Barbie a chodici kun

Odpuzovač kun přenosný

Odpuzovač kun přenosný

Odpuzovač kun přenosnýPřenosný odpuzovač kun - mobilní ochrana proti kunám Kemo Tato přenosná ochrana je založena na nejmodernější vysokofrekvenční technologii. Ultrazvukovou ochranu lze použít v autě, garáži i domě. Je ideální pro ochranu dlouhodobě zaparkovaných vozidel. Při použití kvalitních alkalických baterií vydrží v provozu až 1 rok. Lze použít i proti myším i jiným hlodavcům. Zařízení je potřeba umístit mimo dosah vody a výskytu nečistot. - Na baterie, flexibilní použití - Extrémně slabé vybíjení baterie - Vhodné rovněž pro montáž do auta, přístřešku pro auto, na půdu, do domu, v garáži - Pro vnější / vnitřní použití Technické údaje: Barva: černá Materiál: plast Hlasitost: 100 dB (± 20 %) Rozsah působení: 55 m2 Frekvence: 24 kHz (± 15 %) Napájení: 3 V/DC (2 baterie AA, nejsou… (fonetip.cz)

Tyčinka proti kunám

Tyčinka proti kunám

Tato tyčinka proti kunám spolehlivě ochrání motorový prostor před přehryzáním kabelů a hadiček. Speciální pach aromatických a účinných látek, vyvinutých ve spolupráci s veterinárními odborníky, kuny spolehlivě zaplaší. Držák upevněte na čisté místo v motorovém prostoru (např.na akumulátor). Vyjměte tyčinku proti kunám z ochranného obalu a upněte ji do držáku. Jakmile pach vyvane, nasaďte novou tyčinku.Technické parametryHodnotaBarvaModráProvedení (auto-příslušenství)OstatníMnožství1 PAKVybaveníBalení 10 ks (fonetip.cz)

Poník chodící

Poník chodící

Koník, který chodí, řehtá a hýbe tělem. Varianty zboží:  světle hnědý tmavě hnědý Hračka je vyráběna ve více variantách. Varianta je dodávána podle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, napište ji do poznámky v objednávce, pokusíme se ji zajistit. (mrakyhracek.cz)

Chodící kočička

Chodící kočička

Zvířátko, které chodí, vydává zvuk a hýbe částí těla. (mrakyhracek.cz)

Chodící králíček

Chodící králíček

Zvířátko, které chodí, vydává zvuk a hýbe částí těla. (mrakyhracek.cz)

Poník chodící

Poník chodící

Koník, který chodí, řehtá a hýbe tělem.Varianty zboží: světle hnědýtmavě hnědýHračka je vyráběna ve více variantách. Varianta je dodávána podle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, napište ji do poznámky v objednávce, pokusíme se ji zajistit. (fonetip.cz)

Přenosný odpuzovač kun

Přenosný odpuzovač kun

Mobilní ochrana proti kunám je založena na nejmodernější vysokofrekvenční technologii (ultrazvuk). Doba činnosti 12 měsíců bez údržby díky kvalitním alkalickým manganovým bateriím. Zařízení je zapotřebí namontovat tak, aby do pouzdra nemohla vniknout voda nebo nečistota. Lze použít i proti myším a dalším hlodavcům.Technické parametryHodnotaMateriálPlastTypFG022Rozměr, délka124 mmRozsah působení55 m2NapájeníBaterie AA (2x), není součástí dodávkyEmise hluku100 dB (± 20 %)BarvaČernáRozměr, výška25 mmRozměr, šířka51 mmPoužitíVnitřní/vnějšíHmotnost150 gFrekvence24 KHz (± 15 %)VybaveníNa baterie, flexibilní použitíExtrémně slabé vybíjení baterieVhodné rovněž pro montáž do auta, přístřešku pro auto, na půdu, do domu, v garážiBaterie nejsou součástí dodávky (fonetip.cz)

Plašička na kuny

Plašička na kuny

Bezkonkurenčně nejlepší plašička kun na trhu! Plašička je osazena modrou LED diodou, která po připojení lehce svítí modrým světlem. V pravidelných intervalech pak světlo zintenzivní a plašička vydá zvukový signál s náhodnou délkou i tónem. Při monžáži se plašička zajistí pomocí stahovacích pásek v motorovém prostoru tak, aby LED světlo směřovalo směrem dolů. Červený kabel se připojí na "+", černý kabel se ukostří ("-"). Hlasitost plašičky lze nastavit pomocí nálepky. Berte na vědomí, že v noci je hladina okolních zvuků nižší než ve dne a hlasitost zregulujte odpovídajícím způsobem. Po instalaci plašičky doporučujeme motor vyčistit a vystříkat sprejem proti kunám, abyste neutralizovali pachovou stopu kuny. Upozornění: Montáž neprovádějte svépomoci, ale plašičku si nechte odborně namontovat… (autohotarek.cz)

Addo Chodící jednorožec

Addo Chodící jednorožec

Addo Chodící jednorožec Pro každou malou milovnici jednorožců je tu plyšový kamarád Addo. Plyšový chodící jednorožec Addo toho umí spoustu, chodí, vrtí ocasem, kývá hlavou a dokonce vydává 3 zvuky. Bílý jednorožec Addo zaujme svým krásným zlatým rohem, fialovými kopýtky, hřívou, ocasem a samožřejmě nemůže chybět zlatá ohlávka. Roztomilý a heboučký chodící jednorožec se bude vaší malé princezně určitě líbit. Baterie: 4 x AA (nejsou součástí balení) Rozměry balení: 25 x 25 x 15 cm Velikost hračky: cca 25 cm Materiá… (mrakyhracek.cz)

Robot chodící 20cm

Robot chodící 20cm

Robot Tento robot umí chodit. Je na baterie, svítí a vydává zvuk. Zaujme každého malého nadšence.  Rozměr: 20 cm Určení: pro kluky i holky Materiál: plast Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Mobilní plašič kun

Mobilní plašič kun

Jak plašič funguje: způsobí, že se kunám budou zdát jiná místa příjemnější a budou je stále více vyhledávat. Přístroj pracuje s měnícími se zvukovými vlnami, které kuny rušivě pociťují. Jak dobře se vlny rozšiřují, závisí na prostorových podmínkách. Jestliže kuny zjistí, že nepříjemný tón přetrvává, začnou se stěhovat do příjemnějších míst. Než k tomu dojde, může to trvat několik dní až týdnů. Všestranné použití, zvukové vlny frekvence 12kHz, pro člověka neslyšitelné. Umístit, zapojit a kuny budou pryč! Plašič položte do auta, garáže nebo kapotu a hotovo! Díky na baterie úplně jednoduché. Měnící se frekvence zabraňuje kunám, aby si na ni zvykly. 1 sada baterií vydrží minimálně 6 měsíců (4 x C baterie, není součástí dodávky) Dosah cca 40 m2. Rozměry: 13,5 x 3,1 x 7,5 cm (velkykosik.cz)

Sprej proti kunám kemo z101

Sprej proti kunám kemo z101

Přípravek je vhodné aplikovat před používáním Z100 - sprej proti kunám. Kuna si prostor označuje pachovými stopami a na takto označená místa se pak stále vrací a hájí své území. Přípravkem Z101 její značkování odstraníte.Technické parametryHodnotaProvedení (auto-příslušenství)SprejMnožství500 mlVybaveníSpolehlivě odstraňuje značky po kunách (fonetip.cz)

Chodící kočička

Chodící kočička

Zvířátko, které chodí, vydává zvuk a hýbe částí těla. (fonetip.cz)

Chodící prasátko

Chodící prasátko

Zvířátko, které chodí, vydává zvuk a hýbe částí těla. (fonetip.cz)

Chodící jednorožec

Chodící jednorožec

Jednorožec se může pohybovat dopředu, nebo zůstat stát a přitomštěkat, hýbat hlavou a ocáskem. Dop. věk 3+ Baterie: 4× AA, nejsousoučástí (fonetip.cz)

Medvídek chodící

Medvídek chodící

Krásny plyšový medvídek na beterie, který chodí, vydává zvuky a hraje melodii (mrakyhracek.cz)

Chodící pejsek

Chodící pejsek

Pejsek s ovládáním na vodítku, může se pohybovat dopředu, nebo zůstat stát a přitom štěkat, hýbat hlavou a ocáskem. Dop. věk 3+ Baterie: 4× AA, nejsou součástí (mrakyhracek.cz)

Antonín Dvořák - Milan Kuna

Antonín Dvořák - Milan Kuna

Mezi mnoha lidmi, s nimiž se Antonín Dvořák v životě setkával, byli čeští i zahraniční skladatelé, dirigenti, instrumentalisté a operní pěvci, hudební kritici a pedagogové, libretisté, nakladatelé, dramaturgové orchestrů organizátoři festivalů, dále Dvořákovi žáci a samozřejmě také přátelé a členové rodiny. Kniha představuje formou rozšířených slov níkových hesel 430 hudebních, kulturních politických osobností, ale též prostých lidí, kteří se se skladatelem vídali bezprostředně při osobních setkáních nebo si s ním psali. Texty jsou oživeny úryvky z korespondence či z hudebních kritik, každé heslo doplňuje výběrová bibliografie. Kniha přináší řadu zajímavých postřehů o Dvořákových povahových vlastnostech a o jeho osobním životě a přes svůj encyklopedický charakter slouží jako poutavý… (knihydobrovsky.cz)

Chodící jednorožec

Chodící jednorožec

Jednorožec se může pohybovat dopředu, nebo zůstat stát a přitom štěkat, hýbat hlavou a ocáskem. Dop. věk 3+ Baterie: 4× AA, nejsou součástí (mrakyhracek.cz)

Chodící prasátko

Chodící prasátko

Zvířátko, které chodí, vydává zvuk a hýbe částí těla. (mrakyhracek.cz)

Chodící pavouk

Chodící pavouk

Pavouk na vzduch. Zmáčkni balonek a pavouk poskočí. (mrakyhracek.cz)

Chodící pejsek

Chodící pejsek

Pejsek s ovládáním na vodítku, může se pohybovat dopředu, nebozůstat stát a přitom štěkat, hýbat hlavou a ocáskem. Dop. věk 3+Baterie: 4× AA, nejsou součástí (fonetip.cz)

Kun Super Collapsible Vla

Kun Super Collapsible Vla

Ramenní opěrka pro violu Klasická plastová ramenní opěrka (pavouk) na violu se skládacími nožkami, díky nimž je pavouk skladnější. (kytary.cz)

Ochrana proti kunám las

Ochrana proti kunám las

Zápachem odpuzuje kuny a další zvěř. Jednoduše se připevní v motorovém prostoru.Technické parametryHodnotaMnožství1 ksVybaveníBiologická aromatická látkaVelmi účinný páchnoucí plátekDoba účinnosti po 5 - 6 měsíců (fonetip.cz)

Chodící králíček

Chodící králíček

Zvířátko, které chodí, vydává zvuk a hýbe částí těla. (fonetip.cz)

Chodící zombie hra

Chodící zombie hra

CHODÍCÍ ZOMBIE HRA Zneškodni Zombie je bezpečná hra na doma, která využívá neškodné ultra červené světlo. Vyzkoušej svoje dovednostive střelbě, můžeš střílet až ze 4,5 metrů! Když zasáhneš Zombie 3x, upadne mu levá ruka, když ho zasáhneš 6x –upadne mu pravá ruka. A nakonec když zasáhneš Zombie 9x – spadne na zem. Zombie otáčí hlavou a odpadávají mu ruce. Hračka vydává skutečné zvuky střelby a skřeků. V balení naleznete Zombie a pistoli. Pro správný chod hračky je nutné použít baterie, které nejsou součástí balení. … (mrakyhracek.cz)

Odpuzovač kun elektronický 12V

Odpuzovač kun elektronický 12V

Odpuzovač kun elektronický 12V (tipa.eu)

Pejsek chodící a štěkací

Pejsek chodící a štěkací

Pejsek chodící o velikosti cca 14 cm X 16 cm.Pejsek chodí a štěká sám,dokud vypínač neposunete do polohy OFF.Provoz na 2 baterie AA.Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Plan Toys Chodící kalíšky

Plan Toys Chodící kalíšky

Plan Toys Chodící kalíšky Dva modré kalíšky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jsou opatřena lanky. Děti si mohou vyzkoušet chůzi na kalíšcích, a to při napnutém lanku u každého z nich. Vyzkouší si tak svoji rovnováhu a koordinaci pohybů. Přednosti: vysoce kvalitní ekologická hračka bez formaldehydů, olova a těžkých prvků pro obaly se využívá recyklovaný papír Kupte dětem kvalitní dřevěnou hračku Plan Toys! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: dřevo Délka lana: 64 cm (hracky-4kids.cz)

Palatino Kun Style SR 4/4

Palatino Kun Style SR 4/4

Ramenní opěrka pro housle Opěrka na dětské housle velikosti 4/4 a 3/4 (kytary.cz)

Odpuzovač kun do auta kemo m100n

Odpuzovač kun do auta kemo m100n

Chraňte své auto díky agresivním ultrazvukovým tónům. Kuny je vnímají jako nanejvýš nepříjemné a všemožně se jim vyhýbají. Přístroj se montuje do motorového prostoru. Vysoké ultrazvukové tóny nejsou pro lidský sluchu slyšitelné.Technické parametryHodnotaProudový odběr2 mAProvozní napětí (text)12 VÚhel vyzařování150 °Rozměr, délka70 mmProvedení (auto-příslušenství)ProdejceRozměr, výška30 mmRozměr, šířka50 mmMnožství1 ksFrekvencecca. 23 KHzVlastnostiPříkon: 0,1 WFrekvence ultrazvuku: cca 23 KHzPiezo ultrazvukový výškový reproduktor s úhlem vyzařování 150°.VybaveníSinusový tón 100 dBAgresivní pulsaceNehořlavé podle UL94-5VBVoděodolná zalitá elektronikaHliníkový kalotový reproduktor s krycí mřížkou2násobně účinný díky pulzující LED a ultrazvuku (fonetip.cz)

Václav Talich - Milan Kuna

Václav Talich - Milan Kuna

Obsáhlá monografie věnovaná jedné z největších osobností české hudby, dirigentu Václavu Talichovi (1883-1961). S Talichem je spojen paradox, který bohužel není v české kultuře tak výjimečný: třebaže byl Talich nejvýznamnějším českým dirigentem, jenž dosáhl značné proslulosti i na světových koncertních pódiích a operních scénách, dostává se mu takto důkladně zpracované monografie až nyní, téměř půlstoletí po jeho smrti. Publikace sleduje detailně celou Talichovu dráhu. Hlavní text doplňuje přehled orchestrálních, symfonických a vokálně-instrumentálních skladeb a scénických děl Talichem dirigovaných, soupis Talichových gramofonových nahrávek, anglické resumé a jmenný rejstřík. (knihydobrovsky.cz)

Dvakrát zrozený - Milan Kuna

Dvakrát zrozený - Milan Kuna

Monografie o hudebním skladateli Karlu Reinerovi (1910-1979) částečně splácí dluh, který má šeská muzikologie vůči těžce zkoušené umělecké generaci, jež prošla dvěma totalitními režimy.Dvacáté století i privátní osudy lidí s ním spjaté jsou plné napětí, zvratů a rozporů. V případě Karla Reinera jsou přitom dány židovským původem, sporem mezi německou a českou národní identirou a brzkým rozhodnutím pro českou kulturu, složitou volbu životní dráhy v letech hospodářské krize, okupací a vězněním v koncentračních táborech, lety padesátými a hledáním cesty z estetického diktátu socialistického realismu i problémy s oficiálním přijetím jeho avantgardní umělecké orientace.Autor monografie sleduje čtenářsky přístupnou formou skladatelovy životní peripetie i jeho dílo chronologicky od studia u… (knihydobrovsky.cz)

Kun Shoulder rest 4/4

Kun Shoulder rest 4/4

Ramenní opěrka na housle Ramenní opěrka značky KUN má praktický a jednoduchý design umožňující nastavení výšky. (kytary.cz)

Addo chodící jednorožec

Addo chodící jednorožec

Addo Chodící jednorožecPro každou malou milovnici jednorožců je tu plyšový kamarád Addo. Plyšový chodící jednorožec Addo toho umí spoustu, chodí, vrtí ocasem, kývá hlavou a dokonce vydává 3 zvuky. Bílý jednorožec Addo zaujme svým krásným zlatým rohem, fialovými kopýtky, hřívou, ocasem a samožřejmě nemůže chybět zlatá ohlávka. Roztomilý a heboučký chodící jednorožec se bude vaší malé princezně určitě líbit.Baterie: 4 x AA (nejsou součástí balení)Rozměry balení: 25 x 25 x 15 cmVelikost hračky: cca 25 cmMateriál: plyšVýrobce: AddoVěk: 3+Chodící jednorožec - video (fonetip.cz)

Nafukovací chodicí rám

Nafukovací chodicí rám

Železným chodícím rámům již odzvonilo.Teď jsou tu nafukovací, která raz dva nafouknete a můžete se odrážet jako od klasického železného.Ideální pro dědečky, kteří se ještě necítí tak staří...Kdyby zahlédli nějakou pěknou mladou kočičku, tak přeci nemůžou chodit s něčím takovým.Proto mají v tašce tento nafukovací rám a až slečna zajde za roh nafouknou ho a nic je nezastaví :) Těžkým kovovým chodícím rámům již odzvonilo, teď je tu nový, lehčí, nafukovací Originální nafukovací chodící rám Je pogumovaný, proto se snadno omyje Při nafouknutí měří okolo 65 cm1 x Nafukovací chodící rám (kokiskashop.cz)

Mattel Barbie - Barbie a airbrush

Mattel Barbie - Barbie a airbrush

Zahraj si na módní návrhářku a vytvoř šaty panence Barbie podle svého! Nová sada Barbie® Airbrush Designer ti umožňuje vyrábět originální kostýmy! (bambule.cz)

Chodící pejsek baterie

Chodící pejsek baterie

Chodící pejsek na kabel. Pejsek chodí a štěká. Funkční na čtyři AA baterie (nejsou součástí). Velikost pejska cca 25 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Chodící zombie hra

Chodící zombie hra

CHODÍCÍ ZOMBIE HRAZneškodni Zombie je bezpečná hra na doma, která využívá neškodné ultra červené světlo. Vyzkoušej svoje dovednostive střelbě, můžeš střílet až ze 4,5 metrů! Když zasáhneš Zombie 3x, upadne mu levá ruka, když ho zasáhneš 6x –upadne mu pravá ruka. A nakonec když zasáhneš Zombie 9x – spadne na zem. Zombie otáčí hlavou a odpadávají mu ruce. Hračka vydává skutečné zvuky střelby a skřeků. V balení naleznete Zombie a pistoli. Pro správný chod hračky je nutné použít baterie, které nejsou součástí balení.Materiál: plastVelikost: 28,5 cmBaterie Zombie: 4x AAA (nejsou součástí)Baterie pistole: 2x AAA (nejsou součástí)Věk: 6+Prohlédněte si video zábavné hry Zneškodni zombie: (fonetip.cz)

Robot chodící 20cm

Robot chodící 20cm

RobotTento robot umí chodit. Je na baterie, svítí a vydává zvuk. Zaujme každého malého nadšence. Rozměr: 20 cmUrčení: pro kluky i holkyMateriál: plastVěk: 3+ (fonetip.cz)

Ochrana proti kunám secorut 3

Ochrana proti kunám secorut 3

Vydává agresivní ultrazvukové tóny, které plaší kuny. Tím se zabrání poškození elektrických kabelů a hadiček. Protože kuna je noční zvíře, zaplaší ji zároveň vestavěná supersvítivá LED. Díky polovodičové technologii CMOS je zajištěn velmi nízký odběr elektrického proudu.Technické parametryHodnotaProvozní napětí (text)12/24 VÚhel vyzařování145 °Provedení (auto-příslušenství)ProdejceRozměr, výška70 mmRozměr, šířka88 mmMnožství1 ksFrekvencecca. 22 KHzVlastnostiPřipojovací kabel 1,5 mOchrana proti přepólování, není tedy nutná pojistkaOdolnost proti nárazu a stříkající voděVzdálenost cca 200 m.VybaveníVysoký akustický tlakVodotěsná membrána sirényUltrazvuková a optická ochrana díky siréně a LEDVelký rádius (fonetip.cz)

Odpuzovač kun elektronický 12V, COMPASS

Odpuzovač kun elektronický 12V, COMPASS

Odpuzovač kun elektronický 12V, COMPASS Odpuzovač kun a hlodavců, vydává vysoký ultrazvukový tón, který je běžně lidským uchem neslyšitelný ale zvířatům je velmi nepříjemný a tím je odpuzuje. Ideální také proti kunám, které v opuštěném vozidle mohou způsobit značné škody, zejména na elektroinstalaci. Návod k použití: Upevněte výrobek na vhodné místo a zapojte přívodní kabel – černý vodič na -12 V (kostru), bílý na +12V jištěného pojistkou. Funkčnost výrobku si lze ověřit pomocí kontrolky na boční straně. Neupevňujte do blízkosti tepelných zdrojů a do vlhkých míst. Upozornění: Doporučujeme zapojit přes samostatný vypínač, aby bylo možné přístroj vypnout v okamžiku kdy ve voze přepravujete domácí zvíře, pro které by mohl být vysoký tón také nepříjemný. Technické údaje napájení … (torriacars.cz)

Addo Chodící jednorožec

Addo Chodící jednorožec

Addo Chodící jednorožec Bílý jednorožec s fialovou hřívou ožije holčičkám pod rukama. Stačí když ho aktivují stiskem tlačítka na zádech a on začne hrát melodii a vrtět ocáskem.  Holčičky zajisté potěší zářivý zvuk klapotu klopýtek. Mohou se o svého nového mazlíčka s láskou starat. Hračka je dodávaná v papírové krabičce. Kupte holčičkám milého jednorožce! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plyš Baterie: 4 x AA 1,5V( nejsou součástí) Rozměry jednorožce: 22 x 23 x 10 cm Rozměry boudy: 25 x 25 x 15 cm (hracky-4kids.cz)

Chodící pejsek baterie

Chodící pejsek baterie

Chodící pejsek na kabel. Pejsek chodí a štěká. Funkční na čtyři AA baterie (nejsou součástí). Velikost pejska cca 25 cm. Věk 3+ (fonetip.cz)

Kůň chodící se zvuky

Kůň chodící se zvuky

Bílý kůň se světle podrými prameny v bílé hřívě čeká na malé holčičky, kterým ožije pod rukama.  Funkčnost: umí chodit vydává zvuky řehtání a cválání Kupte holčičkám chodícího koníka! Vhodné pro děti od 3 let Materiál:plast Baterie: 3 x AA 1,5V (nejsou součástí) Rozměry koně: 24 x 27 cm Rozměry balení: 29 x 29 x 9 cm (hracky-4kids.cz)

Odpuzovač kun přenosný Kemo FG022

Odpuzovač kun přenosný Kemo FG022

Odpuzovač kun přenosný Kemo FG022 (tipa.eu)

Dinosaurus chodící a se zvukem

Dinosaurus chodící a se zvukem

Dinosaurus o velikosti cca 33 x 19 cm, který sám chodí, pohybuje, svítí a vydává zvuky. Provoz na 2 baterie AA (nejsou součástí). Rozměry balení cca 34,5 x 19 x 11 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Dinosaurus chodící a se zvukem

Dinosaurus chodící a se zvukem

Dinosaurus o výšce cca 21cm ,který sám chodí,pohybuje přitom rukama a křičí.Provoz na 2 baterie AA.Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Dinosaurus chodící a se zvukem

Dinosaurus chodící a se zvukem

Dinosaurus o výšce cca 21cm ,který sám chodí,pohybuje přitom rukama a křičí.Provoz na 2 baterie AA.Věk 3+ (fonetip.cz)

Keenway Chodící Dinosaurus na kabel

Keenway Chodící Dinosaurus na kabel

Keenway Chodící Dinosaurus na kabel Zeleného plastového dinosaura si děti mohou ovládat na dálku kabelem. Prehistorický ještěr jezdí dopředu a při jízdě hýbe hlavou i ocasem. Hračka je vyrobena z kvalitního plastu. Kupte dětem veselého dinosaura! Vhodné pro děti od 18 měsíců Materiál: plast Rozměry: 23 x 13 x 10 cm Baterie: 2x AA (součástí balení) (hracky-4kids.cz)

Mac Toys Chodící pejsek Westie

Mac Toys Chodící pejsek Westie

Mac Toys Chodící pejsek Westie   - Roztomilý pejsek s mašlí, který chodí, štěká a vrtí ocáskem - Balení obsahuje také navíjecí vodíto a česací kartáč - Pro děti od 3 let - Napájení na 2 AA baterie - Rozměry cca 24 x 24 cm (hawaj.cz)

Archeologický atlas ČR - Martin Kuna

Archeologický atlas ČR - Martin Kuna

Archeologický atlas je pokusem o publikaci, jaká zájemci o českou archeologii stále schází. I v České republice sice existuje řada archeologických encyklopedií a průvodců; tato kniha se ale od nich liší. Jejím cílem není pouze sdělit čtenáři určitý soubor informací o archeologických nalezištích, nálezech a výzkumech, ale především naučit jej archeologické lokality vnímat, nalézt a pochopit logiku jejich výpovědi. K tomu směřují především nové podrobné mapy, údaje o poloze v zeměpisných souřadnicích a většinou nové, profesionálně zpracované terénní fotografie. Pro publikaci bylo vybráno 105 archeologických lokalit z území Čech. S výjimkou několika málo míst s významnými archeologickými výzkumy a muzei jde vždy o lokality, na kterých jsou archeologické památky vidět na povrchu, ať už v… (knihydobrovsky.cz)

Ultrazvuková ochrana proti kunám secorut

Ultrazvuková ochrana proti kunám secorut

Poprvé je uplatněn systém odrazu zvuku u plašiče kun. Díky tomu je možné dosáhnout všesměrového vyzařování 360 stupňů. Velmi výkonný ultrazvukový generátor vytváří zvuk s dosahem až cca 250 m.Technické parametryHodnotaProudový odběr50 mAProvozní napětí (text)12/24 VÚhel vyzařování360 °Rozměr, délka68 mmProvedení (auto-příslušenství)ProdejceRozměr, výška55 mmRozměr, šířka77 mmMnožství1 ksVybaveníKabel 150 cm (fonetip.cz)

Sprej proti kunám kemo z100

Sprej proti kunám kemo z100

Nepříjemné aroma přírodních velmi účinných látek odpuzuje jak kuny, tak i jiné škodlivé hlodavce z oblasti aplikace. Vhodné na motorové prostory, krytá parkovací místa i stání na volném prostranství.Technické parametryHodnotaProvedení (auto-příslušenství)SprejMnožství500 mlVybaveníVysoce účinný koncentrátPřed prvním použitím se doporučuje motorový prostor řádně vyčistit přípravkem s obj. č. 841257. (fonetip.cz)

Ultrazvuková a elektrická ochrana proti kunám

Ultrazvuková a elektrická ochrana proti kunám

Zažene kunu díky elektrošoku vycházejícího z destiček s vysokým napětím, nabitých elektrickým proudem na cca 200 až 300 V, které jsou umístěny v motorovém prostoru automobilu (pouze slabé impulzy, jež kunu zaženou a neusmrtí), a díky silným, agresivně pulzujícím ultrazvukovým tónům. Vypne se automaticky při napětí baterie < 11,5 V/DC. Základní přístroj s vysíláním ultrazvukových tónů je vodotěsný podle IP 65 a lze jej namontovat přímo na místo, kudy do vozu kuna proniká. Zabudovaná, blikající LED.Technické parametryHodnotaProudový odběr5 mAProvozní napětí (text)12 VÚhel vyzařování160 °Rozměr, délka70 mmProvedení (auto-příslušenství)ProdejceRozměr, výška50 mmRozměr, šířka40 mmMnožství1 ksFrekvencecca. 23 KHzVlastnostiPiezo ultrazvukový výškový reproduktorVysokonapěťové destičkyVypne se při… (fonetip.cz)

Ochrana proti kunám secorut high-power

Ochrana proti kunám secorut high-power

Provoz pomocí ultrazvukového pulzního generátoru a speciálně vyvinutého piezo reproduktoru s membránou umožňující vytvořit enormní akustický tlak. Indikace provozu pomocí 5 mm LED.Technické parametryHodnotaProudový odběr48 mAProvozní napětí (text)12/24 VÚhel vyzařování145 °Rozměr, délka47 mmProvedení (auto-příslušenství)ProdejceRozměr, výška26 mmRozměr, šířka68 mmMnožství1 ksVybaveníKabel 100 cm (fonetip.cz)

Agusia panenka chodící 80cm

Agusia panenka chodící 80cm

Velká Agusia panenka. Velikost 80 cm. Mrkací panenka se stylovým oblečením. Panenka má pohyblivé nohy a ruce a lze s ní chodit.  Věk: 3+Velikost: 80 cm (fonetip.cz)

HM Studio Medvídek chodící

HM Studio Medvídek chodící

HM Studio Medvídek chodící Méďa Barny je dalším z plyšových mazlíků, kteří se navíc umějí pohybovat. Stačí pokud ho děti stisknou na zádech. Poté se medvídek aktivuje k pohybu a navíc začne hrát příjemnou melodii. Barny je na baterie a je dodáván v papírové boudě. Kupte dětem pohyblivého medvídka! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plyš Baterie: 3 x AA 1,5V( jsou součástí) Rozměry jednorožce: 30 x 16 x 12 cm Rozměry boudy: 33 x 34,5 x 19 cm (hracky-4kids.cz)

HM Studio Jednorožec chodící

HM Studio Jednorožec chodící

HM Studio Jednorožec chodící Aron je jednorožec, který je jedním z domácích nenáročných mazlíčků. Pokud mu děti stisknou záda, umí zahrát příjemnou melodii a hýbat se.Holčičky mu hřebínkem mohou rozčesávat hřívu. Vedle jednorožce jsou v nabídce dalších samostatných produktů jeho společníci jednorožec Persy a pes Dasty. Obsah balení:  jednorožec, hřebínek papírová bouda jako balení Vyberte dětem jednoho z domácích mazlíků! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plyš Baterie: 3 x AA 1,5V( jsou součástí) Rozměry jednorožce: 30 x 16 x 12 cm Rozměry boudy: 33 x 34,5 x 19 cm (hracky-4kids.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít