Barny´s OSTEOeffect 325,5 g

Graef G-Line G 50 (G-Line G 50)

Graef G-Line G 50 (G-Line G 50)

Elektrický kráječ zoubkovaný ocelový řezný kotouč o průměru 170mm, vysoce stabilní provedení s opěrnou nohou, síla krájení 0–20mm, dětská pojistka, úsporný 45W motor s řídící jednotkou, příkon max. 170W Moderní elektrický kráječ Graef G-Line G 50 s příkonem 170 W vyniká svou moderní kompaktní konstrukcí, kvalitním zpracováním a nadčasovým designem. Tento kráječ je oblíbený pro své jednoduché a zároveň spolehlivé používání. Zarážka nastavení a vodič pohyblivého držáku potravin vyrobený z hliníku kráječ Graef perfektně doplňují. Opěrná noha kráječe zajišťuje vysokou stabilitu při používání. Chod úsporného 45W motoru s řídicí jednotkou není téměř slyšet. Řezný kotouč z kvalitní oceli s průměrem 170 mm a unikátním zoubkováním firmy GRAEF je garancí pro přesné krájení… (alza.cz)

CLATRONIC WKS 3680 G (Clatronic WKS 3680 G)

CLATRONIC WKS 3680 G (Clatronic WKS 3680 G)

Rychlovarná konvice odnímatelný podstavec , otočný konektor 360 °, modré podsvícení, skryté nerezové topné těleso, automatické/ruční vypnutí, indikátor hladiny vody, ochrana proti přehřátí, 2200W Skleněná rychlovarná konvice Clatronic WKS 3680 G propojuje dva zákaldní prvky: funkčnost a eleganci. Snad žádná jiná konvice nevypadá tak dobře, a proto se hodí do každé moderní kuchyně. Konvice ohřívá vodu velmi rychle díky příkonu 2200 W, díky čemuž nebudete muset čekat na vroucí vodu příliš dlouho. Další obrovskou výhodou je její velký objem 1,7 l a zároveň Vyjímatelný filtr. Spirála rychlovarné konvice Clatronic WKS 3680 G není vidět, jelikož je skrytá pod teplovodivým dnem. Klíčové přednosti rychlovarné konvice Clatronic WKS 3680 G Otočná základna pro snadné odkládání konvice pro… (alza.cz)

SilverStone Essential Gold ET750-G 750W (SST-ET750-G)

SilverStone Essential Gold ET750-G 750W (SST-ET750-G)

Počítačový zdroj ATX V2.4, 80PLUS Gold, aktivní PFC, 8x SATA, 4x PCIe, 120mm ventilátor Napájecí zdroje ze série Essential Gold od osvědčeného výrobce SilverStone se vyznačují nejen skvělou cenovou dostupností, ale i výborným výkonem s vysokou účinností stvrzenou certifikací 80 PLUS Gold. Součást výbavy počítačového zdroje Essential Gold ET750-G tvoří tichý 120mm ventilátor pro provoz s minimální hlučností, silná 12V větev a podpora čtveřice konektorů PCI-Express 8/6 pinů. Stabilní provoz zdroje bez přerušení je zaručen při teplotě do 40 °C. Maximální výkon modelu SilverStone Essential Gold ET750-G je 750 W. Klíčové vlastnosti SilverStone Essential GoldVysoká účinnost zdroje s certifikací 80 PLUS GoldStabilní provoz zdroje 24/7Tichý 120mm ventilátor (18 dBa… (alza.cz)

Ubiquiti POE-24-24W-G (POE-24-24W-G)

Ubiquiti POE-24-24W-G (POE-24-24W-G)

Napájecí adaptér - PoE injektor pasivní, 10/100/1000Mbit/s, 24V, 1A PoE adaptér slouží pro napájení kompatibilních zařízení. Adaptér je malý, a tak si najde místo u nejbližší zásuvky, odkud bude plnit požadavky na dálkové napájení zařízení stejným kabelem, jakým se přenáší datová komunikace. Tento adaptér Ubiquiti POE-24-24W-G je vlastně PoE injector pro napájení PoE zařízení po stejném kabelu, kterým se zároveň přenáší i data. Při výběru místa pro PoE síťový prvek se tak nemusíte omezovat na dosah elektrické sítě. Adaptér Ubiquiti POE-24-24W-G se nabízí pro dálkové napájení vybraných routerů, přístupových bodů, switchů či antén. Podmínkou je Gigabit Ethernet a hlavně zařízení s PoE… (alza.cz)

Dr. Mayer GTS2005T-G cestovní - zelený (GTS2005T-G)

Dr. Mayer GTS2005T-G cestovní - zelený (GTS2005T-G)

Elektrický zubní kartáček přenosný, kompaktní, stylový design, 7 barevných provedení, 28 000 cyklů za minutu, 2 režimy čistění Cestovní zubní kartáček slouží k rychlému a dokonalému odstranění zubního plaku, nečistot a zbytků jídel na cestách nebo všude tam, kde nemáte po ruce svůj elektrický kartáček. Má dvě rychlosti s maximálním počtem kmitů 28 000 za minutu. Kartáček se napájí pomocí jedné AAA baterie. Součástí kartáčku je praktické cestovní pouzdro.Cestovní zubní kartáček slouží k rychlému a dokonalému odstranění zubního plaku, nečistot a zbytků jídel na cestách nebo všude tam, kde nemáte po ruce svůj elektrický kartáček. Má dvě rychlosti s maximálním počtem kmitů 28 000 za minutu. Kartáček má moderní vzhled a napájí se pomocí jedné AAA… (alza.cz)

PILOT G-2 0.32mm zelené (BL-G2-7-G-MIKA)

PILOT G-2 0.32mm zelené (BL-G2-7-G-MIKA)

Gelové pero pro plynulé psaní sytou barvou, pogumovaný úchop, vyměnitelná náplň, odolný hrot, lze koupit minimálně 3ks  Výsuvný gelový roller s gumovým úchopem vám přinese komfort při použití a zamezuje napětí při delším psaní.Výsuvné gelové pero od značky Pilot s pogumovaným úchopem vám přinese komfort při použití a zamezí napětí při delším psaní. Vysoce odolný hrot si ponechává svůj tvar i při dlouhodobém užívání a poskytuje plynulé psaní sytou barvou po dlouhou dobu. Náplň pera je vyměnitelná. Lze zakoupit minimálně 3 kusy. Klíčové vlastnosti pera Pilot G-2 0,32 mm zelenéPero Pilot v zelené barvěPero má pogumovaný úchopTloušťka psaní je 0,32 mmPilot má vysoce odolný hrotVyměnitelná náplň zaručí výrobku dlouhověkost (alza.cz)

Ubiquiti POE-48-24W-G (POE-48-24W-G)

Ubiquiti POE-48-24W-G (POE-48-24W-G)

Napájecí adaptér - PoE injektor pasivní, 10/100/1000Mbit/s, 48V, 0.5A PoE adaptér slouží pro napájení kompatibilních zařízení. Adaptér je malý, a tak si najde místo u nejbližší zásuvky, odkud bude plnit požadavky na dálkové napájení zařízení stejným kabelem, jakým se přenáší datová komunikace. Tento adaptér je vlastně PoE injector pro napájení PoE zařízení po stejném kabelu, kterým se zároveň přenáší i data. Při výběru místa pro PoE síťový prvek se tak nemusíte omezovat na dosah elektrické sítě. Adaptér se nabízí pro dálkové napájení vybraných routerů, přístupových bodů, switchů či antén. Podmínkou je Gigabit Ethernet a hlavně zařízení s PoE extractorem podporující vstupní napětí 48 V. Klíčové… (alza.cz)

Ubiquiti POE-24-12W-G (POE-24-12W-G)

Ubiquiti POE-24-12W-G (POE-24-12W-G)

Napájecí adaptér - PoE injektor pasivní, 10/100/1000Mbit/s, 24V, 0.5A PoE adaptér slouží pro napájení kompatibilních zařízení. Adaptér je malý, a tak si najde místo u nejbližší zásuvky, odkud bude plnit požadavky na dálkové napájení zařízení stejným kabelem, jakým se přenáší datová komunikace. Tento adaptér Ubiquiti POE-24-12W-G je vlastně PoE injector pro napájení PoE zařízení po stejném kabelu, kterým se zároveň přenáší i data. Při výběru místa pro PoE síťový prvek se tak nemusíte omezovat na dosah elektrické sítě. Adaptér Ubiquiti POE-24-12W-G se nabízí pro dálkové napájení vybraných routerů, přístupových bodů, switchů či antén. Podmínkou je Gigabit Ethernet a hlavně zařízení s PoE… (alza.cz)

Solight stolní lampička s bezdrátovou nabíječkou WO55-G (WO55-G)

Solight stolní lampička s bezdrátovou nabíječkou WO55-G (WO55-G)

Stolní lampa 10W, LED, 400lm, 3000-6000K, 3-stupňové stmívání, USB nabíjecí zdířka pro nabíjení telefonů - výstup: 5V, 1000mA (5W), délka napájecího kabelu: 140cm, dotykové ovládání jasu, microUSB kabel Hledáte nebo sháníte běžnou lampu na váš stůl, která by zaujala místo ve vaší pracovně nebo v pokoji pro děti? Stylová stolní lampička Solight v krásném provedení spolehlivě posvítí na váš stůl nebo stolek. Díky zdroji světla z LED diod je stolní lampa velmi šetrná k životnímu prostředí a svítí velmi dobře. Šedá stolní lampičce sedí Materiál použitý k výrobě lampičky: hliník (alza.cz)

REMOSKA R22F B/G GRAND TEFLON (REMOSKA R22F B/G ORIGINAL TEFLON)

REMOSKA R22F B/G GRAND TEFLON (REMOSKA R22F B/G ORIGINAL TEFLON)

Elektrický hrnec horní část víka vyrobena z nerezového plechu se zrcadlovou vrstvou, objem mísy GRAND je 4l, příkon el. pečící mísy Remoska® GRAND Teflon® je 580W Elektrický hrnec REMOSKA R22 GrandTeflon je moderní, velmi rychlý a zdravý způsob přípravy potravin, které si tak zachovají svou chuť, důležité vitamíny a další látky. Remoska je tradiční český výrobek, který se stal velice oblíbený u nás i v zahraničí. Remoska je vlastně malá elektrická mobilní trouba, kterou využijete v domácnosti, na chatě, na cestách i v automobilu při použití měniče. Elektrický hrnec REMOSKA R22 B/G Grand Teflon zaručuje velmi rychlý a zdravý způsob přípravy potravin. REMOSKA se skládá ze tří hlavních částí. Odnímatelné víko je vybaveno topnou spirálou o příkonu 580 W a je vyrobeno z nerezového… (alza.cz)

REMOSKA R21F B/G ORIGINAL TEFLON (REMOSKA R21F B/G ORIGINAL TEFLON)

REMOSKA R21F B/G ORIGINAL TEFLON (REMOSKA R21F B/G ORIGINAL TEFLON)

Elektrický hrnec horní část víka vyrobena z nerezového plechu se zrcadlovou vrstvou, objem mísy ORIGINAL je 2l, příkon el. pečící mísy Remoska® ORIGINAL Teflon® je 400W Elektrický hrnec REMOSKA R22 GrandTeflon je moderní, velmi rychlý a zdravý způsob přípravy potravin, které si tak zachovají svou chuť, důležité vitamíny a další látky. Remoska je tradiční český výrobek, který se stal velice oblíbený u nás i v zahraničí. Remoska je vlastně malá elektrická mobilní trouba, kterou využijete v domácnosti, na chatě, na cestách i v automobilu při použití měniče. Elektrický hrnec REMOSKA R21 B/G Grand Teflon zaručuje velmi rychlý a zdravý způsob přípravy potravin. REMOSKA se skládá ze tří hlavních částí. Odnímatelné víko je vybaveno topnou spirálou o příkonu 400 W a je vyrobeno z… (alza.cz)

Sůl 500 g

Sůl 500 g

Hrubá mořská sůl z francouzského pobřeží. Hmotnost: 500g (decoronline.cz)

G-Force (DVD)

G-Force (DVD)

Podívaná pro celou rodinu a akční trhák plný fantazie od producentů Pirátů z Karibiku. To jsou odvážní křečci ve službách FBI ve filmu G-Force, kteří nabízejí spoustu legrace, bláznivé honičky a hromadu nápadů. Stejně jako běžní agenti, i křečkové dokážou zatnout zuby a nepolevit až do konce. Obzvlášť, když je v sázce celý svět. To jsou oni! Nejtajnější speciální tým tajných služeb, elitní jednotka křečků s bojovým výcvikem. Šéfem je spravedlivý Darwin, expertem na zbraně je Blaster, Juarezová se specializuje na bojová umění a siláka Hurleyho nikdo a nic nezastaví. Z křečků ve službách FBI a jejich nejmodernější výstroje může jít strach, naštěstí ale stojí na straně dobra.Bonusy:• Audio komentář • Blasterův výcvikový tábor • Gé… (dvd-premiery.cz)

Cougar MX330-G (385NC10.0002)

Cougar MX330-G (385NC10.0002)

Počítačová skříň midi tower, ATX, 5.25", 2x 3.5", 2x 2.5", USB 3.0, bez zdroje, 120mm ventilátor, temperovaná bočnice, černá Nová edice počítačové skříně ze série MX značky Cougar nabídne elegantní a zároveň funkční design s odolnou konstrukcí, a to vše při zachování cenové dostupnosti skříně. Díky skleněné bočnici je vnitřní část skříně průhledná. Při hraní her tak uvidíte všechny světelné efekty, díky čemuž si užijete ještě lepšího vizuálního zážitku. Součástí výbavy skříně MX330-G je i široká podpora chlazení (až 5 ventilátorů, radiátor vodního chlazení) a čtyři pozice pro SSD a pevné disky. Klíčové vlastnosti počítačové skříně MX330-GElegantní počítačová skříň značky Cougar MXVhodná pro základní desky Mini-ITX / Micro ATX / ATXPrůhledné tmavené plexiskloPozice… (alza.cz)

Cougar MX340-G (385WMW0.0001)

Cougar MX340-G (385WMW0.0001)

Počítačová skříň midi tower, ATX, 5.25", 2x 3.5", 2x 2.5", USB 3.0, bez zdroje, 120mm ventilátor, temperovaná bočnice, černá (alza.cz)

GORENJE DE72/G (730016)

GORENJE DE72/G (730016)

Sušička prádla A++, kapacita 7kg, hlučnost 65dB, 16 programů, objem bubnu 117l, odložený start, senzorové sušení, osvětlení bubnu, možnost odvodu kondenzátu do odpadu, VxŠxH 85x60x60cm, Klíčové benefity sušičky Gorenje DE72/GSušením prádlo nejen zbavíte vlhkosti, ale také ho vyhladíte, takže nemusíte žehlitVkládat můžete libovolné textilie bez ohledu na materiálGorenje DE72/G zbaví vlhkosti nejen prádlo, ale částečně i vaši domácnostNa výběr budete mít ze 14 různorodých programůPři nastavování neřešíte žádné složitosti: jednoduše sušičku zapnete, vložíte prádlo, vyberete program a stisknete startHodit se vám bude jak k sušení oděvů, tak i ložního… (alza.cz)

Pepř černý 150 g

Pepř černý 150 g

Dokonalý černý pepř z Vietnamu Poivre Noir Hmotnost: 150g (decoronline.cz)

Tescoma ACCURA 500 g (634510.00)

Tescoma ACCURA 500 g (634510.00)

Kuchyňská váha digitální, do hmotnosti 500g s rozlišením 0.1g, dovažovací, vážící plocha z odolného skla, dodáváno s 3V lithiovou baterií Zvažte vše s maximální přesností. Občas i gram rozhoduje o dokonalé chuti pokrmu, tak si nenechte zkazit své veledílo. S kuchyňskou digitální váhou Tescoma Accura zvážíte vše potřebné s přesností na 0,1 g. Neunikne jí ani zrnko. Plocha z odolného skla se snadno čistí a unese až 500 g. Nemusíte vážit každou surovinu zvlášť a složitě vše sčítat. Váha Accura je dovažovací, takže klidně přidávejte suroviny dle libosti. Přehledný displej s velkými číslicemi vás neustále informuje o aktuální váze. Nevyhovují vám gramy? Přepněte na unce! Vyzkoušejte váhu hned po rozbalení, součástí je i 3V lithiová baterie pro okamžité zahájení ostrého provozu. Tak do… (alza.cz)

PRITT Stick 40 g (4015000088794)

PRITT Stick 40 g (4015000088794)

Tuhé lepidlo   Lepící tyčinka Pritt Stick 40 gOblíbená lepicí tyčinka neobsahuje žádná rozpouštědla ani PVC. Je tak ideální i pro děti, které s ní budou určitě rády lepit. S tímto lepidlem slepíte nejenom papír, ale i spoustu jiných materiálů jako je např. korek, sklo, karton, látka nebo polystyren. Toto lepidlo si najde určitě uplatnění v každé domácnosti i kanceláři. Určitě uvítáte také okamžitou lepivost této praktické lepicí tyčinky oproti konkurenčním výrobkům.Klíčové vlastnosti lepidla PRITTVíceúčelové použitíOkamžitá lepivostNeobsahuje rozpouštědla ani PVCSpektrum použitíPapírLepenkaKartonTextilPlsťFotkyPolystyrenKorekSkloDřevoKůžeKovPlastyPěnové materiály (alza.cz)

VANISH Mýdlo 250 g (5997321747231)

VANISH Mýdlo 250 g (5997321747231)

Odstraňovač skvrn univerzální, pro rychlou a jednoduchou aplikaci ve formě mýdla Užijte si snadné a rychlé praní a zatočte s každou skvrnou. Ať už obědváte paprikovou omáčku nebo si občas dopřejete borůvky, s Vanish mýdlem to na vás nikdo nepozná!Maliny a bílá košile, zrádné červené víno či pot. Co mají společného? Nevzhledné skvrny na oblečení, které vytvoříte během milisekundy a poté je zdlouhavě dostáváte z tkaniny. Proto vsaďte na osvědčeného pomocníka: Vanish vám pomůže i s nejodolnějšími skvrnami – a bez poškození vláken! Ve formě tuhého mýdla je jeho aplikace snadná a rychlá. Zatočte se skvrnami!Jaké v sobě nese výhody?Pronikne až do vlákna tkaninyNeničí látku a nedělá žmolkyUžijete si pocit nádherně čistého oblečení – bez práceSnadná aplikace vás vůbec nezdržíVhodný pro … (alza.cz)

LABELLO Cherry 3 g (85140)

LABELLO Cherry 3 g (85140)

Balzám na rty , účinek: hydratace, tónovací a péče  Balzám Labello Classic účinně chrání rty před vysušením, navíc jim poskytuje optimální dávku výživy a hydratace. Jeho složení je obohaceno o bambusové výtažky a jojobový olej, díky čemuž o rty velice intenzivně pečuje, ozdravuje je a zanechává je sametově hebké a hladké. Klíčové vlastnosti balzámu na rty CherryBalzám na rty Labellino s červeným odstínemPro vláčné, hebké a mírně lesklé rtyHydratace po dobu až 24 hodinS přídavkem přírodních olejů Black cherrySnadno se vejde do každé kabelkyNanášejte na rty podle potřebyDermatologicky testováno a schválenoPoužití:Aplikujte na rty kdykoli během dne, balzám je vhodný pro každodenní používání. Účinky:Balzám chrání rty před vysušením a zanechává je hydratované, vyživené a… (alza.cz)

CALGON 500 + 200 g (5948875112198)

CALGON 500 + 200 g  (5948875112198)

Změkčovač vody práškový, proti vodnímu kameni Čisticí prostředek změkčovač vody v prášku CALGON 2 v 1 se vyznačuje dvojím účinkem. Díky svému neutralizačnímu účinku nabízí komplexní ochranu pračky a všech jejích důležitých částí před vodním kamenem. Zároveň poskytuje prevenci proti usazování nečistot a zbytků pracích prostředků uvnitř pračky. Spolehlivě neutralizuje, vyplavuje a odstraňuje všechny usazeniny, které se hromadí za bubnem, ve filtru a v hadicích a nepříznivě tak ovlivňují výkon pračky a účinnost praní. S čisticím přípravkem dosáhne vaše pračka skvělých výsledků. Chraňte svou pračku před vodním kamenem a udržujte ji v čistotě s jedinečným změkčovačem… (alza.cz)

LABELLO Coral 3 g (85125)

LABELLO Coral 3 g (85125)

Balzám na rty , účinek: tónovací, hydratace a péče  Balzám Labello Classic účinně chrání rty před vysušením, navíc jim poskytuje optimální dávku výživy a hydratace. Jeho složení je obohaceno o bambusové výtažky a jojobový olej, díky čemuž o rty velice intenzivně pečuje, ozdravuje je a zanechává je sametově hebké a hladké. Klíčové vlastnosti balzámu na rty Labello CoralBalzám na rty Labellino s korálovým odstínemPro vláčné, hebké a mírně lesklé rtyHydratace po dobu až 24 hodinS přídavkem přírodních olejůSnadno se vejde do každé kabelkyNanášejte na rty podle potřebyDermatologicky testováno a schválenoPoužití:Aplikujte na rty kdykoli během dne, balzám je vhodný pro každodenní používání. Účinky:Balzám chrání rty před vysušením a zanechává je hydratované, vyživené a… (alza.cz)

TETESEPT Nachlazení 900 g (9005356007858)

TETESEPT Nachlazení 900 g (9005356007858)

Koupelová sůl mořská s blahodárným účinkem na dýchací cesty TETESEPT Nachlazení je přísada do koupele se 100% přírodní mořskou solí, která vyniká svými blahodárnými účinky na organismus a dýchací cesty v chladném ročním období. Přináší úlevu při nachlazení a pomáhá zlepšovat zdravotní stav. V kombinaci s teplou vodou dokonale uvolňuje dýchací cesty, podporuje prokrvení a zahřívá celé tělo. Obsahuje čistou mořskou sůl a přírodní éterické oleje z eukalyptu, máty, rozmarýnu a kafru.  TETESEPT Nachlazení je přísada do koupele se 100% přírodní mořskou solí, která vyniká svými blahodárnými účinky na organismus a dýchací cesty v chladném ročním období. Přináší úlevu při nachlazení a pomáhá zlepšovat zdravotní stav. V… (alza.cz)

CANNADERM Konopka 75 g (8594054233115)

CANNADERM Konopka 75 g (8594054233115)

Mast pro celodenní péči o suchou, drsnou a šupící se pokožku, působí proti vzniku prasklin, zarudlých nebo svědících míst Pokud máte velmi suchou, drsnou a šupící se pokožku, zkuste toto výborné mazání od společnosti Cannaderm, které je určeno pro celodenní péči. Disponuje totiž velmi účinnou kombinací bio konopného oleje a máslovníku, která vám okamžitě účinně zvláční, zjemní a zklidní suchou a citlivou pokožku. Mast se velmi jednoduše roztírá a po aplikaci vytvoří na vaší pokožce ochranný film, který chrání proti vysušování a vzniku prasklin, drsných, zarudlých nebo svědících míst. Dokonce vám pomůže i s projevy atopie nebo lupénky.Pokud máte velmi suchou, drsnou a šupící se pokožku, zkuste toto výborné mazání od společnosti Cannaderm, které je určeno pro celodenní péči.… (alza.cz)

MORA OK 647 G (624914)

MORA OK 647 G (624914)

Digestoř komínová, 600m3/hod., 3 rychlosti, odtah 15cm nebo recirkulace, kovové filtry proti mastnotám, 2x LED osvětlení, šířka 60cm Udržujte neustále čisté ovzduší ve vaší kuchyni při vaření oblíbených pokrmů. Komínová digestoř Mora OK 647 G je vyrobena v krásném moderním designu a nabízí sací výkon až 600 m3/h, který lze regulovat ve třech úrovních. Jistě váš potěší i nízká hlučnost, jež se pohybuje na hranici 67 dB. Úsporné LED žárovky perfektně osvětlí pracovní plochu a vy tak budete mít dokonalý přehled nad přípravou oblíbených pokrmů. Velikým přínosem je možnost mytí kovových tukových filtrů přímo v myčce a samozřejmě lze využít i možnost recirkulace (nutno dokoupit… (alza.cz)

LABELLO Cherry 3× 3 g

LABELLO Cherry 3× 3 g

Balzám na rty LABELLO Cherry 3 g 2+1 zdarma (alza.cz)

LABELLO Blackberry 4,8 g (9005800290706)

LABELLO Blackberry 4,8 g (9005800290706)

Balzám na rty , účinek: tónovací a hydratace Balzám na rty Labello Blackberry, který dodá vašim rtům jemný barevný tón a lesk. Balzám na rty Labello Blackberry dodá vašim rtům jemný tón a lesk. Jemné lesklé pigmenty zajišťují dlouhotrvající hydrataci, zároveň vaše rty obklopí okouzlující ovocnou vůní a propůjčí ji jemně lesklý tón. Hýčkejte své rty intenzivní péčí s chutí ostružin. Klíčové vlastnostitónující balzám na rty s leskemovocná příchuť ostružinhydrataceintenzivní péčedermatologicky testováno Složení: Ricinus Communis Seed Oil, Polyisobutene, Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Hydrogenated Polydecene, Candelilla Cera, ButyrospermumParkii Butter, Cera Microcristallina, Isopropyl Palmitate,… (alza.cz)

LABELLO Red 3 g (85131)

LABELLO Red 3 g (85131)

Balzám na rty , účinek: hydratace, tónovací a péče  Balzám Labello Classic účinně chrání rty před vysušením, navíc jim poskytuje optimální dávku výživy a hydratace. Jeho složení je obohaceno o bambusové výtažky a jojobový olej, díky čemuž o rty velice intenzivně pečuje, ozdravuje je a zanechává je sametově hebké a hladké. Klíčové vlastnosti balzámu na rty RedBalzám na rty Labellino s červeným odstínemPro vláčné, hebké a mírně lesklé rtyHydratace po dobu až 24 hodinS přídavkem přírodních olejů Poppy redSnadno se vejde do každé kabelkyNanášejte na rty podle potřebyDermatologicky testováno a schválenoPoužití:Aplikujte na rty kdykoli během dne, balzám je vhodný pro každodenní používání. Účinky:Balzám chrání rty před vysušením a zanechává je hydratované, vyživené a… (alza.cz)

Vlhká mořská sůl 400 g

Vlhká mořská sůl 400 g

Vlhká mořská sůl francouzské značky Peugeot se získává pomalým odpařováním slané vody v bažinatých pánvích podél mořského pobřeží. Odpařování podle tradičních postupů jí dává specifickou chuť. Gurmeti ji proto považují za opravdovou lahůdku. V kuchyni má široké použití, ať už při vaření zeleniny, brambor či těstovin nebo za použití speciálních mlýnků na vlhkou mořskou sůl Peugeot při dosolování u stolu.  Vlhká mořská sůl ve stručnosti: Vhodná pro vaření zeleniny, těstovin, brambor Výborná na slané krusty či solení ryba a masa Při použití mlýnku na vlhkou sůl vhodná pro dosolování u stolu Kompaktní krystalky Balení o váze 400 g (decoronline.cz)

GORENJE WE723 + GORENJE DE72/G

GORENJE WE723 + GORENJE DE72/G

Set pračka a sušička , PRAČKA: A+++,7kg, 1200ot./min., Hlučnost 57/74dB, 16 programů, Odložený start, VxŠxH 85x60x54,5cm, SterilTube, AlergyCare, 10 let záruka na motor - nutnost registrace na www.gorenje.cz SUŠIČKA: A++, kapacita 7kg, hlučnost 65dB, 16 programů, objem bubnu 117l, odložený start, senzorové sušení, osvětlení bubnu, možnost odvodu kondenzátu do odpadu, VxŠxH 85x60x60cm, Dopřejte si více času s rodinou a přáteli a méně času žehlením a pořiďte si tento cenově zvýhodněný set pračky  WE723 a sušičky DE72/G společnosti Gorenje. Velkou předností spotřebičů jsou jejich nízké energetické nároky, přítomnost moderních technologií, jednoduché a intuitivní ovládání.  Klíčové vlastnosti pračky Gorenje WE723Energetická třída A++… (alza.cz)

DAVIDOFF Zino 70 g (3414202000312)

DAVIDOFF Zino 70 g (3414202000312)

Pánský deodorant tuhý Pánský deodorant DAVIDOFF Zino 70 g v podobě tuhého deosticku je klasická vůně, kterou Davidoff uvedl na trh již v roce 1988. Z vůně číší nekompromisní mužnost a smyslnost. Květinové srdce je doplněno pačuli a levandulí. Užijte si dokonalou smyslnou vůni pro každého moderního muže. Klíčové vlastnosti deodorantu DAVIDOFF ZinoKvalitní deodorant prestižní značky pro mužeKlasická a smyslná vůněPraktický deostick pro moderního muže Hlava: levandule, šalvěj, bergamotZáklad: pačuli, cedr, santalové dřevo, vanilkaSrdce: pelargonie, růže, konvalinka, jasmín (alza.cz)

LABELLO Vanilla 4,8 g (9005800288376)

LABELLO Vanilla 4,8 g (9005800288376)

Balzám na rty , účinek: hydratace a výživa Hydratační balzám na rty LABELLO Lip Balm Vanilla Buttercream o obsahu 4,8 g s jemnou vanilkovou vůní vyniká svou luxusní péči o rty. Jeho pečující složení obsahuje bambucké máslo a přírodní oleje, které rtům dodávají hloubkovou hydrataci a výživu a účinně je chrání před vysušováním. Balzám rty zvláčňuje a zanechává je sametově hebké a hladké. Sladká vůně vanilky je nádherně provoní. Po aplikaci tyčinky LABELLO nezůstává na rtech žádná barva či lepivý film a rty vypadají přirozeně. Přípravek byl dermatologicky schválen. Hýčkejte své rty jemnou péčí a zvláčňujte je s balzámem LABELLO Lip… (alza.cz)

REVOLUTION Soph 16 g (5057566008457)

REVOLUTION Soph 16 g (5057566008457)

Rozjasňovač paletka, obsahuje 8 rozjasňovačů za skvělou cenu Dokonalá paletka osmi rozjasňovačů REVOLUTION Soph X 16 g byla vytvořena ve spolupráci s britskou youtuberkou Soph Does Nails. Paletka obsahuje jak teplé, tak studené odstíny, které je možné navzájem kombinovat. Všechny odstíny jsou velmi dobře pigmentované. Bílé, zlaté, růžové a broskvové tóny můžete libovolně míchat a získat tak originální odstín. Paletka rozjasňovačů skvěle doplňuje stejnojmennou paletku očních stínů Makeup Revolution Soph X. Klíčové vlastnosti paletky rozjasňovačů REVOLUTION Soph XUniverzální paletka rozjasňovačůObsahuje 8 pigmentovaných rozjasňovačůOdstíny navrženy ve spolupráci s youtuberkou Soph Does NailsRozjasní pleť a dodá jí přirozený leskPaletka rozjasňovačů REVOLUTION Soph X… (alza.cz)

LABELLO Pink 3 g (85085)

LABELLO Pink 3 g (85085)

Balzám na rty , účinek: tónovací, hydratace a péče  Balzám Labello Classic účinně chrání rty před vysušením, navíc jim poskytuje optimální dávku výživy a hydratace. Jeho složení je obohaceno o bambusové výtažky a jojobový olej, díky čemuž o rty velice intenzivně pečuje, ozdravuje je a zanechává je sametově hebké a hladké. Klíčové vlastnosti balzámu na rty Labello PinkBalzám na rty Labellino s růžovým odstínemPro vláčné, hebké a mírně lesklé rtyHydratace po dobu až 24 hodinS přídavkem přírodních olejů Hot pinkSnadno se vejde do každé kabelkyNanášejte na rty podle potřebyDermatologicky testováno a schválenoPoužití:Aplikujte na rty kdykoli během dne, balzám je vhodný pro každodenní používání. Účinky:Balzám chrání rty před vysušením a zanechává je hydratované,… (alza.cz)

Richter Czech BK.931.G

Richter Czech BK.931.G

Poštovní schránka ocelová s okénky z plexiskla, rozměr 320x450x100mm, 2 klíče Richter Czech BK.931.G je poštovní schránkou v moderním a nadčasovém designu. Vyrobena je z nerezové oceli a hodí se především pro vnější umístění. Do zdi se upevňuje za pomocí čtyř bodů na její zadní straně. Montážní materiál je součástí balení, stejně jako 2 ks klíčů. Na její přední straně jsou umístěné tři otvory čtvercového tvaru z matného plexiskla umožňující částečný průhled. Richter Czech BK.931.G je praktickou poštovní schránkou, která se díky svému modernímu designu skvěle hodí do každého domu. Klíčové vlastnosti poštovní schránky Richter Czech BK.931.GPoštovní schránka v moderním designuDoplněna o okénka z matného plexisklaRichter Czech BK.931.G vyrobena z nerezové oceliVhodná pro… (alza.cz)

Defender Warhead G-260 (64121)

Defender Warhead G-260 (64121)

Herní sluchátka uzavřená, 2x jack 3.5mm, kabel 2m, rozsah 20Hz-20kHz Sluchátka Defender Warhead G-260 jsou vhodná nejen pro hráče. Na kabelu, dlouhém 2,5 metrů, je kompaktní ovládací panel, který je pohodlný a lehký. Sluchátka jsou pohodlné a nabízí reproduktory o průměru 40 mm. Nabízí nejen kvalitní zvuk bez šumu, ale i hezký moderní design. Na levém reproduktoru se nachází vyklápěcí mikrofon, který je vhodný ke komunikaci s přáteli při hraní počítačových her. Sluchátka netlačí, jsou vypolstrovaná, přizpůsobitelná a univerzální.  Klíčové vlastnostiHerní sluchátkaUniverzální velikost s možností zvětšení2× 3,5mm jack konektor pro připojení sluchátek i mikrofonuDostatečně dlouhý kabelPolstrované… (alza.cz)

CARUN Soap 100 g (8594176010434)

CARUN Soap 100 g (8594176010434)

Tuhé mýdlo konopné, obohacené o rakytník, extrakt Aloe Vera a kurkumu Tuhé přírodní mýdlo - 100% BIO a Vegan. Složení s konopným olejem, Aloe Vera, Rakytníkem a Kurkumou. Vhodné pro suchou, citlivou pleť a dětskou pokožku.Očista celého těla je základním a nevyhnutelným denním rituálem nás všech. Denně naše pokožka čelí negativním vlivům, jakými jsou např. prach, chemické látky obsažené v mycích a pracích výrobcích, výfukové a závodní plyny, nedostatek tekutin, což vede k dehydrataci. Carun pro Vás vyvinul opravdu výjimečný produkt, po kterém dostane Vaše pokožka opět viditelný, přirozený a příjemný vzhled. Zajistí dlouhodobou hydrataci a v neposlední řadě bude velice šetrným pomocníkem při potížích s lupénkou, různými druhy ekzémů nebo s dalšími nepříjemnými kožními… (alza.cz)

LABELLO Cherry 4,8 g (4005808762866)

LABELLO Cherry 4,8 g (4005808762866)

Balzám na rty , účinek: hydratace a tónovací   Potěšte své rty balzámem s třešňovým aroma a tónujícím leskem. Inovativní složení s Hydra IQ rty dlouhodobě hydratuje a zanechává hebké a jemné. Firma Labello balzám dodává jako praktickou tyčinku o hmotnosti 4,8 g. Nenechte vaše rty vysušené. Přípravek je samozřejmě dermatologicky testovaný a schválený.Zakoupit lze minimálně 2 kusy.Složení:Voda, Ricinus communis seed oil, Polyisobutene, Octyldodecanol, Pentaerythrityl tetraisostearate, Hydrogenated polydecene, Candelilla cera, Butyrospermum parkii butter, Cera microcristallina, Isopropyl palmitate, Synthetic wax, Polyglyceryl-3 diisostearate, Glyceryl glucoside, Prunus cerasus juice, Mica, Silica, Propylene glycol, BHT, Limonene, Eugenol, Aroma, Cl 15850, Cl 77891… (alza.cz)

LABELLO Nude 3 g (85064)

LABELLO Nude 3 g (85064)

Balzám na rty , účinek: hydratace a tónovací  Balzám Labello Classic účinně chrání rty před vysušením, navíc jim poskytuje optimální dávku výživy a hydratace. Jeho složení je obohaceno o bambusové výtažky a jojobový olej, díky čemuž o rty velice intenzivně pečuje, ozdravuje je a zanechává je sametově hebké a hladké. Klíčové vlastnosti balzámu na rty NudeBalzám na rty Labellino s odstínem růžových kvítkůPro vláčné, hebké a mírně lesklé rtyHydratace po dobu až 24 hodinS přídavkem přírodních olejů Rosy NudeSnadno se vejde do každé kabelkyNanášejte na rty podle potřebyDermatologicky testováno a schválenoPoužití:Aplikujte na rty kdykoli během dne, balzám je vhodný pro každodenní používání. Účinky:Balzám chrání rty před vysušením a zanechává je hydratované, vyživené a… (alza.cz)

OKI 802.11a/ b/ g/ n (45830202)

OKI 802.11a/ b/ g/ n (45830202)

WiFi modul pro B412/ B432/ B512/ C332/ C532/ C542/ C612/ C712/ C823/ C833/ C843/ MC363/ MC563/ MC573/ MC853/ MC873 Neobtěžujte se taháním síťového LAN kabelu k tiskárně. Obzvláště pokud je váš WiFi router daleko nebo má již obsazené porty, uplatníte toto příslušenství. Modul rozšíří tiskárnu o bezdrátové WiFi spojení, čímž vás ušetří mnoha problémům s kabelem.Parametry a specifikace:Určeno pro:Oki B412/432/512Podporované WiFi:802.11a/b/g/n (alza.cz)

EMOS BEN-20 G LTE (8595025394279)

EMOS BEN-20 G LTE (8595025394279)

Televizní anténa venkovní se zesilovačem, příjem DVB-T i DVB-T2, zisk 44 dBi, 10 m koaxiálního kabelu, napájecí zdroj, integrovaný LTE/4G filtr Logaritmická aktivní venkovní anténa na profesionální úrovni. Vysoký zisk příjmu digitálního pozemního signálu DVB-T a DVB-T2 v UHF pásmu. Konstrukce dovoluje horizontální i vertikální montáž. Integrovaný zesilovač s LTE filtrem ve spojení s vysokou směrovatelností zaručují odolnost proti rušení mobilním signálem. Kompaktní rozměry dělají z tohoto kusu skvělé řešení pro balkony či další místa, kde není možné použít směrovou anténu s více prvky. Kompletní příslušenství pro montáž je součástí balení.  Klíčové vlastnostiVenkovní logaritmická periodickáZisk: 44 dBiRozměry: 400 × 39 × 330 mmPřijímací úhel: 30 / 40 … (alza.cz)

JELEN Jádrové mýdlo 200 g (8592613570909)

JELEN Jádrové mýdlo 200 g (8592613570909)

Mýdlo na praní šetrné k přírodě i pokožce, obsahuje více jak 68 % nebarveného mýdla Pokud na skvrny na vašem oblečení nic nezabírá, jelen se s nimi určitě snadno popere. S jelenem praly už naše babičky a není se čemu divit, že se k němu s oblibou vracíme. Vypere všechny odolné skvrny, což ocení zejména maminky malých dětí. Praní je hračka. Prádlo jednoduše namočíte, potřete mýdlem a ručně promnete. I velmi odolné skvrny, např. od dětských příkrmů, zmrzliny, čokolády a mnoho dalších zmizí. Jádrové mýdlo JELEN baleno v papírové krabičce a tím myslí i na přírodu. Klíčové vlastnosti jádrového mýdla na praní Jelen 200 g Šetrné mýdlo na praní, které si poradí s každou skvrnou Jednoduché použití Účinně odstraní i odolné skvrny Baleno v papírové… (alza.cz)

SCHMIDT'S Růže + vanilka 142 g (59081463)

SCHMIDT'S Růže + vanilka 142 g (59081463)

Tuhé mýdlo hydratující, bez parabenů, ftalátů a umělých aromat Voňavé a hydratující mýdlo SCHMIDT'S Růže a vanilka vytvoří na vašem těle bohatou mýdlovou pěnu. Mýdlo se pyšní rostlinným původem. Neobsahuje tedy parabeny, ftaláty, umělá aromata, syntetická pěnící činidla, SLS, SCS ani PEG látek. Tuhé toaletní mýdlo je obohacené o prášek z aktivního uhlí a bambus zajišťující peeling. Klíčové vlastnosti tuhého mýdla SCHMIDT'S s přírodními ingrediencemi Hydratační tuhé mýdlo SCHMIDT'S Růže a vanilkaSplňuje certifikát vegan a cruelty-freeVeganský produkt šetrně čistí pokožkuMýdlo je obohaceno o aktivní dřevěné uhlí Bez umělých aromat, pěnidel, parabenů, ftalátů, SLS, SCS a PEG látekObsahuje peelingový sopečný písekOblíbená vůně mužů i žen … (alza.cz)

AMERICAN CREW Pomade 85 g (738678151761)

AMERICAN CREW Pomade 85 g (738678151761)

Pomáda na vlasy pro muže, pro lesk vlasů, střední fixace Pánská pomáda na vlasy AMERICAN CREW Pomade se vyznačuje středním fixačním účinkem a vysokým leskem. Nemusíte k profesionálům, ani nepotřebujete spoustu pomůcek. I z kudrnatých vlasů vytvoříte díky této fixační pomádě během krátké chvíle perfektní, uhlazený a elegantní účes s výrazným leskem. Upravený vzhled není však jediný bonus, který získáte. Používáním AMERICAN CREW Pomade dopřejete svým vlasům také skvělou péči. Přípravek vlasy posiluje, zpevňuje a hydratuje. A protože je založený na vodní bázi, snadno se z vlasů vymývá a nezanechává v nich žádné nežádoucí zbytky.   Klíčové vlastnosti pánské fixační pomády na vlasy AMERICAN CREW PomadeVlasová fixační pomáda AMERICAN… (alza.cz)

PACO RABANNE Invictus 75 g (3349668515752)

PACO RABANNE Invictus 75 g (3349668515752)

Pánský deodorant tuhý   Smyslně svěží, sportovní vůně parfému Paco Rabanne Invictus je ztělesněním energie, dynamiky, čistoty a síly. Invictus latinsky znamená neporazitelný. Flakonek parfému Invictus navržen ve formě trofeje představuje vítězství. Nádherný, průzračný, energický parfém Invictus je strukturovaná vůně s velmi osobitým základem.Složení:Hlava: grapefruit, mandarinka, pomeranč, vodní tónSrdce: jasmín, bobkový listZáklad: ambra, pačuli, guajakové dřevo, dubový mechObjem: 75 g (alza.cz)

VERSACE Pour Homme 75 g (8011003816750)

VERSACE Pour Homme 75 g (8011003816750)

Pánský deodorant tuhý  Pánský deodorant zajišťuje eliminaci tělesných pachů. Vyzdvihne ve vás moderního a sebevědomého muže. Nová pánská vůně vás zavede až ke Středozemnímu moři. Příjemnou vůni navodí nejen lístky a květy hořkého pomerančovníku, ale také cedrové dřevo. Vypovídá o moderním, sebevědomém a zejména atraktivním muži žijící v souladu s přírodou. Dá vůni perfektně najevo svou silnou a vášnivou osobnost. Po odšroubování víčka můžete deodorant aplikovat a užít si příjemné aroma, které vás ochrání před nepříjemným pocením. Klíčové vlastnostiŠroubovací víkoUrčeno pro mužeVhodné pro citrusové typyEliminuje tělesné pachyAtraktivní designSložení vůněHlava: bergamot, kalábrijský citrón, neroli, lístky a květy hořkého pomerančovníkuSrdce: šalvěj a modrý hyacintZáklad:… (alza.cz)

ECG VV 1200 travel G (8592131305410)

ECG VV 1200 travel G (8592131305410)

Fén na vlasy cestovní, 1200W, 2 stupně rychlosti, 2 úrovně nastavení teploty, DC motor, koncentrátor, sklopná rukojeť, cestovní pouzdro, závěsné očko, délka kabelu 1.8m ECG VV 1200 travel G - malý cestovní fén na vlasy, který disponuje dvěma rychlostmi a dvěma teplotní mi stupni. Vysoušeč vlasů má odolný DC motor a příkon 1200 W. Díky možnosti sklopení rukojeti se fén dá snadno vložit do cestovního pytlíčku. Fén má bílou barvu se zlatými doplňky. Součástí balení je také difuzér a vzduchová tryska. Rozměry jsou 23,5 × 6,5 × 15 cm a hmotnost činí 0,31 kg. Klíčové vlastnosti ECG VV 1200 travel GCestovní fén na vlasy v bílo-zlaté barvěPraktické cestovní pouzdro2 úrovně výkonu a teplotySklopná rukojeťPoutko pro zavěšeníPojistka proti přehřáníVolba napětí 120/230 V … (alza.cz)

Pohlcovač pachů Wenko Indicator, 350 g

Pohlcovač pachů Wenko Indicator, 350 g

Úžasná vychytávka nejen do auta. Nabíjecí pohlcovač pachů od Wenko vás zbaví zápachu například od cigaret nebo potravin. Navíc je nabíjecí, takže vydrží o dost déle než běžné pohlcovače. Je skladný i elegantní a jeho využití je opravdu všestranné. Značka Wenko patří mezi odborníky na nepořádek a umí ho se svými produkty srovnat do latě. Na své si přijdou jak obyvatelé malých bytů, tak velkých domů, početné rodiny i jednotlivci. (bonami.cz)

REVOLUTION Peach Lights 7,5 g (5029066013163)

REVOLUTION Peach Lights 7,5 g (5029066013163)

Rozjasňovač broskvový, pro zářivou pleť Pudrový třpytivý rozjasňovač REVOLUTION Peach Lights 7,5 g rozjasní vaši pleť, která tak bude nepřehlédnutelná. Rozjasňovač projasní tvář leskem s broskvovým nádechem, budete se cítit svěží a plná energie. Můžete dodat obličeji celkový jas nebo jen upozornit na konkrétní místa ve tváři, jak jsou lícní kosti, očnicový oblouk nebo špička nosu. Unikátní struktura barvy REVOLUTION nabízí možnost jednoduché a velice efektivní aplikace. Pudrový rozjasňovač je určený pro všechny typy pleti. Klíčové vlastnosti rozjasňovače REVOLUTION Peach LightsPudrový metalický rozjasňovač s třpytivými odleskyRozjasní pleť a dodá jí přirozeně teplý leskRozjasňovač REVOLUTION má broskvový nádechReflexní pigmenty pleť rozjasní a sjednotíREVOLUTION… (alza.cz)

BREF ProNature Mint 6 x50 g

BREF ProNature Mint 6 x50 g

WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest Vaší toalety (alza.cz)

ALVEUS Siros-G 81 beton (2090781)

ALVEUS Siros-G 81 beton (2090781)

Vodovodní baterie páková směšovací, tlaková, otočná, s vytahovací koncovkou osazenou perlátorem, opletená sprchová hadice 120cm, barevné provedení beton  Hledáte dřezovou baterii s moderním designem a kvalitními vlastnostmi? V tom případě se poohlédněte mezi výroky značky Alveus. Dřezová baterie ALVEUS Siros-G 81 v barevném provedení beton disponuje moderním designem, ale zaujme rovněž svými praktickými vlastnostmi. Je otočná, páková, tlaková a směšovací. Disponuje opletenou sprchovou hadicí s délkou 120 cm a vytahovací koncovkou osazenou perlátorem. Součástí balení jsou i připojovací hadičky a montážní balíček. Klíčové vlastnosti vodovodní baterie ALVEUS Delos-G 81Dřezová baterie s moderním designemOtočná, páková, tlaková a směsovacíSoučástí balení připojovací… (alza.cz)

ALVEUS Intermezzo 30- G 81 beton

ALVEUS Intermezzo 30- G 81 beton

Dřez granitový s odkapávací plochou, sifon Full-Volume pro úsporu místa s odbočkou na myčku, skrytý odtok 3 1/2" (přepad na odkapávači), vyvrtané otvory pro baterii a přepad Dřez ALVEUS Intermezzo 30- G 81 beton se výborně hodí pro starší linky i nejnovější kuchyně. Granitový materiál se vyznačuje odolností proti chemikáliím i poškození a velice prostou údržbou. Jde o tradiční samostatní dřez s jedinou velkou vanou. Stěžejní vlastnosti dřezu ALVEUS Intermezzo 30- G 81 beton Barva: beton Materiál: Granitový Není náročný na údržbu Rozměry: d. 33 cm x š. 40,5 cm (alza.cz)

LotusGrill XXL Red (G-RO-600)

LotusGrill XXL Red (G-RO-600)

Gril na dřevěné uhlí, grilovací plocha 60cm, výška 28.4cm, grilovací rošt a vnitřní mísa z nerezové oceli vhodné do myčky na nádobí Užívejte si grilování s revolučním grilem LotusGrill XLL Red a připravte hostinu pro celou rodinu! Tento grill je bezkouřový, proto můžete bezpečně grilovat nejen v přírodě, na zahradě nebo na chatě, ale i na balkóně či terase. Grill XXL se nahřívá za pouhých pět minut, navíc se může pochlubit plynulou a přesnou regulací teploty. Dva zásobníky na dřevěné uhlí zajišťují vytvoření dvou nezávislých teplotních zón. Jeho velkou výhodou je praktický vozík na kolečkách, díky kterým můžete grill pohodlně přemístit. Klíčové vlastnosti LotusGrillu XXLPředstavuje kvalitní výrobekLotusGrill je červené barvyUmožňuje grilovat v přírodě i… (alza.cz)

LotusGrill XXL Gray (G-AN-600)

LotusGrill XXL Gray (G-AN-600)

Gril na dřevěné uhlí, grilovací plocha 60cm, výška 28.4cm, grilovací rošt a vnitřní mísa z nerezové oceli vhodné do myčky na nádobí Užívejte si grilování s revolučním grilem LotusGrill XLL Gray a připravte hostinu pro celou rodinu! Tento grill je bezkouřový, proto můžete bezpečně grilovat nejen v přírodě, na zahradě nebo na chatě, ale i na balkóně či terase. Grill XXL se nahřívá za pouhých pět minut, navíc se může pochlubit plynulou a přesnou regulací teploty. Dva zásobníky na dřevěné uhlí zajišťují vytvoření dvou nezávislých teplotních zón. Jeho velkou výhodou je praktický vozík na kolečkách, díky kterým můžete grill pohodlně přemístit. Klíčové vlastnosti LotusGrillu XXLPředstavuje kvalitní výrobekLotusGrill je šedé barvyUmožňuje grilovat v přírodě i na… (alza.cz)

LABELLINO Coconut & Aloe 7 g (85299)

LABELLINO Coconut & Aloe 7 g (85299)

Balzám na rty , účinek: hydratace a péče Hedvábně hladké a dokonale hydratované rty jsou jen kliknutí daleko. S pečujícím balzámem Labellino dopřejete svým rtům tu nejlepší intenzivní péči a hydrataci po dobu 24 hodin. Zbavte se popraskaných a suchých rtů i nepříjemných pocitů, které tyto stavy provází. Vaše rty budou po použití balzámu Labellino vláčné, hebké, mírně lesklé a připravené k polibku. Navíc jim dodáte příjemnou a svěží vůni vodního melounu a granátového jablka. Balzám se vejde do každé kabelky. Klíčové vlastnosti balzámu na rty Coconut & AloeBalzám na rty Labellino s vůní kokosu a aloePro vláčné, hebké a mírně lesklé rtyHydratace po dobu až 24 hodinSnadno se vejde do každé kabelkyNanášejte na rty podle potřeby Složení:Ricinus communis seed… (alza.cz)

Keramická pepřenka T&G Woodware City

Keramická pepřenka T&G Woodware City

Značka T&G Woodware se svým designem vrací k tradicím anglického venkova. Preferuje jednoduchou eleganci, jemný dekor a tradiční materiály. (bonami.cz)

SEBAMED Syndet 150 g (4103040111746)

SEBAMED Syndet 150 g  (4103040111746)

Čisticí mýdlo bez mýdla a alkalických složek, jemně a důkladně čistí póry, nevysouší Potřebuje vaše pleť jemnou a účinnou péči? Pak vám pomůže tuhé "mýdlo" Sebamed bez alkalických složek, tedy mýdla. Čistící látky jsou založené na bázi přírodních aminokyselin, které v kombinaci s vitamínem E a panthenolem pokožku šetrně vyčistí, regenerují a nevysouší. Sebamed Syndet dokáže póry vyčistit do hloubky, odstranit zápach a zároveň pleť chránit proti plísním a bakteriím. Je klinický testovaný jako skvělý podpůrný prostředek při léčbě infekce kůže, akné, dermatitidy, atopického ekzému či kožní mykózy. Je ideální pro citlivou a problematickou pokožku. Mýdlo Sebamed vám zajistí kvalitní hygienu a úžasnými výsledky. Klíčové vlastnosti mýdla Sebamed Syndet, 150 gTuhé "mýdlo … (alza.cz)

LABELLO Nude 3× 3 g

LABELLO Nude 3× 3 g

Balzám na rty , účinek: hydratace a tónovací (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít