X / XS -vyroben z kvalitního TPU materiálu - ultretenký a ultralehký - zvýšené okraje pro ochranu displeje -protišmykový a nezachytává otisky prstů (vsechnonamobil.cz)

BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X červený

BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X červený

BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X / XS červený Baseus Thin je ultra tenký a skutečně lehký obal na telefon se skvělým dotykovým pocitem. Obal poskytuje všestrannou ochranu proti každodennímu opotřebení. Obal je vyroben z vysoce kvalitního tenkého plastu a je velmi příjemný na dotek. Díky speciálnímu materiálu je snadno čistitelný a nezanechává otisky prstů. Obal je také snadno čistitelný. Dokonale přilne na telefon a precizní výřezy na všechny porty a konektory jsou samozřejmostí. Určený pro Apple iPhone X / XS Ultra tenký a kvalitní materiál Nezachycuje otisky prstů a nečistoty Snadno se čistí Precizní výřezy na všechny potřebné konektory Obal je příjemný na dotek a neklouže Jednoduchý a elegantní design Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené… (vsechnonamobil.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít