Bamboolik Vnitřní plena batolecí sada 2 ks (8595642900358)

Bambusové vkládací pleny 12 x 30 cm 2 ks

Bambusové vkládací pleny 12 x 30 cm 2 ks

Bambusové vkládací pleny jsou vyrobeny z vysoce savého jemného bambusového froté, které je antibakteriální a je velmi příjemné k dětské pokožce. Jsou skvělým doplňkem ke kalhotkovým plenám.Parametry2 vysoce savé vkládací 3-vrstvé bambusové pleny, antialergické a antibakteriální, rozměr: 12 x 30 cm. Balení2 ksNáš tipV naší nabídce naleznete také další produkty pro přebalování dětí. (ageo.cz)

Mikrovláknové vkládací pleny 12 x 30 cm 2 ks

Mikrovláknové vkládací pleny 12 x 30 cm 2 ks

Mikrovláknové vkládací pleny jsou vyrobeny z vysoce savého mikrovláknového jemného materiálu, který je velmi příjemný k dětské pokožce. Jsou skvělým doplňkem ke kalhotkovým plenám.Parametry2 vysoce savé vkládací 3-vrstvé mikrovláknové pleny, vysoce savé vnitřní jádro, rozměr: 12 x 30 cm. Balení2 ksNáš tipV naší nabídce naleznete také další produkty pro přebalování dětí. (ageo.cz)

T-tomi Látkové pleny, sada 4 ks, Podzim

T-tomi Látkové pleny, sada 4 ks, Podzim

T-tomi Látkové pleny, sada 4 ks, Podzim Klasické dětské pleny s motivem podzimu a dalšího jemného vzoru laděného do jemných barev, jsou připraveny pro využití do plenkových kalhotek, jako osuška, přebalovací podložka, ale také jako podložka do kočárků či postýlek. Vysokogramážní bavlna ve spojení s jemným flanelem vytváří měkký a savý povrch, který je příznivý k dětské pokožce. Potisk plen sjednocuje moderní design.  Přednosti: pevné nylonové okraje vysoká savost materiálu příhodné doma i na cestách Vyberte si z některých plen značky T-tomi! Vhodné pro děti od narození Materiál: bavlna Rozměr pleny: 76 x 76 cm Rozměr balení: 26 x 5,5 x 13 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

T-tomi Látkové pleny Sada 4 ks Zelení ježci

T-tomi Látkové pleny Sada 4 ks Zelení ježci

T Tomi Látkové pleny Sada čtyř látkových plen je určena pro děti od narození. Přednosti: pevné nylonové okraje vysoká savost materiálu vysoká gramáž bavlny spojená s flanelem Využití: jako dětská osuška jako dětská klasická pleny na přebalovací podložku jako podkladové pleny do kočárků a postýlek Vyberte dětem Tetra pleny! Vhodné pro děti od narození Materiál: bavlna Rozměr pleny: 76 x 76 cm Rozměr balení: 26 x 5,5 x 13 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

T-tomi Látkové Tetra pleny Sada 3 ks Opice

T-tomi Látkové Tetra pleny Sada 3 ks Opice

T-tomi Látkové Tetra pleny Sada 3 ks Opice Sada tří kusů látkových plen laděných do bílé a hnědé barvy. Pro výrobu je použita klasická technologie tkaní vysokogramážní čisté bavlny s výsledkem vysoké savosti a měkkosti. Kvalitní zpracování nechává plenám zachovávat si svůj tvar. Používáním T-Tomi plen šetří rodiče oproti jednorázovým plenám finance i přírodu. Přednosti: antialergické dvouvrstvové tkaní gramáž bavlny 155 g/m2 2 pevně vytkávané + 2 zašité okraje Kupte dětem kvalitní látkové pleny! Vhodné pro děti od narození Materiál: bavlna Rozměr plen: 70 x 70 cm Rozměr balení: 18 x 3,5 x 14 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Uživatele, kteří hledají "Bamboolik Vnitřní plena batolecí sada 2 ks (8595642900358)" se dívají také na:

Sada pantoflí pro návštěvy
Britax smile 2 2018
Xiaomi mi mix 2
Kurzweil ks-40a recenze
Jrc radar dsi 2+1
Atx profi gola sada 94 dílů

T-tomi Látkové pleny, sada 4 ks, růžoví šneci

T-tomi Látkové pleny, sada 4 ks, růžoví šneci

T-tomi Látkové pleny Sada 4 ks Klasické dětské pleny s motivem šnečků a dalšího jemného vzoru laděného do růžových barev, jsou připraveny pro využití do plenkových kalhotek, jako osuška, přebalovací podložka, ale také jako podložka do kočárků či postýlek. Vysokogramážní bavlna ve spojení s jemným flanelem vytváří měkký a savý povrch, který je příznivý k dětské pokožce. Potisk plen sjednocuje moderní design.  Přednosti: pevné nylonové okraje vysoká savost materiálu příhodné doma i na cestách Vyberte si z některých plen značky T-tomi! Vhodné pro děti od narození Materiál: bavlna Rozměr pleny: 76 x 76 cm Rozměr balení: 26 x 5,5 x 13 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada 3 ks Srdíčka

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada 3 ks Srdíčka

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada tří kusů plen, jedna v bílém provedení, další dvě s barevným potiskem srdíček.Jsou vyrobeny technologií dutinného tkaní, tím se stávají savými, měkkými a velmi citlivými k pokožce dítěte. Bambusová zavinovačka T-tomi je svými příznivými vlastnostmi příhodná již pro novorozená miminka. Přednosti: dvouvrstvový materiál vysokogramážní bavlna vysoká savost materiálu všechny okraje jsou založené a zašité osuška je antialergická a antibakteriální Vyberte dětem některou z bambusových plen T-tomi! Vhodné pro děti od narození Materiál: 70 % bambusová viskóza, 30 % bavlna v BIO kvalitě Rozměr plen: 70 x 70 cm Rozměr balení: 18 x 3,5 x 14 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada 3 ks Ptáčci

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada 3 ks Ptáčci

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada tří kusů plen, jedna v bílém provedení, další dvě s potiskem barevných ptáčků. Je vyrobena technologií dutinného tkaní, tím se stává savou, měkkou a velmi citlivou k pokožce dítěte. Bambusová zavinovačka T-tomi je svými příznivými vlastnostmi příhodná již pro novorozená miminka. Přednosti: dvouvrstvový materiál vysokogramážní bavlna vysoká savost materiálu všechny okraje jsou založené a zašité osuška je antialergická a antibakteriální Vyberte dětem některou z bambusových plen T-tomi! Vhodné pro děti od narození Materiál: 70 % bambusová viskóza, 30 % bavlna v BIO kvalitě Rozměr plen: 70 x 70 cm Rozměr balení: 18 x 3,5 x 14 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

T-tomi Látkové Tetra pleny Sada 3 ks Kotvy

T-tomi Látkové Tetra pleny Sada 3 ks Kotvy

T-tomi Látkové Tetra pleny Sada tří kusů látkových plen, z nichž jedna je se vzorem lodních kotev. Pro výrobu je použita klasická technologie tkaní vysokogramážní čisté bavlny s výsledkem vysoké savosti a měkkosti. Kvalitní zpracování nechává plenám zachovávat si svůj tvar. Používáním T-Tomi plen šetří rodiče oproti jednorázovým plenám finance i přírodu. Přednosti: antialergické dvouvrstvové tkaní gramáž bavlny 155 g/m2 2 pevně vytkávané + 2 zašité okraje Kupte dětem kvalitní látkové pleny! Vhodné pro děti od narození Materiál: 70 % bambusová viskóza, 30 % bavlna v BIO kvalitě Rozměr plen: 70 x 70 cm Rozměr balení: 18 x 3,5 x 14 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

T-tomi Látkové pleny Sada 4 ks Zelení sloni

T-tomi Látkové pleny Sada 4 ks Zelení sloni

T-tomi Látkové pleny Sada 4 ks Klasické dětské pleny s motivem slonů a dalšího jemného vzoru laděného do jemných barev, jsou připraveny pro využití do plenkových kalhotek, jako osuška, přebalovací podložka, ale také jako podložka do kočárků či postýlek. Vysokogramážní bavlna ve spojení s jemným flanelem vytváří měkký a savý povrch, který je příznivý k dětské pokožce. Potisk plen sjednocuje moderní design.  Přednosti: pevné nylonové okraje vysoká savost materiálu příhodné doma i na cestách Vyberte si z některých plen značky T-tomi! Vhodné pro děti od narození Materiál: bavlna Rozměr pleny: 76 x 76 cm Rozměr balení: 26 x 5,5 x 13 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

T-tomi Látkové pleny Sada 4 ks Zelení krokodýli

T-tomi Látkové pleny Sada 4 ks Zelení krokodýli

T-tomi Látkové pleny Sada 4 ks Zelení krokodýli Klasické dětské pleny s motivem krokodýlů a dalšího jemného vzoru laděného do zelených a modrých barev, jsou připraveny pro využití do plenkových kalhotek, jako osuška, přebalovací podložka, ale také jako podložka do kočárků či postýlek. Vysokogramážní bavlna ve spojení s jemným flanelem vytváří měkký a savý povrch, který je příznivý k dětské pokožce. Potisk plen sjednocuje moderní design.  Přednosti: pevné nylonové okraje vysoká savost materiálu příhodné doma i na cestách Vyberte si z některých plen značky T-tomi! Vhodné pro děti od narození Materiál: bavlna Rozměr pleny: 76 x 76 cm Rozměr balení: 26 x 5,5 x 13 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

T-tomi Látkové pleny, sada 4 ks, žluté žirafy

T-tomi Látkové pleny, sada 4 ks, žluté žirafy

T-tomi Látkové pleny Sada 4 ks Žluté žirafy Klasické dětské pleny s motivem žiraf a dalšího jemného vzoru laděného do jemných barev, jsou připraveny pro využití do plenkových kalhotek, jako osuška, přebalovací podložka, ale také jako podložka do kočárků či postýlek. Vysokogramážní bavlna ve spojení s jemným flanelem vytváří měkký a savý povrch, který je příznivý k dětské pokožce. Potisk plen sjednocuje moderní design.  Přednosti: pevné nylonové okraje vysoká savost materiálu příhodné doma i na cestách Vyberte si z některých plen značky T-tomi! Vhodné pro děti od narození Materiál: bavlna Rozměr pleny: 76 x 76 cm Rozměr balení: 26 x 5,5 x 13 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada 3 ks Bílé

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada 3 ks Bílé

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada tří kusů plen v bílém provedení. Jsou vyrobeny technologií dutinného tkaní, tím se stávají savými, měkkými a velmi citlivými k pokožce dítěte. Bambusová zavinovačka T-tomi je svými příznivými vlastnostmi příhodná již pro novorozená miminka.   Přednosti: dvouvrstvový materiál vysokogramážní bavlna vysoká savost materiálu všechny okraje jsou založené a zašité osuška je antialergická a antibakteriální Vyberte dětem některou z bambusových plen T-tomi! Vhodné pro děti od narození Materiál: 70 % bambusová viskóza, 30 % bavlna v BIO kvalitě Rozměr plen: 70 x 70 cm Rozměr balení: 18 x 3,5 x 14 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada 3 ks Červené kuličky

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada 3 ks Červené kuličky

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada tří kusů plen, jedna v šedém provedení, další dvě s šedočerveným potiskem. Je vyrobena technologií dutinného tkaní, tím se stává savou, měkkou a velmi citlivou k pokožce dítěte. Bambusová zavinovačka T-tomi je svými příznivými vlastnostmi příhodná již pro novorozená miminka. Přednosti: dvouvrstvový materiál vysokogramážní bavlna vysoká savost materiálu všechny okraje jsou založené a zašité osuška je antialergická a antibakteriální Vyberte dětem některou z bambusových plen T-tomi! Vhodné pro děti od narození Materiál: 70 % bambusová viskóza, 30 % bavlna v BIO kvalitě Rozměr plen: 70 x 70 cm Rozměr balení: 18 x 3,5 x 14 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada 3 ks Béžové hvězdičky

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada 3 ks Béžové hvězdičky

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada tří kusů plen, jedna v bílém provedení, další dvě s potiskem béžových autíček. Je vyrobena technologií dutinného tkaní, tím se stává savou, měkkou a velmi citlivou k pokožce dítěte. Bambusová zavinovačka T-tomi je svými příznivými vlastnostmi příhodná již pro novorozená miminka. Přednosti: dvouvrstvový materiál vysokogramážní bavlna vysoká savost materiálu všechny okraje jsou založené a zašité osuška je antialergická a antibakteriální Vyberte dětem některou z bambusových plen T-tomi! Vhodné pro děti od narození Materiál: 70 % bambusová viskóza, 30 % bavlna v BIO kvalitě Rozměr plen: 70 x 70 cm Rozměr balení: 18 x 3,5 x 14 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

T-tomi Látkové TETRA pleny, sada 3 ks, modré žirafy

T-tomi Látkové TETRA pleny, sada 3 ks, modré žirafy

T-tomi Látkové TETRA pleny, sada 3 ks, modré žirafy Sada tří kusů látkových plen laděných do fialové barvy. Pro výrobu je použita klasická technologie tkaní vysokogramážní čisté bavlny s výsledkem vysoké savosti a měkkosti. Kvalitní zpracování nechává plenám zachovávat si svůj tvar. Používáním T-Tomi plen šetří rodiče oproti jednorázovým plenám finance i přírodu. Přednosti: antialergické dvouvrstvové tkaní gramáž bavlny 155 g/m2 2 pevně vytkávané + 2 zašité okraje Kupte dětem kvalitní látkové pleny! Vhodné pro děti od narození Materiál: bavlna Rozměr plen: 70 x 70 cm Rozměr balení: 18 x 3,5 x 14 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada 3 ks Růžové hvězdičky

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada 3 ks Růžové hvězdičky

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada tří kusů plen, jedna ve fialovém provedení, další dvě s růžovým a fialovým potiskem. Je vyrobena technologií dutinného tkaní, tím se stává savou, měkkou a velmi citlivou k pokožce dítěte. Bambusová zavinovačka T-tomi je svými příznivými vlastnostmi příhodná již pro novorozená miminka. Přednosti: dvouvrstvový materiál vysokogramážní bavlna vysoká savost materiálu všechny okraje jsou založené a zašité osuška je antialergická a antibakteriální Vyberte dětem některou z bambusových plen T-tomi! Vhodné pro děti od narození Materiál: 70 % bambusová viskóza, 30 % bavlna v BIO kvalitě Rozměr plen: 70 x 70 cm Rozměr balení: 18 x 3,5 x 14 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

T-tomi Látkové TETRA pleny, sada 3 ks, fialové stříšky

T-tomi Látkové TETRA pleny, sada 3 ks, fialové stříšky

T-tomi Látkové Tetra pleny Sada tří kusů látkových plen laděných do fialové barvy. Pro výrobu je použita klasická technologie tkaní vysokogramážní čisté bavlny s výsledkem vysoké savosti a měkkosti. Kvalitní zpracování nechává plenám zachovávat si svůj tvar. Používáním T-Tomi plen šetří rodiče oproti jednorázovým plenám finance i přírodu. Přednosti: antialergické dvouvrstvové tkaní gramáž bavlny 155 g/m2 2 pevně vytkávané + 2 zašité okraje Kupte dětem kvalitní látkové pleny! Vhodné pro děti od narození Materiál: bavlna Rozměr plen: 70 x 70 cm Rozměr balení: 18 x 3,5 x 14 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

T-tomi Látkové Tetra pleny Sada 3 ks Modré hvězdičky

T-tomi Látkové Tetra pleny Sada 3 ks Modré hvězdičky

T-tomi Látkové Tetra pleny Sada tří kusů látkových plen, z nichž jedna je se vzorem modrých hvězdiček. Pro výrobu je použita klasická technologie tkaní vysokogramážní čisté bavlny s výsledkem vysoké savosti a měkkosti. Kvalitní zpracování nechává plenám zachovávat si svůj tvar. Používáním T-Tomi plen šetří rodiče oproti jednorázovým plenám finance i přírodu. Přednosti: antialergické dvouvrstvové tkaní gramáž bavlny 155 g/m2 2 pevně vytkávané + 2 zašité okraje Kupte dětem kvalitní látkové pleny! Vhodné pro děti od narození Materiál: bavlna Rozměr plen: 70 x 70 cm Rozměr balení: 18 x 3,5 x 14 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Panda Mini 2 pleny, 3-6 kg 54 ks

Panda Mini 2 pleny, 3-6 kg 54 ks

Popis Pleny Panda jsou absorpční hygienické výrobky pro naše nejmenší. Prodyšnost, anatomický tvar a boční elastické volánky zajišťují volný přístup vzduchu k dětské pokožce a zmenšují tak riziko vzniku jejího podráždění. Plenky Bella Panda 2 jsou vhodné pro děti o váze od 3 do 6 kg. (ageo.cz)

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada 3 ks Růžoví sloni

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada 3 ks Růžoví sloni

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada tří kusů plen, jedna v bílém provedení, další dvě s barevným potiskem. Je vyrobena technologií dutinného tkaní, tím se stává savou, měkkou a velmi citlivou k pokožce dítěte. Bambusová zavinovačka T-tomi je svými příznivými vlastnostmi příhodná již pro novorozená miminka. Přednosti: dvouvrstvový materiál vysokogramážní bavlna vysoká savost materiálu všechny okraje jsou založené a zašité osuška je antialergická a antibakteriální Vyberte dětem některou z bambusových plen T-tomi! Vhodné pro děti od narození Materiál: 70 % bambusová viskóza, 30 % bavlna v BIO kvalitě Rozměr plen: 70 x 70 cm Rozměr balení: 18 x 3,5 x 14 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada 3 ks Šedé stříšky

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada 3 ks Šedé stříšky

T-tomi Bambusové BIO pleny Sada tří kusů plen, jedna v šedém provedení, další dvě s šedivým potiskem. Je vyrobena technologií dutinného tkaní, tím se stává savou, měkkou a velmi citlivou k pokožce dítěte. Bambusová zavinovačka T-tomi je svými příznivými vlastnostmi příhodná již pro novorozená miminka. Přednosti: dvouvrstvový materiál vysokogramážní bavlna vysoká savost materiálu všechny okraje jsou založené a zašité osuška je antialergická a antibakteriální Vyberte dětem některou z bambusových plen T-tomi! Vhodné pro děti od narození Materiál: 70 % bambusová viskóza, 30 % bavlna v BIO kvalitě Rozměr plen: 70 x 70 cm Rozměr balení: 18 x 3,5 x 14 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Látkové Tetra pleny 80 x 80 Sada 5 ks Bílé

Látkové Tetra pleny 80 x 80 Sada 5 ks Bílé

T-tomi Látkové Tetra pleny 80 x 80 Sada pěti kusů látkových plen bílé barvy. Pro výrobu je použita klasická technologie tkaní vysokogramážní čisté bavlny s výsledkem vysoké savosti a měkkosti. Kvalitní zpracování nechává plenám zachovávat si svůj tvar. Používáním T-Tomi plen šetří rodiče oproti jednorázovým plenám finance i přírodu. Přednosti: antialergické dvouvrstvové tkaní gramáž bavlny 155 g/m2 2 pevně vytkávané + 2 zašité okraje Kupte dětem kvalitní látkové pleny! Vhodné pro děti od narození Materiál: bavlna Rozměr plen: 80 x 80 cm Rozměr balení: 20 x 27 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

T-Tomi Látkové Tetra pleny 70 x 70 Sada 5 ks nebělené

T-Tomi Látkové Tetra pleny 70 x 70 Sada 5 ks nebělené

Látkové Tetra pleny Sada nebělených plen s vysokou gramáží je určena pro děti od 5 let. Pleny jsou vyrobeny klasickou technologií tkaní v dutinné vazbě, tím jsou savé a měkké. Pleny jsou kvalitně zpracovány a jsou antialergické. Skladba: dvouvrstvé tkaní vysoká gramáž bavlny 155 g/m2 Obsah balení: 5 kusů plen Vyberte dětem Tetra pleny! Vhodné pro děti od narození Materiál: bavlna Rozměr plen: 70 x 70 cm Rozměr balení: 19 x 24,5 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Bella Happy New Born dětské pleny 2-5 kg/42 ks

Bella Happy New Born dětské pleny 2-5 kg/42 ks

Pleny Happy Newborn byly vytvořeny speciálně pro miminka v prvních měsících života. Jsou určeny pro kojence o hmotnosti 2 až 5 kg. (pilulka.cz)

PAMPERS New Baby-Dry 1 (2-5kg) – jednorázové pleny 43 ks

PAMPERS New Baby-Dry 1 (2-5kg) – jednorázové pleny 43 ks

Vlastnosti Důvěrný pocit sucha pro novorozence Další absorpční vrstva „sleep“ pomáhá rychle absorbovat vlhkost a pokožce novorozence poskytuje důvěrný pocit sucha Absorpční jádro s mikroperličkami odvádí vlhkost daleko od pokožky. Pro důvěrný pocit sucha pokožky novorozence 3 absorpční kanálky pomáhají odvádět vlhkost rovnoměrně do celé plenky Povrchová vrstva v přímém kontaktu s pokožkou dítěte je hebká jako bavlna (neobsahuje pravou bavlnu) Indikátor vlhkosti vás upozorní, když bude vaše dítě potřebovat vyměnit plenku Díky pružným upevňovacím páskům plenka dokonale padne a celou noc poskytuje dokonalou ochranu proti protečení Chcete se o složení výrobků Pampers… (ageo.cz)

Blancheporte Trubicová bandáž, sada 2 ks sada 2ks sada 2 ks

Blancheporte Trubicová bandáž, sada 2 ks sada 2ks sada 2 ks

Chraňte své prsty proti otlakům! K tomu Vám perfektně poslouží tato trubicová bandáž! Díky vnitřní gelové vložce je pružná, dokonale se přizpůsobuje a chrání bolavé nebo poraněné prsty. Blancheporte Trubicová bandáž, sada 2 ks sada 2ks sada 2 ks od výrobce Blancheporte z kategorii | Kosmetika a zdraví | Kosmetika | Tělová kosmetika | Přípravky pro péči o ruce a nehty za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Blancheporte Napínák obuvi, sada 2 ks 2 ks dámský

Blancheporte Napínák obuvi, sada 2 ks 2 ks dámský

Klasický napínák obuvi, který roztáhne a napne Vaši obuv a dokonale ji tak přizpůsobí Vaší noze. Dodáváme včetně 2 plastových dílů. Blancheporte Napínák obuvi, sada 2 ks 2 ks dámský od výrobce Blancheporte z kategorii | Kosmetika a zdraví | Kosmetika | Tělová kosmetika | Přípravky pro péči o ruce a nehty za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Pampers New Baby-Dry pleny 2 Mini, velikost 4-8 kg 76 ks

Doutnavka sada 2 ks

Doutnavka sada 2 ks

Technické parametryHodnotaKomponenty spínacího programuPříslušenstvíFunkce spínacího výkonuDoutnavkaProvedeníDoutnavka - sada 2 ksTyp spínacího programuSpínací programSérie nástěnných vypínačůDuro 2000 SI lineární · Duro 2000 SI · Reflex SI lineární · Reflex SI · Solo · Alpha Nea · Alpha exclusiv · Future Linear · Impuls · z čisté nerezové oceli · Carat · AxcentMnožství2 ks (fonetip.cz)

PAMPERS New Baby-Dry velikost. 2 (4-8 kg) – jednorázové pleny 43 ks…

Leštící sada, 2 ks

Leštící sada, 2 ks

Speciálně pro opracování vzácných kovů (zlato, bílé zlato, stříbro) a práce při výrobě nástrojů a forem a v jemné mechanice.Technické parametryHodnotaO dříku2.35 mmBrusná plochaO 14 x 12 mmMateriálSilicium-karbidObsah balení2 leštíci tělesa v odolném pružném spojení (bez gumy). (fonetip.cz)

Svícny Indira, sada 2 ks

Svícny Indira, sada 2 ks

Teplé hnědé a třpytivé zlaté tóny, kombinace dřeva, kůže a kovu, tvoří dokonalou souhru. Jsou určeny pro válcové svíce, a je na vás, zda zvolíte jemné přírodní barvy, nebo je naopak ozvláštníte pestrou červenou svíčkou. Dřevěný podstavec působí jako mramor a obzvláště vynikne na tmavém pozadí. Rozměry: 10 x 10 x 20 cm a 10 x 10 x 25 cm. Sada 2 kusů. (velkykosik.cz)

Maják Faro, sada 2 ks

Maják Faro, sada 2 ks

Lucerna v podobě majáku se výborně se hodí k jezírku, na terasu, balkón či vchodovým dveřím vašeho domu. Sada 2 kusů. Aby majáky krásně svítily, můžete přidat pilířové svíčky (nejsou součástí). (velkykosik.cz)

Muchomůrka úzká, sada 2 ks

Muchomůrka úzká, sada 2 ks

Krásné červené muchomůrky budou dělat radost po celý rok doma v interiéru, venku v truhlících či přirozeně na trávníku. Rozměry: výška 17 a 25 cm (velkykosik.cz)

Nože sada 2 ks BLAUM

Nože sada 2 ks BLAUM

Délka čepele nožů: 20cm, 12,5cm (home-point.cz)

Nože sada 2 ks BLAUM

Nože sada 2 ks BLAUM

Délka čepele nožů 1ks 20cm, 1ks 12.5cm (home-point.cz)

Větrohra Girlanda, sada 2 ks

Větrohra Girlanda, sada 2 ks

Nechte vítr pohrávat si s těmito girlandami v krásném závěsu… Obě zářivé stříbrné větrohry mají rotující geometrické prvky, které vytváří neodolatelnou hru světel, navíc je při tom doplňují třpytivé krystaly. Sada 2 kusů (velkykosik.cz)

Muchomůrka široká, sada 2 ks

Muchomůrka široká, sada 2 ks

Krásné červené muchomůrky budou dělat radost po celý rok doma v interiéru, venku v truhlících či přirozeně na trávníku. Rozměry: výška 17 a 21 cm (velkykosik.cz)

Zrcadlo Laguna, sada 2 ks

Zrcadlo Laguna, sada 2 ks

Krásná nástěnná dekorace v podobě zrcadla s paprsky. Díky odrážejícímu světlu a zlaté barvě získáte výrazný a vkusný prvek pro vaše stěny. Rozměry: Ø 25 cm (velkykosik.cz)

Testovací sada 2 ks sks

Testovací sada 2 ks sks

Technické parametryHodnotaJmenovitý proud1 AKategorie měřeníCAT IDélka dříku61 mmRozměr, O12 mmJmenovité napětí30 V/AC · 60 V/DCPřipojení (součástky)Konektor 4 mmRozměr, délka98 mmPrůchozí odpor (max.)50 m?O hrotu2 mmDélka hrotu7.5 mmBarvaČerná · červenáO zdířky4 mmTyp konektoru (kategorie)Sada zkušebních hrotůVybaveníCAT IJmenovitý proud 1 Ao zásuvky 4 mmčerná, červená (fonetip.cz)

Svícny Mira, sada 2 ks

Svícny Mira, sada 2 ks

Svícny „Mira“ ve dvou velikostech zaujmou svojí optikou betonu v kombinaci se stříbrnými srdíčky a přírodní juty. Decentní dekorační prvek lze kombinovat s mnoha styly. Sada 2 svícnů je vyrobena ze dřeva v betonovém vzhledu, kovu a juty, se dvěma srdíčky zavěšenými na jutové pásce ve stříbrné barvě, každý s šedým kovovým talířkem pod svíčku. Dodáváno bez svíček. Rozměry: 10 x 10 x 20 cm, 10 x 10 x 25 cm. (velkykosik.cz)

Dekorační orchidej, sada 2 ks

Dekorační orchidej, sada 2 ks

Umělé orchideje v reálném provedení v květináči z bílého plastu. Snadná péče Krásná dekorace Sada 2 kusů - s bílými a růžovo fialovými květy Reálně vyrobené orchideje firmy WENKO jsou elegantní a půvabné. Svěží květiny nejsou v žádném případě horší než jejich přirozený vzor. Krásné květiny, listy a pupeny vyrobené z textilní tkaniny potřebují snadnější péči než originál. Obě umělé květiny vyrobené ve vysoké kvalitě mají bílé a růžovo fialové květy a jsou dodávány v odpovídajících květináčích z bílé umělé hmoty. Ať už jako dekorace na stůl nebo na polici, příborník nebo parapet, tyto umělé květiny vytvoří v průběhu celého roku přirozené a příjemné prostředí v celém domě. (velkykosik.cz)

Květináč Levandule, sada 2 ks

Květináč Levandule, sada 2 ks

Květináče pro váš útulný domov. Jsou elegantní a rustikální zároveň, a tak navodí tu správnou atmosféru, ve které se budete cítit jako doma. Vyrobeny jsou z kvalitní kameniny. V bílé barvě s obrázkem kytičky levandule. Materiál: kamenina Rozměry: 12 x 14 cm a 14 x 16 cm (velkykosik.cz)

Solární želva, sada 2 ks

Solární želva, sada 2 ks

Duo solárních želviček vás potěší ve dne i v noci. Malá světýlka na krunýři nabíjí nenápadný solární panel. Odolné vůči povětrnostním vlivům. Použitý materiál: barvený beton. (velkykosik.cz)

Muchomůrky velké, sada 2 ks

Muchomůrky velké, sada 2 ks

Muchomůrky, které budou krásně červené po celý rok. Se zavřeným kloboukem. Materiál: polyresin Rozměry: výška 8,5 a 12 cm (velkykosik.cz)

Nože sada 2 ks BLAUM

Nože sada 2 ks BLAUM

Délka čepele nožů: 20cm, 12,5cm (home-point.cz)

Muchomůrky malé, sada 2 ks

Muchomůrky malé, sada 2 ks

Muchomůrky, které budou krásně červené po celý rok.S rozevřeným kloboukem. Materiál: polyresin Rozměry: výška 8,5 a 10 cm (velkykosik.cz)

Svícny Sina, sada 2 ks

Svícny Sina, sada 2 ks

Stříbrné, měděné a zlaté tóny, kombinace kůže a kovu, tvoří dokonalou souhru. Jsou určeny pro válcové svíce, a je na vás, zda zvolíte jemné přírodní barvy, nebo je naopak ozvláštníte pestrou červenou svíčkou. Dřevěný podstavec působí jako mramor. Rozměry: 10 x 10 x 20 cm a 10 x 10 x 25 cm (velkykosik.cz)

PLANTUR21 Kofeinová sada 2 ks

PLANTUR21 Kofeinová sada 2 ks

Sada obsahuje: Nutri-kofeinový šampon 250 ml + Nutri-kofeinový elixír 200 ml Kofeinová sada PLANTUR21 pomáhá při nedostatečném růstu vlasů. V sadě najdete Nutri-kofeinový šampon 250 ml a Nutri-kofeinový elixír 200 ml. Produkty představují intenzivní ochranu před předčasným vypadáváním vlasů, pečují o ně, podporují jejich růst a zvyšují jejich odolnost. Klíčové vlastnosti kofeinové sady PLANTUR21Cenově zvýhodněná kofeinová sada PLANTUR21Obsahuje Nutri-kofeinový šampon a Nutri-kofeinový elixírOchrana před předčasným vypadáváním vlasů a podpora růstu nových vlasůVe složení najdete hodnotné mikroživinyKofeinová sada PLANTUR21 neobsahuje silikony Nutri-kofeinový šampon 250 mlNutri-kofeinový šampon PLANTUR21 je špičkový vlasový přípravek určený pro péči o barvené… (alza.cz)

Nástěnná dekorace Racek, sada 2 ks

Nástěnná dekorace Racek, sada 2 ks

Dekorativní dřevěné siluety ptáků ozdobí každý interiér. Materiál: dřevo. Rozměry: 36 a 46 cm. (velkykosik.cz)

Nástěnná dekorace Kolibřík, sada 2 ks

Nástěnná dekorace Kolibřík, sada 2 ks

Kolibříci jsou označováni jako létající drahokamy díky jejich nádherným kovovým barvám. Tato dekorace vyrobena z kovu a tělo ze skla nezůstává pozadu za svou živou předlohou. Pro umístění na zeď ve vnitřních nebo chráněných venkovních prostorách. Materiál: kov, sklo.Rozměry: 29 x 26 cm a 32,5 x 26,5 cm. (velkykosik.cz)

Senzor pohybu Ptáček, sada 2 ks

Senzor pohybu Ptáček, sada 2 ks

Detektor pohybu jako krásná dekorace a praktický doplněk nejen do vašeho bytu a domu, ale také na zahradu. Po zaznamenání pohybu se ptáček rozezpívá a upozorní tak na přicházející návštěvu. Provoz na baterie 2x AA (nejsou součástí). Materiál: polyresin Rozměry: výška 18 cm (velkykosik.cz)

Sada 2 ks − Koberec M – béžový

Sada 2 ks − Koberec M – béžový

Béžový koberec je ze 100% bavlny s protiskluzovou vrstvou. (vemzu.cz)

Blancheporte Chodidlový polštářek, sada 2 ks

Blancheporte Chodidlový polštářek, sada 2 ks

Nohy bychom měli všichni pouze hýčkat! Proto jsme pro Vás připravili tyto protinárazové polštářky, které ochrání Vaše chodidla. Jsou velmi měkké, snadno se nazouvají a lze je velmi diskrétně nosit ve Vaší obvyklé obuvi. Blancheporte Chodidlový polštářek, sada 2 ks od výrobce Blancheporte z kategorii | Kosmetika a zdraví | Kosmetika | Tělová kosmetika | Přípravky pro péči o nohy za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Police Stella 02, sada 2 ks

Police Stella 02, sada 2 ks

Sada 2 kusů vkusných poliček Stella najdou uplatnění v domácnosti nejen jako součást obývací stěny Stella. Poličky vám dodáme v demontu a na výběr mýte neěkolik moderních dekorů. Rozměry: - šířka 100 cm - hloubka 20 cm - výška 19 cm (nabytek-forliving.cz)

Dekorace Plameňák Milva, sada 2 ks

Dekorace Plameňák Milva, sada 2 ks

Malá, ale rozkošná dekorace, skvělá i jako dárek. Plameňák má nohy z pevného drátku, takže se udrží i na svých štíhlých nožkách. Tělo je zdobeno chmýřím a jeden plameňák má navíc zlatou korunku. V sadě 2 kusy. Materiál: pevný drát, umělá pryskyřice. Rozměry: 14 cm. (velkykosik.cz)

Prostírání Podzimní listí, sada 2 ks

Prostírání Podzimní listí, sada 2 ks

Podzimní idyla na váš stůl... Listy, červené šípky, ořechy a pírka v krásných barvách podzimu. Pokud máte rádi jemnější nebo zdobené nádobí, můžete využít druhou jednobarevnou stranu v béžové. Svůj stůl chráníte a zároveň zdobíte. Úžasně všestranné: ať už na kávu, sváteční stolování nebo na každodenní použití. Smíšená tkanina s lněným dílem a ušlechtilý vzhled tkaného plátna se snadno udržuje a je vhodná i do pračky. Vzor vypadá jako malovaný jemným štětcem. Sada 2 kusů prostírání v oboustranném zpracovaní - vrchní strana s motivem podzimu ve vzhledu akvarel, kvalitní barevný potisk, druhá strana jednobarevná - béžová, struktura plátna. Materiál: 90 % polyester, 10 % len. Lze prát při 30 °C. Rozměry: 49 x 33 cm (velkykosik.cz)

Kabelový konektor spk, sada 2 ks

Kabelový konektor spk, sada 2 ks

SPK, 2dílná sada.Technické parametryHodnotaTyp(y) zástrčky (na kabelu)SPK, 2dílná sadaBarvaČerná · modráVybaveníSada 2 ks (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít