BANQUET Sada sklenic 6ks 380ml Leona Crystal Long A11298 (A11298)

BANQUET Sada sklenic 6ks 380ml Leona Crystal Long A11298 (A11298)

BANQUET Sada sklenic 6ks 380ml Leona Crystal Long A11298 (A11298)

Sklenice na studené nápoje objem sklenice 380ml Pochutnáte si rádi na dobrém míchaném nápoji? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Leona Crystal Long, které jsou určeny právě pro různé míchané nápoje. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního čirého skla.Pochutnáte si rádi na dobrém míchaném nápoji? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Leona Crystal Long, které jsou určeny právě pro různé míchané nápoje. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního čirého skla.Tvrzený okraj sklenice zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Skleničky od českého výrobce Banquet jsou vhodné do gastro provozu i jako dárek. Objem skleničky je 380 ml.Hlavní přednostiKvalitní sada skleniček na míchané nápojeVyrobena z odolného čirého skla6 ks skleniček v saděTvrzený okraj skleniček a… (alza.cz)

BANQUET Sada sklenic 6ks Leona Crystal Whisky A11297 (A11297)

BANQUET Sada sklenic 6ks Leona Crystal Whisky A11297 (A11297)

Sklenice na whisky 280ml, 6ks Pochutnáte si rádi na dobré Whisky? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Leona Crystal Whisky, které jsou určeny právě pro tento typ alkoholu. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního čirého skla.Pochutnáte si rádi na dobré Whisky? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Leona Crystal Whisky, které jsou určeny právě pro tento typ alkoholu. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního čirého skla.Tvrzený okraj sklenice zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Skleničky od českého výrobce Banquet jsou vhodné do gastro provozu i jako dárek. Objem skleničky je 280 ml.Hlavní přednostiKvalitní sada skleniček na whiskyVyrobena z odolného čirého skla6 ks skleniček v saděTvrzený okraj skleniček a dlouhá životnost (alza.cz)

BANQUET Sada sklenic 6ks Leona Crystal bílé víno 230ml A11304 (A11304)

BANQUET Sada sklenic 6ks Leona Crystal bílé víno 230ml A11304 (A11304)

Sklenice na víno 6ks, 230ml, vyrobeno z velmi kvalitního skla české výroby Šestidílná sada elegantních sklenic Banquet Leona Crystal 230 obsahuje 6 kusů sklenic na bílé víno vyrobených z velice kvalitního čirého skla české výroby. Z každé této sklenice o objemu 230 ml si můžete vychutnat své oblíbené bílé víno třeba při slavnostní večeři. Skleničky jsou vhodné pro mytí v myčce.Šestidílná sada elegantních sklenic Banquet Leona Crystal 230 obsahuje 6 kusů sklenic na bílé víno vyrobených z velice kvalitního čirého skla české výroby. Z každé této sklenice o objemu 230 ml si můžete vychutnat své oblíbené bílé víno třeba při slavnostní večeři. Skleničky jsou vhodné pro mytí v myčce.Klíčové vlastnostiSada 6 kusů elegantních sklenic na bílé vínoKvalitní české čiré skloObjem: 230 mlVýška: 18… (alza.cz)

BANQUET Sada sklenic 6ks Degustation Crystal Long A00507 (A00507)

BANQUET Sada sklenic 6ks Degustation Crystal Long A00507 (A00507)

Sklenice na studené nápoje 350ml, 6ks Pochutnáte si rádi na dobrém míchaném nápoji? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Dequstation Crystal Long, které jsou určeny právě pro tento typ drinků. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního křišťálového skla.Pochutnáte si rádi na dobrém míchaném nápoji? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Dequstation Crystal Long, které jsou určeny právě pro tento typ drinků. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního křišťálového skla.Tvrzený okraj sklenice zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Skleničky od českého výrobce Banquet jsou vhodné do gastro provozu i jako dárek. Objem skleničky je 350 ml.Hlavní přednostiKvalitní sada skleniček na míchané nápojeVyrobena z křišťálového skla6 ks skleniček v saděTvrzený okraj skleniček a… (alza.cz)

BANQUET Sada sklenic 6ks Degustation Crystal Whisky A00506 (A00506)

BANQUET Sada sklenic 6ks Degustation Crystal Whisky A00506 (A00506)

Sklenice na whisky 320ml, 6ks Pochutnáte si rádi na dobré Whisky? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Degustation Crystal Whisky, které jsou určeny právě pro tento typ alkoholu. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního křišťálového skla.Pochutnáte si rádi na dobré Whisky? Pak jistě oceníte sadu skleniček BANQUET Degustation Crystal Whisky, které jsou určeny právě pro tento typ alkoholu. Sada obsahuje 6 ks skleniček z vysoce kvalitního křišťálového skla.Tvrzený okraj sklenice zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. Skleničky od českého výrobce Banquet jsou vhodné do gastro provozu i jako dárek. Objem skleničky je 320 ml.Hlavní přednostiKvalitní sada skleniček na whiskyVyrobena z křišťálového skla6 ks skleniček v saděTvrzený okraj skleniček a dlouhá životnost (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "BANQUET Sada sklenic 6ks 380ml Leona Crystal Long A11298 (A11298)" se dívají také na:

Sada pantoflí pro návštěvy
Tlakový hrnec banquet náhradní díly
Atx profi gola sada 94 dílů

BANQUET Sklenice na pivo 6ks Leona Crystal 370ml A11306 (A11306)

BANQUET Sklenice na pivo 6ks Leona Crystal 370ml A11306 (A11306)

Sklenice na pivo 6ks, 370ml, vyrobeno z velmi kvalitního skla české výroby Sada elegantních pivních sklenic Banquet Leona Crystal 370 obsahuje 6 kusů sklenic vyrobených z velice kvalitního čirého skla české výroby. Z každé této sklenice o objemu 370 ml si můžete vychutnat své oblíbené pivo třeba při slavnostní večeři. Skleničky jsou vhodné pro mytí v myčce.Sada elegantních pivních sklenic Banquet Leona Crystal 370 obsahuje 6 kusů sklenic vyrobených z velice kvalitního čirého skla české výroby. Z každé této sklenice o objemu 370 ml si můžete vychutnat své oblíbené pivo třeba při slavnostní večeři. Skleničky jsou vhodné pro mytí v myčce.Klíčové vlastnostiSada 6 kusů elegantních sklenic na pivoKvalitní české čiré skloObjem: 370 mlVýška: 18,7 cmHorní průměr: 5,4 cmDolní průměr: 6,6… (alza.cz)

BANQUET Sada sklenic 6ks Bistro Irish coffee A02961 (A02961)

BANQUET Sada sklenic 6ks Bistro Irish coffee A02961 (A02961)

Sklenice na teplé nápoje 6ks, 215ml  Oblíbený typ sklenic s uchem na zdobené nožce tradičně používaný na irskou kávu. Najdou však využití na veškeré horké či studené nápoje. Jsou vyrobeny z hladkého čirého skla, v jemném designu bez ostrých hran. Sklenice lze mýt v myčce na nádobí a použít v mikrovlnné troubě.Klíčové vlastnostiNa horké i studené nápojeČiré a hladké skloNa nožce s praktickým uchemVhodné do myčky i mikrovlnné trouby6 kusůRozměry sklenice:Výška: 14,6 cmPrůměr: 7,6 cmObjem:215 ml (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na vodu HB IDEAL 380ml 6ks (CX25015380/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na vodu HB IDEAL 380ml 6ks (CX25015380/6)

Sklenice na studené nápoje tradiční, koktejlová, tvar je baňatější na nízkém podstavci, používá se převážně k podávání tradičních koktejlů jako Mojito, Piňa Colada, Sex on the beach a dalších, skleničky na koktejly se často před přípravou koktejlu speciálně upravují, například se na několik hodin uloží orosené do mrazáku, aby na povrchu kalíšku vznikla tenká vrstva ledu, nebo se okraj skleničky potře citronem a následně posype cukrem, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení Mějte vodu vždy po ruce se sklenicemi HB IDEAL, které jsou přímo určené pro podávání jakékoliv vody, džusů, šťáv a dalších nealkoholických nápojů. Jsou také vhodné na přípravu koktejlů (Mojito, Piňa Colada, Sex on the Beach). Sklenice ze sady IDEAL od českého výrobce BOHEMIA CRYSTAL jsou vyrobeny z odolného… (alza.cz)

Banquet Crystal Sklenice na sekt Leona 210 ml

Banquet Crystal Sklenice na sekt Leona 210 ml

6dílná sada sklenic na šampaňské typu flétna je dodávaná v ozdobném obalu. Sklenice jsou vyrobeny z velmi kvalitního skla české výroby. Průměr dna 6,6 cm. (4home.cz)

Sklenice Sandra, Crystalex, 380ml, 6ks

Sklenice Sandra, Crystalex, 380ml, 6ks

Klasická sklenice na nealko nápoje. Pro takové sklenice charakterizují jejích větší objem a válcový tvar. Design sklenic je dostatečně univerzální, a muže se v nich objevit i alkoholický koktejl. Skleničky jsou při prostření využívané hlavně k podávání vody, džusů, a jiných nápojů. Skleničky jsou dodávány v dárkovém balení. Výrobce: Crystalex. (winehouse.cz)

Sklenice na pivo Sandra, Crystalex, 380ml, 6ks

Sklenice na pivo Sandra, Crystalex, 380ml, 6ks

Elegantní a dokonale tvarově sladěná sklenice na pivo z křišťálového skla. Opravdovým milovníkům piva nabídne chuť, vzhled a dokonce i zvuk chmelového nápoje. Je historicky dáno, že pivní sklenice nemají žádné stanovené zásady pro tvar či velikost. Důraz se klade spíše na praktičnost sklenice. Při volbě sklenice na pivo chmelové znalci hledí především na tvar, zda umožňuje rychlé natočení piva, udržitelnost pěny, možnost převrhnutí a také na snadnost čištění pivního skla. Pivo, jako každý jiný nápoj si zaslouží servírování a konzumaci z adekvátních sklenic - mělo by být správným způsobem podáváno a ve finále vypito. Tato sklenice nemá cejch. Skleničky jsou dodávány v dárkovém balení. Výrobce: Crystalex. (winehouse.cz)

Crystalex Sklenice na pivo LARA 380ml 6ks (40415/380)

Crystalex Sklenice na pivo LARA 380ml 6ks (40415/380)

Sklenice na pivo vhodné na pivo, lze mýt v myčce, nepoužívat do mikrovlné trouby, česká výroba Setkáváme se s nimi, denně je používáme, a přesto je to mnohdy lehce opomíjené vybavení domácnosti. Řeč je o sklenicích. Jestliže si dáváme pozor na výběr vhodných tekutin a dodržujeme striktně pravidelný pitný režim, mělo by nám ležet na srdci taktéž z čeho pijeme. Sada sklenic Crystalex Lara je vyrobena z kvalitního skla v jednoduchém a přesto velmi praktickém designu. Sklenice se hodí na podávání studených nápojů a lze je mýt v myčce. S těmito sklenicemi už nikdy nebude sváteční tabule vypadat stroze. Hlavní přednosti sady sklenic Crystalex Larajsou vyrobené z kvalitního sklav sadě se nachází šest sklenic identického designusklenice Crystalex se hodí k podávání… (alza.cz)

Sklenice na víno Royale White wine, Luigi Bormioli, 380ml, 6ks

Sklenice na víno Royale White wine, Luigi Bormioli, 380ml, 6ks

na víno vyrobené z jednoho kusu skla beze spojů a spár. Pocházejí z dílny italských mistrů na nápojové sklo od firmy Luigi Bormioli. Jejich hlavní předností je příznivý poměr mezi cenou a kvalitou. Jsou vyrobeny z patentovaného křišťálového bezolovnatého skla technikou Sparx. Stopka je zpevněna s příměsí titanu, což sklenice činí odolnými proti nárazům. Doba dodání maximálně 4-6 dní. Výrobce: Luigi Bormioli. (winehouse.cz)

Sklenice na víno Vinoteque Fresco, Luigi Bormioli, 380ml, 6ks

Sklenice na víno Vinoteque Fresco, Luigi Bormioli, 380ml, 6ks

Sklenice ladných tvarů vhodná pro pití ovocných svěžích vín, a to červených i bílých. Tato kolekce sklenic na víno je vhodná pro každého znalce a milovníka dobrých vín. Sklenice jsou vyvinuty a navrženy tak, aby rozvíjely přirozenou chuť vína, ale i jeho aroma. Jsou vyrobeny z jedinečného křišťálového skla s příměsí titanu, pro zvýšení odolnosti a pevnosti při mytí. Například při mytí v myčce si sklenice udrží svůj vysoký lesk až přes 4000 mycích cyklů. Tyto sklenice byly také vyrobeny bezolovnatou metodou, která je naprosto v souladu se zásadami ekologicky šetrné výroby. Sadu sklenic na víno Vinoteque Fresco si opravdu zamilujete. Pocházejí z produkce známých mistrů na výrobu nápojového skla, italské firmy Luigi Bormioli. Sada obsahuje 6 kusů sklenic. Doba… (winehouse.cz)

Sada sklenic 6ks 145ml

Sada sklenic 6ks 145ml

(home-point.cz)

Sada sklenic 6ks 52052

Sada sklenic 6ks 52052

(home-point.cz)

Sada sklenic 6ks 230ml

Sada sklenic 6ks 230ml

(home-point.cz)

Sada sklenic 6ks 390ml

Sada sklenic 6ks 390ml

(home-point.cz)

Sada sklenic 6ks 30ml

Sada sklenic 6ks 30ml

Výška 11,5cm (home-point.cz)

Sada sklenic 6ks Galata 340ml

Sada sklenic 6ks Galata 340ml

Pr.7cmxv.13cm 340ml (home-point.cz)

Sada sklenic 6ks colibr 0,65ml

Sada sklenic 6ks colibr 0,65ml

(home-point.cz)

Sada sklenic 6ks 210 ml

Sada sklenic 6ks 210 ml

(home-point.cz)

Sada sklenic 6ks Aras 350ml

Sada sklenic 6ks Aras 350ml

Výška 15cm (home-point.cz)

Sada sklenic 6ks flétna 220ml

Sada sklenic 6ks flétna 220ml

Sklo, 6xpohár v23cm,vhodné do myčky nádobí (home-point.cz)

Sada sklenic 6ks COLIBRI 580ml

Sada sklenic 6ks COLIBRI 580ml

(home-point.cz)

Sad. sklenic 6ks longdrink

Sad. sklenic 6ks longdrink

250ml (home-point.cz)

Tescoma Sada sklenic 6ks VERA 350ml (306010.00)

Tescoma Sada sklenic 6ks VERA 350ml (306010.00)

Sklenice na studené nápoje pro podávaní nápojů, z odolného čirého skla, vhodné do myčky  Elegantní sklenice z čirého skla pro podávání nápojů je vhodná do každé kuchyně. Nadčasový přímočarý design vyzdvihuje rovné a hladké linie. Sklenička se velmi dobře udržuje, můžete ji mýt ručně nebo použít myčku nádobí. Tvar je přizpůsoben snadnému uchopení a pohodlnému držení skleničky v ruce. Skleničky na nápoje řadíme mezi předměty pro každodenní využití, bez nichž si podávání nápojů dovedeme jen obtížně představit. Vytvořte si v domácnosti zásobu skleniček Tescoma Fame, každý je bude chtít používat!Parametry a specifikaceMateriál odolné čiré skloVhodné do myčkyObjem 350 mlVýška 14 cmObsah balení 6 ks (alza.cz)

Tognana Sada sklenic 6ks 340ml GOLF TRASPARENTE (N3585D6TRAS)

Tognana Sada sklenic 6ks 340ml GOLF TRASPARENTE (N3585D6TRAS)

Skleničky materiál sklo, 3 barvy, kapacita 340 ml, výška 10 cm, vhodné do myčky Krásné a elegantní skleničky italské značky Tognana vám přinesou osvěžení a povznesou večery u zapadajícího slunce. Skleničky z edice GOLF TRASPARENTE vynikají jemným a elegantním vzorováním. Díky kapacitě 340 ml jsou ideální na míchané nápoje i osvěžující vodu s citrónem. Sklenice GOLF TRASPARENTE jsou vhodné do myčky na nádobí. Klíčové vlastnosti skleniček Tognana Sada sklenic 6ks 340ml GOLF TRASPARENTE Kvalitní sklenice o objemu 340 mlSada obsahuje 6 sklenic GOLF TRASPARENTE o výšce 10 cmPerfektní dárek do všech domácnostíJednoduchý a elegantní styl sklenic je předurčuje pro osvěžující vodu s citronem i míchané nápojeSklenice mají jemný vzorek připomínající… (alza.cz)

Sada sklenic UH 6ks

Sada sklenic UH 6ks

6x v - 19cm, průměr 6,5cm 200ml (home-point.cz)

Sada 6ks sklenic

Sada 6ks sklenic

(home-point.cz)

Sada sklenic červ.víno 6ks

Sada sklenic červ.víno 6ks

(home-point.cz)

Sada 6ks sklenic

Sada 6ks sklenic

(home-point.cz)

Sada sklenic plast 6ks 350ml

Sada sklenic plast 6ks 350ml

(home-point.cz)

Sada sklenic TRUVA 6ks 350ml

Sada sklenic TRUVA 6ks 350ml

(home-point.cz)

Sada sklenic CILIBRI 350ml 6ks

Sada sklenic CILIBRI 350ml 6ks

(home-point.cz)

Sada sklenic ADA 6ks 250ml

Sada sklenic ADA 6ks 250ml

(home-point.cz)

Sada sklenic Venue 6ks 200ml

Sada sklenic Venue 6ks 200ml

Sklo, 6xpohár v20cm,pr. 6,5cm, vhodné do myčky nádobí (home-point.cz)

Sada sklenic ARAS 6ks 200ml

Sada sklenic ARAS 6ks 200ml

(home-point.cz)

Sada sklenic TRUVA 6ks 90ml

Sada sklenic TRUVA 6ks 90ml

(home-point.cz)

Sada sklenic MARTINI 210ml 6ks

Sada sklenic MARTINI 210ml 6ks

(home-point.cz)

Sklenice sada 6ks 300ml

Sklenice sada 6ks 300ml

(home-point.cz)

Sklenice sada 6ks 215ml

Sklenice sada 6ks 215ml

(home-point.cz)

Sklenice sada IRISH 6ks

Sklenice sada IRISH 6ks

(home-point.cz)

Sklenice sada 6ks 225ml

Sklenice sada 6ks 225ml

(home-point.cz)

Sklenice sada 6ks 280ml

Sklenice sada 6ks 280ml

(home-point.cz)

Sklenice sada 6ks 165ml

Sklenice sada 6ks 165ml

(home-point.cz)

Sklenice sada 6ks 195ml

Sklenice sada 6ks 195ml

(home-point.cz)

Sklenice sada 6ks 55ml

Sklenice sada 6ks 55ml

(home-point.cz)

Sklenice sada 6ks 70ml

Sklenice sada 6ks 70ml

Kalich - Š.5cm, V.19cm, d.6cm. (home-point.cz)

Sada 6ks whisky sklenic

Sada 6ks whisky sklenic

(home-point.cz)

BANQUET Sada nerezového nádobí RONDEL 6ks (48726806)

BANQUET Sada nerezového nádobí RONDEL 6ks (48726806)

Sada hrnců sada obsahuje: hrnec 16x10.5cm s poklicí, hrnec 20x12.5cm s poklicí, hrnec 24x14cm s poklicí, poklice jsou vyrobeny z odolného skla a mají otvor na páru pro dokonalou kontrolu nad vařením, povrchová úprava nerez lesk (uvnitř i vně), materiál: nerez, nádobí se snadno udržuje, tloušťka stěny 0.50mm, tloušťka dna 0.5mm, objem hrnců 2.2/4.2 /6.7 l, vhodné na všechny typy sporáků, indukce ANO, trouba NE, myčka ANO. Pro každé vaření jsou potřeba nejen kvalitní suroviny, ale také nádobí. Nerezová sada nádobí BANQUET RONDEL vám dá nezbytné základní vybavení kuchyně. Obsahuje 3 hrnce včetně a 3 skleněné poklice s praktickým otvorem pro snadný únik páry. Hrnce mají zevnitř i zvenku lesklý povrch a lze je umýt v myčce. Držadla na hrncích jsou přišroubovaná. Sadu Rondel… (alza.cz)

BANQUET Sada hrnků 6ks MONACO A05565 (A05565)

BANQUET Sada hrnků 6ks MONACO A05565 (A05565)

Hrnek 6ks, objem 350ml Máte rádi kvalitní porcelánové nádobí? Vyzkoušejte sadu 6 hrnků BANQUET z moderní kolekce MONACO. Kolekce je vyrobena z kvalitního bílého porcelánu, který je bělejší než klasický porcelán. Máte rádi kvalitní porcelánové nádobí? Vyzkoušejte sadu 6 hrnků BANQUET z moderní kolekce MONACO. Kolekce je vyrobena z kvalitního bílého porcelánu, který je bělejší než klasický porcelán. Kolekci Monaco české značky Banquet poznáte podle hranatého designu a příjemné bílé barvy. Porcelánovou sadu hrnků můžete používat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce na nádobí.Hlavní přednostiModerní kulatý designKvalitní extra bílý porcelán6 ks hrnků v saděMožné použít v mikrovlnce i myčce nádobí (alza.cz)

BANQUET Sada misek 6ks OLIVES A02622 (A02622)

BANQUET Sada misek 6ks OLIVES A02622 (A02622)

Sada misek 6ks malých misek 1ks velká mísa Sedmidílná sada Banquet Olives obsahuje 6 porcelánových malých bílých misek s dekorem oliv a jednu velkou mísu v totožném dekoru. Sada je vhodná například pro servírování salátů. Porcelánové misky jsou vhodné pro běžné domácí užití, lze je mýt v myčce, a je možné je používat i do mikrovlnné trouby. Sedmidílná sada Banquet Olives obsahuje 6 porcelánových malých bílých misek s dekorem oliv a jednu velkou mísu v totožném dekoru. Sada je vhodná například pro servírování salátů. Porcelánové misky jsou vhodné pro běžné domácí užití, lze je mýt v myčce, a je možné je používat i do mikrovlnné trouby. Klíčové vlastnostiSedmidílná sada bílých misek v dekoru olivNa výrobu byl použit kvalitní porcelánPrůměr malých misek: 15 cmVýška… (alza.cz)

Sklenice KLARA sada 6ks 65ml

Sklenice KLARA sada 6ks 65ml

(home-point.cz)

BANQUET Sada kuchyňského náčiní UNIVERSE, 6ks (28504990)

BANQUET Sada kuchyňského náčiní UNIVERSE, 6ks (28504990)

Sada kuchyňského náčiní nerezová, skládá se z obracečky s otvory 33cm, naběračky 30cm, šťouchadla na brambory 26cm, šlehací metly 22.5cm, roztírací lopatky 24cm a vidličky 31.5cm, myčka ano Sada kuchyňského náčiní UNIVERSE, 6 ks Sada kuchyňského náčiní UNIVERSE, 6 ks se skládá z obracečky s otvory 33 cm, naběračky 30 cm, šťouchadla na brambory 26 cm, šlehací metly 22,5 cm, roztírací lopatky 24 cm a vidličky 31,5 cm. Náčiní je opatřeno praktickým očkem pro možnost závěsu.Lze kombinovat se závěsným programem BANQUET Variella. (alza.cz)

Sklenice sada Elegan 6ks 335ml

Sklenice sada Elegan 6ks 335ml

(home-point.cz)

Sklenice sada 6ks ADA 150ml

Sklenice sada 6ks ADA 150ml

(home-point.cz)

BANQUET Sklenice City long 340 LAVENDER A3

BANQUET Sklenice City long 340 LAVENDER A3

3dílná sada sklenic long drink LAVENDER 340 ml se skládá z čirých sklenic s dekorem levandule, kónický tvar, výška sklenic 13,5 cm, horní průměr 8,2 cm, dolní průměr 4,9 cm. (nabytek-forliving.cz)

BANQUET Sada kořenek 6ks 150ml AROMI A00700 (A00700)

BANQUET Sada kořenek 6ks 150ml AROMI A00700 (A00700)

Sada kořenek 6ks, 150ml  Praktické kořenky na jakékoliv koření, které potřebuje mít stále po ruce, se skvěle hodí do každé kuchyně. Jsou skleněné s dobře těsnícími víčky. Objem 150 ml vám umožní skladovat větší množství koření, takže se vám jen tak nestane, že by došlo.Klíčové vlastnostiPraktické skleněné kořenkyTěsnící víčkaObjem 150 mlRozměry:11,5 × 5,5 × 5,5 cm (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít